Eneile

Sieviete (39)
uzzināt vairāk par Eneile

30 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Mīts "vīrietis savā būtībā ir un paliek kā bērns"...
Pirmkārt, neredzu problēmu (apvainojumu), ja runā, ka vīrietis ir kā bērns. Šajā gadījumā tas nozīmē aizrautību, radošumu, rotaļību utt. Ir fantastiski jauki redzēt vīrieša sajūsmu un prieku, kad viņš ir izstrādājis kaut kādu muļķību! :D Tālāk. Piedodiet visi foršie, gudrie, saprātīgie vīrieši ar adekvātu pašapziņu. Es zinu, ka Jūs esat vairumā. Šis nebūs par Jums. Jūs esat lieliski. Bet. Nu...

Kāpēc sievietes nevēlas uzņemties atbildību?
Manuprāt, pārsvarā sievietes ir aptrakušas ar atbildību un sagrābjas sev visādas atbildības, kur vajag un kur nevajag. Un pagurst. Un jā, tādā brīdī parādās ilgas, lai kāds to atbildību no pleciem noņemtu. Problēmas rodas, kad sieviete vēlas, lai vīrietis uzņemas atbildību par to, par ko vīrietis neuzskata par vajadzīgu.

Kur Rīgā, labāk studēt Psiholoģiju?
Taviem mērķiem varētu atbilst kaut kas šāds: https://www.riseba.lv/lv/studentiem/magistra-programmas/vadibas-psihologija-un-supervizija

Ja sieviete ir stiprāka par vīrieti
Tak būtībā, kaut kur viens stiprāks, kaut kur otrs. Un dod Dievs saskatīt otra stiprās puses, lai pats sev pārāk varens neliktos.

Ja sieviete ir stiprāka par vīrieti
Aprakstītajā situācijā sieviete izklausās emocionāli nestabila. Ar neadekvātām emociju izpausmēm vīrietis tiek paralizēts. Un, nesaņemot gaidīto emocionālo reakciju, sieviete noslēdzas. Pamats vairāk šķiet vienam otra nesaprašana. Arī Tavs skatījums izklausās vienpusīgs, konkrēto tēlu/ prototipu noniecinošs.

Par precēšanos!
Tīri stereotipiski vīriešiem biežāk ir svarīga brīvības sajūta, savukārt sievietēm piederības sajūta.

Džentlmeņu loģikas tipiskākās īpatnības!
->Kaligula, 9:26 Par pirmo rindkopu - pa ausi. Par pārējo. Problēmiņas rodas, ja no šādas sievietes sagaida 3K. Un te arī rodas mīti par sievietēm izmantotājām, motorzāģiem utt. Līdz ar to - viss vienkārši - gribi jautrību, esi gatavs maksāt. Bieži vien cilvēki vienā komplektā cer salikt kaudzi īpašību, kas savā būtībā ir viena otru izslēdzošas. Ar cieņu, Pareizā :)

Vai tā ir necieņa pret otru.
Vai uz paviršu vēstuli ir nepieciešama pavirša atbilde?

Tu neesi mans tips
Reizēm taču tā gadās - skaties - smuks, veiksmīgs, gudrs, interesants vīrietis. Ne ko pielikt, ne atņemt. Bet sevi viņam blakus neredzi. Nu nav manc un viss.

Modernas (?) sievietes sapnis jeb vīrietis virtuvē
Jap. Bieži vien vīrieši gaļu sagatavo daudz garšīgāk, kā sievietes.

Vecmodīga domāšana,vai pārdomas-"nepiepildāmie sapņi´".
Ir divas lietas, kas neiet kopā - mājsaimniece un sava nauda. Ja no sievietes tiek sagaidīts, ka viņa nodrošinās visu mājas soli, tad piedod, atvaino, bet nodrošini to finansiāli. Šajā gadījumā, man izskatās, ka meklē mammu, nevis sievu.

Alternativa
Loģiski, kā soda bataljonu tādiem inteliģentiem un sabiedrībai bīstamiem vīriešiem, kā tēmas autors.

Vīrieša darbs
Orchia. Es absolūti nenoliedzu, ka tie ir muļķīgi aizspriedumi. Bet. Nu ir man tādi :)

Vīrieša darbs
Saprāta robežās ir svarīgi. Nevēlētos sev kapraci vai morga darbinieku. Un, ja man jābūt pilnīgi godīgai, arī palīgstrādnieks un sētnieks mani mulsinātu.

Vai te ir kāds, kas ar tīkla mārketingu kļuvis gandrīz miļonārs?
Vai gandrīz miljonārs ir tas pats, kas gandrīz stāvoklī?

Vai jums arī šķiet, ka sievietei uzmanība ir jāizrāda katru dienu?!
Aivar, 19.54. Pilnīgas aplamības. Es pēc dabas esmu diezgan liela vienpate. Man ir nepieciešams laiks vienatnē, lai es kaut vai ar vismīļāko cilvēku varētu būt jauka, mīļa, priecīga. Un, ja es pametīšu visas savas intereses, to, kas veido manu personību, es izšķīdīšu otrā cilvēkā un kļūšu viņam neinteresanta.

Kas piesaista uzmanību?
Ak, jā. Un, protams, ieinteresē arī tie, kuriem pašiem ir foršas anketas vai kuri sevi ir parādījuši kā interesantus cilvēkus publiskajās pļāpās.

Kas piesaista uzmanību?
Kurt, 13:00 Mhm, cik Tu pats esi uzrakstījis vēstules - čau, kā iet? čau, ko dari? Pilnīgi svešai sievietei, lai iepazītos? :) Piesaista uzmanību tās vēstules, kurās ir skaidrs, ka viņa ir adresēta tieši man. T.i. ir atsauce uz anketu/ dienasgrāmatu/ PA.

Sarakstes.
Sveiciens grafomānu klubiņam :) Šķiet, ka mūsu ir daudz. Un nabaga mērķtiecīgos cilvēkus šāda banda tiešām varētu kaitināt :)

Vai jums ir svarīga jūsu virtuālā reputācija?
Teiksim tā. Man ir patīkami, ja manu viedokli novērtē, uztver un pasmejas par manu joku vai kā tamlīdzīgi. Es no sevis netēloju citu personu, vismaz apzināti nemēģinu izlikties par to, kas neesmu. Līdz ar to, man būtu nepatīkami, ja masveidā cilvēkiem, kuru viedoklis man ir simpātisks, es šķistu neadekvāta, nepieņemama, stulba vai kā tamlīdzīgi. Bet. Tas nenozīmē, ka tāpēc es sākšu liekuļot un...

Attiecības, attiecībā uz vecākiem...
Elsa. Tas arī ir strīdīgi. Pieaudzis cilvēks ir tikai pats atbildīgs par sevi. Par to, kādus secinājumus izdara un tālāk savu dzīvi veido. Jo ir gana daudz cilvēku no nelabvēlīgām ģimenēm, kuri lauž vecāku modeli un veiksmīgi veido savu dzīvi. Vispār dzīve ir liela laimes spēle - kādas kārtis tev tiks iedalītas - raksturs, gribasspēks, audzināšana, gēni, vide, kurā personība veidojas, spēja...

Vai tas ir īsts vīrietis, kam nav savas firmas?
Priekš kā labam amatniekam vai speciālistam vajadzīgas tās klapatas, ko nozīmē savs uzņēmums? Lieka savu resursu izšķiešana, ja cilvēkam nav iekšā arī uzņēmēja gēns.

Cik daudz un ko jāzin par sava vīrieša vai sievietes bijušajiem?
Tik daudz, cik tas mani ietekmē šobrīd un tik daudz, cik pats grib stāstīt. Bijušie nav tabu tēma, par kuru runāt ni un ni.

40m2 vienam cilvēkam
Silve. Vīrietim ar 12 kvm nepietiks.

40m2 vienam cilvēkam
Viss atkarīgs no cilvēka talanta apaugt ar mantām.

Siers, kurš cepot nedaudz pakūst?!
Mocarella perfekti sakūst. Ja taisu picu, man patīk sajaukt sarīvētu mocarellu ar radameru vai masdamu, kaut ko no šī.

Vai jūs paši ar sevi gribētu iepazīties, ja pēkšņi nokļūtu monitora otrā pusē?
Jautājums bik neriktīgs. Kopumā, manuprāt, es esmu gana feina, lai vīrietim patiktu. Bet. Sev blakām redzēt cilvēku ar tādām pašām zamaškām kā man, varētu būt nedaudz apgrūtinoši.

Kā Jūs cīnāties ar prokrastināciju?
Tad, kad darbs dzen darbu, nekāda prokrastinācija neiet cauri, savādāk iestāsies liela, trekna polārlapsa. Kad ir mierīgāki posmi, tad tiešām reizēm apzināti ļauju sev slinkot no visas sirds. Bez sirdsapziņas pārmetumiem. It sevišķi, ja iepriekš ir bijis saspringts posms. Es vienkārši zinu, ka organismam jādod atelpa.

Kāda ir motivācija iet politikā?
Es tiešām ticu, ka viena daļa, vismaz sākotnēji ir ideālisma vadīti. Un tad viņi smuki aplaužas. Jo tas viss ir gana sarežģīti. Valsts ir gana liela sistēma ar ļoti pretrunīgām vajadzībām un interesēm. Kur jaunie satiek vecos bukus ar rūdījumu, daudz labāku sistēmas izpratni un atstrādātām sadarbības shēmām. Un tad jaunie pārvēršas par mērkaķiem ar granātu, vai vienkārši dirn vai arī lēnā garā...

Asaru bioloģija
Sievietes. Arī mani diskusijas nosaukums ieintriģēja :D<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu