Ljekainiitis

Virietis (57)
iepazīties ar Ljekainiitis

132 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Rinkēvičs-prezidents!
Nu vismaz kremļa šņorīšu Rinkevičam nav. Ir šādas tādas šmucītes iepriekšējos amatos (lapsa bija izvilcis), bet čekas ēnas nav. Un galu galā - Latvija ir Parlamentāra, ne Prezidentāla republika. Neko BŪTISKU prezidents Latvijā nevar izdarīt. Max - atmest kādu likumu & ierosināt Saeimas atlaišanu.

Rinkēvičs-prezidents!
Pīlēna biogrāfijā pārāk daudz pelēko plankumu. Ļoooti iespējamas kremļa šņorītes, aiz kurām paraustīt. Kā ārlietu ministrs Rinkevičs nebija slikts. Vai ar to pietiek prezidentam ? Redzēsim. Bet nu orientacijas dēļ ar dažām valstīm būs eupatnēji :) .

Hokejs...MUMS BRONZA....
Džonītim grūti saprast, kurā brīdī Briedis no Latvijas vārda nesēja pārslēdzās par Latvijas vārda apkaunotāju ? Bet tik daudz sarežģītus svešvārdus izteicienos lietoja ....

Rezultāti publiskoti šodien
Oi, es lai skaustu par britānijas lūzeriem ? :) Lai skaustu tiem, kuri apgūst šampinjonu operatoru un dārzeņu pakošanas meistaru amatus ? Kuri dzīvo emigrantu kvartālos ar babajiem un plakanajiem ? Kuri pa lielam izdzīvo tāpēc, ka dara to, ko vietējie īsti negrib darīt ? Paldies, man ir sava galva un savas prasmes, kuras te varu pielietot. Strādāt lai dzīvotu, nevis dzīvot, ...

Rezultāti publiskoti šodien
Un to jau izliksies nezinām, kā Lembis visu tranzīta nozari caur Ventspili uz savu kabatu pagrieza ? Vēl jo vairāk - UK emigrants mācīs, kā LV emigrantus regulēt.

Ko meklē emigranti?
Kad jaunajam vācietim, britam dzīves konkurence saliek blakus ar auslenderi, tad visas krustošanās pazūd. Kad iebraucējs ir gatavs sevi pārdot lētāk un vietējam vairs nepietiek. Un krustojas jau vairāk savā starpā tie svešie.

Hokejs...MUMS BRONZA....
Duraks bumpis bijis, duraks paliks ... Jo tikai duraks nevar atšķirt, kas ir patiess prieks un kuros brīžos savas negācijas jātur pie sevis. Žultsmīzējs.

Ko meklē emigranti?
Iedzīvoties var visur. Tikai - visur citur ārpus Latvijas latvietis būs auslender. Svešais . Sentimentu nemaz nepieminot.

Ko meklē emigranti?
Dana - Tevis minētais variants varētu būt trešais. Bet - tas daudz vairāk ir jaunatnes (kas nav OHO pamatpublika :) ) jautājums. Doties apgūt prasmes & zināšanas, reizēm arī kādu pamatkapitālu uzkrāt, tad atgriezties un realizēt savas idejas Latvijā. BET - ņemot vērā, ka jaunatne aug ar daudz plašāku skatu uz pasauli - arī sākotnēji dodoties ar šādu nodomu, mājās tie ...

Ko meklē emigranti?
Ir divas daļas. Lielākā - vieglā ceļa un lielās naudas meklētāji. Tādi paši padumjajā laikā brauca uz tālajiem ziemeļiem un BAM-u. Tie - kam ibi bene, ubi patria. Ir dzirdēts par tādiem, ka ierodas Latvijā nošikot pa krogiem, bet lai pie sava dārzeņu konveijera nokļūtu atpakaļ, jāņem SMS kredīts. Un tad jau ir papildus gaudošana (te jau arī skanēja) - vainīgs ...

Hokejs...MUMS BRONZA....
Ja pat šai gadījumā, tā vietā lai priecātos, ka ir kaut kas, kas spēj kaut uz brīdi saliedēt mūs, tik vien ir prātā , kā uzlikt prieka mirklim savu kluci - nu man ir vienkārši kauns un niknums vienlaikus par tādiem sūdbambāļiem, ne tautiešiem. Turiet savu indi pie sevis.

Rezultāti publiskoti šodien
Johaidī - tu pats sevis teikto kontrolē ? "Kāmēr netiks iznīcināti prokremliskie politiķi,Latvijā nekas nemainīsies" - kas tad ir Lembis, ja ne komuņagu palieka, tevis paša lamātā Šlesera ģēlu partneris augstākajā pakāpē ?

Hokejs...MUMS BRONZA....
Tā nu reiz bija Komanda, kas to sasniedza. Vīri, kas viens par otru ledu grauza. Plus drusciņa veiksmes no hokeja dieviem ! :)

Rezultāti publiskoti šodien
99 %, ka neviens no šībrīža kandidātiem netiks ievēlēti pirmajā kārtā un uz otro kārtu parādīsies pārsteigumi ...

Rezultāti publiskoti šodien
Katra atkal ar paralēlo visumu kontaktē ? Drugs are bad ...

Lauku mājas ārdurvju vēršanās virziens?
Pelēks - iztīrīt skursteni - tur nekādu skursteņslauķi nevajag. Eglīte ar piesietu smagumu virvē - un viss ir ok ! Kādu mūrīti ar vairāk cukām- tas drusku sarežģītāk (ja vēl tur kāda smuku podiņu krāsns) , bet arī nav nekāda raķešzinātne.

Pasākumi vasarā
Zodiaks šovasar savācies un brauc pa Latviju. Jau minētais Tips - 07.07 - Saulkrastos. Vēl Jumprava pāris vietās uzstājās. Ja kas - FB var izmantot sadaļu Pasākumi un tur noteikti kaut ko atradīsi !

Kas notiek ar attiecībām?
Inetiņ, nu ja NAV ko par tēmu SAKARĪGI pateikt, tad nedzisini mandeles ...

Kas notiek ar attiecībām?
Atkal atrodas tie, kas visu zina labāk. Vispirms jau tādas attiecības ir jo lielai daļai cilvēku, kuri savā dzīvē ir ko sasnieguši. Abi. Un katram ir savi ikdienas darbi citā pasaules pusē. Vispirms jau visādi māxlinieki, arī daudz biznesa cilvēku. Kā tā pati atjaunotā Dzintara vadītāja ar savu Igaunijas draugu. Otrs - modelis piemērots pusmūžam un vēlāk. Katram ir ...

Kāpēc ir tik viegli manipulēt ar cilvēku prātiem?
Izslēgtu internetu - 98 % stulbuma pazustu ... :)

SCI-FI literatūra
Harisona Nerūsējošā tērauda žurkas sērijas kādas pāris grāmatas arī latviski ir izdotas. Tik kur tagad atrast. Bet - atbalstām savējos: https://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/138871-visuma_verpeji.html

Vai ir pieņemama poligāmija?
Kāds var saprast Inetas un Katras domu lidojumu ? Jeb tas tikai izredzētajiem paredzēts ? :)

Vai ir pieņemama poligāmija?
Savdabīgs "laba" vēlējums. Mēģinot acī indi iespļaut... :) P.S. Mācies pieņemt CITĀDOS . Būs vieglāk. Pašai un citiem.

Vai ir pieņemama poligāmija?
O, jau līdz pedofīliem tikts ... :) Un atkārto bioloģiju. Par primātiem. Un vēl vēsturi pamācies. Jo pie matriarhāta laulību kā tādu nebija. Jo nebija problēmu pēctecību (un mantojamību) pēc mātes noteikt. Visu mainīja patriarhāts. Bet nu ja Tev pats labākais škiet patriarahālais dzīves modelis - vai tad man žēl. Tikai atceries, ka sievietei tajā īpaši daudz ...

Bučoties un skūpstīties daudz un ilgi,un kaislīgi...
Nu bet ... Ja nav skūpstu saskaņas, tad nav nekādas saskaņas ... :)

Vai ir pieņemama poligāmija?
Lilij - ja nu kāds kādu šķiro, tā esi Tu. Man tik pat nav iebildumu pret poligāmiju, kā pret poliandriju. Galvenais - lai tajā vai citā attiecību veidā iesaistītie justos labi ! Bioloģiski cilvēks NAV monogāma būtne, monogāmija ir vairāk kultūrtradīcija. Dažādās sabiedrībās - dažādas tradīcijas. Arābu pasaulē - poligāmija, Tibetā, ciltīs pie Amazones - ...

Vai ir pieņemama poligāmija?
Nu gan lilija laiž ... Pasaules labumus meklējošie esot bijuši "ģimenes vērtību" sargātāji :) Tie pamatā ir 2-vu veidu. Vieni (tādu ir skaitliski maz). "pasaules smadzenes", vienlaicīgi - pasaules pilsoņi. Kuri ar savām prasēm izkarojuši vietu pasaulē. Visbiežāk - ar ļoooti liberāliem uzskatiem. Otri - kuriem "ubi bene , ibi patria". Jeb - kur "lielāks rublis", tur mana ...

Vai mīļākās/mīļākā statuss ir pagodinājums?
Ja sieviete spēj izteikt tikai tipiskas "tikumiski pareizās" frāzes un stereotipus par ģimenes dzīvi, tad kāds pamats domāt, ka seksā viņa ir spējīga uz ko vairāk ? :)

Vai mīļākās/mīļākā statuss ir pagodinājums?
Tā izteikties, kā Hera var sieviete, kurai sex ir bijis tikai veids , kā pie bērniem tikt. Nu tāds - ģimenes pienākums. Jeb ģimene kā pienākumu kopums. I viss.

Vai mīļākās/mīļākā statuss ir pagodinājums?
Vispār jau sieviete ļauj vīrietim sevi izvēlēties ... :) Bet citādi Pavasaris pareizi runā !

Vai ir pieņemama poligāmija?
Neesmu kāvies, dzeru un dzēru ierobežoti. Sievietes - ne daudz, bet tomēr vairāk, kā te "tikumīgie" par labu atzīst. Bet palicis ir daudz. Un 99 % no tā labais. Un tieši vecumam tās atmiņas par Viņām ir tas, ko vajag ... :)

Vai ir pieņemama poligāmija?
Fargo turpina vakardienā dzīvot. Ka tikai vīrieši TO & TĀ dara. Laiki mainās, jaukās sievietes ir ne mazāk aktīvas ! :)

Vai mīļākās/mīļākā statuss ir pagodinājums?
1. Kad nav laika, izdevības un pavedēja, tad sieviete ir tikumīga (indiešu sakāmvārds)... 2. Krāpt - cik vulgārs vārds,ar ko apzīmēt smalkāko,galējo neapmierinātību,meklējumus pēc kaut kā vairāk.(E.M. Remarks) 3. Es nekad nepretojos kārdinājumam, jo no pieredzes zinu: tas, kas man ir kaitīgi, mani nekārdina. (Dž.B.Šovs) un uiss ... :)

Vai mīļākās/mīļākā statuss ir pagodinājums?
Nosodīt ir visvieglāk un neproduktīvāk. Saprast - daudz grūtāk .

Vai mīļākās/mīļākā statuss ir pagodinājums?
Kas tā par manieri visur pielikt vienu lineālu ? Pavisam vienkāršs un tepat OHO sastapts gadījums. Sieviete ~ 45. Vīrs - ilgstoši slims. Un nekāds čiki-briki - nesanāk. Bet 45 sievietei ir tas vecums, kad daba savu prasa un libido bieži vien ir maksimālais. Un te arī būs gadījums, kad mīļākais faktiski glābj ģimeni.

Labās lietas un ērtības Latvijā?
Zeme, kurā ir reāli četri gadalaiki un garšīgākais alus ! Un vienīgā vieta, kur augt tam , ko par latviešu kultūrvidi saukt.

Vai mīļākās/mīļākā statuss ir pagodinājums?
Hera - mīļākās /mīļākie ir izglābuši ne vienu vien laulību ... Ja kas ... :)

Vai ir pieņemama poligāmija?
Ne jau forma ir svarīga, bet saturs. Ir tukšas monogāmas ģimenes un piepildītas ar sarežģītiem attiecību veidiem. Jedem das seine ... Un viss .

Vai ir pieņemama poligāmija?
Kaut kā mani neviens nedzird ! Dāmas - ir taču poliandrija ! Jums katrai pa 2-3-4 . Ja varat turēt ... Visās ziņās :)

Vai ir pieņemama poligāmija?
Šekspīrā jau pamatā ir tikai fukāšanās un vardarbība :) Vai fukāšanās sublimēšana citās izpausmēs. Tā kā tur nav par ko sāpēt ! :)<< atpakaļ
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu