joens

Virietis (62)
iepazīties ar joens

42 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kopīpašuma izvērtēšana reālai sadalei
Absolūti nepareizas asociācijas, kas gan publiskajā telpā tiek diezgan plaši izplatītas. Sertificētam arhitektam mūsdienu praksē vēlams būt ar labu jurista izglītību (būvniecības zināšanas pats par sevi). Pasaulē (daļēji arī LV) šobrīd ir 2 veidu arhitektu skolas - vienas izlaiž projektētājus, otras māksliniekus (abi apzīmējumi ļoti nosacīti). Man šobrīd tieši uz galda ir tāds NĪ apvienošanas...

Nodalījuma noraksts īpašuma pārdošanā
Ir ZG apliecība (krāsains papīrītis) un ZG izraksts, abi papīra formā. Digitāli ir visa informācija, ko par naudu var apskatīties internetā, apskatāmās informācijas daudzums atkarīgs no apmaksas summas, visa - 5€ caur ZG lapu (Lursoft esot lētāk, neesmu pārbaudījis).

Kopīpašuma izvērtēšana reālai sadalei
Pilskungs, speciāli izlaidi vārdu praktizējošs? Jautājums ir NĪ reālu, tb fizisku sadali (jau iepriekš atvainojos, ja autors ir man nesaprotami izteicies). Pat 2 īpašnieku NĪ bieži (parasti) fiziski sadalīt nevar. Ja tomēr var, gadās arī visādas dīvainības (personīga pieredze, tāds darbs). Ir viena nianse, ko šeit gan neesmu sastapis, bet Krievijā notiek bieži - tiesnesis var aci...

Nodalījuma noraksts īpašuma pārdošanā
Jautājums nav īsti saprotams. Nozīme ir tikai ierakstam ZG failos. Papīrītim, kas glabājas mājās, nav pilnīgi nekādas nozīmes, jo jau pēc 5 minūtēm, kā tas saņemts, kāds (pats vai cits) var būt iesniedzis izmaiņas.

Lembergs !
Nekas īpašs, bankrAts, ūtrupe un kļūsim par Puertoriko Nr.2.

Kopīpašuma izvērtēšana reālai sadalei
Jebkurš praktizējošs arhitekts to neatejot no datora pastāstīs. Ja ēka, vajag inventarizācijas/kadastrālās uzmērīšanas lietu un vēlams visa NĪ zemesgrāmatas izraksts (tieši izraksts). Vēlams attiekties, ka tas ir maksas pakalpojums.

Skaidras naudas izņemšanas limits SEB bankā
Ir dienas limits kartei, ko pats var koriģēt (internetbankā jebkurā brīdī). Ir bankomāta limits vienai reizei. Ir bankas ierobežojumi (lai uzreiz neiztīrītu savu kontu no visiem tur esošajiem 30k€).

Ko nozīmē sarkanā izsaukuma zīme aplītī?
Vienkārši riņķītī (zobratiņā) vai riņķītī "ar austiņām"? Otrais variants par bremzēm, kā jau augstāk daudzreiz sarakstīts, bet var attiekties arī uz rokas bremzi (ja lampiņas "riņķītis ar P" nemaz panelī nav).

Cik nesāpīgi mūsdienās ir parastie zobārsti (piem., kanāliņu tīrīšana)?
Mirage, welcome to reality. Man zināmie zobārsti nav lēti, bet par parasta zoba ārstēšanu gan tik daudz neņem. Uz šī fona 50€ izskatās pēc haļavas, tāpēc, lūdzu, dalāties ar kontaktiem.

Cik nesāpīgi mūsdienās ir parastie zobārsti (piem., kanāliņu tīrīšana)?
Noapaļojot var pieņemt, ka viņi visi ir vienādi, atšķiras dislokācija (Rīgas centrs ...), klientūra (maskavieši ...) un no abiem iepriekšējiem izrietošās cenas. Kā stāsta internets, mazākās apdzīvotās vietās cenas var būt zemākas. Ja der nokļūšana, uz priekšu.

Uzņēmums, ko uzsākt ar mazu kapitālu?
Ir biznesi, ko var uzsākt ar pildspalvu un galdu. OK, mūsdienās vismaz telefonu vajag, ar datoru jau pavisam kruti. Pārējais no tā, kas paurītī, atkarīgs.

Zemesgabals iegādāts pirms laulības par kopīgiem līdzekļiem
Kaut Magda augstāk visu raksta pareizi, šis ieteikums ir ļoti slikts. Kopīpašums ir ļaunums, bet to daudzi saprot tikai tad, kad s*di jau sākušies un nav novēršami. Un tas nemaz neminot pēdējā laikā "modē nākušo" kopīpašuma izbeigšanu. Tāpēc, ja NĪ, tad tikai laulība ir prātīgākais risinājums, bet šķiroties, NĪ pārdošana un naudas sadalīšana. Pārdot var arī šķirtajam, tad naudu nav jādala.

Cik izmaksā uzturēt BMW e38 ? (1994-2001)
90-o gadu vāģis Vāczemē, tirgojoties, pat par štuku dabūjams (nepieciešamās daļas - šrotos). Braucams ar visiem papīriem (TUV utt.). Vai par tādu ir jāsatraucas par uzturēšanu, nezinu, nezinu, pēc pusgada/gada tāpat jāmaina. Drīzāk jāsatraucas, vai šobrīd tik "antīku" verķi LV vispār atļauj reģistrēt.

Cik izmaksā uzturēt BMW e38 ? (1994-2001)
Auto nav jāuztur (unikāli un kolekcijas auto ir izņēmumi), ar auto ir jābrauc. Kad tuvojas nebraukšana, jāmaina uz citu. Parasti šajā procesā nauda tiek zaudēta, bet nav izslēdzama iespēja arī vinnēt. Liels salons priekš kam (ja ir šoferis un pats pakaļbeņķī, tad jautājumi par uzturēšanu nav sevišķi aktuāli)? Priekšā daudziem vietas pietiek un pāri paliek. 7-ie bembji ir arī 730 un pat...

Jaunumi bankas cenrādī.
Vispirms iesaku precizēt, kas apzīmēts ar vārdu kredītkarte. Ja jebkura karte, tad pipec un steidzami mainīt banku (tiesa, bēgot no vilka uz lāci uzrauties elementāri). Ja tiešām kredītkarte (kredīta esamība vai iespējamība nav no svara), tad dažādas komisijas ir ļoti daudzām bankām.

Siers, kurš cepot nedaudz pakūst?!
Standartā čedars. Līdz šim man likās, ka tie augstāk minētie mīkstie, baltie sieri vispār nav domāti karsēšanai/kusināšanai.

Lēcu pulēšana
How to remove SCRATCHES from a plastic DOME PORT? Uz šito vaicājienu pilns guglis ar atbildēm.

Lēcu pulēšana
Skrāpējumi? Vai nu pārdzīvot (ar laiku būs vēl un vēl) vai mainīt lēcu. Jebkura pulēšana to tikai sabojās (autolukturu pulētāji to paveiks ar 200% garantiju) vai arī maksās vairāk kā visa kaste.

Lēcu pulēšana
Pulēt? Nedomāju, ka šis ir pareizais vārds, tīrīt jā. Key words - acrylic dome port, internetā kaut kas atrodas.

Lapzeme
Tur ir Jolupukki, ja gribam precīzi. Visi pārējie nosaukumi atkarībā no katra personīgās samaitātības. Nokļūt no LV kaudze variantu, lidošana būs tikai ātrākais, ērti nakts vilciens no Helsinkiem (var ņemt līdzi savu auto).

kur likt sausās lapas
Ar lapām nekas nenotiek, dabisks dabas cikls, izplaukst, zaļo, dzeltē, nobirst, satrūd un atkal no jauna. Pašlaik rullē pseidotīrības reliģija, ar lapām tā pati vaksācija vien notiek. Nespeciālista viedoklis, ka ar svešām lapām uzmanīgi, var dabūt savā teritorijā gan labas, gan ne tik labas lietas (slimības, kukaiņus utml.).

Asistenta pakalpojumi, pārvietojoties ar lidmašīnu.
av2 - beidz piedzirdīt savu telefonu!

Asistenta pakalpojumi, pārvietojoties ar lidmašīnu.
Par naudu ne to vien var noorganizēt. Ir tādi pakalpojumi lidostās, bet nepateikšu, kā būs tālākā pārsēšanās punktā + valodas barjera, ja tas cilvēks gados nespēj raiti komunicēt angliski. Pavisam droši, bet dārgi (otra biļete turp-atpakaļ, varbūt arī vīzas izdevumi), sūtīt līdzi pavadoni jau no mājām. Ja cilvēks gados sakarīgs, tikai nedrošs, tad mūsdienu telekomunikācijas dara brīnumus,...

Kāds alus (vīns, viskijs, konjaks utt.) tev garšo?
Tikko atvedu kalvadosu no tā dzimtenes, kopā ar ābolu sulu - ņamma.

Nopirkt dīvānu
Sākumā - kas ir dīvāns autora/-es izpratnē. Kaut izskatās, ka domāts kopš padomjlaikiem ierastais salokāmais/izvelkamais, ko pamatā izmanto kā gultu, ne dīvānu (starp citu - kvalitatīvs matracis ar koka rāmi ir lētāks un gulēšanai ievērojami labāks). Dīvānā ir jāielec, ja sajūtas patīkamas, var pirkt. Ar 200-300€ dīvāniem savas veselības labad šādi neriskēt, muguras/iegurņa operācijas maksās...

Kā no oHo pastkastes vienkāršāk izdzēst neaktuālas "sarakstes"?
Var izdzēst visu saraksti ar konkrētu pasažieri. 2 klikšķi.

Bagāža "Lufthansai"
Man domāt, ka bagāžas opciju ir vairāk par 2, vēl ir personal item (dažādās vietās sauc dažādi, bet būtība nemainās). Tā var būt kamera, dators utml. Svars gan tam personal item vietām (bet ne visur) tiek ieskaitīts rokas bagāžas svarā.

Nevajadzīgs auto.
Pagaidām no visas ziņas var pieņemt, ka autores īpašums ir tikai sēta, ne auto, ne vieta, kur auto novietots, tādi nav. Ar to jautājumu varētu izbeigt. Ja auto reģistrēts, to arī par bezsaimnieka mantu neuzskatīt.

Mainīt telefonu-man tā ir trauma...
Ticams variants - caur infrasarkano portu uz MS Outlook (alternatīva - datu kabelis). Ieteicams to izdarīt jau tagad.

Mainīt telefonu-man tā ir trauma...
Vai nu zilzobis vai wifi. Ābolam tādā ziņā viss ļoti vienkārši, caur bekapu. Atsevišķas aplikācijas, kā augstāk pieminētais smarts, būs jāpiereģistrē pa jaunam. 3. Ebay? Refurbished by manufacturer or seller. Pašam gan pieredze ar āboliem, pamatā pozitīva.

Lētākais auto, ko uzturēt?
Operatīvais līzings, vien LV tas ir ļoti necivilizētā izskatā.

Lētākais auto, ko uzturēt?
Iemetu aci mobile.de, ceturtais golfs, braucošs un ar visiem papīriem pat zem 500€ dabūjams, piedāvājums milzīgs. Tuvojoties 1000 pat piektais golfs parādās.

Lētākais auto, ko uzturēt?
Man bija piebilde par nepirktu TA. Nu un braukšanas paradumus arī nevar neņemt vērā, daži mēneša laikā prot nokaut arī jaunu auto.

Lētākais auto, ko uzturēt?
Dajebko līdz 1000€ ar svaigu un nepirktu TA. Kad TA beidzas, pārdot un pirkt nākamo. Teorētiski gada laikā ar šādu auto nekam sliktam nebūtu jānotiek.

Dacia Duster
Normāls auto. Ja kāds pērk auto "visam mūžam", tad tās ir viņa (psiholoģiskās) problēmas.

Vai vīrs var pārdot ēku ,kas bij uz viņa vārda bez sievas piekrišanas un oficālas atļaujas
Tur varēja būt situācija, ka ēka nokļuva/tika ieguldīta/wahtever SIA bez otra laulātā piekrišanas. Par detaļām, vai tā drīkst/drīkstēja, lai juristi izsakās.

Izdzīvošana Latvijā
Eksistēt var lieliski, ja nav lielu prasību un vēl lielāku ambīciju, pat dzīvot. Protams, nekādi dzīvokļi par 250+100 nav domāti šai kategorijai. Pat, ja divi tādi dzīvo kopā. Straumes apraksts augstāk piemērojams divreiz mazākiem ienākumiem (minimālā alga pēc nodokļiem) un arī tad ne visiem un ne visur. Man, sākot savas darba gaitas, alga bija 110 rubļi, par ko varēja izdzīvot, bet apģērbu...

Lētākais variants vasaras mājiņai.
Paskatīties internetā vietējos apbūves noteikumus un būs skaidrs, var būvēt un ko var. Vai nevar. Dzīvojamie treileri Latvijā ir nevēlama parādība, ļoti daudz kur ilgāka, kā dažas dienas, novietošana ir aizliegta (lasīt apbūves noteikumus). Cenukluba būdiņai nav ne vainas, vien apetīte rodas ēdot ...

Bagažas nodalījuma širmis
Sasist lupatās mēdz arī tūlīt pēc izbraukšanas no salona.

rasisti
Mēs te esam baltie jau simtiem gadu, kas praktiski nekad nav saskārušies ar citām rasēm (krievi nav cita rase, pat čigāni īsti nē), padomju laikā tikai kino un TV krāsainus ļaudis redzējām. Sīkas izmaiņas ir notikušas tikai pēdējos 30 gados, pēdējos gados Rīgā vairāk (dēļ indiešu studentu galvenokārt). Attiecīgi, ja kāds runā par rasismu, tad viņam, visticamāk, par to maksā (jāturpina daļā...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu