marmorakaraliene

Sieviete (87)
iepazīties ar marmorakaraliene

58 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kāpēc vīrieši melo par saviem gadiem?
I ko ar tiem plikajiem gadu skaitļiem darīsi - uz sviestmaizes smērēsi? Vai nav vienalga, cik vīrels ieraksta sev gadus - ja nav fīlings, tad arī nebūs, un ja būs, gadi būs pie kājas.

Jūsu domas un reakcija pret uzbraucieniem publiskā telpā?
Interesanti zināt, kāpēc man neviens "publiskajā" telpā neuzbrauc ne par prāta spējām, nedz vizuālo izskatu? A? Laikam tamdēļ, ka nepiekopju "debīlformātu" . Bet vispār ir tāds teiciens - ko sēsi, to pļausi un vēl - kas vēju sēj, tas vētru pļauj. Apskaties uz savu virtuuālo daiļradi un padomā, kāpēc saņem pa virtuālo feisu.

Nez kota veči teiktu?
Gvenai pamatīgi sasāpējis! Paskatījos, ko tad pati gvena cer atrast- izrādās, vēlamā vīreļa latiņa ienākumu zonā dikti zema uzlikta - ar 650 jevriķiem pie zobiem netikt!

Ko nozīmē šādi erotiski sapņi? Vai tam ir dziļāks zemteksts?
Furnituras dairade skaidri norāda- meitene meklējas! Vai tiešām visā oho neviena izpalīdzīga peņa?

Vai tiešam tads pirdings ari eksiste?
It kā jau pēc anketas nopietna tante, bet pēc jautājuma kā sapīpējusies linoleju.

Cik tagad maksā zoba implants?
Meklē Aleksandru Makarovu DentalArt

Virtuala sekssa vīriešu daudzums.
Labi, ka tev, Maargrieta, ir virtuālais sekss! Maz iespēju noķert kādu STS, HIVAidu, ieņemt bērnu, nav vjajadzīgi pretapaugļošanās līdzekļi, palagi paliek tīri utt. Vienīgais apstāklis, kas mani mulsina - vai vari būt pārliecināta, ka pretējais partneris ir vīrietis? Ka nesanāk lezbīšovs.

Kāpēc šovbiznesa zvaigznēm izjūk attiecības biežāk, nekā parastajiem mirstīgajiem?
Dzeltenlapas nešķirstu, tāpēc nav nedz statistikas, nedz intereses, kur nu vēl vēlme iedziļināties.

Vāveres martā
Lielās "kopējas" lai padalās ar citiem, kā tas ir - "sakopts". Varēs ievērtēt. /derdzas vārds "sakopts"pats par sevi/

Tuvojas 8.marts...
Sviniet mātes dienu, valentīndienu, helovīnus, klāt pieķerat vēl pateicības dienu - ka tikai nebūtu tas "padomiskais"! bet es svinēšu 8.martu, turklāt vēl dubultā - kopā ar meitas dzimšanas dienu! Un zinu, ka darbā būs šampanietis, ziedi, puiši uzklās galdu (trīsdesmitgadnieki!) Un tiem/tām, kam psrs kaklā sēž, iesaku katapultēties - mums visapkārt ir tik daudz "padomiskā", ka jums vienkārši...

Paraksts
Nākamreiz atstāj uz tās pēcpuses savu parakstu janisqwerty, varbūt izveidosies kas līdzīgs interešu klubiņam

kāpēc bez bildes vai neatbilstoša vecuma
Kādas reālas šausmas - raksta! Izdzēsies no oho - nerakstīs neviens.

Vēlme tiešām diskutēt vai izrādīties?
Grib to vai negrib, taču katram jautajuma uzdevējam jārēķinās, ka viņa pierītes platums/šaurums izkristalizējas no jautājuma būtības. Lai cik arī "provokatīva" tēma nebūtu. "Skaists"piemērs - tepat netālu furnituras tēma.

Ko mēs darīsim Latvijā bez sava nacionālā sporta veida - hokeja?
Latvijas hokeja saimniecībā nav kārtības! ja puišiem līdz 17-18 gadu vecumam ir, kur spēlēt, tad tālāk ir lielais vakuums, un te arī sākas problēmas. 18 gadu vecumā, ja grib turpināt nopietni spēlēt hokeju (formas, nūjas, slidas, alga), tad izrādās, ka nav kur. Tās kapeikas, kuras maksā vietējie klubi, var dot iespēju spēlēt tikai tiem spēlētājiem, kas papildus vēl kaut kur strādā. Zinu, ko...

Neparastie rīdzinieki
Nicinoši par laukiem izsakās ne jau dzimuši/auguši rīdzinieki, bet no laukiem nesen iebraukušie laucinieki, kas knapi Rīgā degunus apsildījuši. Novērots, fakc.

Vai pirms orālā vajadzētu palūgt nomazgāt to lietu?
furniturai radošā krīze?

Kuri vīrieši būtu tiesīgi svinēt tēva dienu?
Ko tik Latvijaa svin&nesvin! Njemot veera Latvijas klaniisjanos amerikas onkulinju prieksjaa, laiks saakt svineet pateiciibas dienu!

Vīriešu diena!
Mees darbaa nosvineejaam. ierosinaataaji bija tiesji triisdesmitgadnieki. Bija jautri. Ar silkjiiti, rupjmaizi, kjilavaam, spekji un vodocku. Un aviizi galdauta vietaa. Nekaada vaina. Nevienam nenaaca praata piepiit klaat politiku. Mazums kur pasaulee sjajaa dienaa kaadi sveetki. Un arii 8.martu atziimeesim, par spiiti visiem pseidopatriotiem.

Ko mēs katrs ceram te atrast?
"katram" pietrūkst? Tā kā man nekas nepietrūkst, visa gana, tad laikam tas "katram"tomēr nesanāks. Raksti par sevi.

Saīsinājumi šajā portālā
Ak, vai... taisni vai žēl paliek, ka VCP vairs nav modē un neviens to nelieto:(((

Kunilings! Par un pret!
Es pieņemu nosacīti, ka esi vīrietis (pārbaudīt nevaru) un noteikti pieņemu, ka tev patīk kunilings. Un tālāk?

Prasīt 25 eur. par ieeju skolas salidojumā ir ētiski?
Cik tu, Hustler, cigaretēs mēnesī aizlaid? aliņiem? 25 eur normāls cipars skolas salidojumam, es uz savu bij. 3.vsk (tagad 3.ģimnāzija) ik pa pieciem gadiem aizeju, i nemaz nekunkstu, ka dārgi vai naudas žēl - "salidojam" Ķīpsalas izstāžu hallē, galdiņi uzklāti, ja gribas vairāk, ņemam paši vēl groziņus, spēlē muzikanti - koncerts plus dejas. Viss notiekās. Un man vienalga, cik samaksā PVN, kaut...

Vai nopirkt vīrietim gumijas lelli?
Normāls vīrietis tevi ar visu lelli pasūtīs labi tālu un uz visiem laikiem

seksa partneris, draugs un mīļotais cilvēks
par zeksa partneri un draugu viss skaidrs, bet mīļotais cilvēks, tas ir kā - ar zeksi vai bez? Un ja ar zeksi, tad kāda atšķirība ar zeksa partneri? Man par sarežģītu

Kurš šodien ir labākā situācijā, cirpējs vai aitas?
Nu, ja Anandai šķiet, ka viņa ir aita .... varu nomierināt, tik traki jau nav, ka tagad cirpēji būtu pazuduši - padod tik ziņu, kāds pārītis noteikti uzradīsies, skat, ap patversmēm klīst nepieskatīti vīreļi, kuriem arī kotleti gribas... Kas? Tev žēl?

Jo vecāks, jo lojālāks un bezmugurkaulaināks?
furnitura, tev to problēmu vairāk, kā sunim blusu kažokā! Un ja vienas blusas par maz, tad tā jāizdomā. Jā, un vēl - tā arī nesapratu, kā tev izpaužas bezmugurkaulainība - tas ir, kad uz zeķēm zandalēs sāc skatīties bez kritikas?

Kāda atšķirība sarunai vienai no otras? Kā katra no tām ietekmē attiecības?
Tik gudrs jautājums, ka zivis akvārijā apsprāga no garlaicības.

Vai nopirkt sievietei vibratoru?
Ko tik neizdomā, lai pelnītu naudu! Vibratori arī no tās sērijas, un iepogā tautai, ka tas kaut kas traki kruts, moderns un nepieciešams.

Mazvērtības komplekss, vai?
Nu varētu padomāt, ka vismaz šeit, oho, tik vien ko darīt, kā iepazīties pišai ar pilnīgi izvērsta profila palīdzību! Es vispār tiem iepazīties kārajamiem iedalītu šeit savu stūrīti - raujiet uz velna paraušanu un netraucējiet pārējos virtualizēt tā, kā gribas!

Ko domājat par krievu diskvalifikāciju no olimpiskajām spēlēm?
Tā ir lielā politika, sports sen jau ir bizness, un kā jau praktiski jebkurā biznesā, tanī ir sava vieta "ķēķim" un netīrumiem. Nedomāju, ka krievi vienīgie dopingotāji uz pasaules. Patlaban tā izskatās.

Pēc kādiem kritērijiem izvēlaties meisterus?
Tā turpināt tām, kurām neviens nav labs! Līmējiet, krāsojiet, špaktelējiet, mainiet trubas, blīves, atgaisojiet radiatorus utt. u.tj.pr. Iesmīnu bārdā!

Kāpēc pie stomatologiem nav kvotas?
Stomatoloģijas institūts nav labdarības institūcija. Tur cenas lielākas, nekā dažā labā privātklīnikā. Ir privātklīnikas, kurām ir līgumi ar valsti par bērnu zobu labošanu, bet arī to skaits samazinās. Jo valsts piedāvā tādu samaksu klīnikām, ka tur pat pacienta zobu labošanai nepieciešamo medikamentu cenas netiek segtas. Nav brīnums, ka zobārsti atsakās slēgt līgumus. Un negaidiet, nekādu kvotu...

Čekas maisi - atvērt vai nē???
Ir izdarīts viss, lai tad, kad vajadzēja, šos maisus neatvērtu. Šobrīd tam nekādas jēgas vairs nav. Nu pakratīsim pirkstu kādas personas virzienā, un ar to viss beigsies. Nekādas nopietnas sankcijas vairs nesekos.

Kāpēc cilvēki melo? Izliekas?
Cilvēki - visi, vai? Vai tomēr daži? Kuri konkrēti, par ko izlikās, par ko sameloja?

Sveiciens! Tāds novērojums- jo tumšāks un drūmāks laiks,
Skarleta "Kur Tu, autor, TUMSU redzi??!:D" Patiesi, kas tumsu redz, tas tumsā dzīvo, autor, man apkārt ir tik daudz gaismas, ka varu padalīties! Arī šobrīd! Bet pesimistam pesimista liktenis, un nekādi dievvārdi nelīdzēs.

Un pie kuras grupas piederi tu?
"Iepazīšanās portāla Flirts.lv pārstāvis Kaspars Antess par satraucošu uzskata statistiku, ka teju ceturtdaļa brīvo siržu portālos mīlestību meklē ilgāk par 5 gadiem."- Ta ne jau mīlestību šie meklē, bet kārtējo fikso p.sienu kopā ar kotleti:))))

Videejais seksa biezhums...
Normāls laulāts pāris te ar savu zekša biežumu neplātīsies, viņiem nav laika, jāsekso.

Attieksme pret...
Par kādām "personām" šeit, virtuālajā vidē, var būt runa? Lai piesakās tas, kurš tā uzskata! Es redzu tikai aizkadra personu veidotus tēlus - ar melīgām/pusmelīgām anketām, ar/bez foto un tikai rakstošajiem savu izveidoto rakstības "raksturu", kurš nebūt neraksturo virtuālo tēlu kā personu realitātē. Kaut vai tā pati tēmas autore "riebekle" - man ņemt nopietni viņu kā personu? Nu nē taču, es viņu...

Ko var atrast šeit?
Šeit, PA lielās dzīves mīlas ganās steriem, tos sien buntītēs un pakaļ sviež! Jeb kā teica viena vieda tante - horoših mužikov razberajut ješčo ščenjatami!

Maz seksa
Interesanti būtu uzzināt, ar ko cukurzēns dabūtu no "sieviņas" bietē - ar pannu vai beisbola vāli pēc tam, kad būtu cukurdupša gara darbu iepazinusi? Ja mans vīrs tupētu kaut kādā saitā ar šitādu niku, ne tikai zeksi nedabūtu, kotletes vietā mannā putru rītu!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu