neratni_stasti

Sieviete (39)
uzzināt vairāk par neratni_stasti

18 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vislabāk apmaksātie darbi Latvijā .
Kardioķirurgs Ērglis gan jau arī nesūdzas par atalgojumu. Pieņemu, ka labāk pelnošie darbi tomēr ir tie, kuros cilvēks ir reāls specs. Nevajag iedomāties, ka naudu vienkārši akaļ met par to, ka Tu vienkārši esi.

Diētas liekā svara nomešanai un ķermeņa tauku sadedzināšanai.
Es kaut kā nesapratu, kāpēc tām trīm dāmām pārējie viesi, ieskaitot šī posta autori, nepaskaidroja spēles noteikumus. Tas viens. Otrs, ja jubilāre zināja, ka viesu vidū ir trīs ēšanas frīki, vai viņa to ņēma vērā, pasūtot ēdienu? Personiski manu draugu lokā ir divas veģetārietes, un es, pirmkārt, parūpējos, lai ēdiens būtu visām gaumēm, un, otrkārt, viešņām atnākot, paskaidroju, kurš ēdiens satur...

Bakalaura darbs
Pardon, bet kas tas tāds par bakalaura darbu, kurā pietiek ar literatūru tikai latviešu valodā? Tā ir šaura valoda ar mazu lietotāju skaitu un attiecīgi - mazu zinātniskās literatūras klāstu bakalaura darba vajadzībām. Ja vien literatūra krievu valodā nav patiesībā tulkojums no citām Eiropas valodām, tad būtu vismaz viena svešvaloda ar plašāku lietotāju skaitu. Lai gan principā vislabāk ir apgūt...

Krūtis
Nav. Taču saprotu tās sievietes, kuras taisa operācijas un ieliek. Kad salīdzina bildes "pirms" un "pēc" jautājumi nerodas. Protams, kas par daudz, tas par skādi.

Vai Jūsu privātā dienasgrāmata ir pieejama publiskai apskatei?
Man ir līdzīgi kā Lūsei. Rakstīju dienasgrāmatu diezgan ilgus gadus, krāju kladītes kaudzītē. Gadiem krāju, pat nepārlasīju. Nemaz nezinu, vai kāds tur ir bāzis savu degunu vai nav. Pirms kāda aptuveni gada visus krājumus pārskatīju un palēnām iznīcināju. Man pašai vairs īsti nav aktuāli, kāpēc gan atstāt tos kādam citam pāršķirot, kad manis nebūs šajā saulē?

Telefoniska aptauja par pasta pakalpojumu sniedzējiem
Visdrīzāk normāla aptaujas veicoša firma. Interneta aptaujas, lai ko domātu netā sēdošie, joprojām nav tā labākā metode, lai aptvertu visus iedzīvotājus tādā veidā, kādā būtu jābūt pēc zinātniskiem kritērijiem. Ķert te kreņķi galīgi nebūtu vajadzīgs, rēķins ir uz aptaujas veicēju pleciem.

Esmu ģimenes ārsta meklējumos
Nju, es noteikti apkatītos sarakstā, kādas ir alternatīvas manā rajonā un ievāktu atsauksmes par ārstu. Un tad apstaigātu vizītē, iepazīties. Kurš patiktu, ar tomēģinātu sarunāt, ka es pie viņa reģistrējos.

Vai ´´ izvemtais´´ ir obligāti jāpreparē?
DanaL, nesatraucies, izlasīju. Vienīgi uzskatu, ka, ja jātur bura, tad līdz galam un konsekventi. Vislabākā neitralizēšana, kā jau te minēja, ir ignorēšana. Lieliski būtu, ja ignorēšana būtu kolektīva, tikai to te nevar panākt - pārāk daudz cilvēku ar pārāk dažādām vajadzībām.

Vai ´´ izvemtais´´ ir obligāti jāpreparē?
DanaL, Tu jau arī izteicies tajā tēmā, tā kā Tava piekrišana neapstiprinājās ar darbiem. Ja kas, vismaz puse komentāru tika izteikti naktī. Cilvēki, domājams, jutās vientuļi un vēlējās parunāties.

Kā aiziet no darba
Atlūgums ir jāraksta, lietojamas idejas šeit jau ir pateiktas. Kašķīgs darba devējs par neierašanos darbā bez iemesla var arī Tevi iesūdzēt tiesā ar visām ar to izrietošām ne pārāk patīkamām sekām naudas izteiksmē.

1:3 un 1:4
Da nu, jautājums. Jāprot sarunāt ar darba devēju, jābūt tik profesionālai, ka darba devējs ir gatavs uz kompromisiem Tevis dēļ - laist uz studijām un pārkārtot darba grafiku.

Par sievietēm.
[viedoklis 9:22] Zinu pārīti gudru un situētu vīriešu, kuru hobijs ir kalnos kāpšana un 20 km ienā noiet pāris dienas pēc kārtas ir tīrais nieks, tāda iesildīšanās. Kā reizi vecumā 45+. Visas manis minētās spējas praktiski pārbaudītas kopīgā pārgājienā pāri tuksnesim 5 dienu garumā.

Vai var sievietei piedāvāt tikai minetu?
Var, var - varētu jau visu ko var, tikai dažas darbības izveicamas vienu reizi mūžā!

Vīrietis aktieris vai tomēr mīlestība?
Nē, nu kāda starpība, kas ir ar to vīrieti. Jautājums ir - kāpēc konkrētā sieviete, no kuras pozīcijām tiek uzdots jautājums, pieļauj, ka ar viņu šādi izrīkojas. Ko viņa no šī vīrieša iegūst tādu, kas ir tik vērtīgs, ka atsver visu šo šļuru?

Ko dara vientuļas sievietes vakaros?
Pieņemu, ka klasificējos uzstādījumam. Ko es daru vakaros? Visu ko, tikai ne autores minētos. Ok, ēst sev gatavoju, bet vīnu ikdienā nedzeru... lasu grāmatas, vingroju, klausos mūziku, kārtoju māju. Esmu mājā pietiekami vēlu, lai tā 1-2 stundas pirms gulētiešanas paskrietu lielā ātrumā.

Skaistam vīrietim.
Es no tēmas pieteikuma sapratu, ka autore jau to picu ir izmaksājusi un prasa, kura vēl tā ir darījusi. Izrādās, ka tikai taisās, nu, labi, nākotnes forma darbības vārdu locīšanā laikam ir atcelta. Du-ju-du-ju gan apzīmējot pagātni, gan tagadni, gan nākotni

Labs vīrietis
Izklausās, ka vispār Tev vajadzīgi ir mamma un tētis, tikai sekss tur būs lieks. Visu pārējo laikam bērnībā neesi gana dabūjusi.

Vai tad šogad netiek celta minimālā alga?
Ja celtu, tad būtu jau sen izziņots. Ja klusums, tātad nav, visa elementārija. Pēdīgo reizi gana gruntīgi pacēla, tagad kādu brīdi var palikt pie sasniegtā :D<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu