leone

Sieviete (57)
iepazīties ar leone

7 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Mērvienība
Kaut kur prātā aizķēries tāds termins kā rīse(stack of paper).

Arī pa Latviju ir interesanti paceļot!
Ja ceļojumu laikā gadās baznīcas satikt,vienmēr cenšos ieiet iekšā,pasēdēt,Tēvreizi noskaitīt.Ja ir iespēja,uzkāpju baznīcas tornī. Esmu arī kāpusi augstu kalnos nežēlīgā karstumā uz mazītiņu,speciāli būvētu,lai no jūras neredz, pareizticīgo klosteri un baznīciņu Krētā.Kaut uzskatu,ka ar savu Dievu varu aprunāties bez baznīcas starpniecības,man tās patīk kā kultūrvēsturiski objekti.

Dzīva uguns,mūzika,daba ?...... kas JUMS iepriecina dvēseli ?
Saullēkti un saulrieti,baudīti dabā.Negaiss,ko var vērot no droša patvēruma.Jūra visos laikos,vietās un veidos.Mājīgums jebkādā izpausmē.

Vai esat čakli vai slinki ĒST-Gatavotāji?
Ja ēšanu nepaceļ reliģijas līmenī,tad notes brīdī var apēst kādus pelmeņus,cīsiņus,no "burciņas" vārītu zupu iestrēbt,laiku un spēkus svarīgākiem mērķiem novirzot.Bet,protams,nekas nevar būt labāks par kārtīgu mājās gatavotu ēdienu.

Kultūras mantojums.
Nu,nu-un kā tadar Itālijas,Grieķijas,Spānijas,Francijas kultūras mantojumiem???Tās valstis tak nav Austrumos.

Kultūras mantojums.
Vai nav tā,ka patiesībā ir maz informācijas par šo valstu kultūras un garīgo mantojumu,ka ļaudis tiek uzskatīti par "mežoņiem",jo gandrīz neko nedara tā,kā "mēs",jau sākot ar to,ka nerunā "mūsu" valodā?

Kādai ir jābūt sievietei lai vīrietis gribētu viņu precēt?
Ja pieņem,ka laulības pamatā ir kopēji bērni un kopēja saimniecība,tad iznāk,ka jābūt labai mātei,labai saimniecei.Tik kurš gan noteiks to labumu...Un tās skaistās frāzes par Lielo Mīlu der labi,ja pirmos dažus gadus,pēc tam augstākā vērtē būtu iecietība,kopējas intereses,atbildības sajūta-tas arī jāņem vērā.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu