Vucis

Sieviete (46)
iepazīties ar Vucis

103 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 20 komentārus

Atsaucīgā viesmīle Kebabfix Āgenskalnā
...
Jaa, bazhix, un pie reizes apvaicaajies, cik veseliigi eed viesmiilji. Nevar buut, ka tev neinteresee!
...

Atsaucīgā viesmīle Kebabfix Āgenskalnā
...
Viesmīlis pieder pie viesmīlības industrijas darbiniekiem. Šīs industrijas darbinieku svarīgākā īpašība ir "service minded", viesmīļa pienākums ir TIEŠI "pakalpot". Kas attiecas uz jautājumu, tad jā: viesmīļa amata aprakstā ietilpst punkts, kas liek ne tikai sausi atnest klienta pasūtīto ēdienu un savākt naudiņas, bet arī pārzināt ēdienkarti, mācēt atbildēt uz klienta jautājumu par katru tajā...
...

Atsaucīgā viesmīle Kebabfix Āgenskalnā
...
Un ko tad darījāt: ēdāt vai nē? Es būtu pasmējusies un pateikusi, ka pārdomāju, turpmāk pievērsīšos veselīgam uzturam un šim reti neveselīgajam iestādījumam metīšu līkumu un arī draugiem, radiem, paziņām ieteikšu darīt tāpat. Vienkārši, cilvēkam jāapzinās, kas īsti viņam aldziņu maksā :-) Ne jau iestādes īpašnieks no savas kabatas, xex.
...

Kā kļūt par vīrieša sapņu piepildītāju un sirds pavēlnieci?
...
Izklausās pēc tepiķa ar sirsniņu raxtu. Vai ar vienu lielu sirdi. Bet tepiķis.
...

Ko darīt ar grumbiņām agrā vecuma?
...
Jā, jā, pērc tik pretgrumbu krēmus un lieto vairāk kosmētikas! Solāriju neaizmirsti! Un vēl pēc 10 gadiem tava seja būs kā veca pastala! Diētas arī izmēģini? Tā tik turpināt!
...

Viņš ir spēcīgs!
...
Pipec, cik tas brīvlaix garš!
...

Kā ir būt nesmukajam?
...
...un visas šīs pārdomas radās, blenžot uz garāmskrienošu puisieti. Nu, ko lai saka: labāk būt nesmukam kā dumjam kā zābakam. Neglītums ir elatīvs jēdziens, turklāt, kompensējams, bet, ja ir muļķis, tad tur vairs nekas nav līdzams. Mde.
...

Imūnsistēmas stiprināšana bez medikamentiem
...
Kur tad tev tā imūnsistēma tik švaka palika? Palasi tikai, ko tev iesaka bacter (2014-08-14 15:26), tad palasi reklāmas par "visām organismam nepieciešamajām vielām", tad aizej vēl aptiekā pajautā, galvenais, turies labāk no laukiem, no kūcmēsliem, no zemes, augļus un dārzeņus pirms ēšanas kārtīgi ar Feirī nobrucini, lieto antibakteriālas ziepes un tualetes dezinficētājus un tava imunitāte...
...

Vai, jūsuprāt, vecākiem būtu "jāziedo" savas dzīves bērnu dēļ?
...
Protams! Un ne brīdi nedrīkst aizmirst, ka no bērna piedzimšanas brīža uz visu atlikušo mūžu tu tagad ziedojies. Atsakies no visa un visiem: darba, draugiem, hobijiem - visa. Un neaizmirsti atgādināt bērnam pēc iespējas biežāk: "Es visu savu dzīvi ziedoju tev! neaizmirsti to!"
...

Vai var atlaist no darba?
...
Pirmkārt, rīkojumam tava piekrišana nav vajadzīga, ir tikai vajadzīgs, lai tu ar to iepazītos. Tavs paraxts apakšā ir - ir! Ar to pietiek. Bet tas, ka tu kaut kam nepiekrīti, ir kaķim zem astes, jo redzējis un lasījis esi. Otrkārt, pārcelt citā darbā var tikai ar līgumu, kam līdzi nāk amata apraxti, un pārējā dokumentācija. Lūk, līgums jau ir tā lieta, kuram nepieciešama tava piekrišana. Tu...
...

Jautājums vīriešiem par brucināšanos ar sievieti
...
Torpēdi, tu tiešām esi pārliecināts, ka esi vīrietis :D? Tiešām, tiešām? Varbūt, padomā vēlreiz.
...

Ja viņam viņa patīk - viņš nepazudīs... Jautājums vīriešiem
...
Grūti iedomāties sievieti, kam, uzlūkojot amēbu, sāktu trīcēt ceļgali un ļimt kājas.
...

Vai jums patīk apmeklēt pasākumus bez pavadoņa?
...
Pārsvarā visur eju viena. Nē, nejūtu absolūti nekādu diskomfortu. Neērti sāku justies tad, kad citas sievietes pavadonis sāk uzkrītoši izrādīt uzmanību. Un savādai liek justies radu tantes, kas nāk man skalot smadzenes, ka nav pieklājīgi dzīvot tik ilgi vienai, ka vajag precēties un tā. Kad pietiekami ilgu laiku morāle ir uzklausīta, tad tiešām sāku justies ne visai omulīgi. Palūru pār plecu,...
...

Kāda pieredze ar laulībām baznīcā?
...
Cilvēki būs laimīgāki, ja kārtīgi apsvērs precēties vai nē. Kur to darīt, tas ir katra paša ticības vai neticības jautājums.
...

Ticība
...
Ahā, vēl viens zinātniskā atejisma piekritējs! Un, jo lielāks atejisms, jo treknāki pterodaktili. Ir pilnīgi vienalga, kur iepazīsties - netā vai parkā uz soliņa, jo laulības notiek IRLā jebkurā gadījumā. Ja pēc dabas esi pieradis strēbt karstu un precēties ar katru, kas tev galvā bixiņas uzmaukusi, tad ne jau baznīca, altāris vai zaxs pie tā vainīgi.
...

Riepa un bikini - pievilcīgi vai nē?
...
Ja veederu piesedz kaut vai ar kabatlakatinju, shaushaliigaa probleema tiek automaatiski atrisinaata?
...

kas bus ar attiecibam?
...
Kāds no valodniekiem teicis: "atņemiet pieturzīmes un latviešu valoda izzudīs". Izlasīju tēmas pieteikumu un... sapratu vien to, ka aug analfbabētu paaudze.
...

Smēķēju saprāta robežās
...
Man patiik smeekjeetaaji. Sapraata robezhaas, taas nav 2 pakas dienaa, pat ne paka, un ir ljoti pienjemami.
...

Cilveeki paliek negliitaki (un vai tikai fiziski)?
...
Nee, man taa neshkjiet. Pat nav nojausmas, par ko tu runaa. Bet, pirms, apspriest kaada izskatu, varbuut parunaasim par tevi? Vai tu pats sev tikai patiic vai esi pilniigaa sajuusmaa par sevi?
...

Tehniskā apskate
...
Transportlīdzekļu valsts tehniskās apskates noteikumi: 23. Transportlīdzekļa tehniskais stāvoklis un aprīkojums kopumā tiek novērtēti ar vienu no novērtējuma veidiem: 3.novērtējums - pārbaudītais transportlīdzeklis neatbilst satiksmes drošības prasībām un ir bīstams ekspluatācijai. Tās pašas dienas laikā ar transportlīdzekli ir jāatgriežas stāvvietā vai remontvietā, ievērojot nepieciešamo...
...<< atpakaļ
jautajums.lv ir iepazīšanās portāla oHo.lv sastāvdaļa, uz kuru attiecas šie lietošanas noteikumi.
Izstrāde: ricks, © ALT RD, 2010