JurisK

Virietis (69)
uzzināt vairāk par JurisK

18 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kas labāk?
Vai labāk strādat vai atpūsties? Atpūta bez darba ir dzīves nosišana, darbs bez atpūtas - tieši tas pats.

Ko tad tu īsti meklē?
Zinu vīru, kas uz pirmo randinu gāja ar čemodānu, kurā vatētā sega. Ne jau sekša ērtībam, bet lai meitene, kāpās divatā sēžot, nesaltu!

Par ko varētu runāt divi latvieši?
Kā jebkuras tautības cilvēki - sarunāties var normali tikai daudz-maz savstarpēji līdzīgi cilvēki. Attiecīgi arī sarunu tēmas dažādas - vieniem par jaunībdienām krievos un cik daudz meitu izjāts, citiem par Kantu un Kafku. Nu ja tik netiek lietoti ieverojamos apmēros stiprie alkoholiskie dzerieni - tad parasti tik par darbu un maukām. Sievietēm drosi vien arī tad - par darbu un par to, kādi tie...

udenīga sula no burkāniem
Jebkurš, gandrīz, dārzenis vai auglis ir garšīgāks, ja savas nobriešanas laikā nav bijis ideālos apstākļos. Rūpnieciskos apmēros burkānus audzējot, viņi tiek apcubinati un baroti ka vistas broileri, tapec ar izaug milzīgi, bet samera bezgaršīgi un ūdeņaini. Gan jau, ka arī vitamīnu mazak. Un gan jau, ka audzētaji izvelās ātraudzīgākas šķirnes ar masīvākam saknēm. Bet vispār dīvaini - cik nu esmu...

Kā ar rezerves daļām?
Jebkuras un jebkurā daudzuma, tik reizēm jāpagaida. Kā visur Eiropā.

Vai paredzētā reforma var notikt?
Vinnees lielie novadi, mazie, pievienotie zaudēs. Valsts kopumā no tā bagātāka nepaliks. Tīrā loģika un enerģijas nezūdamības likums. Apvienojot pēc centra rīkojuma zaudē demokrātija.Pūces ministrija šobrīd(darbinieki) visdrīzāk uzvārās uz apvienosanai izstrādāto projektu rēķina - bezjēgas Eiropas naudas tērēšaana. Tikai skatiens no malas - tieši un pārnestā nozīmē:)

Vai var pieburt meiteni?
Atkarīgs no meitenes ausīm - ja tur pietiek vietas ievērojamam makaronu daudzumam, tad jā, var pieburt. Ja kas - apm. 50% meiteņu pieburt ir kūkas gabaliņš, tā teikt:)

Videomonitorings dzīvoklim
Aizej uz LMT, tur izstāstīs. Nav par 20eu, drīzāk x10, bet šķiet, ka efektīgums un cena, izmaksas optimālākās. Arī, protams, citi mobilie operatori kaut ko piedāva. Ja reāli bail no zagļiem, tad tik līgums ar apsardzes firmu.

Kāpēc dzimst, ja tas dara nelaimīgu?
Bērnus taisīt nav spiesta lieta. Un nepavisam ne pienākums pret kaut ko. Bet pilnīgi iespējams, ka satiksi sievieti, ar kuru tev gribēsies kopīgus bērnus. Tas nebūt nenozīmēs, ka būsit nelaimīgi vai laimīgi.

Vai tas ir īsts vīrietis, kam nav savas firmas?
Īsts vīrietis ir tāds, kam nauda un bauda nav problēmas. Kā viņs pie tā tiek - tā ir tikai viņa darīšana.

Lielvardes josta
Senās zīmes visas saistītas ar auglību un labklājību, lielākoties. Uztetovē krustu krustu, tipa šluss un amen!

Slikti sapņi
Sapņi mēdz signalizēt par ķermeņa iespējamām vai jau esošām kaitēm. Psihiatrs te nepalīdz, ieteiktu vispusīgu medicīnisko pārbaudi.

Kas notiek Latvijā ?
Domāju, ka likumdošana mums ir sakārtota pietiekoši augstā līmenī. Pie mums nemet pār vienu kārti slepkavu-laupītāju un slepkavu šoferi, kaut gan abi ir nogalinājuši cilvēku. Ja, tuvinieki alkst tūlītējas atriebības, bet te nav muslimu zeme un šariāta likumi.Cita lieta - tiesas un advokāti, nauda un iespējas, tāpēc nebūtu slikti konkretizēt soda mērus, nevis no 1 līdz 10 gadiem - ar naudu un...

Kā sievietes ruagās uz to, ka dzīvesbiedram šad tad patik iedzert šņabīti vai aliņu?
Nuu, ja aliņu iemalko Bavārija, bet visīti Aberdinas centra pabā, kamēr sirdsdāma turpat netālu ceļ savu garīgumu, butikus revidējot, nedomāju, ka būtu daudz atteikumu.

Cūku pupu čipši
Jā, cik dzirdēts pa ausu galam - cūku pupas esot tāda tīri tehniska kultūra Latvijā, neviens audzēšanas laikā neseko līdzi visādu pesticīdu un mineralmēslu lielumiem. Tas tad, ja vēlies izejmateriālu iepirkt no lauksaimniekiem.

Cūku pupu čipši
Tīri teoreetiski spriežot - cuku pupas tāds nabagu pavalgs, nav tur ne cietes, ne lipekļa īpaši. Tātad to vajaga nedaudz piešaut, lai nebūtu plikas pupu pļekas, kas kopā neturās. Temperatūra droši vien svarīga un masas mitrums - eksperimentē!

Gadu starpība (liela gadu starpība)
Paveelu tev beerns uzradies, taa kaa - nekaa tragjiska, knapi 20 gadu starpiiba. Viss OK, lai gan, protams, nedaudz mulsinoshi un diivaini pastaigaaties, rocinjaas turoties. es parasti ar tik jaunaam meiteneem taa nestaigaaju:D

Kas ir dīvainākais, kas ir noticis, nezinot valodas?
21:24 kvarta teiktaa sakaraa atceros - pirms gadiem 40 ar araabiem, irakieshiem Riigaa, toreizeejaa Tornii, dzeeraam balzamu ar snjabi - uz vakara beigaam jau sameeraa tekoshi lasiiju araabu dzeju araabiski araabu rakstiibaa no viena araaba iedotaas graamatinjas!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu