verso

Sieviete (42)
uzzināt vairāk par verso

29 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Melošana un mānīšanās- diezgan bieža parādība starp vīriešiem, kuri meklē šeit iepazīšanos.
Cits atrunājas ar nevajadzīgas uzmanības pievēršanas izskaušanu, cits slēpjas no sievas, kas arī te figurē, lai gan, ja nedzīvo kopā, tad ko slēpties? Abiem vienlīdzīgas tiesības ko jaunu meklēt. Vēl kāds aizbildinās, ka tad nebūtu iekļuvis manā interešu lokā. Katrā ziņā neviens no argumentiem man līdz galam nav pieņemams, jo jebkura melošana ir melošana. Viss jau tāpat nāk agrāk vai vēlāk gaismā...

ko lietot pret sejas satūkumu?
Peiļauju tāpat kā daudzi, ka nieres labi nestrādā. Ir labas Tereško urīndzenošas tējas, kas palīdz lieko izvadīt no organisma un pirms miega arī nevajadzetu sadzerties. Tāpat ar sāli un alkoholu neaizrauties, jo tas neļauj šķidrumam izvadīties no organisma.

Vai esat izmēģinājuši zelējamo tabaku?
Zelējamā tabaka esot zobārstu sapnis. Viena meiča no Norvēģijas atveda, sākumā domāju, kas viņai ar to augšlūpu, tad izrādījās, ka zem tās tur kaut ko zelē :D

Ne mūsu tradīcijas
Pret sēdēšanu zālītē nav nekas pretim, bet, kad izmetās puspliki Rīgas centrā, tad gan kaut kā jokaini ir, jo priekš tam ir pludmale, manuprāt.

Kāpēc sievietes grib precēties?
Es savulaik arī domāju, ka negribu precēties, bet tad sapratu, ka zīmogs pasē nav tikai pasē. Tā ir cieņa pret otru, tā ir otra dzimtas pieņemšana, tā ir otra cilvēka atzīšana, ka viņš ir kas vairāk kā piegulētājs. Ja attiecībās gaidāmi bērni, tad tā ir arī atbildība pret bērniem. Tam nav nekāda sakara ar sociālo statusu, baltu kleitu utt. Tā ir cieņa pamatu pamatā. Ja vīrietis bildina sievieti,...

Kādos brīžos Tu uzskati, ka attiecībās ar otru ir paveicies?
Kad ir par ko runāt, humors uz viena viļņa. Ja kopā klusēšana nerada neveiklības sajūtu, bet kaifu, ja uzsūc katru pieskārienu ar baudu, tad ir paveicies. Ja ir viegli, tātad viss ir kārtībā.

Kādam seksam dodat priekšroku
Derētu salsas ritmi mažorā, bet olas zīmē baltu zīmes drošībai un aizsardzībai.

Interneta trollis,...bet ne Mumins.
Kādu laiku atpakaļ uz līdzīgu jautājumu atbildēji, ka es neredzu baļķi savā acī. Lūk arī atbilde 1 pret vienu attiecībā uz Tevi. Arī Tu ne vienmēr žēlo šeit esošos pasažierus. Neviens nav balts un pūkains, un pasaule ir apaļa.

Kāpēc viņām/-ņam ar vienu nepietiek?
Kurām viņām? Man pietiek. Pārāk sarežģīti būtu 2 vienlaicīgi samenedžēt. Gan laika, gan enerģijas žēl. Ja strādāsi attiecībās uz pusslodzi, to arī saņemsi pretīm un kam no tā labums???

Kaprīzs večuks :D :D - vai magnētisko vētru upuris?
Sessy14 laiks pāršķirt lapu. Šis romāns šķiet kļuvis garlaicīgs, priekš kam izšķied savu enerģiju? Katrā vārdā jūtama neiecietība, kas ir attiecību beigas. Gribi paildzināt agoniju? Mazohisms, protams, citiem arī ir kaifa paveids, bet šādas attiecības var novest tikai pie psihosomatiskām saslimšanām. Saudzē sevi!

Kā lai saprot, kura ir "īstā"?
Ja rodas jautājums - ir īstā vai nav, tad, tā nav īstā. Tas ir tas klikšķis, kad saproti, ka nav jāizliekās, ka nav jāpiepūlās, jo viss notiek tik dabiski un abos virzienos, ka neskaiti, cik reizes Tev kafiju gultā atnesa, kad viss notiek pašsaprotami, kad gribi otru darīt laimīgu, kad Tev sagādā prieku, kad redzi otru laimīgu, ka esi spējis viņu iepriecināt. Aivar, arī princesēm ambīcijas...

Ledusskapja plauktiņiem nolūzušas plastmasas detaļas
Man saldētavas kastei arī nolūzis pamatīgs gabals priekšā, veidojas ledus nevietā un gribot negribot turpinam laust. Izmēru tagad nezinu, bet Slenija, ja tur ir arī sladētavu kastes veselas, tad padod ziņu.

Kā tas ir justies kā seksa gigantm?
Es nesaprotu, ko Tu vēl te dari, izšķied laiku drukājot, paliks kāda gribot, nav labi, nav labi ... Ņem ko dzīve dod un kamēr stāv :)))

Kā pareizi slavēt vīrieti?
Reizēm pietiek tikai ar paldies un buču. Tur viss ir pateikts.

Ka parvaret pamestibas sajutu?
Varu piedāvāt zāli nopļaut un vēl visādus saimniecībā noderīgus darbus padarīt. Pēc labi padarīta darba muskuļus jūt rokās, plecos un sirdi atlaiž ;)

Plankings
Ir labs, kā reiz muguru pie viena nostiprina, ja tur taisni, pareizi. Katrā ziņā pēc tam jūtu presi, jo pie parastās presītes muguru nepareizi noslogoju un slodzi nepareizi sadalu, jēga nekāda.

Motivācija!
Tērpi līzingā? Toč nav vajadzīga. Sporto un ej bikini, lai žokļi atkarās :)

Smiltsērkšķa pulvera pielietojums?
Pirts skrubim klāt ir likts.

sievietes un vīrieša vecums pēc 40
Vēl depresija nemetās. Vot 50 pagaidām biedē, bet tīri cipariski, saturs iekšējais jau diez vai mainīsies. Kā saka - ja prātiņš atnāk līdz 30, tad ir, pēc tam jau jādzīvo kā ir :)))

joprojām par naudu jeb materiālo pusi attiecībās
Jau zināma pērle raksturo gandrīz jebkuru cilvēku - "Nauda mani neuztrauc, tā mani nomierina".

Tievums uz nervu pamata
Man uz lieliem stresiem ir slikti, nevaru ieēst, bet tas ir tiešām jau pie ļoti lieliem stresiem un pārdzīvojumiem. Atceros arī, ka pirms eksāmeniem nelabi bija un vēderu grieza riņķī.

Kā sievietei reaģēt uz kunga jūsmošanu par citām sievietēm un flirtu?
Jautājums - kā viņš izturās pret Tevi? Ja Tevi apjūsmo tāpat kā citas, tad, lai tak priecājas cilvēks ar acīm, ļauj izrunāties un pasapnot. Varbūt tas pieber ogles un vakarā nodod uguņus ar Tevi ;)

Gultasveļas iegāde.
Satīna patīkams pie miesas.

Iepazīties Oho, vai naktsklubā?
Iespējas ir visur 50 uz 50 - vai nu iepazīsies, vai neiepazīsies. Kak karta ljazhet.

Pirmās mēnešreizes!
Ja analīzes labas, nav ko satraukties. Tas tāpat kā ar sirmiem matiem, cits ātrāk nosirmo, cits vēlāk. Arī ģenētika vai varbūt zemsvars var ietekmēt šīs lietas. Bez zobiem neviens nav palicis, nepaliksi arī bez krāsainajām dienām ;)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu