JurisK

Virietis (69)
uzzināt vairāk par JurisK

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

55 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Slikti sapņi
Sapņi mēdz signalizēt par ķermeņa iespējamām vai jau esošām kaitēm. Psihiatrs te nepalīdz, ieteiktu vispusīgu medicīnisko pārbaudi.

Kas notiek Latvijā ?
Domāju, ka likumdošana mums ir sakārtota pietiekoši augstā līmenī. Pie mums nemet pār vienu kārti slepkavu-laupītāju un slepkavu šoferi, kaut gan abi ir nogalinājuši cilvēku. Ja, tuvinieki alkst tūlītējas atriebības, bet te nav muslimu zeme un šariāta likumi.Cita lieta - tiesas un advokāti, nauda un iespējas, tāpēc nebūtu slikti konkretizēt soda mērus, nevis no 1 līdz 10 gadiem - ar naudu un...

Kā sievietes ruagās uz to, ka dzīvesbiedram šad tad patik iedzert šņabīti vai aliņu?
Nuu, ja aliņu iemalko Bavārija, bet visīti Aberdinas centra pabā, kamēr sirdsdāma turpat netālu ceļ savu garīgumu, butikus revidējot, nedomāju, ka būtu daudz atteikumu.

Cūku pupu čipši
Jā, cik dzirdēts pa ausu galam - cūku pupas esot tāda tīri tehniska kultūra Latvijā, neviens audzēšanas laikā neseko līdzi visādu pesticīdu un mineralmēslu lielumiem. Tas tad, ja vēlies izejmateriālu iepirkt no lauksaimniekiem.

Cūku pupu čipši
Tīri teoreetiski spriežot - cuku pupas tāds nabagu pavalgs, nav tur ne cietes, ne lipekļa īpaši. Tātad to vajaga nedaudz piešaut, lai nebūtu plikas pupu pļekas, kas kopā neturās. Temperatūra droši vien svarīga un masas mitrums - eksperimentē!

Gadu starpība (liela gadu starpība)
Paveelu tev beerns uzradies, taa kaa - nekaa tragjiska, knapi 20 gadu starpiiba. Viss OK, lai gan, protams, nedaudz mulsinoshi un diivaini pastaigaaties, rocinjaas turoties. es parasti ar tik jaunaam meiteneem taa nestaigaaju:D

Kas ir dīvainākais, kas ir noticis, nezinot valodas?
21:24 kvarta teiktaa sakaraa atceros - pirms gadiem 40 ar araabiem, irakieshiem Riigaa, toreizeejaa Tornii, dzeeraam balzamu ar snjabi - uz vakara beigaam jau sameeraa tekoshi lasiiju araabu dzeju araabiski araabu rakstiibaa no viena araaba iedotaas graamatinjas!

Skaudība
Ir skaudiiba un ir nenoviidiiba. Skaudiiba nav nekas slikts, kameer taa nepaarveershaas par nenoviidiibu.

Kāpēc ledusskapja saldētavai lādes apledo no ārpuses?
Panjem A4 papiira lapu un, aizverot durvis, ieliec to starp durvju gumiju un korpusu. paarbaudi visrinjkjii. Ja kaut kur var viegli izvilkt papiiru, durvju vaina, regulee vai sauc meistaru. Ja viss normaali - tad, visdriizaak, nepareiza ledusskapja lietoshana, piem. liec iekshaa siltu eedienu.

Dzīvesbiedru likumprojekts nelaulāto pāru aizsardzībai
Es arii domaaju taa pat kaa nazis. Politikji atkal taisa savus kashkjus - tipa mees pret zilajiem bet tas tur zilo ieliktenis. Sen vajadzeeja likumu pienjemt.

Nimfomānija
Jaa, taa laikam esot slimiiba. Varbuut gariiga atpaliciiba. Paziistams dakteris staastiija par paliigskolas beerniem - tie seksojot savaa starpaa bez jebkaadiem aizspriedumiem, taa teikt - ieniezaas un aiziet!

Vai divu tipu cilvēki?
Jā, uzplanaledus, ir tādi cilvēki - dīvainīši. Vai nu visu mūžu nodzīvo ka ciema muļķītis, vai kļūst par slaveniem māksliniekiem, zinātniekiem, jaunu ceļu gājējiem, pa kuriem pēc laika aiziet arī viss bars. Tos dīvainīšus pēc tam visi slave kā ģēnijus.

Vai divu tipu cilvēki?
Cilvēki ir bara dzīvnieki, visas tās savstarpējās attiecības ir uzvedības likumi,lai dzīvotu un izdzīvotu barā, saņemot pēc iespējas vairāk resursu sev. Katrs pats dzīves laikā, patiesībā jau diezgan agri, izveido savu, sev it kā piemērotāko, uzvedības modeli. Optimisti, pesimisti, valdonīgie, padevīgie, drosmīgie, bailīgie, kautrīgie, bezkaunīgie. Lērums tam visam nianšu. Psihologi,...

Jaunie samokati (ar BLDC motors)
Te nu jāteic, ka piepildījies senais teiciens - ja tantai būtu riteņi - būtu tramvajs! Gājējiem kā sugai jāizmirst. Kas var būt labāk - riteņi apakšā, ķivere ar multimediju ekrānu galvā, plus vēl pozicionēšanās sistēma ar robotizēto vadību - jau sāk pēc androīda izskatīties!

Laimēt miljonu
Vinnēt miljonu ir ļoti vienkarši. Vajaga to paprasīt Kosmosam un vēl vizualizēt, kā to miljonu izlietosi. Kosmos iedos, tik japastāv rindā, jo daudzi to prasa. Nu gadiņi 50 varbūt, labākajā gadijumā. Negribi stāvēt rindā, paļaujies uz veiksmi. Piem. Eirodžekpotu iespēja vinnēt esot apm. 1pret 60miljoniem. Reāli?

Par Dienas tekstu
Automātiskie tulkotāji tādā veidā nekļūdās. Domāju, ka to raksta pusanalfabēti. Visam jabūt ar glanci, pat humora tekstos. Lai gan tur tiešām, kā Jurijs pareizi izteicās, no humora maz, tik samazgas. Kāds humors, tādi tie cilvēcini, kas to publicē - nekādi!

Vai citiem vīriešiem arī ir šī nevaldāmā vēlme?
Jaa, taada veelme ir praktiski visiem veseliigiem viirieshiem.. Parasti liidz 30 gadiem paraadaas pietiekoshi speeciigi stimuli to veelmi apslaapeet un taa daljeeji pazuud uz ilgu laiku, izpauzhoties tik retaas fantaazijaas, ieraugot iipashi pievilciigun sievieshkaartas eksemplaaru. Infantiilaaki viirieshkaartas paarstaavji ljaujaas primitiivajiem instinktiem, pie kuriem pieder arii neapzinaata...

Vai cilvēks var sevi radikāli izmainīt?
Nee, nevar. Varbuut ar kaadas psihoterapijas paliidziibu tik piekorigjeet. Ja iet runa par pieaugushu cilveeku. Bet pat maziem beerniem ir savs iedzimtais uzvediibas modelis instinktu liimenii.

Vērtīgs vīrietis
Laikam jau veertiigaakais ir Ziemsveetku veciitis, tas varbuut vieniigais fantaazijas piepildii:D

Cik maksā elektriķa pakalpojumi?
Driizaak tur buus jaamaina viss skapis. Varbuut arii kabelji un vadi. Elektrikju, vismaz Riigas pusee pietiekoshi, cenas vinjiem visiem apm. vienaadas. Ja ir note, varu parekomendeet veestulee, sazvaniisi, apstaastiisi, uzzinaasi.

Cik veselīga ir bieža riekstu izšaušana?
Onaneet veseliibas noluukos nevajadzeetu biezhaak kaa reizi nedeeljaa. Citaadi tas paarveershaas par sliktu ieradumu, un cilveeks kaa viirietis ir pasaulei zudis.

Mazajam mājas kondicienierim problēmas ar ūdeņu noiešanu!
Domaaju, ka tur viss kaartiibaa. Instrukcija, bildiite, tachu ir? Peec taas arii darbojies. Kameer vinjsh ruuc un puush, tikmeer viss kaartiibaa. Par kondicionieri to gan gruuti nosaukt, aciimredzot izmanto uudens iztvaikoshanu gaisa temp. samazinaashanai, pie viena arii mitrina gaisu. Taa kaa tas, ka uudens kastiitee pazuud, tas ir normaali, ik pa laikam jaapielej peec instrukcijas. Starp citu -...

Kāpēc daudzi cilvēki baidās novecot?
No taa nu galiigi nevajadzeetu baidiities. Vismaz puse, driizaak pat vairaak, liidz vecumam nemaz nenovelk. Jo pashlaik vecums saakoties peec 80 gadiem. Var sevi shpriceet un biohakereet - tas viss muusdienu modes lietas. Taa pat tas biohakers dziivos , novecos un nomirs, lielaakoties atkariibaa no iedzimtiibas noteiktaa laika. Tas, ka vecums nav nekas patiikams - tur nav divu domu, bet...

Izglītība
Sauljukam spīd romāns ar padzīvojušu skolmeistaru vai bibliotekāru, dzīve nebūs īpaši bagāta, bet gan jau par grāmatām varēs parunāt:D Muļķīgi šķirot cilvēkus pēc spējas rakstiski izteikties. Sekmīgi pabeigtai izglītībai noteikti ir nozīme, bet tā jebkurā gadijumā ir tikai pamats, drīzāk pirmā ķieģeļu rinda uz pamata, ja salīdzina dzīves veidošanu ar mājas būvi. Rakstīt aizkustinošas vēstules,...

Čarterreisi uz Turciju.
Kad vispaar Vaacijaa ir bijis leeti? Vai jebkur citur daudz-maz rietumos? Leeti tur ir aizpagaajushaa gada apgjeerbi, bet diez vai tie ir aktuaali muusdienu Latvijaa. Pie tam tos leetaak nopirkt Latvijaa humpalaas. Jauki bij jauniibsdienaas - vecaas rietumu lupatas gaaja uz izkjershanu!:D Par lidojumiem - 3-4 meeneshi ieprieksh uz jebkuru pasaules vietu var iepirkt lidojumus par sviestmaizi.

Sen pamanīju ka gandrīz jebkurš muzikālais darbs sastāv, tā var teikt no 2 daļām, kuri atkartojās,
Muuzika, principaa, ir matemaatikas novirziens. Jaazin teorija, vairaaki likumi, un tu vari komponeet jebko. Taa man staastiija kaada pirmskara daama, kura bija maacijusies savaa jauniibaa skolotaaju instituutaa - tur tas vinjiem esot pasniegts kaa atsevishkjs priekshmets. Taadus valshus esot komponeejushi! Visi sekmiigie, protams, bet nebuut muzikaali apdaavinaatie.

Robotu izstade
Atbildot AivaramN 11:24 - ir lietas, kas ir ideaalas noteiktiem apstaakljiem. Zemes transportam gruuti izdomaat kaut ko labaaku un ekonomiskaaku par riteni vai lidmashiinas spaarnu. Bet taa - cilveeku videejais muuzha ilgums arvien pieaug, elektroenergjijas akumulatori arvien ietilpiigaaki, kjiinieshi jau sasniegushi 100milj. graadu temp. kodolsinteezes reaktoraa, krievi naakamgad palaidiis ko...

Sieviete ogogo
Konkreeti par tevi - taalumaa veersts skatiens profila bildee rada iespaidu par nosleepumainiibu, un tas pievelk uzmaniibu.

Sieviete ogogo
Tas, laikam, ljoti individuaali. Paskatoties uz jaunu sievieshu grupu bildeem, parasti ir kaadas 2-3 no desmit, kuras shkjiet interesantas. Bet reti kura jauna sieviete paliek bez viirieshu uzmaniibas. Citiem citas shkjiet interesantas.

Kur nopirkt 800 cementu ?
Taadaas vietaas izmanto parasto cementu ar shkjidro stiklu - sacietee ljoti aatri. Uz kugjiem taadaa veidaa aizdriivee suuces korpusaa - izveido kasti, pielej pilnu ar cementa un shkjidraa stikla maisijumu - sacietee minuushu laikaa.

Robotu izstade
10:07 teiktajam var piekrist tikai vienaa - zuud stimuls cilveeka maakslinieciskaam izpausmeem. Cilveeki ir kljuvushi praktiskaaki, maz par ko briinaas un maz ko apbriino. Beerni paaraak strauji pieaug un saak domaat racionaali, bet maaksla nav racionaala. Paareejais tur teiktais - muljkjiibas. Cilveeks galiigi neseko liidzi zinaatnes un tehnikas jaunumiem!

Robotu izstade
Programmu izstraadaashanu mieriigi var uzticeet robotiem, kas gan labaak zin, ko vinjiem vajaga:) Pagaidaam visi t.s. roboti ir tikai mehaanismi ar elektronisku vadiibu, mehaanisko klavieru radinieki. Un jaa, kaapeec cilveekiem vispaar jaastraadaa - vinji mieriigi baudiis robotu sastraadaatos un piedaavaatos labumus. Kameer tas robotiem neapniks, protams. Baidiities no robotiem, tipa cilveekiem...

Kur nopirkt 800 cementu ?
Kaadreiz sen, kad sadomaaju buuveet cementa laivu, taads cements bija dabujams kaut kur Bolderaajaa, Baltkrievu razhots. Neatceros gan marku un nosaukumu, bet Latvijaa taadu netaisa, citi izejmateriaali.

Robotu izstade
Pirms dazhiem gadiem Riigaa raadija pussagrieztus noziedznieku liikjus, apskatot pieejamo reklaamu - kaut kas liidziigs - tikai bizness. Bet droshi vien diezgan interesanti, vismaz beerniem noteikti. Robotizaacijas speciaalistiem , nopietniem robottehnikas izmantotaajiem tur diez vai kas jauns. Cenas sameeraa adekvaatas, lai iepirkshanaas centru nepataisiitu par bardaku. Vareeja riikot...

Robotu izstade
Driizaak Akropoles izklaides paredzeetas pirktspeejiigiem buratiino. Bulcinja, kas normaalaa Salas kafuuzii maksaa ap 60 centu, tur maksaa 2,5eu! Laikam tik taapeec, ka vaarda ceptuve vietaa tur ir kaut kaada bulangerie:D

Kam vēl tāpat kā man aizliedz likt "ikšķišus" PA ?
Man neaizliedz - pieliku tev vienu zalju un vienu sarkanu!:D

Sarkanie īkšķīši.
Parastais variants - ohozemes viirieshu un sievieshu razborkas. Tur arii kokote dabuja par mizu ar sarkanajiem iikshkjiishiem. Un dazham labam viiram par taa kaa par daudz sarkano.

Sapņu pilis
Domaaju, ka netracina veelme pilnveidoties, bet reizeem tracina piedaavaajumi, lai to ´pilnveidoshanos´´ sasniegtu. Leerums sharlataanu pelna savu iztiku, dzenot tiiru fufeli. un daudzi uz to fufeli pavelkaas - viltus pravieshi bendee sapraatu. Labi, ja cilveeks ir ar savu galvu un gudrs no dabas, nevis peec diplomu un sertifikaatu skaita.

Kas tas ir? Pozicionēšanās soctīklos.
Nuu, cik vispaar savos gados sajeedzu no soctiikliem, visaadiem feisbukdrauginstagramiem, tad parasti jau taa, ka tie cilveeki tev interesee - draugi, sekotaaji. Ja ar gadaas kaads sveshs, tik un taa tur kaadi kopiigi pazinjas. Pie tam veel muusu mazajaa dievzemiitee visi jau draugi un folloveri. Laikam tevi kaitina draugu daile un veiksme!:D

Kādas ir prioritātes ?
nazis visu labi pateicis. Veel tik piebildiishu - jaabuut jauniibas naivumam, ceriibai, ka viss veel buus, bez domaam par sleeptiem seekljiem un asaam klimntiim. Tas iespeejams tik jauniibaa, nu varbuut liidz kaadiem 35 gadiem. Veelaak taa tieshaam ir tikai auksta praata izveele. Taa kaa cilveeka praats sameeraa nepilniigs, tad arii taas aukstaa praata izveeles dikti apshaubaamas.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu