joens

Virietis (63)
iepazīties ar joens

31 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

M3 ūdens uz personu mēnesī.
Dažās pašvaldībās ir pret dzeramā ūdens lietošanu tehniskajām vajadzībām. Vai nu gluži aizliegts ar sankcijām, jāskatās konkrēti. Spice par 1k ir vai nu sarežģītos apstākļos un ar visu aprīkojumu un dzeramajam ūdenim. Tehniskajām vajadzībām ikdienas situācijā būtu jāpietiek ar dažiem simtiem.

Divriteņa iegāde
Svaru pārdevēji (amazone) slēpj, bet saliekamais apmēram 10-15 kg atkarībā no modeļa un komplektācijas.

Divriteņa iegāde
Par tādu ciparu jau var pie jauna saliekamā tikt. Iegāju amazonē, tur no pāris simtiem cena sākas, smuks, viegls un ar ķocīti priekšā no 400 (no tiem, kas uzreiz acu priekšā rādījās, rokot dziļāk izvēle palielinās).

Burgeri un suši
Atsaucoties uz 12:32 Siļķe marinādē - cepta vai vārīta? Karstais process bijis tikai marinādē, bet uz siļķes to lej atdzisušu. No bērnu dienām - kaltēta menca - ņamma (vobla un līdzīgie tomēr drusku kas cits). Arī nekas karstāks par sauli procesā nav piedalījies. Kur nu vēl klasiskās mazsālītās zivtiņas, no kā pazīstamākais laikam būs lasis. Noķer, notīra, sasāla un pēc brīža stum māgā.

Burgeri un suši
Kopš pirmās reizes McD pirms kādiem 30 gadiem, burgeri no manas ēdienkartes ir svītroti (izņēmums - nevēlēšanās aizvainot atnesēju, kas to no labas sirds). Pie "īstiem" sušiem tā arī neesmu ticis, pat Japānā pārtiku no 7/11 produktiem, jo ēstuvēs bija interesantākas lietas, ko izmēģināt. Tāpēc mani apmierina pat rimčika sortiments (vismaz banku pirms nav jāaplaupa).

Mobings/bosings darbā?
Noteikti ir/bija ... te jau PA mēbele manī tieši tā nokomentēja, kaut es, kā čigāns, savās mājās nekad nezogu :D Vienalga, priekšnieks vai kolēģis.

Mobings/bosings darbā?
Sievietēm ir pavisam citādāk būvēta loģika un tāpēc sieviešu kolektīvs ar priekšnieci sievieti, tās ir šausmas, no kā turēties pa gabalu. Pamatā personiskās attiecības, ko arī skaidri redzam autores vēstījumā. Nav pat apzināta iemesla kādu atlaist, atbrīvot vietu savam protežē utml. Tā vienkārši notiek, nu apmēram kā zemestrīce. Bija man senas priekšniekošanas laikā blakus kabinetā meiteņu...

Jautājums vīriešiem - Cik jums tas ir svarīgi?
20 gados tas bija ūbersvarīgi un kādus gadus pēc tam arī. Tad bija precēta mīļākā un problēma tās nenovēršamības dēļ nebija aktuāla.

Krāsojamās tapetes
Nāksies eksperimentēt. Ticamāks ir variants, ka sitīs cauri (arī pēc vairākām kārtām), taču var paveikties Vairāk no krāsas (ne toņa) atkarīgs.

Pareizais attālums starp auto stāvlaukumos?
Mūsdienu auto tiek ražoti lielāki, kā stāvvietu normatīvs un tas tā ir ne tikai pie mums. Vēl nesen normālam auto starp spoguļiem bija 1.90 m (X7 tas ir jau 2.20 m), attiecīgi stāvvietā (platums 2.5 m, bet drīkst būt arī 2.3 m) pa 30 cm no spoguļa uz katru pusi, blakusstāvētājam tieši tāpat. Rezultātā neviens durvis normāli nevar atvērt, kur nu vēl ar vēzienu. Attiecīgi, ja nav maza blusiņa, nav...

Privātmāja bez zemes
Mantota ir jaunbūve (ir atšķirība, kā tālāk minēts - nav nodota ekspluatācijā). Kā tas gadījies, ka māja bez zemes (kaut domājamās), gan interesanti, kaut 90-ajos visādi brīnumi notika. Bet tā, kaut kāds kokteilis, sākumā 1 īpašnieks, tad nodot līdzīpašniekam utt. Ja būtu lielāka skaidrība jautājumā, iespējams, jurists nemaz nav nepieciešams. Taču, gadījumi ir visādi.

Kādu PC izvēlēties?
Ja nu kādos antīkos ābolos nevar iemānīt windows, tātad tas noteikti nav iemesls mainīt aparātu. Ja pērk darbavieta, tad var arī dajebko ar pietiekamu ekrāna izmēru (pārējās fičas uz tausti, bet tas ārprātas stāvoklī pirms pirkšanas tuvu mission impossible). Ķapļapam pielikt klāt monitoru un klavieri un peli un utt. ir tikai finansu jautājums. Pats tagad tieši tādas kombinācijas meklējumos.

Kā notiek Amazon piegāde?
Pazīstami cilvēki caur amazoni pērk lietas, kas ne tikai pastkastītē neiet, bet vienam cilvēkam pat paceļamas nav. Viss notiek, pieved pie mājas vai kur nu norādi. Pats šo to (sīkumus) pērku Vācijā ar piegādi turpat. Kopā ar piegādi pēc tam uz LV pārāk lēti nesanāk, vien, ka tie sīkumi šeit nav nopērkami vispār. Muitas dēļ pirkumus no USA, UK, CN utt. vērts izskatīt tikai unikālām lietām,...

Vai vīrietim pieklājas braukt ar mazu auto?
:D Mazs ir pirmais Golf, otrais jau tā, bet šodienējais noteikti nav maza mašīna, pat jaunā Corsa tāda vairs nav. Maziņš ir Lotus Elise, tie šejienieši, kas mīt uz salas, gan jau labi zin (atceros kā Klārksons tādā locījās iekšā).

Pirkumi no ASV
Man arī viss bijis no ebay un vēl pagājušajā gadsimtā. kad muita par maniem pirkumiem (lietota fototehnika) neizrādīja nekādu interesi. Visu saņēmu.

Pirkumi no ASV
Pusotrs mēnesis no UK pirms Brexit? Skarbi. Es tikko DE iepirkos, ja piegādes notiks laikā, tad pēc 10 dienām būs manā rīcībā (caur LBSS).

Pirkumi no ASV
1) Vai ir vērts? Cena + muita + PVN galā var sanākt vairāk kā pērkot EU valstī. Par unikālām lietām, protams, cits stāsts. 2) Visi nesūta uz LV. Bet veikala vēsturi der papētīt visos gadījumos. 3) 50/50 pazudīs vai nepazudīs, tāpēc der nežmiegties ar tracking code iegādi (parasti par nelielu papildu naudiņu). Nav panaceja, bet sajūtas drošāk. Ar UPS/DHL utt. gandrīz pavisam droši (un ātri), bet...

Vai var pēc izskata noteikt cilvēka tautību?
Atšķirība ir, kā to noteikt, ne jausmas, bet intuitīvi bez problēmām izņemot gadījumus, kad nevaru vai vienkārši ar visu zemeslodi neesmu pazīstams. Atlidoju no Japānas (biju tur pavisam īsu laiciņu), lidostā redzu bariņu - latvieši (pat tuvumā nebiju piegājis), kā tad, kāpjam kopā lidmašīnā uz Rīgu.

Siltumizolācija
Tā spraugas aizpūšana jau pasens variants, liekas, jau 90-ajos to darīja. Efekts ir, vai liels, cits jautājums. Pašlaik ir ideāli piemērots laiks uztaisīt mājas termogrāfiju, var arī pats, aparātu noīrējot, bet labāk tomēr pie profesionāļiem. Tad skaidri redzēsi, kur noplūdes. Smukās fasādes dēļ siltināšana nav vienkāršs uzdevums. Par pārsegumu un jumtu - jāizskata konkrēto situāciju un...

Vīrietis labākajos gados un jaunas sievietes
Statistika ir nepielūdzama, apmēram pusei jauno sieviešu tēvs ir tikai bioloģiskais (dažām pat tikai donors), tāpēc vēlme pēc "tēva" uzmanības var būt tikpat stipra kā pēc klasesbiedra. Ne visas jaunās zirgastes dzīvo pietiekamos materiālajos apstākļos pat "Rīgas centrā" (par to, ka aiz apvedceļa dzīvības nav, tāpat plaši zināms).

Par un ap aizliegto preču sarakstu
Ir aizdomas, ka Latvija ir unikāla un līdz aizliegtām precēm mazāk attīstīti prāti nemaz nespēj aizdomāties. Slēgti veikali nav noteiktu preču tirgošanas aizliegums.

Ko no tā kas gūļ plauktos veikalos pašreizejā trakumā nevar nopirkt, bet kas vissvairāk vajadzīgs ?
Nav nu gluži kā ugunsgrēks (pirms 31.decembra gan nedaudz bija, jo pārāk daudz likumu un noteikumu būtiski mainījās šajā gadā, lai mazāk problēmu, bija jāpaspēj), bet kaitinoši gan. Man parasti vajag lietas, ko pērku vai nu pirmoreiz vai tāpat bez aptaustīšanas un pārdevēja nopratināšanas un kopīgas specifikācijas sastādīšanas nopirkt nav iespējams, jo 1)pieejamība ierobežota un 2)neciešu pirkt...

Kādi ir jūsu trigeri?
Nopietni? Jūs tikai LV informatīvajā telpā dzīvojat? Es par dažām augstāk minētajām lietām tikai pēc vārda zinu vai vispār pilnīgi neinformēts. Man TV kā aizmidzinātājs (var ievilkties uz vairākām stundām) un kā modinātājs (kaut kādas minūtes pirms celšanās vietējās laika ziņas noskatīties). Bet tā n-tie ziņu kanāli un visādi diskaverīhistorīekploreri. Ja sanāk laiks un interesē, Mezzo un...

IEROBEŽOJUMI-sabiedrībai Tiešām palīdz???Vai tomēr kaitē?
Salīdzinājums ar armiju ir slikts salīdzinājums. To visuzskatāmāk varēja redzēt Nirnbergā, kad arguments "pildīju pavēli" tika uztverts kā vainu pastiprinošs. Šodien nekas nav mainījies. Arī šodienas ķeršanas azartā iegājušos poličus pēc dažiem gadiem teorētiski varam ieraudzīt uz apsūdzēto sola, vien tās pavēles vismaz šodien vēl nevar uzskatīt par noziedzīgām (cilvēku iznīcināšana pa tiešo...

Vai no vientulības var nojūgties!?
Japāna pašnāvību ziņā veiksmīgi konkurē ar Latviju. Stāsta, ka lielākā daļa tur ir dēļ vientulības. Dzīvo daudzmiljonu pilsētā, kur uz ielas kā skudrupūznī, bet esi viens.

Tauriņa efekts
Sākums laikam bija vienā fantastikas stāstā (Bredberijs, starp citu, A Sound of Thunder), kad safari ekspedīcija pagātnē tiešām samina vienu tauriņu un atgriežoties nokļuva nedaudz citā pasaulē nekā bija pametuši.

Retorisks jautājums.
Pūkaina. Angliski pussy=mincītis.

Līvānu māja 5MP
Bezjēdzīga informācija. Ja attieksme nopietna, tad tur visu jāplēš ārā un jāmaina - sienu/jumta pīrāgus, inženierkomunikācijas. Mājām ar pagrabu un ar/bez apmūrējuma būs ap 35 gadiem.

Īres maksa krīzes laikā
Tā kā tikko biju procesā, varu teikt, ka ir gan maksātspējīgais piedāvājums, gan pieprasījums, pie tam es izskatīju tikai savam maciņam atbilstošo tirgus daļu. Un summas 2 strādājošu cilvēku ģimenei pat vairāk kā paceļamas. Diemžēl, ja nonākts neesošajiem pabalstiem, tad var izteikt tikai līdzjūtību, ka netika pasteigts līdz Vecgada vakaram nokļūt uz salas.

Vai Range Rovers ir labāka izvēle kā BMW X5 e53?
Ja ar MB augstāk domāts MB G, tad noteikti šis. Bet LV laukiem/mežiem/pļavām lētāk ir Toyota LC.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu