straume22

Sieviete (56)
uzzināt vairāk par straume22

10 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kāpēc vīrieši melo par saviem gadiem?
Viss notiek, vai nenotiek realitātē. Kādam kāds pieprasījums - citiem gadi, citiem skati, citiem kino, citiem maka svars.

Tikko kā pašķirās un uzreiz lec iepazīties!
Jo ātrāk iepazīstas ar nākamo, jo pilnvērtīgāka dzīve. Paiet, ar, labs laiciņš, kamēr atrodi īsto. Kad tavs cilvēks tev blakus, nemeklēsi vēl kādus brīnumus. Nāksi uz oho pakacināt vietējo tautu.

Spēks vai prāts?
Spēks -tātad izdauzīt. Prāts- tātad pielietot savu gudro prāta domu stratēģiju. Abi varianti varētu derēt tai, kura sāk iet "ārpus rāmjiem". Mīli padauzu - sist nav jēgas, jeb izdauzi. Un uzreiz - Apmierini. Slikti citādi uzvedas -aprunājies un nosaki, kur ir tā robeža, kur TAVS rāmis tiek pārkāpts. Pacelt roku -nav atrisinājums attiecībās ar TAVU tuvo cilvēku. Kam citam der sist pa purnu bez...

Vai tie ir vīrieša vārda cienīgi?
Nu, labi. Atbrauks saskrūvēs ne tā, salabos ne to, ko vēl apgāzīs, pie tam, ka cilvēks citādi visnotaļ labs. Ja paliksiet kopā, tad viņam kādu laiku būs jāklausās par sievietes sapurgāto saimniecību. Ja nepaliksiet, tad vīrietis stipri žagosies un rīstīsies sievišķim šo pieminot...

Nez kota veči teiktu?
Labāk lai nāk netīrs, nekopts, smirdīgs un bez zobiem. Tad kārtīgi atmazgā, nopucē, ieliec smukus zobus, pieslien pie sienas, sēdies klubkrēslā labu gabalu nostāk un - novērtē prātu un dvēseli. Var no dabūtā skaistuma pat galva apreibt. Sirdsklapes ar nāks, k-hem. No domas vien, ka, ja nāktu tik smuks uzreiz, tad pa ceļam jebkura meiča varētu piecreiz nogrābt.

Mīlestības drusciņa.
Ja nav ne drusciņas -tad nav nekā.

Vai nevajadzētu 1. vēstulē?
Ja gadīsies satikt savu cilvēku - uzspļausi uz viņas kārtējo nevainības zaudēšanu. Pēc kāda kopdzīves laika sapratīsiet cik esat viens otram piemēroti, vai nepiemēroti. Un izbesīt var jebkurš cits faktors, ja cilvēks naU piemērots kopdzīvei vispār. Vecumdienās lielu lomu attiecībās spēlē veselības traucējumi un slinkums.

Dažādi tipi un uzvedības veidi
Man patīk trešie.

Kā rīkoties ja nav vispār naudas?
Ja nauda ir internetam, tad paēst ir ko.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu