JurisK

Virietis (71)
uzzināt vairāk par JurisK

55 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Robeža starp rupjību un jēlībām
Lamuvārdu lietošana liecina par sliktu izglītību un nepietiekamu vārdu krājumu. Kaut arī cilvēks varbūt nav slikts. Runāt jēlības - tādu cilvēku neuzskatu par uzmanības vērtu - atkritums un mēsls!

Krāpšana
Muktupāvelam ir dziesma par suni, kas norāvies no ķēdes. Pie ķēdes nemaz nav slikti, un pie tās suns arī atgriezīsies.

Kur iepazīties ar ģeoloģiskajiem šķērsgriezumiem
Dabas muzejā. pie firmām, kas dzen spices un veic dziļurbumus. Ģeoloģijas fakultātē, pie mērniekiem un būvinzenieriem. Sakarā ar naftas meklēšanu Latvijā 60-tajos gados vajadzētu but pietiekoši precīzām kartēm.

Kā jūs saprotiet šo teicienu?
Ķīniešus ir grūti saprast, ipaši tos viņu DAO. Bet tas strādā - Ķīna jau kļuvusi par lielāko pasaules ekonomiku un valsti ar spēcīgāko armiju. Lēni, bet neatturami, kā upe tek!

Vai var pēc izskata noteikt cilvēka tautību?
Krievietes no latvietem noteikti var atšķirt, vismaz 70% gadījumu. Mello no baltā vispār 100%. Kādreiz ārzemēs 100% varēja pateikt - šitie no USSR! Tagad Eiropā uz 80% var pateikt, ka tas ir krievs, ne eiropietis. Un ne jau tāpēc, ka pillā un uz balalaikas spēlē. Latvieti jau grūti atšķirt no rietumeiropieša, lai gan ir pazīmes, kas nodod. Nevaru tās definēt, bet ir!

Vai var pēc izskata noteikt cilvēka tautību?
19:58 torpēdam atbildot - kadreiz Sentdžonsā striptīzklubā iepazināmies ar dejotajam no Kvebekas, pie tuvākas iepazišanās uzzināju, ka meitene no Rumānijas.

Vecākie profili oho
Kā dziesmiņā par alu - es piedzimu - tu jau biji, es nomiršu - tu palik´s!

Svilpieni passat b5
Gan jau, ka siksna, īpaši, ja svilpj pēc iedarbināšanas - lielāka slodze, ģeneratoru uzlādējot.

Vīrietis nebeidz mutē
Varbūt dakteris, nu vismaz feldšeris. Dakteri zin, ka bieži sievietēm, ja kas, arī maziem bērniem, pieaugušiem vīriešiem dzērumā rīklesgalā ir jutīgs nervs, sajūtot šķidrumu izraisa atbildes reakciju, bieži tā ir sirds apstāšanās. Tiesi tapec tik atri noslīkst dzērāji. Tā kā uzmanīgi ar savam mīlas rotaļām! Nav sliktākais naves veids, bet vai vajaga?

Ko pēc simboliem nozīmē trīsstūris?
Izrādās, ka mazmājiņas pie mums apzīmē nepareizi! Īstenībā, pec maģijas likumiem, sieviete ir trijstūris ar virsotni uz leju, vīrietis - otrādi - ar virsotni uz augšu. Trijstūris ir spēka zīme, iekar tādu rotu kaklā, un visi dzīves smagumi pazudīs!

rav 4 nelec
Varbūt tiešām kaut kur sasalst, teiksim - filtrā ūdens, deģis netiek talāk. Savādāk pāris grādu starpība nevarētu būt tik svarīga - lec-nelec.

Vai ir jeega!!?
Ja šī ir vienīgā, ko varēji dabūt, nešķiries, ja baidies palikt bez sievietes. Paies kads laiciņš, kļūsi prātīgāks, uz to laiku dabūjamu meitiešu būs vairak - tad ar šķiries, ja sagribēsies. Nežēlīgi, bet tāda dzīve - zobs pret zobu!

Vīrietis labākajos gados un jaunas sievietes
Dīvains jautājums - jaliek lietā tas, kas nu kuram uz to labāko gadu brīdi palicis.Kad es biju jauns, skuki izmantoja večus ar mašīnu, tagad pat nezinu, kas varētu pieviļināt. Ja nu kādas īpašas feromonu smaržas:D

Krāpšana ar pārdošanu internetā
Man jau škiet, ka tā ir pasta vaina - pasta darbinieks sūtijumu pieņēma, nosvēra, naudu saņēma - tātad tālāk atbild pasts.Ja tas ir Latvijas Pasts, tad jādrāž pēc pilnas programmas - viņiem tas darba stils vēl no padomjlaikiem, gandrīz vienīgais tāds kantoris Latvijā palicis!

Cepti kartupeļi kā "Lido".
Jā, piemirsu -jo sausāki būs sagrieztie kartupeļi, jo kraukšķīgāki izceptie.

Cepti kartupeļi kā "Lido".
Savā jaunībā diezgan patrennējos šajā jomā! Jāsagriež strēmelēs, jāuzkarsē panna un jāizkausē sviests, tā, lai sāk čurkstēt, ber virsū kartupeļus, pēc pirmās apgriešanas uzber sasmalcinātus sipolus, man, vismaz, tā labāk garšo. Un nonem ´´plika´´ kartupeļa piegaršu. Ar vāku ātrāk, bet tad var izšķīst. Jāpagroza diezgan bieži, neļaujot piedegt. Vispār tas ir pieredzes...

Ko no tā kas gūļ plauktos veikalos pašreizejā trakumā nevar nopirkt, bet kas vissvairāk vajadzīgs ?
Tas ir tikai valdības stulbums, ja lielveikalā daži plaukti skaitās bistamāki par pārējiem!

Eļļa...
Mocis autiņa cenā, ja amortizators nojuks - labākā gadijumā ķivere pasargās. Veciem močiem, tipa javām un visādiem padomjlaiku, var liet hidraulisko eļļu(mana jaunība to sauca par spolīšeļļu). Jaunākos noteikti jālej pēc izgatavotāja ieteiktā saraksta.

Kādi ir jūsu trigeri?
Reklāma. Līdz ar to man tv skatišanās ir pults spaidīšana, kamēr aizmiegu:)

Dziives stils.
DXaudz stilīgāk, labrador, nekā visu laiku čīkstēt par pasaules nekārtībām un sieviešu mantkārību!

IEROBEŽOJUMI-sabiedrībai Tiešām palīdz???Vai tomēr kaitē?
Ierobežojumi domāti tik tapēc, ka tauta samerā trula un neapdomīga. Latvijā tie vēl pie viena arī stulbi - ja veikals ir atverts un vienas preces var pirkt, citas nē - tas ir stulbums. Ja samazina sabiedriska reisus, troļļuki cilveku pilni, bet vieglaja mašīnā drīkst braukt tikai no vienas majsaimniecības - tas ir stulbums. Es gan domaju, ka tas nav stulbums, tie ir mūsu valdības panikas lēkmēs...

Kas vīrietim ir mīlestība?
Sievietēm to grūti saprast. Ne jau sievietes sacer mīlas romances un tās izpilda. Vīrietis - gars, sieviete - miesa. Garam gribas lidojuma, bez tā nosalst un nolīst zemē kā lietus.

Trauksmes cēlēji..
Piem. tādā pilsoniskā sabiedrībā kā Dānijā stučī uz vella parauša!u. Un tā nav stučīšana - sabaiedrība piedalās likuma un kartības uzturēšanā, ziņojot policijai. Lai gan - stalinlaikos darija to pašu, bet tas tagad skaitās slikti.

Agrāk vai vēlāk....?
Dari, kas jādara. Tikai neklausi draudzenes, sieviešu žurnālus un visādus garīguma skolotājus!

Tauriņa efekts
Nekas nenotiek nejauši. Man šķiet, tai pašā filmā bija tas cilveks, kas varēja aprēkināt, kura no neskaitāmajām varbūtībām izvērtīsies par notikumu, radot atkal neskaitāmas varbūtības. Tikai matemātika:)

Liela mīkla
Iemsls nav viens, parasti sievietes stulbums un vīrieša nespēja atbildēt par savu rīcību.

Retorisks jautājums.
Kārtīgi vīri to, labākā gadijumā ,sauca par mincīti, parasti dūra runcī:D

Fitness ziemā
Nē, nu tādus musīšus kā Salomonam lauku darbos,, citos smagos darbos neuztaisīt. Tur tiešām ir vajadzīgi trenneri un ipašas programmas. Esmu redzējis daudz spēcīgu vīru arī bez fitneszālem, bet tur pavisam cits ķermenis. Nabaga pilsētas klerkam ar svaigu gaisu un ragaviņu vilkšanu labākā gadijumā kājas patrennēsies, augšiņa tik un tā biksēs sakritīs. Ja cilvēki būtu daudz-maz apzinīgāki noteikumu...

Retorisks jautājums.
Dainās ir runa par vāveri, kas tur kaut ko zem priekšautina rušināja. Bet plaši tas apzīmējums sākās, var teikt, līdz ar atmodu, pareizāk, glastnosķ. Manā jaunībā to neviens par vāveri nesaukāja. Kad sāka rakstīt avīzēs un žurnālos puspornogrāfiskus tekstus, tad nu atcerējās par vāveri, lai nebūtu jārunā aplinkus vai jalieto treknāki vārdi. Gan jau īstenas tautumeitas kūša kuplums pamatā tai...

Fitness ziemā
Nekad nesapratīšu, kāpēc sevi jāmoka slēgtās, pec sviedriem smakojošās telpās! Veselībai tas noteikti nenāk par labu.

Ziemas prieki ar ragaviņām Rīgā un tās apkārtnē
Es savus berneļus vedu ar elektrisko uz st. Darziņi, turpat pie stacijas smuki kalniņi berniem līdz kadiem 10 gadiem. Nopietnāk - Jaunogre. Bet mazi kalniņi ir visās malas. Katlakalna kapsētai blakus - kalni no vienas vietas. Tik Daugavā neieskrieniet!

Kolekcionēšana var sākties!!!
Ko jūs te satraucaties! Vīruss nekur nepazudīs, tieši tā pat kā jau esošie. Daži nomirs, pārējie pieradīs. Ar vakcīnam būs ta pat ka ar gripas potēm - bez īpašas jēgas, jo katru gadu būs kas cits. Beigu beigās to mutāciju būs tik daudz, ka viena otru nomutēs un sāksies laime un prieks, pat tādos talos un drūmos nostūros kā visādas anglijas-vācijas. Vēl apm. 3 gadi varēsim burbuļot par katrs savu...

Pēc Jūsu domām, kur ir pazudis Tramps?
Kā, kur pazudis! Viens cukermans, kas savācis visus daudz-maz populārākos pasaules soctīklus, izmantojot monopolstāvokli, atslēdzis ASV pagaidām pie varas esošo prezidentu. Normālā valstī par to liek cietumā, vai vismaz uzliek daudzmiljonu sodu.

Iepazīšanās
Vienmār esmu centies sekot dižā Raiņa vārdiem - Domā tik uz augsto tāli! Un ir ko vecumdienās atcerēties. Vismaz labi, ka nav tik daudz, lai galvā putra nerastos:)

Līvānu māja 5MP
Kolēģis no tā sūda ir uztaisijis konfekti, ieguldijis gan arī gandrīz tik, par cik pircis, ja esi godīga mātesmeita vai tautudēls, vari man uzrakstīt, iedošu tel.nr.

Gāzes katla ieslēgšanās brīdī dzīvoklī rodas saunas tvaiks ar skābu smaku
Katlā sūce, deglim aizdegoties, ūdens iztvaiko, gāze slikti sadeg, rodās tvaiks un tvana gāze, tāpēc ar galva sāp, mazs reibonis. Tikai minējums, bet samērā reāls. Jānopresē pats katls.

Kā saprast komplimentu.
Tulkojums ir vienkāršs - tu esi vienkārša, lai neteiktu - prasta.

Kā zīlēt kafijas biezumos?
lapukokam 12:10 - Bibele jālasa, mēģinot analizēt(Vecā derība) Tur, piem. ir pateikts, kur palika donozauri, pēc Bībeles versijas, protams. Bet, kā jau teicu - ar zilēšanu var nodarboties tik cilvēki ar stabilu nervu sistemu un daudz-maz loģisku prātu. Savādāk var attapties Tvaika ielā.

Kā zīlēt kafijas biezumos?
Zīlēšana var atnest arī lielu prieku. Reiz, studējot Bībeles tekstus, izzīleju, ka miršu, neatceros, laikam 2005. gadā. Kāds bija mans prieks, kad iesākās 2006. gads!:) Tā kā nebaidies, ja prāts un domāšana stabili daudz-maz! Kafijas biezumos zīlē, kā jau te Chris ar Piepi aprakstija - centies tasītes dibenā palikušajos biezumos saskatīt savu likteni.

Garu meklesana
Gari jameklē vienam, cik tais jutubos redzets - tur tik vien ir kā - vaivai - tur kas ir - un neko neredz!:) Piem. - pusnaktī uzkāp pamestas mājas bēninos, uzvāri ūdeni un uzlej uz kafijas biezumiem tasītē. Izdzer kafiju, pēc tam sameklē biezumos velna(gara) zobu. Ja atradīsi - varēsi pat parunāties ar garu. Ja nē - tu mirsi tur pat bēniņos.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu