Vucis

Sieviete (46)
iepazīties ar Vucis

77 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 20 komentārus

Nikon objektīvs
...
Ja tu domā 18-55 vietā ņemt 70-300, tad varu teikt vienu - tev būs nepieciešamas veiklas kājas, lai varētu tālu skriet. Ja sienas ierobežos atkāpšanās ceļu, tad palixi bez bildes. Tā kautkā.
...

Ko sakāt par Lembergu kā premjera kandidātu?
...
P_p, piebildīšu, ka ne tikai Lembergs. Atcerēsimies, kā un ar kā gādību mēs tikām pie prezidenta Koka un pie Eiroparlamentārietes Grigules, kura solīja rūpēties par zemniekiem, pieniem un sazin, ko vēl, bet tikusi Briselē uzņēma stingru kursu pretēji valsts ieturētajai politikai. Bez paskaidrojumiem. Un neticu, ka viņa pati izdomāja, ka "tā vajag".
...

Ko sakāt par Lembergu kā premjera kandidātu?
...
Kas tur bija ar tām zivju smadzenēm :-D ?
...

Kāpēc vīrieši piedāvā seksu bez jūtām un saistībām?
...
Bet, ja nav nekaa cita ko piedaavaat?! Droshi vien, ka arii valjiigas priekshinjas te gadaas.
...

Vēlēšanas - KĀ jūs izvēlaties partiju/kandidātus?
...
Tikai un vieniigi ar pragmatiskiem apsveerumiem. Visi sola +/- vienu un to pashu, paarsvaraa to, ko veelamies dzirdeet /kaa neko tikko nodemonstreeja/, bet par nepatiikamaam lietaam noklusee. Briinumi nenotiek! Katra partija turpinaas celju tajaa virzienaa, kur taa virziijusies liidz shim, sleepjoties aiz saskaniigaam, nacionaalaam vai Latviskaam izkaartneem... Diemzheel mees sheit esam...
...

Greizo spoguļu valstība:)
...
Pilniigi saprotu, kaadeelj omes dienasgraamataa mineetaa Jaanja sievai saap galva un vinja tik ljoti grib shkjirties. Ja vinjai tas katru dienu jaaklausaas, tad tur ne tikai galvassaapees var iedziivoties.
...

Greizo spoguļu valstība:)
...
Jaa, man arii ir hobijs uzmaakties 10-15 gadus jaunaakiem viirieshiem. BU! /ieķexee pp/
...

Demokrātija iekš OHO
...
ōme, nu bet kā moders var zināt, ka tas ir māxlas darps? Viņam čoža ir čoža un popig, kas to ķepājis - tu vai kāds cits. Tas pats attiecas uz krāniem vai uz ļoti tuvu stāvošiem subjektiem (ķenguriem, piemēram): ja moders uzlūkojot uzbudinās, značit pornuha!
...

Kā rīkoties konfliktsituācijās?
...
Nemēdz būt.
...

Kāda ir "prasta sieviete"?
...
Un veel jautaajums: kas ir tas SPA?
...

Kāda ir "prasta sieviete"?
...
Vilks, jautaajums nav par mani, ja tu nesaprati. Jautaajums ir: KUR IR ROBEZHA?
...

Kāda ir "prasta sieviete"?
...
Man braitneram 2 precizeejoshi jautaajieni: 1. Cik biezhi... sorii... reti driixt iet uz ateju, lai nebuutu prasti, 2. A, ja neiet uz ateju, tad kur tad to visu... ? Lai neizskatiitos prasti.
...

Atsaucīgā viesmīle Kebabfix Āgenskalnā
...
Jaa, bazhix, un pie reizes apvaicaajies, cik veseliigi eed viesmiilji. Nevar buut, ka tev neinteresee!
...

Atsaucīgā viesmīle Kebabfix Āgenskalnā
...
Viesmīlis pieder pie viesmīlības industrijas darbiniekiem. Šīs industrijas darbinieku svarīgākā īpašība ir "service minded", viesmīļa pienākums ir TIEŠI "pakalpot". Kas attiecas uz jautājumu, tad jā: viesmīļa amata aprakstā ietilpst punkts, kas liek ne tikai sausi atnest klienta pasūtīto ēdienu un savākt naudiņas, bet arī pārzināt ēdienkarti, mācēt atbildēt uz klienta jautājumu par katru tajā...
...

Atsaucīgā viesmīle Kebabfix Āgenskalnā
...
Un ko tad darījāt: ēdāt vai nē? Es būtu pasmējusies un pateikusi, ka pārdomāju, turpmāk pievērsīšos veselīgam uzturam un šim reti neveselīgajam iestādījumam metīšu līkumu un arī draugiem, radiem, paziņām ieteikšu darīt tāpat. Vienkārši, cilvēkam jāapzinās, kas īsti viņam aldziņu maksā :-) Ne jau iestādes īpašnieks no savas kabatas, xex.
...

Kā kļūt par vīrieša sapņu piepildītāju un sirds pavēlnieci?
...
Izklausās pēc tepiķa ar sirsniņu raxtu. Vai ar vienu lielu sirdi. Bet tepiķis.
...

Ko darīt ar grumbiņām agrā vecuma?
...
Jā, jā, pērc tik pretgrumbu krēmus un lieto vairāk kosmētikas! Solāriju neaizmirsti! Un vēl pēc 10 gadiem tava seja būs kā veca pastala! Diētas arī izmēģini? Tā tik turpināt!
...

Viņš ir spēcīgs!
...
Pipec, cik tas brīvlaix garš!
...

Kā ir būt nesmukajam?
...
...un visas šīs pārdomas radās, blenžot uz garāmskrienošu puisieti. Nu, ko lai saka: labāk būt nesmukam kā dumjam kā zābakam. Neglītums ir elatīvs jēdziens, turklāt, kompensējams, bet, ja ir muļķis, tad tur vairs nekas nav līdzams. Mde.
...

Imūnsistēmas stiprināšana bez medikamentiem
...
Kur tad tev tā imūnsistēma tik švaka palika? Palasi tikai, ko tev iesaka bacter (2014-08-14 15:26), tad palasi reklāmas par "visām organismam nepieciešamajām vielām", tad aizej vēl aptiekā pajautā, galvenais, turies labāk no laukiem, no kūcmēsliem, no zemes, augļus un dārzeņus pirms ēšanas kārtīgi ar Feirī nobrucini, lieto antibakteriālas ziepes un tualetes dezinficētājus un tava imunitāte...
...<< atpakaļ
jautajums.lv ir iepazīšanās portāla oHo.lv sastāvdaļa, uz kuru attiecas šie lietošanas noteikumi.
Izstrāde: ricks, © ALT RD, 2010