Vucis

Sieviete (46)
iepazīties ar Vucis

51 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 20 komentārus

Cik grūti (cik maksā, kā meistari dabūjami) sērijveida dzīvokli ielikt veļasmašīnu?
...
Izlasīju tēmu un radās jautājums - vai 467.sērijas māju iedzīvotāji ūdeni no vannas iznes ar spaiņiem un salej zem krūma :D? Kas attiecās uz pad.laiku būvēm - nemūžam nesapratīšu, kurš alnis izdomājis projektā blakus vannai uzkarināt izlietni 1/2 vannas izmērā?
...

Pazīstamākie latvieši pasaulē
...
Par to, ka Torpēdis nezina, kas ir Liedskalniņš, es nebrīnos. Nav taču no SC saraxta. Pie reizes vari noskaidrot arī kas ir Arvīds Blūmentāls, Mariss Janons, Gidons Krēmers, Kristers Gudļevskis, Ernests Gulbis, Natālija Gulbis, Māris Štrombergs... listi varētu turpināt, bet arī citi vārdi, tev, zālēdājam, neko neizteiks.
...

Maldinošie foto
...
Cerība taču mirst pēdējā! Un ja nu tie mati ataug?
...

Kamera ir miglaina
...
Uzraksti, kādi rezultāti. Lieku uz to, ka uzstādījumi nepareizi.
...

uhh
...
Parasti jau sievietes sukā matus. Varbūt, ka kāda sukā arī ficukus, nezinu, lai gan, kadas perversijas tik pasaulē nenotiek. Taču brīnos par vīriešiem, kas ļauj sukāt sev... ficuku. Dievs ar jums, garā vājajiem pervertiem!
...

Pirmā vēstule!
...
Nav man taada impulsa un pati nekad nerakstu. Iznjeemums ir tad, ja juutu, ka kaadam ir vajadziigs padoms un manos speekos ir taadu dot.
...

Kamera ir miglaina
...
Nu, jaa... smuki nav.
...

Kamera ir miglaina
...
Var redzēt kādu bildi?
...

Nikon objektīvs
...
Ja tu domā 18-55 vietā ņemt 70-300, tad varu teikt vienu - tev būs nepieciešamas veiklas kājas, lai varētu tālu skriet. Ja sienas ierobežos atkāpšanās ceļu, tad palixi bez bildes. Tā kautkā.
...

Ko sakāt par Lembergu kā premjera kandidātu?
...
P_p, piebildīšu, ka ne tikai Lembergs. Atcerēsimies, kā un ar kā gādību mēs tikām pie prezidenta Koka un pie Eiroparlamentārietes Grigules, kura solīja rūpēties par zemniekiem, pieniem un sazin, ko vēl, bet tikusi Briselē uzņēma stingru kursu pretēji valsts ieturētajai politikai. Bez paskaidrojumiem. Un neticu, ka viņa pati izdomāja, ka "tā vajag".
...

Ko sakāt par Lembergu kā premjera kandidātu?
...
Kas tur bija ar tām zivju smadzenēm :-D ?
...

Kāpēc vīrieši piedāvā seksu bez jūtām un saistībām?
...
Bet, ja nav nekaa cita ko piedaavaat?! Droshi vien, ka arii valjiigas priekshinjas te gadaas.
...

Vēlēšanas - KĀ jūs izvēlaties partiju/kandidātus?
...
Tikai un vieniigi ar pragmatiskiem apsveerumiem. Visi sola +/- vienu un to pashu, paarsvaraa to, ko veelamies dzirdeet /kaa neko tikko nodemonstreeja/, bet par nepatiikamaam lietaam noklusee. Briinumi nenotiek! Katra partija turpinaas celju tajaa virzienaa, kur taa virziijusies liidz shim, sleepjoties aiz saskaniigaam, nacionaalaam vai Latviskaam izkaartneem... Diemzheel mees sheit esam...
...

Greizo spoguļu valstība:)
...
Pilniigi saprotu, kaadeelj omes dienasgraamataa mineetaa Jaanja sievai saap galva un vinja tik ljoti grib shkjirties. Ja vinjai tas katru dienu jaaklausaas, tad tur ne tikai galvassaapees var iedziivoties.
...

Greizo spoguļu valstība:)
...
Jaa, man arii ir hobijs uzmaakties 10-15 gadus jaunaakiem viirieshiem. BU! /ieķexee pp/
...

Demokrātija iekš OHO
...
ōme, nu bet kā moders var zināt, ka tas ir māxlas darps? Viņam čoža ir čoža un popig, kas to ķepājis - tu vai kāds cits. Tas pats attiecas uz krāniem vai uz ļoti tuvu stāvošiem subjektiem (ķenguriem, piemēram): ja moders uzlūkojot uzbudinās, značit pornuha!
...

Kā rīkoties konfliktsituācijās?
...
Nemēdz būt.
...

Kāda ir "prasta sieviete"?
...
Un veel jautaajums: kas ir tas SPA?
...

Kāda ir "prasta sieviete"?
...
Vilks, jautaajums nav par mani, ja tu nesaprati. Jautaajums ir: KUR IR ROBEZHA?
...

Kāda ir "prasta sieviete"?
...
Man braitneram 2 precizeejoshi jautaajieni: 1. Cik biezhi... sorii... reti driixt iet uz ateju, lai nebuutu prasti, 2. A, ja neiet uz ateju, tad kur tad to visu... ? Lai neizskatiitos prasti.
...<< atpakaļ
jautajums.lv ir iepazīšanās portāla oHo.lv sastāvdaļa, uz kuru attiecas šie lietošanas noteikumi.
Izstrāde: ricks, © ALT RD, 2010