antikrize

Sieviete (49)
uzzināt vairāk par antikrize

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Jaunie dzīvokļu projekti Rīgā
Šobrīd skatoties jauno dzīvokļu piedāvājumus Rīgā, redzu tikai virtuve/viesistaba apvienoto variantu. Tas pilnīgi noteikti nav mans modelis. Vai ir zināmi jaunie projekti ar atsevišķu virtuvi un...

14 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai būt labam vispār ir labi?
Labrador, ja tic, ka dzīve attīstās pa spirāli, tad varbūt ir cerība, no šiem dzhungļu likumiem, kaut solīti tuvoties harmoniskākai dzīvei /es te sapņoju, laikam pārāk naiva/. Dalida, ar visiem draudzēties nez vai sanāks, bet varbūt pietiek ar saviem domubiedriem?

Vai būt labam vispār ir labi?
Skarleta, pareizi, mēs dzīvojam jeb izdzīvojam agresijas, naudas un draudu laikmetā. Tad protams, cilvēki, kuri zin kas ir cieņa, atbalsts un citas morālas vērtības, paliek nesaprasti un nostumti malā. Es pat nezinu kā šodien audzināt bērnus, sūtīt tikai cīņas sporta veidos? Vai kādas morālas vērtības vēl nāks modē?

Netīra mēle
Šodien gāju garām Ķīniešu medicīnas centram, Londonā, un tur skatlogā bija mēles fotogrāfijas un katram foto klāt slimību apraksts. Tradicionālā medicīnas to nepēta.

Rakstāmgalds
Ja gribas galdu no īsta koka, nevis skaidu platēm, tad atliek tikai pasūtīt.

Virietis sadavina davanas, iztaisa dzivokli remontu pe tam aprecas un tad parmainas sit sievu un parm
Murka, ja 49 gados ņem par vīru varmāku, tas nav bez iemesla. Harmoniska sieviete tādam garām paietu. Par vīru cits stāts, bet ir jautājums kāpēc Tu viņu ņēmi par vīru?

Dejošana.
Dejošana ir 1s no maniem hobijiem. Manās acīs tas ir +, ja vīrietis prot dejot.

Jaunie dzīvokļu projekti Rīgā
VecmeitaARunci- doma par māju, laba. Bet pagaidām esmu "dzīvokļniece" un vēl "rīdziniece".

Jaunie dzīvokļu projekti Rīgā
Tinte- un kad būs labāks laiks pirkšanai? Man jau, kā izrādās, vienalga jāgaida, kamēr jauna mode nāks, ar atsevišķu virtuvi jeb ēdamzonu un atsevišķu Viesistabu.

Jaunie dzīvokļu projekti Rīgā
baskaje- laimīgā, visi jaunie dzīvokļu projekti tieši kā tev domāti un pārējām kārtīgām saimniecēm. Es tik traki kārtīga neesmu, i panna paliek uz plīts, i salātu bļoda uz galda. Tad nu iznāk ka tādai mazāk kārtīgai kā man, vajag Viesistabu ar lielo V. Karmensita - es arī ceru, ka mode mainīsies un virtuve atkal būs tikai virtuve ēdiena gatavošanai.

Jaunie dzīvokļu projekti Rīgā
tikka- istabu skaitīšana atšķiras, arī UK, ja ir 1ist. dzīvoklis, tas nozīmē, ka klāt ir viesistaba kā likums. Nu tā vēl būtu mazākā bēda. Ja vajag 3 guļamistabas, tad pēc LV standartiem tas ir 4 ist. dzīvoklis. Nu un jaunajos projektos izpētīju, ka ir tikai ēdamzāle, bet viesistabas nav kā tādas, klasiskajā izpratnē. Pašreiz vairāk domāju, ka esmu dzīvokļa cilvēks, ne mājas. Un tā arī...

Jaunie dzīvokļu projekti Rīgā
merlina200- es beidzot atradu līdzīgi domājošu. Gribēju jauno projektu, jo apkures sistēma moderna un citi labumi. Joens- gatavoju kā mūsdienās, un gatavoju veselīgi.

Jaunie dzīvokļu projekti Rīgā
Tādas aizdomas man bija, ka paliek vecie un senie dzīvokļi. Nez vai man vienīgajai patīk atsevišķa virtuve, nevis apvienota ar viesistabu?

Precētais vīrietis ar sievieti(darba kolēģi, piemēram) teātrī
Zinot vīriešus, uz teātri viņi iet tikai, ja sieva biļetes nopirkusi. Ar darba kolēģi uz teātri...tur lai sieva domā...

Ja vīram ir mīļākā, vai vienmēr vainīga sieva?
Imads- draugs vienkārši gribētu 3 un vairāk sievas, kā dažiem austrumos pieņemts. Bet viņš nav tik bagāts, lai visas arī vienlīdzīgi materiāli nodrošinātu, kā to paredz musulmaņu laulības līgums. Austrumos šis ģimenes modelis joprojām ir.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu