inito4ka

Sieviete (48)
iepazīties ar inito4ka

15 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Cik sena jūsu PK ir senākā saņemtā vēstule, kas saglabāta?
...šeit 23.mai 2009 23:39 :) rakstītājs vairs naff datu bāzē-sūtītā dziesma izņemta no jūtūbes :D Realitātē,glabāju vēstuli,ko tēvs mātei rakstīja dzemdību namā,dienā,kad piedzimu.Tā ir visvecākā-vienaudze tā teikt..

Jūsu nika izcelsme
...mans vārds un viss :) tā mani sauc visi krievvalodīgie. pat nezinu kāpēc....,latvieši manu vārdu parasti nepamazina :D

Par kuru partiju Jūs balsosiet vēlēšanās? Un kapēc?
...atīstība par ir vecie vēži jaunās kulītēs,ja kas. Es sliecos balsot par jebkuru trako-piemēram Kaimiņu,lai tik mana balss netiktu vecajiem! PIETIEK....cik var? zagt,celt sev algas,mūldēt par mūsu vidējām algām-kopojot ar savējām...besī/ Es pat ietu karot,ja kas :D lai tik to deputātu nebūtu vispār.

Sezonas sēņu ēdieni Rīgas kafejnīcās un restorānos?
...gailenes esot tirgū! Nekas nav labāks,kā mājās ceptas. Un nav jāpārmaksā krogu saimniekiem. p.s/ sēnes esot vienīgā barībā,kas ieiet organismā un tāpat iziet. tobiš neuzsūcas,protams ,ja nav treknās sviesta-krējuma mērces.

Nostalģija...
... tikai saistībā ar mūziku,,,kad dzirdu vecos labos,protams atceros attiecīgo laika posmu un izjūtas :)

Jaunā sirdsāķa atvase/s.
...tas bija pasen,kad iepazinos ar vīrieti,kuram bija divas meitas. Šķiries bija,bet meitas bieži bija ar mums. Tad nu lūk,kad bijusī laulene,sataisījās aizceļot uz kanādu-precēties,abas meitenes man klēpī nedēļu raudāja :( un lūdza ,lai paņemu pie sevis. Meitenes jau lielas,dzīvo protams kanādā,bet esam aizvien ,,draudzenes,, :) tā kā ir arī savādāki stāsti. vot :)

Priekšstats
..pilnīgi pie kājas,kādu iespaidu es radu . Jo esmu tāda ,kāda ir un fsjo :D BET te ir otra puse---kā mani ,tie citi ,uztver? katrs savas,, samaitātības,, ietvaros ( tas tāds patapināts teiciens ) Klasiska piemērs,šobrīd fargo :D pārsmējos,skaļi...mjā iedomīgais tipiņš. Vot var tak cilvēki gvelzt-nepazīstot .

Kādu tēmu jūs šeit nekad publiski neapspriestu?
,,,neapspriežu noteiktu personāžu tēmas. Kurus pat neuzskatu par personāžiem :D par pārējo,ja ir garīgais,parasti piebilstu,ja ir protams,ko piebilsts. Nu darīt ta naff ko,ja kas :D :D :D

Pēterburga
...īrējām dzīvokli ,caur airbnb nekādu reģistrāciju nevajadzēja. Supper saimnieks,sagaidīja,atveda un vēl kaudzi noderīgus padomus sadeva :)...

Krievu seriāls
..policejskij s Rubļovki :) Londongrad.

Profila fotogrāfija
... šamam bija bilde??? eh,,,nokavēju :( Prātā nav nācis iet uz foto sesijām .

Dzimšanas diena
... pēdējo nosvinēju 35 gadu jubileju un fsjo!!! Tagad man mūžam 36 :D :D :D Sevi palutinu protams,bet visi apkārtējie zin,ka tādas dienas vairs neeksistē. Ar lielu prieku svinu Vārda dienu :)

Kas ir bīstamāk - būt atkarīgam vai līdzatkarīgam?
... nekad nesapratīšu jēdzienu-līdzatkarīgs!! Nebūšu blakus atkarīgajam un viss.

Ko Jūs vēlētos zināt par cilvēku pirms dodaties ar viņu uz pirmo randiņu ?
...bez sarunas,nekad nekādu randiņu. Vajag balsi,intonāciju,vārdu virknējumu,,bildi protams. Pārējo var uzprasīt tiekoties :) BET,vislielākā varbūtība,ka viss top skaidrs, tiekoties. Pat ar pinci bordo zirgā,vai nu ir vai nav tas klikšķis! :)

Bezgrēka saldumi - laikam jau bezceris tādus atrast
...kā var ticēt bezkaloriju kolai?????????????????? absurds<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu