Bazhix

Virietis (36)
iepazīties ar Bazhix

65 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai tas liecina par gudrību? Sākās pie tēmas "Ko šeit vīrieši...", bet turpinājas privāti
riks086 (12:32), par laimi šeit ir 2-5 komentāru ierobežojums "pieredzei", nevis vieta diskusijai :) Virsrakstā pieminētais gadījums nelieciena nedz par gudrību, nedz stulbumu - tā ir neaudzinātība :)

Vai esat čakli vai slinki ĒST-Gatavotāji?
Pērku sviestu, krējumu, maizi, sieru, desu, kūpināto gaļu, tomātus, kafiju, u.c. pusfabrikātus/gatavos produktus. Laikam esmu slinks mājās gatavotājs, ka neko no šitā mājās netaisu :D

Veči vai tas nebiedē?
Trakāk ir tad, ja skaista, kaila sieviete neizraisa nekādu erekciju, bet apģērbta un viduvēja - momentānu :D Ja nestāv, tad nestāv - kas tur ko domāt vai pārdzīvot. Lai kailā sieviete pārdzīvo :D

Kāpēc produktiem ir tā cenas cēlušās?
Tas ir labi, ka produktiem ceļas cenas.. :) To sauc par inflāciju, kas nozīmē valsts attīstību (līdz zināmam inflācijas līmenim). Vai tad tas nav tas, ko mēs visi gribam? Lai valsts attīstītos? :)

Atlūgums pēc 2 darba nedēļām
Darba līgumā noteikti ir atrunāts, ir pārbaudes laiks vai nav (jā, Darbinieks un Darba devējs var noslēgt līgumu arī bez pārbaudes laika) un kā notiek līguma izbeigšana :)

Šahs
Torpediņ, sievietēm vajag nevis vienkārši gudrāku par viņu, bet gudrāku arī par lielu daļu citu veču.. :) Zini kā, dabiskā izlase - nevis vienkārši labāku, bet labāko :)

Kādu vīrieti tu izvēlētos?
Kādiem mērķiem izvēlēties? :) Kā zinātniskā darba vadītāju ņemtu pirmo. Baseina tīrīšanai ņemtu otro.. :D

Ko darīt kad nevienai neesi vajadzīgs?
Ko darīt? Mainīties! :)

Nauda no ārzemēm
Vienmēr atliek WesternUnion un MoneyGram - tās nav bankas, nav nekas jāziņo :) Tiesa, viņiem arī ir nejaukas komisijas :) P.S. Neko, ja maksājums ir eiro, tad Eiropas Savienība ir ieviesusi tādu SEPA - resp., komisija EUR maksājumiem ir tāda pati kā ja maksājums notiktu valsts iekšienē :)

Kas vairāk dominē virtuālā tēla veidošanā - rakstītais vai tomēr bilde?
Patiesībā abi (gan rakstītais, gan bilde) ir vienlīdz svarīgi :) Ja gudru tekstu rakstījis zirgs, tad tas ir daudz vērtīgāks, nekā tad, ja to rakstījis ūsains čalis vainadziņā :D

Vai te savā starpā ņemas vieni pārpalikumi?
Kurš tad nezina, ka tas, kas paliek pēc pusdienām un šķīvja, ir pats garšīgākais.. :D

Svineet Ziemassveetkus un liet laimes???
Patiesībā jau forši, ka vismaz par Jēzus dzimšanas datumu ir vienojušies. Traki ir ar miršanas datumu, ka vienīgais, ko zina, ir piektdiena.. :D

Cik ir jābūt sexpartneru skaitam?
Galvenais, lai tas partneru skaits būtu vesels skaitlis :)))) Man ļoti nepatiktu sieviete, kurai partneru skaits ir 13,7 :D

Samsung galaxy A5 vai Huawei P9 lite?
Huawaii bildes nezinu, bet Samsungam ir daudz, daudz labākas par Sony bildēm (izņēmums, ja skatās uz Sony telefona(ne televizora) ekrāna :) ). Esmu vēlāk datorā salīdzinājis un Sony bija jūtami sliktākas :) Tas, ka lidmašīnās liek izslēgt visus Samsung telefonus, ir taisnība. Apkalpei nav jāpazīst telefonu modeļi :) Vislabākās bildes man ir sanākušas ar Lumia telefonu (man bija Lumia 920, bet...

Kur varētu dabūt slazdu pelei, kas nenogalina, bet peli var citur izlaist?
Bērnībā stikla burkās un skārda spaiņos ķērām :) Bišustropā jāķer ar rokām - nav tak tam nabagam kur paslēpties :)

Iegādājos domājamo daļu kopīpašumā
Šeit bez domājamās daļas galā netikt :) Īpašnieks ir tas, kurš ir ierakstīts zemesgrāmatā (Tavs vīrs un šķirtā sieva). Tu neesi ierakstīta kā īpašuma īpašniece, tātad neesi arī kopīpašniece. Viss pārējais ir ļaļaļa brīvā formā :)

Kreisie soļi.
Dzīvē viss ir līdzsvarā :) Lai tiktu uz priekšu, kreisajiem soļiem jābūt tikpat daudz, cik labajiem. Citādi tā kustība pa rinķi vien, pa rinķi vien :)

Kāpēc daudzi vīrieši, kas uzskata sevi par pašpietiekamiem meklē seksu OHO vakara plānā?
Vai tad Vakara Plāns nav kārtējā humora sadaļa? :D Btw, kāpēc Vakara Plānā pie seksa nav iespējams izvēlēties "vienalga"? Ir tikai iespējams izvēlēties starp vīrieti un sievieti :D

Vai vīrieši arī raud ?
Mizojot sīpolus raud pat visspēcīgākais vecis :)

Vīrieši ar lielo....
Tessai šoreiz taisnība :) Visus tos pagarinātājus - ārzemju ceļojumus, dizaineru drēbes, X6, jahtu, vasarnīcu Jūrmalā u.c. vnk vajag atdot kādam citam :) Lai paliek normālā izmērā un nav lieki jāsatrauc meitenes :)

Nesanāk pārlādēt bildes no mobilā
Glaudāms vai spaidāms telefons? :) Ja glaudāms, tad piereģistrējies kādā no cloud servisiem (onedrive, mega, google drive utmldz :)), augšuplādē no telefona (saucās sinhronizēt) un pēc tam jau kompī skaties no šī servisa. Ja spaidāms, tad gan nezinu.

Cik dienas Jūs esat iztikuši bez ēdiena...?
Ja ēd pa naktīm, tad pilnīgi visas dienas var neēst :)

Kur dabūt mini alkohola pudelītes?
Mani arī interesē, kur nopirkt. Vēlams tukšas :)

Vai darba intervijās esi izlikusies/-cies par to, kas neesi?
Gribēju pieteikties uz šovu Latvijas Princese un izlikos par skuķi :) Tas skaitās? :)))

Parunāsim par kailumu...
Nezinu, kā lai precīzāk noformulē, bet pie Ķelnes doma ne jau tie, kuri atbalsta kailumu, izvaroja sievietes :)

Pasmejies par sevi pats .. :)
Torpediņ, likās, ka Tu māki lasīt :) Acīmredzot esmu pamatīgi kļūdījies :)

Pasmejies par sevi pats .. :)
Ko dod, ka nosaucat kādu par lūzeri vai vēk kkā? ------------ Cerību dod, ka cilvēks sapratīs, ka ir auzās :) Ja Tevi par lūzeri nosauc viens, tad vēl var domāt, ka kaut kas nav ar viņu kārtībā, bet ja to dara gandrīz visi, tad aizdomāties vajadzētu.. :)

Labas sekmes mācībās
Deisas metodei ir mīnuss. Tā rodas Ūsiņa 20:35 pieminētie skolotāji diploma pēc - diploms ir, bet saprašanas - necik :) Atzīmes negarantē, ka cilvēks ir ko sapratis, tāpēc par tām vispār nav ko iespringt. Reizi nedēļā pavadīt laiku ar bērnu, lai nedēļas vielu visos priekšmetos (izņemot, iespējams, fizkultūru) pārrunātu un aizmirstam par atzīmēm. Ja manam bērnam ir 3 tikai tāpēc, ka viņš ir...

Vai atkal kārtējā atkarība?
Kad tad cilvēks nav gribējis atzinību? Tā nu cīnās pēc tās visiem iespējamiem līdzekļiem :)

Kā iemācīties gulēt uz muguras?
Vajag kaķi ieviest (bet tādu mīļu. Parasts nederēs :D) Kad šis tā mīlīgi guļ uz krūtīm, tad nav iespējas pagrozīties - gribi negribi būs jāguļ uz muguras :)

Kā panākt objektīvu vērtējumu?
Rinkulis viedoklis Bet vispār neprasi neko sareizināt - labāk uzprasi, vai 275 dalās ar 4 bez atlikuma. ---------------- Dalās. Bet ne vienādās daļās :D Katrā ziņā matemātika ir viena no nejēdzīgākajām lietām gudrības pārbaudīšanā :) Drīzāk jau liec atrisināt kādu sudoku mīklu, nevis sareizināt 2ciparu skaitļus vai izvilkt kvadrātsakni ar zīmuli uz salvetes stūra :)

Camino de Santiago
+1 izmērs lielāks kā ikdienā nozīmē noberztas kājas jau pirmajā kilometrā :) Kurpes vajag ērtas, taču svarīgāk zeķes :) Tūrisma veikalos (virsotne, ceļotājs, gandrs, eži) izstāstīs labāk par komentētājiem oho :)

Ar velosipēdu pa Indiju
Redz, kur cilvēks ir braucis ar velo pa Indiju :) http://kasparsmisins.lv/celojums-pa-indiju-ir-sacies/ Gan jau šajā blogā pats atradīsi, kā viņu sakontaktēt :)

Mobings - atklāts, pshiholoģisks terors klasē.
skolotājam jābūt gudrākam par sīko perdeli..vārdu sakot kā viņa dzīvi padarit neizturamu. -------------- Šim nepiekrītu, precīzāk otrajai daļai :) Karš nav nekāds risinājums. Ja netiek galā, vnk izmest no klases, lai nav jākomunicē :) Ja tā nedrīkst, bet ļoti, ļoti vajag, tad var. Zinu, ka mums bija skolotāji, kas teica, ka ja neinteresē tēma, mierīgi var iet uz parku spēlēties. Kontroldarbs...

Kā samazināt degvielas patēriņu ASTRA H 1.9CDTI 2006 g.
Pusķieģelis zem gāzes pedāļa :)

"Viegli" Ziemassvētku koncerti - vai kāds ir bijis uz šiem koncertiem iepriekšējos gadus?
Mani arī "aizvilka" uz "Tev tuvumā" iepriekšējo gadu. Patika un ļoti patika. Tā, ka, iespējams, šogad uzprasīšos pats.. :) Par šo "Viegli" nezinu, bet parasti šāda veida koncerti ir ļoti jauki :)

Cik augsts ir basketbola grozs?
Basketball is a sport, generally played by two teams of five players on a rectangular court. The objective is to shoot a ball through a hoop 18 inches (46 cm) in diameter and mounted at a height of 10 feet (3.048 m) to backboards at each end of the court.

Salīdzinošie testi
Kāda starpība, tāpat viss, ko salīdzinošajos testos apskata, pēc pāris gadiem ir jāmaina :))

Uzzināju par krāpšanu.
Ja jau krāpšana, tad iesniegums policijā. Lai viņi šo lietu risina un krāpnieku liek aiz restēm :D

Cik Labam velosipēdam ritenī ir spieķi...!?
Jāni, kā karbona rati sadzīvo ar V-veida bremzēm? Man liekas, ka karbona rati ir iespējami tik ar disku bremzēm :)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu