Ljekainiitis

Virietis (58)
iepazīties ar Ljekainiitis

191 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Internets Ventspilī
Līdz mobilajai bāzes stacijai pa optiku protams ir tie 10 G. Tik rajonā ap torni savācoties baram vietējo tiktokeru tas kanāls aiziet ciet ... :(

Internets Ventspilī
Mobilā interneta ātrums/stabilitāte ir neprognozējams. Tas ir galvenais sliktums. Citādi pilsētā ar 5G mobilo rūteri būtu ok. Bet nu daudzdzīvokļu mājās nez vai kas ir stabilāks un ātrāks par TET optiku. Nu jau ~ 20-mit gadus lietoju (mans rajons bija laikam viens no pirmajiem, kur optiku palaida), pa visu laiku 3-4 sakaru pārrāvumi bijuši.

Mehanizaacija.
Nu cik var d%rst ... Ja cilvēkam ir rokas & galva & prasmes - tad patlaban Latvijā darbinieks ir tas, kurš izvēlas. Labāku darbavietu, labāku algu & nosacījumus.

Vai atbalstat"progresīvo"likumprojektu?
Dziedāt Kaķušu šodien ir tieši tas pats, kas dziedāt Horsta Veseļa dziesmu. (https://lv.wikipedia.org/wiki/Horst-Wessel-Lied)

Vai atbalstat"progresīvo"likumprojektu?
Jā,jā .. Vainīgi ir visi citi, es jau neko ...:) Tieši tā jau padomija ir to domāsanu sapi%usi. Un tev arī kaķušu un deņ pobedi padziedāt gribas ?

Mehanizaacija.
Labrador, nu atnesīs arī tavā palātā tavas ikdienas tabletītes ...

Vai atbalstat"progresīvo"likumprojektu?
Nejūti,ka sabiedrības attīstība padomijas dēļ ir par 50 gadiem atpalikusi ? Ka tieši no padumjajiem laikiem nāk dzīvot bezatbildīgi, zagt un visu novelt uz citiem ?

Vai atbalstat"progresīvo"likumprojektu?
Mja ... Padomisms sašķaļivajet. TIK daudzi palikuši padumjo laiku visusskolā, kur fizkuļturņiks jebkurai pie pakaļas pa virvi rāpjoties pieķert varēja ?

Kā atrast klasesbiedreni ja atceros tikai vārdu un skolu kurā macijamies?
Elsiņ - tak tā labradora visaptverošās gaudas ir lūzera, ne veiksminieka ! :)

Latvijas ikdiena
Kad augšā dzīvo Karlo tētis, tad vispirms ilgi urbj un vīlē, bet pēc tam - bērns skraida ... :)

Vai būtu jāsoda sieviete?
True - vai tad pēc gaudām neesi sapratis, ka labradoram neviena nedod ? :) Visas tak tikai viņu izmanto un ņem priekšā visos iespējamajos veidos ? :)

Vai atbalstat"progresīvo"likumprojektu?
Bumpi- Tev kāda uzmākusies, ja šo tēmu pacel ? :)

Vonegūts,Zimmels,Apdaiks
Par Vonnegūtu gan nepiekritīšu ! Jā, tēmas ir tumšas un smagas, bet ne pasniegšanas metode ! Tā pati Lopkautuve Nr.5 .Drēzdenes traģēdiskā bombardēšana - bet pasniegta ar gaišu humoru (lai cik tas dīvaini liktos).

Varavīksnes gājiens šodien
Krisīt - laulība kā institūcija tika izdomāta tikai mantiskās pēctecības nodrošināšanai cilvēcei no matriarhāta pārejot uz patriarhātu !

Jūsuprāt, kā ir pareizāk?
Darot (strādājot) to, kas patīk, tādi jautājumi vispār neradīsies.

Varavīksnes gājiens šodien
Fargo jau tūliņ pateiks, ka to tiesību sievietēm tagad par daudz, ka labāk bija tad ! Kad ar Kinder, Küche, Kirche pietika ! :)

Varavīksnes gājiens šodien
Fargo - 5 % - 10 % no cilvēkiem vienkārši tādi IR. Kā rudie, kā plikgalvji, kā šķlielējošie, kā albīni. Kā var te kādu ĻAUNUMU pievilkt - man nav saprotams.

Varavīksnes gājiens šodien
Tracerīt - tad tavas ilgas pēc jaunām meitenēm kudiš vairāk pēc slimības izskatās :)

Varavīksnes gājiens šodien
Oh, mein Gott ... Tiešam ir jau 21 gadsimts ? Liela daļa te, kā izrādās, turpina viduslaikos dzīvot ! Lai sexuālo orientāciju turpinātu uzskatīt par SLIMĪBU . Rudos un plikpaurus arī pie slimiem skaitīsim ?

Jūsuprāt, kā ir pareizāk?
Labrador - nu kad tu beidzot pakārsies ?

Varavīksnes gājiens šodien
Naidīga attieksme pret citādajiem - tipiska primitīvo tautu pazīme.

Vonegūts,Zimmels,Apdaiks
Drolīt tu laikam visus pasaules pridurkus zini. Pie katras iespējas kādu atrast vari.

Vonegūts,Zimmels,Apdaiks
Lai arī tēmas autors jautājumu uzdevis analfabētiski, vismaz viena laba tēma izvēršas ! :) Bet no Vonnegūta man tuvākais - Kaķa šūpulis. Kas pat padumjajos laikos pie mums izdots bija.

Kāpēc plikām sievietēm
Teātris - biļete ap 25 EUR, kafija teātrī - nu 10.-. Puslīdz labu vīnu - nu līdz 10 EUR var dabūt. Garneles - nu rēķinām arī līdz 10. Un tāda brēka 50 EUR dēļ ? :)

PDF Dokumentu automātiskā tulkošana.
Par brīvu tādus apjomus kvalitatīvi nekas netulkos. Vispirms - tie noteikti nevar būt skanēti PDF, jo tad vēl OCR rīki (kas textu no bildes izvelk) ir vajadzīgi. Ja kur internetos var atrast - krievu PROMPT tulkotāju (kā softu, ko uz datora uzlikt) var meklēt. Maksas softs, ko varbūt var pierunātr būt bezmaksas... :)

Kāpēc plikām sievietēm
Tracerīt - reiz jau teicu. Ja tev "paceļ" tikai modeļtipa sievietes - vecums ir kāt ! :) P.S. Un kā runā - tās ideālcmukās mīlējoties ar daudz mazāku atdevi ! :)

Cilvēks no nākotnes ...
1+9+3+9=22/4=5,5 - Nu kāpēc skaitīt pēc šī kalendāra ? pamēģini pēc jūdu. Vai musulmaņu, vai jebkura cita .... :)

Vai vēl kāds vīrietis ir palicis...
Oi, mīlīt ... lai kāds justos vēl zemāks par tik tukšu egoistisku pižonu un lielībnieku ? :) Tas vienkārši NAV iespējams ! :)

Kā pareizi balso
Brīvība nav tikai tiesības, brīvība ir arī pienākums. Kad to sapratīsi, tad arī sevi par brīvu varēsi saukt.

Kāpēc?
Foruma administratoriem brīvdiena ?

Kā pareizi balso
Bērnībā Saulīte slapināja bikšelēs. Par spīti citiem! Jo uz brīdi tak bija silti !

Kā pareizi balso
Labrador - kāpēc tu vēl neesi pakāries ?

“Tikai sekss”
Pareizi saka Rū ! Izdzen ļervas un maflokus, citādi tavs astrālis ir pilnīgi piesārņots, jo runā par lietām, kuras pat teorētiski tikai aptuveni saproti ! :)

Kā pareizi balso
Un daži pat lepojas ar to, ka viņiem ir vienalga, kas notiek un notiks Latvijā un Eiropā,kādus attīstības ceļus tās izvēlēsies.

Vai vēl kāds vīrietis ir palicis...
Mīlīt - ja tev KAUT DRUSKU piemistu sev piedēvētā emocionālā inteliģence, tad tu nestādītu sevi pāri & augstāk par citiem . Egoistiem (tev) tādas nav principā.

Vai vēl kāds vīrietis ir palicis...
Mīlīt - nu nezinu kas tev no tā visa bērnībā ir trūcis. :) Ka tavās izpausmēs 99 % ir tīksmināšnās par savu viedumu, 99 % no textiem ir no ES un MAN pozīcijas...

Vai vēl kāds vīrietis ir palicis...
Bībele esot cilvēces vēsture ? 7 dienās radītā pasaule pirms 6000 gadiem - tā būtu tā vēsture ? Mazas semītu tautas iespējams vadonis Dāvids ir īpašs paraugs ? Pats saproti, ko mēģini stāstīt ? Un pēc tam zem tā visa mēģini palikt zinātnisko faktu, ka cilvēka kā bioloģiskās būtnes rašanās notikusi ~ pirms 6 miljoniem gadu +/- mūsdienu Etiopijas teritorijā. ...

Vai vēl kāds vīrietis ir palicis...
Un kāpēc tieši semītu mitoloģija būtu pati svarīgākā, pamats uz ko atsaukties? Asiņainā, atriebīgā, nāves mitoloģija (kā mantojums no visām Mezopotāmijas kultūrām) .

Vai vēl kāds vīrietis ir palicis...
Tā arī nesaprati, ko pateikt gribēju. Ka "raxtos" tas tapa ielikts, lai bauris - parastais baidītos un uz tā pamata sevi pasargātu no faktiska apdraudējuma. Pielikt pie barības uzņemšanas "garīgo komponenti" nav nekāda pamata.

Vai vēl kāds vīrietis ir palicis...
Fargo - Tu neēd arī cūkgaļu un čibriku apgraizīji ? :) Visi šie it kā "dieva" dotie norādījumi ir prātīgu cilvēku savulaik saprasti praktiskie secinājumi. Un lai masām tos nodotu - to pašu cilvēku iekļauti "raxtos". Vidusjūras reģiona klimatā cūkām ir ļoti daudz parazītu, tāpēc tās nav vēlmas ēst. Neapgraižot čibriku tai pašā reģionā pie limitētas ...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu