neko

Virietis (42)
uzzināt vairāk par neko

440 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Tramps vs Obama.
Trampam rūp dolāra stabilitāte un viņš par to rūpējas, ko nevar teikt par Obamu. Pārējais mani maz interesē. Bet pie varas viņš nāca tāpēc ka alternatīva - pustrakā Hilarija vispār nebija nekāda alternatīva.

Vai jums ir plāns?
Fele: nu arī paceļu braucot nekad nevar būt pilnīgi drošs kas būs aiz pagrieziena, bet vai tāpēc sēdēt mājās nebraukt?:) Un pat ja priekšā ir sastrēgums var izvēlēties apvedceļu, bet saglabāt sākotnējo mērķi. Labs plāns paredz arī neparedzamas gadījumus, jo neizbēgami būs ari tādi.

Vai jums ir plāns?
Protams ka ir piedevām vienmēr ir vairāk par vienu. Nu ja neizdodas pie mērķa nokļūt pa vienu ceļu, lai ir vismaz pāris rezervē.

Sestdiena un taas sekas
Ka savulaik teica nelaiķis Edgars Liepiņš "tie mūsdienu jaunieši galīgi dzert nemāk un netur ar":))) Kaut gan jāatzīst ir savulaik ar pašam tā gadījies.

Kāpēc oho tiek izcelta ailīte ar bērniem?
"Es ceru, ka lielākā daļa šeit esošo ohojiešu saprot, ka anketas ir domātas tam, lai tajās melotu. ;)" Nē, viņas ir domātas tam, lai atsijātu meļus:) Ja redzam ka anketā samelos... nu tur viss skaidrs:))

Nodokļi pamatdarbā un papilddarbā
Rarety89: "pensija" strādājot mikrouzņēmumā pat pieaug, jo otrā uzņēmumā, kas automātiski kļūst par papildus dabu, neapliekamā minimuma un pārējo nodokļu atvieglojumu vairs nav un tu sociālās iemaksas veic no no visas saņemtās summas pilnā apmērā un attiecīgi iemaksā vairāk kā līdz šim.

Kritēriji, pēc kuriem vadās pusmūžā?
kā sacīt jāsaka" jūtas vēl nav iemesls veidot attiecības":)

Ja līdzīgais pievelk līdzīgo, vai dažas profesijas jau pašos pamatos ir arī diagnoze?
Ananda_A: bet a vis ir otrādi, ja diagnoze nosaka profesijas izvēli? Ta ij pārējas aktivitātes....

Ja līdzīgais pievelk līdzīgo, vai dažas profesijas jau pašos pamatos ir arī diagnoze?
Jebkura profesija, ja ta ir cilvēka sirds lieta, ir mazliet diagnoze.

Vai attiecību partneris var būt stresa noņēmējs un kā jūs to saprotiet?
Geisha: "Baseins, bokss, kigbokss." - tu vēl pasaki ka spēj pildīt vīrietim partnera lomu boksā:)))

Lieli akmeņi ceļa malā
Izskatās Riebeklei te vienīgajai bēniņos nav "pilnīgs caurvējš ieviesies". Pēc visa spriežot cilvēks sabēris melnzemi, akmeņus salicis, mēģina kaut kā pēc savas saprašanas vidi sev apkārt sakārtot/labiekārtot. Var jau būt ka ir kādas muļķības sastrādājis. Jā vainīgs, jo nav sarunājis. Normāls cilvēks tādā brīdī iet pie kaimiņa, problēmu izrunā un vienojas par risinājumu nevis pa kluso kaut ko...

saskarsmes robeža
Ta labi, jau kopš aizvēsturiskiem laikiem vērtīgākos vīriešu kārtas eksemplārus sievietes, bet kautrēšanās ir centušās pašas "sašņorēt" un vienmēr atradušas veidus kā to izdarīt pat tādā vidē, kur sievietes iniciatīva formāli skaitās nepieņemama. Dziļākajā būtībā "visu nosaka slāpes" nevis dzimums. Robeža? Robeža ir vienkārša - spēja sadzirdēt "nē" un apstāties, ja šis "nē" ir pateikts.

Ko nozīmē "sakārtota dzīve"?
Sakārtota = atbilstoša tavām vajadzībām. Un vienmēr ir 2 varianti kā to panākt; pielāgojot vidi vajadzībām, vai pielāgojot vajadzības videi.

Kāpēc cilvēkiem neizdodas sakārtot savu pašnovērtējumu?
Ananda_A: nu laikam jau ar to "pašvērtējumu" būs tā pat ka ar "tiesībām". Laimīgi cilvēki sevi neapgrūtina ar jautājumu vai es esmu pelnījis/tiesīgs būt laimīgs. "Ķīniešu gudrie arī, tāpat kā Tu, iesaka spēlēt visdažādākās lomas, atkarībā no publikas pieprasījuma." Nevis "lomas", bet rādām publikai dotajai situācijai atbilstošo seju. Tās nav ne lomas ne maskas, bet viens un tas pašas...

Banānijas korumpētie ierēdņi
Jums tur visiem vienkārši derētu pamācīties elementāras pieklājīgas uzvedības pamatus. Valsts uzdevums tomēr nav risināt bērnudārza līmeņa strīdus kurš kurām lāpstiņu atņēma un kurš kuru kādā vārdā nosauca.

Kāpēc cilvēkiem neizdodas sakārtot savu pašnovērtējumu?
"Lai dievs nogrābstās. Vēl vajag tikt pie jaunas atkarības- ko draugi teiks, tā jutīšos." Ja vien nav izdarīta izvēle pa dzīvi būt pilnīgam vientuļniekam, tad nāksies gan ieklausīties apkārtējo vērtējumā. Kā sabiedriskas būtnes mes visi esam tik daudz vērti, cik vērti esam citu acis; savukārt pašvērtējums ir tikai iekšējs subjektīvais rādītājs, kam citādi nav vispār nekādas nozīmes. Citiem...

Pēc kādiem kritērijiem izvēlaties meisterus?
"Nu jā, nav brīnus šitā tautu masu psihoze" Tā nav psihoze bet vienkārši tā ir lētāk, ja vari atļauties labākus materiālus, nekas tev to neliedz. Un lai pateiktu meistaram, ka gribi koka nevis plastmasas logus nekādas zināšanas remonta lietās patiesībā jau nevajag.

Kāpēc cilvēkiem neizdodas sakārtot savu pašnovērtējumu?
Nu jā, ja savu dzīvi sakārtot nesanāk, var mēģināt sakārtot pašnovērtējumu:)

Lattelecom televīzija + internets
10MB/s ir aptuvenais max ātrums ko iespējams iegūt caur 100Mbps pieslēgumu. Parasti mājas vajadzībām pilnīgi pietiek. Man tāda izdoma ka jūs te baitus ar bitiem saucat.

Vai jums ir zināmi gadījumi?
Nē nu zinot cik ļoti autoram patīk uzprasīties uz uz nepatikšanām, un ja ne citādi ta virtuālu pērienu te PA dabūt jautājums visnotaļ vietā un viņa mazohista noslieces papildus pierādījumus neprasa:))

Vai jums ir zināmi gadījumi?
Torpedo: tā ir tikai vienas konkrētas paaudzes problēma. Mūžīga cīņa kurš kuru par kājslauķi padarīs.

Melot vai teikt patiesību?
Piekritīšu ne nerātni_stāsi, neviens šādus jautājums parasti sākumā neuzod. Un ja cilvēks daudz maz draudzējas galvu, tad saprot, kaut kāda konkurences cīņa būs jāizcīna. Pa ja tā "cīņa" notiks neko nedarot un pietiks ar to, ka viņš tāds kāds ir. Tas ir tikai dabīgi un tanī nav nekā neveikla, ja nu vienīgi sievietei, jo agri vai vēlu galīgā izvēle būs jāizdara. Ilgi to tā garumā vilkt nevarēs.

Vai jums ir zināmi gadījumi?
aha.... un vēl tur rāda mazus zaļus marsiešus un lielies pelēkos no citas galaktikas ar:)

Vai jums ir zināmi gadījumi?
Ja mācēsi labi pildīsi bargās kundzes pavēles un palēcieniem skriesi pēc pirmā svilpiena - visnotaļ iespējams. Iespējam ir vis, tikai nevajag cerēt, ka šādās attiecības tev tāda greznība, kā savas viedoklis:)

Melot vai teikt patiesību?
Pateikt kā ir. Patiesībā, ja sieviete ir normāla, variants kad viņas dzīvē nav neviena, pat izklaidei ne, ir gana nereāls un maz ticams. Aiz kam nekāds milzu pārsteigums vīrietim tas nebūs.

Ja parunā par TO vai paliek vieglāk?
"dalīta bēda-pusbēda."; Strīdīgs apgalvojums. Tā var arī kopīga depresijā iekrist... "nekā laba nav, neka laba nebūs, uz ko cerēt nav":)

Vai esat izmantojuši sadaļu "Vakara plāns"?
Atkal jau par VP?:)) neapnīk fantazēt... zīmogu uzliekot, tur sitot un ko tik vēl ne:) Vislielāko zīmogu uzliek spriešana par lietām kurās nav pieredzes.

Vai proporcijas ir mainijušās?
Nevarēšu piekrist viedoklim, ka Rīgā trūkst smuku sieviešu:)

Kāpēc cilvēki melo? Izliekas?
Piebildei par meliem - ir vēl jautājuma otra puse - kam melo. Ir cilvēki kam taisnību dzirdēt vienkārši nav lemts - viņiem vairāk vai mazāk melo visi. Tie ir emocionāli cilvēki, kas vienmēr un par visu uztraucas. Domājams pilnīgi visi pa dzīvi savu reizi ir piedalījušies melos par kuriem vienojas "to mēs viņa/viņai neteiksim, lai lieki neuztraucas".

Kāpēc cilvēki melo? Izliekas?
lasminaxxl: Neko - nepiesienies pie vārdiem. Man ir taisnība , no pieredzes zinu .. --- Piesiešos gan. Ja Tu būtu rakstījusi "mans vīrs melo" es neko neteiktu. Bet tā kā apgalvojums bija, ka vīrieši melo, tad nevaru piekrist, jo mana pieredze ir citāda.

Kāpēc cilvēki melo? Izliekas?
"Vīrieši melo arī pie rokas pieķerti." nu nezinu, nezinu.... ja man grābstās gar rokām es parasti nevis meloju, bet uzšauju pa nagiem:)

Čekas maisi - atvērt vai nē???
Kādi mūsdienās vairs nu čekisti, kas vēl nav nomiruši drīz to izdarīs. Runa tomēr par nu jau ļoti seniem laikiem. Lai ver vaļā un lai vēsturnieki viņos rokas.

Kāpēc Latvijas vīrieši ļauj sevi izlutināt?
Taču vīrieši to pieļauj, ka pret viņiem tā izturas. ---- Ne ne jau visi tie dārzeņi, ko daža laba pa dzīvi redzējusi ir par vīriešiem dēvējami. Es protams saprotu, nav patīkami atzīt ka vīrietis pa dzīvi tik tā pa gabalu redzēts, bet tomēr varbūt jāsaņemas un to jāatzīst "lietu patieso stāvokli":)

Naudas nozīme attiecībās.
Gribi teikt ka Strīķe nebūdama deputāte tagad nevar izvēlēties kādu vīrieti vēlas?:) Kaut kā nav manīt ka viņai būtu tādas problēmas.

Naudas nozīme attiecībās.
Solvitas: ļauna tu esi, tā pat jau visām gribētājām deputātu nepietiek (tāds diezgan populārs fetiš daļai sieviešu), bet tu vēl viņu skaitu samazināt gribi:)

Naudas nozīme attiecībās.
aaa... nu ja ir runājam par 10 un vairāk gadus jaunākiem partneriem, tad skaidrs no kurienes tāds viedoklis:)

Naudas nozīme attiecībās.
Par to ka izvēlas materiāli patstāvīgas vēl varētu piekrist. Neviens jau nemeklē "problēmas ko risināt". Protams tādai ir prasības, bet būsim reāli; tām,kas nav materiāli pastāvīgas tās prasības nebūt nav zemākas. Bet no kurienes Tu rāvi ka interesē uzturēšana gan nesapratu. Variants attiecības starp diviem pastāvīgiem cilvēkiem uz savstarpējas patikšanas pamatiem vispār netiek izskatīts?

Sievietes,kas dzivo vienas...
Kad palasa par tiem jūsu vīriešiem, gribas jautāt "un kur jūs tādus atrodat" ? Domājams atrast tādu, kas čurā gultā nemaz nav tik viegli.

Sievietes,kas dzivo vienas...
Tāda piebilde pie scheriff komentāra; ja cilvēks nespēj savākties viens esot, tad attiecībās esot vēl jo mazāk to varēs. Attiecības tomēr paņem gan daudz laika un enerģijas, ko viens esot visu var veltīt sev.

Ko var atrast šeit?
STS te var atrast --- ko nu kurš meklē, to ar atrod:)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu