Vucis

Sieviete (46)
uzzināt vairāk par Vucis

129 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 20 komentārus

Jautājums vīriešiem par brucināšanos ar sievieti
...
Torpēdi, tu tiešām esi pārliecināts, ka esi vīrietis :D? Tiešām, tiešām? Varbūt, padomā vēlreiz.
...

Ja viņam viņa patīk - viņš nepazudīs... Jautājums vīriešiem
...
Grūti iedomāties sievieti, kam, uzlūkojot amēbu, sāktu trīcēt ceļgali un ļimt kājas.
...

Vai jums patīk apmeklēt pasākumus bez pavadoņa?
...
Pārsvarā visur eju viena. Nē, nejūtu absolūti nekādu diskomfortu. Neērti sāku justies tad, kad citas sievietes pavadonis sāk uzkrītoši izrādīt uzmanību. Un savādai liek justies radu tantes, kas nāk man skalot smadzenes, ka nav pieklājīgi dzīvot tik ilgi vienai, ka vajag precēties un tā. Kad pietiekami ilgu laiku morāle ir uzklausīta, tad tiešām sāku justies ne visai omulīgi. Palūru pār plecu,...
...

Kāda pieredze ar laulībām baznīcā?
...
Cilvēki būs laimīgāki, ja kārtīgi apsvērs precēties vai nē. Kur to darīt, tas ir katra paša ticības vai neticības jautājums.
...

Ticība
...
Ahā, vēl viens zinātniskā atejisma piekritējs! Un, jo lielāks atejisms, jo treknāki pterodaktili. Ir pilnīgi vienalga, kur iepazīsties - netā vai parkā uz soliņa, jo laulības notiek IRLā jebkurā gadījumā. Ja pēc dabas esi pieradis strēbt karstu un precēties ar katru, kas tev galvā bixiņas uzmaukusi, tad ne jau baznīca, altāris vai zaxs pie tā vainīgi.
...

Riepa un bikini - pievilcīgi vai nē?
...
Ja veederu piesedz kaut vai ar kabatlakatinju, shaushaliigaa probleema tiek automaatiski atrisinaata?
...

kas bus ar attiecibam?
...
Kāds no valodniekiem teicis: "atņemiet pieturzīmes un latviešu valoda izzudīs". Izlasīju tēmas pieteikumu un... sapratu vien to, ka aug analfbabētu paaudze.
...

Smēķēju saprāta robežās
...
Man patiik smeekjeetaaji. Sapraata robezhaas, taas nav 2 pakas dienaa, pat ne paka, un ir ljoti pienjemami.
...

Cilveeki paliek negliitaki (un vai tikai fiziski)?
...
Nee, man taa neshkjiet. Pat nav nojausmas, par ko tu runaa. Bet, pirms, apspriest kaada izskatu, varbuut parunaasim par tevi? Vai tu pats sev tikai patiic vai esi pilniigaa sajuusmaa par sevi?
...

Tehniskā apskate
...
Transportlīdzekļu valsts tehniskās apskates noteikumi: 23. Transportlīdzekļa tehniskais stāvoklis un aprīkojums kopumā tiek novērtēti ar vienu no novērtējuma veidiem: 3.novērtējums - pārbaudītais transportlīdzeklis neatbilst satiksmes drošības prasībām un ir bīstams ekspluatācijai. Tās pašas dienas laikā ar transportlīdzekli ir jāatgriežas stāvvietā vai remontvietā, ievērojot nepieciešamo...
...

Tehniskā apskate
...
Nop, nav bijis problēmu. Vienmēr braucu pati un vienīgā reize, kad dabūju slimības lapu bija par mācību, ka nevajag būt pārmēru centīgai un pirms TA auto labāk nemazgāt, īpaši ziemā. Manam auto jau 10 gadi.
...

Kāpēc jātāisa identiskas tēmas
...
bargā, bija jau vēl 3.daļa :D
...

Kā atbrīvoties no internetatkarības? 2. daļa.
...
Neredzu kopsakarību atkarībai no neta un atkarībai no čatošanas. Ja jau esi izvēlējies tādu biznesau, kur esi atkalīgs no neta, tad atbrīvošanās no interneta tev nedraud. Tad maini profesiju. Taču "visi mani biznesi- tur takš rēķini, epasti, serveri, mājaslapas, reklāmas, gūgle, foto, kalendāri, team plānotāji, video materiāli" ir viena ōpera, bet čats un soc.tīkli - pavisam kas cits. Ja...
...

Ko te vispār var gribēt?
...
Taas nav gaudas, tas ir taads stils :-D Vaimanu Friidis.
...

Priekšnoteikumi kuplai ģimenei
...
Protams, ka var. Tikai diez vaj žurnālistei būs vēlme dalīties ar honorāru. Patiesībā, viņai būtu jādalās ar ohuju, jo viņas raksti ir PA radīti, šur tur papildināti ar žanra krīzes sistā žurnālista viedokli.
...

Priekšnoteikumi kuplai ģimenei
...
Atkal kādā no LA izdevumiem lasīsim savus izteikumus ar nomainītiem vārdiem?
...

Svešinieces dzīvajā.
...
Ja vīrietis tik tiešām būtu tā vērts, tad pamestu rindu (štrunc ar visām desām), sapūstu vaigos, ietu klāt un teiktu tiešā tekstā, ka viņš man šaaaaausmīgi iepaticies. Un beigās pajautātu: "Ko MĒS tagad darīsim?"
...

Latviešu autoritātes
...
Sipeniece, Gustavs Terzens un Zbigņevs Stankevičs ir cilvēki, kuri man ir ļoti simpātiski un kuru viedokļos labprāt ieklausos.
...

Latviešu autoritātes2
...
Man kādreiz līdz sirdssāpēm patika Žerārs Filips. Bet visumā piekrītu Tiu: jautājums stipri truls. Elkiem nedrīkst pieskarties - zeltījums sāk birt nost.
...

Kaisle, mīlestība, cerības, vilšnās.......
...
Varbūt tie asiņainie ceļgali bija tam čalim? Tā kā stāsts ir vienkārši padalīšanās nelāgā pieredzē un kā brīdinājums nekniepties līdz kamēr ceļi asinīs, tad, es domāju, te pēc atbildes neprasās un komentāri pieļaujami brīvā stilā.
...<< atpakaļ
jautajums.lv ir iepazīšanās portāla oHo.lv sastāvdaļa, uz kuru attiecas šie lietošanas noteikumi.
Izstrāde: ricks, © ALT RD, 2010