inito4ka

Sieviete (48)
iepazīties ar inito4ka

15 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kā lietot alkoholu "saprāta robežās" ?
...ir gan! vai nu veseli,vai slimi,mēs visi mirsim :D

Pulksteņmeistars
... iekš paša Vidzemes-Matīsa tirgus,piena paviljonā ir mazs būrītis,pulksteņu remonta darbnīca... un laikam vēl cits uzraksts,,precīzi neatceros. BET meistars latvietis,ar unikālu vārdu Giviko,izpilda brīnumus! :)

Vai patiešām jums viss gāja tik gludi, ka nebija kur piesieties?
...miers!!!!! ir atrasta! :)

Vai patiešām jums viss gāja tik gludi, ka nebija kur piesieties?
...kādam ir ideja-kas tā par filmu??? es labprāt noskatītos! autore atbildi nezin :(

Par ko tad lielākais vairums taisās balsot.
...par ko-nezinu. Bet konkrēti zinu,ka ne par vecajiem,,,ja jaunās ne vecās ,,kulēs,,

Prāta vētra
... negaidīti,bet biju starā! :) druška bija Jelgavā-izrādās bija ,,šķirba,,// :( Mežparkā 3 h sajūsmas iekš 60 000 cilvjiem...

Vai esat piedzīvojuši brīnumu savā dzīvē?
...divreiz izjutu sapņus realitātē! Bijām Kuršu kāpā,reāli zināju ,ko redzēšu atskatoties un otreiz piepildījās redzētais,ka vilciens brauc pa udeni.

Cik sena jūsu PK ir senākā saņemtā vēstule, kas saglabāta?
...šeit 23.mai 2009 23:39 :) rakstītājs vairs naff datu bāzē-sūtītā dziesma izņemta no jūtūbes :D Realitātē,glabāju vēstuli,ko tēvs mātei rakstīja dzemdību namā,dienā,kad piedzimu.Tā ir visvecākā-vienaudze tā teikt..

Jūsu nika izcelsme
...mans vārds un viss :) tā mani sauc visi krievvalodīgie. pat nezinu kāpēc....,latvieši manu vārdu parasti nepamazina :D

Par kuru partiju Jūs balsosiet vēlēšanās? Un kapēc?
...atīstība par ir vecie vēži jaunās kulītēs,ja kas. Es sliecos balsot par jebkuru trako-piemēram Kaimiņu,lai tik mana balss netiktu vecajiem! PIETIEK....cik var? zagt,celt sev algas,mūldēt par mūsu vidējām algām-kopojot ar savējām...besī/ Es pat ietu karot,ja kas :D lai tik to deputātu nebūtu vispār.

Sezonas sēņu ēdieni Rīgas kafejnīcās un restorānos?
...gailenes esot tirgū! Nekas nav labāks,kā mājās ceptas. Un nav jāpārmaksā krogu saimniekiem. p.s/ sēnes esot vienīgā barībā,kas ieiet organismā un tāpat iziet. tobiš neuzsūcas,protams ,ja nav treknās sviesta-krējuma mērces.

Nostalģija...
... tikai saistībā ar mūziku,,,kad dzirdu vecos labos,protams atceros attiecīgo laika posmu un izjūtas :)

Jaunā sirdsāķa atvase/s.
...tas bija pasen,kad iepazinos ar vīrieti,kuram bija divas meitas. Šķiries bija,bet meitas bieži bija ar mums. Tad nu lūk,kad bijusī laulene,sataisījās aizceļot uz kanādu-precēties,abas meitenes man klēpī nedēļu raudāja :( un lūdza ,lai paņemu pie sevis. Meitenes jau lielas,dzīvo protams kanādā,bet esam aizvien ,,draudzenes,, :) tā kā ir arī savādāki stāsti. vot :)

Priekšstats
..pilnīgi pie kājas,kādu iespaidu es radu . Jo esmu tāda ,kāda ir un fsjo :D BET te ir otra puse---kā mani ,tie citi ,uztver? katrs savas,, samaitātības,, ietvaros ( tas tāds patapināts teiciens ) Klasiska piemērs,šobrīd fargo :D pārsmējos,skaļi...mjā iedomīgais tipiņš. Vot var tak cilvēki gvelzt-nepazīstot .

Kādu tēmu jūs šeit nekad publiski neapspriestu?
,,,neapspriežu noteiktu personāžu tēmas. Kurus pat neuzskatu par personāžiem :D par pārējo,ja ir garīgais,parasti piebilstu,ja ir protams,ko piebilsts. Nu darīt ta naff ko,ja kas :D :D :D<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu