riebekle

Sieviete (47)
uzzināt vairāk par riebekle

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Prezervatīvi - kuri ir labākie?
Tā, nu re, sacēlies nākamais jautājums. Par prezervatīviem. Kuri ir tie labākie? Citi bieži plīst, citi rullējas nost... Vārdu sakot, kādi būtu ieteikumi - kurus pirkt un kurus noteikti ne? Jādomā,...

Sacēlies jautājums par tievēšanu
Nu tad tā, apnika pa privātām sarakstēm aprunāt tievēšanas jautājumus! Izdomāju, ka varbūt ne tikai man un manām draudzenēm šis jautājums aktuāls. Padalieties ar savu pieredzi tievēšanā - kā izdevās,...

230 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Skaistākās vietas Latvijā?
Luusil, kāpēc tev šķiet, ka es nezinu. Ne jau tu viena tāda attapīga. :DDD

Skaistākās vietas Latvijā?
Riebekle uz bunkuriem vilina? (c) Nevilinu, esmu tur pāris reižu bijusi, var apvienot ar pastaigu gar jūru, jo bunkuri ir turpat pie jūras priedēs. Bunkuros ir interesantīgi uzraksti uz sienām. :D Ložņājot un kāpelējot laiks paiet nemanot. Vienīgi vajadzīgi ērti apavi un apģērbs, arī kādu lukturīti vēlams paņemt līdzi, kaut gan var jau izlīdzēties arī ar to, kas telefonā.

Sausā RAUGA izmantošanas daudzums salīdzinājumā ar paciņu raugu.
Vilx jau visu pateica - skaties pēc miltu daudzuma, uz paciņas jau viss uzrakstīts.

Skaistākās vietas Latvijā?
Par kapiem domāju nopietni. Rīgā Lielie kapi, Pokrova kapi, Mežakapi, Brāļu kapi. Siguldā ir skaisti un sakopti kapi ar brīnišķīgu kapliču. Katras vietas kapiem ir savs skaistums, var staigāt kā pa parku, apskatīt vecos, apsūnojušos kapakmeņus un kaltās sētiņas, stādījumus, kapakmeņus, pieminekļus. Ja grib ložņāt pa bunkuriem un vecām ēkām, tad varu ieteikt Daugavgrīvas cietoksni un Mangaļsalas...

Vai sekss kādam arī interesē?
dabasmiili, sēņošanas sezona ir atklāta, tāpēc jau kādu laiku var pie kartupeļiem dabūt arī sēņu mērci. Bet tā jau ir - kamēr vieni par kaut ko sapņo, citi jau to sen ir dabūjuši. :D

Skaistākās vietas Latvijā?
Kapi ir interesantas un skaistas vietas.

Vai mes justos pasi prieks sevis ka kret...,ja?
Šajās karnatīnas dienās vairāk kā jebkad novērtēju pozitīvo cilvēkos. Reizēm ir totāls psiholoģiskais pagurums no visas tās informācijas, kas katru dienu jāpārlasa, jāpārsūta kolēģiem, jāuzklausa un jāredz netā, tāpēc ar pateicību novērtēju un palaižu tālāk to optimistisko un foršo, ar ko kāds padalās.

Kadu Mes veletos apkartejo psihologisko soc.vidi?
Lai empātiski atvērti izteiktu savas sajūtas, ir vismaz atsevišķos gadījumos jābūt ļoti diplomātiskam. :) Citādi no tā mana patiesīguma kādam būs uzmesta lūpa un sabojāta turpmākā veiksmīgā komunikācija. :d Vārdu sakot, var teikt visu, kā tas ir, bet ir jāprot to pateikt tā, lai vārdi sasniedz mērķi, bet nenodara pārlieku kaitējumu otra psihei. :D

Vai "sodien" aktuals draudzibas jautajums?
Piekrītu Neko. Speciāli sameklēt vai "dabūt" draugus nevar. Vai nu tie uzrodas, vai nē. Nezinu, kā citiem, bet man tie uzrodas parasti īstajā brīdī Un paliek. Bet par to izdevīgumu runājot, to jau var just, vai cilvēks ar tevi ir tikai tāpēc, ka viņam tā ir izdevīgi, vai tevis paša dēļ. Bez tam, man vienmēr ir prieks izpalīdzēt draugiem un prieks, ka zinu, ka grūtā brīdī arī es uz viņiem varu...

Bailes.
Kādreiz man bija bail, ka neatradīšu īstos vārdus. Tagad man ir bail no tā, ka atradīšu.

Piegādes laiks no ebay
Tās norādes var būs dažādas, bet jārēķinās, ka tā vienmēr tomēr būs laimes spēle. Man ir bijis, ka atnāk pāris nedēļu laikā un ir bijuši 3 mēneši jāgaida, un prece atnāk tad, kad sen jau uz to vairs neceru.

Neciešami sīva, asa sviedru smaka
Ar šādu problēmu saskāros savā vienā bijušajā darbā, kur kolēģei šāda nelaime bija. Dušojās, mazgājās, tīras drēbes vilka, bet nekas nelīdzēja. Sliecos piekrist Feldei - jāattīrās, jāpiedomā pie uztura, jāpārbaudās pie ārsta.

Kā jums ar apņemšanos kaut ko sākt.......
Vislabākais padoms, ko esmu lasījusi par šo tēmu - ja tev ienāk prātā kāda ideja, īsteno to tūlīt, nekavējoties. Gribēji sākt vingrot/skriet/vājēt/lasīt/atmest smēķēšanu u.t.t. - dari to tūlīt, nekavējoties. Ja nesāk tūlīt, motivācija transformējas slinkumā un "par to es padomāšu rīt". :)/vot, došos pastaipīties tagad, citādi, ziniet, vecums, un Kāmasūtra nesanāk kā nākas/:)))

Switch vs router
Jēziņ, tas jautājums ir ķīniski?

Kurš dzimums vairāk pieķeras otram?
Man liekas, ka verdzība un līdz ar to arī īpašumtiesības uz cilvēkiem tika atceltas vēl aizpērnā gadsimtā. :) Bet par vistām gan zezinu - ja spēj pierādīt, ka tas tavs putns, tad droši vien gan jau atgūsi. Ar suņiem šobrīd vieglāk, tos čipo. :)))

Pavasaris
vējsun, tevi te algo dzīvības uzturēšanai? Bumsiks atvaļinājumā? P.S. Receptes nav, man krājumā ir tikai klikšķi.

Pavest un pamest
Jā, kāpēc mani bildina jau kurais? Un bez seksa! Varbūt vienkārši nevajag dot viņiem?

Slēpšanās no sevis paša/_as
Nu nez, kad pasaku, ka esmu resna un nesmuka, lielākā daļa atšujas. Pat vairs bildi neprasa. Ātri un ērti. :)))

Slēpšanās no sevis paša/_as
Tā varbūt nav slēpšanās no sevis paša. Tā varbūt ir iestrēgšana. Iestrēga tajā laikā pirms 10 gadiem un ārā netiek. :))) Bet galvenais, lai cilvēks labs. :)

dzīve epidēmijas laika
Man šķiet, ka vienāka es jutos, kad uz darbu katru dienu braukāju, brīvāka savā izvēlē brīvā laika pavadīšanā, tagad vairāk pa māju, būtībā rutīna un ierastās četras sienas, nu izraujos reizi dienā uz pāris stundām mežā, tad jūtos labi un pati sev.

Kā jūs vērtējat šo..?
Cik zinu, daudzās valstīs tirdzniecības centri un lielveikali nedēļas nogalēs ir slēgti vai strādā pusi dienas. Normāli, manuprāt. Katrā ziņā man nebūtu iebildumu.

Vai jums tas liekas pieņemami?
Jason, ja cilvis par sevi nav pārliecināts un nemitīgi šaubās, tad iznīcinošs būs pat otra mēmais skatiens ne tajā virzienā. :D

Vai jums tas liekas pieņemami?
Jason, kāpēc nevar priecāties par kaut ko skaistu? Tas nenozīmē, ka otrs ir nesmuks un vairs nepatīk. Ja kāds patīk, tad viņš patīk ne jau tādēļ, ka ir vissakistākais, bet gan tādēļ, ka viņš ir tieši tāds, kāds ir. Vienmēr kāds būs skaistāks par mani, neglītāks par mani, labāks par mani, sliktāks par mani, gudrāks par mani, dumjāks par mani, bet neviens nebūs tieši tāds, kāds esmu es.

Vai jums tas liekas pieņemami?
Es tik reti par kaut ko sajūsminos, un vēl retāk par to runāju skaļi, tomēr ja redzu kaut ko, kas patīk, tagad padalos ar iespaidiem un pasaku otram, ja kaut ko skaistu redzu, vienalga, vai tā ir sieviete vai vīrietis, vai skaista ēka, zieds, skulptūra vai vēl kas. Un tāpat neiebilstu, ja otrs pasaka, ka re, pamanījis kaut ko skaistu. Tas tā normāli šķiet. :)

Randiņi un sekss.
Koa?

Kā vērtīgi izmantojat brīvo laiku ?
Es no mājas pastrādāju tik, cik varu un cik nav slinkums. :D

Kā vērtīgi izmantojat brīvo laiku ?
Tīru un kārtoju datorā failus - bildes, dokumentus. Dodos dabā ieskatīt un iebildēt smukumus. Atslābinos un ļaujos dzīvoties sev.

Attiecības ar sejas maskām
Šodien jau Rīgas centrā redzēju pāris cilvēkus ar maskām, tāpēc diez vai kādu nolinčos. Domāju, ka šobrīd cilvēki pret ko tādu attiecas ar izpratni.

Kur vecenēm prāts!!! Kur tādas izvirtules rodās!!!!???
Deavid, nopietni iesaku puišus, vēlams precētus. Ar garantiju neviens ar ģimenes veidošanu un bērniem neuzmāksies. :D

Kur vecenēm prāts!!! Kur tādas izvirtules rodās!!!!???
Mjā, un ja anketā sekss nav atzīmēts, tad ir neadekvāta? Bet slima viņa tiešām ir, ja izvēlējusies ar tevi randiņot. Vai varbūt vienkārši tavus komentārus PA nebija palasījusi. Neķer kreņķi, pārorientējies uz puišiem, tie visi grib seksu, ar garantiju.

Shaadu veestuli saneemu no viiriesha,kursh sevi uzskata par loti gudru,juusu domas?
Akdies, tad ta nu baigā šaize. Aizsūti viņam to vēstuli atpakaļ. Un nobloķē.

Attiecības ar sejas maskām
Kamēr neesmu slima vai kamēr tās maskas nenosaka par obligātām, tikmēr iztikšu bez. Esmu apņēmības pilna mierīgi izslimot, ja nu kas gadīsies. Bez tam, gaidu, kad tikšu ezerā, varbūt nākamnedēļ. Jārūdās un jāsapurina imunitāte. Līdz tam - pastaigas svaigā gaisā un dārza darbi, un nekādas panikas.

Vai fiziskā slodze pazemina imunitāti?
Nevajag sevi mazohistiski izdzīt līdz spēku izsīkumam, bet gan visu darīt ar baudu un tik, cik patīk, tad būs gan veselība laba, gan imunitāte stipra.

Ja vīrietis nepazīstamai sievietei piekasās par visu, spiežas klāt - ko tas nozīmē?
Liec lietā savu praktisko pusi - iedod viņam savas mantas paturēt,tad šim rokas būs aizņemtas un nevarēs grābstīties. Aizsūti pēc kafijas un bulciņas, vai pēc ūdens, vai vēl pēc kaut kā.... Vārdu sakot, atrodi praktisku pielietojumu.

Tukšas neatveramas vēstules.
Kāds pa ceļam vēstules atver un burtus apēd. :)))

MĪĻĀKĀ?
A ko darīt, ja vīrs pieķeras mīļākajai? Kurš vainīgs?

MĪĻĀKĀ?
Vot, zaraza tāda, šitā pieķerties vīram! :D

vai jŪs bērnībā pēra?
Vienreiz, ar siksnu. Atceros vēl tagad. Man sāpēja zobs, ļoti sāpēja, raudāju visu rītu. mamma deva zāles, bet nepalīdzēja. Toreiz pie zobārsta bija grūti tikt, garas rindas un tā, telefons mums nebija, tāpēc tētis bija aizgājis līdz zobārstam un sarunājis, ka paņems mani ar visu sāpošo zobu. bet es kā uzzināju, ka pie zobārsta jāiet, palīdu zem lielā dīvāna viesistabā. Da tā palīdu, ka mani ar...

Mīļākās status
janisb, nu beidz! Vienmēr taču ir bijis tā - dod - mauka, nedod - arī mauka. :D

Mīļākās status
Patiesībā jau nav starpības, vai būt par mīļāko/mauku par brivu, par tasi kafijas vai par 1000. No tā daudz nekas nemainās statusā. Patiesībā taču citiem ir vienaldzīga tava izvēle, dari kā vēlies.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu