neratni_stasti

Sieviete (37)
uzzināt vairāk par neratni_stasti

69 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai večiem vajag sievieti"spīdīgu"ar paaugstinātām prasībām?
Leopardīne, es piesardzīgi izturētos pret vīrieša kārtas kolēģa atstāstiem, kā viņam ir gājis oHo. Kamēr pati savām acīm nepārbaudītu un neapskatītu, neņemtu par pilnu. Vīrieši arī māk ne tādus vien mednieku stāstus stāstīt. Manā darbavietā iepazīšanās netā netiek apspriesta pat kolēģu sieviešu starpā, kur nu vēl vīriešu.

Vai večiem vajag sievieti"spīdīgu"ar paaugstinātām prasībām?
leopardīne 12:47 - kā Tu to tik labi zini, cik profilu ir vienam lietotājam? Administrators esi? IP adreses čeko? :D Un tiešām dzīvē nav nekā interesantāka, kā vākt tādu pseido- info?

Vai večiem vajag sievieti"spīdīgu"ar paaugstinātām prasībām?
Ja lēdija spēj turēt latiņu, un spriežot pēc aprunātās personas komentāriem PA, viņa spēj - zaļos īkšķīšus vāc steriem, tad Tev atliek vienīgi uzdot šādus jautājumus. Gan jau viņa savu atradīs un dabūs, bet Tu paliksi tepat un gaudosi uz mēnesi.

vechi.jums nespid
Stipri pārspīlēti cipari. Nē, nu vēstules dienā 300 arī varbūt, bet ne jau no 300 lietotājiem katru dienu. 30 vēstules no 10 lietotājiem arī ir maza iespēja - pa kuru laiku lai cilvēks strādātu, ja visu dienu vēstules jāsūta? :D Te, oHo, nav tik daudz lietotāju, lai katru dienu rakstītu daiļavai, kas neatbild. Un vēl: tikko piereģistrētam nikam pastkastes ietilpība bija, neatceros cik, bet...

Kuram ir jāpērk prezervatīvi?
Savā gana garajā mūžā esmu piedalījusies un dažreiz pat pirkusi, ja konkrētajā brīdī man to izdarīt bija ērtāk. Gala ta beigās, man ir savas iecienītākās prezervatīvu "šķirnes" un arī vīriešiem tā mēdz būt. Bez pareizās "šķirnes" prezervatīva var gadīties, ka sekss nebūs baudāms :D

Nesavienojamas, kaitinošas lietas.
Grūti pateikt. Mani zeķes zandalēs netraucē, kamēr vien tādā paskatā vīrietis nav ieradies uz koncertu vai teātri, kur paredzēts iet uzvalkā. Man svarīga ir vīrieša spēja uzvesties un ģērbties atbilstoši situācijai, pārējais ir sīkums. Un otrādi, nespēja novērtēt situāciju un uzvesties atbilstoši tai mani kaitina.

Kāpēc sievietes sasniedz orgasmu retāk nekā vīrieši?
Kaut kā visi bez glāstiem ir aizmirsuši par emocionālo noskaņojumu. Pēc divu stundu pastaigas pa skaistu mazpilsētu saulainā laikā ar ugunīgu flirtu, vaginālo orgasmu var gūt da visgarlaicīgākā pozā tūlīt pēc tam, kad aizvērtas viesnīcas istabas durvis. Ikdienā parasti nav laika vai vēlēšanās nodarboties ar pareizās obstanovkas radīšanu, vot i izpaliek vaginālais orgasms.

Ne-savējo bērnu faktors attiecībās
Kur tad sievietei savus nepieaugušos bērnus likt? Uz ielas, vai? :D Ja viņš gribēja veidot attiecīgas ar sievieti, kurai bērni jau ir izauguši, tad tādu arī jāmeklē, viņai būs kāds strēķītis vairāk gadu. Savukārt galigi bezbērnu sievieti, protams, arī var atrast, bet tik daudz jau viņu arī nav, lai atbilstu visiem citiem viņa kritērijiem [gan jau tādi arī ir].

Vai 23.februārī svinēsiet Vīriešu dienu ?
Ja ar šo topiku nebūtu atgādināts, es pat rīt nebūtu atcerējusies, ka tāda diena bija. Neko negatavoju un negrasos gatavot. Arī sveikt nē. Tāpat kā neatzīstu Valentīna dienu un Helovīnus.

Kas notiek? bieži uznāk suicīda lēkmes? ko darīt?
Šī tēma ir muļķīga koķetērija ar publiku, domājams, lai piesaistītu uzmanību. Ja patiešām gribētu uztaisīt pašnāvību, sen būtu to izdarījis. Tas ir samērā vienkārši. Vismaz priekš tiem, kas skolā ir mācījušies, anatomiju, fiziku un ķīmiju. Ja nav, tad arī elementāro zināšanu, kas ļautu saštokot, čo pa čom, nav.

Pieskārieni attiecībās
Pieskārieni cilvēkam ir vajadzīgi ik dienas. Arī kā vienkārši apskāvieni, skūpsti utt. No bērna kājas. Ja nav bijuši pietiekamā daudzumā, tad izaug tādi, khm... kompleksaini, nepārliecināti un arī mīlestību izrādīt nespējīgi ļaudis.

Kādu akumulatoru--cik ampēru un kādi izmēri vajadzīgi Passat b5 1.8 20v?
Kāpēc pašai ar to jāmokās? Kad manam auto vajadzēja jaunu aķi, aizgāju uz bodi, pārdevējam pateicu auto marku, modeli, gadu un visu citu, ko viņš gribēja zināt, viņš apskatījās, kas manam auto der un ieteica vairākus variantus. Izrunājām variantu plusus/ mīnusus, vienu nopirku, pazīstams vīrietis nomainīja un jau braucu kuros gadu, nezinādama bēdu.

Būtnes ar «zilajām asinīm» mūsu vidū?? Kuras izskatās gandrīz kā cilvēki, bet tomēr nav? :)
Man domāt, ka Dž. Buša un V.Čērčila sejas atšķiras. Par Bušu grūti spriest, bet Čērčila seja man galīgi nerādās esat kaut kādā līdzībā ar ķirzaku.

Anālais sekss-izvirtība vai norma?
Dažādos laikos un dažādās kultūrās izpratne par normālo-nenormālo bijusi atšķirīga. Un tad? Atrodi tādu vīrieti, kas par anālo seksu domā līdzīgi Tev un dzīvo cepuri kuldama. Kur problēma?

Kāpēc sievietes mēdz būt arī tik lētticīgas?
Cilvēkam ir "palaimējies", ar nopietnām grūtībām dzīvē nav saskāries, ja ir saskāries, tad secinājumus nav izveicis, attiecīgi - saglabājis naivu skatījumu uz dzīvi + dāsna dvēsele + lielas ilgas pēc uzmanības.

Pašnodarbinātais
1. Vienkāršā ieraksta sistēma - kā jau pašndoarbinātajam parastajam; 2. Nea, max reizi ceturksnī, ja ir iemesls iesniegt VSAOI atskaiti, citādi reizi gadā ienākuma deklarācija un IIN avansa aprēķins; 3. Jap, dikti ērti; 4. IIN avansa pārrēķina iesniegšana vai kas tur vēl pēc likuma sanāk. IIN avansu tagad var rēķināt līdz pat 1. jūnijam, tad jau labi var noprognozēt, cik gadā būs; 5. Pš, pat...

Dāmas,vai tas ļoti iedragātu jūsu pašcieņu?
Sakta,... nesmīdini mani. :D Vai tad Tu tiešām ej uz randiņu ar selfijotajiem vannasistabā un pusplikajiem pludmalē? Selfijs vannasistabā pie spoguļa jau pats par sevi ir diagnoze! Saproti? Neapspriežama diagnoze. Tas pats par pusplikām bildēm pludmalē. Lasi: normāls vīrietis parūpēsies, lai viņam būtu puslīdz pieklājīgs foto vismaz neitrālā vidē. Ja tas bildē nav, nav arī sarunas un...

Dāmas,vai tas ļoti iedragātu jūsu pašcieņu?
Sakta, vai Tu sistemātiski ej uz "aklo randiņu". Vīrieša maksātspēju iespējams nolasīt no viņa ārienes pēc foto vien. /atzīmē treknu personisko pieredzi/ Protams, vēl ir ļoti laba metode - iepazīties ārpus neta. Tur jautājumi atkrīt pirmajās milisekundēs.

Dāmas,vai tas ļoti iedragātu jūsu pašcieņu?
Sakta, izlasi rūpīgi manu atbildi. Es saku, ka nav bijis tā, ka man tāds vīrietis IR PATICIS. Tas bija autora uzstādījums - ka patīk, bet nabags. Un es tiešām neesmu gājusi ar tādiem vīriešiem uz randiņu. Tā nav bijis. Tas, ka ir trūcīgi cilvēki uz pasaules, jā, protams, ka biezs! ´Taču es tādus satieku, veicot savu darbu vai ejot pa ielu, nevis uz randiņu.

Jautājums sievietēm
Galīgi neesmu greizsirdīga uz brāļa sievu. Mēs arī reti satiekamies un dzīvojam savas paralēlās dzīves.

Dāmas,vai tas ļoti iedragātu jūsu pašcieņu?
/Staņislavska balsē/ Neticu! Tā nemēdz būt! Nekad neesmu satikusi vīrieti, kas man patiktu [nju, kā autors apraksta] un lai viņam nebūtu naudas pat kino biļetei. cik uz šīs pasaules dzīvoju, neesmu satikusi! Attiecīgi visa šī saruna ir tikai par tēmu "kā būtu, ja būtu". :D

Vai anketās rakstat sīkas nepatiesības sevis uzpucēšanai.
Kā reiz garums un svars ir tie paramateri, kas anketā atzīmēti pareizi. Citi parametri ir greizi, taču nevis "uzpucēšanai", bet gan noslēpšanai. vot, tā man toreiz gribējās, kad reģistrējos, un nolēmu, ka mainīt neko šajos parametros netaisos.

Dilemma ar uzvārda maiņu ;)
Es brīnītos, ka tas var izraisīt tik būtisku konfliktu. Man likās, ka līdz kāzām vīru iepazīst pietiekami, lai varētu arī ko prognozēt par viņa vēlmēm uzvārda sakarā. Turklāt, ja topošo vīru mīl un grib būt kopā, vai tad ir tik ārkārtīgi liela nozīme tam, ka uzvārds, viņasprāt, nav labskanīgs? Īsi sakot, "uzvārds" tagad tapis svarīgāks par visu pārējo. Tad kas vispār ir viņu kopābūšanas pamats?

Audio transkripcijas cena
Cenu nosaka tas, par cik grūtu uzskata konkrēto darbu attiecīgajā firmā. Ar "grūtu" domā nevis grūtu Tev, bet grūtu cilvēkam, kurš to ikdienā dara regulāri, t.i., māk darīt. Jebkuram iesācējam tas ir pinķerīgs darbs.

Audio transkripcijas cena
Un kam Tev tāda info? :D Domā, ka ir kaut kāds netā izkārts cenrādis, tipa minimālā alga. Nav. Cik Tev firma piedāvās par to maksāt, tik būs. Vari piekrist vai atteikties, Tava darīšana.

Vai ienaidnieks var kļūt par Draugu?
Par draugu nevar, bet par sabiedroto gan var pataisīt. /personiskā pieredze/

Stokholmas dieta
Kāpēc tā diēta jāpieredz, ja ar svaru viss kārtībā? :D Tepat oHo ir viena fitnesa trenere, kas arī iesaka pareizu ēšanu, viņa bija izanalizējusi savā blogā šitamo diētu un pateikusi, ka sviests - tikai veselību sačakarēt, nevis normāli un sev draudzīgi notievēt. Tajā pašā laikā mana kolēģe tādā veidā atbrīvojās no 20 kg. Nezinu, kā viņai ar svaru iet tagad, bet viņai bija dzelžaina motivācija.

Vai esat čakli vai slinki ĒST-Gatavotāji?
Salātus dažreiz pērku, pārējo nē. Pelmeņi negaršo, visgaršīgākās kotletes sanāk man pašai, un tā uz priekšu :)

Par "vīriešu" un "sieviešu" darbiem :)
Man drīzāk ir darbi, kurus protu labi darītu, un kurus protu slikti darīt (nav treniņa) vai neprotu darīt :) Savam auto protu pēc skaņām diagnosticēt problēmas, taču auto riepu nomainīt, jāatzīst, neprotu, jo teorētiskā apguve bez prakses neskaitās. Spuldzes nomainīt protu, protu saslēgt dažādus vadus ar "bakstīšanas" metodi. Tomēr... ar krānu nomaiņu nodarbojas santehniķis, ar slēdzenes nomaiņu...

Uz ko būtu jābūt balstītām attiecībām?
Kad Tev rindā stāvēs vismaz pāris onkuļi ar naudas maisu un pāris onkuļi plikadīdas, tad arī redzēsim, ko Tu izvēlēsies. Kamēr tā nav, tā visa ir tikai plika ... runāšana :)

Par ko būtu jārunā?
Deisa, esmu likusi te tēmas, taču sadzīviskas, kur man tiešām pavilkusi liela ziņkārība. Jau uz sadzīviskām tēmām nākas saņemt komentāru, ka "pati glupa" vai totāli tapat pārprastai, aber politiku cilāt man vispār roka neceļas :)

Par ko būtu jārunā?
Manuprāt, vienmēr var padiskutēt par to, kas sabiedrībā aktuāls. Piemēram, mani pēdējās dienas interesē, vai kāds redzējis to Zebras sižetu ar Ušakovu un co un kā vērtē - bija info ok, ieguva ko noderīgu, interesanti? Delfu bezjēdzīgie komentāri tomēr ir grūti lasāmi, pieņemu, ka šeit varētu sanākt labāk, ja savācas lasītāji. Ilgu laiku mani interesēja, vai tad tiešām Baronas ielas jaunais...

Vērtību krustcelēs...
Tajās retajās reizēs, kad tādus cilvēkus satieku, tā arī domāju, proti, ka mēs no dažādām "frakcijām". Vienkārši esam dažādas, ne labākas vai sliktākas. Ja dāmas ir augstprātīgas, tad visvienkāršākais ir pasmieties un tīties, jo tērēt nervus, lai pierādītu ko savu, ir pilnīgi bezjēdzīgi.

Vai esi atkarīgs no negatīvām emocijām?
Nezinu, vai akurāt ķīmija, bet ieradumiem arī ir liels, ļoti liels spēks. Un, ja ierasts vienmēr tapt klapētai, tad neklapētai esot gadiem kaut kas pietrūks. Arī pazīstu vienu dāmu mazohisti, izskatās, ka viņu "ārstēt" nespēj nekas. Tā gan jau arī nodzīvos.

Kādi vīrieši visbiežāk sastopami iepazīšanās portālos?
It kā jau nosauktajos tipāžos var atpazīt arī kādu no šejienes satikto, taču ne jau nu tādā kariķētā veidā. Toties "ņemamo" kategorija nav paredzēta "pēc definīcijas". Tā ir tā grupa, kas reāli ir pagājusi raksta autoriem secen. :D

Eiropas gastronomijas reģions 2017
Neko, nav tik traki. Mūsu normatīvais regulējums paredz, ka, ja grib pašvaldības soc. pabalstu, sabiedriskie darbi ir jāstrādā. :D

Eiropas gastronomijas reģions 2017
Man atkal žēl, ka palaidu garām šo pasākumu. Manuprāt, superīgi! Runājot par finansu iespējām, es teiktu, ka vismaz daļa mazturīgo prosta neprot saimniekot, ir izšķērdīgi, palaiž naudu pa vējam, un tāpēc mūždien sūkstās. /atķeksēju trekni personīgo pieredzi, pēdējā laikā it īpaši esmu atskatījusies šādus personāžus/

Piektdiena 13!!!
Pirmā dzirdēšana, ka nevajadzētu pieņemt nekādus svarīgus lēmumus. būtu vajadzība, rpecētos, piektdienā, 13., ar mellu kaķi padusē.

Mantojums starp nepilngadīgu bērnu un tagadējo sievu
Man personīgā pieredze ir tāda, ka ar visiem šiem jautājumiem aizstaigā pie kāda notāra uz konsultāciju. Tam nav jābūt tam pašam notāram, kas nodarbojas ar mantojuma lietu, vienkārši, lai Tev apskaidro likumus. Vai Tu tiešām domā, ka oho atbildēs labāk nekā notārs? 14 EUR par stundas konsultāciju pie notāra jau nu gan nav daudz.

Vai jūs vakcinējieties?
enģelīte 10:08, tuberkulozes pote, cik man zināms, ir svarīga zīdaiņiem, pirmajā dzīvības gadā. Saurieši ir pilni ar zīdaiņiem, vai? Man domāt, ka nē. Varbūt kādus pieaugušos arī potē, bet ne jau nu standarta ierastajā kārtībā.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu