verso

Sieviete (42)
uzzināt vairāk par verso

26 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kāpēc kārtīgi palietotas sievietes tēlo kaut kādas ņedotrogas?
Palietotais - a sāpe par ko??? Tev nedod, citiem dod? :D Nolaid latiņu, neesi viņu gaumē ;)

Kā gūst pieredzi seksā?
HardSoftDunk - nenosodi tos, kuriem, iespējams, nav izdevies atrast to vienīgo. Kādam pietiek ar vienu, kādam vajag vairāk. Dzīve gara, nespļauj bļodā, no kuras var nākties pašam ēst ;)

Tēma beztēmā
Nu, ja sadūra, "mīlējoties", tad diez vai prasīs Tava locekļa izmēru un Tu varētu pieprasīt jaunu lelli, ja vien garantija nav beigusies un gumija pati no vecuma saplaisājusi (vai no kā viņas tur ražo):))) Krāpšana - ja esi ļoti pieķēries savai lellei, tad jā, no drauga puses, a lelles žēl, viņa jau tikai bez ierunām pilda pienākumus :)))

Kā gūst pieredzi seksā?
HardSoftDunk, Tavi teksti šajā diskusijā neiet kopā ar Tavām vēlmēm anketā. Neieskrienies, būsi tur pat kur tikko ierindoji tos, kam vairāk par pāris partneriem bijis :)))

Kā atpazīt Krāpniekus, Blēžus? Kuri iegūst Tavu uzticību...iežēlina. Jo tēvs slims, māte slima...
Spriežot pēc sarkanajiem īkšķīšiem pie komentāriem - te daudz krāpnieku, vai tādi, kuriem liekas, ka viņus nekad, neviens neapčakarēs. Tiem varētu pieredzei piespēlēt šito tuftu.

Vecuma starpības ietekme uz pāra attiecībām
Gunitaa... Man patīk parunāt ar vecākiem vīriešiem, bet fizisku tuvību ar tādiem nevēlos, nespēju iedomāties sev blakus stipri vecāku vīrieti. Vīrieši teiktu - nestāv uz tādu.

Vecuma starpības ietekme uz pāra attiecībām
+/- 5 gadi ir ok, vairāk neredzu iespējas kopdzīvei, lai nav - kad mēs augām tad gan tā nebija. Vienaudžiem ir vieglāk saprasties. PUNKC!

Kā atpazīt Krāpniekus, Blēžus? Kuri iegūst Tavu uzticību...iežēlina. Jo tēvs slims, māte slima...
Newgame Tev arī vajadzēja lielo mīlu, ka zini viņa niku? :))) Cilvēki, kas dzīvē nav saskārušies ar tāda mēroga krāpniekiem, uzreiz ne vienmēr atkodīs, kaut intuīcija saka, ka kaut kas tur nav. Visas pasaules bēdas tikai ar viņu notiek, visi stāsti uz robežas - var būt un var arī nebūt. Katram var gadīties melnā strīpa dzīvē, bet, ka to var izdomāt, ir slimi. Tam džekam reāli nav pilns rublis,...

Kā atpazīt Krāpniekus, Blēžus? Kuri iegūst Tavu uzticību...iežēlina. Jo tēvs slims, māte slima...
Viņš jau ir sūdzībās.lv, papildiniet sūdzību sarakstu bez žēlastības.

Kā atpazīt Krāpniekus, Blēžus? Kuri iegūst Tavu uzticību...iežēlina. Jo tēvs slims, māte slima...
Laila, viņš ir apzadzis jau desmitiem dāmu, mani tajā skaitā. Ir pabijis policijā, bet vajadzētu visām saņemties un uzrakstīt. Pāris cilvēki to jau ir izdarījuši.

Dzīve pēc nāves
Neesi atradis atbilstošu literatūru. Pierādījumi jau sen ir.

Jautājums sievietēm
Riebekle...Vai tad jautājums bija - Vai Jūs to esat darījušas??? Principā vairums atbildēja uz uzdevēja jautājumu, ne par to, ko pašas dara guļamistabā. Diezvai, skatoties filmiņu pieaugušajiem, kādam supervaronim ceļas pašapziņa, ka kāds vai kāda otrā pusē ekrānam beidz.

Jautājums sievietēm
riebekle, pārlasi ko uzrakstīju. Zinu kas ir dvēseles sāpes, kuras var radīt fiziski nepatīkamas sajūtas, bet nelaimīgai mīlai, kā rakstīja Chris1986, dročīšana uz bildi diez vai līdzēs.

Jautājums sievietēm
Interesants veids, lai remdētu dvēseles sāpes :D Fiziska vajadzība nu nekādi man nesasaucas ar dvēseli. Mdaa, ... starejem ...

Cik cilvēkiem esat teikuši ´´Es tevi mīlu´´, cik no tām reizēm tas bija no sirds?
Rezervē var būt tikai nekam nederīgi vīrieši, kas nespēj par sevi parūpēties finansiāli, kur nu vēl par sievieti, atstāj parādus un pat netaisās atdot, barojot ar tukšiem solījumiem no mēneša uz mēnesi...Ja sieviete būtu bijusi svarīga, diez vai vīrietis sēdētu uz rezervistu soliņa olas kasīdams. Sievietēm arī ir mēra sajūta un no tukšiem sapņiem ilgi nepārtiks. Sievietes gaida atbildību un...

Kāpēc cilvēkus tik ļoti interesē citu intīmā dzīve?
Nu kam nav ko redzēt savā guļamistabā, tie tad lūr svešās.

Cik cilvēkiem esat teikuši ´´Es tevi mīlu´´, cik no tām reizēm tas bija no sirds?
Te ir tādi pasažieri, kas mīlēs to, kura ielaidīs zem sava jumta, respektīvi - merkantīlos nolūkos, jo saviem spēkiem netiek un negribt tikt ārā no savas "krīzes", kas ilgst gadu desmitiem jau. Periodiski iet uz darbu kura nav, rāda īpašumus, kuru nav un runā par mīlestību, kuras nozīmi neizprot, tāpēc - meitenes, turiet acis vaļā!!!

Veģetatīvā distonija - ātrie atbrauca lai iepilinātu balderjāņus.
Veģetatīvā distonija pamatā ir pie pārslodzēm un lieliem stresiem. Arvien retāk piemeklē, paldies Dievam. Nav patīkami gaisa trūkumi, vai dīvainas sirdsskriešanas un asinsspiediens te zems, te augsts. Man padsmit gados noteica šo diagnozi. Jāmācās sabalansēt darbs un atpūta, ir jāsaprot, ka no šīs kaites nemirst un jānomierinās, jācenšās izprast notiekošo. Neatliekamās medicīnas brigāde jau...

Vidējā alga valstī pārsniegusi 900 eiro
Maribella15, to saprot daudzi, izņemot tos, kas negrib strādāt un prasa vai kāds tik daudz saņem. IR jāstrādā, lai kaut ko saņemtu, arī tie, kas saņem darba augļus kontā, sēžot Bahamās, kādreiz ir pielikuši pūles. Ja par ņaudēšanu maksātu, tad visi te miljonāri būtu.

Vai jums ir gadījušies konflikti dēļ atšķirīga gulēšanas stila?
Krākšana un blakus zvilnēšana pie datora ir kronis visam.

Vai šeit ir kada sieviete kura velas tikai sex ?
Te ir vīrieši, kas gatavi apprecēt pirmo, lai tikai nav jāstrādā un, lai ir ko no mājas iznest. Te smuki runā, meičas plusiņus liek, kamēr viņu policija meklē. Drosmīgs džeks, es teikšu... Meitenes, uzmanieties no vietējiem PA varoņiem! Piedziedās ausis acis nepamirkšķinot.

Vai šeit ir kada sieviete kura velas tikai sex ?
Pieļauju, ka precētās, kas neapgrozās dēļ izklaides pieredzes apmaiņā, meklē tieši to ko gribi. Precēties Tev neprasīs, jo vīrs jau ir.

Vidējā alga valstī pārsniegusi 900 eiro
Ja ir galva uz pleciem, vai vismaz rokas no d... neaug, tad var arī Latgalē nopelnīt. Vasarā ogas un sēnes mežos ir. Zinu puišeļus, kas sastrādāja sev pat ļoti pieklājīgi. Ir ģimenes, kas pa vasaru tā sev visai ziemai nodrošina iztiku. Jā, nav viegli, kož odi, dunduri, bet izcelt var labi. Bērnībā pati ogoju, gribēju savu kapeiciņu, lai mammai nav jāprasa. Nesaprotu lauciniekus, kuriem nav...

Vidējā alga valstī pārsniegusi 900 eiro
Torpedo, inflācija Tev ir svešvārds? Pensionārus, protams, žēl, bet arī viņiem maksā izejot no viņu nomaksātajiem nodokļiem, kas ir proporcionāli mazāki, jo algas bija mazākas utt. Tur arī citi robi likumdošanās, tāpēc pīt iekšā pensionārus nav īsti korekti.

Vidējā alga valstī pārsniegusi 900 eiro
Ar mazāk ir iespējams izdzīvot? To spēj tikai vīrieši, bet dāmas, kurām jādomā par bērniem raujās, lai saņemtu ne mazāk.

Pēc kā vadāties, ka ir seksīga?
Reizēm, paskatoties uz it kā pelēkām dāmām blakus efektīgiem vīriešiem, ir skaidrs, ka paņem ne ar vizuālo tēlu, tātad - gudras vai/un seksīgas. Vizuālais tēls reizēm maldina kā sieviešu vidū, tā vīriešu vidū. Pilnīgi piekrītu NEKO - skatiens izsaka daudz un, protams, ka pieskārieni.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu