leone

Sieviete (58)
iepazīties ar leone

8 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Dziemsmusvētki un dziedātāju un mūzikas mīļotāju tauta
Man patika joks: "Mainu 2 biļetes uz Dziesmu svētku noslēguma koncertu pret divistabu dzīvokli Purvciemā". :)

Kādi ir elektroniskās cigaretes plusi un mīnusi?
Nekas diži labs no tādas ķīmijas diez vai ir.Var mēģināt pīpi-izskatās solīdi un nesmird tik briesmīgi kā cigaretes.Jā,noņemšanās ar pīpi ir lielāka,iespējams,ka arī dārgāk sanāk,jo laba tabaka maksā,un vajagot vismaz 2 pīpes-kamēr viena ir lietošanā,otra atpūšas.Un vēl vesela čupa visādu pričendāļu procesa nodrošināšanai.

Problēmas, kas vīriešos atklājas uzsākot kopdzīvi un mēdz novest pie šķiršanās?
Bezatbildība un melīgums.Ja par melīgumu vēl varētu domāt,ka tas radies no pārliekām prasībām,nepārtrauktas kontroles(samelošu,lai mierīgāk dzīvot),tad bezatbildība ir pilnīga katastrofa.Cilvēki dzīvo kopā pamatā tāpēc,lai viens otru atbalstītu visādos veidos,jo tikai jaukai laika pavadīšanai pilnīgi pietiek ar satikšanos.Un,ja izrādās,ka cilvēks apsola,bet neizdara,vai arī izdara citādi,kā bija...

Robinsons kruzo
Vīrieti.Praktisku apsvērumu pēc-lai būtu kāds,kurš var tikt galā ar sievietes spēkam nepaceļamiem darbiem.Ja runa ir par izdzīvošanu,tad,iespējams,pielietojot seno modeli,kur vīrietis ir mednieks un sieviete-vācēja un pavarda sargātāja,tas būtu visreālāk. Galu galā,gadu var paciest jebkuru vīrieti. :)

Kadēļ cilvēkos ir tik daudz žults un ļaunuma?
Tāds īsts ļaunums,manuprāt,ir visai reti sastopams.Biežāk gadās,ka par ļaunu tiek uzskatīts cilvēks,kura attieksme pret "manu cienījamo personu" nav bijusi atbilstoša vēlamajam,nav attaisnojusi (pilnīgi nepamatotas)cerības - kaut kā tā.

Sievietes pienākumi pret vīrieti, esot attiecībās?
Sverīgi sabalansēt tiesības un pienākumus,turklāt abiem partneriem.Kādi tie ir-tas pašu ziņā,neba nu sveši ļaudis citu dzīvē satikmi regulēs.

Kā iepatikties sievietēm?
Es lielā mērā varu piekrist tekstam,ka mēs cilvēkus mīlam nevis par to,kādi ir viņi,bet gan par to,kā viņi liek justies mums.

Sievietes,kas dzivo vienas...
Ir vienatne,kad cilvēks dzīvo viens un jūtas labi,tā dzīvojot,tas ir paša izvēlēts stāvoklis uz ilgāku vai īsāku laiku.Un ir vientulība-nomācošs,sāpinošs,bieži negribēts,bet dzīves uzspiests stāvoklis,kuru mainīt ir kvēla,bet ne vienmēr piepildāma vēlēšanās.Mans dzīves modelis-vienatne,kas neizslēdz vīrieša parādīšanos tajā(terapeitiskās devās).:))<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu