eksim_braalis

Virietis (88)
iepazīties ar eksim_braalis

39 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Nerealniks
Kas te notiek?(c) Te notiek kolchozs.

Vīrieši - bērnu taisītāji un spermālie skopuļi
Kas tad tur bija, ka stundu pagaidīja tēti tas 8 gadīgais bērns?(c) Ja tu, solvita, būtu uzmanīgāk klausījusies šo ziņu, tad varbūt (es ceru) citādāk domātu. Tēvs bija atstājis bērnu pie spēļu zāles, teikdams, ka ieies uz 5 min.; zaudēja laika izjūtu un par bērnu aizmirsa. Varbūt arī tu mēdz savu bērnu kaut kur "aizmirst" ar domu - viņš taču gana liels, pats tiks galā. Vispār ir labi, ka tāda...

Kas tur slikts? Rūpēties par vācu kungu?
Tā iepriekšējā tēma bija par precēšanos, nevis par biznesa projektu. Un, kā te vairums ļaužu apgalvo, vai vismaz vēlētos, ka precas taču aiz mīlestības. Šajā tēmā pieteiktais "sašutums" laikam gan ir par to, ka dāmas plānam precēties ar vācu kungu pamatā ir aprēķins. Bet, kā saka - plānot jau var daudz ko, Dieviņš pasmiesies. Var gadīties, ka tā sirmā ("mīļotā") vācieša aprūpe ievelkas uz...

Kāpēc mūsdienās precēties?
Esmu par 99% drošs, ka Geisha arī pēc pieciem gadiem sēdēs OHO un par precībām ar vācieti varēs tikai sapņot. Kādēļ tā? Vienkārši - pārlapoju horoskopus...:D Par tēmu. Precības nozīmē divu cilvēku savstarpēju pienākumu, atbildību, emocionālu piesaisti, drošību, "aizmuguri" vienam par otru un nākamajiem bērniem. Un piemēram, cik ilgi savu radus, draugus, paziņas iepazistināsiet ar savu...

Vai mīlestību un seksu var jaukt kopā ar fekālijām?
Par to tika runāts vakar, tajā tēmā tev arī vajag izteikties, nevis jaunu tēmu cept.

Mīlestība
Jau cik gadus tu te, OHO, sēdi, vajadzētu jau tā kā kaut ko apgūt vai vismaz atcerēties, kraukli.

Fetišs un vīriešu trakākās fantāzijas
Vel vakar autores anketa bija cita bilde. Kam sieviete fotografija ko patrauceja? Alo, admini!!!

Skotijas nokareno ausu runcis
Ehh, fida... Ja tu zinātu, ko nozīmē vārds "atbildība", tad šāda tēma/jautājums tev šeit vispār nerastos. Bet par manu gudrību gan nešaubies.

Skotijas nokareno ausu runcis
Ja jau tā kaķene būtu tīra šķirnes pārstāve, tad to brūtgānu meklētu avisam citādāk - ar šķrnes klubu vai audzētavu palīdzību. Audzētāji ar suņiem, kaķiem mēdz braukāt pa visu Eiropu un ne tikai, lai sapārotu to savu šķirnīgo mājdzīvnieku, bet te... vajag tuvāk Kuldīgai. Ne jau tai kaķenei to runci vajag, bet saimnieki cer uz vieglu peļņu.

Vai var uzbarot vīrieti?
Reizēm sieviešu stulbums liek pabrīnīties. Autore, kā noprotams, ka līdz šim tas vīrieC badu nav cietis, t.i., ēdis, cik gribējis. Kādēļ gan viņam pēkšņi būtu jāsāk ēst vairāk? Nu sacepsi lielāku bļodu ar kotletēm, domā - voņš vairāk apēdīs kā līdz šim? Sargies no savām vēlmēm, ja nu piepildās... Uzaudzēs tas vīrieC tos 10 kg, un tev viņš vairs nepatiks, un varbūt pat citu iemeslu dēļ.

Kā sauc sieviešu dzimtes dēmonu?
Izskatās, ka tev visi jautājumi tik ap vienu tēmu grozās. Labāk pastāsti, kā ar trušu biznesu sokās. Tu taču teicies baigo trušu fermu būvēt. Mandomāt, ja cilvēks laukos aizņemts ar lauku darbiem, tad viņam dienas vidū neatliek laika OHO prātot par dēmoniem.

Sarežģīta būtne neko negaida Ziemassvētkos :(
Tā ir tā pati, kas strādā veikalā par kasieri, par kuru reuz jau sūdzējies? Man domāt, ka tā ir tikai tava interpretācija, ka VIŅA ir sarežģīta, depresijas mākta utt. Atminoties visas tavas šeit PA liktās tēmas, tad tu esi riktīgs sarezģītais zvirbulis. Bet sieviete vienkārši kautrējas nosaukt kādu konkrētu vēlmi dāvanai. Paņem aiz rokas un abi apmeklējat veļas vai smaržu veikalu - lai pati...

Kāda atšķirība sarunai vienai no otras? Kā katra no tām ietekmē attiecības?
Tas ir domāts - pēc tam, kad viens otram ir atzinušies mīlestībā, nākamais jautājums "rotaļīgi" seko - bet kad tu iznesīsi miskasti un samaksāsi rēķinu par elektrību?

Melot vai teikt patiesību?
Vispirms ir jāatrod tas "kāds", kas gribētu ar tevi tās nopietnās attiecības, un tad var domāt, kam ko stāstīt. Citādi, tagad tās ir tavas fantāzijas par tēmu "ko es gribētu". Varbūt sāc ar to, ka tiec vaļā no tā precētā mīļākā.

Punjabi.
Labrador, izcietis banu, turpina atkal klupt virsū latvietēm. Tas, ka uz ielām redzami daudz ārzemju studentu, tai skaitā indusu, turklāt, redzami kopā ar vietējām (baltajām) meitenēm, nenozīmē, ka "daudzas latviešu jaunietes" izvēlas indusus. Šaurs, tev, redzesloks, autor.

Kritiskais brīdis, pirms vēl nav par vēlu?
Pļāpājot nevajag lietot alkogoļu, tad neattapsies palagos. /pers. pier./

Vai kungs var izrādīt seksuālu interesi par dāmu pirmajā randiņā?
Kā tiem ļautiņiem patīk sarežģīt dzīvi... Uzaicini šo pasēdēt uz soliņa parkā. Sāc spaidīties, tad viņas attieksme pret randiņu vietām un sesku pirmajā randiņā uzreiz būs skaidra.

"Samīļošanās vakars" par 5 eur - tik tālu nu esam nonākuši!
Baisi lēts pasākums. Samīļošanās ar orangutaniem noteikti maksātu daudz dārgāk.

paskaidrojiet lūdzu
Tas tāpēc, lai tu uzreiz zinātu, ka tā sieviete nav priekš tevis.

Kas ir uzticēšanās?
OHO kontekstā, uzticēšanās nozīmē to, ka tu izstāsti savam vīrietim, ka esi reģistrējusies OHO un viņam, to uzzinot, ir pilnīga paļāvība un nekādu šaubu un vēlmes kontrolēt, ka tu te tikai sarunājies un uzdod sasāpējušus jautājumus PA. Savukārt, uzticība nozīmē, ka tu viņa uzticēšanos nepievilsi.

Ar ko sākt sevis mīlēšanu? Vai spējat lūgt piedošanu?
Pievienošos fargo viedoklim (13:06) par "sevis iemīlēšanu". Šādi un līdzīgi termini/apzīmējumi mūsu ikdienā beidzamajā laikā (gados) ienākuši no kādām pseidoreliģijām un sektām. Jā, jā, kopš moderni "skaitās" aizrauties ar ezotēriku u.tml. lietām. Autore, vakar tu atsaucies uz P.Kļavas teikto. Tad, lūk pirms neilga laika kādā intervijā P.Kļava izteica ļoti līdzīgu viedokli, kā jau iepriekš...

Kā labajai meitenei kļūt par slikto meiteni?
Bet kādēļ tu esi iedomājusies, ka esi tā "labā meitene"? Piedod, bet atceroties tavas "izpausmes" PA jau labu laiku atpakaļ vēl zem citiem nikiem, par labu meiteni tevi nenosaukt. Var jau būt, ka tādas izpausmes ir tava poza, publiskais tēls un ārpus OHO tu esi dieva pienenīte, bet... kā sevi parādīsi, pēc tā arī tevi vērtēs.

lifts kā lamatas
d) tu esi seksuāli norūpējies, par ko arī liecina vairākas tavas beidzamo dienu tēmas PA.

Sievietes apģērbs kā vēstījums?
No Bonny teiktā izriet, ka sieviete var atļauties visu ko, bet vīrietim lūk - jādomā, kā savaldīt savus instinktus. Bet varbūt tomēr sievietei, pirms viņa iziet no mājas, novērtēt (kritiski!) savu izskatu un pašai saprast, kādu vēstījumu viņa ar savu apģērbu pauž apkārtējai pasaulei. Un nav runa tikia par vīriešu attieksmi, ne reizi vien nācies novērot, ka sieviete ir saģērbusies tā, ka liel...

Vai var seksot ar humoru?
Autor, tas tev atkal kārtējais atgādinājums par tavu lieko svaru. Jo resnāks vīrietis, jo viņam vājāks libido (testosterona līmenis), jo mīkstāks darbarīks. Tā ka, patiesībā - nekā smieklīga.

Elektrības patēriņš plītij
Iesaku aiziet uz veikalu 220 Lāčplēša ielā (laikam 29). Tur ir ļoti plaša izvēle un pārdevējs visu ļoti labi izskaidros, piedāvās labāko variantu (ne dārgāko).

Tematiskais randiņš!
Re, R.Lasmane saka, ka sekss attiecibas aiznem tik 15 proc. Ka tik neparcenties ar to "uguntinu" meklesanu. Un varbut, ka tavam virietim visi "uguni" ir pietiekosi un vins tavu centibu nemaz nesapratis.

Nepiedienīgs piedāvājums sievietei?
Mana kļūda . Vienkārši gribēju redzēt vai ir sievietes kuras būtu ar mieru reāli pamest LV. Šeit cik zinu visi ir pa pāriem, vai atkal meitenes tikko pēc skolas.(c) Pazudis tulkojumā jeb kļūda uzstādījumos jau pašos pamatos. Izskatās, ka pats nepiedienīgākais tēmā ir "došanās uz ārzemēm". Ar "nepiedienīgu piedāvājumu" klasiski tiek saprasts sekss par lielu naudu, bet kā izrādās, autors vēlas...

Cik ilgā laikā jāizņem metāla plāksne pēc lūzuma?
Ja jau sāp, varbūt tomēr iet pie ārsta, saņemt profesionālu konsultāciju, nevis ārstēties internātā.

Paaugstināts testosterona līmenis
Kuriem "viņiem" tu tur aizrakstīji?:D Pat neiedziļinoties tēmas muļķībā, priecājies, ka tas cipars tev nav 20. Tad būtu jāsāk uztraukties. Tie cipari aiz komata neko nenozīmē. Un par kādām citām novirzēm no normas tu noklusē?:D

Spondiloze un spondilartroze, foramināla stenoze un starpskriemeļu locītavas cista
Ar ģimenes ārsta nosūtījumu uz konsultāciju pie neiroķirurga - ortopēda. Iesaku Stradiņu klīnikas neiroķirurgus; viņiem ir arī privātprakses. Iesaku painteresēties arī klīnikā "Diamed". Uz konsultāciju vajadzētu paņemt līdz arī disku ar MR bildēm.

"Garšīgas" filmas
Man nesen stastija par krievu filmu, kas esot radita Baltijas perle. Karp otmorozhennij. Esot labi aktieri. Vaiak ta ka komedija.

Eilata - viesnīcas
Ein Bokekā, šķiet lētākā ir Leonardo Inn, bet ar puspansiju (brokastīm un vakariņām) nav ne vainas. Trīs minūšu gājienā līdz pludmalei; papildus (ja interesē) bez maksas busiņš ved uz SPA uz otru Leonardo viesnīcu.

Kam vajag tos minetus šminetus un citas šmucērijas?
"manos laikos..."/Gvena/ Bet tagad, kā redzi, ir citi laiki, citi tikumi. Diemžēl, tu to nekādi nespēj ietekmēt. Sirdsmieram - varbūt tomēr izdzēsties no Oho.

Inkognito iemesls sarakstē
Dažs te laikam ar kaut kādu misijas apziņu dzīvo... Ar kādiem desmit nikiem nenogurstoši cep tēmas vai arī katrā tēmā piemin kaut kādus pasaku tēlus "mauķelsonus". Atliek vien pabrīnīties, cik garlaicīga dzīve ļaužiem.

Vai ir jēga izteikt dusmas vai labāk noklusēt, lai nesabojātu stāju?
Autore, tā ir tava izpratne par lietām, kā citiem cilvēkiem vajadzētu runāt, rīkoties - tā, kā tu, tavuprāt, būtu rīkojusies. Bet tie ir pavisam citi cilvēki, ar savu domāšanu un savu rīcību un nekur nav teikts, ka viņi rīkojas nepareizi. 1. Vispirms vajadzēja noskaidrot, vai pēc tām sēnēm tev būs jābrauc akaļ vai arī tās tev pievedīs klāt. Iespējams, tam lauku cilvēkam tas brauciens pie tevis...

Kā pārvarēt dusmas un aizvainojumu?
1. Iedzert sirdsdrapes. 2. Ieturēt gaaaaaaaru pauzi uz vīriešu meklējumiem. 3. Beigt reiz vīriešus saukāt par večiem un mēģināt saprast un atrast arī ko labu vīriešos.

Kāpēc sievietes pēdējā laikā sit savus vīrus nost?
Diezin vai sēžot pie dzertuves (pardon - "kafejnīciņas") un klausoties iedzērušu vai pārdzērušu vīru runās/žēlabās par sievām un dzīvi vispār, var gūt patiesu priekšstatu par sieviešu vardarbību. Autore, padomā, kā tu varētu reaģēt, ja vīrs katru otro vakaru nāktu mājās dzēris, piedzēries.. Kādēļ tā rīkojas sievietes? Iespējams, bailes, bezspēcība un izmisums par esošo situāciju. Daudz ko nosaka...

Kāpēc dabai bija vajadzīgi divi dzimumi?
Kad vīrieti ķer klimakss un viņš kļūst "slinks un kautrīgs"/Chris1986/, tad viņš sāk apmeklēt Uģa Kuģa lekcijas, lasīt literatūru, kur katrs otrais rakstītais vārds viņam nav saprotams, un visbeidzot pievēršas zinātnei...:D:D<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu