joens

Virietis (59)
iepazīties ar joens

57 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Ko pirkt Zviedrijā? Gribēju končas, bet saka, ka negaršīgas. Kādus citus nieciņus būtu vērts?
Lakricas un salmiaka končas, protams, ir "na ļubiķeļa", bet klasiskajām Marabou un Fazer nav ne vainas. Apģērbs un apavi ir ar "skandināvisku" piesitienu (jūtami atšķiras no Vācijas vai Londonas piedāvājuma), ne visiem var patikt, bet kaut ko tāpat var atrast.

Virtuves stūrī melns pleķis
>>>ir arī malkas kamīns,ziemā katru vakaru kurinu

Eilata - viesnīcas
Roltoni tur arī dārgi. Ja lieto normālā režīmā sabiedrisko ēdināšanu, tad 50€ dienā var arī nepietikt un tas bez omāriem un Kliko atraitnes.

Eilata - viesnīcas
Sunset Inn ir forša un gandrīz blakus Eilatas autoostai. Ņemot vērā sabiedriskās ēdināšanas dārdzību, ir prātīgi ņemt AI vai nu vismaz puspansiju un pusdienās pagrauzt no mājām līdzpaņemtos sausiņus.

Rīgas sabiedriskais transports
rigassatiksme.lv Izskatās, ka prātīgi būtu 3.trolejbuss. Pietura Gogoļa ielā pie stacijas, jāiet gar kanāla malu gar autostāvvietas sānu uz tirgu.

Autostopi.
Pirmoreiz stopēju vēl skolas gados, kad vēl nebija nekādas nojēgas par procesu. Galā, protams, nokļuvu, bet par ieradumu tas nekļuva, arī sabiedriskā transporta tajā maršrutā bija vairākas reizes vairāk kā šodien. Nākamais mēģinājums bija studiju gados, Rīga-Tallina un atpakaļ. Rezultāts pozitīvs un maisam gals bija vaļā. Un tā līdz 90-o sākumam. Tālākie maršruti uz Maskavu un Ļeningradu, vairāk...

Kā nokļūt līdz Rucavai?
Saprātīgi no Rīgas līdz Rucavai uz 11 var nokļūt tikai ar nesabiedrisko transportu. Visi citi varianti vai nu ar nakšņošanu vai ierašanos pēc 13.

Ko darīt man, ja ārsti nesaprot ko viņiem darīt?
Mūsdienās visnotaļ ticams variants - "magnija tabletes", sportisti ļoti grēko ar visādu pulveru un tablešu lietošanu ēdiena vietā.

iPhone
Nu tad iepirkt kādu kilogramu vadu ... vai pāriet uz bezvadu lādētāju.

iPhone
Eu, mušas atsevišķi, kotletes atsevišķi, kaut varbūt ķīnieši ir vienā gabalā, bet oriģinālais sastāv no dakšiņas un USB vada (pie tam dakšiņa tikai tad, ja vienīgā elektroiespēja ir ir rozete sienā). Kas tad ir tas plīsējs?

Tango divās nedēļās
No nulles (nekad nav dejotas klasiskās un/vai tautas dejas) laikam nevarēs. Ja jau dejo (valsi, polku) un neslikti, tad mācīšanās vaina. Pēc 2 nedēļām uz konkursu būs par ātru, bet ballē izrādīties bez problēmām.

Lapsas un kaķi ?
Kaut lapsa tas pats sunC vien ir, tomēr meža zvērs. Bet kaķis izturas kā pret suni un zaudē.

Piegāde no UK ar DHL cauri puseiropai
Ir 2 DHL - tradicionālais eksprespasts un ar tādu pašu nosaukumu parastais pasts (kas ar zirga pajūgu ved). Izskatās, šoreiz otrais. Cenas gan abiem atšķiras ievērojami (pat 10-iem reižu). Uzziņai - vecais labais Deutsche Post jau cik gadus ir DHL.

Krāsainie zīmuļi (kā Padomju laikā)?
Izvilku kastīti (Faber), pašvīkāju, laikam tomēr vaskaini. Manām retumis vajadzībām pietiek un pāri paliek. Pat nezināju tik daudz nianšu. First, there are 4 different base types of colored pencils available: wax-based, clay-based, oil-based and water-soluble based. Padomjlaikā laikam bija tie māla zīmuļi, attiecīgi tādus jāmeklē šodien. Koh-I-Noor Mondeluz akvareļzīmuļi tādi varētu būt....

Darbs Norvēģijā
Ja brauc peļņā, tad tur viss notiek. Ieteiktu pievērst uzmanību salām, tur visādas nodokļu atlaides. Ja dzīvot, tad hvz, ar kādiem 60k mēnesī var sākt domāt.

Jurista skaidrojums testamentam.
Nu ja, vienmēr vieglāk ir atrast iemeslu kaut ko nedarīt nevis otrādi.

Jurista skaidrojums testamentam.
Bez jurista/notāra, vēlams angļu, nekas nesanāks. Tas ir viens no dīvainajiem tekstiem testamentos, ko parasts cilvēks nespēj saprast, arī mazāk pieredzējis jurists nespēj. Ļoti iespējams, šoreiz tas ir lieks, bet ierakstīts ir kā ar cirvi iecirsts. Parasti attiecas uz ļoti tuviem cilvēkiem (vīrs un sieva utml.) un lieto, lai ekonomētu laiku citādāk garās un sarežģītās procedūrās.

Majas pardosana
Ja tiešām gribi padomu, ne sirdi atvieglināt, tad beidz rakstīt vienatanteteica stilā, bet konkrēti un precīzi.

Majas pardosana
Bez iepazīšanās ar dokumentiem var tikai paspriedelēt, kā būtu, ja būtu. Viens gan izskatās skaidrs, nav nekādas jūsu un mūsu zemes, ir tikai kopēja zeme, pat, ja ir lietošanas tiesību plāns un ierakstīts ZG. Īpaši, ja garāža uzcelta pirms zemes dalīšanas (ķīseli tiešām būsiet ievārījuši, ne reizi vien vien esmu tādiem īpašumiem sadales robežas ar piruetēm zīmējis). Ja garāžai nav dokumentu, tad...

Dzīvžogs vai parastais - kas lētāks un labāks?
Aizej uz veikalu, nopērc auto. Krāsa, marka, modelis, vecums utt. nav svarīgi. Ar žogiem un dzīvžogiem ir tieši tāpat, ir gan Tata, gan MB. Viens no lētākajiem būs lielacu metāla siets ruļļos un metāla cauruļstabi (varbūt koka, ja kādu nelikvīdu izdodas atrast), tādus mūsdienās ap ganībām liek. Dzīvžogs - pašrocīgi grāvmalā sagriezt kārklu vicas un saspraust zemē.

Ko apskatīt Palangā
Palangā ir jāapskata Palangu. Atsevišķu objektu, kā Dzintara muzejs, tur īsti vairāk nebūs (baznīcā var iemest aci). Vienkārši pastaigāt pa pilsētu, parku, aiziet līdz jūrai, pastaigāt pa molu.

Taxi Rīgā.
Ja nav tiešām pa piečuku, tad būtiskas atšķirības nav, kaut nezinu, no kurienes jābrauc. Uz regulāro reisu būt lidostā 4 būs OK, ja čarters, tad čarternieki var sataisīt haosu reģistrējoties un tad vēlams būt drusciņ ātrāk.

Nekustamā īpašuma atsavināšanas aizliegums - kā noņemt?
Normāla situācija, jaunieši lido mākoņos, bet vecāki turas pie zemes. Ja māte piekrīt, bez problēmām var liegumu noņemt. Ja nepiekrīt, var tiesāties, bet tas būs ilgi un dārgi. Pie tam no haotiskā paziņojuma var izlobīt, ka cita pamata, kā gribēšana, tam nemaz nav. Mamma, kā pieredzējis cilvēks, piekritīs vienīgi tad, kad vecuma marasms būs jau neatgriezeniski pārņēmis. Ir varianti (nopirkt...

Pēc mantojuma sadales atradies testaments
Latvijas likumu īpatnība, ka testaments ir tikai "otrās šķiras dokuments" mantojuma dalīšanā, pirmais ir neatraidāmie mantinieki. Vienīgais acīmredzamais labums - pie mantojuma daļas var tikt arī cilvēks, kas nav nekādos rados ar aizgājēju.

vācijas vilcieni.
Vietējie vilcieni, ja vien nav kāda akcijbiļete, parasti ir brīvas izvēles (vēl vairāk, biļete var būt derīga vairākas dienas vai pat mēnesi, kamēr izmanto), cikos braukt. Arī ar IC un ICE tā var būt. Ja ir obligāta vietas rezervēšana, to norāda jau biļeti pērkot. Jārok augstāk minēto lapu, tur slēpjas interesantas lietas, tikai rakšanu jādara vāciski, ja gribi visu informāciju. Vajag skatīt...

Stāvlampas pamatne
Nopērk veikalā (aptiekā?) ģipsi un aizlej ciet.

Kā barot piemājas svīres mazuļus?
Mazulis? Svīres pašas no zemes nespēj pacelties spārnos (īsas kājiņas, gari spārni), varbūt vajag šo pamest uz augšu.

Autleti Vācijā
https://www.outlet-malls.eu/germany/ochtrup-designer-outlet-mcarthurglen Šis ir netālu no Minsteres.

Automāts iesācējam?
Manuālā pilnīgi noteikti neder cilvēkiem, kas braukšanas laikā vienā rokā tur smartfonu un raksta SMS, uzņem selfijus, sērčo internetā utt.

Nekustamais īpašums/Mantojums
Mantiniekiem var elementāri nebūt liekas naudas (pat ne 100€), lai pieņemtu mantojumu. Kamēr augstākas pakāpes nav izslēgti (miruši, atteikušies), zemākiem jāgaida rindā un jācer, ka augstākie nevairosies. Savu daļu vari pārdot jebkam jebkurā brīdī. Sākumā gan laikam jāpiedāvā kopīpašniekiem (vai tas, ka šobrīd nav, kam piedāvāt, būs šķērslis, jāprasa juristu gudriniekiem).

Vai jūs akceptējat Lido kā randiņa vietu?
Hmm, randiņi Lido nav bijuši (ja neskaita vienas izmaksātas vakariņas, bet tas bija lietišķa darījuma noslēgums), vakariņas kopā ar savu sievieti gan. Pēc Bažika izteikuma sāku skaitīt - Vērmanītis, Dzirnavas, Ģertrūdes, Krasta, Krievu sēta, Ķirsona māja, Domina, Spice, Lidosta, Alus sēta, vairāk par pusi sanāk.

Podziņu telefons
Nokia 105 (un līdzīgie) pats labums. Ja vajag vairāk, tad kāpēc glaudāmais netīk?

Varšavas apbraukšana
Par apbraukšanu nepateikšu, bet maksas ceļi gan ir. Vai maršrutā uz Čehiju un Slovākiju (tomēr dažādi ceļi) būs, laikam nē. Maksāšana notiek uz ceļa (CZ un SK vajadzēs vinjetes pirms/aiz robežas nopirkt).

Garšo vīns.....
Par vēlu, jau esi. Tā kā jūties lieliski, kā ir, nekādas kardinālas izmaiņas dzīvē nav paredzamas.

Kādam attālumam jābūt kanalizācijas akai no ūdenstilpnes?
Precīzai atbildei nepieciešama precīza informācija. Bet tā, sauso ķemertiņu jau reti kur drīkst būvēt (nehermētiska kanalizācija tas pats vien ir), kur nu vēl vasarnīcu rajonā. Miniplacīšos, kādi parasti mēdz būt vasarnīcām, nekādi infiltrācijas lauki fiziski nav iespējami. Bioloģiskās attīŗīšanas var gadīties, ka konkrētajā vietā nav atļautas, tikai hermētiska uzglabāšana + regulārs asenizatora...

Kā izkapināt izkapti?
Hmm, laktiņa taču ar nedaudz apaļīgu virsmu, kapina ar neliela āmurīša spico galu. Cik no bērnības atceros. Metālu procesā jādzesē, parasti pietiek ar uzspļaušanu.

Par privātmāju nodošanu ekspluatācijā..
Juri, tiešām nedaudz nezinītis, būvatļauju jāpagarina katru gadu, bet pirmos 8 gadus tas ir tikai tehnisks uzdevums, samaksā jaunu apdrošināšanu un pagarini. Pēc tam būs vajadzīgs pamatojums, kāpēc vēl nav uzbūvēts. Uz nodošanas iesnieguma iesniegšanas brīdi jābūt spēkā esošai būvatļaujai (dažādās būvvaldēs var gadīties dažāda attieksme). Ko šodien var atrisināt ar klaipiņiem, pat nezinu, tad...

Par privātmāju nodošanu ekspluatācijā..
Šodien nodot māju ekspluatācijā ir pietiekami sarežģīts process, lai cilvēks no malas brīžam nonāktu strupceļā. Izmaksas arī būs ne visai simboliskas (kadastrālā uzmērīšana, ģeodēziskā uzmērīšana, projekta izmaiņas, jo līdz šim neesmu sastapis situāciju, kas uzbūvēts stingri saskaņā ar projektu, utt.).

Pārbuve no Angļu mašinas uz eiropas mašinu
Vispār jau no 3k Vāczemē var nopirkt šo modeli un neko nav jāpārbūvē.

Pārbuve no Angļu mašinas uz eiropas mašinu
Es saprastu, ja gribētu kādu angļu oriģinālo auto (Lotus utml.) pārbūvēt, bet ne jau vispasaules širpotrebu, lai cik labs tas nebūtu. Vēl par atsevišķiem RR, B un J varētu būt stāsts.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu