Luusila

Sieviete (87)
uzzināt vairāk par Luusila

102 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Motoreļļa uz bruģa
Lielo daudzumu var absorbēt ar smiltīm, pēc tam var uzbērt kādu spaineli pelnu un ar asu asfalta birsti izbrucināt. (Sausā laikā čut samitrināt)

UZ KURIENI AIZBRAUCA MK BŪDIŅA AR VISU JUMTU?
Piena upes ķīseļa krastos... :DDD

UZ KURIENI AIZBRAUCA MK BŪDIŅA AR VISU JUMTU?
Aizbraucu vasarā uz laukiem, veros pār pauguriem, kur viļņojas mannā lauki.... :DDDDDDD

UZ KURIENI AIZBRAUCA MK BŪDIŅA AR VISU JUMTU?
Jā, un ej nu tu saproti, ar ko gan tam Edgaram pārliets... :D

UZ KURIENI AIZBRAUCA MK BŪDIŅA AR VISU JUMTU?
No smalkiem kviešu miltiem gatavotais kuskuss Latvijā ir salīdzinoši mazpazīstams, bet ļoti veselīgs produkts. Skrotētus un samaltus kviešu graudus samitrina, saveļ sīkās lodītēs, pēc tam, lai atdalītu citu no citas, apkaisa ar sausiem miltiem. Lodītes izsijā, tvaicē un izkaltē. Katras granulas diametrs ir aptuveni viens milimetrs. (izglīto tautu ar mammas gugles palīdzību)

UZ KURIENI AIZBRAUCA MK BŪDIŅA AR VISU JUMTU?
"kuskuss ir rupja maluma manna" :DDDDDDDDDDDDD Tā kā manna ir rupja maluma kvieši, tad kuskuss iznāk rupja maluma kviešu rupjš malums?

Hemoglobīns zems
Vispirms novērst pamatslimību. Uzturā jālieto sarkanā gaļa (bieži zems hemoglobīns ir veģetārā uztura piekritējiem), pupiņas, zirņi, rieksti, jau minētās sulas, citrusaugļi. Derētu nedzert kafiju un tēju, jo tās traucē dzelzij uzsūkties organismā. Būtu vasara, varētu piedevām ieteikt zemenes.

UZ KURIENI AIZBRAUCA MK BŪDIŅA AR VISU JUMTU?
Nu vot, kāpēc, nu kāpēc tu biji "novērtējuši manu bildi un nokomentejusi slikti" , kad tev pašai ir "zema līmeņa anketa, un rakstīt spēja"? Koa? :DDD

UZ KURIENI AIZBRAUCA MK BŪDIŅA AR VISU JUMTU?
Pie Rīgas sastrēgumiem es vienubrīd domāju par gaisa balonu, bet nu ugunsdrošība un tā...:(

UZ KURIENI AIZBRAUCA MK BŪDIŅA AR VISU JUMTU?
reached, es nebraucu tramvajos. Es laiž ar pederratiem! Sūkā nu!

UZ KURIENI AIZBRAUCA MK BŪDIŅA AR VISU JUMTU?
Beiža, tak aizklapē to oho ciet un nelasi,- nav spiesta lieta. Tev tak neviens nestāv blakus kā nāve pie svārkiem, sak, lasi, lasi, ko tā lapsa atkal sarakstījusi?

UZ KURIENI AIZBRAUCA MK BŪDIŅA AR VISU JUMTU?
Dievī, cik tas dibinvaigs ir stUUUlba! :DDDDDD

UZ KURIENI AIZBRAUCA MK BŪDIŅA AR VISU JUMTU?
Jo aktīvāks apakšgals, jo mazāk aktīvi bēniņi,- pierādīts. Tā kā ir lieki no šī kontingenta prasīt, lai viņas spētu kaut ko izlasīt vairāk par uzrakstu uz durvīm WC.

UZ KURIENI AIZBRAUCA MK BŪDIŅA AR VISU JUMTU?
Nekas, ganjaubeiža tūdaļ izpalīdzēs ar pareizu saprašanu, tik dildausi stingrāk pie šircītes piesies. :D

UZ KURIENI AIZBRAUCA MK BŪDIŅA AR VISU JUMTU?
Varbūt manas dobes arī pārstāja existēt, ja nav bildes? :D (cenšas samīkstināt lapša pārliecību)

No kurienes rodas virtuves augļu mušiņas?
Drozofilu daudzumu telpā var jūtami samazināt, ja grīdu mazgā ar vetaptiekā nopērkamā līdzekļa neostomazan šķīdumu.

UZ KURIENI AIZBRAUCA MK BŪDIŅA AR VISU JUMTU?
Interesanti, kādēļ viņai vienmēr šķiet, ka kādam no viņas bail. Kāpēc viņas smadzenēs nekad neatplaiksnī vārga apjausma par to, ka viņas murgus cilvēkiem varbūt vienkārši riebj lasīt, ka no viņas atslaukās kā no kakaina dupša...

UZ KURIENI AIZBRAUCA MK BŪDIŅA AR VISU JUMTU?
Nezin, kā būdiņai, bet dibinvaigiem jumts javno sašķiebies.

Pašpalīdzība savai imunitātei...
Apspiesti vārdi...eh, ja es IRLā visus tos būtum dirst pasūtījusi, kurus, manuprāt, nācās sūtīt, tad Latvijā jau sen revolūcija būtum bijusi. Nu, vismaz tāda mērena klope gan.

Cik daudz vīrieti var ierobežot
Kā t´nevar ierobežot? Nu tak ieliec cietumā, un būs ierobežots, kad jau nu tik dikti tā vajag.

Senvārdi sadzīvē?
Man patīk dažādi veco laiku vārdi, un es mēdzu bieži tos lietot. Saukt kaut ko konkrētu nav jēgas,- to ir tik daudz...Nupat izgāju cauri dārzam,- vēl jorģīnes zied, zem pliederkrūma žorks pakausies, tālāk vieta, kur pucens auga, kamēr pērnajās lietavās noslīka...Stiķenes arī bija cietušas, tādas švakras šogad. Toties jepstu daudz, ķoču ķočiem lasījām. Krīķu arī bij ne mazums.

APTAUJA & SPAMA PANEĻDISKUSIJA*
Daudz kas ir pilnīgi izdemolēts. Un taču laikam ar labiem nodomiem...Kā idiotisku kuriozu atceros kādā muzejā pakarinātu cinkotu spaini. Saistībā ar Raini un Aspaziju. (jānis rainis, galvā spainis, apkārt bleķis, vidū speķis)

APTAUJA & SPAMA PANEĻDISKUSIJA*
Laikam vairāk atkarīgs no tā, kā iekārtota ekspozīcija, un vai muzeja darbinieks ar savu stāstu spēj "paņemt" ekskursantus. Konkrētā vieta, reāli dzīvojis...bet laiks jau ir cits, daba apkārt izmainījusies, ikdienas skaņas ir citas. Tas viss vairs nav tas, kas bijis.

Ievēlēt jaunus, jeb vilkt līdzi vecos?
Izklausās pēc mazgadīga plebejiska mazprātiņa. Būs vai jāiet apskatīt, kādu augstāko izglītību sev anketā ielicis. Pilnai laimei un valsts atsviešanai gadus 15 atpakaļ attīstībā mums kā reiz vajadzētu iecelt kancelē to ākstu Kaimiņu. Kāds viņa lielākais sasniegums šobrīd? Ielaušanās sieviešu ķemertiņā ar savu filmēšanu? Bravo.

Komunistu radars Saeimā?
versus, divi jautājumi. 1. Kādas pārmaiņas tu sagaidi? Kaimiņš jau šobrīd sēž Saeimā, bet nez kāpēc parastai tautai no tā debesmanna nelīst mutē. Tev vispār ir apmēram sajēga par to, kā veidojas valdība, un cik liela ietekme tur kādam ir iespējama? 2.No kurienes tev ir pārliecība, ka katrs komunists bijis stukačs? Ir tomēr jāsaprot, par ko cepiens- par to, vai cilvēks bijis komunistu partijā,...

Komunistu radars Saeimā?
Idiots tas Kaimiņš un idioti, kas no tā taisa kaut kādu sensāciju. Tie cilvēki, kas dzīvoja un tolaik strādāja kādos vadošos amatos, bieži vien tika nostādīti izvēles priekšā- vai nu tu dabūsi šo amatu, vai tā arī sapelēsi kaut kur kaktiņā. Varētu padomāt, ka katrs, kas bijis tolaik komunists, gājis cilvēkus šaut, bendēt un izsūtīt. Stulbeņi.

Vai tad visi irobežojumi jau atcelti?
reached, vai tev (es uzsveru,- tieši tev) kaut ko aizsūtīja? Ko tu zini no tā, ko sūtīja, kur dabūja un citu informāciju? Ko tarkšķi bez jēgas? A kā ar apmelošanu, m?

"Atklāsim Ameriku" ! :D
Man domāt, tagad Mavam nodrētu kāds validols vai kas līdzīgs. Tādu "daili" skatīt! :DDD

"Atklāsim Ameriku" ! :D
(C): "vai kāds jums sūdzējās???" Jā. Prasīja padomu, kā atkratīties no uzbāzīgas bĻadas.

"Atklāsim Ameriku" ! :D
Vinetta, viņa pati stāstīja un lielījās. Plikbildes pati sūtīja. Saproti, tie nav izdomājumi, tas viss saistās ar reālo dzīvi, kur viņa reāli bāzās virsū un terorizēja tos, kas viņai atteicās virsū kāpt.

"Atklāsim Ameriku" ! :D
Atceros, kā tu lielījies, ka esot pēc tam ar policistu izgājuši ārā abi uzpīpēt, un tu esot palaista uz visām četrām debess pusēm. Kuram tad tīk ķēpāties ar mūždien pārgribējušos un uzbāzīgu veceni. Skaidrs, ka poličiem darba i bez tevis diezgan. (Ak vai, nu neprecīzi norādīja, ka krimināllietas. Karoč, iesniegumi policijā par tavu uzbāzību.)

"Atklāsim Ameriku" ! :D
Un par morālo kroplību labāk nežvanksti- lielāku morālo kropli par tevi es nekur un nekad virtuālajā pasaulē neesmu redzējusi.

"Atklāsim Ameriku" ! :D
Tad, kad tu ņirgājies par tikko nomirušu cilvēku, tu to darīji publiski. Un tur nebija nekāda privātuma. Tā kā aizverties pati, un nedomā, ka tikai tu māki lāstus bārstīt, te iebāzusi savu saraino šņukuru.

"Atklāsim Ameriku" ! :D
(C): "Atgādināšu, ka runa ir par limpenes tekstu pie nekrologa Dz.dz., ar kuru man nav nekāda sakara." Toties tev, līķu apgānītāja, ir sakars ar tiem tekstiem, kas ir tā cilvēka telefonā, no tevis sūtīti. Ja tu domā, ka tie tagad būs zuduši, tad tu maldies. Viss ir saglabāts un vajadzības gadījumā būs dabūjams. Tā kā aiztaisi savu smiržas muti, pretīgais izdzimums.

Vai tikai negatīvā pieredze?
(C):Bet man kopš jaunības ir NE TIKAI VIENS vienīgs kungs! Bet vai tāpēc tā ir negatīva pieredze ?? :D (Gunitaa) Domāju, ka bez negatīvas pieredzes neiztiki. Ja jau reiz ir bijusi vai nu šķiršanās, vai atraitnība- tās nav lietas, ko ir īpaši patīkami izdzīvot. Lielākā vai mazākā mērā gan jau pārdzīvojumi bija. Jā, tie norūda, bet vai tāpēc tos saukt par pozitīviem?

"mes citu neko nevaram ka tikai nosaukt viens otru par mulki...
Kā es ieraugu to Ženijas bildi, tā man galva griežas ar zodu uz augšpusi...:( (saņem sevi aiz ausīm un nolīmeņo pauri)

Kāju vēnu operācija uz jau operētajām kājām
Dr.Ints Ūdris.

"Atklāsim Ameriku" ! :D
Kā? Es neesot nevainīga? Kā ta nu man tā izgadījies...:(

Jautājums vīriešiem par vīriešiem :)
Kādam jābūt, kā jāuzvedas... Hmmmm... Un ko ta´ darīs, kad veči pateiks priekšā? Atkal kāda ceps "īsta veča" profilu?

Vai Jūs skrienat?
Nē, nu es esmu piedzīvojusi, ka valodu īsti nezinot, es tomēr saprotu, ko man saka, bet šī opcija darbojās pie acu kontakta. Tikko paskatās sāņus, tā čuš, google translate izslēdzas...:) bet te datorā es varu tikai zīlēt, kas ir tā gaišā doma uz saulaino tāli.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu