Vucis

Sieviete (42)
uzzināt vairāk par Vucis

213 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 20 komentārus

Sekss seksa pēc...
...
Vai ir kāda sieviete, kura noliedz, ka sesks ir bauda? Ej, nu ej! Parādi man viņu! Bet nekad neviena sieviete nekāps uz ambrazūras, lai pasludinātu, ka ir nenormāli seskakāra un neaicinās tūristu grupas uz savu gultu. Tāpat, neviena sieviete nezīmēs savas vāveres uz sienām un žogiem un nelielīsies, ka spēj uzčurāt ērgli vai vēl ko... Jūti starpību?
...

Vai ir vērts mēģināt iepazīties, vai labāk pārslēgties uz prostitūtēm?
...
kwinta otrā, a tu nedomā! Dari labāk to, kas tev padodas :-)
...

Kas jums tur par bardaku, liepaajnieki?
...
Nu gan Torpēdis samuldējās :-D http://www.pmlp.gov.lv/lv/assets/documents/statistika/01.07.2012/ISPN_Pasvaldibas_pec_TTB.pdf Torpēdi, tu tak DR rajonā dzīvo ne Karostā :-D A tādu Girsu un Osipovu te par tādiem nepilniem rubuļiem uzskata un īpaši pierē neņem
...

Vai ir vērts mēģināt iepazīties, vai labāk pārslēgties uz prostitūtēm?
...
Ak piekop stilu? Nunu. Arii tas Alojas bordelis 2x nedeeljaa pa 100 eerikiem pa reizi izklausaas jautri. Te bija teema par afftaru noliidzinaashanu liidz ar zemi. Shis, luuk, ir tipisks gadiijums: feika teema no trollja aftara uzprasaas uz liidzveertiigaam atbildeem. Ibo, kaa mezhaa sauc, taa atskan.
...

Vai ir iespējamas attiecības starp vīrieti un sievieti bez seksa?
...
Kaiminjsh man nav ne braalis, ne koleegjis. Un mums ir briinishkjiigas attieciibas bez seskiem. Kaiminju attieciibas. Bet, ja domaatas draudziigas attieciibas, tad taa arii vajag uzraxtiit.
...

Kādēļ vīrieši ir gatavi tērēt simtus par mašīnas remontu, bet nedzird, ja sievietei vajadzīga jauna
...
Tik traki ir, ka viirietim buutu jau jaasadzird babulja mashiina pa gabalu? Vai babulim komunikaacijas probleemas, ka nemaak ar viirieti sarunaat?
...

Kā izturaties, kad pār jums nolīst pārmetumu lietus?
...
Manipulatorus ir vnk jaasuuta pupaas! Nekaadas klausiishanaas un, diespas, veel taisnoshanaas. Pilniiga ignorance.
...

Aplamo priekšstatu gūstā
...
Laikam, neatklāšu lielu noslēpumu, ka vīrieši neievēro ne jūsu kosmētiku, ne uzlakotos nagus, ne modīgās klozītes ------------------------------------ Ir izņēmumi - iemīlējušies vīrieši, kuri ievēros katru sīkumu. Nemaz nerunājot par kosmētiku, nagiem vai drēbēm.
...

SPICE (spaiss)
...
Baigi laba grupa bija. Franču multiinstumentālists Didjē Maruani bija dievīgs. Cik zinu, mūsu Zodiaks savulaik no viņiem spēcīgi ietekmējies. Bet nebūt ne sliktāks.
...

Vai ir da jebkādi mīnusi?
...
Personiskā pieredze? Tādas nav :-) Jo esības robežu (par laimi vai, varbūt, nelaimi) šķērsojusi neesmu.
...

Top jautājums pie iepazīšanās
...
Man, tāpat kā vairumam šāds jautājums nekad nav uzdots. Arī pati nekad neesmu uzdevusi. Manā izpratnē īs ir viens no tabu jautājumiem līdzās politikai un reliģiskajiem uzskatiem.
...

Veģetāriešu partija
...
Muktinj, un tie, kas nav kristieshi nenogalina :-D ? Pie kaadas religjijas pedereeja piemeeram Ljenjins un Staljins? Kaadas religjijas vaardaa noaglinaaja cara gjimeni, kaadas religjijas vaardaa tuukstoshiem ukrainju nomeerdeeja bada naavee, kura religjija vainiiga pie krievi inteligjences plaanveidiigas izniicinaashanas, polju virsnieku nogalinaashanas?
...

Vai šis portāls atbalsta sliktu izturēšanos pret sievietēm no vīriešu puses?
...
av2 (2014-04-04 08:43) viedoklis ...tad kad satiec iisto, zeme apgriezzaas ar kaajam gaisaa :P :) Un deel tiem momentiem ir veerts dziivot ! -------------------------------- Man kā vēsturniecei būtu interesanti zināt, cik regulāri tu satiec "īsto"? Reizi gadā? mēnesī? nedēļā? P.S. Apsveicu ingrīdu ar ikubaņa izbeiKšanos. P.P.S. Mans čuhs saka, ka drīzumā sagaidīsim daudz intriģējošu...
...

Kurš Šai PA "dīķī" galvenais...?!
...
aha! un tad viņš atkal pa taisno uz TV3 BezTabu sūdzēties :D
...

Kurš Šai PA "dīķī" galvenais...?!
...
Un pierīkoja viņam vēl podziņu pie katra nika, lai var pasūdzēties vajadzības gadījumā :P
...

Veči meklē jaunākas... :) Un šeit tiek nolikti, -bet...
...
...un finālā novēl jauku dieniņu un notin makšķeri /papildina p_p/
...

Veči meklē jaunākas... :) Un šeit tiek nolikti, -bet...
...
Man arī bija jāiečeko šī ar sevi pārņemtā brīnuma anketa. Ko tu neteixi - 36 gadus vecs vecis, turklāt sirgstošs ne tikai ar UDS, bet pat ar UDHS /termini nav hohojā izdomāti, tie medicīniski, btw/, kas vēlas iepazīties ar babeni līdz 42. ABžēļiņ! Kur tik vecu babeni lixi?
...

Vīstošās rozes
...
Hex, un kas to ierosina? Viens Kaktuss Hrenovs :D
...

privātums
...
Mees katrs varam buut tik atklaati citu priekshaa, cik vien to veelamies. Tachu, ja reiz kaads ir uzlicis robezhas, tad godiigi taas ieveerot. Uzticeeties noziimee arii ieveerot sava tuvaakaa vai drauga personisko teritoriju nosprausto robezhu ietvaros.
...

privātums
...
Nav pat runa ir ko sleept vai nav, kraapj vai nekraapj, bet sajuuta, ka kaads ir lozhnjaajis pa tavaam mantaam, lietaam, telefonu, e-pastiem ir pretiiga. Bet to, laikam, sapratiis tikai tas, kursh sho sajuutu ir piedziivojis. Ieteikums paranoikjiem: ja neuzticaties, tad taa arii pasakiet. Tieshaa tekstaa.
...<< atpakaļ
jautajums.lv ir iepazīšanās portāla oHo.lv sastāvdaļa, uz kuru attiecas šie lietošanas noteikumi.
Izstrāde: ricks, © ALT RD, 2010