puuuka

Sieviete (50)
iepazīties ar puuuka

63 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Spēks vai prāts?
īsts vīrietis spēku noteikti nepielietos....un kāpēc vispār sieviete jānoved līdz tādam,ka tā iziet no rāmjiem,varbūt pameklē vainu sevī?!?

KAM būtu jānotiek lai jūs izdzēstos no OHO?
Bump/...es neesmu daudzi,es esmu es:)

KAM būtu jānotiek lai jūs izdzēstos no OHO?
ja atrastu savu otru pusīti manis te vairs nebūtu...bet Tev Bump to tāpat nesaprast... /pilnīgi piekrītu Edding/

Vāveru laizīšana.
vēzis rodas no pīpēšanas, dzeršanas,no saules,pat no ēšanas....un ko tad tagad darīt??

pēkšņs klusums - kā atteikums
Jurij/es parasti necenšos uzbāzties cilvēkam,ja negrib vairs rakstīt,tātad, kā jau minēju,ir sapratis,ka neesam īsti piemēroti viens otram.Bet ir bijis,kad gribu atbildēt,bet vēstuli nav kam nosūtīt,jo lietotājs ir izdzēsies...

pēkšņs klusums - kā atteikums
Varu pateikt tikai to,kad arī vīrieši tāpat dara,it kā jauks cilvēks,vēstules arī jaukas(sarakste nav pat nedēļu gara),un te pēkšņi neatbild,vai vienkārši izdzēšās:( Tā kā neķer kreņķi...tātad nebija Tava ,īstā un vienīgā...visam savs laiks:)Veiksmes Tev.

Vegetarisms.
Es kā krietiete ēdu visu.....veģetārisms,vegānisms utt...tas ir katram galviņā,organismam ,lai cik tas interesanti arī būtu, ir nepieciešams viss, gan gaļa un zivis,gan augļi un dārzeņi,gan arī viss pārējais:)

Primara velesanas
ja Tavs jautājums ir domāts,ko sieviete vēlās no vīrieša.Tad es būtu ļoti laimīga,ja mans vīrietis mani mīlētu un cienītu,būtu patiess un īsts,un arī es viņam pretīm dotu to pašu...viss pārējais ir pakārtojam un sakārtojams:)

Ko tev raksta un piedavā šeit vīrieši ?
nu gan izsmējos no sirds....laikam jālūdz administrācijai,lai anketā vēl pievieno ailīti ,kurā norāda garumu un diametru...gan,gan:D

Kā izšķirties mazsāpīgāk?
Atvaino,viss izklausās tā dīvaini,ja neteiktu vairāk...daudz jaunāka-viņai varētu būt 18-25,ar datoru uz jūs...neticēšu,jo viss tagad ir arī telefonos un to visu bērni pat 4 gadu vecumā jau māk(jau gadus 10 to esmu novērojusi)un pie tam jūs tak daudz čatojat!!! Nezinu par viņas egoismu,bet pēc Tava raksta spriežu,kad ego esi TU...jo gribi būt pirmajā vietā. Atvaino,ja esmu ko ne tā sapratusi.Es...

Kāpēc tik daudz kažoku valkātāju?
Nesaprotu,par ko tāds cepiens,beigtu zvēru(galu,desu )Tu ēd,bet kažoku valkāt nevari Dievs radīja visu priekš cilvēka, un arī Ievu un Ādamu viņš ģērba ādās,lai tie nav kaili. Tā kā neko briesmīgu te nesaskatu,briesmīgāk ir citus aprunāt un zākāt:)

Vai nomainot anketu var kļūt par"jaunu preci"?
tāpēc arī neko nemainu,tikai bildi pa retam atsvaidzinu:)...kā jau daudzi te ir minējuši katram katliņam savs vāciņš...pienāks laiks un tie kas meklē, atradīs tieši to ko meklē....

Tuvojas 8.marts...
kurts 69/vispār jau 1857 gadā Njujorkā nekas nenotika,ja nu tikai Vācijā dzima Klara Zetkin,bet visi notikumi risinājās 1910. gadā Dānijā

Kāpēc lielākā daļa sievietes domā ja ir precējies tad meklē tikai izvirtības ??
Hmmm....interesanti...un ko tad Tu,precēts, būdams meklē ?!?....,dāmu ar kuru aiziet uz kino,aizbraukt paslēpot,vai uzaicināt kur citur...bez seksa un izklaidēm(lai gan manis minētais arī ir izklaides)...????!!!!!

Vai pirms orālā vajadzētu palūgt nomazgāt to lietu?
Es domāju,kad jebkurš sevi un citus cienošs cilvēks to izdarīs arī bez lūgšanas

Kas jums no šīs olimpiādes patīkami labais paliks atmiņā?
LV panākumi,un ,protams Krievijas uzvara hokejā,super spēle...un kāpēc tik labiem treneriem jātrenē ne mūsu izlase?!?:(

Ko nozīmē vārds BUKELIS
buciņš,āzis-varētu būt.....noklausies(vai izlasi) visu dziesmas tekstu ne tikai visu rindiņu,tad varbūt sapratīsi ap ko lieta grozās.

Sekss
ui...ja vēl 87gados(intereses pēs ieskatījos anketā)ir interese,gribēšana un pat varēšana uz seksu...kaut vai tikai piektdienas vakarā...tas jau ir apsveicami:)

Kāpēc jāmelo
cik noprotu,tad tā sieviete esi Tu pati.....tad kā atbildēsi uz šo /NEMEKLĒJU ne mīļāko, ne draugu intīmām attiecībām!!!/.....nu kāpēc jāmelo?!? Un ja Tev pasaka,kad ir aizņemts un daudz darba,tad pēc kā Tu spried,ka tā nav,vai tad mājās nevar būt darbi?...bet ,ja dodīgi pat neiebraucu par ko cepiens...

Varētu likmes šodien likt: Sallija2 šodien iedos vai neiedos savam somu princim pēc pastaigas?
...un kāpēc cilvēkiem citu dzīve interesē vairāk kā sava....?!?

Vai svinēsiet trešdienu-Valentīndienu?
...mīlestībai jābūt katru dienu,nevis tikai Valentīndienā,kārtējā diena izrādīties tiem,kas to nedara katru dienu,bet pēc Valentīndienas pasaka...VOT(ne lūk) ES....uzdāvināju to un to...tik un tik..(tas neattiecās tikai uz vīriešiem)

Kapēc Vilks?
Tapēc,kad vilks spalvu met,bet tikumu nēeeeee:D

Labs krēms?
Vari pamēģināt Sensai,jutīgai ādai ideāls,lai gan arī Dzintaram ir ļoti labi krēmi,mana darba kolēģe ir stāvā sajūsmā no Dzintara.Bet vispār jau katram savas,kamēr nepamēģināsi un neatradīsi īsto,būs jāpanokās.Vēlu veiksmes.

Kas jūs šeit saista šajā vietā?
To pašu var pajautāt arī Tev:)

sala nevar iedarbināt
ja aŗā ir sals,tad dīzelim vajadzētu būt ne mazāk kā puss bākai,jo arī no degvielas daudzuma bākā var nelekt,bet vispār ir tāda ierīce,kas uzsilda motoru,maksā apmēram 100-120eur ar visu uzstādīšanu un motors vienmēr ir silts,auto nav jādarbina lai to uzsildītu, un lec uzreiz(protams,ja viss pārējais(degviela,eļļa,sveces,āķis) ir ok.)

Bez jebkāda vairāk vai mazāk slēpta vai atklāta motīva
/Tieši tāpēc, personīgi es, neatzīstu šāda tipa, proti, virtuālo "komunikāciju, kau kats/a par "aptiesību" uzdod savas iedomas, bet nesaku, ka kreisās un greizās projekcijas, nav nākušas no katra indivīda subkejtīvās uztveres./....jokaini,neatzīsi ,bet esi šeit...kāpēc???

Esam divi
garais/nezinu nevienu valsti,pat Norvēģiju,kur bērnu adopcijai atdod nepilnā ģimenē.....bet,lai vai kā, lai Tev veicās

No cik gadiem Tavuprāt skaitās vecs cilvēks?
maniem bērniem ir jau trīsdesmit,bet vienalga vēl bērni:) bet vispār katrs ir tik jauns vai vecs ,cik jauns vai vecs viņš jūtās....un gadiem šeit nav nozīmes:)

Vai tiešām vecis kas nelaiž pa kreisi ir nevesals?
ak.jā vēl gribēju piebilst,kad nevesali ir tie ,pat nezinu kā viņus pareizāk nosaukt,kas pēc dažu dienu jaukas sarakstes paprasa tev telefona nummuru un tad sūta visādas jēlības ,visādās formās...lūk te gan izpaužās cilvēka nevesalums:)

Vai tiešām vecis kas nelaiž pa kreisi ir nevesals?
Nevesals!!!!...es gan teiktu,kad viņš ir laimīgs,ja viņam ar savu otro pusīti ir idille,saprašana,patikšana un viņa viņu pilnībā apmierina....un nav jāskrien apkārt meklējot piedzīvojumus. P.S Tas pats attiecās arī uz sievietēm.

Klases sakari, tas ir piedodiet - vakari
Jauki ir satikties,mūsu klasei viņi notiek ik pēc 5 gadi,sanāk tie ,kas arī skolā vairāk turējās kopā,ir ko parunāt,ir ko atcerēties, un acis neviens neaizlej:)

Ja jums pistole būtu pielikta pie deniņiem un būtu jāizvērtē darīt ļaunu vai nedarīt.
zināju puisi,kuram 90-tajos pielika pistoli pie sievas un bērna deniņiem un viņš bija spiests darīt ļaunas lietas,lai glābtu ģimeni...bet tie bija citādi laiki.

Miilestiiba kaa vaajuma paziime?
tad jau cirvi tev rokā un uz priekšu:)

Deriguma terminsh
Visam savs laiks.Katram sava mēraukliņa,tāpēc nav ko stresot.Ir cilvēki,kas pat pēc 10 gadu ilgas šeit būšanas ir atraduši savas otrās pusītes un ir laimīgi(zinu jau 3 tādus pārus)Katrs jau meklē kaut ko priekš sevis.Diez vai Tu ņemsi uzreiz to,kas te vakar ielogojusies skaista svaiga..(bet neatbilst Taviem kritērijiem)...ja Tu tiešām meklē sev otru pusīti,nevis seksa vai izklaides...

Nerealniks
kad būsi piemakšķerējis pilnu ´´avosjku´´,tad sacep un aicini ciemos,ta jau manīs ,kas saskries...un vēl ...vismaz zināsi,ka Tava makšķerēšana netraucēs,bet nāks par labu:)Veiksmes Tev :)

pluss,mīnuss 10
man liekas,ka tikai plikam seksam vecumam vispār nav nozīmes,ja abiem vajag...

Atlūgums
pēc likuma nepienākās

Kā cīnīties godīgiem, kārtīgiem kungiem ar nekaunīgām un uzbāzīgām "dāmām"?
/...ir arī nekaunīgas, uzbāzīgas dāmas, kas pat pilnīgi ar varu nabagiem bāžās virsū.../ Bump,vari man ticēt,nabagiem virsū toč neviena DĀMA nebāzīsies...:D

Mīlestība
/mīlestïbu starp vīrieti un sievieti irizlaidība un komercizācija visaugstākajā stūlbuma pakāpē 8:03/.......tad ko jautā,ja pats labi zini:)Katram tā ir savādāka,man ļoti žēl,ka Tev viņa bijusi tikai tāda,kā te formulē....

Mīlestība
Ja jau palasījies,tad ko jautā,patin atpakaļ PA un atradīsi vēl daudz vairāk,ne Tu pirmais ne pēdējais ,kas šeit uzdod šo jautājumu.Bet reāli,ja neesi mīlējis,tad runā vai raksti tāpat nesapratīsi...pašam jāsatiek tas "zvērs"<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu