Vucis

Sieviete (47)
iepazīties ar Vucis

79 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Baltie meli un svētā zagšana, cik dziļi tajā esam un ir gadījies iekāpt?
Pēc noklusējuma netic cilvēkiem, kas aBgalvo: "nekad mūžā". Tie ir cilvēki, kas melo jau paši sev, un svēti tic meliem, kurus mēģina iestāstīt citiem. Respektīvi, pīpls ar šķību realitātes sajūtu.

Ir intresanti uzzinat sieviesu domas?
Autor, ko pīpējam? Nav laba manta, nav, met nost!

Kādi atteikumi neaizvaino?
Parasti saku apmēram tā: "Tu esi jauks čalis un tev vajag sev atrast tikpat jauku sievieti" Tipa, neko sliktu nepateicu, bet atšuviens nepārprotams.

OHO-PA banu specifika!
Nav grūti saprast, ka maskēšanās nolūkos, cenzores Lūce un Tessa mēdz nobanot viena otru :P

Kā tad būtu pareizāk ?
Kompete KOMPETEI!

OHO-PA banu specifika!
Katra lietotāja privātajā sarakstē, pat pie labākās gribas, nav iespējams iedziļināties. Ja tas tiek darīts, tad tikai izlases veidā, īpaši iemīļotiem eksemplāriem. Tātad, tas būtu jāuztver kā kompliments no sērijas ESI IEVĒROTS. Vēl novērojums no personiskās pieredzes: jo retāk raksta PA, jo retāk nobano :P Tas nozīmē, ka var rakstīt diezgan rupji, personiski un nejauki, tikai tas jādara...

OHO-PA banu specifika!
Jososlen, par tavām prāta spējām te nevienam nav ilūziju, norāminies :-) Par tēmu runājot, aktīvākie komentētāji iekomentē gandrīz katrā tēmā. Ja kāda tēma tiek dzēsta un aktīvisti trāpa ar banu, tad to var uzskatīt par aktīvāko komentētāju diskrimināciju.

Kas vīrietim sagādā baudu veicot kunilingu?
Pagaidīšu jozolsena uznācienu. Nevar būt, ka lielajam seska guru un organismu speciālistam nekas nav sakāms kunilīzinKa sakarā!

sony xperya z3
Atslēdz taču NFC f-ju, ja to neizmanto! /arī tur aizdomās e-talonu/

Kā tad īsti ir ar tiem globusiem ? Kā tad jābūt būtu ?
A nu jā, aizmirsu pieminēt, ka 41.dzīvokļa īpašnieks arī globusiņus sazīmējis. Un vēl to, ka par to istabu viņš nemaksā, plus vēl cenšas taisīt kariņu par 42.dzīvokļa koridori.

Kā tad īsti ir ar tiem globusiem ? Kā tad jābūt būtu ?
41.dzīvokļa iemītnieki uzlauzuši 42.dzīvokļa durvis un patvarīgi ievākušies vienā istabā. Izcirtuši sienā caurumu uz 41.dzīvokli, sanesuši mēbeles, tarakānus un aiznaglojuši oficiālas durvis. Tātad: kurā dzīvoklī atrodas istaba - 41. vai 42.?

Atlases sieti
Torpēdis pilnīgi apstiprina visizplatītāko mītu: potenciālo partneri vērtē pēc viņa auguma un izskata. Randiņu statistika nedaudz /nu paviiiisam nedaudz/ savādāka: 1. pirmā no 3 lietām pēc kā tiek vērtēts potenciālais partneris - ir vērts parakstīties uz randu vai nē ir... gramatika (88% sieviešu, 75% vīriešu) 2. pārliecinātība par sevi (84% sieviešu, 69% vīriešu) 3. zobi (81%...

Sekss par naudu - kekss par velti
Ak tad nu beidzot wumeniem tiek pārmests aktivitātes trūkums? Līdz šim bijām pārāk vīrišķīgas, un cenšanās ielauzties vīriešu darbības sfērās un nelaižot samos pie vārda. Nnnu, nu...

Virtuaalais burzinjshs
Džoni, par ko tu brīnies? Tu taču pats sevi šeit ne reizi vien pozicionēji kā alkoholiķi. Kādēļ tevi pārsteidz pārliecība? Ja tā vairs nav, esmu patiesi priecīga par tevi.

Skats no malas.....
Sieviete labāk jūtas darbā. Jautājums - kāpēc. Atkarībā no atbildes būs risinājums. P.S. Nedomāju, ka tas dēļ gadu starpības.

Sieviete ar bērnu
Jāizvēlas sieviete, kurai bērni ir lieli. PunkC!

Medicīniskā izziņa
Ceļu policistam nekas cits neatliek, jo fiziskas izziņas uz rokas vairs neizdod, tikai datu bāzē ieraksta.

Medicīniskā izziņa
Oho, tad jau 21€ ir tikpat kā par velti! Bet asinsspiedienu nemērīja! Un arī acis nepārbaudīja un dzirdi arī ne.

Kā atmodināt vīrā dzīvnieku? Vai ir idejas?
Ja sievai nav seksa, tas nenozīmē, ka arī vīram tā nav. Tā ir problēma. Bet problēma jārisina.

B slimības lapa un atlaišana no darba
Viss ir pareizi. Vienošanās liecina par abu pušu labprātīgu piekrišanu darba līguma laušanai. Tā ir tikai formalitāte. Visdrīzāk, lēmums par atbrīvošanu no darba briedis jau pirms slimības un slimošana bijusi punkts uz "i". Labu darbinieku es neatlaistu arī tad, ja viņš slimotu ilgi un smagi.

Vēl par kādu seksa veidu.
jozolsen (2015-08-17 09:05) viedoklis Ar anālo seksu cilvēce nodarbojas visu savu vēsturi..It sevišķi ,lai izsargātos no grūtniecības.. ------------------------------------ ALLELUJA! Viņam, acīmredzot, liekas, ka ir pilnīgi vienalga, kuru caurumu seskam izmantot, ka tik no grūtniecības izsargātos. Un kā būtu ar zara caurumu žogā? Meibī atrodi kādu jaunu veidu, kā tikt pie baudas. /laiva...

Kādu vīrieti izvēlētos?
Izdarot izvēli, vērts ņemt vērā konkrētas personālijas, šo profesiju pārstāves. Ja konkrētāk, tad seska guru, kurš jau paspējis atzīmēties ar kārtējām netveramajām atziņām par sievietēm līdz 35, ir celtnieks. Kuslais inteliģents, veģetārietis, zirgastu un mazo dupšu cienītājs pašlaik ir bez vārda tiesībām. Nu, tad kurš labāks?

Vai zinātniskā fantastika?
Cilvēki, kas no tiesas vēlas attiecības, runā. Kas nevēlas - meklē vainas. Punkts. P.S. No komentāriem var redzēt, ko kurš vēlas.

Ļoti sāp ceļgali
Būs vien tev jāpārorientējas uz nūjošanu....

Kā atjaunot vannas emalju ar epoksidkrāsu?
Nebūs tiesa. Vannai vannā dod 15 gadu garantiju, man kalpo jau 8 un ir tikpat glīta. Čuguna vanna ir reāla vērtība, jo labi tur siltumu, bet ieklātais akrils glābj sabojāto emalju. Pēc tiem 15 gadiem var ņemt ārā un klāt par jaunu.

Kā atjaunot vannas emalju ar epoksidkrāsu?
Neiesaku. Tikai "vanna vannā" vai līdzīgs risinājums. Jo krāsa temperatūras un mitruma ietekmē, ātrāk vai vēlāk sāks lobīties nost. Tas ir neizbēgami. Un lobās ilgi un mokoši.

Kāpēc 40+/- gadīgiem,grūti atrast otru?(vairāk jau +)
...ir tomēr gadījumi, ka labāk, lai tās bildes nav :P

Lai būtu mazāk aplauzienu.
baikeri, tu esi vīrietis? Droši zini? Padomā vēlreiz...

kopts virietis
Ja kādam šķiet, ka vīriešiem tiek izvirzītas augstas prasības, padomājiet, kas tiek prasīts no sievietēm...

kopts virietis
Oponēšu: ideāls vīrietis šķietami izskatās nevīžīgs, tāds, kas neiespringst uz sīkumiem. Vīrietis ir vīrietis un viņš to var atļauties. Uzkrītoši kopts vīrietis velk uz geju /arī tad, ja viņš tāds nav/. Sorī. P.S. Un nekādas zeķes sandalēs!

Bēgļu uzņemšanas Latvijā
Lai nu kā būtu, bēgļi tie vai kas, bet šī zeme tukša nepaliks. Ieskatam daži cipari: Latvija: Teritorija: 64,589 km2 Iedzīvotāju skaits: 1,997,500 Iedzīvotāju blīvums: 34.3/km2 Nīderlande: Teritorija: 41,543 km2 Iedzīvotāju skaits: 16,919,139 Iedzīvotāju blīvums: 407.3/km2

Sievieshu kolektiivaa apzinja
Spēt jau spēj... Bet vai vajag?

Sāp vēders no nabas uz leju
Šis nu būtu tas gadījums /viens no daudzajiem/, kad ne vēders, bet galva jādakterē.

Cik daudz drīkst gaidīt no otra?
Atbildot uz jautājienu, no otra var gaidīt precīzi tik daudz, cik pats ir gatavs dot. Bet, runājot par čīxtēšanu, ja kādam ir problēmas un iespējas palīdzēt, tad tas, nedomājot, ir jādara. Bet ir cilvēki, kam žēlošanās ir nelāgs niķis. Tad atliek 2i risinājumi: pieņemam viņus, kādi viņi ir, ar visiem čīxtuļiem un niķiem, nekā īpaši nereaģējot, jo nekas tāpat nemainīsies, vai izvēlamies citu...

Kāpēc domās pazib mirkļi par pagātni?
Jāpārgriež nabassaite. Teiksi - sen pārgriezta? Padomā vēlreiz!

Zobārstniecības pakalpojumi pie praktikantiem
Diespas!

Cik liela nozīme jūsu dzīvē ir seksam?
Godīgi? Ir dzīvē svarīgākas lietas. Laulības, piemēram :P

Pirmā vēstule
Respektīvi, pirmajai vēstulei jābūt tādai, lai pat nebūtu iespējas neatbildēt!

Pirmā vēstule
Nav nozīmes cik īsa vai gara ir vēstule. Neeksistē nekādi pirmo vēstuļu šabloni vai standarti. Svarīgi, lai ziņa būtu personiska un unikāla.

Vienpusēja mīlestība!
Muļķības. Mīlēt ir skaisti. Ar pretmīlu - vēl skaistāk!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+