neko

Virietis (41)
uzzināt vairāk par neko

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Internet TV, HBO
Var būt kāds zin kādu interneta TV pakalpojumu sniedzēju kas piedāvā pieeju HBO produkcijai? Par pirātiskajiem resursiem esmu informēts, bet gribētos kaut ko bez porno reklāmām, tā lai maziem...

599 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kāpēc neizmantojam video iespējas?
Nepatīk video, tekstu var pārskatīt pa diognāli un saprast vai vispār vērts viņu lasīt. Video skatīšanās ir pārāk laika ietilpīga aiz aiz kam vienmēr viņus ignorēju. Vienalga par kādu tēmu. Domājams arī iepazīšanās nolūkos video es neskatītos.

Jūsu domas par vakardien nodibināto Progresīvo partiju?
...piedevām progresīvo nodokli taču jau ieviesa. Nosauca par "solidaritātes, nodokli", bet lietas būtību tas nemaina.

Vai laužamies?
Vienmēr laužos, interesanti tak paskatīties ka tā sieviete pūlas panākt savu:) Tā jautrāk:)

Jūsu domas par vakardien nodibināto Progresīvo partiju?
"kāpēc Jūs tik ļoti ienīstat progresīvo nodokli un visas idejas par labklājības valsti"; cik reizes tu jau šo jautājumu uzdod? Ceri dzirdēt kaut ko jaunu? Nu nav domas manījušās. Arī argumentācija tā pati. Nevajag man labklājību uz citu rēķina.

Vai večiem vajag sievieti"spīdīgu"ar paaugstinātām prasībām?
Protams vajag, ja vien tam visam komplektā ir arī attiecīgs piedāvājums no sievietes puses. Pārējo jau JurisK pateica...:))

vechi.jums nespid
Tev varbūt arī nespīd , nestrīdēšos.

Ir dzirdēts, ka oho.lv administrācija esot negodīga, dzēšot ārā arī normālas tēmas! Tā ir?
Nu neviens tev te demokrātiju un runas brīvību nesolīja...

Veči vai jūs varētu iesist sievietei?
alvis25: "Mums taču ir vienlīdzība" Traki Jums:) Tad jau kā sacīt jāsaka "kā var nesist", labi ka mums nekādas vienlīdzības nav.

Nesavienojamas, kaitinošas lietas.
Nus.... par tām zeķēm zandalēs jau visi te zin. Vairāk nekā, viss pārējais Tevi apmierina?

Vai pirms seksa būtu jāprasa ārsta izziņa?
Drīzāk pirmās palīdzības kursu sertifikāts:) Ja nu infarkts vai kas tamlīdzīgs....

Veči vai jūs varētu iesist sievietei?
Sievieti sists? Priekš kam? Pirmkārt tā pat neko nesapratīs, šāda neverbālā komunikācija nav viņu stiprā puse. Otrkārt ir vienkāršāki veidi kā tik galā. Ja sieviete ietiepjas un neiet kur vajag var tak vienkārši pārmest pār plecu, aiznest un nolikt kur vajag. Ja taisa pārāk lielu troksni, var arī iznest pa durvīm:)

Kuram ir jāpērk prezervatīvi?
Bet vispār lai prezervatīvu pirkšanu uzticētu sievietei... viņai ir ļoti jāuzticas:)

Svarīgs dokuments disketē. Kā nolasīt?
Vēl tāda piebilde - disketi ļoti labi var neatgriezeniski nokaut ar parastāko mobilo telefonu, aiz kam pie meistara nesot nevajadzētu vienā kabatā/somā likt. Īpaši tas attiecas uz sievietēm, kas pamanās visu vienā mazā rokas somiņa sabāzt.

Kuram ir jāpērk prezervatīvi?
Ja runa par pieaugušiem, karam pašam tā kā būtu jāpērk.

Attieksme pret cilvēkiem, kuriem nav bērnu
Pazistu vienu tantuku, vinai 30mit, ne vinai ir berni, ne vina tos velas. Patikot klusums, un pietiekot ar masas un bralja berniem, kuri esot mazie velneni. Neko, vinai beninos ir lielaka kartiba par maminam pec 30-40-50mit. --- Godīgi? Neticu. Iepazīstini, apskatīšos uz tādu dzīve tad varbūt noticēšu. Bet citādi tu tik pat labi vari apgalvot ka esi dzīvē saticis reālu lieldienu zaķi:)

Vai vīrieša apmatojums ir viņa seksualitātes rādītājs? :)
Ko nu vīrieši par to daudz var domāt. Spalvas ta ir, bet pieredzes ar ko salīdzināt nav:)

Attieksme pret cilvēkiem, kuriem nav bērnu
Evijaa: "Bērnu radīšana nav nedz pienākums" Mūsdienu sabiedrībā ir gan. Redzi, ja cilvēki uzņemtos atbildību par savu izvēli un pēcāk nepretendētu uz pensijām pabalstiem un sociālajam garantijām, jo nav bērnu, kas kas par viņiem parūpējas varētu piekrist. Bet kamēr sabiedrībai par saviem nodokļiem visi tie "vientuļie pensionāri" ir jāuztur nevar apgalvot, ka tā ir tikai viņu personiskā darīšana.

Attieksme pret cilvēkiem, kuriem nav bērnu
Evijaa: tak tev jau vel nav pat 30, parko uztraukums viss vēl priekša :) Ar tiem bērniem tā pat ka ar nevainību, ja jaunībā tas ir tikums, tad laiku gadiem ejot pārvēršas diagnozē.

Ne-savējo bērnu faktors attiecībās
fargo: " šausmīgs cilvēks, jo negribēja audzinat sveša vīrieša bērnus. tas liekas ačgārni. " ; patiesībā jau tas nav jādara... reālajā dzīvē parasti ir ka aprakstīja Tangerine 13:03

Attieksme pret cilvēkiem, kuriem nav bērnu
Nu tāpēc, ka kaut kas nav kārtībā:) Cik nu esmu saskāries ar sievietēm, kam 30+ gados nav bērnu - bērniņos īsta putnu ferma.

Vai arī Tu akmeni metīsi?
"Ko jūs tur savus īkšķus uz leju rādāt! Jūs domājat, ka esat humāni, aizstāvot pedofīlus??? " -- iespējams tieši tavs viedoklis tiek uzskatīts par pārāk humānu.

Ne-savējo bērnu faktors attiecībās
Tā subjektīvi mani šādā situācijā vairāk interesētu kā veidosies sievietes attiecības ar maniem bērniem. Pārējie būs pakārtotas dabas jautājumi.

Ne-savējo bērnu faktors attiecībās
Parādi tos bērnus, tad pateikšu:) Jautājums jau patiesība ir par attiecību veidošanu ar 1-2-3... cilvēkiem neskaitot sievieti. Abstrakts jautājums "vai esi gatavs veidot attiecības ar bērniem" ir neatbildams.

Vai arī Tu akmeni metīsi?
Ņemot vērā, ka lai LV savāktu pūli, kas būtu gatavs kādu nomētāt ar akmeņiem ir jāizdara īpaši slikts, kad noskaidrošu par ko runa visdrīzāk pievienošos metējiem. Ko līdzīgu esmu redzējis tik vienreiz - kad tik pieķert pedofīls/izvarotājs. Ar akmeņiem gan nenomētāja, vienkārši "atspārdīja". Vai varētu piedalīties tāda pedofīla-izvariotāja nomētāšanā ar akmeņiem? Noteikti varētu. Bez iemesla...

Vai rūpējaties par savu psihisko veselību?
A kāpēc man jāsatur sevi?? Ja man dara pāri. Kapēc?? --- Tāpēc, ka par nesaturēšanu var dabūt pa ausīm un būs vēl sliktāk. Labi, pa ausim visdrīzāk mūslaikos nedabūsi, bet otras iespējas izgāzt uz apkārtējiem gan nebūs, jo to apkārtējo vairs nebūs. Visam ir sava cena.

Vai arī Tu akmeni metīsi?
f) Apjautāšos par ko.

Vai rūpējaties par savu psihisko veselību?
Geisha (16:52): labs viedoklis:)))

Monogāmija un poligāmija
"Pirmkārt, kādas LAULĪBAS, kādā gadsimtenī šādu domu paudēji dzīvo??!!! " Tu vienmēr maini savas domas atbilstoši kalendāram? Var bū par ir īpašs ziemas un vasaras viedoklis?:)) " visi ir smuki numurēti, tabuliņās ieķeksēti un pie vietas nolikti, kā Hitlera konslāgerī. :)" Nepārspīlē, nebūt ne visas sievietes ir "Fīrers brunčos", nav tik traki kā Tu mēģini badīt:)

Vai 23.februārī svinēsiet Vīriešu dienu ?
"štrunts par politiku..:D" --- Uzmanīgi ar šādu attieksmi; īpaši mūsdienas, kad armija dien tikai brīvprātīgi, tiem kas to dara jautājuma idejiskā puse nemaz tik vienaldzīga nav.

Vai tas nav pārāk liels upuris dēļ kautkādam attiecībām?
Jautājums nav dumjš.Tāpat tak visi zina ka precētie te meklē ārpuslaulības sakarus.Tikai slepeni.Es jautāju kāpēc to nevar darīt atklāti?Vai sievietēm patīk ka viņām melo? ---- To visu ir iespējams izvedot pilnīgi neko neslēpjot, ja vien ir tāda vēlme. Bet piekritīšu LaskovijMerzavec; padzīvosi tādās attiecībās, pašam ātri vien apniks. Visdrīzak tev vienkārši nav tādas pieredzes un pats...

Vai 23.februārī svinēsiet Vīriešu dienu ?
Tas jau skar tikai tos kam tagad 45+, pārējie padomju armijā dienējuši nav.

Vai tas nav pārāk liels upuris dēļ kautkādam attiecībām?
Īsti nesaprotu kur sāpe, tak izvēlies sievieti kam tas pieņemami un dari tā. p.s. Manuprāt daudz lielāks upuris ir ir tik galā ar vairāku sieviešu vēlmēm un kaprīzēm:)

Pieskārieni attiecībās
Es teiktu ka drīzāk problēma ir vispārinājumos un klišejās. kā ""Pieskārieni cilvēkam ir vajadzīgi ik dienas." Līdzīgi kā ir intraverti un ekstraverti ne visiem pieskārieni ir tā optimālākā komunikācijas forma. Savukārt strīdēties par to ir tas pats kas strīds par to kurš tad ir "pareizāks" - intraverts vai ekstraverts.

Pieskārieni attiecībās
Vairums Padomju laikos augušie bērni daudz glāstu nesaņēma. Augu pilnā ģimenē, bet pieskārieni, tādas samīļošanas izpalika. ---- Nepieļauj tādu domu ka Tev tas viss tik nepieciešams jo izpalika? Man neizpalika. Un bija daudz par daudz... no turienes arī mana negācija. No padsmit gadu vecuma vienkārši vairs nelaidu sev klāt, bet līdz kādiem gadiem desmit nācās to visu paciest.

Pieskārieni attiecībās
"Pieskārieni cilvēkam ir vajadzīgi ik dienas. " Ja man nav vajadzīgi, tātad neesmu cilvēks?:) Cilvēks protams nav lopiņš, pie visa pierod, bet vai racionālāk tomēr nav iegādāties kaķi ja tik ļoti vajag kādu ņurcīt?:)

Pietrūkst tādu politiķu
Neteiktu gan , ka mums trūks tādu, kas runā publikai tīkamas lietas.

Dzīvot cita cilvēka dzīvi internetā ir izklaide vai diagnoze?
Nu cilvēki spriež pēc darbiem (t.i. - šeit pēc tekstiem), ja pēc darbiem izskatās ka esi brunčos un krāsotām lūpām... nu tad kurš tur vainīgs. Sen gan neesmu uz randiņiem staigājis, bet kad to vēl darīju kaut kā ne reizi nesaskāros ar situāciju, ka dzīvē novērojamais neatbilstu anketā teiktajam/redzamajam. Protams ir te falši profili, bet tas tak ir uz reiz redzams...

Iepazīšanās portāli, vai rada atkarību?
"Bet ja mēs runātu par cilvekiem, kuri šeit atrodas jau vairakus gadus un netikai lasa un raksta PA, bet arī cenšas iepazīties un to ari dara, vai šāda tipa cilvēki tomēr nav atkarīgi no virtualās pasaules, jo īsti, manuprāt, viņi vairs neprot iepazīties reālajā dzīve?!" ----- Bet kas liek domāt ka viņi jebkad ir pratuši? Pirms tam mācēja uzsākt sarunu uz ielas un tad aizmirsa kā tas darāms?:)

Vēlos nopietnám attiecībám iepazīties
Pamēģini iepazīties vienkārši, bez nodomiem. Un nodomus sāc veidot tad, kad tas cilvēks ir daudz maz pazīstams. Kad ir saprašana ko no viņa var un ko nevar gribēt. Nopietni nodomi attiecība uz nepazīstamiem cilvēkiem jau pašas pamatos izklausās nenopietni. Iespējam es ne līdz galam izprotu visu šo iepazīšanās problemātiku, jo nekad nav bijušas problēmas uzsāk sarunu ne internetā ne kaut...

Vai cerība ir muļķa mierinājums?
...bet vispār Deisai ir taisnība; "vislielākā iespēja ko dabūt ir nospraužot mērķi un uz to gudri ejot". Klišejiski? Nu tas ka pēc ziemas seko pavasaris ar varbūt skan klišejiski, bet tāpēc jau tas nav mazāk patiesi. Un skan daudz jēdzīgāk/ticamāk nekā variants, ka LM pati atnāks un uzlēks virsū, ja vien par viņu daudz domās:)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu