Maybex

Sieviete (49)
iepazīties ar Maybex

12 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Prasīt 25 eur. par ieeju skolas salidojumā ir ētiski?
Manā skolā arī salidojumos ir jāmaksā. Arī tad, ja salidojums notiek skolas telpās. JO tās ir jāsagatavo un pēc "lidošanas" pamatīgi jātīra. Mūsu skolā šajos pasākumos ir dzīvā mūzika "aktu" zālē un disenīte sporta zālē. No šīs naudas tiek klāts galds senioriem, kuriem ir pāri 70 - viņiem nav jāmaksā un viņiem viss ir sarūpēts. Tāpat arī lielā torte tiek gādāta no šīs naudas. Tas, kas netiek...

Hipotekārā kredīta pirmstermiņa atmaksa - kā tālāk?
Pajautā savam konsultantam, visu izstāstīs, ja vien tas nav atrunāts jau līgumā.

Dzīvoklis šķiršanās gadījumā
Edding - svarīgi, ka ierakstīts zemesgrāmatā. Tātad pieder sievietei. Tālākais ir iespēja pieprasīt kompensāciju, nevis iemesls pretendeēt uz dzīvokli.

Vai varu izmantot citas valsts kontu strādājot LV ?
Vari izmantot, ja darba devējam nav pretenziiju pret paaugstinātas maksas pārskaitījumu.

Dzīvoklis šķiršanās gadījumā
Pirmslaulības īpašums ir šķirts un uz to laulātais šķiroties nevar pretendēt.

Lieli akmeņi ceļa malā
Vispirms ir jāsaprot, cik platam tam ceļam tur ir jābut un kam pieder zeme. To var uzzināt attiecīgajā pašvaldībā. Tāpat arī to, vai kādam ir pienākums nodrošināt citiem piekļuvi - tātad vai tur ir servitūts. UN tad, atkarībā no iegūtās informācijas, var sākt ar kādu konstruktīvas sarunas. Citādi tā ir tukša vāvuļošana.

Ko darīt ar bebra gaļu?
Bebra gaļu mērcēju kefīrā - skābums mazliet mīkstina un velk laukā asinis, bet nesausina, kā etiķis. Manā ģimenē iecienīti bebra gaļas šmoriņi - apcepot var pieliet mazliet vīna, tas neitralizēs specifisko garšu. Pievienoju garšvielas, kā jau jebkurai gaļai. Gardi.

Lidosta Ataturk
Ja ir viena biļete, Rīgas lidostā paši uzlīmēs tranzīta uzlīmi. Bet drošības labad vari lidostā pārjautāt. Tad līdz gala lidostai nekādu kreņķu par bagāžu. NOrādes par termināla atrašanos lidostā ir. Darbinieku arī gana daudz, atšķirībā no RIX, ir kam jautāt. Parādi savu biļeti, katrs darbinieks norādīs pareizo virzienu.

Lidosta Ataturk
taisnība par savienotajiem reisiem biļetes iedod uzreiz, tas gan.

Lidosta Ataturk
Nejauciet cilvēkam galvu ar pieņēmumiem, lūdzu. Janu vienīgi tiešām savienotais lidojums....net arī tad dokumenti ir jāsakārto. Ielidojot jāiziet pasu kontole, jo esi ieradies no citas valsts, pirms tam jānokārto vīza, ja tāda vajadzīga. Ja bagāža nodota līdz gala mērķim, tad tālāk jādodas uz citu termināli - Domestic flights. Pēc pasu kontroles durvis labajā pusē, vietējo lidojumi aiz tām pa...

...bez kaisles!
Cik cilvēku, tik variantu. Man tas nederētu. Tev varbūt der. Tikai.....atiek sameklēt partneri ar saderīgu vēlmi. Lai veicas ;)

Palieli puķu podi kāpņu telpā!
Vai tiešām labāk patīk netīra un iespējami piegružota kāpņutelpa nekā puķes? Cik bieži tad nesat tās mēbeles? Nesaskatu problēmu uz šo īpašo dienu vienoties, lai puķes ienes savā dzīvoklī. Ja jautājums ir principiāls, tad gan nekā - jākašķējas vien būs. Starp citu, vai smēķējoši kaimiņi kāpnēs vai pie namdurvīm/kas nav retums daudzzīvokļu mājās/ nešķiet vairāk traucējoši?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu