JurisK

Virietis (68)
uzzināt vairāk par JurisK

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ko nozīmē vārds dūla?
Piem. - valdzinoša dūla(uzvārds) šarmē ar jauno veidolu

40 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vārds Matilda
Ir jāraksta Matilde. Krievu valodā ir tā īpatnība, ka daži līdzskaņi pēc dažiem patskaņiem tiek izrunāti ar mīkstinājumu. Gan jau, ka zini gramatikas likumu šai sakarā. Pie tam, mums nav mīkstā D un T, tāpat kā krieviem nav mīkstā G un K. Lai gan mīkstinajumi skan vienādi D-G un T-K.

Vitex agnus-castus
Man brilles tulkotājs izdeva rezultātu - vainagāriņš, no angliskā nosaukuma chasteberry

Smags darbs.
Nopietni ņemot - jā, tas ir smags un nogurdinošs darbs. Ne velti sportistiem pirms mačiem tas, sekss, tiek dikti ierobežots, lai paliktu spēks sportošanai.

Kuri vairāk sajauc prātu TV ekrānos?
Prāts jānorūda, izglītojoties mūža garumā, tad to neviens nesajauks.

Jauna klepjdatora kur var palielināt burtus, ciparus?
Cerams, ka kāds gudraks tev atbildēs, esmu čaiņiks kompjūterlietās. Gan jau kaut kur iestatījumos var paregulēt ekrāna spilgtumu vai arī atslēgt taupības režīmu.

Drīz laikam sāksies ķīnieši sieviešu eksports caur pazīšanas portāliem.
Nu ap 1500. gadu latvieši esot pēc izskata bijuši līdzīgi Amerikas indiāņiem - tā vismaz mūsu senčus aprakstījis to laiku ceļotājs, kas pirms tam bijis Amerikā. Itāļi Romas impērijas laikā lielākoties bijuši blondi ar zilām acīm. Kādi pēc izskata cilvēki dzīvos Latvijā pēc 500 gadiem - zini nu.

Jauna klepjdatora kur var palielināt burtus, ciparus?
Nospied Ctrl un + Ja gribi atpakaļ, tad Ctrl un nulli

Drīz laikam sāksies ķīnieši sieviešu eksports caur pazīšanas portāliem.
A kāpēc ne - acis no tās dailes žilbst - https://www.youtube.com/watch?v=S4DZQhfrl5Y Eh, būtu man 20!!

Otrais Advents! Lai katram no mums svētībām bagāts katrs mirklis!!!
Izklausās pēc indulgenču tirgošanas. ´´garīgi attīrīsimies, gremdēsimies apcerēs - salkans stulbums! Ja to nespēj visas dzives laikā, tad adventes laiks ir špicka mūžībā. Apsveicu ar drīzu gaismas atgriešanos - ziemas saulgriežiem!

Nobraazta plastmasa auto
Saviem spēkiem praktiski nekā. Tas maksā sākot no kādiem 2-3 simtiem eiriku, ja autiņš nav ipaši krutas markas. Ja nav kasko labā kantorī, tad neņem pierē.

DUBULTUZMETIENS
Es domāju, ja visu to, ko Geisha te nosauca, starpnieks nodrošina, tad 1000eu ir adekvāta summa. Es pirms gadiem padsmit starpniekiem samaksāju 700ls par oficiālu darbu un nokārtotām attiecībām ar valsti.

Ko nozīmē vārds dūla?
Paldies!

Vai ir iespēja nomainīt lāsenes?
Apm. šādi - zem tās ´´lāsenes´´ pabāz bleķa leņķi

Seksa nozīme svaigās attiecībās
Spriežot pēc 09:45 komentā izteiktā, Svece mums kārtējais pseidoguru seksa teorijā bez redzamas prakses ilgstošākā laika periodā attiecībās ar vienu sievieti:)

Vai ir iespēja nomainīt lāsenes?
Cik saprotu, ja piespiesta pie vējdēļa vai kas tur - atloci nost visā garumā, ij meistaru nevajaga.

Seksa nozīme svaigās attiecībās
Ja jau tikai pēc 7 menešiem tev sak rasties šaubas, tad tik gatavojies uz kārtejo traģēdiju tavā dzīvē.

Vai ārkārtas vēlēšanās balsosiet savādāk, kā oktobrī?
Es neesmu vīlies - par tiem es balsoju pirmo reizi, un viņi nepieīila. Latvija tagad ir kopā ar pareizajiem. Pārējais viss ir sīkumi. Lai dzīvo NA!!!

Kā jāģērbja?
Sievietes apģērbam jāparāda sievietes daile, to neatklājot.

Kur, kā cilvēki vispār iepazīstas?
Pareklamē savu nevainību iekš oho tā intensīvak - gan būs dāmas, kurām tu šķitīsi interesants!:D

Volvo V40 Cross Country - kāds dzinējs labāks d3, d4, d5?
D5 jau laikam tādam autiņam vispār nav. Visi tie dzineji ir apm. vienādi pēc konstrukcijas, katram vēl vairākas modifikacijas - http://australiancar.reviews/Volvo_VED4_VEA_Engine.php - šai saitē ir tabula ar to dzinēju raksturojumiem. Neesmu Volvo specs, bet es labāk ņemtu D4 vai nu jaudīgāko versiju, vai to, kurai lielāks griezes moments pie mazākiem apgriezieniem - tipa ekonomiskāks. Bet, tā kā...

Grīda garāžā
Betonēt droši vien, ka par vēlu, tur vajaga pamatīgu ´´pīrāgu veidot, lai līdz jūlijam tai garāžā nebūtu jāsalst.Es liktu brusas uz vismaz 1m gariem betona pāļiem, attālums starp brusām ne vairāk par 50cm, starp pāļiem gareniski ap 1m, jā, virs zemes(grants) obligāti ģeoplēvi, lai mitrums no zemes nenāk. Nu un tad uz brusām vai nu finieri vai riktīgus dēļus ap 5cm vismaz biezus. To...

Ko dāvināt 45.gadīgam vecim...?
Pudeli jebkurā gadījumā, noderēs kaut vai piparkūku miklu rullēt. Un dāvini to, ko pats gribētu sev - jūs tak viena vecuma praktiski.

Kvēlsveču maiņa - vai jāmaina visas?
Jāmaina tikai beigtās. Uz jaunajam svecēm aizies lielāka jauda, vecajām mazāka, bet karsēs visas apm. vienādi. Jaunajām nedaudz mazāka pretestība, jo veco silddiega diametrs palicis mazāks. T.i., ja vēlās nedaudz ietaupīt.

23 gadi kopdzives, bet tagad saprotu nav mans.
Kā man šitas viss ´´kongress´´ atgādina Dīrera(?) gleznu, kur aklais ved aklos:)))

Kādus personas datus aizsargā regula starp pakalpojumu sniedzēju un klientu ?
Tev nekas cits neatliek, kā algot juristu. Faktiski tam arī visi tie samudžinātie eirolikumi domāti. Lai gan es tavā vieta, protams, nezinot, kas tie par darbiem, paņemtu kaktu meistaru ar visu viņa telefona nummuru un uz abpusēji izdevīgiem noteikumiem apietu gan to stulbo personu datu aizsardzību, kuras likuma teksts visdrīzāk neveikli tulkots, kā arī vidu un visus pārējos darītāju slaucējus.

Atsauksmes par dīzeli
Kā vienmēr - ir sūdīgas mašīnas un trāpās arī labas. Ja runa par lietotām, tad manas pēdējās 3 - Citroen C5, BMW E90 un F30 - nekādu problēmu, kaut arī pirku 4-5 gadi vecas. Nepažēlo dažus desmitus eiriķu un parādi iecerēto autorizētā servisa - gan kaites, gan reālo nobraukumu uzzināsi.

Cik labi vai slikti esošajās attiecībās apspriest bijušās attiecības?
Da pofig, cik simtu bijuši, ja pasaka, ka šitā nekad nav jutusies. Un iedziļināties, ko nozīmē ´´šitā´´ - priekš kam? Ja cilvēks daudz maz nopietni ir pievilcīgs, tad arī viņa pagatne netraucē.

Masāža ar erotisku piesitienu
Brauc tik uz Tallinu, te vēl kā Latvijā 90-tajos gados - kopā klubs, sauna, erotika, masāžas un striptīzs. Gan vēl neesmu iegājis, bail, ka visu to kokteili vairs nepavilkšu!:)

Līdz cik gadiem jādzīvo pie vecākiem?
Īsti nesaprotu - kas vainas, ja dzīvo ar vecākiem? Un ar vidējo algu, ap 1000eu, principā ir neiespējami nopirkt dzīvokli vai sākt būvēt māju, kas vēl neiespējamāk. Pirmajai iemaksai jabūt ap 15000, pluss-mīnuss. Ieķīlāt vai pārdot mātei piederošu īpašumu - vispār stulbums. Tādu cilvēku ir ļoti daudz, ne sliktu cilvēku un ne stulbu. Hemingvejs viņus nosauktu par zudušo paaudzi, tas gan viņam bija...

Mincīši, runcīši, kaķīši, arcīši, aicīši, vilīši, mīlīši, pincīši un visi pārējie.
Biju gan runčuks, gan stoikij olovjannij soldakik, tagad tik vairs dullais, stulbais vecis:) Kas vainas mīļvārdiņiem?

Kā vīriešiem patīk sievietēm tagad tik modīgās N kedas?
Spriežot vismaz pēc 60- gadīgas personīgās pieredzes, nekas nav labāks par labiem ādas apaviem. Fasons - tā cita lieta, kaut vai kedas.

Kādu algu vajag lai Latvijā varētu dabūt attiecības/seksu/utt.?
Ja līdz 29 gadiem tev ne reizi nav izveidojušās daudz-maz pastāvīgas attiecības vismaz ar vienu sievieti, tad varbūt vajadzētu padomat par orientācijas, varbūt pat par dzimuma maiņu. Interesanti - kur tu viens 29-gadīgs neveiksminieks, liktu 3-4kg eiro katru meenesi?

Kā rodas alkoholisms?
Alkoholisms nav slimība, no pārmērīgas alkohola lietošanas var sabeigt savu veselību. Bet alkoholisma kā slimības nav, ir tikai psihiska, sadzīviska rakstura problēmas. Esmu pazinis lērumu ´´alkoholiķu´´, kuri mierīgi dzīvo bez alkohola 3-4-6 mēnešus un vēl vairāk bez nekādas ārstēšanas vai lēmuma nedzert. Vienkārši tai laikā viņiem nav pieejams alkohols. Tieši tāpēc...

Veselības aprūpe no 2019. gada
Valsts apdrošinātie, t.i. tie, kas, strādajot, maksā sociālo nodokli, kas saņem valsts pensijas, vēl kaut kādas tur grupas.

Kāpēc vīriešiem patīk nekoptas sievietes?
Nupat FB nošēroju video, kurā jauna sieviete stāsta par nepārvaramu problēmu. Vīriesi domā ar galvu, sievietes vadās pec pirmatnējiem instinktiem. Iespējams, tām "neglītenēm" pirmatnējie instinkti snauž un viņas nekļūst par maitām, kurām šķiet, ka vīrietis radīts priekš viņām, t.i. - viņas neizmanto vīrieti, bet ir uz vienas pakāpes it visā.

Kā rodas alkoholisms?
Pieauguša, veselīga vīrieša organisms diennaktī var pārstrādāt ap 200gr. degvīna bez ietekmes uz veselību. Reāli alkoholisms sākās ar paģiru lāpīšanu otrajā dienā no rīta, ja tā, lāpīšana, kļūst par nepieciešamību. Bet viss, protams, atkarīgs no konkrēta cilveka rakstura un prāta spējām.

Atbildība!
Vainīgas jau nebija skrūves, bet gan cilvēki, kas uzdrošinājās uzņemties atbildību, nebūdami tai gatavi. Uzņemies atbildību par to, ko zini, ka spēj, tad nebūs jafilozofē par sirdsapzinu, vel Dievu palīgā saucot. Viss ir daudz vienkāršāk.

Pašreizējā vecumā.
Visdrīzāk mans līķis jau sen trūdētu vai nu zem pieminekļa, vai nezināmā fašistisko okupantu kapā.

Kā jums veicas ar bloga izveidi?
Blogi lielākoties ir stulbi modīgo teicienu un strāvojumu citāti. Reti trāpās kas sakarīgs, ko ir jēga lasīt. Pa manam - ja nav ko teikt, tad labāk rādīt savu daiļo tēlu bez verbālas caurejas piešprices.

Kā Jotul tipa krasniņu pareizi ielaist skurstenī?
Malkai, jebkurai, sadegot pilnība, pāri ideālā gadījumā paliek CO2 un H20. Ja dūmi nebūs pietiekami karsti, ūdens tvaiki kondensēsies uz skursteņa sienām. Vai nu jākurina ar gandrīz pilnībā atvērtu šīberi(tad viss siltums aizies skurstenī), vai skursteņa iekšpuse jāizolē, t.i. - ieliek papildus metāla vai keramikas cauruli ar siltumizolāciju tai apkārt. Tad dūmi nepagūs atdzist, arī malkai lēni...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu