Vaukskis

Virietis (40)
iepazīties ar Vaukskis

80 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Ko teiksiet?
Par 650,- EUR bruto sanāks pašai vien pieticīgai dzīvošanai, tātad nevis vīrietis uzturams, bet sieviete pašpietiekama, kurai citam neatliek, taču nav īpaši subsidējama, ja bez bērniem.

Ko darīt, ja negribas iet mājās no darba?
Jāpadomā, ko vēl gribās un jāsāk realizēt

Šoreiz stiprā dzimuma sakarā......
Balso par dienas foto, topā cenšoties izbīdīt sev patīkamākās bildes no pieejamajām

Tava mīļākā masāža?
Keel, tieši tā ! Man tā ne tik sen tika sniegta salonā "Sofija".

Tava mīļākā masāža?
Klasiskā masāža un erotiskā masāža

Senākie OHO lietotāji?
Es atceros, ka pirmo reizi Oho.lv apmeklēju tajā laikā...2001./2002. mācību gadā dažas reizes, galvenokārt apskatījos slavenību un citas bildes, palasīju komentārus, bet nereģistrējos, tā ka varētu teikt, ka savā ziņā lietoju portālu gandrīz kopš tā pirmssākumiem..pēc tam sekoja pārrāvums dažus gadus, bet pēc tam atsāku jau citā statusā reģistrēta lietotāja statusā, lai varētu rakstīt..

Senākie OHO lietotāji?
Profils izveidots: 2004-11-19 19:45

Vai jūs pats esat sev problēma ceļā uz attiecībām ?!
..Pieļauju un samierinos ar to, kā ir

Lielākās vsa. kārnās sievietietes ?
No SportdirektaLV var izrādīt kārnās pieguļošos treniņtērpus ar uzkrītošajām apdrukām, izskatās smuki, manuprāt.

Mērķi
..Nav !

Lielākās vsa. kārnās sievietietes ?
Lielās sievietes ira labsirdīgākas, izpalīdzīgākas un iecietīgākas pret citiem, kamēr kārnās sievietites ira feinākas pēc izskata, jo seko līdzi savam izskatam un pēc viņām var vadīties, kas ir modē. Būtu forši, ja varētu aizlienēt gan korpulentajām, gan kārnulēm kautko vienām no otrām.

Velo maršruti
Neatceros, cik garu vienas dienas maršrutu, bet no Ķīles kaut kādus kilometrus prom un atpakaļ uz rozā sieviešu velosipēda kopā ar mācītāju & kompāniju.. . :))

uz kuru pasaules pusi ar galvu gulāt ?
Es nezinu

Kāda pieredze meklējot darbu 40 gados?
Vari strādāt par to puisi, kurš brauc pieķēries pie miskastes mašīnas un piebraucot pie kādas adreses fiksi apkalpo atkritumu konteinerus vai varbūt jau tieši pārcilā mēslus šķirošanas vietā- nezinu, kur interesantāk. Tas nebūs biroja darbs, diplomu darbā stājoties neprasīs, jāstrādā vai nu daudz ārā vai zem jumta. Pieaugot dzīves līmenim vai tam stagnējot, pat krītoties starp visādiem sūdiem,...

Vai jūs ticat?
.. Tad vēl nē !

Noilgums
Ne labprāt varbūt

Ko darīt ja pats nezina ko grib?
..Dzīvo nost !

Pupu maiss
..Nav ! Nezinu !

Iesakiet labu, zinošu vetārstu kaķim !
Dr. Beinerts, pie viņa pagājušogad par bargu naudu ticis izglābts martā -apmēram tajā pašā laikā, kad Skripaļi- smagi saindējies mājas mīlulis !

Palīdzēt vai nē?
Ja šaubies, labāk neko nedari. Lai paliek kā ir ! Tas jau vien ir aizdomīgi, ka viņa bizness bijis tik dikti tālu, ka to vidusmēra eiropietis nevar pārbaudīt, un lūdz palīdzēt kādam no Latvijas, lai vēršas pie bagātajām arābu valstīm kā Kataras, Bahreinas, Omānas u.c., tās tak daudz tuvāk un, ja gribēs, varēs miljoniem tādu itkā (nē?) bēdubrāļu palīdzēt. Vai tuvāk neviens uz to vairs...

Studenta pētījums
Internetā ko vien var atrast

Vai kāds ir izlasījis zinātnieku petīciju pret 5G ieviešanu?
Kāds cits to ir izdarījis

Rīgas klubiņi
"Coyote Fly", "First Mir"

Vai jūs pelnat ar savu telefonu?
..Nē ! Šobrīd esmu atļāvies pat pazaudēt mobilo.. .

Vientuļā mamma pēc pašas gribas
Jā, var saukt par egoismu, jo bērns ne tikai neizvēlas vecākus, bet pat ir spiests uzaugt bez tēva un tas viņam/-ai netiek piedāvāts, bet gan uzspiests.

Ko tādā gadījumā varētu darīt vīrietis?
Panākt, ka tā sieviete, kura vīrietim piedzemdēja bērnu, tiktu atzīta par rīcībnespējīgu, ievietota "trako mājā", tiesības un pienākumus uzturēt bērnu pespiedu brīvprātīgā kārtā atstājot otrajam.

Kādēļ blondīnes strādā policijā?
Blondīnes citstarp strādā policijā, jo vajag, lai skaitītos, ka viņām ir legāli ienākumi.

Kā mēs ekonomējam savas finanses?
Dvinsky, mērķa nav, tikai izdzīvot. Es sevi mīlu gan, bet samierinos ar mazāku rocību tā vietā, lai būtu vairāk atbildības un stresa manā dzīvē ! Bezpajumtnieces nepišu, draudzējos tikai ar Mašu K. !

Kā mēs ekonomējam savas finanses?
Nemēdzu braukt ar taksometru, bet ar sabiedrisko un pēc iespējas "par zaķi". Atsakos ar retiem izņēmumiem ieturēties sabiedriskās ēdināšanas vietās, bet ēdu vai nu līdzpaņemto vai neregulāri mājās. Pārsvarā pērku tikai akcijas preces un apmeklēju lielāko daļu dažādu tīklu veikalu bez aizspriedumiem pret tiem, lai tikai iepirktos bišķiņ izdevīgā nekā citviet. Gadiem ilgi nebraucu ārzemju ceļojumos...

Kādēļ cilvēki neveido attiecības?
Cilvēki citstarp neveido attiecības un nerada pēcnācējus tāpēc, ka ir pārāk aizrāvušies ar naudas pelnīšanu pamatotām un izdomātām vajadzībām bērnu radīšanas vecumā. Starptautiskā kosmosa izpēte nav tik populāra kā bija, piemēram, pagājušā gadsimta 60 gados. Tagad vairāk savs kaktiņš, savs stūrītis zemes popularitātes laiks, pat starpvalstu attiecībās.

Novērojums
Nav obligāti, bet ir neērtības sajūta, ka apkārt vieni svešinieki- ne garāmgājēji, kuri parasti ar kādu kopā, dīvaini paskatās, kaut ko sačukstas. Savukārt, ja kopā divi vīrieši, tad padomās un moška aprunās, ka homoseksuālisti, jo īpaši jaunākās un vidējās paaudzes pārstāvji, tā kā mūsdienās tā ir viena no toptēmām.. . Ar sievieti kopā apmeklējot pasākumu komfotablāk !

Šodien onlainā, nevienas smukas vecenes. Skumji.
Šobrīd gan onlainā ir vismaz 2-3 vecenes, kuras varētu kvalificētues uzstādījumam, bet ir gan skumji mums, heteroseksuālajiem večiem, ka 20+..30+ ..-gadīgo smuko veceņu, ar kurām priecēt acis, te tikpat kā nav ! :(

Taksometru mafija lidostā
sandra111, kāda jēga, ja, izsaucot taksometru pa telefonu, nevarot nepieņemt pasūtījumu, taču tas vispār neatbrauc un klients par to netiek brīdināts, ka, iespējams, transporta nebūs ?! Ne pēc 30, ne 40 min., kuru laikā jau varēts aiziet ar kājām līdz galamērķim. Runa gan nav par lidostas,bet pilsētas teritorijas "taksi".

Ļoti dīvaini.
Jēga ir gaidīt, kad kāda forša uzrakstīs, kuru reāli interesē, uzrakstīs un moška tad varēs nodibināt attiecības. Par dīkstāvi (-sēdi) šeit nav jāmaksā (lasi- maksu pr portāla lietošanu uzturēšanās vajadzībai), kas tiktāl labi.

Kur iepazīties puisim ar puisi?
Laurencia, bārs "Golden" gan joprojām darbojas un tur "mīkstais" var iepazīties ar citiem večiem !

Greizsirdība .
..Nē !

Kur lai mūsdienās veiksmīgi labāk iepazīties?
Laba vieta iepazīšanai esot "tinderis" ! No tās vietnes lietošanas sanākot reāls sekss.

Kā saukt cilvēku, kas netur solījumu!
Par bezgodi

Kāda pieredze strādājot uziņu dienstā un aizmiegot pie telfona klausules?
Nezinu, kā uzziņu, bet radniecīgajos informatīvajos dienestos strādājot kaut kas ir obligāti jāzina un pieejamās datu bāzes ir palīglīdzeklis brīžos, kad nezina, aizmirsa atbildi uz kādu jautājumu. Informatīvajā dienestā tikai sanāk labi, ja aizvērt acis, paliekot nomodā, nav pieredzēts, ka kāds būtu aizmidzis.

Izdzīvošana Latvijā
Ja 500 eiro ir neto alga, tad var .. !<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu