neratni_stasti

Sieviete (39)
uzzināt vairāk par neratni_stasti

14 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Skaistam vīrietim.
Es no tēmas pieteikuma sapratu, ka autore jau to picu ir izmaksājusi un prasa, kura vēl tā ir darījusi. Izrādās, ka tikai taisās, nu, labi, nākotnes forma darbības vārdu locīšanā laikam ir atcelta. Du-ju-du-ju gan apzīmējot pagātni, gan tagadni, gan nākotni

Labs vīrietis
Izklausās, ka vispār Tev vajadzīgi ir mamma un tētis, tikai sekss tur būs lieks. Visu pārējo laikam bērnībā neesi gana dabūjusi.

Vai tad šogad netiek celta minimālā alga?
Ja celtu, tad būtu jau sen izziņots. Ja klusums, tātad nav, visa elementārija. Pēdīgo reizi gana gruntīgi pacēla, tagad kādu brīdi var palikt pie sasniegtā :D

nedzirdējat par šo lietotaju ?
ābols, tā ir pārmērīga mātes "mīlestība", tobiš pašas egoisms un bezspēcība, un nav ko celt šādu te "varoņdarbu" uz pjedestāla. Traki ir, ka sieviete tik tālu savā bezspēcībā aizgājusi.

Samaitātā
Nju, ja kāds akurāt iedos, pāršķirstīšu. Varbūt. Varbūt arī ne. Pirmo grāmatu man iedeva kolēģe palasīt, tālāk par 1/3 netiku, nokaitināja. Par otro jau nelikos zinis. Trešajā it kā sižets savādāks, varētu paskatīties, ko tad autore saprot ar jēdzienu "samaitāta" :D Tas arī viss.

Vai butu gatavi milestibas del mainit savu dzivesvietu uz citu kontinentu?
Nju, paga, te jau no kontinentiem pārnesāmies uz valstu apskatu. Eiropas ietvaros, iespējams, arī pārceltos, bet uz citu kontinentu - diez vai (pat ja tā ir Kanāda vai ASV, vai Austrālija). Ja vēl kultūrai varētu daudz maz pielāgoties, tad klimatiskie apstākļi un dažādi vides draudi (vardarbība, zemestrīces, slimības) gan ir svarīgi, un Latvijai šajā ziņā ir daudz priekšrocību.

Tiem, kas dzīvo vieni, un jūtas vientuļi... Un ko darīt Ziemassvētkos?
Izklausās, ka dzīvo uz vientuļas salas tikai ar telefonu rokā. Ja mazliet pakomunicē ar līdzcilvēkiem, kaut vai kaimiņiem, var atrast gan domubiedrus, gan palīdzīgu roku. No tēmas pieteikuma nolasu, ka nav pat mēģinājuma tādus kontaktus saveidot. Atrunas rakstīt nevajag. Ja Tu jūties vientuļa, tad tas ir Tavs pašas uzdevums meklēt risinājumus, kā sadraudzēties ar cilvēkiem.

Līdz cik gadiem jādzīvo pie vecākiem?
klau, vai Tu vari pastāstīt, kam tērē tos savus 1000 eur, ja dzīvokli īrēt Tev nevajag, smārtfonu par 300 eur arī nevajag, auto nevajag. Ko tad Tev vajag? Varbūt tā 1000 eur alga vispār ir lieka?

Vai dzīvotu ar nekrofīlu?
Varbūt tā ir iedzēruša cilvēka tukša muldēšana par to izdarīšanos morgā? Un vēl jau ir arī jautājums, kas ir seksa piekopšana - pašapmierinājies blakus līķim vai virsū gūlies utt.? Pirmajam spētu noticēt, otrajā gadījumā būtu ellīgi ziņkārīga un izprašņātu detaļas, proti, kā to tehniski morgā var izveikt ar līķi, kurš pirmajā brīdī ir sastindzis, bet (ja nav turēts pareizos apstākļos) sāk...

Kāpēc vīriešiem patīk nekoptas sievietes?
Ai, nu kādreiz pasenāk skaistumkopšanas nolūkos lietoja pūderi ar svinu klāt. Ļoti skaisti bija, nu ļoti... aber jēga, ja paskatamies garākā termiņā? :D

Personīgās sarakstes publiskošana (par/pret)
Kaut kā mazliet divkosīga man šķiet bērnu piesaukšana. Kaut kā izklausās, ka nevajag sodīt to tēviņu tikai tāpēc, ka šam ir bērni. Viņam kā tēvam pašam bija jādomā, kā tas atsauksies uz viņa bērniem, kad metās pīties ar attiecīgo jaVkundzi.

Brīnišķīgi citāti no grāmatām
Par to es domāšu rīt! - M.Mičela "Vējiem līdzi".

Sāpes kreisā pleca locītavā.
Iekaisums locītavā un norādītajā [doti nosaukumi] cīpslā. Tas vienmēr ir pietiekami nopietni. Vēlams, ļoti to ārstēt, bet šo darbību izveic ārsts.

Cik maksā jurista pakalpojumi? Cik maksā tiesa?
Es gan nesapratu, kāpēc "neliela" un "mantojuma" lietas kārtošanai ir nepieciešama tiesa. Ja neliels, tad varbūt nav to pūļu vērts? Un "mantojuma" kārtošanā tiesa jau nav tā biežāk izmantojamā instance. Šā vai tā, ir jāparēķina, vai paŗis tūkstoši juristu izdevumiem ir tā mantojuma vērti. Ja nav jau obligāti mantojums jākārto, var atstāt jautājumu bez virzības.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu