antikrize

Sieviete (49)
uzzināt vairāk par antikrize

6 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

UK Kāda ir pieredze???
Dandijs- tā ir kāda aptauja? Kādas partijas interesēs? Brauc šurp uz UK un to leiputriju pats ieraudzīsi un izbaudīsi. Karalienes dienestā Westminster -Abbey ir vakances.

Dacia Duster
janisb- taisnība, lordu un aristokrātu nav manā sabiedrības segmentā. Bet mums LV tādi ir? /man mana sabiedrība ir mana un neapsmej/ elsa - kādi ir trūkumi Dacia, pēc onkuļa pieredzes?

Dacia Duster
Jauns auto ir jauns. "Kāds apsmies", kāds arī komentēs un ko tik vēl "kāds" nedarīs, bet vai tam nozīme? Jā, es pirktu jaunu Dacia.

rasisti
Latvieši izmirst un tas ir skumji. Svešas tautas nāk ar savu temperamentu, reliģiju, saviem tikumiem un netikumiem, par izglītības līmeni es nemaz nerunāju. Diemžēl, izglītoti cilvēki ar augstu IQ, reti meklē laimi kaut kur. Ja mēs būsim mazākumā...mums atkal būs jādzied svešas dziesmas.

Vai tas būs pieklājīgi?
Es neriskētu strīdēties ar kaimiņiem un vēl mācīt kā dzīvot. Kas zin, kas viņi ir un kas ir viņu draugi. Kādā reizē var gadīties...es te ļaunu nepieminēšu. Tā tas ir daudzdzīvokļu mājās. Atliek pirkt savu īpašumu, bet tur ar var gadīties, ka kaimiņš piem. sniegu netīra. Ja gribi mierīgu dzīvi, proti sadzīvot ar kaimiņiem.

Kā domājat,cik daudz vīriešu audzina varbūt pat ne savus bērnus?
Ir, ir tādas ģimenes, kur vīri audzina ne savus bērnus un paši to nenojauš. Ieteiktu DNS, sirds mieram.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu