neratni_stasti

Sieviete (40)
uzzināt vairāk par neratni_stasti

12 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kad gaidi kādu vienu un tikmēr garām iet citi...
Esmu reiz gaidījusi kādus gadiņus laikam piecus. No šodienas viedokļa varu teikt - nebija vērts. Tāda gremdēšanās ilūzijās, daļēja dzīvošana, slēpšanās pašai no sevis vien tā bija. Ja tur vīram darbs tāds ar prombūtni uz noteiktiem periodiem - tas ir kas cits. Tur ir zināms skaidrs mērķis un atgriešanās datums.

Salīdzinājums oho un zona !
Mani atkal interesē, kur autore dabūjusi tik precīzu informāciju par to, kādi ļaudis atrodami Centrālcietumā, kamerā vai kolonijā. Turklāt info ir tik precīza, ka zina, ka ļaudis oho ir līdzīgi. Ja autorīte strādā attiecīgajās struktūrās, tad tomēr no darba būtu jāatvadās par pārmērīgu pļāpīgumu un augstprātīgu valodiņu. P.S. Jāatzīst, ka "kolonijas" Latvijā oficiāli nepastāv.

Bremžu sistēma un TA
Nezinu, es ar šādu papīru aiznesos pie sava auto meistara, un tas ir viņa darba uzdevums - to novērst. Naudiņas pirms tam pasaka pa telefonu, ieskaitot variācijas, kur var ko dabūt lētāk.

Aizdot savas mājas
Ja divi pieauguši cilvēki nespēj tikt pie seksa bez draugu asistēšanas, tad šiem ir jāpaliek gribot. Punkts, āmen! 10:42 Ja acis iet no orbītām laukā, tad sekss būtu turpat mežā zem egles. Teorētiķi :D

Gadu starpība (liela gadu starpība)
Man par laimi, tāds vēl nav piedzimis. Teoretizēt neņemos. Tik liela gadu starpība nav bijusi arī ar vīriešiem pretējā virzienā, kad esmu jaunākā no abiem.

ko dariit ??
Palasīt kaut ko, paadīt, pavingrot... dators kā reizi ir vieglākais laika nosišanas veids.

Fistings...
Nē, nu ļauži, nevajag fistingu tagad jaukt ar kaut kādu nieka "pirkstiņu" bakstīšanu. Sorrī, tās ir dažādas nodarbes. Khm, un interesanti palasīt,ka kādai šķiet, ka vīrieša loceklis ir tik resns, ka pēc tam turpat svabadi dūre būtu bāžama :D Tiešām tas bija vīrieša loceklis, kas tur pirms tam bija pabijis, ja? ;)

Vai jūs piekrītiet uzskatam? Nr.2
Pilnīgi noteikti nepiekrītu :D Zinu šādus pārus, turklāt ilgstoši dzīvo laulībā.

Kas tā ir par maņu?
Līdzsvars un koordinācija. Principā elementārākā pārbaude, vai nav bojājumi smadzenītēs.

Cc teātris
Mīļākais izteiciens - ņevinavata ja, on sam prišol. Angļu valodā teicieni nepielīp. Nav tā smeķa.

Kiviča grāmata
Nīče mani dziļā jaunībā ir sabojājis - sen vairs nelasu nekādas atklāsmju grāmatas da biogrāfijas, vieni vienīgi detektīvi un tamlīdzīgas "sēnalas". ak, jā, un vēl labi daudz anatomijas, fizioloģijas un citu medicīnas priekšmetu mācību grāmatas vienā lielā kaudzē.

Vislabāk apmaksātie darbi Latvijā .
Kardioķirurgs Ērglis gan jau arī nesūdzas par atalgojumu. Pieņemu, ka labāk pelnošie darbi tomēr ir tie, kuros cilvēks ir reāls specs. Nevajag iedomāties, ka naudu vienkārši akaļ met par to, ka Tu vienkārši esi.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu