marmorakaraliene

Sieviete (87)
iepazīties ar marmorakaraliene

3 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kanabiss (marihuāna) - uzpīpēsim?
Kā īsti ir ar to marihuānu - cik tas pīpējiens kaitīgs vai kaifīgs? Varbūt uz vecumdienām sākt niekoties, ja Latvijā šo lietu dekriminalizēs un legāli varēs kādā aptiekā nopirkt pāris gramus, nu it...

Domājamo daļu pārdošana
Ir nekustamais īpašums (zeme un veca māja), divi īpašnieki ar domājam daļām. Īpašums nav sadalīts reālās daļās, nav arī vienošanās par lietošanas kārtību. Viens no īpašniekiem sadomājis savas DD...

Ziedosiet deputātiem?
Viens mans paziņa, humoru mīlot nesen teica tā: vajadzētu mana balss elvē uzlikt uz balsošanu šādu ierosinājumu: Saiemas budžetu novirzīt smagi slimiem bērniem utt., bet Saeimas deputātus lai uztur...

90 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Prasīt 25 eur. par ieeju skolas salidojumā ir ētiski?
Cik tu, Hustler, cigaretēs mēnesī aizlaid? aliņiem? 25 eur normāls cipars skolas salidojumam, es uz savu bij. 3.vsk (tagad 3.ģimnāzija) ik pa pieciem gadiem aizeju, i nemaz nekunkstu, ka dārgi vai naudas žēl - "salidojam" Ķīpsalas izstāžu hallē, galdiņi uzklāti, ja gribas vairāk, ņemam paši vēl groziņus, spēlē muzikanti - koncerts plus dejas. Viss notiekās. Un man vienalga, cik samaksā PVN, kaut...

Vai tas te ir normāli?
Tik ļoti aizskāra , ka jāuzcepj tēma un jātērē savs un citu laiks?

Vai nopirkt vīrietim gumijas lelli?
Normāls vīrietis tevi ar visu lelli pasūtīs labi tālu un uz visiem laikiem

Jatājums īsi-kas labāk-Princese vai Lienīte?
Nu precīzi, kā jurisK - tev laiks par mazbērniem domāt.

seksa partneris, draugs un mīļotais cilvēks
par zeksa partneri un draugu viss skaidrs, bet mīļotais cilvēks, tas ir kā - ar zeksi vai bez? Un ja ar zeksi, tad kāda atšķirība ar zeksa partneri? Man par sarežģītu

Kurš šodien ir labākā situācijā, cirpējs vai aitas?
Nu, ja Anandai šķiet, ka viņa ir aita .... varu nomierināt, tik traki jau nav, ka tagad cirpēji būtu pazuduši - padod tik ziņu, kāds pārītis noteikti uzradīsies, skat, ap patversmēm klīst nepieskatīti vīreļi, kuriem arī kotleti gribas... Kas? Tev žēl?

Jo vecāks, jo lojālāks un bezmugurkaulaināks?
furnitura, tev to problēmu vairāk, kā sunim blusu kažokā! Un ja vienas blusas par maz, tad tā jāizdomā. Jā, un vēl - tā arī nesapratu, kā tev izpaužas bezmugurkaulainība - tas ir, kad uz zeķēm zandalēs sāc skatīties bez kritikas?

Kāda atšķirība sarunai vienai no otras? Kā katra no tām ietekmē attiecības?
Tik gudrs jautājums, ka zivis akvārijā apsprāga no garlaicības.

Vai nopirkt sievietei vibratoru?
Ko tik neizdomā, lai pelnītu naudu! Vibratori arī no tās sērijas, un iepogā tautai, ka tas kaut kas traki kruts, moderns un nepieciešams.

Mazvērtības komplekss, vai?
Nu varētu padomāt, ka vismaz šeit, oho, tik vien ko darīt, kā iepazīties pišai ar pilnīgi izvērsta profila palīdzību! Es vispār tiem iepazīties kārajamiem iedalītu šeit savu stūrīti - raujiet uz velna paraušanu un netraucējiet pārējos virtualizēt tā, kā gribas!

Ko domājat par krievu diskvalifikāciju no olimpiskajām spēlēm?
Tā ir lielā politika, sports sen jau ir bizness, un kā jau praktiski jebkurā biznesā, tanī ir sava vieta "ķēķim" un netīrumiem. Nedomāju, ka krievi vienīgie dopingotāji uz pasaules. Patlaban tā izskatās.

Pēc kādiem kritērijiem izvēlaties meisterus?
Tā turpināt tām, kurām neviens nav labs! Līmējiet, krāsojiet, špaktelējiet, mainiet trubas, blīves, atgaisojiet radiatorus utt. u.tj.pr. Iesmīnu bārdā!

Kāpēc pie stomatologiem nav kvotas?
Stomatoloģijas institūts nav labdarības institūcija. Tur cenas lielākas, nekā dažā labā privātklīnikā. Ir privātklīnikas, kurām ir līgumi ar valsti par bērnu zobu labošanu, bet arī to skaits samazinās. Jo valsts piedāvā tādu samaksu klīnikām, ka tur pat pacienta zobu labošanai nepieciešamo medikamentu cenas netiek segtas. Nav brīnums, ka zobārsti atsakās slēgt līgumus. Un negaidiet, nekādu kvotu...

Čekas maisi - atvērt vai nē???
Ir izdarīts viss, lai tad, kad vajadzēja, šos maisus neatvērtu. Šobrīd tam nekādas jēgas vairs nav. Nu pakratīsim pirkstu kādas personas virzienā, un ar to viss beigsies. Nekādas nopietnas sankcijas vairs nesekos.

Kāpēc cilvēki melo? Izliekas?
Cilvēki - visi, vai? Vai tomēr daži? Kuri konkrēti, par ko izlikās, par ko sameloja?

Sveiciens! Tāds novērojums- jo tumšāks un drūmāks laiks,
Skarleta "Kur Tu, autor, TUMSU redzi??!:D" Patiesi, kas tumsu redz, tas tumsā dzīvo, autor, man apkārt ir tik daudz gaismas, ka varu padalīties! Arī šobrīd! Bet pesimistam pesimista liktenis, un nekādi dievvārdi nelīdzēs.

Un pie kuras grupas piederi tu?
"Iepazīšanās portāla Flirts.lv pārstāvis Kaspars Antess par satraucošu uzskata statistiku, ka teju ceturtdaļa brīvo siržu portālos mīlestību meklē ilgāk par 5 gadiem."- Ta ne jau mīlestību šie meklē, bet kārtējo fikso p.sienu kopā ar kotleti:))))

Videejais seksa biezhums...
Normāls laulāts pāris te ar savu zekša biežumu neplātīsies, viņiem nav laika, jāsekso.

Mana alga 1250 uz rokas
Kredīti? alimenti? īrēts dzīvoklis? auto līzings? cik nopīpē/nodzer mēnesī? Sāc ar to, un tad uzraksti, cik paliek uz rokas mēnesī.

Attieksme pret...
Par kādām "personām" šeit, virtuālajā vidē, var būt runa? Lai piesakās tas, kurš tā uzskata! Es redzu tikai aizkadra personu veidotus tēlus - ar melīgām/pusmelīgām anketām, ar/bez foto un tikai rakstošajiem savu izveidoto rakstības "raksturu", kurš nebūt neraksturo virtuālo tēlu kā personu realitātē. Kaut vai tā pati tēmas autore "riebekle" - man ņemt nopietni viņu kā personu? Nu nē taču, es viņu...

Ko var atrast šeit?
Šeit, PA lielās dzīves mīlas ganās steriem, tos sien buntītēs un pakaļ sviež! Jeb kā teica viena vieda tante - horoših mužikov razberajut ješčo ščenjatami!

Maz seksa
Interesanti būtu uzzināt, ar ko cukurzēns dabūtu no "sieviņas" bietē - ar pannu vai beisbola vāli pēc tam, kad būtu cukurdupša gara darbu iepazinusi? Ja mans vīrs tupētu kaut kādā saitā ar šitādu niku, ne tikai zeksi nedabūtu, kotletes vietā mannā putru rītu!

Cik nopietni vai nenopietni uztverat šeit esošos personāžus?
Neko nedomāju par anketām, man pilnīgi vienalga, kāds foto, kas ierakstīts, cik kg vai cm auguma, domāt sāku tad, kad redzu kaut ko muļķīgu PA. Grēks tad nepakaitināt.

Svešvalodu zināšanas ir ekvivalents darba iespējām jebkurā no ES valstīm.
Katram savas "sēnes" lasāmas tur, aiz robežas! Latvijā kā priekšnosacījums laba* vai vēl labāka* darba iegūšanai, ir ne tikai latviešu valoda, bet arī daudzmaz sakarīga krievu valoda! Neesmu vēl nevienā darba vietā sastapusies, kur prasība būtu tikai latviešu valoda! Lai kā daudziem negribētos, bet bez krievu valodas neiztikt, jo īpaši, ja uzņēmums uz Krieviju orientēts. Meita dzīvo Vācijā,...

Kā rīkoties ja nav vispār naudas?
Atslēgt internetu, paliks nauda no interneta izmaksām

Kā rīkoties ja nav vispār naudas?
1) nomirt no bada 2) meklēt darbu Latvijā 3) braukt uz Īriju lasīt šampinjonus - šobrīd trends.

Kādi ir jūsu triki lai taupītu uz ēdienu?
Vislabākais triks ir neēst vispār vai ēst zāli un ziemā sniegu! Tik daudz var ietaupīt! Ko taupa taupītājs, to paņem laupītājs

Kāpēc vēl joprojām esat šeit?
Kā Rita nosaka, kurš te meklējas, kurš nemeklējas?

Vai es varu aizliegt mani pievienot draugiem?
Kādas šausmas! Un kas tās tev par slēpjamām aktivitātēm?

Kas ir "lauķis"?
HardSoftDunk, krieviem ir tāds teiciens - djevušku mozhno vivesti iz derevni, no derevnju iz devusjki - nikogda!

Ko domājat par aizbraukšanu?
Aizbraucējiem strādāt svešumā klājas kā nu kuram. Taču neesmu dzirdējusi, ka kopumā būtu sliktāk kā Latvijā. Vismaz manu paziņu un radinieku vidū noteikti sliktu atsauksmju nav. Cilvēki labi iekārtojušies, un pat tie, kas strādā mazkvalificētu roku darbu, saņem daudz vairāk kā Latvijā un dzīvo labāk, visus maksājumus var samaksāt un vēl paliek naudiņa, lai paceļotu un sūtītu uz mājām. Mana meita...

"Samīļošanās vakars" par 5 eur - tik tālu nu esam nonākuši!
šis "bizness" jau kaut kur pasaulē eksistē, esmu lasījusi, ka viena meitene šos apskāvienus ārzemēs jau sen piedāvā, šķiet, par 100 dolāriem stundā. Viņai tā lieta iet no rokas.

Vai kungs var izrādīt seksuālu interesi par dāmu pirmajā randiņā?
apžēliņ, tāda sajūta, ka te Sīrupa auditorija salasījusies!

Vai ar cilvēku ir viss kārtībā?
Palīdzi sev nebāzt degunu citu darīšanās

Virietim 30,bet sekss nav labs
Autors sapinies meistarībā, nav laikam īsti skaidrībā ticis par savu dzimumu. Tā iet, kad sapinas savos feikprofilos. A tautas viena daļa gudri apspriež velns zina ko.

Latvijas vīrieši vislabākie?!
neko 14:43 nav nedz laika, nedz vēlēšanās sākt iztirzāt "pa lielam", ko abi dzimumi vai šādā vai tādā gadījumā spējīgi viens otram sniegt. Es tikai ieskicēju galvenajos vilcienos, lai saprastu tendenci un virzību - nav jašaprot tieši, ka ar pannu pa galvu ir fiziski ar pannu pa galvu, vai ka kotlete ir tikai kotlete. Cerams, doma saprotama.

Latvijas vīrieši vislabākie?!
Fargo, manis rakstītajā nekādu pretrunu nav, viss tieši tā arī ir. Man patīk, jo vidējais variants:)))

Latvijas vīrieši vislabākie?!
Par kādu Latvijas vīrieti tu runā - vidējo statistisko? Katrs konkrētrais vīrietis no sievietis saņem pretī to, ko pelnījis - kas ar pannu pa pieri, kas kotleti un boršču, kas ragus uz galvas!

vai mazbērniem jāmaksā kom.pak.rēķinus.
Un cik tad mazbērniņiem gadiņi? Ja tas ir pašvaldības dzīvoklis, brīnos, ka mazbērniņi vēl nav izlikti ārā. Tātad nolaidīgi darbinieki. Ja dzīvoklis bija vecmāmiņas īpašums, brīnos, ka nav sakārtotas mantojuma lietas. Jebkurā gadījumā, tas kurš lieto dzīvokli, tas arī maksā. Ja mazbērniņi nav maksātspējīgi, jo nav pilngadīgi, tad jāmaksā viņu vecākiem.

Vai kungi var atļauties vairāk kā dāmas?
HardSoftDunk 15:03 "Vīrieši netiek laisti pie audzināšanas vismaz krievu laikos,tagad tā situācija mazliet mainās un var redzēt pozitīvo"- vai tu man šito nepaskaidrotu sīkāk? jo īpaši par to, kā mainās situācija? Un zinot to, ka Latvija šobrīd ir līdere laulību šķiršanās jomā<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu