Marija_Anna

Sieviete (55)
iepazīties ar Marija_Anna

91 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

KO DOMĀJAT PAR PIENA DZESĒŠANU AKĀ
kas tur var apgāzties? lej kannā, vāks virsū, laiž akā, nostiprina. ārā izvelkot, viss krējums būs augšā, pa krāniņu notecina pienu , pa lodziņu skatās, kad dzeltenākais krējums tuvojas. Jāpaspēj noslēgt kannu. Un būs pilnīga laime ar saldo krējumu un aukstu pienu . Plus zapc maize. Ziemā to nepraktizē.

Vai var uzbarot vīrieti?
Tev nepatiks. Tie, kam kauli un āda , ir īpašas ķermeņa uzbūves cilvēki. Pēc tam klaigāsi, ka lielu vēderu uzaudzējis, pāri biksēm plūst, kājas tieviņas..... . :) Lai paliek vien kustīgs, apsviedīgs, mīļš.

Cik varētu maksāt darbs virtuves remontam?
Edding, man elektrība visam dzīvoklim izmaksāja 150 lati par darbu un ap 100 par materiāliem. Neko super ekskluzīvu neizdomāju, pašu nepieciešamāko. Bet tas bija daudzus gadus atpakaļ. Šodien tikai mazdrusciņ citādi darītu. Ja tās sienas ir izcili šķības, tad labāk likt reģipsi. Vismaz tā risināju gaiteņa lietu. Apnika arvien piepirkt maisus ar maisījumu. Ir vēl citas nianses. Viena no tām -...

Cik varētu maksāt darbs virtuves remontam?
Vispirms izdomā, ko gribi rezultātā. Tad noprecizē budžetu. Tad komunicē ar remontētājiem. Remonts var būt arī lēts, tamdēļ kredīts nav jāņem. Bet būs tīrs. Vadus būtu ptātīgi nomainīt visā dzīvoklī, ja tas ir vēl no pad.laiku mantojuma. Man arī stāv priekšā vituves remonts, bet tas tiks veikts salīdzinoši lēti.

Kādas varētu būt ekstravagantas idejas seksa dažādošanai?
Kamasutru pastudēji ? Pirms tam vēlams ar jogu un pilatēm padarboties. Erotiskās spēles spēlēji ? Cerams, ka dāma tikpat atraktīva, cik tu. Citādi aktivitāšu vietā nāksies veikt izskaidrošanas darbu . Vienkārši mīlēties esi mēģinājis? Nu tādā veidā, kad vienkārši mīl cilvēku un netaisa X faktora cienīgas atrakcijas uz publiku. :) , jebkurā gadījumā - veselību , izturību , iedvesmu un...

Cik pārliecinātas jūtas par sevi dāmas bez sava"arsenāla"kosmētikas, frizūras, sapucēšanās?
Negribu norakt savu nozari, bet ar gadiem jeb ar prātu ( pat nezinu , ko uzsvērt ) cilvēks sāk domāt, ko ēst un ko likt uz savas ādas. Tāpēc izeju uz kompromisu. Pārtikas ziņā, manuprāt, visnormālākais ir nesabojāts ēdiens ar pārmēru sarežģītību un pārveidošanu. Kosmētikas un kopjošo līdzekļu klāstā arī jāizvērtē sastāvs-ražotājs-lietošanas nepieciešamība-ieguvums. Svaigs gaiss, ūdens,...

Cik pārliecinātas jūtas par sevi dāmas bez sava"arsenāla"kosmētikas, frizūras, sapucēšanās?
Tā kā kosmētika ir mana darba ikdiena jau gandrīz 20 gadus, tad neģībstu ieraugot kārtējo ultrajaunumu. Līdz ar to savā arsenālā turu skropstu tušu, lūpu krāsu, labu krēmu, smaržas, deo, sauļošanās un pēcsauļošanās krēmus, labas ziepes. Ikdienā no visa izmantoju mazu daļu. Cilvēki nav šokā nevienā diennakts stundā.

Jaunā Gada sagaidīšana..
" Lielu un jauku muļķību " izdarīju jau pirms Ziemassvētkiem. Ar visu savu saaukstēšanos. Sev pilnīgi neraksturīgu. Nenožēloju. Par Jauno gadu vēl nezinu. Ja netikšu no sanīkuma ārā, tad būs izteikti tradicionāli svētki. Ja izārstēšos, tad dievs vien zina, kā zvaigznes sastāsies :))

Kāpēc esam palikuši šovakar vieni ...
50/50 ir apkārt savējie. Bet tā kā no saaukstēšanās ir pazaudēta balss, tad izmantoju iespēju nolīst maliņā, lai nekārdinātos kaut ko runāt. Sanāk komiski :)

Vai nopirkt vīrietim gumijas lelli?
kaut vai Rimītī , gumijas , plastmasas, tekstila, papīra.... :)) Vispār jau vīrietim pienāktos kārtīga mašīna un mīļa sieviete. Detaļās neieslīgšu .

Mistiskās pazušanas.
Mums kādu laiku atpakaļ darbā zuda mazās karotītes. Un mājās arī. Izfunktierējām, ka tas bija JogurtaTrauciņāAutopilotāAtstātoKarotīšu Bende.

Mistiskās pazušanas.
Kad pazūd ikdienas lieta, tad jāaiziet atpakaļ uz to telpu , kur ir būts. ( Tur kaut kāda mistika esot ar iziešanu caur durvīm. ) Kad kaut kas retāk vajadzīgais, tad atliek vien paļauties uz ģenerāltīrīšanu vai mājas totālu pārkārtošanu ( ja pietiks iedvesmas novest visu līdz galam) Kad kaut kas aiziet uz neatgriešanos, tātad jāpieņem fakts kā tāds. Žēl protams, bet neko...

Rīt jau trešā Advente! lēnām, bet neatlaidīgi tuvojamies Kristus Dzimšanas Svētkiem un arī Gadumijai
Šodien uzlikšu otru putnu barotavu. Aizbraukšu pabarot bezsaimnieka kaķu koloniju, iegriezīšos Doma laukuma koncertā, vēl dažas sadzīviskas lietas, kas iepriecinās sevi in citus... Tirdīt un plūkāt savu apziņu neizvēlos. Tas ir graujoši. Izvēlos harmoniju sevī un apkārtnē. Upurēšanās gala beigās iztukšo. Tāpēc man šis ir Saulgriežu pirmslaiks. Izejot dabā domas labāk sakārtojas. Patiesas...

Kritēriji, pēc kuriem vadās pusmūžā?
Saara´s koments 20:01 lika pasmaidīt :) Nekā personīga . Jauki. / par pirmo rindkopu /

Kritēriji, pēc kuriem vadās pusmūžā?
Lai ir par ko parunāt, lai ir kopējas intereses, lai ir raksturā pieņemams, lai nevajadzētu stutēt ne fiziski ne materiāli. :) , jā , un lai nav jādala ar sievu . Attālums ir visanekdotiskākais - man nesagādā grūtības katru dienu uz darbu tērēt 3.5 - 4 stundas. Kādam problēmas no blakus mikrorajona izbraukt.

Banānijas korumpētie ierēdņi
Neesmu māte Terēze, bet arī ar tām "padibenēm " reizi pa reizei var visu sarunāt. Ja uz to brīdi nav pilnīgā autopilotā. Jo cilvēks, arī tāds, grib būt atzīts un cienīts. Pa savam. Esmu redzējusi, kā pilsētas svētkos bomži no patversmes piedalījās sacensībās, un cik apmierināti un priecīgi bija par kombinētās komandas uzvaru. Esmu runājusi ar miskastes izķidātājiem , lai ķidā, bet...

Pēc kādiem kritērijiem izvēlaties meisterus?
Tā kā nedaudz patīk celtniecības un saimnieciskās lietas, tad nedaudz painteresējos par šīm lietām. Viens otrs meistars, protams, par to pasmīnēs. Taču ´ katram savi trūkumi ´ , kā izteicās klasiķis no " Džezā tikai meitenes " :)

Vai esat izmantojuši sadaļu "Vakara plāns"?
papildinu statistiskos pētījumus: 30 minūšu laikā profila apmeklējuma skaits audzis, ir iespēja mesties sex piedzīvojumos vairākos variantos, vairāki nerunīgi emocionālie kungi. Neviens no interesi izrādījušiem šķiet, PA nav manīts :) Nu, kad nav ko darīt vai kad gribas salāpīt dvēseli vai emocijas, pieļauju - var izmantot. Ja vien pēc tam neiebrauc mielēs.

Kā pieradināt sevi gulēt 2-4h diennaktī?
Vai pārējais diennakts laiks ir rūpīgi saplānots? Tur rezervju nav? Arī nedošu atbildi "kā ", bet varu izteikt viedokli , ka veselīgi tas nav. Ne īstermiņā, ne ilgtermiņā.

Apsveicu visus ar Gunāriem  !
Nav ko apsveikt. Nevienu Gunāru nezinu . Bet labi , ja patrāpās - visjaukākie novēlējumi un kaudze citu labumu! :)

Labrīt :)
Labrīt ! Kamēr administrācija guļ :)) Spirgtais gaiss vienkārši apdedzina, būs laba diena .

Sievietes,kas dzivo vienas...
"... tomer gribas otru cilveku blakus" Bet protams :)

Un pie kuras grupas piederi tu?
Ciparos ir noklusējumi. Es piederu pie kaut kāda mistiska cita cipara. :) Un patika 2017-12-05 21:34 komentārs :))

Adventes vainags
Ir pirmais variants Pirmajai Adventei - vāze ar melnās priedes čiekuriem riņķī un vidū iesēdinātu kanēļa sveci . No nākošās nedēļas būs abstrakts dabīgā koka adventes vainags ar svecēm un dekorējumu. Protams , ar zaļumiem. Laba cilvēka taisīts. Kad nāks vēl tuvāk Ziemassvētki, būs papildus dekorējums pa visu māju. Lai omulīgi un gaiši.

Ko jūs domājiet par parakstu vākšanu?
Es svētkus varu svinēt bez lieliem tēriņiem. No milzu naudas ieguldīšanas tie nepaliek sirsnīgāki, nozīmīgāki vai vairāk atmiņā.Ārišķīgais nekompensēs iekšējās sajūtas un nepadarīs cilvēkus par lielākiem patriotiem.

Ko jūs domājiet par parakstu vākšanu?
Furnitūra, varbūt daļēja taisnība ir. Taču kā maziem bērniem ar stresu? Šķiet, viss nav tik viennozīmīgi. Bet jācer uz gaišiem prātiem, kas kādreiz atradīs rašanās mehānismu un pretdarbību šim briesmonim. Pārāk daudz nelaimju tas pavelk sev līdzi.

Ko jūs domājiet par parakstu vākšanu?
Šopavasar aizgāja mana māsa, nenodzīvoja līdz 40. Palika 2 bērni. Lieki teikt, ka dzīvesveids bija veselīgāks par veselīgu. Visas ģimenes un dzimtas pūles, iesaistot arī ārzemju doktoru gudros prātus un eksperimentālu ārstēšanu, bija veltas. Ir aizgājuši vēl vairāki zināmi un tuvi cilvēki. Esmu parakstījusies. Svētki ir vajadzīgi, taču ne par tādu naudu. Kad bija krīze, valdība lūdza/lika...

Interesanti - normāla rīcība?
Ir gadījies. Vai nu cilvēks ir par gļēvu , lai pateiktu , ka ieinteresētība ir zudusi. Vai arī ... kas to lai zin. Bet gala rezultātā, viss kas notiek - notiek uz labu.

Kādi ir jūsu triki lai taupītu uz ēdienu?
Lai nedēļu - 2 nebūtu jāiet no mājas, pietiek ar džentlmeņa komplektu - visu veidu dārzeņiem pa pāris kg, dažādu veidu putraimi , sāls , cukurs, olas, garšvielas, tēja , eļļa , saldētavā ogas un gaļa. Naudas izteiksmē tas nav daudz 1 cilvēkam. Piedevām nav nevienam jāpielāgojas. Taču es nošautos, ja nedēļu netiktu ārā no mājas.

Kādi ir jūsu triki lai taupītu uz ēdienu?
Triks ir maksimāli gatavot pašai. Zināt tirgotavas. Pērku arī akcijas produktus. Ir produkti , kur cena nav noteicošais - laba un garšīga maize , laba un kvalitatīva olīveļļa, noteiktas dārzeņu šķirnes, labs siers, tēja, u.t.t. Vairumā mājās atrodas tikai sāls, cukurs, etiķis konservēšanas sezonā.

Ziemas romantika?
Protams ka visas daiļās dvēseles un figūras tērptas dūnu mēteļos, laipo cauri peļķēm un sniegu sašķūrēto, pat tonālais nenoslēpj nosalušus degunus :))) kungu estētiskās uztveres ir šokā. Bet kurš īsts vīrietis meklē vieglus ceļus ? Lūk , izaicinājums!

Kad jūs pēdējo reizi bijāt randiņā?
Nesaprotu, ko tur baidīties un neiet? Ne jau uz baznīcu jāiet " līdz nāve mūs šķirs". Tā ir tikai spēle. Pozitīvi emocionāla. Vismaz es tā ceru. Plus labi, vismaz interesanti pavadīts laiks.

Maksa par siltumu
0,62361 +pvn par oktobri. PVN 12%

Ko domājat par aizbraukšanu?
Kaut kā ļengani tu spried. Aizbraukt-neaizbraukt...? Būtu braucēja, saliktu mantas busiņā vai koferos un prom būtu. Diez vai tik neizlēmīgai esot Tur tu ieriktētos kaut pietuvināti tiem 10 tūkstošiem. Redzi, tur jābūt raksturam un uzņēmībai. Vismaz tik, cik es no zināmiem ļaudīm esmu saklausījusi. Un viņiem ir tādas sajūtas, kas tomēr nu nekādīgi nelaiž vaļā. Tur viņi ir un ilgu laiku vēl paliks...

Ko domājat par aizbraukšanu?
Šeit ir mazāka alga, sarežģītāka ikdiena, bet ir apkārt savējie. Gan savi savējie, gan sveši savējie. Ir iespēja sevi realizēt arī ārpus darba . Aizbrauktu tikai ārkārtējā vai īpašā gadījumā.

vai mazbērniem jāmaksā kom.pak.rēķinus.
Īpatnēji nihilistiska attieksme pret dzīvokli un saimniekošanu - nemaksāt par kom.pakalpojumiem. Interesanti, kam tad to ērtumu būtu jāapmaksā - pašvaldībai vai pārējiem mājas iedzīvotājiem?

Kā labajai meitenei kļūt par slikto meiteni?
Esmu ievērojusi, ka "garlaicīga "un "neinteresanta" ir tad, kad to cilvēku nav mēģināts iepazīt :) Un tad, kad nāk uz iepazīšanos jau ar gatavu stereotipu. Bet citādi - lielākā daļa to "garlaicīgo, pareizo, neinteresanto" ir gana atraktīvi, aizrautīgi un interesanti cilvēki. Bet tas katra paša ziņā. Kādam būt un ko izvēlēties.

Kanabiss (marihuāna) - uzpīpēsim?
Nevaru komentēt medicīnisko pielietojumu, un vai ir un kādas ir alternatīvas. Bet man bija iespēja daudzus gadus novērot, kā cilvēki pagrimst. ( un nē - tā nebija klusucietoša malāstāvoša novērošana ) Cik no tiem labprātīgi sāk ārstēties . Cik no tiem, kas sāk ārstēties, to nepamet pusratā. Cik no tiem , kas izgājuši kursu, nenoraujas , dzīvo skaidrā un būvē normālu dzīvi. Diemžēl gala %...

Kanabiss (marihuāna) - uzpīpēsim?
Gribi aizmirsties, pilnīgu mieru un atslābumu ? Paņem atvaļinājumu "viss iekļauts", atstāj mājās telefonu un izmet TV. Gribi ekspresīvākas sajūtas - kāp kalnos , brauc pa krāčainu upi, tumsā pārgājienu svešā vietā ar 1 lukturīti, lec ar izpletni.... Bet māžošanās ar apdullinošām un saprātu izslēdzošām , pēc tam iznīcinošām vielām? Nē. Viennozīmīgi.

Anketas uzvaras gājiens
Lielākajā vairākumā anketu informācija tiešām nav patiesa. Nu labi-puspatiesa. Vai tik mākslinieciski aizplīvurota, ka katrs subjektīvi var saprast to kā vēlas un sanāk. Tas no kādas nekādas pieredzes . Taču tas vēl nenozīmē, ka otrpus anketas esošie cilvēki ir zemē metami. Pavisam, pavisam neglābjami varianti arī sastopami. Diemžēl. :)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu