neko

Virietis (43)
uzzināt vairāk par neko

166 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Datoru ārējie diski un USB 3.0-3.1 ligzdas.
1) Derīguma termiņš ir visiem datu nesējiem. Mehāniskajiem diskiem parasti vismaz 5 gadi, SSD - vismaz 2, bet tas ir ļoti nosacīti; ir modeļi, kas teorētiski saglabās informāciju pat 30 un vairāk gadus. 2) USB 2.0, 3.0, 3.1 atšķiras tikai ar ātrumiem. t.i. tas patiesībā ir ātruma apzīmējums (nu vismaz priekš lietotāja). Savukārt USB-A, USB-C, Mini USB, Micro USB ir populārākie konektoru...

SOS! Vai tas ir vīruss?
Nekaitīga lieta, bet ja ievadīsi tur savu epastu sāksi vairumā saņemt spamu. Nekāda bezmaksas telefona protams nebūs.

Vai tā ir laime?
Kaut gan tā sajūta šobrīd ir tāda, ka labāk mirstu no slāpēm, nekā uzkrauju kādam pienākumu to ūdens glāzi pienest. ---- Nu šobrīd jau vairs neko:) Vai nu tie bērni [vai pat mazbērni] kas viņu nesīs jau ir vai vairs jau nebūs.

Vai tā ir laime?
Ja runājam par ilgstošu, nemainīgu laimes sajūtu, tad ar šiem jautājumiem pie Aivara - viņš pastāstīs kas tieši un kā jāpīpē:) Lai lieki netraucētu cilvēku var vienkārši palasi iepriekšējās tēmās kur viņš gana detalizēti apraktas kas un kā. p.s. Laikam jau ne velti vārdu salikumam "laimes meklētājs" ir gan negatīva nokrāsa. Bet sievietes mēdz būt arī tādas, kurām nav izgājienu kurus...

Meklējums
Iesaku palasīt maksātnespēju iesniegušo sarakstus:)

Vāja vai stipra?
Kā redzi daudziem vīriešiem šādi aspekti ir visnotaļ otršķirīgi, ja būs smuka un gudra varbūt gan vāja, gan stipra. Katrai savas īpatnības un šīs noteikti nav tās svarīgākas un nenosaka vīrieša izvēli. Tas sievietēm ir svarīgi vai vīrietis par viņu spēs vai nespēs parūpēties. Vīrieši tādas kategorijās parasti nedomā un nevērtē.

Miskaste pie viņas durvīm
Kaut kā nesapratu - kāds sakars 2 sieviešu kautiņam/cūcībām ar cīņu par vīrieti? Nu izkausies viņas un tad uzvarētāja ies pie vīrieša savākt trofeju? Bet ja viņš vienkārši pasūtīs un izvēlēsies kādu citu?

Vāja vai stipra?
"var atrisināt problēmas" t.i vienkārši patstāvīga? Patstāvīga, tas ir labi. Bet savas problēmas es citiem risināt neuzticu. Katrā ziņā apziņā fakts, ka ja nu es pēc neveiksmīgas slēpošanas kalnos gulēšu ar lauztām kājām saimniecība nesabruks - tas priecē. Galvenai lai cilvēks apzinās robežas, ka nevajag neko risināt, ja neviens to neprasa.

Vāja vai stipra?
Īsti nav skaidrs ko tu domā ar stipru sievieti. Tādu, kas gatava dzemdēt 8 dēlus?:)

Dzīve un internets.
[Piebilsto pie fargo teiktā] Es gan teiktu, ka viss ir daudz vienkāršāk. Kamēr ģimene bija nepieciešamība, jo veica sociālo garantiju funkciju, tikmēr ta arī bija vērtība. Jo lielāk sociālā funkcija valstij, jo mazāk nozīmīga paliek ģimene. Piedevām tam visam ir vēl vien būtisks negatīvs blakus efekts - no attiecībām ar valsti bērni nerodas. Aiz kam tāda sabiedrība ilgtermiņā ir nolemta...

Vai drīkst izlaist pasazieri pie luksofora?
Kā jau te minēja, stāvot labajā malējā joslā - drīkst. Atrodoties citās joslās - nedrīkst (bet, ja ļoti vajag, citiem netraucē un durvis atvērt var, tad var).

Zibatmiņas (USB flash) rakstīšanas ātrums
Vispār dotais modelis ir slavens ar salīdzinoši ļoti sliktu ātrumu un kaut arī skaitās USB3.0 tie 5-8Mb/s ir maksimums ko no viņa var izspiest rakstot daudzus mazus failus. https://usb.userbenchmark.com/SpeedTest/1510/Kingston-DataTraveler-30 Bet 50 min - visdrīzāk bojāts flash vi USB ligzda kurā spraud. Paziņojumi par "peles pāristalēšanu" liek tomāt ka vaina ir tieši USB.

Uzmākšanās darbavietā
nu ja, laimīgs... kad sieviešu kolektīvs sāk dalīt vienīgo kolektīvā esošo vīrieti, vīrietim labākais variants ir laikus mukt:)

Valdības veidošana
"Un ja viņam šādu iespēju atņems, viņam nebūs interesē šajā vietā vairs sēdēt." Uff cik naivi. Saproti politikā un politiskos amatos neiet tāpēc, lai algu pelnītu. Iet lai pirmkārt jau lai tiktu pie varas un varētu savas idejas realizēt. Savtīgas, nesavtīgas, godīgas, krāpnieciskas - visādas, kā nu kurš.Un nauda viņiem jau ir - vai nu savējā, vai sponsoru dotā. Ja nezināji diezgan daudzi...

Valdības veidošana
"Samazināt deputātiem algas līdz minimumam, atņemt visas līdzšinējās privilēģijas" Es ceru ka tu saproti ka tas nozīmēs to, ka tad paliks tikai tie kam algu nevajag - t.i tikai paši bagātākie. Sava loģika tur protams ir - nelaist pie varas tos, kas personiskajā biznesā nav pierādījuši ka reāli prot saimniekot un vadīt.

Valdības veidošana
Nu kāda nu tauta, tā nu tas viss notiek. Nespēja par kaut ko jēdzīgu vienoties, jo visi uzskat ka tikai viņiem taisnība, mums raksturīga visās sfērās. To pašu var novērt daudzdzīvokļu mājas saimnieku sapulcē, skolas vecāku sapucē un daudz kur citur.

Ko Tev vajag?
"esot jūtīga un mīlestības pilna,nevienam izņemot bērnu neesmu vajadzīga" Nu ja tev tas izpaužas attieksmē pret vīrieti kā pret bērnu, tad protams labi beigties nevar. Jebšu kā "preilene" jau norādīja "Varbūt tas ir veids, kā Tu savu mīļumu izrādi"

Zibens no skaidram debesim...
"Zibens no skaidram debesim" nozīmē tikai vienu ; tu nekad neesi zinājusi kas šo cilvēku dzīvē notiek ne arī viņus pazinusi. Vienīgais ko tagad var droši pateikt - viņiem jau sen ir lielas problēmas. Par pārējo nav informācijas, lai par kaut ko te tagad spriestu. Ja par sišanu kā tādu, ir situācijas kur tāds rezultāts ir neizbēgams. Galvenais, lai pietiek prāta situāciju nekad tik tālu...

Ego upurēšana
Savdabīgi, dzīvo sev, dzīvo otram.... abi varianti kaut kā bezperspektīvi. Un kur tad paliek dzīvot kopējiem mērķiem?

Ak vīrieši ! Vai nav patiesi ! :)
21:28 Pastāv viedoklis ka katrai sievietei vajagot pamēģināt vienas attiecības ar sievieti, pēc tam esot daudz vieglāk ar vīriešiem saprasties:)

Ak vīrieši ! Vai nav patiesi ! :)
"tās galvenais uzdevums bija maskēt ķermeņa smaku." Ja precīzāk, kalpoja kā līdzeklis ar ko aizvietoja mazgāšanos:)

Vai bijuši reiz attiecībās var būt draugi?
Tessa: nu bijušie(-as) ar visbiežāk ir nevienu vien gadu vai pat gadu desmitu pazīstami.

Vai bijuši reiz attiecībās var būt draugi?
var

Nepieciešams konts tādā bankā, kura nesniedz pārskatu par klientiem sociālajam dienestam.
Dod gan informāciju, jo cilvēks pats tam ir piekritis. Piesakoties sociālajā dienestā cilvēks pats dod piekrišanu, ka par viņu šāda informācija tiks sniegta. Citādi atbalstāmā/pabalstāmā vai kā nu tas saucas statusu iegūt nevarot.

Nepieciešams konts tādā bankā, kura nesniedz pārskatu par klientiem sociālajam dienestam.
LV nekādi, bet ir daudz citu banku pasaulē kas nekādas ziņas nesniedz un kontu var atvērt arī nekur nebraucot.

Skaistam vīrietim.
kurts: tu tā droši zini ka viņa ņems kopēju porciju?:)) Kaut gan picērija ekonomiskais variants, var jau būt ka būs tikai viena pica uz diviem. Nu vai kā anekdotē "ne jau 1/2 gadu neēdusi esmu":)

Skaistam vīrietim.
Prātīgs vīrietis ēd un dzer tikai par savu naudu:)

NOPIETNAS ATTIECĪBAS
Cik nopietni sievietes tevi uztver tikai no paša atkarīgs, nevis vietas.

Jautājums dzīves viedajiem - kādas ir jūsu brīnumreceptes?
"nevar but cigun un jogas meistars vienlaiciigi" - kāpēc ta nevar? Ir taču cilvēki kas lieliski taisa manikīru skrūvē reģipsi un metina:)

Ko vīriešiem dod pārākums?
"Kāda sūda pēc sievietei" - nu, ja blakus ir tikai sūds tad protams nav vērts. Par tādām lietām protams domā tikai tās, kam ir kas vērtīgāks.

Par sievām.
furnitura: vari man parādīt kaut vienu tādu "vīreli pļerzaku, kas neko nevar" un ko sieviete ir padarījusi par veiksmīgu un varošu? Un sievieti, kas ir gatava izvēlēties tādu vīrieti arī labprāt redzētu:)

Savstarpējais lietu apmaiņas portāls
FB tas viss jau notiek un atsevišķi specializēti portāli tāpēc vienkārši neizdzīvo.

Par sievām.
Elementāri; laba sieva jautā savam vīrietim ko viņš vēlas. Slikta, lasa grāmatas, prasa draudzēm, diskutē internetā vai pati izdomā kaut ko, bet vīrietim neprasa. Ar labu vīru apmēram tas pats. Var darīt daudz it kā labas lietas, bet nozīme no tā visa ir tikai tam, ko otrs no tā visa patiešām vēlas.

Ko vīriešiem dod pārākums?
Ko dod? Nu vienas vienīgas liekas rūpes dod, jo nākas rūpēties par vājajiem:)

Kas tās par bailēm?
Kāpēc tev liekas ka baidās? Kaut kādos brīžos veselīga konkurence ir pat normāli, bet laika gaitā tomēr ir jāizdara izvēle. Ja izvēli izdarīt nevar - pasākums kļūst neinteresants. Nu tā pat kā sarunāties kar kādu, kas paralēli runā vēl ar kādu pa telefonu. Interesanta saruna tur nesanāks.

Kur var iegādāties labu & lētu laptopu?
Vispār jau datortehnikai muita ir 0%, jāmaksā ir tikai PVN; tātad 21% nu + piegāde.

Mazkapitāla SIA valdes loceklis
Drīkst.

Kadel virietim butu janodrosina sievietes labklajiba?
Nē, ja vīrietim svarīgāka ir attīstīt personību, tad viņš izvēlas klosteri vai vismaz dzīvi vienatnē [kamēr personība ir gana attīstīta un var sākt par sievietēm domāt:).] Tak beidz tās muļķības lasīt, ka sieviete ir vīrieša labklājības garants [bija ar tāda Tava tēma], ka personu attīta. Tam visam jau ir jābūt, lai vispār pie sievietes tiktu. Pamēģini atbildēt uz jautājumu: tu pati...

Kadel virietim butu janodrosina sievietes labklajiba?
Ta nu, māk tak cilvēki vienkāršas lietas sarežģīt. Sievieti nodrošina tādēļ lai šamā varētu bērnus dzemdēt un auklēt. Bet, ja bērnu vietā grib personību audzēt, tad izvēlas dzīvi klosterī.

Mūžigā tēma-mīlestība,sekss un nauda.
Dīvaina tēma. Par ko tad te vispār runa? Ja no attiecībām izsvītro seksu (attiecīgi arī kopīgus bērnus) un naudu (tātad kopīgi saimniecību) tad tās jau ir tādas draugu vai pat tikai paziņu attiecības. JurisK : 11:17 : "precaas, vismaz normaali viirieshi, tad, kad no konkreetas sievietes veelaas beernus."<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu