neko

Virietis (44)
uzzināt vairāk par neko

169 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai bieži ņemat ko dod, vai tomēr atļaujat sev izvēlēties? :)
Nav idiotiskāka argumenta attiecības (via viņu veidošanas mēģinājumā) kā statistika. [vispār nekad neņemu ko dod, pats izvēlos un paņemu]

Romantiska nedēļas nogale mīļotajam
Neko,Tad Tev tā sieviete neko nenozīmē.Par mīļoto cilvēku baidās. --- Ej nu ej, daudzi pāri kopā lec ar izpletņiem, slēpo kalnos, nirst un daudz ko citu dara. Bez tam lecot ar gumijām risku nav praktiski nekādu - tas nav izpletnis, kas jau ko saputro var ari neatvērties. Pat slēpot kalnos ir daudz riskantāk. Un, ja nopietnāk, bailes nogalina jūtas. Vismaz vīrietim nevajag lieku stresu - ka...

Romantiska nedēļas nogale mīļotajam
Siguldā ir atrakcija; pa pliko lēkt ar gumijām- būs gan romantika, gan adrenalīns. Kopīgi, plikiem krist no 40+ metru aukstuma - romantiski tak un būs ko atcerēties:)

Radiaktīvo atkritumu utilizēšana ...
AivarsN: "Savukārt ķīmiķi uzskata,ka katras vielas atomiem ir noteikts nemainīgs elektronu skaits" --- Klausies, tev skolā ķīmijā sekmīga atzīme bija?:) Neviens ķīmiķis tā neuzskata. Atomi tiek klasificēti pēc protonu un neitronu skaita tā kodolā: protonu skaits nosaka ķīmisko elementu, bet neitronu skaits nosaka elementa izotopu. Savukārt elektronu skaits var būt manīgs - klasifikācija no tā...

Kādu vīrieti jūs sievietes gribētu redzēt sev blakus?
Vienu nesaprotu.: kāda tev jēga no atbildēm ko dod sievietes, kas tevi nemaz neinteresē. Šis jautājums jāuzdod konkrētai sievietei, kura interesē.

Kad gaidi kādu vienu un tikmēr garām iet citi...
Nu tāpēc dzīvē ir jāiet un jādara pašam. Vai nu sanāk vain nē, bet jāgaida nekas nav. Kaut gan sievietēm iespējams viss ir citādi.

Interese par citu cilvēku dzīvi
Nate: nemuldies - jā ir tādi kam interesē, bet ne jau nu visiem. Ir daudz tādu kam tas viss galīgi neinteresē:) Interesējas tie, kam nav savas dzīvēs. Vai arī ir, bet nav pietiekami interesanta, pietiekami spraiga vai notikumiem bagāta. Nu vēl ir tādi, kas lien pie citiem pamācīt, jo kā zināms, kas var dara, kas nevar - māca citus:)

Kādu sievu jūs izvēlētos?
"Dies pasarg no sievietēm kam zināšanas attiecības balstās Zālīša dogmās" (c) es:)

Kādu sievu jūs izvēlētos?
es laikam dzīvos jaunpuisī --- nu puisī var būt ar sanāks, bet noteikti ne jaunā:)

Kādu sievu jūs izvēlētos?
Un ja cilvēkiem saprotamākā valodā?

Pēc cik ilga laika?
Līdz 40 nekas tamlīdzīgs nav novērots, kā būs pēc 50 un kā pēc 60 vēl nezinu.

iedzīves, mantas
Felde: ideja ka mēbeles līdzi neņem ir saprotama, bet tev visos tajos skapjos patiešam nekā nav?

iedzīves, mantas
Domājams kubikmetri ļoti mainās atkarībā no ta cik kārtīgi konkrētais cilvēks tās mantas saliek/glabā.

Kādu profesiju sievietes? :)
Bet vai tad bibliotekāri var izsaukt uz mājām? (es nezinu, jautāju) Un zobārstes, kas praktizē mājas vizītes arī nezinu. Runā ka ļoti labi dzīvojot vientuļi profesori, kas pasniedz privātstundas jaunām studentēm savās mājās:)

Paņemt dzīvi savās rokās
Cilvēks nav ezis, par stumšanu malā, kad to neprasa var arī pa asīm dabūt. Ir cilvēki kam tas patīk un kam to vajag, lai kāds citas uzņemas atbildību. Bet daudz vairāk ir tādu, kam tas nav pieņemami.

Kas notiek Latvijā ?
Neticu , ka rietumu valstīs kas tāds notiktu. ----- aizbrauc un apskaties, uzzināsi ka notiek gan.

Aizdot savas mājas
Ne reizi vien esmu tā tā darījis:) Jaunībā tādas situācijas bija regulāri, pēdējā laikā gan ne, bet ja vajadzētu kāpēc ne. Vispār draugi diezgan bieži mēdz nakšņot. Arī tad ja nav vieni.

Kad sieviete uzraksta pirmā...
DaLila: labais tonis tas nav pēc 50. Tak katrai paaudzei savas īpatnības, Tu tomēr pēc anketā norādītā spriežot no citas esi. Labais tonis nav arī identificēt sevi ar paaudzi, kurai nepiederi:)

dators izslegts - vads ieslēgts tiklā´; paterinjsh kWh ?
"Ir elektroierīces ,kam tas vads kārtīgi uzkarst" Ja vads uzkarst, tas nozīmē ka tiek lietots slodzei neatbilstošs vads un viņu jāmaina uz slodzei atbilstošu kamēr kaut kas nav nodedzis.

Kā dabūt sievieti gultā neiztērējot nevienu centu?
Aivars: Tev nu gan ir briesmīga pieredze ar sievietēm...

Remonts ar pievienoto vērtību
Kas tiecas uz ielas skaņām, tad nesošās ārsienas lieliski visu izolē, un ja logus nomana uz 3 slāņu pakešu logiem nekādas ielas skaņas netraucē. Paliek tikai vibrācija no ielas - tur nu neko darīt nevar.

Jautājums hobiju atkarīgajiem, kas kaut ko rada un kam tas dod dzīvesprieku
Nu man ar to darbu/hobiju ir 50/50. Un nevaru piekrist viedoklim, ka ja tas kūst par ienākumu avotu, tad tas visu sabojā. Vienkārši ir darbs ka patīk. Jā, reizēm (kā jau teicu 50/50) nākas darīt kaut ko tāpēc ka vajag, bet pagaidām (jau gadus 10 ) tas neko sabojājis nav. Mazliet uzjautrinoši bija lasī formulējumu "no hobijiem atkarīgie" - bez maz vai tā jākaunas būtu, bet vai tad tas tagad...

dators izslegts - vads ieslēgts tiklā´; paterinjsh kWh ?
1) Ja ja lādētājs ir atslēgts tērēta tiek baterija. 2) patēriņš ~0.02 - 0.03 kWh / 24h atkarība no modeļa.

Tops.
Aha, sagribējāt gan. Tā jau nu ļaušu te sevi testēt:)

Rūdītai stikls
Keel: mani ieteikumi ir balstīti manā personīgajā pieredzē. 2x dušā dabūju manīt. Otrajā reizē ieliku 10mm un vairs manījis neesmu.

Rūdītai stikls
10 mm tāpēc lai izturība būtu. "Vientuļā ūpja" mājā iespējams pilnīgi pietiks ar 8mm, bet ja mājā ir arī bērni kas kā zināms mēdz arī dauzīties tam ir liela nozīme. Tam pašam arī plēve - lai ganījumā ja nu kas, tas viss neiet pa gaisu. Nu tas tā - neapspriežot tēmu par par ko var pārvērsties sekss dušā ar 8mm stikla sienām, kaut gan ja jautājumam pieiet pragmātiski arī par to derētu padomāt:)

Rūdītai stikls
typhoo: domā autorei ir varianti nopirkt pa tiešo no ražotāja, ja jau te jautā? veikala cena ir tāda kāda ir. Pa 100 tas ir ja stikls ir matēts un no viena puses ar plēvi drošībai, ja nu kas tomēr plīst. 8mm būs par kādiem 20 eur lētāks, bet dušai tomēr labāk ja ir visi 10.

Rūdītai stikls
70-100 eur/m2 (10mm biezuma) Ja loksnes izmērā līdz 2 m2, likām cena būs krietni dārgāka.

Vai 26 gados būt nevainīgam ir labi? :D
Domāju ka šis jautājums izņemot tevi paši nevienam īpaši neinteresē. Tāpēc nāksies vien saviem spēkiem izdomāt ir tas tev labi, vai nav.

Ja šeit uzdod diezgan atklātus jautājumus par mīlas rotaļām.
Sāc ar vienkāršāko; kad ej iepazīties ar kaimiņieni, ūdens spaini vairs līdzi neņem. Pamēģini uzrunāt.

Vai valstī viss kārtībā?
Aivar, tev nekad nav ienācis prātā ja jaunatne varbūt patiesībā brauc prom tieši tāpēc ka ka ir pārāk daudz tādu kas domā tā kā tu?

Duelis
Kāpēc gan ne - man patīk ātri risinājumi.

Vai tas būs pieklājīgi?
neko, ne jau komunikācijas spējas ir atrofējušās, atrofējusies ir cilvēku morāle... --- Nopietni, ja autors vienkārši parunās ar to kaimiņieni viņa, amorālā, viņam ko - nevainību nolaupīs vai?:)) Bērnudārzs kaut kāds; ja patīk rausta aiz bizēm, ja nepatīk lej ūdens spaini virsū:) Ja pat to nevar - sūdzas audzinātai (sauc policiju) :)

Vai tas būs pieklājīgi?
Jā, nav brīnums, ka jūs te tādi vieni; komunikācijas spējas tā atrofējušās, ka vienkārši sākt ar sarunu ja nu kas traucē vai nepatīk vairumam pat prātā neienāk.

Vai valstī viss kārtībā?
Aivars: Nevis katrs par sevi, bet kas ar savu ģimeni un dzimtu. Par sevi ir tikai tie, kam tā visa nav.

Vai valstī viss kārtībā?
"Vai tiešām nevar saliedēt pašu tautu kopīgiem mērķiem?" Un tas kopīgais mērķis būtu? Nu tā konkrēti un bez abstrakcijām "lai būtu kārtība". Ar "kartību" katrs saprot ko citu.

Vai valstī viss kārtībā?
Lai arī ne viss apmierina, patiesībā jau man no vasts neko tā īsti nevajag, lai būtu aktuāli kaut ko tur manīt. Manā dzīvē no tā nekas īpaši tā pat nemanīsies. Visu apzinīgo dzīvi ir bijis pašam jātiek ar visu galā, un tieku. Un ja tā nopietni - mani tāds lietu stāvoklis patiesībā pilnībā apmierina. Pat vēl vairāk - mani galīgi nesajūsmina ideja, ka valsts tagad "sāks par mani rūpēties", jo tas...

Kāpēc latviešu sievietes precas ar ārzemniekiem
Chris: tu esi dzīvojis Brazīlijā?:)

redzēt draugus uz kartes
Nē, jo tas tehniski nav iespējams.

Dzīvokļu cenas Ogre, Ikškilē
Kā pats redzi - ir tāda vēlme.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu