Vucis

Sieviete (86)
iepazīties ar Vucis

19 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai mamutu laiki ir beigušies?
Urā! Sen nebija bijusi šī tēma - kuram tad īsti jāmaksā par kafiju! Torpēdas deja uz grābekļiem!

Vai/kā sieviete var pārveidot vīrieti?
Nop! Tādu grēku uz savas sirCaBziņas neuzņemtos! Varbūt, ka var arī, bet, sākot pārveidot pēc tam pati brīnīsies, ko esi izveidojusi. Jo, ja kāds cilvēks patīk, tad patīk ar visiem trūkumiem, ja ne - ne, paceļ ļipu un salej aPakaļ. Cita lieta, ja pašam savi trūkumi sāk traucēt. Bet tā vairs nav vardarbīga otra cilvēka pārveidošana.

Brīvajiem
1. Uzticēties nekad nav viegli 2. Uzticēšanās jānopelna

Kāpēc melo???
Tiešām? Uz pašu tas laikam neattiecas? Jeb 50+ melo 2x vairāk, m?

Vai sū*īga reklāma arī ir reklāma ?
Kā nu māk, tā reklamē. Bet konsekvencei gan jābūt: j iesāk ar "iekniep man, draņķi!", tad dumji iemest plinti krūmos un uzņemt toni a-la "a kādēļ jūs visi tik ļauni, es taču tik ahūni pozitīva!"

Kaa nepaarkaapt robezhu?
Esmu vienisprātis ar riku-nulle-86! Kādā rāmītī sevi ieliek, tā arī uztver. Jēlai runai seko tikpat jēli komentāri. Dīl viz it! un nevajag spļaut uz spoguli, ja bilde pretī nepatīk.

Kāpēc melo???
Nē, protams, ka jāstāsta patiesība! Bet ne jau visiem un visur. Uzticēšanos nopelna, tā nenāk komplektā ar reģistrēšanos portālā, kur katram tā iemītniekam var būt neierobežots skaits identitāšu.

Kā iztīrīt veļas mašīnu (automātu)?
Piekrītu typhoo. Tikai es veselas 4 paciņas citronskābes ieberu mašīnā un palaižu uz maksimālo temperatūru. Efekts ir ļoti labs. Kalgons ir ir priekš kaķiem - viena no tām lietām, ko mums iestāsta, ka tā jālieto, bet no kā jēgas maz. Bet veļas mīkstinātājus lietot vispār nerekomendē.

Vai ir jēga pirkt ef-s 10-18 stm objektīvu?
Nepiekrītu runcītim. 10-18mm šķiet ļoti laba opcija ainavām. Ļoti laba. Ņemtu nemirkšķinot.

Jautājums ticīgajiem
Lasot jautājumu, mēģināju iztēloties, kurš ir šī bezjēdzīgā tupuma autors. Nekļūdījos. TG/AM P.S. Moderiem, protams, šī liksies retorikas augstākā pilotāža un tas tiks atstāts vispasaules tīmeklī nākamajām paaudzēm zem http://www.jautajums.lv/

Vai ir pareizi liegt seksu?
Cik var saprast, atbilde uz jautājumu jau sniegta tēmas izklāstā un afftarei jau tāpat viss skaidrs.

neracionāls jautājums!
Un kāds tam visam sakars ar gļēvumu?

Jauns telefons aizdomīgi ātri izlādējas
Šiem telefoniem akumulatori ir iebūvēti. Ja vien nav samainīts telefons, tad vaina ir jāmeklē uzstādījumos. Pie vainas varētu būt: 1. maksimāls ekrāna spilgtums 2. ieslēgti servisi, kas netiek lietoti, piemēram BT 3. izvēlēts 4G tīkls, kuru intensīvi meklējot tiek nevajadzīgi noslogots akumulators 4. darbojas kāda nevajadzīga fona programma. Ir iespēja apskatīties, kura tieši...

Kā darbojas OCTA?
Pārrakstot auto uz citu īpašnieku, tiek izdota jauna reģ.apliecība, ar jaunu Nr. un jaunu īpašnieku. Un sākas viss no nulles. Tas nav nekāds jaunums un bija jāņem vērā PIRMS pārreģistrācijas.

Kā nopirkt auto?
Es pirmo mašīnu vispār nopirku ņegļaģja. Iepatikās un nopirku. Pat neizbraucot, neko nejēdzot no mašīnām. Nobraucu 9 gadus, tagad brauc puika... Ar to es gribēju teikt, ka ja grib labu un ar garantiju, tad jāpērk salonā. Jo pērkot uz plača ir laimes spēle, i neviens nepateiks, ka kāda vaina. Kā tavam opelim.

Kā nopirkt auto?
Kad pēdējoreiz pirku auto, pieprasīju no CSDD visus iespējamos datus par auto: par īpašnieku maiņām, par tehnisko apskašu rezultātiem, kādas kļūdas. Tad izbraucu pati ar domubiedru, kam lielāka pieredze. Viss. Jāteic, ka tā izziņa ir ļoti vērtīga lieta un atsver braucienus uz servisu.

sex bez saistibam!
Nu nevar vienlaicīgi reklamēt sevi un demonstrēt, ka pilnīgi neizproti pretējo dzimumu.

Senie apdzīvotu vietu nosaukumi
http://ej.uz/lvpilsetas

Atkarība no emocijām
Nē taureņi vēderā nav nekāda aucība! Taureņi ir taureņi /daži tos jauc ar gāzēm/, bet ficux ir ficux. Un baudīt taureņus /vai nomaldījušās gāzes/ nav tas pats, kas baudīt kniepienu. Autors atkal visu ir sabēris vienā kaudzē un izlipinājis kārtējo... tēmu dēļ tēmas /lai gan es teiktu savādāk, bet neesmu rupja/.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu