salve

Sieviete (54)
iepazīties ar salve

13 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai kritika ir laba lieta,vai gudrāk būtu paklusēt?
Ja ieraugi ko kritizējamu citā, tad vispirms pasmaidi - esi atradusi to, kas pašai ir "baļķis", ko neredzi. Un tad laiks spogulī paskatīties - ar mīlestību pret sevi, protams :-)

Sievas sānsolis
Neatkarīgi no tā, kam - sievai vai vīram - ir bijis sānsolis, ABIEM ir jācenšas saprast, kapēc tas noticis. Ja nav vēlēšanās saprast un rast to, ko te daži sauc par kompromisu, tad katram savs ceļš ejams.

Kurpnieks bez kurpēm.
Katram savs pieticības un pārticības uzskats, it īpaši jau par to, kas attiecas uz mantu un tās daudzumu. Ja citiem izpalīdz, tad jau sirds īstajā vietā. Turklāt no saviem novērojumiem varu teikt, ka cilvēkiem ar "zelta rokām" bieži vien ir ļoti vienkāršs (pieticīgs) dzīves veids. Kas attiecas uz mīlestību - būs īstais cilvēks un būs arī mīlestība.

Sievietes vieta vīrieša dzīvē šodien
Chris, viss atkal ar kājām gaisā. Tieši vīrietim ir kaitīgi būt vienam. Vīrietim ir jādara viss, lai būtu mazāk vientuļu sieviešu. Proti, tieši vīrieša labai psihiskajai un fiziskajai veselībai "zāles" ir sieviete, un ne otrādi.

Sievietes vieta vīrieša dzīvē šodien
Chris. Senā patiesība - ja būtu dzimuši tikai tie bērni, ko gribējuši vīrieši, tad cilvēce sen būtu izmirusi. Katrā ziņā Latvijas sen nebūtu bijis.

Sievietes vieta vīrieša dzīvē šodien
Normāla vīrieša dzīvē vienmēr ir, būs un jābūt (tas pat to vietu gan tā dīvaini) sievietei. Viņa sievietei. Ir, protams, "vietu ierādītāji", bet tas jau sievietes ziņā - ņemt vērā, jeb nē...😊

sieviete skorpitis-virietis skorpitis
Tas vispārīgais tik tā - ne visai nopietni. Var labāk paskatīties numeroloģisko saderību pēc dzimšanas datiem, tas būs nedaudz tuvāk patiesībai (procenti 30).

Sieviete vērsis, vīrietis skorpions - saderība
Ak, atvainojos, ascedents, nevis asistents. Astroloģija ir sena un nopietna zinātne. Un tikai tad, ja to tā arī ar sapratni pielieto, ir nozīme. Dažādos i-neta portālos ik dienas sacerētās prognozes ir totālas muļķības.

Sieviete vērsis, vīrietis skorpions - saderība
Iesaku aiziet pie profesionāla astrologa, vai vismaz internetā bezmaksas astroloģisko karti sastādīt. Tikai šai vienīgajai (acīmredzot pēc saules) zīmei nav izšķirošas nozīmes, sievietei svarīgākā ir mēness zīme dzimšanas brīdī, arī asistents ir svarīgi u.c.

Vai Jums ir pieredze ar citiem iepazīšanās portāliem ?
Cris1986. Nevajag spriest pēc sevis. Procentuāli iepazīties jau te vēlas daudzi, atšķirīgi ir tikai mērķi. No vīriešu puses aptuveni 80 % ir tikai un vienīgi sex vajadzībai, tas gan.

Dāvināt vīrietim-Vai tas ir pašcieņas trūkums?
Dāvināšanas priekam ir jābūt! Starp citu, ir vīrieši, kuriem patīk, ja dāvina ziedus.💐

Kāpēc vīrieši maksā par seksu sievietēm
eel86 Manā rakstītajā bija runa TIKAI par vīriešiem. Par sievietes lomu un nozīmi attiecībās, it īpaši jau ģimenē, tā jau ir cita tēma. Sieva ir sieva, bet prostitūta ir prostitūta - divas dažādas pasaules, tur ir arī dažādi "par ko maksā". Prostitūta maksā MAZĀK! Par viņu arī var vienkārši un ātri samaksāt.

Kāpēc vīrieši maksā par seksu sievietēm
Ekselenta tēma oho publikai! Vīrietis pelna, lai maksātu, tērētu sievietei. (Cik kas maksā un kā maksā - to te neapspriežu). Vīrietis maksā, jo viss, ko viņš vēlas (un tas, ko viņš visvairāk vēlas :-)) viemnēr maksā. Jā, arī sievai, jeb savai sievietei. (Nu mēs taču zinām, ka par velti ir tikai tas, kas peļu slazdā). Vissituētākajiem ir lieliska un laba ģimene, ...<< atpakaļ
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu