Bazhix

Virietis (38)
iepazīties ar Bazhix

54 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Naktsmītne Kauņā
Un kāda vaina palasīt atsauksmes par konkrēto viesnīcu? Ja aprakstītais neatbilst, atsauksmēs tas būs pieminēts pat ļoti bieži :)

Istaba - gulta
Liec šūpuļtīklu vai vairākus - tādus, kur var gulēt, kur sēdēt... :) Griestos var sadzīt vairākus āķus, lai iekārtojumu var mainīt pēc noskaņojuma :)

Mācīties ķīniešu vai zviedru valodu?
Ķīniešu. Ne jau šim brīdim ir jāizvēlas, bet tam, kas būs pēc gada vai diviem.. :)

Jābūt nesmēķētājam ...nedrīkst lietot alkoholu !
Lielākā daļa logu mazgājamā šķidruma satur alkoholu(spirtu).. :) Ja ar tādu es nomazgāju vannas istabas spoguli, es lietoju vai nelietoju alkoholu... :)

Vai fitness tiešām ir solis pretim homoseksualitātei?
Reāli interesē, kādēļ runājot par steroīdu kaitīgumu, ir jāpiemin homoseksualitāte.. :) Laikam jau čalis savādāk nespēj pievērst sev uzmanību.. :)

Nju neskrien vireļi pēc tām jaunākām bobām, neskrien.
Nav vēl gadījies satikt astrologu, kuram būtu taisnība... :D

Laboratorijā audzēta gaļa - vai ir aizspriedumi?
Man ir aizspriedumi pret idiotu, kurš tic, ka steika cenas samazināšana zem 50$ ir kaut kas vērtīgs.. :) Pasaulē normāla izmēra steiku cenas ir ~2x zemākas, tajā skaitā Latvijā, līdz ar to šādam jautājumam nav īsti jēgas :)

Kaut kā ienāca prātā jautājums par foto.
Jebkura zagšana ir krimināli sodāms nodarījums, neskatoties uz to, kāds to atklāj vai nē :) To, ko drīksti darīt - bildēt uz ielas jebkuru cilvēku (Latvijā. Citur ir jālasa citi likumi) un to bildi publicēt :) Kamēr, izmantojot šādu bildi, iepazīstoties neprasi, lai izmaksā Tev kafiju vai samaksā par seksu, tikmēr neko tā īsti nevar padarīt. Tiesa, ja nofotografētā persona prasa, bilde ir uzreiz...

Lidojumi
idioti.. :)

Aicinājums, nokopēts no facebook.
Kad būs protesti pret nodokļu nemaksāšanu un nodokļu palielināšanas atbalstam? :D Nu tīri tā, lai mediķiem, skolotājiem, ugundzēsējiem un policistiem palielinātu algas? :)

Ko nozīmē ´´dzīvot pareizi´´?
Gribētu piekrist borzomi, bet nevaru.. :) Ja ar kaut ko nav apmierināts - tātad nav pareizi. Tiesa, tam ir pavisam vienkāršs risinājums - izlabot to, ar ko nav apmierināts un dzīve kļūs "pareizāka" :)

Apdraudējums
HOUSE, nē. Vadītājam ir nevis gājējam ir jādod iespēja, bet gan jāapstājās, lai gājējs varētu šķērsot gājēju pāreju.. :) To nesauc par iespējas došanu, to sauc par "priekšroka" :) Interesanti, ka Tu nepieminēji 25.3 punktu.. :) Gājējs arī ir satiksmes dalībnieks. Un arī viņam šis punkts ir jāievēro.. :D P.S. Jā, noteikumi paredz, ka gājējam ir jāpārliecinās, ka vadītājs viņu laiž. Diemžēl...

Apdraudējums
Gan jau vadītājs iepazīties gribēja.. Lai nopietni kaitētu, tik lielu ātrumu uzņemt tur nevar :D

Ko nozīmē, ja vīrietis kā sava profila bildi ieliek foto, kur šis ir tikai apakšbiksiņās?
Tas nozīmē, ka čalim ir vismaz vienas apakšbikses, kas nav cauras (gan uz fotografēšanās brīdi)... :)

Kur, kā cilvēki vispār iepazīstas?
Tu neticēsi, bet absolūti lielākā daļa iepazīstas darbā (kolēģi, klienti, sadarbības partneri) :) Varbūt beidzot sāc strādāt? :)

Latviešu sieviešu gara trulums
Cilvēkam, kuram šķiet normāla 2% rentabilitāte (skatīt 2.punktu tēmas pieteikumā), nevajadzētu ļaut tikties ar pretējo dzimumu.

Grīda garāžā
Ir divu veidu garāžas - viena, kas domāta mašīnai un krāmiem(zālespļāvējs, zāģis, 2 velosipēdi, liekās trubas un stikli no vecas siltumnīcas, utmldz :D), otra, kura domāta, lai aizmuktu no sievas ar bilijarda galdu, bāru un spēļu aparātiem :) Kurai no šīm garāžām Tev vajadzēs grīdu? :)

Mīlestība un sekss???
Pie ārsta jāiet.. :) Hronisks nogurums ir diezgan drīzas nāves pazīme :)

Cilvēku vērtēšana pēc horoskopa zīmes un numeroloģijas?
Interesanti, Geišai ir svarīga dzimšanas stunda, tai čigānietei, kuru gribēju ievilkt gultā, vajadzēja zināt arī dzimšanas minūti. Tiem, kas raksta avīzēs, pat dzimšanas datumu nevajag zināt :) Diez, paši krutākie astrologi izmanto laika nobīdi? :) Resp - kamēr gaisma atnāk no Saules, nepieciešamas ir ~8 minūtes. Kamēr gaisma atnāk no kādas no svarīgajām planētām, vajag ilgāk (galu galā, gaisma...

Cilvēku vērtēšana pēc horoskopa zīmes un numeroloģijas?
Ja prasa jaunavu, tas nav par horoskopu :)

Vai var vinnēt biznesa astoņkāji Booking.com?
Cinnija, ja jau šķiet, ka Tev kaut kas pienākas, tad izmanto savas bankas chargeback procedūru, lai saņemtu atpakaļ naudu par neiegūtu pakalpojumu.. :) Tiesa, rēķinies, ka gadījumā, ja Tev nav taisnība, banka savus izdevumus piedzīs no Tevis. :) Tam nevajag nekādu juristu. Tur pietiek ar iesniegumu bankai :)

Vai var vinnēt biznesa astoņkāji Booking.com?
Booking neko no klienta neiekasē. To dara hotelis. Par atcelšanu - jālasa noteikumi pie rezervēšanas. Ja ir neatceļama viesnīca, tad neko caur bookingu atpakaļ nedabūs. Vai nu pa taisno no hoteļa (ja jau šie tādi labdari. Galu galā, visa informācija viņiem ir), vai caur apdrošināšanu. Booking ir citas problēmas, kādēļ es to pēdējā laikā izmantoju minimāli. Bet ne jau tad, kad grib atcelt...

Elektriskais sildītājs.
Ja negribas maksāt 200-300eur par Thermor radiatoru (cenas no mājas lapas. Ja nav pareizi, tad sorry), tad ir lētāks risinājums :) Māsai ir parasti konvekcijas radiatori (tie, kas silda tajā brīdī, kad ieslēgti) un ķīniešu "gudrās" rozetes (aliexpress maksāja 15eur :)). Pirms iznākšanas no darba, šīm rozetēm telefonā ieslēdz elektrību (mājās vajag būt wi-fi pieslēgumam) un kamēr atnāk mājās,...

Vai tik loti ir janosoda?
Būvēju veikalu un pāris skrūves ne tā pievilku :) Un? Kādam gabals no tā nokrita? Nevienam nav tiesību mani kritizēt - kā māku, tā izpaužos :)

Mīti un realitāte par datoru procesoriem
Kāpēc Tu neraksti, ka nav nekādas jēgas no 8GB rama, jo to lielākā daļa darbojošos operētājsistēmas nespēj izmantot? :D

Kā jāuzvedas restorānā
Reklāmas raksts? :) Tipa aizvedīšu uz restorānu un par to mani pamācīs tur uzvesties? :)

Paslēptas jaukas dziesmas
Pēdējais pārsteigums bija Bella Chiao (ir populāra citur, pie mums maz dzirdēta) :) Bet ierakstot youtubē ´50 hits, starp stipri daudzām ļoti, ļoti dzirdētām var atrast arī tādas, kuras praktiski nav dzirdētas :)

Kāpēc blefo?
Gadi ta vēl nekas.. :) Bet man bija gadījums, kad mēnešus nošmauca - teica, ka dzimusi jūlijā, bet patiesībā - martā! Nu kā es ar zivi, ja visi saderības testi, astrologi un citi nopietnie padomdevēji man prognozēja lauvu! :D

Kāpēc dāmas dažkārt nenovērtē kungu labos nodomus?
Bumbastik, interesanti, ja situācija būtu otrādi? Dāma mācītos minetu uz dzīviem čaļiem, vai tam "teorētiskajam draugam" nebūtu iebildumu? :)

Velomīļi
Cik ir tie garākie izbraucieni? :) Ja ikdienā pa 6-8h brauc, tad savādāk (resp., meitenei vairs laika tāpat neatliek, tā kā vienalga, strādā tas rīks vai nestrādā), bet, ja 2x nedēļā pa 2h-4h, nekas slikts nenotiek. Un meitene sajūsmā, jo izturība arī ir pietiekama ;)

Vai sievietēm nav pieņemams askētisks dzīvesveids?
1) Kāpēc Tu šo jautājumu neuzdod sievietei, ar kuru dzīvo kopā? :) 2) Nav bail, ka atbildēs sievietes ar bērniem? :D

Interesējos par HDD
Pirms grasies ko ieguldīt, pārbaudi, cik tur baterija. Aparāta vecums pofig (lai ko arī daži teiktu par interneta vilkšanos, tā nav taisnība. Šādi tādi nepiemēroti pārlūki ar tik nepietiekamu operatīvo sklerozi (512MB) gan var radīt problēmas).

Inceli Latvijā
Reāli interesanti - sieviete ar bērnu ir slikti, savukārt prostitūta - labi? Bet prostitūta ar bērnu? :)

Kāpēc izvēlamies nepiemērotus partnerus?
Kāpēc kādai šķiet, ka nepiemērotus? :) Man kā vienmēr-čīkstētājam tieši nepieciešams, lai būtu par ko pažēloties un sieva to labi apzinās un man "palīdz" :) Bet tādi glupie novērotāji no malas domā - vai kāds es nabadziņš, kuram ir slikta sieva! :D

Kā pietrūkst vidējam Oho iepazīties gribētājam?
Vēlmes, draudziņ, pietrūkst. Vēlmes. Sevišķi tiem, kas šeit "muļļājas" gadu desmitiem :)

Kad sievietes sapratīs?
Lai izdzīvotu, kā reiz islāms būs izdevīgāks.. :) Vismaz visi slavenie pareģotāji tā ir teikuši.. :)

Pensiju pārvaldnieks
Manuprāt, 3. pensijas līmeni nemaz tik vienkārši vairs nevar nomainīt, sevišķi, ja ir doma atgūt IIN, bet varbūt es kaut ko jaucu - nav šādas domas bijušas :) Savukārt 2.pensijas līmeni, šķiet, var mainīt nepārtraukti. Aizej/uzraksti uz sev simpatizējošo banku, ka otro līmeni gribi pie viņiem un viņi paši visu izdarīs (vismaz pāris gadus atpakaļ man kā reiz tā bija :)). Btw, kāpēc nepatīk...

Piesūceknis pie flīzes
Vienmēr var drusku pasildīt.. :) Nu ne līdz kušanas temperatūrai (var arī tā, bet tad pielīmējas uz mūžu :D), bet tā, lai siltajam gaisam atdziestot, rodas vakuums.

Ar kādiem izdevumiem jārēķinās makšķerēšanai?
Sākumā būs 15eur par grāmatu - zivis un to makšķerēšanas metodes. Lai saprastu, ka tik vispārīgam jautājumam nevar pat aptuvenas izmaksas pateikt :D

Valsts noslēpums
Principā viss ir aprakstīts šajā likumā - https://likumi.lv/doc.php?id=41058 :)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu