neratni_stasti

Sieviete (40)
uzzināt vairāk par neratni_stasti

12 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai jūs piekrītiet uzskatam? Nr.2
Pilnīgi noteikti nepiekrītu :D Zinu šādus pārus, turklāt ilgstoši dzīvo laulībā.

Kas tā ir par maņu?
Līdzsvars un koordinācija. Principā elementārākā pārbaude, vai nav bojājumi smadzenītēs.

Cc teātris
Mīļākais izteiciens - ņevinavata ja, on sam prišol. Angļu valodā teicieni nepielīp. Nav tā smeķa.

Kiviča grāmata
Nīče mani dziļā jaunībā ir sabojājis - sen vairs nelasu nekādas atklāsmju grāmatas da biogrāfijas, vieni vienīgi detektīvi un tamlīdzīgas "sēnalas". ak, jā, un vēl labi daudz anatomijas, fizioloģijas un citu medicīnas priekšmetu mācību grāmatas vienā lielā kaudzē.

Vislabāk apmaksātie darbi Latvijā .
Kardioķirurgs Ērglis gan jau arī nesūdzas par atalgojumu. Pieņemu, ka labāk pelnošie darbi tomēr ir tie, kuros cilvēks ir reāls specs. Nevajag iedomāties, ka naudu vienkārši akaļ met par to, ka Tu vienkārši esi.

Diētas liekā svara nomešanai un ķermeņa tauku sadedzināšanai.
Es kaut kā nesapratu, kāpēc tām trīm dāmām pārējie viesi, ieskaitot šī posta autori, nepaskaidroja spēles noteikumus. Tas viens. Otrs, ja jubilāre zināja, ka viesu vidū ir trīs ēšanas frīki, vai viņa to ņēma vērā, pasūtot ēdienu? Personiski manu draugu lokā ir divas veģetārietes, un es, pirmkārt, parūpējos, lai ēdiens būtu visām gaumēm, un, otrkārt, viešņām atnākot, paskaidroju, kurš ēdiens satur...

Bakalaura darbs
Pardon, bet kas tas tāds par bakalaura darbu, kurā pietiek ar literatūru tikai latviešu valodā? Tā ir šaura valoda ar mazu lietotāju skaitu un attiecīgi - mazu zinātniskās literatūras klāstu bakalaura darba vajadzībām. Ja vien literatūra krievu valodā nav patiesībā tulkojums no citām Eiropas valodām, tad būtu vismaz viena svešvaloda ar plašāku lietotāju skaitu. Lai gan principā vislabāk ir apgūt...

Vai Jūsu privātā dienasgrāmata ir pieejama publiskai apskatei?
Man ir līdzīgi kā Lūsei. Rakstīju dienasgrāmatu diezgan ilgus gadus, krāju kladītes kaudzītē. Gadiem krāju, pat nepārlasīju. Nemaz nezinu, vai kāds tur ir bāzis savu degunu vai nav. Pirms kāda aptuveni gada visus krājumus pārskatīju un palēnām iznīcināju. Man pašai vairs īsti nav aktuāli, kāpēc gan atstāt tos kādam citam pāršķirot, kad manis nebūs šajā saulē?

Telefoniska aptauja par pasta pakalpojumu sniedzējiem
Visdrīzāk normāla aptaujas veicoša firma. Interneta aptaujas, lai ko domātu netā sēdošie, joprojām nav tā labākā metode, lai aptvertu visus iedzīvotājus tādā veidā, kādā būtu jābūt pēc zinātniskiem kritērijiem. Ķert te kreņķi galīgi nebūtu vajadzīgs, rēķins ir uz aptaujas veicēju pleciem.

Esmu ģimenes ārsta meklējumos
Nju, es noteikti apkatītos sarakstā, kādas ir alternatīvas manā rajonā un ievāktu atsauksmes par ārstu. Un tad apstaigātu vizītē, iepazīties. Kurš patiktu, ar tomēģinātu sarunāt, ka es pie viņa reģistrējos.

Vai ´´ izvemtais´´ ir obligāti jāpreparē?
DanaL, nesatraucies, izlasīju. Vienīgi uzskatu, ka, ja jātur bura, tad līdz galam un konsekventi. Vislabākā neitralizēšana, kā jau te minēja, ir ignorēšana. Lieliski būtu, ja ignorēšana būtu kolektīva, tikai to te nevar panākt - pārāk daudz cilvēku ar pārāk dažādām vajadzībām.

Vai ´´ izvemtais´´ ir obligāti jāpreparē?
DanaL, Tu jau arī izteicies tajā tēmā, tā kā Tava piekrišana neapstiprinājās ar darbiem. Ja kas, vismaz puse komentāru tika izteikti naktī. Cilvēki, domājams, jutās vientuļi un vēlējās parunāties.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu