neiet

Sieviete (39)
uzzināt vairāk par neiet

9 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Dzives liikloci
22:15 Reakcijas laiks 10 minūtes. :) Par jautājumu- tāpēc, ka vidusskolnieču grūtniecība nav smieklīgi, bet šķiršanās bieži vien ir.

Kā Jūs cīnāties ar prokrastināciju?
Nekā necīnos. Peldu pa straumi. PS. cienījamo admin, pie reizes pārbaudies stikas, bleckpanteras un fantastic bilžu autentiskumu anketās. Starp citu, viņu rīcība ir pret OHO lietošanas noteikumiem!

Labdarības organizācijas
av2, ja 2 augstskolas un 5 koridori, tad var arī nebūt inteliģents. Galvenais vāciņi :)

Labdarības organizācijas
Krieviski ir labs teiciens-от сумы да тюрьмы не зарекайся/ no cietuma un ubaga tarbas neatsakies/ citu vārdu neatrodu/.To ļoti iesaku iegaumēt pārmēru iedomīgajiem. Bumerangi ui kā lidinās. Felde, redz ir tādi, kuri 100 % zina, ka viņus jau nu ne...

Šķirstot anketas.....
gunita, nez ko tevi tā biežā otrās dibenpuses atrašana laimīgu nedara, rej kā rējusi. Pazīstami admini viņai teikuši. Kurš tad te to admini nezina.

Šķirstot anketas.....
21:00 Precizēsim, stika, gunita, un vēl kādi 4 niki visticamāk pieder 1 personai. Visi aktīvi darbojas SPAMā, nemitīgi ārdās tur. Kopīgā pazīme, it kā laimīgi precētas/gunita pat katru rudeni precas/, bet nu tik žultainas, ka ticamības moments zūd. Arī sinhronā zagtu bilžu pievienošana anketās liecina, ka planktons.

Ja pazustu vecmebeles?
2019-09-29 15:40 labāk pastāsti, cik pašai te niku. Jeb domā ka VM neko nesaprot? Tavs bariņš taču ņirdza par dzimummainu un ka tagad? Klusums. Suns zina ko ēdis.

Ko tādā gadījumā varētu darīt vīrietis?
Blac-kPantera viedoklis* 4Iečeko, ka piešūts krāns te dažām bābām dod ieganstu ilūzijai, ka viņa ir vecis... Izskatās, ka tā ir, visādi empē tēlo vīrieti, kaut patiesībā ir sieviete. Varētu būt vismaz surogātmāte, bet nē.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu