neratni_stasti

Sieviete (39)
uzzināt vairāk par neratni_stasti

43 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Personīgās sarakstes publiskošana (par/pret)
Kaut kā mazliet divkosīga man šķiet bērnu piesaukšana. Kaut kā izklausās, ka nevajag sodīt to tēviņu tikai tāpēc, ka šam ir bērni. Viņam kā tēvam pašam bija jādomā, kā tas atsauksies uz viņa bērniem, kad metās pīties ar attiecīgo jaVkundzi.

Interesee graamata
Pie reizes izkonspektē Latvijas Republikas Krimināllikumu, to sadaļu, kur runa par miesas bojājumu nodarīšanu. Viena valsts no citas tomēr atšķiras.

Brīnišķīgi citāti no grāmatām
Par to es domāšu rīt! - M.Mičela "Vējiem līdzi".

Sāpes kreisā pleca locītavā.
Iekaisums locītavā un norādītajā [doti nosaukumi] cīpslā. Tas vienmēr ir pietiekami nopietni. Vēlams, ļoti to ārstēt, bet šo darbību izveic ārsts.

Cik maksā jurista pakalpojumi? Cik maksā tiesa?
Es gan nesapratu, kāpēc "neliela" un "mantojuma" lietas kārtošanai ir nepieciešama tiesa. Ja neliels, tad varbūt nav to pūļu vērts? Un "mantojuma" kārtošanā tiesa jau nav tā biežāk izmantojamā instance. Šā vai tā, ir jāparēķina, vai paŗis tūkstoši juristu izdevumiem ir tā mantojuma vērti. Ja nav jau obligāti mantojums jākārto, var atstāt jautājumu bez virzības.

Vai var ´´izdzīvot´´ vispār bez telefona?
Cietumniekiem kā reizi nav.

Kā apturēt vienkāršo ļaužu dzīves līmeņa kritumu attīstītajās valstīs?
Autor, Tu pats esi pārpratis manu atbildi. Tā kā reiz ir vismaz par 4000 gadu vēstures posmu, tā rupji ņemot.

Kā apturēt vienkāršo ļaužu dzīves līmeņa kritumu attīstītajās valstīs?
Tāda sajūta, ka vēsturi autors nemaz nav mācījies. Tur jau sen viss aprakstīts - gan kā, gan kad, gan kādas sekas. Viss iet uz rinķi un jaunais ir tikai labi aizmirsts vecais [dažiem gan pat ne aizmirsts, bet viņiem vien zināmu iemeslu dēļ skolā savlaicīgi neapgūts].

Vai Saeimā ir vērts sēdēt ar pamatizglītību?
Neredzu problēmu! Var šos kadidātus izsvītrot, par konkrēto partiju nebalsot. Gala beigās - ir vērts paskatīties, ar ko šie kandidāti nodarbojušies līdz šim, vai vispār ir vadoša darba pieredze un pieredze lēmumu pieņemšanā.

Par darbošanos tiešās pārdošanas kompānijā
Sāksim ar to, ka es neticu tai iespējai, ka tie būs augstas klases eko produkti. Manā saprašanā eko produktiem ir īsi realizēšanas termiņi, lai viņiem saglabātos vērtība. Un kādi gan var būt īsi realizēšanas termiņi intreneta veikalā, kur prece jāpiegādā vēl uz kaut kādu pasaules malu. Protams, mūsdienās viss ir iespējams un ceļošana vairs neaizņem daudz laika, taču tik un tā - neticu, ka tie ir...

Ko tie krievi spiež mūs runāt krieviski?
Manuprāt, konkrētais strīds ir par kaut ko pavisam citu - par naudas taupīšanu LTV. Tas ir valsts uzstādījums, ka Latvijas televīzijā ir jābūt raidījumiem arī krievu valodā. Būtu normāli, ja, nākot uz raidījumu, latviešu ļaudis runātu latviski, un tālāk TV sagādātu tulkojumu. Taču tas dārgi izmaksā. Lai taupītu finanses, LTV spiež ļaudis uzreiz ekrānā runāt krieviski. NA sacēla šumu un tagad...

Rekomendācijas: Grāmata poltitoloģijā/politikā
Ja ievads priekšmetā, tad noteikti ir labāka grāmata nekā advancētais līmenis, kur jau jābūt priekšzināšanām. Man arī Ījāba teiktais un rakstītais patīk, kaut vai "Rīgas Laikā" publicētie un Delfos pārpublicētie raksti.

Atkārtota pieteikšanās uz mantojumu
Ja notārs ieteica vērsties tiesā, varbūt notārs arī atbildēja uz šo jautājumu - var vai nevar? Viņam būtu jāzina.

Pieklājības izrādīšana
Varbūt arī izturas vienādi, tikai man ir novērojums, ka dažas sievietes burtiski "neredz", ka viņām grib palīdzēt vai kratās no palīdzētāja vaļā. Tas gan viņām netraucē pēcāk teikt, ka neviena palīdzoša nav.

Apdzīvojama dārza mājiņa.
Gāzes balons un plītiņa. Pumpis, tualete pareizajā attālumā. Vasarai pietiek.

200 euro dienā restorānā
Aktīva braukāšana strādāt uz ārzemēm jau norit ašpadsmit gadus, bet tauta joprojām dzīvo patīkamos maldos par milzīgajām ārvalstu algām. Kaut kā tās ārvalstu dzīvošanas izmaksas regulāri aizmirstas.

Naktsmājas Viļņā
Nez, viss atkarīgs no tā, kādos pulksteņos ir ielidošana un izlidošana - cik h starpā, cik tālu vērts pērties prom no lidostas. Man tomēr svarīgāks ir pašas naktsmiers, budžets tam ir stipri pakārtota opcija. komforta vārdā varu samaksāt vairāk. Un Booking.com var atrast ļoti labus piedāvājumus.

Vai uzturēšanās iepazīšanās saitā dara jūs laimīgus?
Apmeklēju iepriekš minēto un sevi pazīstu jau kādu laiciņu. Ieradums, zinies, ieradums. Nevar tik saprast, cik kaitīgs, vai vajag cīnīties vai atstāt, kā ir.

Kā nokļūt ikea veikalā?
AtiG un AgateM, nekāds ne trolejbuss - tur iet tikai 16. autobuss (Garkalnes Mucenieki kā gala pietura) :D

Ceļošana Latvijā
Nju, es atkal izmantoju to, ka neiru vietējā. Prasu padomu, kā un kur nokļūt un visādi citādi. Un cilvēki uzreiz saprot, kāpēc te esmu, ko man vajag un palīdz. Ir, protams, arī gadījies, ka kamēr braucu pie meklējamā objekta, tam jau ir paziņots, ka esmu ceļā un kā izskatos, bet tas drīzāk ir smieklīgi un pat mīļi - cilvēki rūpējas :)

Arodbiedrības
"Neatkarīgā" arodbiedrība ir tikai viena, un tai šobrīd neklājas labi. :) Darbiniekus tiesā aizstāv tie paši LBAS juristi - nevis uzņēmuma arodbiedrības, bet jumta organizācijas juristi.

Arodbiedrības
Ir iespēja sazināties ar LBAS, tie var palīdzēt uzņēmumā nodibināt arodbiedrību. Vai arī LBAS strādā juristi, kas pakonsultēs, kā aizstāvēt savas tiesības.

Laiks labvēlīgs filmām
Billi, mūsu pašu ražojumu, iesaku.

Vai patiešām jums viss gāja tik gludi, ka nebija kur piesieties?
Vai tad Tev ir bijis daudz tādu gadījumu, kad Tu, izjūkot attiecībām, pati nesaproti, kāpēc "nesanāca"? Es cilāju prātā savējās, neskaidrību man nekad nav bijis. Un, ja kaut kas bija, tad pirms šķiršanās esmu bijsui gana uzstājīga, lai visus punktiņus uz i saliktu. Nez, kaut kādi jautājumi var rasties tikai pret kaut kādu skolas 6. klases simpātiju, kura pajuka, aber to jau nu noskaidrot vairs...

Par ko tad lielākais vairums taisās balsot.
Tā jau es Tev tagad iešu teikt, par ko es balsošu. Visādas šitādas neta puskoka lēcēju aptaujas jau nu pilnīgi nav nopietni ņemamas, jo tajās piedalās tādi, kuriem gribas netā izteikties, nevis visi, kas ies vēlēt. Un šī tēma ir lēta provokācija.

Saldēšana
Nepatīk saldēti produkti, uzreiz jūtu starpību, lai kādā veidā tie pēcāk būtu apstrādāti. Nesaprotu šo māniju, visu saldēt. Bietes, ķirbji un kāposti lieliski glabājas vēsā pagrabā visu cauru ziemu vai arī var savārīt dažādas "vīriešu zaptes". Kudiš labāk. Saldēti tomāti, manuprāt, ir nebaudāmi. Tad jau labāk salikt želejā, ja to šovasar ir tik daudz.

Ienākumu avoti.
Manuprāt, prostitūcija.

Avon konsultantiem
Nav jau nekas sarežģīts pamēģināt. Tad jau redzēs, vai atteiks vai neatteiks.

Vai grāmatvedēm ,ir tik slikti ar attiecibām?
Nezinu gan. Visas man zināmās grāmatvedes kā reiz ir "pie vietas", prot grozīties un attiecīgi arī vīrs/ vīrietis atrodas ātri. Pilnīgs pretstats 23:45 viedoklim.

Ko darīt tiem,kas nav fotogeniski ?
Interesanti ir cilvēku pašu izskata vērtējumi. Piemēram, 21:08. Apskatījos bildes, nesapratu, kur pats bilžu īpašnieks ir ņēmis, ka ir ne visai glīts. Ja gribētu pazīties, manu interesi mazinātu pavisam kas cits, kas redzams anketā.

Par vasaras laiku
Nebalsošu, galīgi nav tas svarīgākais šajā pasaulē, un par to jau gana daudz šķēpu lauzti, lai atkārtotu.

Ko darīt tiem,kas nav fotogeniski ?
Visu pareizi esi izdarījis - pavaicājis padomus PA, un ļaudis jau metušies Tevi apbērt ar risinājumiem. Nākamais solis gan ir vēl smagāks - kaut kas no piedāvātā būtu ne tikai jāizmēģina, bet jādaved līdz galam. Un tas var būt grūti!

Kā pasaukt viesmīli restorānā? Un kā ar dzeramnaudu, ja maksā ar karti?
Īsumā atbildot uz jautājumiem: 1) man nav problēmu pieiet pie viesmīļu pults, ja vēlos iet prom. Kas tur nepatīkams? 2) Ja dzeramnauda ir ieskaitīta rēķinā, to parasti atspoguļo ēdienkartē vai uz pirmčeka. Attiecīgi var apskatīties. 3) Dzeramnaudu mēdzu dot līdz 10% atkarībā no mana pasūtījuma lieluma un apkalpošanas kvalitātes. Viesmīlim, kas ir īpaši meklējams un gaidāms, ja mani kārtīgi...

Tiesības uz automātisko kārbu -> manuālo?
Interesants dzīvesbiedrs. Nekad neesmu sastapusi vīrieti, kas ieteiktu sievietei un vēl Rīgā braukt ar manuālo. Es gan braucu, un tāpēc parasti noklausos otrādos tekstus - kādā sakarā man nepieciešama tā nepārtrauktā vingrošana ar pedāļiem, it sevišķi, ja ir sastrēgumi. Neesmu tehniķis, nezinu, cik tādējādi var ietaupīt, taču ērtības viennozīmīgi ir automātam.

Tulzna
Nē, tieši otrādi. Durt un plēst tulznas nav prāta darbs. Ilgāk dzīs, vairāk sāpēs, lielāka infekcijas iespēja.

Dīvaina informācija EDS sistēmā
Es arī reiz līdzīgus brīnumus konstatēju (par tiem uzņēmumu nosaukumiem), un secināju, ka uzņēmuma nosaukums tiek norādīts pēc tā, kāds tam ir nosaukums TAGAD, nevis toreiz. Man par to bija škrobe, jo visi savulaik glaunie uzņēmumu nosaukumi ir pazuduši nebūtībā. Ja Tava Pareksa darbavieta ir Gjensidige pārpirkta, tad Tev tagad uzrādās šitā Gj.... Nodokļi ieskaitās, cepienam nav pamats. Par...

Mašīna
Sekojot Europas modei, kam tūlīt Latvija pieskries pakaļ, jāņem benzīnnieks, maza tilpuma, jo ekoloģija un ES regulas prasīs“savu! ---- Principā tas nozīmē, ka es varu joprojām palikt pie sava vecā vāģa :D Mazs motora tilpums, benzīns, tas nekas, ka opis pēc vecuma :)

Īpašais vasaras stāsts?
Khm, sienas šķūnī regulāri gulēju bērnībā. Vectēva mājā vietas nebija, visi viesi uz šķūni. Nez, šī pavasara iziešana no komforta zonas bija ceļojums un gulēšana tukstenī teltīs tur, kur pa nakti staigā daudz visādu zvēriņu un indīgu čūskiņu ar tuvāko apdzīvotu vietu pietiekami tālu, ka pretindi dabūt būtu problemātiski. Pagājšvasar, par spīti visam aukstajam laikam, stimulēju imūnsistēmu un...

Vadims Zelands un viņa grāmatas
Neesmu lasījusi, pat nezināju par tādu grāmatu. Esmu savulaik lasījusi Siņeļņikovu un Norbekovu - ir interesanti, dažreiz var kādu paralēli savilkt, bet man neder. Pārāk jau nu ir samudrītas manas smadzenes ar prasmēm/ vajadzību/ ieradumu reflektēt, uz mani vairs neiedarbojas "vienkāršas receptes".

Vai jūs tas ne šokē?
Tas pirmais gadījums, cik noprotu, nav Latvijā, to autore aizmirsa pateikt. Ja tas noticis Amerikā, tad vispār nav iemesla brīnīties. Gobzems vēl pirms mēneša likās čalis ok, bet nu jau sāk iet nost no sliedēm. Tikko izlasīju, ka Kambala grasās pievienoties Kaimiņa partijai. Ar šo manas vārgās simpātijas pret šo partiju ir izsīkušas.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu