joens

Virietis (62)
iepazīties ar joens

20 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kapec nak zili dumi pec ellas mainjas?
Sliktam dejotājam ... eļļa tur nav vainīga, ja motors nav sakārtots. Kapitālais remonts (pārlasīt 100%) varbūt nav nepieciešams, bet gana nopietni gan. Vācijā tāds no štukas maksā, ar TUV.

Interesē stikla točka Jūrmalā.
Tie laiki ir pagājuši Latvijā (gan jau atgriezīsies). Lietuvā ir jau atgriezušies un, jo tālāk uz rietumiem, jo "pilsētas sanitāra" darbs efektīvāks.

Kā un kur labāk nopirkt lietotu auto mūsdienās?
Ja auto remontos jāiegulda tā, ka summa tuvojas jauna cena, tad man ir izbrīns, kāpēc tā ir jādara nevis uzreiz jāpērk jauna. Pie pirmajiem lielajiem papildieguldījumiem no tāda auto ir steidzami jātiek vaļā, ne jāremontē (neattiecas uz tiešām vērtīgiem eksemplāriem, kā MB Seagull utml.). Un vispār, ja remonts pārsniedz ziemas riepu komplekta cenu, jāapšauba tā (remonts) lietderību konkrētajam...

Komforta temperatūra
Ir jau karsti, ne tikai silti. Birojā nav kondicioniera, bet darba daudz, pat logu vairs vaļā neveru, lai siltums nenāk iekšā. Man komforts ir tad, ja jaciņu var vilkt, var arī nevilkt, tb kādi 20-22C.

Pirkt auto vējstiklu
Oii, foršais tējkannas vāciņš. Nez, vismaz 10 auto pa visu Latviju ir bijuši? Attiecīgi šeit uz vietas meklēt varētu būt bezcerīgi, tikai pasūtījums vai nu te vai uzreiz kādā Vāczemē. ebay.de ir, vienu derīgu (ar vajadzīgajiem pričendāļiem) redzu par 140€ (piegāde pa Vāciju iekļauta), modelim no 09/1996. Ar LBSS dalību divos simtos iekļausies.

Nodokļu atgūšana no UK
Jautājums no zāles - priekš kam? IMHO UK maksātiem nodokļiem ir ievērojami lielāka potenciālā nākotnes vērtībā kā LV. Bet tagad taisies apēst.

Gribu pirkt Volvo XC60 DīZELIS D5 AUTOMāTS
Ja vien neesi galīgs neveiksminieks, pāris gadus izvilks bez nopietniem ieguldījumiem. Vairāk arī nevajag, tad laiks nākamajam auto.

celosana ar auto sobrid
Nelasīt padomju avīzes ... tb prasīt ĀM (viņi ir labdabīgi, tomēr dzīvo citā pasaulē). Tur, kur šodien no LV drīkst aizbraukt ar auto, pietiek ar ID. Masku kabatā un uz priekšu. ID der(-ēja) arī vairākās neEU zemēs (Gruzija utml.).

Lūdzu konsultāciju par Chrome un Inbox.lv
Neko nezinu, man viss notiek pats no sevis jau "no dzimšanas" (hromu gan laikam pats instalēju) jau trešo gadu. W10 Home.

Tranzīta numuru max termiņš mocim no Vācijas
Apdrošināšana nosaka, ja citādāk max termiņš netiek ierobežots.

Kritēriji autonomas izveidošanai??
Ņemot vērā pamatskolas jautājumus, ar biznesu varētu būt lielas problēmas, ja vispār kas izdosies. Atbildēm uz šiem jautājumiem jau sen jābūt iekaltiem smadzenēs. Bet autonomas specifika ir pavisam cita lieta un jautāt vajadzēja par to, ne vidu un uru. Galvenais, mašīnām jābūt.

Vai Jūs sab.transportā liksiet sejas aizsargmasku?
Liec muļķim dievu lūgt, viņš pieri pārsitīs(c) Tās maskas vispār kaut kur ir iegādājamas (nopērkamas, saņemamas)? Manā ikdienas ceļā ne tās, ne informācija kaut kā negadās, kaut gluži uz vietas visu dienu nesēžu.

Bluetooth
Man strādāja otrādi - dators atrod telefonu un viss notiek. Nu abos verķos jāieslēdz, ko vajag.

Bluetooth
Aifonu ar PC nevaru, ar androīdu problēmu nebija.

Mātes brāļa dēls - radniecības pakāpe?
Sauļuks ir īsta birokrāte, tagad jādomā, viss samests vienā čupā apzināti vai tomēr drīkstu katru grupu skaitīt kā atsevišķu.

Jūs savam ģimenes ārstam
Kas bija pirmais - vista vai ola? Tāpat ar tiem dakteriem - viņi ir tev vai tu viņiem. Atkarībā no atbildes, jautājumam, kad un cikos zvanīt (nopietnos gadījums, kaut tikai no nespeciālista viedokļa noteiktos), vairāk nevajadzētu rasties.

Centrālā procesora darbība
7 gadi? Mūslaikos tas jau opopopītis un ja vēl līdz šim bijis tikai mājas vajadzībām (rakstāmmašīna), tad brīnums, ka tos video vispār velk. 2 varianti, abiem jānāk no darba devēja. 1) Tavā galā tikai klaviere, pele un ekrāns, viss darbs notiek darbavietas serverī. Atkarībā no tā servera, strādāt vajadzētu arī ar dinozauru ar W95. 2) jauns dators + interneta apmaksa no darba devēja. Vēl ir...

Elektriskā slota
Pilns internets visādām vajadzībām. Tās gan iepriekš jāprecizē. Sīkām vajadzībām cenas no 20€. Augstāk minētais zamzungs jau no resnā gala (vai baigi uzcenots). Kaut gan, varbūt stipri jaudīgāks verķis vajadzīgs un tas attiecīgi būs vēl dārgāks.

Viens dolārs.
Tai, kas bildē (no monētas uztaisīts piekariņš), varētu būt vien sudraba cena.

Ko sakat par šādām darba iespējām?
Ar daunšiftingu jāapietas uzmanīgi, normālos apstākļos no tā lielākoties atpakaļceļa nav (kā USA - kļūt par bomzi var ātri - zaudē darbu, izmet no mājokļa un esi uz ielas un iespēju tikt atpakaļ kaut lielveikala krāvēja postenī gandrīz nav).<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu