Maybex

Sieviete (49)
iepazīties ar Maybex

18 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Policijas darbinieks
Janisb - zinu zinu, ka Latvijā /līdzīgi kā vēl dažās valstīts/ policistiem ir visatļautības sindroms un iedomības kalngals. Bet ne tuvu ne visi ir gana zinoši :). Ja konkrētias būtu, tad lieki nerunātu, starp citu. :)

Policijas darbinieks
Janisb - jau minēju, ka pārbaudei var būt iemesls. Un var nebūt. Vēl var gadīties datu noplūde. Un par to pa kaklu dabū jebkurš.

Policijas darbinieks
Ja nu tiešām šķiet, ka darbības veiktas nepamatoti un tas tik ļoti uztrauc, jāraksta iesniegums Personas datu aizsardzības inspekcijai. Viņi pieprasīs paskaidrojumu. Bet reāli sodi nez vai sekos, jo parasti izrādās, ka ir bijis iemesls datus skatīties.

Pārdomas par personas datu aizsardzību...
Ir tikai normāli, ka valsts un pašvaldību darbinieku algu apmērs ir publiski pieejama informācija, jo tās tiek maksātas no nodokļu naudas. Slikti, ka neviens nepainteresējas, kā tieši daudzi darbinieki apvieno vairākus amatus, katrā it kā strādājot 8 stundas dienā un par to saņemot visai labu samaksu.....pie tam dažiem tie amati nozarēs, kurās viņi nu neko nesaprot. Likumā par personas datu...

KUR varētu dabūt dzelzs gabalu ?
Rimans, Rumba V....un gan jau ka vēl vesels saraksts metālapstrādātāju var šo viegli atrisināt. Bet OHO, starp citu. Google jau sen ir izdomāta ;)

Vai tu jau šorīt saņēmi tulpi?
Mazliet žēl, ka tulpes nevienas. Tikai rozes šodien. Gana daudz. UN prieks arī par tām, protams.

Ko mēs darīsim Latvijā bez sava nacionālā sporta veida - hokeja?
Man pietrūkst labu Dinamo spēļu. Jau vairākus gadus pietrūkst. Vairs neeju klātienē skatīties un uzskatu, ka biļetes uz šāda "līmeņa" spelēm būtu jādala par velti vai jāpārdod par simbolisku samaksu. Ja par spēlētājiem, tad......samaksai vajadzētu būt par ieguldījumu nevis atkarībā no mēles veiklības vienojoties. Tad, iespējams, būtu labāki rezultāti. Ziedot Dinamo atdzimšanai gan negrasos....

Nenormāls karstums dzīvoklī!
Uzliek radiatorus, kurus var regulēt un dzīvo ilgi un laimīgi.

Diagnoze HOPS
Viss atkarīgs no sajūtām. Spirogramma nav vienīgais rādītājs. Jāņem vērā vēl daudz visādu nianšu. UN no kortikosteroīdiem nav jābaidās, ja vien to lietošana ir pamatota. Nopietnos gadījumos "vieglākie" līdzekļi diemžēl neļauj pilnvērtīgi dzīvot. Tā ir mana personīgā pieredze nevis tukša muldēšana.

Klases sakari, tas ir piedodiet - vakari
Laiku pa laikam tiekamies. Ir daži tādi, kuri nāk vienmēr un tādi, kuri vēl nekad nav atnākuši. Bet lielākā daļa labprāt tiekas, pieskaņojot "salidošanas" laiku tiem, kas strādā un/vai dzīvo patālāk. Bieži man šādas tikšanās nebutu interesnatas, bte reizi gadā vai divos ir ok. Tos ko gribu satikt, tos satieku bez īpašiem pasākumiem.

BITE vs TELE2 vs LMT - kas labāks, plusi, mīnusi?
Pašlaik esmu Tele2 klients, Kādu laiku lietoju Bites pieslēgumu, bet visilgāk LMT. Tā kā operatoru izvēlas darba devējs, tad tagad izbaudīti visi. Ja būtu jāizvēlas pašai, noteikti lietotu LMT. Vismazāk nebūšanu, nekvalitatīvu sarunu un "bedru". Ar viņiem arī vivsienkāršākā pieslēguma maiņa braucot uz ārzemēm. Tele 2 šai ziņā ir pilnīgi mošķi - te aizmirst pieslēgt, te jau 3 mēnešus...

Prasīt 25 eur. par ieeju skolas salidojumā ir ētiski?
Manā skolā arī salidojumos ir jāmaksā. Arī tad, ja salidojums notiek skolas telpās. JO tās ir jāsagatavo un pēc "lidošanas" pamatīgi jātīra. Mūsu skolā šajos pasākumos ir dzīvā mūzika "aktu" zālē un disenīte sporta zālē. No šīs naudas tiek klāts galds senioriem, kuriem ir pāri 70 - viņiem nav jāmaksā un viņiem viss ir sarūpēts. Tāpat arī lielā torte tiek gādāta no šīs naudas. Tas, kas netiek...

Hipotekārā kredīta pirmstermiņa atmaksa - kā tālāk?
Pajautā savam konsultantam, visu izstāstīs, ja vien tas nav atrunāts jau līgumā.

Dzīvoklis šķiršanās gadījumā
Edding - svarīgi, ka ierakstīts zemesgrāmatā. Tātad pieder sievietei. Tālākais ir iespēja pieprasīt kompensāciju, nevis iemesls pretendeēt uz dzīvokli.

Vai varu izmantot citas valsts kontu strādājot LV ?
Vari izmantot, ja darba devējam nav pretenziiju pret paaugstinātas maksas pārskaitījumu.

Dzīvoklis šķiršanās gadījumā
Pirmslaulības īpašums ir šķirts un uz to laulātais šķiroties nevar pretendēt.

Lieli akmeņi ceļa malā
Vispirms ir jāsaprot, cik platam tam ceļam tur ir jābut un kam pieder zeme. To var uzzināt attiecīgajā pašvaldībā. Tāpat arī to, vai kādam ir pienākums nodrošināt citiem piekļuvi - tātad vai tur ir servitūts. UN tad, atkarībā no iegūtās informācijas, var sākt ar kādu konstruktīvas sarunas. Citādi tā ir tukša vāvuļošana.

Ko darīt ar bebra gaļu?
Bebra gaļu mērcēju kefīrā - skābums mazliet mīkstina un velk laukā asinis, bet nesausina, kā etiķis. Manā ģimenē iecienīti bebra gaļas šmoriņi - apcepot var pieliet mazliet vīna, tas neitralizēs specifisko garšu. Pievienoju garšvielas, kā jau jebkurai gaļai. Gardi.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu