veeja_roze

Sieviete (59)
uzzināt vairāk par veeja_roze

9 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ceriņi Dobelē
Ta jau atkal uz ceļiem būs korķi kad viss oho dosies uz Dobeli :)

Vai jums viegli izdodas atrast robežu?
Cenšos nevienu neaprunāt un zobošanos uzskatu par cilvēku ar zemu pašnovērtējumu prioritāti. Anda, Tev nešķiet, ka šiltīti "esmu muļķītis" te sakar paši sev, it sevišķi pēdējā laikā aktivizējušies, acīmredzot mājās sēžot cilvēkiem sācis braukt jumts.

Balkona puķes
Man pelargonijas patīk. Noziedējušos ziedus gan jānolasa, tad raženāk plauks pārējie.

Profesija ekonomists
Ja darbs ar cipariem un 8 stundas pie datora nebiedē, tad lai tik studē. Nekas nav akmenī iekalts, var arī vēlāk ko pamainīt. Galvenais lai pēc videnes nesāk strādāt, tad atsākt mācīties ir grūti.

Vai Jūs jūtaties vainīgi, ka neapturējāt Covid19 pandēmiju?
Kāpēc man būtu jājūtas vainīgai, ja es/ tfu, tfu, tfu/ , neesmu slima un neko neizplatu. Labi ka darbs, kuru daru attālināti un darba devējs maksā algu kā parasti. Nav no rītiem un vakaros jāstāv korķos. Nevajag meikapu utt.

STS izplatīšana
Ja pareizi saprotu, tad ar svaigi ceptu anketu kāds mēģina ieviest dzīvību šinī dziestošajā gunskurā. Un atrodas, kas arī uzķeras. Ar STS slimo simtu simti un dabiski, ka viņi neskraida konkurentes brīdinādamas. Tieši otrādi, ļauni berzē roķeles, ka vēl kādai nav paveicies. Bet priekš kašķa tēma laba, varēs pamērīties.

Vai ārkārtējā situācija valstī, kādam pļaujas laiks?
Tam nav sakara ar Coronavīrusu. Šādi zvani ir jau sen. Par to internetā brīdina gadu gadiem, bet daži ielaižas sarunās, atver savu internetbanku un ko tik vēl ne. Pa to laiku tiek piefiksēti kontu numuri, paroles, kas tur vēl.Cietumos dažādi speciālisti sēž.

Vai aliexpress ir iespējams iepirkties?
Kāpēc lai nevarētu iepirkties. Viss notiek , lidojumi arī. Protams, alkatīgais Airbaltic uzlicis nenormālas cenas, bet Wizairs un Ryanairs biļetes tirgo kā parasti. Varbūt kaut kas kavēsies, nebūs solīto dažu dienu laikā, bet atnāks noteikti, tā taču milzīga peļņa ķīniešiem. Un mūsu muitai arī, jo par visu, kas dārgāks par 20 eiro, būs jāpiemaksā.

"Toksiski" vīrieši parasti meklē veiksmīgas sievietes
Par tēmu viedokļa nav, jo nav bijusi tāda situācija. Bet skats no malas. Biezā slānī lasām komentārus/ pie tam tie it kā izpelnās milzīgu piekrišanu zaļu īkšķu izskatā/, ka tēma slikta, ka autors dumš, ka tas viss apnicis. Toties kritiķi komentē un komentē un paši nav ielikuši nevienu "pareizo" tēmu. Vai tad nevar atturēties no komentēšanas, kā rezultātā PA paliktu tikai tēmu nosaukumi. Ticiet...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu