Ljekainiitis

Virietis (58)
iepazīties ar Ljekainiitis

196 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kā atšūt meiteni, kura kā traka pēc tevis?
Mīlīt - kā tu pie kanibāliem nokļuvi ?

Piedošanas spēks
Saulīt - ja lasa bībeli - tad vispār par agresīvu tipu var kļūt ! :) Aci pret aci, zobu pret zobu (Mozus grāmata)

Finanšu tirgi
Nu no katras algas pa bišķiņam SEB Fondos ielieku. Līdz ar to - it kā - darbojos . :)

Cilvēks kontrolē mazāk nekā viņam šķiet
„Jūsu runa lai aizvien ir tīkama, ar sāli sālīta, lai jūs zinātu, kā ikvienam atbildēt.” (Kolosiešiem 4: 6) Tā kā - par bazāru ir jāatbild. :)

Kā pareizi pasniedz steiku?
Filmu cilvēk - steiku NEĒD ar kečupu. Ja tas tiešām ir steiks ... :)

Ir tikai Labais un Ļaunais
Sprediķotājs pat klasisko dialektiku nozagt grib - attīstība, kurai raksturīga pretrunu pārvarēšana, cīņa starp veco un jauno, jaunas kvalitātes rašanās.

Cilvēks kontrolē mazāk nekā viņam šķiet
Sprediķotāj - nu nenāc tur, kur tevi neviens nelūdz. :( P.S. Un kur konsekvence - pāris sprediķus iepriekš teici, ka garu nav ...

Kā pareizi pasniedz steiku?
Gabaliņos sagriezts - tas tak jau gulašs ... :) Skaidrs , ka vienā gabalā. Kubiņa formā vai plakana šķēle. Uz gramiem 200-250. Ja kas - Melnā govs labus steikus sahagavo/safasē.

Kādi gari mums ir apkārt
Kas tad paslēpj zeķes un skrūvgriezi pašā negaidītajā brīdī, ja ne mājas gariņš ! :) Bet - tieši autora raxtītais apliecina, ka jūdu dievs savā būtībā ir ļauns ...

Svingeru pasākums uz prāmja Tallink!Jums gribētos tada piedalīties?
Toč, gan jau tie, kurus nepieņēma - žēlojās un nostučīja ! :)

Vienkārši , sievietēm ir bijuši krāpnieki , vīriešiem ir bijušas krāpnieces .
Pēc izpausmēm - oksitocīna un dopamīna - oi, cik daudziem OHO pasažieriem pietrūkst ... :)

Vienkārši , sievietēm ir bijuši krāpnieki , vīriešiem ir bijušas krāpnieces .
Nelidinieties augstās sfairās, viss ir vienkāršāk, jeb bērni - mācieties bioloģiju :) Visi sensorie un intuītu tipi veidojas no to bioķīmijas. Tie ir divi no vairākiem hormoniem, kas cilvēkam liek labi justies. Dopamīns un oksitocīns. Un drusku arī endorfīns. Oksitocīna rašanās ir tieši saistīta ar sex, īpaši tas rodoties orgasma laikā.

Beidzot Krievijā par vienu muļķi mazāk.
Amarillīt - nav tālākas no kapitālisma un brīvā tirgus lietas, kā Eiropas lauksaimniecība. Pārregulēta, pārsubsidēta, pārmaksāta un līdz ar to - pārdārga un konkurētnespējīga. Pēckara Eiropā šī māxlīgā konstrukcija sabūvēta, ko tagad ar to darīt - nevienam īsti tai EU nav skaidrs.

Manipulācija
Vēlreiz - kāds, kas tic jūdu mitoloģijai, saka, ka VISI mēdiji melo. Jebkura reliģija principā ir tāds pats mēdijs. Viens no, ko var izvēlēties. Ja visi mēdiji melo, tad pats saproti, kas ir arī reliģija !

Manipulācija
Cilvēks, kurš slavina baznīcas ietekmi iepriekšējā PA ziņā, te nolīdzina visus mēdijus par ietekmēšanu. Kognitīvā disonanse pasažierim neiestājās ? Tur dejojam un te nē ?

bruunie konteineri
Tracerīt , aizmirsies ? Ka alus pudeles tak ir dzīva nauda - depozīts ... :)

Augstskola uzdeva veikt aptauju. Tagad man jāiet stavēt pie veikala ar bloknotu?
Izdomas to taisīt 2-vos soļos nav ? Uztaisīt kādu Google aptauju un pēc tam uz tā pamata sataisīt anketas ? Kādā veidā tiks pārbaudīts vai dati ir online iegūti vai mutiski ?

Daudzi vīrieši ļoti mīl savas bijušās sievas gadiem pēc šķiršanās ...
Mīl vai neliek mieru - tas tā kā nav viens un tas pats.

ko dariit?
Protams, protams ... TĀDUS likumus sataisa. Un vēl tracerim speciāli nerāda. Visu ko internetos var atrast, kur nu par pabalstu kārtību: https://lvportals.lv/skaidrojumi/348729-ka-aprekina-slimibas-pabalstu-sociali-apdrosinatajiem-2023

ko dariit?
Tacerīt - re kur tu varētu dušu otvesķi :https://www.diena.lv/raksts/sestdieana/pasaule/iespeja-izbarot-bijuso-zveriem-14312921

Ko teiksiet"valdībmīļi"?
Prasīt - kur esmu teicis - "viss ir kārtībā" jau nav nozīmes. Lūzeru galvās jau tikai "viss ir slikti" pastāv. Viss slikti un visi zagļi. PAŠU rokās ir visu vērst labāku. Negribi - atliek tikai vēkšķēt tavā stilā. Nožēlojami ...

Ko teiksiet"valdībmīļi"?
Par saviem vārdiem ar dirsējiem ir jāatbild. " Partijniekam un budžeta dēlei ljekainītim" - vai nu KONKRĒTI nosauc iemeslus, uz kurun pamata tu to saki, vai turi muti. P.S. Varu arī aizbāzt, ja nenomierināsies.

Kā vīrietis 40 + labi 50+ var nebūt bagāts !?
Bagāts nav tas, kam daudz pieder, bet tas, kam pietiek. Tas, kam vēlmes saskan ar iespējām ! :)

Cik pieņemami vīrietim...
Tā pasakot - ir iemesls runāt tālāk un noskaidrot ko vairāk ! :) Jo pielietojumi taču TIK dažādi iespējami ...

Valdībmīļi un reālā dzīve un problēmas .
Opā ... Sovkodročeriem atkal iespēja paspīdēt ...

Kā svinēsim mīlestības dienu 14.februāri?
Ak jā - varbūt kāda vēlas pievienoties uz iepriekš minēto koncertu ? :)

Kā svinēsim mīlestības dienu 14.februāri?
Ha, iešu uz Cradle Of Filth koncertu ! :) https://www.youtube.com/watch?v=DNRIaeg6EyY

Ko teiksiet"valdībmīļi"?
https://neatkariga.nra.lv/ekonomika/446785-aldzinas-aizvien-pamazas-tacu-turigo-stradajoso-slanis-pa
mazam-klust-biezaks Lūdzu +/- ticama statistika. Ja nu tiešām par tēmu kāds ko grib zināt. P.S. Cilvēks,kurš tiešām zina (nevis domā, ka zina) par zagšanu un par to neinformē - tāds ir līdzdalībnieks.

Ko teiksiet"valdībmīļi"?
Ja jau būtu, kam līdzi turēt, puisēn ... :) NEVIENU faktu & reālu argumentu neesi nosaucis. Neesi - jo ne proti noformulēt, ne vari tādus atrast. Tupi un primitīvi personīgi uzbraucienu mēģinājumi.... Trenējies vēl, zaļknābīt ! :)

Ko teiksiet"valdībmīļi"?
O, nu reiz varu ar pirkstu acī iebakstīt ! "visiem stātiet partijā" Varu cepuri apēst, ka kāds parādīs, kur & kad tā esmu teicis. Stājieties tajās partijās, kuru uzskati, ideoloģija atbilst jūsējām. Ja tādas nav - dibiniet savu. Pierādiet savu uzskatu dzīvotspēju. Uzdirst vīzdegunīgi stāvot malā un piespraužot birku - sarkanais , komunists - nav ideoloģija. (It ...

Ko teiksiet"valdībmīļi"?
Kāds te ir absolūti sevī ieciklējies ... :) Nu neder internetos atrastas frāzes visos gadījumos ! Varbūt gadu tev mazāk, bet domāšana ir pilnīgi senīla. Argumentētu izteikumu formulēšana - neiespējamā misija. Visi zagļi, partijnieka murgi, partorgu metodičkas. Un trendīgās tēmas - globālisti & marksisti. Tikai - bez jēgas, bez konteksta, bez argumnetācijas.

Seksisma trends un tā robežas
"nez kaapeec babulji velk augstpapeedenes( moka kaajas) staigaa iisos svaarkos(saldeejas) ar milzigiem dekoltee.pupus speciaali izceljot? tikai taapeec lai viirieshi apjusmotu.siekalotos " Zeme, atveries ... to saka vecis, kuram esot pāri piecdesmit. Jeb tracera gaume ir vāļinki un bumbierenes ? :)

Ko teiksiet"valdībmīļi"?
Raivi - klasika jālasa. Upīša Zaļā zeme. :) Pirmā paaudze - ceļ, otrā uztur, treša - visu nolaiž :) Tad Arvardu mums vēl arī sovkodročeris ? Atņemt un sadalīt komuņagas gribēja.

Ko teiksiet"valdībmīļi"?
Tas ir tikai tavs viedoklis. Sākot no pašvaldībām - cilvēki redz, ka caur vietējām patijām, vēlētāju grupām var realizēt to, ko nepieciešams attīstībai un uzlabošanai. Un partijā var stāties, lai iespējamos melus parādītu un atmaskotu. Demokrātijas elementi - pozīcija un opozīcija to realizē. Cilvēkiem PIEDALOTIES meli tiktu izskaloti. Šī te dalīšana mēs (tie ...

Ko teiksiet"valdībmīļi"?
Lasījis ko tieši ? :) Lai vai kā - īpaši palīdzējusi lasīšana nav. Ja termini tiek mētāti bez konteksta un saprašanas....

Ko teiksiet"valdībmīļi"?
Tas, ka esi dzirdējis vārdus - globālists, komunists, demokrātija un ideoloģija - nenozīmē ka saproti, ko tas nozīmē un kur & šos vārdus jālieto :) ...

Ko teiksiet"valdībmīļi"?
It kā jau pāri 40-mit, bet viedokli izsaki kā padsmitnieks. Demokrātija nav ideāla, bet īsti nekā labāka tomēr nav.

Vai jūs nevajā vienādu ciparu kombinācijas?
Koko gugle salūzusi ? Ka pameklēt nevar ? :)

Ko teiksiet"valdībmīļi"?
Arvardu - par vēlu ir tad, kad kastei uzliek vāku. Uz es pat teikšu - sabiedrība pat īsti NEGRIB neko darīt un mainīt. Piržot dīvānā un internetā neko izmainīt nevar. Partijās ir 1,1% Latvijas iedzīvotāju. Lietuvā partijās ir iestājušies 4,1% iedzīvotāju, savukārt Igaunijā vēl vairāk – 4,3%.

Vai jūs nevajā vienādu ciparu kombinācijas?
Noteikti Šmaragdu Magda caur astrāli tajā brīdī no mīlīša maflokus un ļervas izdzen ... :)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu