Vucis

Sieviete (47)
iepazīties ar Vucis

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

SSL kļūda uz W7
Neveras google, twitter, facebook, youtube u.c. ar atsmēri, ka novecojis drošības sertifikāts. Šī pati bilde redzama LV lapās ar plaginiem uz youtube. Datums, laiks ir pareizi, sinhronizēti ar...

85 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kapec sievietem ir gruti paskatities acis patiesibai un novertet sevi un "attiecibas" reali?
Ō! Sikalox Marselis! Ceru tas, ko esi saraxtījis ir pārfrāzēts mūsu skatījums uz jautājumu, pretējā gadījumā: onanīmi jautātāji + stulbi, vispārināti, citu pazemojoši jautājumi uzprasās uz tikpat stulbām, vispārinātām atbildēm. Ja vēl neesi ievērojis. Bet bija laix, pietiekami ilgi te sēdi.

Kapec sievietem ir gruti paskatities acis patiesibai un novertet sevi un "attiecibas" reali?
Nožēlojami. Vienkārši nožēlojami! Par tēmu, par izklāstu, par autoru. Gan jau arī komentāri neatpalix no torpēdas stila.

Kāpēc kaķis sāk šķielēt?
Vajag kaķu brillītes kādu laiku panēsāt.

Vai viirietim pieklaajas luugt un zemoties sievietes priekshaa?
Lūdz tikai sievietes roku. Uz randiņu "aicina". Bet sesku lūdz tikai jozulis /jo sieva nedod/. Principā nesaprotu, kas tās par attiecībām, ja viena no pusēm sesku "lūdzas". Naudu aliņam... nu tā jau ir zilīša kompetence.

Kaapeec neparaadaas nosuutiitaas veestules no g-mail.com?
Nu, ja g-mails liekas pārāk sarežģīts, bet fīčas pietiekami labas, tad kāda problēma konfigurēt gmail kontu uz jebkuru e-pasta programmu, kāda nu vien pieejama datorā? Kas nu tur nāk Windouzam līdzi.

GODIGI par gramatikas kludam.
Kad pietiekami labi pārvaldi valodu, šajā gadījumā dzimto, latviešu /ar mazo L, starp citu/, tad vari atļauties sākt ar to spēlēties, tīšām pajaucot burtus vai pieļaujot tīšas kļūdiņas. Bet tikai tik lielā mērā, lai adresāti saprastu tavu /arī ar mazo burtu, es šeit nerakstu cieņpilnu privātu vēstuli, teksts tiek adresēts jebkuram PA lasītājam/ domu. Kad kļūst acīmredzams, ka cilvēks nav...

GODIGI par gramatikas kludam.
APZELOT NEDRIKST NOSAUT! Visprimitīvākais piemērs. Kā tu to saproti? P.S. Kas ir lingiusts?

Dators nevar atvērt vēstuļu pielikumus.
Man prasa maksas programmu .rar pielikumiem. Es tik nospiežu extract here, un viss notiekas. ----------------------------------------- :D Šitas labs :-)

Palīdziet lūdzu iztūlkot!
Skumji :-( Bet man aizdomas, ka tas ir tikai sākums. Cilvēks, kurš mācēs rakstīt bez šaušalīgām gramatiskām kļūdām un pareizi salikt komatus, drīz būs īpaša raritāte.

Labdien tautiesi, vajag staigajosu enciklopedoju ludzu!
Nu tak vajag mācēt šitā saraxtīt :D Terapisc-hipnotisc :D Tikai nesaki, ka vēl tulks!

Attiecības ar mazizglītotiem rupekļiem
Piedodošanu, tu neesi bilde. Nākamreiz jautājumu lasīšu rūpīgāk.

Attiecības ar mazizglītotiem rupekļiem
Panduprāt, tu šo jautājumu varēji patiešām uzdot tām, kas par tevi izrāda interesi. Vai ir vērts vērsties PA?

Pabalsts no tēva 20 gadīgam bērnam, kas mācās?
Nudien nesaprotu, vai jūs ar savu bērnu tēviem tiešām runājat tā, kā te rakstāt? Tipa, caur tiesām, advokātiem, ar epitetiem... Tā normāli sarunāties nevar? Izskaidrot situāciju, vai. Jo vīriešiem bērni nozīmē tikpat daudz, cik mātēm. Tik tās mātes tādas... Cūka, kretīns, idejāts? Un tad, kad precējāties, kad gribējāt kopīgu bēnu, tad nebija cūka? Atriebjoties bijušajam laulenim ar vārdiem:...

Pabalsts no tēva 20 gadīgam bērnam, kas mācās?
Vienoties. Ar labu.

Kā ārstē sapioseksuālismu?
Un kādēļ tas jāārstē? Paaugstina cukura līmeni asinīs? Bezmiex? Paaugstinās asinsspiediens? Vai vienkārši traucē elpot?

Kas ir svarīgāka, sievišķība vai uzticība?
SaintSin, viedi, viedi... Nepareizi ir nostādīt jautājumu kategorijās: balts vai melns. Tā dzīvē nemēdz būt. Un labi, ka tā. P.S. Līdzjūtība Neko.

Inteligjents, intelektuälis?
Aigars53 Dzīves vieta - Carnikavas novads, Latvija Dzimtā valoda - Latviešu ---------------------------------------------- Laikam jau tajā Carnikavas novadā izsakās Krieviešu valodā, ja dzimtā valoda pačākstējusi. P.S. Un kādēļ par valodas problēmām tik ļoti mīl runāt tie, kas pat pāris elementārus teikumus nespēj uzrakstīt savā dzimtajā valodā? A? P.P.S. Es nedeisoju!

Luugums sniegt kaadu ieteikumu vai situaacijas redzeejumu!
Situācijas redzējuma nav. Situācija nešķiet reāla. Nevar būt, ka pa vairāk kā 22 gadiem nav bijis neviena (!) vīrieša, kas ieņemtu vakanto vietu babulim blakus. Tad man jāteic, ka babulis ir akls un kurls. Acīmredzot aklumu un kurlumu no mutarona ir pārmantojis arī puisietis. Ja jau visas viņa dzīves laikā mājās regulāri viesojas viens vienīgs vecis, kas kniebj mutaronu un viņam nerodas...

Inteligjents, intelektuälis?
"Tā jau tas ir: dažs labs visādas valodas sagramstījies, bet dzimto kā nevar, tā nevar iemācīties" (c) Dagnija Tūtere

kur pazūd
Šī sadaļa paliek aizvien garlaicīgāka, orientēta uz zemjostas tēmām un tirliņu ģenerētajam dzimumu kariņu tēmām. Šī sen jau vairs nav nekāda pieredzes apmaiņa, bet delfu komentētāju filiāle. Tiem, kuriem tiešām interesē kāda saturīga pieredzes apmaiņa, vai vienkārši pačalošana, neapliekot vienam otru, sen jau pārcēlušies uz citiem sarunu laukiem.

Ko saka viņas?(25-35 gadīgas)
Nu kāda astes cilāšana, ja viņi paši te savas domas klāsta?! Par sevi viņi var runāt, bet nekad nesaprast, ko domā 25-35 gaus vecs sieviecs.

Ko saka viņas?(25-35 gadīgas)
Katrs 45+ tantuks reiz ir bijis 25-35 gadīgs un itin labi zina gan no savas pieredzes, gan savās meitām, ko jauna sieviete šajā vecumā domā par onkuliņiem savu papuču vecumā. Tādēļ, viedokļi ir daudzmaz pamatoti ar PP. Turpetī onkuliņi papuču vecumā NEKAD un NE PIE KĀDIEM APSTĀKĻIEM nezina un nevar zināt, ko viņas īsti domā. Tā, kā tā ir tikai tāda teoretizēšana un suņa astes cilāšana.

Trenažieru zāle un paaugstināts asinspiediens
Naivs jautājums: ko saka trenažieru zāles instruktors?

plusi un mīnusi vecām un jaunām
Tirliņtēma tirliņsarunām.

Kuros brīžos greizsirdība ir postoša, bet kuros ne?
Nespēju iedomāties nevienu gadījumu, kad greizsirdību varētu nosaukt par "veselīgu" un cilvēka cieņu nepazemojošu īpašību.

Pietūkusi kāja
Izsaku atzinību pasažierim par vispareizāko rīcību šajā situācijā - atnākt pajautāt padomu oho kaktu dakteriem :D Uz slimnīcu, ūdens dzērāja, ātri, kamēr trombs nav trāpījis plaušā un tu neesi nolikusi savu ūdens glāzi uz visiem laikiem!

Iesakiet ļoti labu digitālo fotoaparātu (ziepjutrauku) ap 300-400 eur?
Bilžu kvalitāte (...) atkarīga no monitora. ------------------------------------------ Muahahahahaha! Klau, napig tev fočiks, tu tāpat no viņiem neko nejēdz :D Ja nav naudiņu kur likt, atdod man, es zināšu kā notērēt.

Multivārāmais katls
Cik vērtīgs ir šis ēdiens, kurš ilgi pēc pagatavošanas var "uzkavēties" siltumā? ------------------------------------------- Kādēļ jāglabā siltumā? Uztaisa un ceļ ārā. Var salikt produktus un uzlikt atlikto startu uz laiku, kad nāc mājās no darba. Viss svaigi kukinēts! Zufes sanāk vnk ekselentas: dzidras, dzidras bez noputošanas. Nemāku izskaidrot, kādēļ tā. Multivārāmais katls cēlies...

Multivārāmais katls
Jā, ir labs. Tā jau nu gluži nav, ka samet visus ingredientus, aiztaisi vāku un pēc laika - WAH! WAH! Bet ir minimums šmuces un maximāls prieks par garšīgu un veselīgu ēdienu.

Sievietes tarakaani
Katram ir savi tarakāni, gan vīriešiem, gan sievietēm. Bet, ja 2 cilvēkiem izdodas izvedot tarajānu jaukto kori un viņi māk savaldīt savus tarakānus, kad tas nepieciešams, tad viss ir bunbās. Galvenais, ir sākt AR SEVI, nevis baxtīt ar pirxtu uz otru. Ja vari likt roku uz sirds un apgalvot, ka esi darījis patiešām visu, kas tavos spēkos, un nekas nav mainījies uz labo pusi, tad jā - jums nav...

Kontracepcijas līkločos- par to, kā tā maina attiecības
Nu var jau uzvilkt 3 gumijas. Viegli nebūs, bet 3kārša aizsardzība ir tā vērta :P Prieks par tēmas autoru, ka viņš beidzot uzzinājis par tādu kontracepcijas veidu kā spirāle. Ar to arī apsveicu! Bet tā kā viņš nav sieviete, tad visdrīzāk pat nenojauš, ka ir sievietes, kas nekad mūžā nedrīxtēs izmantot šādu metodi, arī tad, ja tas daikts būtu no briljanta. Tā, ka velc vien 3 gumijas uz desas un...

Baterijas fotoaparātam
Lieta tāda, ka fotoaparātam ir specifisks enerģijas patēriņa cikls: nospiežot pogu, notiek ļoti spēcīga izlāde un ne visas beterijas to velk. Grafiski tas izskatās kā milzīgs lēciens uz augšu, kas pēc tam samazinās un izlīdzinās. Zinot, kas par lietu, var meklēt jau konkrētas baterijas. Un neklausīties pārdevējos, kas orientējas tik vien kā pēc ikoniņām uz akumulatora iepakojuma.

Vai vīrieši mūsdienās garīgi mirst?
Sorī, nelasīju komentus. Bet visā visumā domāju, ka jā. Lūk, ļoti uzskatāms piemērs: http://meeting5.oho.lv/meeting.php?cmd=pieredze&temaid=1362257

Baterijas fotoaparātam
Jā, atrast pareizās baterijas ir ritīga štelle. Tas, ka tur raxtīts virsū, ka derēs fočikam, ir pilnīgs bleķis /atķexē pp/. Mana pieredze ir šāda: aparātā eneloopi, bet drošībai vēl līdzi šādas, kas paglābs neparedzētā situācijā. Šīs gan nav lādējamas, bet kalpo ļoooti ilgi.

Paaudžu atšķirības, kā tās izpaužās?
Uzkatāms video par paaudžu atšķirībām: http://ej.uz/jauna_miiljaakaa P.S. Video labāk skatīties, ja neesi darbā vai tuvumā nav kolēģu.

Vai sieviete viena spēj izaudzēt dēlus par vīriešiem?
MrJones (2014-12-16 09:28) viedoklis ....man par paarsteigumu, vinja peekshnji, vienaa mirklii paarveertaas un taa vietaa lai nomierinaatu beernu, saaka vnk uzbljaut....taada sajuuta, ka pats nelabais vinjaa iemiesojies...kad saskatiiju taas chuuskas acis, momenta sapratu, ka visa ietureetaa vakara laipniiba bija uzspeeleeta. Nebiju ar daudz kljuudiijies...peec tam draugos naaca teksti, kuros...

Vai sieviete viena spēj izaudzēt dēlus par vīriešiem?
Interesanti, kas audzinājis to vīrieti-Dzemdi jozi? Sieviete vai vīrietis? Vai tomēr geju pāris? Nu labi, lai vai kas viņu audzinājis, bet tas ir reāls, uzskatāms piemērs KĀ NEVAJAG audzināt! Nekas labs tur nesanāk. Tā pat nav teorija vai hipotēze, tas ir acīmredzams, nenoliedzams fakts!

Dzemdes atriebība vai paldies Viesturam Rudzītim?
Cik briesmīgi klausīties, ka vīrieši caurām dienām spējīgi ņaukāt netā, KĀ sievietes viņiem dara pāri! To pat par diskusiju nevar nosaukt. Nožēlojami...

Sievu vai sieviešu darbu izpildītāju?
Tiešām domā, ka vari kaut ko izvēlēties? Optimisms nevietā.

Elektrības tirgus
Visi tirgotāji pērk elektrību biržā. Nepārslēdzot līgumu, tu pēc noklusējuma saņem Elektrum Universālo piedāvājumu ar izlīdzināto maksājumu. Kāds ir izvēlējies tavā vietā cik un kā tu maksāsi.<< atpakaļ
jautajums.lv ir iepazīšanās portāla oHo.lv sastāvdaļa, uz kuru attiecas šie lietošanas noteikumi.
Kontakti: info@jautajums.lv
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+