veeja_roze

Sieviete (58)
iepazīties ar veeja_roze

15 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vientuļā mamma pēc pašas gribas
Ieva, varbūt sievietei visupirms vajadzētu rūpīgāk izvēlēties vīru, nepalikt stāvoklī gadījuma pēc un tad ar lielām mokām dabūt šo pie altāra. Mātēm vajadzētu meitām iemācīt pareizo secību, kā to reiz mums mācīja mūsu mammas un vecmammas. Vai meitenes pirms kāzām neredz, ka kavalierim patīk iedzert, vai paceļ roku pret sievieti. Pirmie zvaniņi parasti ir jau pašā sākumā, bet meičas domā, ka...

Vientuļā mamma pēc pašas gribas
Kas Drolei par caureju!

Vientuļā mamma pēc pašas gribas
"Priekš sevis" var izvēlēties kaķi vai suni. Bērns ir cilvēks, kuru nevajadzētu apzināti apdalīt. Bet diemžēl, tik daudzi ir izauguši nepilnās ģimenēs, ka nav sajēgas kā to veidot. Pats auga tikai ar mammu, domā, ka tā ir normāli. Nē nav. Normāli bērnam jābūt abiem vecākiem.

Alga 1000 eiro uz rokas???!!!
Laikam te parādās reālā situācija. Nevienam alga nav zemāka par 1000, studentiem par nepilnu darba dienu pat krietni vairāk, bet sludinājumos/ protams, ja algu vispār norāda, kas bija it kā obligāta prasība/ redzam tikai 500, 600, maksimums 900. Un tas ir bruto. Atņemot ~34% nodokļus knapi minimālā sanāk uz rokas. Acīmredzot pārējais aploksnē un pienākot pensijai tā nebūs lielāka par 100...

vīrietis vai sieviete?
Kurš tuvāk mājām, ja viss pārējais identisks.

Kas ir meditācija?
Tā ir saslēgšanās ar kosmosu. Jumta nav, tādēļ pa tiešo kosmosā iekšā. Un uz Marsu, pie marsiešiem.

Kas ir meditācija?
Tiem meditētājiem, jogistiem un tamlīdzīgajiem jumts sācis kustēties.

Kā pareizi reāģet,jā attiecībās esot. Otrs sēž iepazīšanas portālos?
14:38 Nevajag neko, tikai katru pārdienu taustīt, aug ragi, vai vēl nē.

Jautājums precētajiem?
Maribella15, es to lasu anketās. Nav gadījies redzēt precētas sievietes anketu, kur būtu teikts, ka meklē vīru, seksu vai ko tamlīdzīgu. Es protams neesmu izpētījusi visas, tikai dažas ir patrāpījušās.

Jautājums precētajiem?
Parasti precētās saka, ka te neko nemeklē.

Pēc cik ilga laika?
Kad vīram vairs nestāv.

Esmu saprotoša!
Vēlas, lai tu saproti, ka viņam ir sieva vai draudzene. Tev jāsaprot, ka viņš ne vienmēr varēs, kad gribēsi tu. Tiksieties tikai tad, ka čalim būs iespēja izrauties.

Bailes uzsākt biznesu
Interesanti, kā šo biznesu sauc. Vai tik nav kāda piramīda, kur lielās, ka neko nedarot pelna tūkstošus. Diemžēl realitātē tādi gadījumi nav redzēti.

Gadu starpība (liela gadu starpība)
Tā tik ir tēma! Atver jebkuru OHO lapu, jau otro dienu mēģina Sauljuku vest pie prata un pamest jaunu mīļāko. Nez, ja pašiem un pašām paspīdētu šāda iespēja, cik patiešām atteiktos. Bet vārdos visi tik svēti.

Aizdot savas mājas
Te tā padaudz morāli tīro salasījies. Tikai vīrieši stāsta, ka neskatoties uz to, ka precēts, atrast OHO seksapartneri esot vienkāršāk par vienkāršu. Arī precētās reti atsakot. Es draudzenei nevarētu atteikt. Man būtu jāsaka, tu ko, ar precētu, manā mājā, nē nē, es taču svēta.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu