jozolsen

Virietis (51)
iepazīties ar jozolsen

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ko jūs uzskatāt šodienā par maukām?
Izskaidrojiet darbības kritērijus .Vēl labāk nodefinējiet? Nejauciet ar prostitūtēm- profesionāles,legālas, nelegālas, nodokļus maksā ,nemaksē, bet naudu jāmaksā par paklpojumu. ...

174 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

ko domajat pa so soda veidu?
lai uzēd štovētos kāpostus..

ko domajat pa so soda veidu?
Stulbings. Tu neko nezini par vāciešu kultūru.. Kur nu vēl notiekošo..

Vai ir kas nosodāms, ja
teksts un konteksts..

Vai ir kas nosodāms, ja
Jauna Oho kārtējās ´izklaides´ -paveids ?!!

dariit labu
Eh latvji.. Palasiet taču par līgo svētku izcelsmi.. ko pat baznīcas nespēj iznīcināt.. ´´Jānīts jāja..

RailBaltiс.
Zīda ceļa atzars jau aizmirsies.. Baltkrivi gan paspēja sabūvēties..

Apģērbu kvalitāte
Kad Drogas - tīklu nopirka lielie , tad veidoja a, b, c...sejas.. Tas ir visur, arī podukcijai..

Vai vēl kāds vīrietis ir palicis...
un ko jūs zināt par tetovējumu vēsturi eiropā, krievijas teritorijā!! Šodienā tas ir biznes - uzmanības piesaistīšanai. P.s.Būtu interesanti ušakovai papētīt zīmējumu no aizmugures..

“Tikai sekss”
Aseksuāļes un aseksuāļi vēl pat šodiena nezin seksa (ne jau dzimumaktiņa) nozīmi Homo sapiens dzīvē... Nezin Mātes dabas ielikto ; nodoms, cēloņus , sekas..´ Kristiešu viduslaiki turpinās!!

Balzaks.
Balzaks ar vecmāmiņām..!!!Kādreiz visu izlasīju...Nu gan muldāties atkal..

Kā rodas pļerdaki?
Patiesībā pēdējos 20 gadus dzīvojam sarežģā laikā, ekonomiskajā vidē. 2000 gadu sākumā augšup, ar cerībām. 2008 strauji lejā neziņā.. Vēl tad covids, tad karš..Pādējie certri gadi atkal nainījuši visu un vēl augstie eribori Arī tie radīs šķiršanos, pamestos bērnus. Alimentus, finsālasi kritumi.Ne jau visi spēj 20 gadus cīnīties ..Ir tie kuriem nolaižas rokas, ...

Brākis.
Nu kuram vajadzīgas šodienā 4 paaudžu Singer šujmašinas?!!Kurš varēja domāt, ka būs VIENREIZ lietojamie...trauki un utt..

Kokapstrāde
Ir sarežģīts. Pat man būtu ko iesvīst.

Kā rodas pļerdaki?
Šeit pļerdaku nav, jo viņiem nets vairs neinteresē. Pļerzacienes gan te ir, jo nav alkoatkarīgas!! Un degradācijā izpaužas dažādos veidos..

Jautājums sievietēm
Pagājušā gadsimta muldējieni, rullē.. Vecums ne vienmēr nozīmē viedumu.. Viagru jau sāka pārdot pagājušājā gadsimtā.., tūkstošgadē.

Saraksts ar sieviešu anketām, kuras šeit piedāvā seksu par naudu.
Katra, katrs iedomājas un realitāte..Ir tāds jau senvārds- mīļākā... Darbā jaunākiem kolēģiem jautāju vai ir? Viņi atbildēja - nav tam laika pie šodienas dzīves intensitātes. Ja sagribas un vajag kādi rozīnīti ikdienā, izmanto ārpakalpojumus. Ērtāk salikt laikus un ieplānot ar rezultātu. Izvēle ir diezgan plaša un attīstīta. Rezultāts atbilstošs pasūtājam ...

varaviiksne
Varavīksnes manifestē jau visur, ne tikai debesjumā..

Saraksts ar sieviešu anketām, kuras šeit piedāvā seksu par naudu.
Reizes 3 ir arī gadījies šeit arī ´uzrauties´ uz profesionālēm. Arī viņas ir vajadzīgas. Pie sarakstes var daudzko noskaidrot.

Motivācija.
Daudzi aktīvie varētu grāmatas sarakstīt par savu dzīvi..Trakie 90 ar amareto,spageti, banāni,lambadu., krievijas defolts, bandītisms, labklājības uzsākšanās, gāzi grīdā, banku dzimtcilvēki dodas uz ārzemēm-krīze,..un 10 gadus atpakāl putlers savācā daļu ukrainas, pārsvarā visiem pofig. Jo neredz tālāk par degungalu un grib pelnīt labklājībai.. 10 gadus atpakaļ Oho ...

Darbinieku melnais sraksts.
Briselē strādā TIKAI 4 dienas nedēļa par pilnu algu..LV vietējās pašvaldības un valsts iestādes jau arī par to sāk runāt un darīt..Saīsinātā darba diena nepilmgadīgajiem..un saīsinātā darb nedēļa kuriem? Tā intersanti sanāk..Ražotājus-biznesu drāž, bet valsts un pārvaldes struktūras rullē. Interesanti cik valsts,pašvaldību iestādes ir sodītas par darba ...

Darbinieku melnais sraksts.
Palasījos par ES deputātu palīgiem..Strādā un saņem algu trīs vietās..Divās Latvijā un vienu Briselē!!!Interesanti cik tad kopā sanāk ierakstītās darba sundas un pa kuru laiku vēl paspēj nokļūt Briselē. Virstundas un brīvdienās dubultapmaksa.!!! Nakts darbu piemaksas.. Kaut kas te neiet kopā pēc LR likumdošanas! Pat neguļ un neēd.. Būvniekus gan čakarē pēc pilnas ...

Kāpēc sievietes ir tādas gudras nelietīgas maitas, bet vīrieši tādi dumji cēlie muļķi?
Cīņā par dominēšanu sāk uzvarēt sieviete- cilvēks. Jau pat ar likumiem jau to nosaka direktīvās..- cik jābūt pārvaldē..

Motivācija.
Mani vairāk satrauc mana un līdzcilvēku nākotne.. Patiesībā bija ļoti forši..zeme griežas un es arī kustos..

Kāpēc attieksme pret attiecībām kļūst aizvien merkantīlāka?
Cēloņi ir šodienas sabiedrības audzināšanā un izpratnē..Sekss tiek noliegts. Piem. Ko un kā tiek skaidrots skolās. Mācību grāmata tika ´sadedzināta´. Sabiedrībā arvien vairāk sāk valdīt sievietes. Bioloģiskajās šķērēs - Māte daba ir ielikusi dzimumatšķirības, kuras tagad tiek noliegtas. ´Neitrāls ķermenis´, manifistē ...

Motivācija.
Analizēt savu vēsturi? Atzīt savas kļūdas? Reti kurš to spēj un var. Analītisks prāts. Par kādu partiju balsojāt 10 gadus atpakaļ?!! Tas atmiņas trenēšanai.. Ir tāds jēdziens; Tauriņa efekts.

Kādai sievietei ir jābūt mašīnai, lai tā varētu aicināt tajā sēsties vīrieti?
Ar būri, lai brauciena laikā negrābstās..

Kādai sievietei ir jābūt mašīnai, lai tā varētu aicināt tajā sēsties vīrieti?
Parādniekiem, alimentu maksātājiem, arī kredītu maksātājiem ...zemākas prasības.. Var būt pat BMV- žurka..

Vai tiesu izpildītāji uzzinās, ja es nomainīšu darbu?
Ideāls variants tantēm..Var pat krietni jaunāku savākt!! Ir parādi, tiesu izpildītājs..Vīrietis ar alimentiem diviem bērniem..Cik tur jāmaksā,kas paliek pašam? Tādu tak var konkurencē savākt un pat paklausīgāks- atkarīgāks būs.. Tikai duras tādus sauc par pļerzakiem!! Nu panesās..

Kādai sievietei ir jābūt mašīnai, lai tā varētu aicināt tajā sēsties vīrieti?
Apgarotie smadzeņpiš muldās par mašīnām, kafijas izmaksām bezseksī.. Kurš apmaksās viesnīcas numuru, viesu mājas gultasvietu..?!! Mežā ar kukaiņiem mošķiem un nemazgājoties..!!

Kādai sievietei ir jābūt mašīnai, lai tā varētu aicināt tajā sēsties vīrieti?
Cēlonis...Skaidrā neproti virsū uzkāpt?!! Tiesības atņemtas..bābis..

Kad apniks vērtēt pēc izskata .
Tā nu tam radītājam sanāca. Gan jau pati piekrāsosies..

Kādai sievietei ir jābūt mašīnai, lai tā varētu aicināt tajā sēsties vīrieti?
Uz mašīnu saceļas un stāv arī!!!!!!

Te daudzi meklē izklaidi , kas saucas tikai un vienīgi kaščēšanās un tikai
Ak tad tās NOPIETNĀS attiecības...Tas no pasakām, vai dzīves..Izskaidro, ko tas nozīmē un priekškam domāts..Cik ilgi..Gaidu izskaidrojumu.. Monogāmija radās no bada (tuksneša ideoloģija nabadzībā), lai sveši bērni nav jābaro..Ne jau Mātes dabas ieliktais..

Vai nedabūšana stipri spiež uz smadzenēm?
Kad Oho portālā sāka valdīt puritāniskās Aseksuāles un bābji pārvēršot to par ķēzīšānas IZKLAIDI publiskajā sadļās, Iepazīšanās , arī seksam, aizgāja uz citiem pertāliem. Šeit PĻERZAKU ir maz, jo vieņiem vairs nevag sievieti un portālus nelieto.. PĻERZACIENES- ķēzitājas te gan ir bariem. Viņām seksu nevajag tikai paķēzītes.

Te daudzi meklē izklaidi , kas saucas tikai un vienīgi kaščēšanās un tikai
..un blaknes.. Atsistas nieres, finansiālās, psiholoģiskās..Vēl tomēr arī mazi savi bērni.. Nu nafig atkal!! Drāzties vīrietim tā nav atriebība, bet nepieciešamība.. Izteikts MAZOHISTU trūkums..

Pērles meklējumos.
Jo vecākas paliek jo vairāk žultaini cīnās konurencē ar jaunākām ´princesēm´..Pieprasījuma apzināšanās..Kaķis nespēj aizvietot , pat 5.. Vīrietis dzimumdziņā darbojas..

Vai nedabūšana stipri spiež uz smadzenēm?
Tā GRIBĒŠANA sākas no galvas savienībā ar vārēšanu. Sekss ir fiziskajam organismam nepieciešams un to mēģina aizvietot ar ´sportu´. Ja nelieto atrofējas. Aseksuāles - tas ir zinātnisks izsakaidrojums.

Kad apniks vērtēt pēc izskata .
Cēlonis- Mātes Dabas ieliktās DZIMUMATŠĶIRĪBAS.. ar nodomu. Ja tās nezināt un daudzmaz neizprotat, tad var muldēties visu dzīvi..

Pensionēšanās vecums un vēlēšanas.
Jāvēl ATBILDĪGI -valstiski.!! Priekš tā vajag zināšanas un kristiskā spriestspēja.

Laikam ir daudz cilvēku ar mazliet īpatnēju raksturu .
Interesanta ´gribēšana´´ bezseksī pašai- mājās zilais vecis!!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu