neratni_stasti

Sieviete (38)
uzzināt vairāk par neratni_stasti

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Filmas Latvijas 100-gadei
Ko domājat par filmu ciklu, kas veltītas Latvijas 100-gadei? Šajā vasarā-rudenī dažas jau ir parādījušās uz ekrāniem - vai esat redzējuši? Piemēram, Vestēvs, kas bīstamāks par datoru, dokumentālā...

51 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Randiņš-NErandiņš.
Nju, ja meklē tiešām filtrus, lai neuzrautos uz šādiem tirliņiem, teiktu, ka vienu tādu "stop" zīmi Tava druška noignorēja, proti, "Žēlojās vēl ka te esot tādas princeses kas ignorē un neatbild uz normālām vēstulēm". Plus, ja es aizietu uz randiņu, secinātu, ka vīrietis ir neaļo, tad justos atvieglota, ja šis pateiktu, ka neiru viņa gaumē un beidzam randiņu pirms kino.

Darbs no mājām
Piedaloties aptaujās, pārāk daudz nenopelnīsi, vismaz noteikti ne algu un pat ne 1/5 algas valsts vidējās algas. tā - kaut ko klāt un mazliet, ilgākā laika posmā.

Sekssa jēlādas kažoki
Kā redzi, vismaz interneta diskusijās virsroku ņem tie, kas brēc par skūšanu. Mode, ne mode, bet cik diskusiju, tik viss vienos vārtos. Nez, kāpēc neviens ar tādu pašu sirsnību neapspriež zobu tīrīšanas biežumu, zobu diega lietošanu vai nelietošanu, un citus līdzīgus tikpat privātus jautājumus.

Tuvojas 8.marts...
Apsveikumus negaidu. Ja saņemšu, tad ok, pateikšu paldies.

Vāveres martā
Tik vien dzīvē tās problēmas kā spalvas... Ar veselību, bērniem, pašiem viss ir spīdošā kārtībā! Ech, apskaužu!

Alkohola cena augs?
Solvita, a par nodokļiem neapliekamo minimumu 0, lūdzu, ka ne...irs! 0 ir tikai tiem ienākumiem, kuri pārsniedz 1000 eur mēnesī un NAV apgādājamo. Tātad, tas skar nevis mazo algu saņēmējus, bet tādus, kuriem kaut kas ir. Un ja Tev ir auto, par kuru maksāt Octu, tad jau neko nabaga neesi.

Cik normāli ir tas, ka atvaļinājuma vai slimības lapas laikā sūta darbu uz mājām?
Nav citur daudz maz līdzīgi! Mani neviens nespiež ārpus darba laika nodarboties ar darba jautājumiem [ja nu man pašai kādu dienu ir štīmumgs vairāk pastrādāt, lai citu dienu notītos ātrāk], klientiem mans privātais numurs nav pieejams bez manas personīgas piekrišanas. Ja kāds atļaujas piezvanīt ārpus darba laika, tad dikti un gari atvainojas. Īsi sakot, ja Tev kāpj uz galvas, tad Tu to pats esi...

Kapec nelec aukstuma 2.0 audi benzins
Aķis?

Kā apturēt MR ?
3 nedēļu ilgas mēnešreizes? Khm, pa manam tur jau sen ir mazasinība, slābanums, vobšem, vēl mazliet un aiziesi pie tēviem no pārmērīga asins zuduma. Nopietni!

Komunālie maksājumi par dzīvokli ar centrālapkuri, cik?
Janvārī apkures rēķins Rīgā 1 eur uz kvadrātmetru. Mazākos apdzīvotības blīvumos jāpieskaita siltuma zudumi, kas notiek, piegādājot to labumu Tavai mājai.

Diagnoze HOPS
oHo ārstu konsīlijs saka, ka iesākumā būtu jāatmet smēķēšana (vai jāmaina darbs, ja strādā apstākļos, kas izraisa HOPSu). Bet fizioterapeita apmeklēšana jau nu gan būtu tikai ieskaitāms profilaksē, nevis ārstēšanā. Aber medikamenti būs jālieto ilgstoši.

Ko darīt ar smirdīgiem cilvēkiem?
Solvita, vispār jau runā tikai par savām izjūtām, nevajag nepārtraukti piesaukt tos citus cilvēkus. Da Tu nezini, ko viņi domāja, jebšu tomēr aptauju veici un visiem izprasīji viedokli? Starp citu, man jautājums, kas Tev traucēja rīkoties aktīvāk, piemēram, prasīt kafeinīcas darbiniekiem, lai viņi rīkojas vai jebko citu? Un kāpēc TIK spēcīgas emocijas/ sašutums par ikdienišķu situāciju?

Prognozēt seksualitāti?
Rodnij, no savas personiskās pieredzes un tikai raugoties, tikai daļēji piekrītu, ka "ja piemīt seksualitāte, arī ārējas izpausmes ir neizbēgamas". Protams, kaut kādā veidā jau izpaužas, taču nebūt ne vienmēr tā acīmredzami, klāri ārieniski etc., t.i., ar to es gribu pateikt, ka ne vienmēr seksuāla sieviete ģērbsies un uzvedīsies tik uzkrītoši kā piesauktā MM.

Prognozēt seksualitāti?
rodnij, tepat iepriekš bija teikts, ka jāmāk atšķirt seksualitāte no seksapīla. M.Monro demonstrēja savu seksapīlu, tobiš, vienkārši demonstrēja atbilstošu ārējo izskatu un dotumus. Aber seksualitāte [vismaz pa manam] ir tik tiešām dabas dota iekšēja vēlme un interese, seksa gribēšana un "darbīšana". Un gribēšana ar darīšanu var izpausties un var neizpausties apģērbā un aksesuāros, tur ir mazliet...

Izraēla / Izraksti par zāļu lietošanu
Kad man bija akūts iekaisums tā, ka lidojumā bija jāņem līdzi zāles, daktere arī iedeva izrakstu latviešu valodā, kuru bija jārāda tikai Rīgas lidostā [lidojums bija Šengenas zonas ietvaros]. Sarēķināju devu, cik man vajadzēs ārzemēs, un starpposmus, kad jāiedzer, lai atpakaļ braucot nebūtu uzrādāmo zāļu un attiecīgi - jāperas ar papīriem.

GOLF4 problēma!
Jāatzīst, ka Tava mašīna ir kaut kāds lūznis, ne Golfs. Varbūt saraksti visu problēmu sarakstu uzreiz vienā rāvienā, nevis pa atsevišķai tēmai? Man arī ir ceturtais Golfs, bet nu šādu vainu šim nav un arī autoservisu spēju atrast bez GPS palīdzības.

Iepazīšanās virtuālajā vidē
Pie plusiem ir tas, ka pastāv iespēja satikt cilvēkus, ar kuru ikdienā ceļi nekad nekrustotos, piemēram. Un pat, ja krustotos, tik oficiālos pasākumos, ka neformāla iepazīšanās nu nekādi nesanāktu. Otrs plus, ka viss ir dabūnams, neatejot no kases, tobiš, datora, ja vien ir vēlēšanās, var pazīties no rīta, vakarā un pat naktī. Savukārt, ja mani naktī uz ielas iepazīšanās nolūkos kāds uzrunātu,...

Nameja gredzens..?!
Savulaik tieši ar Laimoņa Pura grāmatām par zemgaļiem man visār radās interese par Latvijas vēsturi un arheoloģiju, tā ap 12 gadu vecumu. Iesaistījos attiecīgā pulciņā - i daudz ko iemācījos, i vēsturi krietni labāk zināju par vairumu klasesbiedru. Mani tas pamudināja uzzināt vairāk. Tāpēc atbalstu vešanu uz kino. Pati arī iešu, jo uzskatu, ka ir vērts redzēt. Gala ta beigās, var jau arī ar dēlu...

Sausās acs sindroms un redzes pasliktināšanās datora ietekmē
Ar vecumu visiem piemetas tālredzība (slikta redze tuvumā) un ar datoru tam nav nekāda sakara. Nepūt nu miglu acīs, autorīt :) Nju, un tas ir fakts, ka ar laiku veci cilvēki iegādājas gan lupu sīku burtu lasīšanai, gan brilles, gan vēl nākas sastapties ar kataraktu un citādām acu slimībām. Nevajag šokēties, vajag gatavoties.

Pareizrakstības pārbaude latviešu valodai
Drole & Bažik, Tilde gan piedāvā salikt komatus tekstos, divdabja teicienus un palīgteikumus standartā atpazīst. Ne vienmēr pareizi, taču opcija tāda ir gan.

Slimības lapa regulāri
Sāk šķist, ka tēma ir feikts: parastas sadzīviski risināmas problēmas tiek padarītas par kaut ko mega šausmīgu. Un klienti ir tādi necilvēki, ka vēl atklāti ņirgājas par autori. Neticu!

Ko jaunas meitenes meklē onkuļos? Iedvesmojoties no iepriekšējās tēmas
Diezgan jancīgi ir lasīt, ka tikai 35 gadu vecumā sieviete sāk saprast seksa "vērtību". Kaut kāda lēnā aizdedze :) Jā, protams, tur bioloģiskās šķēres un tamlīdzīgi, Zālītis savulaik brangi par to aprakstīja, un tomēr uzjautrinoši, ka šīs šķēres visur tiek vilktas laukā kā GRAND arguments.

Ko jaunas meitenes meklē onkuļos? Iedvesmojoties no iepriekšējās tēmas
Nū.... ko meklē? Vispār, oho ietvaros, es esmu pret lielu vecuma starpību, taču tas nenozīmē, ka neesmu tādu piedzīvojusi un nevaru pastāstīt, kas tad meitenes piesaista. Pastāstīšu reālu gadījumu iz savas prakses. Kad biju ~25, ne vienu reiz vien man gadījās ceļā vīrieši, kas 20-25 gadus par mani vecāki (45-50 toreiz). Veiksmīgi darījumu cilvēki, sportiski, izskatīgi, pat sirmie mati izskatījās...

Ko iesākt, ja vēstules atnāk vairāk kā var paspēt atbildēt?
Vai tad kaut kur ir noteikts, cik ilgā laikā ir jāatbild uz kādu vēstuli? Nav tak valsts iestāde, un arī tur termiņš ir divu nedēļu laikā. Attiecīgi - cik ātri gribi, vari, spēj, tik atbildi.

Jaunā Gada sagaidīšana..
Laskovijam laba atmiņa, manējā nespēj pat atgādināt, kā es svinēju pagājušo jauno gadu :D Zinu tikai to, ka svinēju.

negribu vairs dzīvot
Esmu pārliecināta, ka tādā veidā izdarīt pašnāvību, lai neviens neko nesaprastu, nav iespējams. Pat te pieminētā lēkšana okeānā no kuģa, sorry, tad cilvēks skaitās bezvēsts pazudis piecus gadus un radiniekiem no tā labāk noteikti nekļūst. Par dēlu: it kā piekrītu tiem, kas saka, ka nevajag glābt, lai vienreiz sāk domāt pats. Taču... man viegli teikt, tas ir garš process, kamēr iekšēji iemācās...

Izlasītais, kas paliek atmiņā...
Pieminēto interviju ar Pēteri Kļavu izlasīju pa diagonāli pusdienu laikā. Garlaicīgi. Šobrīd lasu Ingas Ābeles "Klūgu mūku", ko aizņēmos pēc tāda paša nosaukuma teātra izrādes noskatīšanās. Lieliska valoda, visiem iesaku.

Vai vēlaties sev vīru miljonāru?
Cik dzirdēju no nostāstiem, tad šovs ir vairāk par cilvēku (miljonāru) spēju veidot attiecības, nevis tikai visu pirkt. Un šajā rakursā esot interesants. /pati neesmu redzējusi, bet labprāt kādu sēriju noskatītos pēc šādas reklāmas :)/

Aizmirst būs grūti
Esmu satikusi, tikai neviens no viņiem šādi sevi nav reklamējis.

Vai nopirkt vīrietim gumijas lelli?
Nu, kur tad tik ilgi bija jāgaida, lai ieliktu pret-tēmu vibratora iegādei? Kaut kāda lēnā aizdedze, zinies :D

Mazvērtības komplekss, vai?
Es laikam iru viena no tām, no kā gaida atbildi autors. Elementāri: nevēlos, lai kurš katrs oho tirliņš 3x dienā skatās manu foto. :D

Ja līdzīgais pievelk līdzīgo, vai dažas profesijas jau pašos pamatos ir arī diagnoze?
Ne gluži tik tieši, bet sava saistība tur ir. Tehniskajās lietās, cik iraid novērots, svarīga ir ļautiņa interese par to, kā tas vai šis darbojas. Nereti cilvēki top par ārstiem, jo piedzīvojuši kāda tuvunieka smagu slimību vai bezpalīdzības sajūtu, redzot kādu mirstot. Protams, ka liela daļa psihoterapeitu par tādiem ir sākuši mācīties tāpēc, lai izprastu sevi. Ne velti viņu apmācība ir gana...

Pēc kādiem kritērijiem izvēlaties meisterus?
Līdzsvara labad atzīšos, ka es tikai spuldzes protu samainīt pati. Visos pārējos gadījumos a) zvanu pārvaldniekam; b) saucu meistaru. Tēvu, brāli, brālēnus lieku mierā vienmēr, kaut gan tādi man ir. Vīrieti arī parasti nemēģinu "likt" pie darba - vai nu pats izdara, jo prot un vēlas, vai nu saucu meistaru. Savas dzīves laikā esmu savākusies gana daudz labu meistaru telefona numurus, lai būtu, kam...

Pēc kādiem kritērijiem izvēlaties meisterus?
Gan auto, gan remonta meistarus sākotnēji izvēlējos pēc ieteikumiem, bet pēc tam jau vērtēju pati, kāda ir meistara attieksme pret paša solījumiem, darbu u.tml. Līdz šim visi saņemtie ieteikumi tiešām ir bijuši labi. Tādā veidā esmu kļuvusi jau par ilggadīgu kāda auto servisa klienti.

Cilvēki, kuri neizraisa seksuālu interesi.
Ēm, jāatzīst, ka savā dzīvē neesmu sastapusi cilvēku reproduktīvā vecumā, kas nebūtu seksuāli interesants pilnīgi nevienam pretējā dzimuma pārstāvim. Iespējams, nav interesants tiem, kuriem gribētos, vai neredz/ nepamana (kā klapes uz acīm) pretējā dzimuma interesi, taču tas jau ir kas cits. Attiecīgi ne tikai pie stilista jāiet, dažiem arī galva "jāpadakterē", lai ieraudzīto ko vairāk par savējo...

Dzīves mākslas akadēmija?
Man kaut kā FB ik pa brīdim rēgojas šīs akadēmijas reklāmas. Kaut kad vienu reizi reklamēja Žannas Dubskas lekciju. Sākumā pat apsvēru iespēju aiziet tīri Žannas dēļ, taču palasīju sīkāk programmu un nolēmu, ka 35 eur maksāt par to saturu gan nejūtu esam vērtu. Nāksies palikt bešā. Pašu kundzīti neesmu redzējusi, nevaru spriest, par ko runa.

Melot vai teikt patiesību?
Sāksim ar to, vai kāds Tev to prasa? Ik pa brīdim kāds kaut ko pajautā, bet retu reizi pirmajos randiņos, kaut kad vēlāk. Ja jautā, tad vērts galvu lauzīt, bet pašai skriet ar savu stāstu pa priekšu gan neredzu jēgu.

Vai esat izmantojuši sadaļu "Vakara plāns"?
Esmu izmantojusi spontāniem kino un iziešanas pasākumiem. Nez, mana pieredze ar VP ir tāda pati kā sarakstoties - iesākumā aši aprunājas, noskaidro, vai tiešām gribas iet uz konkrēto pasākumu, un tad, ja tiešām, tad dodas. Vienu reizi ieliktu arī ķeksīti, ka seksam, eksperimentam tā sacīt... nez, neviens no piedāvātājiem uzreiz gultu nepiedāvāja, tieši otrādi - pasēdē kafe, pastaigāties,...

Kad bija pēdējā reize, ...
Privātu vēstuli pa pastu ar apsveikuma kartīti grasos nosūtīt tuvākajās dienās. Ir cilvēki, kas ir sasniedzami tikai šādi :)

Kā veidot dialogu ar potenciāli negodīgu darba devēju
Cik esmu dzirdējusi, Norgē Tev CV būs jāveido pašai, tur, uz vietas. Šejienes CV ierakstiem diez ko lielas nozīmes nav, galvenais, ka ir izglītība un pieredze profesijā. Tā kā vari jau iztikt arī bez šī ieraksta CV.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu