raima

Sieviete (47)
iepazīties ar raima

34 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Varenības izrādīšana internetā!
Jau sen savu varenumu, diženumu izrādu nereaģējot uz glupiem tekstiem. Nav ko nolaisties līdz tāāādam līmenim. Mde. Aga. Par normālām tēmām ar sakarīgi oponentu gan var pastrīdēties.

Nesmēķēju, alkoholu nelietoju. Vai tas ir forši?
Nedzer arī tad, ja pietiek dabīgā dulluma (drosmes, atraisītības). Un labi, ja sabiedrībā ir kāds atturībnieks- būs, kas brauc. Kam randiņā muti smērēt? Aizej mājās un izbaudi savu šmigu.

Vāveru laizīšana.
A es esmu lasījusi, ka vēzis rodas no aizvainojuma... Bet nesaprotu, kāpēc jālaiza ezienes??? Un vispār kā atšķir ezi no ezienes??? Bet varbūt tagad jauns virziens parādījies un kruta skaitās kā mājdzīvnieku turēt ezi???

Pārdomas par personas datu aizsardzību...
Jautājums- cik tad lauku pašvaldībā ir ierēdņi??? Bet tagad katrs, kas prot lasīt, zin cik liela alga ir pašvaldības policistam Jānim, skolotājai Valdai, apkopējai Spodrītei, kapu pārvaldniecei Mirtei, dzimtsarakstu nodaļas vadītājai Laumai utt.

Pārdomas par personas datu aizsardzību...
Labāk nebūtu publicējuši, tikai liekas kaislības darbinieku starpā. Publicē to, ko konkrētā mēnesī saņem kontā. Jautri ar tām algām... Jauno nodokļu aprēķinu. Priecē, ka domes priekšsēdētājam tikai 2 x lielāka alga kā man (bet man neapliekamais minimums maziņš, rezultātā alga viena no mazākajām salīdzinot ar citiem). Un, ka kolēģe, kas tiešām labi un čakli strādā, saņem vēl mazāk par...

Dziemsmusvētki un dziedātāju un mūzikas mīļotāju tauta
Dziesmu svētki ir tradīcija. Pirmie vispārīgie latviešu Dziedāšanas svētki notika 1873.g. Rīgā. Mana pirmā mūzikas skolotāja bija latviešu vīru koru dziedāšanas svētku Dikļos (1864.g.) dalībnieka meita, kordiriģente, ērģelniece ( studējusi Sanktpēterburgā, pēc tam Londonā ). Atceros ar kādu sajūsmu viņa stāstīja par tēva atmiņām no Dikļu svētkiem- kopības sajūtu, spēcīgo skanējumu. Arī par...

Ārsti medicīnas darbinieki.
Vispār interesanta pieredze. Mans viedoklis atšķiras no citu. Kur citi sajūsmā par kādu darbinieku, tur man pieļauj prostu paviršības kļūdu kā anekdotē. Paldies, ka daktere, kuru dēvēja par miesnieku, izlaboja jaukās kolēģītes paviršību. Jā, nekādas laipnības, bet darbu darīja kvalitatīvi. Kur citi saka, ka nervoza, nelaipna daktere, tur man pretējs viedoklis- pati laipnība,...

Kas tieši rada mājīguma sajūtu jūsu mājoklī?
Vēsajā periodā dzīvā uguns, siltajā- ziedi vāzē.

Vīriešu diena!
Fargo, Jūsuprāt asiņainākā režīmā cilvēces vēsturē. Pēc man esošās informācijas ir arī asiņaināks, vardarbīgāks režīms, bet uzvarētājus netiesā. Skatieties plašāk, atcerieties jau sākumskolā apgūto informāciju.

Vai ar petroleju var iznīdēt gnīdas?
Gnīdas lēnprātīgi un pacietīgi izlasa ar pirkstiem. Gnīdas ir utu oliņas no kā vēlāk izšķiļas utītes. Neticu pasakām par beigtām gnīdām- kāda noteikti atdzīvosies un dzimta turpināsies. Utīm nepatīk parastie cūku tauki (bez sāls, sīpoliem u.c. garšvielām), tie kurus smērē uz rupjmaizes. Mati gan būs taukaini, bet bez utīm. Un noteikti mazāk kaitīgi par petroleju.

Tavs dvēseles radinieks...
Tessas aprakstītais variants kaut kur līdzinās "liesmas dvīnim" ( netā ir gan jēdzīga, gan pretrunās esošā informācija. Kam interesēs- atsijās graudus no pelavām).

Cits vārds un uzvārds
Līga Vītola. No skolas laikiem matemātikas pasniedzējs piešķīra uzvārdu Vītola (bija viņam niķis latviskos uzvārdus pēc uzvārda pirmā burta saukt koku vārdā, piem., Krastiņa pārtapa par Krūmiņu). Tai pat laikā vairāki skolas biedri, nevarot atcerēties manu vārdu, ar pilnu pārliecību uzrunāja Līga. Precoties nemainīju, Vīrs pārnāca manējā, kas skan daudz labāk savienojumā ar viņa vārdu.

Kā ārstēt sejas nerva iekaisumu
Skatoties cik smagi. Ja sejas labā puse paralizēta (acs pati neveras ciet- vaļā, pa lūpas kaktiņu tek tēja ārā utt.), tad sauc NMPD, pazīmes līdzīgas insultam, kaut arī nav insults. Nerunā lieku, nestādi pats sev diagnozi zvanot NMPD un slimnīcā ar zāļu kompleksu un fizioterapiju izārstēs (pati biju Gaiļezerā, profesionāli ārstēja, fizioterapeiti miljons). Ja vieglākā formā, tad kā jau te...

Kāpēc sievietēm interesē nauda ?
Neko mēs nemeklējam. Kas ieraksta, ka ienākumiem jābūt 2000€ un vairāk, kas ieraksta, ka ada un tamborē... Pelavveidīgie vīrieši paši atbirst...

Ka pateikt mīļotajam kad gribu skirties
Ir krīzes centri, kur sniedz atbalstu mātei ar bērniem, pameklē netā.

Nezinu, ko domāt par savām, nu jau "draudzenēm"?
Tautieti! Var pastāvēt draudzība starp Vīrieti un Sievieti. Bet, Vīrietim savulaik pudi 10 sāls jāapēd vienatnē un garīgi jāizaug. Bija man tāds draugs, tagad citā saulē.

BITE vs TELE2 vs LMT - kas labāks, plusi, mīnusi?
Jāskatās, kam labāka zona tur, kur uzturies. Nevajag stāstīt, ka LMT ir zona visur (mammai ir TELE2, jo dzīvoklī, pagalmā LMT zona nav jau gadus 20, kaut arī ir 4 km attālumā torņi gan uz Z, gan uz D) un arī TELE2 zona nav visur (piem., Saulkrastu pilsēta, 0.5 km no jūras, bet problēmas ar zonu joprojām). Par BITE nezinu, nav bijusi saskarsme.

Es, Tu un mūsu bērni = ģimene
Tver plašāk.. Varbūt noskaties to filmu par itāļu mafiju, laikam "Krusttēvs" saucās, vai izlasi grāmatu- tur arī ir liela ģimene. Viss vienkārši.

Prasīt 25 eur. par ieeju skolas salidojumā ir ētiski?
Nezinu kā smalkās Rīgas skolās. Rudenī biju uz savas 1.skolas salidojumu, jo diez vai vēl kādreiz tāds būs. Skola slēgta pirms 36 gadiem, paguvu tur nomācīties līdz 5.klasei. Dalības maksa bija 3-7€ ( neatceros, jo summa problēmas neradīja) un groziņš. Saviesīgā daļa ar vakara vadītājiem, absolventu priekšnesumiem un dzīvo danču mūziku notika tuvējā viesu namā. Vai bija salūts- nezinu, līdz...

Fetišs un vīriešu trakākās fantāzijas
Mani gan vairāk interesē vai autore(s) savu bildi profilā ielicis??? Ļoti līdzīgs kādam TV personāžam...

Ezīc miglā
Labi ir tur, kur mūsu nav. Kārojas to, ko tik viegli nevar dabūt. Jautājums- esi absolūti pārliecināts, ka dzīve ar to 18gadīgo zirgastes īpašnieci, kura Tevi arī iemīlēs, ilgtermiņā sniegs Tev gaidīto, sapņoto? Vai jums būs kopīgas intereses, būs par ko runāt?

Kā jums veicas ar iepazīšanos?
Ar iepazīšanos veicas labi. Reti, bet mani atrod cilvēki, ar kuriem varētu satikties. Ir šeit simpātiski Vīrieši. Neraksta man pat mēnesī 30, kaut arī ir bilde. Un labi, ka tā.

Berna uzvediba
Incanti, kur L-jā tādu komplektāciju var redzēt??? Neticu, sen jau kāds sab.aktīvists būtu noziņojis instancēm.

Kritēriji, pēc kuriem vadās pusmūžā?
:)))))) Smieklīgi, bet, ja vēstulītēs raksta "Tu" ar lielo burtu.

Ja parunā par TO vai paliek vieglāk?
Nesaprotu, pieaudzis vīrietis. Man jaunībā mācīja, ka nevajag runāt, bet darīt.

Melot vai teikt patiesību?
Kam lieki runāt? Nu, gadījās, kājiņa paslīdēja. Te viņš ir tas mīļākais, te viņa nav. Nesaprotu kā var mīļāko attiecības uztvert nopietni, ja vēlas dibināt kārtīgas attiecības ar brīvu vīrieti.

Vai jums ir zināmi gadījumi?
Nē, Ždanoka nederēs- nav zirgastes. Torpēdīt, Tu esi tik omulīgs un jauks, ka vari dabūt sev gan olimpisko čempioni, gan aktrīzi, gan Saeimas deputāti. Domā, viņas nav cilvēki? Tāpat mājās grib atpūsties.

Čekas maisi - atvērt vai nē???
Nu cik var ņemties??? Ko vajadzēja, to vēl pirms atmodas nolikvidēja. Kaut ko atstāja, lai var pamest kā gaļas gabaliņu izsalkušam suņu baram. Kas no tā mainīsies?

Naudas nozīme attiecībās.
:)))) Pēc laba pūra, ik katris lūra. Cilvēki ir dažādi, ar dažādām vērtībām utt. Ir vīrieši, kas saka, ka sievietes viņu nauda interesē- šai gadījumā mana atbilde ir "Protams, a kā savādāk?". Viss, mana interese zudusi, jo skaidrs, ka būs piesponsorējamais. Un ir Vīrieši, kas šo tēmu neaizskar, kam prieks dalīties ar savu "mamutu". Ir "mamuts"- labi, nav- man kā kārtīgai Sievietei ir...

Attieksme pret...
Manuprāt, citus pazemo tas, kurš pats pilns ar mazvērtības kompekšiem.

Vai apmeklējat nakts bārus-diskotēkas lai izklaidētos un varbūt iepazītos?
Neapmeklēju. Reiz biju Rīgas ČBK- nepatika, jēdzīgākais variants bija mans pavadonis. Par Jelgavas ČBK nevaru spriest- Vīrietis ar kuru kopā devos, bija ļoti simpātisks, nebija vēlmes citus pētīt. Ko tai klubu pustumsā, troksnī, bezgaisa telpā daudz var ieraudzīt? Labāk tad vasarā kādā zaļumballē :)

Zemessargiem atļaut turēt kaujas ieroci mājās?
Vairāk gan baidies no zemnieces, kuras sūri grūti iegūto kāds tirliņš grib piesavināties- nekādu 0.7 tur nevajag. Silts padoms- aizej, iestājies ZS, izej apmācību un tad spried kas un kā.

Zemessargiem atļaut turēt kaujas ieroci mājās?
Puišelim puišeļa raksti. Laukos ir suņi, lielizmēra dakšas, cirvīši utt. Pie pagraba, citām saimniecības ēkām pieliek atjautīgas aizsardzības iekārtas. Zemessargi ir zemessargi, pie tam samērā neliela tautas daļa. Ko tas dos, ja vienam zemessargam būs ierocis? Cik man zināms, tad zemessargu aktivitātes ir reglamentētas.

Kādi ir jūsu triki lai taupītu uz ēdienu?
Cukuru, sviestu, eļļas, kafiju, šokolādi, miltus, putraimus, zirņus, pārslas pērku akcijās, kartupeļus, medu iepērku rudenī no kolēgas. Šovakar vakariņas tāpat kā citus vakarus neprasās, ja tomēr sagribēsies- ir āboli, ko pagrauzt. Kopš bērns nedzīvo kopā ar mani sanāk daudz ietaupīt uz ēšanas rēķina :) Neesmu veģetāriete, bet gaļu neprasās. Labāk ko svaigu- ābolus, ķirbi, kāpostu, burkānu....<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu