puuuka

Sieviete (53)
iepazīties ar puuuka

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

WV Golf-IV,Variants-2003g
Sveiki WV Golf experti. Vajag konsultāciju,zinu,kad Golfiem uz vienu paneļa lampu ir vairāki knifi,tad lūk man šodien iedegās ESP,varbūt kāds zin,kur meklēt vainu,kas tam var būt par iemeslu?Auto...

27 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kapec ed riepas
Parasti riepas ēd ,ja ir neatbilstoša auto savirze.Es katru gadu veicu riteņu savērsumu.Braucu uz Dalans,Krustpils ielā.Tur ir labi speciālisti un labs serviss. Principā jebkurš trieciens(it sevišķi mūsu bedrainie ceļi) automašīnas piekarei izraisīs lielākas vai mazākas auto savirzes problēmas.

Kur paliek tā laime?
Kas nu kuram ir tā laime.....

KAS notiek ar vīriešiem?
Tur neko nepadarīsi,daba dara savu,var meklēt un gribēt daudz ko,bet reizēm realitātē gadās,kad satiekās divi (iemīlās)ar ļoti lielu gadu starpību un nodzīvo lielā mīlestībā visu atlikušo mūžu,zinu daudz tādus pārus,kuri dzīvo saticībā un mīlestībā ar +/- 20 gadu starpību(ne dēļ bagātības).Kas zin kā var sanākt...nekad nesaki nekad!Sirdij nevar pavēlēt.Protams,viss šeit rakstītais ir domāts par...

Vai tā ir pašsaprotama lieta,ka"riktīgiem"večiem ir jāšļūkā pa kreisi?
Man ar radās tāds pats jautājums kā Fargo...kur Tu strādā,palasot VISUS tavus ierakstus mati ceļas stāvus par taviem kolēģiem....vienas šausmas....varbūt vajag mainīt darbu!?!

Ko sievietes gatavas dot vīrietim attiecībās izņemot seksu?
ui,sorry...izpalika vārdiņš ´´TIKAI´´ seksu

Ko sievietes gatavas dot vīrietim attiecībās izņemot seksu?
Ja Tu domā,kad vīrietim vajag seksu,tad Tu maldies....viņam vēl arī ēst vajag:DDD

Metālmākslinieks.
Paskaties,Faceboox,vai SS.lv,vai Google.Es Siguldā nopirku foršu grillu,tas puisis daudz ko taisa,vēl viens feins mākslinieks ir Salaspilī,visādus smukumus taisa.Par kronšteiniem nezinu,bet domāju,kad to arī viņi var sameistarot.

Par plikajām bildēm
...bet varbūt viņam vienkārši nav ko aģērbt(vai par to neesi aizdomājusies)pēdējās apenītes ko bijusī bija pirkusi jau novalkāts... i ko darīt,jāsūta bilde kā ir...dabīga:)

Bībeles mācība 7-12 gadi
būtu priecājusies,kad taviem bērniem iemācīs nezagt,nemelot,nepīpēt,nebūt gejiem un lesbietēm,nedzert,nelietot narkotikas,būt uzticīgiem un atbildīgiem par savu ģimeni(nākotnē)...diez vai pati to spēsi iemācīt,(paskatījos bildi tavā profilā),nekā personiga,bet Bībele neko sliktu nemāca(es nerunāju par dažām baznīcām)

Vienalga kādas ..🤔???
Katram savs,vienam vajag māti,vienam meitu,citam pietiek ar kleitu:) Bet reāli izklausās pabriesmīgi:(

WV Golf-IV,Variants-2003g
Paldies av2,vakar biju uz kompi,manas aizdomas ir apstiprinājušās,vainīgs ceturtais cilindrs,citas vainas autiņam neatrada,tagad tikai maziņš remontiņš un viss. P.S.ja,kas pārkarsīs to varēs sajust pat neostot,pa gabalu,bet atvērt kapotu un paskatīt kas pārkarsis,to gan laikam vajag:)

Vai tiesas izpildītājs rīkojās godīgi un vai to var apstrīdēt?
Tas tev jājautā juristam,lai tavs čoms nepažēlo naudiņu un aiziet uz juridisko konsultāciju,tur viņam visu izstāstīs.

WV Golf-IV,Variants-2003g
Paldies,janisb.bet šoreiz nav vaina riteņos,tāpēc jau jautāju,jo šī lampiņa iedegās ne tikai riteņu,ABS devēju gadījumā.Mašīna noraustās ,samazinās apgriezieni,rīt došos uz kompi,jo visi filtri un sūkņi ir nomainīti,man doma,kad varbūt forsunkas pie vainas,bet tad jau rīt manīsim. P.S...motortelpu es neostīju,bet pārbaudīju vai visas trubiņas vietā un vai kaut kur nelaiž garām:)

Loģikai jābūt vienai visiem, bet kāpēc tās atšķiras?
Epifānija....mans papiņš vienmēr uzsvēra,kad agrāk bija spekulanti,tagad viņi visi ir biznesmeņi...saki ko gribi visa pasule no tā pastāv,pērkot un pārdodot dārgāk,tā ir tagadnes,mūsu dzīves norma,kuru mēs pat negribot atbalstām:)

Vai cilvēki ziloņa gaļu ēd?
Geisha...cilvēki ēd visu,kas kustās un nekustās,katrai valstij,ciltij, savi ēsanas paradumi,ko neēd vieni,to apēd citi...ne tikai ziloņus bet arī cilvēkus vēljoprojām uzkož kādas senas ciltis,kuras vēl nav izmirušas.

Vai cilvēki ziloņa gaļu ēd?
/tad kuram gan rastos vēlēšanās zelēt mamuta gaļu, kura sīkstuma ziņā neatpaliek no traktora riepas? /....nu gan sasmējos,Aivars N......bet tā arī īsti nesapratu vai tu esi uzņammājis gan mamutu ,gan riepu?!?...palasot gandrīz visus tavus komentus(dažādās tēmās) rodas iespaids,kad tu esi ļoti,pieredzes bagāts vīrietis!!! Un tik perfekti pārzini mamutus(ādas biezumu un gaļas sīkstumu) un to...

Kādam ir jābūt vīrietim, lai tu ar viņu vēlētos lielīties un lepoties?
Ar labu vīrieti parasti nav jālielās un jālepojās,viņš nav manta,lai ar viņu lielītos,viņš ir vienkārši jāmīl...lielība un lepnība nav no tām labākajām īpašībām. Un vispār...parasti lielās ne jau ar vīrieti bet ar lietām ko viņš uzdāvina,ar kādu auto brauc un kādu auto vai kažoku,utt sievai uzdāvinājis...

COVID 19
Jā,man Īrijā draudzene saslima,ļoti smagi,divas nedēļas mājās,divas reanimācijā,ļoti smagā stāvoklī,ārsti paši neticēja,kad viņa izķepurosies(to viņai pateica,kad veda no reanimācijas uz parasto palātu) un tagad ir mājās,it kā vesela,bet tāpat visu laiku cīnās ar elpas trūkumu .

Vai vīrieši nav līdzīgi žurkām, kuri bēg no no slīkstoša kuģa?
Spoguliitis TM.... kā nu nav?!?...ir gan... žurķis un žurķene:DDD

Vai vīrieši nav līdzīgi žurkām, kuri bēg no no slīkstoša kuģa?
Atvaino,Aijaijaa...bet ar tādu attieksmi pret sevi ,saucot sevi par invalīdu(te būtu vietā komentārs 20:26)un ar tik briesmīgu citu nozākāšanu(20:51, 21:25) diez vai kas labs var sanākt,žel kad cilvēks vispirms raksta un tad domā(ja viņš vispār domā) Es domāju,kad šoreiz Tev tās kājeles vairs nepalīdzēs:( Starp citu zinu reālus 2 invalīdus(viņi ir brīnišķigi, ar labu sirdi un gudru prātu...

Kāpēc sievietēm vīrieši ar vairākiem bērniem izraisa paniskas bailes?
Jurij_1962,kāpēc tik ļauni...un tas nemaz nesanāca smieklīgi...varbūt der izlasīt anketu pirms komentē,cilvēks ir atraitnis un viņš to ir ierakstījis savā anketā.Man ir paziņa,kuram sieviņa nomira dzemdībās,un vīrietis palika ar diviem pusauga bērniem un vienu zīdaini...neko izaudzināja visus,izskoloja,viņam palīdzēja sievas māsa,ar kuru beigās viņš arī aprecējas un visi ir laimīgi:)

Kāpēc sievietēm vīrieši ar vairākiem bērniem izraisa paniskas bailes?
/Dzejnieks,konstruktors,idiots,stulb enis-ļaunāks par Staļinu unHitleru kopā ņemot!!!Ha,ha,ha!!!!/......Andris170970 ne jau bērni izraisa tās paniskās bailes,bet šāds sevis raksturojums,ja cilvēks pats sevi tik slikti novērtē,tad ko Tu gribi no citiem!!!!

Ko dzīvē jāsasniedz sievietei, lai viņa būtu precama?
RSQuattro .....mamma ir un paliek viena,tāpat kā tēvs,bet visi pārējie ir tikai audžu vecāki,un ,lai cik labi viņi arī būtu,vajag jau no pirmās dienas bērnam(kad viņš sāk saprast par ko iet runa) pastāstīt par viņa vecākiem,lai arī kādi viņi ir bijuši,un nekad nenolikt un nenozākāt bērna īstos vecākus.

Ko dzīvē jāsasniedz sievietei, lai viņa būtu precama?
M500....izklausās,kad tu gribi precēt mantu un labklājību nevis sievieti...un vēl bērnam ir tikai viena mamma,tā kas viņu dzemdēja un visas pārējās,kas būs, var būt tikai tā...un ne jau nu tavs bērns tev prasīs atļauju kuru no viņām ,varbūt, saukt par mammu! Atvaino,bet tavs ieraksts šeit un tavi komenti pats par sevi skan visai nožēlojami....padomā par to,ko tu māci savam bērnam!

Vai tad citu slimību vairs nav?
Litija,Īrijā ir ļoti augsts medicīnas līmenis,gan Limerikas slimnīcā,kur izbūvēja veselu reanimācijas bloku,kāt jau esošajam(ne Covid,tad tādas vēl nebija),ar speciāli aprīkotām palātām,kur gultas grozās visādos veidos,ar vibrāciju,lai nerodās izgulējumi un apsildāmu matraci,bet visādu iekārtu tajās palātās ir ļoti daudz,katrā palātā(stikla būri)visu dienu un nakti sēž māsiņas(uz maiņām).Arī...

Vai tad citu slimību vairs nav?
Bump...vīruss ir,un viņš ir briesmīgs.Mana draudzene ,kura dzīvo Īrijā nu jau ilgu laiku ir slimnīcā,Limerikā.Divas nedēļas mājās,ar augstu 39-41 temperatūru,kuru nevar dabūt zemē ne ar kādiem līdzekļiem,,ārsts uz māju nenāk, konsultācijas pa telefonu,pēc divām nedēļām aizveda uz slimnīcu,divas nedēļas ļoti smagā stāvoklī reanimācija,tagad notiek atveseļošanās proces,plaušas ir pilnas ar asins...

STS izplatīšana
Laba atslodze pēc darba,palasījos un izsmējos no sirds...:)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu