neratni_stasti

Sieviete (42)
uzzināt vairāk par neratni_stasti

17 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Spermas donors
Gaiša, Dauna sindroms rodas, ja mātei ar olšūnu dalīšanos nogājis kaut kas greizi. Attiecīgi - līdz ar mātes vecumu pieaug Dauna sindroma risks bērnam. Tieši pie šī konkrētā sindroma tēva materiālam ietekmes nav nekādas. Tikai citas ģenētiski pārnēsājamas saslimšanas.

Spermas donors
Manuprāt, krietni drošāk ir spermas donora pakalpojumu nopirkt attiecīgā auglības klīnikā. Dati par tēva izglītību un acu krāsu ir pieejami, tēvs ģenētiski pārbaudīts, materālam lielāka garantija - var izvēlēties. Un ar garantiju, ka bērna dzimšanas apliecībā tēva vārda vietā būs strīpiņa. Tā kā, ja ir šāda interese, labāk izmantot normālu pakalpojumu klīnikā, nevis pirkt kaķi maisā kaut kādā ...

Vai valdība vispār domā par "Latvieti parasto"?
Skaic ir viens - tēmas autoram ir švaki ar matemātiku, it sevišķi, nav skaidrs, kas ir ģeometriskā progresija.

Trombs kāja
Pats jau nu nepāriet, jāšķīdina, lietojot konkrētas zāles. Bez ārsta te nekādi.

Cirks benziintankaa
Kaut kad stipri sen mani mācīja, ka bāku, īpaši ziemā, nevajag laist zemāk par pustukšu. Visu laiku jāpielej klātum. Attiecīgi kā reizi 20-25 litri vienā reizē tie būtu. Tad par ko cepiens?

Vai palīdzēsiet tiem kas vnm bija Jums blakus?
Ja tantei Žinai naudas būs mazāk par 109 EUR mēnesī, viņa var vērsties pašvaldībā pēc GMI pabalsta. Ja vairāk, bet maz - pēc maznodrošinātā statusa, kas paredz dzīvokļa pabalstu un pabalstu medikamentiem. Mans uzdevums ir tik daudz, kā turpināt maksāt nodokļus, un palīdzību manā vietā iedalīs Rīgas sociālais dienests noteiktā kārtībā. Uzticos tam, ka RSD tiks ar situāciju galā.

Kāpēc, aizpildot deklarāciju, netiek saņemts atpakaļ viss ieturētais?
No apraksta nevar jau saprast, kas Tev par problēmu. Pildu un regulāri iesniedzu deklarāciju aptuveni 15 gadus. Vienmēr viss ir čotka. Saņemu atpakaļ, ja IIN ir pārmaksāts vai piemaksāju, ja nav damaksāts (esmu arīdzen pašnodarbināta persona). Kādreiz IIN avansa maksāšana bija norma, pēdējos gadus avansu var maksāt pēc izvēles. IIN avanss 2022. gadam ir izvēles jautājums. Ja vieglāk ir samaksāt ...

ko darisiet?
Ir pieredze - ja izdevās pārdzīvot 90-tos, tad gan jau izķerpīsies arī tagad. Komunālos maksājumus noleik par prioritāti, un pārējo tad pēc iespējām - ja izdodas ietaupīt kādā pozīcijā X, tad var nopirkt kaut ko pozīcijā Y. Šobrīd gan acīmredzams cenu lēciens ne pa dienām, bet pa stundām novērojams degvielai. Visu, ko var mazliet nopirkt uz priekšu, piemēram, kaut vai eļļa, man stāv skapītī ar ...

Saruna ar liikji
Kāpēc šķērmi? Ja atlasa anketas vēstuļur akstīšanai, bija taču iespēja tās sašķirot pēc tā, cik sen cilvēks bijis pēdējo reizi oho. Un, ja sen, vari vēstuli nerakstīt, jo tāpat nebūs jēgas - sen nav bijis, tātad neinteresē. Aber vai dzīves, vai miris, vairs nav Tava darīšana. Facebook, starp citu, arī ir opcija saglabāt mirušo radinieku profilus. Manā draugu lentē ar pa kādam tādam ir.

Ka var uzvaret totalitaro rezimu?
Nu nu... Krievija, kā ziņo mediji, ir ieņēmusi Černobiļas AES. Tagad viņiem rokā ir svarīgs arguments, ar kuru manipulēt ar rietumiem.

Bērns senioram
Zini, Daina, kā reizi šis skan divkosīgi - pati pasēsi, jo mediķe, bet sapni neliegsi. Berniņi ir jātaisa atbilstošā vecumā, kā to daba ir paredzējusi.

Bērns senioram
Divu gadu (max) laikā mēs redzēsim smaidošu onkuli ar bēbi uz rokām! (c) Galvenais pēc tam netaisīt DNS analīzi paternitātes noteikšanai. Prātīga dāma no tik veca nedzemdēs, drīzāk no vecūkšņa dēla ieņems (ja tāds pastāv dabā). Starp citu, visādas gēnu mutācijas un ģenētiskas patalogijas lielākā mērā rodas no veciem papučiem. No nobriedušām māmiņām vairāk nāk Dauna sindroms, aber visa pārējā ...

Bērns senioram
tikai fundaments sapuvis (c) - lūdzu, un no šīs vienas sīkāk. Citādi tirgo te kaķi maisā :D

Sods vīram un grēciniecei
Tātad-kā atriebsities, ja atraujot viņam sevi, viņam tas nebūs sods? (c) - ja situācija ir dakaķījusies līdz šādam postam attiecībās, tad vienīgais veids kā saglabāt savu pašcieņu, ir notīties pašai ar to manas daļu, kas godīgi dāmai pienākas. Godīgi, nevis šķietami.

Kāpēc vīrietis sāk konkurēt ar savu sievieti?
Līdzīgi kā jānisB un dvinsky - man nav skaidrs, kā ikdienā izpaužas konkurēšana? Citādi nav skaidrs, kur ir problēma. P.S. Ja jau runa aizgājusi par naudu... Jāatzīst, ka savu vīriešu ienākumus vienmēr esmu zinājusi tikai aptuveni, nekad neesmu atskaitījusies, cik pati saņemu. Neviens arī nav prasījis.

Jūsu domas par to,vai cilvēkam būtu atklāti jāpasaka,ka viņš ir nāvējoši slims.
Cik man personīgi ir nācies sastapties ar tādām nopietnām situācijām, arī onkoloģiju, tad ārsti saka diagnozi, saka, ka tā ir nopietna, bet tā, lai teiktu, ka cilvēks noteikti mirst, tā gan nav. Jo pieredzējuši ārsti zina, ka var nomirt cilvēks ar labāk izredzēm un izveseļoties cilvēks ar sliktām izredzēm. Tā teikt, Dieva/ augstāka gara elpa stāv katram klāt.

Seriāli bezmaksas televīzijā
Diezgan daudz skatos krievu vau ukraiņu detektīvseriālus. Sevišķi, ar vēsturisko piesitienu, pēdējos gados tādi ir vairāki, kas ļauj iepazīties ar Maskavas vēsturi.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu