Marija_Anna

Sieviete (56)
iepazīties ar Marija_Anna

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Krāsu palete
Pametiet ideju , kur iedvesmoties ar krāsu salikumiem? Dots: tumšs riekstkoks + bēšīgs vai balts + ? + akcenti . Ar akcentiem ir vieglāk kā ar trešo pamatkrāsu.

Kur nopirkt/pasūtīt šūpoles? Lai iztur lielu slodzi, bet tai pašā laikā ne pārāk dārgas.
SS, meistardarbs, firmas izskatītas. Varbūt kādam ir idejas? Šūpināmie - bērni , var gadīties arī kāds pieugušais, ja iesprauksies sēdeklī. Koka, metāla. Rīga.

71 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kas ir pats labākais, ko esi izdarījusi priekš sava vīrieša?
Vīrietis pats izvēlējās "pazaudēties ". Iespējas tika dotas. Atrast kopsaucēju un mainīt situāciju. Labākais? 2 meitas , kuras pēc visiem izgājieniem tomēr viņu mīl. Tagad viņš to augstu novērtē un attiecības ir labas. Un vēl - mīlējusi. Ilgi. Viss pārējais ir personiskas nianses, kuras publiski netiek apspriestas.

Kas atrodas starp cilvēkiem?
Ar savu nosacīti muzikālo dzirdi un prasmēm dziedāt nodziedātu gan. Tieši tam cilvēkam , kurš apbrīnotu arī tādu melodiju . Jo tā jau nebūtu dziesma klasiskā izpratnē, bet emocijas. Un emocijas parasti ir patiesas, īstas.

Vakara un rīta cilvēki OHO
Nu re, par īsti nepieskaitāmu nosauca :)) / Piparkuuka/ No rīta matus žāvēju bez fēna. Līdz ar to ir sava laba pusotra stunda sev. Brokastīm, smukumam, mūzikai ( kaimiņi neprotestē) , internetam ( ziņām un pļāpām ). Būtu kāds līdzīgs negulētājs, varētu pat smalkā stila sarunu realizēt. :)

Vakara un rīta cilvēki OHO
Labrīt! Augšā jau kādu laiku ( ne govis slaukt, bet uz darbu sākt posties ), taču parunāt nav ar ko. Visi guļ :) Vakarā , kā kuru vakaru. Vai nu vicojas ( un pa starpu trāpīt - sev sliktāk ) , vai visi mierā un malko vakara tēju . Tāpēc uzrodos šeit kad atļauj laiks vai sanāk garlaicīgi ( transports brauc tik ilgi ) Bet pēc būtības - esmu rīta cilvēks . Spirgti :)

Jūs balsotu par?
Neparakstītos. Kaut arī pietiekoši daudz galīgi ļenganu gulētāju ir uzcelts augšā visos gadalaikos ( lai nesasalst ragā vai saulē neuzcepjas ). Ar PP palīdzību vai NMP. Lai vai kā, bet cilvēks. Dzērājus neciešu. Neproti dzert, nezini mēru un sava ķermeņa un galvas reakciju uz izdzerto - nesacūko savu cilvēcisko izskatu. Kā jau augstāk minēja , neadekvāti uzvedas arī nedzēruši. Bet...

Nepieciešamais minimums, lai varētu dzīvot kaut cik normālu dzīvi Latvijā audzinot bērnu?
uz atvadām - atver uz bērna vārdu kontu un visu savas mīlestības izpausmi pret bērnu ( atskaitot atrunātos alimentus ) , ieskaiti tur. Tici, pēc 18 gadiem to novērtēs un izmantos saturīgi. Apmaksājot mācības, kursus vai kā citādi. Tas gan neaizstās tikšanos un piedalīšanos bērna dzīvē . Bērni ļoti mīl un ilgojas pēc abiem vecākiem. Lai kādi tie būtu un kur tie būtu.

Kāpēc vieniem sanāk, bet citiem nesanāk?
Nezinu, te jāprasa C_P par vairākreizēm. Laikam " odnoljub " , nav satikts tāds cilvēks, ar kuru tik sapas, lai viss notiktu tik smalki , ka nebūtu citu variantu. No abām pusēm. Ir jau tehniski / psiholoģiski paņēmieni, bet tas nebūtu godīgi. Pieņemu mīnusu birumu :)

Kāpēc vieniem sanāk, bet citiem nesanāk?
Par tiem otro, trešo, u.t.t. pieredzes nav. Nav ar ko dalīties. Kāpēc tikai 1 ? Respektēju cilvēka vēlmi. Ar varītēm nekur nevelku. :) , bet kurināt labāk ar malku. Smaržo forši.

Vai kāda ir gatavojusi rabarberu piparmētru zapti?
Katru gadu savāru pa mazai burciņai daudz piparmētras ar citronu un cukuru. Laba piedeva pie tējas.

papardes ziedu dezinfekcija
Vīrs kā ozols. Imunitāti stiprini .

Jāņi-ģimenes svētki vai kolektīvie?
Draugu kompāijā . Vispirms privāt, tad uz kolektīvajiem dančiem. Tikai, spriežot pēc vakara vēsuma, vai nu jādanco nerimstot, vai jāmeklē starpsezonu apģērbi :)

Re kā
Ceriņu Pēteri , tu visus 7 riņķus valkā uz pirksta ?! :)

Stādīšana ārpus sezonas
Visu, kas tirgū vēl nopērkams no stādiem. spicais13, pujenes ( peonijas ) dala un stāda rudenī :)

Kā pareizi salīdzināt savu draudzeni ar citām
" parādot viņai kādas viņas labas, viņai arī tādai vajadzētu būt. " ( C ) Viņa ir un paliks pati. Ja vēlēsies , no laba prāta, mainīsies tieši uz to pusi kā pati nolems. Neesi Dievs, lai kādus iekoriģētu tieši savos " labuma " rāmjos. Un "laba " , ko tas nozīmē? Gudrāka, apsviedīgāka, rūpīgāka, saimnieciskāka, seksīgāka, atbrīvotāka vai tieši otrādi - klusāka? Kur tu to meiteni...

Kā cep to mistisko kugeli ?
JJJ_30 , ja to sauc par kugeli vai kuģeli, tad šim vārdam ir senas saknes. Senos un ne tik senākos laikos ar ledusskapjiem un saldētavām bija tā kā bija. Saimniecībā aukstumam izmantoja pagrabus, vēsus pieliekamos, produktus ilgai glabāšanai žāvēja vai sālīja. Maltā gaļa bija ne tik garš pasākums - kamēr cūku nokāva , samala un noteiktā laikā nācās izlietot. Līdz ar to senos laikos...

Mistika par-un ap....
Pāris reizes audzēju kaņepes ( parastās ) un magones ( vēl parastākas ) , taču kkādi brīumcilvēki nošņikāja. :) Man interesanti , kāda bija reakcija, kad lietoja. Zāle kā zāle. Kaifu tur dabūt nevarēja nekādā veidā. Bet kaņepes ļoti garšo. Tāpat kā magoņmaizītes.

Mistika par-un ap....
kā katru gadu . Savā tuvākā un nedaudz attālākā apkārtnē. Kompānija vēl tapšanas stadijā. Ja kas, tad dārza papardes nav domātas priekš izvāļāšanās. Tām sakneņi kā ciņi , visus kaulus izlauzīs. Jau ir doma samazināt to izplatību. Vietā labāk ko reibinošāku un krāšņāku.

Krāsu palete
Paldies visiem. Pa nakti krāsas salikās kopā . Tagad tikai jārealizē.

Cik veselīga ir bieža riekstu izšaušana?
Viedie praktiķi. Pasakiet, vai ir kāda atšķirība starp tīri fizisku tahnisku iztukšošanos un starp mīlēšanos ar savu iemīļoto , ne personu X, ar līdzīgu gala rezultātu? Gandarījumā un sajūtās. Vai nav tā , ka tā spriedze tiek noņemta tikai daļēji, bet iekšējais iztukšojums tomēr nedod mieru. Nav lidojuma sajūtas. Varbūt šeit ir meklējama daļa atbildes?

Par mauru lokiem.
Sīpols paliek sīpols. Ēdu. Nu jau jāsāk ķiploku ziedneši raut ārāun arī uz galdu. Garšīgi.

Izglītība
Ja viena kvalitāte aizstāj citu ( rakstīto vārdu virāžas ), tad ir pilnīgi iespējams atrast kopīgu valodu. Kāds ir cilvēks visās izpausmēs. Interesēs, darbos, uzskatos, mērķos un to izpildījumā. Ja izdodas salīdzsvarot augstākminēto, tad rezultāts var būt pozitīvs. Uz to arī ceru.

Tepiķis.
V_P , man otrais stāvs. Kad taisīju remontu , aizmirsu par grīdas siltināšanu. Tagad jāgaida nākošais remonts. Kad uznāks luste. Paklājs man ir ziemā lietojams. Vasarā novācu. Katram pašam ir izvēle , likt - nelikt. Man jau jādzīvo savā mājoklī. Ja jūtos ērti un patīk, tad tur būt visam tam, kas patīk un vajadzīgs. Ja par dizainnu un stilu. Es piemēram , nevarētu dzīvot sterilā mnimālisma...

Cik ilgi jāmaksā alimenti?
" Tēti , tu tiešām apspried šo jautājumu ? Par palīdzēšanu man , manu uzaugšanu ? " un tevī veras tava bērna acis. Tev nekas šai brīdī nebūtu skāms? Vai vismaz sajūtams?

Tepiķis.
Man siltumam. Māja ir no pag.gs 80tajiem. Zem manis kāpņu telpa un ratiņtelpa. Arī izvirzījums uz āru. Tāpēc . Neredzu tur nekā slikta vai bezgaumīga.

Cik ilgi jāmaksā alimenti?
" “Civillikuma 179. pants interpretējams tā, ka bērns, kurš mācās vidējās vai augstākās mācību iestādes dienas nodaļā un nav vecāks par 24 gadiem, ir uzskatāms par nespējīgu sevi apgādāt, līdz ar to vecākiem ir pienākums uzturēt bērnu.” Savukārt, ja līdztekus mācībām bērns strādā un gūst ienākumus vai arī mācības pārtrauc, tad vecāks, kuram ir uzturlīdzekļu maksāšanas pienākums, mainoties...

Cik ilgi jāmaksā alimenti?
Virgo, Uzturlīdzekļu fonds - valsts maksā tēva / mātes vietā. Pēc tam no šiem piedzen. Te pats 1 vecāks maksā otram bērna uzturēšanai

Vai jūs piekrītiet uzskatam? Nr.2
Cris1986, tīri intereses pēc es tevi uzaicinātu uz randiņu. Interesanti, aci pret aci tu arī esi tik pļāpīgs? Cik gadus lasu un brīnos :)) , tik man tas nespīd. Nāksies kaut kā pārdzīvot. Vēl jo vairāk, ka tu kategoriski nekusti ārā no savas pilsētas.

Vai jūs piekrītiet uzskatam? Nr.2
Man pretjautājums. Vai sieviete būs kopā ar vīrieti, kurš uzdod jautājumus vienkārši laika nosišanai, ne naglas iesišanai? :) Manā pieredzē vīrieši pat ja nezina, cenšas paši atrast atbildi uz jautājumu. Un pat- runā maz. Vairāk dara. Par tēmu. Var. Viņš spēlē amatierhokeju, viņa mājās. Viņš spēlē visas komandu spēles, šahu- viņa mājās. Var turpināt vēl.

Kas vinji ir vecās mēbeles?
Kāpēc? Tāpēc, ka te ir lasāmviela. Un var kādreiz virtuāli pakomunicēt. Salīdzinot ar pāris citām vietām - optimālais variants.

Vīrietis ar bērnu - Nav svarīgi kura bērnu piedzemdēja, svarīga ir tā kura to izaudzināja
Tikai tur vēl nepieciešama mīlestība. Ne aprēķins.

Vīrietis ar bērnu - Nav svarīgi kura bērnu piedzemdēja, svarīga ir tā kura to izaudzināja
Tas ir iespējams. Personīgā pieredze. Bet viegli nav. 25 gadi, puikam 6 gadi, vīram 27 gadi. Tas viss bija 30 gadus atpakaļ.

Teatris
Bet nāca vecenes, un stāda pujenes, pidrallā... Jā , esmu amatierdārzniece, aug dārzā pujenes. Ritenim riepa čupā, rīt uz darbnīcu , lai salabo. Citādi par lēnu kustēties sanāk. Un kino nepatīk. Un mazbērni ir. Un pasākumi ir. Un vakari ir. Un laiku plānoju pēc savām vajadzībām un vēlmēm. :) Un tukšanketu profili neinteresē. Ar tādiem pat sarunai nesanāk temats.

Suņa nāve
Zvēri saprot. Un zvēriņam izveidojas labs sapratnes kanāls ar cilvēku. Vārdi ir lieki. Un ne tikai primitīvajā līmenī - ēst,dzert, pastaigāties. Pamazām norims. Man vienas raibules vietā ir cita. Un es skatos, ka mēs sapratīsimies tāpat kā ar aizgājušo.

Drošs, efektīvs Ašvagandas saknes ekstrakts kapsulās?
Kamēr izlasīju visu līdz beigām, domāju, ka to jautā AndrisZ. Ja kaut ko sāk ar ažiotāžu piedāvāt, tam pieslēdzos ar paaugstinātu kritikas devu. Kamēr info nav pietiekoši , netaisos nevienu brīnumlīdzekli nekā izmantot.

Iesakiet Youtube grima mākslas un produktu video?
Varu ieteikt tikt skaidrībā par savu ādas tipu un vēlmēm, kādus uzdevumus vajag atrisināt ar kosmētiku. Pēc tam izvēlēties kādu ražotāju, kuram uzticies un aprunāties veikalā ar pārdevēju. Pameklēt internetā pircēju atsauksmes par produktiem un nopirkt. Vidējas cenu kategorijas līdzekļi ir plaši pieejami. Bet blogerēm blogs ir darbs. Es, strādājot jau vairāk kā 20 gadus ar kosmētiku esmu...

Iesakiet Youtube grima mākslas un produktu video?
Ar kādu mērķi skatīties? Ja vajag darbam, tad konkrēti meklēju nepieciešamo. Taču kā hobijs tas nav. Uz sevis neeksperimentēju. Ja nu vienīgi kaut ko no kopjošās kosmētikas. Tā ir darba blakne.

Vai dāmas domā, ka var dabūt gultā gandrīz jebkuru kungu?
Priekš kam? Tīri sportiskas intereses pēc? " Ja vam nemogu skazatj za vsju Odessu , vsja Odessa slishkom velika , no.. " .. Pilnigi piekrītu Feldei un augstāk izteiktajām domām. Man to nevajag. Un lūdzu nejaukt to ar aseksualitāti ;)

Kādas tiesības vīrietim dod laulība?
Varu vien par sevi pabrīnīties - tādu naivumu manā vecumā. No 18 līdz 56. Tik daudz zaudētu iespēju . :) , tas , palasot kungu pieredzi.

Kādas tiesības vīrietim dod laulība?
Tiesības iet roku rokā ar pienākumiem. Visām iesaistītajām pusēm. Un cik cilvēcīga būs tiesību un pienākumu realizācija, tas jsu atkarīgs no katra iesaistītā cilvēciskajām kvalitātēm.

Kādas tiesības vīrietim dod laulība?
" ... kurus tu biji nopelnījis ģimenei " , lūk, ģimenes daļa-sieva ar bērnu, arī " savāca " savu daļu. Jo bija laiks, kad viņa vienkārši nevarēja pelnīt. Iznēsāja mazo, baroja. Dekrētā. Pēc tam strādāja ne tik intensīvi, jo atkal vajadzēja vairāk uzpasēt slimojošo bērnu. Ja nespēji saglabāt ģimeni, tad ir tiesības pēc Civillikuma un visiem citiem likumiem. Arī pienākumi. Tāpat kā sievai. Un...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu