eksim_braalis

Virietis (88)
iepazīties ar eksim_braalis

56 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Māja bez īpašnieka
Īpašumu reforma Latvijā sākās jau 1991./1992.gadā. Jābrīnās, ko līdz šim cilvēks ir (ne)darījis, lai īpašuma tiesības sakārtotu. Ja jau ir atzītas (atjaunotas) īpašuma tiesības uz zemi, tad, domājams, uz kādu (iepriekšēju) īpašuma tiesību apliecinošu dokumentu pamata. Īpašuma tiesību apliecinoši dokumenti, ieraksti Zemesgrāmatā u.c. dokumenti meklējami Valsts arhīvā. Ja ir bijuši ieraksti par...

Zvani un aicinājumi "investēt"
Mani, savukart, interese, kadel cilveki atbild uz nezinamiem numuriem no arvalstim, pie tam zinot, ka taja valsti neviens radinieks vai draugs nevar tur but?

Mantojums ārzemēs
Ja iespējams kaut ko vairāk par šo lietu uzzināt privātā sarakstē, varētu mēģināt ko līdzēt. Man pietiktu ar pieciem procentiem... :) (c) Flint, beidz maldināt deputātu. Īpaši par tiem 5% :D Atkārtošos. Var palīdzēt tikai Austrālijas advokāts. Neviena tiesa mantojuma lietā neuzklausīs Flintu no Latvijas.

Mantojums ārzemēs
Var palīdzēt Austrālijā praktizējošs advokāts. Informācija par Austrālijā dzīvojošiem/praktizējošiem advokātiem (latviešiem) pieejama Googlē.

Kā lai tiek pie antibiotikām?
Autor, tu taču te izjoko tautu, vai ne? Neticu, ka cilvēks, kurš "Augstās" skolās gājis, varētu būt tik tumsonīgs. Bet varbūt tev ir hipohondrija - izdomā sev neesošas slimības, dramatizē jau esošās vainas. Tu varētu būt jebkura zāļu ražotāja staigājoša reklāma - OHO lietotāji jau zina par tavām sirds kaitēm, liekā svara problēmām, to, ka tu lieto antidepresantus un tagad arī zināsim, ka...

Prasības anketās
Vētra ūdensglāzē. Sieviete, varbūt aiz pārskatīšanās, nepareizajā vietā ielikusi ķeksi, bet jau tiek spriests par viņas un šeit esošās publikas kopumā adekvātumu. Toties, esi pievērsis sev uzmanību.

Vai citas sievietes tā varētu rūpēties par savām draudzenēm?
Visi ir apmierināti.Man nevajag vairs meklēt neko no malas dažādībai. ....bet mierīgi vēl varētu paņemt pāris dūdiņas savā aizbildniecībā (c) Sapi...ās meistarībā.

Vai citas sievietes tā varētu rūpēties par savām draudzenēm?
Slapji sapņi gaišā dienas laikā. Ne tev sieviete, ne viņas draudzene.

Davinājums no tēva, kāds vislētākais variants?
Savukārt, slēdzot pirkuma līgumu, var nākties VIDam pierādīt, ka pirkuma summa tiešām ir samaksāta. Ja pirkuma līgumā uzrādīsi neadekvāti zemu pirkuma summu, tad tie citi iespējamie neatraidāmie mantinieki vienalga var apstrīdēt to pirkuma līgumu kā fiktīvu.

Davinājums no tēva, kāds vislētākais variants?
Ko nozīmē "vislētākais" variants? Valsts, kancelejas nodevas, notāra pakalpojumi ir jāmaksā visiem. Valsts nodeva par īpašuma tiesību zemesgrāmatā = 0,5% no īpašuma kadastrālās vērtības + kancelejas nodeva, notāra pakalpojumi = līdz EUR 100. Vai nu dāvinājuma līgumu sastādīs notārs vai kāds cits jurists, tad attiecīgi izmaksas par līguma sagatavošanu.

Kāpēc jāmelo
Nerunājot par visa stāsta morāli, es tā arī autores tekstā nekur neizlasīju, kādā veidā tā precētā sieviete izsecināja, ka vīrietis ir mājās, t.i., kas par to liecināja? Automašīna pagalmā pie mājas? /minu/ Arī tam faktam var būt n-tie izskaidrojumi. Īsāk sakot - sieviete pati izdomāja problēmu un pati arī apvainojās, tā vietā, lai veltītu laiku vīram un bērniem.

Cik sievietei svarīgi saņemt apsveikumu Valentīndienā?
Puse dienas pagājusi un beidzot kāda uzdrošinājusies ielikt tēmu iekš OHO par Valentīndienu. Senāk te tāda nolaidība nebija vērojama:D Tas vien jau liecina, cik mazsvarīga šī diena ir, lai to kaut kā īpaši svinētu.

Bez jebkāda vairāk vai mazāk slēpta vai atklāta motīva
Interesanti, ka tēmas autore ielika tēmu un atklanījās līdz vakaram. Bet pēc tam vēl paspēja n-tās reizes iekomentēt. Jā, lai kā negribētos atzīt, OHO dīķis ievelk un ievelk un tā vien gribas lasīt un komentēt...un meditēt.

Attiecības vīrs-sieva
Nja, laikam te nav tas kas bija agrāk.(c) Ticamība visam stāstam tuvu nullei. Un ne jau pirmo reizi autors šeit makšķerē.

Labāk ēst desertu bariņā, nekā grauzt rupjmaizi vienatnē..?!
Atkal jau pieņem vēlamo par esošo? Cik vīrieši tev tā ir teikuši? Viens, divi? Tad kur ir tagad tie vīrieši, tie VISU tev piedevušie?

Esam divi
Var jau būt, ka tēmas autors savā būtībā ir labs cilvēks, bet no tekstiem jūtams arī, ka ne mazums problēmu ir viņa dzīvē. Vismaz ar savstarpēju komunikāciju. Te apsaucot visus par "kakātāju tautu" (10:50), draugus un/vai mīlestību diezvai var iegūt.

Deformējoša spondiloze - vai masāža palīdzēs?
AivarN, gluzi otradi. Jebkurs traumatologs, ortopeds vai neirologs saja gadijuma, pirmkart, ieteiks vingrojumus mugurkaula stiprinasanai. Mugurkauls turas uz muguras muskulaturas, tadel ari jatrene ir muskulatura. Katru dienu. Vingrot velams fizioterapeita uzraudziba vai vismaz izmantojot vina sastaditu vingrojumu kompleksu. Tie vingrojumi nav gruti, bet tas ir darbs ar sevi un jadara pasam...

kā izšķirties ja sieva atsakās?
Interesanti, kādēļ par nespēju nokārtot šķiršanos nejautā pats vīrs, bet gan neprecējusies sieviete? Ja vīrs un sieva nespēj vienoties, tad tikai tiasas ceļā var šķirt laulību.

SIA patiesā labuma guvējs
UR uz vietas jāiet un jāizlabo/jāpieraksta pieprasītā informācija. UR darbinieks visu arī paskaidros.

SIA patiesā labuma guvējs
Pieteikuma veidlapā jānorāda jaunais daļu īpašnieks kā patiesais labuma guvējs. Attiecībā uz iepriekšējo īpašnieku nekas nav jānorāda.

Supernova
Torpēdi, tava lielākā problēma ir tā, ka tu dzīvo vakardienā, t.b. nepārprotamā padomju laiku ietekmē, nostaļģijā pēc jaunības laikiem. Tak pieņem reiz, ka vecie laiki nekad vairs neatriezīsies un, nebūt ne viss, kas tev toreiz tika mācīts un pieņemams, šodien būtu jāuztver kā labu esam. Vadītāji (abi) tiešām bija nebaudāmi.

Kāpēc sievietēm interesē nauda ?
Nav brīnums, ka daudzi no tiem, kam būtu jāsatiekas, nesatiekas, jo dzīvo ar TĀDIEM stereotipiskiem uzskatiem.

Kupicu pārvietošana nesaskaņojot ar īpašnieku - tā dara?
Ja uz to lauku īpašumu aizbrauc reizi mēnesī vai vēl retāk plus vēl jau iepriekš aprakstītās situācijas ar kaimiņiem. tad ne to vien var sagaidīt. Par tēmu - Zemes dienests, mērnieks, robežu pārmērīšana, striktas/noteiktas attiecības ar kaimiņiem. Un jārod iespēja biežāk to savu īpašumu pieskatīt.

Finanses...
Protams. Depresīvs noskaņojums un īgnums pret visu pasauli garantēts.

Vai var uzskatīt, ka LV politisko partiju sistēma ir nostabilizējusies?
Tulit sekos temas autora reklama "progresivajai" partijai. Bet, par reklamu ir jamaksa... Par temu - ne, nav nostabilizejuzas tris minetas partijas. Pamata bus, bet bus ari JKP un vel 2-3 partijas.

Izraēla / Izraksti par zāļu lietošanu
Novembrii..., pat neapztridu.Bet zini, ari Izraela ir tads gadalaiks - ziema. Ja interese gaisa temperatura uz ko konkretiem datumiem, raksti privati.

Vai taisnība?
Durnoi primer zarazitelen. Kurts ir ātri apguvis atsevišķu PA kadru "slikto toni" attiecībā par sievietēm adresētiem komentāriem (rāda Torpēdas virzienā) un nu jau drīz varēs korī dziedāt kopā ar Torpēdu.

Izraēla / Izraksti par zāļu lietošanu
Ar zāļu līdzņemšanu nav bijis problēmu. Lidojot uz/no konkrēto valsti, zāles bija nododamajā bagāžā. Starp citu, šobrīd tur ir apmēram +16-17 grādi silts (ja rodas jautājums, kā ģērbties).

Vai taisnība?
Sada doma laikam var ienakt prata tikai Torpedo tuksaja, plikaja garlaicibas maktaja pauri.

Vai esot attiecībās vajadzētu šad tad no tām atpūsties-ieturēt pauzi?
Ir dzirdēta atziņa no vairākiem sabiedrībā zināmiem pāriem - viņi tik ilgi ir kopā un attiecības ir labas, jo ne tik bieži viens otru satiek. Ar to ir domāts, ka gan vīram, gan sievai ir aktīva sabiedriskā dzīve un aizņemti darbā un tas abiem ir pieņemams, un nav nepieciešami nemitīigi uzmanības apliecinājumi viens otram. Bet šāds modelis der pāriem, kas jau ir ilgus gadus kopā.

Kā tikt galā ar stiprām muguras - krūšu daļas sāpēm?
Mandomāt, vairāk būtu jāuztraucas par osteoporozi. Būtu jāsāk ar ģimenes ārsta apmeklējumu, tad - noteikt kaulu blīvumu. Tālāk jau konkrētā speciālista apmeklējums, piemēram, neirologs, fizioterapeits. Noteikti jāvingro, bet saskaņā ar speciālista norādījumiem.

Smaidi-svetdienas riitaa!
Jokot ir jāprot. Ne viss, kas tev šķiet joks, ir smieklīgi. Pirms gadiem 10-12, lasot PA bija tiešām jautri, tagad sen nekas tāds nav bijis lasāms. Nu jā, UK ar saviem stāstiem ir nepārspējams.

Ko Jūs domājat par šādu situāciju?
Saukt vīrieti par draugu, ar kuru ir pāris reizes bijis sekss un uz trešo viņš neieradās, ir jocīgi. Saukt vīrieti par draugu, kurš ar auto brauc garām Iecavā dzīvojošai "draudzenei", lai tā, savukārt, ar autobusu brauktu pie viņa uz Bausku, ir vairāk kā jocīgi. Patiesībā - smieklīgi. Sieviete ir iedomājusies vēlamo par esošo.

Tuvojošās krīzes un nekustamā īpašuma cenas
Pirms gaidi jebkuru citu krīzi, sakārto krīzi savā galvā. Nopietni.

Nerealniks
Kas te notiek?(c) Te notiek kolchozs.

Vīrieši - bērnu taisītāji un spermālie skopuļi
Kas tad tur bija, ka stundu pagaidīja tēti tas 8 gadīgais bērns?(c) Ja tu, solvita, būtu uzmanīgāk klausījusies šo ziņu, tad varbūt (es ceru) citādāk domātu. Tēvs bija atstājis bērnu pie spēļu zāles, teikdams, ka ieies uz 5 min.; zaudēja laika izjūtu un par bērnu aizmirsa. Varbūt arī tu mēdz savu bērnu kaut kur "aizmirst" ar domu - viņš taču gana liels, pats tiks galā. Vispār ir labi, ka tāda...

Kas tur slikts? Rūpēties par vācu kungu?
Tā iepriekšējā tēma bija par precēšanos, nevis par biznesa projektu. Un, kā te vairums ļaužu apgalvo, vai vismaz vēlētos, ka precas taču aiz mīlestības. Šajā tēmā pieteiktais "sašutums" laikam gan ir par to, ka dāmas plānam precēties ar vācu kungu pamatā ir aprēķins. Bet, kā saka - plānot jau var daudz ko, Dieviņš pasmiesies. Var gadīties, ka tā sirmā ("mīļotā") vācieša aprūpe ievelkas uz...

Kāpēc mūsdienās precēties?
Esmu par 99% drošs, ka Geisha arī pēc pieciem gadiem sēdēs OHO un par precībām ar vācieti varēs tikai sapņot. Kādēļ tā? Vienkārši - pārlapoju horoskopus...:D Par tēmu. Precības nozīmē divu cilvēku savstarpēju pienākumu, atbildību, emocionālu piesaisti, drošību, "aizmuguri" vienam par otru un nākamajiem bērniem. Un piemēram, cik ilgi savu radus, draugus, paziņas iepazistināsiet ar savu...

Vai mīlestību un seksu var jaukt kopā ar fekālijām?
Par to tika runāts vakar, tajā tēmā tev arī vajag izteikties, nevis jaunu tēmu cept.

Mīlestība
Jau cik gadus tu te, OHO, sēdi, vajadzētu jau tā kā kaut ko apgūt vai vismaz atcerēties, kraukli.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu