joens

Virietis (60)
iepazīties ar joens

55 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vīrieši, vai Jums patīk dumjas sievietes ?
Kakaja očarovaķeļnaja glupiška vs takaja staraja dura ... tas ir par vienu un to pašu cilvēku laika gaitā.

Zeme vienam īpašniekam, bet māja citam
Galvenais NĪ noteikums - vieta, vieta un vieta. Ja nav vietas, tad māju var neizdoties pārdot pat ar zemi. Ja vieta ir, nopirks arī pa reizinātājiem (katru istabu atsevišķi). Zemes noma ir pašsaprotama lieta (nodokli taču jāmaksā arī par to, ko pats lietot nevar). Aizstaigā pie saprotoša cilvēka (arhitekts, mērnieks vai vietējā būvvaldē) ar papīriem, vai var ko atdalīt vai tas nav...

Klientam labvēlīgākā banka.
Kopš lietoju aplikāciju telefonā (gandrīz 2 gadus jau), par kodu kartēm neko dzirdēt negribu. Diemžēl, viens konts ir vēl ar to un ik pa laikam jāķimerējas.

Bēdīgs stāvoklis valstī!?
Ja visi domās ar galvu, tad bērnu nebūs vispār. Daba nav nekāda muļķe, tāpēc ausis vienmēr būs primāras. Nav jābūt matemātikas milzim, lai ātri galvā sarēķinātu, ka vidējā darbaļaužu ģimene te bērnus ekonomiski atļauties nevar.

Bēdīgs stāvoklis valstī!?
Bēdīgs. Esošajā ekonomiskajā situācijā 60k iekrājums ir absolūti nereāls skaitlis, minimālās algas saņēmējs gadā saņem 3-4k, tālāk ar aritmētiku lūgtum katrs pats. Diemžēl, tieši tāpat dzīvo arī tās ģimenes, kam alimenti nav aktuāli, jo nav šķīrušies.

Bojāta gāzes ūdens sildītāja kontrole, amerikāņu
Drīzumā gaidām ziņās vēsti par kārtējo gāzes sprādzienu, varbūt pat izdodas kādu stūri daudzstāvenei nograut ...

Rekuperātors...? Vai Jums kādam tāds ir mājās uzstādīts...? Kadas atsauksmes..?
... Un kādēļ man jābaro citi? ... Kaut vai tikai tāpēc, ka citi citi baro tevi. Tā funkcionē vesela ekonomika, nauda grozās nevis guļ zeķē zem matrača.

Jaunās māmiņas pludmalē...
Atceraties tā šausmas, kad mēs augām - kā no rīta izspriņģojām no mājas, tā uz vakariņu laiku pārradāmies. Nekādu mobilo telefonu un citu GPS izsekotāju tad nebija, daudziem mājās pat parastā telefona nebija.

Rekuperātors...? Vai Jums kādam tāds ir mājās uzstādīts...? Kadas atsauksmes..?
Tā ir ventilācijas sistēma (ja ir nauda, var to agregātu arī katrā istabā, bet gudri tas nebūs), ko liek visai mājai. Daudzstāvenes dzīvoklim nebūs tik forši, kaut realizēt var.

Vai kāds no jums ir salicis Rubika kubu?
Cik atminu, pirmo rindu saliek tāpat, tas pavisam vienkārši, otrajai vienkārša formula, ko atkārto vajadzīgo skaitu reižu, trešajam formula nedaudz sarežģītāka, bet tāpat tikai viena.

Vai kāds no jums ir salicis Rubika kubu?
Tajā laikā, kad man tas bija aktuāli (aš pirms 34 gadiem), atpūtas biedru ierādītos paņēmienus atkārtojot salikt bija bērnu spēle. Tagad neko neatceros un varu grozīt kaut visu dienu bez jebkāda rezultāta.

Nolikt CE kategoriju Latvijā dzīvojot Vācijā
Tālmācība neies cauri, tā kā drusku padzīvot pa LV nāksies un laikam arī uz to brīdi deklarēties (bez deklarētās adreses CSDD u.c. iestādes var neņemt pretī). Citādāk nekādu problēmu. LV vadītāja apliecības maiņa uz DE apliecību ir cits stāsts.

Vajag atmuitot auto no Zviedrijas?
LV un SE = EU un Šengena. NO nav EU, bet ir Šengena. EU iekšienē muitas nav, uz/no āru ir, noteikumi var būt ļoti individuāli.

Vecie onkuļi...
Njā, šodien pie Hlojas projekta pielaiduši kādu aprobežoto, gudra troļļa vietā sanācis parastais (ko noteikti jābano).

Elektroskūteri - pieredze, atsauksmes, izdevīgākās iegādes iespējas
Tas, kas ir šeit, izskatās pērkams, vien cena 2-3 reizes pārsniedz budžetu un ebay.

Atkal par vēlēšanām
Cilvēkiem patīk neatlaidīgi kāpt uz viena un tā paša grābekļa. No pēdējā laika notikumiem, ne Breksits, ne Tramps, ne austrieši ar itāļiem utt. izskatās, cietpauriem joprojām nav licis sākt domāt. Visa vara (pirmā, otrā, trešā, ceturtā utt.) joprojām ir vienās rokās, kaut nelielas nobīdes ir sākušās. Tie, kuru rokās vara, ir ļoti neliels iedzīvotāju mazākums jebkurā pasaules vietā, bet vairākums...

40+
Katram laikam savas prioritātes. Ar zirgasti-vidusskolnieci jau nav noteikti jārunājas, tur citas lietas svarīgākas. Vēlāk jau sāk gribēties arī parunāties, kopīgi apspriest un sāk rasties pieprasījums pēc saprātīgām (nejaukt ar gudrām) sievietēm (vecuma cenzs neeksistē, vien jaunākām nāk līdzi patīkami "bonusi"). Ir satiktas un tiek satiktas dažādu vecumu gan saprātīgas, gan ne visai, tomēr ir...

Kā iegūt bezdarbnieka statusu uzņēmuma maksātnespējas gadījumā
VDI izliekas, kaut šajā situācija viņu rokas tāpat par īsām, jo vairs fiziski neeksistē objekts, ko tiranizēt. Juridiski maksātnespēju var pieteikt tikai visai maksātspējīgam uzņēmumam (maksātnespējas procesa izmaksas ir oi oi oi), ne tādam, kas jau "kapu kalniņā" (nekas nepieder, pilnvarotu pārstāvju vairs nav/pilnvaru termiņi beigušies, kase tukša). Pie tam acīmredzams, ka neprasmīgs bizness,...

OSB vai Finieris- kurš no šiem celtniecības materiāliem iztvaiko mazāk indīgu vielu?
Gan OSB, gan finieri ir dažādi. Šībrīža pasaules minimālistiskais interjers ir kokā, parasti finieris, bet gadās arī OSB un tā ir galīgā apdare (grīda, sienas, griesti).

Tātad vīrieši 40+
Nevajag sievieti vispār, vajag Hloju (kaut joprojām pieturos pie viedokļa, ka Hloja ir virtuāls kolektīvi izveidots tēls). Tas tā, no te sarakstītā iespaidojoties, dabā viss tomēr ir citādāk. Starp citu, ja vīrietim (vēl) nav bērnu, viņš tos var gribēt gan 30, gan 40, gan 50 utt. gados. Ja ir, tad vairāk atkarīgs no konkrētās pieredzes.

izvēles
Ar tiem angļu vārdiem uzmanīgi, ja nu Hloja tos saprot ;)

izvēles
Es, protams, te virpinu sazvērestības teorijas, bet variants, ka Hloja ir izkārtne, aiz kuras sēž bariņš breinstormotāju, man liekas pat vairāk kā ticama un kaut kad viss šis (varbūt) rezultēsies kādā pētījumā. Vienkārši ir reāli zināmi personāži, kas šādi strādā.

izvēles
Ja Hloja nebūtu "kolektīvā saprāta" radīts produkts, varētu teikt, ka viena neatliekami "cērtama eglīte".

Vai esat izmantojuši korķa plāksnes kā skaņas izolācijas materiālu?
Sienām - kādai vajadzībai? Lai kaimiņI nedzird vai lai kaimiņUs nedzird? Katram gadījumam savs risinājums, bet abi aizņems dzīvojamo telpu, otrais varētu stipri vairāk (pat padsmit cm no esošās sienas plaknes, izglītošanās nolūkos papētīt Knauf akustiskos risinājumus) un korķis šajā konstrukcijā varētu būt lieks. Siltumizolācija in general nav skaņu izolācija.

Prasības vai osim haem
Hloja ir tāds interesants trollis, izskatās, ka oHo noalgojis tiešām profesionālu provokatoru, kas spēj ģenerēt aktuālas tēmas nevis kārtējo "visi ... ir cūkas" u.c. vietējā miesta pūkas izmešanu.

Prasības vai osim haem
Vai Tev to otru vispār vajag*? Vai arī ir labi kā ir un no laba meklēt vēl labāku tautas ticējums neiesaka. * radniecīga dvēsele kopīgām blēņām (te var pabāzt dajebko, no filozofiskām studijā līdz kopīgiem ceļojumiem vai guļamistabas izvirtībām), aprēķins (tā gribas padzerties, ka nav kur pārgulēt), cits iemesls

Kas labāk-vecs mersedess vai jauns fords? Naudas ir tik, cik ir.
Jauns fords ir vismaz padsmit kilo€, ja ne pārdesmit un vairāk. Vecs (20+ gadi, labāk 30+) par šādu summu ir ūberauto. Vienkārši vecs, bet kustošs un TA iziet spējīgs, no vairākiem simtiem līdz pāris tūkstošiem. Kad tādam auto pienāk remontstunda, tiek ātri sarēķināts, "mazgāt šos vai taisīt jaunus". Otrais variants parasti sanāk saprātīgākais.

Par cik var pārdot lietotu smart TV?
Ņemot vērā, ka mūsdienu elektronika ir novecojusi jau pārdošanas brīdī un 3 gadi ir par maz antikvariāta statusa iegūšanai, piečuks ir visai saprātīgs piedāvājums un veiksmes gadījumā var pat iegūt nulli beigās. Simtu var prasīt, bet cerības nelolot.

Kā lai saņēmās?
Ja aicina un neiet, tad tas nav slinkums, bet m@ucība. Lūk, ja pašai jāaicina, tad slinkums ir pie lietas.

Jautājums - varbūt skolotājām.
Ātri pārskatot uzdevumus, nekā briesmīga neieraudzīju. Pats gan risināt neņemtos, pārāk daudz no tā aizmirsies un ikdienā nav nepieciešams vai tiek atrisināts savādāk (gatavas datorprogrammas, rokasgrāmatas un tas pats guglis). Ar skolas gadu olimpiāžu uzdevumiem pat nesalīdzināt (jā, es arī tur esmu piedalījies).

Gdaņska, Sopota, Gdiņa
Tur ir viss! Vulgarizējot - Jūrmala civilizētā izskatā. Pa ceļam - maršruti no LV ir pietiekami daudzveidīgi, lai vienas atbildes nebūtu. Arī tādu, kur var "iestrēgt" un līdz Trojmiestam nemaz netikt. Es te par Mazūru ezeriem, kaut jau Augustovas kanāls un apkārtne arī ir pietiekami interesanti. Pirms dažiem gadiem bija ļoti populāri braucieni uz Mikolajku akvaparku. Netālu no Gdaņskas -...

Nevar vai kas? Versijas?
Es par kokotes versiju 12:54

Durvju pārvietošana
Nedrīkst bez atļaujas un nedrīkst vispār, ir divas lielas atšķirības(c). Pēdējā ir ievērojami mazāk kā tantēm uz soliņa patīk aprunāt. Man kolēģim šobrīd ir problēmas pārdot dzīvokli ar vēl padomjlaikā veiktu nelegālu pārbūvi, visi met uzreiz vai pusi cenas nost tāpēc (saprātīgi to atrisināt ir ļoooti grūti).

Durvju pārvietošana
Psc, tā sieviešu loģika brīžam var davest ... ieejas durvis ir ieejas durvis. Koridora durvis ir tikai vienas no iekšdurvīm un kaut ir ieejas/izejas durvis, bet ne mājai. Neko neredzot - iespējams, ka pietiek ar vietējā būvvaldē saskaņotu apliecinājuma karti. Arhitekta izmaksas var būt simboliskas, kaut salīdzinot ar tik sīka darbiņa būvniecības izmaksām var likties pēc laupīšanas. Ja jaunās...

kas kruče : jauns un dargāks, bet "fuflo", vai vecāks un letāks, bet prestīžā ?
elsa - tāpēc rullē operatīvais līzings, kas gan Latvijas (regulējums) un aborigēnu (savs kaktiņš ...) dēļ tā arī nav guvis īpašu popularitāti.

Kafijas automāts - kāds?
Kāda kafija, kādām vajadzībām? Visērtāk ir ar kapsulām un kafija arī forša, bet jāsāk rēķināt, vai regulāri izmantot kādu caffeineveidīgu nesanāk izdevīgāk. Tāpēc, ja iespēja regulāri tikt pie svaigi maltas kafijas nelielos daudzumos (kaut malt pašam dzirnaviņās pirms brokastīm), tad parastais espresso aparāts būs vairāk kā vajadzīgs. Ja dzērāju tā pavairāk, tad tikai pašmaļošais automāts. Pēc...

Tiesības vadīt auto un automašīna
Nesen acu priekšā trāpījās pētījums - pirms dažām desmitgadēm Somijā tiesības bija visiem vidusskolas beidzējiem. Šodien vairs tikai nelielam procentam un pārējie pat neplāno tās iegūt. Mēs augstākajā politiskajā līmenī taču arī gribam sevi saukt par ziemeļvalsti.

Plāns nopirkt auto Vācijā un pa ceļam uz LV iegriezties dažās EU valstīs...
Dārgās Šveices vinjetes dēļ, šo valsti labāk izvēlēties vai nu ar sabiedrisko transportu (īres auto, kam šī vinjete ir), vai nu ir ļoti neatliekamas darīšanas šajā valstī. Ja nauda nav problēma, tad katrs izklaidējas kā patīk. Aizdzīšanai uz LV (eksports EU iekšienē) - numurs ar dzelteno galu, eksportam ārpus EU numurs ar sarkano galu. Numurs ar sarkaniem burtiem/cipariem tikai DE rezidentiem...

Optimizaacija
Hmm, dažāds tas darba tirgus. Manā lauciņā nav kas strādātu vispār, ved masveidā no Baltkrievijas, bet tur arī ne visi ir zelta gabaliņi, regulāri daļu jāsūta atpakaļ.

Pēterburga
Re kā, un man bija radies iespaids, ka visiem normāliem pilsoņiem ir ID, bet vēl pase tikai dīvainīšiem, kas ik pa laikam izceļo ārpus EU.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu