zolidais22

Virietis (42)
iepazīties ar zolidais22

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Pieredze ar "angļu" dzīvojamajiem vagoniņiem.
Kam ir pieredze ar tā saucamajiem "angļu" dzīvojamiem vagoniem? Doma izmantot tikai vasarā kā vasarnīcu - pie tam neregulāri ( celt koka namu izmaksā 2x dārgāk - neceļas pagaidām roka). Interesē -...

9 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Priekšējā stikla nomaiņa Rīgā
nu nu, kafiju padzert un viss. Vēlams 8 stundas pēc tam nebraukt, lai mastika, ar ko ielīmē, sastingst. Arī esmu izmantojis Šmerļa darbnīcu - respekts. Viņi pārliek uz jaunā stikla tavu teh apskates uzlīmi, par to pat pirms tam nebiju iedomājies.

Mēbeļu izgatavotāji
Bija tā pati problēma. Pasūtīju skapi http://www.patixmebeles.lv/ - nez kāpēc tagad nestrādā mājas lapa, kvalitatīvs skapis. Viņu salonā var pataustīt paraugus.

Ko domājat par novērošanas kameru datu publiskošanu Rīgas Satiksmes transportā?
SIA Rīgas acs ir Rīgas satiksmes meitas uzņēmums, kas tika radīts, lai palīdzētu ar reklāmu pārdošanu nopelnīt naudiņu Rīgas satiksmei un mums samazinātos cena par biļetēm. Tad LAIKAM tas nesanāc kā plānots, un padomāja un izdomāja ka jāpiešķir kredītlīnija 15,8 mlj.uz 7 gadiem. Nu tagad tie mlj. tiek tērēti, saliktas kameras utt. un pēta kā mēs izskatāmies sab. transportā. Vārdu sakot, Ušakova...

Pieredze ar "angļu" dzīvojamajiem vagoniņiem.
Rīgā tāda izmēra koka nams izmaksā 2x dārgāk, diemžēl ... un tad tas nams ir ar 48 mm biezu dēlīti taisīts ( nemaz nerēķinot santehniku, komunikācijas, elektrību, antiseptiķis, mēbeles utt). Nu nav te pieejami gateri bez PVN un soc nodokļiem utt. Tā kā pa cenu nediskutēsi, gaidu atsauksmes no cilvēka, kas reāli pats ir dzīvojis vai ciemojies tādā vagoniņā.

Apdrošinātāja autoserviss vs nauda
Servisā, jo var gadīties, ka parādās slēptie defekti, kas netiki piefiksēti apskates/ tāmēšanas laikā, tad serviss pats skaidrojas par papildus izmaksām ar apdrošinātāju. Un tavs uzdevums neparakstīt no servisa pieņemšanas aktu, kamēr viss nav ideāli - servisiem liela konkurence, apdrošinātājs tev iedos sarakstu ar 10 servisiem, tad jau papēti atsauksmes par tiem un izvēlies.

Samsung galaxy A5 vai Huawei P9 lite?
Aizej uz salonu un paņemt abus rokās un salīdzini, tad vairs jautājumu nebūs. Skaidrs ka A5.

Vai ZS var nopirkt SIA?
Ka tik pēc tam SIA neuzrodas kreditori .... Kas zin kādi līgumi utt. noslēgti.

Digitālais termometrs rāda 35.7
aptiekās ir tādi paši kā bija krievu termometri, tikai dzīvsudraba vietā kaut kāda cita viela. Vācu ražojuma.

Žurnālu abonēšana Vācijā
Varbūt labāk pazvanīt uz Latvijas pastu un uzprasīt?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu