Vaukskis

Virietis (40)
iepazīties ar Vaukskis

67 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Gultā ar diviem...
Tā jau laikam ir, ka viens nevar izraut visos caurumos, tādēļ otrs tiek pieaicināts, lai skarbāk un pilnīgāk uz maiņām, kā arī, lai interesantāk- tuvāk grupveida izvarošanai kā pornogrāfijā.. . Pat daļiņa priesteru nodarbojas ar seksu, piedevām ar likumu neatļautu, tā kā tie, kas piedāvā, mierīgi var būt pēc skata solīdi un mācījušies kaut vai katoļu seminārā !

Kādu sievu jūs izvēlētos?
Otro

iedzīves, mantas
..Nē !

Vai šiten te visi tik šausmigi nedabujusi?
Mēs viens otru nepazīstam tik labi, lai varētu pateikt, kurš riktīgi un kurš onanē tikai "uz papīra" ! Kā lai jebkurš no mums objektīvi pasaka, vai daudz vai maz tādu ?! Viens gan ir skaidrs- visi šeit nav nedabūjuši tik šausmīgi, cik tas izskatās !

Kad sieviete uzraksta pirmā...
Jā, man patīk, ka sieviete uzraksta pirmā, taču šeit trūkst tādu progresīvo ! :(

Viens vakars
Nekad mūžā !

Nevēlies iepazīties tuvāk?
Vispār jau gribu iepazīties, lai nebūtu vientulības dēļ vēlme kluknēt pie vecākiem, bet ne tikai tāpēc.. . :D Pedalos ne tikai pieredzes apmaiņā, bet arī novērtēju foto, respektīvi, palīdzu portālam ar darbības imitēšanu. Viltus modes tendencēm man liek sekot tas, ka tā ir iespēja būt vai iztēloties kā būtu, ja iekļautos kopējā plūsmā, būtu ne sliktāk kādā jomā kā citiem, arī tas, ka...

Tūristu izdarības
Tie tūristi pārsvarā grib izrādīties citu priekšā- gan puišu, gan meiteņu. Vēl daļai no viņiem tas nav īpaši patīkami, bet jūtas spiesti darīt, lai nezaudētu vārdu, tā kā zaudējuši derībās. Par mūsējiem ārzemēs neesmu neko dzirdējis !

Kaapeec seit visi?
Man vairs nešķiet, ka šeit ir daudz cilvēku, iepriekšējā desmitgadē tā rakstītu. Ja salīdzina, piemēram, to, cik bilžu izliktas publikas vērtēšanai ar atzīmi, sieviešu skaits to vidū samazinājies par apmēram divām trešdaļām. Manuprāt, trūkst no kā izvēlēties, it īpaši jauniešiem un vidējās paaudzes ! No tiem, kuri vispār uzturas oho.lv, tikai liela daļa reāli nav spējīgi ne tikai gulēt, bet pat...

Krapt vai ar prostitutu?
..Krāpšana !

Vai nedzīvojam ilūzijās ?
Dzīvoju, esmu pieradis, bet vienalga gribās..!

Un tatad..
Padomā par pozitīvo esošajā situācijā- labi, tev nesanāk izveidot attiecības, toties tu vari vairāk resursus atstāt pašam , nedalīties ar tiem, bet piepildīt citas vēlmes !.. Visu jau nekad nevarot gribēt, tad varbūt pārstāj domāt par to, ka esi vajadzīgs attiecībām svešam cilvēkam un turpini nodarboties ar to, kas patīk, padodas.

Kas jūs vairāk kaitinātu?
Mani no brīža, kad pieņēmu pastāvīgu lēmumu, ja kaitinātu, tad vairāk tas, ka, darot to, ko daru vēl šobaltdien, nevar nodrošināt visu sev nepieciešamo, nevis tas, ka neesmu darījis to, ko esmu vēlējies visvairāk.

Duelis
Varbūt pat uzņemšanas laukumā jā, ja to paredzētu spēlfilmas scenārijs un ieroči būtu butaforiski !

Vai tas būs pieklājīgi?
Noteikti ne visai ! :/

Braucam!?
..Ne turp, kurp vēlies ar šādiem novecojušiem uzskatiem ! Kur paliek dzimumu līdztiesība jebkuram no abiem būt situācijas noteicējiem , pieņemt izsvērtus, nevis emocionālus lēmumus, uzņemties atbildību neatkarīgi no tā, kas bioloģiski esi ?!

Es te par profila bildēm...
Gļēvums no vīriešu puses, savukārt sievietes negrib sev pievērst lieku uzmanību ar savu izskatu. Tracinoši, bet kamēr pats nediktē noteikumus, neko pret to neiesāksi !

Par mazu bērnu uzvedību
Man vēl pagaidām ir citāds priekšstats- proporcionāli vairāk saviem bērniem, piemēram, "nekušinot", aizvien ļauj darīt ārzemnieki, mūsējie šajā ziņā tikai neatlaidīgi min uz papēžiem, bet vēl ir kurp augt, lai sasniegtu līmeni ! Tev tā Latvijā uzturoties ir sagadījies.. . Manuprāt, tas ir atkarīgs no audzināšanas, no tā, kāda gaisotne ģimenē- liberāla vai konservatīva, bērnu tiesību kā...

Normāls vīrietis, normāla sieviete.
Normāli ir tie, kas ir viduvējības; kas spēj izpildīt normu, bet vairāk netiek gaidīts, jo tas pārsvarā ir "īsto" "lauciņš".

Robežas
Visam ir savas robežas !

Hobiji. Vai ziedot?
Daļu no vaļaspriekam atvēlētā laika varētu ziedot attiecībām, bet diezin vai visu ! Tas gan nav akmenī iegrebts, atkarīgs no tā, kādas, cik ciešas attiecības izveidojas.

Pirts
Brrr.. !

Īpatnējs rēbuss
Tā kā tas ir priekšapmaksas kartes ("vajadzēja tak kredītu norunāt") numurs, piezvanītu sakaru operatoram, lai bloķē SIM karti. Tā kā iesniegums policijai uzrakstīts, var cerēt, ka uz tā pamata nobloķēs telefonu. Var vien cerēt, ka to ar policijai pieejamajām metodēm meklēs. Tagad un turpmāk par savu sauksi citu tālruņa aparātu, šobrīd ar citu, vēlāk iepriekšējo numuru. 150 eur iztērētu...

Vai jūs izdzīvotu?
..Vien tā iemesla dēļ es izdzīvotu ! Kaut gan mazāk kaut ko paspētu, dzīve man no tā radikāli nemainītos, - interneta vietā vēl vairāk skatītos televīziju, bet saziņai pa mobilo vietā izmantotu esošo stacionāro tālruņa līniju.

Prostitūti.
Nē ! Prostitūtas par savu pakalpjumu uzreiz dara zināmu samaksu, bet vai šie kungi darīja zināmus izcenojumus.. ?! Tāpēc, manuprāt, viņi nav žigolo, tikai "zažigajet".. . :)

Prostitūtas
..Nē, neesmu !

Sapņu atvaļinājums?
Ceļojums uz ārzemēm kopā ar kādu, kurš varētu mani fotogrāfēt ar fotoaparātu un prot braukt ar mašīnu, ja ir vēlme apmeklēt vietas, kur organizētās ekskursijās neved un ar sabiedrisko nevar aizbraukt.

Vai ir izdevies?
..Nē, viss nav gan izdevies kā iecerēts !

Supermens.
..Lai bērni rādītu uz viņu ar pirkstiem, būtu jautri !

Jūs balsotu par?
..Jā, balsotu ! ..Nē, nepatīk !

kas jums sanāca no iepazīšanās?
..Neizdevās ! ;(

Brīvdabas kino
Esmu bijis, tur būs pilns ar visai sīkajiem !

Vai jūs protat peldēt?
..Nē ! :(

Jāņi-ģimenes svētki vai kolektīvie?
Rigonda, nekur citur tie nav tik masveidīgi apmeklēti, līdz ar to pārspēj citas vietas !

Jāņi-ģimenes svētki vai kolektīvie?
Radu lokā. "Viskrutākos" Jāņus rīko Rīgas pilsētas pašvaldība.

Par bankomātiem
Bezkontakta funkcija Latvijā bankomātiem vairs nav jaunums. Kopš pagājušā gada februāra "BlueOrange Bank" Latvijā ir bezkontakta funkcionalitātes mašīnas. Karte ar attiecīgo funkciju tajos bankomātos nav jābāž, pietiek pietuvināt vietai ar augšminēto simbolu. Tāpat jau pēc tam klienta darbības jāapstiprina ar PIN kodu, tādējādi itkā padarot darījumus pilnīgi drošus- vismaz skaitās.. . Līdz...

Kādēļ gribu lielu vainagu?
Manuprāt, tas ir tādēļ, ka tevi sauc Jānis un tu nevari ciest, ka kārļi, marģeri, māri un visādi citādi vasaras saulgriežu svētkos arī šad tad šur tur rotājas ar to, kas tiem pēc noklusējuma nav paredzēts.

Kafija.
Televīzijās reklamētā "Dallmayr Prodomo" 500g pakās, kas pirkts u/v "Stockmann" Rīgā, nevis tuvākajā "Maxima"-atsaucoties uz ne fanātisku, bet biežu kafijas dzērēju- esot laba manta par pieņemamu cenu.

Ja negribas stradat.....
Ja negribas strādāt, tad pēc iespējas nodarbojies ar to, kas interesē, patīk un padodas..vismaz darāmā, ko sajutīsi par apgrūtinājumu, kļūs mazāk, tomēr pirms lielā vinnesta pavisam bez strādāšanas neiztiksi- pat ja, piemēram, kļūsi par uzturamo.. .

Ko kad grib gudri vīrieši ?
Nepieciešamas otrās, gribās pirmās, taču dzīves nogalē, manuprāt, vispār jau mierīgi var iztikt bez maukām, bet bez ēst uztaisīšanas un mājas soļa apdarīšanas gan nē. Gudriem vīriešiem nākas piespiesties un no tām kucēm atteikties, jo tā ir izdevīgāk.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu