lasminaxxl

Sieviete (55)
uzzināt vairāk par lasminaxxl

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Travel RSP
Vai kāds ir izmantojis šīs firmas piedāvātos ceļojumus ? Lūdzu pastāstiet kā bija ..

Tuvojas Ziemassvētku balle.

37 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Es arī biju uz randiņu.
Tādu ir daudz , gan jau vēl satiksi bezzobainos..

Vai sievietei ap 45 Rīgā pieklājas staigāt ar kranci no patversmes?
Decembrī biju uz Nacionālo teātri, viena jaunā dāma bija pat to "žurkulēnu" uz teātri atstiepusi līdz, turēja kā rokassomiņu .Arī vīrietis bija blakus, ta kam te vēl suns vajadzīgs !!! cilvēku stulbumam nav robežu....

Travel RSP
Vasarā uz Maroku braucu ar Bulta tūrs, par to prasiju. Tagad braukšu ar Travel .. Atceros dažas sarunas ... pag vasarā par Bulta tūrs jautāju, jo braucu ar viņiem.. Paldies, apmēram jau skaidrs..

Travel RSP
Dana, paldies. Mēs rudenī apspriedām SIBUS . es tak braukāju un braukāju..

Alkohola cena augs?
Mani vairāk uztrauc elektrības cena , loti dārgi sanāk maksāt.

Vai uk pelēkais atradīs lv brūno? :)
Kas ir uk pelēkais ? - nezinu. Bet zinu kas ir lv brūnās - tās ir govis..

Iepazīšanās ar niku Ātrais
Pati pajautā .

No cik gadiem Tavuprāt skaitās vecs cilvēks?
NEKO - ne vienam vien 50-gadniekam daudz jaunāki netiek līdz !!

No cik gadiem Tavuprāt skaitās vecs cilvēks?
erix - nemuldi !! No 50 tik dzīve sākas ! Bērni lieli, mājas uzbūvētas, iekārtotas , autiņš nopelnīts. Strādā, pelni un visu sev var notērēt. Mana krustmāte ir 20 g vecāka, bet .. kur tik viņa nav bijusi ! Ko tik nav paspējusi ! Zvanu kad gribu, vienmēr kaut kur skrien. Latviju apbraukājusi, visās ekskursijās piedalās, dejo līnijdejas savā pensionāru klubiņā , visus koncertus apmeklē. Ko tik...

Tautisks krēslu pārklājs.
Man arī mājās ir , no mammas ..

Kā?
esi sterva, večiem tādas patīk..

Vai jāapmeklē darba pasākumi?
Mums darbā bija foršas balles, vienmēr gāju. Mani pat draudzenes , paziņas apskauda , jo bija darba vietas, kur vispār nekas netika rīkots .

negribu vairs dzīvot
Nelasiju komentārus, varbūt atkārtošos. Bet - ja tiešām gribi aiziet no dzīves, ej !! atļauja nav jāprasa . Tie , kuri to vēlas, arī izdara .

Aizmirst būs grūti
Viens no bijušajiem jau gadiem mani nespēj aizmirst, šad tad pazvana, kaut sen esmu pateikusi , ka turpinājuma noteikti nebūs.

Ziemassvētku afekts
Ne jau svētki pie vainas , bet mūsu izvēle kā tos svinēt !

Kāpēc pie stomatologiem nav kvotas?
Vēl esmu domājusi , arī VIDā prasijusi - kapēc neatmaksā par brillēm ? Bez brillēm vispār nevar , ja pieņemam, ka bez zobiem vēl var ? Briļļu stikli arī ir ļoti dārgi.Rāmīti vēl var izvēlēties no lētākā gala, ne stiklus.

Kāpēc pie stomatologiem nav kvotas?
Ir ļoti dārgi, zinam izmaksas . Es pirms gadiem pārtaisiju par gandrīz 3 t latos. Tagad profilakse, kas arī maksā. Ir dārgi, pat ļoooti . Bet ja cilvēki vinnē lielas summas un tad neatļaujas salabot zobus.. Kas kuram svarīgi..

Kāpēc pie stomatologiem nav kvotas?
Ne vienmēr zobu neesamība ir atkarīga no naudas trūkuma . Pa reizēm svētdienās paskatos BINGO, šogad vairākas reizes ievēroju pajaunu sievieti gaišiem matiem. Viņai veicās, vinnēja pat labas naudas. Arī nupat tuvu 2000 E. Bet skaistus zobus kaut kā neredzēju. Ja no tādām summām nevar zobus sakārtot, tātad ne naudas trūkums pie vainas ! Daudz kas tomēr no cilvēka atkarīgs .

Kāpēc cilvēki melo? Izliekas?
Neko - nepiesienies pie vārdiem. Man ir taisnība , no pieredzes zinu ..

Kāpēc cilvēki melo? Izliekas?
Vīrieši melo arī pie rokas pieķerti.

Begonijas zied ārā decembrī
Es jau kad savas "noliku gulēt". Lai atpūšas un gaida pavasari.

Vai varētu sanākt kas nopietns ar precētu vīrieti?
Pajās un pametīs. Šitie šķirties nemaz nav gatavi. Pēc tam lūgsies sievai atpakaļ.

Kad jūs pēdējo reizi bijāt randiņā?
Kopš vīrs "atgriezies" , ar citiem neesmu bijusi, nav nekādas nepieciešamības .

Kā smejies, pasacīt par to arodu.
es arī nesapratu jautājumu...

Tuvojas Ziemassvētku balle.
Sirdsbalss man vēl pagaidām klusē. Skaidri zinu arī to, ka ja neaiziešu, pat bērni un vedeklas mani vainos - tētis tā cenšas, grib iet ar tevi, bet tu atkal viņu atgrūd !!! kaut kā tā .. 10 gadus biju lepna pret viņu, ne reizi nekritu pie kājām un nelūdzu nebraukt prom, palikt ar mani . Ne reizi , ne vārda neteicu. Es visu zināju, man tāpat kāds pastāstija - kur viņš , ar ko, pie kā, man...

Tuvojas Ziemassvētku balle.
Pīlādžoga - nepārproti - mēs 10 gadus nedalijām vienu veča locekli ! Mauķeles savā starpā dalija , es tur 10 g vispār nepiedalijos ! Es ne reizi viņam neko neteicu, neprasiju, nenorādiju, man viņa dzīves veids neinteresēja ! Es nepieņēmu lūgšanos atgriezties, no naudas piedāvājuma atteicos, pilnīgi no visa atteicos. Viss apgriezās kājām gaisā pirms pus gada, kad viņš lūdzās (jau kuro reizi) ,...

Vai var dzīvot kopā veselus 15 gadus-nepiedodot un ar domu pamest?
Var dzīvot kopā pat 34 gadus ,un neaizmirst , un nepiedot. Bet vienkārši dzīvot. Man vislabāk patika - Kunga rīcība ir pilnīgi saprotama !!! Kungs nespēja ne aizmirst , ne piedot un pameta viņu. Bet no sievām gan KUNGI gaida piedošanu !!! Tik grūti viņiem saprast, ka nodevību nevar ne aizmirst, ne piedot ! Bet var kopā dzīvot gan bērnu dēļ , gan īpašumu dēļ .

Kā pagatavot mājas apstākļos iesalu?
Es taisu dedzināto cukuru, tad sanāk īsti brūna mīkla .Dzīvoklī neiesaku, ilgi smird.

Vai ir iespējams sākt visu no baltas lapas?
Var sākt. Var mēģināt . Var censties . Bet balta tā lapa vairs nekad nebūs. Nav jau tik vienkārši kā te saka - vai tad pasaulē cilvēku trūkst ! paņem nākošo ! Vai ne ? Ja tā varētu..

Tuvojas Ziemassvētku balle.
Ir bildes , ne viena vien. Bet ielikt te nemāku. Neredzēsiet. tievas esam abas, viņa rižiem matiem, es blonda . Viņai izteikti plati vaigu kauli, līdz ar to izskatās kaulaina seja , man smalkāka.. Bildes atrādīt nevaru. Ne viens vien viņu pazīst, ja es nosauktu vārdu un darba vietu. To nedarīšu.

Latvijas vīrieši vislabākie?!
NATE , dodu visus 10 !! precīzi pateici..

Tuvojas Ziemassvētku balle.
Lūdzās viņš , pateica ka pilnīgi atmet savu bijušo dzīvi un grib dzīvot mājās, būt kopā tikai ar mani un neko citu. Pats atzina , ka daudz man pāri darijis , ka daudz izšķiedis laiku, ko varējām kopā pavadīt. ES neesmu pateikusi - visu aizmirsu un piedodu ! To nevar ne aizmirst , ne piedot ! Bet kā Tu, Mailija , saki - varam būt kopā kā labi draugi, kopā daram mājas darbus, kopā braukājam, kopā...

Tuvojas Ziemassvētku balle.
Arī man jāuzņemas vaina , ka viņš piekrita pie viņas sāk braukt. Es biju tā , kura viņu izmeta no kopīgās gultas pirms 10 gadiem. Ko viņam atlika ? Ja 2 x lūdzās, es pasūtiju , nepie´´nēmu atpakaļ. Viņu aizveda pie citas . Vietējie saka , ka viņa esot zolīda sieviete. Tik man jautājums - vai zolīda sieviete , pazīstot 30 gadus mūsu ģimeni, būtu pieņēmusi viņu ? Un labi zinot, ka...

Tuvojas Ziemassvētku balle.
Mailija - taisnība tev, vajadzēja izšķirties jau pirms 34,5 gadiem . Mana vecāmamma vienmēr teica - Tu neesi dievs, nesodi. Ja dievs redzēs , ka esi pelnijis sodu, viņš arī sodīs ! Viss tur beidzies, mauķeles vairs viņa dzīvē nav. uzlika ragus viņam !! Ar to apsveicu, pareizi izdarija .

Tuvojas Ziemassvētku balle.
Viņš ar to mauķeli pinās ik pa laikam, 2 x lūdzās pie´dot viņam un sākt jaunu dzīvi . Es pasūtiju ... Tad viņš atkal brauca pie viņas . Pirms pāris gadiem piedāvāja man naudu, atteicos , pateicu ka man neko nevajaga . Atkal viņš turpināja braukt pie viņas , pa ierasto taciņu. Bet šovasar viņam bija viss piegriezies , pats pateica , ka nevēlas vairāk pie viņas braukt, ka negrib neko citu, ka...

Tuvojas Ziemassvētku balle.
Vīram darba vietā katru gadu ir kārtīga balle. Šogad aicina mani . Bet pag gadā bija mauķele līdz , iepazīstināja ar kolēģiem, tā pieļauju. Kā man rīkoties ? Iet vai nē ? Jo - ko padomās kolēģi ? Daļa kolēģu mani pazīst. Sakiet ko darīt ?

Mūsu ziemai, kādas riepas labāk ar radzēm vai bez?
Es jau gadus 10 braucu tikai ar radžu riepām, jūtos labi, nekādu problēmu nav bijis.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu