neko

Virietis (42)
uzzināt vairāk par neko

297 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Skats uz attiecībām no psihooģiskās puses
Vai tad es kaut ar vārdu šejieni pieminēju? Es par reālo dzīvi ja kas. Vienkārši kaut kā nespēju iedomāties attiecības ar sievieti ar kur viss kam mani saista ir "viņa man netraucē"... :)

Skats uz attiecībām no psihooģiskās puses
Kāpēc jābūt kopīgām interesēm? Man, piemēram, ar vīru nekādu kopīgu interešu pa lielam nav (bērnus un sadzīvi šoreiz neņemam vērā). ----- Ja runājam par modeli kur izklaides un kā noprotu arī intīmā dzīvē ir katram sava, tad protams nevajag:)

Palieli puķu podi kāpņu telpā!
Likums (patiesība pašvaldību normatīvie akti) attiecas uz pašvaldības objektiem, bet ne privātmājām. T.i. viņus mēdz attiecināt arī uz privātmājām, bet visos šajos noteikumos ir atruna "ja vien īpašnieki nav vienojušies savādāk" Daudzdzīvokļu māja ar privatizētiem dzīvokļiem ir privātīpašums (īpašnieku skaits šo faktu nemaina) attiecīgi īpašnieki var vienoties par ko vien vēlas. Par savu kārtību...

Skats uz attiecībām no psihooģiskās puses
Tāpēc ka gadu tūkstošiem tieši kopējas intereses ir bijušas tās saites kas cilvēkus saista. Sākot ar banālu nepieciešamību izdzīvošanai un beidzot ar ļoti sarežģītiem attiecību modeļiem. Nekad nav bijis savādāk. Vēl jo vairāk - bez šis intereses jebkāda komunikācija izbeidzas. Drīzāk būtu jājautā kāpēc mūsdienu psihologi to visu ignorējot zīmē dīvainas shēmas un cer ka pēkšņi viss būs savādāk :)...

Palieli puķu podi kāpņu telpā!
Nu nav jau mana darīšana, bet zādzība no slēdzamām koplietošanas telpām vienalga ir zādzība. Galā dabūsies 30 dienas vietējā parkā puķes stādīt sabiedrisko darbu ietvaros:)

Palieli puķu podi kāpņu telpā!
Un kas tu tur esi - saimniece vai īrniece? Tā pat kaimiņiene kas? Bet vispār es teiktu ka esi vienkārši kašķīgs cilvēks, nu ja tev mēbeles nest vajag var tak visu sarunāt, ka uz to brīdi kāpnes atbrīvo.

Kā visādas sadzīves ķibeles un finansiālas problēmas var ietekmēt attiecības?
AivarsN: "Ne jau velti arī šī profila zeltenes vēlas iepazīties tikai ar patstāvīgiem bāleliņiem bez materiālām problēmām." ----- Kau bet ja tā nopietni, tu esi redzējis kādu (vienalga kāda dzimuma personu) ka meklē pretējā dzimuma pārstāvi ar problēmām?:)

OIK, OCTA - kādus vēl vārdā nenosauktus nodokļus varat nosaukt?
Kaut ķā tu te visu vienā putrā jauc; jautājums ta par nodokļiem vai obligātajiem maksājumiem vienalga kam? p.s. adamsone: "no nodokļiem nav iespējams izvairīties" ; protams protams:) Vēl pasaki, ka neviens to nemaz nedara:))

Nabokovs, Lolita... kādi iespaidi kad izlasīta grāmata?
>neko Tu pārāk daudz strādā un vakaros ātri nogursti, ja reiz tā miegs mācās virsū Ņemot vērā ka ikdienā "lēkāju" starp 3 dažādām laika zonām izklausās pat ticami, bet nevarēšu piekrist. Nenoliegšu, jaunas meitenes patīk, bet vairāk kā dekoratīvie elementi. Viss tas pārdzīvojumu kokteilis Lolitas kontekstā mani atstāja diezgan vienaldzīgu, nerodas vēlme iedziļināties. Jebšu kā te minēja...

Pamācība attiecību veidošanā...vīriešiem...
kas jums liktu ieklausīties padomos par veiksmīgu attiecību veidošanu ar sievieti...vai tas jūs vispār interesē? ...kāpēc? Un vai šādi padomi ietekmētu jūsu rīcību? ---- Hmm... teorētiski pieņemot ka man šī tēma atkal aktualizējusies, domāju, ka sievietes ko var ieinteresēt ar "tipveida shēmām" man liksies pārāk garlaicīgas. Pareizās atbildes ir tikai katrā sievietē pašā un tās jāiegūst...

Uzticēšanās un interese par konkrētu žurnālistu darbu
Žurnālists jau ir tikai cilvēks un stāstiem par bezkaislīgu objektivitāti es neticu - tas vienmēr ir tikai viedoklis kam reizēm piekrītu reizēm nepiekrītu. Tā vai citādi visi pasniegto informāciju filtrē caur personiskā pasaules redzējuma prizmu. Piedevā jautājumi kļūst arvien grūtāk saprast loģiku kurai viņi seko izvēloties "aktuālos" tematus. Kā piemērs: Brisele ir apturējusi savu bēgļu...

Nabokovs, Lolita... kādi iespaidi kad izlasīta grāmata?
Kaut kā neaizķer tādi stati par vāju cilvēku grūto likteni netiekot ar sevi galā. Lotitu mēģināju ar filmu skatīties, nesanāca, aizmigu.

Jautājums sievietēm
Torpedo (ar visām savām identitātēm) pilnīgi no teikti nav oho administrācijas radīts tēls. Pavisam reāls cilvēks karš kaut kad ļoti senā pagātnē pat radiņiem ar dzīvām sievietēm skraidīja:) Nu kamēr nekļuva par veģetārieti...:)

Ja sievietei vīrietis nepatīk
Pillerina: Saproti, tas vienkārši tā kārtības labad, tas nekas ka viņš šodien sevi izdomājis saukt par Criss1986, rīt par "baikers"´ un kādas nu vel viņam te ir tās identitātes.

Seksuāla uzmākšanās
"nedomaaju, ka kaada no OHO sievieteem ir cietusi no seksuaalaas uzmaakshanaas sitoties peec pasaules vai vismaz Lv slavas muuzikas vai kino industrijaa.." ----- Nu vispār varētu vismaz 3 tā uz reiz nosaukt, bet nu no otras puses viņām darbs tads, būt publikas uzmanības centrā. Galu gala ja sievietes biznes ir tirgot savu izskatu ir jārēķinās ar zināmām sekām.

Ja sievietei vīrietis nepatīk
Mela: nu vienīgā jaunu tā nav, dzīvē tas nav tik vienkārši pietiek tik ar kaut ko vienu:) Bet par to smukumu runājot: vīrietis jau ne ar jau seksam tik, bet dzīvei tomēr izvēlas. Saproti iet laiks, cilvēks +/- normāli pa dzīvi iekārtojies, mājas dizaineris visu tā pa smuko noformējis. Nu un pēc ka tās izskatīsies, ja dizainera piemeklēto virtuves marmora kompozīciju bojās nesmuka sieviete?:)...

Ja sievietei vīrietis nepatīk
un kaut kā pēdējā laikā mani ir pārņēmis reāls izbrīns par vīriešu viedokļiem - pēkšņi vairums saka, ka sievietei galvenais ir būt - nu labi izskatīties :) ---- Un ko tad pirms tam teica?:) Bet var but tomēr Tu vienkārši kaut kādu iemeslu pēc esi sakusi tikai tagad to ievērot?:)

Ja sievietei vīrietis nepatīk
Mela: acīm redzot sievietēm tā patikšana mazāk svarīga. es nevaru ar sievieti, kas man nepatīk:)

Ja sievietei vīrietis nepatīk
Vienu tik nevaru saprast, priekš ka vīrietim sieviete kurai viņš nepatīk? Kāpēc tērēt laiku ar tādu kurai nepatīc nevis pievērsties kādi no tām kam patīc?

Cik godīgiem vienam pret otru ir jābūt attiecībās?!?!
normālu padomu jūs dodat uzticies un tas nekas ka sieva drātējas ar citu (nu visi te pieņēmuši ka runa ir par šo) --- nu ne visi gan... bet ja tomēr runa ir par drātēšanos ar citu, tad nav tur ko filozofēt par to, ko kam teikt, bet bet vienkārši pašam labāk drātēties jāmācas. smadzeņu drātēšana šāda situācijā nelīdzēs.

vai apprecēties ir svarīgi?
Mela: tas dubultais uzvārds man gan rada asociāciju "es vēl jo projām domāju kas īsti vēlos būt":)

Ar ko atšķiras vecpuisis no vecmeitas?
"Vīrieši visos laikos ir centušies dominēt pār sievietēm; laikam tāpēc, ka jūtas viņu priekšā nepilnīgi vai vājāki. " Tiešām...? :) Tā kā dominēšana ietver arī atbildību par to ko esi pakļāvis/pār ko dominē - visnotaļ apšaubāms apgalvojums:)

vai apprecēties ir svarīgi?
Nja, kas nu kuram, kam uzvārda labskanība, kam pārējie šī uzvārda īpašnieki svarīgāki:)

Vot sailgojušies pēc citām?
Nu visiem jau nav sekretāres ar ko pusdienās iet:)

Cik godīgiem vienam pret otru ir jābūt attiecībās?!?!
Izteikšu tikai minējumu, pēc teksta izklausies ļoti emocionāls cilvēks un emocionāliem cilvēkiem tāds liktenis (t.i tā ir viņu emocionalitātes cena) - neviens nekad patiesību nesaka. Vis maz visu nekad. Gribi lai stāsta - iemācies uztvert teikto mierīgi.

Bērns bankā
Sallija; par ko tu brīnies, tā tak zviedru banka, un zviedri vispār plāno no sk, naudas atteikties.

Kāpēc nav neviena pamācība?
Acīmredzamais - neticamais, kā esot internetā var nepamanīt pamācību tūkstošus kā viņa iepazīties? :) Šaubos vai vispār ir kāds resurss kurā nebūtu vismaz pāris publikācijas par šo tēmu.

īsta sieviete
Ta nu, kad Tessa ir bijusi nejauka, viņa jau jau tikai dauzās:)

Bāleliņš
tas jājautā tām cittautietēm, kas viņus tomēr ir izvēlējušās:)

īsta sieviete
",jo saprot ,ka nespēs pastavēt līdzās." Varētu piekrist, šādās attiecības daudz būtiskā ir abu spēja turēt līdzi otram, nevis tas kurš kuram ko spēs dot.

Kad un kurā brīdī attiecībās vīrietis aptver, ka viņš tiek izmantots?
tad, kad no viņa tiek ņemts vairāk kā viņš gribētu dot pats.

īsta sieviete
Baidos, ka pie tādas īstas sievietes spēj tik tikai tie, kas māk/spēj kalnus gāzt bez sievietes ka motivatores:)

vai apprecēties ir svarīgi?
Mela: bet ja vīrietis bērnu no tevis negrib, vēl jo vairāk situācijā kad ir tomēr "gadījies", gribi tek ka tās ir nopietnas attiecības?:) Tad kas tieši viņas ir nopietns?

vai apprecēties ir svarīgi?
Ja attiecības tiek plānoti bērni, tad tam ir nozīme, ja nē - tā tāda māžošanās vien ir, nu līdzīgi kā starp viena dzimu pārstāvjiem. Galu galā kāda tur nopietnība, ja bērniem vēl vai vairs nav gatavi.

Cik daudz ir saprāta robeža?
Nu tādas jau ir tās saprāta robežas, kamēr tas nerada problēmas, attiecībām, veselībai, darbam.

Vai jūs izvēlētos otru pusi krievu, kas nerunā latviski?
Piekritīšu janisb, kultūras atšķirības ir būtiskāks. Attiecības kurās sarunājos krieviski nav bijušas, bet angliski runājošu ir bijis. Valoda nav šķērslis.

Kas ir "īsts vecis" ? ? ?
sangukuLV: ja sieviete apgalvo, ka viņai sievietes patīk labāk par vīriešiem, tas tomēr kaut ko mazliet citu nozīmē:)

Kas ir "īsts vecis" ? ? ?
Tu domā spāņu valodā runājošus ASV pilsoņus? Nav te tādu:)

Vai kādam ir gadījies ar samsung a3, ka sazvanītie brīžiem nedzird zvanītāju, aizkrīt skaņa?
Kaut kas pārāk noslogo/bremzē sistēmu. Telefona zvani mūsdienu telefonos ir tikai viena no aplikācijām un ja aplikācija bremzē, skaņa sāk raustīties.

Vai aplieta zāļu tēja rīt ir lietojama?
un kāpēc lai nebūtu?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu