raima

Sieviete (48)
iepazīties ar raima

75 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai ticiet saulgriežu maģijai?
Maģiskie rituāli... Ko kurš uzskata par maģisku... Saulgriežos pinu vainagu no dažādiem augiem ar sarkanu dzīparu, dodos ielīgot, bet pēc tam vainagu izkaltēju. Ziemā reizēm gatavoju tēju no vainagā izkaltētajiem augiem- pašai šķiet, ka šai tējai vairāk spēka.

Rēķins
15:06 Nu ko, vēl viens pierādījums, ka nav ko pīties ar mazzināmiem večiem (nu, ja pašai nav vēlmes izmaksāt).

Rēķins
Edgars37, ja publiski kopīgi sastiķēja kokčikam, tad tas nozīmē, ka abi bija uz viena viļņa. Ampelējās. Tikai ar savējo var tā sastiķēt.

Rēķins
Protams, ka Vīrietis maksā. Bet jābūt gatavai, ka var uzrauties uz bikšaini, kas labi paēd un pazūd nesamaksājot.

Papardes zieds
Cilvēki dažādi. Kam vajag kādu nebūt sabiedrību, kas labāk svin perfektā sabiedrībā (t.i.savā, vienpersoniskā). Tas bija pirms gadiem rudenī- tikšanās ar kungu, kur 20 minūšu laikā bija skaidrs, ka saskan 1 jautājumā- abpusējas antipātijas. Pirms Zsv. vai Jg. zvans ar ierosinājumu sagaidīt kopā. Atgādināju, ka mums abpusēji nebija simpātiju, seko priekšlikums iedzert un gan jau būs labi....

Kapu kopšana - sintētiskā zāle
Par augiem uz kopiņas- paskaties, kas aug tuvumā. Man par lielu izbrīnu kapu mirtes visos kapos neiedzīvojas (vienos spēj tik ierobežot, otros- nīkuļoja un iznīka). Tur, kur iznīka kapumirtes, kaimiņiem mazās tūjas arī nonīka. Kārtīgu zaļumu dod arī maijpuķītes- jāierobežo, cik vērots, aug visos kapos.

Draudzenes.
Tā nav draudzība. Ja audzināmā draudzene to pieļauj, tad ir ar galvu slima vai arī veco labo laiku vārdā turpina pieciest. Tas ir tikai laika jautājums, kad "draudzība" tiks pārtraukta. Analoga situācija ir redzēta dzīvē- tur pat tika uzspiesta prasība pārtraukt attiecības ar eventuālo vīru ( normāls vīrietis ). Tā teikt, Vīrietis pielika punktu tā saucamajai draudzībai (nebija lezbas, cik man...

Kas liecina,ka attiecībām ir galas?
Man reiz teica, ka attiecības beidzas tad, kad sākas pārmetumi. Piekritīšu, tiesa, attiecības var vēl ilgi (gadiem) veģetēt.

Kad onkas kļūst nopietni?
Cik tad var skraidīt? Vienkārši dažam ap 50 nāk apskaidrība ko grib. Gana daudz jau kas pamēģināts.

Kā iekarot vīrieti...
http://meeting7.oho.lv/meeting.php?cmd=pieredze&temaid=1373388

Viriesu latinas;D!
Kāpēc līkumu??? Tēma ir par vīriešu latiņām. Lasu, pierakstu blociņā, kas svarīgs...

Vai analfabētisms vēl nav izskausts?
Izņem savas bildes no profila, uzraksti īsākus tekstus bez pieturzīmēm un Tevi netraucēs tās, kas meklē ar augstāko izglītību (par sevi ieteicams rakstīt "esu tackac esu"). Domāju, ka tad arī nerakstīs tās, kas meklē nesmēķētāju. Vispār jau pēc savas attieksmes esi klasisks ūdensvīrs :)))))))

Kā ieskaidrot, pateikt vai iezombēt vīrietim, ka jāmeklē sev kur dzīvot.
Tā ir draudzenes nasta. Labi, izliksiet. Sliktākajā gadījumā sāks bomžot, paliks bez darba. Tas ir meitas tēvs??? Meitas audzināšanā, uzturēšanā itkā piedalījās? Ja ar tēvu kas nelāgs notiks, tad meitai var likt maksāt tēvam uzturlīdzekļus (vienmēr esmu apbrīnojusi sievietes, kas naskas uzturlīdzekļu pieprasīšanā- bērns uzturlīdzekļus var labākajā gadījumā saņemt līdz 23 g.v. ....). Nekā...

Kādēļ viņus izvēlas?
Ej nu sazini, kas tur apakšā. Varbūt tam dzērājam zelta sirds un rokas. Kāpēc nodzeras? Jo dzīve par smagu. Tad nu pudele palīdz atslēgties.

Kas notiek no rīta? Kā tikt galā ar rīta cieto stieni?
Solvitas- tas pēdējais teikums :D Nu ko vēl ieteiksi slimajam???

Vai var nopirkt diplomu un lai būtu datu bāzē? Kādas cenas?
Ja Latvijā šais laikos, kad vairāk vai mazāk datu bāzes u.c. sakārtotas, pratīsi nopirkt bakalaura papīru, tad prāta spējas atbilst šim papīram. Citas valsts izglītības dokuments der? Paskaties, kurā valstī bardaks, tur arī droši vien bakalaura papīru var nopirkt. Zinu, ka B kategorijas autovadītāja apliecību, derīgu ES, tikai Latvijā pēc gadiem nepagarināmu, šai valstī var nopirkt par 300€...

Klausīt mammu vai neklausīt, kad ir jau 40+?
Kas lietots??? Kādās devās??? Kamēr atej- klausi mammu.

KO jūs pirmajā randiņā vērtējat ?
IR vai nav. Ja nav, tad laiku velkot- kāpēc nav?

Jautājums - varbūt skolotājām.
Epifanija, vai nu galīgi nepareizi sapratu Jūsu rakstīto vai arī Jūs esiet no citas planētas- skolas prestižu, konkrētā skolotāja profesionalitāti lielā mērā nosaka pēc eksāmenu, mācību olimpiāžu rezultātiem.

Pasaulē 1544 šahmatu grosmeisteru, un tajā skaitā tikai 34 sievietes.
Pavisam vienkārši- Sievietes NAV tendētas uz otra sakaušanu, iznīcināšanu. Kā tur bija tai šahā? Uzvar tas, kas otru iedzen strupceļā? Sievietes vairumā gadījumu ir maigas, mīļas, jaukas, radošas, gādīgas utt.

kā sieviete var iepriecināt vīrieti?
JurisK- tas par golu labs. Jāuzmanās!!!

Man Lattelecom beidzot atjaunoja internetu
Par Lattelecom nezinu, nav pieejams. Bet LMT vasaras karstajās dienās, īpaši brīvdienās gan paliek būtiski lēnāks.

Kādas sievietes vīriešiem labāk patīk?
Kādam nolūkam sievietes? Ja kopdzīvei, tad tās, kurām ir mistisks mīklas rullis, pret kuru kungam ir respekts (tikai teorētiski).

Svaigas veesmas
Ja kur nepatīk attieksme pret mani- dodos prom... Cilvēki dažādi...

Kāpēc nelaiž garām?
Batiskaf, ņemu savu rakstīto atpakaļ- papētīju netu. Daudz kas ir mainījies (manā miestā gan joprojām bez mana e-divriteņa ir kādi 2 e-trīsriteņi un 1...2 e-divriteņi, kas izskatās kā parastie velosipēdi). Patīkami, ka cenas kritušās. Neatradu neko līdzīgu savam milzu melnītim (2012.g.modelis, jūtūbija reklāma gan viņam ļoti maldinoša- pa liedagu nav braucams (līdzsvaru nenoturēt), akumulatorus...

Kāpēc nelaiž garām?
Pasaku sieviņa- e-riteņiem Max ātrums ir ap 25 km/h. Stipri šaubos, ka pensionāri ar šādu ātrumu vālēja pa veloceliņu. Informācijai- lētā gala e-riteņi ir ļoti nestabili, pat kanalizācijas lūku vāki un baltās svītras uz ceļa ietekmē līdzsvara noturēšanu (braucot ar parasto padomjlaika sieviešu riteni to nejūt, kaut arī, kārtīgi minot, ātrums ir smuks).

Vai var savākt no ielas kādu noklīdušu kungu vai dāmu un beidzot tikt pie attiecībām vai kaut vai s
Un pēc tam turpināt auklēties??? Un pat ja ir aicinājums auklēties, stipri šaubos, ka tur būs reāla varēšana.

Kā ir pareizi?
Nevajag bojāt 2as pašas par sevi labas lietas. Spirtu lej ūdenī. Lai vieglāk atcerēties- ar spirta pievienošanu tiek ūdens uzlabots, bet darot otrādi no kārtīga spirta tiek iegūts tik šņabis.

Alternatīva alkoholam
Kāda mārrutka pēc autore vispār dzēra??? Tak tāpat pietiek atraisītības utt. A vemšana varbūt bija no kāda vēdervīrusa??? Pirms ēšanas vienmēr rokas tiek kārtīgi nomazgātas? Vai varbūt kādu svešzemju augli kārtīgi vārošā ūdenī nenomazgāji? Varbūt kaut kur vienīgā ēdi sēnes???

Alkohols
Saprāta robežās- lai pašai pēc dzeršanas nav nožēlas, ka dzēru. No vājā alkohola garšo tikai alus (nevaru dzert- vecums nenāk viens), stiprā- viss, kas ir dabīgs, nav salds, arī brandvīna garšu izbaudu. Nekad neuzdzeru un neuzkožu. Izbaudu stiprumu un pēcgaršas.

Attieksme...
Kā jau te rakstīja- nav zināms sākums šādai attieksmei. Kāda vardarbība??? No Sievietes puses ievelkot Vīrieti iepirkties? Ir cilvēki, kam riebjas mērīšanas, izvēles, iepirkšanās process. Uz šo briesmīgo pasākumu dodas tikai tāpēc, ka saprot- reāli ta nav ko vilkt (izejamām biksēm ceļi izdiluši, kabatu audums sen aizstāts ar citu, bārkstis pie kabatām, bikšpriekšas vairs nevar vienkārši piešūt...

Kam būtu jāsper pirmais solis?
Viennozīmīgi Vīrietim, ja Sieviete pirms tam devusi vienkāršu un saprotamu mājienu ar izrakstītu nēzdodziņu. Nav izrakstīta nēzdodziņa mājiens- nav solis. Turpina dzīvot pa oHo.

Lielisks veids kā pavadīt atvaļinājumu - iestāties zemessardzē?
A.god. autore! Nu tad ej un iestājies ZS. Varbūt Labradora vecuma Vīrieši panesīs Tavu uzkabi, bet jaunie nē, ja vispār tiksi līdz apmācībām. Zinu jauno uzskatus, attieksmi pret sievietēm ZS. Tā nav izklaide un laika pavadīšanas vieta. P.s. Mūsdienās žurnālistiem ticēt- sevi muļķot.

Tiesības vadīt auto un automašīna
Ir svarīgi, lai Vīrietim būtu autovadītāja apliecība, jo tās esamība liecina, ka ar galvu draudzējas, dzērumā nebrauc. Mašīnas esamība vai marka neinteresē. Savā laikā uzjautrināja kungu atbildes, ka pēc 8 mēnešiem, 2 gadiem, 4 gadiem būs autovadītāja apliecība... Gadījās arī, ka sāka stāstīt par savu auto (tilpumi, ērtības, vecums utt.), bet no uzdotā jautājuma izvairījās (apliecība ta...

Par tanti ar izkapti
Nu i tēma saulainā dienā... Jā, 20 g.v.sēdēju uz 5. stāva palodzes un domāju lejā planēt, bet palika žēl komenes ( kojās oficiāli neskaitījos). Par to, kas ir pēc nāves neesmu domājusi. Pieņemu domu, ka miršu. Ek, būtu labi līdz tam sakārtot būtisko bērnam. Pašnāvība nav risinājums dvēselei. Ir dzirdēts, ka pašnāvnieku dvēseles 7 x ilgāk mokoties pēc tam. Tad jau labāk godam nodzīvot šo...

Jautājums sievietēm
Nav svarīga patikšana. Aprēķina attiecības esot tās stabilākās, galvenais, lai aprēķins pareizs :))))) Nezinu, man ar matemātiku tā ne visai.

Nūdisti
Kā jau rakstīja- problēmas ir mammītei, ne bērnam. Oficiālajā nūdistu pludmalē neesmu bijusi. Kad mans bērns bija mazs, gājām uz tuvējo liedagu ( kaut arī pilsētas teritorijā- samērā maz apmeklētāju). Nejauši ieraudzīju, ka viena grupiņa sauļojas, peldas kaili. Mūs viņi netraucēja, mēs viņus, domājams, arī nē. Nezinu vai bērns ievēroja vai nē, viņš jau arī plunčājās plikiņš. Nūdismu piekopju...

Attiecības - vai Tu varētu piedot partnerim krāpšanu? Cik reizes?
Labrador, tak piedod tai sievietei, kas Tev nodarījusi gauži. Atlaid. Sievietes dažādas, Vīrieši dažādi... It kā esi sakarīgs Vīrietis, bet visu laiku mal vienu un to pašu par materiālo. Piedod, atlaid un pašam kļūs vieglāk. Bija un izbija.

Kāpēc tauta tā resnē?
Darbā (12 h) savas emocijas paturu pie sevis. Un ne tikai emocijas... Darbā ātri vien pirksti piepampst (tas labāk redzams). Esot mājās, pēc kādas stundas, pampums pats noiet...

Attiecības - vai Tu varētu piedot partnerim krāpšanu? Cik reizes?
Piedevu, bet abi neaizmirsām. Turpmākajām attiecībām krāpšana drīzāk nāca par labu :D Esmu diezgan pārliecināta, ka tā bija 1.un vienīgā reize. Uzskatu, ka pie krāpšanas vainīgi ir arī ragneši.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu