Luusila

Sieviete (86)
uzzināt vairāk par Luusila

171 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai šajā gadījumā godīgums būtu vietā?
Atgādiniet man- vai bestija nebija tā, kas uztraucās, ka bijušajam esot ar citu bērns piedzimis, bet šis piedāvājot viņai seksu,- viņai, kam esot jaunas, skaistas attiecības? Un nu šīs jaunās, skaistās attiecības jau nēsā ragus? Fiksi, odnako. Apsveicu!

Vai šajā gadījumā godīgums būtu vietā?
Šāda tēma jau nesen bija. Nu nesaņemsi uzslavas par maucību, tik daudz jau vajadzēja zināt. Un uzbrukt tiem, kas tevi neslavē...Tu taču zināji, ka tā būs,- tātad ieliki tēmu, lai pakasītos?

Kailā patiesība.
Kā meitumājas skatlogā....:(

Kas ir stiprāks mīlestība vai naids?
Diemžēl neatceros autoru, bet domai piekrītu par visiem 100%, un tātad: "Mīlestību apslēpt viegli, naidu grūti, bet vienaldzību neiespējami." Stiprāks tas, ko grūtāk noslēpt.

Vai skolā un bērnudārziņā vajag reliģijas stundas?
Paliec un paskaties, kā tas izskatās realitātē. Ja tie ir kādi 2 teikumi ar pateicību par dienišķo maizīti, tad nekāds ļaunums no tā necelsies, uztver kā nedaudz savādākas tradīcijas. Ja tomēr ieraudzītais tev nešķiet pieņemams, tad vispirms parunā viens pret vienu ar audzinātāju, ja nekas nav panākams, tad griezies pie vadītājas.

Vai var uzskatīt?
Pie mums katru gadu pilsētas svētkos pasniedz balvas cilvēkiem, kuru darbu, ieguldījumu pilsētas labā līdzcilvēki novērtējuši visaugstāk. Cilvēki paši izvirza kandidātus, paši par tiem balso. Un tā vienā reizē tika izvirzīta apbalvošanai lielveikala pārdevēja. Strādājot pie kases, viņa spēj būt laipna visas dienas garumā, neuzbāzīgi un draudzīgi iesaka cilvēkiem jaunumus, painformē par...

Vai piekrīti seksuālam apgalvojuma, ka 98% sieviešu ir biseksuālas?
Interesanti, kā autora pieci ātrie piemēri no vēstures pamato domu, ka 98% sieviešu esot biseksuālas? Neapstrīdu biseksuālu sieviešu esamību, taču 98% ir absolūti murgi.

_Kad es satikšu savu vīrieti_
Torpēdīt, tā kā es savu vīrieti esmu satikusi jau n-tos gadus atpakaļ, tad mani buramvārdi bezmiega vakariem ir no nākošās populārākās tēmas : "...kad es beidzot laimēšu to sasodīto miljonu...", un- blaukš- esmu aizmigusi cietā miegā. Skaudīga tā providence, neļauj man smuki paspēlēties ar iedomām, kā būtu, ja būtu...:)

Vai piekrīti seksuālam apgalvojuma, ka 98% sieviešu ir biseksuālas?
Nē, nepiekrītu tādiem stulbumiem. Tad jau bāztos virsū, grābstītos viena otrai gar pakaļas kukuļiem un lūrētu aiz dekoltē, acis pārgriezušas. Muļķības. Ar gadiem aug tikai aseksuālisms, un ne smakas no biseksuālisma; jupis viņu zin, ko tu tur esi sasapņojies un salasījies, bet tas ir galīgi garām.

Vai kāds Tavā ģimenē nodarbojas ar maģiju?
varu tikai atkārtot jau nezin cikām reizēm izskanējušo secinājumu: nācijas debilizācija notiek gaismas ātrumā.

Dzīvoklis pirmajā stāvā
Novērojums citā mājā un 5. stāvā: ļautiņam nopelējuši visi griesti; pirms gada veikts dārgi izmaksājošs remonts. Kad uzrampājamies bēniņos, skats kā planetārijā- viss jumts vienos caurumos, pa kuriem nāk iekšā lietus un sniegs. No bēniņiem viss slapjums nāk uz galvas 5.stāva iemītniekiem. Iedzīvotāju kopsapulcē nav iespējams pārējos īrniekus pierunāt līdzekļus novirzīt jumta remontam, jo viņiem,...

Sievietes, vai gribētu sev vīru kā Lāčplēsi? Diženus svētkus.
Lāčplēsis nogāja par burbuli. Tātad nē. (reizēm no tās adamsones tak var līdz asarām pārsmieties)

Dzīvoklis pirmajā stāvā
10:29 iesaki, kurā vietā un kādu pretvārstu uzlikt pirmā stāva īrniekam, lai aizdambējuma gadījumā viņam nenāktu virsū visu pārējo 4 stāvu "ražojums". Pretvārsts var glābt no PRETGAITAS, bet no tā, kas nāk pareizajā virzienā, bet nevēlami?! Muldi taču ar jēgu. Otrā stāva īrnieku tādā situācijā, sorry, bet glābs pirmais stāvs. Verandas, terases, dīķi- tā ir privātmāja. Šeit, kā saprotu, vairāk...

Dzīvoklis pirmajā stāvā
Vienreiz redzēju kādā mājā tādu joku: pagrabā bija aizdambējusies kanalizācija, un viss "labums" no konkrētā stāvvada pieciem stāviem kāpa ārā pa pirmā stāva podu. Kā saimniece atvēra durvis, tā pretī pa brūni smirdošu zampu peldēja glaunais persiešu stila tepiķis komplektā ar dažādu formu renguļiem. Tā kā labāk tomēr otrais stāvs...:)

Egoisms vai tomēr kādas jūtas ir palikušas?
Malacis, malacis, bestija. Pilnasinīga dzīve; viss kārtībā. Jaunas attiecības+ vesels lērums pielūdzēju, kurus tev nevienā acī nevajag, bet šie pēc tevis kā traki, vecais vīrs drendelē pakaļ ar čibriku gaisā un jaunpiedzimušu bērnu un viņa māti astē, te arī bars kaut kādu atbaidošu tantiņu 24/7 tevi sirsnīgi apskauž, nu ko vēl cilvēks varētu vēlēties? Vai zini ko? Pastāsti vēl viņa tagadējai, ka...

Kā noturēt vīru, kurš mīl citu? Jau no bērnudārza.
Noturēt? Da nekā! Kurš būs gājējs, tas aizies; nav ko iespringt. Tad, kad sieviete vīrieti netur ar zobiem un nagiem iekampusies, viņš parasti nekur iet netaisās.

Mūžīgā jaunība?
Es būtu uz mieru sākt domāt tikai tad, ja varētu uz to nenotērējamo jaunību ņemt līdzi savu šodienas bēniņu saturu ar visiem maniem īpašās sugas albatrosiem. Saprotiet, žēl selekcijai veltītā laika. :)))

Vai seksu var nodalīt no mīlestības?
viens "piselīgs ērzelis", kā tu izteicies, reiz sacīja, ka medīgs kaķis ilgi pie viena cauruma netup. :)

Kādai ir jābūt sievietei-azbesta vecenei vai maigam, jūtīgam taurenītim?
Bleika sasmīdināja. Noteikti, ka tādu Luusilu var precēt nu tikai dēļ miljona(piepūtās aiz lepnuma). Katram vajag kaut ko savu. Vienam trauslu pīkstīti, otram cīņu mākslu speceni, trešam pelēko peli, ceturtajam spožu pāvu. Jā, pārsvarā azbestenes savās mājās ir gluži piedienīgas sievas un mātes, bet ir arī gadījumi, kur nevar saprast, kā vīrietis tādu drakonu cieš. Bet cieš. Tātad viņam tā...

Kādai ir jābūt sievietei-azbesta vecenei vai maigam, jūtīgam taurenītim?
Bleika, gaumes ir dažādas. Nekur nav teikts, ka azbesteni nevar mīlēt. Tad jau es vecmeitās būtum palikuse...:)

Kā atpazīt Krāpniekus, Blēžus? Kuri iegūst Tavu uzticību...iežēlina. Jo tēvs slims, māte slima...
...starp citu- par tiem remontmeistariem, kam nekā no instrumentiem pašam nav, viss priekš viņa jānopērk: gan līmeņrādis, gan urbjmašīna, pat krāsu rullītis ar otiņām. Tak trieciet uzreiz tādus ellē ratā! Kā var nebūt meistaram savs līmeņrādis?! Kas tas par meistaru?! Un, nedod dievs, avansā maksāt. Tikai par padarīto! Materiālus pirkt pēc saraksta pašiem, jeb nu iet uz veikalu kopā ar meistaru....

Kādai ir jābūt sievietei-azbesta vecenei vai maigam, jūtīgam taurenītim?
voldemār, veļas rullis ir diezgan arhaisks darbarīks šodienas mājsaimniecībā, un pietiekoši masīvs- katrā ziņā nopietnāks par beisboleni. Varbūt domāji mīklas rullīti? Ja jau tu ķeries pie tik nopietnas kategorijas "dāmām", tad pašam var nākties palikt par maigo taurenīti, he, he, pretpoliem jāpievelkas. :)

Cik ļoti vīrietis,kurš ir ielikts rāmī,vispār ir vīrietis.?
Felde, tavos piemēros tieši sieva iziet no rāmjiem- sabiedrībā uzvedas nepieklājīgi, nepieņemami. Pārkāpj robežu, un aiz šīs robežas viņas uzvedība kļūst nožēlojama. Ja nu vīrs būtu to glāzīti cilājis par daudz un sāktu uzvesties, kā ju nu to dzērāji mēdz, tad robežas uzvedības rāmim būtu pārkāpis viņš.Tā kaut kā...

Kā atpazīt Krāpniekus, Blēžus? Kuri iegūst Tavu uzticību...iežēlina. Jo tēvs slims, māte slima...
Aizdevām naudu brālēnam, kuram tolaik ne visai spoži klājās. Paši visādiem laikiem esam cauri gājuši, kaut kā sapratām viņu, un nemaz arī solītajā laikā atdošanu tā īpaši negaidījām. Naudu viņš nav atdevis joprojām (nav žēl), un ir pazudis no radu pulka ar galiem (ir žēl.)

Cik ļoti vīrietis,kurš ir ielikts rāmī,vispār ir vīrietis.?
Un atkal. Kāds saprot tā, kāds savādāk. Varbūt definēsim, kas ir "rāmis"? Manā izpratnē- sabiedrībā vispārpieņemti uzvedības modeļi, kuriem var būt nerakstītas versijas (un tad pārkāpšanas gadījumā cilvēku uzskata par dīvaini jeb vairāk vai mazāk jukušu, reizēm nelieti), un rakstītas versijas/likumi, noteikumi (pārkāpšanas gadījumā cilvēku soda). Tāpēc arī saku, ka sabiedrība bez rāmjiem...

Kapēc Pulkvedim neviens neraksta?
Nē, rik. :) Vēl sliktāk ir sarindot vārdiņus īsās rindiņās, tās savukārt nelielos stabiņos, SHITo visu producēt neiedomājamos daudzumos un uzskatīt, ka notiek sarakste dzejā. :))) Gabriela Garsijas Markesa īsromāns nav nemaz tik aplam garš vai neinteresants, lai to nevarētu izlasīt un uzzināt, par ko tad īsti tur ir. :) Saņemies, varbūt tu to spēsi.

Cik ļoti vīrietis,kurš ir ielikts rāmī,vispār ir vīrietis.?
Rāmis ir arī tas, ka ļautiņi pliki pa ielām nestaigā. Rāmis ir arī tas, ka iedomājas, ka oHo ir tikai iepazīšanās portāls. Rāmis ir arī tas, ka vīrietim pienāktos būt uzticīgam vienai sievietei. Tātad rāmis- tas ir labi vai slikti? Jo bez rāmjiem sabiedrība nepastāv. Šķiet, ka jautājums ir par pavedinātājas neiegūtu vīrieti, kad neveiksme rezultējas niknā nonicināšanā.

Vai māte var ierakstīt bērna dzimšanas apliecībā jebkuru vīrieti?
Ja nav precēti, tad bez vīrieša atzīšanas, ka viņš ir šī bērnas tēvs, ierakstīt nevar. Kur nu vēl vīrieša pasē,- muļķības kaut kādas. Sliktāk ir, ja ir precēti, nedzīvo kopā un sieviete dzemdē bērnu no cita vīrieša. Te nu neizšķirtajam vīram gan var sanākt ziepes- dabūs maksāt alimentus dzeguzēnam.

Vai attiecības var būt kā sodība?
Iebildumi pret šo(C): "Tā nu mēs sievietes mokamies ar bezvērtīgiem kadriem dēļ tām jūtām:D" Nevar un nevar iemācīt, ka nav nekādas "mēs". Es, piemēram, neizjūtu nekādas mokas, jo neesmu saistījusi savu dzīvi (C) "ar bezvērtīgu kadru". Pirms plest vaļā kājas, vajag atplest labi plati acis, un apskatīties, kas par kadru ir tas virsū rampāšanās kandidāts. Pipsiki ir viņiem visiem, pieņemams...

...negribēšana mīlēties.....
Tas ir nevis slinkums, bet vecums. :)

Sieviete, kura gaida..
Visu izšķir slāpes...:)

Kanalizācija-septiķis
Jārok. Izklausās, ka problēma ir starp mucu un mājas iekšējo kanalizāciju, tātad caurulē, kas iet uz mucu. Vai nav tā, ka šī caurule iet zem kāda iebraucamā ceļa? Varbūt bijusi pārāk liela slodze, un caurule saplacināta? Neatrokot nevarēs saprast.

Vai var seksot ar humoru?
bumhauzen, kāpēc tāda interese konkrēti par mana kunga, hmmm, darbarīkiem? :))) Un vispār- mēs jau esam mumificējušies, tā kā neķer par mums kreņķi, rūpējies par sevi. :)))

Nevar piestartēt auto, ja dzinējs ir karsts.
Kaut kur ap 2000 gadu man bija lietošanā Ford escort, tam arī bija tāds niķis. Kad tagad dzirdu pieminam sprauslas, tad jā,- šķiet, toreiz tāda bija tā vaina.

Vai var seksot ar humoru?
Neticu, ka iespējams tāds vīrietis, kas savu noļukušo godību spētu uztvert ar humoru. Pasaules gals tas ir! :)))

...bez kaisles!
Destination, starp cilvēkiem ap 40 un starp tiem, kam aiz 50, ir okeāns starpā...:)

...bez kaisles!
Es domāju, ka jā. Ja arī seksuālais temperaments apmēram vienāds, tad kāpēc ne. Nu lai nav tā, ka vienam tur apakšgalā iebūvēta plīts ar kvēlošām oglēm, bet otram ledusskapis. Kaisle jau vairāk tāds jaunību raksturojošs elements, brieduma gados parasti mīlestība kļūst rāmāka. Simpātijas, cieņa un sapratne ir pat ļoti labs komplekts, protams, ja tās patiesas.

Tāds traks jautājums iz dzīves... Citu dzīve pēc nāves
Nezinot sīki visu situāciju, grūti kaut ko teikt. Taču vienu zinu droši- pašnāvība nav atrisinājums. Bērni nekādā gadījumā to neuztvers kā ziedošanos, bet gan "viņam mēs bijām pārāk nevērtīgi, lai mūsu dēļ dzīvotu, tad jau laikam mēs arī nekas neesam". Vai tas ir tas, ko vajadzētu nodarīt saviem bērniem? (pazīstu sievieti, kuras māte bija labprātīgi aizgājusi no dzīves dēļ depresijas un...

Tetovēti vīrieši
Mums darbā bija puisis ar tik notetovētām rokām, ka tur brīvas vietiņas nebija. Taču tik labdabīgs, atsaucīgs un draudzīgs...Kādi putni bija viņa bēniņos, es nezinu, bet tie stingri sēdēja būros un knābjus ārā nebāza. 18:59 apsmeju, protams. Ņems vēl kāds par pilnu...:)

Tetovēti vīrieši
Precēt vai kā. Un visus trīs.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu