Vucis

Sieviete (86)
iepazīties ar Vucis

17 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kā nopirkt auto?
Kad pēdējoreiz pirku auto, pieprasīju no CSDD visus iespējamos datus par auto: par īpašnieku maiņām, par tehnisko apskašu rezultātiem, kādas kļūdas. Tad izbraucu pati ar domubiedru, kam lielāka pieredze. Viss. Jāteic, ka tā izziņa ir ļoti vērtīga lieta un atsver braucienus uz servisu.

sex bez saistibam!
Nu nevar vienlaicīgi reklamēt sevi un demonstrēt, ka pilnīgi neizproti pretējo dzimumu.

Senie apdzīvotu vietu nosaukumi
http://ej.uz/lvpilsetas

Atkarība no emocijām
Nē taureņi vēderā nav nekāda aucība! Taureņi ir taureņi /daži tos jauc ar gāzēm/, bet ficux ir ficux. Un baudīt taureņus /vai nomaldījušās gāzes/ nav tas pats, kas baudīt kniepienu. Autors atkal visu ir sabēris vienā kaudzē un izlipinājis kārtējo... tēmu dēļ tēmas /lai gan es teiktu savādāk, bet neesmu rupja/.

Secret
Visi mēs esam skatījušies veco labo patētisko filmu "Secret" --------------------------------- Droši zini? Jau pirmais apgalvojums tēmā ir kļūdains, kā, starp citu, arī citās tēmās.

Izvirtība? Jeb, par ko pārvērties šis portāls un kāpēc tā...
Autorīt, a kā būtu ar raksta esenci, dažām strīdīgām tēzēm un linku uz avotu? M? Jeb čukčam vieglāk pārkopēt visus sējumus, kā saprast, kas rakstā galvenais?

HUAWEI p8 line no sms noņemt vārdnicu!
Teksta un ievades iestatījumos ir iespēja noņemt gan autokorektoru, gan pareizrakstības labošanu, gan nākamā vārda paredzēšanu gan visu pārējo. Var pārslēgties arī no Huawei tastatūras uz google tastatūru. Lai gan Huawei Swype tastatūra ērtību ziņā ir labākā tastatūra, kas līdz šim bijusi.

Cik ilgi Oho moderatori neievēos PA noteikumus?
Vēl jau varētu izvirzīt gluži neticamu teoriju: FC "TWaikashtrasse" un tēmas autors vienojušies par dīlu, ka minētais pislonis mazliet pareklamēs FC sev raksturīgajā manierē un FC par to ļaus ieskatīties pa atslēgas caumuru savās aktivitātēs un apmierināt ziņkārību. Un pislonis cenšas. Ļoti cenšas. Katru dienu. Lai veicas!

Cik ilgi Oho moderatori neievēos PA noteikumus?
Gribi par ķēzēm parunāt? OHO lielākā ķēze esi tu pats. Un aiz katra, kas tev nepiekrīt, tev rādās FC. Nedomāju, ka kādu vairs rausta tavas paranoidālās sūdzības. Dīl viz it!

"Un kur tad tava bilde?"
Normāls vīrietis bez prasīšanas pievieno savu foto vēstulei. Pirmajai vēstulei.

Nogaidīšana attiecību iesākumā...
Godīgi? Tas nozīmē "man viņš īsti nepatīk, bet neērti tā uzreiz atšūt tādu labu cilvēku" Varbūt, meklē veidu KĀ atšūt, varbūt domā, ka ar laiku tomēr pie viņa pieradīs.

Vai šodienas ikdienā vīrietim vajadzīga sieviete?
A tu pasūdzies!

Vai šodienas sievietei ikdienā vajadzīgs vīrietis?
Futbola kluba "Twaikashtrase" dalībniecēm šodien dienas kārtībā Mava aktivitāšu apspriešana. Par šo jautājumu diskutēsim citreiz.

Vannas atkopšana - atjaunošana
SANO Anti Kalk

Cik ļoti jūs paļaujieties uz pirmā brīža iespaidiem un solījumiem?
Un kas tēmas pieteikumā ir domāts kā solījums: sētas miets vai meikaps un lupatiņas? Vai tomēr meikaps un lupatiņas ir solījums un tas sētas miets - realitāte? Skarba tev pieredze, skarba!

Autora vārds zem fotogrāfijas
Spriežot pēc "Lightroom Pfootshop", nevajag tev autora vārdu zem fotogrāfijas. Kādēļ? Tādēļ, ka "Lightroom Pfootshop", neskatoties, kura no 2 minētajām progām tev ir, abas ir ļoti dārgas, bet noteikti, ka zagtas, jo rīkoties tu nemāki ne ar vienu no tām.

Kaķēnu prognozējamā krāsa
Klau, mičurinieti, nav vieglāk vienkārši nopirkt baltu kaķi un beiKta balle?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu