neratni_stasti

Sieviete (37)
uzzināt vairāk par neratni_stasti

75 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vecums vai alkohols?
Autor, domāju, ka viņa noraustījās tāpēc, ka Tu vispār sagribēji apspriest "vai ar gumiju". Tātad Tu principā pieļauj variantu ar svešu sievieti pirmajā reizē "bez gumijas", un tā jau ir nevērība pret savu veselību. Attiecīgi: tas tik tiešām jau ir bīstami. :)

Vecums vai alkohols?
Izklausās, ka autoram škrobe, ka toreiz pa vieglo nedabūja, bet tagad ir jāpiepūlas. :D

Es un vel 3 draugi apzagam garažu vienu.
Kuks10, nebūs viņam Brasa. Būs, ja būs, Cēsu nepilngadīgo kolonija. Smuka, izremontēta, moderna. Seriālā "Viņas melo labāk" var apskatīties interjeru un eksterjeru. Līdz vecumam 18.

Kāpēc mēs kā sabiedrība esam tik kūtri uz tehnoloģiju lietošanu
Es, personīgi, esmu visnotaļ kūtra uz tehnoloģiju lietošanu. GPS nelietoju, braucu pēc papīra kartes un ceļazīmju norādēm. Visnotaļ veiksmīgi, jāatzīst. Manā darbā ir ļoti maz automatizācijas iespēju - cik nu tās ir, tik tiek izmantotas. Nesen gan sarunājto ar kādu ITšņiku un arī tehnoloģiju attīstības entuziastu. Viņš man mēģināja pierādīt, ka arī manā darbā vēl ir daudz automatizācijas iespēju....

Iepirkšanās Polijā.
Īpaši braukt šopingot ārpus Latvijas nemēdzu. Tā kā ik pa brīdim iegadās komandējums tuvējās ārvalstīs, tad pa ceļam ieperos arī bodēs. Ārzemēs ir feinākas kurpes nekā LV, kopš Rīgā vairs nav zīmola 123 veikala, tad vienmēr apmeklēju to Parīzē vai Briselē. Pārējo pērku tepat.

Saapigi kaa nevainibas zaudesana
Neko: nav informācijas - es nevienam neesmu prasījuse, cik viņš vainīgs bijis pirms manis :D

Saapigi kaa nevainibas zaudesana
Es tik nesapratu, kāds visam problēmas izklāstam ir sakars ar "nevainības zaudēšanu". turklāt sāpīgu? Klau, kopš kura laika večiem nevainības zaudēšana ir sāpīga? Un vēl: kā Tu vispār, vīrietis būdams, zini, ir vai nav sāpīga nevaiības zaudēšana un cik lielā mērā?

Kāpēc veciem cilvēkiem vēl vispār vajag attiecības?
Ne jau nu tāda maza kaza zinās, ko darīt cilvēkiem, kas divas reizes par viņu vecāki. Paaudzies meitēn, pirms pīksti! :D

Pēkšņi reiboņi, dulla galva, galvas sāpes, labās sejas puses notirpums
Neko labu nepateikšu. Vienīgais tuvais cilvēks, kurš cīnījās ar līdzīgām problēmām, bija draudzene manā vecumā. Diemžēl nu jau zem zemes, un tāpēc tik varu ieteikt meklēt to ārstu, kurš var palīdzēt, vainu atrast un ārstēt. Un nelikties mierā, kamēr skaidrojums nav atrasts. Viss Tavās pašas rokās.

Vai Jūs strādātu labāk, ja būtu labāki apstākļi? Vai esat sasnieguši savu spēju robežu?
Es arī tagad strādāju labi. Ne velti kolēģi mani mēdz dažreiz par perfekcionisti saukāt. Ir arī pieprasījums, taču pēdējā laikā arvien biežāk atsaku, ja jūtu, ka slodze iziet ārpus man tīkamiem rāmjiem. Jau kādu laiku ir pārdomas, cik ilgi strādāt esošajā profesijā, un vakar izdomāju, kāds varētu būt iespējamais nākotnes scenārijs. Īsi sakot, izdomāju, kuru citu profesiju varētu apgūt un iekrāt...

Ko JUMS personīgi nozīmē gavēnis?
Neko dižu. Ja "mēdītājos" nerakstītu, ka sācies gavēnis, nemaz nezinātu. Toties ēstūžos piedāvā gavēņa ēdienkarti, un dažreiz tur atrodams kas interesants :) Sulas es pavasaros dzertu labprāt, taču, ja tās tiek pildītas plastmasas butelēs un nav zināms, kurā vietā vāktas, labāk neriskēt.

Ko nedrīkst vest no Turcijas
Viss tomēr atkarīgs, vai vedīsim nododamajā vai rokas bagāžā. Laba olīveļļa var būt laba dāvana, jo ir tiešām labākas kvalitātes. Par nažiem neko nezinu. Vēl mēdz būt interesanti atvest kādu skaistu paklāju, lai gan pēc tiem labāk braukt uzreiz uz Irānu.

Vai maksā tas, kurš uzaicina uz randiņu?
Maksā, kā abas puses vienojas. Verbāli vai neverbāli. Parasti pirmajos randiņos maksā vīrietis, savukārt, kad jau ir ilgākas attiecības, tad maksā abi vai arī sadala situācijas - vienu reizi viens, otru reizi otrs. Es, samaksājot par vīrieti, tādā veidā mēdzu izrādīt pateicību par viņa pūlēm - viņš visu dienu vai vairākas mellu muti skrējis uz darbojies tik un vienīgi manās interesēs, tad es viņu...

Ko es varu darīt, lai tiktu izdzēstas uzrakstītas, bet nelasītas vēstules?
Coldlands, tāpēc, ka individuāla e-pasta izdzēšana no kādas pastkastes ir ķēpīgs manuāls darbs. Tad kāpēc atbalstīt izdabāšanu kaprīzām jaunkundzēm, kas ieliek tēmu, sper zemes gaisā un n-tās reizes atkārto vienu un to pašu jautājumu uz riņķi?

Kā pagarināt izdegšanas sindroma arodslimību?
Es gan nesapratu, ko īsti viņam šī arodslimība tagad dod, ja reiz ir atradis citu darbu un dzīvo tālāk?

Ko es varu darīt, lai tiktu izdzēstas uzrakstītas, bet nelasītas vēstules?
Personīgi man tā nav svarīga funkcija, tāpēc, ja notiek balsošana par un pret, es balsoju pret :D Tikpat labi var jautāt, kāpēc zeme griežas ap sauli, nevis otrādi. ko, autorīt, pamēģini, a?

Vai večiem vajag sievieti"spīdīgu"ar paaugstinātām prasībām?
Leopardīne, es piesardzīgi izturētos pret vīrieša kārtas kolēģa atstāstiem, kā viņam ir gājis oHo. Kamēr pati savām acīm nepārbaudītu un neapskatītu, neņemtu par pilnu. Vīrieši arī māk ne tādus vien mednieku stāstus stāstīt. Manā darbavietā iepazīšanās netā netiek apspriesta pat kolēģu sieviešu starpā, kur nu vēl vīriešu.

Vai večiem vajag sievieti"spīdīgu"ar paaugstinātām prasībām?
leopardīne 12:47 - kā Tu to tik labi zini, cik profilu ir vienam lietotājam? Administrators esi? IP adreses čeko? :D Un tiešām dzīvē nav nekā interesantāka, kā vākt tādu pseido- info?

Vai večiem vajag sievieti"spīdīgu"ar paaugstinātām prasībām?
Ja lēdija spēj turēt latiņu, un spriežot pēc aprunātās personas komentāriem PA, viņa spēj - zaļos īkšķīšus vāc steriem, tad Tev atliek vienīgi uzdot šādus jautājumus. Gan jau viņa savu atradīs un dabūs, bet Tu paliksi tepat un gaudosi uz mēnesi.

vechi.jums nespid
Stipri pārspīlēti cipari. Nē, nu vēstules dienā 300 arī varbūt, bet ne jau no 300 lietotājiem katru dienu. 30 vēstules no 10 lietotājiem arī ir maza iespēja - pa kuru laiku lai cilvēks strādātu, ja visu dienu vēstules jāsūta? :D Te, oHo, nav tik daudz lietotāju, lai katru dienu rakstītu daiļavai, kas neatbild. Un vēl: tikko piereģistrētam nikam pastkastes ietilpība bija, neatceros cik, bet...

Kuram ir jāpērk prezervatīvi?
Savā gana garajā mūžā esmu piedalījusies un dažreiz pat pirkusi, ja konkrētajā brīdī man to izdarīt bija ērtāk. Gala ta beigās, man ir savas iecienītākās prezervatīvu "šķirnes" un arī vīriešiem tā mēdz būt. Bez pareizās "šķirnes" prezervatīva var gadīties, ka sekss nebūs baudāms :D

Nesavienojamas, kaitinošas lietas.
Grūti pateikt. Mani zeķes zandalēs netraucē, kamēr vien tādā paskatā vīrietis nav ieradies uz koncertu vai teātri, kur paredzēts iet uzvalkā. Man svarīga ir vīrieša spēja uzvesties un ģērbties atbilstoši situācijai, pārējais ir sīkums. Un otrādi, nespēja novērtēt situāciju un uzvesties atbilstoši tai mani kaitina.

Kāpēc sievietes sasniedz orgasmu retāk nekā vīrieši?
Kaut kā visi bez glāstiem ir aizmirsuši par emocionālo noskaņojumu. Pēc divu stundu pastaigas pa skaistu mazpilsētu saulainā laikā ar ugunīgu flirtu, vaginālo orgasmu var gūt da visgarlaicīgākā pozā tūlīt pēc tam, kad aizvērtas viesnīcas istabas durvis. Ikdienā parasti nav laika vai vēlēšanās nodarboties ar pareizās obstanovkas radīšanu, vot i izpaliek vaginālais orgasms.

Ne-savējo bērnu faktors attiecībās
Kur tad sievietei savus nepieaugušos bērnus likt? Uz ielas, vai? :D Ja viņš gribēja veidot attiecīgas ar sievieti, kurai bērni jau ir izauguši, tad tādu arī jāmeklē, viņai būs kāds strēķītis vairāk gadu. Savukārt galigi bezbērnu sievieti, protams, arī var atrast, bet tik daudz jau viņu arī nav, lai atbilstu visiem citiem viņa kritērijiem [gan jau tādi arī ir].

Vai 23.februārī svinēsiet Vīriešu dienu ?
Ja ar šo topiku nebūtu atgādināts, es pat rīt nebūtu atcerējusies, ka tāda diena bija. Neko negatavoju un negrasos gatavot. Arī sveikt nē. Tāpat kā neatzīstu Valentīna dienu un Helovīnus.

Kas notiek? bieži uznāk suicīda lēkmes? ko darīt?
Šī tēma ir muļķīga koķetērija ar publiku, domājams, lai piesaistītu uzmanību. Ja patiešām gribētu uztaisīt pašnāvību, sen būtu to izdarījis. Tas ir samērā vienkārši. Vismaz priekš tiem, kas skolā ir mācījušies, anatomiju, fiziku un ķīmiju. Ja nav, tad arī elementāro zināšanu, kas ļautu saštokot, čo pa čom, nav.

Pieskārieni attiecībās
Pieskārieni cilvēkam ir vajadzīgi ik dienas. Arī kā vienkārši apskāvieni, skūpsti utt. No bērna kājas. Ja nav bijuši pietiekamā daudzumā, tad izaug tādi, khm... kompleksaini, nepārliecināti un arī mīlestību izrādīt nespējīgi ļaudis.

Kādu akumulatoru--cik ampēru un kādi izmēri vajadzīgi Passat b5 1.8 20v?
Kāpēc pašai ar to jāmokās? Kad manam auto vajadzēja jaunu aķi, aizgāju uz bodi, pārdevējam pateicu auto marku, modeli, gadu un visu citu, ko viņš gribēja zināt, viņš apskatījās, kas manam auto der un ieteica vairākus variantus. Izrunājām variantu plusus/ mīnusus, vienu nopirku, pazīstams vīrietis nomainīja un jau braucu kuros gadu, nezinādama bēdu.

Būtnes ar «zilajām asinīm» mūsu vidū?? Kuras izskatās gandrīz kā cilvēki, bet tomēr nav? :)
Man domāt, ka Dž. Buša un V.Čērčila sejas atšķiras. Par Bušu grūti spriest, bet Čērčila seja man galīgi nerādās esat kaut kādā līdzībā ar ķirzaku.

Anālais sekss-izvirtība vai norma?
Dažādos laikos un dažādās kultūrās izpratne par normālo-nenormālo bijusi atšķirīga. Un tad? Atrodi tādu vīrieti, kas par anālo seksu domā līdzīgi Tev un dzīvo cepuri kuldama. Kur problēma?

Kāpēc sievietes mēdz būt arī tik lētticīgas?
Cilvēkam ir "palaimējies", ar nopietnām grūtībām dzīvē nav saskāries, ja ir saskāries, tad secinājumus nav izveicis, attiecīgi - saglabājis naivu skatījumu uz dzīvi + dāsna dvēsele + lielas ilgas pēc uzmanības.

Pašnodarbinātais
1. Vienkāršā ieraksta sistēma - kā jau pašndoarbinātajam parastajam; 2. Nea, max reizi ceturksnī, ja ir iemesls iesniegt VSAOI atskaiti, citādi reizi gadā ienākuma deklarācija un IIN avansa aprēķins; 3. Jap, dikti ērti; 4. IIN avansa pārrēķina iesniegšana vai kas tur vēl pēc likuma sanāk. IIN avansu tagad var rēķināt līdz pat 1. jūnijam, tad jau labi var noprognozēt, cik gadā būs; 5. Pš, pat...

Dāmas,vai tas ļoti iedragātu jūsu pašcieņu?
Sakta,... nesmīdini mani. :D Vai tad Tu tiešām ej uz randiņu ar selfijotajiem vannasistabā un pusplikajiem pludmalē? Selfijs vannasistabā pie spoguļa jau pats par sevi ir diagnoze! Saproti? Neapspriežama diagnoze. Tas pats par pusplikām bildēm pludmalē. Lasi: normāls vīrietis parūpēsies, lai viņam būtu puslīdz pieklājīgs foto vismaz neitrālā vidē. Ja tas bildē nav, nav arī sarunas un...

Dāmas,vai tas ļoti iedragātu jūsu pašcieņu?
Sakta, vai Tu sistemātiski ej uz "aklo randiņu". Vīrieša maksātspēju iespējams nolasīt no viņa ārienes pēc foto vien. /atzīmē treknu personisko pieredzi/ Protams, vēl ir ļoti laba metode - iepazīties ārpus neta. Tur jautājumi atkrīt pirmajās milisekundēs.

Dāmas,vai tas ļoti iedragātu jūsu pašcieņu?
Sakta, izlasi rūpīgi manu atbildi. Es saku, ka nav bijis tā, ka man tāds vīrietis IR PATICIS. Tas bija autora uzstādījums - ka patīk, bet nabags. Un es tiešām neesmu gājusi ar tādiem vīriešiem uz randiņu. Tā nav bijis. Tas, ka ir trūcīgi cilvēki uz pasaules, jā, protams, ka biezs! ´Taču es tādus satieku, veicot savu darbu vai ejot pa ielu, nevis uz randiņu.

Jautājums sievietēm
Galīgi neesmu greizsirdīga uz brāļa sievu. Mēs arī reti satiekamies un dzīvojam savas paralēlās dzīves.

Dāmas,vai tas ļoti iedragātu jūsu pašcieņu?
/Staņislavska balsē/ Neticu! Tā nemēdz būt! Nekad neesmu satikusi vīrieti, kas man patiktu [nju, kā autors apraksta] un lai viņam nebūtu naudas pat kino biļetei. cik uz šīs pasaules dzīvoju, neesmu satikusi! Attiecīgi visa šī saruna ir tikai par tēmu "kā būtu, ja būtu". :D

Vai anketās rakstat sīkas nepatiesības sevis uzpucēšanai.
Kā reiz garums un svars ir tie paramateri, kas anketā atzīmēti pareizi. Citi parametri ir greizi, taču nevis "uzpucēšanai", bet gan noslēpšanai. vot, tā man toreiz gribējās, kad reģistrējos, un nolēmu, ka mainīt neko šajos parametros netaisos.

Dilemma ar uzvārda maiņu ;)
Es brīnītos, ka tas var izraisīt tik būtisku konfliktu. Man likās, ka līdz kāzām vīru iepazīst pietiekami, lai varētu arī ko prognozēt par viņa vēlmēm uzvārda sakarā. Turklāt, ja topošo vīru mīl un grib būt kopā, vai tad ir tik ārkārtīgi liela nozīme tam, ka uzvārds, viņasprāt, nav labskanīgs? Īsi sakot, "uzvārds" tagad tapis svarīgāks par visu pārējo. Tad kas vispār ir viņu kopābūšanas pamats?

Audio transkripcijas cena
Cenu nosaka tas, par cik grūtu uzskata konkrēto darbu attiecīgajā firmā. Ar "grūtu" domā nevis grūtu Tev, bet grūtu cilvēkam, kurš to ikdienā dara regulāri, t.i., māk darīt. Jebkuram iesācējam tas ir pinķerīgs darbs.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu