neko

Virietis (43)
uzzināt vairāk par neko

214 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Interesants jautajums
Īsti nav skaidrs no kurienes vispār ideja, ka viņas gadiem ciešas un iztiek bez:)

Interesants jautajums
Tak elementāri: meklē to kā nav. Ja meklē "nopietnas attiecības" bet seksu ne, tātad sekss jau ir:)

Par to ko meklējam
Nesapratu, kāpēc kaut kas būtu jāatmet?

Aizej, nobalso, ievēli un nekāda labuma?
Nu lai cik ar skumji tas nebūtu EP vienmēr bijusi vieta kur nogrūst tos, kam vietējā politikā vietas nav. [Cik gadus jau LV tur pārstāv T.Ždanoka?] Un citās ES valstīs ir tas pats. Ja paskatās viņu sēdes īsti nesaproti ko tu skaties - diskusijas parlamentā vai "marsiešu hronikas".

Vai vīrietis bez seksa būtu gatavs saimniecības darbiem?
"bez,seksa,prasīja ļoti pieņemamu maksu par krāsns mūrēšanu." --- Par pieņemamu samaksu vienmēr kādu strādnieku var atrast jebkuram darbam; te tomēr mērķis ir atrast kādu kas strādās par "vēdera tiesu".

Vai vīrietis bez seksa būtu gatavs saimniecības darbiem?
Nu kādu nabagu noteikti var dabūt arī vienkārši par "jumtu virs galvas". Jautājums tikai cik liela jēga saimniecībā no tāda būs un no kura gala viņam rokas augs. Tie, kam rokas no pareizā gala aug tādas situācijās nenonāk. Re kur Lussila aprakstīja kādam jābūt tādam vīrietim: - bez savām mājām. - bez bērniem (vai arī bez bērniem, kam viņš rūpētu) - ar minimāliem ienākumiem vai vispār bez.

Tēma par pieaugšanu
Kurts69: Nu atbildības uzņemšanās jau prasa, lai tas par ko uzņemies atbildību tevi klausa (jo citādi, uzņemoties atbildību par kaut ko, ko tu nekontrolē; tā jau ir vienkārši muļķa loma). Lai cilvēku klausītu ir nepieciešama vismaz minimāla autoritāte un /vai harisma. Tātad pieaudzis ir tikai tad, kad kļūst par harizmātisku autoritāti?:) Jebšu tomēr pietiks ar spēju parūpēties vēl par...

Ja pārdodu īpašumu kurš iegūts mantojumā 1997gadā ir jāmaksā nodoklis?
Un, ja būs nodoklis jāmaksā, tad nepārdosi? --- Nu, visdrīzāk pārdos, bet nodoklis tik pielikts kāt cenai.

Tēma par pieaugšanu
Pieaudzis cilvēks ir ar to brīdi, kad pats spēj par sevi parūpēties, rēķinus samaksāt un citādi tik galā ar savu dzīvi. Viss pārējais ir tikai rakstura īpatnības.

Kvantitāte
"Nu nē, Rokon, diezgan stulbam (es atvainojos) jābūt cilvēkam, lai nemainītos pieredzes rezultātā." ---- Un kā tu to stādies priekšā?:) Pieņemsi sievietei problēma; pārāk emocionāla. Par katru sīkumu milzums emociju. Nu tur mašīnai riepa pārplīsa - histērija un asaru plūdi telefonā zvanot vīrietim. Bet ja tomēr ierodas mājās tad "visi tie izdoti" uz ceļa tā nokaitinājuši, ka histērija tā pat....

Kvantitāte
Cilvēkiem no malas vispār attiecībās grūti ko ietikt. Pat nereāli. Bet ja cilvēks runā pats par sevi un savām attiecībām, tad gan ir jāklausās, jo visdrīzāk būs tieši tā kā viņš saka. Tad šiem kategoriskajiem apgalvojumiem ir pamats.

Kāpēc jauns, pievilcīgs, vesels, nodrošināts vīrietis neprot baudīt dzīvi, un būt laimīgs?
Noteikti bija vienīgais bērns ģimenē un audzināja viņu māte viena pati. Tad parasti izaug tādi, kas uzskata ka visa pasaule viņiem kaut ko parādā. Vārdu sakot nav vīrieša domāšanas un saprašanas ka jādara pašam un tik daudz cik pats izdarīs. Latvijā ir pietiekami kas varētu gan demonstrācijās iet gan karot, tikai viņi māk paši ar savu dzīvi tikt galā un tas nav vajadzīgs. Bet īdētāji tālāk par...

Kā deputāts var iegūt Bezdarbnieka statusu?
Nē nevar. Tas, ka tu atsakies no atalgojuma nenozīmē, ka tev nav darba.

Kam ir paredzētas sievietes krūtis ?
" kam paredzētas vīriešu krūtis?" Kā kam - vēl viens spilves sievietei:) Tāpēc jau vīrieši skrien uz porta zāli un viņas audzē, lai sievietei labāk/ērtāk:)

Jūsu domas par AOC?
ASV ir cerības uz kaut kādu nākot ir tikai tad, ja pie varas paliks republikāņi.

Kur pārrakstīt vinila plates uz CD vai zibatmiņu?
Aivars: "Bet pārrakstīts vinils taču ne ar ko vairs neatšķiras no jeb kura saita nokačātas mūzikas." No kurienes tāda pārliecība? Tāpēc ka ir tādi kas izvēlas šādus ierakstus veidot sliktā kvalitāte? Ja pats raksti viss ir paša rokās - kādā formātā un kvalitātē rakstīt. Kas liek izmatot mp3 vai CD formātu ja var rakstīt DSD un nekādi kvalitātes zudumi nebūs? "Šobrīd vienīgā iespēja mašīnā...

Kur pārrakstīt vinila plates uz CD vai zibatmiņu?
"Es vispār nesaprotu, kāpēc no vinila kaut kur pārrakstīt? " nu kaut vai mašīnā braucot patafonu klausīties nav pārāk ērti.

Kur pārrakstīt vinila plates uz CD vai zibatmiņu?
Mājās. Ņemam plašu atskaņotāju (ja plates ir atskaņotājam tak arī vajadzētu būt?), piespraužam pie datora audio ieejas (tas domājam arī ir ja jau te esi) un rakstam

Putekļusūcējs ir paredzēts 1 fāzei 220-240v, vai varu to izmantot mājā, kur ir 3 fāzes?
Pat ja uz māju pienāk 3 fāzes, domājams ka elektriķis visu jau ir izdarījis un vismaz vairums rozetēs ir 1 fāze un 220v.

Statistika
Geisha: ja meitenei tāda dzīve varbūt ar ir dzīve un pat laba, tad priekš vīrieša dzīve bez riska ir bezjēdzīga eksistences vilkšana. Gads, divi un viņš nodzersies vai meklēs stiķi un ziepes.

Statistika
Visā pasaulē dzimst vienāds skaits zēnu un meiteņu. --- Nedzimst gan. Katrā reģionā ir savi skaitļi. Bez tam Āzijā meitenes tiek ne tik augstu vērtētas aiz kam uzzinot, ka būs meita vecāki bieži vien lemj par labu abortam.

Statistika
Ir, ir tāda statistika dažās Āzijas valstīs. Bet to kompensē Āfrika, kurā kurās vis pilnīgi pretēji. Aiz kam balanss pasaulē ir saglabāts un var neuztraukties:)

Vai var lietot translate google bez interneta?
Google translate darbojas arī bez interneta ja esi uzlicis vajadzīgās vārdnīcas (gan Android, gan iPhone) Dotajam telefonam: ja saliksi updates uz Android 4.x vajadzētu strādāt, uz oriģinālā v2.2 gan nekas nedarbosies. Nu vēl jautājums vai vietas pietiks, jo šinī telefonā ir pieejami tikai 2GB.

Vai piekritat sim paustajam?
preilene [12:28] - domājams viņa pieder reālistēm, bet viņas nav tik interesantas apspriešanai, kā neirotiķes vai "normālās":)

Par morāles normām.
Nē nepiekrītu. Un arī ogļracis vai krāvējs, ja tu pamēģināsi viņu izdrāzt, tev nepiekritīs. Nav nekā dīvaina ierobežojumos ko cilvēki nosprauž, dīvaini ir viņus nesaskatīt. Pat bīstami. Mēģinājums izdrāzt ogļraci var beigties ļoti slikti.Neiesaku.

Man radās viena spalvaina ideja
Bet ja tevi tā uztrauc bedres, sastrēgumi utt., tad to visu visvairāk rada smagais transports. Tātad pilsētās ir jāierobežo smagā transporta (lasīt autobusu un trolejbusu) kustība. Kaut vai it kā tika svaigi atremontētajā Brīvības ielā praktiski pie visām sabiedriskā transporta pieturas vietām (kur tas bremzē un uzsāk kustību) jau ir bedres. Tas pats notiek pie krustojumiem.

Man radās viena spalvaina ideja
Nedomāju ka valstij vispār būtu jājaucas tanī ar ko un kā cilvēki pārvietojas.

Apgalvojums - tu te neesi vajadzīgs.
Nē, šis apgalvojums liecina ka viņu dotajā vietā neuzskata par saimnieku.

Par mīļākajiem un mīļākajām.
"Vīriešiem pilnīgi vienalga kādā statusā notrzties" Nu es gan teiktu ka pie tāda viedokļa vīrieši no nāk tikai tad, ja vismaz gadu jau neviena nav bijusi:) Un precēti vīrieši ar mīļākajām šinī kategorijā neietilpst.

Meklēju sievieti nopietnām attiecībām..Cik reāli tas ir iespējams?
Viss nopietnais savos pirmsākumos ir nenopietns.

Vai cilvēka uzvedību ietekmē, kurā stāvā viņš dzīvo?
Skaidris ka ietekme, ja dzīvo 24 stāvā un lifts nestrādā, tad mājā viņš vienmēr ierodas noris un aizelsies:)

Vai esat gatavi sākt visu no 0? Es par nopientām attiecībām,kopdzīvi.....
"Lietotām sievietēm zema tirgus vērtība" --- Ar to nevainību ir tā, ka jaunībā tas ir tikums, bet pēc 30 strauji pārvēršas diagnozē un pazemina "tirgus cenu" līdz "pilnīgam nelikvīdam". Nevienam vīrietim pie pilna parāta esot nebūs vajadzīga sieviete, kas 30+ gados tā ar ne reizi nav nespējusi vispār nekādas attiecības izvedot.

Vai esat gatavi sākt visu no 0? Es par nopientām attiecībām,kopdzīvi.....
T.i. jautājums vai jaunu attiecību pēc būtu gatavs atteikties no esošajiem bērniem (citādi jau nebūs no 0)? Nē, nebūtu. Par laimi man tādas prasības neuzstāda.

Dzīvokļu cenas
Kas, kas ; pērk tie kam ir tas kas jums vairs nav un daudziem arī nebūs:) Ģimenes, kurās ir vairāk par vienu normālā darbā strādājošo. Viņi var atļauties.

"Ne naudā ir laime, bet gan tās daudzumā!" /tautas paruna/
vai esiet, ko dzirdējuši par Lemberga vai Šķēles fondu;DD --- Interesi kādas ziņa tu lasi, ja neko neesi dzirdējusi par tik "apmuļļātām" tēmām kā Lemberga stipendiāti augstskolās vai Sķēles "Jauno akadēmiju":))

"Ne naudā ir laime, bet gan tās daudzumā!" /tautas paruna/
Labi, piekrītu, ne varenība - vienkārši varēšana. Par to stulbumu runājot- nu daudziem ir "šaura specializācija". Vienkārši varoši savā sfērā. Tieši tā pat kā mēdz būt talantīgi mākslinieki, kam sadzīvē rokas ne no tā gala aug.

"Ne naudā ir laime, bet gan tās daudzumā!" /tautas paruna/
nabadzība tic ilūzijai par naudu un tās varenību,. ---- t.i. pamatīgi tiek jauktas sekas ar cēloņiem. Nauda - tās ir sekas, bet cēlonis ir cilvēks. "Varenība" slēpjas cilvēkā kas prot to naudu nopelnīt, nevis nauda kādu padara varenu.

Nacionālo bruņoto spēku profesionālā dienesta karavīrs var but pasnodarbinata persona?
Var būt, un nekādas īpašās sekas neraud. Daudzi tā dara.

Uzslava seksa laikā
Nopietni?:) Vajag paslavēt? Man līdz šim likās ka pēc laba seksa neprasās paskaidrot ka tas bija labs sekss.

"Ne naudā ir laime, bet gan tās daudzumā!" /tautas paruna/
Ir jāstrādā (jāpelnī nauda), lai laimīgi dzīvotu, nevis jādzīvo, lai pelnītu naudu ----- Nē, laime, tas ir tad kad vari darīt darbu kas ļoti patīk, piedevām par to vēl ļoti labi maksā:)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu