lasminaxxl

Sieviete (55)
uzzināt vairāk par lasminaxxl

4 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Tuvojas Ziemassvētku balle.

Tūrisma firma SIBUS
Vai kādam ir pieredze ar šo firmu ? Lūdzu pastāstiet .

Kā nebūt par kalponi ?
Man saka - tikai nepaliec par kalponi ! Kā saprast ? Uzskatu -ja sieviete mājās izdara mājas darbus , tapēc jau nav kalpone , tas tikai normāli. Kā tas ir - būt vai nebūt kalponei ?

Samsung A3 melns aplis ar baltu x vidū
Palīdziet tikt skaidrībā ar telefonu. Saņēmu zvanu, kad spiedu uz zaļo klausulīti, parādijās melns aplis ar baltu x vidū. Telefons vairs nereaģē uz zvaniem un nevaru arī īsziņas uzrakstīt. Kaut kas...

83 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai jāapmeklē darba pasākumi?
Mums darbā bija foršas balles, vienmēr gāju. Mani pat draudzenes , paziņas apskauda , jo bija darba vietas, kur vispār nekas netika rīkots .

Sveiki ! Sakiet cilvēki.
Ja Tu tik ļoti viņu mīlēji, tad vajadzēja rīkoties un apprecēt ! Viņai apnika gaidīt , izvēlējās citu. Arī tā mēdz būt. Mana vīra piegulētāja arī viņu "uzmeta" un izvēlējās citu. Droši vien apnika gaidīt, jo viņš tak nešķīrās , prom negāja, precēt netaisijās . Saprata ka grib vairāk, kā pāris x mēnesī nojāties . Stiepi gumiju ilgi un nerīkojies ... Pats vainīgs .

Sveiki ! Sakiet cilvēki.
Ja es pasaku NĒ , tad tas arī nozīmē NĒ .. kādas vēl puķes, ja negrib to cilvēku..

negribu vairs dzīvot
Nelasiju komentārus, varbūt atkārtošos. Bet - ja tiešām gribi aiziet no dzīves, ej !! atļauja nav jāprasa . Tie , kuri to vēlas, arī izdara .

Vai tas te ir normāli?
Man arī pederasti sūta līdzīgus jautājumus . Katrs izpaužas kā māk !! Tas no smadzeņu satura atkarīgs . Nu lai jau.........

Aizmirst būs grūti
Viens no bijušajiem jau gadiem mani nespēj aizmirst, šad tad pazvana, kaut sen esmu pateikusi , ka turpinājuma noteikti nebūs.

Ziemassvētku afekts
Ne jau svētki pie vainas , bet mūsu izvēle kā tos svinēt !

Kāpēc pie stomatologiem nav kvotas?
Vēl esmu domājusi , arī VIDā prasijusi - kapēc neatmaksā par brillēm ? Bez brillēm vispār nevar , ja pieņemam, ka bez zobiem vēl var ? Briļļu stikli arī ir ļoti dārgi.Rāmīti vēl var izvēlēties no lētākā gala, ne stiklus.

Kāpēc pie stomatologiem nav kvotas?
Ir ļoti dārgi, zinam izmaksas . Es pirms gadiem pārtaisiju par gandrīz 3 t latos. Tagad profilakse, kas arī maksā. Ir dārgi, pat ļoooti . Bet ja cilvēki vinnē lielas summas un tad neatļaujas salabot zobus.. Kas kuram svarīgi..

Kāpēc pie stomatologiem nav kvotas?
Ne vienmēr zobu neesamība ir atkarīga no naudas trūkuma . Pa reizēm svētdienās paskatos BINGO, šogad vairākas reizes ievēroju pajaunu sievieti gaišiem matiem. Viņai veicās, vinnēja pat labas naudas. Arī nupat tuvu 2000 E. Bet skaistus zobus kaut kā neredzēju. Ja no tādām summām nevar zobus sakārtot, tātad ne naudas trūkums pie vainas ! Daudz kas tomēr no cilvēka atkarīgs .

Kāpēc cilvēki melo? Izliekas?
Neko - nepiesienies pie vārdiem. Man ir taisnība , no pieredzes zinu ..

Kāpēc cilvēki melo? Izliekas?
Vīrieši melo arī pie rokas pieķerti.

Begonijas zied ārā decembrī
Es jau kad savas "noliku gulēt". Lai atpūšas un gaida pavasari.

Vai varētu sanākt kas nopietns ar precētu vīrieti?
Pajās un pametīs. Šitie šķirties nemaz nav gatavi. Pēc tam lūgsies sievai atpakaļ.

Kad jūs pēdējo reizi bijāt randiņā?
Kopš vīrs "atgriezies" , ar citiem neesmu bijusi, nav nekādas nepieciešamības .

Kā smejies, pasacīt par to arodu.
es arī nesapratu jautājumu...

Tuvojas Ziemassvētku balle.
Sirdsbalss man vēl pagaidām klusē. Skaidri zinu arī to, ka ja neaiziešu, pat bērni un vedeklas mani vainos - tētis tā cenšas, grib iet ar tevi, bet tu atkal viņu atgrūd !!! kaut kā tā .. 10 gadus biju lepna pret viņu, ne reizi nekritu pie kājām un nelūdzu nebraukt prom, palikt ar mani . Ne reizi , ne vārda neteicu. Es visu zināju, man tāpat kāds pastāstija - kur viņš , ar ko, pie kā, man...

Tuvojas Ziemassvētku balle.
Pīlādžoga - nepārproti - mēs 10 gadus nedalijām vienu veča locekli ! Mauķeles savā starpā dalija , es tur 10 g vispār nepiedalijos ! Es ne reizi viņam neko neteicu, neprasiju, nenorādiju, man viņa dzīves veids neinteresēja ! Es nepieņēmu lūgšanos atgriezties, no naudas piedāvājuma atteicos, pilnīgi no visa atteicos. Viss apgriezās kājām gaisā pirms pus gada, kad viņš lūdzās (jau kuro reizi) ,...

Vai var dzīvot kopā veselus 15 gadus-nepiedodot un ar domu pamest?
Var dzīvot kopā pat 34 gadus ,un neaizmirst , un nepiedot. Bet vienkārši dzīvot. Man vislabāk patika - Kunga rīcība ir pilnīgi saprotama !!! Kungs nespēja ne aizmirst , ne piedot un pameta viņu. Bet no sievām gan KUNGI gaida piedošanu !!! Tik grūti viņiem saprast, ka nodevību nevar ne aizmirst, ne piedot ! Bet var kopā dzīvot gan bērnu dēļ , gan īpašumu dēļ .

Kā pagatavot mājas apstākļos iesalu?
Es taisu dedzināto cukuru, tad sanāk īsti brūna mīkla .Dzīvoklī neiesaku, ilgi smird.

Vai ir iespējams sākt visu no baltas lapas?
Var sākt. Var mēģināt . Var censties . Bet balta tā lapa vairs nekad nebūs. Nav jau tik vienkārši kā te saka - vai tad pasaulē cilvēku trūkst ! paņem nākošo ! Vai ne ? Ja tā varētu..

Tuvojas Ziemassvētku balle.
Ir bildes , ne viena vien. Bet ielikt te nemāku. Neredzēsiet. tievas esam abas, viņa rižiem matiem, es blonda . Viņai izteikti plati vaigu kauli, līdz ar to izskatās kaulaina seja , man smalkāka.. Bildes atrādīt nevaru. Ne viens vien viņu pazīst, ja es nosauktu vārdu un darba vietu. To nedarīšu.

Latvijas vīrieši vislabākie?!
NATE , dodu visus 10 !! precīzi pateici..

Tuvojas Ziemassvētku balle.
Lūdzās viņš , pateica ka pilnīgi atmet savu bijušo dzīvi un grib dzīvot mājās, būt kopā tikai ar mani un neko citu. Pats atzina , ka daudz man pāri darijis , ka daudz izšķiedis laiku, ko varējām kopā pavadīt. ES neesmu pateikusi - visu aizmirsu un piedodu ! To nevar ne aizmirst , ne piedot ! Bet kā Tu, Mailija , saki - varam būt kopā kā labi draugi, kopā daram mājas darbus, kopā braukājam, kopā...

Tuvojas Ziemassvētku balle.
Arī man jāuzņemas vaina , ka viņš piekrita pie viņas sāk braukt. Es biju tā , kura viņu izmeta no kopīgās gultas pirms 10 gadiem. Ko viņam atlika ? Ja 2 x lūdzās, es pasūtiju , nepie´´nēmu atpakaļ. Viņu aizveda pie citas . Vietējie saka , ka viņa esot zolīda sieviete. Tik man jautājums - vai zolīda sieviete , pazīstot 30 gadus mūsu ģimeni, būtu pieņēmusi viņu ? Un labi zinot, ka...

Tuvojas Ziemassvētku balle.
Mailija - taisnība tev, vajadzēja izšķirties jau pirms 34,5 gadiem . Mana vecāmamma vienmēr teica - Tu neesi dievs, nesodi. Ja dievs redzēs , ka esi pelnijis sodu, viņš arī sodīs ! Viss tur beidzies, mauķeles vairs viņa dzīvē nav. uzlika ragus viņam !! Ar to apsveicu, pareizi izdarija .

Tuvojas Ziemassvētku balle.
Viņš ar to mauķeli pinās ik pa laikam, 2 x lūdzās pie´dot viņam un sākt jaunu dzīvi . Es pasūtiju ... Tad viņš atkal brauca pie viņas . Pirms pāris gadiem piedāvāja man naudu, atteicos , pateicu ka man neko nevajaga . Atkal viņš turpināja braukt pie viņas , pa ierasto taciņu. Bet šovasar viņam bija viss piegriezies , pats pateica , ka nevēlas vairāk pie viņas braukt, ka negrib neko citu, ka...

Tuvojas Ziemassvētku balle.
Vīram darba vietā katru gadu ir kārtīga balle. Šogad aicina mani . Bet pag gadā bija mauķele līdz , iepazīstināja ar kolēģiem, tā pieļauju. Kā man rīkoties ? Iet vai nē ? Jo - ko padomās kolēģi ? Daļa kolēģu mani pazīst. Sakiet ko darīt ?

Mūsu ziemai, kādas riepas labāk ar radzēm vai bez?
Es jau gadus 10 braucu tikai ar radžu riepām, jūtos labi, nekādu problēmu nav bijis.

Staro Rīga
Aizbraucām mēs arī Rīgu paskatīties svētku rotā . Izstaigājāmies līdz pagurumam. Tad vēl kafūzīti kafiju un svētku kūku, tad salūts !! Vīrs man uzdāvināja skaistu dienu !!

Apvainojumi dēļ auguma un svara
Andri Z - apsveicu ar panākumiem !!

Apvainojumi dēļ auguma un svara
Es arī reiz biju apvainojusies, viens personāžs mani nosauca par resnu ! tas bija šeit - PA.

Kāpēc vīriesiem bieži sastopamas seksuālas novirzes?
Manam vīram arī ir sexsuāla novirze - viņam gribas retāk kā man !!!!

Tūrisma firma SIBUS
Grupā uz Maroku bija 14 krievi, bet ļoti draudzīgi un jauki cilvēki !! Katrā grupā kaut daži ir, mani tas netraucē. Nav sliktas pieredzes. Ir arī Fenikss , vai kāds ir izmantojis Fenikss ceļojumus ? Kādi iespaidi ?

Tūrisma firma SIBUS
Ar IMPRO esmu vairākas reizes braukusi, viss OK. Labprāt brauktu vēl, bet nav brīvu vietu. Stopi nederēs, jo brauksim ar vīru, mums vajaga grupu ar gidu. stopošana lai paliek jaunākiem. Gribas izmantot Z-svētku brīvdienas ...

sekss ar bārdainu vīrieti
Man nepatīk, liekas tādi nekopti.

Tūrisma firma SIBUS
Ar SIBUS vēl neesmu pazīstama, tapēc jautāju. Ir labi piedāvājumi pa Ziemassvētkiem, domāju riskēt. Vēl ir t firma Ozolciems , arī sveša , bet arī labi piedāvājumi. Esu neziņā , kurai varu uzticēties ? Vasarā uz Maroku pieteicāmies AZA tūrs, bet aizbraucām ar Bulta tūrs. Arī kaut kā bija apvienojušu grupas . Līdz šim tikai ar Balt-go un IMPRO nav bijuši pārpratumi. Ja kāds ir Ozolciema firmas...

Vai skolā un bērnudārziņā vajag reliģijas stundas?
oi-- cik prasti !!!!!!!!!!!!!!!

Vecuma starpības ietekme uz pāra attiecībām
Ja man kādreiz būs otrs vīrs, tad tikai jaunāks ! Pilnīgi nopietni saku. Vecāks man ir, un "netur" man līdz..

Kā tas tagad sanāk?
AGATE - tagad ir sarežģijumi ar TELE2 . Jūnijā bijām ceļojumā ,ļoti tālu, uz mājām varējām zvanīt bez piemaksas. Bet septembrī no Lietuvas zvanot, jau bija jāpiemaksā . Iegāju TELE 2 birojā pajautāt - kas notiek ? Man atbildēja, ka visi operatori paagstināja cenas, pa vasaru varējām brīvi zvanīties pa visu Eiropu, bet ar septembri vairs nē. Tikai naudas pielikums saglabājās ...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu