eksim_braalis

Virietis (88)
iepazīties ar eksim_braalis

22 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Izsalkums-kas primāri: sekss vai ēdiens?
Vispār jau abus uzreiz un bez maizes. Kā tur bija ar kokletēm.

Lūdzu iesakiet labu un uzticamu ceļojuma koferi.
Vislabākais čemodāns ir acainais tīkliņš, bet tādus vairs neražo.

Ja jūs pieķertu savu draugu neķītrībā, vai pātrauktu attiecības morāles dēļ?
Pārtrauktu un iesniegtu iesniegumu prokuratūrā.

Septiņi nāves grēki.
Slinkums gan ir tikumu tikums!

Septiņi nāves grēki.
Paņemt naudu un nedot. Lielākais grēks.

Kam vieglāk ir pārdzīvot šķiršanos - vīrietim vai sievietei?
Parasti advokātam ja nesamaksā honorāru.

Kāds minimums cukura būtu jāliek klāt ābolu sulai, lai tās uzglabātu pasterizētas?
Es fermentizēju bez cukura.

Kā krāsot audumus ar kālija permanganātu?
Es to daru ar mazo otiņu.

Kāpēc tāda neziņa par vēlēšanām, ja cilvēki balso pēc vērtībām?
Es ne tikai ticu, es zinu, ka "Progresīvie" LR parlamentā neiekļūs.

Suņu barībā hormoni?
... jo salīdzinoši nesen arī sunene sākusi mantiņas mīcīt ar attiecīgajām kustībām.... Sunenei "viltus grūtniecība", ne barībā vaina. Vetārsta konsultācija... un viss atrisināsies.

Masieris mugurai
Par 100% piekrītu 10:33 viedoklim. Īpaši tas attiecas uz veicamās terapijas secību - jāsāk ar neirologu (ar ģimenes ārsta nosūtījumu). Masieris ir beidzamais, ko ieteiktu.

Kāda tad ir tā "foršā meitene"?
(13:53) Jauna, skaista, slaida, taču pupaina, izcila gultā, lieliska virtuvē, turīga. Tas tā īsumā. Un daudzas tu tādas esi saticis dzīvē - 7 in 1? Un pēc rakstura var būt ragana?

Ja nevedās ar meitenēm?
Eiženij, par ko tad suni tā sodīt? Nez, vai ir vismaz kaut kas, kas autoram "vedas"?

Ja vīrietim vajag tikai ´´mammu´´?
Par sevi domā ... harizmātisks (c) vēlmi pēc bērniem, naudas, soc.stāvokļa, varas, laba rakstura...ja man to nemaz pašam nebūt nevajag. (c) Tēmas autors melo, tik nav īsti saprotams - pats sev vai ohojiešiem. Vīrietim nevajag sievieti - "mammu" un nav daudz tādu sieviešu, kuras no "laba prāta" gribētu būt par "mammu" pieaugušam vīrietim. Sieviete vēlas rūpēties par mīļoto vīrieti, bet ne...

Kas tā par shēmu un vēl no pajoļa?
...aprakstītais modelis taču ir ļoti populārs oho un citu iepazīšanās portāla lietotāju vidū! Vai tad jums pašiem un pašām apritē nav vismaz 3-4 varianti vienlaicīgi?! (c) Tiešām?! Man tā nav un domāju, ka lielākajai daļai tā nav un arī nevajag. Pietiek ar vienu. Ja būtu kaut tā viena/-s, tad piektdienas vakarā nebūtu laiks sēdēt iekš OHO. Par konkrēto personāžu - iedomājieties, kā uz šīs...

STOP!
Izskatās, ka OHO štata darbinieces solvitasa un hloja katru dienu sacenšas savā starpā, kura indīgāku tēmu par tiem "riebīgajiem" vīriešiem sacerēs. Nez, kā viņas pie bērniem tikušas, šitādu žulti spļaudamas, un kā savus dēlus audzina.

Mīlestība
Papildinot 12:09 viedokli - ar tādu domāšanas modeli var dzīvot tikai šodienai, nedomājot par to, kas notiks rīt. Tā teikt - pēc manis kaut ūdens plūdi.

Zviedru gaļas bumbiņu bizness
Par tādu "produktivitāti" kā autorei, darba devējs varētu maksāt tik minimālo stundas likmi. Līdz Zviedrijas ekonomikai Latvijai vēl augt gadus 20 vismaz.

Pajautāju Gobzemam
Ja solvitas rakstīja Gobzemam tādā pašā stilā un ar tādām pat kļūdām tekstā, kā viņa šeit raksta tēmas un komentārus, tad nebrīnos, ka Gobzems viņu nobloķēja. Gobzems varbūt padomāja, ka solvitas ar viņu flirtē savā dīvainajā manierē.

Nez kādiem tad "varoņiem" tās meičās te atbild 100%?!
0:29 Manā priekšā kaila gulēt ar izplestām kājām var kaut visskaistākā sieviete , bet tas nenozīmē ,ka lēkšu viņu apseglot , vispirms viņai būs jāpierāda savas spējas matemātisku uzdevumu risināšanā , beigās no galvas būs jānosauc visas fizikas formulas , un kad būšu pārliecinājies , ka partnere ar fiziku ir iepazinusies , tik tad ,ja vēl abiem ir iekāre - var mesties virsū fiziku praksē...

Ko darīt ja gribas ar kādu iepazīties,bet ir baigais slinkums to darīt!
Labi, ka pateici. Ja slinkums, tad arī nevajag - pārējām par vienu konkurenti mazāk.

Dzīvoklī deklarētas firmas bankrots
Peeteri (2:08) - pilskungs jau uzrakstīja, ka bez īpašnieka rakstiskas piekrišanas juridisko adresi reģistrēt nevar; un šī rakstiskā piekrišana ir jāiesniedz UR. Deklarēšanās kādā dzīvesvietā "nepiešķir" īpašuma tiesības.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu