joens

Virietis (65)
iepazīties ar joens

17 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kas notiek ar attiecībām?
Uhh, maximālisti savākušies, vai nu viens vai cits. Es par apvienošanu, paņemt labo no abiem variantiem un izveidot savu, unikālo. Bet tas viss cilvēkiem, kas nodarbināti, ne garlaikojas.

SCI-FI literatūra
Stalkeri senlaikos noskatījos, ideju neuztvēru, Tarkovskis kā Tarkovskis. Pēc gadiem izlasīju stāstu, daudz kas kļuva saprotams, vien nav bijusi izdevība filmu vēlreiz noskatīties. Strugackus daudz esmu lasījis, gribas vēl, jo viss nav apgūts. Vai viegli būt dievam.

SCI-FI literatūra
Par pēdējo runātāju - ļoti ieteicams nejaukt šos divus žanrus, sci-fi un fantasy, jo šiem, dažreiz izņemot darbības vietu, nav nekā kopīga. Tā kā latviski izdotā literatūra izlasīta apmēram tajā laikā, kad tika izdota un pārlasīta daudzkārt vēlākajos gados, tagad esmu pārgājis uz oriģinālvalodu un atklāju vēl nezināmus apcirkņus, šobrīd apgūstu Azimovu, kādu ...

Pirmais iespaids..
Tā mēdz notikt. Vien sīkums - lēmumus mūsdienās pieņem "neatejot no kases" un tāpēc iespēja iepazīt cilvēku nemaz netiek dota. Ja ir kādi objektīvi apstākļi kāpēc komunikācija jāturpina, var notikt viskautkas.

Padomi mazas pārtikas bodes atvēršanai
Ezīša īpašnieks pirms dažām nedēļām nedēļām izteicās, ka, ja nav apgrozījums vismaz 1k dienā, tad pasākums nevar eksistēt.

Kādēļ jāatbild krieviski baltkrievam, tatāram, ukrainim, kazaham, ebrejam?
Vispār jau angļu valodu jāmācās angliski (vācu - vāciski, franču - franciski utt.). Ja māca latviski (vai citā dzimtajā valodā), nejēgā daudz laika tiek izšķiests velti un pusgada vietā vēl pēc 3 gadiem neko labi neprot.

Dzīvokļa īres cena Āgenskalnā
Uz 1 m2 piečuks būs tā kā par daudz aprakstītajai mītnei (salīdzinu ar eses piedāvājumiem). Par augstāk minētajiem 200-250 mēnesī + komunālie var dabūt labu mītni labā vietā ar malkas apkuri tikai kā papildu opciju (nu tur kamīns vai saremontēta vēsturiskā krāsns).

Lakricas našķi / končas Rīgā ..?
Esam tik dažādi, vienam debešķīgs kārums, man negaršo (vēl trakākas ir salmiak). Mēs te zinām skandināvus kā cienītājus, bet vispār lakrica nāk vairāk no dienvidiem - Balkāni un apkārt tiem. Vai tur arī ir lakricas končas, neatceros, ļoti ilgi tajā pusē nav būts.

Mājas krāsošana citā tonī - vai vajag atļauju?
7. Būvniecības ieceres dokumenti nav nepieciešami: 7.2. fasādes un jumta ieseguma krāsošanai, saglabājot līdzšinējo krāsojumu (krāsas toni), fasādes apgaismojuma ierīkošanai un markīžu un citu ierīču izvietošanai uz ēkas fasādes un jumta, ja to neierobežo citi normatīvie akti; 24.3. ja paredzēta atjaunošana, papildus pievieno: 24.3.1. fasādes krāsu risinājumu ...

Kā nobloķēt Ēģiptē nozagtu telefonu
Ābolam (it kā) elementāri, ieej savā profilā un dari, ko vajag. Kā ir andrīšiem un konkrēti Samsung, ne jausmas.

Jaunas, kāpēc jaunas?
Katram savi kritēriji. Kaut cik objektīvi salīdzināt fizisko 18 un 2x vairāk var tikai tas, kam tāda pieredze. Atšķirība ir pamatīga, ja noliek blakus vienas klases augstākā labuma objektus. Taču tam, kas galvā, atšķirība var būt vēl lielāka.

Visi "spečuki" šeit, ko domājat par Mitsubishi Lancer?
Uz cenu jāskatās, ja zem 1k, tad netrakojot gadu vismaz nobrauks. Ja tuvu 5k (abās pusēs), tad prātīgāk skatīties ko citu.

Galaxy J6 mikrofons?
4, 5, 6 un arī 7 nav vairs izskatāmi, tur šis un tas vairs nedarbojas (pirmajiem diviem jau sen, bija 5 un vairākas aplikācijas uz OS11 nebija vairs apdeitojamas). Šodienas pieredze saka, ka izskatīt var sākt ar 10, kaut varbūt drīz arī šis modelis būs ārā. Man ar pēdējo OS15 ne viss darbojās, tikai ar jaunāku modeli un OS16 ieraudzīju, ko esmu ieguvis, kā agrāk nebija. Un ...

Galaxy J6 mikrofons?
Pērku refurbišētus ābolus (no lēti līdz nedārgi), pagaidām sūdzību nav, problēma ir tajā, ka vecākiem modeļiem daļa funkciju/aplikāciju vairs normāli nestrādā/vispār nestrādā. Attiecīgi vēl citādi normālu aparātu teicamā kārtībā nākas mainīt uz jaunāku.

Celojums.
Visu pagājušo gadu lidinājos, ļoti patika biļetes par 20-25 eiro (tas par šurputurpu), šogad tādas cenas jau retāk sastopamas, ir jau 30. Tā kā atliek beigt sapņot un vajag krāmēt somu.

Celojums.
Ķīna. Tik drusku vēl jāpagaida, lai situācija nomierinās. Īsti kalni ir tepat, pāri jūrai, vien atrodas ļoti dārgā vietā. Tāpēc lidojums uz Gruziju varētu būt ekonomiski daudz izdevīgāks. Arī lidojums uz Treviso un Dolomīti īpašu stresu maciņam neradīs.

Mērnieka pakalpojumi
Es pašlaik redzu kaudzi pretrunu vēlmē un tālākajā aprakstā. Varbūt sākt ar definīcijas izpēti, kas tas par zvēru - servitūts. Pēc tam var palapot Civillikumu. No apraksta izskatās, ka šis nav servitūta gadījums (jo kopīpašums).<< atpakaļ
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu