Vaukskis

Virietis (39)
iepazīties ar Vaukskis

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai festivālos "Positivus" ir āfterpārtijas vai nav ?
Vai "Positivus" notiek oficiālas āfterpārtijas, kaut kas līdzīgs kā šajās dienās "Weekend Festival Baltic" vai ļaudīm tad, kad viss uz skatuvēm beidzas, paredzēts tikai doties uz guļvietām ?...

193 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kičīga kū-kū filma. Iesakiet!
Anarhiski dekadentiskā francūžu filma "Valsējošie" (1974) ar ikonisko Žerāru Depardjē un Patriku Devēru galvenajās lomās, bet filmā varētu būt nepatīkami skati. Varoņi ir sociopāti un viņiem pavadošā nīkule Marianža.

Ko lai pagatavo vakariņās?
Pelmeņus ar "7 dārza zaļumu" mērci vai krējumu, pāri var kaut ko pārkaisīt

Vai dzīve ir kašķēšanās?
Baigi uzņēmīgajiem ar labiem sakariem droši vien nav, bet vienkāršajiem cilvēkiem un citiem ir; Latvijā izteikti ! Cita pusslodzes nodarbošanās ir telemārketinga klientu apkalpošanas pārstāvis, var būt NARVESEN pārdevējs.

meklējam, gaidam, ceram- ko?? katrs kautko savu.
Pēc šīs vērtību skalas prioritātes neesmu sakārtojis pareizi; par rezultātu nav izbrīns, bet paša žēl.. . Iepriekš iegūto mācību negribās izprast, taču nākas !

Vai esiet redzējuši?
aha, tikai kāpēc man ceturtdien trolejbusā jāklausās kāda pensionāre, kura svešu skaļi nosauc par "латышская тварь", kaut gan viņu neapbižoja ? Tie krievi tāpat bez nekādas iejaukšanās no ārpuses kā bija, tā daudzi palikuši naidīgi kopš padomju laikiem.

Vai esiet redzējuši?
Autors pareizi uzrakstīja- "esiet", nevis "esat" !! Kurš nu būtu rakstījis par analfabētismu ! :- ..Parodiju neesmu noskatījies.

Kam vieglāk ir pārdzīvot šķiršanos - vīrietim vai sievietei?
Tas atkarīgs no cilvēka rakstura, bet, manuprāt, biežāk vīriešiem nekā sievietēm, jo pirmajiem biezāka āda un pēdējām parasti laikam mazāk attiecību.

Kā jūs rīkotos, ja ..?
Es viņai atteiktu, bet ne ar vieglu sirdi ! No viena maza summa, no otra, no trešā...un neviens vairs negriezīsies Ziedot.lv vai tam līdzīgā nodibinājumā, par kuriem zināms, ka tur naudas prasītājs tiek izpētīts un līdzekļi iedalīta racionāli, vismaz gribu tam ticēt !

Vai daudziem skauž citu veiksme?
Piekrītu, ka skauž un pārāk daudzuem reāli !

Vai tad var mainīt kvalitāti pret kvantitāti?
Kam vēl nav 100, tas (ja grib) var ! :)

Viss labs,kas ir bijis un,kas būs,bet ne tagad...
Ja tam vīrietim ir darbs, viņš gan jau par to saņem atalgojumu. Naudu viņš patērē, tam arī vajadzīgs ! Pēec apraksta teju daļēji līdzīgs man.. .

Vīrieši... Ko jūs no sievietēm gribat?
NL_O, Chris1986, drīkstiet tās, kuras jums uzmācas, vismaz daļu novirzīt man, kuram (vēl) nav sieviešu uzmanības pārpārēm problēmas ! ;D

Vīrieši... Ko jūs no sievietēm gribat?
Lai vienmēr, kad vajadzīgs, labprāt uztaisa ēst kaut ko sarežģītāku par sviestmaizēm vai pelmeņiem no pakas, sašķiro netīrās drēbes un veļu, lai veļas mašīnā nesakrāsotos, zina un pasaka, kādā režīmā mazgāt, cik daudz iebērt veļas pulveri un "Calgon", lai māk un salāpa, ja atmaksājas, caurās treniņbikses, bikses, kreklus u.t.t. Lai viņai patiktu, ka šopings kā izejvielu sagāde atstāts manā...

Vabolites
Kaut kas nedzirdēts ! Gan jau atgadījumu ar vabolītēm starp gružiem sieviete atcerēsies visu mūžu !

Kurais ta kam i vairak vajadzigs?
Vīrišķim sievišķis !

Dūnu jaka
Vai dabīgais ir vai nav siltāks par mākslīgo ?

Pažēlošana
..Gandrīz katru dienu !

Senvārdi sadzīvē?
Loss ! Petaks ! Mīstīkla ! Čura ! Zīdenis ! Ālava ! Olnīca ! Porna ! Lēlis ! Bogs !

kā sūtīt atpakaļ internetā iegādātu preci?
Vispirms ir jāiepazīstas ar MK noteikumos Nr. 255 rakstīto "Noteikumi par distances līgumu", vai un kā jāatbilst atpakaļnododamai precei, lai tas būtu saistoši pārdevējam

kā sūtīt atpakaļ internetā iegādātu preci?
Ja pirkts interneta veikalā Latvijā un savu vēlmi rakstiski paziņo pārdevējam 2 nedēļu laikā pēc liekās preces saņemšanas, problēmai nevajadzētu vairs būt ! Atpakaļsūtīšanas veids ir tavā ziņā, ja vien pārdevējs nepiedāvā arī savu (maksas) atgādāšanas variantu, parasti lielām mantām. Ja vien nav jāatdod vietā, kas atrodas citā pilsētā, tad atmaksājas aiznest vai aizvest lietu pašai pārdevējam pēc...

Vai ticat mīlestībai?
Gribētu gan domāt, ka īsta svešinieka mīlestība gaida, bet tā kā ilgus gadus nepiesakās, tad trūkst pamata tādai iespējamībai ticēt; atliek cita veida nekā šeit domāts mīlestības ... !

Labāk mācīties - zviedru, somu vai norvēģu valodu? Ar domu tur strādāt un iedzīvoties.
Ķīnieši paši labi sprot, cik ārkārtīgi sarežģīta latvietim viņu valoda, tādēļ labprāt pieņem angļu valodu starpkultūru komunikācijai. (Vēl?) nav vērts lauzīties tajā mēlē, perfekta angļu valodas pielietošana noderīgāka- pietiks, ka būsi atvērta sadarbībai arī ar šķībacainajiem. Ja zināsi ķīniešu valodu, tas būs papildus labums !

5 minūšu slava
Tieši tā, NL_O, ļaudis piedalās, lai iegūtu atpazīstamību ! Daļa ņem dalību tajos šovos, lai iegūtu un varētu citu vidū izcelties ar neparastu pieredzi kā "pirmie starp līdzīgajiem" (primus inter pares).

Labāk mācīties - zviedru, somu vai norvēģu valodu? Ar domu tur strādāt un iedzīvoties.
Norsk !

Ja nevedās ar meitenēm?
Ja tāda situācija, tad labāk dračīt, kā parasti vai kopā ar kādu citu puisi (-šiem) iedomātam grupveida seksam, bet nevis vienam uz otru, bet gan vienam vai kopā uz meiteni/ sievieti (var ne vienu vien) vai uz kaut ko, kas viņai (ām) pieder un tevi (jūs abus, visus) spēj uzbudināt. Pēc tam jau atkal var izklīst un kādu laiciņu mierīgi iztikt !

Kāda tad ir tā "foršā meitene"?
..Kura ir piemīlīga pēc skata, valšķīga uzvedībā, daudzfunkcionāla kā Šveices armijas nazītis, un pie tam nekrīt histērijā.

Vai Jūs skrienat?
Īsiņu distancīti tikai tad, kad vajag paspēt uz sabiedrisko transportu

Vīrietis nevelas precēties
Arī man ir draugi, kuri ..-padsmit gadus kā iepazinušies, dzīvo kā pāris ar savu iedzīvi, viņiem ir drīz jau sešgadniece meitiņa, bet kā neprecas, tā neprecas un es pat nevaru īsti saprast, kāpēc. Viņi abi, kā izskatās no malas, par spīti balss pacelšanai tā kā labi sader kopā, bet formālās tradīcijas neizskatās būtiskas. Tas nenozīmē, ka kāds "laistu pa kreisi", bet gan viņiem laikam nerūp, kā...

Savedēji!
Jā, vajag palīdzēt satikties- te jau pietekoši daudz un pareizi minēts, kāpēc ! Es arī piedalītos kādā "ātrajā randiņā" tīri ziņkāres dēļ. Ilgāku laiku svārstījos par piedalīšanos kādā no portāla iMiss.lv rīkotajiem pasākumiem Rīgas kultūras bārā "Sapņi un kokteiļi", līdz kļuvu tiem-diemžēl- jau par vecu.. . :(( Tagad pat to portālu nevaru atvērt, vai jūs tāpat ?!

Par tām ID kartēm?
Viens arguments, kāpēc neizvēlēties pasi, bet tikai elektronisko identifikaacijas karti, ir dārdzība- darbspējīgā vecuma cilvēkiem, ja nekļūdos, apmēram divreiz dārgāk. Tā kā ir pietiekoši daudz taupīgu un skopu cilvēku, nabadzīgu un racionālu gan arī, tad pases kļūst arvien nepopulārākas. siikaa16, jā, eID kartes kļūs dārgākas, bet izdevīgākas, jo tām ne tikai divreiz palielināsies derīguma...

Vai piekrītat ka nav nesmuku dāmu?
Noteikti nepiekrītu dienas jokam ! Pat redzot jauniešus uz ielas vai automašīnu stāvvietā ar jau darba kārtībā esošu neīstu sievieti, pieķeru sevi pie domas, kas var patikt tādā smieklīgā, visai neglītā, kur nu vēl uzbudinošā veidojumā kā konkrētais. Es laikam gan vēl neesmu sastapis savā ceļā tādu piepūstu sievieti, kuru kā fetišists varētu saukt par dievieti, jo pieņemu, ka Latvijā tādu nav....

Par stilu
Vajadzētu arī iedzimtajiem uzlikt par pienākumu prast latviešu valodu- valsts, ja ļoti grib, māk stimulēt. Lai mācās vai vispār nebalso, ja nesajēdz, kas ir kas- vēlēšanas tā kā tā būs leģitīmas ! Būtu svētīgs tādu darbiņu politiķiem uzlikt par pienākumu, pašiem- lai!- turpmāk naudiņa un laiks ietaupītos uz dublēšanas krievu valodā rēķina. Neatbalstu KPV LV pieeju valodas jautājumam, žēl, ka tā...

Par stilu
Balsot ies tikai Latvijas pilsoņi, nevis nepilsoņi. Pēc definīcijas pilsonim zemē, kur vienīgā valsts valoda ir latviešu, tā ir saprotama, jo kā gan citādi kļūt par Latvijas pilsoni ? Kāda vella pēc priekšvēlēšanu aģitācijai PILSOŅIEM jānotiek kādā citā valodā ? Nu un kas, ka tā cita valoda viņiem saprotamāka- vai tad neskaitās, ka tāpat māk latviski ?! Šo es nevaru saprast !

Īpašăs dienas...
..Mums katram dzīvē ir īpašās dienas, tā kā dabiski, ka pārējiem būs ar tām jārēķinās un kaut kas jāpārceļ uz citu datumu.

Vai tikai negatīvā pieredze?
Šobrīd grūti iedomāties citādu pozitīvo pieredzi no attiecību neesamības, ka iztieku bez pēcnācēja(-iem), (līdz)atbildības nastas; tagad noteikti jūtos brīvs kā putns debesīs un, nolaižoties uz zemes, ietaupu naudu uz šī fakta rēķina. Nu, kā- labi, ne ?!

Vai ļautu vīretim sev uzčurāt uz sejas?
miers2, nelieie patēriņa kredīti noteikti nav sliktāk, kā ļaut sevi apčurāt. Ja cilvēkam konkrētajā mirklī nav tādas rocības, lai varētu atļauties iztērēt naudu tālākmācības kursiem vai darba instrumentiem, kuri vajadzīgi tagad, kur zināšanu un/ vai prasmju pielietošanas rezultātā viņš nākotnē iegūs lielāku atdevi nekā samaksās kreditoram, tad mikrokredīts būs laikā un vietā. Citādi, ja...

Vēlēšanas taču vēl tikai priekšā?
furnitura, "Saskaņa" skaitās kreisā, jo saucas "sociāldemokrātiskā partija" un kā prokremliskais spēks Rīgā piekopj tādu politiku (piem., piešķirot zināmiem sabiedrības slāņiem 100 % atlaidi braukšanai sabiedriskajā transportā, brīvpusdienas klašu grupām skolās u.t.t.), kaut gan būtībā tikai izliekas. Tā kā nejaucu, bet pēc īsām pārdomām apzināti pieskaitīju šo prokremliski noskaņoto spēku...

Vēlēšanas taču vēl tikai priekšā?
Līdzīgi kā pagājušās desmitgades beigās lab(ēj)ie un centristi piekāpās kreisajiem Rīgas domē, pastāv pamatotas bažas, ka neizlēmušo un/vai nebalsotāju (bez)darbības rezultātā Latvijā pirmo reizi kopš padomju laikiem pie varas atkal var noteicējiem jau valsts mērogā var kļūt (1.kr) e i s(2. ie)......... (3.vīīīīīīii) ...no "Saskaņas" !

Kas var piesaistīt otrā cilvēkā, izņemot izskatu?
Pieņemsim, ka pie vainas burvestība- necilā meitee ir bijusi pie astroloģes, veiksmīgi "pasūtījusi" to agrāk nolūkoto puisi un tagad muskuļu kalns viņējais ! Citādi var padomāt, ka būtne pie trenētā puiša sāniem īstenībā ir harizmātiska- tikko kā paver muti, varbūt apguvusi NLP.

Kas ir klienti?
Kurā mirklī transseksuālis kļūst par transseksuāli, ja viņam nekas no dabas dots nav ne pielikts, ne atņemts ? Vai tad, kad ne karnevālam vien saģērbjas kā pretējais dzimums vai pietiek ar to, ka mutiski postulē savu citādo orientāciju ? Vispār tas ir āķīgs jautājums, pat nezinu, ko atbildēt, kas tādā stadijā ir personas pakalpojumu izmantotāji !<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu