neko

Virietis (43)
uzzināt vairāk par neko

213 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Ar ko atšķiras mocis no mopēda?
anis: taisnība, pēc jaunajiem noteikumiem max jauda 4 kW un max ātrum 45 km/h un riteņi var būt arī 4:)

Ar ko atšķiras mocis no mopēda?
CSN izpratnē mopēds ir "divriteņu vai trīsriteņu mehāniskais transportlīdzeklis, kura motora darba tilpums nepārsniedz 50 kubikcentimetrus" Viss pārējais tiek ieskaitīts kategorijā motocikls, kam vajag vismaz B kategoriju, viss, kam vairāk par 125 - A kategorijā.

Vai TU nobalsoji, latvieti?!
Vispār jau pofig. bet nobalsoju, lai kreisajiem netiek.

Lamāšanās daudzums
Mīts kā reiz ir apgalvojums ka inteliģenti nekad nekad nelamājas, vienmēr uzvedas pieklājīgi un ļoti rūpējas par higēnu. Ne viens vien pasaulē slavens zinātnieks ir pazīstams ar saviem atklājumiem bet arī ar izcilu netīrību. Ne visi ir tādi sivēnu kā piemēram N.Tesla kas varēja mēnešiem nemazgāties, bet daudziem šī lieta pieklibo.)

Lamāšanās daudzums
Tas nav mīts, bet reālā dzīve. Lekciju laikā čurāt izlietnē gan tikai divi man zināmi profesori atļāvās:)

Kā uzinstalēt par jaunu klēpjdatorā sabojātu Windows7 vai 10?
Ņemam no Microsoft Win10 ISO https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10ISO Ņemam "Media creation toll" un no tā iso uztaisām instalācijas flash https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=56485 Instalējam. Par licencēm domā pats:)

Lamāšanās daudzums
Minka_Runcim : un kā tad ar zinātnieku aprindās iecienītajiem izteicieniem kā piemēram "tas nav īsts ķīmiķis kas nedzer laboratorijas spirtu un nučurā izlietnē"? Un to ne jau studenti, bet profesori apgalvo:)

Negaidīts piedāvājums!
Negaiditi sexa piedāvājumi parasti nāk no dzērušām sievietēm ---- Kā nu kuram. Ne visi izskatās tik briesmīgi, lai skaidrā viņiem neviena neko neiedāvātu:)

Mīlestības vērtība un tās cena.
"Citātā minētais variants realizēsies tikai starp nobriedušām personībām, kas spēj uzņemties atbildību." "Veiksmīgu attiecību vērtība un veiksmīgas kopdzīves cena ir ABPUSĒJA atbildība". Nez vai nu tas tā būs - vīriešus visbiežāk tieši atbaida sievietes, kas mēģina par viņiem atbildību uzņemties. Nu izņemot tos, ka nevis sievieti, bet mammu meklē. Ja sievietei gribēt vīrieti, kas par viņu...

Mīlestības vērtība un tās cena.
"veiksmīgs tirgus darījums nebūt neliecina par laimīgām attiecībām." Neliecina, bet neveiksmīgs tirgus darījums gan garantē nelaimīgas attiecības. Kopdzīve maksā naudu un ir jāvar vienoties par to kas un kādus rēķinus maksas. Par kādu naudu bērnu baros. Ja šādas vienošanās nebūs, nebūs arī nekādu attiecību. Bez darījuma noslēgšanas ir iespējams tikai viens attiecību veids; katrs dzīvo savā...

Nūdistu pludmale
Arī nūdistu pludmalē par savu vēlmi pievienoties tu visticamāk vienkārši dabūsi pa seju.

Mīlestības vērtība un tās cena.
Ir attiecības un ir mīlestība, kas nav viens un tas pats. Te kaut kāds nesaprotams kokteilis. Nāksies sadalīt divās versijās: ---- Attiecību vērtība un to cena. Veiksmīgu attiecību pamats: "Ja sieviete apzinās attiecību vērtību,...bet vīrietis zin to cenu." [pilnīgi piekrītu] Mīlestības vērtība un tā cena. Veiksmīgas mīlestības pamats: "Ja sieviete apzinās mīlestības vērtību,...bet...

Romantikji un vienkarshi tadi,kas pie pirmas izdevibas nekraps....
19:48: Un sākot sarakstīties ar meiteni ar bērnu pats nesaprati ka viņai ir jādomā par bērnu? Nopietnas attiecības (priekš vīrieša) to arī nozīme ka tu spēj uzturēt sievieti un bērnus. Ja tu to nevari, tad nekas vairāk par "kopīgām izklaidēm" tev vienkārši nav iespējams.

ko apgūt kā pamatprofesiju?
Darīt vajag to, kas vislabāk sanāk (no visa nosauktā) - tad arī būs vislabākie rezultāti. Masā ne jau par profesiju bet kvalifikāciju/kvalitāti. Ta ij darot to, kas padodas darbs nebūs ka zobu sāpes.

"japāņiem nav problēmu"
Aivars: ja tā būtu, japāņi būtu kut mazliet līdzīgi ķīniešiem, bet tas tā nav. Vizuāli, izņemot ādas krāsu viņiem nav pilnīgi nekā kopīga.

Izbrīns ar rakstāmprogrammām!
...bet ja grūti "pacelt ķepiņas" atslēdz iebūvēto touchpad un lieto normālu usb peli.:)

Kā dabūt datora internetu telefonā?
"datora ir 10 windows, kurā nav iespējams izvēlēties tīkla adapterim pateikt, kuram tīkam nošārēt interentu" Ir gan iespējams. Vienkārši adapterim jābūt vairāk par vienu, citādi ko un ar tu šarēsi?. Kad pieslēgsi telefonu un izveidosi otru tīkla savienojumu tād iespēja būs.

Funkcionāla sieviete.
Divi zirgi, pajūgā kur pietiek ar vienu viens otram tikai vien otram traucē. Ķēvi droši var siet pie ratiem lai skrien līdzi ka rezerves variants.

Kuru no "Lielo Ziemeļnieku" darbiem ieteiksiet?
DanaL: Man domāt autors to jau ir izlasījis un kopš tālaika baidās no tādiem jautājumiem "vai man kā jaunākajam būs jāprec vecākā brāļa sieva, kad viņam to vairs nevajadzēs":) p.s. Kāda jēga cilvēkam, kas regulāru uzturas PA lasīt par nelaimīgām attiecībām? Vai tad vēl par maz?:)

Funkcionāla sieviete.
Ja vīrietis ir funkcionāls, tad sievietei tādai nav jābūt. Nu ja atskaita spēju dzemdēt bērnus:)

Kāds, jūsuprāt, ir funkcionāls vīrietis.
Supermens, ja pareizi atceros, bija tas onkulis, kas valkāja zilas treniņbikses kurām, pa virsu vilka sarkanas apakšbikses?:))

Kā dabūt datora internetu telefonā?
nu žēl maksāt 5 eur par gatavu aplikāciju: https://github.com/Genymobile/gnirehtet

Romantikji un vienkarshi tadi,kas pie pirmas izdevibas nekraps....
lautari8 : autoram ar viņa 65k nav nekādu lieko 20 kg un arī 20 gadus jaunākas viņam savos 25 domājams neinteresē. Komentārs pilnīgi ne par tēmu.

Vai ir iespējams.
Protams ka ir juridisks spēks un lielākajā daļā pasaules, ja vien vari pierādīt ka tāda vienošanās ir bijusi. Rakstveida līgumus veido tikai tāpēc, lai varētu pierādīt ka vienošanās ir bijusi un kāda tieši. Kaut vai ja vajag māju remontēt - ja meistaram uzticies vienkārši sarunā un kad viss izdarīts apmaksā rēķinu. Ja nē - noslēdz līgumu rakstveidā.

Vai ir iespējams.
Mutvārdu vienošanās arī ir līgums. Bet citādi pilnīgi vienalga kā tu tos ienākumus gūsti, galvenais lai tu viņus deklarē un no viņiem nodokļus nomaksā.

Romantikji un vienkarshi tadi,kas pie pirmas izdevibas nekraps....
Visas vīnogas ir skābas un visas sievietes sliktas:)

Alus piegāde mājās.
AivarsN: nu tu jau mus te visiem esi izstāstījis ka tev patīk zāli uzpīpēt. Tu to uzskati pat ļoti veselīgu nodarbošanos. Nav jau tā, ka mani tas baigi uztrauktu, vienkārši ziņkārība - sievietei kas ar tevi gribētu būt kopā arī būtu zāli jāpīpē vai tomēr viņa varētu to nedarīt?:)

Barterētu moci?
nu tas ta nestrādā- strādā un sakrāj.

Kādas tiesības vīrietim dod laulība?
Virgo: saki neprecētie nevienai atteikt nedrīkst? Labāk tā vairs nejoko:)

Ko darat ar pagātnes pieredzi ?
10:17 Bet patiesībā labs atlases kritērijs:) Ja vīrietis ir gatavs uzklausīt detalizētu atstāstu par visiem bijušajiem viņš izturēs arī jebko citu:))

par aprēķinu pēc 40...
Patiesībā vairums vīriešu un arī sieviešu ap 40 pa dzīvi izveidojuši pietiekami stabilu pamatu, lai nekādas materiālas rūpes viņiem vairs nevajadzētu un var atļauties veidot attiecības tikai sava prieka pēc. No kā bēg gan vīrieši, gan sievietes ir tādi, kas to nav spējuši.

Kādas tiesības vīrietim dod laulība?
Nu varu tikai atkārtot - gan vienkārši attiecībās ar sievietēm, gan laulībā ir daudzi plusi, bet priekš vīrieša tie nu noteikti nav racionālajā sfērā. Ne tiesības, ne drošību tā viņam nedod... un labi ka tā:) Vīrietis, kas laulībā meklē tiesības un garantijas, kas ārpus šim laulībām viņam nav, jau sākotnēji ir nolemts pilnīgai neveiksmei.

Ko darat ar pagātnes pieredzi ?
Pieredze tikai apstiprina ka optimisma ir pamats:)

Kādas tiesības vīrietim dod laulība?
Nu tāpēc jau teic, ka vis no varēšanas nevis tiesībām atkarīgs. Neviens nenāks un tevi nesargās - vai nu pats tiksi galā... vai nu netiksi.

Kādas tiesības vīrietim dod laulība?
Tikai kopīpašuma, un arī tikai tad, ja līgumā tas nav atrunāts citādi. Bet priekš kam tev tiesības? Par tiesībām parasti interesējas tie, kam ar personīgo varēšanu problēmas. Tas tomēr tāds "vājāko un nevarīgāko aizsardzības mehānisms" vairāk. Kas var, vienkārši dara un par tiesībām daudz nedomā, jo nav nepieciešamības.

Vai tiešām vēl gribat labākus sakarus?
Aivar - tie nav materiāli, bet pasakas ko stāstīt tiem kam nav zināšanu šinī jomā. Protas ir tanī visā zināma patiesās informācijas deva, bet pārspīlētā un pamatīgi sagrozītā formā. Bet ja gribi badīties: es vairāk uztrauktos par idejām atteikties no skaidrs naudas. Lūk tā gan būs totāla kontrole.

Kāpēc te vīrieši uzreiz piedāvà tikties seksam?
Nu traki cilvēki - piedāvāt seksu sievieti kas ne reizi dzīvē pat redzēta nav:)

Kāda pieredze šajā portālā ?
un vēl grūtāk noticēt melnā kaķa neesamībai, ja regulāri uz viņiem tanī tumšajā istabā paklūpi:)

Gribās patērēties, vai palīdzēt var ātrais kredīts? Kurš izdevīgāks?
Ja vajag sīku summu vienmēr var piezvanīt kādam draugam. Bet ja draugi neceļ, jo visiem jau esi parādā, pēdējais laiks sākt domāt par parādu atdošu:)

Kāda pieredze šajā portālā ?
Tak ne jau no vietas, bet no cilvēka iespējas atkarīgas. Ar tādām pat sekmēm var manīt telefonus cerībā ka nomanot pa viņu smukākas meitenes sāks zvanīt:)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu