neratni_stasti

Sieviete (41)
uzzināt vairāk par neratni_stasti

15 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Mīļie firnesa draugi, kāds nevar atsūtīt kādu pirma mēneša iesākuma(atsāksanas) programmu
Saprātīgi ļaudis pēc traumas, lai atstāktu fizisko aktivitāti, vēršas pie fizioterapeita. Vismaz uz pāris konsultācijām. Neviens video mūžam neparādīs to, kas šādos gadījumos ir svarīgi.

Galvaspilsēta un viss ap to!?
Kas īsti ir Rīgas brīvais puisis, a? Jauns, izskatīgs un saprātīgs vīrietis, labām manierēm, kas cēlies no kādas pilsētas Vidzemē, izstudējis un strādā Rīgā, regulāri braucot uz dzimto pilsētu, pieder kurai no kategorijām? Aprakstu reālu cilvēku, tikai nesaprotu, kurai grupai pieskaitīt. Nekādu "izlaidību" viņā nemanu.

Vai man liekas ka autoservisi muus cakaree?
Nezinu, manuprāt, darbojas vecais labais princips - ja esi servisa pastāvīgais klients, tad par Tevi tur lielāku rūpi, nekā tad, ja, garām ejot, ienāci. Man ir svarējais gadiem, viņam par manu vāģi ir visi pieraksti, cenas - paceļamas.

Mieža grauds
Nez, aptiekā bez receptes neko sakarīgu vairs nedod. Mana metode pēdīgās divās reizēs bija vienkārša - paciesties pāris dienas. Ja ar imūno sistēmu kopumā ir ok, tad pats pāries/ iznāks laukā.

sanatorija egle lietuvā
Vispār jau 3 procedūras dienā ir max, kas ir veselību uzlabojoši, vismaz pēc rehabilitācijas priekšsrakstiem. Kas nāk par daudz, tas jau top par skādi.

Nodoklu atmaksa
Trīs mēnešu laikā ir oficiālais termiņš. Ja iekrīt ātrāk, tad deklarācijas pārbaude bijusi viegla.

Psihologa ētika
Domāju, ka drīzāk nes cauri, nevis reļas pētījums. Normālās mācību iestādēs pastāv ētikas prasības, kas paredz informēt cilvēkus un iesaistīt tos pētījumos tikai uz brīvprātības principiem. Ja tā nenotiek, ir pamats sūdzībai, un darba autoram - ziepes.

temperatūra dzīvojamās telpās
Komfortabli kā reizi ir vēsāks, termometra nav, nezinu, cik šobrīd silts ir dzīvoklī.

Mugurkaula jostas daļas deformējoša spondilrtoze, PREVALĒ ARTOZE . Kas tas Ir ?ir
Stresa lūzumi nozīmē, ka ir mazi lūzumi mugurkaula skriemeļos, kas rodas no lielas fiziskas slodzes mugurkaulam - vai darbs saistīts ar biežu noliekšanos un smagumu celšanu? Tur ir pie fizioterapeita jāiemācās ergonomiski pareizas darba pozas, un jāstiprina muguras muskuļi, kā jau te vairāki ļauži teica. artroze = artrīts mugurkaula locītavās. Principā ar vecumu visiem ļaužiem mugurkaulā...

Pārvietošanās svētku laikā.
Es arī izlasīju to ASV pētnieku prognozi un domāju, ka viņi ir pārspīlējuši, attiecīgi viņu labvēlīgākais scenārijs varētu būt mūsējais. Izskatās, ka mēs katrs dzīvojam savā pasaulē, jo manis satiktie cilvēki gan uz ielas, gan sabiedriskajās vietās uzvedās adekvāti - pasmaida, distanci ievēro, savus pirkumus paņem un dodas tālāk. Bez īpašas ņemšanās.

Attiecības ar sejas maskām
Neko, ar to masku uz deguna lieliski var parunāt. Ķirurgi ar māsiņām ne tādus vien jokus plēš starplaikos ar šiem uzpurnīšiem uz deguna.

Vai jums ir uzrakstīts testaments?
Variantu nav daudz, tos pašus aptver likums. Tā kā nav vērts pūlēties.

Noklusēt=melot?
Starpība ta kāda? Uzzināsi, ka korona vīruss, būsi laimīgāka?

Kas tik svarīgs pasaulē notiek?
Gribi zināt vienu no versijām, papēti, kādas politiskās jezgas bija sākušās pirms sākās vīrusa izplatīšanās :)

Kā apturēt koronvīrusa izplatību
Izskatās, ka tuvu tam arī notiks. Varbūt ne tik drastiski kā Ķīnā, taču publiskie pasākumi atcelti un ceļošana ar nākamās nedēļas sākumu vairs nav iespējama. Personīgais ieguldījums ir tāds, ka visur eju kājām (neizmantoju sabiedrisko transportu), ēdu mājās (izejvielas biju sastiepusi jau tad, kad LV vēl nekā nebija), strādāju mājās. Reizi dienā izeju sparīgi pastaigāties, jo plaušas ir...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu