neko

Virietis (43)
uzzināt vairāk par neko

528 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Maksatspeja😃
EsparTevi: domā viņam vajag tik daudz sieviešu?:) Visām nepietiks laika.

Maksatspeja😃
17:07 Nu man domāt cilvēki, kas raud par kafiju, vienmēr raud un čīkst par visu. Tā viņus ar var atšifrēt. Nav jau tādu kas čīkst tikai par kafiju:)

Maksatspeja😃
Komentāru līmenī es esmu gatavas stāstīt, ka sievieti ir ļoti labi jāuzvedas un ilgi jālūdzas, lai es viņu vispār kaut kur aicinātu. Reālajā dzīvē nemaz tik briesmīgi nelaužos (ja sieviete patīk) aicinu un maksāju. Un kau jau tēmā par "rēķiniem" LM norādīja; tas ir tā pat kā neprasīt no sievietes naudu par uzdāvinātajiem ziediem. Ja nebūtu tāda oho domājams par šādu tēmu vispār nebūti sācis...

Rēķins
Skaidra lieta ka vīrietis. Arī tad ja uzaicina sieviete. Ja sieviete ierodas pirmā, tad paņem kaut ko pati, bet uz vīrieša rēķina. Un pilnīgi pofig kā tur ir lielākajā daļā - tas vispār nav arguments :)

Dzives uztvere
Tāds variants nemaz nav iespējams - var būt dažādas kulinārās gaumes un citi sīkumi, bet dzīves uztvers būtiski atšķirties nevar, vai arī tur nekas nemaz neizveidosies.

Papardes zieds
Labi tad man laikam nav skaidrs kas ir tēmas pieteikumā minētie "brūtgāni" :)

Gaidot kaimiņu pie cietuma
"varētu padomāt, lai iestātos asv republikāņu partijā ir vajadzīgas radu un draugu rekomendācijas..." Nu vispār bez rekomendācijas vēstulēm pilnīgi nekas nenotiek. Ir jābūt kādai nebūt reputācijai un vismaz kādam kas var kādu labu vārdu par tevi pateikt.

Gaidot kaimiņu pie cietuma
Nu Latvija ir maz un visi ir vai nu radinieki vai kā citādi saistīti. Ja gribas kādu kas ne ar ko nav saistīts tad jāizvēlas tādu kas pēdējos gadus 10 sēdējis kādā ārzemju cietumā:) Bet ja citādi - varētu padomāt ka teiksim ASV Republikāņu partijā var iestāties bez radu un draugu rekomendācijām:)

Cik daudzi TE centīsies uz Līgo nakti dabūt kādu" papardes ziedu"?
Te nāk lai noskaidrotu kā tās zieds izskatās un zin ko meklēt:)

Mīļākās lomai vislabākā esot precēta sieviete, vai jums ar tā liekas?:)
Varētu padomāt ka laulības gredzen ir kāda kvalitātes zīme:)

Papardes zieds
Tēmas mērķis pakaitināt tās, kam neviens nekādus ziedus ne dāvina, ne piedāvā meklēt?:) Ja jau bijušie brūtgāni - tad tās jau ir pārbaudītas vērtības par kurām nevarētu teikt "vienalga ar ko". Attiecīgi tēmas vairāk tāda koķetērija - "re kā šamie neaizmirst, vel joprojām grib un aicina":)

Vajag steidzami izprecināt kaimiņu, bet ir problēma..
Spēja patstāvīgi atrast sievieti ir sava veda pārbaude tam, ka viņš pēc tam zinās ko ar viņu iesākt:)

Piedot vai nepiedot? Aizmirst, protams, nevar ...
Agate9: lasi uzmanīgāk "dzēris nebija".

Piedot vai nepiedot? Aizmirst, protams, nevar ...
Un ja būtu otrādi - pie stūres būtu bijusi meita? Katram var gadīties.

kas ir krāpšana?
NEUZTICĪBA 1. Savu saistību, savas apņemšanās nepildīšana, atteikšanās --- Vai arī manu saistību deleģēšana citiem bez manas piekrišanas.

kas ir krāpšana?
Un kāds naudas diedelēšanai sakars ar krāpšanu??? :D --- Vistiešākais. Jo tiek ņemts no citiem tas kas jāņem no vīra:) Ja vīram ar varēšu gultā slikti palīdz kaimiņš... ja ar naudu - arī kaimiņš; jebkurā gadījumā tas ir mājiens ar mietu ka viņam ar varēšu ir slikti. Bet ja tas viss notiek situācijā kad ar varēšu problēmu nav - tad tā jau ir krāpšana:)

Kāpec veci pļerzaki grib jaunus skaistus meitiesus?
"tas vss ir savīts viena veselā un neizlec kat kādās svarīguma pakāpēs." bet man patīk līdzības ar kantainiem priekšmetiem, piemēram galdu, un tad retoriskais jautājums skan: kura galda kāja svarīgāka, lai tas stabili stāvētu un kuru var nozāģēt pavisam:) bet ķirsītis tortes apakšā - ta ir balva par sēju izrakties cauri tam šķebinošajam saldumam:) Savukārt torte zem daudz ķiršiem arī ir...

Kāpec veci pļerzaki grib jaunus skaistus meitiesus?
23:13 Tātad tomēr pa plauktiem, reņģes vienā plauktā - zemenes otrā:)

kas ir krāpšana?
2:04..nu gan sasmējos... sieviete ņem naudu no sava darbadevēja/onkuļa, nauda ir par padarīto un nav seksuāla rakstura... sieviete šuj citam onkulim un , atkal ņem naudu par to, DZĪVAM VĪRAM BLAKUS ESOT.... ko nu? Krāpšana??? Ko /kuru piekrāpa??? :D ---- Par dabu saņemta nauda ir nopelnīta nevis iedota nauda:) Naudas došana, tas ir tad kad vienkārši prasa/diedelē; no draugiem, no kaimiņiem vai...

Kāpec veci pļerzaki grib jaunus skaistus meitiesus?
"nedali cilvēkus plauktos :D :D :D" "tas ir - es neiedomājos, ka var uzvārīt ievārījumu saliekot kopā zemenes ar reņģēm :)" Ir būtiska atšķirība vai dala pa plauktiem vai "reņģēs" un "zemenēs".? Man domāt pa plauktiem ērtāk dalīt - tuvākos liekam tuvākajos plauktos, tālākos tālākajos:)

Kāpec veci pļerzaki grib jaunus skaistus meitiesus?
Vīrieši ne tik daudz no sievietēm gados mūk, kā no nīgrām tantēm, kas viņu par pļerzakiem uzskata.

Kāpec veci pļerzaki grib jaunus skaistus meitiesus?
11:27: nu tak, bezvadu tīkls tak arī krātiņos ir:) Mūsdienas tak pat cietumos internets ir un ja labi uzvedas viņu var lietot.:) Tessa gan jau ar pāris reizes dienā ļauj pogas paspaidīt, nav tak viņai necilvēks:)

kas ir krāpšana?
Krāpšana tas ir tad, kad sieviete ņem naudu no svešiem onkuļiem dzīvam vīram blakus esot, pat ja iegansti galīgi nav seksuāla rakstura:)

Vai var dzīvot ar nemīlamu vai tādu kas tevi nemīl?
Nu mīts ir tāda relatīva lieta; vienam mīts ir personīgā sala Karību jūrā. Citam mīlestība mūža garumā. Bet vēl kādam tas viss nav mīts. Vēl ir tādi, kam to visu nemaz ar nevajag - pavisam citas lietas interesē.

Vai no tā atkarīgs dzīves ilgums?
bozomi: nu vispār jau to par ģimeni sauc; situāciju kad bērni rūpējas par gados vecajiem, nevarīgajiem vecākiem. Tieši tap kā viņi savulaik rūpējās par bērniem, kamēr tie mazi un nevarīgi bija.

izvēles
Torpedo: bet kā tad ar seksu pirms randiņa? Oho viedie māca ka ka vajagot pirms, tad radiņš norit mierīgāk un bez lieka stresa:)

izvēles
Tik tālu nu tas oho ir nonācis; ja sieviete normāli izskatās un nenīst vīriešus, tad viņas eksistence vienkārši netic:)

izvēles
"Nocirst jau nav liela māka :D" nav, bet ar kaut ko taču jāsāk ir:)

izvēles
19.56 Joens acīm redzot grib teikt ka Tu oho kolektīvā saprāt vīzija. Kaut kas netaustāms:) Citādi sen jau būtu "nocirtis":)

Vai no tā atkarīgs dzīves ilgums?
Ja jau sievietēm vienām ir tik labi, tad visi tie, kas viņa pamet, aizlaižas patiesība dara ļoti labu darbu un rūpējas par viņu ilgdzīvošanu un viņiem paldies būtu jāsaka:)

Kas tas par vārdu ?
Sestdienas rīts, paģiras, pirksti nekausa, ka tur nav saprotams.

Vai no tā atkarīgs dzīves ilgums?
Bet ja par tēmu - visilgāk dzīvotie kam i bars bērnu kas viņus pieskata un vecumdienas par viņiem rūpējas.

Vai no tā atkarīgs dzīves ilgums?
AGATE9 : Tev derētu Barontēva balva par lielu ieguldījumu mūslaiku folklorā, konkrētāk teiksmās un leģendās:)

Vai var dzīvot ar nemīlamu vai tādu kas tevi nemīl?
Grūti jums sievietēm, ja man sieviete nepatīk tad atbilde ir gana viennozīmīgs nē un nav tur par ko domāt.

Vai no tā atkarīgs dzīves ilgums?
Bazhix taisnība; ilga eksistēšana vēl nav ilga dzīve:)

Vīrieši, uzmanieties!
Acīm redzot; "kad satiekas divi muļķi un viens par otru sajūsminās":)

izvēles
bet lai pacel roku te kaut vai tie, kam majas ir pilns pagrabs un saldetava, lai to visu nodrosinatu, nu kam;)? Viriesus domaju;) ---- Un kāpēc sievietes ne?:) Viņām pagrabā vienmēr ir vismaz 1/2 cūka vai?:)

izvēles
Beidzat te Roltonu popularizēt; tak līdz nedēļas beigām mājsaimnieces, kas ar kotletēm mēģina pievilināt pilnīgā depresijā iedzīsiet:)

Vīrieši, uzmanieties!
Diskusija kārtējo reizi paliecina, ka attiecībām ir 3 varianti: 1) Padumja sieviete un gudrs vīrietis - attiecības kurās apkalpo vīrieti, bet vīrietis izklaidējas kā vēlas. 2) Padumjš vīrietis un gudra sieviete - vīrietis apkalpo sievieti, bet sieviete izklaidējas kā vēlās. 3) Gudrs vīrietis un gurda sieviete - viss beidzas ar vieglu flirtu:)

izvēles
Dzīves garša parādās kad radu ko jaunu; kādu bērnu, kādu startupu, kaut ko, ko var patentēt:) Pārējais ir tikai līdzekļi.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu