joens

Virietis (61)
iepazīties ar joens

31 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Bagāža "Lufthansai"
Man domāt, ka bagāžas opciju ir vairāk par 2, vēl ir personal item (dažādās vietās sauc dažādi, bet būtība nemainās). Tā var būt kamera, dators utml. Svars gan tam personal item vietām (bet ne visur) tiek ieskaitīts rokas bagāžas svarā.

Nevajadzīgs auto.
Pagaidām no visas ziņas var pieņemt, ka autores īpašums ir tikai sēta, ne auto, ne vieta, kur auto novietots, tādi nav. Ar to jautājumu varētu izbeigt. Ja auto reģistrēts, to arī par bezsaimnieka mantu neuzskatīt.

Mainīt telefonu-man tā ir trauma...
Ticams variants - caur infrasarkano portu uz MS Outlook (alternatīva - datu kabelis). Ieteicams to izdarīt jau tagad.

Mainīt telefonu-man tā ir trauma...
Vai nu zilzobis vai wifi. Ābolam tādā ziņā viss ļoti vienkārši, caur bekapu. Atsevišķas aplikācijas, kā augstāk pieminētais smarts, būs jāpiereģistrē pa jaunam. 3. Ebay? Refurbished by manufacturer or seller. Pašam gan pieredze ar āboliem, pamatā pozitīva.

Lētākais auto, ko uzturēt?
Operatīvais līzings, vien LV tas ir ļoti necivilizētā izskatā.

Lētākais auto, ko uzturēt?
Iemetu aci mobile.de, ceturtais golfs, braucošs un ar visiem papīriem pat zem 500€ dabūjams, piedāvājums milzīgs. Tuvojoties 1000 pat piektais golfs parādās.

Lētākais auto, ko uzturēt?
Man bija piebilde par nepirktu TA. Nu un braukšanas paradumus arī nevar neņemt vērā, daži mēneša laikā prot nokaut arī jaunu auto.

Lētākais auto, ko uzturēt?
Dajebko līdz 1000€ ar svaigu un nepirktu TA. Kad TA beidzas, pārdot un pirkt nākamo. Teorētiski gada laikā ar šādu auto nekam sliktam nebūtu jānotiek.

Dacia Duster
Normāls auto. Ja kāds pērk auto "visam mūžam", tad tās ir viņa (psiholoģiskās) problēmas.

Vai vīrs var pārdot ēku ,kas bij uz viņa vārda bez sievas piekrišanas un oficālas atļaujas
Tur varēja būt situācija, ka ēka nokļuva/tika ieguldīta/wahtever SIA bez otra laulātā piekrišanas. Par detaļām, vai tā drīkst/drīkstēja, lai juristi izsakās.

Izdzīvošana Latvijā
Eksistēt var lieliski, ja nav lielu prasību un vēl lielāku ambīciju, pat dzīvot. Protams, nekādi dzīvokļi par 250+100 nav domāti šai kategorijai. Pat, ja divi tādi dzīvo kopā. Straumes apraksts augstāk piemērojams divreiz mazākiem ienākumiem (minimālā alga pēc nodokļiem) un arī tad ne visiem un ne visur. Man, sākot savas darba gaitas, alga bija 110 rubļi, par ko varēja izdzīvot, bet apģērbu...

Lētākais variants vasaras mājiņai.
Paskatīties internetā vietējos apbūves noteikumus un būs skaidrs, var būvēt un ko var. Vai nevar. Dzīvojamie treileri Latvijā ir nevēlama parādība, ļoti daudz kur ilgāka, kā dažas dienas, novietošana ir aizliegta (lasīt apbūves noteikumus). Cenukluba būdiņai nav ne vainas, vien apetīte rodas ēdot ...

Bagažas nodalījuma širmis
Sasist lupatās mēdz arī tūlīt pēc izbraukšanas no salona.

rasisti
Mēs te esam baltie jau simtiem gadu, kas praktiski nekad nav saskārušies ar citām rasēm (krievi nav cita rase, pat čigāni īsti nē), padomju laikā tikai kino un TV krāsainus ļaudis redzējām. Sīkas izmaiņas ir notikušas tikai pēdējos 30 gados, pēdējos gados Rīgā vairāk (dēļ indiešu studentu galvenokārt). Attiecīgi, ja kāds runā par rasismu, tad viņam, visticamāk, par to maksā (jāturpina daļā...

Kur atrast datorā saglabātās lejupielādētās/apskatītās bildes, dokumentus?
Hmm, man domāt, ka speciālists līdz galam nesaprata jautājumu. Vēstulēm mēdz būt pielikumi, kas vismaz manā datorā, papildus manām manuālajām darbībām tos saglabāt vajadzīgajās vietās, automātiski saglabājas velnsviņuzinkādos temporary failos. Lūk to temporary arī gribētu izdzēst (būs jau nn GB manā nelielajā HDD). Pastus ārā nedzēšu, ik pa laikam kādu 5-gadīgu vai pat 10-gadīgu ievajagas...

Auto iegādes procedūra ES
Par šodienu nepateikšu, bet agrāk Vācijā, kauffertrāgs un fārcoigbrīfs (kur ieraksta kārtējo īpašnieku) un sāc kārtot reģistrāciju uz sevi. Galvenais dokuments praktiski jebkur - apdrošināšana (OCTA analogs).

Gidu kursi
Neko nezinu par tiem, ka staigā pa Vecrīgu, bet meitenēm (par puišiem man nav informācijas), kas brauc līdzi ārzemnieku autobusu grupām pa Baltiju, tas ir smags, bet labi apmaksāts pastāvīgais darbs (mājās gan reti sanāk būt, ieskrien izmazgāt netīro vešu, pārpako čemodānu un atkala ceļā). Valodu zināšanām jābūt ļoti labā līmenī, ar angļu valodu šodien nevienu nepārsteigsi, vajag prast arī ko...

Nevēlies iepazīties tuvāk?
Hlojai tas trollings vienmēr kaut kā sanāk, respect, vai aizies līdz 100 postiem, vēl pagrūti prognozēt. Nopietna komanda strādā.

Remonts ar pievienoto vērtību
Labākais (iespējams, lētākais) risinājums - nopirkt dzīvokli ievērojami klusākā vietā (pat Rīgā tādas ir). Noizolēties būs finansiāli diezgan iespaidīgs pasākums, bet tehniski iespējams (līdz kādam noteiktam līmenim). Pie tam kaut kādas garantijas būs tikai pie visas mājas (vismaz attiecīgās fasādes daļas) pārbūves. Uzskaitītos pasākumos mūsdienās, liekas, pat visādas ievas/santas vairs...

Kaļiņingrada
Arī Krievijas pusē ir ekoloģiskā nodeva (katrā virzienā), 300 rubļi par auto+šoferis un 150 rubļi par katru pieaugušo (bērniem un pensionāriem mazāk).

Kaļiņingrada
Caur Nidu ir bezstresaināk. Papildu izmaksas - prāmis no Klaipēdas (12.30€ par abiem virzieniem) un pussalas ekoloģiskā nodeva. Kopā 100 gan nu nebūs, kaut nodevu (laikam) jāmaksā katrā virzienā. Nodeva vieglajam šobrīd, sezonas laikā, 20€. No Rīgas braucot gan kādi papildus 60 km katrā virzienā.

Bada pankūku panna
Mūsdienās to sauc par vafeļu pannu, tas tā, ja guglis iestrēdzis. Nekad nav interesējis vai bada ir pankūkas vai panna, kaut sliecos uz pirmo, jo cepšanai nevajadzēja taukus, ar speķādiņu vien iesmērēja.

Epson printeru pazinējs
Jau otro desmitgadi dzīvoju ar Canon un HP, tāpēc tādu ink pad eksistenci Epson ieraudzīju tikai tagad. Var mainīt pats, ja zin un prot, labāk servisā, dārga printera gadījumā tas var atmaksāties. Līdz 100€ noteikti mans iepriekšējais ieteikums par veikalu (manējam reiz izbeidzās printhead un tad ekonomiski attaisnots bija tikai jauns vietā, tā printhead cena, piegādes termiņš un servisa izmaksas...

Epson printeru pazinējs
Pirmais - ja neproti tulkot, varbūt nevajag mēģināt, kaut formāli iztulkots pareizi (viens no daudzajiem iespējamiem variantiem). Izskatās, ka lētāk būs iet uz bodi pēc jauna printera, jo servisēšana ar ink pad nomaiņu var izmaksāt dārgāk. Tas, ja stāsts par lēto mājas printeri.

Ko ieteiktu juus?
Man darba lietās ik pa laikam nākas drebināt klientus, lai izrok kādas vecās bildes, labāk tās virs 50 gadiem. Ne cilvēku, bet tieši vides un apkārtnes dēļ. Tā ir mana, manas ģimenes, manas dzimtas vēsture. Bērnu dienās bija ļoti interesanti skatīties omes bildes (20.gadsimta sākums), maz gan viņu bija.

Atsauksmes par darbu Zviedrijā?
Hmm, pienes-padod līmenī, ja tas pēc nodokļiem (neto) un ar apmaksātu dzīvošanu (kaut vagoniņa kolhozā), spriežot pēc oficiālajiem skaitļiem nav nemaz tik slikti. Zemākajam līmenim ap 130 SEK/h bruto.

kur labak iegadaties aluminija logus
Atkal nepilnīgs vēlmju uzskaitījums. Ja gribi lēti, tad nevarēšu palīdzēt, pārāk plašs tirgus piedāvājums. Ja gribi labi, tad, piemēram, Aile-logi nav ne vainas. Koka-alumīnija.

Mēbeļu komplekts pēc individuāla pasūtījuma
Sekcija? Mūsdienās? Hmmmmmm .... Pirmās aizdomas - atvēlētais budžets atrodas tālu no tirgus realitātēm, jo pat LV minitirdziņā šis pakalpojums tomēr ir pieejams (augstāk jau viens minēts). Individuāli izgatavotām dabiskā koka mēbelēm pat LV būtu jābūt dārgākām kā, teiksim, Artek rūpnieciski ražotās (tur cenu cipari ir ātri atmodinoši no pēcpusdienas snaudas). Es liktu uz to, ka sākumsumma...

Kafija.
tad esmu izbrīnīts par labajām atsauksmēm lavazza kafijai(c) Arī biju, vedu gan no Vācijas, gan Itālijas, bet tā dzert var, bet nekas īpašs. Līdz brīdim, kad no Vācijas atvedu to spožo bundžu. Nu un tepat esmu cienāts no Lavazza kapsulām, nevienu sliktu vārdu nevaru teikt. Pēdējā laikā viesnīcās dažādās valstīs, kur esmu bijis, ja ir automāts, tad tur vienmēr laba kafija brokastīm. Pašam...

Kafija.
Katram savs un katrā valstī savs. Lielākoties vedu no dažādām zemēm, dažreiz veicas, dažreiz nē, kaut dzerama ir vienmēr. Būtu tomēr jāpāriet uz pupiņām, ne gatavo malto. Latvijā šobrīd pērku tikai Tschibo zilās paciņas, no tās, kas te izmēģināts, labākas vienkārši nav manai garšai. No vestajām pašlaik labākā bijusi Lavazza spožā bundžā ar ziliem uzrakstiem, atverot un piebāžot degunu oda pēc...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu