neko

Virietis (43)
uzzināt vairāk par neko

115 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Planšete ekstrēmiem apstākļiem ?
Nopirkt jēdzīgu planšeti ekstrēmiem apstākļiem ir grūti, jo piedāvājums ir galīgi nekāds. Bet ir specializēti korpusi: https://www.armor-x.com/ Vismaz iPod kopusi ir izturējuši gan ūdeni gan kritienus. Pieļauju ka citām planšetēm domātie nav sliktāki. Kā variants: https://www.armor-x.com/case/apple/ipad/ipad-pro-case.html Protams ir arī citi ražotāji. Runā ka labi bet man pieredzes ar...

Ko piedava virietim sieviete ja ir ieintereseta?
Njā, savā ziņā pat interesanti, kādas tik atrunas cilvēki neizdomā; no vienas puses neesot vīriešu kas spēj uzturēt, nesot pat tādu kas kafiju var izmaksāt. No otras puses vīrieši est izmisumā un bez maz vai verdzībā pārdodas:) Un tam visam pa vidu izrādās ka tā īsti pat nezin ko viens otram teikt, ko piedāvāt. Ja ņem vērā ka iepazīšanās ir attiecību pati vieglākā daļa - izklausās bezcerīgi.

Seksisms
Seksisms ir laba lieta (nu jāprot tomēr dzimumus atšķirt), bet kāds tam sakars ar pārējo gan nesapratu.

Personīgās sarakstes publiskošana (par/pret)
Bērni gan jau ka lepni, ka tētis ar visādām "slavenībām" paspēlējas, bet tētis paliek tikai viņiem:)

Kas ir tas visvērtīgākais ko Tu varētu dāvāt savam tuvākajam, mīļākajam?
Vispār jau otram jādāvina, tas ko viņš vēlas, nevis tas ko tu vēlies sev. Gan šaurā gan visplašākajā nozīmē. Ievērojot principu "dari otram to, ko gribi lai tev dara" var gadīties ar pa seju dabūt:)

Vairs nekadas jautribas pirms ta?!
Tā jautrība sākas tad, kad vīrietis izģērbjas? :) Kā ieraugi - sāc smieties, bet šamais apvainojas - pareizi sapratu?:)

Garantija LV pirktam iPhone?
Edg vienkārši mazliet aizfantazējies "kā būtu, ja būtu", ja visā EU ievērotu Briseles direktīvas. Bet, ja 2 gadi vēl nav pagājuši vari nest telefonu pie tirgotāja. Ka jau rakstīju tirgotājs no apdrošinātāja atbilstoši likumam ir nopircis vēl otru gadu garantijas. Tikai rēķinies ka šinī gadījumā tas vars nebūs Apple serviss, bet tirgotāja.

Kas ir lielāks cietējs šķiršanās gadijumā?
Bet ja mazliet nopietnāk par bērniem; ja cilvēki spējīgi visu sarunāt un cilvēciski vienoties, tad neviens īpaši necieš ne kopā esot ne šķiroties. Ja nav spējīgi normāli sarunāties, tad nekas labs tur nav ne kopā esot,ne pēc tam. Citiem vārdiem sakopt - ja bērniem ir paveicies ar sakarīgiem vecākiem, tad viss būs kartība neatkarīgi no attiecību statusa, ja nav paveicies, tad slikti būs jebkurā...

Kas ir lielāks cietējs šķiršanās gadijumā?
Vispār jau visvairāk cieš apkārtējie kam pēc tam no tādiem cietējiem gadiem jāklausās žēlošanās.

Garantija LV pirktam iPhone?
Apple visiem dod 1 gadu. Bet tā kā likums nosaka, ka jābūt vismaz diviem tad otru gadu nodrošina tirgotājs sadarbībā ar kādu no apdrošinātājiem. Attiecīgi pirmajā gadā vari iet uz jebkuru Apple atbalsta dienestu jebkur pasaulē un tevi ņems pretī - otrajā gadā tev pienākas tikai tas minimums ko nosaka PTA likums. Pasta arī iesēja ka tev ir nopārdota papildus garantija līdz pat 5 gadiem.

Mārtiņdiena vai tomēr Helovīni?
Pagaidām neesmu svinējis. Kā zināms ķeltu tradīcija nosaka ka tā ir nakts kad var un vajag nodedzināt sava ienaidnieka māju. Izliet ienaidnieka asinis. Nu vismaz mēģināt. Tradīcija ar nosaka ka šinī naktī izlietās asinis neatriebj. "Helovīns ir nāves svētki..un diez vai kāds svin ,ja viņu mīļos pieveic nāve" - visām tautām ir tradīcija svinēt arī šādas lietas. Galu galā arī nave ir tikai...

Kas Tevī rada apetīti dzīvot?
Hmm.. samulsināji, vai tad viņa ir jārada? Man viņa vienkārši ir. Reizēm ārējie faktori var viņu mazliet apslāpēt bet tikai uz īsu brīdi. "vai Tu spēj respektēt partneri, nenocinot tā/-ās gribu dzīvot atbilstoši viņa/-as apetītei?" Nespēju (t.i. patiesībā negribu) - apetītēm jābūt līdzīgām vai ar nav pa ceļam. Bet tā nav problēma, tas jau uz reiz redzams - sakrīt viņas vai nē. Ja nē, nekas...

Saknes! Lūk šāda tēma ienāca prātā!
Šinī "skrienamā laikmetā" saknes ir vienīgais, kam ir vert pievērt uzmanību. Viss pārējais plūst un mainās.

Gaume, stils un secinājumi par cilvēku
"it kā toleranti cilvēki, bet" - tolerants cilvēks ir cilvēks kas kaut ko pacieš (ang. tolerate = paciest). Bet ja kaut ko pacieš - tas vēl galīgi nenozīmē ka patīk:)

Attiecības
nē, nevar.

Kāpēc blefo?
Ne visi te or tik veci, lai vajadzētu blefot.

Kāpēc dāmas dažkārt nenovērtē kungu labos nodomus?
Es vairāk apainotos, ja būtu kotletes sacepusi, bet šamais aizietu uz bistro burgeri aprīt. --- Bet ja kārtīgu steiku? Nu kā pie piektdienas vakara piederas:)

Velomīļi
Man jau liekas ka 6 un vairāk stundas dienā uz velosipēdiem pavada tikai velokurjeri. Citi to vienkārši nevar atļauties. Izrādās ka prostatas problēmas patiesība ir kurjeru arodslimība:)

Kā bagāts kungs var zināt ka dāma mīl viņu nevis viņa naudu?
Galvenais ,lai publikas acīs viņam ir skaists aksesuārs. --- Kaut neticu apgalvojumam ka ir vīriešiem svarīgākais ir "izrādīt sabiedrībai". Daudz svarīgāk ir ko viņš redz no rīta pamostoties. Un ir tādi kas sabiedrībā savas sievietes nemaz tā nelaiž:)

Kāpec normali viriški dzives laika top par plerzakiem?
Pie grūtībām viņas sapurinās un iet tālāk. --- Onkuļi tak ar; uzēd alus vēderu, sapurina viņu un iet tālāk:)

Vai man ir tiesibas mantot?
Ja zeme pieder tēvam, tad visdrīzāk nav, mantot tu vari tikai to, kas piederēja mirušajam, t.i mātei. Vel jo vairāk ja kredītu maksā tikai tēvs. Bet pareizāk būtu aiziet pie notāra, pietikties uz mantojumu un tad arī noskaidrot kas tieši dokumentos rakstīts.

Dzemdibu nodaļa ja slēgta Tukumā
Nu vispār ir +/- 9 mēneši laika noskaidrot uz kurieni braukt un pat izvēlēties sev tīkamāko vietu. Grūtniecība tomēr nav tāda lieta ko konstatē no rīta pamostoties bet pusdienlaikā viss jau notiek.

Inceli Latvijā
Īsti nav skaidrs ko gribēji no publikas, lai tevi kolektīvi izkastrē vai lai tauta samet naudu prostitūtai:)

Nosargāt!
Tev nu gan lēni ta atklāsme nāca; to ka savs ir jāsargā vairums tā ap gadiem 16-18 jau sāk saprast:)

Izsalkums-kas primāri: sekss vai ēdiens?
"Vai būtībā evolūcijā nav tā, ka primāri ir sugas pavairošana" Evolūcija nosaka ka izsalkušajiem un vārgajiem vairoties nevajag:) Evolūcija ļauj izdzīvot tikai spēcīgākajiem.

Kad sievietes sapratīs?
Autoram: Vari savu domu pamatot? Edg: būt brīvam nozīmē pilnīgi par visu pašam ar gādāt. Brīvība negarantē drošību, komfortu utt. Ja pats to sagādāt nevari, tad tā visa nebūs. Un ne visiem tas der. Vairums tomēr izvēlas ērtības nevis brīvību.

"Es tevi mīlu"
Es savukārt lasīju ka vārdi "es tevi mīli" var but gan skaistākais, gan briesmīgākais brīdis dzīvē - viss atkarīgs no tā kas viņus pasaka:) Un man šķiet ka šis apgalvojums ir daudz tuvāks patiesībai.

Pēc kā izvēlas meitenes nopietnām attiecībām?
Nopietnām saki? Auglīgai un veselīgai, kam kaut kas galvā ar ir:)

TV kabelis
Ja te vajag kabeli līdz telekoma "kastei" tas visdrīzāk ir "vītais pāris" ar RJ45 galiem (bet ir redzēta arī optika). Depo var dabū gan materiālus gan jau gatavus ko var piespraust kā pagarinātāju. Labāk pērc gatavu jo ja vēļ pirksi vajadzīgos instrumentus sanāks dārgi. Ja no "kastes" uz TV - tas visdrīzāk ir HDMI, tur nāksies pirkt jaunu vadu jo to ar rokām mājas apstākļos nez vai tev izdosies...

Vai just līdzi svešiem, bet nerūpēties par savējiem ir vieglāk?
Just līdz (neko nedarīt) vienmēr ir vieglāk nekā rūpēties (darīt).

Nopietnas attiecības ar vecāku vīrieti
Nu visnotaļ labas - tu jauna, viņam pēdējā iespēja pie mantiniekiem tikt. Atliks dzemdēt 2-3 bērnus un nekur ši nemuks:) Tas, vai pēc gadiem 10 pati neaizmuksi, jau cits jautājums.

Ja jūs pieķertu savu draugu neķītrībā, vai pātrauktu attiecības morāles dēļ?
Neķītrības mani pilnīgi neuztrauc. Nav tur nekas jāpieķer, skaidri zinu ka ir manā draugu lokā arī tādi un tādas. Perversijas nepatīk (jau pieminētie mazie bērni utt) tāds lietas nepaciestu.

Mundrums un spozme.
"Sagruzās" tie kam ir garlaicīga dzīve, garlaicīgs darbs, garlaicīga sieva, garlaicīgi bērni un vispār "nothing ever happens" :) Kam ir interesanti , tie vienmēr labā noskaņojumā.

Vai ir kāda nopietna sieviete ,kas vēlas regulāras seksuālas attiecības?
Klausi puis DanuL, tāda jautājuma vai grib nemaz nav. Domā par to, lai grib ar tevi:) Tas ir pareizais jautājums.

Vai dzīve ir kašķēšanās?
neko nesapratu... kāds vispār sakars darbam uz pusslodzi (vai pilnu slodzi) ar kašķēšanos? p.s. Ne ar vienu nekašķējos.

Kāpēc vajag bērnus?
Hmm. Nu man tas liek domāt, ka tavā dzīvē acīm redzot nav nekā, kam tu vēlies turpinājumu.

jaukas attiecības ar 1 personu
Tas ko tu apraksti ir kas tāds par ko var teikt "pilnīgs nelietis", jo cik gan nelietīgi jāizturas pret cilvēkiem lai telefonā būtu tikai viens numurs uz kuru var piezvanīt.

Attiecības tālumā?
Vienkārši cilvēcīgas attiecības - nu gadus 15, pieļauju ka var arī ilgāk. Vīrieša - sievietes, nu pēc kāda 1/2 gada viņas vairs nav tādas.

Ko darīt tuviniekiem, ja vecāki nerupējas par bērnu ?
Mana kaimiņiene uzaudzināja mazmeitu. Ko darīt, ja vecākiem vējš galvā? --- Un kā? Mazmeitai tieši tāds pats vējš galvā jeb tomēr šoreiz sanāca labāk?

Ko darīt tuviniekiem, ja vecāki nerupējas par bērnu ?
Nu tur vecmāmiņai sakumā jākļūst ar oficiālu aizbildni. Bet vecmāmiņa var griezties tiesā par uzturlīdzekļiem sev, jo likums nosaka ne tikai to, ka vecākiem jāuztur bērnus, bet tieši tā pat pilngadīgajiem bērniem jāuztur vecākus.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu