neko

Virietis (41)
uzzināt vairāk par neko

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kā būtu jāsmaržo vīrietim?
Tā kā šī rīta tēmā uzdoto jautājumu neviena konkrēta atbilde netika dota, tad atkārtošos: Ļ. cien. dāmas izskaidrojiet frāzfi "Ja runājam par vīriešu odieriem, tad man ļoti patīk LABI vīriešu...

458 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Cik mūsu personīgā laime ir atkarīga no naudas daudzuma?
Es teiktu ka nauda ir personīgās laimes materializējies rezultāts; ja cilvēks to ko dara, dara ar prieku un iedvesmu ted rezultātā arī labi nopelna.

Kā tas sanāk?
"Mans novērojums, ejot bieži uz sporta klubu, ka pārsvarā uz turieni nāk tikai slaidas sievietes." Nu bet tāpēc jau ir slaidas, ka iet un dara :)) Patiesība šinī dzīvē vispār ir ļoti maz lietu, ko nevar risināt darot.

Kāpēc sievietes te prasa no vīriešiem nereālas lietas?
Hustler: "Es tādām nepievēršu uzmanību. Tiklīdz aprausies tie 2000 eur mēnesī,tā dāma ar izgaisīs. Sieviete līdz nākamajai krīzei. :D" Ļoti muļķīgi dari, patiesībā tāda sieviete, kas problēmu brīžos pati pazūd atbrīvojot tevi no rūpēm par viņu un atvieglo problemātisku situāciju tak ir īsta dāvana:) Nu ja tā pragmātiski uz to paskatās.

Kāpēc sievietes te prasa no vīriešiem nereālas lietas?
Tu aizmirsi ka vismaz 1/3 LV iedzīvotāju ienākumus ja ne pelna, tad vismaz saņem citās valstīs. Ne veli tā VID pēdējā laikā ir viena no aktuālākajām tēmām.

Kāpēc sievietes te prasa no vīriešiem nereālas lietas?
nē Pomerance, tēma ir par Torpedo nevarēšanu:)

Kāpēc sievietes te prasa no vīriešiem nereālas lietas?
Alga un ienākumi ir ļoti dažādas lietas.

Vai ir normāli bārt mazu bērnu?
Ginitaa: "Aizved savu sievieti pie neirologa, lai pārbauda nervus!" Esi kādreiz kādu nervozu, histērisku cilvēku mēģinājusi kur aizvest? Vai tomēr pastāst kur un ar kādu teksti viņš tiks pasūtīts:))

Vai atbilde uz jautājumu ir atkarīga no tā kas to ir uzdevis?
Jebkuram jautājumam jēga ir tikai kontekstā. Ja runa par attiecībām, tad konteksts ir cilvēks. Ja par automašīnas remontu - tad konteksts būs mašīnas modelis utt.

Vai ir normāli bārt mazu bērnu?
Protams tas ir nogurums, un noguris cilvēks aiz slinkuma darīt runā; nejēgā daudz, tā vietā, lai bērnu kas piemēram neiet mazgāties vienkārši aiznestu un ieliktu vannā. Piedevām kad viņš pāris reizes ir tā aiznests turpmāk jau iet pats, jo zin ka citādi tiks aiznests un strīdēties ir bezjēdzīgi. Un nav nekādas vajadzības to darīt ar dusmās saviebtu ģīmi, var pat pat nesot pasmaidīt. Protas ar...

Ko darīt ar uzmācīgu kaimiņu?
"Rondijs, pasaki kā pateikt to nē, ja cilvēks nāk un stāsta labas lietas?" Ufff. skarbi, tā arī neesi iemācījusies vīrietim pateikt "nē" nevienam, kas Tev stāsta labas lietas?:)

Ko darīt ar uzmācīgu kaimiņu?
Nu mācies pati ziemā mašīnu no sniega izrakt:)))

Kas nosaka meklējamā objekta "tirgus vērtību"?
Sallija2: un kāds tieši mierinājums sievietei no vīrieša kas kalnos meditē un par sievietēm vispār nedomā?:)

Kas nosaka meklējamā objekta "tirgus vērtību"?
Cilvēkam vērtība ir līdzībās. Jo vairāk līdzību jo vērtīgāks, jo mazāk līdzīgā, jo nevērtīgāks. Bet nu attiecībām un vēl jo vairāk ģimenei ar cilvēku vien ir par maz.

Vai pilnīgi svešiem cilvēkiem ir viegli viens otram iepatikties?
Tu galvenais tajos randiņos, ja nu tomēr reiz saņemsies kam tādam, nerunā tā pat kā šeit, jo tad izredžu nebūs nekādu.

Vai mums veciem pirdukiem un pirducēm vairs vajag attiecības?
aha, vīnogas skābas... :p

Vai nauda rodas arī no PAKALPOJUMIEM?
Nauda valstī rodas, tad ja šos pakalpojums sniedz citu valstu iedzīvotājiem. Teiksim Šveice ka zināms sniedz banku pakalpojums un ar šiem pakalpojumiem nodrošina lielāko daļu valsts budžeta un naudas apjomu valstī kopumā.

Kad sieviete sāk justies kā ķoķa, kas pie tā vainīgs?
tā nav provokācijā, tas ir "furnitūrims":)

joprojām par naudu jeb materiālo pusi attiecībās
"tu domā, ka kaut viens budistu mūks, kam nepieder nekas, gribētu mainīties ar pasaules bagātāko cilvēku?" Un kā ar tiem mūkiem, kam pieder ne mazāk kā pasaulē bagātākajiem?:))

Tievums uz nervu pamata
"varbūt, kāds pie viena varētu atbildēt uz šādu jautājumu - vai liela pakalja sievietēm rodas no " Viņa rodas no pārāk biežas uzturēšanas virtuvē. No ofisa kafijas, pat ja to dzer litriem noresnēt nav reāli.:)

joprojām par naudu jeb materiālo pusi attiecībās
Naudai nav nozīmes, kad pelni pietiekami daudz lai par viņu vairs nevajadzētu domāt, līdz tam viņai vienmēr ir nozīme:)

Jūs lietojat seksu kā salabšanas metodi?
nezinu kā tur ar vīriešiem, bet sievietes tā mēdz salabt/atvainoties:)

Cik liela nozīme ir naudai attiecībās, kādam jābūt aktīvam, lai Latvijā skaitītos "bagāts"?
No sievietes aspekta raugoties (vismaz mana) - naudas daudzumam nav izšķirošā nozīme attiecībās. Sieviete sagaida drošības sajütu esot līdzās vīrietim.. ---- Un pastāv varianti kā to drošības sajūtu nodrošināt bez naudas?

Cik liela nozīme ir naudai attiecībās, kādam jābūt aktīvam, lai Latvijā skaitītos "bagāts"?
ne Torpedo: caur pakaļu mums vis ir dēl visādiem reliktiem sociālistiem kas saglabājušies no padomju laikiem:) Tie daudz tērē bet jēgas no šamiem nekādas.

Tievums uz nervu pamata
Vairāk gan dzirdēts ka cilvēki kā nervozē tā ēd, jo vairāk nervozē, jo vairāk apēd.

Motociklista apģērbs
Kamēr mācīsies kā jau teica pietiks ar cimdiem un ķiveri. Pārējo var vēlāk un pēc mācīšanās perioda būs ar pašai saprašana kas vēl noderētu.

Kamdēļ mūsdienu vīriešiem vispār vajag sievietes patstāvīgām attiecībām?
Tam pašam, kam vienmēr - kopīgiem plāniem." Minimuma programma" kopīgi bērni, bet var būt arī daudz kas cits.

Viestura tēze
Un, vai tiešām, Tev liekas, ka rūpes ir kaut kas tik bīstams, ka tām var tikt "izmantots" tikai bērns? --- Bērns ir vienīgais kam tas rūpes reāli ir nepieciešamas. Vēl no gana daudzām sievietēm ir dzirdēts ka viņām vīrieša rūpes vajag un arī paša pieredze personiskajā dzīvē liecina, ka vajag. Ja vajag - man nav grūti, kāpēc gan ne. Bet tas galīgi nenozīmē ka arī man to vajag. Kādu laiku...

Viestura tēze
Tikliite: par kontroli es dotajā gadījumā nemaz ar nerunāju, tikai par rūpēm. Rūpēm ģimenē ir domāts bērns un vīrietis tam nekādā gadījumā nav izmantojams.

Viestura tēze
Ja nopietnāk, es teiktu, ka ja sieviete pret vīrieti sāk izturēties kā pret dēlu, ar to pašu brīdi viņa var sāk skaitīt dienas līdz brīdim, kad vīrietis viņu pametīs. Visi dēli agrāk vai vēlāk mātes brunčus pamet. Tas ir neizbēgami.

Viestura tēze
Drīzāk jau sievai jākļūst par tādu kā meitu, tas dabīgāk izklausās:) Tomēr sievietes parasti sūdzas ka tēvs/vīrs par viņām nerūpējas, nevis otrādi.

Rupjā valoda pie stūres
Tie ir tādi cilvēki. Gribās, bet citur nevar atļauties, toties mašīnā, īpaši jau vienatnē var.

Ja otram ir kādi trūkumi vai ir svarīgi kā to pasaka?
Jā ir jāsaka, un jā ir svarīgi kā to pasaka, vārdiem var vispār netikt neko bet vienkārši sākt ņemt līdzi uz sporta zāli. Savukārt ja sieva pēc tā visa aiziet - pati vainīga.

Fiziska slodze.
Pretsāpju zāles nodarbojoties ar fiziskām aktivitātēm? Galīgi aptrakusi - saites sev saraut gribi vai ko tamlīdzīgu panākt?

Sevis "ieprogrammēšana".
Gan sievietes gan vīrieši mēdz būt ļoti dažādi, bet ir tāda lieta ka gaume/pretējā dzimuma tips kā rezultātā no visas šis dažādības atlasa vienu un to pašu tipu. Un konkrētais tips patiešām var būt arī neuzticams. Savukārt mēģinājumi gaumi manīt parasti noved pie "pasaku tēliem" ; teiksim džentlmenisks kuģa kapteinis, kas katru vakaru ierodas mājās. Saulē iededzis, muskuļots alpīnists, kas...

Ja uztraucaties, tad par ko uztraucaties attiecībā pret savu mīļoto cilvēku?
Ja avārijas situācijā lidmašīnā mammai un bērnam uz abiem ir tikai viena skābekļa maska... Kuru glābsiet?? Izrādās ka mammu, jo mamma vienmēr izdomās kā glābt bērnu... --- nu ko var muldēt, ko tur daudz izdomāsi - skābeklis vai nu ir vai nav. Ja tā rāli - ko konkrēti Tu izdomātu? Bet dzemdēt spējīgas sievietes šādā situācijā glābj jo viņas vienmēr var dzemdē jaus bērnus; tieši tik cinki...

Izšķiests laiks
Vai tad tas kopā pavadītais laik tiešām bija tik slikts? :)

Virziena rādītāji vēsturiskam motociklam
Vecumam nav nekādas nozīmes, mocim jāatbilst ražotāja specifikācijai (vai individuālam projektam, MK noteikumi nr 100). Respektīvi ja papīros teiks, ka šim modelim ir pagriezienu rādītāji, tad jābūt.

Čeki
Vispār visu cieņu tam VID darbiniekam kas izdomāja, ka jāprasa čekus okultos nolūkos. Noteikti daudz efektīvāk par moralizēšanu un stāstiem cik labi un pareizi prasīt čeku, lai tirgotājs nevarētu izvairīties no PVN maksāšanas.

Ja uztraucaties, tad par ko uztraucaties attiecībā pret savu mīļoto cilvēku?
bagi: nē neuztraucos, pieskatu. Un ar vēsu prātu tas izdodas daudz labāk kā uztraucoties.

Jūsu vēlamais veids - kur (kādos apstākļos) gribētos iepazīties nopietnām attiecībām?
Autoram: ja ir šāds sotry tad oho un internets tur nav pie vainas, tik pat labi tas var būt oficiants kafejnīcā kas viņai piemiedz ar aci un kopā ar rēķinu iedod savu telefona numuru un viņa uz to vēlāka patiešām piezvana. Patiesībā, ja sieviete ir gana forša, viņa ikdienā saņem visdažādākos piedāvājumus arī neatrodoties internā un tikai no viņas atkarīgs kā viņa uz tiem reaģē.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu