Marija_Anna

Sieviete (55)
iepazīties ar Marija_Anna

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Cik sena jūsu PK ir senākā saņemtā vēstule, kas saglabāta?
Ieskatījos - manējā PK tāda ir datēta ar 2013.gadu.

114 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Cik maksā komunālie Rīgā? Interesē apmēram 2 vai 3 ist dzīvokļi?
Torpedo, pat īres dzīvokļu ar lielu cenu katastrofāli trūkst. Tā ka cenas turas. Ar vai bez nodevām Vidam. Bet ja labi padomā, tad nekādu ūberplašo telpu cilvēkam jau nevajag. Ja vien nav ģimene. Tāpat visas aktivitātes notiek ārā ( svinības kafejnīcā , tikšanās ar draugien...) Tas neattiecas uz māju. To gan vajadzētu plašāku, jo ārpilsētā ir cits dzīves veids. Bet arī , ne simtiem...

Cik maksā komunālie Rīgā? Interesē apmēram 2 vai 3 ist dzīvokļi?
Internets+TV = 12 eiro , dzīvoklis 120 - 180 , ekeltrība 17 , gāze ap 7

Pasmieties par sevi...
Vienā mazpilsētā vajadzēja piestāt stāvlaukumā. Abas meitas mašīnā. Zinu, kur laukums, bet iebraukšanas vieta nemanāma. Braucu - O, laukums! Un kas sametās, kas ne, likās, ka iebrauktuvi palaidu garām. Lai tiktu iekšā, puspilsēta jāapbrauc. Instinktīvi griezu iekšā. Grubuļi bija lieli, kratīja arī. Kad izkāpu un apskatīju, bija sanācis tā, ka iebraucu pāri ietvēm, kaut iebrauktuve bija...

Cik cukura Jūs patērejat dienā...?
Cukuru tējā un kafijā reizēm.Saldumus nedaudz. Kad cukuru tīrā veidā nelietoju gandrīz nemaz, pietrūka spēka un enerģijas. Darbā tomēr slodze sanāk. Tagad reizēm, pēc garšas. Colas , limonādes nelietoju vispār. Bija man viens eksperiments ar mazo colas pudelīti. Karsēju katliņā, līdz iztvaikoja viss šķidrums. Palika briesmīgs melns ķopsis. Ilgi nācās katliņu mazgāt. Laika ziņā - 45...

Vai var izaudzēt antonovkas ābeli no sēklas?
Un kas izaugtu no Latvijas skābā ķirša kauliņiem un no Nezinkādiem saldā ķirša kauliņiem ? Ir jēga atzīmēt vietu, jur tos kauliņus izmet? Tīri sportiska interese, jo pāris ķirsīši jau aug.

Cik sena jūsu PK ir senākā saņemtā vēstule, kas saglabāta?
Paldies visiem par atmiņām. Personīgi uz to pašu PK arī tika sniegtas atbildes . Paldies.. :)

Kāds ir taids vīrietis?
Iepazīsties! Tad jau redzēsi.

Kāds ir taids vīrietis?
No tu tak poša pascej, ka lobi cylvāki. Kū tur veļ dalikt? :) Ja to teica pats vīrietis , tad ir tīri runīgs un bišķiņ filozofs.

Cik sena jūsu PK ir senākā saņemtā vēstule, kas saglabāta?
Pie vairākām pārvākšanās reizēm daudz kas nav saglabājies. Arhīvos ir kādas dažas piezīmju grāmatiņas ar telefonu numuriem , pa kuriem nevar vairs pazvanīt, kaut kādas atzīmes. Arī 30 gadīgas. Šeit - tieši tās senās ir stāsti ar bildēm. Lasāmi kā literāri darbi. Līdz šim tiek uzturēts kontakts, tikai caur citām vietnēm.

Jūsu nika izcelsme
Mans vārds + vēl viens man svārds. Abus dzīvē neizmantoju. Tikai šeit.

Maigā vara
Leopardīne, es esmu bezpartejiskā. Tas tā - lai neapvainotu ieinteresētībā. Vispirms man likās, ka lielākā sāpe ir par treniņiem. Tagad skatos, ka tomēr partejiskā. Katram ir iespēja izfunktierēt savu nostāju un attieksmi. Tu arī " maigi " bīdi uz vienu noteiktu pusi. Ko dod pretī? Kādu nostāju, kādu darbību ? Aktīvi piedalīsies sabiedriskajās norisēs vai atkal pateiksi " nekas jau...

Maigā vara
Leopardīne, ja konkrēti interesē treniņš, kāda atšķirība, kādā valodā tas tiek vadīts. Angļu, latviešu vai krievu. Ja politika, tad kas liedz jebkurai partijai vai tās atbalstītājiem iet un organizēt tos treniņus, ja vien tie treniņu vadītāji ir profesionāli sportisti. Ja gribi izbēgt no propagandas, tad jābūt kurlam un aklam. Viss atkarīgs no cilvēku uzņēmības gan organizējot , gan...

Sezonas sēņu ēdieni Rīgas kafejnīcās un restorānos?
Valmierietis333, sūti šurp. :) sēnes. Piemēram es tikai zināmā mežā varu sēnes atrast. Citos drausmīgi jāpiešauj acis, lai nostātos uz īstā viļņa.

Instrukcija gimenes sakartosanai
kādam ir vēlme pacelt savu perZŌnību ? Nu kaut vai izmantojot sievieti par pakāpienu ? Pieņemsim (teorētiski ) - . Tad kas būsi Tu, kurš gulēs ar šo sievieti, ēdīs no viņas rokām, audzinās viņas ( un tavus ) bērnus? Vai tālāk apspriedīsim ģimenes kriminālkodeksu ar sišanas metodēm, periodiskumu un citām blakus lietām? Murgs.

Sezonas sēņu ēdieni Rīgas kafejnīcās un restorānos?
" Bonusā. Ar gailenēm pildīta paprika. 4 paprikas, katrā pa zobiņam ķiploka (sasmalcināta), pa 2-3 sakapātam olīvēm (melnās, tiem, kam garšo), katrā 5-6 veselas mazas gailenītes (domāju, ka saulsardzeņu gabaliņi būtu vēl vairāk OK!!!), katrā pa 1 ar aso papriku, sāli un drupinātiem pipariem sakultai olai, domāju, varētu likt pa drusciņai pupumētras (2 lapiņas, ne vairāk!). Liekam sakarsētā...

Sezonas sēņu ēdieni Rīgas kafejnīcās un restorānos?
:) , cilvēki mīļie! Autors taču grib nogaršot dažādus ēdienus, nevis pieēsties. Nogaršošanai pietiek ar pusporciju. Un pat ja tas ir krējums, saldais vai skābais. Pat ja tas ir sēņu žuljēns vai kas tamlīdzīgs. Ir taču saprātīgas porcijas, kas 1 dienā nesabojās ne figūru, ne veselību. Burtiski vakar man uzdāvināja pāris receptes. Tomāti +paprika+sīpoli+ ķiploki+...

Sezonas sēņu ēdieni Rīgas kafejnīcās un restorānos?
Vai starp radiem, draugiem nav neviena, kurš aizies līdzi uz mežu salasīt? Tālāk jau - delo tehniki. Novārīt sacept, sasautēt... Cik esmu novērojusi, sēnes ēd i resni i tievi. Kādi ir , tādi paliek ( protams, ja neapēd neriktīgo ) . Es tieši obschepitā sēnes ne visai gribētu ēst. Tad jau labāk uz tirgu pēc gailenēm. Vai uz mežu. Tās pāris sēņu sugas, ko pazīstu aizsietām acīm, var gan...

Jūs sakat, ka sakarigās pie vietas?
Edgars37, sarkani audi nav modē :))

Cik daudzi pļerzaki iedomajas sevi par ogogo preciniekiem?
Varu vien piebilst, ka zem krievietes pūkainajiem cimdiņiem ir stingra oderīte. Toties tie ir koši un izaicinoši. :) Par tēmu - šādā tās pieteikumā negribas izteikt savu viedokli.

Dziesmu svētki
Nu kurš sarakstīja prezidenta runu ? Nepielāgojot to konkrētajam ruunātājam ? Ehh.

Dziesmu svētki
Tieši tagad skatos tiešraidi. Protams , nav tās grandiozās sajūtas, kas esot klāt. Tāpat kā jebkurā pasākumā. Skatīties nav pienākums. Ir brīvs vakars un atbilstošs noskaņojums. Un par nakts pasākumu - vecs autors paliek. Naktij ir savs īpašs šarms :)

Ūdens temperatūra jūrā
Vakar tauta peldējās.

Uzdruka uz T-krekla
sociāls

Uzdruka uz T-krekla
http://jauns.lv/raksts/sievietem/287961-sis-sen-vairs-nav-mode-un-ir-jau-apnicis-foto-piemeri Sekojot šim, lai būtu modīgs, jāuzdrukā kaut kas siciāls un politisks. Aktualitāte - nāk vēlēšanas, var apspēlēt. Citātu būs jūra :)

svētku laiks jāizmanto seksam
Tas tik drausmīgi atgādina " .. valstij tik gadi .. " un par godu tam - nozīmītes, magnētiņi, cimdi, labi darbi , dizainiski izstrādājumi, labi vārdi, skrienam un ceļam, ... Bet to visu nepievelkot pie kāda nozīmīga pasākuma vai gadskārtas, NEVAR? Jeb te ņem uz kvantumu? A ja nu ?

Ko Tu dari brīvdienās?
Varu padalīties ar savu pieredzi. :) Ar ex vīru gāju uz randiņu un viņa dēls , pirmsskolnieks, līdzi. Neko. Labi pavadīts laiks. Bet priekš diviem vien bija laiks, kad bērns guļ. Nevajag taisīt problēmas, kur to pavisam nav.

Kā no Rīgas nokļūt Baltajos klānos pie Aiviekstes?
Dožili ... :) Uz jebkurām tālajām ārzemēm vienkāršāk aizbraukt kā ap 200 km Lv. Es izskatītu opcijas vai nu ņemt brīvu un braukt ar visiem vai atteikties no izbrauciena ..Var sanākt, ka atkalapvienošanās ceļš un maršruts būs ekstrēmāks kā pats pasākums. Cerams, ka mob.zona visur pārklājas.

ID karte
Paziņa noslēdza darba līgumu , parakstīja kaudzi dokumentu ar konfidencilitāti saistītus, uzrādot karti ar beigušos termiņu. Neapzināti. Un viss tas ar valsts iestādēm.

Jocīgākās iepazīšanās vēstules kādas esat saņēmuši/-as?
" :) Nu as toža ni Alens Delons.... :) :) :) " Tā nebūs jocīgākā, bet gan sirsnīgākā. Labs cilvēks. Par visām emocijzīmēm un zemā lidojuma vēstulēm negribas domāt. Kur tās sākas , tur arī beidzas.

Nopietniba temu komentaros;D
Atkarībā no kompānijas. Var sanākt vairāk kā nenopietni , var būt nopietnāk par nopietnu :) / tas dzīvē/ šeit atkarībā no tēmas. Bet pārāk neļauju humoram vaļu, jo var nesaprast. Te taču nevar parādīt, kādi velniņi acīs lēkā . Bet tā kā tas ir izklaides veidojums, tad jāļauj cilvēkiem atpūsties.

Vai Jums ir kāds vaļasprieks (hobijs)?
jā , pļaut patīk. Tikai pēdējā tāda atrakcija plaukstā atstāja 3 tulznas. :) Malku gan neskaldu. Krāsns nav. Un laukos ar to nodarbojas brālis. Pat neaicina ķēmoties līdzi. Vispār jau interešu ir diezgan. Dažreiz kāds sāk brīnīties, kā to var iespēt, nepadomājot par to , ka ne jau viss ir jādara vienlaicīgi un visu laiku.

Vai Jums ir kāds vaļasprieks (hobijs)?
Ļoti piezemēti un prozaiski - dārzs, adīšana, no nekā kaut kā izgatavošana, šāda tāda bildēšana, labā kompānijā kaut kur aizbraukt, aizstaigāt , aizriteņot, kaut ko apskatīt. Par rezultātiem spriež domubiedri un savējie. Atzinīgi. Pašai arī patīk :)

Kāpēc Maximā visi saldējumi ir tik negaršīgi?
Vietējie posta autoram būs dārgi. Vislabāk tiešām, nipirkt saldējuma mašīnīti un sagatavot pašam. Izklaidei starp TV. Un neslinko papetit etiķetes. Tāpat neesi diži aizņemts. Vienreiz izpētīsi, nebūs jāpiktojas. Rūjienas ēdams,, Pols.

Sportdirect džinsu izmēri
http://razmery.zakaztovarov.net/index.php/jeans/jeansall bet es 100% nepaļautos uz datiem, ja vien tas nav oriģinālais internetveikals. Sportdirect grēko. Piedevām, jāskatās, kāds materiāls, elastīgs vai nē. Kāda figūra. Kāds modelis izstrādājumam . Lai būtu maksimāli ērti, jāmēra.

Sportdirect džinsu izmēri
https://www.leecooperworkweardirect.co.uk/sizing/ ?

Cik daudz jūs interesē Dziesmu svētki?
Solvitas, Latgalē vēl pastalās staigā :) Tur pat klimats savādāks. Nopietni. Dziesmusvētki kā tādi neinteresē. Protams, grandiozā sajūta ar skaņu un enerģētiku aizrauj. Taču lai plēstos pēc biļetēm un pēc tam pa ļaužu masām. .. Labāk izvēlos no malas uz brīdi, un tad citās aktivitātēs.

Vārnas - kā atbaidīt?
Mums apkārt ir vārnas, kaijas, ķīri, zvirbuļi. Tie jau kā mājdzīvnieki, pakalaigā, bet ne līdz riebumam. Ēst ir ko. Dārzā tikai bumbieres 2 cieš no strazdiem. Vienu parasti noēd pa tīro, nav pat pagaršoti bumbieri. Citās dzīvojas pa augšu. Jāsadzīvo. Pat ar zemesvēžiem . No sākuma kaitināja, tagad liekas mierā. Ja nu kādu augu nograuž, tad tas jau ir ierēķināts stādot.

Pankūku novietošana uz šķīvja
Priekš našķošanās - ievērojot visus kanonus. Priekš ēšanas kārtīgi sapildīt ar gaļu/sieru/biezpienu/banānu/sēnēm/sagatavotiem dārzeņiem ( vajadzīgo pasvītrot), vēl drusku apcept un kārtīgi paēst. Piedevās krējums/zaffte/svaigi augļi /blendēti/tēja/kafija/keīrs/piens ( atkārtošos ar pasvītrošanu ).

Izaicinājums viedokļu paudējiem
Johaidi21 , uzreiz neatceros, kā tevi uzrunāt, bet to jau šeit arī nedrīkst ( sensitīva info ). Tu esi pietiekoši zinošs cilvēks, bet ko tādu iepostēt rīta agrumā , tur jābūt īpašam dvēseles stāvoklim :) Ja tā, tad starp kuriem % piemēram tu sevi ieskaiti? Protams, Uk nav LV, bet tomēr? Cilvēkam tik daudz kam ir jāiziet cauri savas dzīves garumā, ka ne grāmatās aprakstīt. Un neviens...

Izaicinājums viedokļu paudējiem
Diplomātiski. Šeit var diskutēt par objektīvo ( ļoti liels Ne-ticamības %) un par subjektīvo ( šeit es paklusēšu, bet gandrīz nekas personisks ). " deformētu psihi un zemu intelekta pakāpi" (C) ja šis par LV , tad kāpēc piemēros liec OHO? Vairāk laika nav, jāpošas uz darbu. P.S. Man nav augstākās izglītības, tāpēc šo individuālo domu lūdzu uztvert atbilstoši ;) P.P.S. Ja ir vēlme...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu