neko

Virietis (44)
uzzināt vairāk par neko

159 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Modernas (?) sievietes sapnis jeb vīrietis virtuvē
... bet būtu interesanti uzzināt kādiem vēl centimetriem un kādā tieši aspektā ir nozīme virtuvē:)

Modernas (?) sievietes sapnis jeb vīrietis virtuvē
Pieņemu ka no visa nosauktā vislielākā problēma varētu būt priekšauts - vairumam vīriešu nepatīk viņu lietot.

Vecmodīga domāšana,vai pārdomas-"nepiepildāmie sapņi´".
Jau kaut kad rakstīju,ka sievietes,kur nu vēl meitenes, daudz vieglāk pakļaujas uzspiestajai sistēmas ideoloģijai --- Ja tas tā būtu jebkurš vīrietis varētu viņas pievērst "savai ideoloģijai":)

Vecmodīga domāšana,vai pārdomas-"nepiepildāmie sapņi´".
Visumā, tas ka zini ko gribi, ir labi. Vienīgais atceries, ka ideāli reālajā dzīvē neeksistē un vienmēr būs aspekti kuros nāksies meklēt kompromisus. Moderni/nemoderni - tas uztrauc tikai līdz brīdim kamēr nav sava viedokļa par to kas tev der un kas neder.

13.
paldies:)

Teiciena "Spēle uz vieniem vārtiem" jēga
Attiecību (ta jebkādu) modelis kuras dominē tikai vienas puses intereses.

Lembergs !
Lembergs patiesībā dotajā situācijā ir tikai tāda blakus parādība. ASV tas onka Ventspilī vispār nav interesants. Palūdza ielikt sarakstā - ielika, palūgs izņemt - izņems, jo Vašingtonā visiem ir vienalga ir viņš sarakstā vai nav. Mērķis ir pārņemt savā kontrolē ostas un tas arī notiek. Kas savukārt ir lieka varas pārdales procesa sastāvdaļa. Ja kādreiz to darīja ar ar fiziska spēka paņēmieniem...

Amazon bloķēta nauda
Ja konts ir bloķēts naudu atgriež pēc 90 dienām. Vienīgais ko vari darīt - gaidīt, jo tādi ir noteikumi kuriem piekriti kontu izveidojot.

Kāpēc tā?
Bet vai tad pašas austrumu un arī Latīņamerikas cīņas mākslas būtiski atšķiras no dejas? Tie ir tikai deju paveidi. ----- Tur nu nav pilnīgi nekā kopīga. ja vien par kopīgu neskaita labi atstrādātu kustību tehniku. Bet tāda gadījumā var teikt. ka tam visam ir daudz kas kopīgas piemēram kaligrāfiju, ja tās arī perfekti noslīpētas rokas/pirkstu kustības.

Ko teiksiet par BARCELO RON DOMINICANO?
Kāpēc daži cer, ka mērcot spirtotajā koka klučus gadiem, tas kļūst baudāmāks? ---- Tā nav cerēšana - tā ir ilggadēja empīriska pieredze :)

Kurš no abiem dzimumiem ir lielāks egoists?
Tad man iespējams patīk barot vampīrus:)

Kurš no abiem dzimumiem ir lielāks egoists?
Par parazītiem runājot mēdz teikt ari ka filantrops- tas ir parazīts kas dzīvo no citu ciešanām:) Un ja visi tikai dos - kur tad ņem tos "nelaimīgos" kam dot?:)

Ko teiksiet par BARCELO RON DOMINICANO?
Nu tas tomēr ir ražotājas, kas ražo ļoti dažādus rumus Nu un kā kurš gads, bet citādi normāls padzēriens, var būt ne tas labākai, bet dzert var. Barcelo Imperial Premium Blend - 30 gadigs ir pat ļoti ok Imperial Onyx - nav ne vainas. Par gaišajiem viedokļa nav, jo gaišos nedzeru - tie nav priekš manis neatkarīgi no ražotāja.

Kurš no abiem dzimumiem ir lielāks egoists?
Kopumā Sanija_ (21:21) taisnība. Tikai es to nesauktu par egoismu, bet gan racionālismu. Un viņi neko nenoliedz ,bet patiešām neuztraucas par sīkumiem.

Kā jūs vērtētu?
Nu, pēc 50 nevainību taupīt vairs nav vērts:) Lai tak izklaidējas - bērnu jau tur tā pat nebūs.

Kādas ir jūsu izjūtas...
Nu, ja senči varēja saziedot celšnai, kaut ar dzīvoja daudz sūdīgāk, tad izgaismošani jau būtu jāvar. Kaut kā tā.

Ko domā sieviete iepazīstoties?
Es teiktu, ķer ciet kamēr vari:) Nesatraumētas sievietes ar labu līdzšinējo dzīves un seksuālo pieredzi ir gana reta parādība.

Badošanās un iziešana no tās
ar ūdeni uz 40 dienám,pēc tam viscietsirdīgáká dièta.Tur zaudē 40 kg. ---- Ja sākotnējai svars bija 55 kg, pēc 40 zaudēšanas... sanāk cik? Droši zini, ka tā ir diēta? Vairāk izklausās pēc mūmiju balzamēšanas metodes:)

Cik jāpelna mēnesī, lai uzturētu sievieti?
Pietiek ar vidējas kvalifikācijas inženiera algu - kādi 50k gadā.

Vai jums arī šķiet, ka sievietei uzmanība ir jāizrāda katru dienu?!
Zinta: vēl nevajag jaukt vīriešu un sieviešu vēlmes:) Ja sieviete grib rūpes, atbalstu utt - tas ir tikai normāli, bet nevajag vīrietim "atdarīt ar to pašu". Ja vīrietis Tevi uzaicina uz restorānu un protam visu apmaksā - tas galīgi nenozīmē, ka nākamajā reizē tas jādara tev. Uz citām dzīves sfērām attiecas tieši tas pat. Un tas galīgi nenozīmē, ka vīrietis ar sievieti nevar patīkami pavadīt...

Vai jums arī šķiet, ka sievietei uzmanība ir jāizrāda katru dienu?!
"Un tad vīrietis saņem pretī sms, zvanu,mīlestību,sievietes rūpes, utt." --- Drīkst no visa nosauktā izvēlēties tikai mīlestību...? Ar tiem sms un rūpēm lūdzu pie kāda cita, piemēram draudzenes - viņa kā sieviete vairāk novērtēs:)

Pārdomas pēc 101. dzimšanas dienas par emigrāciju
vilx: ja tu LV veikalā iepērcies par 1000 eur tad vismaz 210 stabili kā PVN nonāk valstij. Ja pēc šņabi tad ar akcīzi valstij aizies vismaz savi 700:)

Vai kapitālisms var nodrošināt sabiedrības ataudzi?
Chris: nu pats jau Tu te stāsti, ka Tev ar to vairošanos tā pašvaki. Nemaz negribi :)

Vai kapitālisms var nodrošināt sabiedrības ataudzi?
Mavs: Nu Ķīna no Marksa idejām ir ļoti tālu aizgājusi. Un viņiem nav praktiski nekādu valsts garantiju, nav valsts pensiju ne citu Eiropas sociālistiem pierastu lietu. Ja tā pēc būtības, tad Ķīna ir uz ģimenēm balstīta oligarhija. Ģimenes saiknes nosaka visu. Kuras ģimenes pārstāvji ir tikuši ĶKP attiecīgajos amatos tie ari kontrolē doto nozari visā valstī. Gan jau pats zini kā tās lietas Ķinā...

Cik % sieviešu negrib bērnus?
Manuprāt, sieviete, kas pa dzīvi izvēlas kopt pieaugušu vīrieti nevis bērnus ir ar novirzēm.

Vai kapitālisms var nodrošināt sabiedrības ataudzi?
Tikai kapitālisms arī var. Valstis kurās valda sociālistu idejas visas bez izņēmumiem ir ar negatīvu demogrāfiju. Ja tā vienkāršoti - sociālistiskā valstī cilvēki veido attiecības ar valsti un ir orientēti uz to ko viņiem nodrošinās valsts, nevis ģimene. Tikai viena problēma - no attiecībām ar valsti bērni nedzimst. Visaugstākā dzimstība ir valstīs kur vats sociālo garantiju nav vispār...

udenīga sula no burkāniem
Iespējams krāsas atgūs savus spožumu, ja nopirksi jaunas brilles. Gadi dara savu:)

Vai tā ir cienīga vīrieša attieksme pret sievieti (ēm)?
nja.. pat drēbes rauj nost - skarbi:)

Taupība?
Katru gadu kāds gudrinieks nāk klājā ar šādu priekšlikumu. Rutīna.

Par sievietēm mātēm....
Ja vīrietim 40 gados ir bērni un viņš nav tos pametis, tad viņam nebūs pietiekami daudz laika jaunajai sievietei. --- Pat tad, ja viņa bērniem jau ir ap 20 un viņi ir aizņemti paši ar savām attiecībām?:)

Gramata -cilveeka draugs !
Kriminālkodekss ir vecā redakcija, jauno, aktuālo redakciju sauc Krimināllikums:)

Par sievietēm mātēm....
neko, bet runa jau komentāros par to, ka vīrieši bērnus neaudzina --- Bet Tu jau viņiem piebalso ar tekstu "sieviete jūs audzināja. Ja nebūtu sievietes, nebūtu arī jūs izauguši." Lai arī dažādiem vārdiem izteikta doma ir identiska.

Par sievietēm mātēm....
Keksene, viss pareizi, vīrietis mīl un pieņem sievietes bērnus /tajā skaitā kopīgos/ tik ilgi, cik mīl pašu sievieti. --- Pilnīgas muļķības; ja viņam ir izveidojies labs kontakts tad viņš saglabājas arī pēc tam kad ar sievieti viss jau sen kā beidzies. Gan svešiem gan savējiem. Attiecības ar sievieti un attiecības ar bērnu ir divas dažādas lietas.

Par sievietēm mātēm....
preilene: "Jūs paši arī bijāt bērni un sieviete jūs audzināja. Ja nebūtu sievietes, nebūtu arī jūs izauguši." Ne visus - bija ko audzināja tēvi. Tie tad arī tagad savus bērnus audzina. Bet tos ko audzināja mātes .. nu tie tad arī bērnus tikai taisa un atstāj mātēm:)

Vai esat saņēmuši Latvijas hipotēkas piedāvājumu ?
Chiris: atkal tev viss jūk, tās tak ir komunistu metodes - atņemt un pārdalīt sev par labu:) Tie puiši vienkārši komunismu [nu vai vismaz sociālismu] ceļ:)

Par sievietēm mātēm....
"un viirietis vienmeer speelees otro vijoli." Tam, vai vīrietis mājā spēle pirmo vai otro vijoli nav nekāda sakara ar bēriem. Kas nu ir tās "otrās vijoles spēlētājs", tas tāds būs arī tad, ja mājā vispār nekādu bērnu nebūs.

Ko meitenei atbildēt ja prasa cik tad nu tas čalis pelna?
01:00: Gribēt gan maku, gan tvirtas krūtis ir pilnīgi normāli. Būtiski ir, lai tas nav vienīgais, ko viņi abi grib.

Kāpēc dzimst, ja tas dara nelaimīgu?
Mani bērni nelaimīgu nav padarījuši, attiecīgi pilnīgi pofig ko tur kaut kādi teorētiķi spriedelē un pēta.

Vai izdurtu pīrsingu vīrieša dēļ?
Tak vismaz ausīs vairumam tas pīrsings jau ir:) Var būt ne vīrieša pēc, bet vismaz kaut kas caurdurts ir gandrīz katrai.

Tv kanāli
Tradicionālais TV ir mirstošs biznes. Klientu skaits ar katru gadu samazinās - agri vai vēlu visi būs spiesti reorganizēties vai likvidēties.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu