kwinta

Sieviete (62)
iepazīties ar kwinta

7 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Šausmīgā mūsdienu jaunatne
Paldies Dievam, ne mani bērni, kuriem vairāk par 24, ne manu paziņu, draudzeņu bērni neko tādu neatļautos. Bet spriežot pēc komentāriem, viņu bērni tā uzvedas un vecākiem šķiet normāli. Tādi laiki, bet cūkas paliek cūkas.

Vīrs kā tēvs
Torpedo, ir. Tās, kuras precas ar vienaudžiem, mīlestības dēļ. Tu taču neesi tāds muļķis, lai domātu, ka kādai meičai var patikt pavecs vīrietis kā tāds. Ir protams novirzes, saucas gerontofīlija, ja nemaldos, bet tādu noteikti nav daudz, visiem nepietiks.

Vīrs kā tēvs
Vajagot tik sapņot un tad viss 100% piepildoties. Vienīgais, derētu ievietot savas foto no visiem rakursiem, arī mājas, dārza, autiņa un konta izdrukas. Kas ir VR?

Kur labāk aizbraukt iepirkties?
Katrā ziņā, ne uz Vāciju. Ļoti glītas kleitas ir Baltkrievijā. Un cenas labas, nav tālu. Vēl varētu būt Itālija. Latvijā, kā jau jebkurš pakalpojums, neadekvāti dārgs. Kleita>100 eiro, kostīms pāri pa simtu. Un tas vislētākais, ir daži dizaineri, kuri pat 300 par kleitas šūšanu prasa, kaut fasons- 4 šuves.

Randiņš-NErandiņš.
Nevajag ticēt VP. Tulkojumā- vakara pasaciņa.

_Pēc ģīmja jau izskatās lecīga_
Kas sejā var būt lecīgs. Uzrauts snīpis vai uzacis?

Vai attālums ir šķērslis attiecībām?
Kādam neilgam laiciņam nav. Bet ja 2 viens otru mīl un nevar izdomāt, kur kopā dzīvot, tad skaidrs, ka vismaz vienam noteikti nav lielas vēlmes reālai kopdzīvei. Tā, pa retam paseksot, aiziet uz krogu vai koncertu, to jā, bet ne vairāk.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu