hewy

Sieviete (54)
iepazīties ar hewy

8 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kas skatījās šovakar Teatris.zip?
Galu galā - labāk būtu strādājusi?

Par ko jūs esiet pateicīgi Padomijai?
Kā pensionāri lielveikalos skaita pēdējos centus,lai nopirktu nocenoto pārtikas surogātu,kā uz katra stūra sēž ubagi?(c) Kā reizi, stāvot rinādā pie lielveikala kases aiz pārkrautiem ratiem, laiku kavējot esmu mēģinājusi atcerēties, kad pēdējo reizi esmu redzējusi kādu cilvēciņu ar lētāko ķieģeļmaizi+margarīna paciņu? Neizdodas. Pati pabrīnos kādus tik draņķus tur cilvēki ratos sakrāvuši. Un -...

Ko tie krievi spiež mūs runāt krieviski?
Varbūt kāds var nosaukt piemērus no vēl kādas valsts pieredzes, kur kāds tiek nosodīts par vēlmi runāt savas valsts valodā? Izskatās, ka Latvijā tā ir nezūdoša norma.

Vai tiešām latvieši ir nojūgušies, ja balsos par Kaimina KPVLV
AivarN - Tu runā par TO saskaņas ekonomisko programmu, kura jau darbojas Rīgas domē? (ar ieķīlātām tramvaja sliedēm un trolejbusiem! ar centrāltirgus direktora vietnieku sporta jautājumos u.t.t.) Jeb valsts pārvaldīšanai viņiem ir rezerves modelis?

Vai Latvijaa drīkst braukāt ar arvalstu nummura ziimeem?
Ja Tu negribi maksāt tad vajag izdeklarēties no Lv gan fiziski gan juridiski (c) Un pēc tam tikpat ātri deklarēties atpakaļ, lai pie ārstiem aizietu, bērnus sapotētu, tiesības apmainītu u.t.t. Priekš tam jau cilvēkam galva (it sevišķi tiem, kam saknes psrs sniedzās)!

ID karte
ID kartes maiņa maksā 14 airo - parastā termiņā (2 nedēļas). Saka, ka tas " suc" ļoti labi noder tiem, kam tas regulāri līdzi jānēsā.

ID karte
Sods ir tad, ja personai nav neviena derīga personu apliecinoša dokumenta (t.i. pase vai ID), vai arī tas ir pazaudēts.

Cik daudz jūs interesē Dziesmu svētki?
Lai kāds nu kuram viedoklis, bet koncerts svētku dalībniekiem ir visvisvisvisaugstākajā līmenī. Un ir ko padomāt, gājienā redzot tik ļoti daudz latviešu kolektīvus no ārzemēm.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu