Luusila

Sieviete (88)
uzzināt vairāk par Luusila

115 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Šķēres attiecībās
JurisK, nepareizi. Sievietēm aiz 40 gribulis sasniedz to līmeni, kāds vīriešiem ir ap 20. Jauni skuķi (ja vien nav no dabas mau*īgi) alkst vēl tikai pēc romantikas. Tas tīri par aktivitāti, neskarot tēmu par attiecību saliedēšanu.

Prezervatīvi - kuri ir labākie?
uzjautrināja Naža postulāts: kas nerunā par prezervatīviem, tam nav seksa. Nepārsūdzami. :DDD

Svētki beigušies, bet spamot nebeidzam! =)
Lāču maize man garšo, bet pēc ēšanas tā kā druscīt neomulīgi iekšās. Ķelmēnu maizei toties tādi blakusefekti nepiemīt. :) (pievieno citronu želejas burciņu tējas garšas kuplināšanai)

Prezervatīvi - kuri ir labākie?
Es tā saprotu, ka tēma bija kacināšanai un iesmiešanai? Tad kāpēc tik ātra kapitulācija? Secinājums: ko nevar celt, to nevar nest.

Kādu literāro darbu varētu ieteikt mājas lasīšanai 3-klasniekam?
riebekle, trešklasnieku ieinteresēt lasīt jau vispār ir samērā novēlots pasākums. Viņam jau IR jālasa, un jālasa ātri. Otra problēma, ka viss šķiet neinteresants. Un te liela vaina jāuzņemas vecākiem. Ja bērnu audzina televizors un dažādas viedierīces, tad noturīgu uzmanību (spēju par kaut ko ieinteresēties) laikam grūti panākt. Paskataties mūsdienu multenītes: kadri mainās šaušalīgā ātrumā;...

Kādu literāro darbu varētu ieteikt mājas lasīšanai 3-klasniekam?
Un Sīpoliņa piedzīvojumos saturs nesakarīgs, ja? Jēziņ...

Kādu literāro darbu varētu ieteikt mājas lasīšanai 3-klasniekam?
3.klase- mēnesī- 40 lpp?!?!?! Tas taču ir vienas pavakares pasākums īpaši neiespringstot!

Otra pusīte
(C):"...tādēļ, lai viens otru veidotu un pārveidotu līdz pilnibai?" Dieva dēļ,- tikko jūtat sevī tieksmes kādu veidot un pārveidot---turieties no tā cilvēka pa gabalu! Viņš ir nepareizs, jums nepiemērots un neatbilstošs, reiz jau tūlīt pārtaisāms un pārveidojams. Prozaisks piemērs: ja man vajag ziemas zābakus, tad taču es tos arī pērku, nevis iegādājos basenītes un stiepju pie kurpnieka šūt...

Tāmes izvērtēšana.
Arī "ielūkošanās" maksā (neuzbāzīgi atgādina).

ZSV eglīte
Apkopo tikai pats savus izdalījumus no visiem saviem čurājamnikiem, pirms par citiem satraucies.

ZSV eglīte
Stika, cienīsim katra cilvēka brīvo gribu! Viņa eglīte un viņa olas! :D

ZSV eglīte
Nu, Rīgā dažas kreatīvas bērnudārza audzinātājas aizgājušas uz tirgu un nopirkušas bērzu zaru slotu, to sadalījušas, un katrai grupiņā bijuši vāzē liekami bērza zari, kur iekarināt Lieldienu olas...:)

Pilnīgi sveši cilvēki pievieno piezīmju grāmatiņai
Cold, lasi tur augšējā rindā: sākums, pastkaste, tavs profils, draugi un favorīti(te stop)- tā arī būs tā piezīmju grāmatiņa. :)

Pilnīgi sveši cilvēki pievieno piezīmju grāmatiņai
Lasu riebekles komentus un smejos balsī- atceros, ka nesen viņa nezin kāpēc bija pieknaģējusies manai piezīmju grāmatiņai; nu varēja taču cilvēks izmantot iespēju paklusēt...:DDD

Kāds ir Tavs pienesums/ieguldījums?
neko(C): "galvenais ir prasme pajautāt" Ok, un vēl pārāka ir prasme sarunāties, izrunāt, nenorakt sevī. Ar šo visbiežāk sievietes grēko, ieslēdzot sabojāto TV- bilde ir, skaņas nav. :)

ZSV eglīte
Parasti jau tie, kas dzer, cik grib, nemaz nevar nepiedzerties...:)

ZSV eglīte
Jā, bet no alus ronas šausmīg liels un ļumš vēders...:(

Kāds ir Tavs pienesums/ieguldījums?
Cilvēki ir pārāk dažādi, lai visiem būtu vajadzīgs viens un tas pats. Kādam es varu iedot ģimeni, bet citam- ar kāju pa pakaļu. Tāpat kā es neesmu priekš visiem, tā arī visi nav priekš manis.

Vai mīlestība ?
(C):"Ko domājat,vai melo viņa ?" Nē, es domāju, ka viena bāž savu garo degunu svešā dzīvē. Vējasuns, cepums par pirmā komenta otro daļu.

Kāpēc daudzas sievietes nepiedomā pie sava profila stila?
Ja mērķis, veidojot anketu, ir bijis piesaistīt potenciālo iepazīties(no*āties)gribētāju uzmanību, tad protams, jāizkar apskatei visi piedāvātie labumi. Vinnēs eksterjers, kamēr daiļās iekšas atpaliks tālu pakaļā, bet nav jau liegts mēģināt ievietoties kādā tirgus plauktiņā (pie subproduktiem vienmēr var kādu rūmīti atrast). (C):"pukkiites, suniissus,maakonnus, un sauliiti, pat ...pliku kaaju"...

ZSV eglīte
Nu, visādi draņķa mošķi, kam pienāktos ziemā izsalt, tiešām dzīvos, cepures kuldami. Ābelēs un bumbierēs būs tārpi, visādas tur tinējkodes, un kādi nu vēl nešķīsteņi vien iespējami.

ZSV eglīte
Zied prīmulas, vijolītes un mārpuķītes. Aplama pasaule. :)

ZSV eglīte
Nu, es vēl gadus 10 atpakaļ visā nopietnībā varēju ar kājas īkšķi ausi pakasīt...:) Nē, bildē ir svešs kaķis, ne mans. :)

ZSV eglīte
Nē, nu mans nelietīgais kaķis arī iekož, ne tikai paosta, ja grib piedabūt, lai es viņam servēju brokastis...

ZSV eglīte
Strādāt? A nafig? (pakustina lielo kājas īkšķi)

ZSV eglīte
Vēl kas nebūs! Tā jau te BANKRAC man uzbruks! (pogā cieti deņķelbuku)

Ofigets???
Jā, mailij, lieliem burtiem tu strādā par virziena rādītāju. Veiksmi. :D

Ofigets???
IRL=in real life A jautājums kāds? Jeb mailija piestrādā par ceļa stabu=virziena rādītāju?

Kādam jau jaunajā gadā jāsāk...!!!
Jautājums autoram: kā, vai tad gumijas Dāmas jau beigušās?

Man nav žēl dalīt savu vīrieti ar Tevi!
(C):"Man nav žēl dalīt savu vīrieti ar Tevi! Vai šāda teksta izteikšana citai sievietei liecina par spēku vai par vājumu?" Tas liecina, ka kāda ķļūdaini sauc maukuru par vīrieti. Vēl tas liecina, ka tā, kam izteikums adresēts, ir mauka. Un visbeidzot, tas liecina, ka tā, kas izsaka šo tekstu, ir manipulatore. Kādu iemeslu un mērķu dēļ, tas jau ir nākošais jautājums.

ZSV eglīte
Ou, Marš! :)))Sveicieni, un laimīgu Jauno!

ZSV eglīte
Stika, tu taču būsi dzirdējusi, ka latviešiem visādas tur atceres dienas ir lielā cieņā. Tāpat dažādi svētki. Nu redz, un C_P ir no dzimtas, kura garlaicības gadījumā izdomā pasvinēt. Kad nu nekas cits nav pa rokai, tad uzriktē kāzas.

ZSV eglīte
C_P, es arī diezgan ilgi domāju, ka nav ļauna, tikai atpalikusi attīstībā. Tā nav (attiecas uz apgalvojuma pirmo daļu). Būtu viņai kripata vairāk prāta, tu te redzētu dieva brīnumus. A tā tikai klab.

Sekss...
Lohiem(tavs termins) piestāv šmaras(arī tavs termins),kā arī attiecīgs dzīvesveids,- ne ko pielikt, ne atņemt. Normāli cilvēki neprec šmaras. (Nezinu, kam tu tur piekrīti 21:18 pēdējā teikumā,- manā tekstā tādu tēžu nav).

Sekss...
Murgus nav jāapstrīd, pašpasludinātais "foršuli"; ja tavā dzīvē ir tā, kā tu saki, tad jau laikam tev tā pienākas. Būsi pelnījis. Citiem ir savādāk. Tāpēc tur pat nav nekā apstrīdama.

ZSV eglīte
Te nevar rīta nomidzī gudrs tikt, vai ir jālec augšā, vai var sust tālāk.

Sekss...
Mani nedaudz izbrīna, ko gan par to, kā iekārtotas sievietes, var pateikt personāžs, kuram, pēc paša vārdiem, pieredze bijusi vien ar šmarām (skat. viņa iepriekšējās gaudu-brēkalu tēmas). Ja par tēmu- sports būs tad, kad uzrīkos sacensības; līdz tam labākajā gadījumā treniņi. :)

ZSV eglīte
A vot i nē, a vot i nē! (tobiš, nestrādā, nevis nelidinās ilūzija)

ZSV eglīte
Es arī balsoju PRET darbadienām. Bet dzīve ir nu tāda kuce, abet nu tāda!!! :)

ZSV eglīte
Troļļusugai gan ciešs miegs, vēl nav paguvuši nevienu mīnusiņu C_P iespert pie iepriekšējā komenta.:))) Mosties, celies, strādā! :D<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu