joens

Virietis (59)
iepazīties ar joens

66 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Dzīvžogs vai parastais - kas lētāks un labāks?
Aizej uz veikalu, nopērc auto. Krāsa, marka, modelis, vecums utt. nav svarīgi. Ar žogiem un dzīvžogiem ir tieši tāpat, ir gan Tata, gan MB. Viens no lētākajiem būs lielacu metāla siets ruļļos un metāla cauruļstabi (varbūt koka, ja kādu nelikvīdu izdodas atrast), tādus mūsdienās ap ganībām liek. Dzīvžogs - pašrocīgi grāvmalā sagriezt kārklu vicas un saspraust zemē.

Ko apskatīt Palangā
Palangā ir jāapskata Palangu. Atsevišķu objektu, kā Dzintara muzejs, tur īsti vairāk nebūs (baznīcā var iemest aci). Vienkārši pastaigāt pa pilsētu, parku, aiziet līdz jūrai, pastaigāt pa molu.

Taxi Rīgā.
Ja nav tiešām pa piečuku, tad būtiskas atšķirības nav, kaut nezinu, no kurienes jābrauc. Uz regulāro reisu būt lidostā 4 būs OK, ja čarters, tad čarternieki var sataisīt haosu reģistrējoties un tad vēlams būt drusciņ ātrāk.

Nekustamā īpašuma atsavināšanas aizliegums - kā noņemt?
Normāla situācija, jaunieši lido mākoņos, bet vecāki turas pie zemes. Ja māte piekrīt, bez problēmām var liegumu noņemt. Ja nepiekrīt, var tiesāties, bet tas būs ilgi un dārgi. Pie tam no haotiskā paziņojuma var izlobīt, ka cita pamata, kā gribēšana, tam nemaz nav. Mamma, kā pieredzējis cilvēks, piekritīs vienīgi tad, kad vecuma marasms būs jau neatgriezeniski pārņēmis. Ir varianti (nopirkt...

Pēc mantojuma sadales atradies testaments
Latvijas likumu īpatnība, ka testaments ir tikai "otrās šķiras dokuments" mantojuma dalīšanā, pirmais ir neatraidāmie mantinieki. Vienīgais acīmredzamais labums - pie mantojuma daļas var tikt arī cilvēks, kas nav nekādos rados ar aizgājēju.

vācijas vilcieni.
Vietējie vilcieni, ja vien nav kāda akcijbiļete, parasti ir brīvas izvēles (vēl vairāk, biļete var būt derīga vairākas dienas vai pat mēnesi, kamēr izmanto), cikos braukt. Arī ar IC un ICE tā var būt. Ja ir obligāta vietas rezervēšana, to norāda jau biļeti pērkot. Jārok augstāk minēto lapu, tur slēpjas interesantas lietas, tikai rakšanu jādara vāciski, ja gribi visu informāciju. Vajag skatīt...

Stāvlampas pamatne
Nopērk veikalā (aptiekā?) ģipsi un aizlej ciet.

Kā barot piemājas svīres mazuļus?
Mazulis? Svīres pašas no zemes nespēj pacelties spārnos (īsas kājiņas, gari spārni), varbūt vajag šo pamest uz augšu.

Autleti Vācijā
https://www.outlet-malls.eu/germany/ochtrup-designer-outlet-mcarthurglen Šis ir netālu no Minsteres.

Automāts iesācējam?
Manuālā pilnīgi noteikti neder cilvēkiem, kas braukšanas laikā vienā rokā tur smartfonu un raksta SMS, uzņem selfijus, sērčo internetā utt.

Nekustamais īpašums/Mantojums
Mantiniekiem var elementāri nebūt liekas naudas (pat ne 100€), lai pieņemtu mantojumu. Kamēr augstākas pakāpes nav izslēgti (miruši, atteikušies), zemākiem jāgaida rindā un jācer, ka augstākie nevairosies. Savu daļu vari pārdot jebkam jebkurā brīdī. Sākumā gan laikam jāpiedāvā kopīpašniekiem (vai tas, ka šobrīd nav, kam piedāvāt, būs šķērslis, jāprasa juristu gudriniekiem).

Vai jūs akceptējat Lido kā randiņa vietu?
Hmm, randiņi Lido nav bijuši (ja neskaita vienas izmaksātas vakariņas, bet tas bija lietišķa darījuma noslēgums), vakariņas kopā ar savu sievieti gan. Pēc Bažika izteikuma sāku skaitīt - Vērmanītis, Dzirnavas, Ģertrūdes, Krasta, Krievu sēta, Ķirsona māja, Domina, Spice, Lidosta, Alus sēta, vairāk par pusi sanāk.

Podziņu telefons
Nokia 105 (un līdzīgie) pats labums. Ja vajag vairāk, tad kāpēc glaudāmais netīk?

Varšavas apbraukšana
Par apbraukšanu nepateikšu, bet maksas ceļi gan ir. Vai maršrutā uz Čehiju un Slovākiju (tomēr dažādi ceļi) būs, laikam nē. Maksāšana notiek uz ceļa (CZ un SK vajadzēs vinjetes pirms/aiz robežas nopirkt).

Garšo vīns.....
Par vēlu, jau esi. Tā kā jūties lieliski, kā ir, nekādas kardinālas izmaiņas dzīvē nav paredzamas.

Dodos uz Indiju, kas vēlas ceļot līdzi?
Darīt tur ir kaudzēm, pie tam vairākiem braucieniem, zeme milzīga (ne velti sauc par subkontinentu) un ļoti dažāda - kalni, tuksneši, džungļi utt.

Dodos uz Indiju, kas vēlas ceļot līdzi?
Vairāk izskatās pēc misionārisma, pievērst savai ticībai jaunus biedrus. Tā ir viena plaši izplatīta Indijas apmeklētāju kategorija, no diezgan nevainīgas jūsmas līdz smagiem sektantisma gadījumiem.

Kādam attālumam jābūt kanalizācijas akai no ūdenstilpnes?
Precīzai atbildei nepieciešama precīza informācija. Bet tā, sauso ķemertiņu jau reti kur drīkst būvēt (nehermētiska kanalizācija tas pats vien ir), kur nu vēl vasarnīcu rajonā. Miniplacīšos, kādi parasti mēdz būt vasarnīcām, nekādi infiltrācijas lauki fiziski nav iespējami. Bioloģiskās attīŗīšanas var gadīties, ka konkrētajā vietā nav atļautas, tikai hermētiska uzglabāšana + regulārs asenizatora...

Kā izkapināt izkapti?
Hmm, laktiņa taču ar nedaudz apaļīgu virsmu, kapina ar neliela āmurīša spico galu. Cik no bērnības atceros. Metālu procesā jādzesē, parasti pietiek ar uzspļaušanu.

Par privātmāju nodošanu ekspluatācijā..
Juri, tiešām nedaudz nezinītis, būvatļauju jāpagarina katru gadu, bet pirmos 8 gadus tas ir tikai tehnisks uzdevums, samaksā jaunu apdrošināšanu un pagarini. Pēc tam būs vajadzīgs pamatojums, kāpēc vēl nav uzbūvēts. Uz nodošanas iesnieguma iesniegšanas brīdi jābūt spēkā esošai būvatļaujai (dažādās būvvaldēs var gadīties dažāda attieksme). Ko šodien var atrisināt ar klaipiņiem, pat nezinu, tad...

Par privātmāju nodošanu ekspluatācijā..
Šodien nodot māju ekspluatācijā ir pietiekami sarežģīts process, lai cilvēks no malas brīžam nonāktu strupceļā. Izmaksas arī būs ne visai simboliskas (kadastrālā uzmērīšana, ģeodēziskā uzmērīšana, projekta izmaiņas, jo līdz šim neesmu sastapis situāciju, kas uzbūvēts stingri saskaņā ar projektu, utt.).

Pārbuve no Angļu mašinas uz eiropas mašinu
Vispār jau no 3k Vāczemē var nopirkt šo modeli un neko nav jāpārbūvē.

Pārbuve no Angļu mašinas uz eiropas mašinu
Es saprastu, ja gribētu kādu angļu oriģinālo auto (Lotus utml.) pārbūvēt, bet ne jau vispasaules širpotrebu, lai cik labs tas nebūtu. Vēl par atsevišķiem RR, B un J varētu būt stāsts.

Nu jau pa traku, vai kas te notiek!?
Oomei - daudz viņu te, tikai praktiski visiem ir zaķu medību sezona :D

Esat mēģinājuši veikt pirkumu internetā?
Nav man ārzemju kartes (vispār ir, virtuālā, bet nelietoju), tāpēc par to izsniegušās bankas prasībām nezinu, bet LV vismaz abas manas bankas (nevis internetveikals) parasti papildus prasa apstiprinājumus internetā (internetbankā). Regulāri pērku visādas biļetes, pasūtu viesnīcas. Pirkumiem ebay gan izmantoju starpnieku (LBSS).

Zāļu nosaukums
Šīs?

Passat b5 priekšējais labais lukturis-jaunu vai lietotu?
Vienādiem jābūt. Citādāk diez kā var atšķirt, vecs/lietots vai jauns.

Javas sagatavošana mūrēšanai.
Aiziet uz veikalu, nopērk maisu gatavā maisījuma un viss notiek.

Moto piekabe
Moči ir dažādi, pirkstu plivināšanai gan labāk noder baiki (te piekabe varētu būt aizliegta) un čoperi (kāpēc gan ne?), bet vēl kaudzīte citu variantu, tai skaitā darbazirgu. Tradicionālais - blakusvāģis, vēl no BMW senlaikiem (par vēl senākiem ātrumā prātā nenāk), tad visādas emkas, urāli, javas un iž-planetas. Arī mūsdienās viens otrs ražo. Ja reiz piekabe ir ričukam, tai skaitā sīko...

Kur pavadīt šīs brīvdienas ..
Augustova?

1-istabas dzīvokļa remonta cena.
500? Jokdari, tādu summu celtniecībā nemaz nav. Reāli nosauktie darbi ar normāliem materiāliem un ne savu darbu varbūt 5k iekļausies (ja viss dzīvoklis), kaut drīzāk jābūt gataviem, ka nepietiks. Naši ļuģi na taksi v buločnuju ņe jedud ... tas tiem, kas sapņo.

1-istabas dzīvokļa remonta cena.
Iesaku vispirms atrast remontēt gribētāju un tikai tad ķerties pie finansiālās puses. Iespēja, ka līdz tam nemaz nenonāks, šobrīd ir stipri augsta.

Kas tas tāds?
Toties ir bariem bebru, kas bērnībā bija tikai enciklopēdijā un Rīgas zoodārzā apskatāms.

Kas tas tāds?
Maijvaboles. Ja tik vien kā ozolzīles, tad vēl maziņas :)

Mājražošana.
Vēl der ņemt vērā, ka šajos platuma grādos VW izmēra rūpnīcai un cimdus adošai vecmāmiņai ir identiskas normatīvu prasības. Neesmu pārliecināts, ka dzīvojamās telpās drīkst legāli ražot dajebko.

Vai dāmām būtu vajadzīgs vīrietis mājsaimnieks?
Nu gan ņemās ... pavisam normāls ģimenes modelis, gan ar noteikumu, ka nav variants, kad divi strādājošie knapi galus savelk kopā (Latvijas ikdiena), tad šāds modelis nemaz nav iespējams. Latvijā ir daudz ļoti labi atalgotu sieviešu, kā arī veiksmīgu biznesvūmenu.

Firmas bankrots un ko darīt darbiniekiem.
Šodien brīvu celtnieku nav, attiecīgi jauna darba dabūšanai pat līkročien vajadzētu būt minūšu jautājumam.

Problēma ar mail.lv
Problēma bija jau pirms visiem uzbrukumiem, klients ziņoja vēl pirms 2 nedēļām, lai sūtu uz citu adresi. Haļavai tomēr ir ēnas puse.

Kā mainās vērtības dzīvē
Ja izglītotie strādā makdakos, tad īstenībā viņiem ir tikai izglītības papīrs, ne pati izglītība. Īrijā, Vācijā pašlaik ir uzplaukuma periods, kā nesen rakstīja lapsis, ka darba ir nejēgā.

Nesledzas SAMSUNG telefons.
Bija man ābolītis, sasitu kalnos, tagad ir zaļais cilvēciņš, gribu atpakaļ to iekosto.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu