neratni_stasti

Sieviete (41)
uzzināt vairāk par neratni_stasti

25 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Covid19
viedoklis 09:32 Kā reizi lielisks piemērs, lai saprastu, ka rūpīgi jāfiltrē, ko izlasa netā. Neviens ticams ziņu portāls neko tādu nav publicējis.

Velo joslas riigaa
Daudzās Eiropas galvaspilsētās iebraukšana ar auto pilsētas centrā ir ierobežota, atvēlot nozīmīgu vietu gājējiem un velobraucējiem. Kad Rīga grasās iet šo pašu ceļu, izrādās, ka auto braucēji ir kaut kādas svētās govis, kuru "braukšanas tiesības uz pilsētas centru" nedrīkst apdraudēt neviens pats domes lēmums. Būtu šiem teikšana, gan jau vēl Valdemāra ielā kokus nocirstu, lai ielu paplatinātu :)...

Mājas karantīna jeb 10 dienas bez seksa
Sāktu ar to, ka painteresētos, kā jūtas draugs un painformētu par savu situāciju. Tās 10 dienas skaita no tā brīža, kad pēdējo reizi satiki to Covid pozitīvo cilvēku, gribi teikt, ka tā bija šodiena? Gan jau ka nē, un kādas dažas dienas ir pagājušas, attiecīgi arī Tavs gaidīšanas termiņš palēnām sarūk.

Burgeri un suši
Akropole atrodas Ķengaragā, no Pļavniekiem būs kāds gabaliņš nost. /iezīmēja Rīgas ģeogrāfiju/ Kas attiecas uz nosauktajiem ēdieniem, viedokļa nav. Pirmos nelietoju vispār, izņemot ārzemēs, kad gribas ēst kā vilkam, bet viss pārējais jau ir ciet; otros - dažkārt. Taču esmu ievērojusi, ka Rimi var nopirkt saldētas sastāvdaļas burgeru gatavošanai. Varbūt tas ir vienkāršs veids, kā sākt pašai?

Uz kādu laiku aptur vakcinēšanos ar "AstraZeneca".
Jūlijanna, protams, ar svešām spalvām vari mēģināt rotāties, tik Tev nesanāk. Kāds sanskrits? Ar latīņu burtiem rakstīts? Mīļā, mana, iepazīsties vismaz, kāda ir sanskrita rakstība :) Turi buru un lieto atbilstošas rakstu zīmes.

Uz kādu laiku aptur vakcinēšanos ar "AstraZeneca".
Dīvaini, ka jūli-anna sakās dzimusi Latvijā un šeit esot viņas vieta, taču savos ierakstos plaši un bagātīgi lieto krievu valodu. Kaut kas neštimm... Un vēl dīvaini, tik neatkarīga un patstāvīga, masku neliek, bet bučoties ni-ni. Es atkal masku bodē lieku, taču sev tuvos cilvēkus joprojām regulāri apkampju, arī tos, kurus satieku ārpus telpām. Un man ir forša, pārdomāti taisīta maska - elpoju...

Oksimetrs
Nav tāda štrumenta un negrasos arī gādāt. Tas man atgādina stāstu par jaunu dakterpuisi zaļumballē, kas pēc straujākas dejas sev pulsu skaitīja un par asinsspiediena paaugstināšanos satraukājās :D

Hei īpašās!
Nav liekas masas /sausi konstatē/ Ir tikai nepieciešamā.

Īrniece nemaksā īri
Ja ir līgums, būtu jābūt atrunai par Tavu rīcību, ja nemaksā to naudu, par kuru vienojušies. Tur, teiksim, izliek no dzīvokļa ar policijas palīdzību vai kas līdzīgs. Brīdina īrnieci, ja kaut kādus x dienu laikā maksājumi nav veikti, tad izpilda līgumā noteiktās darbības. Vsjo!

Sievietes, jauns veids, kā piepelnīties!
Vēlēties nav kaitīgi. Latvijas tiesu praksē pagaidām nav bijis precedenta, kad par šādu "morālu kaitējumu" kaut kas piedzīts. Pat darba strīdu gadījumā uz ciešanu pamata piedzīt zolīdu summu ir grūti. Attiecīgi - vairāk naudas iztērēs tiesu darbos, nekā saņems pretim. Lai gan, protams, ja mērķis ir nonākt publisko baumu lokā, tad mērķis jau ir panākts :)

Pareizais attālums starp auto stāvlaukumos?
Taisnība nav nevienam. Elementāru situāciju nespēj atrisināt - ja nespēj uzreiz normāli iesēsties mašīnā, var pagaidīt, kamēr vīrietis mazliet pabrauc uz priekšu, atvērt durvis un sēstdies iekšā. Kur problēma? Šķiet, ka šeit svarīgākais bija apvainoties pirms 8. marta :D

Ferritins asinīs paaugstināts
Ja ir noteikts Fe asinīs, tad visticamāk kāds ārsts Tev izrakstīja šādu norīkojumu, balstoties uz kaut kādiem simptomiem. Aiz neko darīt Fe asinīs nemēdz noteikt. Attiecīgi būtu stipri ieteicams pie tā paša ārsta, kas iedeva norīkojumu, aiziet arī vēlreiz. Loģiski, ne? ;)

Uz ko norāda mašīnai svilpieni?
Akurāt šitāds pats jautājums te jau bija pirms nedēļas. Tādiem pašiem burtiem, pat komatu vienādi nav.

Vai tiešām mīlestība nevar pāriet draudzībā?
"Pāriet" var visādi, atkarīgs no iesaistītajiem cilvēkiem. No mana skatu punkta, labāk mīlestība pāriet vienaldzībā, bet draudzība paliek draudzība. Mīlestība pāriet draudzībā varētu tad, ja abiem ir līdzīgi pārgājusi mīlestība, kas dabā notiek reti. Vienam pāriet, otram nepāriet, attiecīgi - kāda gan tur draudzība. Savukārt nav skaidrs, kāpēc tam, kuram mīstelība pārgājusi, pēkšņi savajadzējies...

Vai vīrietim pieklājas braukt ar mazu auto?
Interesanti, un kāda orientācija būtu vīrietim, kuram pieder, piemēram, trīs mašīnas, no kurām viena ir maziņa, bet cita - buss. Nekad neesmu dzirdējusi šādu aizspriedumu, un manā skatā dīvaini izskatās milzīgs džips Rīgas ielās, kuram pie stūres sēd vidēja apjoma vīrietis. Ne Rīgai tādu džipu vajag, ne arī vīrietim augums prasa lielu mašīnu.

Nabadzība - sods par slinkumu?
Jā, nez kāpēc šī diskusija ļoti vēdī pēc slavenā Marijai Antuanetei piedēvētā teiciena par maizes un kūku ēšanu. Paēdušas lielpilsētas peles gudri spriedelē. Lai izrautos no nabadzības, jābūt ir resursiem, un Mihailo Lomonosovs piedzimst viens uz gadsimtu. Aizbrauciet tepat uz patālākiem Latvijas laukiem, kur dzīvo cilvēki, pensionāri, kas dzīvo lauku mājās, kas nav piedzīvojušas remontu pēdējo...

bordeli covid laikaa
AivarsN, pārāk jau nu drūmās domās esi, kas notiek vai nenotiek pilsētās. tici man, arī Rīgā viss notiek, tikai ar to starpību, ka skaļi vaimanāt par to netā arī laika nav. :)

Lauku labumu tirgošana covid laikā
Anketā rakstīts, ka dzīvesvieta ir Rīga, Dārzciems. Es neriskētu pirkt produkciju, kas audzēta Dārzciemā. Un kur tur govi turēt, lai pie mājas piena tiktu, nav skaidrs.

Vai vēl joprojām ticiet vakcīnu efektivitātei un tai sfērai kopumā?
AivarN, "Ne jau visi ir pilnīgi egoisti. Normālam cilvēkam nav vienalga, ar ko indē viņa vecākus, bērnus un pat svešus cilvēkus." (c) - tieši no šādiem cilvēkiem ir jāpiesargājas visvairāk. Es labāk pati izvēlos, ar ko "indēties", nevis saņemu "rūpes" no tik misticistiski domājošiem personāžiem.

Vai vēl joprojām ticiet vakcīnu efektivitātei un tai sfērai kopumā?
Klau, AvarN, ieskaties savos med dokumentos, vai Tevi pret difteriju un stingumkrampjiem ir potējuši? Kaut vai bērnībā? Noteikti ir, padomijas sistēmā no tā nekur aizbēgt nevarēja, tad nu tāds pats vien vakcinētais tāpat kā visi citi esi arī Tu. Un Tavas visas runas kļūst divkosīgas.

Vai vēl joprojām ticiet vakcīnu efektivitātei un tai sfērai kopumā?
Man nav vajadzīgs nekāds itāļu ārsta video. Atradis īpašo, unikālo, super-truper autoritāti. :D Tepat parastās, tradicionālās ziņas pietiekami daudz publicē pārskatu par vakcīnu efektivitātes līmeni. klau, Aivar, Tu varbūt Sputņiku gribi, ko? Tā arī tad saki, nevis slēpies aiz itāļu dakteriem ;)

Kādi ir jūsu trigeri?
Tracina atkārtošanās, kad maļ uz riņķi vienu un to pašu. Jeko un jebkā.

Vai uz spēles likts cilvēku DNS?
Ja jau dzirdēji, kādā veidā potes mainīšot cilvēka DNS, varbūt arī varētu paskaidrot, kā tas notiks un galvenais - kāpēc? [sevišķi, ja ir tā piesauktā med izglītība] Un otrs jautājums: kura no vakcīnām mainīs, jo pastāv vismaz trīs atšķirīgi vakcīnu pret kovid darbības algoritmi?

TET
Tak bijušais Lattelekom. Pārsaucās.

Komandantstunda Latvijā
Vai, coldland, kādā sakarā vispār uz Tevi attiecas ierobežojumi, kas ir LV, ja Tu šajā valstī nedzīvo? Taču šūmēties nez kāpēc vajag, jēga kāda? Kā Tevi ierobežo Latvijas valdības lēmumi? Vecgada naktī, pusnaktī ar laivu pāri līcim grasījies irties, bail no robežsardzes kutera, ka nenoceļ no trases?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu