Bazhix

Virietis (38)
iepazīties ar Bazhix

30 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Mediķu alga ir E-veselības izmaksu summa?
Pilskungs viedoklis0 1 Naudu E-veselībai nav un nebija iespējams izmaksāt ārstu algās ! Tā spriest var tikai neizglītoti cilvēki, kas neorientējas finansu lietās. --------------- Muļķības. Varēt to var :) RīgasSatiksme ļoti labi parādīja, ka naudu, kas ir domāta tramvaju iepirkumam, var iztērēt algās. Un jaunā izglītības ministre bija ar ļoti lielu apņēmību naudu, kas paredzēta sporta...

Nesaprotams teksts analīžu PDF failā
Tak rakstīts - Pielikuma atvēršanai izmantojiet nosūtījuma pārskatā vai īsziņā norādīto kodu/paroli. Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvaniet uz informatīvo tālruni xxxx.

Jūsu domas par AOC?
Interesanti, ka piedāvā noteikt kaut kādu "godīgo" samaksu :) Manuprāt, tas jau strādā un to sauc par kapitālismu - šī cena nosakās automātiski attiecībā no piedāvājuma/pieprasījuma attiecības. Piemēram, andrim par dzeršanu valsts maksā iztikas minimumu, kamēr jurim par jaunas tehnoloģijas ieviešanu dzīvē - vairākus milijonus :)

Atradu mazu parašutu - vai vitjāžnoj, vai kādam citam mērķim. Ir te fizīkas skolotāji, lūdzu ?
Jurijs55 jautājuma autora komentārs0 0 Tas ir skaidrs. Ja Tu mācies, kā es izrēķināju - pareizi ? ----------------- Kā var izrēķināt gaisa pretestību, ja nav zināmi visi lielumi - teiksim, galva ir kantaina vai apaļa, cik liels ir vēders un krūtis. Krīti pliks vai plandošā apģērbā utt utjpr :)

Pietupieni
Sirds tur, netur kājas... :) Locītavām 50 pietupieni ir daudz nepatīkamāk, nekā sirdij tos izpildīt.. :)

Vai Francijas banka parskaitot uz Latviju nem vadilacijas maksu 350 eiro.
350eur ES iekšienē nevalidē. Briesmīgi maza summa, lai tērētu uz to līdzekļus. Pārskaitījumam būs parastā SEPA komisijas maksa

Vai tā ir nodevība?
Nate, ar skalpeli.. :)

Vai tā ir nodevība?
Vai tiešām dročīšana ir vienīgais risinājums, lai "stīvumu" dabūtu nost? :)

Naktsmītne Kauņā
Un kāda vaina palasīt atsauksmes par konkrēto viesnīcu? Ja aprakstītais neatbilst, atsauksmēs tas būs pieminēts pat ļoti bieži :)

Istaba - gulta
Liec šūpuļtīklu vai vairākus - tādus, kur var gulēt, kur sēdēt... :) Griestos var sadzīt vairākus āķus, lai iekārtojumu var mainīt pēc noskaņojuma :)

Mācīties ķīniešu vai zviedru valodu?
Ķīniešu. Ne jau šim brīdim ir jāizvēlas, bet tam, kas būs pēc gada vai diviem.. :)

Jābūt nesmēķētājam ...nedrīkst lietot alkoholu !
Lielākā daļa logu mazgājamā šķidruma satur alkoholu(spirtu).. :) Ja ar tādu es nomazgāju vannas istabas spoguli, es lietoju vai nelietoju alkoholu... :)

Vai fitness tiešām ir solis pretim homoseksualitātei?
Reāli interesē, kādēļ runājot par steroīdu kaitīgumu, ir jāpiemin homoseksualitāte.. :) Laikam jau čalis savādāk nespēj pievērst sev uzmanību.. :)

Nju neskrien vireļi pēc tām jaunākām bobām, neskrien.
Nav vēl gadījies satikt astrologu, kuram būtu taisnība... :D

Laboratorijā audzēta gaļa - vai ir aizspriedumi?
Man ir aizspriedumi pret idiotu, kurš tic, ka steika cenas samazināšana zem 50$ ir kaut kas vērtīgs.. :) Pasaulē normāla izmēra steiku cenas ir ~2x zemākas, tajā skaitā Latvijā, līdz ar to šādam jautājumam nav īsti jēgas :)

Kaut kā ienāca prātā jautājums par foto.
Jebkura zagšana ir krimināli sodāms nodarījums, neskatoties uz to, kāds to atklāj vai nē :) To, ko drīksti darīt - bildēt uz ielas jebkuru cilvēku (Latvijā. Citur ir jālasa citi likumi) un to bildi publicēt :) Kamēr, izmantojot šādu bildi, iepazīstoties neprasi, lai izmaksā Tev kafiju vai samaksā par seksu, tikmēr neko tā īsti nevar padarīt. Tiesa, ja nofotografētā persona prasa, bilde ir uzreiz...

Lidojumi
idioti.. :)

Ko nozīmē ´´dzīvot pareizi´´?
Gribētu piekrist borzomi, bet nevaru.. :) Ja ar kaut ko nav apmierināts - tātad nav pareizi. Tiesa, tam ir pavisam vienkāršs risinājums - izlabot to, ar ko nav apmierināts un dzīve kļūs "pareizāka" :)

Apdraudējums
HOUSE, nē. Vadītājam ir nevis gājējam ir jādod iespēja, bet gan jāapstājās, lai gājējs varētu šķērsot gājēju pāreju.. :) To nesauc par iespējas došanu, to sauc par "priekšroka" :) Interesanti, ka Tu nepieminēji 25.3 punktu.. :) Gājējs arī ir satiksmes dalībnieks. Un arī viņam šis punkts ir jāievēro.. :D P.S. Jā, noteikumi paredz, ka gājējam ir jāpārliecinās, ka vadītājs viņu laiž. Diemžēl...

Apdraudējums
Gan jau vadītājs iepazīties gribēja.. Lai nopietni kaitētu, tik lielu ātrumu uzņemt tur nevar :D

Ko nozīmē, ja vīrietis kā sava profila bildi ieliek foto, kur šis ir tikai apakšbiksiņās?
Tas nozīmē, ka čalim ir vismaz vienas apakšbikses, kas nav cauras (gan uz fotografēšanās brīdi)... :)

Kur, kā cilvēki vispār iepazīstas?
Tu neticēsi, bet absolūti lielākā daļa iepazīstas darbā (kolēģi, klienti, sadarbības partneri) :) Varbūt beidzot sāc strādāt? :)

Latviešu sieviešu gara trulums
Cilvēkam, kuram šķiet normāla 2% rentabilitāte (skatīt 2.punktu tēmas pieteikumā), nevajadzētu ļaut tikties ar pretējo dzimumu.

Grīda garāžā
Ir divu veidu garāžas - viena, kas domāta mašīnai un krāmiem(zālespļāvējs, zāģis, 2 velosipēdi, liekās trubas un stikli no vecas siltumnīcas, utmldz :D), otra, kura domāta, lai aizmuktu no sievas ar bilijarda galdu, bāru un spēļu aparātiem :) Kurai no šīm garāžām Tev vajadzēs grīdu? :)

Mīlestība un sekss???
Pie ārsta jāiet.. :) Hronisks nogurums ir diezgan drīzas nāves pazīme :)

Cilvēku vērtēšana pēc horoskopa zīmes un numeroloģijas?
Interesanti, Geišai ir svarīga dzimšanas stunda, tai čigānietei, kuru gribēju ievilkt gultā, vajadzēja zināt arī dzimšanas minūti. Tiem, kas raksta avīzēs, pat dzimšanas datumu nevajag zināt :) Diez, paši krutākie astrologi izmanto laika nobīdi? :) Resp - kamēr gaisma atnāk no Saules, nepieciešamas ir ~8 minūtes. Kamēr gaisma atnāk no kādas no svarīgajām planētām, vajag ilgāk (galu galā, gaisma...

Cilvēku vērtēšana pēc horoskopa zīmes un numeroloģijas?
Ja prasa jaunavu, tas nav par horoskopu :)

Vai var vinnēt biznesa astoņkāji Booking.com?
Cinnija, ja jau šķiet, ka Tev kaut kas pienākas, tad izmanto savas bankas chargeback procedūru, lai saņemtu atpakaļ naudu par neiegūtu pakalpojumu.. :) Tiesa, rēķinies, ka gadījumā, ja Tev nav taisnība, banka savus izdevumus piedzīs no Tevis. :) Tam nevajag nekādu juristu. Tur pietiek ar iesniegumu bankai :)

Vai var vinnēt biznesa astoņkāji Booking.com?
Booking neko no klienta neiekasē. To dara hotelis. Par atcelšanu - jālasa noteikumi pie rezervēšanas. Ja ir neatceļama viesnīca, tad neko caur bookingu atpakaļ nedabūs. Vai nu pa taisno no hoteļa (ja jau šie tādi labdari. Galu galā, visa informācija viņiem ir), vai caur apdrošināšanu. Booking ir citas problēmas, kādēļ es to pēdējā laikā izmantoju minimāli. Bet ne jau tad, kad grib atcelt...

Elektriskais sildītājs.
Ja negribas maksāt 200-300eur par Thermor radiatoru (cenas no mājas lapas. Ja nav pareizi, tad sorry), tad ir lētāks risinājums :) Māsai ir parasti konvekcijas radiatori (tie, kas silda tajā brīdī, kad ieslēgti) un ķīniešu "gudrās" rozetes (aliexpress maksāja 15eur :)). Pirms iznākšanas no darba, šīm rozetēm telefonā ieslēdz elektrību (mājās vajag būt wi-fi pieslēgumam) un kamēr atnāk mājās,...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu