veeja_roze

Sieviete (58)
iepazīties ar veeja_roze

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Čarterreisi uz Turciju.
Septembrī vēlos apmeklēt Turciju, pāris dienas apskatei, pāris iepirkšanās ziemai. Gulēšana pludmalē izslēgta, neinteresē. Viesnīcai arī nav nekādas nozīmes tik īsam termiņam. Ir kādi ieteikumi, no...

9 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Jautājums precētajiem?
Maribella15, es to lasu anketās. Nav gadījies redzēt precētas sievietes anketu, kur būtu teikts, ka meklē vīru, seksu vai ko tamlīdzīgu. Es protams neesmu izpētījusi visas, tikai dažas ir patrāpījušās.

Jautājums precētajiem?
Parasti precētās saka, ka te neko nemeklē.

Pēc cik ilga laika?
Kad vīram vairs nestāv.

Esmu saprotoša!
Vēlas, lai tu saproti, ka viņam ir sieva vai draudzene. Tev jāsaprot, ka viņš ne vienmēr varēs, kad gribēsi tu. Tiksieties tikai tad, ka čalim būs iespēja izrauties.

Bailes uzsākt biznesu
Interesanti, kā šo biznesu sauc. Vai tik nav kāda piramīda, kur lielās, ka neko nedarot pelna tūkstošus. Diemžēl realitātē tādi gadījumi nav redzēti.

Gadu starpība (liela gadu starpība)
Tā tik ir tēma! Atver jebkuru OHO lapu, jau otro dienu mēģina Sauljuku vest pie prata un pamest jaunu mīļāko. Nez, ja pašiem un pašām paspīdētu šāda iespēja, cik patiešām atteiktos. Bet vārdos visi tik svēti.

Aizdot savas mājas
Te tā padaudz morāli tīro salasījies. Tikai vīrieši stāsta, ka neskatoties uz to, ka precēts, atrast OHO seksapartneri esot vienkāršāk par vienkāršu. Arī precētās reti atsakot. Es draudzenei nevarētu atteikt. Man būtu jāsaka, tu ko, ar precētu, manā mājā, nē nē, es taču svēta.

Jautājums vīriem.
Godu tas nedara. Mēs citus pielīdzinām sev, ja man nepieņemami, tad domājam, ka arī citiem tā. Nē, ir kam vienalga.

Čarterreisi uz Turciju.
21:44 Ārprāts. Ja grib 1 ādas jaciņu vai kādu plikādas puskažociņu, jāpērk visi izmēri? no 36.- 54.? Kad biju Grieķijā, tur varēja pirkt arī tikai 1 gb.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu