hewy

Sieviete (53)
iepazīties ar hewy

7 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai izjūtat šodien svētku sajūtu un lepnumu par savu valsti?
Zviedrija ir neatkarīga valsts kopš 16.gs., Norvēģija kopš 1905.g. Stipri jāšaubās, ka tur 20 gadus, nu kaut vai 40 gadus pēc neatkarības pasludinašnas bija tāds pats dzīves līmenis kā šodien, uz ko te dažiem tā patīk atsaukties.

Vai Latvijas X faktorā jādzied angliski?
Hm, varbūt labāk varēji pajautāt kāpēc žūrijai uz galda ir tikai un vienīgi Coca-cola? Tad varbūt arī citi jautājumi atkristu.

Vai māte var ierakstīt bērna dzimšanas apliecībā jebkuru vīrieti?
Ja kas, pasi formējot, katram jautā vai viņa bērni pasē jāraksta. Tad viņam nebija nekāds izbrīns par svešu bērnu? Un pat ne vēlme pateikt, lai tad vismaz neraksta? Diezgan mistiski.

Vai māte var ierakstīt bērna dzimšanas apliecībā jebkuru vīrieti?
Ja bērns dzimis dažā labā turīgākā valstī par mūsējo, kur daudzi tautieši pārcēlušies, tad tas ir iespējams. Birokrātija tiktāl apkarota,ka māte tiešām var par bērna tēvu nosaukt vienlaga ko. Vienīgi tēva pases kopija vajadzīga, ja bērnu reģistrē par Latvijas pilsoni un piešķir kodu. Savādāk - vai nu bērna tēvs "piemirsis", ka bijis laulībā kādu brīdi, un tad, kā jau te minēja, tiešām var tikt...

Latvijas pase ceļosanai
kāpēc vispār domāt, skaidrs, ka vajag ņemt visas pilsonības un pases, ko dod!

Kādu plīti iegādāties?
Nesen te (šķiet, ka te) bija jautājums par konservējamo burku karsēšanu cepeškrāsnī. Varbūt, ka vispār var iztikt bez lielā alumīnija katla.

Kas svarīgāks - manta vai cilvēks?
ļoti vienkārši - savu materiālo labklājību nostādu augstāk, ja redzu, ka ar to nepietiks, lai pavilktu mūs divus.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu