mairita1971

Sieviete (49)
iepazīties ar mairita1971

7 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Solovjova TV raidījums
Nekas pasaulē nemainīsies,jo vīrietis vienmēr tieksies būt alfa tēviņš,kuram pakļaujas citi šīs sugas tēviņi.Vienkārši šobrīd ir saradušies daudz pretendentu uz alfa tēviņa titulu,tādēļ notiek cīņa,kurā būs stiprākais.Tikai šobrīd,pateicoties tehnoloģijām,šo cīņu saprot arī visi pārējie.Bet kas īsti notiek,tā godīgi nezinām neviens.Visiem mums vieni vienīgi minējumi,un slikto meklēšana.Jo alfa...

Tavs ne tavs ?
Parasti neieklausāmies,bet tāpēc kāpjam visi uz grābekļiem.

Krievi un Puķins nāk
Neapstrīdu.Man pašai nav bail par sevi,varētu arī strādāt.Es baidos par saviem tuvajiem,galvenokārt,mammu.Tāpēc arī sēžu mājās,un tas man pamatīgi sit pa kabatu.Esmu gatava dzīvot taupīgi,lai tikai mamma dzīvotu ilgāk.Un tad kad vadošie saka,ka ar to jāsamierinās,gribas bļaut balsī.Paldies mūsu valdībai,kurai ir svarīgs katrs cilvēks.

Krievi un Puķins nāk
To ,ka bagātajam cilvēku slānim nospļauties par ierindas cilvēku ir skaidrs.Tramps jau cilvēkiem lūdz mirt ekonomikas dēļ.Bagātie slēpjas savās villās un pērk elpošanas aparatūru.Kādreiz vismaz baznīcās ļāva pasēdēt,bet nu jau tas ir liegts.

Kas tik svarīgs pasaulē notiek?
Man šķiet,ka varētu viens no iemesliem būt,lai viss pāriet uz interneta lietošanu.Maksājumi,iepirkšanās u.t.t..It kā aizsardzībai,bet reāli,sekošanai.

Vai jūs ticat sazvērestības teorijām?
Atvainojos,bija domāts Geitts.

Vai jūs ticat sazvērestības teorijām?
Minēšu vienu cilvēku.Pasaules bagātākais cilvēks,Geibls, ļoti atbalsta vakcīnu ieviešanu visā pasaulē.Viņš ir ieguldījis tam divus miljardus.Mērķis vakcinēt visus bērnus.Pat Āfrikas bērnus vakcinē par velti.Nebūtu tik skeptiski noskaņota,bet viens bērns pēc vakcīnas kļuva aprūpējams.Manu paziņu puika.Trīs gados labi attīstīts zēns,kurš pēc vakcīnas kļūst kopjams visu mūžu.Bet pats galvenais,ka...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu