Luusila

Sieviete (86)
uzzināt vairāk par Luusila

121 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Anonimitāte iepazīšanās vietnē
Nu un atkal...kāpēc tikai iepazīšanās vietne? Stāv rakstīts: "Brīdis atslodzei". Vajadzīga man tā iepazīšanās apmēram tikpat, cik zaķītim iesnas. Līdz ar to kāda suņa pēc man būtu jāliek sava bilde?! Vēl varbūt personas kodu norādīt?

Karst aizmugurējās riepas disks Passat b5.
Savas mājas sētniece esmu visu savu mūžu- manā vietā manu privāto ēku neviens neaptīrīs,- tā kā tavi berbelējumi ir kaķim zem astes. Stulba bāba, kas cer atdzīvināt ar netā salasītiem padomiem savu sagrabējušo dzelžu kasti, absolūti izslēdzot loģisku domāšanu. Un saprašana tiešām ir dieva dāvana, ko cienītais džentlmenis , šo mantu dalot, aizmirsis tev iebērt tavu tiesu. Veiksmi tev...

Karst aizmugurējās riepas disks Passat b5.
solvita, bet tai swim ir absolūta taisnība! Nu, pajautāja te PA, a kas no tā? Tas būtu aptuveni tāpat, kā dakterim pa telefonu pavaicāt, kas varētu kaitēt, ja sāp vēders labajā pusē. Piedevām jautājuma uzdevējai ik pa brītiņam kaut kāda nelaime autiņam notikusi. Te varam tikai minēt, ok,- reizēm diezgan precīzi, bet jāredz taču... Tak loģiski būtu to nabaga nelaimīgo mašiņu iedot servisā, lai...

caurums (atvere) metāla izlietnei
Un to jautā 56 gadus vecs vīrietis?! Zeme, atveries!

Vai labs sekss dara cilvēku laimīgāku?
Labs sekss dara cilvēku laimīgāku, jā; bet nepavisam tas nesastāda 90% no visas dzīves laimes. Tad jau visa dzīve augšpēdus vien būtu jāpavada,- bet bumsikam jau laikam tie putni galvā ir tieši ar tādu novirzi.

Reģipsis un konstrukcija.
Sorry, ronim26 taisnība- ikurāt pie mums izdomāts riģipsis nav vis (mea culpa),bet par nosaukuma rašanos laikam gan iebildes nevarētu būt.

Bībeles dedzinašana jo bībele ir kaitīga !?
Absolūti neesmu pieskaitāma pie ticīgajiem, taču nu tāds ku-kū, ka bībele būtu jādedzina...kaut kas tais bēniņos tev nav īsti riktīgi.

Reģipsis un konstrukcija.
Pirmkārt jau nevis rEģipsis, bet rIģipsis, jo vārds veidojies no "Rīgas ģipsis" (šīs plātnes pirmo x izdomātas un izgatavotas pie mums). Sienām veido karkasu no perimetra līstēm UD un vertikālajiem profiliem CD, kas var būt 2,6m, 3m, 4m garumā. Ja no riģipša jāizveido starpsiena, tad ņem perimetram UW (biezums 50mm, 75mm un 100mm) un CW(biezumi tie paši) profilus- atkarībā no tā, cik biezu...

K no noslīpētas grīdas dabūt nost lineļļas kārtiņu?
Izstāsti, kādā stāvoklī grīda ir šobrīd. Sausa vai daļēji ķepīga?

Spoguļa līmēšana
Kvarts, jebkura sevi cienoša firma (ne tikai Sadolin) piedāvā dažādus materiālus, to starpā arī līmes spoguļiem, tā kā nav pamata teikt, ka mirga nopirkusi nepareizo līmi. Ja reiz nopirktais materiāls domāts spoguļu pielīmēšanai un tas skaidri uz etiķetes rakstīts, tad nekas tur nereaģēs un nekādas čūskiņas nebūs redzamas. Ideālā variantā būtu uz līmes izžūšanas laiku virsmu novietot...

Sieviete izmīlē vīrieti
coldland, nu man tak te nesen (vakar laikam) apskaidroja, ka es pavisam mākslu nesaprotot; galīgais proletariāts. Tā nu attiecīgi arī uzvedos, a ko darīt... Buģ paprošče...:)

Sieviete izmīlē vīrieti
Vai zin ko,- karstais mīlnieks, (tfū, nosplaujas pie kājām), es veču pakaļās nekad neko neesmu nolikusi, lai tur tagad urķētos un kauč ko meklētu. Un katrs, kas grib, lai jamam urķējas pa pakaļu, ir pidars, un punkts. Un vari saukt mani, kā tik tev ienāk prātā, bet neapgāžams ir fakts- katrs, kurš kādam citam piedāvā savu pēcpusi, ir pediņš.

Vai šeit drīzāk ir "bēdu ieleja" vai "laimes zeme"? :)
OK, tad saņem no manis pildītu instalāciju un dusi mierā.

Vai šeit drīzāk ir "bēdu ieleja" vai "laimes zeme"? :)
Jānīt, tu laikam māmei no rokām pa trepēm izkritis bērnībā būsi: paskaties to vārdiņu kaut vai googlē, čugunpauris tu mūsu.

Vai šeit drīzāk ir "bēdu ieleja" vai "laimes zeme"? :)
janisqwerty- vai tiešām Tripperary?! :DDD Cik atceros, tad tomēr Tipperary :), bet es varētu saprast, ka tev tās asociācijas ar pazīstamāku vārdiņu ņem virsroku...:) Ja nu par tēmu, tad viedokļa nav, ibo neinteresē iepazīšanās. Ne tik, cik melns aiz naga, ek.

Vai meklēt kundzi (dominējošu sievieti) ir grūti?
Ak šitā tu saki, Geiša? Paprovēsam...Panāc šurp, seskadvēsele, trīckājekli- ka dabūs ar kančaku pa to vietu, kur mugura zaudē savu cēlo famīlijvārdu, tad visa mīlēšanās kāre pāries uz rāvienu! (Tikai ar priekšapmaksu)

Pēc kāda kritērija?
Ja viņam maza alga, tātad neatbilst kaut kādiem kritērijiem,lai ieņemtu labāku amatu- mož neizglītots grūtgalvis, da nu nafig tādu. Ja viņam jāmaksā alimenti vairākiem bērniem- tātad uz pizāšanos nasks, bet nejēdz saglabāt ģimeni,- da nu nafig tādu: pameta vienu ģimeni, pametīs arī nakamo. Dzīvesdraugu izvēlējos jaunībā un aiz ļubestības- tad tas ir daudz vienkāršāk, nekā vēlākos gados.

Radiatori vai apsildamas gridas?
bet cik kolosāli ir ar basām kājām tipšināt pa grīdu, kam vajadzētu būt aukstai, bet tā ir tik patīkami un mīlīgi silta, ka gribas kā kaķim izlaisties garšļaukus uz tās! No praktiskās puses jau vieglāk ar radiatoriem, jā...bet es tik komfortabli jūtos, kad zem pēdām silta pamatne! (+ ir arī iespēja kurināt kamīnu, krāsni un malkas plīti, ja nu kas)

ČAU, REALITĀTE VAI FARSS?
Tā kā vīriet´s parastais ir tāds kukain´s, kam nav no dabas dots nojaust sieviešu slēptās vēlmes, tad nevajadzētu jamās slēpt aplam dziļi... Ja es kauč ko gribu (un tas nepavisam neattiecas uz seksu vien), tad pavisam skaidri un gaiši to pasaku, tā novēršot visādas nesaprašanās un paātrinot vēlmes izpildi. Kad es jums saku,- vīriešus besī vienumēr censties uzminēt, ko tad nu...

Javas sagatavošana mūrēšanai.
joenam taisnība,- ko tur pašam čakarēties ar lietām, par ko nav nojēgas, un gatavais maisījums nav neko dārgāks (ka tik ne lētāks) par atsevišķi pirktām un bez īpašas sajēgas kopā jauktām sastāvdaļām. Cik ūdens klāt jālej, būs uz maisa rakstīts.

Kādam jābūt vīrietim - "autoritātei"?
newgame, tu pazīsti tikai tādas sievietes, kuru intereses aprobežojas ar adīšanu un burkāniem? Pamēģini kādreiz izkāpt no tik ierobežojošiem rāmjiem; savādāk tu jau arī runā tāpat kā tie tirliņi, kas sievieti vērtē apmēram tikai kā mājdzīvnieku.

Kādu samierināšanās metodi Jūs izmantojat šodien?
Nevarētu lielīties, ka man ir viss, ko vēlos (pāris miljonu, kas būtu visnotaļ noderīgi, man joprojām nav, kad tavu neražu), bet neteiksim, ka šis fakts manu dzīvi sasālītu tādā mērā, ka man būtu jāķeras pie minētajām frāzēm.

Kādam jābūt vīrietim - "autoritātei"?
Lai es kādu vīrieti atzītu kā autoritāti, tad viņam ir jābūt kaut mazmazītiņu kripucīti par mani gudrākam kādā no jomām, kas interesē konkrēti mani, un viņš nedrīkst šo gudrību izmantot nelietīgi. Savukārt ģimenē man ļoti svarīgi ir tas, ka mēs ar vīru varam jebkuru lietu izrunāt un nonākt pie abiem pieņemama risinājuma. Viņš ieklausās manā viedoklī, un es domāju, ka vīriešiem (sakarīgajiem) ir...

Vai tas, ka neatzīstam vīrieša autoritāti pār sievieti, iznīcinās Riet. taut?
Es teU, kurkuļam, parādīs veco kārtību (draudoši). Izlaidies pavisam tas Laskovijs. Šķiet, ka aiz gara laika par Albertiņu piestrādā, fu, kauns.

Vai tas, ka neatzīstam vīrieša autoritāti pār sievieti, iznīcinās Riet. taut?
Šitentāds mutesbrūķētājs sesks man sēdētu savās vecajās pļūtenēs un smirdīgajos sieriņos iekrampēts kambarī pie maizes un ūdens. Ja daudz pīkstētu, tad ar kančaku pa muguru, i skaties, pēc nedēļām divām jau mācētu pareizi runāt par autoritātēm...:) Iepīkstētos tikai par anālo, i skat, žviuks, ar zābaku pa olām,- vot, tā ir pareiza lietu kārtība. (pagrabina džindžālu)

Vai kāds jau ticis pie pirmās baravikas? Gailenes jau redzēju, bet tik mazas,ka žēl bija griezt.
Mana purva malā bija pārītis, bet ko ar tām divām beciņām iesākt?!

Kas tas tāds?
Bet bez jokiem- daba mainās. Kad es biju tāds štrunta skuķis, bija bariem kaijas- bet tās mazās, ar melnu galvu (neesmu ornitologs, sazin jupis, kā viņas pareizi sauc). Tagad toties mazo kaiju tikpat kā vairs nav, bet lielie pļūtīzeri baru bariem laižas kā meseršmiti. No zirnekļiem lielākie bija krusta zirnekļi. Tagad tos tikpat kā neredz, bet ir kaut kādi milzonīgi melni riebekļi. Tāpat arī...

Vai Jūs jūtat inflāciju?
Interesanti, kurš nepamana cenu celšanu. Kaut vai par sūda telefonu, kaut vai par obligāti pērkamo OCTA.

Dāmas cik jums ir svarīgs impīša lielums?
Un visi tie pieteikušies pie multi, aha. Nu šis viens aizmirsis atzīmēties, ak tu neraža, tātad viņa nav. Nu nav tāda cilvēka, jo multi par viņu neko nezin. Agrāk, kad bija obligātais karadienests un medkomisijas pirms tā, tad jau nekur nevarēja sprukt. Bet šaislaikos laikam ļaudis iedomājas, - ja tas sesks nav reģistrējis sava čibrika bildi feisbukā, tātad viņš ir izdomāts, i punkts.

Dāmas cik jums ir svarīgs impīša lielums?
multi, daudzi orangutani grib nostāties pie spoguļa un ieraudzīt tur OOOOO!! Taču, kad čibriks pendelējas kaut kur ap ceļgaliem, un nevar pat nevienu pērkamu sievišķi pierunāt, a gribas tā, ka acīs cērtas,- vot, tad ir *ūdi.

Sieva aizgāja, vēlos atgūt viņas sirdi.
Tessa man izņēma vārdus no mutes. Ir situācijas, kad sievietes nespēj piedot vīriešiem "nebūšanu blakus", morālā atbalsta nesniegšanu. Pēc tādām vīrietis sievietes acīs pārvēršas par niecību, un tad jau viss cauri.

Dāmas cik jums ir svarīgs impīša lielums?
neko 11:16 - nevis pasakas, bet reāls gadījums. Uzvārdus un personas kodus, protams, nesaukšu, kaut arī tie ir man zināmi. Savukārt ar tevi gan ir tā, ka bieži vien es domāju, ka tu stāsti pasakas, piem., par to savu aplam gribīgo vecmāmiņu, kura vēl pēc klimaksa vecuma ar izžuvušu maksti nezin kāpēc grib un grib- gluži pretēji tam, ko par to visu saka mediķi. Un galvenais, ka tu tā labi...

Dāmas cik jums ir svarīgs impīša lielums?
Emma, tie varoņdarbi beidzas brīdī, kad jājāj prom uz slimnīcu iekšas saglābt. (zin reālu pāri, kas izšķīrās tādēļ, ka vīrišķim bija nenormāla izmēra desa.) Bet nu katram savi sapņi par to, kas ir laime...

Kas ir īsta mīlestība?
Torpēdīt, šitais tavs atreferējums ir apmēram kā Harija Potera piedzīvjumu aprakstu cik tur to grāmatu ietūcīšana 2 minūšu ilgā multenītē. Kaut gan, taisnību sakot, parāva smiekliņš...

Dāmas cik jums ir svarīgs impīša lielums?
Kā tad, bumpisik,- ja smadzenēs nekā cita nav, tad visa dzīves jēga *impītī.

Dāmas cik jums ir svarīgs impīša lielums?
Šī cilvēka parodija, pareizāk, smadzeņu parodija, laikam var lepoties tikai ar pūlēm pieveiktu palīgskolu, spriežot pēc nebeidzamo stulbo jautājumu gūzmas. Pirmais, ko cilvēkā novērtē, laikam gan nebūs viņa "darbarīks"; nebūšu dzirdējusi par tādu izvēles metodi, kad sastāda visus pielūdzējus rindā, bikses nost, lineālu rokā, un nu tik izvēlēties piemērotāko. Piemēram, šādu jautājumu uzdevējs...

Vai tā kādreiz notiek pasaulē?
Man gribētos piebilst kaut ko pie fargo sacītā 2017-06-24 23:22, bet tas, sorry, nebūs nekas glaimojošs sievietēm. Viņas piekrīt apmierināt vīriešu iekāri, neļaujot tai izaugt līdz mīlestībai. Pēc tam, nesaņemot vīrieša īstu mīlestību, pašas arī vairs nespēj mīlēt, ieslēdzot sevī kaut kādu patērētāju programmu. (Ok, esmu aizvēsturisks mamuts; varat nepūlēties man to atgādināt. )

Kapēc latvieši rupji lamājoties izmanto krievu lamu vārdus?
Nu kādi gan latviski būtu tie lamuvārdi? Cūkcepure? Ķirmuļgalva? Sivēnaste? Tā kaut kā pavisam mīļi un nevainīgi izklausās. Taču, kad noliek vienu sēriju īsti krieviskos trīsstāvīgos, tad tūlīt skaidrs,ka cilvēks ir aplam nikns, un drošāk viņam pa kājām nepīties. Man divreiz dzīvē bijis, ka dusmas nākušas augšā gluži vai no pašām aknām kā neapturama tvaika štīme, un abas reizes tas gluži...

Dzīvot katru dienu kā pēdējo?
Vidzemniekam- ne tava pagātne pie vainas, ka neizdodas veidot attiecības, bet neslēptā agresivitāte. Kam mūsdienās vajag problēmas uz sava kakla... Ja par tēmu...dzīvot katru dienu kā pēdējo- man liekas, ka šis uzstādījums liek vairāk riskēt, iesaistīties tādās aktivitātēs, ko parasti nedarītu. Tātad varbūt arī tiešām nonākt situācijā, ka šī diena kļūst par pēdējo. Vai vajag, tas katram pašam...

Vai skaistums ir sievietes galvenā vērtība?
Visupirms, nabaga nelaimīgais, dabū tādu iespēju izvēlēties! Ha!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu