neko

Virietis (41)
uzzināt vairāk par neko

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kā būtu jāsmaržo vīrietim?
Tā kā šī rīta tēmā uzdoto jautājumu neviena konkrēta atbilde netika dota, tad atkārtošos: Ļ. cien. dāmas izskaidrojiet frāzfi "Ja runājam par vīriešu odieriem, tad man ļoti patīk LABI vīriešu...

Internet TV, HBO
Var būt kāds zin kādu interneta TV pakalpojumu sniedzēju kas piedāvā pieeju HBO produkcijai? Par pirātiskajiem resursiem esmu informēts, bet gribētos kaut ko bez porno reklāmām, tā lai maziem...

508 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Urīnterapija.
Urīns ir labs antiseptiķis, piedevām personīgais neizsauc alerģiskas reakcijas. Vai tad tavā laikā armijā šādas lietas nemācīja? Kāda varētu būt jēga no dzeršanas gan nezinu.

kā aprēķina nepilsoņu ārstēšanu Latvijā ?
ne_meklējumos: pāris DE polisēs ko apskatījos (kas nu bija pieejamas angļu valodā) teiks "Insurance will not cover you if you have, or had, experienced complications in your pregnancy". Tātad komplikācijas nav apdrošināšanas gadījums.

kā aprēķina nepilsoņu ārstēšanu Latvijā ?
ne_meklejumos: vēl nedzimuši bērni diemžēl netiek apdrošināti. Vismaz standarta polise tādus gadījumus nesedz. Braucot dzemdēt uz citu valsti riskus/izdevumus par bērnu uzņemas tikai vecāki paši.

kā aprēķina nepilsoņu ārstēšanu Latvijā ?
Jā reāli. Ar cenrādi vajadzēja iepazīties kad slēdza līgumu. Kā piemērs "Šūnu dzīvotspējas diagnostika pacientiem ar hronisku sirds mazspēju": 6280.00

Ko jūs darītu ar fotogrāfijām pēc izšķiršanās no mīļota cilvēka?
Neko, noliek arhīvā. Reizi gadā (vai kad nu jūties gatava) izņem un paskatās, kad spēj to izdarīt bez lieka stresa, esi gatava jaunām attiecībām. Galu galā spilgtākie "kadri" ir mūsu galvās un lobotomiju tak netaisīsi. Un ja vēl ir tādi atgādinājumi kā kopēji bērni no tiem tak neatteiksies. No iepriekšējām attiecībām tu esi brīva nevis tad, kad izmet fotogrāfijas, bet tad, kad vari atļauties...

par attieksmi ...
Sallija2: " Tur nav tik daudz sieviešu kā Latvijā" - nu jau nu gan aizmuldējies, pagaidām nav gadījies nokļūt valstī kur sievietes trūktu :)

Par Western Union .
Pēc cik tur dienām nauda "atnāks atpakaļ" ar to savu kodu ar izņemsi. Ja skaitīji no bakas konta, atnāks atpakaļ uz kontu. Protams ieturot maksu par pakalpojumu.

Ko domājat par finanšu ministrijas jauno nodokļu reformu?
Bazhix: klausies Tu anketā nesi samelojis? Tur rakstīts, ka neesi precējies, bet runā kā tāds ģimenes cilvēks, kas piedevām dzīvo ģimenē kur cilvēki viens par otru rūpējas:)

"Spalvas pa gaisu"
Ja viņai blakus ir vīrietis ar bārdu līdz jostas vietai - tad vajadzētu labi saderēt:)

Gribu zināt citu viedokli!
"Bet ja par tēmu, vai tiešām kopā būšana nav svarīgāka par darbu?" Nezinu kā tur sievietēm, bet vīrietim protams darbs ir svarīgāks par kopā būšanu... jo būsim reāli, bez darba nebūs naudas un ja nebūs naudas arī nekādas kopā būšanas drīz vien vairs nebūs. Vīrietis kas noupurē darbu attiecību labā vienkārši nozāģē "attiecību zaru" uz kura pats sēž.

Ko domājat par finanšu ministrijas jauno nodokļu reformu?
Tas viss ir sīkumi, vislielāko kaitējumu nodara nodokļi, kas mainās biežāk kā gadalaiki. Šādos apstākļos nav iespējams neko plānot un attiecīgi vairums ieņem nogaidošu nostāju vai, ja ir tādas iespējas, pārorientējas uz darbu/ražošanu citās valstīs kur ir prognozējamāki apstākļi.

Gribu zināt citu viedokli!
Neiedziļinoties anketā un vienkārši atbildot uz jautājumu: Ja viens ir uz vietas sēdētājs, bet otrs daudz braukā pakārt attiecībām tas par labu nenāks. Tur var sadzīvot tikai ja abi tādi (vai nu abi sēž uz vietas, vai abi braukā).

Vai katrs no jums jūtas tāds vienīgais,neatkārtojamais un unikālais uz visas pasaules?
Pilnīgi visi cilvēki jau no dzimšanas ir dažādi, unikāli; attiecīgi tas nav nekas ievērības cienīgs. Kas īpašs ir spēja būt līdzīgam, atrast līdzīgu utt:)

Kas tā par sievieti ja piedāvā nogalināt suni????
radošā krīze?

Kam jamaksa socialais nodoklis?
Nē nav - nepieņēmi taču to meistaru patstāvīgā darbā?

Kas tā par sievieti ja piedāvā nogalināt dzīvnieku?
Ta viņa vienkārši gribēja pārbaudīt vai spēj pusdienām kādu visu/trusi nokaut, bet pa rokai gadījās tikai vecais runcis:)

Kadi bus nodokli jamaksa mikrouznemam ar vienu darbinieku, kurs ari ir ipasnieks?
Mikrouzņēma nodoklis no apgrozījuma. Darbinieku skaitam nav nozīme.

Kam ir lielāka nozīme-garīgām vai materiālām vērtībām?
Terpodo: un ja dara pēc Staļina internacionālo vai Hitlera nacionālo sociālistu modes, sadzen darba nometnēs un liek strādāt par velti - tad viss ir pareizi ja?:)

Lieldienu sakarā, vai ir kulturāli visās malās atveidot mirušu cilvēku mirušā veidolā…
Miris cilvēks tomēr ir kas stipri reālāks par spilgti ziliem/zaļeim zaķiem.

Zinnkaare vai orjentaacija.,.?
Bet vispār sievietes jau vienmēr vairāk skatās uz sievietēm. Vīrietis var arī nepamanīt kolēģes jau no frizūru vai kleitu, bet citas sievietes pamanīs par pūderkrēma toņa izmaiņas.:)

Zinnkaare vai orjentaacija.,.?
Vēlme iepazīt ienaidnieku (konkurentes) ... :)

Kam ir lielāka nozīme-garīgām vai materiālām vērtībām?
Nozīme ir tikai abām komplektā.

Vīrieši ar materiālām problēmām.
Muļķis ir tas vīrietis, kas domā par attiecībām, kad jādomā par nopietnākām lietam, bet citādi Riks086 jau visu pateica.

Sievišķība un seksualitāte
". Sievietes kam neinteresē sekss, arī nevalkā svārkus - mans personīgais novērojums." Nu man tie novērojumi ir pretēji :) Varētu pat teikt ne reti ar sievietes kas ģērbjas uzvērti sievišķīgi (tikai svārkos utt) tā kompensē dabīgās sievišķības trūkumu. Tās, kam viņas dabīgi netrūkst par to tik daudz nedomā. "smagie fiziskie darbi, kur, kā likums, jāvalkā bikses - nav viņas lauciņš." un...

Dēļ kādām sievietēm tad vīrieši stāv rindā?
Nespēju iedomāties vīriešu stāvam rindā. Pat ja tāda izveidosies viņi savā starpā tā vai citādi to rindu reducēs uz vienu personāžu.

Aiz kā mužiki paliek mīksti?
Neticu ka mani var "sabojāt".... jau līdz šim nav sanācis.

Aiz kā mužiki paliek mīksti?
" jo es pazīstu šitās vīzdegunes pēc kurām mūs visas pēc tam dēvē par kucēm" ; Iepazīstināsi ar kādu? Citādi pagaidām pa dzīvi nav sanācis iepazīt nevienu tādu, lai gribēt viņu vai kādu citu uzskatīt par kuci:)

Aiz kā mužiki paliek mīksti?
par kādiem tādiem plusiem runa nesapratu, bet vīriešiem visos vecumos patīk smukas:)

Milotie vienaa darbavietaa
Nu vispār "sandra111" ir pilnīga taisnība, šādu situāciju nevajag pieļaut, bet dzīvē visādi gadās.

Anālais sekss.
Tessa: varētu padomāt ka izlasīji ko jauno, ko nebiji lasījusi jau pirms gadiem 10:)) Šo tēmu tak katru gadu uz Lieldienām apspriež. Uz Ziemassvētkiem parasti strīdas par minetu.. un tā katru gadu:)

Milotie vienaa darbavietaa
Ja nu tā būtu noticis, protams dotu atlaides. Ari bērniem un citiem radiem dotu. Kaut gan prātīgāk būtu atlaist un neputrot darbu un personīgās attiecības... ilgtermiņā tas labi nebeidzas. Kaut vai tāpēc ka šo atlaižu pēc viņiem būtu grūti sadzīvot ar pārējiem.

Tas skaitās normāli ja džeks grib ka viņu paņem priekšā ar straponu?
Un ja es tagad pateikšu ka normāli, skriesi pirkt straponu?:)

Planšetei iespiests ekrāns
Mainīt skārienjūtīgo stiklu.

Tēja un kafija dienas garumā
Nu man parasti sanāk vairāki litri dienā. Ja organisms pretī ņem, tātad viss ir labi. Ja sajūtas saka laiks pamanīt - pamainu. 1/2 no izdzertā ir vairāk "pieklājības pēc", vienkārši tiekoties ar cilvēkiem. Nekas sakarības starp kaulu izturību un tējas dzeršanu novērojis neesmu. Trauslāki nav palikuši.

Vai spalvaini vīrieši ir kaislīgāki?
Gados jaunāki ir kaislīgāki. Ap 20 gadiem vispār gatavi no rīta līdz vakaram un pa nakti arī vēl:)

Anālais sekss.
_Jola_: paldies par rīta smieklu devu... :)

Anālais sekss.
Nja , laikam nav vērts jautāt kā būt jārīkojas, ja sieviete pieprasa anālo seksu, bet vīrietis par to nav sajūsmā. Piekrist, lai izpatiktu sievietei vai tomēr ne.

Precētās mīļākās.
Mīļāko jau nu parasti meklē, kad vīram "galva sāp", priekš kam mīļākais, ja galva pašai "sāp"?:)

Kā ģimenē būtu jāsadala sadzīves pienākumi?
Variants katrs pats aiz sevis savāc neder?

Kādi ir partnera ieguvumi, sniedzot orālo baudu?
Deisa: "I tas vīrišķis nevarēs sūdzēties, ka viņam minetu netaisa. Vienkārši negribēs vairs. :D" citiem vārdiem sakot, ja mājās būs sūdīgs seks vīrietis pārstās gribēt seksu?:)) Tu tam tiešām tici?::))<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu