Marija_Anna

Sieviete (56)
iepazīties ar Marija_Anna

4 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kādu novēlējumu Jūs izteiktu šodien šeit esošajiem, PA un DG rakstošajiem nākošajam gadam ?

Kādus personas datus aizsargā regula starp pakalpojumu sniedzēju un klientu ?
Vai klients var saņemt informāciju – pakalpojumu sniedzēja darba telefona numuru , darba pienākumu aprakstu? Viss tiktu izmantots tikai savstarpējai komunikācijai un darba pienākumu veikšanai. Kāda...

Ar ko jums asociējas Saulgrieži un/vai Ziemassvētki ?
Ar kādām krāsām, skaņām, lietām , garšām , smaržām, sajūtām ? Varbūt ar kādu notikumu , darbību vai tradīciju?

Latvāņi Rīgas tuvumā
Kaut kur pierīgā vai Rīgā ir manīti latvāņi? Vajag noziedējušos ziedu čemurus.

113 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Iepirkšanās paradumi.
Būtu laiks, par šo vismaz referātu uz daudzām lapām uzrakstītu. Ikdienas novērojumus. Ko tev dos šis apkopojums?

skaļa čāpstināšana, zupas strēbšana
Mans tēvs arī strēba zupu. Parasti nostrādājis garu dienu ( kolhozā uz traktora ), vakarā beidzot ticis pie ēšanas, ēda karstu. Lai neapdedzinātos, strēba. ja dikti nepievērš tam uzmanību, nekas traks nav. Par lopu gan viņu nesauktu. Lai vieglas smiltis.

Vāja vai stipra?
Viens "stipums " ir, kad nav citu variantu. Un cits "stiprums " ir, kad tas ir dabiski un sievietes būtība. Vēl ir paveids, kad ir " stipra ", bet veiksmgi nomaskē.

Dzīve un internets.
Man ne tik daudzas dienas atpakaļ vienā zīmīgā dienā zīlēja uz kārtīm. Jāsaka, parakstījos pirmoreiz dzīvē. Starp labām lietām, 1 ne tik labu, sazīlējās arī kaut kāds tumšs kungs ( mans vienaudzis vairs retais būs tumšs, visi pamatā sirmi ). Sak, darbā satikšot. Vienā darba vietā tādus ar uguni nesameklēt. Otrā iespēju vairāk. Labāk nebūtu zīlējuši. Tomēr neko nezināt ir labāk :)

Dzīve un internets.
Ilgākās pēcrandiņa vēstures pozitīvi ir veidojušās no tikšanās, kuras nav notikušas pie kafijas tases. Ir bijuši vairāku stundu pārgājieni, pastaigas. Nestandarta varianti. Tad cilvēks ir tāds kā ir. Redzamas viņa intereses, attieksme, sarunas rit dabiski, nav tasītes garuma ierobežotas.

Zivs avīzē.
Oi, atcerējos 50+gadus atpakaļ. Tos kvadrātiņus patika lasīt. Un trakākais bija, ka turpinājums bija nogriezts. Kā brīnums bija tas, ka pirms sagriešanas tik interesantus gabalus veselā avīzē neizdevās atrast :)) Vēl agrāk no sarullēta papīra ar lupatiņu serdē bija ruļļi, uz kuriem uztīt lokas. Kleitu piegrieztnes konstruējām. Tas vissliktākais papīrs bija pag.gs beigu pusē. Tīrais...

Kāpēc daudzi cilvēki aizsēžas "oho" gadiem?
Chris1986 , es ne tevis dēļ te :) Iereģisrējos kādu gadu pēc šķiršanās. Nejauši. Nezināju kas tas tāds. Vairāk stāvu malā. Kad uznāk runājamais, komentēju. Jurijs55 - liec taču mieru savam augumam. Kurš bija tas ārzemju aktieris, kas vēl knapāks augumā par tevi, bet no dāmām ne atkauties . Dažreiz te var izlikt tās domas, kuras dzīvē neizliksi.

Ak vīrieši ! Vai nav patiesi ! :)
Viņi ir dažādi. Un tieši tāpēc es "iepazīties vēlos". Tālāko rāda laiks.

Sāls un paaugstināts asinsspiediens
Draudziņ! Pie ģimenes ārsta vizīte 1,42 eiro. Ja patrāpīsies kā manējā, stundu runās par šo naudu , pat vairāk. Pat nezināsi kā tikt prom. Tur var visu noskaidrot. Gan profilaktiski , gan par akūto. Ja jautāt šejienes tautai : "... kam tā ir bijis ..." , tad sastāstīs vairumā, kas tik kam nav bijis. Bet kas no visa tā konkrēti tev - vīrietim attiecīgos gados ar attiecīgu veselības...

Istaba - gulta
Tu neminēji kambarīša izmērus, loga augstumu no grīdas, platumu, palodzes platumu, durvju atrašanās vietu un vēršanās virzienu. Kā arī to, ar ko apšūta siena - reģipsis vai monolīta siena. Cik augsti griesti. No tā visa atkarīgs, ko var ievietot, kā sakārtot un ko izdomāt. Arī esmu par matraci uz kājām vai podesta, kur apakšā var salikt mantas, palodzi var pielāgot galdiņam, lampas vietā...

Kāda ir jēga no virtuālām Oho babkām muldoņām?
Sāpes mocītais - kad tu pēdējo reizi esi tā ieinteresējis sievieti ar savu personību, ka tā aizmirst par visu pasaulē un skatās uz tevi dievinoši un apbrīnas pilnu skatu? Gaida tavu ierašanos, pucējas un ir satraukta. Ilgi atceras kopā būšanu un tikko izšķiroties gaida nākošo? Sniedz tev labāko ko spēj? Un starp citu - tu arī neesi vienaldzīgs pret tādu sievieti ? Jūties ne palietots, bet...

Jautājums dzīves viedajiem - kādas ir jūsu brīnumreceptes?
Nezinu vai brīnumrecepte, bet ir Minhauzena metode - raut pašam sevi no slīkšņas aiz matiem. Vispirms izpinkšķēties, tad sapūst vaigus un rakt uz priekšu. Par zālēm nepateikšu. Man parasti visām notek derīguma termiņš - ihtiolam, zeļonkai un jodam. Kādām no saaukstēšanās pāri palikušajām. Standarta saaukstēšanos ar ģimenes ārsta palīdzību var pieveikt. Kustība, interesantas nodarbes kas...

Slims,nevar ,bet grib- ...NODEVIBA,vai SĀNSOLIS????
Un ko tenderi izsludina uz precētu, atlētisku maratonistu ar noteiktiem ieākumiem? Izšķiries un tenderējies. Gala beigās būs daudz nelaimīgu cilvēku, pašu autori ieskaitot. Ir tādi vārdi kā morāle, sirdsapziņa, godīgums un citi. Jeb 21.gs viss ir kaķim zem astes? Laikam sāku atpalikt no modīgām tendencēm.

Slims,nevar ,bet grib- ...NODEVIBA,vai SĀNSOLIS????
Un kāda nozīme ir nebūt skoulim, ja Tu meklē izklaidi bez saistībām? Skopulim emnocijās ar noteiktu mēnešalgu? Dari kā uzskati par pareizu. Tēmas pieteikumā tu stosties vēlmēs un domās, bet anketā viss ir salikts pa plauktiņiem. Tātad esi gatava rīkoties. "Precējusies, nedzīvo kopā " , " vīrs " , ... , izskati iespēju beidzot izšķirties, jeb tomēr finanses neļauj? Te jau tā morāle arī...

Kāpēc sievietei vajadzīgs vīrietis?
Pārdomas bez video skatīšanās. Dabā tā ir iekārtots, ka pretējie dzimumi viens otru papildina, kopā pilda kādus uzdevumus, kaut ko rada, arī cieš kādu zaudējumu sāpes, atbalsta viens otru. Arī attīstās kopā uz to vai citu pusi. Dažādos vecuma posmos tas izpaužas citādi. Tāpēc piemēram es vienkārši justos harmoniski. Brīžiem pabubinātu, citreiz paklusētu, citreiz sapurinātu - atbalstītu....

Cik jāpelna sievietei?
Cik tad tūkstošus vajadzētu pelnīt autoram, lai nejustos niecīgs savas mīļotās klātbūtnē?

Dzīve ar spirāli Mirēna
Ani, kāda tur tehniskā apkope?! Sastāstīsi Bellai , sāks meklēt servisu. :) Regulāri jāiet pie ginekologa un noteiktajā laikā jāņem ārā . Viss.

Dzīve ar spirāli Mirēna
Un tūlīt kungi nokomentēs, ka " jūt gan to Mirēnu , jūt " :) Un izstāstīs, kā un ko.

Dāvana vīrietim?!
Ļoti vienkārši:klausies un sadzirdi, skaties un saredzi. Tad manīsi gan viņa vajadzības, gan vēlmes. Vajadzības pamatā var apmierināt pats, vēlmes - dāvinātājs. Ja budžets ļaus. Plus pārdomāts noformējums, plus no sirds nākuši vārdi, plus rokasspiediens, apskāviens vai buča :)

Sports.
Par notievēšanu nevarēšu teikt. Bet labi sevi uzturēt formā gan. Kaloriju tērējas daudz, ja nav 2 baļķu krāvums. No nekā darīt arī nav jāēd ledusskapis ārā. Uz pilnu kuņģi kādas vēl kamasutras :) Tāpēc jā , palīdz būt labā fiziskajā un emocionālajā formā.

celšanas no rīta
Esmu rīta cilvēks. Līdz ar to agri rīti patīk. Ja darba dien ir ilgā, tad lai domas nomierinās un kājas atpūtinās, pāris stundas ´ neko nedaru ´ pat ja tas ievelkas uz pusnakti. Rīts no tā nav zaudētājs. Laikam jau viss ir nostabilizējies un dienas ritmi ir līdzeni, bez liekiem stresiem.

tenerife
Pāris reizēm labi, bet dzīvot tur negribētu.

rausis tāds kāds bija padomju laikā
Milti, olas, cukurs, medus, margarīns, cepamais pulveris ( uztsisams no sodas , citronskābes, miltu šķipsnas ) , krustnagliņa, kanēlis. Tā? Var žāvētus augļus piegriezt. No pad.laikiem garšā atceros rožmaizītes un smalkkūkas. Vēl spilgtāk lauku tortes.

rausis tāds kāds bija padomju laikā
Ātrākais būs info atrast krievu saitos. ´ korzhik ´ ja tika pēc Gost´a cepts, tad visā Savienībā bija līdzīgas receptūras.

Ja jūs aizejat uz darbu.
Veiktu darba pienākumus. Tā kā kolektīvs ir ļoti, ļoti mazs, tad pat pie lielākās vēlēšanās bumbulēt nesanāk. Negribas un nav vajadzība. Pamatojums un motivācija nostrādā.

Līkas pēdas
un vēl ir tādas pēdas, kas šļūc. Strīpa+pēdas nospiedums. Visdrīzāk izteikti uz iekšu ir pēdai uz augsta papēža. Papēti. Un vēl papēti , cik daudz pēdu ir ar izvērstim purngaliem uz āru. Baletdejotāju solī. Es vairāk fiksēju , cik garš solis ir un kādi nospiedumi zolei. :) katram savs.

Kā atbaidīt kaķi no mājas kāpņu telpas?
Mums ir daudz kaķu pie kāpnēm. Katrai kāpņu telpa sava kompānija. Ir , kuri godīgi dzīvo kāpņu telpā un tiek kopīgi uzturēti. Ir, kuri dzīvojas tikai ārā. Vienu kaķenīti pēc pāris gadus dzīvošanas kāpnēs ieprivatizēja dzīvoklī. Tā skāde mēdz gadīties, ja laicīgi neizlaiž ārā. Nekāds etiķis, pipari , apelsīni vai citroni kaķim kāri dzīvot tur, kur grib, nenobendēs. Jāparunā ar jauno...

Laimīgu jauno 2019 gadu.
Nevarēšu tevi iepriecināt - viss ir labi un iet savu gaitu. :) Būtu trauksme , ķertu un grābtu. Bet tā kā ar pieredzi nāk iespēja domāt, tad nemaz nevēlos Visu Vēmju piepildīšanos par visām varītēm tūlīt un uz sitienu. Vēlmazdrusciņ un Lai labs gads iesākas ! :)

Kādu novēlējumu Jūs izteiktu šodien šeit esošajiem, PA un DG rakstošajiem nākošajam gadam ?
Katrs ieslēdz šo un skaņā balsī izdzied savu spēku un novēlējumu :) Būt saprastiem, pieņemtiem un uzklausītiem! Spēku un radošumu ! https://www.youtube.com/watch?v=QwN0MXm5yog

Jābūt nesmēķētājam ...nedrīkst lietot alkoholu !
Šokēšu ar savu secinājumu - ar smēķējošu bučoties nepatīk. Ar iedzērušu ( tā pavairāk ) ne tikai bučoties nepatīk, bet arī kopā būt. Ja minēta sarakste, Janisqwerty, tad pīpētājs sarunas vidū var izslēgties un nesties uz pēdējās minūtes veikalu pēc papirosiem ( personīgā pieredze ). Dzēris klabina visādas pārgudras muļķības. Kas te nesaprotams ;) ?

Kāpēc dāmas slēpj savu svaru ?
Nevajag būt sīkumainam :) Pozitīvais ir tas, ka svara cipars 100% būs mazāks par auguma ciparu.

Par dibencauruma balināšanu
Re ku Gobis jau seko Raganas ieteikumam - pārkrāsojas ar kafiju :)) Trekns ēdiens un daudz svētku loderēšanas dienas neiet autoram labumā, ja uzģenerējas šitādas tēmas :) Labi , ka visam reiz ir beigas.

Par dibencauruma balināšanu
Būsi kādu vīrusu noķēris, ja tādas reklāmas tevi vajā. Nākošais jautājums būs dienas sāpe - kā zaru trakta iekšējo sieniņu virsmas stāvoklis ietekmē savstarpējās attiecības un iepazīšanos. Katram sava sāpe.

Vīrieši un nauda....
Tā kā esmu diezgan konkrēts cilvēks, tad gribētu konkrēti saprast, kas tad ir alkatība, mantkārība. Kā tā izpaužas un tiešām, no kādas naudas summas kādiem nolūkiem vai darbībām sākas negatīvais? Es piemēram nekad neesmu zinājusi, cik pelna mani vecāki , cik viņiem ir pensija, cik pelna mani paziņas. Ja saka, ka nav naudas, tad tas arī nozīmē - nav naudas. Tālāk nekas netiek dīkts un...

Vai juus ticat briinumam ka te var atrasst iisto cilveeku?
Kas tik pasaulē nenotiek . Kāpēc lai Šeit būtu izņēmums? Kāds arī šeit satiks īsto cilvēku.

Saldus sapnīšus!
Variants un ieteikums- likties uz auss. Skatīties krāsainus sapņus. Kūciņas uz nakti riskanti. Pasaciņu kungs jau izstāstīja :)

Ķekatas.
Masku gājiens, ar spēlēm veclaiku stilā, rotaļām, dzīvo uguni, bluķīša vilkšanu un sadedzināšanu. Apdāvināšanu . Maskas pašgatavotas. Ceru, ka iztiksim bez plastmasām , jauno laiku um-pa-pā un remdenuma. Skatītājus nemaz nealkstu redzēt. :) Jādarbojas visiem.

Ķekatas.
Nav bijuši. 24. decembrī mēģināsim izdzīvot ķekatnieku pasākumu. Ar savējiem un kaimiņiem. Ar spēlēm un izdarībām.

Vai Jūs ticat dzīvei pēc nāves?
Neticu dzīvei pēc nāves. Fiziski ar to viss beidzas. Taču, kamēr cilvēku atceras, tā darbi un idejas ir apritē, enerģētiski ir sajūtama šī cilvēka esamība jeb klātbūtne. Arī bērnos ir daļa no šī cilvēka. Fiziska un nemateriāla. Tā tad arī ir šī dzīve pēc nāves. Tas manā izpratnē.

Sapnis
Jāpērk mašīna. Stāstā viss ap to grozās. Pārējie ( jūs abi ), esat otrā plāna aktieri. :) sapņus netulkoju. Tikai skatos.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu