Vucis

Sieviete (47)
iepazīties ar Vucis

36 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Matu izkrišana
Zieķē ķiploku! Tas ir ar garantiju!

Sieviešu aizraušanās ar sievietēm?
lielākajai daļai sieviešu ir kaut reizi dzīvē bijuši intīmi sakari (arī iekļaujot kārtīgu skūpstīšanos (nejaukt ar bučiņām)) ar citu sievieti. ---------------------------------- Faktus studijā! Pretējā gadījumā - nekas no minētā nav tiesa!

Šo sadaļu vajadzētu slēgt vai mainīt nosaukumu?
Vilkabele, šis PAsažieris visu saista ar sesku. Tā ir tāda slimība cilvēkam. Pisoņi /(c) autors/, esiet iecietīgi!

9.maijs, Maskava, "Viens pats mājās".
Skabarga, varbūt pamēģini nodefinēt, PAR KO cīnījās tavs vectēvs? Par brīvu Latviju "brīvā" Krievijā? Par 49.gada 25.martu? Par to, lai mēs pabarotu kaimiņzemes daudzmiljonu mutes vai par to, ka viņi te sabrauca tūkstošiem un tagad uzstāj, ka "viņiem pienākas"? Bet es zinu, PAR KO cīnījās latvieši otrā pusē. Un kādēļ tieši tur.

9.maijs, Maskava, "Viens pats mājās".
skabarga (2015-03-17 10:40) viedoklis 9.maijs nav tikai krievu svētki ---------------------------------------- 9.maijs IR tikai krievu svētki. Jo 2.pasaules kara beigas pasaule atzīmē 8.maijā. Uzsveru ATZĪMĒ.

Kā planšetdatoram piekļūt darbvirsmai?
Izvēlas no pogām to, kas apzīmē darbvirsmu.

varbūt viņa tiešām unikāla radīta mājsaimniece?
Ko brīnies? Vīrietis atdod enerģiju, sieviete saņem. Mani izbrīna kas cits: precēti, nenormāli pareizi vīrieši, kas meklē iepazīšanās saitus, lai uzzinātu, ko babuļi dara, pēc seska.

Kapec sievietem ir gruti paskatities acis patiesibai un novertet sevi un "attiecibas" reali?
Ō! Sikalox Marselis! Ceru tas, ko esi saraxtījis ir pārfrāzēts mūsu skatījums uz jautājumu, pretējā gadījumā: onanīmi jautātāji + stulbi, vispārināti, citu pazemojoši jautājumi uzprasās uz tikpat stulbām, vispārinātām atbildēm. Ja vēl neesi ievērojis. Bet bija laix, pietiekami ilgi te sēdi.

Kapec sievietem ir gruti paskatities acis patiesibai un novertet sevi un "attiecibas" reali?
Nožēlojami. Vienkārši nožēlojami! Par tēmu, par izklāstu, par autoru. Gan jau arī komentāri neatpalix no torpēdas stila.

Kāpēc kaķis sāk šķielēt?
Vajag kaķu brillītes kādu laiku panēsāt.

Vai viirietim pieklaajas luugt un zemoties sievietes priekshaa?
Lūdz tikai sievietes roku. Uz randiņu "aicina". Bet sesku lūdz tikai jozulis /jo sieva nedod/. Principā nesaprotu, kas tās par attiecībām, ja viena no pusēm sesku "lūdzas". Naudu aliņam... nu tā jau ir zilīša kompetence.

Kaapeec neparaadaas nosuutiitaas veestules no g-mail.com?
Nu, ja g-mails liekas pārāk sarežģīts, bet fīčas pietiekami labas, tad kāda problēma konfigurēt gmail kontu uz jebkuru e-pasta programmu, kāda nu vien pieejama datorā? Kas nu tur nāk Windouzam līdzi.

GODIGI par gramatikas kludam.
Kad pietiekami labi pārvaldi valodu, šajā gadījumā dzimto, latviešu /ar mazo L, starp citu/, tad vari atļauties sākt ar to spēlēties, tīšām pajaucot burtus vai pieļaujot tīšas kļūdiņas. Bet tikai tik lielā mērā, lai adresāti saprastu tavu /arī ar mazo burtu, es šeit nerakstu cieņpilnu privātu vēstuli, teksts tiek adresēts jebkuram PA lasītājam/ domu. Kad kļūst acīmredzams, ka cilvēks nav...

GODIGI par gramatikas kludam.
APZELOT NEDRIKST NOSAUT! Visprimitīvākais piemērs. Kā tu to saproti? P.S. Kas ir lingiusts?

Dators nevar atvērt vēstuļu pielikumus.
Man prasa maksas programmu .rar pielikumiem. Es tik nospiežu extract here, un viss notiekas. ----------------------------------------- :D Šitas labs :-)

Palīdziet lūdzu iztūlkot!
Skumji :-( Bet man aizdomas, ka tas ir tikai sākums. Cilvēks, kurš mācēs rakstīt bez šaušalīgām gramatiskām kļūdām un pareizi salikt komatus, drīz būs īpaša raritāte.

Labdien tautiesi, vajag staigajosu enciklopedoju ludzu!
Nu tak vajag mācēt šitā saraxtīt :D Terapisc-hipnotisc :D Tikai nesaki, ka vēl tulks!

Attiecības ar mazizglītotiem rupekļiem
Piedodošanu, tu neesi bilde. Nākamreiz jautājumu lasīšu rūpīgāk.

Attiecības ar mazizglītotiem rupekļiem
Panduprāt, tu šo jautājumu varēji patiešām uzdot tām, kas par tevi izrāda interesi. Vai ir vērts vērsties PA?

Pabalsts no tēva 20 gadīgam bērnam, kas mācās?
Nudien nesaprotu, vai jūs ar savu bērnu tēviem tiešām runājat tā, kā te rakstāt? Tipa, caur tiesām, advokātiem, ar epitetiem... Tā normāli sarunāties nevar? Izskaidrot situāciju, vai. Jo vīriešiem bērni nozīmē tikpat daudz, cik mātēm. Tik tās mātes tādas... Cūka, kretīns, idejāts? Un tad, kad precējāties, kad gribējāt kopīgu bēnu, tad nebija cūka? Atriebjoties bijušajam laulenim ar vārdiem:...

Pabalsts no tēva 20 gadīgam bērnam, kas mācās?
Vienoties. Ar labu.

Kā ārstē sapioseksuālismu?
Un kādēļ tas jāārstē? Paaugstina cukura līmeni asinīs? Bezmiex? Paaugstinās asinsspiediens? Vai vienkārši traucē elpot?

Kas ir svarīgāka, sievišķība vai uzticība?
SaintSin, viedi, viedi... Nepareizi ir nostādīt jautājumu kategorijās: balts vai melns. Tā dzīvē nemēdz būt. Un labi, ka tā. P.S. Līdzjūtība Neko.

Inteligjents, intelektuälis?
Aigars53 Dzīves vieta - Carnikavas novads, Latvija Dzimtā valoda - Latviešu ---------------------------------------------- Laikam jau tajā Carnikavas novadā izsakās Krieviešu valodā, ja dzimtā valoda pačākstējusi. P.S. Un kādēļ par valodas problēmām tik ļoti mīl runāt tie, kas pat pāris elementārus teikumus nespēj uzrakstīt savā dzimtajā valodā? A? P.P.S. Es nedeisoju!

Luugums sniegt kaadu ieteikumu vai situaacijas redzeejumu!
Situācijas redzējuma nav. Situācija nešķiet reāla. Nevar būt, ka pa vairāk kā 22 gadiem nav bijis neviena (!) vīrieša, kas ieņemtu vakanto vietu babulim blakus. Tad man jāteic, ka babulis ir akls un kurls. Acīmredzot aklumu un kurlumu no mutarona ir pārmantojis arī puisietis. Ja jau visas viņa dzīves laikā mājās regulāri viesojas viens vienīgs vecis, kas kniebj mutaronu un viņam nerodas...

Inteligjents, intelektuälis?
"Tā jau tas ir: dažs labs visādas valodas sagramstījies, bet dzimto kā nevar, tā nevar iemācīties" (c) Dagnija Tūtere

kur pazūd
Šī sadaļa paliek aizvien garlaicīgāka, orientēta uz zemjostas tēmām un tirliņu ģenerētajam dzimumu kariņu tēmām. Šī sen jau vairs nav nekāda pieredzes apmaiņa, bet delfu komentētāju filiāle. Tiem, kuriem tiešām interesē kāda saturīga pieredzes apmaiņa, vai vienkārši pačalošana, neapliekot vienam otru, sen jau pārcēlušies uz citiem sarunu laukiem.

Ko saka viņas?(25-35 gadīgas)
Nu kāda astes cilāšana, ja viņi paši te savas domas klāsta?! Par sevi viņi var runāt, bet nekad nesaprast, ko domā 25-35 gaus vecs sieviecs.

Ko saka viņas?(25-35 gadīgas)
Katrs 45+ tantuks reiz ir bijis 25-35 gadīgs un itin labi zina gan no savas pieredzes, gan savās meitām, ko jauna sieviete šajā vecumā domā par onkuliņiem savu papuču vecumā. Tādēļ, viedokļi ir daudzmaz pamatoti ar PP. Turpetī onkuliņi papuču vecumā NEKAD un NE PIE KĀDIEM APSTĀKĻIEM nezina un nevar zināt, ko viņas īsti domā. Tā, kā tā ir tikai tāda teoretizēšana un suņa astes cilāšana.

Trenažieru zāle un paaugstināts asinspiediens
Naivs jautājums: ko saka trenažieru zāles instruktors?

plusi un mīnusi vecām un jaunām
Tirliņtēma tirliņsarunām.

Kuros brīžos greizsirdība ir postoša, bet kuros ne?
Nespēju iedomāties nevienu gadījumu, kad greizsirdību varētu nosaukt par "veselīgu" un cilvēka cieņu nepazemojošu īpašību.

Pietūkusi kāja
Izsaku atzinību pasažierim par vispareizāko rīcību šajā situācijā - atnākt pajautāt padomu oho kaktu dakteriem :D Uz slimnīcu, ūdens dzērāja, ātri, kamēr trombs nav trāpījis plaušā un tu neesi nolikusi savu ūdens glāzi uz visiem laikiem!

Iesakiet ļoti labu digitālo fotoaparātu (ziepjutrauku) ap 300-400 eur?
Bilžu kvalitāte (...) atkarīga no monitora. ------------------------------------------ Muahahahahaha! Klau, napig tev fočiks, tu tāpat no viņiem neko nejēdz :D Ja nav naudiņu kur likt, atdod man, es zināšu kā notērēt.<< atpakaļ
jautajums.lv ir iepazīšanās portāla oHo.lv sastāvdaļa, uz kuru attiecas šie lietošanas noteikumi.
Kontakti: info@jautajums.lv
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+