raima

Sieviete (47)
iepazīties ar raima

20 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Es, Tu un mūsu bērni = ģimene
Tver plašāk.. Varbūt noskaties to filmu par itāļu mafiju, laikam "Krusttēvs" saucās, vai izlasi grāmatu- tur arī ir liela ģimene. Viss vienkārši.

Prasīt 25 eur. par ieeju skolas salidojumā ir ētiski?
Nezinu kā smalkās Rīgas skolās. Rudenī biju uz savas 1.skolas salidojumu, jo diez vai vēl kādreiz tāds būs. Skola slēgta pirms 36 gadiem, paguvu tur nomācīties līdz 5.klasei. Dalības maksa bija 3-7€ ( neatceros, jo summa problēmas neradīja) un groziņš. Saviesīgā daļa ar vakara vadītājiem, absolventu priekšnesumiem un dzīvo danču mūziku notika tuvējā viesu namā. Vai bija salūts- nezinu, līdz...

Fetišs un vīriešu trakākās fantāzijas
Mani gan vairāk interesē vai autore(s) savu bildi profilā ielicis??? Ļoti līdzīgs kādam TV personāžam...

Vai esmu ko palaidis garām?....:D
Kārtībai jābūt- būs jānoskaidro identitāte pirms kaisles brīža, rakstiski. A tā, vispirms bauda, bet pēc tam, starp citu :" Kā tevi sauc?". Ja laulāto starpā, tad tā ir dzimumu diskriminācija!!! Kāpēc tikai sievietei jāraksta apstiprinājuma papīrs??? Vai tad sieviete vairs nedrīkst būt tā, kas iekāro???

Ezīc miglā
Labi ir tur, kur mūsu nav. Kārojas to, ko tik viegli nevar dabūt. Jautājums- esi absolūti pārliecināts, ka dzīve ar to 18gadīgo zirgastes īpašnieci, kura Tevi arī iemīlēs, ilgtermiņā sniegs Tev gaidīto, sapņoto? Vai jums būs kopīgas intereses, būs par ko runāt?

Kā jums veicas ar iepazīšanos?
Ar iepazīšanos veicas labi. Reti, bet mani atrod cilvēki, ar kuriem varētu satikties. Ir šeit simpātiski Vīrieši. Neraksta man pat mēnesī 30, kaut arī ir bilde. Un labi, ka tā.

Sveiki ! Sakiet cilvēki.
Nu noziedo pāris dienas un noskaidro kas, kā, kāpēc. Kas ir pāris dienas, ja pēc tam ilgstoši pērsies "kā būtu, ja ko tad būtu darījis?".

Berna uzvediba
Incanti, kur L-jā tādu komplektāciju var redzēt??? Neticu, sen jau kāds sab.aktīvists būtu noziņojis instancēm.

Kritēriji, pēc kuriem vadās pusmūžā?
:)))))) Smieklīgi, bet, ja vēstulītēs raksta "Tu" ar lielo burtu.

Ja parunā par TO vai paliek vieglāk?
Nesaprotu, pieaudzis vīrietis. Man jaunībā mācīja, ka nevajag runāt, bet darīt.

Melot vai teikt patiesību?
Kam lieki runāt? Nu, gadījās, kājiņa paslīdēja. Te viņš ir tas mīļākais, te viņa nav. Nesaprotu kā var mīļāko attiecības uztvert nopietni, ja vēlas dibināt kārtīgas attiecības ar brīvu vīrieti.

Vai jums ir zināmi gadījumi?
Nē, Ždanoka nederēs- nav zirgastes. Torpēdīt, Tu esi tik omulīgs un jauks, ka vari dabūt sev gan olimpisko čempioni, gan aktrīzi, gan Saeimas deputāti. Domā, viņas nav cilvēki? Tāpat mājās grib atpūsties.

Čekas maisi - atvērt vai nē???
Nu cik var ņemties??? Ko vajadzēja, to vēl pirms atmodas nolikvidēja. Kaut ko atstāja, lai var pamest kā gaļas gabaliņu izsalkušam suņu baram. Kas no tā mainīsies?

Naudas nozīme attiecībās.
:)))) Pēc laba pūra, ik katris lūra. Cilvēki ir dažādi, ar dažādām vērtībām utt. Ir vīrieši, kas saka, ka sievietes viņu nauda interesē- šai gadījumā mana atbilde ir "Protams, a kā savādāk?". Viss, mana interese zudusi, jo skaidrs, ka būs piesponsorējamais. Un ir Vīrieši, kas šo tēmu neaizskar, kam prieks dalīties ar savu "mamutu". Ir "mamuts"- labi, nav- man kā kārtīgai Sievietei ir...

Attieksme pret...
Manuprāt, citus pazemo tas, kurš pats pilns ar mazvērtības kompekšiem.

Vai apmeklējat nakts bārus-diskotēkas lai izklaidētos un varbūt iepazītos?
Neapmeklēju. Reiz biju Rīgas ČBK- nepatika, jēdzīgākais variants bija mans pavadonis. Par Jelgavas ČBK nevaru spriest- Vīrietis ar kuru kopā devos, bija ļoti simpātisks, nebija vēlmes citus pētīt. Ko tai klubu pustumsā, troksnī, bezgaisa telpā daudz var ieraudzīt? Labāk tad vasarā kādā zaļumballē :)

Zemessargiem atļaut turēt kaujas ieroci mājās?
Vairāk gan baidies no zemnieces, kuras sūri grūti iegūto kāds tirliņš grib piesavināties- nekādu 0.7 tur nevajag. Silts padoms- aizej, iestājies ZS, izej apmācību un tad spried kas un kā.

Zemessargiem atļaut turēt kaujas ieroci mājās?
Puišelim puišeļa raksti. Laukos ir suņi, lielizmēra dakšas, cirvīši utt. Pie pagraba, citām saimniecības ēkām pieliek atjautīgas aizsardzības iekārtas. Zemessargi ir zemessargi, pie tam samērā neliela tautas daļa. Ko tas dos, ja vienam zemessargam būs ierocis? Cik man zināms, tad zemessargu aktivitātes ir reglamentētas.

Kādi ir jūsu triki lai taupītu uz ēdienu?
Cukuru, sviestu, eļļas, kafiju, šokolādi, miltus, putraimus, zirņus, pārslas pērku akcijās, kartupeļus, medu iepērku rudenī no kolēgas. Šovakar vakariņas tāpat kā citus vakarus neprasās, ja tomēr sagribēsies- ir āboli, ko pagrauzt. Kopš bērns nedzīvo kopā ar mani sanāk daudz ietaupīt uz ēšanas rēķina :) Neesmu veģetāriete, bet gaļu neprasās. Labāk ko svaigu- ābolus, ķirbi, kāpostu, burkānu....

Sievietes apģērbs kā vēstījums?
Ne vienmēr vardarbība (seksuāla uzmākšanās) saistīta ar apģērbu, sievietes izaicinājumu izturoties. Vari būt pelēkā pele, bet, ja bikšainim kāda skrūvīte pazudusi, tad notiek tā kā notiek. Normāli apstākļi, normāli vīrieši un normāla reakcija uz izaicinājumu ;) Varam jau mēs sievietes liekuļot, ka savus daiļumus tikai sev par prieku izceļam, bet patiesībā patīk vīriešu atzinība. Zinu...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu