neko

Virietis (45)
uzzināt vairāk par neko

44 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Cik jūs pārmaksājat par seksu? ( tikai vīriešiem)
Vispār jau precas lai pie mantiniekiem tiktu nevis seksa pēc. Visādi citādi seksu sievietēm tik pat daudz kā vīriešiem un maksāt par viņu nāks tikai tiem un tām, kas citādi pie viņa tikt nevar. Kādam nākas sievietei jaunu mašu nopirkt un vēl palūgties, kādai katru dienu kotletes cept cerībā ka tas "kotlešu ēdājs" vismaz reizi nedēļā ne tikai pierīties sagribēs:) Pārējiem sekss vienkārši ir neko...

Nu un....kā atšķirt nopietnu sievieti no afēristes?
Tās nopietnās tak ir garlaicīgas... :) Man domāt nopietnu lietu vīrieša dzīvē tā pat pietiek un ja sieviete nespēj tanī ienest mazliet vieglumu un jautrības, tad nav vērts.

Pārvietošanās svētku laikā.
Karantīnas mērķis nav izskaust slimību, tas nav iespējams un tāda iespēja pazuda jau decembra beigās/janvārī kad nezināms saslimušo skaits izklīda pa pasauli bez kādām iespējam viņus identificēt. Identificē tikai smagos gadījumos. Visa tā oficiālā statistika; tik slimo, tik mirušo ir vienkārši veselības sistēmas noslodzes rādītājs, kam nav nekāda skara reālo slimnieku skaitu konkrētās valstīs....

Interesanti kā jaunie mīlnieki satiekās?
Nu pulcēties ver ne vairāk kā divi. Problēmas ir tikai tiem, kam ar vienu nepietiek:)

Krievi un Puķins nāk
mairita1971 : saderam ka LV pašnāvību skaits ekonomiskās krīzes rezultātā būs daudz aukstāks, t.i. apmēram tāds pats kā iepriekšējās krīzes laikā, kā no vīrusa mirušo skaits.

Krievi un Puķins nāk
"tā būšana "zem Krievijas" līdz 1915. gadam bija.... ij šeit ij kremlī pie varas bija vācieši, nevis krievi" Nu nebija jau tā ka neko nenoteica, bet autonomija un privilēģijas patiešām bija vērā ņemamas. Bet dzīves ironija ir tāda, ka visa Jaunlatviešu kustība tolaik barojās ko rusifikācijas ideoloģiskā balsta un autoriem - slavofīlu kases. Ilgu laiku viņus vienoja nepatika pret visu vācisko nu...

Kad beigsies panika par covidu, tad arī vīruss pazudīs?
"pārējiem nekā, bet ir inficēti. Kas tad īsti tiek meklēts?" Vīruss protams; šīs vīrus daudziem ir tik vieglā formā, ka to pat nepamana. ~20% no tiem, kam viņu konstatē vispār nav nekādu simptomu un komplikāciju un tikai analīzes parāda ka ir tas vīruss.

Krievi un Puķins nāk
Bet tu baidies, viņš atnāks uz būs mežonīgais kapitālisms kā jau tagad Krievijā pieņemts:)

Tālmācības plusi un mīnusi...
Nu mani bērni tieši šādi mācās angļu valodu pie privātskolotājas. Rezultāti labi.

Vai "sodien" aktuals draudzibas jautajums?
Vispār jau interesanti izklausās,ka cilvēku nevērtē,kāds viņš pats ir ,bet vērtē pēc draugu daudzuma. -- Runa nav par daudzumu, bet gan kvalitāti. Pilnīgi pietiek ja ir vismaz viens vai divi kas tava labā izdarīs jebko, ko vajadzēs.

Otra iespēja
Neko negribu mainīt, protams ir bijušas arī kļūdas, bet bez viņam nebūtu pieredzes un saprašanas.

Ādas jaka- kā dabūt gludu?
Apstādāt ar ādas kopšanas līdzekli un nolikt uz pakaramā. Pati iztaisnosies, ja tā ir patiešām āda.

Vai "sodien" aktuals draudzibas jautajums?
Šinī dzīve nevar atrast 2 lietas; dzīves pieredzi un draugus, bet ja cilvēks dzīvi dzīvo ar galvu domājot un apkārtējos nečakarējot, tad gan pieredze būs gan īsti draugi. Ja cilvēkam nav īstu draugu, tad viņš ir vienkārši sūdīgs cilvēks un no tāda prātīgāk turēties pa gabalu. Visumā nekas neraksturo cilvēku labāk, kā viņa draugi arī viņu neesamība ir visnotaļ daiļrunīga lieta. [apgalvojums...

Bailes.
21:53: Kad cilvēks sakārto savas lietas, atvadās no visiem un tad kusi un mierīgi izkāpj pa 20 stāva logu, tas visbiežāk notiek tādēļ ka vairs neredz jēgu turpināt, nevis tādēļ, ka ir nobijies.

Kā jums ar apņemšanos kaut ko sākt.......
Man domāt tas strādā otrādi; sākumā cilvēks savācas (nu vai vismaz stabili pa dzīvi "nostājas uz kājām") un tad ir gan iemīlēšanas, gan ģimene gan bērni. Šitie varianti: "ja man blakus parādīsies garkājaina blondīne, kas gribēs no manis bērnus - atmetīšu gan dzeršanu, gan nometīšu liekos kilogramus, gan sākšu strādāt" ir vienkārši atrunas, lai neko nedarītu, jo skaidrs ka tas nekad nenotiks....

Kurš dzimums vairāk pieķeras otram?
"kaut kur taču viņiem jādzīvo!" - šī ir apgalvojuma vissmieklīgākā daļa:)

Switch vs router
Provaideri bez papildu maksas papildu ip nedod. attiecīgi tikai routeris.

Switch vs router
nē, tev vajag routeri nevis switch.

Pavest un pamest
supergil: ko tieši atceras, ja nekas nav bijis?:)

Kā jūs vērtējat šo..?
Bet viss tas paskums par brīvajām nedēļas nogalēm, darba laku utt jau ir par "ofisu planktonu". Visi pārējie strādā kā vajag un viņiem ir citāds dzīves ritms. Laucinieki vienmēr savus lopus ir barojuši visās dienās. Kaut vai celtnieki- strādā kad atved materiālus (īpaši jau tagad, kas ir problēmas ar piegādēm) un brīvdiena var būt jebkurā dienā, kad materiālu nav. Visādas darbnīcas -tas...

Kad beigsies panika par covidu, tad arī vīruss pazudīs?
"Mēs to realitāti redzam masu medijos" Tā nu gan nebūs - mūsdienas visiem ir kāds, kam var pazvanīt un paprasīt ka iet gan Spānijā, Itālijā, Vācijā gan vel kaut kur.

Pavest un pamest
Labu seksu visi grib vairāk kā vienu reizi.

Kā jūs vērtējat šo..?
Strādājot no mājām un pašam plānojot savu laku terminam "nedēļas nogale" zūd jebkāda jēga.

Vai tagad kļūs populāras virtuālās attiecības un sekss?
Vispār runā ka pēc visām šīm karantīnām cilvēki došoties 2 virzienos; vai nu pie notāra šķirties vai pie ginekologa stāties uzskaitē sakarā grūtniecības skarā. Vēl runā ka to, kas dosies staties uzskaitē varētu būt stipri vairāk.

Kādas ir jūsu atsauksmes par alu Labietis?
"eforijas efekts"? Var uzzināt ko tieši viņam liek klāt?:))

Sinonīmi un izteiksmes līdzekļi
Nu es to teicienu par karotes nolikšanu savulaik no vecākās paaudzes tieši tas barošanas kontekstā tā dzirdēju:) Bet ja nu pētnieki saka ka ir savādāk, tad laikam jau tā būs. Ja tā padomā tas princips, ka katram bija savs kauss, bļoda un karote no sanitārijas viedokļa ir ļoti pareizs. Ņemot vērā visādus karantīnu režīmus varētu pie tās tradīcijas atgriezties - manu karoti vai kafijas krūzi...

Sinonīmi un izteiksmes līdzekļi
daudz specifiskāk ir tas, ka "nolikt karotil" ir visās valodās --- Nu tas tāpēc, ka pilnīgi visām tautām tas nozīmē, ka bus viena barojama mute mazāk. Vies to karoti nolicis.

Sinonīmi un izteiksmes līdzekļi
11:30 nē nu var jau sakut par "atlikumiem" (remains) kā angļu valodā pieņemts:)

Kādas ir jūsu atsauksmes par alu Labietis?
Chriss: https://www.spiritsandwine.lv/ piegādā arī Liepājā, vienīgais tas maksās 12 eur par piegādi, ja iepirksies par summu zem 50 eur.

Kādas ir jūsu atsauksmes par alu Labietis?
Manā skatījumā vienkārši normālas alus, bet franču kolēģi sajūsmā. Ja tev gaume kā fancūzim - noteikti patiks:)

Attiecības ar sejas maskām
bet tā, pareizi lietota, mazina iespēju inficēt citus. Par to ir vērts piedomāt katram, izejot no savas mājas! ---- Pareizi lietotā tā bez visas cita informē apkārtējos ka esi slims vismaz atrodies paaugstināta riska grupā -piemēram esi mediķis kas ikdienā kontaktē ar saslimušajiem. Tā vien rādās ka visas tās PVO darba grupas droši var atlaist; priekš kam izstrādāt kaut kādu noteikumus kā...

Attiecības ar sejas maskām
Man domāt tās maskas popularizē viltīgi onkas, kas beidzot ir atraduši veidu savām tantām mutes aizbāzt, tā lai viņas neko pat iebilst nevarētu:)

Vai jums ir uzrakstīts testaments?
Testaments ir kau jādus gadus 10, tak no "pensionāru vīrusa" mirt netaisos.

Žults un naids komentāros.
Ķiplokam nav nekādas ietekmes uz vīrusu, vienīgi apkārtējos atbaida un liek turēties pa gabalu. ---- nu bet :) ideāls līdzeklis lai visi ievēro vismaz 2 m distanci. Tā pat ka no maskām nav nekādas citas jēgas kā atbaidīt cilvēkus [izlikties par slimo, jo tikai tiem ir jēga viņas nēsāt] :)

Žults un naids komentāros.
"ka butu tagad, nezinu. jo runas izplatas atri un norautos no kadas večinjas ar krukji pa muguru vismaz." --- Nu tad stulba večiņa, parastos apstākļos viņai tādu vicināšanas ar kruķi protas piedotu, bet tagad cilvēki uzvilkti- var arī nesavaldīties un tad večiņa var ar neatgriezties mājās.

Vai beidzot ir pienācis laiks Universālam Pamatienākumam (UBI)?
"Valsts maksā universālo pamatienākumu" - valsts neko nemaksā, tikai pārdala citu nodokļu maksātāju samaksāto. Nekad neesmu gribējis dzīvot sociālismā. Kā vienreizējs pasākums krīzes apstākļos - lai nu būtu, bet ja ikdienā, tad no tādas valsts jāmūk kamēr var.

Vai aliexpress ir iespējams iepirkties?
Avio arī nenotiek. ----- Notiek gan - kravas reisi nav aizliegti, tikai pasažieru.

Vai uz randiņiem šobrīd kāds staigā?
klaidone: Bokačo "Dekamorenā" ir aprakstīta tieši "mēra laiki". Būtu tā situācija skarbāka - randiņotāju būtu daudz vairāk:) Sakaroties ar kariem slimībām utt cilvēki vienmēr pastiprināti interesējušies par vairošanos un visu ar to saistīto.

Kas tik svarīgs pasaulē notiek?
Vispār seksa laikā inficēties nevarot, ja nebučojas. Vismaz tā mediķi apgalvo, personīgās pieredzes nav:)

Vai jūs ticat sazvērestības teorijām?
Nu pati slimība mani neuztrauc - 2-3 % mirstība vispār neka nav. Sekas, ko neizbēgami radīs vispārējā panika gan uztrauc. Panikotāji visās krīzes situācijās ir bijusi liekā problēma. Kādreiz ārkārtas situācijās viņus vienkārši tā pat kā marodieru apšāva, bet mūsdienās viņi var darboties nesodīti un tas galīgi nav labi.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu