Marija_Anna

Sieviete (57)
iepazīties ar Marija_Anna

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Pusdienas, pilniks Rīga - Rundāle, tuvāk Rundālei. Kur ?
Iesakiet vietas atpūtai un pusdienām. Kompānija liela.

98 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Zemesgabals iegādāts pirms laulības par kopīgiem līdzekļiem
No 1 puses jā.Bet no otras uz kopīpašumu neparakstītos. ( kaut arī tas ir labāk kā vispār nekas - ieguldīta nauda, darbs, laiks , bet viss uz otra cilvēka vārda. Kurš pat nav tev nekas. Tikai draugs.) Tur arī ir gana zemūdens akmeņu, kuri izlien visnepiemērotākajā mirklī. Jebkurā gadījumā vispirms domātu un pēc tam darītu.

Vai izdurtu pīrsingu vīrieša dēļ?
Nē. Arī ausīs nav pīrsingu. Man patīk gredzeni un rokassprādzes.

Sievišķība.
šodien sievšķīgi izcilāju vannasistabas spoguli. Tā un šitā. Un atliku malā. Pirmdien piepirkšu dībeļus, pareiza izmēra skrūves un urbi un borēšu sienu. Sanāks tāds vīŗišķīgi sievišķs galarezultāts. Nav variantu. Kaut arī tas pavisam nav tas, kas man padodas bez ilgas domāšanas. P.s. tas ir atkarīgs no vīrieša. Ir bijusi saskarsme ar vīrieti, kuram neviļus ir pateikts - dod , es tev...

Kā iemācīt kaķi pie kastītes?
Paņēmu no ielas kaķenīti. Varētu būt kādi 3 mēneši vecu. Nosēdēja vairāk kā 3 mēnešus zem virtuves skapīšiem. Taču čurāt u kakāt līda ārā no pirmās dienas uz kastīti, kas bija nolikta turpat virtuvē. Kad jau sāka aprast, aiznesu kastīti uz vannas istabu un parādīju , kur atrodas. Durvis vaļā visu laiku. Tā arī turpina iet. Kašājas ļoti aizrautīgi. Bet tā kā ir jumtiņš un augstas malas, tad...

40m2 vienam cilvēkam
Ja vīrietim 30 , tad jau būs ģimene. Kur ģimene, tur derētu bērnistaba. Nedaudz par maz , ja skatās uz priekšu. Ja viens, tad ir ok. Liekas telpas ir forši , bet tas katram pašam jāizvērtē. Dzīvoju nelielā dzīvoklī. Varētu dubultlielu, bet ne vairāk.

Kādi ir jūsu kritēriji, lai veidotu attiecības ar kādu cilvēku ?
Kritēriji ir. Taču tie paliek otrajā plānā, kad satiec fiziski cilvēku. Tad nostrādā zemapziņa. Un ejot negribas pielikt soli, bet gan palikt pussolīti iepakaļus, nodot “vadības grožus” vīrietim, pieturēties pie rokas, justies harmoniski. P.s. Un tas nav “bālās jumpravas” sindroms.:)

Robeža
:)) , Pončik, šito tikai nesaki RS.

Robeža
Jēziņ, cik tagad visi pārjūtīgi ar savām cilvēktiesībām , personas datiem un citām kuteklīgām lietām. Protams, gadās, ka mani arī aizķer aiz matiem. Tikai vienā gadījumā gandrīz palaidu rokas, kad vidēja izmēra vīrietis labākajos gados sadomāja iestūķēties starp sēdekļiem tai autobusa daļā , kur var tikai somu uztupināt. Nelaime, ka ar manu 1/3 matu. Jūtu, ka pēkšņi man jāskatās uz...

Veļu laika doma
Helovīns. Tā tāda dauzonīga padarīšana. Veļu laiks- tas tāds nogaidošs un cieņpilns. Aizgājušos atceros ik pa laikam. Ne saistībā ar kādu atzīmējamo dienu, bet tā - domās, ikdienas ritumā. Kāds cilvēks bija, ko darīja, kā izdzīvoja savu laiku. Tie tādi atmiņu un pārdomu uzplaiksnījumi. Tiem mazuļiem visa tā nebija. Tur sanāk tāda Pārtrauktā CERĪBA.

Veļu laika doma
Visu cieņu , Geiša ! ( pēc iepriekšējām punlikācijām ) Bet vai tev neliekas, ka tas jau kādai soevietei nav bijis saldākais notikums , lēmums vai piespiedu situācija, lai tagad plēstu ārā izbēdāto stāstu ? Zinu gadījumu, kad nācās veikt medicīnisku abortu ļoti lielā grūtniecības laikā. Medicīnisku apsvērumu dēļ. Lieki teikt, ka sieviete pārdzīvoja smagi. Ir citi stāsti. Arī smagi. Un sev...

Nopietnas attiecības bez kopdzīves.
Laikam gan nē. Vismaz es tā negribētu. Un nevarētu arī.

Cik svarīga jums sarakstē pareizrakstība ?
Ne tuvu nerakstu ideāli. Taču cenšos piedomāt. Manas abas latviešu valodas skolotājas, un vienā personā audzinātājas, diezgan mocīja ar visu šo. Arī atzīmi samazināja par nevīžīgu rokrakstu. Toletes, nēsu, aizskari u.t. kaitina. Onslova Margrietai, ja nemaldos, ir gan augstākā izglītība, gan izcila prakse. Šeit tiek dzīvojas kā Tēls. Tāpat kā daudzi citi.

kur likt sausās lapas
Es šos gadus vedu no teritorijas , kas ir tālu no ielām. Parasti vienu kārtīgu kravas busiņu pilnu ar maisiem. Daļu izmetu uzreiz, kur paredzēts. Daļu atstāju maisos līdz pavasarim. Lapas satrūd kopā ar pļauto zāli, dārza atlikumiem. Otrajā - trešajā gadā ir izcila zeme. Parasti uz čupas uztupinu kabačus , ielabojot nedaudz ar zemi, kūtsmēsliem un nedaudz kūdras, plus pļautā zāle....

kur likt sausās lapas
es ņemtu visas. :) Jau ne pirmo gadu piepildu savā dārzā noteiktas vietas un rezultātā brīnišķīga zeme.

Vegeta natur
Man patīk tīras garšvielas. Bez sāls piedevas. Un dārzeņus pie mums nav problēmu pievienot.

Vīrietis un sieviete, kas abiem vajadzīgs lai būtu laimīgi
Nu, vienu vārdu sakot - vīrietim. Un jocīgākais priekš autora būs, ka tādi vīrieši reāli eksistē. Un ir pat redzēti. :) Proporcijas tiem 50 punktiem var būt dažādas. Kas arī ir reāli in dabiski.

Kaa man patik tirgus
Tirgus patīk tikai kā vizuāls objekts. Krāsaini, dažādi , dinamiski. Taču iepirkties tajā , ne visai. Ja velc paralēles ar šejieni , nu nezinu. Saki, tev nepiegriežas kacināties un spēlēt spēlītes ar cilvēkiem? Jeb darbs tāds? Tad gan neapskaužu. Psiholoģiski smaga maize. Lai laba diena!

vai iemācīties slidot ir tas pats kā iemācīties braukt ar riteņi
Pietiks ar velo. Nav ieplānoti kritieni ar galvu , muguru , elkoņiem un sēžu. Tad mani vajadzētu noekipēt polsterētā skafandrā :)

kāpēc laulības gredzentiņi nenesājat, dāmas ?
Patīk rotas. Un sevišķi agrāko laiku zelta tonis. Tagadējā zaļganā toņa rotas galīgi nepiesaista. Sudrabu fiziski nevaru nēsāt. Laulības gredzenu ņēmu nost ļoti smagi. Nē, pirkstā nebija iegriezies. Pat vaļīgs ar gadiem bija palicis. Taču psiholoģiski bija grūti noņemt, kad laulībai tika pielikts pukts. Lai arī ar to biju ikdienā pāris desmitus gadus neņemot nost, izskatījās labi.

Ko vispār pārdod Drogās un Douglasā?
Keel , varu piedāvāt gan sausas, gan šķidras ziepes no Francijas:)) . Sūdzēties nebūs iemesla. Lielīties nav jēgas par cenu. Ja produkts veic savu uzdevumu, tad cena ir otršķirīga.

Ko vispār pārdod Drogās un Douglasā?
Mailija. Termiņu var noskaidrot vai nu veikalā, kur pirki. Vai pazvanot uz izplatītāja klientu servisa telefona numuru. Sausa var būt kā ražotāja brāķis, var būt cilvēku taisīta vaļā /ciet. ( Ir kategorija cilvēku , kas taisa vaļā visu , ko vien var attaisīt . Izsmaržot, iztaustīt. Bet nopirkt pēc tam no plaukta dziļākā stūra Citu to pašu preci :) Tāpēc arī Drogās aplipina preci ar...

Ko darīt, ja negribas iet mājās no darba?
Tagad ārā ir forši. Silti , skaisti. Ja negribas ne tur, ne tur. Pastaigā kājām kādas pieturas 10. Izvēdināsies galva. Sagribēsies ēst. Tad arī mājās aiziesi.

Izvēlīga....?
Jurij, ja rezonansi , kā tu saki, sakrīt ar mazu nobīdi, sanāk sazobe. Kā zobratiņi griežas, viss notiek. Viens papildina otru.

Kāds alus (vīns, viskijs, konjaks utt.) tev garšo?
Vasarā atdzesētus augļu -ogu dzērienus. Ziemā dažādas tējas .

Pārdomas......
Deavid, pēc taviem vārdiem autorei ( un man arī ) vajadzētu lūkot pēc zem 70 gadīga kunga? Tā jau ir vesela paaudze. Pēckara paaudze . Pieļauju , ka tas varētu būt arī šarmants, aizrautīgs, aktīvs, izglītots un stiprs veselībā cilvēks. Bet cik tādu ir ? Vai viņš saprastu , ka bez pensijas kādam vēl jāstrādā ilgus gadus. Ka bez darba un mājas kastroļiem vēl ir daudz kas interesants...

Aizmirstie vakardienaa
Un kā autorprāt izpaustos pieaugšana un vienkāršums? Miegs, darbs, miegs, kartupeļi, kāposti, gaļa, bēres, kāzas, dzimene - viss? Uz tām pašām kāzām/bērēm aiz stūra pirktais saišķis ar pirmajām kas pagadās krizantēmām. 3 vai 4 kāti.

Nopirkt dīvānu
Ceru , ka nekad dzīvē vars nevajadzēs gulēt uz dīvāna ( kā senos laikos ) :) . Jo tā ir viena ļoti neērta padarīšana. Tikai un vienīgi gulta ar labu matraci. Savukārt sēdēšanai arī jāpiemeklē ērts izstrādājums. Un lai tapsējums nekaitina ;)

Nopirkt dīvānu
Tādai mēbelei vēlams izmēģinājums. Veikalā apsēsties, iekārtoties, sataustīt audumu . Ne jau vienai dienai pirkums. Piedevām , ja nepatiks, no tāda vēl jāpadomā kā tikt vaļā.

Kā agra/vēla celšanās ietekmē organismu ar citu bioritmu?
Ļoti patīk agrie rīti . Kamēr pasaule vēl ir "nepiepēdota " . Svaiga un mierīga. Galvenais, lai darbs ir izdarīts. Nākas ievērot sākumu un beigas, bet tas neiesprindzina. Vakari gan ir atpūtai. Mierīgai.

Kāpēc to noliedz?
Kāpēc kārtējo reizi jājauc "dieva dāvana ar olu kulteni "? Arī sievietēm sex ir svarīgs. Bet ne jau primitīvi , ne labdien , ne sveiki, ne kā sauc : Čaukā ietseksugribi? Nu turi savus algas simtus pie sevis. Kas tev liek kādai par kaut ko maksāt vai vaimanāt? Klasika žanra. Zini , apnīk šīs regulārās gaudu dziesmas.

Kā pareizi aizvainot sievieti.
Kāpēc tu gribi spēlēties ar cita cilvēka dzīvi ? Manipulēt. Un visam meklēt attaisnojumu ? Kas tev deva tiesības? Nelīmējas kopā ? Tad izšķiraties un dzīvojat katrs savā nodabā. Tas, ka tas nav vīrišķīgi , laikam tev neko neizsaka.

Brīvais laiks.
/ sapņaini / Būtu tagad vīrietis, kas ābelēm zarus apgrieztu ... Tieši tagad hobijoju pa dārzu. Pēc tam hobijošu tālāk ar riteni . Bišķi piekusu, balsinot kokus. Lai vai kā, brīvu laiku vajag. Ja kāds neliks savus zvejas tārpus ledusskapī vai neaizmirsīs jakas kabatās, lai makšķerē vesels. Telšu laiks man ir pagājis. Ceļojumu - nē. Būtībā viss ir sarunājams un realizējams. :)

Kāpēc sieviete aiziet no vīrieša?
Conventuss , bet ko darīt tādā situācijā , kad ir tā vēlēšanās saglabāt ģimeni. Bet otrs pie visiem visu veidu centieniem paliek imūns. Ne saprot runāto , ne pats kaut ko cenšas darīt. Veģetē . Un tad ir tā kā Langstiņš teica. Nevar izdzīt. Pārtraukt to ķēpu. Kad ne uz priekšu, ne atpakaļ.

Kāpēc sieviete aiziet no vīrieša?
Pārtraukt attiecības var gan mīlot , gan tad, kad mīlestība izplēn. Abos gadījumos aiziešanai sākumā ir cenšanās visu sakārtot, salāpīt. Bet ja tas otrs “ guļ” tad aiziešana ir tikai loģisks solis.

Paliek skumji redzot šo statistiku
Saka, daudz avāriju esot. Pa ielām ni, ni! Visdrošāk tieši paralēli ielām pa lauku. Tur statistika neuzrāda tik dramatiskus skaitļus . Bet 149 ta veseli, starp tiem 2 slimajiem :)

TVNET ir jauks raksts par OHO sieviešu sapņu princi.Vai arī šeit tādi ganās?
Kriminālais talants. Nenoliedzami. Sieviešu uzticēšanās. Par pārējo lems tiesa.

TVNET ir jauks raksts par OHO sieviešu sapņu princi.Vai arī šeit tādi ganās?
Kādas skandāl lapas tu lasi ? :)

Tava mīļākā masāža?
Viennozīmīgi klasiskā. Šokolādes masāža sašķebināja. Visam citam - pirti ar slotām .

Senākie OHO lietotāji?
10 gadi ar astīti. No sākuma mani ne redzēja , ne dzirdēja. Ar laiku paliku pļāpīgāka un bilžaināka.

Statistikas un SVID analīzes objekts
Var uz sevi vērst šo analīzi . Būs taustāms labums. Var ņemt jebkuru firmu un darboties. Izbraukt uz vispārpazīstamiem veiksmīgiem uzņēmumiem, ar viegli iegūstamu iformāciju ir viens. Bet pamēģini to pašu ciema veikaliņu paanalizēt un atrast vājās vietas un izaugsmes iespējas.. Dot kādu pienesumu tā izaugsmei, tur jau būtu apmierināti ne tikai pasniedzēji , bet arī visi iesaistītie. ...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu