Ljekainiitis

Virietis (57)
iepazīties ar Ljekainiitis

166 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vīrieša gods
Chris - Gerniku spāņu pilsoņkara laika vācieši nolīdzināja. Pirmā bombardēšanā pilnīgi iznīcinātā pilsēta. Japāņu nogalināto ķīniešu skaits pārsniedz Amerikas un Anglijas nobombardēto skaitu. Vēsture ir dziļāk jāņem.

Vīrieša gods
Sovkodročerim aivariņam: https://i.c97.org/ai/525856/aux-1669491003-original.jpg Pa kreisi - Beļģija, WWI, pa labi - Bahmuta, Ukraina, 2022.

Juus zelojat savus viirieshus?
Aivariņ - tikko par to rakstīju. Bet nu ja labāk ir sasvīdušas neskūtas paduses ... Katram savi fetiši :)

Juus zelojat savus viirieshus?
Dabīguma aizstāvētāji - maza bet būtiska nianse. Ja mēs staigātu NEAPĢĒRBTI - tad tas būtu taisnība ... :) Bet nu jau dažus tūkstošus gadu cilvēks lieto apģērbu.

....dublis No:2
Augsti gudrās - esat pamēģinājušas paskatīties no "otras puses" ? Kā un par cik tiek pārdots tas, ko pašas darāt/radāt u.t.t. ?

Anālais sekss
Mīlitis kā ieķērās ~ cietumnieku stereotipos par sex kopumā, tā tur arī palika ...

Mednieka instinkts
Nuss ... Es gan situācijas raxturojumu rastu frāzē (tuvu tekstam) no filmas Teātris: Ja vīrietis sievieti grib - tad ir vecs izvirtulis, ja negrib - einuhs.

Anālais sekss
https://www.youtube.com/watch?v=_WpmLDlMDN4 ... :)

....dublis No:2
Coco - ja Tev ir piemēri - lūdzu studijā. Laboratorija, rezultāti KĀDREIZ, rezultāti - TAGAD. Citadi (ne)gudri $irst nav malku cirst.

....dublis No:2
Man gan liekas, ka to visu ļoti vienkārši rezumēt var: muļķis arī baznīcā dabū pa purnu . P.S. Nekā personīga.

....dublis No:2
https://www.rimi.lv/e-veikals/lv/produkti/saldumi-un-uzkodas/saldumi/sokolades-konfektes/konfektes-s
erenade-1kg/p/164028

Par viendzimuma pāriem
Naudu maksā par tiem pētījumiem, uz kuriem "uz vietas uzaicina". Interneta aptaujās krāj punktus. Kurus pēc tam pret dāvankartēm var samainīt. Vai pārdesmit eiro Paypal. https://www.norstatpanel.com/lv https://www.mansviedoklis.lv/

Par viendzimuma pāriem
O - re kur mums arī ideāls klasisko vērtību un ģimenes aizstāvis - runcs ! :) Visu atrisina SLĀNĪŠANA !

Par viendzimuma pāriem
CoCo - es pats regulāri piedalos statistikas aptaujās. Tā kā - ir zināms pamats ticēt ! :) Bet nedaudz nopietnāk - viņi tāpat meklē cilvēku ar kuru gribas būt kopā.

Vai sabiedrības domāšanas mazspēja?
Arikot - nu silto ar mīksto nevajag jaukt. Vadības principi ir viens, vadītāju kvalitāte - kas cits. Dinēvičs arī savu jogurtu uzņēmumu pa burbuli nolaida.

Par viendzimuma pāriem
CoCo - Kur var redzēt šādu statistiku ? Kurš to apkopojis ? I tā principā - ne kas no tā nav tāds principā nepieņemams ... :) Tā īsti gan nav skaidrs - kāpēc Tevi tās pazīmes tik ļoooti interesē. Vot ja mīlītis, runcs vai gatiņš interesētos - tur būtu skaidrs, ka savējos grib labāk atpazīt ... :)

KO Jūs meklējat sievietēs !?!
A no kurienes tāds pieņēmums, ka te būt nozīmē ko izmisīgi meklēt ?

Par viendzimuma pāriem
CoCo - Tev tādi piedāvājumi ienāk ? :) Ja nu kas - visa koncentrēšana uz tām dibenlietām noteikti nav primārā pazīme .

Par viendzimuma pāriem
Un papildinot lielpupi - ar tādu agresivitāti, kā gatiņš , parasti izpaužas latentie geji, kuri aiz šīs agresivitātes un niknum mēģina savu patieso būtību slēpt. :)

Vai sabiedrības domāšanas mazspēja?
Mīlīt - nu vai nu tik atklāti savu nezināšanu izrādīt vajag. Vadības principi ir vienādi visur. Ir desmitiem gadījumi, kad liela uzņēmuma vadītājs pāriet uz pilnīgi cita rakstura uzņēmumu un veiksmīgu vada to. Vadītājs pieņem lēmumus pēc tā, ko sagatavo zemāki, nozari pārzinoši speciālisti. Sagatavo variantus ar +/- katram.

Vai sabiedrības domāšanas mazspēja?
Cik tad mazspējīga bija Beļgijas sabiedrība, kura savulaik gadu pēc vēlēšanām valdību izveidot nevarēja ?

Jautājumi par grāmatām?
E-grāmata ir tas pats, kas McDonalds un MP3. Pret īstu grāmatu un vinilu. Un šefpavāra īpašo piedāvājumu. Un gumijas sievieti. Pret īstu ... :) Funkcijas pilda, bet bez baudas.

Par viendzimuma pāriem
CoCo - neesmu. :) Bet man nav iebildumu pret tiem, kas ir. Un TIK daudz parasto laulību ir kroplas, lai vēl par viendzimuma laulību kroplumu uztrauktos.

Par viendzimuma pāriem
Un ja kāds/abi nav bārdaini - tad viss ok ? :) https://williamsinstitute.law.ucla.edu/publications/how-many-people-lgbt/

Par viendzimuma pāriem
Skaitot "nenormālības" varam iet arī tālāk ! :) Viduslaikos arī tas sekss, kas nebija misionāra pozā, bija nenormālība un izvirtība. Pēc baznīcas kanoniem.

Par viendzimuma pāriem
Skābas ... Teica lapsa skatoties uz vīnogām ... Kaut kā ienācā prātā pēc kārtējiem mīlīšas raxtu darbiem ... :)

Par viendzimuma pāriem
Nez vai no kāda pieņemšanas vai nepieņemšanas ir atkarīga cilvēka seksualitātes veids. 2-3 %, max līdz 5 % cilvēku vienkārši tādi ir. Kā rudie, kā kreiļi, kā vasarraibumainie.

Par viendzimuma pāriem
TikaiTu - kāds skatoties uz homoseksuāļiem par tādu ir kļuvis ? Daudz zini tādu gadījumu ?

No aktuālā teātru repertuāra ko varat ieteikt?
Iesaku Bītlu jaunais albums JRT !

Kad beigsies si visatlautiba......
Tracerīt - mieru, tikai mieru. Atnesīs ari tavā palātā tabletītes un pirkstiņi beigs aplamības rakstīt. Ja staigā uz veikalu un skaties pēc spožiem papīrīšiem - tad atkal ražotājs vainīgs ?

Īsumā par naiviem cilvēkiem...
Pilsoņi pasažieri, achtuhg, achtung: https://www.youtube.com/watch?v=mSCk3mD78ow Prese tikai no tā izrauj tāsprāt košāko.

Kad beigsies si visatlautiba......
Feldīt, zaķit ... Es pērku PĀRBAUDĪTUS produktus. Ja nopērku nezināmu, tad IR iespēja, ka tas man nepatiks. Un sapelējis vai negaršo tā, kā man patīk ir miiilzīga atšķirība.

Kad beigsies si visatlautiba......
Tracer - parādi man ražotāju, kurš Tev ar varu ir piespiedis kaut ko nopirkt ! :) Nav strīda, ka tirgū ir gana daudz apšaubāmas kvalitātes produkcijas. Tikai - kur rodas tie dīvainīši, kas tos pērk ?

Īsumā par naiviem cilvēkiem...
Tā gaušanās par nelaimīgajām dzīvēm tā - so, so ... Nevienu tur iekšā ar varu nevilka, visi paši gāja . Normālai psihei tā ir izklaide.

Kad beigsies si visatlautiba......
Kādas atbildes gan pasažieri cer saņemt uzdodot retoriskus jautājumus ? Ražotājs VAR un VARĒS pārdot jebko, kas atbilst sanitārajām normām. Un tikai pircējs izšķirs, vai pārdevēja bizness plauks, vai neviens to nepirks un ražotājs bankrotēs. Galu galā - na vkus i cvet tovarišča ņet.

Kad beigsies si visatlautiba......
Juļka vairs nemaz neliedzas, ka komuņagu specveikalos pirkusies. 80-tajos cilvēks - parastais sviestu 2-kilogramu klučos nepirka. Tāpat kā kvalitatīvas desas. Un pēc krējuma garās rindās stāvēja.

Kad beigsies si visatlautiba......
Kāda nozīme - ko kur ražo. Pircējs balso ar maciņu un sūdu, kas tam nepatīk - otru reizi nepērk. Viss cits jau ir tukša $iršana.

Kad beigsies si visatlautiba......
Juļkai gan īsa atmiņa ... Padomijas cīsiņi ar 50 % celulozes (lasi papīra) piedevu, veikalu plaukti, kuros stāv magarīns "Solņečņij" un zivju tefteļi tomātos. Un viss.

Kad beigsies si visatlautiba......
Es kaut kā nemēdzu rakstīt to,ko nedomāju. Ja pirkts produkts, kas iepriekš bijis OK, bet tagad kļuvis slikts - vēl kā būtu saprotams. Bet par to nav nekas minēts. Pirku kaut ko LV ražotu, nezināmu - izrādījās sūds. Nu i kurš tad ir duraks ?

Karš Ukrainā
Kad ledusskapis uzvarēs televizoru, tad krievijā kaut kas mainīsies ...<< atpakaļ
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu