Luusila

Sieviete (88)
uzzināt vairāk par Luusila

91 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai kāda ir gatavojusi rabarberu piparmētru zapti?
Jā, ir.

Cik precīzi pateikts ...
Bļins, es krampjus tā vēl dabūšu! :DDD

Kāpēc viņš tev ir vajadzīgs.
"Bērnudārza mīlestība" daudzējādā ziņā tālāk par bērnudārzu tā arī nav tikusi; ja nu kaut kas ir ļoti pieaudzis, tad tas ir neapslāpējams naids.

Kāpēc viņš tev ir vajadzīgs.
"Zaigo", uzdod šo jautājumu sev- vai nevēlies atbrīvoties no feiku veidošanas atkarības? Nupat jau iet tik traki, ka tu tos veido nevis dažus vienā mēnesī, bet vairākus vienā nedēļā. Kaut kas tur bēniņos tev sen jau nav īsti riktīgi.

Kāpēc viņš tev ir vajadzīgs.
Tikpat labi man varētu pajautāt, kāpēc man vajag manu roku vai kāju. Tas cilvēks ir daļa manas pasaules.

Skaudība
Paklau, es par šito: "Puisis apprec citu, bērnu dārza mīlestība paliek garu degunu" (13:44) Bērnudārzā ir mīlestība? Ja? Nopietni? Ā... Un sekss arī ir??? Vo tu vells. Kad mēs augām, tad tā negāja! :D

Skaudība
Starp citu, bez ērmošanās- es arī reizēm neizprotu, ko ļaudis domā, runājot par skaudību. Manuprāt, tas ir tāds ļaunīgs žēlums par to, ka citam ir kaut kas, ko skaudējs arī gribētu, bet viņam tā nav. Un tad skaudējs pie sevis domā: kaut tev tas salūztu, izputētu, pazustu, nebūtu vairs... Tā? Vai citādāk?

Cik precīzi pateikts ...
Protams, ka nenotiek! Lai notiktu, tak jāuzrampājas kā gailim (kā vecam tusnim) uz sūdu čupas (jebšu kāda jumta), jānobļaujas obligātie kikerigū (jāizstellē selfiji un viģiki netā),- tad tikai ir pierādījums, ka kaut kas noticis! Nav kikerigū / nav bijis sūdu čupas kā podesta (tas pēc rešņā oncīša uzskatiem).

Kā noturēt vīru?
Ā, šis trollis jāuzskata par jautrības nesēju? Kaut kā pašvaks tas humors. (nožāvājas)

Nelielas pārdomas .... :)
Ahā, tātad tās, kuras spēj nabaga vecišķajam, aptukušajam tusnim sadot pretī viņa paša valūtā, ir "žultainas, neapmierinātas celulītpakaļas". :DDD Uz sevi paskaties. Kādus tekstus tu liec ārā. Man ir pilna pārliecība, ka apzīmējums "žultaina, neapmierināta celulītpakaļa" tev piestāv kā piemērīts. :D

Nelielas pārdomas .... :)
Jā, par apkalpošanu Ēģiptē viņš ir stāvā sajūsmā. Tā i nesaprotu, kuru viņš tur regulāri sūta, reiz jau sievas viņam nav. Muteri? Varbūt pats ļaujas masāžas (khm) procedūrām? Nu vienalga. Acīmredzot, viņam tas ir būtiski, reiz jau nebeidz vien slavēt. :)

Cik precīzi pateikts ...
Un, starp citu, tiešām- es neko nemeklēju, tiešām neskaužu, ja kādam ir tas, kā man nav (tā nu tik tiešām būtu savas ikdienas vispilnīgākā pašrocīgā izčakarēšana), un ja nu tevi tik aplam interesē, vai mēs ar vīru vēl joprojām darām TO, tad jā,- kaut gan es nesaprotu, kā šī fakta apzināšanās izmainīs tavu dzīvi. :D Un kāpēc es nedrīkstētu kaut kādā diennakts laikā atrasties oHo? Man kāds...

Cik precīzi pateikts ...
NeJietiņ, bet man taču pie pakaļējā bampera, tici tu man vai nē. No tavas ticības vai neticības nekas manā dzīvē neizmainīsies uz to pusi, kā tu te berbelē. :)

Nelielas pārdomas .... :)
Nassuc, sudrabkāzas!!! Bet es, protams, būšu ļoti laimīga, ja man izdosies ar savu cienīto nodzīvot līdz zelta kāzām- un nevis ar bažām par to, ka neaizmūk, bet ka mēs neviens nezinām, cik mums atvēlēts vispār būt. :DDDD

Nelielas pārdomas .... :)
NeJietiņ, tu vari kacināt mani vai manu cienīto (kad jau nu viņš te palasa), ar savām nestāvēšanas idejām, bet saproti, ka viņš nebūs tas, kas ies tev tāpēc pierādīt to stāvēšanu un izdr**ēs tevi. Nu nebūs. Nespīd. Par omīti tu mani sauc priekšlaicīgi, tā es vēl neesmu. Kad būšu, ar to lepošos, nevis kaunēšos. Nē, man nav kauns atrasties tai pašā oHo, kur esi arī tu. Arī pa ielu iet...

Nelielas pārdomas .... :)
NeJiet, es tiešām neesmu redzējusi pasaulē tupāku sievišķi par tevi. :)

Nelielas pārdomas .... :)
Nasuc, ģimene IR vērtība. Tas, ka tu to nespēj saprast, nemaina lietas būtību.

Cik precīzi pateikts ...
NeJietiņ, ja tu te nāc cerēt uz večiem, tad neba visām citām arī tāda indeve. Pieļauj tādu mazmazītiņu varbūtību, ka citas dzīvo citādāk. Bez tavām problēmām. :)

Cik precīzi pateikts ...
Sauļuks varbūt varētu arī to otru personāžu iepazīstināt ar šo skaisto epitetu, nu tā skaisti, konkrēti pēc nika saucot, acīs iebāzt? Slabo? Burāt neņems, nu ja...:DDD

Nelielas pārdomas .... :)
Ej, ej pačuči. Veci cilvēki sestajā gadu desmitā jau nespēj ilgi tusēties, īpaši, ja ir tik aplam pilnīgas miesasbūves, kā tu. Kā ir šādā laikā- resnā sēžamvieta nav izsutusi ar visiem hemoroīdiem? Bet par kauliņu kopā mešanu- tad man vispirms būtu jāizšķiras, bet es kaut kā nesajūtu tādu dvēseles aicinājumu, tā kā šādus padomus tu vari izdaļāt tām VCP, kas tur tevī klausās un jūsmo. :)

Nelielas pārdomas .... :)
Noteikti, noteikti. Tā būtu jābūt pēc Maverasta standartiem. Bet tie dievamžēl ir tikai Maverasta dzīves standarti. Un es, protams, turpināšu. Cik ilgi tu, tik ilgi es. :)

Nelielas pārdomas .... :)
Starp citu, tu, Mav, esi vecāks par kaķutanti (ja jau mēs cilājam tēmu par vecuma ietekmi). Tātad laikam ar personīgo pieredzi dalies. :) Ak jā,- tev nav neērti vēl dzīvot? Kā nekā sestais gadu desmits. Tu taču tik vecus cilvēkus apsmēji, vai neatceries? Varbūt saņemies un mirsti nost ar godu?

Nelielas pārdomas .... :)
Pacenties savus pameslus nevazāt pa svešām tēmām, un robežas tiks ievērotas. Sāc ar sevi. Nelien, un tad arī pie tevis nelīdīs.

Cik precīzi pateikts ...
Vilti, sarainie nelido. Ja nu vienīgi palaidīs un atsūtīs kādu balodīti, khm, khm. :)

Nelielas pārdomas .... :)
Te nu, lūk, ir piedeklarējušies divi pasaules nabagi, kuriem grūti bez "sūdu smakas". Tā riebj, tā kaitina, bet tik ļoti vajag pavārtīties, ibo sari niez... :D

Krāsu palete
tāds dubļaini zaļgans, bet ne intensīvi. Neuzbāzīgs, un ne tumšs.

Kas te daraams preceetaam???
Ruperam iekopēšu tekstu no oHo sākumlapas: (C) "Sveicam Tevi oHo.lv ! oHo.lv nav tikai iepazīšanās portāls, šeit katrs atradīs sev ko interesantu."

Par mauru lokiem.
Maurlokus vairs nevarot ēst, rabarberus vēlāk arī ne, un skābenes nu nepavisam, tikko laiks čut aiz Jāņiem. Štrunts! Es nogriežu, ataudzēju un vācu ražu atkal.

Kāpēc meklē kādu sarakstei?
Bet nu tu ņem un uzraksti kādai, kas meklē, ar ko sarakstīties (sākumā zagsā vēl ne), un pajautā: kāpēc tu meklē? Savādāk tev atbild tie un tās, kas nemeklē. Tā tev sanāks nepareizas atbildes...:D

Tu esi Tu pats?
Teiksim savādāk: mani neierobežo. Redzi, ja divi cilvēki sāk kopdzīvi, neizbēgami iznāk tā, ka viens otram kaut kādā ziņā pielāgojas. Svarīgi ir, lai tas viss ir ar mēru, lai pielāgošanās nav pakļaušanās.

Majonēze.
(C):"es pēdējās vārītās bietes atdevu vistām. Ar šaubām domāju, kādi olām būs dzeltenumi, dzelteni vai biešu krāsā." Šitā māsasvīrs, kad saēdas boršču vai auksto zupu ar bietēm, tad tuš, ka viņam mēnešreizes sākoties. :)

Tepiķis.
Manas vecmāmiņas māsai- lielai rokdarbniecei- pie sienas bija krustdūrienā izšūta glezna (nezinu, kā pareizi to mākslas darbu nosaukt, gobelēns būtu tad, ja austs), izmēros tā uz 2,5m x 1,5m. Mani jau no mazotnes pārsteidza nemanāmās krāsu pārejas, perfektais izpildījums. Tas tā,- par tēmu, ka latvieši neko nekarina pie sienām.

Kur nopirkt 800 cementu ?
Maxplug, ko izplata Marine, arī ir hidrotehniskais cements. Ar visiem sertifikātiem. Tika ieteikts un izmantots divu metru dziļumā zem zemes, kur tvertnei bojājuma vietā ūdens tecēja iekšā kā strautiņš. Trīs gadu garantijas termiņa laikā nav bijis ne mazāko pretenziju.

Kur nopirkt 800 cementu ?
Pārdaugavā ir SIA Marine. Viņiem bija materiāls Maxplug,- cements, kas cietē 3 minūtēs pat vietās, kur plūst klāt ūdens; derēja aku bojājumu ātrai novēršanai. Nezinu tikai, vai tirgo privātajiem oligarchiem pa saujai...

Vīrietis ar bērnu - Nav svarīgi kura bērnu piedzemdēja, svarīga ir tā kura to izaudzināja
Par pamātēm stāsta tautas pasakās, bet par patēviem lasa tiesu spriedumos...

Partneru skaits.
Vai man tikai tā liekas, ka Semija ir rūnāms runcis???

Partneru skaits.
Vai, baluba, kā es to līdz šim nezināju, ka esmu visu mūžu aplam dzīvojusi! Nu vismaz paldies tev, ka atvēri man acis. :D (meklē piezīmju blociņu, kur stabiņā sarakstīt, kam bi atdoties.)

Partneru skaits.
Tāpēc jau te lielum lielam vairumam nav tās laulības. Bet spriež. Gudri spriež. :)

Suņa nāve
Tev arī nāksies izdzīvot, ka te būs viena sieviete, kuru tu nekomandēsi, kaut tas tev pilnīgi acīs cērtas. Kritizēt vari; pucē vaļā.Bet tu nebūsi tā pēdējā patiesības instance, kura spriedumi ir nekļūdīgi. Tieši tāpat arī tu esi kritizējams, apstrīdams un bez kaut kādas speciālas imunitātes. Un tu vari trendelēt kaut vai simtseptiņdesmitreiz, bet jā- daudziem savs mājdzīvnieks ir lielākā...

Suņa nāve
Tu neizbeigsi? Labi. Ak tad tagad svēts, ja? Tagad uzskati, ka drīksti norādīt citiem par, tavuprāt, nepareizām vērtību sistēmām? Bet tu nespēj padarīt bijušo par nenotikušu. Tas ir un būs kā zīmogs tev pierē. Un es "neiznesos" (tas ir, nekur neesmu sevi afišējusi) par kaut kādu "dzīvniekmīli"; nesastāvu nekādās lopu glābšanas grupās un neveltu šiem jautājumiem savu dzīvi. Nekur...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu