neratni_stasti

Sieviete (37)
uzzināt vairāk par neratni_stasti

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Friziera nomaiņas biežums
Visā pieaugušas personas dzīves laikā man kopsummā ir bijuši 4-5 friziermeistari, t.i., gadiem esmu uzticīga vienam un tam pašam, līdz kamēr tomēr nobriest lēmums pamainīt. Vēlēšanās mainīt frizieri...

Tēja un kafija dienas garumā
Ārkārtīgi garšo melna tēja, varu izdzert trīs vai četras lielas krūzes pa dienu. Taču visu prieku bojā lasītais, ka melnā tēja visvairāk skalo kalciju ārā no organisma, tātad ir kaitīga. Kad dzēru...

90 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

par attieksmi ...
Katrs grib tapt pieņemts tāds, kāds viņš ir. Tikai dažiem ļaužiem ir samērā greiza izpratne, kā to panākt. Jāatzīst, ka es nemēdz viņiem novēlēt atrast to, ko meklē. Ja uzskatu, ka negribu kontaktēties, tad negribu un sarunu beidzu.

Kā iztīrīt piekakātu dvēseli?
Ar šaupeli, slotu un lupatu. Vēlams izsmidzināt patīkamu aromātu pēc iztīrīšanas.

Kāpēc Latvijā, Rīgā, ir tik ļoti daudz ceļazīmes?
Nju, nez, es skatos un uztveru ceļaszīmes, kas par problēmām? Svešās vietās vispār - kā gan es zināšu, kur likties ar savu auto, ja nebūtu ceļaszīmes? :) Būtu labāk Zebra uztaisījusi sižetu par to, ka autovadītāji vairs nezina, kas ir papildsekcija. Reāli - manā rajonā ir divi lieli krustojumi ar papildsekcijām, katru dienu skatos uz ļaudīm, kas brauc pilnīgi šķērsām. Un jāsaka, ka pēdējā laikā...

Benīns + Dīzelis
Iveta, ņemot vērā, ka neviens padoma devējs "braukt" pēc tam nebūs tas, kas maksās par Tava auto remontu, ja kaut kas notiks, es noteikti klausītu savam servisa meistaram. Ceru, ka Tev tāds ir. Nekas neesmu ņēmusi nopietni oHo veču padomus auto lietās. Mans meistars, mans serviss, ja viņš saka, tad jā. jo tad, ja pateicis greizi, viņš arī uzņemās finanšu saistītas par to "greizi". Vismaz manējais...

Humora diskriminācija
Tāda tika ieviesta jau sen, kopš Ugunskura Kurinātājam noliedza iespēju likt tēmas PA. Toties paši moderatori ielikt ~ 10 anonīmas tēmas par auto, moto, tehno lietām, un tad attopies situācijā, ka it kā tēma ir, bet komentēt ir garlaicīgi.

Neatvairāms piedāvājums! Meičas, naļetai!
Ai, ko var ņemties. Tajā sludinājumā nav tak teikts, ka tie 2500 eur ir par vienu reizi. tur teikts, ka mēnesī, bet reižu skaits nav atrunāts. skaidrs tikai, ka viens seanss būs stundas garumā, aber ko tas ļautiņš stundas laikā darīs, tas nav atrunāts. Beigu galā var sanākt tā, ka tie 2500 eur galīgi nebūs to moku vērti. Nekāds value for money.

Kādi ir tie vīriesi kas ilgus gadus sēž portālā un neko atrast nevar?
Kā Tu zini, ka nevar atrast? Tas, ka tusē šajā portālā, galīgi nav rādītājs tam, ka atrast nevar. Visu redzošā acs esi? :)

Kāpēc atsakās iedot savu numuru,ja vienojāmies sazvanīties?
Autorīt, neesi tik nopietna. Nestāsti man ar putām uz lūpām to, kas ir pašsaprotami. Protams, ka sarunā var daudz ko uzzināt. Taču tik pat lielā mērā jau sarakstē var sajust - dot šitam numuru, būs zvanītājs, vai nedot, jo nebūs. Čutoņa... ko saka Tava čutoņa? Kad staigāju uz randiņiem, esmu darījusi visādus brīnumus - telefonu devusi un nedevusi, gājusi uz dullo, bez bildes apmaiņas sarunātiem...

Kāpēc atsakās iedot savu numuru,ja vienojāmies sazvanīties?
Vizualizēju "laižas lapās"- pagrābj lapiņu ar telefona numuru un jož prom, ko kājas nes. Tā kā tas ir vienīgais papīra gabaliņš, uz kā uzrakstīts numurs, un numura īpašniece to atcerēties no galvas nesēj, tā skrien pakaļ vīrišķim ar lapiņu tikpat izmisīgi, kā tas bēg... Nē, nu, vai tad no sarakstes nemaz nevar saprast, vai būs zvanītājs vai nebūs?

Lieldienu sakarā, vai ir kulturāli visās malās atveidot mirušu cilvēku mirušā veidolā…
Kāds miris cilvēks, augšāmcēlies tak! Un kremētu tuvinieku pelnus dažs tura uz kamīna dzegas. Jautājums: vai Tevi kāds spiež darīt to pašu?

Kam ir lielāka nozīme-garīgām vai materiālām vērtībām?
1/3-1/2 pirmajām un 1/2-2/3 otrajām. Vobšem, abām vērtībām ir nozīme, visu izšķir konkrētā vērtību kombinācija.

Sievišķība un seksualitāte
Šādā pašā autora garā neko vērtīgu piemest nevaru, pārmēru jau daudz dogmu un nezināšanas, atsaucoties uz a ļa vēdām kā vienīgo un īsto mācību. Tikai šauri svārki padara sievieti lēnāku, kas noteikti nav vēdu ieteiktais svārku stils. Tieši otrādi - tur visādi plandoši gari brunči būtu gluži cieņā, tak ar tiem var lieliski paskriet un visus darbus apdarīt. Laikam nekad neesi mēģinājis, vot i runā,...

attiecības
Cik esmu dzirdējusi, mainās attiecību modelis tādējādi, ka kaut kur R-eiropā sievietēm iesaka nestaigāt īsos brunčos, lai neprovocētu islāmticīgos jaunekļus, kas pie tā publiskās vietās nav pieraduši. Par daudzsievības lagalizāciju gan nekas nav dzirdēts, i šajā jautājumā arī islāmticīgajās valstīs nav nekādas kopīgas vienošanās. Piemēram, Turcijā un Irānā lielākais vairums laulību ir ar vienu...

Dēļ kādām sievietēm tad vīrieši stāv rindā?
Paziņu lokā esmu dzirdējusi par tādām sievietēm, vienu pazīstu arī tuvāk. Kāda viņa ir? Saimnieciska, konkrēta, rūpējas par visiem "savējiem", atbildīga, izskatīga, vienmēr glīti safrizējusies un saģērbusies (domājams, pievilcīga vīriešiem). Kopā četri bērni. Šī konkrētā strādā par skolotāju prestižā Rīgas skolā.

Vai vienmēr pildat savus solijumus?
Tak vajag ar galvu domāt pakaļ, kad uzklausi solījumus :D Ja redzams, ka solījuma izpilde prasa lielu piepūli no konkrētā cilvēka, ir jāuzmanās. Protams, ka man arī ir gadījies kaut ko nopūdelēt - aizmirst, pārcelt solījuma izpildi uz citu dienu un līdzīgi. Mēdz rasties kaut kādi nepārvaramie apstākļi. Vai tā skaitās solījuma neizpilde, kad es to izdarīju nevis vakar, bet šodien? M?

Gudribas zobs
Katram savs, tas atkarīgs, cik plats ir Tavs žoklis - savietojas visi zobi vai nesavietojas. Var aizstaigāt vēl pie kāda ārsta, bet, ja 2-3 saka vienādi, tad gan jau pŗatīgāk ir klausīt.

Gudribas zobs
Manējie gudrības zobi braši stāv žoklī, izauga nemanot, nekad neviens nav piedāvājis raut laukā. Brīžiem pat nesaprotu, par ko cepšanās, jo personīgā pieredze ir vairāk kā lieliska. Nju, labi, labi, saprotu, saprotu, ka citiem šauri žokļi un zobam nav, kur izaugt :)

Tēja un kafija dienas garumā
Mans organisms ir pacietīgs - diezgan ilgi ļauj man grēkot, kamēr vienreiz saka "stop!", tāpēc kaulu veselību labāk nepārbaudīt :), jo tad atkal nākas papūlēties ar "atjaunošanas darbiem". Pagaidām tādu īstu "stop" nav teicis, bet šīs nedēļas sākumā padeva ziņu, lai sāku lietot saldo krējumu (ne pienu) klāt pie tējas. Rezultāts - man gribas tikai vienu lielo krūzi melnās tējas dienā, ne vairāk....

Jauns puisis un sieviete - plusi un mīnusi ?
Es atkal uzdotu jautājumu, ko savam dēlam neesmu emocionāli kā mamma iedevusi, ka viņam nepieciešama vecāka sieviete. It sevišķi, ka tajā vecumā atšķirību jūt vairāk, nekā vēlāk. Lai gan pagaidām satraukumam varbūt arī nav iemesla - dēls "trūkstošo" paņems, nobriedīs un gan sameklēs citu sievieti (agrāk vai vēlāk, iespējams, tikai pēc kādiem gadiem desmit).

Kādas pirkt acu lēcas?
Atšķiras parametri gan. Lēcas vajag vājākas. Mierīgi aizej uz optikas salonu, un Tevi tur uz vietas nokonsultēs.

Gulami
Nav ne mazākās saprašanas, kuri restorāni tad pieder piesauktajam personāžam. Būtu kaut vienu nosaucis, varētu vismaz izvērtēt - iet vai neiet uz tādu, a te pat skaidrs nav. Vētra ūdensglāzē!

Politiskā struktūra
A Tu ko, gribēji, lai mēs Tev te apstāstam visu, sākot no Platona "Valsts"? Aizej uz bibliotēku - tā ir tā lielā, slēpošanas kalnam līdzīgā māja otrpus Daugavai, šo jautājumu lasot, iznāksi laukā, kad būsi jau veca.

Godīgums, kas tas ir par zvēru?
Neredzu pretrunu starp cilvēcīguma saglabāšanu, godīgumu un dažreiz nelielu pagrūstīšanos ar elkoņiem. Piemēram, pagrūstīties vajag, ja kāds nekauņa līdīs bez rindas. Godīgais būs nevis tas, kas ļaus nekauņam līst pa priekšu, bet gan tas, kas pavilks nekauņu atpakaļ vai arī pagrūstīs to nekauņu un pateiks, ka jāievēro rinda. vobšem, nevajag ņuņņas pataisīt par vienīgajiem tipa godīgajiem. Da nav...

Kā jums patīk jaunās modes tendences?
Neesmu pat pamanījusi, ka tādas ir radušās, kur nu vēl tapušas par tendencēm.

Biezuma pielaujamiba.
Sms sūtīšana riebjas. Ja kaut ko gribu teikt, tad zvanu vai man zvana, bet vislabāk pēc darba laika. Pēc vajadzības, taču attiecību sākumposmā pat retāk, reizi pāris dienās - intensīva komunikācija mani nogurdina pat tad, ja ir lielas jūtas.

Vecums vai alkohols?
Autor, domāju, ka viņa noraustījās tāpēc, ka Tu vispār sagribēji apspriest "vai ar gumiju". Tātad Tu principā pieļauj variantu ar svešu sievieti pirmajā reizē "bez gumijas", un tā jau ir nevērība pret savu veselību. Attiecīgi: tas tik tiešām jau ir bīstami. :)

Vecums vai alkohols?
Izklausās, ka autoram škrobe, ka toreiz pa vieglo nedabūja, bet tagad ir jāpiepūlas. :D

Es un vel 3 draugi apzagam garažu vienu.
Kuks10, nebūs viņam Brasa. Būs, ja būs, Cēsu nepilngadīgo kolonija. Smuka, izremontēta, moderna. Seriālā "Viņas melo labāk" var apskatīties interjeru un eksterjeru. Līdz vecumam 18.

Kāpēc mēs kā sabiedrība esam tik kūtri uz tehnoloģiju lietošanu
Es, personīgi, esmu visnotaļ kūtra uz tehnoloģiju lietošanu. GPS nelietoju, braucu pēc papīra kartes un ceļazīmju norādēm. Visnotaļ veiksmīgi, jāatzīst. Manā darbā ir ļoti maz automatizācijas iespēju - cik nu tās ir, tik tiek izmantotas. Nesen gan sarunājto ar kādu ITšņiku un arī tehnoloģiju attīstības entuziastu. Viņš man mēģināja pierādīt, ka arī manā darbā vēl ir daudz automatizācijas iespēju....

Iepirkšanās Polijā.
Īpaši braukt šopingot ārpus Latvijas nemēdzu. Tā kā ik pa brīdim iegadās komandējums tuvējās ārvalstīs, tad pa ceļam ieperos arī bodēs. Ārzemēs ir feinākas kurpes nekā LV, kopš Rīgā vairs nav zīmola 123 veikala, tad vienmēr apmeklēju to Parīzē vai Briselē. Pārējo pērku tepat.

Saapigi kaa nevainibas zaudesana
Neko: nav informācijas - es nevienam neesmu prasījuse, cik viņš vainīgs bijis pirms manis :D

Saapigi kaa nevainibas zaudesana
Es tik nesapratu, kāds visam problēmas izklāstam ir sakars ar "nevainības zaudēšanu". turklāt sāpīgu? Klau, kopš kura laika večiem nevainības zaudēšana ir sāpīga? Un vēl: kā Tu vispār, vīrietis būdams, zini, ir vai nav sāpīga nevaiības zaudēšana un cik lielā mērā?

Kāpēc veciem cilvēkiem vēl vispār vajag attiecības?
Ne jau nu tāda maza kaza zinās, ko darīt cilvēkiem, kas divas reizes par viņu vecāki. Paaudzies meitēn, pirms pīksti! :D

Pēkšņi reiboņi, dulla galva, galvas sāpes, labās sejas puses notirpums
Neko labu nepateikšu. Vienīgais tuvais cilvēks, kurš cīnījās ar līdzīgām problēmām, bija draudzene manā vecumā. Diemžēl nu jau zem zemes, un tāpēc tik varu ieteikt meklēt to ārstu, kurš var palīdzēt, vainu atrast un ārstēt. Un nelikties mierā, kamēr skaidrojums nav atrasts. Viss Tavās pašas rokās.

Vai Jūs strādātu labāk, ja būtu labāki apstākļi? Vai esat sasnieguši savu spēju robežu?
Es arī tagad strādāju labi. Ne velti kolēģi mani mēdz dažreiz par perfekcionisti saukāt. Ir arī pieprasījums, taču pēdējā laikā arvien biežāk atsaku, ja jūtu, ka slodze iziet ārpus man tīkamiem rāmjiem. Jau kādu laiku ir pārdomas, cik ilgi strādāt esošajā profesijā, un vakar izdomāju, kāds varētu būt iespējamais nākotnes scenārijs. Īsi sakot, izdomāju, kuru citu profesiju varētu apgūt un iekrāt...

Ko JUMS personīgi nozīmē gavēnis?
Neko dižu. Ja "mēdītājos" nerakstītu, ka sācies gavēnis, nemaz nezinātu. Toties ēstūžos piedāvā gavēņa ēdienkarti, un dažreiz tur atrodams kas interesants :) Sulas es pavasaros dzertu labprāt, taču, ja tās tiek pildītas plastmasas butelēs un nav zināms, kurā vietā vāktas, labāk neriskēt.

Ko nedrīkst vest no Turcijas
Viss tomēr atkarīgs, vai vedīsim nododamajā vai rokas bagāžā. Laba olīveļļa var būt laba dāvana, jo ir tiešām labākas kvalitātes. Par nažiem neko nezinu. Vēl mēdz būt interesanti atvest kādu skaistu paklāju, lai gan pēc tiem labāk braukt uzreiz uz Irānu.

Vai maksā tas, kurš uzaicina uz randiņu?
Maksā, kā abas puses vienojas. Verbāli vai neverbāli. Parasti pirmajos randiņos maksā vīrietis, savukārt, kad jau ir ilgākas attiecības, tad maksā abi vai arī sadala situācijas - vienu reizi viens, otru reizi otrs. Es, samaksājot par vīrieti, tādā veidā mēdzu izrādīt pateicību par viņa pūlēm - viņš visu dienu vai vairākas mellu muti skrējis uz darbojies tik un vienīgi manās interesēs, tad es viņu...

Ko es varu darīt, lai tiktu izdzēstas uzrakstītas, bet nelasītas vēstules?
Coldlands, tāpēc, ka individuāla e-pasta izdzēšana no kādas pastkastes ir ķēpīgs manuāls darbs. Tad kāpēc atbalstīt izdabāšanu kaprīzām jaunkundzēm, kas ieliek tēmu, sper zemes gaisā un n-tās reizes atkārto vienu un to pašu jautājumu uz riņķi?

Kā pagarināt izdegšanas sindroma arodslimību?
Es gan nesapratu, ko īsti viņam šī arodslimība tagad dod, ja reiz ir atradis citu darbu un dzīvo tālāk?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu