Marija_Anna

Sieviete (55)
iepazīties ar Marija_Anna

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kā tīrīt zeļonkas traipus no linoleja ?
Palīgā! Kā iztirīt pāris pudelīšu zeļonku no grīdas? Ar vismazāko cerību - varbūt no linoleja ar kaut ko var ? Jeb tikai 1 - mainīt segumu ? :(

85 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai var ķengāt mirušu cilvēku?
Par sevi M.Z. teica, ka nēsā ciniķa masku. Gudrs cilvēks, filozofs. Tikai ne visi pacentās apgūt visu viņa daiļradi. Tikai humoršovveidīgo, kas plašāk skanēja. Lai vieglas smiltis. Un beidzot gaitas cilvēks atgriežas pie sava pirmsākuma. Ko viņš tur augstā vērtē. Ja var , tad fiziski. Ja nesanāk, tad domās vai garīgi. Mierizlīgums .

seksuālās aktivitātes atšķirība
Tur par to krāpšanu un solīšiem pretī vai pa kreisi: pieņemsim , ka tavai sievai /draudzenei ir vienreizējs temperaments ( biežuma un daudzuma ziņā ), tu netiec līdzi. Tev pietiek ar drusciņ , da i darbā noskrienies ( bizness nav vienkārša lieta u.t.t , un ja vēl priekšniecība tāda šāda - prasīga ) vārdu sakot - stress. Kā tu uztvertu un sadzīvotu ar mīļotās vēlmi paspert dažus solīšus uz...

_Mīlestība ir akla, iemīlēsi arī āzi!_
Torpēdīt, ko tu uz sevi tik traki uzbrukumu velc? " sauksi par ruksi , urkšķēt arī sāks " Taču neļauj sevi par āzi pataisīt, tad i ar mīlestību viss būs kārtībā. Jeb otrādi ? / man kaut kā šodien nedomājas, laikam rudens / :)

Kāda sieva būtu labāka - Laimdota vai Spīdola ?
Spīdola nebūtu tik pieticīga, cik kādam gribētos. Dzirksteles gan sprēgātu. Laimdota šķistu pārāk pareiza un augstiem ideāliem. Nāktos vien meklēt sievieti parasto , kur apvienotas abas šīs stihijas. Smagi gan kungiem ar izvēli.

Dzīvoklis pirmajā stāvā
22:46 , 20 gadu garumā visu laiku ir bijuši suņi , viens vai vairāki. Nevienam nav nobīdījušies skriemeļi :) Pēc apkārtējo pieredzes, mūsmāju piecos stāvos tiek turēti pietiekoši daudz suņu un nevienu uz rokām nestiepj pa kāpnēm. Paši sveiki veseli rikšo . Ja nu kāds īpaši ekselents un trausls radījums būtu, neņemos spriest .

Dzīvoklis pirmajā stāvā
Arī esmu par otro - trešo stāvu. Optimāls augstums. Vidējo dzīvokli. Pirms ieiešanas saremontēt visu, kas zem apmetuma ( caurules, vadus ) Manējais ir otrais virs ieejas un ar izvirzījumu , tāpēc tagad nākas nedaudz kost pirkstos , ka kārtīgi nenosiltināju grīdas. Labi vismaz , ka vidējais.

Kādai ir jābūt sievietei-azbesta vecenei vai maigam, jūtīgam taurenītim?
Helgucis - taisnība. :)

Kādus nagu veidus izvēlēties?
Vēl ir laiks. Ataudzē savus nagus. + labs manikīrs + pilna kopšanas programma . Bāze, laka, tops. = ideāls manikīrs un nekas neatleks nevienā gadījumā. Piedevām moderni.

Dienas atziņa - kļūstot vecāks sāk domāt, ka vienam dzīvot ir labāk
Nē , man vienai nepatīk. Tagad, kad neesmu galīgi viena , ir kaķene . Kad būšu galīgi viena, paņemšu suni. Tādu , lai mūsu dzīves ilgums apmēram sakristu :)

Kā cīnīties ar apsaimniekotāja bezkaunību ?
A nekā. Vienīgi pārņemot māju un ieinteresēti saimniekojot pašiem un pašiem slēdzot līgumu ar jūsuprāt sakarīgu apsaimniekotāju , ja negribas pašiem ķēpāties. Bet vispirms - aizstaigāt pie sava namu pārziņa un ieinteresēti parunāties par mājas lietām. Protams , garantijas , ka informācija būs pilnīga un izsmeļoša , nebūs 90% gadījumu. Bet vismaz kaut kas būs skaidrs. Jāsāk saprast , ka "...

Darzeņu pienu zupa ar silki?
Vecmāte gatavoja kaut kādu mērci ar krējumu un siļķi , cepa un vēl sīpolus klāt. Ar kartupeļiem bija garšīgi. / Latgale / Piena zupa ir laba lieta, bet mūspusē siļķes pienā nepeldināja, vēsturiski zivis nebija pamatēdiens. Bet no kurzemniekiem ir dzirdēts par augstākminēto.

Tāds traks jautājums iz dzīves... Citu dzīve pēc nāves
Pomerance, depresiju es pazinu vaigā. Izdegšanu arī. Un vēl šādas tādas ķibeles. Zinu, cik maksā attiecīgas zāles un cik ilgi tās jālieto. Zinu kā ķepuroties un izķepuroties. Jo aiz manis nestāvēja dzimtene ( šite patoss un kas tur vēl ) , bet 2 bērni , garu stundu darbs , ikdiena , minimāli līdzekļi un vēl kaudze sarežģījumu. Bet vēlreiz atgādinu, tas ir pagātnē. Vienkārši jāsaņem...

Tāds traks jautājums iz dzīves... Citu dzīve pēc nāves
Es vispirms atvainojos visiem par savu salīdzinājumu - Bija Ļeņingrada un bija blokāde - cilvēki dzīvoja , izdzīvoja , cīnījās. Bija jebkuras kaujas , kaut vai Tīreļpurvā , aukstumā , bez mazākā komforta, pusbadā - izdzīvoja , cīnījās..... / cik daudzi no tagadnes cilvēkiem varētu iziet to ? / Tiem - tad bija iekšējais spēks , ticība , cerība , vienkārši spīts. Un šeit, pie dažādām...

Man ir uz kājas neliels plankumiņšar vēnu zirnekli. vai uz viņa virsū var taisīt tetovejumu?
Pie ārsta. Ja jau sāk uzrasties, tad vēlāk būs vēl. Visu nenotetovēsi. Kā arī, pēc kāda laika sāksi uztraukyies ne par nesmukumu, bet par sāpèm.

Kādas attiecības var izveidoties ekstravertam ar intravertu ilgtermiņā?
ievērojiet , ka darba kolektīvā arī vislabākā darbošanās sanāk , kad ir pilns spektrs temperamentu un raksturu. Vieni pagurst , otri uzmundrina . Vieni iet virspusēji ar enerģijām un idejām , citi "rok dziļumā" . Sadarbība.

Kādas attiecības var izveidoties ekstravertam ar intravertu ilgtermiņā?
:) , ceru uz tādām.

Nepiedienīgs piedāvājums sievietei?
Cik ekstrēmi aizlaidīsies uz ārzemēm , tikpat ekstrēmi izdarīs ko citu . Kaut vai aizlaidīsies prom , labākajā gadījumā. :) , arī balsoju par katras atsevišķas simpatizējošas indivīdes uzrunāšanu.

Kaut kas, ko ieēst pirms gulētiešanas, lai var aizmigt
Ļoti individuāli. Man normāla ēdienreize sanāk tieši ap 20.30 - 21.30 ... Brokastīs "kaut ko " , pusdienās " kaut ko " ( sviestmaize vai salāti ) , un kad tiek mājās vēl taču jāsagatavo. Tātad ēšana sanāk uz gulētiešanu. Kalorijas skaitītas netiek, porcijas lielums arī ( saprāta robežās ) . Problēmu nav. Ne iemigt, ne uz svariem paskatīties. :) Viss ļoti individuāli.

Kāpēc cilvēki tik nopietni sevi uztver?
Torpedo, ar 2 komentiem PA vārdu kaujās neuzvarēsi :) Tik vien, ka koncentrēti vai ne tik, pateiksi reakciju uz topiņa pieteikumu vai jau esošajiem izteikumiem. Tad vien atliek vai nu cepināt spoguļtopiņus, vai pāriet uz DG. Varu galvu likt ķīlā, ka šejienieši kudiš kolorītākas personības ir realitātē. Gan nopietnības ziņā, gan iesmiešanas. Šeit ir tāda skatuve, uz kuras var ieturēt...

Kā tiekat pāri pazemojumam, ka jūs pamet? Vai spējat vēl uzticēties?
Bet vienkārši un cilvēcīgi nav mēģināts veidot attiecības? Cimperlēšanās , tielēšanās , aktierēšanās un puņķošanās uz visu oholandi . Kur tev ( un vēl dažiem nikiem ) tik raiba dzīve? Te jāsāk domāt, ka topiki tiešām tiek iestudēti vienā draudzīgā kolektīvā. Jeb tas no nekādarīt?

Vai var pārtikt viens no otra?
vai gadījumā "pārtikt vienam no otra "nav domāts kas vairāk par desu , kontu un komunālajiem ? Emocijas un enerģijas apmaiņa dod to , kas pietrūkst vientuļajiem. Pat ja tiem ir bērni , vecāki un draugi. Cilvēks jau ir iekārtots tā , ka viņam vajag arī pretējā dzimuma ( vai sava dzimuma īpašos gadījumos ) kompanjonu , partneri , mīļāko , tuvāko draugu . Un piedevām to visu vienā personā....

Cik ilgi drīkst turēt liķieri, kas ir atvērts (konkrēti LB Benediktīns)?
Bez šīs atribūtikas katolicisms neder? ´ ieraut šļuku ´ ksut kā neiet kopā ar reliģijā paustajām garīgajām vērtībām. Jeb arī kaut kas eksotisks -´ arzemju klosteri un mistiski liķieri dārgā cenā ´´apstākļu spiestībā aizvietoti nesagraus ticības pamatus ar iekšzemju lētučiem ? Kā domā ?

Labākā iepazīšanās vieta
Nepatīk Top veikali. Un nav arī tuvumā. Nāksies vien iztikt ar to kas ir.

Palieli puķu podi kāpņu telpā!
Ja īpašnieku vairākums neiebilst (un šeit izskatās tieši tā ) , tad kundzei nāksies vien pakļauties. Un pieciest podus.pie viena painteresējieties, varbūt ir bijušaskipsapulces vai aptaujas, un cilvēki ir nolēmuši par labu omulīgai kāpņu telpai. Jūs, gadā reiizi esot mājā, to varējāt palaist garām. Kā arī, tik strikti pieturoties pie likuma burta, vai kaimiņiene gadījumā nav kontaktējusies ar...

Ko pagatavot?
Tur sanāk zupa , otrais, saldais un pankūkas. Atkarībā no produktu daudzuma var dzīrot 1 dienu vai izvilkt pusnedēļu - nedēļu. :)

Sievieshu smaids,kaa to tulkot?
:), uztaisa problēmu uz līdzenas vietas. Ja ar apģērbu un uzvedību viss ir kārtībā, tad vai nu nepievērs uzmanību vai baudi meiteņu uzmanību. Vēl labāk,ja atsmaidīsi pretī. Citādi sanāk hrestomātiskais no Emīla nedarbiem :smaidi - slikti, kacini - slikti , ignorē - vēl sliktāk... kad kad tad lai dzīvo ?! :)

Ar ko atšķiras vecpuisis no vecmeitas?
Vienu vecpuisi pazinu līdz viņa pēdējai stundiņai . Nē , nē , nenomušīju :) Tas bija tuvs radinieks. Darbaholiķis, saimnieks, vienpatis. Par amūrīgām lietām neņemos spriest , taču uz vecumu , kad vairs nevajadzēja tā plēsties ar darbiem, parādījās arī draudzene. Tā cilvēkam bija paša izvēle. Tā ka viss nav tik viennozīmīgi un prasti.

Kāpēc vīrieši pēc seksa obligāti grib izgulēties ar sievieti kopā?
Furnit, tu te nesajauci graudus ar pelavām? :) Sākās tik smuki, a pēc tam kaut kādi mistiski nelabumi un mati ērkulī. Ja negribi mosties kopā, tad izvēlies tādu vietu, kur kungs ietu prom, ne tu. Pēc laba kas vēl var būt labāks kā gulēt kur esi un netriekties pa pasauli vai nakts melnumu, pat ja rītā uz darbu. Un vispār - kāpēc jāguļ ar to, ar ko negribas pamosties? Īstermiņā vai...

Rudens dziesma.
https://www.youtube.com/watch?v=iWXsOrglAWQ

irbenes
iemet saldētavā. pēc laiciņa nekas nebūs indīgs. manējās jau saldējas.

Vai jūs izvēlētos otru pusi krievu, kas nerunā latviski?
Pāris gadu desmitu pieredze. Un nevaloda bija pie vainas. Kārtējo reizi atkārtošos - ne valoda, acu krāsa, auguma cm vai ķermeņa uzbūve ir izšķirošā, bet gan personība kā tāda un citas, daudz nopietnākas lietas.

Vai aplieta zāļu tēja rīt ir lietojama?
kāda problēma apliet katru reizi dienas devu ? ja vien tējai nav paredzēta īpaši ilga iestāvēšanās.

Vai gūstat baudu no seksa?
Tā loģiski spriežot : ja kko sniedz, tātad kkas jāsaņem.Nenokritīs taču zemē vai neizkūpēs. Tātad galvenais pareizi sniegt. Otrs : 80 - 90 % zin un bauda orgasmu. Labs rādītājs. Skaties anketas un katru 5to izlaid. Uzreiz ķeries pie sestās. Ginekoloģei 25 ! Gadu pieredze - tie bija pēcpadomju gadi, ko tsd gribēja? Tagad tauta progresē. ;) Ja brauksi pa ielu sabiedriskajā( lai nezaudētu...

Ķemme gariem matiem.
Būtu darbā , nobildētu pie mums esošās . Bet kā jau teicu , vismaz mūsējās meklējamas lielākajos veikalos LV, EE un LIT. Vēl gariem un bieziem matiem der ķemmes stingras un ar retiem zobiem. Vismaz mazmeitai viegli tikt ar matiem galā.

Ķemme gariem matiem.
Jāņab minētās sukas meklējamas visos lielākajos veikalos. Drogas , Rimi ... Gan klasiskais variants, gan ar dažādām niansēm. Par frizieru veikaliem arī minēja.

Pārdevēju uzbāzība Latvijas veikalos
Ļoti reti , bet nākas būt arī kā pārdevējai. Zinu par šo uzbāšanās praksi. Taču tagad ir tik daudz preču un tik bieži mainās sortiments , ka pircējam derētu ieklausīties zinošā pārdevējā. Bet izvēlēties un lemt pašam. No otras puses, arī man nepatīk, ka pie pirmā spertā soļa veikala teritorijā kāds klūp virsū vai aizdomīgi seko pa pēdām un tikpat aizdomīgi pēta .

Profesiju apguves kursi cilvēkiem pēc 45 gadiem
Lielākais sliktums, ka nezin visas nozares, un jomas, kurās tie kursi būs. Jo mācīties var 1 reizi, kursi būs 6 gadus un katru gadu būs citas nozares. Ja es vēlos ko konkrētu vai vēlos starp 2 -3 lietām , bet ar kādu novirzienu, tad nezinu - iet tagad vai pagaidīt kādu konkrētu gadu un programmu. Paši rīkotāji šo nesaka pat iesaistītajām skolām. Rezultāts pēc kursiem ir atkarīgs no paša...

Profesiju apguves kursi cilvēkiem pēc 45 gadiem
https://skaties.lv/zinas/latvija/sabiedriba/no-kraveja-par-manikira-meistaru-bus-atbalsts-cilveku-ve
lmei-mainit-profesiju-kvalifikaciju/ šeit?

Profesiju apguves kursi cilvēkiem pēc 45 gadiem
Varētu būt caur to pašu NVA. Nosauksies kā mūžizglītības vai pilnveidošanas, iespējams . Jāpaskatās arhīvā. Cikos to teica ?

...dāmas, vrb mums vienkārši pietrūkst izdomas? :))
Man nevajag palīgstrādnieku, bet gan līdzvērtīgu cilvēku. Ar cieņu ienāks manā teritorijā, cieņā dzīvos. Ja tāds būs. Stutēšanaii, turēšanai, ir sadzīves piederumi. Jā, un Ex vīrs , šķiroties, atradās labākā situācijā kā es. Tāpēc kungam atņemts tika tikai zīmogs pasē.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu