Vaukskis

Virietis (41)
iepazīties ar Vaukskis

94 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Ko jūs domājiet par pilsētu demolēšanu?
Tas ir varen aizraujoši tiem, kas piedalās demolēšanā un izlaupīšanā, jo pamatojoties uz kaut kādiem gadījumiem, kas gadu desmitiem ilgi periodiski šur un tur ātkārtojas, var izplosīties uz nebēdu, visticamāk, netiekot nošautam kā tas bieži atgadītos šerifu zemēs. Var arī riktīgi daudz sagrābties un moška pēc tam "uzsist gaisā" ! Tas no vardarbīgo itkā baigo protestetāju viedokļa. No apdraudēto...

Tavs ne tavs ?
Rīkojos dažādi apmēram vienādās daļās, tagad vienmēr cenšos ieklausīties un sev pašam atrast argumentus norādošajiem ieteikumiem, lai pats tos uztvertu un realizētu kā piemērotākos.

Garantētā pamatienākuma iniciatīva - vai liksiet parakstu?
..Visdrīzāk, ka jā ! Pēc citu vlstu pieredzes, kurās īstenots pilotprojekts, esmu pārliecināts un atbalst domu par šo ienākuma avotu kā pamatu izplatītākai veģetēšanai un izplatītākai stagnācijai nekā attīstībai.

Cik svarīgs jums ir OHO?
vaitiesam, tinderis, kur ir visai maz rūmes salīdzinājumā ar Oho atstāts blefošanai

Cik svarīgs jums ir OHO?
Oho.lv ir vienīgais portāls atskaitot dr.lv, kur autorizējos katru dienu. Agrāk to ar daudzajām, pārsvarā slāvu skaistuļu, bildēm man izkonkurēja One.lv un vēl agrāk ar savu rupjību, bet jaunajām meitenēm TVNet čata sadaļa , taču nu jau daudzus gadus kā tie slēgti un līdz ar to vairāk sāku pavadīt laiku šajā portālā, kurā biju parādījies vēl senāk. Savukārt slēdzot iepazīšanās portālu es varbūt...

Vai tiesa, ka neglīti cilvēki ir drauskulīgāki (m...īgāki)?
Es neteiktu, ka neglitākie, bet ne tie smukākie gan, jo esmu par to domājis. Tie, kuri ir smukulītes (-īši) saprot, ka viņām (-iem) pievērsta pastiprināta uzmanība, bet tiem, kurus daba ir apdalījusi, ir skaidrs, ka pastiprināti jācenšas, lai dabūtu gribēto. Viņi ir pat interesantāki, kaut arī šad tad pārspīlē. Nezinu, kā jums šķiet, bet pornosaitos tās aktrises, kuras atveido profesionāli...

Sapņotājas un sapņotāji..ko gribat sasapņot?
..Ikmēneša ienākumi 650 euro pirms vai pēc nodokļu nomaksas ?

temperatūra dzīvojamās telpās
Man, ja arī ir tās iesnas vasaras karstumā, nav saistītas ar koronavīrusu, es pat neievēroju, jo man tādai vajadzībai līdzi ir kabatlakatiņš un, manuprāt, tik nenozīmīgi.. . Es tikai divreiz mūžā esmu bijis siltajās zemēs, viena reize bija Francijā augustā un man šķita tur pārāk karsti, bet kad draugi no saviem dzīvokļiem- "siltumnīcām" atnāk viņiem pie manis gandrīz vienmēr ir par vēsu.. .

Vai lejupielādēsi izsekojošo aplikāciju?
Kad būšu ticis pie smārtfona, kādu vēlos es, tad ļoti ticams, ka lejupielādēšu to, ar ko varētu izsekot. Es ceru, ka izsekošanas funkcija nepieciešamības gadījumā noderēs.. .

Vīrietis ap 40...
Tev būs vieglāk atrast piemērotu prasībām ārzemnieku no draudzīgo valstu bloka, lai gan esmu ar mieru saderēt, ka kopumā vēl ir palikuši vismaz vairāki atbilstoši latviešu vīrieši. Es tos citus nezinu, tādēļ kā vienaudzis vienaudzei nevaru ieteikt kādu konkrētu latvieti. Daudz ko nozīmē tas, ka pieļauj esam būt gatava ievest "tautās" citasiņu pārstāvi, jo, manuprāt, daļa sieviešu pat sev,...

Cik maksaa sex covid laikaa?
Mēģinot atvērt abas iepriekš ieteiktās adreses televizorā pārlūkā parādās viens un tas pats paziņojums "Tīmekļa lapa nav pieejama Kļūda 105net::: ERR_NAME_NOT_RESOLVED Nevar noteikt servera sistēmas DNS adresi." :(

Vārda "bastards" skaidrojums
Pat saskaņā ar Austrālijā izdotu mūsu žargona vārdnīcu bastards ir substantīvs ar nozīmi "nepatīkama persona". Iedomājies, kādas iespējas šo apzīmējumu pielietot kaut vai tikai šajā portālā par jebkuru, kurš nav, tavuprāt, jauks, neapmierina !

temperatūra dzīvojamās telpās
Ir cilvēki, kuri uz siltajām zemēm un tām pašām atkārtoti mēdz bieži ceļot par spīti tam, ka tur neko nav aizmirsuši, tādēļ tāda iemesla var nebūt.

temperatūra dzīvojamās telpās
Jurij_1962, nebraucam jau arī, tu atvaļinājumos mēdz braukt turp ?

Soļanka
Mmm.. . Garšīga ! :)

temperatūra dzīvojamās telpās
19..20 C, jo man ziemā mājās nav karsti kā pie tevis. Man apkure sākas un beidzas tad, kad jebkuras sezonas jebkurā diennakts laikā tiek ieslēgts/izslēgts gāzes apkures katls, jo siltums diemžēl ātri izzūd, ja salīdzina ar krāsns apkuri, tomēr kopumā pāreja uz enerģijas taupīšanu sanāk visai plūdena.

Ko Latvijai tagad ražot un uz ko pārkvalificēsieties Jūs?
Latvijai tagad ražot "mākoņpakalpojumus", lai ir ko darīt arī tiem, kuri ofisu krēslos ērti iekārtojušies, un sapņotājiem izvērst 5 G tīkla pārklājumu, lai tie, kuri pretojas automatizācijai un atsevišķi laucinieki var pārkvalificēties par sektu, kuros no sekotājiem cīņai pret robotizāciju savāc naudiņu, sludinātājiem- vairāk cilvēkiem būs interesanti klausīties/ lasīt mūsdienu pasakas/ skatīties...

Smēķēju pa retam...
Draņķis paliek draņķis

Vai Jūs sab.transportā liksiet sejas aizsargmasku?
..Jā, kaut gan drausmīgi negribas to darīt ! :( Par citiem jāpadomā, nevarēšu atļauties vairs būt tik liels egoists un par spīti pārgudrajiem.

Pastāvīgie lietotāji - Jūs tiešām esat nenormāli. Visi/as.
..Jā, bet ko lai dara ? Jāturpina izdzīvot !

čekā prece kuru neperci
farruca, un tiešām Tev Latvijā tad arī pārdod par atlaides, kas reāli vairs nav spēkā, cenu ??? Vai tomēr dari kā pārējie, kas nav ar mieru maksāt, un atstāj preci kasē ?

čekā prece kuru neperci
Manuprāt, biežāka problēma ir tā, ka prece, kas akciju bukletā ir atlaidi, pie kases tāda nav, kaut gan cenu zīmē ir, jo vai nu veca informācija, vai cenas izliktas haotiski vai kases sistēmā nav ievadīta informācija, bet kasieri tur nav vainīgi.

čekā prece kuru neperci
Jā, kaut kad arī ar mani ir tā atgadījies, bet par laimi esmu konkrēto piemēru aizmirsis, jo tas bija sen, ir bijis atsevišķs gadījums un jācenšas par tādiem sīkumiem nepārdzīvot, nedomāt par sazvērestībām. Cenšos nedomāt par pārdevēju kā svešu cilvēku viedokli par mani, neesmu politiski nozīmīga persona. Katram darbā var sanākt kļūdīties, arī tādēļ jau tagad ir plaši izplatīts risinājums- lielie...

COVID 19
Nē, nav !

Kur jūs (ne)vēlētos atrasties?
Vēlētos sajust ordināru vakara kņadu kādā no pasaules metropolēm nepiedomājot pie saslimšanas draudiem, bet noteikti negribu maijā atrasties ieslodzīts riktīgā cietumā/ kolonijā. Arī man tas/tā, ar kuru ne(esmu) kopā, būtiskāk nekā atrašanās vieta.

Vai darba devēji nav kļuvuši nekaunīgāki?
Par laimi, neesmu ar tādiem saskāries. Gluži otrādi, mans darba devējs sākoties problēmām Vakareiropā kopš februāra nesaistīti ar to algu paaugstināja par 10 % ! Domāju, ka daudz kur citviet gan ir nekaunīgi darba devēji, varbūt paveicies, ka uzņēmums starptautisks un pie mums to vada gandrīz vienīgi sievietes, kuras ierasti ir likumpaklausīgākas un līdzjūtīgākas.

Kāpēc vīrieši ir tik nesakarīgi?
Pārgribējās no ilgā perioda starp iedomāšanos un iespējas realizēt pavēršanos

Vai vīrieši nav līdzīgi žurkām, kuri bēg no no slīkstoša kuģa?
..Ir, ir ! :/

Cik esam gatavi staaveet un krist par savu uzskatu sisteemu?
Gudrie itkā piekāpjas, bet tāpat turpina "pa savam"

Algas aprīlī covid laikā
Apenes tigojot varētu būt auKstāka minimālā, tie 480, jo piemaksa par kaitīgu darbu, it īpaši showrūmā sala laikā.. .;D

Smēķēšana saprāta robežās
Kā nesmēķētājs domāju, ka ja tādu sarāj, nokaunas un labojas. Vajag parādīt labu piemēru, ieinteresējot ar ko citu.. .

sabiedriskajam transportam Rīgā, vai laika biletes atcelti ?
Mani pensionāri īpaši netraucē, drīzāk klaidoņi, iedzērušie un dauzoņas

sabiedriskajam transportam Rīgā, vai laika biletes atcelti ?
Nē, laika biļetes ir atceltas tikai uz ārkārtas situācijas laiku līdzīgi kā bezmaksas braucieni valsts svētku dienās !

Socializācija
Ar došanos iepirkties vai samaksāt rēķinus bankas automātā

Latgale
Ir jāpiepūlas un ne visu var saprast

Rail Baltica :(
..Lai izdodas !

Vai bērnībā ticējāt salavecim, lieldienu zaķim utt?
Jā, ticēju tiem, manuprāt, ilgāk nekā citi ! Kļuva žēl, kad pieleca.. . :(

Kuram influencerim seko tu?
Es nevienu, "uz sitiena" no visiem pārsteidzoši daudzajiem, kādu ir mūsu zemes interneta plašumos, varu nosaukt tikai Evelīnu Pārkeri, bet nezinu, ko viņa "iepostojusi" YouTube".

Cenzuura naak!
.."Sabojātos telefonus", citiem vārdiem sakot- viena tante teikusi !

Ko var mūsu laikos dabūt pilnīgi par brīvu?
Braukšanu "pa zaķi", kur tas iespējams<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu