JurisK

Virietis (67)
uzzināt vairāk par JurisK

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kam domāts feisbuks, t.i. Facebook?
Saprotu draugiem.lv - radi, paziņas, ar ielūgumu un tā - kaut kāda kopība. Bet te man sanāk daudzi draugi vispār sveši - nu jā, pats vainīgs, ka apstiprināju to rekvestu. Bet kāda jēga vākt draugus...

99 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai šajā gadījumā godīgums būtu vietā?
Iipašas vajadzības stāstīt par tādiem sikumiem nevajadzētu. Tas tik sabojās attiecības un nervus. Ja nu galīgi sirdsapzina spiež, tad izstāsti - tieši un naivi, kā pie bikts. Vīrietim tas būs ļoti nepatīkami, tālāko vari tikai pati prognozēt.

Kā labajai meitenei kļūt par slikto meiteni?
Sev pārkāpt ir ļoti grūti, bet ja nu tāda note un pietiekoša motivācija un vēl kādas gribasspēka iezīmes. Vienkārši! Kļūsti par slikto - sāc pīpēt, iedzert kādu aliņu, vīnu, pavazāties pa klubiņiem izaicinošā apģērbā, atdoties nepazīstamiem, iereibušiem ballētājiem - skat, varbūt tas ievelk un tava dzīve būs piedzīvojumu pilna. Apniks, met mieru un paņem kādu no tiem nejaušajiem, kas vislabak...

Kas ir stiprāks mīlestība vai naids?
Par viirieshiem man preciizu zinju nav. Par sievieteem - paziistams KGB palkavnieks staastiija, ka sieviete ir slikta agjente un spiegs - vinja var iemiileeties ienaidniekaa. Taatad - sievietei miilestiiba stipraaka parv naidu.

Kailā patiesība.
Teica Liete, iemuukot kruumos. Domaaju, ka savaa vecuma grupaa liidz galvai tiktu, liidz finaalam - nee! Bet, taa kaa manu skaistaako kjermenja dalju tedz tikai iipashi preteejaa dzimuma paarstaavji, tad manis tai shovaa nebuut:(

Kanabiss (marihuāna) - uzpīpēsim?
Esmu jau kaadreiz te staastiijis - bija koleegjis, no Azebaidzhaanas. Vinjsh regulaari, apm. reizi nedeeljaa, uzpiipeeja. Nepilnu 50 gadu vecumaa - daarzenis. Satiku vinju apm. 25 gadu vecumaa - dziivesprieciigs, aktiivs viirietis. Bet jau peec 40 paraadiijaas leerums diivainiibu. Neatbalstu nekaadaa gadiijumaa, ja nu vieniigi smagi slimiem iipashos gadiijumos.

Par sieviešu loģiku vismaz tieks runāts, bet vīriešu loģika???
Meitenei nedaudz aizmirsushies pasaku sizheti, taapeec arii nedaudz nepareizs priekshstats par viirieshu logjiku. Kaa zinaams, taa maigaa, neaizsargaataa buutne ir ne tikai pasakaini skaista, bet tai puuraa, ja speesi apsist puukjus, liidzi naak puse karaljvalsts. Tur ir veerts celties no pechkas un njemt rokaas aso zobentinju. Savaadaak - kaada jeega. Mees, viirieshi, esam ljoti racionaali:)

Kādas izredzes te LV ir diviem jauniešiem izveidot stabilu ģimeni?
Bez paliidziibas no malas pat ar labiem ienaakumiem, apm. 2 reiz augstaakiem kaa marmoriene nosauca, pirmo iemaksu sakraat var tik peec gadiem 10 labaakajaa gadiijumaa. Taa ir lielaakaa probleema, jaunajiem uzssakot patstaaviigu dziivi. Ja krediits iedots, maksaajumi viegli samaksaajami arii nedaudz zem videejiem ienaakumiem, ap tiem 1500 uz gjimeni. Ja, protams, krediits njemts sameeriigs.

Kas liek daudziem nolikt savu valsti?
Nu un, Solvita, ka straaadaa Igaunijas pusee? Toties igaunji iepeerkaas Valkas pusee! Un minimaalaa alga arii Latvijaa celsies no naakamaa gada. Jaa, igaunji ir godiigaaki pret valsti, vinju valdiiba, shkjiet, nedaudz vairaak domaa par valsts, ne personiigo labumu. Bet savaadaak nekaa iipasha, iznjemot vinju izcilo savu sasniegumu propogandu:)

Kas liek daudziem nolikt savu valsti?
Es vispaar neredzu iipashas atshkjiriibas starp dziives liimenjiem Latvijaa un gandriiz jebkuraa citaa Eiropas valstii. Ko bljautu muuseejie bljauriishi, ja par hipotekaaro krediitu kopaa ar komunaalajiem buutu jaamaksaa virs 2000eu meenesii? Ja valsts panjemtu tieshajos nodokljos 60%? Starp Igauniju, Latviju un Lietuvu iipashu atshkjiriibu vispaar nav. Igaunjiem tik valdiibai labaaks...

Lidosta Ataturk
Nezinu, kas par Kaiseri. Bet taa - Atatjurka lidosta esot riktiiga eiropeiska liela lidosta - izkaap, neej peec mantaam vai uz izeju, bet pie infotablo klaat un peeti, kur un kad tavaa naakamajaa lidmashiinaa jaaseezhaas. Kaa jebkuraa lielaa lidostaa.

Salst kājas un rokas! Ko ieteiksiet?
Ja taa nav vecuma kaite, ja dakteri neko nepateiks - tad tas ir oho iespaids - mazaak uz dailjaam jaunkundzeem jaaluur! No taa salstot kaajas!:)

Latviešu tauta vai Latvijas tauta?
Atbildot fargo - jaa, Ņestora hroniku neesmu lasiijis, bet Karamzins savā vēstures grāmatā to citē un jā, arī es biju pārsteigts - tur bija minēta latviešu tauta stāstos par Krieviju 10.-11. gadsimtos! Un, ja kas, latviešu tauta radās savienībā ar vācu zobenbrāļiem, satriecot igauņus, krievus, zemgaļus un leišus, un izveidojot 1. Latvijas valsti - Livoniju. Tas gan pāris gadsimtus vēlāk. Tikai...

Kādu iemeslu dēļ Latvijas vīrietis ir tādā seksa badā?
Cik nu atminu no tiem laikiem, kad man tās lietiņas makten interesēja - tas ir vīrieša dabiskais stāvoklis - mūždien būt seksa badā. Tas vedina uz jebkuru darbību, kas liek pasaulei griezties un kosmosa kuģiem traukties visumā.

Keeway motocikli
Laukos viens kaiminjsh braukaa ar liidziigu - izklausaas kaa mopeeds!:) Citaa saitaa puisis teicis - man patiik kjiinieshi - nopeerc, paaris-triis gadus pabrauc un peerc jaunu. Iznaak leetaak un ne sliktaak par atziitaakiem ziimoliem. Te viens staastinjsh anglju meelee - esot labs! http://bikesandtravels.com/biker.aspx?ride=542

Latviešu tauta vai Latvijas tauta?
Latvieshu tautai, kaada nu taa kljuvusi, nevajadzeetu sevi noniecinaat un runaat par tikai 200 gadu senu veesturi. Muusu kaiminju pirmaa rakstiitaa veestures hronika, uz kuras pamata sarakstiita pirmaa Krievijas impeerijas veestures graamata - Njestora hronikaa mineeta latvieshu tauta - latishi. Nevis kaut kaadas baltu ciltis. Kuri kaut kaadaa tur 900-simtajaa gadaa sakaava polockas knjaza milzu...

Latviešu tauta vai Latvijas tauta?
Faktiski un praktiski Latvijaa ir divas valodas, ja ne visas triis. Taa kaa - nav ko cimperleeties - Latvijas tauta! Latvieshiem pashiem jaaprotaas, lai neizshkjiistu multikulturaalismaa.

Jauno puišu kāre uz vecākām sievietēm!
Vecu cilveeku kaare pret svaigu miesu nav slimiiba, bet jaunu cilveeku kaare pret vecu miesu rodaas pamataa 3 iemeslu deelj - jaunaas nedod, vecaa ir bagaata, vecaa ir gariigaa plaaksnee ljoti pievilciigs cilveeks. Par seksa pieredzi labaak ij nepljaapaa, jebkura 20 gadiiga aktiiva meicha paarsitiis 40-50-60 gadiigo visos punktos.

Vai izjūtat šodien svētku sajūtu un lepnumu par savu valsti?
Nesvineeshu, jo nav attieciigo apstaaklju. Apbriinoju Latvijas Republikas dibinaataaju uznjeemiibu un paardroshiibu - pasludinaat Latvijas valsti vaacu okupeetaa pilseetaa! Ne velti saka, ka latvieshi var visu, ja tik saak! Un lepojos ar Latvijas Republikas sasniegumiem- ir iemesls, jo, straadaajot ar muusu kaadreizeejaaas lielaas braalju tautas paarstaavjiem, ljoti skaidri redzu un saprotu no...

Plānot vai neplānot
Domaaju, ka preciizi visu saplaanojot, izaicinaajumu un paarbaudiijumu ir daudz vairaak. Jo preciizaak saplaanots, jo ekstreemaaka dziive:) Iipashi neplaanoju, tik censhos apmierinaat esoshaas un naakamaas iespeejamaas vajadziibas.

Apvainojumi dēļ auguma un svara
A vajaga kost pretii! Kaada garkaajaina blondinka ij nepaspeetu mani apsaukaat par seedoshu suni, kad jau es buutu izveicis seksuaalu pretdarbiibu, vinju iekaarojot!:D

Ja jūs būtu režisors ..
Visi tie peedeejo nedeelju skandaali par seksuaalo vardarbiibu ir briinishkjiigs muusdienu sabiedriibas divkosiibas atainojuims. Diez vai tas baardainais zhiidinjsh-rezhisors kaadu potenciaalo aktrisiiti ar varu draaza - pashas bija laimiigas zem taa tushnja nonaakt naivaa ceriibaa uz materiaaliem labumiem!

Vai atzīstat principu, ka "mērķis attaisno līdzekļus" ?
Tas viss jaaskataas peec kopeejaas bilances. Ja, sasniedzot meerkji, esi uz bankrota sliekshnja, tad esi noshaavusi greizi.

Kādas atsauksmes Īru liķierim?
Irish creem - stipra kafija ar kreejumu un cukuru un labs viskijs(deva peec garshas). Bet var pirkt gatavu pudelee un dzert, kaads ir. Esmu garshojis -nekaada vaina, ja garsho likjieri.

Sievietes apģērbs kā vēstījums?
Kas kuram ir, to vicina. Un, jo efektiivaak, jo lielaakas iespeejas tikt pie seksuaalaa partnera, lai iistenotu instinktu pieprasiito. Ir gan arii t.s. mode un mazaak veertiigu indiviidu gjeerbshanaas stila kljuudas. Un ir veel pastulbas idejas par to, ka viirietis nedriikst noveerteet sievieti kaa iespeejamo seksuaalo partneri un tieshi vai netieshi izteikt seksuaala rakstura piedaavaajumu....

seksuālās aktivitātes atšķirība
Jaa, taa ir sena probleema. Pirms gadiem simts bija normaali, ja viirs iet uz publisko namu, sievaam bijis gruutaak. Ja viirs taads pashvakaaks traapiijies, naacies miilas kveeli konkreeti dzeseet ar auksta uudens struuklu. Laiki un tikumi mainaas, bet probleemas taas pashas vecaas, jo cilveeki nemainaas.

Vai var uzskatīt?
Pilniibaa piekriit neko teiktajam - starta amats, liidzeklis vienkaarshai iztikas nodroshinaashanai, kaldinot savas taalaakaas iespeejas. Kam nav izdevies, dazhaadu iemeslu deelj, pacelties augstaak par pashiem pamatiem - nu neko dariit, jebkursh darbs ir godaajams un godaati taa dariitaaji.

Vai var ķengāt mirušu cilvēku?
Japiekriit janisb teiktajam par audzeeja jau ilgo iespaidu. Bija izcils cilveeks, bet peedeejie vismaz 5 gadi - pilniigas auzas.

_Mīlestība ir akla, iemīlēsi arī āzi!_
Kazas, cuukas, govis,hijeenas - kaut kaa necieniigi pat par bijushajaam miilestiibaam taa runaat. Nu nav tiem krieviem augsts un ceels domas lidojums, ja taadi sakaamvaardi:) Konkreeti par aazhiem - nu nav bijusi taada pieredze:D

Mūžīgā jaunība?
Buutu man miljoni - atdotu visus, bet, taa kaa to nav, tad man nav, ko atdot. Ne jau nu tuvos cilveekus un savu dziives pieredzi atdoshu par glumu aadu un cietu daiktu.

Kāpēc vīrieši stādoties priekšā uzrāda savu IQ?
Tas viss dēļ tās englanderu valodas nezināšanas = latviski saucās - pirkstu ar pimpi sajauca.

Sports savam priekam, veselībai un izskatam
Man tam nav laika - visi spēki aiziet līdzekļu gādāšanā savam izlaidigajam dzivesveidam. Reizēm prieka pec rimti pasierēju pa kādiem kalniem -lejām vai ar riteni paminos savam priekam. Vēl man patīk ar laivinu paairēt un provēt kādu lielāku zivi noķert, lai gan kaut kā nevelk dzīvu būtni prieka pēc nogalināt. Ja nu dikti ēst sagribās tikai:D

Seks ap 60 un pāri
Nolaid latiņu uz leju! Sievietes ap 60 +/- še šķiet pārlieku romantiskas - viņām ij princi, ij zirgu, ij pusi karaļvalsts vajagot, ij tad vel domāšot un ar bijušajiem salīdzināšot. Pie tam - ko bērni teiks un ko mazbērni padomās? Vērs savu nepiepildamo kaisli 40-gadnieču virzienā - tās, tikko atguvušas brīvību un neatkarību, alkst piepildīt ilgi slēptās vēlmes. Zini nu, mūsdienu jaunātne...

Vai sex pirmajā randiņā ir šķērslis nopietnu attiecību veidošanai ?
Atbildot uz pirmo, Sallijas, komentu - jāteic, esmu nedaudz šokēts! Ja vīrietis ir babņiks, tad sieviete kas - mužikņica jeb tomār mauka? Arī tādas sievietes ir noderīgas, jo kur gan nabaga jaunēkļiem pieredzi mācīties un tālak savām līgavam un sievām nodot. Par tiem soc. slāņiem - vispār ārprāts! Kur tādas dūras rodās? Konkrēti par jautājumu - sekss pirmajā randiņā ļoti reti rada turpmākas...

Viss nāk un aiziet tālumā
Zinātne attīstās arvien straujāk, bet tur ir viens mīnuss - lielākā daļa cilvēces, vismaz kādi 95%, netiek tam līdzi, lai gan izmanto zinātnes jaunākos sasniegumus. Varbūt ne pēc 20 gadiem, bet pēc simts gadiem noteikti būs atkal dievi un pārējā masa, kura praktiski nebūs vajadzīga. Un pamazām ar dažādiem līdzekļiem tiks likvidēta. Izdzīvos daži neatkarīgi grupējumi, kuri dzīvos pavisam savādāku...

Ko jūs domājiet par Valsts Prezidentu?
Jā, apmērām tā tas arī ir. Var jau ielikt arī cilvēku pilnīgi no malas, kā Vairiņu - tas vispār bija dikti negaidīts notikums. Būtu ļoti interesanti uzzināt, kas tam bija par iemeslu - tieši laikā, kad Latvijai stāvēja priekšā iestāšanās gan ES, gan NATO, izvēlējās tieši tam piemērotu cilveku! Nē, es pilnīgi pieļauju, ka saeima rīkojās ļoti gudri un patstāvīgi:D

Kā piķi no mašīnas dabūt nost, nesabojājot krāsu?
Kopā ar piķi noņemās nevis krāsas slānis, bet gan pulēšanai uzklātais vasks. Tāpēc pēc piķa noņemšanas mašīna pa jaunam jāievasko un janopulē. Nebūs nekādu pleķu.

Ko jūs domājiet par Valsts Prezidentu?
Partijas, lai varētu normāli darboties, vienmēr vienojās par kaut ko savā starpā. Paldies Dievam, mums nav tā, ka viena partija viena pati savāc vairāk par 50% balsu. Lūk tad sāktos bardaks un pilnīga visatļautība. Cilvēki politikā iet tikai lai iegūtu ietekmi, ar kuras palīdzību veicinātu sev izdevīgas darbības. Ideālistu tur praktiski nav, ir tikai runas par tautu, Dzimteni un kopīgiem mērķiem....

Kas ir kodēšana pret alkoholu?
Alkoholisms nav slimība - neviens no tā, ka nedabū iedzert, nemirst. Vai arī tas notiek ļoti reti, kad jau tā pat viss organisms sajāts. Nekādas zāles, kodēšanas vai ampulas nepalīdz. Kodēšana, pa manam, ir hipnozē izraisīts nosacījuma refleks - tipa - kā dzirdi vārdu - vodka, vai sajūti smaku - tūliņ seko iekodētā reakcija. Ja spēj to reakciju neievērot un vienreiz tomēr šņabi iekampt - jūti, ka...

Kā pareizi audzināt bērnus?
Mani padomjlaikos audzināja ulmaņlaiku skolotāji - ne nu ko lauza, nekā. Lai gan atminu - fizkultūras skolotājs bija diezgan nesavaldīgs, mūsdienās laikam jau cietumā sēdētu! Toties mums vienmēr bija pirmās vietas dažādās sacīkstēs! Tādu uzvārdu - Stabings - dzirdu pirmo reizi, laikam no kārklu vāciešiem. Un kā jau pakaļskrējējs pārspīlē padomjlaiku šausmas. Tas vienmēr tā ir bijis - mēģināt...

Ar ko lepoties vīrietim?
Ar deelu, maaju un koku.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu