Tessa

Sieviete (85)
uzzināt vairāk par Tessa

130 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kā rīkoties gudri? 3+ gadu attiecības, vai ir iespējamas korekcijas.
Felde, viss tas tevis uzskaitiitais ir fufelis, ja partnerim ir nejauks raksturs. tu vari but nez kada saticiiga un iztapiiga, saimnieciska vai vel kada, ja pretii ir kretiins tava vecuma, nekada laba sadziive nesanaks. Tur pat sansolji nav jasper, mužigi kritizes, noniecinas un zages. tas pats var but ar viirieti, visadi labs, bet ar to otro pusi ir ka ir, ij neko-dziivo. ta ka tam, kada tu...

Kas jums sniedz drošības sajūtu attiecībās?
smiekliigs ir onkulis, kurš te paveles, kuram ir jaizsakas un kuram ne. normalas attieciibas nerodas jautajumi par drošiibu. un nerodas jautajumi tipa kas bus, ja es saslimšu. Jo skaidri ir zinama atbilde. cits jautajums, vai viens otram der un vai ir labi. sekundari vai ilgak. bet to ir gruti saprast tiem, kuri nav bijuši ilgstošas attieciibas.

Pilnmēness ietekme uz cilvēku uzvedību
tracer, tev gribulis ir visu laiku. tikai devulis nespiizd.

Vai tā ir pašsaprotama lieta,ka"riktīgiem"večiem ir jāšļūkā pa kreisi?
Divainiitim vaimanfrīžu transparants ir viskošakais no visiem :DD

Ko tauta saka: dzēsties vai nedzēsties no oho?
iesaku nedzesties, bet arii nemeklet te attieciibas. Dziive ir ara, tur notiek visas iepaziišanas, prieki, zibsnij acu skatieni un veidojas saiknes. ja ir velme, protams. te var pastavet, padzenat virtualos putekljus, ne vairak.

Vai tā ir pašsaprotama lieta,ka"riktīgiem"večiem ir jāšļūkā pa kreisi?
Visi viirieši nav draņķi. tikai daži nav pat uzmaniibas verti. Un ar vinjiem nav ne tikai pa celjam, bet jegas pat parunat un izteret savu laiku - tas pasažierim Mikko, skatoties, ka viņš izpaužas PA. ja kada nevelas ar tevi kko veidot, paskaties visupirms uz sevi, nevis cepj abižotos postus un dienasgramatas ierakstus.

Dzīvoklis kā militārā bāze
ko cinnija dariitu, ja nebutu oho?

Vai tā ir pašsaprotama lieta,ka"riktīgiem"večiem ir jāšļūkā pa kreisi?
viņš tikai var par citu darba vietam fantazet un noniecinat, brigadieris :DD normala darba vieta, kur šitadi strada.

Kaa rikoties briidii, kad sieviete liek jums paturet savu sominju?
es tagad domaju, manu somu nemaz ta vienkarši nepatures, pagaišnedeļ tur bija šaviņš (deaktivets), regulari patronas, šad un tad kada vacu kivere ar ragiem. da nu. lai es tik neleetas lietas kadam uzticetu. te tak njaud, ka uzbažas un gandriz paverdzina. nenene.

Kaa rikoties briidii, kad sieviete liek jums paturet savu sominju?
ir vel briesmiigakas situacijas!! Piemeram, aiziet un nopirkt paketes, ja paludz. tur jau vispar ne tikai tema butu jacepj, bet ar steigu pie psihoterapeita.

Kādai jābūt sievietei, lai viņu apprecētu?
sen nebiju smejusies, lasot PA, te izlasiiju CoCoSan komentaru un apsmejos, nu ta tak arii ir :DD

Vai svētki bija jauki?
9 no 10.

Vai visiem večiem tā ir ar gadiem?
alu arii dzeru normaalu...lai to varu atljauties ir jaastraadaa..(c) :DD te nu gan pat goviim jasmejas :D šito kolegjiem paradiišu, ka viens vecis strada, lai nopirktu, vinjaprat, normalu alu :DD oj :D

Vai visiem večiem tā ir ar gadiem?
nu bet dzer u veseliibu, kam mums to butu jazina? jebšu tu juties apmierinats vismaz tada veida, ka mums to pavestiiji?

Vai nosēdumi?
eh, koldland, koldland. lažas aizmirstas, ļaunu neturu. ibo laiks tapat saliek visu savas vietas.

Vai nosēdumi?
ja, nepagaji ne paris gadi, kad saki atcereties. tik baļķiti no acs iznjem, miljais :)

Vai nosēdumi?
vilcieni ir feini, tas tiesa. vienmer, kad esmu Jelgava, braucu uz Riigu tieši ar vilcienu, man patiik. nu, es viiriešus verteju nedaudz pec citiem kriterijiem, Felde :) bet autoram-ja, mes esam frigiidas. Tev.

Vai vīrs var izvarot sievu?
idiots.

Šampinjonu cepšana - eļļa vai margarīns?
sviestu var ielikt saldetava, neba ta nu bus, ka lietos to tikai vienu reizi, puķukaposts apcepts sviesta arii ir ļoti garšigs, arii sviesta pupas novariitas pec tam cep sviesta un riivmaize. kapec tev ir jamekle tik sarežgiti risinajumi vienkaršam lietam, vienmer? beigas jautajumam vispar ir episkas. /razvela rukami/ pipecs.

Ja negribas sex?
blakus tema izlasiju, ka traceram arii nestav. nu ko, tad barankam nebus jaterejas!! vairak kapeikas paliks kuplam skujam skuju takai.

Ja negribas sex?
tracer ir tik slinks, ka no seska tur ar neka nebus, nav verts nevienai pat lindraku plivinat. tadiem ir domatas barankas, lai nav tik cietas, iemerkt teja, ja nebus slinkums teju uzvariit un nedaudz atdzeset, un tik draga. nav dargi ar, ja kas.

Metālmākslinieks.
nebūs Jelgava vai Dobele, bet bus Tukuma novads, Tumes pagasts, Vecupnieki. Gints Haneckis, kalējs. gugle attelos var redzet darbus, ja vajag tel.numuru un epastu, iedošu.

deriguma termini
elsa viedoklis+pupi pat uz rulljiem neturas, seska laika bus perfomances un specefekti ar žokliem, protezem un rulliem.

Ar kadiem viriesiem nav ieteicams veidot attiecibas
tagad vinja saks iztirzat katru komentetaju. ja nepatiik viedokļi, nav ko likt temas. citadi izziž no pirksta, cik viirieši ir nederiigi un nevertiigi, pec tam sak njaudet, ka problemas ir citiem, tikai ne viņai pašai.

Ar kadiem viriesiem nav ieteicams veidot attiecibas
tev vispar nav javeido attieciibas un nav jaboja kadam ikdienu un dziivi kopuma.

vai foot fetish ir slikti?
man ir viens pazinja. it ka normals, gudrs un pat loti simpatisks viirietis, paziistu viņu jau gadus 15 vismaz. sievieti viņš izskata, verte tikai no krušu viedoklja. izsaka jelus komplimentus, bet kam krutis mazas, var noradiit uz viņaprat. trukumu un izsakas niciigi. reali divaini tas viss iet kopa, vinjam arii ir dziivesbiedre jau ljoti daudzus gadus, ar kuplam formam augšpuse. bet vit...

vai foot fetish ir slikti?
nav slikti, ja atrod tadu pašu fetišisti. sievietei bez fetišiem sesks un kopdziive ar fetišistu ir mokoši.

...prognozes...
Felde, absoluti vienaldziigi man ir pirtinjas, meži un ugunskuri, un publiskas vietas es tapec Janjos arii neeju-visu augstak mineto deļ. vienkarši cilveki ir dažadi un ka jau teicu, Janji man derdzas.

...prognozes...
tagad nav Jaņi, iziet basam kajam var katru riitu tie, kuri nedziivo dziivoklii, arii vela augusta. Nesaskatu nekadu burviibu Janju nakti, nevaru ciest pardzerušos muļus pilskalnos un zalumballes un tizlus, vulgarus Jaņu šlagerus. labprat nosvinetu saulgriežus pec tradicijam, bet kka nav tadu pazinju, kas ta dara, tb, nav kam pievienoties, da ij laika nekad nav teret nakti vasara.

Runāt sliktu par iepriekšējām attiecībām
ir zemiski aprunat cilveku, ar kuru gadiem daliji gultu, galdu un radiji bernus.

...prognozes...
bac. šita nolohojos, nedomaju, ka jautajums no Feldes. nu ziedes, kur gan liksies. tikai nez ka tur šogad ar kartupeljiem bus, varbut lai parzied un tad novaksi pagrabam.

Skaistā dvēsele!
nassa, ja mekle tu, tas nenoziime, ka mekle parejie. un skaistas dveseles ir vnk savi cilveki, ar kuriem erti un mieriigi, nevis graustu miljonari, ieterpti 500 eiras.

Bībeles mācība 7-12 gadi
(c)Informēt: skolā būs vīrietis kleitā kurš melo, bet viņš pieklājīgi jāklausās; vai arī : vīrietis kleitā stāsta pasaku un tas ir iknedēļas šovs tāpat kā animācijas filma; jau defaulta bernam tiek atnjemta izvele, tiek maciita citado noniecinašana (vīrietis kleitā), tiek maciita ne-empatija un netolerance. pec tam rodas kropliiga sabiedriibas dalja, kuru mes tagad varam redzet ASV-viena...

Kāpēc attiecībā pret vīriešiem"tēviem"ir tik negodīgi likumi?
dibini partiju un lec saeima ar savu sapi, varesi stastiit no tribines, cik aBdaliiti ir viirieši. uz priekšu. citadi ar varu liek precet un apseklot nabadzinjus.

Vienalga kādas ..🤔???
anis, kur ir vards nekas? kura vieta? jebšu vajadzeja pie(s)isties vnk?

Vienalga kādas ..🤔???
nekadas, neinterese.

Esmu iepazinusies ar fantastisku vīrieti... Ko viņš grib?
tiešam fantastisks. kada starpiiba, kada vinjam motivacija un uz ko viņš cer? grab ciet.

Atrast dziesmu, ja nezin..
jutube ir veselas disenes ar vecam dziesmam, iesiti gadus un mekle uz veseliibu.

Sievietes resurss
tracer, tev to vieniigo trumpi neredzet ka savas ausas, tirinasi savu čibriku pats bezjega, ij kurš pie ta ir vainiigs? ne jau tejateri, kino vai tavs tukšais dermantiina maciņš, tikai pats, jampampinj. bet tantas kliegs citiem. kuri ir viiriešvarda cieniigi. aga.

Sievietes resurss
:DD es, laikam, esmu vieniiga, kas smejas par koldlanda komentariem un neredzu tur neka slikta, bet nu katram savs.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu