neko

Virietis (43)
uzzināt vairāk par neko

259 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vēja lokatori Zemgalē!!!!!!Kam pieder šī valsts?
Ļ. cien. autore: pirms lasīt šādu projektu dokumentāciju/aprakstus paņem ka nu sākumā no bērniem skolas fizikas mācību grāmatu un izlasi to. Citādi tās ideja par vēja ģeneratoru izpostītajām ģimenēm nav pat smieklīgas.

Kam tad īsti pieder šī valsts?
Nu aizliegumu ziņa šī vats noteikti pieder tautai, ta jebko aizliegs aizliegs/apturēs.

Vai ļautu vīretim sev uzčurāt uz sejas?
Loti specifisks tev tas paziņu loks. Minoritāšu klubus apmeklē?

Ko darīt ja prāts ir pārāks par sirdi?
Tiešām tik traki, ka ar parātu vērtējot visas nekam neder?

Sņimai štani-budjem znakomitsa(tulk.novelc bikses-iepazīsimies)
nu, ja ģīmis tik briesmīgs, ka nevar rādīt, kas cits atliek?:)

Ja vīrietim vajag tikai ´´mammu´´?
bet audzināts kā ““puikas jau neraud““. Tad kļūstot pieaugušā vecumā (nosacīti) viņš pats to neapzinoties gribēs lai ja ir sieva (nu vai draudzene) pats neapzināti neizsauc otrā personā , lai par viņu rūpētos kā vēl par bērnu? ---- Domāju (un cik nu arī dzīvē redzēts) viss ir pretēji, viņš seko ierastajam modelim nevis meklē ko pretēju. Un nevar jau ar pietrūkt tā, kas nav bijis/nav pazīstams.

BMW X1 uz lauku ceļiem
Paņem uz vienu dienu nomā un pārbaudi kā ir.

START! Jūs neesat tik vērtīgas, kā jūs to iedomājaties.
"Un tā bērnu gribēšana ir tikai sievetēm. " Vispār viņa ir arī vīriešiem. Nevajag vispārināt savas individuālās dīvainības.

Liekā svara mammucītes!
par laimi ne visas mammas ir "kaitnieces-mājsaimnieces":)

Kas sievietei vajadzīgs pirms seksa?
Pirms? Patikšana, tas tevis nosauktais vairāk pēc paliek aktuāls.

Par darbošanos tiešās pārdošanas kompānijā
Pieturos pie viedokļa - komvojažieri nav cilvēki, arī tie kas šo profesiju piekopj virtuāli:)

Vājais dzimums Latvijā - vīrieši?
"Lai Grieķijas ,Francijas , valdības pamēģina" Jau pamēģināja un neskatoties uz protestiem viss sanāca, Grieķijā pensijas vecumu jau pacēla uz 67 gadiem, bet Francijā 67 būs no 2023 no gada, šogad ir 63 nākamgad jau būs 65.

Par ko jūs esiet pateicīgi Padomijai?
Bērnībai nebija ne vainas, bet tas bija tuvinieku un draugu nevis padomijas nopelns. Tas, kāda ir bēnība ir atkarīgs no ģimenes nevis no tā kas tur valstī pie varas. Varas nāk un iet, bet savējie paliek vienmēr.

Vai ir iespējams glābt vīrieti no afēristes?
Nu izglāb , iepin pati viņu kādā afērā:)

Sievietes neprot uzticēties vīrietim?
Uzticēties tā uzreiz var būt ar nevajag, bet ja uz otru skatās ar aizdomām tas protams atbaida. Nevienam nav nekādas vēlēšanās pierādīt ka viņš nav zaglis un/vai krāpnieks.

Kā kļūt par Sniegbaltīti?
Pirmkārt jau vajag kādu kam tik ļoti skauž, ka grib tavu nāvi:)

Ienākumu avoti.
Man domāt pats prastākais ienākumu avots ir pabalsti. Visos citos variantos cilvēk vismaz kaut ko tomēr dara.

Vai îsta mîlestîba cilvèka dzîvè var bût neskaitàmi daudz reižu?
"bumbas biežāk nekrīt 2x vienā un tajā pašā vietā" bumbas var būt ar nekrīt, bet tas kas kas mums patīk nemaz tik ļoti nemainās, aiz kam varbūtība ka nākamā izvēl būs gana līdzīga iepriekšējai ir visnotaļ liela.

Attiecības - dot un ņemt
RRAGANA: tad sanāk ka ziedus savām sievietēm dāvina tikai tie kam pašiem patīk viņus saņemt? Uz rokām nēsā tie kurus pašus reizēm vajag nest utt?:) Man teiksim loti negaršo melleņu saldējums, bet tas galīgi man netraucē atcerēties viņu nopirkt, jo zinu ka sievietei garšo tieši tāds:)

Attiecības - dot un ņemt
"Atbilde-jādod to, ko pats gribētu saņemt." ---- Nekādā gadījumā nē. Jādod ir to ko otrs vēlas un par to nu nekādi nevar spriest pēc savām vēlmēm un vajadzībām. Lai cik ar tas nebūtu reizēm grūti, bet jāatver mute, jārunā un jānoskaidro nevis jāvadās pēc sevis. Tā rodas tie stāsti "es tā centos darīju tikai to labāko, bet otrs nesaprata un nenovērtēja". Jo aizmirsa otram pajautāt.

Ko sakat tauta, vai ir vērts iepazīties ar sievieti ,kurai ir jau divi bērni?
"vai ir vērts iepazīties ar sievieti ,kurai ir jau divi bērni?" --- nu ja bērni labi sanākuši, tad ir vērts, ja ne visai tad nav vērts.

Vai ir vērts iepazīties ar kādu jefiņu kuram ir 2 vai vairāk bērnu?
Ņemot vērā vidējo oho publikas vecumu - jo vairāk jo labāk; jo vairāk bērnu jo vairāk būs kas vecumdienās atbalsta:) Tie kam vairāk par 10 vispār ir ideāls variants. Ja katrs kaut vai 100 eur atbalstīs un tev jau būs 1000 no kā dzīvot [nu labi ne dzīvot - "izvilt vecumdienas"]:)

Kā Jūs organizētu randinu pilnīgi bez naudas?
Nu tad pēc sentēvu metodēm; dodas medības; pēc tam cep brieža steiku un piedzer avota ūdeni ko uzlabo ar kādām nebūt ogām. Principā nav ne vainas.

Dienas humors jeb OHO PA misija
Mela: privātā telpā kāds ir internts ko nekād vārda brīvība neeksistē, jo lai arī tev uz viņu ir tiesības, nevienam nav pienākums nodrošināt tev izteikšanās iespējas uz sava rēķina. Citiem vārdiem sakot par vārda brīvību tu varētu runāt ja tev būtu sava web lapa - tur tad tu ari varētu izpausties kā vien vēlies un protestēt ja tev to neļauj, bet atrodoties svešā privātīpašumā pirmkārt darbojas...

Vai tu sieviete to vari?
Pēc tam padalies pieredzē - kas ir vieglāk: vienkārši atrast sievieti vai atrast sievieti, kas priekš tevis sameklēs citu sievieti:) Mani māc aizdomas ka izdomājis īpaši sarežģītu veidu kā iepazīties.

Pēc cepures
mukie neder nekam. Ja nu vienīgi kā manekeni vai modeļi. Dzīvē smukie ir pārņemti ar sevi , egocentriski. -- Ej nu ej :) es gan teiktu ka tieši nesmukie(-ās) ir pārņemti ar sevi, ar mēģinājumiem pierādi ka viņi ar ir gana labi, vērtīgi un ņemami. Piedevām vēl parasti nīgri, skaudīgi un apvainojušies uz visu pasauli ka nav pareizi novērtēti.

Mīļie kungi! Kāds ir jūsu skaistuma ideāls? Krāsas acīm, matiem, Ķmi, apkārtmēri, prasmes , vēl kas?
Nu ja "kā pie bikts" tad nespētu atteikt tādai kā piemēram Inese Sastre, bet tēmas pieteikumā mitētā sieviete man ir diezgan vienaldzīga.

Dienas humors jeb OHO PA misija
[piezīme garām ejot] Man domāt kategorijā "klients"´ ietilpst tikai tie, kas kaut ko maksā... vienalga par ko runa. Un vairums no PA mēbeļu šim kritērijam neatbilst.

Iemīlēšanās
"Mazliet kukū" pat vajag... nu nevar vienmēr būt nopietns:) Labās attiecības jau tas pats, peridiski viens vai abi paliek tādi. Tas piederas pie lietas.

Iemīlēšanās
nu labi, ir tā, bet jābaidās ta no kā?:)

Ieguldījums
"Tas otrs cilvēks rada mūsos dabīgo vēlmi augt un pilnveidoties. Par to ir stāsts." Sievietēm varbūt tā arī ir, nezinu. Vīriešiem, nē. Vīrieši aug un attīstās paši un tikai tad parādās sieviete, kas vēlas ieņemt paliekošu vietu viņa dzīvē, jo viņus vērtē pēc jau izdarītā.

Ģimene
Nu nezinu, es tomēr palikšu pie pārliecības, ka ģimene vajag vismaz 3 - vīrieti, sievieti un vismaz vienu kopīgu bērnu.

Draugi. Kāda īsti ir viņu funkcija?
Diegi ir tie, kam es palīdzu bez prasīšanas, ja redzu ka vajag un tāpat ma viņi palīdzes neprasot. Pārējie ir vienkārši paziņas.

viss, ko cilvēks dara, ir lai nopelnītu mīlestību vai kompensētu tās trūkumu
Nē nepiekrītu. Bet domātajam acī redzot bija neveiksmīga privātā dzīve. Ar tādam pat sekmē var teikt ka viss ko cilvēki dara ir lai nopelnītu sev ēst.

Kā rīkoties, ja nepatīc drauga mātei?
Gribi pabaidīšu; viņam kā vecākajam dēlam, kad gadi izdarīs savu un māte paliks nevarīga, būs viņu jāņem pie sevis un jākopj:)

Vai negribēt seksu bez jūtām ir vecmodīgi?
Noteikti nav vecmodīgi, tas ir moderni:) Vecmodīgi būtu pienākuma pēc.

Kā vīrieša dzīves uztveri var izmainīt sieviete!?
neko tu domā, ka vīrietis ar sievieti tiekas tikai randiņos? vīrieša dzīves kvalitāte ir ļoti atkarīga, kādas sievietes ir viņam līdzās pa dzīvi... --- nu ja nav tā randiņa, tad arī visa pārējā nav. katram sava pieredze, bet no tā ko es esmu (pie)redzējis, tad vīrieša dzīves kvalitāte tomēr ir tā kas nosaka kāda sieviete viņā ieņems vietu nevis otrādi.

Kā vīrieša dzīves uztveri var izmainīt sieviete!?
Vai tad viss nav otrādi, sākumā mainās vīrieša dzīves uztvere/izskats/redzējums un tad parādās šai uztverei atbilstoša sieviete?:) Jebšu ja ta vienkāršāk - jāmazgājas ir pirms randiņa, nevis jācer uz sievieti, ka viņa noskūs, muguru noberzīs un saķemmēs:)

Vai globalizāciju var un vajag apturēt? Vai kļūsiet banonīti?
Ņemot vērā ka Eiropas parlamenta vēlēšanās pamatā piedalās marģināļi un vidējā vēlētāju aktivitāte ja 20 gadus nepārsniedz 40%, bet no ekonomiski aktīvajiem vēlētājiem labi ja 20%, tad tur jebkādi brīnumi ir iespējami.

Komandēšanai jā vai nē?
"vai tiešām pār sievu ir jāvalda? Vai tad tas nav kaut kāds austrumu modelis? Patriarhāts un despotisms?" --- Nav gan, tas ir loģika diktēts modelis, ja tiek gaidīts ka vīrietis par tevi uzņemsies atbildību. Nav iespējas atbildēt par kaut ko ko tu nekontrolē, "es daru ko gribu, bet tu par to atbildēsi" tad tā vairs nav atbildība, bet nostādīšana muļķa lomā. Kaut gan jāatzīst, ka...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu