kokote

Sieviete (50)
iepazīties ar kokote

64 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai Jums tas nav apriebies ?
Klosteris un jezuītu ordenis pēc šāda teksta autores ilgojas.

pŌ buudinja
Nassai izteikts mazohisma sindroms. Nu visu laiku lien tur, kur skaidri zināms, dabūs pa ļecku (tb neesošo EntElektu).

Kas ir tik iipashs Latvijas sievietees?
Nekā cita neatrada ko pierakstīt... (ja tas kādas angļu pētījums, tad iespējams, tur ar "sievieti" bija domātas tās minimāli apģērbtās (neģērbtās) klubu meitenes, kuras briti brauc aplūkot un apčamdīt savās vecpuišu ballītēs) (Nīderlande ar kafiju bija reāli kafija vai tās speckafijas mājas, kur zāli var iegādāt domāts). P.S. neks nav pret latvietēm, bet nu nedomāju, ka esam kas unikāls, mani...

Par vīriešiem
Autorei nez melna midi mežģīņu kleita ir? Tas, ka marlīte jau sagatavota, un atvilknes sakārtotas, tas tagad klārs.

Ko dara vientuļas sievietes vakaros?
15:51> ar to Tu vēlies teikt, ka skaista sieviete ir bezsmadzeņu radījums, kas atsaucas ikkatram piedāvājumam? Ar šo Tu un tas krancis esat vienā "šūplādē" bāžami.

Ko dara vientuļas sievietes vakaros?
13:54 > kārtējais bezsmadzeņu sexists, kurš domā, ka sieviete viena nav vērtība pati par sevi (tb, ka sievietes vērtību nosaka "piedāvājumi" - tur tiešām vērtība ir mērāma konkrētās summās)

Vai Latvijas valstī ir nepieciešamība reāli protestēt?
13:14> ok, tas ir kā uz to skatās. Tevis aprakstītais būtu tā kā reāls darbs, kas būtu jāveic pārvaldītājam vai likumdevējam, bet, ja tie nevēlas neko mainīt, nereaģē, nesadarbojas. Varētu nepiekrist, ka protests ir tikai vardarbīga vai vizualizēta forma - bet tas jau laikam terminoloģijas un jēdziena izpratnes līmenī...vienkārši joprojām esmu naiva demokrātijas vērtību propogandētāja, varbūt...

Ko dara vientuļas sievietes vakaros?
Domāju, ka jautājumu uzdod ieziņkārots vīrietis- ptu tu. Jēga ta kāda šādam jautājumam?

Vai Latvijas valstī ir nepieciešamība reāli protestēt?
JuriK - protesti var būt dažādi, nevalstisko organizāciju aktivitātes (vēstules, piketi, akcijas, mediju iesaiste u.tml.) ar konkrētām prasībām, mērķiem, ieteikumiem, vardarbība tikai rada vardarbības eskalāciju. 2019-02-05 09:39 > nevis pret to, ko paši ievēlēja, bet PAR to, lai realizē priekšvēlēšanu solījumus- tas ir ne jau abstrakti, bet līdz ko kāds apspriežamais likums vai partijas...

kāpēc brilles tik dargas?
Jurij, Tu pats putrojies. Ja Tev vajag lietu lietošanai, tad feelmanāir pat bezmaksas rāmji. Ja Tev vajag džinsas, vari par 10 naudām nopirkt tirgū (funkcija apsegt plikus stilbus un siltums būs izpildīta), bet, ja vēleis brendu, tad var sanākt pat pāris 1000. Viss ir relatīvi,

Kāda ir atšķirība starp dziedēšanu un ārstēšanu ?
Kādi te laikam padomāja, ka Vilkam tas jautājums ir eksistenciāls nevis vienkārši prikola pēc :)

Vārdu "Nē"nesaprot, sevišķi krieviski runājošie, tā tāda nacionālā īpatnība?
Cirtēj, Tu nu gan uzsit savas akcijas :) - Tu varbūt tāds vienīgais, kurš to nav dzirdējis, vai arī iederies to kategorijā, kuri nesaprot "nē"? :)

Viens restorānā - ko darīt (etiķete) un ko domā viesmīļi?
P.S. atvainojos par burtu neesamību, pāresamību un savietošanos citādi savā pēdējā tekstā :) Ik pa laikam aizmirstu, ka vispirms jāpārlasa un tikai tad jāpievieno :)

Vārdu "Nē"nesaprot, sevišķi krieviski runājošie, tā tāda nacionālā īpatnība?
Nu Tava saldējuma kleitiņa viņu smadzenes atslēdz un domā tikai galviņa, kad to nekontrolē, tad tā tiešām nesaprot NĒ.

Kāda ir atšķirība starp dziedēšanu un ārstēšanu ?
"dvēsele, kas neizbēgami atsaucās uz miesu" (C) :) :) (ods atkal nospindzēja, nevarēju atturēties neiesmaidot). Tas ir kā, kad ir erekcija? P.S. tā ir, kad gribās pa gudro, bet sanāk pa smieklīgo (gandrīz kā Bīns Luvrā)

Viens restorānā - ko darīt (etiķete) un ko domā viesmīļi?
Ja Tev ir fobija no apkalpojošā personāla, varbūt sāc ar brančiem. 1) konkrēti zināma cena (jau iepriekš bvari iekalkulēt vai Tavam budžetam der- tur tikai jāskatās ir branči, kur cenā iekļautui dzērieni un ir tādi, kur par kafiju un ūdeni atsevišķi jāmaksā). Ieguglē, tad skaties un meklē. Iepriekš gan rezervē. Manā pieredzē neviens brančos neko citu nepātakā tikai daudzveidīgo uzkodu un ēdienu...

A klases vēstule no Anglijas
Ilgāk par nedēļu nav bijis pat ziemīšu laikā. Pie nosacījuma, ka adrese nepārprotami uzrakstīta un viss pareizs. No Itālijas gan reiz nāca ilgāk kā mēnesi. Arī tepat pa Rīgu ilgāk kā mēnesi ceļoja, cauri 5 pasta nodaļām, biju nepareizi pasta indeksu uzrakstījusi.

Viens restorānā - ko darīt (etiķete) un ko domā viesmīļi?
Kur tur Tev būs prieks, ja jau tagad streso? Tā arī nesapratu, kāpēc jāiet uz to restorānu? Tā Tu uz operu gāji (toreiz laikam bija draugs), tad tā gleznošana, tad svaru zāle un vēl tā līdzņemamo salātu epopeja. Gan jau kaut ko esmu izlaidusi, bet kā tad tas restorāns ies kopā ar to tievēšanas programmu un veselības problēmām?

Vai var mīlēt neskatoties uz neglītumu ?
Vai kāds apgalvos, ka Belmondo pat savā jaunības plaukumā bija skaists, ka Adriano čelentāno ir skaists- tādā klasiskā izpratnē (man viņi vizualizējas vairāk ar primātiem), par de Finesu un Deniju de Vito vispār neizteikšos. Galvenā tomēr ir harizma (pa manam tā ir vitalitātē, humorā, pašpārliecinātībā).

Skirsanas vaininieks
Ar šo jautājumu pie Rasnača.

NĪN Rīgā.
Paldies Tev, Brazdiņ!

NĪN Rīgā.
Vai kaut kur ir kāda publiska vietne, kur var redzēt, kāds NIN kurā vietā piemērojas?

Iepirkšanās paradumi.
Mani iepirkšanās paradumi atšķīras pat tad, kad dzīvoju pilsētas centrā un tagad- guļamrajonā. Vēl tos ietekmēja leduskapja nomaiņa pret citādāku. A kur nu vēl pilsēta/lauki. Protams, ka pat 1 cilvēkam dažādi faktori to ietekmē. Un vispār jau iepirkšanās ieradumi pavisam tieši korelē ar ienākumiem. P.S. tā arī nesapratu, kāda saistība patērētāju sabiedrībai ar "saimnieciskām lietām"? Tās jau...

Vai bijuši reiz attiecībās var būt draugi?
Pati saprati, ko uzrakstīji? Tā kā uzrakstīts uzstādījumā, tur nekāda draudzība nav gribēta, Tu joprojām kauc uz mēnesi un ceri uz attiecību reamināciju, pat pie naida (šo nu nekad nesapratīšu, tas laikam no sērijas: ņe bjot- ņe ļubit). Slinkums pašai savā DG meklēt, bet atceros, ka esmu citējusi A.Čehovu, kurš pateica elementāri, ka draudzība starp vīrieti un sievieti var būt tikai 2 gadījumos,...

NOPIETNAS ATTIECĪBAS
Kāpēc Tev jāizprot, ko katra meklē? Tev vajag to, kura būs Tev piemērota un kurai Tu derēsi tāds, kāds esi. Vienkārši un elementāri: sāc "rakt" - tas ir tāds intensīvs saziņas, atlases un iespējamo randiņu periods, ja tiešām ko vēlies. Bez aktivitātes nekas nenotiks. P.S. vispār savāds jautājuma uzstādījums. Pat, ja visi šeit reģistrētie būtu saveidojuši nopietnas attiecības ar šeit...

Labs vīrietis
Vispār pie tāda "ideālā vīrieša uzstādījuma" tikai loģiski būtu, ka Tu par to visu maksātum, ja Tev to tik ļoti vajag.

Liekais svars !
16:16> kā man "imponē" ieteikumi, kuru reālais rezultāts redzams "na ļico" :) Pat, ja autore ir feiks, jautājumā skaidri bija lūgums dalīties ar PERSONĪGO PIEREDZI, nevis atreferēt vecu uzturmācību grāmatu fragmentus.

Kadel virietim butu janodrosina sievietes labklajiba?
Nassa, kaut ko par kritisko domāšanu un lasītprasmi esi dzirdējusi? Pašlaik aktuāla ir arī medijpratība. Varbūt, pirms ko piedāvā diskusijai, apgūsti iepriekš minēto. P.S. iepriekšējā kļūdu labojums: "grāmatas prĀt"

Kadel virietim butu janodrosina sievietes labklajiba?
Kādus s...s lasi? Kroņa citāts: "lai virieties sevi attistitu personibu". Tavuprāt un vārdā nenosauktā autora un grāmatas prēt, visi tie vienpatņi ģēniji zinātnē, mākslā ar pasaules atpazīstamību ir vīrieši ar neattīstītu personību? Degradācija "na ļico" .

Paaugstinats holesterins
Anketā norādīts: veselība un sociālā aprūpe, bet jautājumam atbildi te meklē? Par tēmu: visbūtiskākais ir uzturs.

Vai tad šogad netiek celta minimālā alga?
Vajadzēja paklausīties min.prezidenta "apsveikumu Latvju tautai" 31.decembrī, nebija tik skarbi kā 2008 beigās, kad Godmanis par pensiju samazināšanu un pingvīnu saspiešanos runāja, bet arī šogad nekas rožains netika solīts un par min.algu tiešā tekstā pateica: NEBŪS vairāk ne par centu.

Ņammīgais rimings!:D
Labu apetīti! Izlasīju google, ka šis ir labs priekšspēles veids anālajam sexam, tad Tu vēlies lai Tevi izdrāž? Tad jau jautājums nav dāmām, bet citādas orientācijas saitā jāuzdod.

Ziemassvētki un sekss...
Vienīgā interesantā kombinācija būtu zsv, sex, katoļu mācītājs. Visas citas kombinācijas ir tikai sex ne ar ko citāds kā citās dienās. Tā īsti nesapratu, muciņai pa 12 gadiem reizi gadījies sex? Jā, tad tiešām tas ir notikums PA apspriešanas vērts. Un par Nasu ar nesapratu, bija gandrīz sex vai gandrīz pirdiens? Abās pozīcijās nedaiet līdz galam ir veselībai kaitējoši.

Eksistē vai dzīvo?
Līga, nu nevajag piepūēt smadzenes un lekt augstāk par dibua. Eksisteniālu jautājumu diskursā vislabāk prāta neesamība atrādās.

Kur pirkt salūtu?
Nav pieredzes, bet jau gadiem redzu pirotehnikas veikala uzrakstu Baronielā kur Pērnavas ielas krustojums - bijušajā fabrikas ēkā.

Ziemassvētku rituāli
Pat neuztvēru jautājuma jēgu. Vai tiešām ir kāda ģimenes, kur kādu tradīciju nav? Īpaši jau ziemsvētkos. Atgādināšu, ka latvisko ziemīšu svinēšanas nakts jau ir pagājusi.

Kuka Pavlova.
12:17> neko par pasaulslaveno balerīnu Annu Pavlovu (starp citu viņa tautieti) nav dzirdējis, skumīgi. Elektriskajā un gāzes (faktiski pat katrā viena veida plītī) ir savas atšķirības, tur vienkārši jāapbruņijas ar pacietību eksperimentējot. Domāju, ka tieši Raudiņas pieminētās temperatūras svārstības ir pie vainas, gāzes plītī ātrāk var tās temperatūras svārstības nodrošināt. Man bija līdzīga...

Tautasdziesmas ar ciparu tekstā
Trīs vasaras ganos gāju, Trīs pūriņi piedarīju: Vienā liku cimdus, zeķes, Divos – baltas villainītes Seši mazi bundzinieki, https://www.dziesmas.lv/d/Div_dzelteni_kumelini_-_Latviesu_tautasdziesma/17466 Trīs jaunas meitas sēd rožu dārzā Rīga dimd (Tai meitai pūru kala,kam trejādi bāleliņ´ - nez vai tas atbilsts) Rīgas ceļa maliņā,trim lapāmi bērziņš auga. Vienā lapā saule lec,...

tīri statistikai
Neko- :D :D tas jau manuprāt cits stāsts, tas par temperamentu un "slāpēm", bet jautājuma uzdevēju manuprāt merkantilie nodomi interesēja :) :)

tīri statistikai
Frāzi "Nu nevajadzēja jau tā tērēties" varētu teikt ar ironisko zemtekstu, kad nekādi tēriņi nebūtu bijuši. Domāju katra normāla sieviete novērtē to, ka viņai ir kas īpašs sagādāts (ar uzsvaru uz viņai īpašs, nevis sagādāts) un tāpēc izrādīs patiesu sajūsmu un prieku, domāju, ka sievietes prieks arī ir vīrieša gandarījums, bet frāze "nevajadzēja" ir ar atstumjošu informāciju un nākamajā reizē...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu