neko

Virietis (42)
uzzināt vairāk par neko

475 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Jautājums meičām.
Sievietēm jau tās fantāzijas tādas izteiktākas aiz kam viņas pašas visbiežāk piedāvā šādas idejas. Tev ko, neviena nepiedāvā vai?

Nesmēķēju, alkoholu nelietoju. Vai tas ir forši?
Vispār, jau ir sievietes, arī ar trim un vairāk bērniem un pielūdzēju rindu, kas to vien gaida, kad atbrīvosies:) Kur nu vēl ar vienu vai diviem... ---- Tāda piebilde pie šī teksta; kad sieviete nespēj sadzīto ar vīriešiem dēļ sava nejēdzīgā rakstura, muļķības vai citu iemeslu pēc tad attaisnojas ar to, ka "tas jau tāpēc ka mani ir bērni". Tas tāds universāls attaisnojums visam, lai tikai...

Nesmēķēju, alkoholu nelietoju. Vai tas ir forši?
Pilnīgi vienaldzīgi dzer vai nedzer, ja dara to ar mēru. Ne labāku ne sliktāku manās acīs tas nevienu nepadara. Pats šobrīd praktiski nedzeru, bet tā ir tikai mana darīšana/izvēle. Gribu dzeru, negribu nedzeru, šobrīd tads posms dzīvē kad ļoti reti gribu.

Nez kota veči teiktu?
Domājams neko neteiktu, vienkārši pievērstos kādai citai, kam nav tādas problēmas.

Mobilais telefons.
Piebilde par Apple: pērkot kaut ko vecāku par iPhone 5s (5, 5se, 4 utt) tā ir tikai izmesta nauda. iPhone 5s ir pirmais (un vienīgais no 5 sērijas) 64bit Apple telefona modelis. Mūsdienās vairums aplikāciju un arī iOS parts, pēdējās versijas vairs ir tikai 64bit modeļiem. Attiecīgi, ja nebūs 64bit modelis daudz kas nestrādās. Tā pati Waze, daļa interneta banku aplikācijas utt.

_Pēc ģīmja jau izskatās lecīga_
tverko (ja pareizi saprotu kas tas vispār ir; tad "speķi krata") - nē tas nav tas:) Gaita sprigana, dibens, nu teiksim tā "mierīgi līgojas".

_Pēc ģīmja jau izskatās lecīga_
RRAGANA: pēc dibena var pateikt vai ir sprigana:)

_Pēc ģīmja jau izskatās lecīga_
Galvenais, lai neizskatās glupa un ir smuka. Pārējais ir sīkumi.

Randiņu ētika un normas?
pirms tam nekas nav jādara, pēc tam var aizvest arī uz kādu restorānu brokastīs:)

Randiņu ētika un normas?
Domājams laikus izņemt ar vajadzētu mācēt.

Randiņu ētika un normas?
Visu drīkst, jo patiesāka būsi, jo ātrāk un viennozīmīgāk būs skaidrs deri vai nederi. Ja nu ko randiņā nevajag darīt, tad tēlot kādu citu. Nav nekāda jēga vilkt uz randiņu uzvalku, ja ikdienā staigā treniņbiksēs. Nav nekāda jēga mazgāt galvu un iet pie friziera, ja ikdienā no nedari. Nav jēgas tasīt manikīru, ja ikdienā no nedari... utt.

Es arī biju uz randiņu.
Nu ja jūs tur saņematies, kafija un popkorns no manis (neuztraucieties, piedalīties netaisos). Tā teikt globālas cilvēkmīlestības vārdā. Biļetes gādās Sheriff, draudzei atliks tikai atnākt.

Randiņš-NErandiņš.
Mailija: nu tik tālu, ka jau uzaicināja, tad varēja pieklājības pēc uz reiz prom nelaisties es protams piekrītu. Un ja neieinteresēja var to protams ar ne tik tiešā tekstā pateikt. Bet visādi citādi - tas tak ir tikai dabīgi ka ne visas iepatīkas. Tas tā vienkārši ir.

Randiņš-NErandiņš.
Nu nezinu, man kino asociējas ar vietu kur iet ar bērniem. Ja ārā negaidīti sabojājušies laika apstākļi un izjaukuši citus plānus.

Randiņš-NErandiņš.
Tā morāle gan tāda visnotaļ apšaubāma. Ja nav acīm redzamu defektu tad sieviete nevar neiepatikties? Bet uz kino jau nu varēja aiziet. Tur tak filmu jāskatās un vai nav vienalga kas tumsā blakus sēž. Vispār savdabīga vieta randiņam; tumša vietā kur nevar sarunāties- ko no tāda radiņa vispār var izsecināt? "vai kafiju var nopirkt" :)

Kur ir kaifs?
Vēl te var lasīt, ka piedāvā ta piedāvā, bet ka nonāk līdz darīšanai, tad nekā:))

Vegetarisms.
studentka: ja tic Theravadas mācībā tiktajam (ko nosacīti varētu dēvēt par ortodoksālajiem budistiem), tad cūkas cepetis bija visnotaļ iecienīts Budas un viņa skolnieku vidū. Budisti neēd tikai liellopa un plēsēju gaļu.Veģetārisma ideja tika popularizēta tikai vēlīnajos un reformētājos budisma novirzienos kā mēģinājums pielāgoties hinduisma dogmām. Ja precīzāk tas bija Otrā Budistu Kosīlija (334g...

Vai nevajadzētu 1. vēstulē?
Un no kurienes tāda pārliecība, ka viņa ir šķīrusies no vīra?:) Tāpēc ka anketā tā norādīja?

Vai varat norādīt precīzu adresi dziesmas atrašanai?
Norādīt var visu ko, bet ja tas kas to dziesmu youtube ielika nebūs norādījis autorus, tad neko neatradīsi.

Vai sievietes profesija var mainīt vīrieša attieksmi?
Hmmm.. izlasīju komentāru par tantēm kas cilā svarus un tagad netieku skaidrībā: Ja tante katru dienu cilā 10-15kg smagu bērnu, tai tas būtu uzskatāms par pievēršanos svarcelšanai? Vai tomēr tante kas nespēj cilāt 15 kg nemaz nav uzskatāma par tanti?

Vegetarisms.
hmmm... nu kā tanī visā iederas fakts, ka visi plēsēji tomēr ir "augstāk attīstīti radījumi" par zālēdājiem? gan no vēdiskā, gan bioloģiskā viedokļa.

Ēkas apsaimniekotājs
Pie ēkas saimnieka. Tikai viņš zin ko ir noalgojis.

Nafigam ,satiekotes nav klikšķa ?
Epifanija: man arī nav skaidrs par ko vispār runa, t.i. kas bija gludi un kas vispār var būt gludi situācijā, kad tas otrs/-a ne reizi satikts un pat redzēts nav? "Gludi piekrita satikties" ?:)

Mērķis dzīvē
av2: nu paga... māja Vecrīgā, Daugavas malā vairs nav māja pie ūdens?:)) Skolas un viss pārējais ar blakus ir.

Interesanti ....?
DanaL: nu labu "otro pusīsti" par ļoti viegli var sabojāt, un vajadzēs daudz labas gribēšanas un uzņēmības, lai atkal pie viņas tiktu:)

Interesanti ....?
Torpedo: bet youtoobē redzēju ka patiesībā tie esot maniaki, kas sev upurus meklē:) principā var atrast ar vēl visādu citādu figņu jebkurai gaumei un paranojas līmenim. Redz kaut vai LM uz randiņiem iet un saka ka vis pa skaisto, tu neej, bet viedoklis, ka tur viss likti ir:)

Interesanti ....?
Ne jau vieta kur satikāties nosaka ka jums tur sanāks vai nesanākas.

Tunisija..atsauksmes.
Laba vietām ļoti lētām izklaidēm. Medības labas.

Vai reliģija aptumšo prātus?
Sakāt reliģiozas valstis ir nabadzīgas? Un kā tad ar Izraēlu? Viņiem pat konstitūcijas nav - tikai Toras likumi, un lai valsts sektorā ieņemtu kādu amatu iesvētības sinagogā un piederība jūdaismam ir obligāts priekšnosacījums. Starp citu bagātākās valsti pēc 2017 gada radītājiem (IMF, kopprodukts uz iedzīvotāju) ir 1) Apvienotie Arābu Emirāti un 2) Kuveita. Atkarība no ta kā rēķina pozīcijas...

Vīrieša domas un cerības pirmajā randiņā?
Geisha: nu jau nu gan aizmuldējies "Kur pasulslavenās gleznās Tu esi redzējis kārnu modeli?"; tak kaut vai Salvadora Dalī sievas portretus apskati. Cik mākslinieku tik ar gaumju un Rubenss ar savu gaumi noteikti ir mazākuma pārstāvis.

Darbs no mājām
Internetā ir daudz online/freelance aģentūras kas piedāvā nopietnu darbu tulkiem, arhitektiem, dizaineriem, inženieriem utt ko var darīt no mājām. Bet tā kā tas vis ir starptautisks, tad bez angļu valodas nekādi. Un lai pretendētu uz nopietniem piedāvājumiem zināšanām arī ir jābūt.

Mērķis dzīvē
elsa (13.50) jau visu pateica.

Vai reliģija aptumšo prātus?
hmm... jebkuriem principiem (vienalga reliģiskiem vai vēl kādiem) jēga ir tikai tad ja viņiem seko vienmēr un visur. Air kam jautājums kam tad tas prāts ir vairāk aptumšots; tiem kas kas orientierus dzīvē mana un izvēlās pēc principa kas dotajā brīdī ērtāk, vai tiem kas viņus nemaina.

Vai reliģija aptumšo prātus?
Spēcīgas ir tikai valstis ar spēcīgu ideoloģiju un tradīcijām, reliģija ir viens no ideoloģijas variantiem.

teicot cenas pie mums kā Eiropā...
Pat mazajā LV cenas atšķiras dažādos novados. Kur nu vēl Vācijā vai visā Eiropā kopā.

Kā dāmai pieklājīgi piedāvāt seksu?
Nesteidzoties un pagaidot, kamēr pati paparasīs:)

Mī Tū
Nu... tiesības jau patiesībā vajadzīgas tikai tiem, kam nav iespēju. Pārējie (-as) vienkārši dzīvo kā uzskata par vajadzīgu un par tādām lietām nedomā:)

Vecais televizors
http://www.rdveikals.lv/site/content/lv/261/Vec%C4%81s-sadz%C4%ABves-tehnikas-utiliz%C4%81cijas-viet
u-saraksts..html

Mī Tū
"Šķiet ka tuvojas matriarhāts! :)", pff. nobaidīji. Latvijā tak viņš vienmēr ir bijis. Tas pēdējos gadus 20 onkuļi dumpoties sākuši:)

Vai sievietes profesija var mainīt vīrieša attieksmi?
ne_meklejumos: "Jo augstāk situēts vīrietis, jo mazāk viņam interesē sievietes amats un ienākumi." ----- Piekrītu bet tā sāpe/problēma jau ar neslēpjas ienākumos, bet tanī ko te piepe nedaudz iezīmēja.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu