engeliteS

Sieviete (38)
iepazīties ar engeliteS

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Franču manikīrs
Kāda taisa pati? Iesakiet kā labāk un varbūt kādu noturīgu nagu laku.

Ko apskatīt Palangā
Ko apskatīt Palangā, Klaipēdā? Varbūt kāds brauc uz to pusi šodien, rīt?

12 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai sex pirmajā randiņā ir šķērslis nopietnu attiecību veidošanai ?
Nu, ja gribi izveidot nopietnas attiecības, tad būtu svarīgi, lai potenciālajam kandinātam Tu interesē arī kā personība nevis tikai Tavs glītais ķermenis un lai to noskaidrotu, nav citu variantu kā daži randiņi bez seksa. Kaut kā taču ir jāatlasa nopietni ieinteresētie no tiem, kas meklē tikai izklaidi. Ja meklē tikai mīļāko, tad uz priekšu kaut pirmajā randiņā.

Garās schlanges
Un ko Tu domā, ka augumā garākās kā īpaši atšķiras no īsākām? :D Viens vīrietis gan man stāstīja, ka bijis jocīgi gultā ar īsu meiteni, sajūta, ka guli ar savu meitu

Cik liela nozīme cilvēka dzīvē ir seksam kā tādam?
Postremo, nu nezinu kur esi rāvis tādu statistiku, bet skaidrs viens, ja ir problēmas gultā, tad ir problēmas pašās attiecībās, bieži sakārtojot attiecības, sakārtojas arī gultas lietas, bet, pat, ja ir labs sekss, tā nav garantija, ka būs labas un ilgas attiecības, piemērus daudz var atrast.

Cik liela nozīme cilvēka dzīvē ir seksam kā tādam?
Starp citu attiecības ļoti reti izjūk sekss nesaderības dēļ, parasti šķiras citu iemeslu dēļ. Ja pāris izšķiras dēl kāda neuzticības, tad tā nav šķiršanās seksa dēļ, bet tāpēc, ka otrs jūtas nodots un nespēj tādu pārestību piedot. Kāpēc cilvēki tiecas pēc seksa? Tāpēc, ka jebkurš cilvēks tiecas pēc mīlestības, grib mīlēt un būt mīlēts un sekss drīzāk ir šīs mīlestības izpausme (vismaz ideālā...

Kad pazūd jēga dzīvot?
Grūti jau tā pateikt un ielīst otra ādā, parasti, ja ir tādas runas, ka negrib dzīvot utt tad ir darīšana ar kādiem dvēseles ievainojumiem, ar kuriem konkrētā persona netiek galā, tie ievainojumi sāp un liekas, ka vieglāk būtu nomirt nekā vēl paciest šīs sāpes.

Bailes no attiecībām. Mēs esam atbildīgi par tiem ko pieradinam../Mazais Princis/
P.S. Mīļāko attiecības pēc būtības ir attiecības, kas balstītas uz viens otra izmantošanu. Izmantot kādu taču nav labi? :)

Bailes no attiecībām. Mēs esam atbildīgi par tiem ko pieradinam../Mazais Princis/
Nu tad varbūt labāk nopirkt vibratoru? :D Nepieķersies Tev. Bet vispār, ja ir bailes, tad ir kāds ievainojums, kas ir jāsaārstē. Ja cilvēkam ir lauzta kāja, viņs taču neturpinās klibot ar šo lauzto kāju mēģinot sev iestāstīt, ka viss jau ok, ies uzliks ģipsi un pēc 1 mēneša būs vesels. Tāpat ir ar dvēseles ievainojumiem, kuri gan nav redzami, bet acīmredzot ir. Un kā jau viens teica, nesākt...

Kā cīnīties ar sagurumu un pēkšņu atrubīšanos?
Man arī bieži sagurums un grūti no rītiem piecelties un nekas īsti nepalīdz. Iemeslu tā arī neesmu atradusi, var būt 100 un viens: veģetatīvā distonija, D vitamīna trūkums, dzelzs trūkums, magnija trūkums utt Neviens te Tev nepateiks kas īsti par lietu, vari sākt staigāt pie ārstiem un pārbaudīt veselību un sākt ar izslēgšanas metodi.

Vai nav tā, ka sievietes, pa lielam, cenšas nonicināt vīriešus......
Ja ir tieksme noniecināt, tad ir kāds aizvainojums, dvēseles sāpīte, visu dziedē mīlestība. Bet par to ko raksta Labrador, domāju lielākai daļai sieviešu ir pārāk zems pašnovērtējums un jācenšas to celt, nevajag nezin ko prasīt no vīriešiem, bet tas, ko sieviete tiešām var gaidīt, ka pielūdzējs aplidos dāmu un ilgstoši.

Vai jūs akceptējat Lido kā randiņa vietu?
Pirecājies, ka neuzaicināja uz bāru "4 Promiles" :D Pirmais randiņs domāts lai iepazītos un tam lieti noder kafejnīca, kas Lido pēc būtības arī ir. Nepatīk tieši Lido tā arī pasaki, labāk ejam uz to un to kafejnīcu, kur problēma?

Kā lai saprot, kura ir "īstā"?
Ja gribi dēļ tās sievietes mainīties, darīt viņu laimīgu, tad ir īstā :D

Kā pareizi slavēt vīrieti?
Galvenais pateikt "paldies" un smaidīt :) Tas jau liecinās, ka novērtē to , ko viņš ir izdarījis.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu