Vaukskis

Virietis (40)
iepazīties ar Vaukskis

92 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Attiecību neveidošanas aspekti
Atbalstu Reda viedokli, bet tad gan laikam gan jāmaina mītnes valsti vai paliekot uz vietas jāpārtop par slavenību kā, piemēram, Markusu Rivu, citādi diezin vai tā notks

Neatvairāma sieviete vīrieša skatījumā!
Jaunas, seksīgas (kas ģērbjas apspīlētos apģērbos, ar uzkrītošiem zīmoliem, uzkrāsojušās), ne īpaši gudras, bet gatavas arī trakulībām, uzticamas un labsirdīgas

Kādu literāro darbu varētu ieteikt mājas lasīšanai 3-klasniekam?
"Herbe ar lielo cepuri", A. Lingrēnas "Ronja-laupītāja meita", "Brāļi Lauvassirdis"

kur tagad tirgosies no lielā tirgus izdzītie
Strādās kaut kādos veikalos vai citos tirgos, gan jau kaut kā izdzīvos. Mēs pircēji arī kaut kā izdzīvosim bez tāda tirgus; tā neesmība nav mirstamā vaina.

Urbānais onānisms 2
Lobo1, tad jāatrod kāds fetišs, lai neķēpātu roku(-as), sanāk, ka problēma atrisināta.. . To ir iespējams izdarīt !

Atvēršanās.
Latvieši bieži ir visai konservatīvi uzskatos un uzvedībā. Visādi atgadījumi attiecību sakarā ir dzirdēti, daļai pašiem piedzīvoti, tādēļ mīļā miera labad komfortablāk dzīvot pa vecam, jo var jau arī tā.. .

Pilnīgi sveši cilvēki pievieno piezīmju grāmatiņai
Kolekcionēšanas dēļ, lai pārspētu cit(-us)

"Dzintars"bankrotējis!!!:(
Dzintars līdz pēdējam tomēr palika savs- vietējā kapitāla uzņēmums. Mūsdienu LV ir palicis "Bio2You", "Kinetics Nail Systems"un "Cosmetic Lab".

Telefona numura atjaunošana
Visticamāk, ka tas tavs numurs tagad eksistē gan, bet, ja mobilā operatora- tad ne vairs kā "Tele2", bet cita mobilo pakalpojumu sniedzēja un bez vienošanās ar jauno numura īpašnieku nudien to nekad vairs neatgūsi.

Alternatīva vīrietim
Vairāk draudzeņu, jo kurš gan cits spēs saprast labāk kā citas sievietes ar savu intuīciju !

Dators, telefons, TV citas IT kā ļaunums?
..Kas par daudz, tas par skādi ! Varbūt uzskaitītie labumi ir daļa no dievišķā plāna, kā pārbaudīt cilvēci un sātans pieslēdzas tikai lietu attīstības gaitā.. . Tā jau var aizrunāties līdz tam, ka pirmsākumos rakstītais vārds kļuva par pamatu attīstībai uz slikto pusi,jau iemācoties likt burtus kopā un saprotot to jēgu cilvēkam tapa kardināli vairāk laika un enerģiju patērējošas vielas pārdomām,...

Kā lai samierinās?
Ja ir pieejams internets un/vai attiecīgi žurnāli, nav tik grūti samierināties, jo tādās reizēs, kad piemeklē grūtsirdība, vari iedomāties, cik daudz uz smirdīgo meiteņu rēķina viņām nepiepišoties realitātē uz dročīšanas un savas nervu sistēmas rēķina izdodas ietaupīt un nopirkt to vietā kaut ko citu kārotu, ieārtot savu dzīvi ērtāku..

Oho kā Maxima
Mini RIMI

Kāds Jums ir pieņemamākais sarakstes pārtraukšanas veids?
Man labāk patīk, ka cilveks pieklājīgi pasaka ardievas vai vienkārši pazūd, lai vieglāk aizmirstu, pārdzīvotu to, ka nesanāca.. .

Dārgs un lēts papīrs
Manuprāt, bagātie pērk dārgākos tualetes papīrus. Viņiem/viņām ir paredzēts tualetes papīrs ar 4 slāņiem (piemēram, "Zewa Soft Exclusive"). Vidusšķirai ir paredzēts lietot tualetes papīru ar 3 slāņiem (piemēram, "Zewa Deluxe Pure White"). Nabadzīgajiem paredzēts divu slāņu kakpapīrs, kuru bieži tirgo atsevišķos ruļļos. Nav vienalga visiem, ar ko noslaucīt dibenu. Plānie tualetes papīri nereti ir...

Kādam jau jaunajā gadā jāsāk...!!!
Par laimi, priecē doma, ka pastāv citi interneta portāli, kur ir simpātiskās gudrītes, ar plašāku aptveramību un līdz ar to lielākām izredzēm, citādi samestos visai žēl, ar ko nākas samierināties.. .

Laimīgu Jauno gadu
Laimīgu Jauno gadu !

Tikai vīriešiem. Sieviešu biežāko izteicienu tulkojumi.
Piparkuka, nē, ne tikai, var pievērsties reliģijai un kļūt par mūku.. .

Ģimenes pieaugums.
..Būs ne tikai, bet arī !

Žurkas gads nāk!
Sagaidu to, ka pārnacionālā līmenī turpināsies ES fondu finansējums dažādu ieceru īstenošanai Latvijā, bet pa to laiku pie mums tiks atcelta OIK !

Breda Pita variants spelu zale.
..Nemaz nav būts spēļu zālē !

Kāda tipa cilvēki izmanto apzīmējumu biezais?
T.s. vienkāršā tauta

Vai visi jau nopirkuši Gaujas AB kažoku?
..Nē !

Kas jāzin pirms pārgulēšanas, seksa? :)
Saejoties ar taizemieti vispirms noskaidrot, vai bioloģiskais dzimums sakrīt ar sabiedrībai uzrādīto, lai izvairītos no vilšanās

OHO izglītība!
av2, es mēģināju trijas reizes atsaucoties uz sludinājumiem ar pieminētajām komentārā kvalitātēm iegūt zema līmeņa darbus "Rimi" sistēmas dažāda formāta veikalos, taču netiku pieņemts.. . :( Ļoti iespējams, ka tieši nenormālie cilvēki tur nedabū darbu, bet normālie gan (vismaz "Maxima"), tādēļ bizness rullē !

Jūrasveltes
Tie ir gardi jūras velšu surogāti

Sektas
Divreiz esmu bijis uz sektu aktivitātēm- vienreiz uz scientologu ievadlekciju krieviski, kur īsumā stāstīja par mācību un tiem līmeņiem, kam jāiziet cauri, lai būtu riktīgi labi, aktīvi aicinot iegādāties R. Habarda grāmatu un visiem piedāvājot aizpildīt anketas uz vairākām lapām ar personisku informāciju, tostarp ienākumiem. Otrreiz biju uz kaut kādu plaši apmeklētu "Jaunās paaudzes"...

Modernas (?) sievietes sapnis jeb vīrietis virtuvē
Žēl, ka tādi sapņi, skaidrs, kāpēc trūkst sieviešu ! :(

Kāpēc tā?
Daudziem vīriešiem aicinājums uz deju ir kā zobu sāpes. Nepatīk, nemāk, negrib.. . Sabiedrībā valda mīts, ka dejošana ir tikai sieviešu padarīšana un vīrietim tajā atvēlēta ļoti primitīva loma, it kā viņš nebūtu spējīgs uz kaut ko vairāk.. . Apliecinājums ir piepildītās trenažieru zāles. Laikam vīrieši ir aizmirsuši vai nezina, ka deju elementi pastāv lielākajā daļā cīņas mākslu.

Ko vērts un nav vērts darīt partnera/-es savaņģošanai? D:
Neko nav vērts darīt, ja esi miljonārs, ja ne vien uz brīdi ieiet aukstā dušā, lai saglabātu možu prātu un veselu miesu ! Ir vēl izvēlēties no 1000 un 1 citas smukas un jaunākas, gan jau vieglāk dabūjamas- priekš kam tērēt laiku , kas skaitās tā pati nauda, un spēkus priekš kaut kādas vienas sievietes ar riskantu iznākumu.. .

Ko tas simbolizē?
Kaskade, nav taisnība ! Vēl nekad neesmu bijis un neesmu domājis būt par vegānu, taču tāpat iešāvās prātā doma par saindēšanos ar pārtiku. Katolicismu es pieminēju tikai, lai operētu ar faktiem, nevis pēc būtības- itin kā skaļi domājot.. . To nevajag uztvert kā ofensīvu.

Ko tas simbolizē?
Tavi vecāki ir katoļi, radušajā situācijā varētu izdomāt, ka laikam saindējies ar pārtiku, nepaguvi līdz tualetei, jo tas bija tik pēkšņi, ka dīvāns tika padirsts.. .

Cik jāpelna mēnesī, lai uzturētu sievieti?
Manuprāt, tikai lai varētu atļauties tādu variantu, sievietei katru mēnesi jāiedala pustūkstoš euro ! Otru pustūkstoti neto vajag savām vajadzībām.

Ko tas simbolizē?
Tā ir augstākā mērā necieņa pret vīrieti, jo jānotiek pretēji !

Pārdomas pēc 101. dzimšanas dienas par emigrāciju
Emigranti ir uzņēmīgi, pašpārliecināti un lielākoties spējīgi cilvēki, kuri, iztērējot mazāk savu kā cilvēka potenciālu, bieži iegūst lielāku atdevi, noteikti citādu psihoemocionālo un atšķirīgas kultūras pieredzi. Kāpēc būtu obligāti jādara kaut kas vairāk Latvijā, ja pārceļoties uz dzīvi citviet globālajā ciematā to pašu var sasniegt ar mazāku piepūli ? Labāk vairāk ar dzīvi apmierinātu, nevis...

Vai jums arī šķiet, ka sievietei uzmanība ir jāizrāda katru dienu?!
Jā, teju katru dienu, atpūtai no izrādīšanas maz vaļas !

Cik tad no šejienes ir jau parakstījušies ?
Es neiešu parakstīties, jo vēl vēlēšanās kā kandidāts nepiedalos un nesaskatu izdevīgumu tajā, ka vietā ievēlēs citus. Vienreiz desmigadē jau tika izmēģināts, pietiek !

Ko tad tāds īsts latvietis dara 18. Novembrī?
Pilskung, mazu gabaliņu, galvenokārt pa Brīvības gatvi, kursē gan divu maršrutu tramvaji !

Ko tad tāds īsts latvietis dara 18. Novembrī?
Noskatās/noklausās Saeimas svinīgo sēdi un parādi.

Gribam parunāt par dzīves jēgu
Varu saderēt, ka tie bija sektanti, visticamāk -šeit iepriekš pieminētie jehovieši vai kādi no tā dēvētās Jencīša baznīcas.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu