eksim_braalis

Virietis (88)
iepazīties ar eksim_braalis

20 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kur operē žultspūsli?
Plānveida operācija ir valsts apmaksājama.

Nevar vai kas? Versijas?
Starp citu, vakar devos uz jūru ne jau viena un ne jau ar sievieti, bet ne sûda jûs vairàk nesagaidîsiet (c) Autorei tagad, gluži kā Lindai M., ir publiski jātaisnojas, ka viņa "it kā ar kādu ir aizņemta", lai kaut kā nebūt pietušēto to reālo aplauzienu, ka nedabūja to, ko gribēja:D

Kā izbeigt stāvokli pusvesels-pusslims
Es neesmu doktors, bet to nu gan zinu - ja organismā ir kāds iekaisums, pat, ja tikai saaukstēšanās, neviens ārsts neieteiks gulēt karstā vannā - tādā veidā tas iekaisuma process "aiziet" pa visu organismu. Ieteikums - apmeklēt imunologu.

Kādas domas sievietēm autolēdijām?
Tas piedāvājums vairāk izklausās pēc izklaides pasākuma, kad tas autoelektriķis vairāk skatīsies dāmas "acīs", ne kā veiks savus tiešos pienākumus un, tā aizskatīdamies, noteikti kaut ko aizmirsīs mašīnai salabot vai nomainīt.

Arī par attiecībām ir jāmaksā?
Izskatās, ka algas diena vēl nav bijusi... un šīs beidzamās tēmas, savā veidā, ir sauciens pēc palīdzības. Par tēmu. Autore kļūdās. Kāpēc - "diemžēl" - daudzi to dara ar prieku. Vienīgi - atšķiras maksāšanas līdzekļi.

Esat dzīvē devēji vai ņēmāji?
Autorei jau pašos pamatos nepareizs, pārāk šaurs uzstādījums - vai tad "došana" nozīmē vienīgi naudu, naudas attiecības? Un kur tad paliek emocijas, morāle, empātija?

Lielisks veids kā pavadīt atvaļinājumu - iestāties zemessardzē?
Par zemessardzi nav info, bet ir dzirdēts, ka armijā dienošās sievietes armijas biedri vīrieši sauc par "kaujas vistām". Un nepavisam nav viegli sievietēm armijā.

Neskaidrība par skaņām
Palasīju pēdējo dienu PA un radās daudz neskaidrību.... (c) Par autores neskaidrībām un debīltēmu vairošanu var tikai teikt - stulbs un vēl stulbāks.

Rēta
Dermatix silikona ziede.

Alimentu parāds
Sliņķiem un muļķiem vienmēr un visur kāds cits būs vainīgs. 10!!! gadus vecis mocījies tais ārzemēs un pat nekādu mācību nav guvis.

Nosaukt bērnu par Zose? Ir ok?
Par vairākiem uzskaitītajiem vārdiem tēmas autore ir samelojusi - nav tādi personvārdi reģistrēti. Par vairākiem no vārdiem ir nojaušams, ka vecāki ir citas tautības, ne latvieši un citā valodā tas konkrētais vārds nolasās labāk nekā latviešu valodā. Piekrītu viedoklim, ka atsevišķos gadījumos, dodot bērnam vārdu, šķiet, vecāki vadījušies pēc kaut kādām mirkļa iegribām, neaizdomājoties, ka...

Atcelt beidzot to pulksteņu raušanu turp šurp turp šurp turp šurp !
Mani šajā sakarā nekas nebesī. Tā nebūt nav lielākā problēma šajā dzīvē. Un ja nu negrozīt, tad, lai galīgi nenojuktu, pareizi būtu palikt pie ziemas laika. Varat parakstīties, cik vien gribat - neatcels Latvijā laika grozīšanu, kamēr vien visā Eiropā/pasaulē to neatcels.

Laikmeta sērga-vēzis
Zinu vienu reālu gadījumu. Bet, tas laikam ir atkarīgs no vēža lokalizācijas vietas un attiecīgi izvēlētām ķīmijterapijas zālēm. Kā jau te iepriekš minēja, matu zaudēšana gan ir mazākais par ko vajadzētu satraukties. Lai laba veselība!

Sūdzības ,pa latviešu sievietēm .
deguns viņām pa augšu(c) Vienīgais tavs pareizais novērojums, jo kā pētījumos pierādīts, tad visgarākās sievietes pasaulē ir tieši latvietes. Ja citādi nespēj "izaugt" līdz viņām (lasi - sievietēm vispār), tad varbūt sāc nēsāt platformenes.

Māja bez īpašnieka
Īpašumu reforma Latvijā sākās jau 1991./1992.gadā. Jābrīnās, ko līdz šim cilvēks ir (ne)darījis, lai īpašuma tiesības sakārtotu. Ja jau ir atzītas (atjaunotas) īpašuma tiesības uz zemi, tad, domājams, uz kādu (iepriekšēju) īpašuma tiesību apliecinošu dokumentu pamata. Īpašuma tiesību apliecinoši dokumenti, ieraksti Zemesgrāmatā u.c. dokumenti meklējami Valsts arhīvā. Ja ir bijuši ieraksti par...

Zvani un aicinājumi "investēt"
Mani, savukart, interese, kadel cilveki atbild uz nezinamiem numuriem no arvalstim, pie tam zinot, ka taja valsti neviens radinieks vai draugs nevar tur but?

Mantojums ārzemēs
Ja iespējams kaut ko vairāk par šo lietu uzzināt privātā sarakstē, varētu mēģināt ko līdzēt. Man pietiktu ar pieciem procentiem... :) (c) Flint, beidz maldināt deputātu. Īpaši par tiem 5% :D Atkārtošos. Var palīdzēt tikai Austrālijas advokāts. Neviena tiesa mantojuma lietā neuzklausīs Flintu no Latvijas.

Mantojums ārzemēs
Var palīdzēt Austrālijā praktizējošs advokāts. Informācija par Austrālijā dzīvojošiem/praktizējošiem advokātiem (latviešiem) pieejama Googlē.

Kā lai tiek pie antibiotikām?
Autor, tu taču te izjoko tautu, vai ne? Neticu, ka cilvēks, kurš "Augstās" skolās gājis, varētu būt tik tumsonīgs. Bet varbūt tev ir hipohondrija - izdomā sev neesošas slimības, dramatizē jau esošās vainas. Tu varētu būt jebkura zāļu ražotāja staigājoša reklāma - OHO lietotāji jau zina par tavām sirds kaitēm, liekā svara problēmām, to, ka tu lieto antidepresantus un tagad arī zināsim, ka...

Prasības anketās
Vētra ūdensglāzē. Sieviete, varbūt aiz pārskatīšanās, nepareizajā vietā ielikusi ķeksi, bet jau tiek spriests par viņas un šeit esošās publikas kopumā adekvātumu. Toties, esi pievērsis sev uzmanību.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu