daris

Virietis (54)
iepazīties ar daris

3 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Uzpumpētās krūtis un lūpas sievietēm
Redzēju pa TV jaunu sievieti ar uzpumpētām lūpām . Man liekas kad šausmīgi jau izkropļo sevi tādā veidā . Bet KĀPĒC ? Kur jēga ?

Gūžas operācija, protēze?
Te daudzi par privātām lietām jautā - es arī uzdrīkstējos . Lūdzu pastāstiet savu , citu pieredzi par šo tēmu . interesē pilnīgi visi sīkumi .

Rīkstnieks
Lūdzams iesakiet reālu un godīgu rīkstnieku ,kurš parādīs dabā , kur atrodas āderes. Vajadzīgs , lai būvētu ( izvietotu ) māju un kur taisīt h2o urbumu . Pilnīgi nopietni. Jautāju ...

41 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Mehanizaacija.
Un vēl === katrs darba devējs domā tikai divos virzienos = kā apjāt valsti un strādnieku .

Mehanizaacija.
Patreiz esmu bez darba . Protu un drīkstu vadīt arī traktoru .Bet par simbolisku darba samaksu labāk kasu savas olas . Tā kā darba devēji domājat par adekvātu samaksu un būs jums strādnieki .Kā maksā tā arī strādā .

Futbols
20 skraida pakaļ 1 bumbai 2 stundas un rezultātā 0=0 . Ļoti interesanti ?

PVN
Cietīs jau pensionāri .

PVN
Aplokšņu algas būs mūžīgi . PVN celsies - nelegālais rūpals arī .

RailBaltiс.
Kamēr būs iespēja nepamatoti ,nevis strādājot pelnīt ,bet kāst naudu no valsts tikmēr būs šādas globālās būves kurām izmaksas iz izzīstas no pirksta .

Apģērbu kvalitāte
Oriģinālu mantas maksā bargu naudu.Novalkāt nav iespējams. Vai pa lēto - novalkā un izmet. Toties mainās sortiments.

Kāpēc plikām sievietēm
Varbūt vēl paspēsim piedzīvot tos laikus kad šīs vietas netiks slēptas . Uz to taču iet zibens ātrumā = nu piemēram ja salīdzina bumbierenes un stringu biksītes .

Benzīna zāles trimmeris.
Šādi izskatās

Benzīna zāles trimmeris.
Pirktu benzīna aparātu ,lai būtu jauda visiem dzīves gadījumiem . Tad vairs nekad nepirktu t.s. amatieru maz pazīstamu nosaukumu ražojumus . Pa tiem 200 reālākais variants lietotu caur ss. Un vēl tikai t.s. krūmgriesi ,lai var lietot ar t.s. trīsstūri kas domāts teiksim avenēm vai tam līdzīgiem stiebriem ,jo ar to auklas mainīšanu var sjukt prātā . Bez auklas var iztikt . ...

Hialuronskābe
Ja nu tiešām tās naudas gribas tērēt , varbūt labāk noziedo !

Lancia LYBRA 1,8 benzīns.Dzimusi 2001 gadā.
Itāļu auto ir pirmajā vietā pasaulē auto dizainā . Tas varētu būt vienīgais pluss .

Vai vēl kāds vīrietis ir palicis...
Nesaprotu cilvēkus ,kuri brīvprātīgi sevi nolemj sāpēm un citiem ķermeņa uzlabojumiem -krūšu palielināšanai sievietēm ,piemēram .Un atrod taču laiku ,saņemās un taisa plastiku ???????

Skrējējiem: ko Jūs dariet ziemā?
Kāpēc vispār jāskrien ???? Var taču ar k/ko interesantāku nodarboties/sportot .

Brākis.
Ne pa velti atdzimst interese par lietotiem priekšmetiem , kuri ražoti teiksim 90-ajos vai pat agrāk = tad bija cita un labāka kvalitāte . Nu piemēram automašīnas vai vienkāršas elektriskās tējkannas ,kuras vēl šodien darbojas . Cits jautājums kādā izskatā tādas mantas ir saglabātas līdz mūsdienām .

Kokapstrāde
Izdarīt var visu . Bet vai šis uzdevums k/ko praktisku iemācīs ? Labāk būtu izgatavot kādu reālu priekšmetu no koka vai saplākšņa ,kurš kādam noderētu . Bet šis uzdevums vai izstrādājums pa taisno uz kurtuvi !

Gūžas operācija, protēze?
Godīgi un pa īstam fiziski strādāts . Visdrīzāk no sūdīgas pārtikas , jo pērku tikai veikalos . Labāk būtu laikam pašam audzēt īstu .Sports nav bijis . Cita izskaidrojuma nav .

Gūžas operācija, protēze?
Tātad alternatīvas nav ?

Gejovīzija
LV katrs otrais ir dziedātājs , modele vai deputāts . Kurš tad reāli strādā šajā zemē ?

Vai tā var izturēties pret saviem pilsoņiem?
Kur tad paliek taisnīgums ????? Daudz daudzdzīvokļu mājās dzīvokļus kādreiz dalīja bez maksas . Un tagad tie ļaudis čīkst !!!! Un ko darīt tādiem kas dzīvokli pirka ? Dūrei tik spēks .

Duškabīne Ogrē
Te saka kad vajag meistara palīdzību . Taisnība un pareizi jau būtu . Viss jau atduras naudā , tāpēc jau Viktors vēlas t.s. kaktu meistaru un vēl vietējo ,lai k/cik ieekonomētu . Vairs nav cilvēcīgu attiecību meistars - klients (kunde ) = tagad ir klients ( naudas maiss) ,no kura ir jākāš nekaunīgi jākāš . Meistars grib par vienu darba dienas pavadīto ( varbūt arī ...

Jums arī ir tādi cilvēki darbā, kas saka - man par to nemaksā?
Ja tā var pateikt tad tas nozīmē kad šis cilvēks nāk uz darbu " caur zobiem " - negribot . Konkrēti Ja man k/ko nesamaksā , es paņēmu graudā.

Tenisa kortu īre Rīgā - vai tiešām tik dārgi?
Dārgi ? Kas tur ko nesaprast = tas ir t.s. bizness = neko nedarīt , bet pelnīt naudu uz līdzenas vietas . Neviens jau nerēķina ja pa mazām naudām būtu ļoti daudz gribētāju .

Eiropas klubu izvirtības
Kam nekas cits šajā dzīvē nerūp , tad arī interesē šādi tādi klubi. Loģiski un ar prātu padomājiet ! Katrs protams savādāk jūk prātā. Klubos brīvprātīgi vēlas noķert kādu buķeti ? Ja ir vajadzība pēc asām izjūtas, gan jau jebkurš bomzis par mazu naudiņu iegrūdīs to slotas kātu di..ā

Pārdomas...
Katrai precei ir pašizmaksa , kurai pieliek to gala cenu klāt ,kura nu gan ir izzīsta no pirksta .

ka garsigi pagatavot?
Astītes un ādiņas jau nekas , ja salīdzina ar mums visiem ļoti iecienītajām desām = tur ir samalti ragi un nagi un viss cits pārējais .Gaļas rūpniecībā atkritumu vai atgriezumu nav .

Rīkstnieks
Lexxim. Man vienalga. Un ko Tu ? Klanies iestādēm , ceļos krīti ?

Rīkstnieks
Un tās oficiālās iestādes nekad nav atzinušas rīkstniekus. Es atkal neatzīstu iestādes.

Rīkstnieks
Zināšanai : āderu krustpunktos urbj tos urbumus , bet māju izvieto kur nav āderes.

Kā skalojamā kastē nomainīt aizvaru?
Un vēl.Vairums ļaužu domā kad jebkuru darbiņu var izdarīt 5 minūtēs.

Kā skalojamā kastē nomainīt aizvaru?
Visas problēmas un nesaskaņas ar meistariem veidojas dēļ naudas. Klients vienmēr ir piekasīgs un negrib būt saprotošs. Piemēram ar to podu. Nu kā var zināt no klienta vārdiem kur tieši ir tā vaina. Tātad vispirms jāapskata vaina savām acīm.Bet ko klients = meistars idiots nezin ko vajag uzreiz. Tai pat laikā jau domā par naudu cik būs jāmaksā.Var būt 10 dažādi podu ...

jociiga taa publika
Ko mums baidīties , lai oligarhi baidās .

Kāds būtu optimālākais ´´drošības´´ variants dzīvoklim?
Iesaku ieviest niknu vai parastu suņi. Tikai kā ar to staigāšanu uz dabīgām vajadzībām. Tad dzīvoklis tukšs.Atliek tad 2 suņu iegāde.Staigāšana uz maiņām. Bet citādi jūtu līdzi par to rajonu. Ja iespējams penzim dzīvot laukos vai nabagmājā.

Skalojamā kastā ik pa laikam dzirdama sīkšana, vienreiz laikam pat tā ka pilēja
Attaisi to skalojamo kasti vaļā - ielūkojies iekšā un klausies no kurienes tā skaņa nāk laukā , un tad attiecīgi rīkojies .

KASKO
Neredzu jēgu jaunam auto . Tikai galvassāpes 7/24. Konkrēti = KASKO , rezerves daļu dārdzība , auto kvalitāte kā tāda , elektronika ,paša auto dārdzība - var redzēt kā ļaudis "´laiza tos savus jaunos auto "".

Liepāja
Nav svarīgi kas mainījies Liepājā. Svarīgi ir iepazīt kādu sievieti. Kā tagad atceros kāda sieviete šeit OHO aicināja jebkuru puisi aizvest viņu pirmo reizi uz Liepāju. Man tā loze izkrita. Nenožēloju.Jauka sieviete un pilsēta.

ko prasit dzivokla ipashniekam?!
Labāk neīrēt no saimnieka , bet pirkt pašam savu dzīvokli . Nekustamais vienmēr likvīds .

Vai Jūs šodien savām kolēģēm, draudzenēm, dāvājāt ziedus ?
Protams kad ne. Vai tad man te jānoskaita visa sieviešu sūtība /? Te jau vairums ļaužu tikai par TO vien domā .

Vai Jūs šodien savām kolēģēm, draudzenēm, dāvājāt ziedus ?
Pilnīgs masveida sviests tas 8. marts. Ja grib dāvāt ziedus , tad to var izdarīt jebkurā citā dienā un pie tam konkrētai sievietei ar kuru būs tas intīms. Nu nevis tipveidīgi visām darba kolēģēm . Ne jau ar visām ir intīms. Un vēl tās tulpes . Vai tiešām tulpes ir ziedu etalons ?

Zafira neiet pēc remonta
Fakts ir tāds kad ir t.s. izteiciens = roka roku mazgā. Tātad acīmredzami ir tas kad apdrošinātāji ar auto servisiem ir uz vienu roku . Es vienmēr esmu gribējis pats saremontēt savu auto pēc GADĪJUMIEM , bet man to vienmēr LIEDZ . Jo reālās auto izmaksas ir samērā mazas. Prasu lai izmaksā naudu . Nekā . Mafija .Naudas pelnīšana neko nedarot .<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu