Labrador

Virietis (48)
uzzināt vairāk par Labrador

61 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kas notiek ar attiecībām?
Sievieteem interesee tikai un vieniigi sunji. Stulbi , nerimtiigi rejoshi sunji , kurus taas audzee un vairo no viiriem atspiestajos maajokljos.

Rezultāti publiskoti šodien
Visu nolemj Dimbdona administraacija.

Pirmais randiņš
Latvijas sieviete uz randinju VIENMEER ieradiisies ar suni un jautaas , vai esi vakcineejies .

Prioritāte
Ideaals sisteemas pasazhieris - ar visu apmierinaats , pakljaaviigs , aprobezhots mietpilsonis.

Kāpēc, vīrieši no rītiem ir tik nervozi?
Vispaareejaa politekonomiskaa situaacija , nav paarlieciibas pr riitdienu , krediiti , katastrofaals naudas truukums , neveiksmes intiimajaa dziivee.

Kur sameklēt sievieti?
Ja sieviete ir kaut cik pievilciiga , tai jau ir viens vai vairaaki laiciigie partneri un pieluudzeeju pulcinjsh uz rezerves solinja. Taapeec jaabuut apveltiitam ar aktiertalantu , jaaparzin sievieshu psihologjija , jaanosliipee prasme karinaat makaronus.

Bieži šķiras ?
Sievietes vienmeer atrodas shkjietami interesantaaka , kvalitatiivaaka partnera mekleejumos. Savukaart briivo viirieshu iespeejas nesakriit ar briivo sievieshu prasiibaam. Vairums mees esam videeji statistiskie. Videejais viirietis buus ar mieru veidot attieciibas ar videejo sievieti , tachu videejaa sieviete ar videejo viirieti nekad.

Vai mīļākās/mīļākā statuss ir pagodinājums?
Daudzviet arii slampas statuss ir pagodinaajums.

Prioritāte
Psihologjija ir instruments manipulaacijai ar sabiedriibu.

Vīrieši ar pufīgām pakaļām
Tie ir tālredzīgi vīrieši , kuri tur uzkrāj rezerves grūtajiem laikiem.

Prostitūtas
Pa lielam , peec 30 , viiriesha veertiiba tiek meeriita vinja materiaalajaa statusaa , maksaatspeejaa.

Jaunas, kāpēc jaunas?
Iekaarot jau var , bet vai speej materiaali pavilkt?

Apskaidrība
Gadiem ejot , sievietes prasiibas pret viirieti tikai augs , bet tirgus veertiiba(vizuaalais) samazinaas , kas arii ir iemesls neapmierinaatiibai. Vairums shii vagona pasazhieri ir videeji statistiskie , tachu neviena videeji statistiskaa sieviete ar videejo viirieti nekaadas attieciibas neveidos. Taapeec videejam viirietim atliek apguut aktiertalanu.

Vai tu esi laimīgs ?
Dazhreiz kaitina siikas kjibeles , bet , njemot pa lielam , jaa. Pirmkaart , nav krediitu.

Vīrieši ar pufīgām pakaļām
Latvijaa vairums straadaa ofisos , birojos.

Vai atbalstītu papildinājumu auto braucēju sodīšanai?
Pie varas esošo mērķis ir īpašumu , tajā skaitā auto konfiskācija un to realizācija attiecīgu valstu auto tirgū , tā kā dzērāji ir tikai sākums , tālāk auto kinfisces arī par , piemēram , izdegusu numura apgaismojuma lampiņu it kā ar mērķi veicināt drošību. Līdzīgi kaut ko izdomaas ar mājokļiem.

Kādu iedomājaties LV pēc apm.10 gadiem?
Apmierinaats ganaampulks aplokaa , gana uzraudziibaa .

Valsts kā biznesmenis ?
Ja uzrakstiishu pienjeemumu , kaapeec zaudeejumi , nokljuushu neveelamo personu sarakstaa.))) Ja labi pameklee , palasa , tad var uzzinaat kaapeec , bet shaada veida informaacija buutu shokeejosha panoraamas lojaalajiem skatiitaajiem.

Kādēļ jāatbild krieviski baltkrievam, tatāram, ukrainim, kazaham, ebrejam?
Ganaampulks sazinaas taadaa valodaa , kaadaa gans liek. Savukaart gans pilda saimnieka paveeles , savukaart saimniekam arii ir saimnieks , kuram savukaart savs saimnieks.

Visi "spečuki" šeit, ko domājat par Mitsubishi Lancer?
Paziistamam nesen bija tieshi shaads Bicimusi Lancer (Viesulis) , ar dzineeju 1,5. Ieprieksheejais saimnieks - pensionaars , lietoja reti , bija ilgus gadus iipashnieks , iegaadaajoties bija veicis pretkorozijas apstraadi un paarklaajumu , ruusas nebija nekur , arii durvju apakshas arii ne. Tam nebija stuures pastiprinaataaja , tachu vadiijaas viegli. Pats vairaakas reizes braucu. Forshi. Bet ...

Par vakara plāns.
Netanjahu - visi viirieshi , kurus es paziistu , baidaas palikt vieni , taapeec risina sievieshu probleemas , galvenokaart materiaalaas. Piemeeram , uznjemaas pilniigi vai daljeeji nomaksaat sievietes krediitsaistiibas , komunaalos... FB iepaziishanaas sadaljaa viirietis joka peec ielika sludinaajumu , kur sieviete meklee tieshi shaadas attieciibas - stundas laikaa pieteicaas kaadi 15-20 ...

Sievietes vieta vīrieša dzīvē šodien
Racionaali domaajosha , informeeta viiriesha dziivee (kursh saprot attieciibu jeegu) , sievietei vieta nav paredzeeta. Tas ir apmeeram , kaa iegaadaaties skaistu , bet kapriizu sporta auto , kuram nav iipashi daudz praktiska pielietojuma , bet ir augstas uztureeshanas izmaksas.

Par vakara plāns.
Sievietes meklee ieguvumu , pavelkas uz to , kas izdeviigi. Pastaigas , sarunas materiaali neko neuzlabo. Sieviete parakstiisies tad , kad vinjai viirietis buus vajadziigas kaadas probleemas atrisinaashanai.

Vaj tās ir krāpšanās vaj lamatas?
Iepazīšanās portālu pasažieres ir visai specifiska publika , kurām reālajā dzīvē dēļ rakstura un prasībām neizdodas izveidot attiecības.

Kāpēc vairums vīriešu ir tik stulbi?
Vairums brīvo laiku pavada ar alu , skatoties TV. Gudrību tas neveicina.

Laikam nav jautàjums, bet secinàjums.
Jādzīvo pēc džungļu likumiem. Nekādas tolerances , līdzjūtības , žēlsirdības. Visu sev , ar visām iespējamām metodēm un paņēmieniem. Pēc tam var rast attaisnojumu , ka cīnījies par vietu zem saules.)))

Sievas sānsolis
Ja Tev sit pa vienu vaigu , smaidi un pagriez otru , lūdzot sist vēl stiprāk. Pretī sit tikai gļēvuli. / Sens sakāmvārds/.

Vai kritika ir laba lieta,vai gudrāk būtu paklusēt?
Kāds gudrs vīrs reiz neko nepateica. Laiki bija šaubīgi , sarunu biedri slideni.

Kurpnieks bez kurpēm.
Reti kad cilvēki ar viedu prātu un zelta rokām kļūst par negausigiem naudas un mantas rausejiem.

12 gadi prieka un laimes
Pēc feministiski - liberālajiem standartiem , vīrietis nedrīkst dzīvot ilgāk par 40 un jāmirst darbā no pārslodzes un stresa. Ja vīrietis dzīvo ilgāk , tātad ir lupata un dzimtenes nodevējs.

Sievas sānsolis
Tā saucamais mūsdienu īstais vīrietis, protams, piedotu , izliktos neredzam un sievas aucigajaa dzīvesveidā vainotu sevi.

Dibenu, it īpaši pliku, šarmantais fascinējums
Tam liela nozīme primitīvā sabiedrībā , kuras locekļi domā un rīkojās , vadoties no instinktiem.

Visi "spečuki" šeit, ko domājat par Mitsubishi Lancer?
Par gaumi nestridas , manuprāt viens no pievilcīgākajiem kompaktklases sedaniem , dzirdēts , ka problēmas ar rūsēšanu , apakšas parmetinasana dārgs prieks.

Sods pasažierim
Rosinu iet tālāk! Īpašumu konfiscēt arī dzērāja kaimiņiem , radiem un kolēģiem , kuri laikus nav novērsuši šādu pārkāpumu. Un varētu sākt konfiscēt mājokļus tiem , kuri tur lieto alkoholu , jo iereibis mājokļa iemītnieks arī ir bīstams.

Garlaicība un nekā interesanti saistoša
Šāda veida iepazīšanās un komunikācijas platformas sevi izsmelusas jau sen , šeit ieraduma pēc palikuši pieminekļi un veterāni.

Par ko sievietēm, visbiežāk patīk vainot vīriešus.
Visprecīzāk situāciju noraksturoja Patiesibas Kalns pirmajā komentāra. Personīgais novērojums, ka sievietes , pateicoties mēdijos izverstajai propogandai ir tieši šādas, ir agresīvas pret visu , kas kaut kādā veidā neatbilst viņu stereotipiem. Piemēram , vīrietis var būt daudz sasniedzis , pozitīvs , taču dēļ kaut kā neatbilstošs sieviešu stereotipiem , un tiks saukts ...

Jo laipnāka attieksme tiek pausta, jo nelaipnāka attieksme tiek sagaidīta kādā noiepazīšanās vietnēm
Postpadomju telpā īpaši , bet ne tikai tajā ir tā - ja esi laipns - tātad lohs un Tev Tava laipnība pret apkārtējiem spēlēs pret tevi. Tie apkārtējie centīsies uzsezties. Bet arī Tavs mērs nav bezgalīgs un dosi pretī. Un tas vēl vairāk spēlēs pret Tevi , jo tie apkārtējie uzskata , ka esi pārkāpis viņu tiesības , esi agresīvs , neprognozējams.

Par ko sievietēm, visbiežāk patīk vainot vīriešus.
Agrāk pa laikam aizgāju uz kādu randiņu. Manā vecuma kategorijā tās bija šķirtās vientuļās mātes ar pārāk augstu pašapziņu. Tās vainoja savus bijušos partnerus standarta variantā - dzēra , maz strādāja , maz naudas , laida pa kreisi... Vairumā gadījumu viņu bijušie partneri bija vidēji statistiskie , ar plusiem un mīnusiem , taču sievietes sevi uzskatīja par pārāk ...

Pasaulē viss mainās , laikam tagad par daudz brīvības , tematā , kas notiek.
Pašlaik vadošajos amatos ar nolūku iebiditas sievietes , kuru izglītība un pieredze nekā nav saistīta ar ieņemamo amatu , kā arī tāda tipa vīrieši , kuri tendēti pakļauties sievietēm. Un rezultāts ir panākts.

Sievietes vieta vīrieša dzīvē šodien
Pret jautājums - kāda ir vīrieša funkcija sieviešu un arī sabiedriskajā dzīvē ? Mans variants - apkalpojošais personāls , resursu sagadnieks , mazvērtīgs izejmateriāls. Protams , daudziem tas nav saprotams , tāpēc dzīvo pēc sievietes noteikumiem un jūtas laimīgi , protams , līdz brīdim , kamēr pilda sievietes rīkojumus. Tāpat , kā darbā - vari būt kolēģu cienīts , ...<< atpakaļ
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu