meistars40

Virietis (53)
iepazīties ar meistars40

6 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Mirgo kvēpu filtra lampiņa
Var piekrist, daļēji, iksomena viedokim... Jā, ar auto, kuram ir kvēpu filtrs, ir jāmauc. Jāmauc regulāri, vismaz reizi nedēļa, pie mammas, sievasmātes uz laukiem pastrādāt. PDF nau domāts pilsētas režīmam, kur jātrallinā uz +- 50-70. Citādi, ja reizēm diesel iztīra cukas, tad Dīzeļonkuļa izgudrojums pamatā ir lētāks ekspluatācijā.

Motors braucot uzkarst
Neesi slinks, tad kad konstatē paaugstināto temperatūru, pacel dzinēja cepuri un paskaties, vai Karlsona propellers griežas. Ja negriežas, tad būsi iepircies devējā( ja to nomainiji), vai būs pienācis kirdiks ventilatoram. Ja auto ir hidromufta, tad būs cita pasaka.

Lielākās vsa. kārnās sievietietes ?
Ups! Gadsimta jautājums, kas IRA "Google tulkotājs" ,IRA noskaidrots- tā IRA OnslovaMaargrieta...

Vai tā ira vai nava bezkaunība?
IRA, NAVA, SUNC,NAU,JAV...u.tt., reāli iespārda. Kādam cirvim jābūt, lai ko tādu pasniegtu. Lai atvaino autori, bet tumsonība spiežas pa visām vīlēm.

Sieviešķīga sieviete kāda ?
Nu jau gan dažs- labs sugas brālis reāli peld par tēmu "sievišķība". Kāds te pieminēja, ka par sievišķību var runāt līdz gadiem 50... Kas tas par sviestu..? Ir redzētas kundzītes ap 80, kas spēj sevi nest tiešām kā sieviete, ar šarmu. Bez zemtekstiem! Un tad rodas jautajums... kāpēc šādas asociācijas nav par visām simpātiskajām, kam kājas aug no padusēm utt. Laikam šīs opcijas nav...

Sieviešķīga sieviete kāda ?
"IRA vai NAVA"- čalis gāž ar atskaņām!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu