lasminaxxl

Sieviete (55)
uzzināt vairāk par lasminaxxl

4 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Tūrisma firma SIBUS
Vai kādam ir pieredze ar šo firmu ? Lūdzu pastāstiet .

Kā nebūt par kalponi ?
Man saka - tikai nepaliec par kalponi ! Kā saprast ? Uzskatu -ja sieviete mājās izdara mājas darbus , tapēc jau nav kalpone , tas tikai normāli. Kā tas ir - būt vai nebūt kalponei ?

Samsung A3 melns aplis ar baltu x vidū
Palīdziet tikt skaidrībā ar telefonu. Saņēmu zvanu, kad spiedu uz zaļo klausulīti, parādijās melns aplis ar baltu x vidū. Telefons vairs nereaģē uz zvaniem un nevaru arī īsziņas uzrakstīt. Kaut kas...

Juvelieris Cēsīs
Meklēju juvelieri Cēsīs , uzrādās tikai viens Mēness salonā. Lūdzu iesakiet labu juvelieri , kas neplēš 9 ādas un ir labs meistars.

72 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Apvainojumi dēļ auguma un svara
Es arī reiz biju apvainojusies, viens personāžs mani nosauca par resnu ! tas bija šeit - PA.

Kāpēc vīriesiem bieži sastopamas seksuālas novirzes?
Manam vīram arī ir sexsuāla novirze - viņam gribas retāk kā man !!!!

Tūrisma firma SIBUS
Grupā uz Maroku bija 14 krievi, bet ļoti draudzīgi un jauki cilvēki !! Katrā grupā kaut daži ir, mani tas netraucē. Nav sliktas pieredzes. Ir arī Fenikss , vai kāds ir izmantojis Fenikss ceļojumus ? Kādi iespaidi ?

Tūrisma firma SIBUS
Ar IMPRO esmu vairākas reizes braukusi, viss OK. Labprāt brauktu vēl, bet nav brīvu vietu. Stopi nederēs, jo brauksim ar vīru, mums vajaga grupu ar gidu. stopošana lai paliek jaunākiem. Gribas izmantot Z-svētku brīvdienas ...

sekss ar bārdainu vīrieti
Man nepatīk, liekas tādi nekopti.

Tūrisma firma SIBUS
Ar SIBUS vēl neesmu pazīstama, tapēc jautāju. Ir labi piedāvājumi pa Ziemassvētkiem, domāju riskēt. Vēl ir t firma Ozolciems , arī sveša , bet arī labi piedāvājumi. Esu neziņā , kurai varu uzticēties ? Vasarā uz Maroku pieteicāmies AZA tūrs, bet aizbraucām ar Bulta tūrs. Arī kaut kā bija apvienojušu grupas . Līdz šim tikai ar Balt-go un IMPRO nav bijuši pārpratumi. Ja kāds ir Ozolciema firmas...

Vai skolā un bērnudārziņā vajag reliģijas stundas?
oi-- cik prasti !!!!!!!!!!!!!!!

Vecuma starpības ietekme uz pāra attiecībām
Ja man kādreiz būs otrs vīrs, tad tikai jaunāks ! Pilnīgi nopietni saku. Vecāks man ir, un "netur" man līdz..

Kā tas tagad sanāk?
AGATE - tagad ir sarežģijumi ar TELE2 . Jūnijā bijām ceļojumā ,ļoti tālu, uz mājām varējām zvanīt bez piemaksas. Bet septembrī no Lietuvas zvanot, jau bija jāpiemaksā . Iegāju TELE 2 birojā pajautāt - kas notiek ? Man atbildēja, ka visi operatori paagstināja cenas, pa vasaru varējām brīvi zvanīties pa visu Eiropu, bet ar septembri vairs nē. Tikai naudas pielikums saglabājās ...

Vai skolā un bērnudārziņā vajag reliģijas stundas?
Kādreiz darbojos skolu valdē , šo jautājumu pacēla ne reizi vien. Parastajās skolās reliģiju uzspiest nedrīkst, sektās iesaistīt nedrīkst ..

Kas ir īsts draugs?
Ir taču tāds teiciens . Neieliku pēdiņās . Nevēli man, ka neatgriežas kā bumerangs .. Tā mēdz gadīties.

Kas ir īsts draugs?
Tāds , ar kuru var iet pat zagt , nenodos !!

Egoisms vai tomēr kādas jūtas ir palikušas?
Ja Tu tiešām skaidri zini, ka vēlies viņu atpakaļ un esi gatava pieņemt, atsākt dzīvot kā kādreiz, tad pacenties un dabūsi. Ja jau izrādija interesi, tātad pats sapņo par atgriešanos . Čik tev viņš vēl tagad svarīgs, ko jūtu pret viņu - apdomā ..

Egoisms vai tomēr kādas jūtas ir palikušas?
Cik jūtas palikušas, to tev pašai labāk zināt. Novēli viņam veiksmi un dzīvo ar savejo tālāk. ko citu lai saka ..

Mūžīgā jaunība?
Mani labākie gadi bija no 40.. Jaunībā ne viss bija tik patīkams.

Kā noturēt vīru, kurš mīl citu? Jau no bērnudārza.
Palīdziet saprast - kāds ir vīrietis , ja spēj atrast tikai 90 kg gaļas !!! Un kur paliek pati sieviete ? Ja Tikai tādas vien, tad no paša nav NEKĀ !! - man tā domāt.

Kā noturēt vīru, kurš mīl citu? Jau no bērnudārza.
Vēl no pieredzes - mans vīrs vēl aizvien nespēj man piedot, ka arī man vija citi vīrieši, kamēr viņš vazājās apkārt. Mums esot jāpiedod, jo tas normāli , ja vīrietis ieviesis mīļāko. Bet kā viņi nepanes ja mums ir kāds cits arī bijis . Man teica - kā tu spēji gulēt ar citu ! tu par mani smējies ! Kā tu varēji man šito nodarīt !! sāpīgi viņam esot !! Cik sāpīgi mums ir tādi vīra gājieni ? Viņiem...

Vai seksu var nodalīt no mīlestības?
Ja mani vīrietis apmierina visādās jomās , tad neko citu pat nevēlos ! pat nesapņoju par vēl kādu . Varu būt uzticīga .

Kā noturēt vīru, kurš mīl citu? Jau no bērnudārza.
Parunājies ar viņu, saki ka vēlies dot viņam brīvību un esi gatava šķirties . Uzreiz apdomāsies, jo šķirties šitie galīgi netaisās ! Viņiem ir ērti tā dzīvot - sieva mājās visu izdarījusi, ārpus mājas tikai izklaides ! Mans gadijums .

Ko jūs izvēlētos - orālo vai parasto?
Man bez šiem diviem ir vēl vismaz 10 varianti un tos arī izvēlos , rindas kārtībā !!! VOT TĀ !

Vai māte var ierakstīt bērna dzimšanas apliecībā jebkuru vīrieti?
Tad jau manu vīru arī vari ierakstīt un pieprasīt alimentus .. Varbūt tomēr labāk bērna tēvu.................. apstulbu drusku no šitā jautājuma ..

Sieviete, kura gaida..
Nemeklē - gaidi lai atrod tevi !

Vai pārlieku uzticēties, tas ir bīstami?
Zaudēt uzticību ir vieglui, atgūt vairs nav iespējams . es nevaru noticēt un uzticēties kādam, kurš mani kaut reizi ir pievīlis . Lūdzies cik gribi, soli , ko gribi, es neticēšu. Un ja vēl piemāna tuvi cilvēki, tad kam lai vēl tic ?

Man ir uz kājas neliels plankumiņšar vēnu zirnekli. vai uz viņa virsū var taisīt tetovejumu?
Labāk jau būtu salīmēt vai izgriezt. Aizej uz konsultāciju..

Kā nebūt par kalponi ?
Rokon - Jurģu dienā kalpi mainija saimniekus, jā . Bet vai tagad Jurģi, kā Tu saki, ir vienmēr izeja ? Tomēr sava māja ir sava māja , kurš gan grib aiziet !! Tas nebūt nav tik vienkārši. Un ja vīrs nesit, nelamājas , duņčus necilā ! Ne vienmēr dūres sitiens ir tik sāpigs , ar vārdiem´un darbiem var "sist " daudz sāpīgāk.

Kā nebūt par kalponi ?
Piekrītu NATEI, darbā es arī daru ,ko šefs prasa, jo viņš maksā algu. Mājās ne vienmēr tā sanāk , ir jādara viss kas jāpadara ! Te atkal cits - tomēr jau gribas saņemt kādu PALDIES , tāpat atzinību , novērtējumu. Vīrieši, lūdzu atbildiet - cik bieži jūs savām sievām sakat paldies, cik bieži uzslavējat !

Kā nebūt par kalponi ?
Bērni lieli un patstāvīgi. Rakstos ar vienu vīrieti, runājam par dzīvi. Viņš man raksta - tikai nepaliec par kalponi, tas var slikti beigties ! esmu nesaprašanā - kas tad ir kalpone , vai manā gadijumā es esmu kalpone, ja visu savu dzīvi daru mājas darbus ? Tas tak tikai normāli . Ir darbi , kurus nedaru nekad, tos dara vīrs uz dēli.

Kā nebūt par kalponi ?
Tā sanāk ! Arī vecumā var būt daudz kas neizprotams .

Kādam vīrietim būt stilīgi mūsdienu Latvijā? Ko sievietes sagaida no sava vīrieša?
Neticēsi , bet sex man svarīga lieta . Tā nav tikai fiziska izlādēšanās, bet emocionāla uzlādēšanās !!! notici pieredzējušai dāmai !

Kādam vīrietim būt stilīgi mūsdienu Latvijā? Ko sievietes sagaida no sava vīrieša?
Es no sava vīra gaidu cieņu. Gaidu laiku, ko viņš vēlas pavadīt ar mani. Gaidu labu sexsu -tā īsi varētu teikt..

Palieli puķu podi kāpņu telpā!
Man pilsētas mājā arī kāpņu telpā kaimiņi liek bērnu ratus, riteņīšus , netieku pie pastkastes, man tieši pēdejā, vienmēr rati priekšā. 3 istabu dzīvoklis kaimiņienei ir pa šauru bērnu ratiem. Es gan ne reizi neesmu aizrādijusi,kaut kāpņu telpa šaura , rati un riteņi traucē. Neaizrādu.

Seksuāla uzmākšanās
Ir ne vien uzmākušies, bet pat vairāk..un briesmīgi sasita .. Tas bija šausmīgi un pretīgi. Biju uz pusi jaunāka kā tagad. Manā gadijumā nebija ne flirts, ne koķetēšana , tas bija svešs cilvēks, kurš mani novaktēja pēc darba .. Negribas atcerēties.

Jautājums sievietēm
Man ir pat atzinušies , ir piedāvājuši "līdzi padarboties", tad viņiem būšot vieglāt sasniegt finišu. A man ta kas no tā ? Lai jau izklaidējas, ja nevar pa īstam neko sadarīt.

Kā var nemocīt sirdsapziņa?
Kā var mocīt sirdsapziņa tos, kuriem tās vispār nav !!!! gan sievietēm, gan vīriešiem.

Ja sievietei vīrietis nepatīk
Ja nav mans tips, tātad nav !

Sievieshu smaids,kaa to tulkot?
Es vienmēr smaidu pēc laba sexsa , tā kā šodien visu dienu staigāšu smaidīdama . ja satiec mani, nebrīnies par ko tas ..

Ko darīt un domāt?
Ar dažiem OHO vīriešiem esmu sarakstijusies pat gadus 5 , tikušies neesam , viņi ir interesanti sarunu draugi. Arī tādi mums ir vajadzīgi. Varbūt arī šis ir tavs gadijums ?

Cik ļoti cilvēki tic visādām baumām?
Ne reizi vien baumām ir pamatojums apakšā . Ir bijis arī baumās jāieklausās , jāpaseko līdz notikumiem un atklājas patiesība .

Dāmas, vai kungiem bieži gadās pārspīlēt savas seksuālās spējas?
Tava dāma tev nav samelojusi.

Par seksa biežumu attiecībās
Es gan Tevi saprotu, ja man būtu tikai reizi nedēļā, nomirtu aiz garlaicības . vajaga dažādot to procesu, visu ko jaunu mēģināt, nu tā - lai interesanti un patīk abiem, tad arī gribēsies biežāk.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu