joens

Virietis (64)
iepazīties ar joens

40 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vecas grīdas krāsošana
Preskartons ir jau 70-ie. 60-ajos droši varēja būt dēļi. To fiziskais stāvoklis gan varētu būt dažāds, no tikai noslīpēt, līdz fiksi jāmet ārā, lai tā zaraza neizplatās pa visu dzīvokli. Slīpmašīnu var nomāt, normālai nāk visi sūcēji un savācēji komplektā. Papildus sienas apklāj ar celtniecības/pārklāšanas plēvi, pielīmē ar krāsošanas "skoču", ja netur gadiem ilgi, no tā pleķi ...

Vai var piespiest saimnieku pārdot zemi?
Ar labu vārdu un pistoli var panākt daudz vairāk(c) Citādāk tikai vienojoties.

Kur tīmeklī pasūtīt fotogrāfiju izdrukāšanu
Cenas - ja vien nevajag 1-2 bildītes, lētāk nopirkt printeri.

Kā Jums šis?
Normāla konstrukcija, kaut nepilnīga, nav apmazgāšanās šļūtene bildē novērojama. Kā lieto ratiņkrēslinieki, ne jausmas, bet iekārtojums austrumzemēs apmēram tāds. Islamisti pamatā tikai tādas lieto, tāpēc vecajā Eiropā iestādēs, kur vairāk par vienu caurumu, viens mēdz būt šāds. Arī lidostās bieži novērots. Pie mums drīzāk padomjlaiku palieka, ne par islamistiem domāts.

Nissan Juke atsauksmes
Vecais - maza, jauka, smieklīga mašīnīte. Vienam klientam bija un radiniecei arī, neko sliktu neteica. Sliktas atsauksmes tikai par kaskaiš esmu manījis, tai skaitā no liela autoparka pārvaldnieka.

Toyota Auris 2011.gads automāts (robots) benzīns. nepārslēdzas ātrumi
Interesants moments, Vācijā visi piedāvājumā esošie (mobile) ir hibrīdi, kamēr Latvijā kaut kas tāds netiek pieminēts (eses). Skatījos 2011.gada automātu. Cena apmēram vienāda gan te, gan tur. Kur āķis?

Elektrība 2 kontaktos te pazūd, te atkal parādās
Gaidi VUGD ciemos. Ar šļūtenēm. Dzirksteļošana kaut kur notiek.

Depozīta sistēmas ieviešana
Kaut kas ar to sistēmu jau konceptuāli nav kārtībā. Esmu vairākas reizes Berlīnē nodevis (iebāzis taromātā) Rīgā pirktu plastmasas pudeli un vienmēr saņēmis čeku, ko izmantot samaksai iepērkoties attiecīgajā veikalā. Bet vispār problēma bija aktuāla padomjlaikā patērējot 2 l piena dienā, ļoti ātri sakrājās pilns virtuves stūris ar tukšo taru (tā laika pudeļalus man nelikās, ka domāts ...

Vai pieradumam ir liels spēks?
Izņemot atsevišķus gadījumus, beidzot katrs pats var/drīkst sevi regulēt.

IP protected, panel PC
Izvēlies modeli un tālākais jau detaļas, kur un par cik nopirkt. Ne LV, protams.

Angļu filoloģijas izglītība
Darīt var ļoti daudz ko (pamatvariants jau augstāk minēts). Īpaši, ja ir ne tikai diploms, bet arī zināšanas un prasmes.

Vai var klāt laminātu uz skaidu plākšņu seguma?
Bez problēmām, baltais paklājs apakšā un uz priekšu. Lamināti ir (ļoti) dažādi.

Jautajums vairak vecakiem cilvekiem.
Tur viens augstāk čivina par populāri, acīmredzot par naturālo saimniecību tikai kaut kur pa kaktiem dzirdējis. Esmu bijis tur iekšā, tas bija izdzīvošanas (un labas dzīvošanas) jautājums, nevis popularitātes. Citādāk vecāki savus bērnus izskolot nevarētu. Pats vidējos skolas gados vasarā tirgoju vasarniekiem ģimenes pašaudzētos kartupeļus (vakarā sarakām, piecos no rīta uz tirgu, pēc pāris ...

Jautajums vairak vecakiem cilvekiem.
Mūsu mājās TV kaste ienāca 60-o vidū (atmiņas ne visai, bet liekas, skolā vēl negāju). Rīgas un Maskavas TV bija uztverami ne pārāk labi (tālu no torņa), Lietuvas stipri labāk (pierobeža tomēr, tur tornis augstāks). 70-o sākumā tika nomainīts uz lielāku un jaunāku modeli (vēl m/b, krāsainie ap to laiku parādījās pirmie un kvalitāte ne visai, bet cena debesīs). Sākot darba gaitas pašam mājās ...

Par braukšanas nekultūru.
LV ir īpatnēji CSN (kaut teorētiski tādi paši kā citur EU), tāpēc pie mums tur distanci, kur gandrīz vēl viens auto var iebraukt, nevis, kā automobilizētākās zemēs (skat. Vācija) tie ir 30-50 centimetri (korķi māca taupību, šeit - telpas).

Audi 80 salona tapsēšana
Paskatījos cenas, baigi dārgs šis modelis, normāls gandrīz no pāris štukām tikai sākas. Attiecīgi pārtapsēšana var atmaksāties.

Iznomāt auto piekabi uz nedēļu !
Iemetu aci lietotu jahtu cenās, kļuva skaidra žmiegšanās par transportēšanas izmaksām, ja pati jahta, iespējams, lētāka. Pat stipri.

Iznomāt auto piekabi uz nedēļu !
Ir sīka tehniska nesapratne - vai tiešām 34 pēdu kuģīti var vest uz piecmetrīga treilera? Kaut autoram kāda nekāda, tomēr padomjlaiku pieredze ir, laikam pēdējie 30 gadi ņuhu atrofējuši un palikusi vien taisnvirziena domāšana. Pa jūru līdz IT, pa zemi līdz DE (varbūt pat tikai FR - Normandija), pa jūru līdz LV. Sanāk tik 2-3 valstis pa sauszemi.

Iznomāt auto piekabi uz nedēļu !
No rīta pazvanīsi un pajautāsi. Vai šodien pat uzrakstīsi. Ka gribi nomāt, ne pirkt. Vai gribi, lai atved, kaut tik līdz Rostokai.

Iznomāt auto piekabi uz nedēļu !
https://www.harbeck.de/das-slippen-mit-dem-bootstrailer/

Kā pārvarēt bailes ?
Ne es, ne pārējie šeit nav profesionāli HR speciālisti. Es vien jau gadiem ilgi vienlaicīgi esmu DD un DŅ pusē (dodu darbu un ņemu darbu). Fiziskais pieprasījuma līmenis jau sāk nogurdināt, jo lielākoties aizpilda tikai to apakšējo plauktu. Par polisēm un izglītību - šajā valstī privātpersonām piedāvājums ir no niecīga līdz neesošam, kam attiecīga izmēra uzņēmumam/organizācijai ir pat no kā ...

Ilgtermiņa noma- lēti un labi
Sakarīgs atbilst sapratnei nelēkt augstāk par savu apaļo vietu,

Kā pārvarēt bailes ?
Ja jaunā darba vieta jomā, ar ko līdz šim pat caur TV kasti nav nācies saskarties, tad satraukums ir saprotams. Citādāk ne pārāk (nu vien pāris ienaidnieki tur strādā un būs visu laiku jātiekas). Sludinājumos pamatā meklē "gaļu", izņēmums reāla darba darītāji ar pareizi piekārtām rokām un pieprasīti speciālisti (jaunie gurķi lielākoties nepieder šīm kategorijām, attiecīgi attieksme pret viņu ...

Dzīvoklu pārbūve daudzdzīvokļu mājā
Manā praksē nav būvatļaujas prezumpcijas vai kā nu to pareizi jānosauc, pietiek ar būvdarbiem, lai kontroles institūcijas ne tikai ieinteresētos, bet ir pat normatīvos uzlikts pienākums to darīt. Šajā jomā muļķīšu nav (Z parādīja, kaut ne visiem, cik viegli tikt par muļķīti), visiem skaidri zināms, kas aiz tapešu pārlīmēšanas var slēpties (vai neslēpties).

Dzīvoklu pārbūve daudzdzīvokļu mājā
Kāds izskatās pēc melnā advokāta (ik pa laikam manā profesijā ar tādiem nākas garām paslīdēt). Būvniecības likums: (3) Būvinspektoram, veicot būvniecības kontroli, ir tiesības apskatīt un pārbaudīt būvi un būvlaukumu būvdarbu laikā. Ja fiziskās un juridiskās personas nenodrošina būvinspektoram tiesības apskatīt un pārbaudīt būvi un būvlaukumu būvdarbu laikā, šādās būvēs un būvlaukumā var ...

Dzīvoklu pārbūve daudzdzīvokļu mājā
Noteikumi, protams, ir nemaņā sačakarēti, bet ir arī labums - neļauj brīvi veikt nevajadzīgas darbības (nu nevajag daudzdzīvokļu mājā veikt kustības, ja nav 7x nomērītas). Tā kā tā ir mana ikdienas prakse, nav tik ļauni, izņemot gadījumus, kad gribulis lielāks par veselo saprātu, risinājumu var atrast.

Dzīvoklu pārbūve daudzdzīvokļu mājā
Nav vairs burbuļa laiki, kad bankām bija pofig, tagad tās ir pirmās, kas uzstāj, lai papīri kārtībā (ja vajadzīgs kredīts). Tāpat pagājuši laiki, kad pietika ar soda nomaksāšanu. Atkārtoju vēlreiz - pēc autora apraksta (gan jau pārspīlēta) ziepes izskatās pamatīgas, īpaši, ja remontam pakļautais dzīvoklis 5.stāvā un zemāk. Tāpēc nekavējošs zvans poličiem un būvvaldei ir minimālā saprātīgā ...

Dzīvoklu pārbūve daudzdzīvokļu mājā
Tā kā pēc apraksta var secināt par terora akta gatavošanu, interesanti būtu uzzināt tālāko notikumu gaitu (sabrucis laikam vēl nekas nav, mēdiji klusē). Ja autors nevienam nav ziņojis, tātad līdzdalībnieks.

Dzīvojamās mājas pārvaldīšana
Ja nodoklis, tad tomēr kādam pieder un kaut kur iegrāmatots (tas, ka ne korekti, ir cits stāsts).

Dzīvojamās mājas pārvaldīšana
Man izskatās, ka te ne inženieris, bet jurists vajadzīgs. Kad juridiskās lietas (zemes īpašums, zemes noma utml.) būs sakārtotas, tad ēku "legalizēt" (formāli neiespējams process, pēc nosaukuma) būs vien tehniska lieta (varbūt).

Dzīvojamās mājas pārvaldīšana
Muld gan te daži. Rīgas dome līdzfinansē (tas neizslēdz citus avotus arī). Apsekošanu dara sertificēts būvspeciālists.

Dzīvojamās mājas pārvaldīšana
Optimāli būtu sākt ar dzīvokļu īpašnieku kopības dibināšanu, ja tāda jau nav (tas, ja māja sadalīta dzīvokļu īpašumos, ne visas tā ir, kaut fiziski lietošanā dzīvokļi nodoti). Tad arī atrisinās jautājums, kas ko piesaka/prasa/saņem. Citādāk tas ir apsaimniekotāja pienākums. Nianšu daudz, tai skaitā no dzīvokļu skaita atkarīgs - adekvāti 6 dzīvokļi ir daudz ticamāki par 60 (kaut 4 neadekvāti var ...

Darbi Norvēģijā
Strādāt un nopelnīt ļoti daudz kur ir (ievērojami) izdevīgāk kā LV. Dzīvot (es te neizskatu tikai fizisku atrašanās vietu), kā nu kuram. Ļoti daudziem reāla darba darītājiem arī tur būs labāka dzīvošana, jo darba samaksa var būt par kārtu augstāk kā te, bet dzīvošana tikai reizēs dārgāk.

nestrādā diktofons un video audio
Cilvēki vislabāk par visu prot sev sagādāt problēmas ;) Mans tējkannas viedoklis - copy SMS tekstu un paste wacapā, wacapu atver datorā. Viss noticis.

Mantojums kur iesaistīti līdzīpašnieki.
ZG izdruka un visa oficiālā aina redzama. Ja bizness un ieķīlāts, mantot var sanākt arī tikai parādus.

Kur glabāt foto albūmus u.c. failus nākotnei
Mākoņi (vairāki). Ārējais CD/DVD lasītājs/rakstītājs.

Pendeles
Par pendeli tas laikam kāds lokālžargons. Padomāju, man laikam NEelektro preču nemaz nav (neskaitot ēdamas un mugurā velkamas).

Kur labāk skatīties auto un kur nē?
Daži pasažieri laikam nekad autososus un vīlerdīlerus un līdzīgos nav skatījušies.

Kur labāk skatīties auto un kur nē?
Vēl no senlaikiem - bet testa brauciena auto nepirkt, pat ne jaunu salonā. Tāpēc cenšos sevi atturēt no iegribas nopirkt internetā (bija pirms mēneša super auto, tuvu 20 gadiem, S klases kupeja un ar LPG, lai nav benzīna mucu jāvadā līdzi, atturēja tas, ka drusku virs mana gribētā budžeta, kaut tāpat ap 10x lētāk kā jauna, es būtu vēlējies 20x lētāk).

Kur labāk skatīties auto un kur nē?
Kāpēc pienācis laiks mainīt? Kādām vajadzībām auto (reizi nedēļā uz baznīcu un 300 km katru dienu ir pamatīga atšķirība)? Vai estētiskajām prasībām (ne par auto tīrību stāsts) ir nozīme, cik liela? Vai dzīvē auto kļūst par ģimenes locekli vai prasts darba zirgs?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu