neko

Virietis (44)
uzzināt vairāk par neko

156 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Ko teiksiet?
muti: un ja tavu apgalvojumu pārfrāzē šādi "vai tad cilvēks, kas čikst par kafijas cenām ir sliktāks par tādu, kas par viņā nedomā"?:)

piedāvājums OHO
Un jēga to darīt, ja tu to gada skaitli esi pat savā "oho vārdā" iebāzis?:))

Kāpēc to noliedz?
"kaapeec sievietes kuras giibst un sashutumaa kliedz no sex piedaavaajumiem" Tu vienkārši neesi sapratis problēmas būtību. Ne jau par seksu tas sašutums (seksu viņām vajag un gribās), bet piedāvājumu un viņa kvalitāti.

Vīrietim jāizvēlas sieviete, ko viņš spēj mīlēt, sievietei-vīrietis, ko viņa spēj cienīt.
Nu un ko Tu tagad gribi, lai "vīrišķīgi elementi" stāsta kā viņus ciena? Nu nebūs tādas atklāsmes, jo viņiem neko pierādīt nevajag. Viss jau sen ir pierādīts. Tēmā čīkstēs tie, kam nesanāk.

Jautaajums vechiem
Tessa [06:52]: "3 uzaicinajumus diena, iespejams, sanjem valšķigas sievietes. varbut. kaut gan pieljauju, ka maldos, jo nespeju iedomaties, piemeram, kur arii tada varetu tos sanjemt. Uz ielas? muljkjiibas. Rimi vakaros?" Labi, pieļauju ka tiem kas dzīvo laukos vai piepilsētā tas patiesām tā ir. Bet ja izskatīga sieviete ikdiena apgrozās sabiedrībā (nevis RIMI) tad piedāvājumi viņai ir. Un...

Nauda?
Izlasīju un sāku šaubīties vai esmu vīrietis, jo nepazītu nevienu kam no manis vajadzētu tikai naudu:) [sazvērestības teoriju cienītājiem: tie, kas saka ka vajag tikai naudu patiesībā ir sievietes, kas tādā veidā konkurentes čakarē]

Bezdarbnieka pabalsts man nepienākas, līdz pensijai 30 gadi jāstrādā.
Lai strādātu pats uz sevi pensijā nav jāiet. Bet 45 gados 5 bērni jau ir nokavēti.

Jautaajums vechiem
Komunikācijas padarījušas maukošanos par ikdienu. --- Varētu padomāt ka laikos, kad nebija pat telefonu, sievietes nesaņēma 3 un vairāk uzaicinājumus dienā:)

Jautaajums vechiem
Nu glītām sievietēm vīrieši uzmanību izrāda katru dienu un viņu ir stipri vairāk par trijiem. Tak viss kārtībā, veselīga konkurence dzīvi tikai padara interesantāku.

Sarunātās laulības, jeb laulības aiz aprēķina, cilvēki ir laimīgāki vai otrādi – nelaimīgāki?
Lai kas sanāktu vajag gan patikšanu, gan sarunāšanu. Jo dzīve tāda - sastāv gan no sajutām gan rēķiniem kas jāmaksā. Es tiktu ka vienlīdz muļķīgi ir vedot kaut ko tikai uz emocijām vai tikai uz aprēķinu - perspektīvā vajag abus.

Senākie OHO lietotāji?
oho tika izveidots 2000 gada novembrī. neko ; profils izveidots: 2001-02-09 16:22 (id=5783)

Formālas darba nespējas lapas
Un kā tu zini ka kaimiņiene skaitās mājās ar slimības lapu? Un kā zini ka strādā un kādā statusā? (Ar viņa vīru guli vai?) Ja jau visur šņukurs ir iebāzts, arī šo jautājumu varētu ar viņu pašu izrunāt.

Seriāls
Epizodes tās pašas sērijas jau vien ir. Angliski sērijas sauc par epizodēm.

Cik ilgi kalpo baterija elektroskuterim?
Nav jēgas uzdot šādus jautājumus nenosaucot konkrētu modeli. Akumulatoru cenas variē no ~30 - ~2500 eur. Tāpat arī kalpošanas ilgums.

Mērķi
Interesanti pēc kādiem tādiem kritērijiem var izsecināt ka viduslaikos cilvēki bija laimīgāki?:) Cilvēki ir tādi radījumi kas pamanās būt laimīgi jebkuros laikos. Ir protas arī tādi kam tieši tā pat viss ir slikti neatkarīgi no laika kurā dzīvo.

Lielākās vsa. kārnās sievietietes ?
Nu ja pēc šādiem kritērijiem, tad vislabākās ir dzerošās. Viņām arī ir nodrošinoši vīrieši, Visus strīdus var atrisināt ielejot 100g, ja lielāks konflikts 0.5l atrisinās ar garantiju. Padarīt tādu laimīgi var jebkurš, atliek tikai ieliet.

Kurā robežas pusē esat?
Daži tic Ziemassvētku vecītim, daži Lieldienu zaķim, bet vēl daži Marksismam. Katrs izvēlas sev tuvāko pasaku. Vispār jau pasākam nav ne vainas, ja vien cilvēks spēj saprast kā tā ir tikai pasaka. Bet ja patīk šausmu stāsti iesaku palasīt Edagru Alanu Po. Viņa sanāca daudz labāk par Marksu.

Vai jūs ticat?
Ticu ka pēc 50 gadiem mode neēst gaļu būs pārgājusi.

Dzīvokļa remonta secība
Klausi cilvēkiem, kas jau pateica ka logus un durvis taisa vispirms. Ja tā baidies jaunās durvis nosmērēt - iepako celtniecības plēvē.

Vai kāds ir izlasījis zinātnieku petīciju pret 5G ieviešanu?
Aivars: publiskai diezgan maz interesē zinātnieku teiktais, ja ir savas zināšanas fizikā un tehnoloģijās.

Vai kāds ir izlasījis zinātnieku petīciju pret 5G ieviešanu?
Smieklīgākais ka visi tie radītāji jau sen ir un tiek lietoti. Vienīgais ka 5G ir jauns - tas ir tas ka tagad to var ievietot telefonā nevis 10-30 kg smagā kastē.

Vai kādam ir pieredze ar sadarbību ar ķīniešiem ?
Nu biznesā tas tā visur - ar tevi sadarbojas tik ilgi, kamēr tas ir izdevīgi. Ja nav izdevīgi - neesi vajadzīgs. Visādi citādi viņi ir diezgan uzticami.

Skaisti (?!) cilvēki patīk visiem
Skaisti cilvēki protams patīk visiem, bet jaunu frizūru un tamlīdzīgas lietas ievēro tikai tādiem, ko labi pazīst. Tie ir viņu draugi, kas "strādā" žurnālistikā. Personīgi kontakti un viņu simpātijas/antipātijas.

kāpēc mēža mēlenes bija tik lietas ?!
Vairumtirgotāji iepirka par 1.80 -2.00 eur kilogramā. Tā vietā, lai fantazētu būtu labāk cenas paskatījies, internets taču tev ir.

Kas ir tikumīga sieviete?
Diez, ja man nav kalpoņu, tad esmu netikumīga?😏 --- nē, tad tev nav vīrietis kas par tevi rūpējas :)

Jaunāku vīru meklētājas.
Es teiktu, ka noveco +/- vienādi un ja saka ka tā nav, tas abos gadījums ir tikai diplomātija. Ir protams izņēmumi, bet tie ir tikai izņēmumi.

Kā vērtējat gaidāmās izmaiņas bezdarbnieku pabalsta izmaksu laikā un apjomā?
13:52: piekrītu. Pabarot es savus pats varu. Skolotājiem vajag maksāt.

Kā vērtējat gaidāmās izmaiņas bezdarbnieku pabalsta izmaksu laikā un apjomā?
Pozitīvi vērtēju - varbūt beidzot nodokļus sāks prātīgāk tērēt.

Kas ir tikumigs virietis?
15:05: "meegjinu iedomaaties ko netikumiigu viirietis sievietei vareetu piedaavaat? nu nenaak nekas praataa .." Vīrietim tas vairāk izpaužas piedāvājumu neizteikšanā/nedarīšanā. :)

Kas ir tikumīga sieviete?
Tā palasot komentārus piebilde; tikumība ir stipri plašāka lieta par izvēli ar ko gulēt. Sekss tanī visā ir tikai viens no aspektiem.

Kādēļ cilvēki neveido attiecības?
ending: "Cerēt, ka bērni aprūpēs senčus vecumdienās gan nevajadzētu." Kāpēc nevajadzētu? Ļoti daudzi jau to dara un tieši tā ar dzīvo. Nu jau otrajā vai pat trešajā paaudzē. Ja nu kam nevajadzētu ticēt, tad tai pasakai par "valsts rūpēm" un pensiju sistēmu. Pie pašreizējās demogrāfijas tas ir tikai laka jautājums, kad tas viss sabruks. Nemaz nerunājot par to ka nogrūt savu bērnus un/vai...

Kā mēs ekonomējam savas finanses?
Neesmu tik bagāts, lai pirktu lētas liets:)

Kādēļ cilvēki neveido attiecības?
Cilvēki veido attiecības. Tiem kas viņas veido ar valsti bērnu nav, pārējiem parasti ir. Ja vecāku vairs nav; nu priekš tam jau ir pārējā dzimta/ģimene.

Vārdi-pārdot dvēseli velnam! Kā tas būtu realitātē?
Hmm.. un tas tiešam ir tik briesmīgi slikti - darīt kaut ko otram vajadzīgu?

Vārdi-pārdot dvēseli velnam! Kā tas būtu realitātē?
Nu bet tā jau ir vienkārši reālā dzīve; nemēdz tā būt, man viss būs un man par to nekas jādara nebūs:)

Taksometru mafija lidostā
19:46: Mikroautobuss nr 3xx [kaut kas] - neatceros kurš precīzi numurs. Nepievērsu uzmanību.

Kā aizbaidīt aļņus?
Hmmm... un tie aļņi tiešām visas tavas sēnes noēd? Kur tieši problēma? Aļņi uzturas vienā vieta ja tur ir kaut kas viņiem garšīgs, bet pirmo reiz dzirdu, ka tās ir sēnes.Kad būs apēduši -paši aizies.

Taksometru mafija lidostā
"Naktī autobuss vairs neiet." - iet gan, ap 3.00 uz ceļa redzēju.

Novērojums
Un koncertiem parasti eju divatā vai viens, bet gandrīz vienmēr viņos tiek sastapti vēl kādi 4-5 draugi vai paziņas. Attiecīgi nekur jau nav teiks, ka tās kompānijas, ko koncertos redzi, kaut ko ir sarunājuši. Diezgan liela daļa veidoja jau pasākumā pašā. Un tā ir visās vecuma grupās.

Vai jums nav vienalga?
jotuns: arī tev draud samalšana desās.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu