Luusila

Sieviete (87)
uzzināt vairāk par Luusila

142 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kā Jūs organizētu randinu pilnīgi bez naudas?
Cold, A.Dimā ar Portosa muti ir sacījis: "Es cienu vecumu, tikai ne ceptā vai vārītā veidā! " :)

Dīvaina informācija EDS sistēmā
Nu tad papīrus zobos un uz priekšu!

Dīvaina informācija EDS sistēmā
Tur pa vidu nevar būt iestarpinātas kādas garās slimības lapas? Kārtīgi izpētīji sarakstu?

vai ilgstoša kopdzīve ir strupceļš?
(C) Vīrietis kuram ir pirmajās attiecībās bijuši bērni, kurš par tiem ir rūpējies un zina, ko nozīmē audzināt mazu bērnu, ir kvalitatīvāks ieguvums nākamajās attiecībās? Kā nu to ņem. Viņš arī zina, kā pamest ģimeni, kur jāaudzina bērni. Arī tik noderīga un "kvalitatīva" pieredze viņam ir.

vai ilgstoša kopdzīve ir strupceļš?
Man tā kā gribētos zināt, ko autors ir domājis ar to bezgalīgo attiecību augšanu. Attiecības pašas kā tādas, manuprāt, var attīstīties no iepazīšanās laika līdz kopdzīvei, laulībām, kopīgu bērnu audzināšanai, rūpēm par viņu nākotni, vēlāk kopīgai novecošanai un mākai visos šajos posmos vienam otru saprast un atbalstīt, abiem būt ieinteresētiem otram dzīvi nevis sarežģīt, bet atvieglot. Tas...

Nedabūt tomēr ir kaitīgi
a no nedabūšanas vēl neviens nav zandales atmetis...

Vai esat piedzīvojuši brīnumu savā dzīvē?
Liepa53, nu un? Es galīgi to neņemu par dusmu, jo ko tas maina? :)

Iemīlēšanās
Līga2, es tā piesviedu, ka ar vienu ļimonu maniem tarakāņiem būtu par īsu. Man ir skaidri aprēķināts, kur izlietot divus, un i tad vēl es sev šķietu pavisam pieticīga. Tik viena gaužām liela skāde- nav ne divu, ne viena. Galīga nekārtība. :)

Vai esat piedzīvojuši brīnumu savā dzīvē?
Cold, tu saki? Nu labi, citreiz ieber, cik nu man pienākas. :)

Vai esat piedzīvojuši brīnumu savā dzīvē?
Es tad nu arī it kā neticu, bet ir bijuši divi gadījumi, par kuriem i nezinu, ko domāt. Reiz braucot man it kā iedomās uzzīmējās bilde, kā no mežiņa man uz ceļa izskrien lops. Kaut gan tur nekā nebija, es piebremzēju. Un tanī brīdī izskrēja īstenībā. Ātrums bija samazināts, un es spēju izvairīties. Otrs gadījums ir tāds, ka piedzīvoju priekšmeta dematerializēšanos uz kādām minūtēm 20. Sīkāk...

Īpašais vasaras stāsts?
Nu labi, supu neesmu iemēģinājusi un tuksnesī neesmu nakšņojusi; gaisa balonā arī neesmu gulējusi, pārējais viss kaut kad līdzīgā veidā ir bijis.

Īpašais vasaras stāsts?
E_F, tās zosis arī nav izdomātas, tikai nu jau sengadus kā apēstas cepešos un ietūcītas dūnu spilvenos. :)

Īpašais vasaras stāsts?
Drole 16:51 Man mammucis stāstīja no savas bērnības, ka zosis sarijušās no izravētās zāles čupas magones. Pēc tam tenterējušas uz upīti peldēt telderu telderiem, spārni vilkušies pa zemi, kakli klangājušies nesaturīgi uz visām pusēm, visas kā dzērāji gāginājušas katra savā balsī bez jēgas un apstājas. :)

attieksme pret milestibu
(C): sievietes ciena tikai tos vīriešus, kurus mīl. Ūja. Es, teiksim, ļoti cienu divus savus bijušos priekšniekus, bet tak no mīlestības tur nav ne smakas. Tā kā nevajag nu te izlikties par baigo filosofu un bārstīt gudru atziņu savirknējumus.

adminniem
Starp citu, oho ir paredzēta tāda sadaļa, kur var vāvuļot, cik tik negribi. Bez ierobežojumiem. Liekat kaut 70 tēmas dienā un komentējat bez apstājas 7/24. Kāpēc neizmantojat? Paši vainīgi, ja izvēlaties pļāpāt sadaļā, kas paredzēta konkrēti padomu prasīšanai un došanai. Nu nebūtu normāli, ja cilvēkam ir vairāk par četriem padomiem kādai dzīves situācijai.

Retrospektīvs atskats mūsu pieredzē sievu, vīru izvēloties, ko darītu savādāk?
Neko nedarītu savādāk,- viss bija pareizi, laikam tāpēc vēl joprojām esam kopā. Vienīgais, ko nožēloju, ir tas, ka piekritu tādai kāzu ballītei ar radu un draugu pulkiem. Es negribēju, bet biju jauna un vēl nemācēju uzstāt, lai būtu pa manam. Vīra vecāki abi vienā balsī- nu bet kā tad tā, visi taču rīko kāzas, un ko tad ļaudis teiks. Es nejutos tanī biežņā komfortabli, un no kāzām līdz ar to man...

Blusas
Starp citu, mazgājot grīdas ar neostomazānu, ābolu laikā sīkās augļu mušiņas tikpat kā nav. Viņām arī nepatīk.

Blusas
Dzīvnieks var kasīties ne tikai no pāris blusām, bet arī spalvgraužiem. Terpentīns grīdu mazgāšanai nav necik iedarbīgs, jo blusas vairās no smakas, taču tā ātri izgaro, un blusām nekas netraucē atgriezties. Grīdām tiešām neostomazāns. Un regulāri. Ja dzīvnieks katru dienu iet ārā, tad tur arī uzlasa jaunas blusas. Ja lieto kādus līdzekļus skaustā, tad 2-3 dienas viņu nemazgā, lai...

Kā Jums patīk šis jaunais politiķis...!?
Un ar ko šis ķēms būtu savādāks par ķēmu Kaimiņu? Pietika vienam apdolbītajam pļēguram ieperināties pie siles, lai citi tādi paši arī turp ceļu sāktu bruģēt. Tvaiķenes filiāle, nekas vairāk. Neredzu starpību.

Cits me too...paplātes jeb vai jums arī tā gadās?
Man ir kāda traucējoša īpatnība: es neatceros cilvēku sejas. Nē, nu ne jau visu; bet tādu, ar kuriem darīšanas iznāk reti, jeb komunikācija bijusi tā garāmejot. Bieži tāpēc esmu iekļuvusi neveiklās situācijās, un vēl biežāk esmu novērtēta kā lepna un iedomīga. Man prasās vēl kaut kas, pēc kā identificēt cilvēku. Tā var būt vai nu viņa darbavieta (ārpus tās man viņš neklasificējas kā pazīstams),...

Upeņu uzlējums
Es biju uzlējusi uz biezumiem, kas paliek pēc sulas izspiešanas lēngaitas suluspiedē. Virtuves skapītī stāvēja, nekas nerūga, tik savilkās upeņu garšu. Bija labs. Ja būtu kārojies kaut ko liķierveidīgu, būtu piespērusi klāt cukuru.

Ko sieva/draudzene nav gatava darīt, bet dara, piedāvā mīļākā?:)
eu, varētu man kāds pateikt, no kurienes šis stereotips, ka precētie tikai misionāru pozā? Riebekle, i ti tuda že. :) Jūs ko domājat- tikko cilvēki apprecas, tā- hlabic- viņiem aizkrīt kaut kas ciet atmiņā, un neko citu, kā tikai misionāru pozu vien vairs spēj? Deķis līdz ausīm, un sievai naktskrekls līdz potītēm, ja? :DDD

Smieklīgie bērnu izteicieni
Arī par čuras tēmu: pārveduši mājās māsiņu, ņemamies pārtīt. Brālis (4g) asistē. Te pēkšņi puika šausmās iebļaujas: ved viņu atpakaļ, ved atpakaļ, šitā ir brāķis- kā viņa bez gailīša pačurās?!

Ergonomisks matracis sunim
Grūta dzīve dzīvokļsunim. Laukos suns pats sev izkaš tādu bedri, lai būtu ergonomiska, a saimnieks skraida apkārt un vaimanā, ka viss dārzs sarakts vienās bedrēs...:)

Admini un noteikumi
Edding, par to arhivēšanu- nav jāpūlas neko arhivēt, google to dara mūsu vietā. Izberzē, meit, actiņas un apskaties: tur tāda smuka josliņa: "Meklēt pieredzes apmaiņā: Pielāgota meklēšana: Meklēt" Nu kas traucē to izmantot? Un nekas nebūs jāarhivē...:) Jūs mēdzat aizmirst, ka neesat savās mājās. Šai vietnei ir saimnieks, un te ir viņa noteikšana. Nepatīk- neviens neliek piedalīties.

Vai labāk melot un izlikties?
VILFORS. Nekļūsti smieklīgs. Un, lūdzu, nemēģini tulkot, ko es, tavuprāt, esmu gribējusi nodemonstrēt- laikam tev tas būs par grūtu. (Par manām attiecībām nesatraucies: cienītais nav izmantojis iespēju no manis aizbēgt nu jau apmēram 30 gadus, tā kā paklusē šņupdrānītē).

Vai labāk melot un izlikties?
"Aizdominējušies" tiktāl, ka tie, kas būtu tiešām cienīgi saukties par vīriešiem, ģimenes tēviem, drīz būs Sarkanajā grāmatā jāieraksta kā iznīcībai pakļauta suga. Un nu vicinieties ar pautiem laimīgi tālāk. (trāpīgs lapsas teiciens DGās.)

Cik toleranti esat?
Vispār jau tēma laikam gan konkrēti par vienu sievieti. Man gribētos pateikt, ka viņa jau vēl nav mironis, lai par viņu runātu tikai labu, vai arī klusētu, tā kā būs vien jāsamierinās arī ar neatbalstošiem un pretējiem viedokļiem.

Cik interesanti esat sev un citiem?
Esmu no visas sirds negants cilvēks; ļoti labprāt dzīvotu tā, lai man pēc iespējas mazāk būtu jākontaktējas ar cilvēkiem, kas nav mana ģimene. Bet tak viņi mani atrod! Maz, ka mana paaudze, bet nu jau arī "sīkajiem" visādi draugi, bijušie skolas, studiju un darbabiedri. Es to vienkārši nesaprotu. Pārsvarā es ļauju viņiem runāt un nesaku, ka viņi ir padarījuši ko fui/pē nelabu. Gala beigās es...

Vējbakas pieaugušam cilvēkam?
No šausmīgā karstuma nekas nevar būt piemeties? Man uz sejas kā pusaudzim lien ārā visādas pūtes no tā karstuma. Smejos, ka tauki pastiprināti iztvaiko. Un temperatūra arī var gadīties no pārkaršanas. Bet 50 gadi nebūt nenozīmē, ka nevar piemesties vējbakas. Pieaugušie slimojot smagāk nekā bērni.

Vai var izaudzēt antonovkas ābeli no sēklas?
Vai tu nevari pamēģināt ābeli atjaunot? Ziemas beigās, uz pavasara pusi, bet obligāti pirms sulas sāk cirkulēt, krietni izzāģē zarus. Bez žēlastības. Es reiz vecai ābelei, kurai stumbrs pusotru metru no zemes dalījās divos stumbros, atzāģēju to otru nost, un atlikušajam zarus izretināju uz pusi, arī krietni saīsinot. Pēc tam bija tāāādi āboli!

Vīriešiem - vai jūs būtu gatavi, ka sieviete jūs apčurā?
Kā tādi lopi. Tak pie pilna prāta un neapsadzēries cilvēks nedara gultā to, kas jādara atejā. Pēc tam kaimiņi žēlojas policijai, ka no tā pritona nāk neizturams vonis.

Čūskas
Čūska, kas tevi varētu aprīt, nerāpos pretī. Man vairāk nepatīk dzirdēt par lāčiem. Patiešām nepatīk. Bet mūsu čūskas man nekad nav virsū skrējušas. Jaunākās dienās bieži pa mežu gāju basām kājām, nekad nav pat mēģināts mani sakost. Pārsvarā cilvēki redz zalkšus, nepazīst un bīstas. Odzes nebūt tā nesteidzas rādīties.

jautajums adminiem
6 stundās 2 komenti. Reizēm 4, nezinu. Brīvdienās laikam ir brīv pļurkstēt vairāk. Citiem speciāli komentēšanai PA ir otrs niks; manu alisuuL nokāva kā cāli, tobiš, aizžmiedza rīklīti. Nu it kā jau pati atķeksēju, ka ar noteikumiem iepazinos un piekrītu ievērot...:(

Vai tie kas ir attiecībās un sēž OHO, tiešām ir attiecībās?
OK, bez ampelēšanās: bet tik tiešām šeit var šo to iemācīties. Ja grib. Reizēm var pabrīnīties par vienu vai otru viedokli, ar kādu pastrīdēties, kādu apsmiet, citu krietni izkaitināt- ņerrr, ņerrrr. Bet reizēm ir tā, ka izlasi kādu viedokli, un saproti, ka var uz to lietu paskatīties arī tā, un tas nav nepareizi, kaut atšķiras no mana uzskata. Jebkas, kas liek padomāt, cilvēku izglīto.

Jūsu nika izcelsme
Tobrīd tikko kā biju izlasījusi kāda skandināvu autora pastāstiņu, kur darbojās slikti audzināts, nešpetns balts kaķis, vārdā Lūsila. Pa rokai trāpījās arī atbilstoša bilde, kura mani patiesi sajūsmināja. Un tā nu es te tāda esmu (pamāj ar asti).

Vai kāds no jums ir salicis Rubika kubu?
Arī kaut kad bērnībā liku Rubika kubu. Bez nekādām formulām. He! Vispār jāpameklē, apmēram varu iedomāties, kur mētājas.

Vai tie kas ir attiecībās un sēž OHO, tiešām ir attiecībās?
virietis1973, un es, tavuprāt, šeit mainu nojātās klaviatūras vienu pēc otras, ja? :DDDDD

Vai tie kas ir attiecībās un sēž OHO, tiešām ir attiecībās?
Mēs ne dvīņi, mēs te astoņīši un divdesmitīši. Jā, mēs te smuki stagnējam. Un esam ar to dziļi apmierināti. Kam nepatīk, lai risina pats savas problēmas. Mums te patīk, un iepūtiet. Vēl vairāk- es te vienmēr stāstu, ka man dikti pa prātam tas šaušalīgais bubulis- rutīna. Cienītais zina, kā man patīk; es zinu, kā viņam patīk, un mēs abi rutīniski darām viens otru laimīgus, kamēr dažs labs cits...

Vai tie kas ir attiecībās un sēž OHO, tiešām ir attiecībās?
Smīdina šie patiesības sludinātāji, sak, ja būtu attiecības, tad šejienei laika nebūtu. Tas jums, idejātu sugai, kas nu izņēmuma kārtā kaut kādu variantu beidzot sev ar grūtībām sameklējuši un gribat ar zobiem un nagiem ieķerties, lai neaizmūk- tas jums laika nav. Tas jums ir tā, ka jāsēž klāt un jāskatās mutē, ko nu teiks, lai zin pareizā tonī līdzi dziedāt un izpatikt. Nu a tādām kā man,...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu