puuuka

Sieviete (51)
iepazīties ar puuuka

67 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Ir viens psihopāts...
Parasti jau tie,kas daudz runā maz dara...bet....,varbūt mēģini ar viņu parunāt,kas liek viņam tā rīkoties,kādi tam iemesli...nu un tad izdari secinājums,varbūt vari arī palīdzēt.Reizēm vārds īstajā laikā un vietā nozīmē ļoti daudz.

Īpašăs dienas...
Vai Tu katram pirms randiņa saki,ka Tev īpašās dienas???? No seksa ,laikam jā...bet no randiņa....nu nezinu,...skatoties ko Tu tais randiņos dari...?!?

Sņimai štani-budjem znakomitsa(tulk.novelc bikses-iepazīsimies)
....bet,ja tas ir vienīgais,kas tiem rādītājiem ir,ja nav ko citu vairs rādīt...

Kāju vēnu operācija uz jau operētajām kājām
Noteikti pakonsultējies ar ārstiem,un ja iespējams ar vairākiem.Zinu,kad Gaiļezerā ir labi speciālisti šajā jomā.Bet par to operēšanu,vismaz padomijas laikos teica,ja esi sācis vēnas operēt,tad tas būs jādara arī atkārtoti,nezinu,varbūt tagad ir citas tehnoloģijas....bet noteikti ej tikai pie ārstiem un ne pie kādām dziedniecēm. Krampji Tev ir ne no vēnām,bet kalcija un magnija trūkuma...

Ar ko sākt sievietei - seksa analfabētiķei gultā? :D
Epi...man liekas,ka Tev jālūdz palīdzība Deavidam:D

START! Jūs neesat tik vērtīgas, kā jūs to iedomājaties.
uiii...sorry...nevis prese,bet prece:),bik nokļūdījos ar burtiem:)

START! Jūs neesat tik vērtīgas, kā jūs to iedomājaties.
Deavid/...pastāsti kā ir dzīvot,ja apkārt ir viena vien prese,un nekā cita...vai nav nedaudz skumīgi?!?Varbūt izej kaut kur cilvēkos:)

Liekā svara mammucītes!
Hm....nesaprotu par ko cepiens...pašai bērnu nav,liekā svara arī....vai tiešām tevi tik ļoti satrauc citu dzīves,vai vienkārši nevari tikt skaidrībā ar savējo....vai arī tavējais būs aizgājis pie kāda mammuča ar trim riepām,jo tu viņu nebaro:)Atvaino,bet parasti par citiem satraucās tie,kas paši ar sevi netiek galā!!!

Kāpēc vīrieši nespēj apmierināt sievietes? Kāpēc komplekso?
/Tā stāsta draudzenes, es jau neko... tikai uzklausu tos bēdu stāstus./...nu gan sasmējos...labas gan tev tās draudzenes:DDDD

Dzīvokļa pārrakstīšana īpašniekam esot ārzemēs
atvaino,bet man liekās,ja īpašniece to gribētu,viņa jau sen visu būtu sakārtojusi,arī ārzemēs ir notāri,kuri var sagatavot dokumentu,kas apstiprina kāda cita īpašumtiesības uz dzīvokli,vai vienkārši noraksta visu citai personai.Mana paziņa tieši tā izdarīja,viņa aprecējās ārzemēs(Austrālijā)un,kad bija tur jau 15 gadus nodzīvojusi saprata,kad atpakaļ vairs neatgriezīsies un ar notāra apstiprinātu...

Ābolu deserts
Vienkārši un gardi,paņem,apmēram, vienāda izmēra ābolus,nomazgā,tad no kātiņa puses izgriez serdi,lai ābols paliek vesels,bet pa vidu ir bedrīte(skaties neizgriez līdz ābola snīpītim,lai nav caurums),tad saber iekšā cukuru ar kanēli(var kondensēto pienu,medu)un liec cepeškrāsnī iekšā,cep 20-30 min(atkarīgs no ābola cietuma).Kad gatavs(to jūt,jo visa māja sāk smaržot pēc ceptiem āboliem) ņem...

Vājais dzimums Latvijā - vīrieši?
Solvitas...atbilde ir tikai viena,citu variantu nav.....mēs,sievietes, viņus,vīriešus,par tādiem esam padarījušas,pataisījušas,nezinu kā pareizāk pateikt...mēs visur lienam(vīriešu darbus darīt) ,visu varam utt.

Ne viss ir zelts, kas spīd / vai uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem esat uzkāpuši atkārtoti?
esmu kāpusi,un ne vienreiz vien...nožēlot neko nenožēloju,bet daudz ko esmu iemācījusies:)

Attiecības šeit - oho forumā.
.....nesaprotu,kapēc mūsdienās cilvēkam ir tendence satraukties un cepties par citiem,katram savs stils,katram savs imidžs...dzīvo,priecājies,centies saskatīt cilvēkos pozitīvo,un Tu sapratīsi,kad nemaz tik slikti nav:)

Pieklājība.
vai tad tik ļoti te viss ir mainījies,pa to laiku kamēr te nebiji??? Nu jā...bet salīdzinājums...tas tāds bikiņ patruls priekš sievietes tavos gados.

Kā pareizi notīrīt un ar kādu krāsu nokrāsot senas podiņu krāsns rotājumus?
....palasīju komentus,un padomāju,cik tomēr neuzmanīgi ir cilvēki....jautājuma autore nevienā vietā neminēja,ka krāsniņa ir krāsota,pajautāja tikai KĀ UZPRIŠINĀT DEKORUS(ar kādu krāsu tos krāsot)...!?!... P.S...nu protams,es ne par visiem,tikai par tiem,kas nelasa,bet tikai bliež iekšā komentu.

Kā pareizi notīrīt un ar kādu krāsu nokrāsot senas podiņu krāsns rotājumus?
varbūt pamēģini iesākumam nomazgāt ar siltu ziepūdeni(pieliec klāt Sano) un birstīti(lai tiek visās rieviņās),ne vienmēr vajag krāsot reizēm pietiek arī ar nomazgāšanu.

Mīlestība
Tā ,draudziņ, nav mīlestība....tas ir ´´labi iekārtojies´´....bet vai uz ilgu?!?

Baraviku saglabāšana
Svaigas nevar saglabāt ,jo no rīta tās būs pilnas ar tārpiem,vai pagrabā,vai bez pagraba.Jo jebkurai baravikai,pat pavisam sīciņai zem cepurītes sporās ir pilns ar mazām kūniņām,kuras izšķilās jau 4-5 stundu laikā...un tad ļoti grib ēst:) Vislabākais ir sēnes notīrīt,novārīt(ja marinēšanai),vai sacept un sasaldēt,vai arī sviestā vai taukos apcept un burciņās.

Vai tiešām Delfi.lv ir totāli krāpnieki.
220 neviens krēms,nevienas smaržas ,un visa cita kosmētika nav oriģināli,tie ir labi pakaļdarinājumi(to man reiz pateica viens paliels priekšnieciņš 220,starp citu arī Douglas veikalos pa lielam ir tā pati problēma)....,tāpēc es visas šis lietas cenšos nopirkt lidostā vai uz kuģa,prāmja.

Vai tiešām Delfi.lv ir totāli krāpnieki.
...būsim saprotoši,katram saitam ir vajadzīga nauda ,lai izdzīvotu,vai labi dzīvotu utt.,un reklāmas devējs par to maksā,lai viņa reklāma būtu...bet mēs varam maksāt OHO,lai šī reklāma neparādītos mūsu ekrānos(man liekas,kad pie visām fīčām par ko jāmaksā OHO,arī šāda bija iekļauta)Katrs maksā par to ko viņš vēlās vai nevēlās,ir varianti un ir izvēles tiesības. Par Araaba pieminēto,tur es...

Ko darīt tiem,kas nav fotogeniski ?
ui...bildes...ja jau tika fotogēniskums pie vainas būtu,bet te jau arī tas,ka bildes vecums parasti ir desmit gadus jaunāks pr pašu bildes nēsātāju.(saku no pieredzes)Bet būtībā ne jau bilde parāda īsto cilvēku,bet viņš pats....ar sarunām ,žestiem,smaidu utt

Ko sakat tauta, vai ir vērts iepazīties ar sievieti ,kurai ir jau divi bērni?
iz anketas :/39 gadi,nākotnē varbūt vēlos bērnus/......pirms taisi tos bērnus(ja Tev viņu ,protams ,jau nav un, ja viņus neaudzina kāds cits vīrietis)vispirms kārtīgi padomā,vai ir vajadzīgs to darīt,ja neesi pārliecināts,vai tavus bērnus kādreiz neaudzinās kāds cits,uzņēmīgāks un atbildīgāks vīrietis.

alimenti
Solvitas....vai neesi pamanījusi,kad mēs jau sen esam angļu valodas dominancē...ok.thanks,yes...utt.varbūt viens no 1000 latviešiem nepiemin sarunā kādu angļu vārdu...dienā komunicēju ar simtiem latviešu,krievu lietuviešu un igauņu un esmu pamanījusi,kad letiņiem ´´ok´´un citi angļu valodas ieliknīši ir katrā teikumā:)citiem tautiešiem tas nav tik izteikti:)

Uz ko viņi cer?
Solvitas...starp citu,uz cietumu telefonus nedrīkst sūtīt ne arī ienest(Tavs stāsts neatbilst patiesībai,jo paši ieslodzītie to labi zin),tāpēc šeit Tu esi bik sapinusies savā meistarībā,vai nu arī tas cilvēks nav ieslodzītais.

alimenti
eto uze jejo problema,cto scot zablokirovan,puskai tak i prodolzajet perecisljatj na jejo scot.On plotit ,ja dumoju,na tot scot katorij bil ukazan v sude pri vinisenii prigovora ob oplate alimentov.Vsjo ostolnoje uze vashego muza ne kosajetsja.On prigovor ispolnajet i dengi perecisljajet na ukazanii scot.

Kāpēc cilvēki attiecībās sāk melot viens otram?
melo aiz bailēm,jo baidās,kad tik atklātas cilvēka vājības,baidās būt neievērots,baidās pazaudēt kādu...utt

Vai kāda(i)m būtu jāpierāda, ko var "dabūt"?
Epi...ko Tu te cepies,...gāz savu dusmu mākomi virsū tām,kas Tavā dzīvē maisās...ko ņemies šeit,pati sevi uzvāri,kā putras katlu,un tad pārmet citiem....palsot tēmu,izskatās,ka Tu runā pati ar sevi.....problēma ir jārisina ar tajā iesaistītajiem cilvēkiem,nevis ar visu Oho saimi.Lai veicās:)

Vai tu sieviete to vari?
...varbūt Tavā vietā uz randiņu arī jāaiziet?!?....nu gan vīrietis(varūt arī vīrieši)...paši vairs neko nevar....sviests.Labu reklāmu sev esi uzcepis:D

Draugi. Kāda īsti ir viņu funkcija?
draugus var iepazīt tikai bēdās un grūtos brīžos...pārējie automātiski atsijājās paši,lai cik tas bēdīgi nebūtu,bet tiem kam ´´draugu´´ ir daudz,reizēm grūtā brīdi, pat nav ar ko parunāties:((nu ne jau visi,ir arī izņēmumi)

Komandēšanai jā vai nē?
Var jau arī pieklājīgi palūgt...tas laikam ir labāk kā komandēt. Ne tikai attiecībās,bet arī ar kolēģiem,jebkurš sevi un citus cienoš vadītājs,nekad nekliegs un nekomandēs.(tas pats arī atiecībās)

Kā tikt vaļā no Viasat?
tas būs grūti....un vēl dabūsi samaksāt par līguma lauzšanu,izlasi līgumu,it sevišķi tos punktus ,kur mazas mazītiņas zvaigznītes klāt.Lai veicās...

Vai jums patīk paresni vīrieši?
un ja patīk?!?....tad Tu tos piegādāsi lielā daudzumā?!?.:DDDDD ....vai arī pēc atbildēm izvērtēsi kuras Tev ir lielākās konkurentes?:DD

Iemesli vīriešu palietotajam izskatam?
Viss ir atkarīgs tikai no paša cilvēka(un ne no sievietes,kura aizgājusi un otrādāk)...un te varu pieminēt entās reizes pieminēto tēmu,/kapēc jaunas meitenes aiziet pie 20-30 gadus vecākiem vīriešiem/...tieši tāpēc,kad dažš labs 35-45 gadīgs izskatās un jūtās kā nolietots un nodzēries ´´vīrelis´´(pat nezinu kā pateikt,pareizi,lai kādu neaizvainotu)... ne jau skaitliskais...

Iemesli vīriešu palietotajam izskatam?
Epifānij...to pašu jau var teikt arī par sievietēm

Pavirshums
...niks(kurš Tev ir vienkārši fantastiks),....anketa(pilnīgi nekāda)...pēc šis tēmas,saprotu,ka Tu reizēm pats pinies savā meistarībā un neatminies ko kurai esi rakstījis ...tātad arī vēstules nekādas...sorry,tas nav uzbrauciens,tas ir tikai mans secinājums no visiem priekšā esošajiem faktiem:)

Tāda prastāka tēma - kāds auto būtu vairāk piemērots sievietei un kāds vīrietim?
braucu ar auto jau entos gadus...nezinu,vai tā ir kāda likumsakarība,vai kas cits,bet mani novērojumi rāda to,ka ar katru gadu arvien vairāk sievietes brauc ar lielām mašīnām(dzipveidīgajiem,busiņiem,pat fūrēm pie stūres esmu redzējusi sievietes),bet vīrieši pamazām pāriet uz mazākām mašīnītēm ...ar ko tas saistīts nezinu,bet katrs jau brauc ar to,kas viņam patīk.

Cik daudzi pļerzaki iedomajas sevi par ogogo preciniekiem?
Gvena,tu, mani ,protams,atvaino...bet saki,vai tev nav grūti dzīvot ar tādu attieksmi pret apkārtējiem,sadzīvot pašai ar sevi?!...palasot tavus ierakstus paliek skumji....skumji,bet ne žēl,jo tu jau pati tādu ceļu esi izvēlējusies,nosodit,noniecināt,nopelt!...varbūt vienkārši jāsāk ar sevi,jāsāk saskatīt arī kas skaists:)...vēlu veiksmes:)

Kabatas kalkulātori
100*10/2+16*4 kopsumma norēķinu jābūt vienādam 564. Ja jūsu kalkulators ar viņu tika galā bez kļūdām, tas nozīmē, ka ar to algebrisko loģiku viss ir kārtībā.

Kā atšķir lāčus?
hi,hi..nu gan sasmējos,lielā bēdzēja,labi,ja 10 metrus paspēsi noskriet..un būsi lācim vēdērā...izlikties par beigtu...laikam būsi multeni par princesīti saskatījusies:) Bet ja nopietni,dzīvnieki paši no mums baidās,tikai tad ja viņi redz,kad Tu esi reāli bīstams un apdraudi viņu bērnus,tad viņi var mesties virsū,lai pasargātu savus bērnus.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu