verso

Sieviete (42)
uzzināt vairāk par verso

32 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Jautājums sievietēm
Riebekle...Vai tad jautājums bija - Vai Jūs to esat darījušas??? Principā vairums atbildēja uz uzdevēja jautājumu, ne par to, ko pašas dara guļamistabā. Diezvai, skatoties filmiņu pieaugušajiem, kādam supervaronim ceļas pašapziņa, ka kāds vai kāda otrā pusē ekrānam beidz.

Jautājums sievietēm
riebekle, pārlasi ko uzrakstīju. Zinu kas ir dvēseles sāpes, kuras var radīt fiziski nepatīkamas sajūtas, bet nelaimīgai mīlai, kā rakstīja Chris1986, dročīšana uz bildi diez vai līdzēs.

Jautājums sievietēm
Interesants veids, lai remdētu dvēseles sāpes :D Fiziska vajadzība nu nekādi man nesasaucas ar dvēseli. Mdaa, ... starejem ...

Cik cilvēkiem esat teikuši ´´Es tevi mīlu´´, cik no tām reizēm tas bija no sirds?
Rezervē var būt tikai nekam nederīgi vīrieši, kas nespēj par sevi parūpēties finansiāli, kur nu vēl par sievieti, atstāj parādus un pat netaisās atdot, barojot ar tukšiem solījumiem no mēneša uz mēnesi...Ja sieviete būtu bijusi svarīga, diez vai vīrietis sēdētu uz rezervistu soliņa olas kasīdams. Sievietēm arī ir mēra sajūta un no tukšiem sapņiem ilgi nepārtiks. Sievietes gaida atbildību un...

Kāpēc cilvēkus tik ļoti interesē citu intīmā dzīve?
Nu kam nav ko redzēt savā guļamistabā, tie tad lūr svešās.

Cik cilvēkiem esat teikuši ´´Es tevi mīlu´´, cik no tām reizēm tas bija no sirds?
Te ir tādi pasažieri, kas mīlēs to, kura ielaidīs zem sava jumta, respektīvi - merkantīlos nolūkos, jo saviem spēkiem netiek un negribt tikt ārā no savas "krīzes", kas ilgst gadu desmitiem jau. Periodiski iet uz darbu kura nav, rāda īpašumus, kuru nav un runā par mīlestību, kuras nozīmi neizprot, tāpēc - meitenes, turiet acis vaļā!!!

Veģetatīvā distonija - ātrie atbrauca lai iepilinātu balderjāņus.
Veģetatīvā distonija pamatā ir pie pārslodzēm un lieliem stresiem. Arvien retāk piemeklē, paldies Dievam. Nav patīkami gaisa trūkumi, vai dīvainas sirdsskriešanas un asinsspiediens te zems, te augsts. Man padsmit gados noteica šo diagnozi. Jāmācās sabalansēt darbs un atpūta, ir jāsaprot, ka no šīs kaites nemirst un jānomierinās, jācenšās izprast notiekošo. Neatliekamās medicīnas brigāde jau...

Vidējā alga valstī pārsniegusi 900 eiro
Maribella15, to saprot daudzi, izņemot tos, kas negrib strādāt un prasa vai kāds tik daudz saņem. IR jāstrādā, lai kaut ko saņemtu, arī tie, kas saņem darba augļus kontā, sēžot Bahamās, kādreiz ir pielikuši pūles. Ja par ņaudēšanu maksātu, tad visi te miljonāri būtu.

Vai jums ir gadījušies konflikti dēļ atšķirīga gulēšanas stila?
Krākšana un blakus zvilnēšana pie datora ir kronis visam.

Vai šeit ir kada sieviete kura velas tikai sex ?
Te ir vīrieši, kas gatavi apprecēt pirmo, lai tikai nav jāstrādā un, lai ir ko no mājas iznest. Te smuki runā, meičas plusiņus liek, kamēr viņu policija meklē. Drosmīgs džeks, es teikšu... Meitenes, uzmanieties no vietējiem PA varoņiem! Piedziedās ausis acis nepamirkšķinot.

Vai šeit ir kada sieviete kura velas tikai sex ?
Pieļauju, ka precētās, kas neapgrozās dēļ izklaides pieredzes apmaiņā, meklē tieši to ko gribi. Precēties Tev neprasīs, jo vīrs jau ir.

Vidējā alga valstī pārsniegusi 900 eiro
Ja ir galva uz pleciem, vai vismaz rokas no d... neaug, tad var arī Latgalē nopelnīt. Vasarā ogas un sēnes mežos ir. Zinu puišeļus, kas sastrādāja sev pat ļoti pieklājīgi. Ir ģimenes, kas pa vasaru tā sev visai ziemai nodrošina iztiku. Jā, nav viegli, kož odi, dunduri, bet izcelt var labi. Bērnībā pati ogoju, gribēju savu kapeiciņu, lai mammai nav jāprasa. Nesaprotu lauciniekus, kuriem nav...

Vidējā alga valstī pārsniegusi 900 eiro
Torpedo, inflācija Tev ir svešvārds? Pensionārus, protams, žēl, bet arī viņiem maksā izejot no viņu nomaksātajiem nodokļiem, kas ir proporcionāli mazāki, jo algas bija mazākas utt. Tur arī citi robi likumdošanās, tāpēc pīt iekšā pensionārus nav īsti korekti.

Vidējā alga valstī pārsniegusi 900 eiro
Ar mazāk ir iespējams izdzīvot? To spēj tikai vīrieši, bet dāmas, kurām jādomā par bērniem raujās, lai saņemtu ne mazāk.

Pēc kā vadāties, ka ir seksīga?
Reizēm, paskatoties uz it kā pelēkām dāmām blakus efektīgiem vīriešiem, ir skaidrs, ka paņem ne ar vizuālo tēlu, tātad - gudras vai/un seksīgas. Vizuālais tēls reizēm maldina kā sieviešu vidū, tā vīriešu vidū. Pilnīgi piekrītu NEKO - skatiens izsaka daudz un, protams, ka pieskārieni.

Melošana un mānīšanās- diezgan bieža parādība starp vīriešiem, kuri meklē šeit iepazīšanos.
Cits atrunājas ar nevajadzīgas uzmanības pievēršanas izskaušanu, cits slēpjas no sievas, kas arī te figurē, lai gan, ja nedzīvo kopā, tad ko slēpties? Abiem vienlīdzīgas tiesības ko jaunu meklēt. Vēl kāds aizbildinās, ka tad nebūtu iekļuvis manā interešu lokā. Katrā ziņā neviens no argumentiem man līdz galam nav pieņemams, jo jebkura melošana ir melošana. Viss jau tāpat nāk agrāk vai vēlāk gaismā...

Ko lietot pret sejas satūkumu?
Peiļauju tāpat kā daudzi, ka nieres labi nestrādā. Ir labas Tereško urīndzenošas tējas, kas palīdz lieko izvadīt no organisma un pirms miega arī nevajadzetu sadzerties. Tāpat ar sāli un alkoholu neaizrauties, jo tas neļauj šķidrumam izvadīties no organisma.

Vai esat izmēģinājuši zelējamo tabaku?
Zelējamā tabaka esot zobārstu sapnis. Viena meiča no Norvēģijas atveda, sākumā domāju, kas viņai ar to augšlūpu, tad izrādījās, ka zem tās tur kaut ko zelē :D

Ne mūsu tradīcijas
Pret sēdēšanu zālītē nav nekas pretim, bet, kad izmetās puspliki Rīgas centrā, tad gan kaut kā jokaini ir, jo priekš tam ir pludmale, manuprāt.

Kāpēc sievietes grib precēties?
Es savulaik arī domāju, ka negribu precēties, bet tad sapratu, ka zīmogs pasē nav tikai pasē. Tā ir cieņa pret otru, tā ir otra dzimtas pieņemšana, tā ir otra cilvēka atzīšana, ka viņš ir kas vairāk kā piegulētājs. Ja attiecībās gaidāmi bērni, tad tā ir arī atbildība pret bērniem. Tam nav nekāda sakara ar sociālo statusu, baltu kleitu utt. Tā ir cieņa pamatu pamatā. Ja vīrietis bildina sievieti,...

Kādos brīžos Tu uzskati, ka attiecībās ar otru ir paveicies?
Kad ir par ko runāt, humors uz viena viļņa. Ja kopā klusēšana nerada neveiklības sajūtu, bet kaifu, ja uzsūc katru pieskārienu ar baudu, tad ir paveicies. Ja ir viegli, tātad viss ir kārtībā.

Kādam seksam dodat priekšroku
Derētu salsas ritmi mažorā, bet olas zīmē baltu zīmes drošībai un aizsardzībai.

Interneta trollis,...bet ne Mumins.
Kādu laiku atpakaļ uz līdzīgu jautājumu atbildēji, ka es neredzu baļķi savā acī. Lūk arī atbilde 1 pret vienu attiecībā uz Tevi. Arī Tu ne vienmēr žēlo šeit esošos pasažierus. Neviens nav balts un pūkains, un pasaule ir apaļa.

Kāpēc viņām/-ņam ar vienu nepietiek?
Kurām viņām? Man pietiek. Pārāk sarežģīti būtu 2 vienlaicīgi samenedžēt. Gan laika, gan enerģijas žēl. Ja strādāsi attiecībās uz pusslodzi, to arī saņemsi pretīm un kam no tā labums???

Kaprīzs večuks :D :D - vai magnētisko vētru upuris?
Sessy14 laiks pāršķirt lapu. Šis romāns šķiet kļuvis garlaicīgs, priekš kam izšķied savu enerģiju? Katrā vārdā jūtama neiecietība, kas ir attiecību beigas. Gribi paildzināt agoniju? Mazohisms, protams, citiem arī ir kaifa paveids, bet šādas attiecības var novest tikai pie psihosomatiskām saslimšanām. Saudzē sevi!

Kā lai saprot, kura ir "īstā"?
Ja rodas jautājums - ir īstā vai nav, tad, tā nav īstā. Tas ir tas klikšķis, kad saproti, ka nav jāizliekās, ka nav jāpiepūlās, jo viss notiek tik dabiski un abos virzienos, ka neskaiti, cik reizes Tev kafiju gultā atnesa, kad viss notiek pašsaprotami, kad gribi otru darīt laimīgu, kad Tev sagādā prieku, kad redzi otru laimīgu, ka esi spējis viņu iepriecināt. Aivar, arī princesēm ambīcijas...

Ledusskapja plauktiņiem nolūzušas plastmasas detaļas
Man saldētavas kastei arī nolūzis pamatīgs gabals priekšā, veidojas ledus nevietā un gribot negribot turpinam laust. Izmēru tagad nezinu, bet Slenija, ja tur ir arī sladētavu kastes veselas, tad padod ziņu.

Kā tas ir justies kā seksa gigantm?
Es nesaprotu, ko Tu vēl te dari, izšķied laiku drukājot, paliks kāda gribot, nav labi, nav labi ... Ņem ko dzīve dod un kamēr stāv :)))

Kā pareizi slavēt vīrieti?
Reizēm pietiek tikai ar paldies un buču. Tur viss ir pateikts.

Ka parvaret pamestibas sajutu?
Varu piedāvāt zāli nopļaut un vēl visādus saimniecībā noderīgus darbus padarīt. Pēc labi padarīta darba muskuļus jūt rokās, plecos un sirdi atlaiž ;)

Plankings
Ir labs, kā reiz muguru pie viena nostiprina, ja tur taisni, pareizi. Katrā ziņā pēc tam jūtu presi, jo pie parastās presītes muguru nepareizi noslogoju un slodzi nepareizi sadalu, jēga nekāda.

Motivācija!
Tērpi līzingā? Toč nav vajadzīga. Sporto un ej bikini, lai žokļi atkarās :)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu