Vucis

Sieviete (47)
iepazīties ar Vucis

16 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vīrieši gribot TIKAI seksu !!!
Pirms piešūt kādam varbūtējus liekos kg, meibī nenāk par ļaunu paskatīties pašam uz sevi?

Uz ko skatās pirmām kārtām ?
Pirmais un galvenais - vai dupsis ir seskīgs!

Kāpēc sievietes taisa sev "vīriešu profilus" un vīrieši "sieviešu profilus"?
Personības dalīšanās? /nepacietīgi gaida momentu, kad atkal uzpeldēs planiera bērna māte/

Meitenes un sievietes kas Jūs piesaista smeķēšanā
Nu patīk man, ka vīrieši smēķē! Neko nevaru padarīt!

Varbūt, tomēr bija vērts paciesties?
Ne tēmas bez lēnā divplākšņa feila ar pirmo sievu! Man ir patiess prieks par mūsu stiprajiem vīriešiem, kuri: a) nekad nešķiras b) nekad nesūdzas un nevaino visās nelaimēs bijušās laulenes /divplāksnis tāds neizdevies eksemplārs, jo viņa laža jau tālu pār LV robežām izskanējusi/ c) vienmēr pacenšas izveidot līdzvērtīgas attiecības /un tā reizes 5 gadā/ d) nekad nebļaustās, ka beidzot ir...

Par ko īsti runaat ar sievieti,pirmajaa randiņā ?
Īsais variants: sesku gribi? Garais variants: viss ir slikti, maksā maz, valdība nekam neder, visi zog, priekšnieks cūka, sievietes emmas, sieva nedod /ja precējies/, sieva bija visīstākā maita /ja šķīries vai nedzīvo kopā/, kotletes necepa, minetu netaisīja, bet tagad cenšas atņemt pēdējo kreklu... Un tad par sevi, par sevi, par sevi. Īsumā, tā. Ātri tiksi vaļā un ar garantiju.

Saliksim punktus uz I.
Nja, mani arī izbrīna, ka kāds vispār iedziļinās anketās rakstītajam. Kur nu vēl to nopietni ņemt un izdarīt secinājumus!

Matu izkrišana
Zieķē ķiploku! Tas ir ar garantiju!

Sieviešu aizraušanās ar sievietēm?
lielākajai daļai sieviešu ir kaut reizi dzīvē bijuši intīmi sakari (arī iekļaujot kārtīgu skūpstīšanos (nejaukt ar bučiņām)) ar citu sievieti. ---------------------------------- Faktus studijā! Pretējā gadījumā - nekas no minētā nav tiesa!

Šo sadaļu vajadzētu slēgt vai mainīt nosaukumu?
Vilkabele, šis PAsažieris visu saista ar sesku. Tā ir tāda slimība cilvēkam. Pisoņi /(c) autors/, esiet iecietīgi!

9.maijs, Maskava, "Viens pats mājās".
Skabarga, varbūt pamēģini nodefinēt, PAR KO cīnījās tavs vectēvs? Par brīvu Latviju "brīvā" Krievijā? Par 49.gada 25.martu? Par to, lai mēs pabarotu kaimiņzemes daudzmiljonu mutes vai par to, ka viņi te sabrauca tūkstošiem un tagad uzstāj, ka "viņiem pienākas"? Bet es zinu, PAR KO cīnījās latvieši otrā pusē. Un kādēļ tieši tur.

9.maijs, Maskava, "Viens pats mājās".
skabarga (2015-03-17 10:40) viedoklis 9.maijs nav tikai krievu svētki ---------------------------------------- 9.maijs IR tikai krievu svētki. Jo 2.pasaules kara beigas pasaule atzīmē 8.maijā. Uzsveru ATZĪMĒ.

Kā planšetdatoram piekļūt darbvirsmai?
Izvēlas no pogām to, kas apzīmē darbvirsmu.

varbūt viņa tiešām unikāla radīta mājsaimniece?
Ko brīnies? Vīrietis atdod enerģiju, sieviete saņem. Mani izbrīna kas cits: precēti, nenormāli pareizi vīrieši, kas meklē iepazīšanās saitus, lai uzzinātu, ko babuļi dara, pēc seska.

Kapec sievietem ir gruti paskatities acis patiesibai un novertet sevi un "attiecibas" reali?
Ō! Sikalox Marselis! Ceru tas, ko esi saraxtījis ir pārfrāzēts mūsu skatījums uz jautājumu, pretējā gadījumā: onanīmi jautātāji + stulbi, vispārināti, citu pazemojoši jautājumi uzprasās uz tikpat stulbām, vispārinātām atbildēm. Ja vēl neesi ievērojis. Bet bija laix, pietiekami ilgi te sēdi.

Kapec sievietem ir gruti paskatities acis patiesibai un novertet sevi un "attiecibas" reali?
Nožēlojami. Vienkārši nožēlojami! Par tēmu, par izklāstu, par autoru. Gan jau arī komentāri neatpalix no torpēdas stila.<< atpakaļ
jautajums.lv ir iepazīšanās portāla oHo.lv sastāvdaļa, uz kuru attiecas šie lietošanas noteikumi.
Kontakti: info@jautajums.lv
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+