raima

Sieviete (48)
iepazīties ar raima

46 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kā lietot alkoholu "saprāta robežās" ?
Kas, kur veicis pētījumu, kā arī mazās devās alkohols uz cilvēka organismu iedarbojas kā inde? Ne vienmēr reibonis ir saindēšanās rezultāts.

Uzvārds
Cirtējam- ja coldlands savu vecumu norādījis godīgi, tad iesaukšanas vecums viņam pienāca 1988.gadā. Toreiz Latvija bija LPSR, kas bija PSRS sastāvā. Un PSRS tajā laikā piedalījās karadarbībā Afganistānā (laikam Padomju Jaunatnē bija pat raksts par latvieti, kurš 23.jūnijā Afganistānā līgo zāļu vietā uzkāpa uz mīnas). 1988.gads bija 1.gads, kad puišus, kuri iestājās LPSR augstskolas klātienes...

Latvijas pilis un muižas
Emma45, mūspusē muižās bija skolas, padomju saimniecību administrācija (piem., Liepupes muižā bija p./s. "Liepupe" kantoris). Baznīcās jā- tur bija graudu kaltes utt., bet nezinu nevienu muižu, kur kungu mājā būtu ierīkota kalte, noliktava, kartupeļu glabātava. Bez tam, par muižām un pilīm runājot, jāatceras arī ka 1905.g. , abi kari, kad muižas un pilis tika būtiski apskādētas.

autokursi senjoriem
Labdiene, laukos ir daudz vietu, kur autobuss kursē labi ja 1x nedēļā (līdz šosejai, kur normāla satiksme vismaz 15 km), cilvēkam vēl varbūt līdz tam lielceļam, kur autobuss 1x nedēļā, kilometri 5 jāmēro... Un braucamu auto, ar tikko izietu skati, var mierīgi nopirkt ap 1000€ un braukt un braukt.

Rezervistu apmacibas.
Nepieteiktos. Vecums un dzimums ne tas. Skolā militāro mācību apguvu, kalašņikovu izjaucu, saliku un šaut arī dabūju. Maskēšanās pamati noderēja mierlaiku dzīvē :D Mūsu militārās mācības skolotājs bija apakšpulkvedis- tikai tagad novērtēju, ka gudrs (ierindas skatei vajadzēja dziesmu, puiši sāka dziedāt "Ķemermiestiņā", skolotājs izbrāķēja, jo skatē esot jāsoļo nevis jāvalsē, nu zināja viņš...

Kļūt no sliktākā par labāko, no labākā par sliktāko.
Uz jautājumu par naudas apjomu atbildēs šejienes gudrajais finansists Labradors. Ar darbiem un nedarbiem mainās pozīcija.

Cits me too...paplātes jeb vai jums arī tā gadās?
Marmorakaralienei- diega ievēršanai ar 1.x ir risinājums- adatas, kur diegs no augšas tiek iespiests nevis ievērts no sāna kā tas pierasts parastajās adatās. Nopērkamas LV parastajos galantērijas veikalos, cena aptuveni līdzīga parastajām adatām, spolīšu diegam der labi. Neprotu uzmest smuku, mazu mezgliņu diegu tinot ap pirkstu (bērnībā rokdarbu stundās mocījos, vectēvs parādīja kā ap adatu...

Vai labāk melot un izlikties?
Sviests. Ar čomiem neguļ. Arī Sieviete neizvēlēsies vīrieti, kuram blakus jūtas niecība. Meliem īsas kājas. Meli nogurdina. Ir patīkami, ja kāds par otru rūpējas. Un tad, ja varu, protu, zinu? Divas galvas gudrākas.

vai tie, kam oha anketā 60, ir sex aktīvi?
Par oHo kungiem trūkst informācijas. Reālajā dzīvē paziņa teica, ka tēvam (pāri 80 gadiem, laikam baptists) ar māti viss notiekot...

Vīrieši, vai Jums patīk dumjas sievietes ?
Gudra Sieviete neliks justies Vīrietim dumjam. Reiz komunicēju ar vīrieti (tad bija ap 35 g.v.), kurš itkā nesaprata svešvārdus (pat bieži sastopamus, piem., populārs, racionāls, komunikācija, interpretācija utt.). Pats arī tiešām tos nelietoja. Nu ko, iespringu un centos iztikt bez svešvārdiem- sākumā bija pagrūti, vēlāk jau labi izdevās. Tā arī nezinu- tiešām nesaprata vai muļķi dzina :)

Dotu otro iespēju?
Dotu, ja pats gribētu :D Kas skaidrā prātā, tas šmigā uz mēles, uz provokācijām parakstās, atklāj sevi... 3.randiņš gan nebūtu- ja jau es tik briesmīga, ka skaidrā nevar satikties, tad nav ko laiku tērēt.

Jūsu finansu svārstības pēdējos 20.gados..?
Viss bija stabili. Krīzes laikā algu samazināja par 1/3. Krīze bija vairāk galvā nevis makā. Man pietiek. Redzu, kur varu ieekonomēt. Hobiji ir, neredzu jēgu vēl ieguldīt.

Bēdīgs stāvoklis valstī!?
Šoferis- alimentu nemaksātājs. Noņems tiesības un tad sāks maksāt??? Nu, lai tak ir eventuālais sapņu princis tai parādnieku sarakstā- vai tad vajag viņa naudu? Katrs maksā par sevi. Ja Sievietei dikti gribas divatā kur iziet- pati apmaksā izdevumus. Kur problēma???

Jaunās māmiņas pludmalē...
Bērnus audzina, izskaidro lietu kārtību vecāki. Nezinu vai ir pareizi cilvēkiem no malas audzināt vecākus. It īpaši mammas-špidrilkas vai mammas, kurām ap vai pāri 40, bet bērni mazi- var šo to jaunu par sevi uzzināt 🤔

Vai tie kas ir attiecībās un sēž OHO, tiešām ir attiecībās?
Mja... Man bija radies iespaids, ka pa PA dzīvojas tikai attiecībās esošie. Izrādās, ka arī daži bez attiecībām.

Cik sena jūsu PK ir senākā saņemtā vēstule, kas saglabāta?
28.08.2012. Bet ne tāpēc, ka pati būtu izdzēsusi. Kad pēc krietna laika no jauna ienācu, izrādījās, ka pastkaste tukša.

Jūsu nika izcelsme
Vienkārši. Vārda anagramma.

Jūs sakat, ka sakarigās pie vietas?
Edgars37 - pagātnē dzīvo, invalidkas ar tehnisko pasi un apskati LV neeksistē, ar zapiņiem pa lielam tas pats. Nereāls sapnis... Ek, cik feini bija pirms 30 gadiem ar redīsiņu braukt sešatā uz balli lauku miestā... 😄 Citreiz, citviet četratā braucām rudenī, lietū ar tādu, ķipa mocīti, "Восход"- ar feini, tikai pret kalnu lāgā negāja un pagriezienā...

Izaicinājums viedokļu paudējiem
Tirliņš - jautājuma rosinātājs. Pats latviski neprot izklāstīt savu jautājumu. Ar svešvārdiem nasks mētāties, bet latviski neprot iztulkot :D Dumjam putnam dumja dziesma.

Izaicinājums viedokļu paudējiem
Cukurdūkulīt, jautājuma uzdevēj, pilnībā piekrītu par svešvārdiem valodā. Man, cilvēciņam, kas skolā gājis 3 ziemas (aprakstā nepareizas ziņas, nav tur iespēja norādīt sākumskolas izglītību) ir grūti lasīt un saprast šeit rakstīto, TIEŠI norādot, nelatviskas izcelsmes vārdi un vārdkopas Jūsu Augstlabdzimtības rakstītajā jautājuma izklāstā: "mediķi, rezultātiem, deformētu psihi, intelekta,...

Kas jūsuprāt ir noteicošais, lai jūs uzsāktu nopietnas attiecības?
"Pēc laba pūra ik katris lūra" gadsimtiem sen- gan saimnieki liedza atvasēm precēties ar gājējiem, gan karaļnamu pārstāvji savā starpā precējās. Tiesa, pasakas arī sacerēja par ganiņu saradošanos ar princesēm, lai būtu par ko sapņot :))) Autorei taisnība- sociālisma laikā bija vēlams saradoties ar proletariātu :))) Nopietnas attiecības jāuztver kā reizinājums nevis summa, t.i., puse reiz...

Obligātā veselības pārbaude (OVP) Rīgā - lētāk
10€ + RTG+ asinanalīzes. 40 km no Rīgas.

Ābeles slimība
Man tāda pat liga ābelēm. Varētu būt tādēļ, ka augsts gruntsūdens līmenis. Agrāk dažādi cīnījos, bet bez rezultātiem. Tagad neko īpaši nedaru- ražo tāpat, īpaši tālāk neizplatās. Kā jau te iepriekš minēja, tautā to sauc par vēzi.

Vai ticiet saulgriežu maģijai?
Maģiskie rituāli... Ko kurš uzskata par maģisku... Saulgriežos pinu vainagu no dažādiem augiem ar sarkanu dzīparu, dodos ielīgot, bet pēc tam vainagu izkaltēju. Ziemā reizēm gatavoju tēju no vainagā izkaltētajiem augiem- pašai šķiet, ka šai tējai vairāk spēka.

Rēķins
15:06 Nu ko, vēl viens pierādījums, ka nav ko pīties ar mazzināmiem večiem (nu, ja pašai nav vēlmes izmaksāt).

Rēķins
Edgars37, ja publiski kopīgi sastiķēja kokčikam, tad tas nozīmē, ka abi bija uz viena viļņa. Ampelējās. Tikai ar savējo var tā sastiķēt.

Rēķins
Protams, ka Vīrietis maksā. Bet jābūt gatavai, ka var uzrauties uz bikšaini, kas labi paēd un pazūd nesamaksājot.

Papardes zieds
Cilvēki dažādi. Kam vajag kādu nebūt sabiedrību, kas labāk svin perfektā sabiedrībā (t.i.savā, vienpersoniskā). Tas bija pirms gadiem rudenī- tikšanās ar kungu, kur 20 minūšu laikā bija skaidrs, ka saskan 1 jautājumā- abpusējas antipātijas. Pirms Zsv. vai Jg. zvans ar ierosinājumu sagaidīt kopā. Atgādināju, ka mums abpusēji nebija simpātiju, seko priekšlikums iedzert un gan jau būs labi....

Kapu kopšana - sintētiskā zāle
Par augiem uz kopiņas- paskaties, kas aug tuvumā. Man par lielu izbrīnu kapu mirtes visos kapos neiedzīvojas (vienos spēj tik ierobežot, otros- nīkuļoja un iznīka). Tur, kur iznīka kapumirtes, kaimiņiem mazās tūjas arī nonīka. Kārtīgu zaļumu dod arī maijpuķītes- jāierobežo, cik vērots, aug visos kapos.

Draudzenes.
Tā nav draudzība. Ja audzināmā draudzene to pieļauj, tad ir ar galvu slima vai arī veco labo laiku vārdā turpina pieciest. Tas ir tikai laika jautājums, kad "draudzība" tiks pārtraukta. Analoga situācija ir redzēta dzīvē- tur pat tika uzspiesta prasība pārtraukt attiecības ar eventuālo vīru ( normāls vīrietis ). Tā teikt, Vīrietis pielika punktu tā saucamajai draudzībai (nebija lezbas, cik man...

Kas liecina,ka attiecībām ir galas?
Man reiz teica, ka attiecības beidzas tad, kad sākas pārmetumi. Piekritīšu, tiesa, attiecības var vēl ilgi (gadiem) veģetēt.

Kad onkas kļūst nopietni?
Cik tad var skraidīt? Vienkārši dažam ap 50 nāk apskaidrība ko grib. Gana daudz jau kas pamēģināts.

Kā iekarot vīrieti...
http://meeting7.oho.lv/meeting.php?cmd=pieredze&temaid=1373388

Viriesu latinas;D!
Kāpēc līkumu??? Tēma ir par vīriešu latiņām. Lasu, pierakstu blociņā, kas svarīgs...

Vai analfabētisms vēl nav izskausts?
Izņem savas bildes no profila, uzraksti īsākus tekstus bez pieturzīmēm un Tevi netraucēs tās, kas meklē ar augstāko izglītību (par sevi ieteicams rakstīt "esu tackac esu"). Domāju, ka tad arī nerakstīs tās, kas meklē nesmēķētāju. Vispār jau pēc savas attieksmes esi klasisks ūdensvīrs :)))))))

Kā ieskaidrot, pateikt vai iezombēt vīrietim, ka jāmeklē sev kur dzīvot.
Tā ir draudzenes nasta. Labi, izliksiet. Sliktākajā gadījumā sāks bomžot, paliks bez darba. Tas ir meitas tēvs??? Meitas audzināšanā, uzturēšanā itkā piedalījās? Ja ar tēvu kas nelāgs notiks, tad meitai var likt maksāt tēvam uzturlīdzekļus (vienmēr esmu apbrīnojusi sievietes, kas naskas uzturlīdzekļu pieprasīšanā- bērns uzturlīdzekļus var labākajā gadījumā saņemt līdz 23 g.v. ....). Nekā...

Kādēļ viņus izvēlas?
Ej nu sazini, kas tur apakšā. Varbūt tam dzērājam zelta sirds un rokas. Kāpēc nodzeras? Jo dzīve par smagu. Tad nu pudele palīdz atslēgties.

Kas notiek no rīta? Kā tikt galā ar rīta cieto stieni?
Solvitas- tas pēdējais teikums :D Nu ko vēl ieteiksi slimajam???

Vai var nopirkt diplomu un lai būtu datu bāzē? Kādas cenas?
Ja Latvijā šais laikos, kad vairāk vai mazāk datu bāzes u.c. sakārtotas, pratīsi nopirkt bakalaura papīru, tad prāta spējas atbilst šim papīram. Citas valsts izglītības dokuments der? Paskaties, kurā valstī bardaks, tur arī droši vien bakalaura papīru var nopirkt. Zinu, ka B kategorijas autovadītāja apliecību, derīgu ES, tikai Latvijā pēc gadiem nepagarināmu, šai valstī var nopirkt par 300€...

Klausīt mammu vai neklausīt, kad ir jau 40+?
Kas lietots??? Kādās devās??? Kamēr atej- klausi mammu.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu