straume22

Sieviete (56)
uzzināt vairāk par straume22

15 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ja jūs pieķertu savu draugu neķītrībā, vai pātrauktu attiecības morāles dēļ?
Pārtrauktu.

Attiecības tālumā?
Jābūt kopā. Tālums sākumam. Dzīvei katram ir savs laika sprīdis -kāpēc jāsarežģī? Jādzīvo tagad, ja ir jePkādas jūtas, fluīdi un tā. Tas ir retums, ja kādam-ai nāk un iet. Reizēm saskares tuvības abpusējība ir r e t u m s...Izdzīvojat TO tagad. Vēlāk būs tikai KAPS...

Kaulu vezis pirma stadija, vai pieskir invaliditates grupu?
Diemžēl...nē.

Kaulu vezis pirma stadija, vai pieskir invaliditates grupu?
Nē.

Kā jūs rīkotos, ja ..?
Ziedotu.

Kurā brīdī sākas attiecības?
Attiecības sākas tad, kad vīrietis sievieti paņem aiz rokas. Ja neņem, tad seksa nebūs, neuzklausīs, padomu nedos. Neko nedos(filozofē).

Vai daudziem skauž citu veiksme?
Ja es nezinu kko tādu, tad neskauž. Citādi skauž. Tāpēc es arī neko nezinu un negribu zināt. Man pieder pasaule.

Vai sievietes ir ļaunas?
Ā, un:" Un kā tājā laikā jutāties?" -Es paliku nelokāma.

Vai sievietes ir ļaunas?
Raudāja visi. Sākumā aiz lielas laimes, ka satika. Tad vienkārši raudāja. Tad raudāja aiz prieka, kad šķīrāmies. Pēdējās asaras neslēpa(skaidroiJ visas savas autoBiogrāfijas nianses).

Vīrietis nevelas precēties
Nav statusa- nav attiecību. Vīrs un sieva -tikai pēc oficiālās reģistrēšanās. Lai kaut vai septiņas reizes, bet kopdzīvei jābūt statusam. Ģimene tā nav.

Zeķubikses
Piekrīt Jauks_vakars viedoklim: "Ļoti patīk baltas zeķes sandalēs!" Man, savukārt, ļoti imponē, ja redzu to kārtīgu vīru garderobē:) Un, ja vēl garās bikšeles smuki sabāztas baltajās zeķītēs, tad nu es i beiKC…

Kas sievietei vajadzīgs pirms seksa?
Brīdināt sievieti iepriekš, ka: pēc "restorāni, ziedi, dāvanas?" sekos sekss un pajautāt sievietei, varbūt ir kāda īpaša vēlēšanās.

Sievietes neprot uzticēties vīrietim?
Ir jābūt robežai, tabu. To jāiegaumē katram un katram tā ir atšķirīga. Visi mēs esam sākumā labāki, vairāk apmulsuši, vairāk vērienīgi savās emocijās un jūtās. Ja nezin īsti savas spējas un nav attiecīgu zināšanu SAVU iespēju (atļautības) robežu noteikšanai, tad jāgriežas pie draugiem, vai speciālistiem. «На войне не...

Saderības horoskops.
Cilvēka dzīves formulā ir piecu elementu sērijas, sekojošā secībā pēc svarīguma: 1.Dzimšanas gada elements. 2. Jūsu dzīvnieka zīmes elements. 3. Dzimšanas stundas elements. 4. Dzimšanas mēneša elements. 5. Dzimšanas vietas(valsts) elements. No tā var spriest, ka nav pilnīgi nesaderīgu cilvēku pāru un ir perfekti izcili saderīgi:)

Jūsu nika izcelsme
Vecmāmiņai bija govs Straume. Es Nr.22.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu