Vucis

Sieviete (85)
iepazīties ar Vucis

67 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kaķēnu prognozējamā krāsa
Klau, mičurinieti, nav vieglāk vienkārši nopirkt baltu kaķi un beiKta balle?

Tetoveejumi....
Tas liecina, ka esi saticis Emiju Vainhausu, gygygy!

Vai kāds ir saskāries ka OHO izdēšs jautājumu ?
Bez tavām tukšajām vaimanām te jau citu vaimanu pietiek. Tava tēma bija no TG/AM sērijas un bija pelnījusi atrasties tur, kur tā atrodas tagad. Vaimanāt tu vari tur /norāda virzienā uz DG/!

Krāpšana.
Sapūt vaigos un - uz priekšu! No pasaran! Tu to vari! Viss ohujs sadodas rokās un klusējot tevi atbalsta. P.S. [sabiedrības] spiediens nav brālis!

Ko darīt, ja puķpodos savairojušies kaut kādi kaitēkļi?
Nevar saprast, kas tas par kaitēkli, bet, varbūt te kas lietderīgs atrodams: http://www.estere-orhidejas.id.lv/PIEREDZE.html#tiklerces Ja tā ir tīklērce, tad esmu no tās tikusi vaļā, apsmidzinot lapas un zemi ar cukurūdeni (3x ar 10 dienu starplaiku). Tiem, kam nauda daudz, pērkot kokakolu, bet princips tas pats: lipīgais šķidrums saķepina kaitēkļiem kājas.

Bērnam regulāri sāp galva, vēders un ir vemšana.
Cik noprotu, te katrs, kuram nav slinkums, drīkst noteikt diagnozi. Ļoti labi! Vienmēr esmu gribējusi būt dakteris. Es teiktu, epilepsija tuvojas. Migrēnai līdzīgas galvassāpes, tik spēcīgas, ka izraisa vemšanu. Līdzīgs simptoms kā pēc smadzeņu satricinājuma. UN TĀLĀK ATTĪSTĪSIES EPILEPSIJA #^&&*(^%%, JA ^*()&^% MAMMA BĒRNU NEAIZVEDĪS PIE NORMĀLA ĀRSTA!

Veģetārais plovs
Nēnu, var jau no sēnēm, no grūbām, no makaroniem un vēl no kā tik vēl.... tikai nesauciet tad to par plovu, labi? Btw, kuskuss ir nejēgā laba lieta!

Vīrietis izskatās jaunāks
Nē, vīrietis, kurš izskatās jaunāks nav problēma. Nojaušu, ka problēma ir citur... Izlasot aprakstu, nāca prātā teiciens: buģ pa prošče i narod k tebe potjanetsja. Cilvēku simpātisku dara nevis viņa perfektums, bet gan tas, ko pats uzskata par trūkumiem, bet kas dara atšķirīgu no citiem.

Cilvéka vàrds - jùsu pieredze.
Neteiktu, ka vārds diži ietekmē cilvēka dzīvi, bet kaut kādu virzienu, neapšaubāmi, dod. Pašai ir ne īpaši bieži sastopams un galīgi nelatvisks vārds. Nedomāju, ka dzīve būtu diži neparasta. Tā, ka tas ir fufelis. Kas attiecas uz vārdu došanas tradīcijām pieturos pie viedokļa, ka bērnam jāliek "stiprs" vārds, kas tam dzīvē dos enerģiju. Kas ļoti nepatīk, tā ir vārdu izķēmošana: lai piedod...

Jūtos sagrauta pēc zīlnieces apmeklējuma :(
Ja es būtu zīlniece, es pēc šitā pentera turpinātu: "tas ir lāsts. To var vērst par labu. Diezgan sarežģīti, bet mēs abas kopā ar to varēsim tikt galā. Būs nepieciešami 5i seansi. Kad esi ar mieru sākt? Tas maksās XX€ par seansu" Elementārs mārketings.

Paaraak idealizeets sievietes teels
Džoni, labāk ierauj tos 100 gramus un norāminies. Kaut kāds neveselīgi stresains izklausies. Pīs! /priecājas, ka Džonim nav laika/

Sekss pirmajā randiņā. (No blind date)
Papildināšu Neitrogenas publicētos Kiviča domugraudus ar latviskās dzīvesdziņas pamatpostulātiem: 1. kā ir, tā ir 2. tā ir, kā ir 3. ir ir, nav nav

A5 papīrs
Antalis jau bankrotējis?!

Jaunāks
V18 nav vīrietis, bet puNpains, aprobežots tīnis. Tipa, tāds kā cukurgailītis un bēbē_burlaks.

Alfonss
Latvijā vairāk tomēr sastopami Alfoni. Veseli 376. Atbildot uz tēmas jautājumu "Kāds ir vīrieša tips Alfonss?", pmlp.gov.lv sniedz sekojošu skaidrojumu: Dīvains, maz iepazīstams, arī savrups. Taupīgs - un tāpēc sievietē var radīt niknumu. Bezgalīgā vārdu plūsmā pierāda savu uzstājību. Pēc apraksta Torpēdis ir Alfons, atbilst precīzi. Sastapusi neesmu. Un labi, ka tā!

Alfonss
Tomēr veseli 23 vecāki ir savam bērnam izvēlējušies vārdu Alfonss. Vēl 2 ir ielikuši vārdus Alfonss Edgars. Ir reģistrēti vēl šādi varianti: Alfonss Valters, Aļģirds Alfonss un Alfonss Zigmants. Pēdējais ir īpaši interesants.

Mīlestības matemātika.
Pastāv viedoklis ka lielākai daļai precēto vīriešu un sieviešu ir pastāvīgi mīļākie. ------------------------------------ Esmu optimiste un ceru, ka tā tomēr nav taisnība. Vai ir kādi pierādījumi šādam "viedoklim"? Runāt jau visi runā daudz, bet vai ir pamats tam ticēt?

Nikon D5000
Kur kaut viena neasa bilde piemēram? Kā bildēts? Statīvs? Trigeris? Kāds apgaismojums? /nerunājot nemaz par aparāta uzstādījumiem/ Kad būs atbildes uz šiem jautājumiem, būs arī atbildes.

No kā vīrieši baidās dodoties uz pirmo ("aklo") randiņu?
Jebkurš neta randiņš būs "aklais". Jo tā bildīte tāpat patiesību neparāda. Patiesība ir uz paša sūtītāja sirdsapziņas.

No kā vīrieši baidās dodoties uz pirmo ("aklo") randiņu?
Nesen kaut kur netā bija rakstīts, ka vīrieši visvairāk baidās no "svarīgām" sievietēm. Tā arī varētu būt, jo savos profilos sievietes visbiežāk melojot tieši par savu svaru. Un tas ir saprotami. Savukārt, vīrieši visvairāk melo par augumu un gadiem. Arī man visvairāk bail, ka uz randu varētu atnākt vīrelis augumā man līdz plecam.

Vai tiešām visas skaistās (piedodiet pārējās) sievietes ir tādas ...?
Vēl kāda doma iešāvās prātā šīs tēmas sakarā: par dāvināšanu. Ja kādam kaut ko dāvina vai tas apdāvinātajam uzliek kādus pienākumus? Pie nosacījuma, ja, kā šajā gadījumā, sieviete nav neko lūgusi un neko solījusi.

Vai tiešām visas skaistās (piedodiet pārējās) sievietes ir tādas ...?
Kas attiecas uz "skaista sieviete", tad skaistums ir stipri vien subjektīvs jēdziens. Ja autors šo sievieti ir nosaucis par skaistu, tad tas nozīmē tikai to, ka viņa viņam patīk. Un, acīmredzot, ne viņam vienīgajam. Viņš viņu ir apdāvinājis par "skaistumu", par to vien, ka viņa viņam patīk, bet ne par to, ka viņa būtu viņam ko solījusi.

Vai tiešām visas skaistās (piedodiet pārējās) sievietes ir tādas ...?
Man likās, ka tas ir tikai laika jautājums, kad mums izveidosies kas nopietnāks, kaut arī jutu, ka no viņas puses atdeve ir minimāla, nekādas lielās intereses par mani nebija. -------------------------------------- Atslēgas frāze šajā citātā ir "man likās". Vai sievietei jābūt atbildīgai par to, kas kādam "liekas"? Dāvanas? Katra sieviete uzskata pašu par sevi saprotamu, ka viņu lutina....

Vai programmēšana?
Bildes un lietotājvārdi mainās, bet komati rindā paliek,,,,,,,, fufff!

Kas ir agresīvāks?
Suns, tiešām? Neviena sieviete jūs nesaptrot? Neviena, neviena? Tādēļ, ka nav piedzimusi ar ficuku starp kājām?

Kas ir agresīvāks?
Nav apnikusi šī pretnostatīšana un dzimumu kariņi? Cik var?! Visiem ir viena vēlēšanās: mīlēt un tikt mīlētiem, saprastiem un novērtētiem. Izņemot dažus provokatorus, kas savu aicinājumu saskata, laiku pa laikam uzsaucot "CUJ!". Un tad tīksmināties par to, cik labi vai slikti viņiem tas izdevies.

Kā pagriezt datora ekrānu?
Reizē turēt nospiestus Ctrl+Alt taustiņus un, neatlaižot bultiņu uz augšu.

Savu viiru sievas
Godīgi sakot, viņa pat tev nekāda radiniece nav. Principā, tev nekāda atbildība par babuli nav jāuzņemas. Parunā ar māsu un paskaidro iemeslus. Man arī nepatiktu. Īpaši, ja babulis uzbāžas ar savām pamācībām.

Bērnam skolā pazudis sporta tērps
aizmirsu piebilst, ka rāmi jāaprunājās, nevis jātaisa hajs un jāsola piekaut garederobiste, lai izsistu no viņas nelaimīgo botu vērtība vai jādraud apzagt kāds cits. Iespējams, ka tērps jau atradies un gaida, kad kāds pieteiksies. Jo skandālistu vecāku uzvedība parasti atspēlējas uz nabaga bērniem. Karma kuce, ziniet.

Bērnam skolā pazudis sporta tērps
Es ietu runāties ar skolas vadību un garderobisti. Vispirms noskaidrotu, kā tas varēja gadīties un "kā MĒS varētu situāciju risināt". Bet nedrīkst izslēgt arī iespēju, ka pats bērns kaut kur sporta tērpu aizmirsis, jo bērni mēdz būt šausmīgi izklaidīgi un lietu vērtībā naudas izteiksmē viņiem nenozīmē neko. Pērkot kaut ko bērnam, ir jārēķinās ar to, ka var pazaudēt, saplīst, nozagt, galu...

_Takovo, kak Putin!!_
Tikai krievs var samixēt prezidentu ar pleiboju. NOŽĒLOJAMI! Ziemeļkorejieši arī cenšas, bet tur štrunc, kas sanāk :-/ Bet Vējonis man tīri labi patīk.

Tad kuras ir tās 3 lietas ?
Atkal visi runā riņķī un apkārt, bet neviens neuzdrošinās piesaukt galvenās 3 ļaunuma saknes: TV pults zeķes sandalēs makšķere

Kā ierakstīt mobilā telefona sarunu?
Call Recorder var ieslēgt un izslēgt. Diespas, ja darbosies nonstopā. Ieraksta kvalitāte laba.

Nevaru vairs izturēt !!!
Ģirt, un dzīvniekus.... tu mīli? Meibī par šito frīku laicīgi kaut kur jāpaziņo, lai ņem uzskaitē? 100 punkti - tas nebeigsies labi!

Laulība vai shirshanaas
Es domāju, ka ja vīrietis var izturēt 10 gadus, tad dažus mēnešus līdz bērna piedzimšanai un vēl mazliet, vajag varēt izturēt. Ja tiešām pamet ģimeni, tad izdari to ar cieņu un glanci, lai sievai un bērniem nekā netrūktu. Mazāko bērnu pat vēl redzējis neesi. Turklāt, kad mājās būs mazulis, otrs bērns paliks savā nodabā un tam otrs vecāks būtu nepieciešams kā nekad. Vēl varētu paturpināt par...

Laulība vai shirshanaas
bet taa, kaa sieva izaudzinaaja beernu nav iisti pareizi, gribeeju shkirties --------------------------------------------------------------------- Man viens jautājums: vai pats audzināšanas procesā nepiedalījies? Nemaz, nemaz? Tipa, visa audzināšana mammai, ko viņa /nu bet protams!/ darīja nepareizi. Pa manam, ja redz, ka otrs dara nepareizi, tad parādi, kā ir pareizi. Kaut kādi pasākumi kopā...

Vai interesējies par iemesliem, kāpēc tavai jaunizceptajai mīlestībai izjukušas attiecības iepriekš?
Nosaucot savu bijušo par Maitu,Tu nākošajai pat bez liekas piepūles liec justies 100x labākai par to bijušo ------------------------------- No vienas puses - jā! Pašapziņa iegavilējas. Bet, no otras puses, vīrietis sāk likties tāds... nevērtīgs. Tāpat kā tā sieviete, kas lēkā no vienas azotes uz nākamo.

Asinsrites uzlabošana
Asinsriti nenormāli uzlabo skriešana /ne sēdēšana/ sabiedriskā transporta kustības virzienā :D Tā un tikai tā!

Vīriešu kūtrums, stulbums vai kas cits?
...un atmeta ar roku, sakot "nu i mārrutks ar to Sermuli! Ja nav kazai piena, tad nav - paceļ ļipu un salej apakaļ!"

Baltie meli un svētā zagšana, cik dziļi tajā esam un ir gadījies iekāpt?
Pēc noklusējuma netic cilvēkiem, kas aBgalvo: "nekad mūžā". Tie ir cilvēki, kas melo jau paši sev, un svēti tic meliem, kurus mēģina iestāstīt citiem. Respektīvi, pīpls ar šķību realitātes sajūtu.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu