riebekle

Sieviete (45)
iepazīties ar riebekle

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ieteikumi lūpu balzāmam
Izbeidzās mans iemīļotais lūpu balzāms, Oriflame Aloe Vera, vairs katalogā neatrodu, izskatās, ka neražo vairs. Kur sāpe? Jo nepatīk visi viegli kūstošie, taukainie, slidīgie lūpu balzāmi....

Būdiņa, kurai nekas nekur nebrauc:)))
Labs vakars Lāčplēša dienā! Iedzersim (kafiju) par to, lai nekur nevienam nekas neaizbrauc, bet tikai atbrauc! Vot! :)))

289 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Drēgnajam laikam - jaunu būdiņu!
Vīrs tikko atbrauca, atveda pasūtītos pirkumus, teica, ka arī manu "apsēkloto desu" nopircis. :D Es palūdzu normālu desu nopirkt, nu to cieto, ar sēkliņām apkārt. :D

Drēgnajam laikam - jaunu būdiņu!
Plānās pankūkas nemāku cept, i vairs nemēģinu, kopš sapratu, ka puikam sanāk ideālas - mīkstas, plānas tā, ka cauri spīd. Tagad, kad sakārojas, palūdzu, lai viņš sacep. :)

Drēgnajam laikam - jaunu būdiņu!
Tess, es pa vidu tām, kas garšīgi, bet kurām pie plīts tikai pa retam patīk stāvēt, tāpēc brīvdienās ķīmiķoju pie katliem, bet darba dienās ir atrakcija - kurš ko atrod, to drīkst apēst. :D Nu labi, nav tik traki, bet tā kā esmu mājās visvēlāk no visiem, tad man vai nu jāēd tas, ko vīrs vai dēls uztaisījis vai jādomā kaut kas pašai. Puikam labi sanāk visādi vokveidīgie un plānās pankūkas.

Drēgnajam laikam - jaunu būdiņu!
Man šodien rīsi ar gaļu un kartupeļi ar gulašu. Man patīk divām dienām ēst sataisīt brīvdienās. Tagad skatos uz āboliem, kas pamazām būtu kaut kā jāapēd un domāju pamēģināt to ābolkūkas recepti.

Drēgnajam laikam - jaunu būdiņu!
Ja gribas ko garšīgu, iesaku cukīni-citronu kūku, oriģinālā recepte šeit: https://lilluna.com/glazed-lemon-zucchini-bread-6/

Drēgnajam laikam - jaunu būdiņu!
Vai to mannā krēmā nevar sagaršot?

Drēgnajam laikam - jaunu būdiņu!
Tess, es tev atbildēju :)14.46

Drēgnajam laikam - jaunu būdiņu!
Laps, a jums, teU&bokvokālam slabo par citām tēmām parunāt? Specializējaties tikai citu apdiršanā, citās tēmās - nulles? :) A vot, varbūt te gribu beidzot tēmu nomainīt. :)

Drēgnajam laikam - jaunu būdiņu!
Tess, es protu ēst gatavot. Bet idejas vienmēr noder. Pēc precīzām receptēm cepu tikai kūkas, bet arī tad esmu šo to pamainījusi, lai interesantāk. Jau kuro nedēļu skatos uz recepti no Dienas Ziemassvētku pielikuma, Brīnišķīgā ābolkūka. Kūkas necepu bieži, bet šo gribas pamēģināt.

Drēgnajam laikam - jaunu būdiņu!
OMG, nu kā bērnudārzs, jeibogu.

Drēgnajam laikam - jaunu būdiņu!
Re, bet teU tur, zemāk, tur pavisam pazemē, bija laba cepeša recepte kaut kad.:)Tik neatceros, vai iekopēju priekš sevis.

Drēgnajam laikam - jaunu būdiņu!
/apdomā, ka SPAMSis sāk izskatīties pēc aizpērnā gadsimta beigu gados izrakta linu mārka, vienas vienīgas duļķes, dūņas, veca puvuma smaka un viens varžu koris, kas ar apskaužamu regularitāti atskaņo jau dzirdētu meldiņu/ Ei, man jau sāk apnikt jūsu mūžīgā utošana, atutošana, blusošanās un pēršanās par kaut kādu figņu. Tad jau labāk parunājiet par kulinārām tēmām vai par rokdarbiem, i tad būs...

Virsstundu apmaksa
https://likumi.lv/doc.php?id=26019 man rāda, ka šobrīd šis ir spēkā. 68.pants

Ko darīt, ja vīrietis pēc orālā saņemšanas, ne uz ko citu neparakstās?
Cik cilvēku, tik variantu. Tur sākumā derētu noskaidrot, viņš vispār tevi grib kā sievieti un kā mīļoto, vai tikai tavu orālo. Kad tiec ar šo jautājumu skaidrībā, tad domā tālāk - sūtīt viņu dillēs, izveikt jau Kurts69 ieteikto apgriezienu, atstāt orālo "saldajam ēdienam", kad ir tevi apmierinājis vai izdomāt vēl kaut ko. :)))

Drēgnajam laikam - jaunu būdiņu!
Nē, CP, vajag visu laiku vākt līķus un vilkt līdzi. :D

Drēgnajam laikam - jaunu būdiņu!
/ak, aizmirsu piebilst/ Nu! Tagad solo un bokvokāls! :D

Drēgnajam laikam - jaunu būdiņu!
"skat pat staigaajosjaa anekdote bleda ievilkaas zjulti izgaazt "(c) Kad paši žulti izgāžat, tas jau neskaitās, vai ne? :)

Drēgnajam laikam - jaunu būdiņu!
riebekle, ka lai tev pasaka. katra personazha gaumi es noteikti nezinu, bet nu ljauju tev to apgalvojumu izziist no pirksta, tikai neaizraujies ar to zidiishanu."(c) Nu, es to zīšanu no pirksta strauji apgūstu, mācoties no ohuja krutajām paraugsievām - no ļapšas un viņas bokvokāla. :D Viņām tas tik virtuozi izdodas, ka vajag parādīt viņām sērkociņu, bet jau stāstīs par masu meža ugunsgrēku...

Drēgnajam laikam - jaunu būdiņu!
/piefiksē, ka no pēdiņām te viena nekā nejēdz un otru apsaukāt par, tagad citēju,:"palaistuve no sarkano lukturu rajona vai šosejas malas" neskaitās rupji. Laikam jau tādas mums tās VAS darbinieces tagad ir. Būs jāaprauga klātienē, ja jau netālu strādājam viena no otras/ :D

Drēgnajam laikam - jaunu būdiņu!
Faņķa, sāksim ar to, ka es neesmu klimaksa vecumā. Vēl līdz tam kāds laiks gaidāms. :) Un arī tev tas secen nepaies, ja vien tik ilgi nodzīvosi. :) Tas viens. Otrs, - vai pašai, precētai (it kā laimīgi) būdamai tev roka ceļas, otru cilvēku pat nepazīstot, izteikties tik zemiski un rupji? Bet laikam jau tev tāda kaktu audzināšana, tā teikt, meitene no tālākā guļamrajona zemākajiem stāviem. :)

Drēgnajam laikam - jaunu būdiņu!
/saprot, ka Faņka sev taisās kaut ko piespraust, piekarināt vai pieknaģēt, lai ir jautrāk/ :D

Drēgnajam laikam - jaunu būdiņu!
"sori, Riebekle. tu nebusi vinja gaume. piedod, ja vari."(c) /nodomā, ka laikam kāda ir MR iekšā laidēja/ārā sviedēja, ja pārzina katra ohuja personāža gaumi/ :D

Drēgnajam laikam - jaunu būdiņu!
/prāto, ka tam MR nav ne vainas/ :D

Vīrietim sieviete var būt draugs?
Mans kāds draudzības stāsts īsumā. Viss sākās pirms daudziem gadiem, ar naidīgu vēstuli kādu citu attiecību saistībā, uzsāka kasīties viņš. Tā arī palikām - katrs savās "ierakuma"pusēs. Pēc dažiem gadiem viņš mani pamanīja OHO, bet nebija pārliecināts, ka tā esmu es. Sākumā izvairījos dot skaidru atbildi, jo lai nu ko, bet ar viņu varēja forši patērzēt, tomēr nācās vien godīgi pateikt, ka jā,...

Ieteikumi lūpu balzāmam
AivarsN, es nestaipīšu līdzi pudeli ar eļļu. Man vajag mazu, ērtu, kompaktu smērējamu balzāmu, kas ieliekams somiņā. Ikdienā nekādu kosmētiku nelietoju, arī lūpu krāsu nē, tomēr aukstajam laikam sākoties, bez lūpu balzāma nevaru.

Vīrietim sieviete var būt draugs?
Kāpēc nē?

Vārds Matilda
https://likumi.lv/doc.php?id=85209

Ieteikumi lūpu balzāmam
Dzintaram kādreiz bija pretīgi taukaini un slidīgi tie lūpu balzāmi, arī smaržas ziņā atsita kaut ko no sendienu higiēniisko lūpukrāsu smaržas, kas nepatika. Nezinu kā ir tagad, bet negribas mēģināt.

Ieteikumi lūpu balzāmam
Domājams, ka katrs iesaka to, ko pats pamēģinājis, bet šoreiz jautājums nav par minetu vai lubrikantu. :)

Ik vakaru pazūd internets.
Nu nezinu, mums LMT bezvadu nets, pastāvīgi divi netā stacionārajos datoros darbojas plus trešais netu tērē telefonā, esam ne-Rīgā. Sūdzību nav vispār, esam pat visi trīs vienlaicīgi gan filmas online skatījušies, gan spēles spēlētas paralēli, viss labi darbojas.

Būdiņa, kurai nekas nekur nebrauc:)))
/ienāk, apsēžas šūpuļkrēslā, paņem plediņu uz kājām, smaržīgas kafijas krūzi rokās/ Labi te. Mierīgi. :)))

Vitex agnus-castus
ebay.com var ne gluži augļus/sēklas dabūt, bet kaut kādi preparāti ir pieejami. Tomēr mans ieteikums ir nepaļauties uz kaut kādu nepazīstamu svešzemju "brīnumlīdzekli", bet piemeklēt ko atbilstošu tepat no pieejamiem Latvijā ar līdzīgu iedarbību, farmaceits palīdzēs ar ieteikumiem.

Smags darbs.
Garozniek, es nevaru tā uzreiz pateikt. Man pēc iepriekšējā pieraksta, bet piezīmju blociņa visi pieci sējumi palika darbā, grūti līdzi staipīt, tāpēc uzreiz tā nespēšu pateikt uz kuru datumu varētu ierakstīt tevi. Bet gads būs 2023., ja vien atmiņa neviļ. :))

Kaut kā ienāca prātā jautājums par foto.
neiet, neizprotu jēgu tādai bildei.:) Kāpēc visiem jātic, ka esi tā austriešu jaunuve? Kāds no tā labums tev? Nu, visi domās, ka esi tā jaunuve un? Šobrīd visi domā, ka esi mazliet pasista. Un? :D Vai nav pie kājas, ko citi domā?

Smags darbs.
Figņa kaut kāda. Es visus testēju - ja divas stundas aizrautīga kniebiņa netur, tad vispār ar tādu nīkuli nav vērts tikties. Visizturīgākie ir tie, kas aizrautīgi sporto. :D

Kaut kā ienāca prātā jautājums par foto.
Laikam īsti nesaprotu jautājuma jēgu. Kāda mārrutka pēc jāliek profilā sveša cilvēka bildi? Tipa tā tu smukāka būsi? Vai gudrāka?

Kādas ir bāriņtiesas tiesības?
Bāriņtiesa prioritāri nodrošina bērna vai aizgādnībā esošās personas tiesību un tiesisko interešu aizsardzību. (tas - no Bāriņtiesu likuma). Tātad, ja bērna interesēs ir "tikt" pie tēva, tad, domāju, ka Bāriņtiesa var pieņemt lēmumu atbilstoši. :) Bet tas mans subjektīvais viedoklis.

Drēgnajam laikam - jaunu būdiņu!
/apdomā, kas ir 2-diena jeb divi-diena/ :D

ģimenes nauda
Mums ģimenē nav tādas kopīgas naudas. katram tā ir sava, tikai esam vienojušies, kādus maksājumus katrs no savas naudas maksājam. Lielākus izdevumus plānojam kopīgi.

Vai gimenes arsta masinam ir japrot sanemt e pasts?
Hmm, kāpēc pats nevar ierasties pie ārsta? Nav tak lauzta kāja. :) Bet nu es rīkotos sekojoši - sazvanītu ģimenes ārstu un vienotos par to, kā nodot info vai kā nosūtīt dokumentu. Viss ir risināms, ja prot normāli komunicēt. :)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu