neratni_stasti

Sieviete (40)
uzzināt vairāk par neratni_stasti

14 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kāpēc bērns spļauj šķīvī?
Var jau gadīties, ka pats īsti arī nezina, kāpēc špļauj. Kaut kādā brīdī izveidojies paradums vai ir kaut kāda vēlme nez pēc kā - izdara, bet paskaidrot nevar.

Īres līgums no izīrētāja izdevīguma puses - taisīt vai netaisīt?
Miglainā pļava, Tev parasti visur ir problēmas. :) Arī dzīvokļu izīrēšanas jautājumos. Esmu noslēgusi un VID piereģistrējusi līgumu ar sava dzīvokļa īrnieci un gadā man no tiek ienākumiem ir jāmaksā 10%. Nekas daudz. Vienu reizi gadā uzrakstīt deklarācijā ienākušos summu. Savukārt līgumam ir vismaz divi plusi. 1) mierīgs miegs naktīs, jo vispār VID ir pievērsies nedeklarēto īres darījumu...

Jautajums sievietem-Cik lielu nozimi pieshkjirat viriesha mantibas izmeriem?
/gādīgi noliek salvešu paciņu pa ķērienam, kad autors beigs pašapmierināties pie datora/ Nenošmulējies, nu, pekausi!

vīrietis vai sieviete?
Ievāktu info, kāds kuram ir raksturs un zemūdens akmeņi, tad arī izlemtu. Manā nozarē visi visus pazīst, noslēpties nav iespējams.

Jauni vīrieši piedāvām seksu vecākām sievietēm.
Bioloģiskās šķēres - vai šāds jēdziens nekad nav nācis "priekšā"?

Ar ko labāk aizbērt pagrabu?
Khm, a varbūt tur izveidot mazu paslēptuvi kā viduslaiku pilīs? Moš noderēs nākotnē?

Studijas budžeta grupā, vai kar zobus vadzī un visiem spēkiem mācies, to, kas interesē?
Esmu reiz studējusi budžeta grupā un vienlaikus otrajā kursā sāku strādāt - ar to budžeta stipendiju tāpat dzīves izmaksas segt nebija iespējams. Tagad studēju par maksu, jo budžeta vietu nav, un paralēli strādāju. Pietiek laika visam - i darbam, i mācībām, i draugiem. Visu izšķir elementārā plānošana. Abos gadījumos studēju to, kas interesēja. Patiesībā, labprāt iedzīļinātos jaunajā priekšmetā...

Kad gaidi kādu vienu un tikmēr garām iet citi...
Esmu reiz gaidījusi kādus gadiņus laikam piecus. No šodienas viedokļa varu teikt - nebija vērts. Tāda gremdēšanās ilūzijās, daļēja dzīvošana, slēpšanās pašai no sevis vien tā bija. Ja tur vīram darbs tāds ar prombūtni uz noteiktiem periodiem - tas ir kas cits. Tur ir zināms skaidrs mērķis un atgriešanās datums.

Salīdzinājums oho un zona !
Mani atkal interesē, kur autore dabūjusi tik precīzu informāciju par to, kādi ļaudis atrodami Centrālcietumā, kamerā vai kolonijā. Turklāt info ir tik precīza, ka zina, ka ļaudis oho ir līdzīgi. Ja autorīte strādā attiecīgajās struktūrās, tad tomēr no darba būtu jāatvadās par pārmērīgu pļāpīgumu un augstprātīgu valodiņu. P.S. Jāatzīst, ka "kolonijas" Latvijā oficiāli nepastāv.

Bremžu sistēma un TA
Nezinu, es ar šādu papīru aiznesos pie sava auto meistara, un tas ir viņa darba uzdevums - to novērst. Naudiņas pirms tam pasaka pa telefonu, ieskaitot variācijas, kur var ko dabūt lētāk.

Aizdot savas mājas
Ja divi pieauguši cilvēki nespēj tikt pie seksa bez draugu asistēšanas, tad šiem ir jāpaliek gribot. Punkts, āmen! 10:42 Ja acis iet no orbītām laukā, tad sekss būtu turpat mežā zem egles. Teorētiķi :D

Gadu starpība (liela gadu starpība)
Man par laimi, tāds vēl nav piedzimis. Teoretizēt neņemos. Tik liela gadu starpība nav bijusi arī ar vīriešiem pretējā virzienā, kad esmu jaunākā no abiem.

ko dariit ??
Palasīt kaut ko, paadīt, pavingrot... dators kā reizi ir vieglākais laika nosišanas veids.

Fistings...
Nē, nu ļauži, nevajag fistingu tagad jaukt ar kaut kādu nieka "pirkstiņu" bakstīšanu. Sorrī, tās ir dažādas nodarbes. Khm, un interesanti palasīt,ka kādai šķiet, ka vīrieša loceklis ir tik resns, ka pēc tam turpat svabadi dūre būtu bāžama :D Tiešām tas bija vīrieša loceklis, kas tur pirms tam bija pabijis, ja? ;)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu