Vaukskis

Virietis (45)
iepazīties ar Vaukskis

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Cik jūs parasti ziedojat dievkalpojumos Ziemassvētku laikā?
Vai ir kaut kāda pierasta naudas summa, kuru mēdzat atvēlēt Baznīcai lielākajos kristīgajos svētkos?

42 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kā skatāties uz to, ka dāma viena pati atnāk uz klubiņu, krogu?
Vērtēju ļoti pozitīvi; dzimumu līdztiesību vajag ievērot un ne tikai vārdos!

Vai Jums ir bijis emocionāli vēss , auksts partneris ?
Jā! Nekā īpaši nerisināju, ļāvos, lai viss rit savu gaitu un drīz mūsu ceļi šķīrās.. .😪

Kur vairāk domā par tautu
..Šodien!

Svingeru pasākums uz prāmja Tallink!Jums gribētos tada piedalīties?
Varbūt, ja būtu dzīvesbiedre un viņa būtu vaļīga, bet, manuprāt, to vajadzētu iepriekš saskaņot..!

Vai turpināsim atbalstīt divkopienu sabiedrību savās darbībās ikdienā?
Diemžēl jā, kaut gan- kā to šeit var redzēt- nemaz nav tik viegli saprast, kas tieši latvietim būtu jādara, lai būtu citādā, gribētā monoetniskā sabiedrībā ar patāvēšanas mērķi- latviskās identitātes un kultūras saglabāšanu, izplatīšanu. Divkopienu sabiedrība nav atbalstāma un pieļaujama, ja tai nav dabīgu sakņu. Tajā pašā laikā likumdošana, kā šeit ...

Iepazīšanās ar dziļi ticībā esošu cilvēku
..Nē!

Atgriežamies pie OHO.
Pēc sevis spriežot, pievienoju šeit piezīmju grāmatiņai, ja ir smuka(-s) bilde(-es) un tad var ērtāk būt lietas kursā, ja nopublicēta jauna foto. Parocīgāk tīksmināties! Taču es gan nerakstu un, kur nu vēl, nekontrolēju!

Vai Jūs esat bijuši uz randiņu (iem) ar šeit sasaptu personu ?
Jā, esmu bijis uz randiņu, taču tas izrādījās pirmais un pēdējais! Ja tas būtu tikai no manis atkarīgs, turpinātu iet, taču vairs nav ar kurām.. .

bruunie konteineri
Laikam gan debīli, bet padomju laikā kaut kas līdzīgs piedzīvots, arī atceros atsevišķo šķirošanu! Toreiz kāpņu telpā starp stāviem bija speciāli spaiņi pārtikas atkritumiem ar vākiem un uzrakstu uz tiem, bet pagalmā bija lielāks atkritumu konteiners, uz kuru tos laikam iznesa sētniece- to gan neredzēju vai neatceros. Atceros, ka tad, kad bija siltāks laiks, kāpņutelpā ...

ko dariit?
Klusētu un neliktos ne zinis, lai uzņēmīgie darbojas pa savam! Sirdsapziņa nemocītu, jo kontrolēt nodokļu nomaksu ir kāda cita kompetencē un lai tad tas (ne)dara, ko liek; kā Dievs lems, tā arī notiks!

Cik pieņemami vīrietim...
Man tas ir pieņemami, jo iespējams, ka tas liecina, ka potenciālā draudzene nav konservatīva attiecībā uz seksu un viņa varētu “pavilkties” arī uz pārgalvībām šajā ziņā. Pašlaik domāju, ka gribētu tādu atvērti domājošu draudzeni.. .

Kā svinēsim mīlestības dienu 14.februāri?
Šogad nekā, jo ne es esmu iemīlējies, ne arī man kāds/-a mīl/-ēs uz 14.02.2024. Valentīndienas nozīmē! Nesmaidīšu par to!

Kā Jūs domājiet kas ir cēlis ēģiptes piramīdas ?
Senie ēģiptieši

Vai jūs nevajā vienādu ciparu kombinācijas?
mairita1971, tagad pigu pārliecinoši izkonkurējusi viena, vidējā, pirksta kombinācija, kas, manuprāt, ir daudz skarbāka, taču laika gaitā pat pensionāri to ir iemanījušies saprast!

Vai jūs nevajā vienādu ciparu kombinācijas?
..Man nav vajāšanas mānijas!

juvelieris
Ja man būtu tāda situācija, es uzticētu!

Vai pa "dārgo "apciemojāt Jūrmalu??
..Nē!

Taro.
Esmu protestants; man pret taroloģiju, tāpat kā visu okultismu, kas nav zinātne, nav respekta, bet to izplatība un popularitāte drīzāk biedē. Biedē ar to, ka tajā visā slēpjas vēlme iegūt varu pār laiku, pat vēstures gaitu un pār cilvēkiem, kā arī centieni sev piesaistīt apslēptos spēkus. Visas šīs parādības ir pretrunā ar godu un cieņu, ko jāpavada mīlošai ...

Vai pērkat loterijas biļetes? Ja jā, tad cik procenti no tām ir ar laimestu?
Jā, bet ļoti reti! Man līdz šim salīdzinoši paveicies un ganrīz puse ir pilnas lozes.. .💰

Taro.
..Nē, neesmu!

Vai jūs vīrieši esat pārliecināti, ka rakstat vēstuli sievietei?
Es pieņemu, ka jā, sarakstos ar sievieti, lai gan pilnīgi pārliecināts neesmu, bet pirmais vēstuli svešiem cilvēkiem, lai kāda dzimuma tie būtu, šeit neatceros, ka būtu driķējis!

Vai Jūs piedodat?
.. Jā, bet šad tad!

Vai Jūms ir nācies satapties ar teicienu:"gudrs cilvēks"!?
.. Nē!

Jūs gribētu kopā ar savu mīļoto cilvēku piedalīties erotiskā fotosesijā?
.. Noteikti!

Par joža tēmu,par Ukrainu.
Nu, bet par to jau Latvijā domā, jo mums vairs nav Kara, bet gan Aizsardzības ministrija un tiek domāts par valsts aizsardzību, nevis preventīvu uzbrukumu! Šitā ir arī ģimeņu un sava aizsardzība. Ne velti senais teiciens vēstī: ja gribi mieru, gatavojies karam!Pretinieks mums te viens tikai tāds un tas nav ne no Gazas joslas, ne no husītiem; ja gribēs, ieganstu ātri atradīs kā ...

Vai attiecībām ir nākotne,ja
Tādām attiecībām, visticamāk, nav nākotnes!

kaajnieku miina
tracer, kur un kā ukraiņi pārkāpuši kara vešanas konvencijas? Nav dzirdēts!

kaajnieku miina
nemelosev, ja jāizšķiras, ka pierobežā konvencionāla iebrukuma gadījumā kāds nomērķēs un nošaus vai nu cilvēku pretinieku vai kādu no lāčiem, aļņiem, tad arī izvēlētos meža zvēru aizstāvības?! Zinot, ka mierā dzīvot nedos.. .

kaa muus pieradina
Domāju reāli, ka nekas no tās solidaritātes par nemaksāšanu nesanāks! Pirms padsmit gadiem, kad ieviesa abonentmaksu privātās televīzijas, ļaudis arī ar to nebija apmierināti, taču pierada! Maz ir tādu, kuri iztiek tikai ar 5 LVRTC nodrošinātajiem virszemes apraides kanāliem bez maksas, vairākums tomēr ir ar mieru un ir spējīgi apmaksāt arī citus kanālus. Rezultātā mēs ...

kaajnieku miina
Pie kājnieku mīnām Latvijā ir pierasts un pārsvarā tās veiksmīgi apejam vai pārkāpjam pāri! Mīnētāju ir ļoti daudz, no mums pašiem kopumā atkarīgs to skaits, bet sapieru allaž kaut kur par maz, kaut gan pēdējās desmitgadēs kopumā ar Latvijas atmīnēšanu veicas labāk nekā agrāk.. . Likumdošana itkā ir sakārtota un domāju, ka mīnmetējnieku ideja neies cauri!

Vai tu jau parakstījies?
Es neesmu parakstījies!

Ceriņi šķiras , visi šķiras pie tā jāpierod ....
Toties Samanta Tīna izgājusi pie vīra!

Par solidaritāti.
Kungi Sieviete otru sievieti labprāt apgrauzīs, īpaši ja tā pirmā ir skaista, formā un pie naudas.

Dzīvokļu salīdzinājums
Tas, kurš Skrīveros, jo Jēkabpils, lai kāda tā būtu, tomēr, atšķirībā no Skrīveriem, ir vietējās nozīmes centrs ar labāku satiksmes pieejamību!

Cik liela ir jūsu ģimene, kad visi sanāk kopā Ziemassvētkos?
Kā tas skaitās- ja cilvēks ir viens, tad ģimene ir viens, bet, ja ir abi vecāki, tad ģimene skaitās trīs vai tie ir vecāki atsevišķi?! Manā situācijā tad vai nu 1 vai 3..!

Dzentelmeņiem patīk blondīnes ?
Patīk! Atšķirībā no alkoholiķēm nav viegli atšķirt krāpnieces no citām blondīnēm.

Vai Jūs sūtat?
Nesūtu! Izņēmuma veidā kādreiz kādu elektroniski, taču pat neatceros, cik sen pēdējoreiz.. .

Vai parakstījies vai plāno parakstīties par saeimas atlaišanu?
Neparakstījos un neparakstīšos! Jaunu Saeimas vēlēšanu rīkošana būtu līdzekļu izšķērdēšana. Ne tik sen jau vienreiz atlaida parlamentu- nu, cik bieži var..?!

Vai homoseksuālie LGBT+ pedofīli ienāks Latvijas skolās un bērnu dārzos?
..Gan jau, ka ienāks, izņemot pedofīlus, par kuriem neesmu pārliecināts! Ja vien priekšstāvji nepieņems attiecīgas izmaiņas Izglītības likumā, Bērnu tiesību aizsardzības likumā u.c., kas to pieļaus! Skola skaitās sabiedrības spogulis un agri vai vēlu sanāk vai ar likumu nāksies ieskatīties “feisītī”.

Vai atlaidīsiet Sajmu? Un kādu taisīsim jauno?
Jason, kam balstiesības, kam iespēja pārcelties uz dzīvi citā valstī, pieņemt turienes pilsonību.. . Tad šis vairs neattieksies, šausmas Gobu ielā vairs nebūs!👻<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu