verso

Sieviete (41)
uzzināt vairāk par verso

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Amerikāņu autu meistars
Stūre stingri griežas un jānomaina akumulators, ( šobrīd svešu neatpazīst, vajag kaut kā, lai kompis atpazīst sainstelēt vai kā nu to sauc ). Vai kādam ir zināms sakarīgs meistars, kas nodarbojas ar...

49 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kas ir "palaistuve"? (Nosaukt var dažādi, nozīme viena.)
Aivar, lai katrai "normālai" sievietei izdodas tā mīlēt, kā dažai labai "palaistuvei". Daža laba laulībā visu mūžu nodzīvojot, tā arī neuzzina, kas ir mīlestība :)

Kas ir "palaistuve"? (Nosaukt var dažādi, nozīme viena.)
:))) Secinu, ka mans limits, lai būtu piedienīga sieviete, ir izsmelts :)))

Ko šeit vīrieši visvairāk meklē?
Man patīk argumentēti viedokļi. Es neuzspiežu savu, bet varbūt kāds ieklausās un izdara savus secinājums. Normāla atvērta diskusija, nekas vairāk. Ja kāds var mani pārliecināt par savu viedokli, pateikšu paldies un atvainošos, ja būšu kļūdījusies. Ir jāmāk uztvert arī konstruktīva kritika. Apvainojas tikai muļķi un iedzīvojas psihosomatiskās saslimšanās. Katram mums sava taisnība, jo katrs izejam...

Kas ir "palaistuve"? (Nosaukt var dažādi, nozīme viena.)
Nevajag par viņām domāt un saukt arī nevajag :) Atnāks vēl, ko tad?

Varbūt tiešām viņām vajag tikai izklaides un seksu?
Mendra, vai tad es konkrēti par sevi ko diskutēju šajā tēmā? Es tikai iesaistos diskusijā ar savu viedokli, kā jebkurš šeit esošais. Katram sava veiksme un katrs spēlē savu spēli, es gan nespēlēju, bet dzīvoju savu dzīvi un esmu apmierināta ar visu. Mēs paši piesaistam konkrētus cilvēkus un situācijas. Vai nu no tā mācāmies, vai kāpjam atkal uz tiem pašiem grābekļiem. Visiem notiek tas, kam...

Ko šeit vīrieši visvairāk meklē?
Arī gribēju pajautāt to pašu, bet nevar tak pašapziņu cilvēkam sagraut, jau tā kaut kādas "palaistuves" iejaukušās viņas ģimenē. Neies tak sāli rētās bērt :))

Varbūt tiešām viņām vajag tikai izklaides un seksu?
Veikties vai neveikties var loterijā. Daži ir laimīgi, ka dzīvo vieni un varbūt tā ir lielāka veiksme kā dažam, visu mūžu ar sakostiem zobiem dzīvojot ar vienu partneri ierastajos sabiedrības rāmjos, jo mamma tā iemācījusi un ko tad kaimiņi teiks, ja pēkšņi izšķiršos? Palūgšu neizsecināt, ka pie pirmajām grūtībām jālaižas lapās. Tomēr attiecībās ne vienmēr cilvēki aug un pilnveidojas vienādā...

Ko šeit vīrieši visvairāk meklē?
Tiešām neskauž. Patiess prieks. Draudzīgs aicinājums - neizdari secinājumus par citām, tad arī Tavā lauciņā neviens akmeni nemetīs. Pirms kādu nosauc iepriekš minētajos vārdos ne vienā vien tēmā, izlasi tulkojumu vārdnīcā.

Ko šeit vīrieši visvairāk meklē?
Mendra, tad jau vienā laivā esam, jo, izdarot šādus secinājumus, te visas ar plenčiem pinās nu gluži tāpat kā Tu pati, vai arī Tavs alfa tēviņš notinās aiz laimes ...;)

Mīlestība un attiecības ir iespējamas bez seksa?
Tad kā iedomājies šādu savienību, ja vienam vajag, bet otram nē? Kāds sev nodara pāri. Ja nenodarīs sev, tad otram nodarīs. Tad jābūt tuvu pensijas vai pat pensijas gadiem un dziļai rutīnai, lai gan Ziņģītei pat tik bagātīgos gados, jau tuvu 80, ja nemaldos, joprojām ir sekss.

Mīlestība un attiecības ir iespējamas bez seksa?
Ja abiem nevajag, tad dzīvojiet ilgi un laimīgi!

Uz ko būtu jābūt balstītām attiecībām?
Neron, ja Tevi tas interesē, varu padalīties, bet ne publiski. Par stulbu sevi nekad neesmu uzskatījusi, varbūt biju pārāk naiva, jo cilvēkiem uzticos un bija sava dzīves skola jāiziet. Pataloģiski meļi paši tic tam ko stāsta un man ar tādiem nebija bijusi pieredze un pat ļaunākajos murgos ko tādu nebiju iedomājusies.

Uz ko būtu jābūt balstītām attiecībām?
Nikola, iesaku sirsnīgi nospļauties pār plecu. Labu laiku nodzīvoju attiecībās, kuram bija problēmas i privātajā dzīvē ar iepriekšējām bērnu mātēm, i ar VIDu utt., uz ko sākumā pievēru acis, jo cilvēks labs likās. Mācēja radīt laba tēva, sirsnīga cilvēka iespaidu. Visiem gadās melnās strīpas, bet tad pazuda jubilejas latiņi, manas zeltlietas utt., dīvaini stāsti, kas var būt, var nebūt. Neticēju,...

Ko šeit vīrieši visvairāk meklē?
Jā, Vaukski, dažreiz muļķiem veicas... Var paveikties, bet var nepaveikties un bez biļetes nopirkšanas toč nelaimēs :)))

Ko šeit vīrieši visvairāk meklē?
"..Saprot, bet slinkums puuleeties." Lūk arī atbilde vīriešiem, kāpēc neķeras zelta zivtiņas. Nav gatavs ne makšķeri izvilkt, kur nu vēl tārpu uzlikt un vēl gudri izcelt to zivi, lai nenoraujas :)

Ko šeit vīrieši visvairāk meklē?
Mendra, un daudz Tev tādas draudzenes, jo diez vai par nezināmām tā vari spriest, kas gatavas apmierināt jebkuru plenci? :))) Kaut kā neiet kopā, opredjeljisj, tad grib to alfa tēviņu vai katru plenci? :)

Varbūt tiešām viņām vajag tikai izklaides un seksu?
Es tomēr laikam kaut ko nesaprotu. Ja nav sanācis ar 2 - 3, tad jāiet klosterī??? Vai tagad jānoliek fakta priekšā, ka sex būs tikai pēc kāzām? Citām arī vīri n-tie nomainījušies, jo arī laulība nav gatava veiksmes recepte, var neizdoties un galu galā attiecības veido DIVI!!! Nedomāju, ka kāda nu azartā nēsājas pa pasauli un mēģina katram pagulties apakšā sporta pēc. Nerunāju par tiešām slimiem...

Atlūgums pēc 2 darba nedēļām
Parasti tas ir pārbaudes laiks un nav jāatskaitās.

Kaados parametros merama viriesu uzticiba?
Vīrietis, kas sevi ciena, ciena savu izvēlēto dāmu un bikšu priekšu nevirina vaļā visām pēc kārtas. Tiem, kas nav nobrieduši, vai vīriešiem ar zemu pašvērtējumu visu laiku gribēsies sevi pierādīt. Kuram nu kura galva noteicošā...

Vai 40 un vairāk gadīgas plekstes var sacensties ar jaunām meitenēm?
Meitēn, izmazgā nu labāk muti ar ziepēm :) Es Tev pačukstēšu, tikai nevienam nesaki - dzīve pēc 40 nebeidzas! Patīku sev labāk kā 20 gados ;)

Vai jūs vakcinējieties?
Pret gripu potes ir tīrais bizness. Parasti pirms gripas sezonas neviens īsti nezin kāda tipa tā gripa būs. Pret ērču encefalītu esmu potējusies. Vai vajag, nezinu, jo no Laima slimības neglābs tāpat. Jābūt uzmanīgam, ja bradā pa zāli un mežos un tad jau var arī iztikt.

Seski
Ir gadījies sajust tādu kā mājas aptieciņas smaržu. Tas gan nav tikai par vīriešiem. Parasti bomži smird, nav gadījies laikam sastapties ar augstāk minētiem vīriešu dzimtas pārstāvjiem.

Ko darīt?
Puuka, nabaga sieviete visticamāk nezin, ka viņas bērni vai kāds cits izmanto viņas profilu iekš iepazīšanās portāla.

Ja pasaulē nebūtu alkohola, kāda tā būtu?
Būtu tantei riteņi, būtu tramvajs...

Kāpēc kāmis grauž visu
Arī suņi spēlējoties kož maigi.

Kā domājat,vai ir iespēja iepazīties vnk draudzībai,bez seksa?
Varbūt kāds impotents vai dzejnieks arī parakstītos, ja par ilgtermiņu iet runa :)

Vai te daudzi sēž ar jocīgiem putniem galvās?
Lai akmeni met pirmais, kuram to nav :D

Cik ir jābūt sexpartneru skaitam?
Ja cilvēks brīvs, tad ko viņam darīt, pārtikt no pieaugušo filmām? Laikam jau aiz muguras laiki, kad jāprecas ar to, kurš laupījis nevainību.

Logi salst ciet
Nomainīt filtru.

Kreisie soļi.
Pašapliecināšanās vai uzmanības deficīts. Citu izskaidrojumu neredzu, jo piekrītu Vanessai, ka neesam dzīvnieki un protam izdarīt izvēli. Nevajag uzņemties atbildību, kas pašam par smagu. tādā veidā citus sāpinot.

Vai jābūt atklātiem?
Tad vajadzētu brīdināt arī par humora izjūtas trūkumu. Par to es arī invaliditātes grupu piešķirtu. Nabaga cilvēki, domāju, ka tas ir līdzvērtīgi kāda locekļa trūkumam.

Vai jābūt atklātiem?
Ir daži labi, kas paši nenojauš, ka ir slimi, dzīvo iedomātā pasaulē, bet tik reālā, ka līdzcilvēki pat notic, jo normālam cilvēkam jau neienāk prātā, ka viss, ko Tev stāsta ir izdomāts. Tikai aizdomīgi sāk likties, ka, ja kas notiek, tad tieši ar viņu. Tāds staigājošs nelaimju piesaistītājs. Sākumā tici, pēc tam saproti, ka kaut kas nav, bet Tev acīs skatās un stāsta tik izteiksmīgi...

Kada reklama vislabak strada?
Ar humoru. CSDD reklāmas pirms Jāņiem pēdējos gados patīk. Katram pakalpojumam vai precei tomēr sava mērķauditorija, tāpēc pārāk plašs jautājums.

Kāpēc sievietes Latvijā ir tik nospeķojušās?
Ak Tu mūsu fitnesa treneris un veselības skolas direktors, nu grūta dzīve Tev :) Tikai viens jautājums - kā nosaki tauku procentu uz aci? Tev mana masierīte būs jāpamāca, lai nelej man medu ausīs :)))

Kāpēc sievietes Latvijā ir tik nospeķojušās?
Aiziet meklēt savu lieko svaru un, ja neatradīšu, tad uz optiku pēc brilēm :)))

Sievieši- ko raudat...?!
Es arī gribētu zināt kāpēc es daudz raudu :))) No priekiem, no sāpēm, no dusmām, da par visu. Reāli pašai krīt uz nerviem, a neko padarīt nevaru :) Acis kā bija, tā ir slapjā vietā.

Vai ir vērts gaidīt?
Vai Tu satikies ar Bumbastiku? :) ( Piedod, Bumbastik, ja tas nav par Tevi ;)) Var paiet arī ilgs laiks un viss var iegriezties kā vajag, bet, var gadīties, ka Tavas enerģijas būs par maz, lai nodzēstu vecās sāpes. Ja nesen beigušās attiecības, ļauj cilvēkam tikt ar sevi skaidrībā. Ja sāksi uzspiest, var neizturēt Tavu spiedienu. Novēlu pacietību, ja tāda ir un, ja Tev pašai šķiet, ka ir vērts...

ja dzekam nesacelas?
Meties upē, moš līnis uzķeras, a Tev no pārsteiguma saceļas :)))

Vai korpulentie ir neseksīgi?
Katram podiņam savs vāciņš. Diemžēl, bet mani arī neuzrunā. Citādu dziesmu, droši vien, dziedātu, ja pašai būtu problēmas ar ģenētiku.

Nesanāk pārlādēt bildes no mobilā
Meitai jau palūdzu to izdarīt, tā šoreiz arī nevarēja palīdzēt. Būs jālādē pa pāris facebookā, un tad no turienes jāpieseivo, bet tas varētu būt ļoti ilgi, ja jādabon ārā bildes pa 2 gadiem.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu