aklaiks_

Sieviete (56)
iepazīties ar aklaiks_

5 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

50 gadīgās mātes uzbāžas bērniem un bērnubērniem
....manējie ir p a t e i c ī g i un priecīgi, kad kādreiz paņemu mazo atspoli pie sevis un viņi var kaut kur aiziet vai vienkārši atpūsties !

Vai var pieprasit uzturlidzeklus, ja vecaki dzivo viena majokli bet tevs bernu nenodrosina?
pameklējat internetā kādu advokātu bērnu tiesību aizsardzības jomā, palasiet atsauksmes un aizejat uz konsultāciju ! To visu var un vajag sakārtot, ja nemaksās bērnu tēvs, maksās valsts un viņš būs parādnieks pret valsti. Ja nevarat pati atrast, uzrakstat man tepat pastā, ieteikšu !

Mēbeļu komplekts pēc individuāla pasūtījuma
Meistari no dabīgā koka ???! ....varētu būt ekskluzīvi ! Bet ja nopietni, ar tiem meistariem, kaut ieteiktiem ir kā ir ! Meita vēlējās labu skapi, vienojās par cenu, jā, ir kā av2 raksta-dārgi ! Skapis sanāca slikts ! Neprecīzi plaukti, šķirbas ! Labo un labo, nezinu kas tur galā sanāks ! Meita tikai noteica- būtu labāk Nakts mēbēlēs pirkusi !

Cik maksā lauksaimniecības zeme Ķekavā?
Pirms kāda gada interesējāmies, ir nelieli zemes gabaliņi, par ļoti augstu cenu, vienā kopplatībā virs 3-4 ha nekā nebija

Vai esat uzrāvušies pērkot biļetes no rokas?
Geisha...gadās visādi ! Nesen Rīgā bija tenisa mači, uzreiz nopirkām biļetes ļoti labās vietās, bet maču laika sagadījās, ka netiku, biļeti vēlējos pārdot, ko uzreiz arī pieteicās iegādāties cilvēks no Londonas. Labās vietas bija izpirktas un cilvēks bija priecīgs, ka radās šāda iespēja<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu