Maybex

Sieviete (49)
iepazīties ar Maybex

13 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Sapampis vaigs
Tak tiešām jāmeklē dakteris. Ja nu ar zobiem /arī zem tiem/ viss kaŗtībā, tad vaina tiešām var būt siekalu dziedzerī. Dakteris vajadzīgs jebkurā gadījumā, ja tas pampums nopietns.

Vai seksuālā nesaderība ir pietiekams iemesls pārtraukt attiecības?
Viss atkarīgs no tā, kādas prasības sievietei pret savu dzīvi. Ja sieviete piekrīt "pieciest" nesaderību seksā /ja sekss netiek uzskatīts par būtisku ģimenes dzīves sastāvdaļu/, tad var turpināt dzīvot kopā. Citādi nav vērts. Tiesa, es teiktu, ka tas ir iemesls neveidot ģimeni. Tad nebūtu jāšķirās.

Bulku vāģu modeļi
NIssan NV200

Ar ko aiztaisīt šķirbas krāsnij?
Karstumizturīgie maisījumi, jebkurš. Piemērma, tā sauktais, ugunsdrošais cements - dūmvadu un krāšņu labošanai. Gan iztur karstumu, gan ļaujās krāsotiss. Pie tam , izmantojums vietās, kur satieksas dažādi materiāli - svarīgi pret izdrupšanu, jo silstot un dziestot dažādi izplešās. Ir lietots angļu EVOSTIk. Tagad laikam koncertns EVERBuild.

Indijas zāles C hepatīta ārstēšanai
INfektologi paši iesaka zāles pasūtīt INdijā. :) KOnsultējieties ar savu ārstējošo ārstu. Latvijā mediakmentu kompensēšanas sistēma ir pilnīgi nekāda. Jo īpaši šajā situācijā.

Policijas darbinieks
Janisb - zinu zinu, ka Latvijā /līdzīgi kā vēl dažās valstīts/ policistiem ir visatļautības sindroms un iedomības kalngals. Bet ne tuvu ne visi ir gana zinoši :). Ja konkrētias būtu, tad lieki nerunātu, starp citu. :)

Policijas darbinieks
Janisb - jau minēju, ka pārbaudei var būt iemesls. Un var nebūt. Vēl var gadīties datu noplūde. Un par to pa kaklu dabū jebkurš.

Policijas darbinieks
Ja nu tiešām šķiet, ka darbības veiktas nepamatoti un tas tik ļoti uztrauc, jāraksta iesniegums Personas datu aizsardzības inspekcijai. Viņi pieprasīs paskaidrojumu. Bet reāli sodi nez vai sekos, jo parasti izrādās, ka ir bijis iemesls datus skatīties.

Pārdomas par personas datu aizsardzību...
Ir tikai normāli, ka valsts un pašvaldību darbinieku algu apmērs ir publiski pieejama informācija, jo tās tiek maksātas no nodokļu naudas. Slikti, ka neviens nepainteresējas, kā tieši daudzi darbinieki apvieno vairākus amatus, katrā it kā strādājot 8 stundas dienā un par to saņemot visai labu samaksu.....pie tam dažiem tie amati nozarēs, kurās viņi nu neko nesaprot. Likumā par personas datu...

KUR varētu dabūt dzelzs gabalu ?
Rimans, Rumba V....un gan jau ka vēl vesels saraksts metālapstrādātāju var šo viegli atrisināt. Bet OHO, starp citu. Google jau sen ir izdomāta ;)

Vai tu jau šorīt saņēmi tulpi?
Mazliet žēl, ka tulpes nevienas. Tikai rozes šodien. Gana daudz. UN prieks arī par tām, protams.

Ko mēs darīsim Latvijā bez sava nacionālā sporta veida - hokeja?
Man pietrūkst labu Dinamo spēļu. Jau vairākus gadus pietrūkst. Vairs neeju klātienē skatīties un uzskatu, ka biļetes uz šāda "līmeņa" spelēm būtu jādala par velti vai jāpārdod par simbolisku samaksu. Ja par spēlētājiem, tad......samaksai vajadzētu būt par ieguldījumu nevis atkarībā no mēles veiklības vienojoties. Tad, iespējams, būtu labāki rezultāti. Ziedot Dinamo atdzimšanai gan negrasos....

Nenormāls karstums dzīvoklī!
Uzliek radiatorus, kurus var regulēt un dzīvo ilgi un laimīgi.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu