Marija_Anna

Sieviete (57)
iepazīties ar Marija_Anna

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Pusdienas, pilniks Rīga - Rundāle, tuvāk Rundālei. Kur ?
Iesakiet vietas atpūtai un pusdienām. Kompānija liela.

Krāsu palete
Pametiet ideju , kur iedvesmoties ar krāsu salikumiem? Dots: tumšs riekstkoks + bēšīgs vai balts + ? + akcenti . Ar akcentiem ir vieglāk kā ar trešo pamatkrāsu.

80 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Novērojums
Vakar tieši biju tādā koncertā. Ar draudzeni. Droši arī viena aizeju. Klausīties / skatīties patīk, kad netraucē. Tur vienlaikus kaudzi domu var izdomāt, asociāciju noķert un ideju paelties. Bet visjaukākais ir - dalīties iespaidos. Un šajā būt uz viena viļņa ar līdzgājēju, pašu pasākumu, zāli. Tā ir tāda enerģijas bumba! Ideāli būtu iet kopā ar savu cilvēku. Un caur šiem iespaidiem vēl vairāk...

Juatājums dāmām, cik jūs prasītu par adītu zeķu pāri, protams, ka pašas adītu?
Man adīšanai laika maz. Tāpēc tādam izstrādājumam cenas nav. Jo tiek ielikts ne tikai darbs , bet arī domas un sirdssiltums. Savējiem bez maksas , svešiem nav jēga adīt. P.S. Iedomājaties - kāds sagrib rakstainas zeķes. 45.+ izmēru. Tur jau normāla šalle no vienas sanāk :) Tu, cilvēks - adi, adi un gala nav. Sāc jau skaitīt pātarus, li pirkstu oraukums ātrāk sākas. Un tā 2 gb.

Kā labāk, dāvināt vai pārdot savu nekustamā īpašuma daļu.
Un meitai liels jaukums no īpašuma daļas un kopīpašuma blaknēm? Turpmāk visu saskaņot ar otru kopīpšnieku. Varbūt citu risinājumu ?

Diēta...
mežmalis- par to 6 h seksa nodarbību lūdzu sīkāk / satraukusies par partneru fizisko un garīgo veselību - nonstopā , tur tak tā ... var... :( . Kaut arī par ietekmi uz ķermeni un organismu kopumā pilnīgi piekrītu :) / Ja ēšanā lēcienveidīgi vajag ko mainīt, tad labāk pārskatīt visu savu dzīves filozofiju un aktivitātes. Labi palīdz kaloriju lielāka patērēšana pret uzņemšanu un to kaloriju...

Diēta...
Nekad mūžā ! Nekad randiņa dēļ neiešu šitā mocīties. Piedevām kaut kādas mistiskas kleitas dēļ. :) Man ir svara robežas 2-3 kg, kad izskatos normāli. Zemāk - izskats nekur neder. Augstāk - grīdu izmazgāt smagi. Tā arī dzīvoju vienos izmēros visu dzīvi. :) Un tādu šausmu tievēšanu no sirds neieteiktu. Augstāk jau izklāstīja.

Attiecības ar saistībām
Deavid, kad tu ( kas ir praktiski neiespējami ) , ieņemsi bērnu mīlestībā vai arī ne , bet iznēsāsi to 9 mēnešus kā daļu no sevis, caur sāpēm to radīsi, turpat 24/7 barosi un būsi kopā visās kolikās, zobos, pumpās, nobrāzumos, temperatūrās, pārdzīvojumos, veiksmēs un nebūšanās - tad sapratīsi, ko nozīmē bērns sievietei. Un ko nozīmē atdot vēl nestabilu daļu no sevis vīrietim, kurš...

Iesakiet, lūdzu, kursus
Nekad nav sanācis speciāli mācīties kādu programmu , bet gadiem ir strādāts ar Brio, Hansa, 1C , SAP, Money. Visu var apgūt diezgan ātri . Tieš tik, cik darbam vajag. Ja vispār ir sajēga par procesiem, kas ar šīm programmām tiek vadītas. Es vispirms meklētu darbu , tad arī apgūtu nepieciešamo. Ieguldīt kādā vienā programmā laiku un resursus, aizej uz darbu, Bet tur - bāc! , cita...

Izdzīvošana Latvijā
Kāpēc gan ne? Dzīvot gultasvietā va īrēt istabiņu dzīvoklī. Pārvietoties ar velosipēdu. Ēst ne FāstFūdus, bet tos pašus dārzeņus ar gaļas piešprici. Izklaides arī atrodamas mazmaksas un bezmaksas. Nedzert , nesmēķēt ( kaut arī tas ir risināms, ja dikti vajag - pieļauju ) . Apģērbties arī var. ( S/H un Aliexpress pieejams, kā arī atlaižu sezonas. ) Un piefiksēt , skatīties pēc otra darba...

Ko vēlamies...
Nē. Ne nosacītām , ne nenosacītām. Bet kā kolēģi , hobijbiedri , sarunbiedri ir un pastāv. Tur vecums maz nozīmīgs. Drīzāk kopīgas intereses, enerģija , sapratne.

Lētākais variants vasaras mājiņai.
Joks ir tajā, ka pie visiem noteikumem un līgumu parakstīšanas, katrs dara kā grib. Mūsējā viens uzbūvēja 1,5 stāvīgu riktīgu guļbūvi , nokrāsoja LV karoga krāsā , un neviens viņam nav teicējs. Tāda attieksme. Mazāka izmēra ražojumu arī pilnas ieliņas. Kad uzjautāju koop.priekšsēdētājam - varbūt es ko palaidu garām un ar steigu jāceļ kas nopietnāks, atbilde bija - tas uz viņu pašu risku....

Lētākais variants vasaras mājiņai.
Skatoties , cik lielu. Kad dabûji dàrzu, slèdzi līgumu ar kooperatīvu. Tur viss atrunāts. Cik lielu un ko. Parunā ar priekšsēdētāju. Man ir pavisam maza mājińa, 3 stundu laikā atvesta un sastellēta. Atlika nokrāsot . Pamati - daži bloki un akmeńi. Vajadzēs - izjaucama vai paceļama, aizvedama. Parasti būvatļaujas nevajag, jo būve dikti jau maza un nenopietna. Bet pārgulēt tajā...

ĒDIENS VIENO CILVĒKUS
Cilvēkus vieno pats ēdiena gatavošanas process un ēšanas process. Tad var gan remdēt izsalkumu , gan parunāt. No visa augstākminētā varu pievienoties uz kartupeļu pankūkām un sēnēm.

Kur mūsdienās var satikt normālu sievieti, attiecībām?
Par oho neteikšu ne vārda. Ievērošu jaunākās regulas. Bet sanāca pabūt vienā citā vietnē. Jā , publika nedaudz cita, bet secināumi vieni un tie paši. Tās vietnes sievietes daļēji zinu dzīvē, daļēji no tikšanās, daļēji internetā. Vecums 25 - 50 ++. Jā, šobrīd vēlas iepazīties. Un ziniet, vīrieši , kas ir visinteresantākais? Dzīvē viņas ir vienreizējas personības. Adekvātas kā mātes, ...

Kas ir tas, kas jums pietrūkst tagad dzīvē un ko jūs darāt, lai to iegūtu?
fargo. Diezgan labu kvasu var ieraudzēt no KOK kvasa iesala burciņas, vai kā to sauc. Mucu piedomā klāt. :)

Kas ir tas, kas jums pietrūkst tagad dzīvē un ko jūs darāt, lai to iegūtu?
Salāgoju savas vēlmes , iespējas un vajadzības. Pilnīga laime un šokolāde pat nevilina. Bet neatteiktos no kompanjona dzīvei. Taču esmu reāliste . Kaut ko jau lietas labā daru :)

dvieļu žavētājs mainot stāvadus
Dzīvokļu īpašuma likums. 4. pants " Kopīpašumā esošajā daļā ietilpst: 1) atsevišķas dzīvojamās mājas un tās ārtelpu (galeriju, balkonu, lodžiju, terašu) ārējās norobežojošās konstrukcijas (tai skaitā sienas, arhitektūras elementi, jumts, koplietošanas telpu logi un durvis, arī ārdurvis), iekšējās slodzi nesošās konstrukcijas (tai skaitā nesošās sienas un kolonnas, kā arī atsevišķos īpašumus...

dvieļu žavētājs mainot stāvadus
Paskatieties noteikumos un likumos īpašumu robežas. Kopīpašumā ir dvieļu žāvētājs un radiatori. Krāni, podi un vannas - privātīpašumā. Kopīpašumā ir sistēma, kas paredzēta visas sistēmas normālai funkcionēšanai. Tas, ka mēs varam praktiski ( bet ne teorētiski ) uz savu galvu mainīt radiatorus un žāvētājus, nenozīmē, ka mainām privātīpašumu. Protams, ideālais variants ir projekti, saskaņošanas...

dvieļu žavētājs mainot stāvadus
Tam jābūt tāmē. Bet dabūs tādu , kādus iepirks. Visa apkures un ūdens sistēma ir kopīpašums. Vari jau likt savu , par savu naudu. Atbilstošu.

Vai naivi dumji vīrieši sievietēm aptrūkušies?
Deavids mani sakàva ar savu pozîciju. Komentàru un viedokļu nav.

Vai naivi dumji vīrieši sievietēm aptrūkušies?
1. Ko tādu vēlies tu, ko nekā nedabū ? 2. Ieteikums- ja abi gaida , kurš pirmais dos mistisko Nezināmo, tas tas Nezināmais jādod aboem reizē uz 1-2-3! Un vēlams, atrunātā daudzumā. Lai nesanāk kādam iztērēties vairāk. 3. Tu tiešām esi pārliecināts, ka tev vajag kàdu ?

Sieviešķīga sieviete kāda ?
Interesē. Kā nosaukt tās, kuras nav vīrieši , bet nav arī sievišķīgas vispārpieņemtajā izpausmē? Jo viņas tāpat ir sievietes. Bet kādas ? / un nesāciet te piesaukt - "nesievišķīgas " :) /

Gultā ar diviem...
Ne par visām dāvanām priecājas.

Kādu vīrieti jūs sievietes gribētu redzēt sev blakus?
Vīrieti parasto. Bet ne prastu. Horoskopa zīmēm un citām nebūtiskām lietām nav nozīmes. Svarīga ir attieksme pret dzīvi, cilvēki un tā visa rezultāts. Stabilu. Saprātīgu. Nosvērtu. Mērķtiecīgu . Pozitīvu. Ja šī latiņa ir par augstu jūsu vērtējumā- padalieties domās, kur es esmu sadomājusies neiespējamo?

Kādu sievu jūs izvēlētos?
Zeķes pēdējo reizi lāpītas pagājušajā gadsimtā, priekšauts nekad nav bijis, akcīžu marku arī. Tātad - nelikvīds :)) Vīrieti , kurš vēl pat zivi nav noķēris , neizvēlētos. Kaut arī piederu pie nelikvīdiem ;)

Pirku vienu, bet izrādījās cits stāds.
trešdien tieši braukšu pie audzētāja un iegādāšos ieplānoto. Daži stūri vēl ir, kur ietupināt pāris krūmus. Patīk tieši smaržojošas parka rozes. Klinšrozītes pirku Kalsnavas stādaudzētavas Salaspils placī. Rozā un baltu. Smuki aug.

Pirku vienu, bet izrādījās cits stāds.
Baltas rozes vietā dzeltena. Paļaujos uz pratējiem. Potēšana pagaidām nav man.

Esmu saprotoša!
Saprotošu ? Bez problēmām. Savstarpēji. Ja tas izdodas, tad labāku nevar vēlēties . :)

Santehniķi un sekss ar vientuļām sievietēm
Klišeja bāzējas uz prasmīgu, praktisku vīrieti, kuram var uzticēt sadzīvisku ķibeli. Viss vienkārši ka 2*2. Tas, ko pēc tam izklaides industrija uzģenerēja, lai paliek uz tās sirdsapziņas.

Kā pārdzīvot šķiršanos, un nesajukt prātā?
Un arī cilvēks - plāksteris sanāks cilvēks - piparplāksteris. Būs tikai nepatīkamāk. Un negodīgi pret otru.

Kā pārdzīvot šķiršanos, un nesajukt prātā?
Ko ko, bet sajukt prātā gan nevajag. Pārāk liela maksa tādam gadījumam. No augstākminētā izvēlēties atbilstošāko un dzīvot tālāk.

Nopietni
Nazis - ai, ai , ai / par pirmo komentu - šeit liels izbrīns , žēl cilvēka / ai, ai , ai - par otro komentu / a kamdēļ tādas vajag? tik dēļ regularitātes? / Tā kā esmu ne tikai tanata , bet arī ōma, tad nesaprotu es tos ierobežojumus - 1X pa nedēļu un tik vakaros bez brokastīm , un nezin kad vēl atļausies pielaisties pie kāruma . :)

Cūku pupu čipši
Piešprice pie biznesa - garšīgas ir sakaltētas cūku pupas un tad vārītas sālsūdenī. Bet tur vajag "ieskrietuvi " , kur našķoties ar siltām pupām trauciņā , tās izlobot , izsūcot no miziņām . Klāt pēc izvēles jebkas. ( Bet pupām jābūt garšīgām ;) ) Tādas nav manītas. Bet neesmu arī nekur diži staigājusi lai manītu.

Kokvilnas zeķes.
Labāk jauktās šķiedras. Lai nesvīst kājas ( no kājas aizvada sviedrus un žūst ) un elpo. Tas ir tāpat kā ar Tkreklu. Kokvilnas palicis slpjš tāds arī paliks . Un viss mitrums pie ķermeņa. Nike- nenike nav nozimes, skaties kvalitāti, ne zīmolu.

Kaapeec seit visi?
17:17 Kļūdies. Arī sievietēm sekss ir ja ne pirmajā vietā, tad tuvu tai. Ir tikai viens Tikai. To Tikai gan jau esi manījis postos, ja jau te esi gadiem. / starp citu, tas nav konts un statuss, kuri nogāzīs lielo vairākumu sieviešu augšpēdus/

Krapt vai ar prostitutu?
Puisiti , tu gribi ar šo domu tam rast attaisnojumu? Tātad zemapziņā tomēr nav pārliecības, ka tad ir labi.

Krapt vai ar prostitutu?
Ultra, Bet šeit ir milzums precēto vīriešu. Kā to nosaukt? Ekonomija ģimenes labā? Veiksme? Adrenalīns? Sportiski tehnisks treniņš ? Manuprāt, šeit tiek aizpildīta vajadzība pēc komunikācijas , uzmanības. Daļēji arī šis fiziskais moments. Visi ir cilvēki un visiem ir nepieciešamība pēc atzinības, sarunām, pārdomām , fiziska vai garīga kontakta, kuru tieši šai laika posmā ūn tieši šādā...

Simpatija.... Antipatija...
Sanāk ielikt gan zaļus, gan sarkanus. Daļēji pazīstami cilvēki ir. Ienaidnieku nav. Bloķētie ir. Bet tie pa DG un PA nedzīvojas. Kas konkrēti ko liek, nav ne mazākās jausmas, jo visas desmitgades laikā nav pirkts neviens īpašais pakalpojums.

ko dariit ??
Pateiktu, bet neņems vērā. Tad kāpēc teikt? :)

Ja šeit uzdod diezgan atklātus jautājumus par mīlas rotaļām.
Saprastu , ja to jautātu padsmitnieks. Taču neliecies gultā ar pirmo un pēdējo reiz redzētu gadījuma cilvēku. Un pat ar to istinkti nostrādās, ja būs vismazākā patikšana. Kā saka - nu iepazīsieties no rīta :) / jānopūšas pie ģenerētām tēmām un izklaidētāja misijas pildītāja smagās nastas /

Bada pankūku panna
Ja tādu , kā bildē, tad tur jau cepumu forma. Bada nekā esanāks. Daudz labumu vajag, lai ir garšīgi. Bet kā jau minēja - vai nu veikals , vai krāmu tirdziņš. Tā pati Latgalīte vai FB, ss ...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu