Marija_Anna

Sieviete (56)
iepazīties ar Marija_Anna

3 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kā pasargāt automašīnas no nozagšanas?
Ne tik lielā laika sprīdī no mūsu mājas aizdzītas 5 automašīnas. Ko iesakat darīt? Māja liela, teritorija arī. Automašīnas tiek liktas gan pie mājas, gan uz ielas abās tās pusēs. Pagaidām izskatās...

Kādu novēlējumu Jūs izteiktu šodien šeit esošajiem, PA un DG rakstošajiem nākošajam gadam ?

Kādus personas datus aizsargā regula starp pakalpojumu sniedzēju un klientu ?
Vai klients var saņemt informāciju – pakalpojumu sniedzēja darba telefona numuru , darba pienākumu aprakstu? Viss tiktu izmantots tikai savstarpējai komunikācijai un darba pienākumu veikšanai. Kāda...

103 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Interesants jautajums
Tēmas iespaidā aizgāju uz savu anketu paskatities, kas tad man ir ieķeksēts. Izrādās ka nekas :) Bet vīrietis vienalga ir pieminēts. Uz ko gan tas? Uz procesu. Kā izejot no mājas. Nekad īsti nezini kā diena aizritēs. Cik no plānotā piepildīsies noteiktā stundā un vietā. Lielos vilcienos un maziņos tramvajos viss notiek tam paredzētajā izpildījumā. Ar autora atļauju - konkrēti un...

Ka dabut nost to uzbāzīgo reklāmu?
No 1 puses skatoties tā jau būs naudas izšķērdēšana. No otras - skriet var. Pamazām. Tūlīt sāksies dārzu sezona. Dibens augšā un rokas aizsniedz pirkstgalus. Vēl peldēšana, pludmales bumba. Uz rudeni būsim patriotiski -fiziski forši. :)

Ka dabut nost to uzbāzīgo reklāmu?
tas , lai lietderīgāk pavadītu laiku. Nav ko sēdēt iekš šejienes. Jāiet stāties militāristos :) Varētu būt problēmas ar fizisko testu izpildīšanu. ehh, būtu tā gadus nezcikdesmit jaunāka ... tad tā reklāma varbūt arī būtu sasiegusi mērķi. Bet tad jau to nerullēja. Tādā veidā sanāk, ka reklāma nav izpildījusi par sevi samaksāto naudu. Ja nu vienīgi uz seksīgi vīrišķīgiem tēliem palūkot.

Dāmas,kāds ir jūsu skatījumā seksīgs kungs?
Tā nu es teikšu. Bet maks tas nav.

Vai vīrietis bez seksa būtu gatavs saimniecības darbiem?
Vai tiešām tev tik daudz to vīriešu darbu , ka vajag tādu attiecību (?) modeli? Tā vien liekas, ka ar šādu ideju iebrauksi grāvī un neirozēs.

Laba masāža
VC4 speciālisti.

Krūtis
Riebekle, Jurijs jau sen ir parādījis, ka latviski raksta pilīgi pareizi. " prokololsja " vienā DG , ja nemaldos. :) Ja par tēmu, tad nav. Statistikai. Sen, sen atpakaļ iemetās tāda domā galvā, ka būtu forši tādas smukas, ( ... un citi epiteti ) , taču pavērojot tos pusmēnešus, kas krasi atdalās no ķermeņa - nē. Pat par velti.

Kam ir paredzētas sievietes krūtis ?
Arī ne tik lielu krūšu īpašnieces var pakārdināt ar " šo mantu " . Un runa nav par polsterētiem krūšturiem vai superdekoltē. Ir savi knifi.

Kapec sievietes ir tik stulbas?
Ar katru jaunu tēmu esmu pārsteigta. Ar katru jaunu falšo niu, kurš ģenerē izķidātas problēmas. Nu sakiet, Skuter, Osīti, Chris , ... , kāpēc jūs arvien pārdzīvojat, ka kāda ir pratusi jūs izputināt , pazemot un tagad visai sieviešu pasaulei nicīgi kožat. Pat nepieļaujot domu, ka katrs cilvēks ir citāds un satiekoties 2 dažādiem cilvēkiem gala iznākums var būt labs/slikts 50/50 ? Nu...

Ko portālā dara precētie/tās?
Neesmu precēta. Tāpēc pieņēmums. Precētie " klīstošie holandieši " , " pazudušie attiecībās " - tātad šiem cilvēkiem kaut kas nepieciešams arī no šīs vietnes. Vai nu sarunas, domu apmaiņa, pasmiešanās, izklaide, dabūšana vai cerēšana uz to... Mani ne īpaši traucē. Tik vien, ka reizēm nākas nobremzēt tālāku kontaktēšanos, jo man jaukšanās ģimenēs ir Tabu. Nesagādāšu citam to, ko man...

Iesakiet smuku šuvēju
Mežroze Juglā , Larelini uz Brīvības ielas. Abahamā gan ar sintētikas piejaukumu, nebūs patīkami. Maximās , Rimi..... Bet es izvēlos pirmos divus.

Iesakiet smuku šuvēju
Tik daudz kā " konverti " varu sašūt. Bet. Es neesmu šuvēja un neesmu smuka. ( citādi sen jau greznotu kādu privātmāju :P ) Un tiec skaidrībā- matracim vai guļammaisam tev vajag. Un izmērus visam. Nu, palagam un tam, kam to konverti vajag. Parēķināsim.

8.marts
Chris1986, sievietei nekad nesaki , ka " viņa ir pelnījusi " ( 16:08 ) . Pelna darbā ar darbu. Sadzīvē apsveic vienkārši tāpat, lai sniegtu pozitīvas emocijas, iepriecinātu , palutinātu.... Abpusēji. Ja mani kāds vēlētos apsveikt tikai tāpēc, kā es pēkšņi ar kaut ko esmu sapelnījusies, tad tā puķe netiktu pieņemta.. Atpirkšanās nav vajadzīga.

8.marts
Paldies, runcis51! šodien būs viena no tām retajām dienām, kad savam vīrietim par godu apsiešu priekšautu. Tas nekas, ka vīrietis vēl nesniedzas līdz jostasvietai. Lai labas emocijas!

Par Labām atmiņām
22.05.87. vairāk datumu nav. paldies langstiņam par domu. Precamies? Nu nez. Tad jau redzēs. :), pagaidām - dzidru dienu un iesēt kaut ko šālītē, lai tas pārsteidzošais puķainums ir vairāk.

Puisis meklē puisi kopdzīvei. Vai tādi vel eksistē?
Te ir pieredzes apmaiņa. Vienīgais , kas par to varētu liecināt, r jautājums " vai eksistē " . Viss pārējais ir sludinājums. Tam te vieta nav. Gan jau eksistē. Tev labāk zināms, kā un kur satikt. Manas vecuma grupas vīriešu anketās vēl nav gadījies lasīt "meklēju vīrieti " . Tāpēc palīdzēt nu nekādīgi nevaru.

Vai esat gatavi sākt visu no 0? Es par nopientām attiecībām,kopdzīvi.....
paskatījos kristāla bumbā - būtu spējīga sākt visu no sākuma ar dažiem diezgan nopietniem nosacījumiem . Noteiktā vecumā cilvēkam ir savas saistības un lietas, ko vienkārši tā nevar pamest. Pat ņemot vērā, ka Latvija ir maza, un uz darbu var aizbraukt arī no ievērojama attāluma. Bet vai tas neiegriezīs m ( akā , īlestībā ) lielu robu. Par autoru - arī no bumbas - ja anketā rakstītais...

Alimenti, ja bērns vairākas dienas dzīvo pie otra vecāka
Neiet kopā " ciemojas " un vilkt bilaci ar + un - . Viens ir pozitīvs, jauks, gaidīts un iepriecinošs pasākums. Bet debeta un kredīta vilkšana ( ēda, gulēja, elektrību , ūdeni , gāzi tērēja , sildījās, uzmanību pieprasīja, laiku tērēja .. ) izklausās, maigi sakot, dīvaina. It kā svešu cilvēku savā mājā pieņēmis. Vai paps pats vienmēr samaksā kolēģiem par palūgto cigareti, darbā par...

Par nodevību, sirdsapziņu, atriebību...
Kāpēc tu gribi sev atņemt savu dzīvi ar viesiem plusiem un mīnusiem? Ja kāds sarakstītu rokasgrāmatu harmoniskai dzīvei, totālai labsajūtai, 100% veiksmei un visam citam, tad tā būtu bestsellers. Viss notiktu. Bet vai tam nebūtu citas blaknes? Nodevusi neesmu. Sirdsapziņa man ir gaužām runīga, atriebusies esmu. Kur nu bez grēka. Dzīvojam tālāk.

Elektriskais grills dzīvokļa virtuvē, galvenokārt dārzeņiem?
Paeksperimentē labāk ar tvaicējamo katlu. Tvaicē dārzeņus. Plus garšvielas, knapa labas eļļas piedeva, pilngraudu maize un būs tev laime veselīgā. Tādi īpaši virtuves gadžeti vairumā gadījumu pēc nedēļas paliek neizmantoti gadiem. Vēl jo vairāk elektriskie. Grilēšau atstāj brīvajai dabai. Ja nedzīvo gluži pilsētas centrā, var atrast iespēju ar grilu parasto doties pie dabas ( atļautā...

Grafoloģija
Man ir interesanti papētīt cilvēku rokrakstus. Ir iezīmes, pēc kurām var lielos vilcienos šo to par cilvēku pateikt. Tas viss amatiera līmenī. Ja par sevi , tad mans rokraksts mēdz mainīties. Taču pamats paliek nemainīgs. Patīk nesamocīti rokraksti. Kaligrāfiski ir skaisti , bet garlaicīgi.

manikīrs salonā
Kas par sāpi? Kāpēc tie, kas maz pelna un dzīvo no rokas mutē tomēr reizēm atļaujas cepumus vai ko citu padārgāku? Kaut nedaudz.

Vai meklēt vecaku sievieti ir nosodāmi?
Sarunā lomu spēles ar kādu sava vecuma meiteni. Nogrimmē šo. Ieputini matos sirmumu... Šo gadu laikā tikai pāris reizes tas " jaunākais " vīrietis bija spējīgs korekti vadīt sarunu, savu mērķi paturēdams pie sevis. Varēja parunāt kā apmēram ar līdzvērtīgu sarunu partneri. Tā smuki parunājot arī nonācām pie slēdziena, ka strīpainie ar strīpainiem, punktainie ar punktainiem ( vecuma ziņā...

Vajāšana internetā uzskatu pēc
Taču nosauc to hobiju. Lai ir skaidrs, par ko vispār tēma.

Vajāšana internetā uzskatu pēc
Nesapratu, ko tu nodevi, ja tevi par tādu uzskata. Tu jau tērē savu naudu un laiku. Vai arī atrauj to no ģimenes? Bet arī tur nejaušam cilvēkam nav nekādas daļas. Mani hobiji attiecībā pret manu algu nav lēti. Taču tas netraucē dzīvot ne man , ne manējiem. Par nejaušajiem nerunājot. Būtu par ko cepties. Vai arī tu jauc vajāšanu ar izsmiešanu ?

Un tās mežģīnes
Ja vīrietis par varītēm gribētu veļas pasākumā piedalīties, tad es atļautu tikai apmaksāt pirkumu. Ne vairāk. Izvēlos pati pēc savas figūras, paradumiem, gaumes un labsajūtas. Pamatā - labsajūtas, jo neiešu mocīties modīgā , bet neērtā apģērbā. Ar samocītu sejas izteiksmi nekāda koķetēšana nesanāks. Tad jau labāk bez. Un nav nekas trakāk, kad zem pieguloša apģērba nojaušamas...

Dāvaniņas, dāvaniņas...)
Sākot no vizuļa makšķerei līdz dāvanu karti lecienam ar izpletni. Kā sveši cilvēki var iedomāties, cik tas kungs žiperīgs un kādas šim intereses. Vienam aitādas čības pašā laikā, citam uzsauc kādas biļetes. Radagabali un nezin , kas interesētu un sagādātu prieku.

Vecis ar augumu 190 cm
Nevajag visu rakstīto ņemt par negrozāmu vērtību. Pat nekustamajiem īpašumiem ir " nav akmenī cirsts " Kustamiem ( ne īpašumiem ) vēl jo vairāk. Ja kādu raksturlielumu aizstāj vai kompensē kas cits, ir iespējami zili brīnumi :) p.s. par tiem izcilajiem augumā. Ir ( bija ) savas problēmas . Nopirkt atbilstošu un skaistu apģērbu, vajag gultu uz pasūtījumu un vēl un vēl.. kaut arī turpat ir...

Kā pasargāt automašīnas no nozagšanas?
man jau patīk vienkāršas lietas - nu tur lamatas, āķīši un vēl no šīs sērijas. Tikai var sanākt šmuce ar atbildību par miesas bojājumu sagādāšanu " nejauši garāmejot joka pēc iesēdušos cilvēka " ķezu. Tagad cilvēktiesības sit augstu vilni. :( Dažas idejas ņemšu vērā.

Kā pasargāt automašīnas no nozagšanas?
Video novērošana būtu derīga, ja mašīnas stāvētu kompakti kā stāvlaukumā. Taču mūsu gadījumā teritorija ir izstiepta un ļoti plaša.

Vai Jums tas nav apriebies ?
:), pret dabu nevar iet. Tur viss ar domu ierīkots un saglabāts.

Jaunie dzīvokļu projekti Rīgā
Aizbīdāmu durvju-paneļu -sienu konstrukcija. Pati neizvēlētos kopā. Ir man zaptes, marinējumu un gatavošanas laiki. Ir paplašināta durvju aile bez durvīm jau gadu desmitu.

Vinila tapetes vannas istabā.
Neliktu. Flīzes + krāsa.

Kas ir tik iipashs Latvijas sievietees?
JurisK ir gudrs. Un sievietes viņš pazīst. :) Tēma, lai būtu par ko parunāt.

Kas ir tik iipashs Latvijas sievietees?
Kartes noformētājs ir plakani izvēlejies vienu raksturlielumu. Un sakarībās skatoties, laikam ne to glaimojošāko domājis. Taču, nezinot sev, bijis blakus patiesībai. Tikai no citas puses. Neskatoties uz visām laiku un laikmetu peripetijām un likmi uz " nu ko ?!" , tomēr Lv sievietes ir spējušas tikt ar visu galā. Ir ievērības cienīgas.

Cietsirdība ? Labsirdība ?
Vienkārši cilvēcība.

Par izvirtuļiem.
Vai nebūs tā, ka izvirtis - tas būs tāds, ko vairs pārsteigt ne ar ko nevar un kuram baudu arī sniegt vairs nav iespējams ? Tā tad būs šī cilvēka nelaime un pārsātinājums. Negribētu ar tādu būt tuvās attiecībās. Ar zinošu un ieinteresētu gan, bet ne ar izvirtušu. Tāda izteikti negatīva izpausme.

Kā rīkoties, ja nav apkures?
Samaksu nesamazinās un nekompensēs, ja vien ar visu mājas iedzīvotāju lēmumu caur aptauju vai kopsapulci to nenolems un iesniegs Rnp. Maksāsiet visi vienādi. Arī par salšanu. Personīgā pieredze arī mūsu mājā. Tiesa gan, apkures sākumā.

Kā rīkoties, ja nav apkures?
Ja tas ir Rnp un Siltumserviss Rīga, tad neapskaužu. Fb ir grupa AntiRnp . Tur šos jautājumus cilvēki risina domuaptaujā. Izturibu. Var rakstīt pašam A.G k-gam. Valdes locekli iesaistot siltums parādās ātrāk, bet ne tūlīt. Par lauzšanu- nebūs labi. Var izsaukt MP. Siltumservisam tas patīk. RS norobežojas. Viņu kompetence ir siltuma piegāde, ne sadale mājā.

Nekauņa,skopulis vai pārlieku moderns mīslis?
" lētām " attiecībām lēts piedāvājums. vienkārši satikās 2 izmantotāji. Vienam vajag vienu, otram ko citu. Katrs grib maksimālo ar minimālo ieguldījumu. Atceros tavu iepriekšējo tēmu un saraksti PK. Lai sanāk tā, kā tu esi izplānojusi.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu