neratni_stasti

Sieviete (37)
uzzināt vairāk par neratni_stasti

67 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai esat čakli vai slinki ĒST-Gatavotāji?
Salātus dažreiz pērku, pārējo nē. Pelmeņi negaršo, visgaršīgākās kotletes sanāk man pašai, un tā uz priekšu :)

Par "vīriešu" un "sieviešu" darbiem :)
Man drīzāk ir darbi, kurus protu labi darītu, un kurus protu slikti darīt (nav treniņa) vai neprotu darīt :) Savam auto protu pēc skaņām diagnosticēt problēmas, taču auto riepu nomainīt, jāatzīst, neprotu, jo teorētiskā apguve bez prakses neskaitās. Spuldzes nomainīt protu, protu saslēgt dažādus vadus ar "bakstīšanas" metodi. Tomēr... ar krānu nomaiņu nodarbojas santehniķis, ar slēdzenes nomaiņu...

Uz ko būtu jābūt balstītām attiecībām?
Kad Tev rindā stāvēs vismaz pāris onkuļi ar naudas maisu un pāris onkuļi plikadīdas, tad arī redzēsim, ko Tu izvēlēsies. Kamēr tā nav, tā visa ir tikai plika ... runāšana :)

Par ko būtu jārunā?
Deisa, esmu likusi te tēmas, taču sadzīviskas, kur man tiešām pavilkusi liela ziņkārība. Jau uz sadzīviskām tēmām nākas saņemt komentāru, ka "pati glupa" vai totāli tapat pārprastai, aber politiku cilāt man vispār roka neceļas :)

Par ko būtu jārunā?
Manuprāt, vienmēr var padiskutēt par to, kas sabiedrībā aktuāls. Piemēram, mani pēdējās dienas interesē, vai kāds redzējis to Zebras sižetu ar Ušakovu un co un kā vērtē - bija info ok, ieguva ko noderīgu, interesanti? Delfu bezjēdzīgie komentāri tomēr ir grūti lasāmi, pieņemu, ka šeit varētu sanākt labāk, ja savācas lasītāji. Ilgu laiku mani interesēja, vai tad tiešām Baronas ielas jaunais...

Vērtību krustcelēs...
Tajās retajās reizēs, kad tādus cilvēkus satieku, tā arī domāju, proti, ka mēs no dažādām "frakcijām". Vienkārši esam dažādas, ne labākas vai sliktākas. Ja dāmas ir augstprātīgas, tad visvienkāršākais ir pasmieties un tīties, jo tērēt nervus, lai pierādītu ko savu, ir pilnīgi bezjēdzīgi.

Vai esi atkarīgs no negatīvām emocijām?
Nezinu, vai akurāt ķīmija, bet ieradumiem arī ir liels, ļoti liels spēks. Un, ja ierasts vienmēr tapt klapētai, tad neklapētai esot gadiem kaut kas pietrūks. Arī pazīstu vienu dāmu mazohisti, izskatās, ka viņu "ārstēt" nespēj nekas. Tā gan jau arī nodzīvos.

Kādi vīrieši visbiežāk sastopami iepazīšanās portālos?
It kā jau nosauktajos tipāžos var atpazīt arī kādu no šejienes satikto, taču ne jau nu tādā kariķētā veidā. Toties "ņemamo" kategorija nav paredzēta "pēc definīcijas". Tā ir tā grupa, kas reāli ir pagājusi raksta autoriem secen. :D

Eiropas gastronomijas reģions 2017
Neko, nav tik traki. Mūsu normatīvais regulējums paredz, ka, ja grib pašvaldības soc. pabalstu, sabiedriskie darbi ir jāstrādā. :D

Eiropas gastronomijas reģions 2017
Man atkal žēl, ka palaidu garām šo pasākumu. Manuprāt, superīgi! Runājot par finansu iespējām, es teiktu, ka vismaz daļa mazturīgo prosta neprot saimniekot, ir izšķērdīgi, palaiž naudu pa vējam, un tāpēc mūždien sūkstās. /atķeksēju trekni personīgo pieredzi, pēdējā laikā it īpaši esmu atskatījusies šādus personāžus/

Piektdiena 13!!!
Pirmā dzirdēšana, ka nevajadzētu pieņemt nekādus svarīgus lēmumus. būtu vajadzība, rpecētos, piektdienā, 13., ar mellu kaķi padusē.

Mantojums starp nepilngadīgu bērnu un tagadējo sievu
Man personīgā pieredze ir tāda, ka ar visiem šiem jautājumiem aizstaigā pie kāda notāra uz konsultāciju. Tam nav jābūt tam pašam notāram, kas nodarbojas ar mantojuma lietu, vienkārši, lai Tev apskaidro likumus. Vai Tu tiešām domā, ka oho atbildēs labāk nekā notārs? 14 EUR par stundas konsultāciju pie notāra jau nu gan nav daudz.

Vai jūs vakcinējieties?
enģelīte 10:08, tuberkulozes pote, cik man zināms, ir svarīga zīdaiņiem, pirmajā dzīvības gadā. Saurieši ir pilni ar zīdaiņiem, vai? Man domāt, ka nē. Varbūt kādus pieaugušos arī potē, bet ne jau nu standarta ierastajā kārtībā.

Vai jūs vakcinējieties?
Kā pret kuru kaiti. Difterija - jā, gripa - nē. Zinu, ka no jaunmodīgajam potēm nepotētu vējbakas un B hepatītu.

CT izmeklejuma rezultati.
Es teiktu, ka arī vairāk par slēdzienu neko nesaprotu, labi, vēl tur dažus fragmentus par aknām un virsnierēm, kā arī aizkuņģa dziedzeri. Taču kopsummā ar šito papirusu Tev būs iet pie daktera, kas tur nosūtīja, attiecīgi viņš arī Tev iztulkos, kas un kā. Nez, sonogrāfija ar to man patīk labāk, jo pirms uzraksta izmeklējuma rezultātus, dakteris cilvēciskā valodā pasaka, čo po čom.

Mācēja taču kādreiz mīlēt, sow, what the F?
Khm, pat ja man būtu augstas un nezkādas ambīcijas, nesaprotu, kāda kādam citam gar to daļa? ko jūs no tām ambiciozajām gribat? Kas ir, vai tad manas ambīcijas kādas ēst prasa? Pati tās loloju, pati uzturu un pati ar tām dzīvoju :)

Mācēja taču kādreiz mīlēt, sow, what the F?
Starp citu, runājot par galveniem ikdienas mīlas virzītājspēkiem, nav jādomā tikai par naudu un kases aparātu galvā. Vērtēja saimnieciskumu, saticīgu raksturu, labu dzimtas slavu vairākās paaudzēs, proti, tādas stabilas un fundamentālas vērtības, kas nepieciešamas ikdienas kopdzīvē, nevis tādas gaisīgas lietas kā mīlu. Te bija un te vairs nav, tikai dzejnieks žēli raksta.

Mācēja taču kādreiz mīlēt, sow, what the F?
Kas attiecas uz dzeju, tad tai ar reālo mīlu ir mazs sakars. Dzejniekam ir (ir bijis) talants, attiecīgi - saasinātas jušanas un tad nu viņš skaisti raksta. Kādreiz tika augsti novērtēta prasme skaisti runāt. Tātad - jo skaistāk, jo skaļāk aplaudē klausītājs, aizkustināts par augstām sfairām. Aber šīs daiļās mīlas izpausmes ikdienas dzīvē, domājams, neko daudz neatšķīrās no mūsdienām. Vismaz...

Ko jūs teiktu par tādu vīrieti?
15:23 Sagribēji :D 13 bērnus bija veiksmīgi dzemdējusi, kāpēc lai būtu jāsatraucās, kā tiks galā ar 14-to? Ne tie laiki un tikumi.

Kas vairāk dominē virtuālā tēla veidošanā - rakstītais vai tomēr bilde?
Pieredzes apmaiņas ietvaros "tēls" veidojas no izteiktā viedokļa. Bilde, ja ir, ir tikai tāda vizuālā info, kā tad izskatās viedokļa izteicējs.

Komplimenti
Patiess kompliments un no sirds rodas konkrētā situācijā, un tādos nekāds visskaistākā vai visgudrākā nestrādā. Un vispār. Es saku komplimentus vīriešiem, pat ne komplimentus - vienkaŗši novērtēju un izpaužu savu sajūsmu, ka konkrētais vīrietis ir foršs, prot to vai šo, vai nez kādas vēl siltas jūtas man izraisījis.

edienkarte attiecibas- gjimene
Vienīgā pieredze reiz bija iet ar vīrieti-veģetārieti uz attiecīgu ēstūzi un ēst kaut ko tur ar sēnēm. Mana tolerance pret atšķirīgu ēšanu spēj izpausties tikai šādos ierobežotos apmēros. Sadzīvot ilgstoši diez vai spētu :)

Par sūtījumiem no arvalstim un vispar LV situacija
Nu gan sacēli brēku ūdensglāzē. Tevis norādītajā rakstā viss paskaidrots, nesaprotu, ko Tu te aurē. Ja viena ģimene un kopīga mājsaimniecība - nekas nav jādeklarē un neko neatvelk. Daudz Tev kaut kādu radu un draugu, kuriem Tu no ārzemēm gadā pārskaiti vairāk par 1425 eur? Cik tad ir tādu? Es, piemēram, nevienam ne-radiniekam tik daudz neskaitu, arī Latvijā dzīvodama.

Sievietes ar"bumbām"..
Nju, vājiem večiem jebkura sieviete liksies ar "bumbām", stipriem večiem tāda neliksies neviena sieviete. Āmen!

Jebkas virs 170cm un 60kg nav sieviete?
Lieliski! Pēc Taviem mēriem, es neesmu sieviete, un mani tas ļoti iepriecina. Ir samērā briesmīgi atbilst standartiem, kurus uzliek kāds "nevainīgslohs" :D

Seksuālā spriedze, seksuālā ķīmija.
Nju, pārāk daudz to parametru nav, pēc kā vērtēt savu tipu. Nju, bomzis bez zobiem te netiek izskatīts kā apspriešanas vērts variants. Citādi ir patikuši gan īsi, gan gari, gan ar matiem, gan bez matiem, gan glauni ģērbti, gan saplēstās strādnieku biksēs [ech, dažreiz izskatās nāvīgi seksīgi]. Reiz tramvajā piesaistīja uzmanību vīrietis, kas izskatījās viegli dzīves pabružāts, bet kas par...

Vai kāds kādreiz ir klausījies un kāpēc?
Vēl ne tik sen klausījos. Pieder pie svētku rituāla, it sevišķi, ka viss notiek dzīvoklī un raķetes šaut nav paredzēts.

Vai grūtniece ir iekārojama?
Tā kā iedvesma tēmai ņemta no kino, mana atbilde arī būs no kino. Krievu seriāls "Izmeklēšanas noslēpumi", viena no pirmajā sezonām. Galvenā izmeklētāja gaida bērnu nomer divi, ir jau mēnesī septītajā. Un tad dialogs ar vienu tipa kriminālo autoritāti, kurš vinai piedāvā stāsties intīmajās attiecībās. Izmeklētāja šim prasa, vai viņu nemulsina tas, ka viņa ir stāvoklī, uz ko "autoritāte" atbild,...

Grāmatas
Šodien kā reizi bodē pacilāju Rubeņa grāmatu, pašķirstīju un noliku atpakaļ. It kā jau atsauksmes esot labas, bet man tad labāk patīk Arkādija Panca vēl grāmatnīcās pieejamā grāmatiņa. Lētāka un nenoliedzami dzīvesgudra. Lai gan neko tādu ūber jaunu nepasaka, Pancs pratis salikt pareizos uzsvarus, aiz kam man viņa grāmata ļoti patīk. Izdota gan viņa tika pirms ~2 gadiem.

Grāmatas
Tā viltīgi noformulēts, taču 99% izklausās no fantastikas sērijas. Es pērku un lasu g.k. detektīvus, no citiem žanriem - pa drusciņai.

kur paliek ieraksts
Jau pirms kaut kāda laika DG sadaļā ir ieviesies kaut kāds gļuks. Tāpēc arī nepievieno. Ne tikai Tev, nepievieno arī citiem. Ja pievieno, tad tikai tiem, kas kaut kā izpildās. Laikam saimniekam vienalga, jo salabots nav līdz šai baltai dienai.

Ziemassvētki padomju laikā!
Velcies uz kašķi. Mani vecāki nesvinēja un līdz 90.-to sākumam nezināju, kas tie tādi.

Kur vieglajam auto jāatrodas ugunsdzēšamajam aparātam?
Manā gadījumā aiz autovadītāja krēsla - ērtākā vieta. Zem mana beņķa traucētu braukšanai, būtu vairāk šaizes nekā labuma.

sveiki, vai kads var palīdzet partulkot tekstu?
Visā visumā es teiktu, ka, ja tas ir mācību priekšmeta ietvaros, es ieteiktu tulkot pašai savu prātiņu un rociņām. Nav nekas baisi sarežģīts. Citādi kā tad būs, arī tad, ja pašai būs jājauc zāles, arī oHo padomu prasīsi? :D

Pameta dēļ tā ka netaisiju minjetu.
Būtu teikusi, ka Tu taisi minjetu tikai tam, kurš Tevi precēs, pārējiem ņi, ņi. vot, būtu tikusi zem aubes, a tā - palieci bešā pavisam :D

Kāpēc minjets netiek uzskatīts par pataloģisku izvirtību?
Kā tad netiek? Tiek! Tu pati ar savu jautājumu nodemonstrēji, ka Tu to uzskati par izvirtību. Tātad viens "uzskatītājs" ir.

Vai Jūs varētu veidot attiecības ar ar invalīdu, kuram/kurai ir fiziski defekti?
Nav viennozīmīgas atbildes. Atkarīgs ir a) kādi fiziski defekti un kādā veidā tie ir iegūti, b) kā viņš pats pret to izturas un ko prasa no citiem cilvēkiem, c) kā spēj par sevi parūpēties. Ir atšķirība vai zaudēta viena roka, vai cilvēks pilnībā sēž ratiņkrēslā un spēj pakustināt tikai galvu. Ir atšķirība, vai invaliditāte iegūta karojot, ar moci nejēdzīgā ātrumā drāžoties pa šoseju vai no...

Cik prasīt atlīdzību?
Autore, Tava 12:05 nosauktās summas robežas kopumā ir ok. Taču tās ir pārrunājamas/ diskutējamas. Jau tas vien, ka iet uz izlīgumu, ir labas gribas demonstrējums, tāpēc summai jābūt tādai, lai cilvēks varētu atkopties bez stresa par ienākumiem un izdevumiem + mazliet pa virsu, jo cilvēkiem, kad rēķina izdevumus, ir nosliece tos rēķināt mazākus, nekā tie patiesībā būs.

Mūsu dators izvēlējās jūsu numuru
Tas darbs patiesībā ir smags, un, ja cilvēks runā pieklājīgi, tad patiesībā... vai tad Tev ir tik grūti veltīt mazliet laika un atbildēt? Klausuļu nolikšanu atbalstu tikai tad, kad cilvēks maļ savu, neklausoties Tavus protestus a ļa "davai vēlāk", kur jūtams, ka viņš Tevi "nedzird". Pārējos gadījumos atbalstu atbildēšanu un tā arī esmu darījusi.

Vai ir vēl kāds, kurš neiepērkas Maximā?
Neiepērkos tāpēc, ka arī iepriekš neiepirkos. Nepatika preces kvalitāte. Esošā reklāma par Latvijas svaigajiem dārzeņiem uzjautrina, jo bildē vismaz daļa no dārzeņiem Latvijā aug labi, ja vasarā. Daži neaug vispār. Tāpat arī neatzīstu haltūraini jaunbūvētās dzīvojamās mājas. Bet, kas attiecas uz principiem un sirdsapziņām, atzīšos, ka mani reāli kaitina šie patētiskie saukļi. Par cilvēku liecina...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu