Marija_Anna

Sieviete (56)
iepazīties ar Marija_Anna

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kur nopirkt/pasūtīt šūpoles? Lai iztur lielu slodzi, bet tai pašā laikā ne pārāk dārgas.
SS, meistardarbs, firmas izskatītas. Varbūt kādam ir idejas? Šūpināmie - bērni , var gadīties arī kāds pieugušais, ja iesprauksies sēdeklī. Koka, metāla. Rīga.

Kā pasargāt automašīnas no nozagšanas?
Ne tik lielā laika sprīdī no mūsu mājas aizdzītas 5 automašīnas. Ko iesakat darīt? Māja liela, teritorija arī. Automašīnas tiek liktas gan pie mājas, gan uz ielas abās tās pusēs. Pagaidām izskatās...

82 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

...pienakumu izpildijat?
Nobalsoju. Bet cilvēku nāca maz.

Drošs, efektīvs Ašvagandas saknes ekstrakts kapsulās?
Kamēr izlasīju visu līdz beigām, domāju, ka to jautā AndrisZ. Ja kaut ko sāk ar ažiotāžu piedāvāt, tam pieslēdzos ar paaugstinātu kritikas devu. Kamēr info nav pietiekoši , netaisos nevienu brīnumlīdzekli nekā izmantot.

Iesakiet Youtube grima mākslas un produktu video?
Varu ieteikt tikt skaidrībā par savu ādas tipu un vēlmēm, kādus uzdevumus vajag atrisināt ar kosmētiku. Pēc tam izvēlēties kādu ražotāju, kuram uzticies un aprunāties veikalā ar pārdevēju. Pameklēt internetā pircēju atsauksmes par produktiem un nopirkt. Vidējas cenu kategorijas līdzekļi ir plaši pieejami. Bet blogerēm blogs ir darbs. Es, strādājot jau vairāk kā 20 gadus ar kosmētiku esmu...

Iesakiet Youtube grima mākslas un produktu video?
Ar kādu mērķi skatīties? Ja vajag darbam, tad konkrēti meklēju nepieciešamo. Taču kā hobijs tas nav. Uz sevis neeksperimentēju. Ja nu vienīgi kaut ko no kopjošās kosmētikas. Tā ir darba blakne.

Šodien visu ēst atļautā diena...
Man ne dārzam, rotaļlaukumam. Jāatrod risinājums, lai pēc spēlēm bērnus var atpazīt :)) Dārzā mulčēju ar dzīvīgu mulčējamo.

Šodien visu ēst atļautā diena...
Ko lai runā? Man nekas nesāp un "nesāp". Ā, nē. Samilza jautājums - kur visizdevīgāk nopirkt visrupjāko priežu mulču vai labu šķeldu ? Apmēram 30 kv.m. nobēršanai. Ja par ēšanu - apēdīšu visu, kas nebēgs prom. :)

Vai dāmas domā, ka var dabūt gultā gandrīz jebkuru kungu?
Priekš kam? Tīri sportiskas intereses pēc? " Ja vam nemogu skazatj za vsju Odessu , vsja Odessa slishkom velika , no.. " .. Pilnigi piekrītu Feldei un augstāk izteiktajām domām. Man to nevajag. Un lūdzu nejaukt to ar aseksualitāti ;)

Kādas tiesības vīrietim dod laulība?
Varu vien par sevi pabrīnīties - tādu naivumu manā vecumā. No 18 līdz 56. Tik daudz zaudētu iespēju . :) , tas , palasot kungu pieredzi.

Kādas tiesības vīrietim dod laulība?
Tiesības iet roku rokā ar pienākumiem. Visām iesaistītajām pusēm. Un cik cilvēcīga būs tiesību un pienākumu realizācija, tas jsu atkarīgs no katra iesaistītā cilvēciskajām kvalitātēm.

Kādas tiesības vīrietim dod laulība?
" ... kurus tu biji nopelnījis ģimenei " , lūk, ģimenes daļa-sieva ar bērnu, arī " savāca " savu daļu. Jo bija laiks, kad viņa vienkārši nevarēja pelnīt. Iznēsāja mazo, baroja. Dekrētā. Pēc tam strādāja ne tik intensīvi, jo atkal vajadzēja vairāk uzpasēt slimojošo bērnu. Ja nespēji saglabāt ģimeni, tad ir tiesības pēc Civillikuma un visiem citiem likumiem. Arī pienākumi. Tāpat kā sievai. Un...

kā jūs uzvestos un ar ko nodarbotos?
Par pirmo daļu pateikt nevaru. Otrā daļa - pļauju ar izkapti. Ja vajag pa smuko un ātro , tad paaicinu pļāvēju ar benzīnpļaujamo. Uzvedos piedienīgi :)

Patīk, varu, daru....Man tā ir groziņu pīšana. Jums?
Dārza darbi. Visādas sievišķīgas nodarbes.

Kāda ir saderība?
Kādu izveidosiet to saderību, tāda arī būs. Nekad neesmu rakņājusies pa zīmēm un pielāgojusi tās sadzīvē vai attiecībās. Jums neliekas, ka ievērojot šo klasifikāciju jūs jau zemapziņā maķenīt ieprogrammējat sevi uz attiecīgo vilni? Pat nepievēršot tam uzmanību. Kad jau , tad jau - vecmamma pat nezināja par zodiaka zīmēm , zvaigžņu tulkiem un citādajiem kalendāriem( izņemot klasisko ) un...

Ka attaisit radiatoru, lai varu iztirit?
Variants - gara , gara birstīte. Bet diezdan tieva. Savējiem varu noņemt augšu. Bet tīru arī ar birstīti. ( Līdzīgi kā pudeļu tīrāmais)

Kadas domas?
Tāds pakalpojums jau ir ( ne jau bordelis vai alfonss), kur ir dažādi profiņ un iespējams paacināt uz mājām salabot/uzstādīt/ieskrūvēt/izurbt... Tikai cenas tur ir diezgan palielas. Pati kādu laiku atpakaļ meklēju " vīru uz stundu ", kas sastiprinātu grāmatplauktu . Uzkonstruētu no esošajiem materiāliem - dēļi, kronšteiniņi, stūrīši , skrūves, brusiņas... Galvā shēma bija, nebija...

Valodas īpatnības
Raiba mana valodiņa. :) Samudžinājušies tur daudzi vārdi. Gribētos tādu latviskāku, bet sanāk " vinegrets ".

Vai vakaros var mest ārā miskasti?
Un vēl ir ticējums , ja no rīta satiksi vīrieti ar piliem spaiņiem vai nešļavām ( par/ar musoru vai ko citu nav precizēts ), būs laimīga un dāsa diena. Nes, nes vien no rīta ! :) Un apstiprinājums tam - atkritumus savāc arī no rīta vai dienā. Un atkritumu bizness bēdu nezin ( pie mums vien, cik reizes ir celti tarifi. Cik pārticīgu cilvēku ir radušies no šī bizesa. Izejviela, kura nekad...

Kičari recepte
Ja gribi tieši to garšu, nāksies prasīt "Varāk saules ", jo ck es sapratu, tad tā r variācija par kičari tēmu. Sastāvdaļu daudz, variējamas un garša līdz ar to būs katru reizi cita. Labums no tēmas, apskatījos, kas tas tāds ir. :) Visas sastāvdaļas garšo. Varbūt kādreiz arī izmēģināšu.

Kāpēc cilvēki nedara to, ko prasa sabiedrība?
Tev ir talants samiksēt pelnus ar zvaigznēm ( arī tas vajadzīgs ) , pompozi parunāt un čiks. Kad tu senāk atpakaļ raudāji 1 tēmā, es tev personīgi piedāvāju kokrētu tieši tev risinājumu. Tu uz to nereaģēji un neizmantoji. Nākošajā tēmā nākošais raudiens par nākošo. Gribi aktuālas , virsvidējā lietas pacilāt ? Jā , laukos tantiņas vēl trakāk sitas pa dzīvi . Tur pat tuneļa nav, kur...

Kur nopirkt/pasūtīt šūpoles? Lai iztur lielu slodzi, bet tai pašā laikā ne pārāk dārgas.
Ani, paldies. Apmēram tāds variants arī būtu optimāls. No vienkāršākā gala. Taču , Jokapeeec, tādas es ar esošajiem instrumentiem gan neuztaisīšu. :) Domāju tālāk.

Kur nopirkt/pasūtīt šūpoles? Lai iztur lielu slodzi, bet tai pašā laikā ne pārāk dārgas.
Tādas kārtīgas? Lielas ? Ārā uzstādāmas? Jāpaskatās.

Ko darīt, ja veikalā sastopi valsts vīru?
Arī valstsvīrs , slavenība vai sabiedrības krējums ir tikai cilvēks. Tā ir viņa privātā dzīve un privātā telpa, kurā citiem nevajadzētu lauzties iekšā. Pasveicināt - jā, ja saskaras acu skati . Tālāk katram savas darīšanas.

Vai tiešām taisnība,kā Lv gan vīrieši ,gan sievietēs ir atturigi?
Es nezinu, kam jānotiek, lai latvietis parastais no laba prāta piedalītos un pats saorganizētu kādu Brazīlijas veidīgu karnevālu ar dejām un izdarībām. Te pat parastu ķekatās iešanu un budēļos negrib. Sak, ko es iešu ķēmoties. Piekrītu autoram, piekrītu. Atturīgi tie vīerieši un sievietes. Atturīgi. :)

CeLā uz velo.
laivā uz ūdeņiem šodien auksti. Rtens tiek izmantots. Tiesa, ne garos gabalos.

Ko saka kolorītais OHO kontingents- kā pareizāk?
Jautājums - vai partnere, dzīvesbiedre vai sieva par šo zina ? Vai arī viņai attiecību izjukšana būs pārsteigums? Ieteikt neko negrasos. Paši lieli , izdomāsiet. Tikai visā tajā neaizmirstiet par bērna labsajūtu.

Cik viegli ir nekļūt par alkoholiķi?
Uzplanaledus, nedzeru vispār. Nevienā kompānijā neesmu jutusi, ka kādam tas nepatīk. Ne darbā , ne pie draugiem. Jautri ir. Līdz piekusumam var izdauzīties kopā ar visiem :) Dzeršana ir katra paša zvēle - cik , kad , kā , ar ko. Un cik bēdu tā nes, arī zinu.

Frizierīte.
Cik es atceros, tad žurnāls "Mans mazais " ir jauno māmiņu žurnāls. Par bērnu kopšanu un audzināšanu . No 0 līdz pirmsskolai. Ja gribi atspalvoties, ej uz kādu vaksācijas salonu. Gan jau sakārtos frizūru. Pieļauju, ka vaksācija būs sāpīga procedūra.

Utilizācija
daudzi meklē tādas. FB piedāvā.

Ja rīt no rīta jūs pamostos
Es nespētu sēdēt upes malā ar makšķeri, ar večiem garāžā cilāt dzelžus un par tiem jūsmot, pūderēt sievietēm smadzenes, meklēt mūžīgo mīlu kā katru nākamo... par pačurāšanu jau te izteicās. :) Nē, negribētu gan.

Ko es varu iesākt ja viltots mans paraksts?
Savā laikā meita vērsās policijā par parakstu viltošanu. Viens iecirknis nereaģēja, citā iesniedzām un viss notika. Atzina par viltotu. Nekādu izmaksu.

Bučošanās.
Neesmu sajūsmā , bet sadzīvot var. Ja piestāv un kopj, lai nēsā. Un ūsas nebija izšķirošais kamdēļ izšķīros :)

Vai jums ir sirdsapziņa, tieši jums? Un kā tā darbojas?
Nezinu . Manējā ir tāda sievišķīga. Pļāpīga. Mēs parasti atrodam kopīgu valodu. Par vistām un cūkām tur gan runa neiet.

Rakstāmgalds
" būtu poņatno, ka nav nekāds šaļai vaļai kantoris " (C) Praktiski domājot , lai būtu ērti . Zīmējoties, lai būtu iespaidīgi un respektabli. Jo pirmais iespaids ir tikai pirmais iespaids. Veiksmīgs darbs , šķiet, ir no citām sastāvdaļām. Cik es atceros savus vadītājus, pat ievērojama līmeņa, visiem bija +/- visumā demokrātiskas skaideņu mēbeles. Darba ražīgumu un prestižu nemanīju...

Ar bijušo vīru uz kino?
Skatoties uz kādu kino. Uz kādu patriotisku gabalu, fantāzijas filmu, dokumentālo kino varbūt. Bet ne uz romantisku, kur neviļus var pieslēgties zemapziņa un atmiņas. Kas ir beidzies, tas ir beidzies. Tā kā Rīga ir maza un rajons vēl mazāks, tad tādas praktiskas satikšanās ar ex ir un būs. Tīri darīšanas Piedevām vēl kopēji bērni, kuru sadzīve uztur šo redzēšanos un sazināšanos....

Uz kādām trakulībām esat gatavi pavasarī?
Tā kā vajadzētu nobildēties pavasara profilbildei. Bez pufaikas. Bet varbūt labāk vasaras bildi no pludmales?

Uz kādām trakulībām esat gatavi pavasarī?
Chris, tad seksam neatliks laika. Visi orgāni strādās uz sulu pārstrādi :)

Interesants jautajums
Ir gan tā pasaule jocīga. Sensitīvos datus ar bruņām aizsargā. Nedod dievs kādam uzprasīt vecumu vai ko citu ( tur ārā un šeit ) , bet šeit kādam svešam personāžam ( personāžiem ) jāizstāsta ir/nav, cik , kad , kā ... Tik intīmas lietas. Jo citādi tevi uzskatīs vai nu par zilzeķi, par pavieglu , par bi vai ar vēl kādu aizvirzi.

Interesants jautajums
Tēmas iespaidā aizgāju uz savu anketu paskatities, kas tad man ir ieķeksēts. Izrādās ka nekas :) Bet vīrietis vienalga ir pieminēts. Uz ko gan tas? Uz procesu. Kā izejot no mājas. Nekad īsti nezini kā diena aizritēs. Cik no plānotā piepildīsies noteiktā stundā un vietā. Lielos vilcienos un maziņos tramvajos viss notiek tam paredzētajā izpildījumā. Ar autora atļauju - konkrēti un...

Ka dabut nost to uzbāzīgo reklāmu?
No 1 puses skatoties tā jau būs naudas izšķērdēšana. No otras - skriet var. Pamazām. Tūlīt sāksies dārzu sezona. Dibens augšā un rokas aizsniedz pirkstgalus. Vēl peldēšana, pludmales bumba. Uz rudeni būsim patriotiski -fiziski forši. :)

Ka dabut nost to uzbāzīgo reklāmu?
tas , lai lietderīgāk pavadītu laiku. Nav ko sēdēt iekš šejienes. Jāiet stāties militāristos :) Varētu būt problēmas ar fizisko testu izpildīšanu. ehh, būtu tā gadus nezcikdesmit jaunāka ... tad tā reklāma varbūt arī būtu sasiegusi mērķi. Bet tad jau to nerullēja. Tādā veidā sanāk, ka reklāma nav izpildījusi par sevi samaksāto naudu. Ja nu vienīgi uz seksīgi vīrišķīgiem tēliem palūkot.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu