joens

Virietis (60)
iepazīties ar joens

49 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Nodokļi pamatdarbā un papilddarbā
Par mikro valsts ņirgājas pavisam atklāti un pat uzsvērti nicinoši. Pat brīnums, ka nemana kaudzēm darba ņēmēju sūdzību Tiesībsargam vai pat Strasbūrā. Viennozīmīga darba ņēmēju rupja diskriminācija atkarībā no viņu darba vietas.

Lieli akmeņi ceļa malā
Cilvēku slinkums ir neizmērojams. Pirmo informāciju var dabūt bez maksas kādās pāris minūtēs no kadastrs.lv nepieceļoties no krēsla.

Lieli akmeņi ceļa malā
Bez plāniem vai vismaz foto nekas nav saprotams, īpaši jau platums 1.5 m, pa tādu pat Bīnmobīlis neizbrauks. kadastrs.lv, karte.lad.gov.lv, kartes.lgia.gov.lv utt.

Kāpēc pie stomatologiem nav kvotas?
Daži laikam vienkārši neorientējas, cik maksā zobārsta pakalpojumi, ar 2k€ būtu tikai iesākumam sakārtot aizlaistu saimniecību, bet savest pilnā kārtībā maksās līdz stipri vairāk. Protams, vieglāk tiem, kas savulaik to jau paveikuši un tagad dakteri apmeklē galvenokārt profilaktiski. Kā arī tiem, kas savu vēsturi sākuši rakstīt pie jaunajām tehnoloģijām, ne kopš kājminamo urbju laikiem.

Cik nopietni vai nenopietni uztverat šeit esošos personāžus?
Te ir pietiekami daudz aktīvu pasažieru, kas oHo atrodas darba pienākumu vadīti.

Darbs Islandē
http://form.vinnumalastofnun.is/eures/

Lidosta Ataturk
Tad no lidmašīnas uz pasu kontroli un Domestic terminālu (attālumi pamatīgi). Kā tieši (paskontrole uz "pilsētu" vai tranzītu), gan nepateikšu, bet internetā informācija atrodama, pat latviski. Te saka, ka arī bagāžu jāsavāc, bet šim ir varianti, ko der precizēt. International transfer passengers flight routes issued on single ticket continuing to a domestic destination with customs...

Keeway motocikli
Priekš donora profesijas pilnīgi pietiekams. Arī sodiem par atļautā ātruma pārsniegšanu. Lidošana gan nebūs īsti piemērots, kaut var uztūnēt.

Darba devēja neatlaidība
Kas te par sviestu tiek kults? IMHO optometrists un pārdevējs ir no dažādām pasaulēm, vienam kādus gadiņus jāmācās (kaut ne tuvu kā dakteriem), otrs var pa tiešo no vidusskolas sola. Starp citu, DD tā nemaz tos transporta izdevumus kompensēt nevar, VID to uzskata par pielikumu pie algas ar attiecīgo nodokļu komplektu (tātad nevis 8 dienā, bet visi 16).

divdesmitgadnieki
Es tik par vīriešiem ... mūsdienās līdz kādiem 30 gadiem notiek mācības un pirmās praktiski profesionālās pieredzes gūšana (dažās profesijās tikai mācības tikko beigušās), pēc tam karjeras būvēšana (ar naudu un mantu komplektā). Ap 40 tā kā mantinieku tam sabūvētajam vajadzētu un skaidrs, ka priekšroka tad jaunākām māt ... sievietēm. Attiecības līdz tam tikai kā nodeva dabas paģērētajam.

Nakts transports pēc darba
"Likuma" nav, bet pieļauju, ka VID par šo gribētu iekasēt kādu nodoklīti ... vai divus ...

Kā tas tagad sanāk?
Ja nebrauc ārpus Eiropas (EU), tad vienīgais iemesls mainīt numuru ir tas, ka ārzemju klienti "mulst" no LV numura. Pie tam, drīzāk nevis mainīt, bet paņemt papildus (otrs aparāts vai aparāts ar 2 SIM kartēm). Uzvedos prātīgi un visur lietoju zvanus, SMS un internetu bez problēmām. Tiem, kas lieto vairāk par GB dienā, tikai (ne)daudz dārgāk tas viss sanāk. Abi "dzīvnieciņi" gan lētākajiem...

Zemesgrātas konfidencialitāte
Vienīgi pirkuma summa ir tā, kas uzrādīta, reālā var arī atšķirties.

Kur var iemācīties pirotehniķa amatu?
Cik nopietna interese? Šaut feijerverķus 18.novembrī vai kļūt par profesionālu pirotehnikas inženieri? Pēdējos šur tur profesionāli māca un viņi ir speciālisti ne tikai feijerverķos, bet vairāk kalnrūpniecībā un celtniecībā (tai skaitā būvju nojaukšanā). Pirms specializēšanās spridzināšanā vēlams apgūt inženiera profesiju. Bet tā, pilns internets ar mācību video, kā kļūt par pirotehniķi vienā...

Kur var iemācīties pirotehniķa amatu?
Izskatās pietiekami reta profesija, ka skolas nemana. Tātad par zelli pie meistara iesākumam. Internets pilns ar profesionāliem forumiem, latviski gan laikam nav.

Vai var atņemt 1/2 no dzivokļa?
Atņemt nevar, jo tā puse Tev tāpat nepieder. Pārdot citam īpašniekam elementāri, arī brālis pats to varēja izdarīt. ZTI tomēr ir valsts valstī, tāpēc nav ne jausmas, vai šādos gadījumos otrās puses īpašniekam ir pirmā roka pirkumā.

Latvijas pase ceļosanai
Bažik, neizplati dezinformāciju. Ja vien neesi kāda varai nepieciešama politiska procesa sastāvdaļa, Krievijas pilsonību šajos laikos neviens apkārt nemētā, pat paši krievi brīžam to nevar dabūt.

Latvijas pase ceļosanai
No nesenas informācijas - LV pase ir 10.vietā pasaulē no ceļošanas viedokļa. Tās nianses, kas atšķir no vāciešiem vai zviedriem, var sevišķi nemaz neņemt vērā. Tiesa, Taizeme ir izņēmums, liela daļa Āfrikas arī, toties attiecībā uz Turciju mēs esam krietni labākās pozīcijās, kā daudzas lielās EU valstis. Uz Brazīliju mums vīzu nevajag, bet amerikāņiem vajag. Utt.

Materiālo zaudējumu piedzīšanas iespējas.
Pie tam, nevis Latvenergo, bet Sadales tīkls, juridiski šie kantori viens par otra esamību nezin.

Darzeņu pienu zupa ar silki?
100 gadu nav nekas tāds ēsts, bet bērnu dienās bija normāla ēdienkartes sastāvdaļa, gan ne bieži. Arī Kurzeme.

Tu uztaisīji manu dienu
Pirksti vēdeklī ... dažiem. Runāju brīvi krieviski, lietuviski jau kopš bērnu dienām, savulaik strādāju pie somiem un par šo tieši bija saruna ar viņiem, nedaudz sanācis patusēt pa Tallinu savulaik, draugs tur pāris gadus dzīvoja un mācījās valodu. Angļu un vācu valodas šodienas "inteliģentam" taču jāprot. Tā kā personiskās pieredzes gana, lai pret visādiem grādiem izturētos objektīvi, ne...

Tu uztaisīji manu dienu
Nu gan te vietām sviestu padzenāja ... ja salīdzina angļu un latviešu gramatikas, tad var droši teikt, ka angļu valodā tādas nemaz nav. Pavisam cita lieta vācu valoda. Tāpat par valodas fonētiskumu, latviešu valoda ir tikai viena no daudzajām, kas runā tā, kā raksta (no tuvākajiem lietuvieši, igauņi, somi, krievi dara tāpat. arī vāciešiem ir ļoti maz citādi izrunājamu burtu kombināciju),...

Vai šajos laikos vīrieša cilvēku cienāt ar kotletēm skaitās nepiedienīgi?
Kotletes ... no īstas gaļas ... ar kraukšķīgu maliņu ... jaukās bērnu dienu atmiņas (un nekādu oHo komplektu).

K.Markss "Kapitāls" 1931.gada izdevuma cena
Max ap desmitnieku € viens sējums (cik sējumi šim izdevumam ir? Varētu/vajadzētu būt 3), komplekts labā stāvoklī varētu pavilkt nedaudz vairāk.

Planšete noķēpāta ar košļājamo gumiju
Ielikt ledusskapī un pēc tam ar lupatiņu vai dzēšgumiju.

Medus nostājies kārtām
Medumelis. Man pēc apraksta nemaz pēc medus neizskatās neviena konsistence (varbūt apakšējā, bet neesmu redzējis). Var būt dažāds medus, var būt sacukurojies, bet te neredzu tādus. Ja lieto konditorejai, var sildīt, ja ēšanai ar karotīti, nekādā gadījumā, IMHO.

Neturas eņģes kokskaidu plāksnes mēbelē
Ar vienreizlietojamām mēbelēm tā mēdz notikt. Prātīgais risinājums - nest uz konteineru. Taupīgais risinājums, mēģināt ar kādu divkomponentu līmi ielīmēt atpakaļ, drusku mazāk taupīgs - 1) taisīt jaunu vietu eņģēm turpat dažus cm nostāk, 2) šīs eņģes izmest, likt jaunas citas konstrukcijas.

Par studijas iekārtošanu.
Teorijā - reāli. Prakse - atkarīgs no 100 un 1 faktora sākot jau ar to, ko konkrētajā gadījumā nozīmē skaņu studija. Sākt ar gugli, tur būs kaudzēm (ne)derīgas informācijas, ko izsijāt. Vai uzreiz pāriet uz kādiem profesionāļu forumiem un/vai ģīmjugrāmatas grupām. Izmaksas visdažādākās, atkarīgs no izolētības līmeņa un izmantotajiem materiāliem. Princips - istabā tiek iebūvēta kaste,...

Tikko nopirkta mašīna defektīva - ko darīt?
Pankūka ... nu kur var tāds naivums eksistēt ... it kā mēs paši ekskluzīvākie visā pasaulē un tā tikai pie mums notiek (nu ja, pasaules krīzi 2008. iesāka Kalvītis ne kādi tur brāļi Lēmaņi). Tā notiek visā pasaulē, USA varētu būt pat pirmrindniekos. Citējot foruma personāžu UK - domāt vajag.

Tikko nopirkta mašīna defektīva - ko darīt?
Ir lietas, kas tiek pārdotas as is - kā ir (godīgs brīdinājums, ka pārdevējam nav ne jausmas par pārdodamā kvalitātēm). Nezinu, cik tas LV ir juridiski pareizi, bet "vecajā pasaulē" tā notiek visapkārt. Lietotām precēm, ja pārdevējs nav attiecīgās jomas speciālists, citi varianti ir, kā to lai pasaka, nedaudz nesaprātīgi. Pircēji, kas uz to parakstās, parasti zina, ko ar tādu preci iesākt, ja...

Jums arī zvana?
1.variants - pārdota/uzhakota klientu bāze, notiek regulāri un visapkārt. 2.variants - numurs pašrocīgi publicēts kaut kur internetā (iespēju miljons). Man otrais variants (biznesa telefons) un ik pa laikam kāds piezvana no Tokijas vai Honkongas utt.

Ko pirkt Zviedrijā? Gribēju končas, bet saka, ka negaršīgas. Kādus citus nieciņus būtu vērts?
Lakricas un salmiaka končas, protams, ir "na ļubiķeļa", bet klasiskajām Marabou un Fazer nav ne vainas. Apģērbs un apavi ir ar "skandināvisku" piesitienu (jūtami atšķiras no Vācijas vai Londonas piedāvājuma), ne visiem var patikt, bet kaut ko tāpat var atrast.

Virtuves stūrī melns pleķis
>>>ir arī malkas kamīns,ziemā katru vakaru kurinu

Eilata - viesnīcas
Roltoni tur arī dārgi. Ja lieto normālā režīmā sabiedrisko ēdināšanu, tad 50€ dienā var arī nepietikt un tas bez omāriem un Kliko atraitnes.

Eilata - viesnīcas
Sunset Inn ir forša un gandrīz blakus Eilatas autoostai. Ņemot vērā sabiedriskās ēdināšanas dārdzību, ir prātīgi ņemt AI vai nu vismaz puspansiju un pusdienās pagrauzt no mājām līdzpaņemtos sausiņus.

Autostopi.
Pirmoreiz stopēju vēl skolas gados, kad vēl nebija nekādas nojēgas par procesu. Galā, protams, nokļuvu, bet par ieradumu tas nekļuva, arī sabiedriskā transporta tajā maršrutā bija vairākas reizes vairāk kā šodien. Nākamais mēģinājums bija studiju gados, Rīga-Tallina un atpakaļ. Rezultāts pozitīvs un maisam gals bija vaļā. Un tā līdz 90-o sākumam. Tālākie maršruti uz Maskavu un Ļeningradu, vairāk...

Kā nokļūt līdz Rucavai?
Saprātīgi no Rīgas līdz Rucavai uz 11 var nokļūt tikai ar nesabiedrisko transportu. Visi citi varianti vai nu ar nakšņošanu vai ierašanos pēc 13.

Ko darīt man, ja ārsti nesaprot ko viņiem darīt?
Mūsdienās visnotaļ ticams variants - "magnija tabletes", sportisti ļoti grēko ar visādu pulveru un tablešu lietošanu ēdiena vietā.

iPhone
Nu tad iepirkt kādu kilogramu vadu ... vai pāriet uz bezvadu lādētāju.

iPhone
Eu, mušas atsevišķi, kotletes atsevišķi, kaut varbūt ķīnieši ir vienā gabalā, bet oriģinālais sastāv no dakšiņas un USB vada (pie tam dakšiņa tikai tad, ja vienīgā elektroiespēja ir ir rozete sienā). Kas tad ir tas plīsējs?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu