Eneile

Sieviete (42)
uzzināt vairāk par Eneile

53 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Rinkēvičs-prezidents!
Dzīvos, redzēs. Bet caurmērā man patīk. Tiesa, mani interesē, kas tālāk notiks ar valdību.

Līdz Jāņiem tikai mēnesis. Pagūsim?
Iekurināju plītiņu, lai arī būtu siltā vietā sēdētāja :)

Hokejs...MUMS BRONZA....
Mums ļoti paveicās, ka sākumā bija stiprās komandas. Mūsējiem ir raksturīgi pirmās spēles uzsākt gausi un tad glābt to, kas glābjams. Šajā gadījumā sākumā mūsējie zaudēja tiem, kuriem zaudēt ir normāli un tad jau tālāk darīja trakas lietas :) Katrā ziņā prieks milzīgs :) Visu cieņu!

Kāpēc, vīrieši no rītiem ir tik nervozi?
Ir cilvēki, kuri pirms pusdienas laika vienkārši nav spējīgi normāli funkcionēt. Un, kā vakara cilvēkus var izbesīt enerģijas pārpilni cīruļi, tāpat rīta cilvēkus nervozus dara aptrakušas pūces kas pusnaktī izdomā mazgāt grīdu.

Kad var sākt rakt jaunos kartupeļus? Stādīti augošā mēnesī.
Freddy, kā man teica dārzeņu audzētāji - piemēram, redīsus viņi sēj vienkārši ik pa nedēļai, neskatoties ne uz kādiem mēnešiem, vienkārši, lai regulāri būtu produkcija. Un aug un nav nekādas atšķirības.

Kad var sākt rakt jaunos kartupeļus? Stādīti augošā mēnesī.
Hmm... par ko Inetai mīnusi? Man ar tāds priekšstats, ka tad, kad sāk ziedēt, tad var sākt šņukurēties rinķī.

Kur varētu pieteikt privata dārza sakopšanas darbus ?
Facebook ir haltūru grupa.

Kur sameklēt sievieti?
varbūt pamēģiniet kādreiz atbildēt cittautiešiem uz iepazīšanos uz ielas tā kā jūs atbildat latviešiem _____ Tak atbild jau! Tikai viņi par laimi to nesaprot!

Kur sameklēt sievieti?
Sporta zālē vai deju kolektīvā.

Vai ir viegli būt kopā ar māņticīgu cilvēku?
Jautājums ir - kāpēc cilvēkā mīt tik lielas bailes.

Apskaidrība
Tak kā var nesaprast, ka nav runa par naudu. Ja man patīk skaists, mietpilsonisks dzīvesveids, tad kāda man var būt saskaņa ar, piemēram, ļoti dvēseliksu un garīgu askētu. Vot kā? Katram ir savas vērtības, saskaņā ar kurām viņš vēlas dzīvot. Un, ja šīs vērtības ir krasi atšķirīgas, tad veiksmīgu kopdzīvi/ līdzāspastāvēšanu izveidot ir maigi izsakoties ...

Vaj kāckurš pacto memāk var iemācīt citam?
Tajā pat laikā, ne vienmēr tas, kuram ir gudrāka galva, būs labākais skolotājs. Reizēm labākie skolotāji ir tie, kuriem pašiem zināšanas ir nākušas ar lielāku piepūli. Gudrīšiem mēdz būt problēmas paskaidrot un saprast, kāpēc apmācāmais nesaprot. Savukārt tas, kuram zināšanas nākušas ar lielāku piepūli, iespējams, būs pacietīgāks un labāk izskaidros savu ...

Korupcija kara apstākļos.
Es domāju, ka tie, kas palīdz, it sevišķi tie, kas paši brauc uz Ukrainu, absolūti neidealizē ukraiņus. Palīdz, jo vajag un tā ir pareizi. Un tas, ka ir tādi, kas uz kara rēķina iedzīvojas, neatceļ pārējo ciešanas un vajadzības.

Padomi mazas pārtikas bodes atvēršanai
Ir jāsaprot, ko piedāvāsi, lai Tavs mazais veikaliņš būtu ar kaut ko savādāks un ieinteresētu. Ko Tu piedāvāsi, lai atvilktu cilvēkus tieši pie Tevis? Es varu runāt tikai no patērētāja viedokļa. Par mazajiem veikaliņiem, es iegriežos tajos, kuros ir kaut kas, ko es nevaru dabūt citur un man ļoti garšo.

Var cerēt, ka kāda dūjiņa paņems paspārnē bezdarbnieku?
Oj, nu nevajag d... audz runāt muļķības. Mūsdienās ilgstošais bezdarbnieks var būt tikai pilnīgs slaists vai arī tāds, kurš ir nodzēries līdz baltajām pelītēm. Un tas attiecas uz abiem dzimumiem. Hrenovie mocekļi. Cita lieta ir cilvēki ar invaliditāti. Par to, cik es saprotu, šeit nav runa.

Var cerēt, ka kāda dūjiņa paņems paspārnē bezdarbnieku?
Tikai tad, ja viņam bezdarbnieka pabalsts ir vismaz 2000 eiro.

Prostitūtas
khm.. atsaucas vīrieši, kuri tā vien ilgojas pēc dumas sievietes ar ilgstošās bezdarbnieces statusu un visiem iespējamiem kaitīgiem ieradumiem :) Lūdzu, varoņus studijā! :) Tas pārdomas par sieviešu merkantilo dabu :)

Pensionēšanās vecums palielināt/nepalielināt
Manuprāt, tas viss ir diezgan komplicēti. Palielināt pensionēšanās vecumu cilvēkiem, kuri strādā smagu fizisku darbu man šķiet necilvēcīgi. No otras puses, ļoti daudzi tik un tā strādā līdz 70+, bet ir jārēķinās, ka ar laiku samazinās slodzes panesamība un cilvēki pāriet mazāk atalgotā darbā ar zemāku noslodzi. Ja šiem cilvēkiem nebūs pensijas,viņu dzīves ...

Tukšās ligzdas sajūta...kad atvase atlaista lielajā dzīvē?
Izmanto laiku, kamēr aizmirstas. Pēc tam nāks mazbērni, atcerēsies.

Vai vajag piemist atriebības kārei?
Konkrēti kādā veidā tas, ka tam cilvēkam būs slikti, uzlabos Tavu dzīvi?

Vai kāds var apkopot tabulā kopīgo un atšķirības starp PAREIZTICĪGAJIEM un LUTERĀŅIEM.
Nesatraucies, arī budisti ir gana šmuces vārījuši, vienkārši mēs par viņiem mazāk zinām, tāpēc liekas, ka viņi tādi "svētāki". Caurmērā, atšķirības dažādu konfesiju starpā vidusmēra cilvēkam ir nebūtiskas, jo viņš nemaz nav iedziļinājies savas konfesijas mācībā.

Vai atbalstītu papildinājumu auto braucēju sodīšanai?
Braucot ārā no centra atrasties kreisajā joslā ir ļoti vienkārši. Sākotnēji pilnā Lāčplēša iela, tilta sākumā trolejbusa pietura, kura aizņem labo joslu, vēlāk pie tilta pievienojas pa uzbrauktuvi Krasta iela labajā pusē, reizēm labā josla šķiet par lēnu. Dažādi. Tur tas sākums dabīgi ir dīdīšanās, kamēr katrs ieriktējas tur, kur viņam jābūt.

Vai atbalstītu papildinājumu auto braucēju sodīšanai?
Starp citu. Ja runājam par braukšanas kultūru. Tie, kas man izteikti krīt uz nerva ir tie, kuri pielien tuvu aizmugurē un vēl drudžaini midžina gaismas. Piemērs. Salu tilts. Jā, esmu kreisajā joslā. Priekšā radars. Mans ātrums ir 71 km/h. Un vienam psihopātam aizmugurē pakaļa svilst. Pirmkārt, ja man labā puse ir aizņemta, es fiziski nevaru pārkārtoties. Otrkārt - tāda ...

Vai atbalstītu papildinājumu auto braucēju sodīšanai?
Brivaisvilnis. Es gan teiktu, ka principiālie gnīdas parasti tomēr ir vīrieši :) Sievietes velkas pa kreiso joslu sava stulbuma pēc, savukārt vīrieši principa pēc, tāpēc, ka atļautais braukšanas ātrums ir tāds un tāds :) Telefonisti gan laikam ir vienlīdz abu dzimumu.

Vai atbalstītu papildinājumu auto braucēju sodīšanai?
Mana pārliecība ir, ka jebkurš autobraucējs, pat vislabākais, nelaimīgas apstākļu sakritības rezultātā var izraisīt avāriju. Tāpat, es ļoti labi apzinos, ka pirmajos braukšanas gados es neiekūlos nevienā avārijā nevis savas, bet apkārtējo šoferu veiklības dēļ.

12 gadi prieka un laimes
Chris. Paradoks - pašam cilvēkam pienāk laiks, kad viņš pieņem savu aiziešanu, vairs neķeroties ar nagiem dzīvē. Un arī tuviniekiem, kuri ir godam darījuši visu nepieciešamo, skumjas par tuvinieka aiziešanu mīkstina zināms atvieglojums, jo nogurums (gan fizisks, gan morāls) ir milzīgs. Stāsts no manas bērnības/ pusaudža gadiem. Deviņdesmito gadu sākumā. Vectēvs, kad ...

Vai kritika ir laba lieta,vai gudrāk būtu paklusēt?
Ar mākoņu stūmējiem kritikai ir tikai tik daudz jēga, kā pašai izlaist tvaiku. Praktiskas nozīmes nekādas. Gribas? Bet lūdzu! Tikai galvenais nevajag cerēt, ka Tavu vērtīgo padomu ietekmē, cilvēkam atvērsies acis, viš ietērpsies maisa audumā un pilnībā mainīs dzīvi.

Cik bērnu ģimenē ir par maz?
Tik, cik ģimenē ir -1

Dzīvokļa īres cena Āgenskalnā
Un Māras dīķis. Jā, man arī tas rajons ir mīļš.

Dzīvokļa īres cena Āgenskalnā
Cenas vairāk ir atkarīgas no istabu skaita, dzīvokļa stāvokļa, ērtībām un atrašanās vietas. Neesmu manījusi, ka tās dikti pieskaņo kvadrātmetriem. Āgenskalns šobrīd ir modes rajons, tomēr tāds ir kļuvis pateicoties vēsturiski pievilcīgām cenām. Pieļauju, ka šobrīd tur cenas varētu būt bik lielākas, kā, piemēram, Pļavniekos.

Dzīvokļa īres cena Āgenskalnā
Šobrīd par 200-250 Rīgā var dabūt dzīvokli ar visām ērtībām. Jā, tādu pabēdīgu, bet var. Pateicoties komunālajiem, tagad daudzi ir sarosījušies un tukšie dzīvokļi aizpildās.

Lakricas našķi / končas Rīgā ..?
Es, laikam, meklējot lakricu, tēmētu uz Stockmann. Bet. Nekādu garantiju :) https://info.stockmann.lv/shops/lakrids-by-bulow/

Kā reaģēt esot ciemos un sastapties ar nevēlamu situāciju, atrasties pie viena galda ar suni?
Ja man tas suns patīk, tad man viņš netraucē, ja man tas lops nepatīk, tad nepatīk jebkurā gadījumā. Un man parasti ir pilnīgi vienalga, kādām acīm viņš uz mani skatās, esmu šajā ziņā šausmīgi neiejūtīgs radījums.

Jaunas, kāpēc jaunas?
Normāli. Es arī esmu tikusi līdz tam vecumam, kad pamanu, ka ir par mani jaunāki forši vīrieši. Ja agrāk par mani jaunāki vīrieši man šķita bērni, tad tagad par mani jaunāki ir trīsdesmitgadnieki, kuri jau ir gana interesanti cilvēki.

Rīga
Rajons, cenu līmenis, iestādes tips?

Par ko sievietēm, visbiežāk patīk vainot vīriešus.
/izmantojot situāciju, ka atbildes nebūs/ PK, tak sevis paša labā, liec svētu mieru maukām un tiec galā ar sevi.

Par ko sievietēm, visbiežāk patīk vainot vīriešus.
19:17. Jebkurš cilvēks ir atbildīgs par savu rīcību un rīcības sekām. Starp citu, Tu mēģini pazemināt, ne tikai sievietes, bet arī vīriešus. Tavā uztverē vīrietis ir radījums bez saprāta, kurš dzīvo tīri tikai no saviem instinktiem un refleksiem? Ja Tu esi lops, ok, bet, ja cilvēks, tad dīvaini. Jebkurš vīrietis ir atbildīgs par to, kādiem mērķiem, kādu sievieti ...

Par ko sievietēm, visbiežāk patīk vainot vīriešus.
PK. Tev ir pilnas tiesības gribēt to, ko Tu gribi. Svarīgākais, lai Tavas vēlmes nav iekšēji pretrunīgas. Savukārt, būt kopā ar kādu, lai tikai nebūtu viena. Tas būtu negodīgi pret otru cilvēku. Man viņš sāktu krist uz nerviem un tas cilvēks nebūtu laimīgs ar mani.

Par ko sievietēm, visbiežāk patīk vainot vīriešus.
Tu godīgi varētu pateikt ka esi pievilcīga tieši priekš tā vīrieša? ----------- Cilvēk mīļais! Bet tieši tur jau ir tā sāls. Mana dzīves pieredze, lai kāda tā būtu, ir izveidojusi mani par tieši tādu cilvēku, kāds es šobrīd esmu. Un, ja es neesmu pievilcīga tāda, kāda šobrīd esmu priekš vīrieša, kāpēc būtu vienam otru jāapgrūtina? Un tieši tāpat - ja man ...

Par ko sievietēm, visbiežāk patīk vainot vīriešus.
Galvenais vīriešu grēks - nespēja lasīt sieviešu domas!<< atpakaļ
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu