neratni_stasti

Sieviete (38)
uzzināt vairāk par neratni_stasti

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Uzticēšanās un interese par konkrētu žurnālistu darbu
Vēl pirms kaut kādiem neseniem gadiem Domburs bija LTV zvaigne, kura skatījās, pieminēja, tāpat Streips un Tompsons bija žurnālisti ar vārdu un kaut kādu reputāciju. Rodas iespaids, ka spožās...

69 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Palieli puķu podi kāpņu telpā!
Autores komentārs 09:41: klau, a kas notika pēc tam, kad tas viens pods jau nolidoja zemē? Kāda bija tantes reakcija?

Meklēju darbu Norvēģijā
Grūti šādam čalim to darbu atrast, ja pat nozare nav minēta, kādā darbs meklējams.

Ko darīt - ja uznākusi nepatika (maigi teikts) pret darbu?!
Mainīt darbu, paņemt atvaļinājumu... kādi ir nepatikas iemesli?

Īstais cilvēks?
Viņš gribētu pārgulēt + sāka apnikt sarunas par mašīnām un darbu. Te nav minēts, ka viņš vēlas ilgstošas attiecības, vai runā tikai viņš pats vai uzklausa un rūpējas arī par Tevi, kas viss kopā vismaz kaut kā saskanētu ar Tavu "sirds kaktiņā sēž mīlestība". Nav arī skaidrs, vai ir iespēja attīstīt viņa "inteliģenci" vai nav. Un kas šajā gadījumā ir inteliģence? Var jau gadīties, ka jums abiem uz...

Seksuāla uzmākšanās
Priekšnieks, pasniedzējs un te pe dominējošā pozīcijā - nav, sadzīvē, līdzvērtīgās pozīcijās gan visādi mēdz gadīties.

Ja sievietei vīrietis nepatīk
Kad es saku, ka vīrietis nav mans tips, tad tas attiecas nevis uz ārējo izskatu, bet uz visu viņa būtību - uz raksturu, nervu sistēmu, pasaules skatījumu, attieksmi pret citiem cilvēkiem, dzīvesveidu. Un tādā gadījumā tā gruntīgi iepatikties nav iespējams, jo savu raksturu taču vīrietis neizmainīs. Var sievieti pie sevis "pieradināt", "samierināt", uz cik ilgu laiku, tas gan atkarīgs no daudziem...

Vai no paklāja var iztīrīt vīna traipu?
No kleitas lieliski iztīrīju, uzreiz uzberot sāli virsū (tā ar kaudzi, lai daudz un nosedz visu pleķi). Pēc tam tikai izmazgā. Nezinu, vai šī metode der arī paklājam.

Ar cik vīriešiem pusstundas laikā vidēji var paspēt iepazīties?
Vai tad vispār tā ir iepazīšanās, pat ja uzzina vārdu. Man likās, ka iepazīšana ir tāds ilgāks prozes.

Vai gūstat baudu no seksa?
Man divi jautājumi, retoriski mazliet: 1) kāpēc Tev šis vispārīgais fakts rada problēmas? 2) apšaubu tās ginekoloģes "datus": vai viņa tiešām katrai pacientei sīki un smalki izprasa, kas un kā, atķeksē, sistematizē? Manējā gan tādus jautājumus nav uzdevusi nekad.

Latvieša cietēja tēls
Ai, nu beidziet te mocīties ar to Blaumaņa drūmumu. Visu izšķiram mēs paši - kā lasām un ko tajā gabalā redzam. Blaumanis kā reiz viņš ir autors komēdijai "Trīnes grēki", ko Seņkovs tagad Nacionālajā uzrežisējis tā, ka viena publikas daļa lauž krēslus no sajūsmas par to dullumu, aber otra publikas daļa spļaudās, prasīdama nopietnību un klasiku.

Latvieša cietēja tēls
Nez, man latviešu literatūra skolā patika un nekādu traumu man tā nav atstājusi. Līdz 9.klasei bija arī "Maija un Paija", personīgi sen biju izlasījusi "Zvejnieka dēlu" (nekāds memļaks šis nebija gan), Blaumanim ir daudz feinu lugu un noveļu, ne tikai "Purva bridējs". Vienīgi Rainis nepatika ar saviem cietēju gabaliem (lugām), dzeja gan bija ok. Cibiņš, Kaķīša dzirnaviņas un Dullais Dauka drīzāk...

Pārdevēju uzbāzība Latvijas veikalos
Nez, mani netraucē. Manuprāt, ir tizli staigāt pa veikalu, pat nesasveicinoties ar pārdevēju. Ienāku, sasveicinos, pēc kāda laika varbūt saņemu jautājumu, kā palīdzēt. Ja vajag palīdzību, pati stūrēju pie pārdevēja ar savu jautājumu, ja nevajag, tad pasaku, ka, paldies, tikai apmierinu ziņkārību. Un mierīgi figurēju apkārt, neviens man vairs neuzmācas.

Iedomība? Pārākuma apziņa?
Šad tad tādas vēstules saņemu, un, ja ir labs noskaņojums, veikli izpravīju viņus laukā. Ja slikts, vispār neatbildu. Nav ko satraukties par visādiem dīvaiņiem, atliek vien priecāties, ka viņi tik ātri un veikli sevi parāda, ka Tu ātri tos ieraugi un tālāk jau zini, no kā piesargāties.

"Garšīgas" filmas
Ļaudis runā, ka mūsu pašu režisora Aika Karapetjana "Pirmdzimtais" esot pavisam un ļoti skatāms gabals. Pati neesmu redzējsi.

Vai var sodīt auto pasažierus kas nav piesprādzējušies?
Es nesaku braukt, ja mani pasažieri nav piesprādzējušies, ta nu gan problēmas. Ja negrib sprādzēties un runā glupības, paskaidroju populārzinātniski par iespējamām sekām.

Izglītība - prātaglītība mūža garumā! Dzīvo un mācies visu savu dzīvi!
Esmu lasījusi tikai vienīgo tajā ietilpstošo erotisko gabalu - "Augstā dziesma". Pārējais neinteresē.

...dāmas, vrb mums vienkārši pietrūkst izdomas? :))
Ja saimniecībā, tad elementāri: malku saskaldīt, govis izslaukt, dārzu - veco novākt, visu uzrakt, ziemā šķūrēt sniegu. Citādi viss ieriekš minētais attiecas uz izlepušām pilsētas javkundzēm, kurām pat kārtīgas saimniecības nav!

Ko jums nozīmē jēdziens "zemāk par manu pašcieņu"?
Piekrītu Tessai, arī manā tulkojumā "ņeže majevo dostoinstva" būtu atbilstošs latviešu izteicienam "zem mana goda". Abus lieto identiskos gadījumos, kad saka, ka darīt šo vai to ir "zem mana goda", tobiš, man nepieņemami.

Vai mīlestība var būt bez seksa?
Vells, gribēju jau teikt to pašu, ko Bažiks, takšu viš paspējis pirmais :( /raudu/

Vai Latvijā Tā īsti ir smalkās aprindas.
Stāda puķes un kartupeļus, nevis smalkas vai ne tik smalkas aprindas. Manuprāt, smalks ir porcelāns un mežģīnes, bet ļauži ir jau ļoti konkrēti apzīmējami ar dažādām īpašībām, vēlams, arī puslīdz objektīvi nosakāmām, jo emocionālā inteliģence ir abstrakts jēdziens. Tātad: bagāti, vadošus amatus ieņemoši vai neieņemoši ļauži, izgudrotāji un vienkārši presē bieži intervēti ļauži Latvijā, protams,...

Vai meklēt bargo kundzi ir viegli?
Izpildīju CSDD testu par to, kāda tipa braucēja es esmu, man kā reizi sanāca "Bargā kundze", no kuras pat fotoradars bijīgi raustās. Pildīju to testu divas reizes, abas reizes sanāca vienādi :D lūk, tikai, kam es Tev vajadzīga? Gribi, lai pavizinu pa Rīgu rallija režīmā?

Kāda jūsu izpratnē ir sieviete ar odziņu?
Ar ķirbi arī der. Ķirgis arīir oga. Tā kā... pelnrušķīte kā reiz ir sieviete ar odziņu.

Kāpēc bistro Latvijā sauc par restorānu,
Bažik, ja tā stingri ņem, tad Biķernieku iela ir Teika, nevis Purvciems, un Slāvu aplis ir Dārzciems, nevis Pļavnieki. Pļavnieki ir kā reiz veikala "Tālava" rajons - tas nu točna ir pats Pļavnieku centrs. Un tad jau aizmirsi pierakstīt to mistosiko iestādījumu "Varde" uz Nīcgales ielas.

Kāpēc bistro Latvijā sauc par restorānu,
Vispār jau Purvciemā un Pļavniekos pamatā ēstūžu nav, ja neskaita lielveikalu teritorijas. Vairākās Maximās ir iekšā Cancan Pica (Deglava, Saharova ielās). Mazliet kas labāks ir "Tētis" Berģos, uz Deglava ielas (virzienā uz Pļavniekiem) ir kaut kāds kaukāza tautu apsaimniekot restorāniņš (nosaukumu neatceros, bet mājiņas ārpusē) - laba soļanka.

Ar ko mūs ieinteresē un piesaista ...
Veselīga un ar mani saskanīga attieksme pret dzīvi un plus/ mīnus vecumam atbilstošs veselīgs izskats. Protams, ka neviens vairs neprasa, lai nebūtu krunku, bet to, lai nebūtu slimīgi tumši riņķi zem acīm pa pusseju, to jau nu gan gribēt var jebkurā vecumā.

Kā apslāpēt dusmu uzplūdu?
Neļauju sakrāties dusmām - ja tās izsaka uzreiz, nekāds sprādziens nenotiek un nekas nav jānožēlo.

VID uzlicis sodu par to ka biedrība nav laikus iesniegusi gada pārskatu
Gada pārskatu var iesniegt arī attālināti, būšana iekš UK nav attaisnojums. EDS tikai vajag nokārtot, biedrībām uz to EDS bija jāpāriet jau stipri pasen, kādi gadi 5 vismaz jau būs. Domāju, ka šajā gadījumā pārsūdzēt galīgi nav vērts. Ja grib biedrību saglabāt, tad jāsakārto papīri. Ja negrib saglabāt, labāk sākt biedrības likvidāciju. Tas arī nenotiek ātri, ja kas.

Seksa scenārijs.
A ja nu pēc sajūtām un radoši nozīmē nogulties garšļaukus un iemigt? Tad gan vajag iesākumā uzrakstīt scenāriju, labāk pat līgumu, abām pusēm parakstīties, ka tas tiks godprātīgi izpildīts un nekāds force majure netraucēs.

Ko darīt man, ja ārsti nesaprot ko viņiem darīt?
iblaze, neticu, starp citu. Man nav nekas Tev jāpierāda - Tu pavaicāji padomu, es pateicu, kad redzēju, ka neviens nepiemin kardioloģiju. Ir vai nav problēmas ar sirdi, pavisam konkrēti var noteikt tikai veicot kardioloģiskos testus pie dažādām slodzēm, kur Tev jāsēž un vellapēda un jāgriež pedāļi. Nemitīgas pārslodzes, kā pats mini, pilnīgi noteikti atstāj pārejošu vai hronisku nelabvēlīgu...

Ko darīt man, ja ārsti nesaprot ko viņiem darīt?
Kardioloģiskas vainas netika izskatītas? Tās var radīt ne tādus simptomus vien, turklāt šis: "Man vienmēr ir fiziska pārslodze treniņos, apstājos parasti kad ķermenim paliek auksti un sāk drebēt" liecina par totālu tupumu, regulāru sirds pārslodzi, un tātad ļoti var pat iet kopā ar kardioloģiju.

Kāpēc meitenēm nepatīk Porziņģis?
Ja jau Tavai meitai visas uzskaitītās KP labās īpašības ir pie kājas, taču deguna garums ir no svara, tad skaidrs, ka viņas audzināšanu esi nokavējusi. Tur vairs neko. Ja es derētu pēc vecuma, man šķistu grūti tas, ka viņš ir TIK garš - es viņam līdz padusei, pēc kā mēs kopā kā pāris izskatītos? :D Taču varbūt viņa lāga raksturs mani pārliecinātu, nju, kas tad to lai vairs zina :)

Sievieshu riciba,preteji visai logikai.
Manurpāt, kļūda ir tajā, ka gaida, ka pretējā puse vēstules rakstīs katru dienu un vairākas reizes dienā. Kaut arī man lielākā darba daļa paiet pie datora un arī mājās ir dators, es galīgi nevaru atļauties tādu ekstru kā visu dienu dirnēt pie sakariem un sarakstīties. Tieši otrādi: es augstāk vērtēju tos sarakstes partnerus, kuri parādās iepazīšanās portālā retāk, t.i., tādējādi ceru, ka viņiem...

Jūsu meitas/dēla partneru izvēle
Filozofiski apcerētu, ko esmu salaidusi dēlī audzināšanā, ja meitai/ dēlam šāda izvēle. Pie adekvātas audzināšanas bērniem uz mana vecuma ļaudīm nebūtu jākrīt. Tāda ir mana pārliecība. Un ļautu turpināt, jo tas trūkstošais bērnam dziedi vai raudi, tomēr ir jādabū. P.S. Vispār jau mans bērns 25+ gadu vecumā ar mani noteikti vairs nedzīvotu. Kas tā vispār bērnam par privāto dzīvi, ja štuceris...

Īrnieks pameta dzīvokli, bet atstāj mantas.
Sapakot un izlikt pie miskastes. Ja šāds punkts ir īres līgumā, tad mierīgi.

Ja sieviete pajautā telefona nr., kāpēc atbild - priekš kam?
Nepareiza Tava taktika, tamdēļ arī šādi atbild. Amerikāņu popsī gan dāmas dzied, ka viņas iedod savu numuru un saka, varbūt piezvani man. Pamēģini, varbūt būs labāki rezultāti.

Ko darīt , ja ir zems assinspiediens?
Sports - kustības normalizē, jebšu šajā gadījumā - paaugstina, asinsspiedienu. Vēlams paŗbaudīt vairogdziedzeri - tā darbības problēmas mēdz radīt zemu spiedienu.

Par šoferīšu piespriestajām dienaktīm..
Ar gadiem punkti gan savācas, gan dzēšas. Nav nemaz tik vienkārši savākt punktus, un neba uzreiz visus liek "uz diennaktīm".

Kā tīrīt zeļonkas traipus no linoleja ?
Redzi, cik labi! Es būtu mēģinājusi ar spirtu un, ja nedarbotos, tad Cillitu. Izrādās, Tessas rakstā teikts, ka spirts varētu līdzēt. Urā!

Kapu tēma
Tajā ģerevņā, kuras kapos guļ mana rodņa, ir kapu pārzinis. telefons dabūnams pie kapsētas izziņu dēļa vai vietējā pagasta pārvaldē. Bez tā atļaujas/ saskaņošanas nemaz mammuci turpat blakus guldīt nebija iespējams. Un kaut kādi reģistri šim ir, jautājums gan: cik veci. Vēl arī saistībā ar savu radurakstu apzināšanu un apvienojot patīkamo ar lietderīgo pajautāju, kur meklēt info attiecīgajā...

Kapu tēma
Kapu pārzinim nav kaut kāda "lielā reģistra grāmata", kurā viss atzīmēts? Ai, digitalizācija vispār jau šajā jomā vēl nav izkustējusies no savas stacijas. Ja ticētu digitalizātajiem datiem, tad manējie vispaŗ nav dzīvojuši uz šīs pasaules, tikai mistiskā kārtā apglabāti.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu