neko

Virietis (41)
uzzināt vairāk par neko

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Internet TV, HBO
Var būt kāds zin kādu interneta TV pakalpojumu sniedzēju kas piedāvā pieeju HBO produkcijai? Par pirātiskajiem resursiem esmu informēts, bet gribētos kaut ko bez porno reklāmām, tā lai maziem...

Kā mīlēt sevi.
Man te kārtējo reizi pa dzīvi pamanījās pārmest ka es sevi nemīlot. Aizdomājos; ko nozīmē mīlēt un kādas ir tās izjūtas zinu visnotaļ labi. Un taisnība vien ir - neko pat attālināti līdzīgu...

548 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kurš mājās saimnieks - vīrietis vai sieviete? :)
Bet vispār daudz būtiskāks ir jautājums kas ir pārējie, kas nav saimnieki; ciemiņi (kam visu pienes klāt un apkalpo) vai kalpotāji:)

Bezmaksas siers, vai?
Ir divas sistēmas: - pirmajā cilvēks strādā, nopelna un maksā par pakalpojumiem. - otrajā tiek atzīts, ka cilvēks ir pārāk glups radījums, tāpēc visu naudu ko viņš nopelna viņam atņem nodokļos un gudrāki par viņu lemj kā to naudu tērēt. cik transportam, cik ēšanai utt. un cik vispār cilvēkmīlestības vārdā kaimiņam jāatdod.

Kurš mājās saimnieks - vīrietis vai sieviete? :)
Tas ,kurš pēdējais spuldzītes ieskrūvēja:)

Vai ir labi sūdzēties?
Jebkuras problēmas gadījumā ir divi risinājumi: - risinām problēmu saviem spēkiem - atzīstam savu bezspēcību un sūdzamies cerot uz atbalstu/palīdzību.

Par "vīriešu" un "sieviešu" darbiem :)
Tiksim tā - visas sievietes ko esmu tuvāk pazinis ir mācējušas ieskrūvēt spuldzīti, jo ar tik glupām, kas nemāk nepinos, tiesa viņām tas nav bijis jādara, ja esmu tuvumā. Tas vairs nav pat smieklīgi, ja esi aizbraucis uz citu valsti un tev zvana - "izdega spuldzīte, sēžu tumsā nezinu ko iesākt":) Kaut gan arī šādā situācijā ir variants, ja bērnam ir jau kādi 8 gadi viņu var pasaukt pie telefona...

Kas ir "palaistuve"? (Nosaukt var dažādi, nozīme viena.)
Sieviete kas labi saprotas ar pretējo dzimu un viņš patīk?:) [pagaidām nevienu nekad tā nosaucis neesmu]

Kāds ir mazākais pincītis, kas redzēts? Varbūt ir foto?
man ir mzākais, bet foto nesūtīšu:)

Par "vīriešu" un "sieviešu" darbiem :)
Mūsdienās jo vairāk dažādu darbu cilvēks pieprot darīt mājās [...] drošivien vairāk plusiņu nopelna arī pretējā dzimuma acīs. --- Nu nebūs tā; nav vairs tie laiki kad sievai bija jāprot vērpt, aust un šūt lai ģimene nestaigātu plikiem dibeniem. Tā pat vairs tik retajam sieva gatavo pusdienas līdzi uz darbu, aiz man viņas kulinārās prasmes reducējas uz brīvdienu izklaidēm... un arī tad ne...

Uz ko būtu jābūt balstītām attiecībām?
aivis25: un kurtu esi redzējis kādu dzīvnieku kas partnerus pēc naudas maka biezuma izvēlās? Viņi kā reiz vadās pēc emocijām, kam krāšņāka aste un tādā gara:) Tikai cilvēki mēdz likties gultā ar sev fiziski netīkamiem eksemplāriem.

Mīlestība un attiecības ir iespējamas bez seksa?
Vispār interesanti no kurienes autorei tāda pārliecība pa jūtām, ja vīrietis šamo negrib? Ka tik nav kur salasījusies, ka rūpes un gādība ir mīlestība. Lai rūpētos nekādas jūtas nav vajadzīgs, pietiek ar draudzīgu attieksmi.

Uz ko būtu jābūt balstītām attiecībām?
uusins: "Atbildība par un pret otru." Tā intereses pēc, kādu tādu atbildību sievietes par tevi uzņemas?:) Saprotu ko nozīme atbildība par kopīgi sastrādāto kā bērni utt., bet kas ir sievietes atbildība par vīrieti? (pret - nu tur vēl būtu skaidrs- neveidot viņam pārāk lielu ragu žuburu utt)

Mīlestība un attiecības ir iespējamas bez seksa?
Ne visi kopdzīves modeļi ir saucami par attiecībām, vis maz ne vīrieša/sievietes attiecībām.

Mīlestība un attiecības ir iespējamas bez seksa?
Attiecības... varbūt, ģimene gan ne.

Darbs vairākos amatos vienlaicīgi.
Nu vispār jau vairākos darbos ne tikai ierēdņi mēdz strādāt. Ņemot vērā Latvijas darba tirgus specifiku variants, ka cilvēks strādā tikai vienā darbā vispār ir diezgan nenormāla parādība. Vai tā būtu apkopēja, grāmatvedis, jurists vai vēl kas. Tas ir tikai normāli; ja apkopējai ir darba līgums ar 8 uzņēmumu par viņu 30-50km telpu tīrīšanu, bet grāmatvedis apkalpo 10 šādus mazos uzņēmumus....

Nodokļi internetveikals PVN
Ja es iepērku preci bez PVN , es to varu pārdot bez PVN līdz es gadā nepelnu 10k€? Cik (un vai vispār) tu nopelni nav nozīmes, PVN obligāti jāmaksā, ja apgrozījums pārsniedz 50k eur. --- Kad atskaities un kad ko maksā atkarīgs no uzņemējdarbības formas kuru izvēlies. Taksācijas periodi parasti ir vai nu mēnesis vai gada ceturksnis. Gada beigās (t.i nākamajā gadā) tu maksā ienākuma nodokli no...

Kaut kāda iemesla pēc negribēt attiecības.
"Ja godīgi tad es vienkārši neredzu iemeslu, lai sava mājā iemitinātu vīrieti." Īpaši ja ņem vērā ka savā māja tu vari iemitināt tikai kādu kam nav mājas (un tādi tev neinteresē), jo kam viņas ir tās nepametīs. Bet citādi, pēc 40, ja dzīve ir daudz maz stabila un sakārtota tieši tā ar ir. Praktisku iemeslu iemitināt savā vēl kādu nav ne sievietēm, ne vīriešiem.

Veči vai tas nebiedē?
Tāda dien gan jau noteikti pienāks, tā pat pienāks diena kad vispār nomiršu, tikai ne viens ne otrs nebiedē - tas ir tikai dabīgi un visam savs laiks.

Vai vīrieši gaida palīdzību no sievietes?
Vīrieši parasti negaida palīdzību ne no viena izņemot sevi....

Nepatīk sekss.
Nu un kas tur var patikt .. tās vienmuļās un apnicīgās ķermeņa kustības?:)

Kur varētu uzlabot seksa prasmes?
paprasi lai bērni paskaidro, viņi mūsdienās izglītotāki:)

Varbūt tiešām viņām vajag tikai izklaides un seksu?
"Tikai"? Ne tikai, bet _arī_ to visu noteikti un vēl daudz ko citu.

Kas darāms, lai par saprātīgu cenu darbotos Volvo navigācija Baltijā?
Tiešām nekrāmējies ar antikvariātu, parastākais telefons un Waze visu atrisinās.

Par ko būtu jārunā?
Šaubos vai eksistē tem kurā nevarētu pakasīties, ja vien ir tāda vēlēšanās.

Par Māras soli.
Kā saprotu idejas būtība ir lielāki nodokļi, un nodokļos iekasēto naudu izdalīs tiem, kas negrib strādāt, lai vismaz vairojas, ja citu neko nedara?:) Lomu sadalījums sabiedrībā.

Kas ir vīrietība?
Latvijas izteikti matriarhālajā sabiedrībā kur pat meitas roku/svētību parasti mātei lūdz tas viss izskatās kā minimums dīvaini. Kuras ta sargās - tās neaizsargātās kas savus "jāklīgos" večus pa durvīm izmetušas, vai tās kas te lielās ka jebkuru veci varot nolikt pie vietas?:)

Vai OHO PA var izraisīt tādu kā atkarību?
Protams rada atkarību, tieši tā pat kā jebkuru citu interneta sociālo tīklu lietošana.

Kas ir vīrietība?
Palasīju viņu tekstus: Ekonomiskā vardarbība – jebkura darbība, kas vērsta uz cietušās pakļaušanu, varmākam izmantojot savu pārāko finansiālo situāciju, piemēram, ienākumu slēpšana.... Sapratāt varmākas, tagad jūs visus kas sievām algas neatdod un slēpj liks pie vietas - profesionāļi izpētīs visus jūsu slēptos ienākumumus un nodos sievām:))

Vai tad tiem kas ir OHO.lv nav dzīves?
Netraumē cilvēku, viņai dzīves nav un viņa tāpēc ir te, nepatīkami tak apzināties ka citiem kaut arī viņi ir te tā dzīve tomēr ir. Nu ko tu iegūsi ja sagrausi cilvēkam viņa ilūzijas, kam tev to vajag?

Kas ir vīrietība?
Tak elementāri; kad visi jaunekļi kļūs moderni un mīlēs tikai vīriešus sievietēm nekāda vardarbība vairs nedraudēs:)

Kādi vīrieši visbiežāk sastopami iepazīšanās portālos?
Ja nu vajag par varītēm lasīt svešu viedokļus, tad tas bija jādara pirms te ielīst, te tomēr vajadzētu savu viedokli vedot. Citādi iepazīsies ar vīrieti, pēc kāda laik nonāksiet gultā un tad zvanīsi viņa bijušajai un jautāsi; "kā viņš vispār, ir vērts"?:)

Kādi vīrieši visbiežāk sastopami iepazīšanās portālos?
Pat paskatīties apkārt un izdarīt savus secinājumus neesi mēģinājusi?:)

Vai vāveres izskatam ir nozīme?
Vilks: nu kā tev tā maigāk pateikt, kamēr vēl redzu, nav vienalga ko redzu:)

Vai vāveres izskatam ir nozīme?
Nu, ja brilles pirms kāpšans gultā noņem un noliek blakus protēzēm, nevajadzētu būt vairs lielai atšķirībai.

Eiropas gastronomijas reģions 2017
limonija: aptrakusi vai - bezdarbniekus sabiedriskajos darbos?; )Viņiem dabu piedāvāt, kur nu vēl likt strādāt ir sabiedriskajos darbos ir politnekorekti. Civilizētajā pasaulē tā nedara. /viedi tā pamāca/

Eiropas gastronomijas reģions 2017
Un cik ētiski ir nerīkot, ko tādu tikai tāpēc, ka kādam nav iespēju piedalīties? Vai ir ētiski aizliegt citiem pat pasmaidīt tikai tāpēc, ka kādam ir slikts noskaņojums?

Pat nezinu, Ko lai vairs te pajauta?
Protams ir. Bet grupņika kā Vanesai gan nav bijis.:)

Kāpēc cilvēki dzer?
Nu tradicionāli jau it ka Īri pēdējos gadsimtus visvairāk dzēra, bet kā redzams ar viņus skārusi civilizācija un civilizēti ļautiņi kā zināms vairāk šņauc un pīpē:)

Vai 5 minūšu kniebiens ir veiksmīgas laulības dzīves vērts?
tikai 5min... tik ļoti nepatika?:) Tad protams nav vērts.

Šahs
Savulaik te dauzījās cilvēks ar niku Sahists; šahu viņš spēlēja labi un meitenes ar viņam lipa klāt bariem:)

Kāpēc cilvēki vairojas?
Nu var arī ņemt stiķi un ziepes un to visu izbeigt. Es tev pat padies pateikšu.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu