neko

Virietis (41)
uzzināt vairāk par neko

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kā būtu jāsmaržo vīrietim?
Tā kā šī rīta tēmā uzdoto jautājumu neviena konkrēta atbilde netika dota, tad atkārtošos: Ļ. cien. dāmas izskaidrojiet frāzfi "Ja runājam par vīriešu odieriem, tad man ļoti patīk LABI vīriešu...

Internet TV, HBO
Var būt kāds zin kādu interneta TV pakalpojumu sniedzēju kas piedāvā pieeju HBO produkcijai? Par pirātiskajiem resursiem esmu informēts, bet gribētos kaut ko bez porno reklāmām, tā lai maziem...

564 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Būt vai nebūt kopīgam bērnam - jautājums?
Aktualitāte tā vairs nav, bet pret neesmu.

Kā nebaidīties droši iet uz randiņu?
... un vispār būtu ka nu labāk uztraukusies ka nedabū pa kaklu un telefons netiek atņemts no randiņa mājās atgriežoties - tāda varbūtība man šķiet daudz ticamāka:)

Kā nebaidīties droši iet uz randiņu?
Visus tos pašus cilvēkus katru dienu var vienkārši gadīties satikt uz ielas, vārturūmē vai vēl kaut kur. Ej tu uz randiņu vai vienkārši tā pat kaut kur - nekas no tā nemanās.

Pieredze ar stāvvadu maiņu Padomjlaiku mājā
nickie: nu tad jau ari negodīgi ir no tevis prasīt atbildību par automašīnas tehnisko kārtību?:) Neviens jau neprasa Tevi tanī orientēties, bet vai Tu algo pietiekami labu speciālistu, kas visu izdara kā vajag - tā gan ir tava atbildība. CSDD tak nevienu neinteresēs kāds Tev tur automehāniķis. Tas pats ar jebkuriem citiem īpašumiem. "a tag ir kkāds mistisks apsaimniekotājs" - nu bet kurš ta...

Pieredze ar stāvvadu maiņu Padomjlaiku mājā
MK noteikumi Nr.907. https://likumi.lv/doc.php?id=218831 Apsekošanas kartību nosaka apsaimniekotājs. Pēc apsekošanas rezultātiem tad arī tiek plānoti remontdarbi ja tādi nepieciešami. Savukārt apsaimniekotāja (līgumā noteikto) pienākumu izpildi kontrolē īpašnieks.... bet tā kā šādās mājās īpašniekiem parasti viss ir vienalga un neko viņi nekontrolē, tad apsaimniekotājs dara kā grib....

Nigērija
---- asv valsts departaments īpaši brīdina: pastāv nopietns risks ceļošanai uz nigēriju, ieskaitot terorismu, cilvēku nolaupīšanas, noziedzību un komunālo un politisko vardarbību. cilvēku nolaupīšanas notiek visā valstī, nolaupīšanas, kuras notikušas pēdējos gados ir beigušās iebraucējiem letāli. ---- Līdz ~2002 gadam tieši to pašu viņi rakstīja par LV. Mums bija tieši tāds pats drošības...

Nigērija
Pievienošos tiem kas saka ka Nigērija jau nu galīgi nav nekādi atpalikuši džunļi. Ne velti viņi ir slaveni ar krāpnieciskām shēmām tieši "augto tehnoloģiju" lauciņā. Un jā ir nianse - baltos tur patiešam uzskata par idiotiem ko apčakarēt ir svēta lieta.

Rokas spiediens
Vājš rokas spiediens demonstrē atturīgu/formālu attieksmi. Bet spēcīgi tak to roku sievietei nespiedīsi...:)

Gribu uz mājām!
Nu vīrietim māju sajūta parasti rodas saimniekojot. Autorei iespējams prasās kādas ka to dara viņas vietā, ja reiz pati šo sajūtu radīt nevar. Iespējams visai tēma ir mājiens par apzinātiem (vai neapzinātiem) saimnieka meklējumiem.

Agresīvās latviešu sievietes.
Stāsta morāle, sievietes nevajag kritizēt, izvēlies to kas tev der un parējās liec mierā, uzskati ka viņa sneeksitē:)

Muguras operācija!
Viss no tevis atkarīgs, ja pacentīsies pēc pāris mēnešiem jau staigāsi. Pēcāk regulārs sports gribi vai negribi, tas būs izdzīvošanas priekšnosacījums. Ja bez tiem stieņiem nebūs muskulatūras, kas muguru saturēs problēma atkārtosies.

Kam jātaisa ceļš?
Kaut ko nesapratu: ja ir ceļš kas dokumentos skaitās kā Rosmes iela, tad par kādu īsti ceļu runa? Tā Rosmas iela pagaidām skaitas tikai uz papīra? Ja tā tad gadi kamēr pašvaldība viņu izbūvēs (kas var būt arī pēc gadiem)... nu vai būvē ar savu naudu.

Kas tas ir par zvēru - "mīļotais cilvēks"?
Mīļotais ir tas, ar kuru guļ, bet kurš neprec. --- Sekojot šai loģikai; vīrs tad ir tas, kuru apprec, bet ar kuru neguļ?:)

Kā jūs saprotiet teicienu?
Izklausās pēc izmisuša cilvēka viedokļa.

Kāpēc mēs kā sabiedrība esam tik kūtri uz tehnoloģiju lietošanu
Vidusmēra cilvēks banāli netiek līdzi tehnoloģiju attīstības tempam. Un nevēlas nomainīt apnicīgu darbu pret viņaprāt ne mazāk apnicīgu mācīšanos. Daudzos gadījumos jāgaida kamēr nomanīsies paaudze. Savukārt politika Eiropā ir marģināļu lauciņš. Par to liecina kaut vai piedalīšanā Eiroparlamenta vēlēšanās; kā nu kurā valstī, bet aktivitāte variē no 20-45% un (izņemot Kipru un Grieķiju kur par...

Ko parsti vēlas sievietes?
Lai miileetos ar kaadu ir vajadziiga savstarpeejais issavienojums...bez vaardiem, un bez piedaavaajumiem. --- Drīzāk jau savienojums, kad tas ir pašsaprotams turpinājums. Īssavienojums man kaut kā ar bezkontaktu kas near ko beidzas asociējas:)

Ko parsti vēlas sievietes?
...bet vispār - nav garlaicīgi aprobežot komunikācija ar pamīlēšanos vien? Lai arī nekas nav pret, mani tik šaurs plāns garlaikotu.

Ko parsti vēlas sievietes?
Ēst, viņas grib, ēst:) Pēc tam padzerties... un tad var arī domāt par to, kur pa nakti palikt.

Agresija
Kļūstot paklausīgai:)

Kaapec sievietes nedod?
tak tā paša iemesla pēc, kāpēc vīrieši atsaka - nepatīc tu viņām:)

Latvijas vīrieši vai novērtējat cik ļoti jums ir paveicies ar sievietēm?
Bet kas tev liek domāt ka nenovērtējam?:)

Saapigi kaa nevainibas zaudesana
neratni_stasti : acīm redzot nevainīgi vīrieši tavā dzīve nav bijuši:)

Kāpēc strīdēties par vērtībām, ja nevaram pieņemt citādo?
Cilvēki melē līdzīgos, ja neatrod.... mēģina izveidot no netiek līdzīgajiem. Citādie nevienam nav vajadzīgi. Pat tev ne, spriežot pēc jautājuma izklāsta kur tu citādi domājošos dēvē par aprobežotiem.

Kamdēļ vajag apvainoties par patiesību?
Starp patiesību un vienkārši rupjību ir liela atšķirība.

Ceļš uz mīlestību.
Ja tā godīgi, personīgi nepazīstu nevienu pāri kur attiecības būtu beigušas sānsoļu pēc. Dzīvē netrūkst daudz nopietnāku iemeslu.

Pelnrušķītes sindroms
Bet tanī pasakā tas princis tak bija jauns un smuks, uzmanīgāk vajag lasīt:)) Piedevām ņem vērā ka jaunākām paaudzēm ir citi tikumi; viņi ātri un viegli šķirās, bet par bērniem neaizmirst. Var gadīties, ka ciemos regulāri nāks viens vai vairāki bijušie kam interesēs arī tava uzvedība:)

vai var iesniegt parādu piedziņu?
Protams ka var. Vienīgi kā Lele 23:45 jau teica tādā situācijā viņiem ir izdevīgāk nogaidīt.

kas noticis ar kolu ?
Ko nozīmē kā garšo prece LV, DE vai vel kaut kur? Ir konkrēti ražotāji kas piegādā izplatītājiem. Ar ko nu kuriem līgums noslēgts, tie arī ir. Dažādos veikalos ir dažādu ražotāju tas pašas markas produkcija. Aiz kam pareizi būtu jautāt kāpēc piemēram tie 2 Somijas geji, kam pieder RIMI tīkls tirgo sūdīgas ražotnes produkciju. To pašu jau minēto Coca-Cola LV ieved no Polijas, Igaunija un...

120 pret 3
riks086: arī tad. tehniski nav iespējas precīzi noteikt ka tu no kādas web lapas "izej", ja vien tu pats to nepaziņo. šī informācija ir ļoti neprecīza.

Kāpēc veciem cilvēkiem vēl vispār vajag attiecības?
"man liekas tas ir pretīgi ka veci seksojās.Tas nesmuki izskatās." --- Tātad tas neliekas estētiski un ar ētisku tam nav nekāda sakara. To, bērns, sauc par estētiku:)

skrejoshie saraustiitie
Nu es teiktu, ka attiecības kur resursi patstāvīgi tiek novirzīti partnera labā ir bezperspektīvas kā vīrietim tā sievietei. Resursus būtu jāapvieno kopējo mērķu labā (kaut vai bērniem, ja citu nav) vai arī tas viss ir gana nenopietni. Novizot partnera labā nekas kopīgs tā arī netiks izvedot un ir tikai laika jautājums, kad tas viss beigsies.

120 pret 3
riks086: izgājis tu skaities tikai, tad ka kreisajā malā nospied "iziet".

Standarts N40 ?
40 jau velk uz nodrošināts, stabils... --- bet tā jau ir tā pati patstāvība:) kad saviem spēkiem jumts virs galvas tiek nodrošināts, kad ienākumi vairs nav atkarīgi no priekšnieka garastāvokļa, jo darbu nevis meklē, bet izvelies no piedāvājumiem utt.

Standarts N40 ?
Patstāvīgam, kas visās dzīvēs jomās patstāvīgi tiek ar visu galā [tas nenozīmē, ka viss jādara vienatnē]:) Pārējais ir šīs patstāvības rezultāti.

Sievietes uzziedēšanas nosacījumi
Nja. Tā ari nav viennozīmīgas atbildes, kas tad ir pirmais; " ziedoša" sieviete un tad labas attiecības vai labas attiecības un tik tad sāk "ziedēt":)

Vai tiešām onkuļi pēc 40 domā ka ir uz izķeršanu?
nu izķeramie pēc 40 ir uz izķeršanu,jo tādu ir vēl jo mazāk:)))

Tiešām te ir tik ļoti izmisušas sievietes?
Īsti nesapratu kar kādu te izmisumu runa: izmisusi ir sieviete, kas pati brauc ciemos? Izmisušas ir tās kas audzinātas, ka ar tukšām rokām ciemos braukt nav pieklājīgi?

Vai cilvēka dzimumiem ir katram sava loma dzīvē un doma par vienlīdzību starp tiem ir absurds?
Doma par vienlīdzību jebkurā sfērā ir absurds, pasaulē kuru nepadzīvo identiski kloni.

Kādas sievietes vairāk piesaista uzmanību?
Nu, tie vīrieši, kas vispirms redz sievietes zemjostas rajonu, kājas, gaitu un citas dzīvnieciskas lietas, tie ir uz sexu orientēti. Tie, kas pētas aces - tie uz dvēseli! :D ------- Uz dvēseli, jebšu tomēr vairāk uz "prāta pi***" ?:)

Kādas sievietes vairāk piesaista uzmanību?
Pie gaitas, skatienu pirmkārt piesaista gaita. Tad seko siluets, viņa dinamika kustībā. Pārējais tie vērtēts vēlāk, ja pirmie divi uzmanību jau piesaistījuši.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu