Luusila

Sieviete (87)
uzzināt vairāk par Luusila

145 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Ir spoki?
Ja man meloja, tad es arī tagad melošu,- pati to redzējusi neesmu: karoče, kādā uzņēmumā ir sargs un pa telpām un teritoriju novērošanas kameras, kas ieslēdzas uz kustību un parāda sargam notiekošo uz ekrāna. Tātad sargs naktī dzird kaut kādas skaņas pa trepēm un koridoriem. Kameras secīgi ieslēdzas, it kā tur kāds tiešām pārvietotos, bet bildē neviena nav. No rīta, kopā ar maiņas priekšnieku...

kāpēc nerūgst vīns?
Piekrītu Tessai,- es arī nelieku vīna raugu. Ir gadījies nobaudīt tādu vīnu, kam tas raugs bijis pievienots, un man negaršo. Tomēr kaut kādu raugaināku gala garšu tas dod, un tā nav patīkama, it kā produkts būtu no vīna bēdzis, bet lētā gala šampanieti vēl nenoķēris.

Varbūt tiešām neviens negrib pielauzt?
Bumsene, tev nenāktu par ļaunu iepazīties ar atšķirībām starp jēdzieniem "pastāvīgs" un "patstāvīgs". Tas tomēr nav viens un tas pats. :) Ā, un cilvēks, kas spēj sevi nodrošināt, ir mudaks? Nu, nu... :) (Es, starp citu, vienmēr atbildu, ka man neko nevajag, ja piezvana kādi preču izplatītāji.) Bilde atbiedēšanai, aha. Man patika. :)

Kā izārstēt cilvēku no iemīlēšanās?
Solvitas, es nerakstīju par draudzeni, bet vienkārši paziņu. Arhitekte. Un iegrābās. Bet tas bija gadus 15 atpakaļ, kad šitie "bigdikainie" vēl nebija tik biezā slānī, tak ar visu to...Šitā ļaut sevi apkāst, nu sorry!

Kas ir trakākais, ko vari izdarīt?
Ā, tad Jurijs55 bija tas eklēru fans? :D

Varbūt tiešām neviens negrib pielauzt?
Laimnese adresē jautājumu Bumsenei, bet atbild VILFORS, he, he, he. Sapizījās meistarībā, pinoties pa daudzajiem nikiem. Av2, lata ir kokmateriāla paveids, bet lakta- koka izstrādājums vistu naktsguļai. :)

Kā izārstēt cilvēku no iemīlēšanās?
Pirms šurpbraukšanas notiks kaut kāds no viņa neatkarīgs personīgo finanšu zavals, un būs jāpārskaita ceļa naudiņas un kas tik vēl ne...:D personīgi pazīstu tādu it kā gudru sievieti, kurai šitā ausis aizdziedāja. Viņai bija ļoti labs darbs ar ļooooti labu algu, un šī visus savus ietaupījumus aizskaitīja pa kādām 4 reizēm šitādam interneta loverim. Nu tik brauks, nu tik pi*īs, nu tik...

kas tas : daži koki Rīgā stāv cieši aptīti, kā ar plēvi ?
Man pāris gadus atpakaļ šitā tie kāpuri ievu ietina. Nekas, dzīva. Otrajā gadā arī bija, bet mazāk, un tagad nav. Metrus 5 tālāk auga zemie ķirši, tiem arī uzklupa, bet ne visiem. Tāpat pārdzīvoja. Izskatās briesmīgi, bet nav nāvējoši.

Sapampis vaigs
Starp citu, arī es esmu zvanījusi uz to konsultatīvo tālruni. Tiešām nebija ilgi jāgaida, un ieteica pareizo risinājumu. Domāju, ka tā ir vērtīga lieta.

Esat dzīvē devēji vai ņēmāji?
Nav mana doma; es to nesen izlasīju, bet šai tēmai piestāvēs: attiecībā pret dakšiņu es esmu ņēmējs. Savukārt attiecībā pret tualetes podu- devējs.

Kura tad ir īstā dzīve?
Kad cilvēks ir darbā, viņš taču nav beigts? Piepilda savus godkārīgos mērķus, rāpjas pa karjeras kāpnēm; viņa ego jūtas apmierināts par panākumiem. Ārpus darba savā atpūtā vai ģimenes dzīvē atkal cilvēks izdara savas izvēles, rīkojas, lai viss būtu tā, kā viņš grib- nu dzīvo tak. Ja kādam šķiet, ka kaut kas viņa dzīvē nav īsts un pareizs, kas liedz to mainīt? Rociņas par vārgu, prātiņš par...

Attieksme...
Pašcieņa sievietei vai nu ir, vai nav. Ja nav, tad ar nozilinātām acīm arī var nākties staigāt.

Kam būtu jāsper pirmais solis?
Kā veclaicīgs cilvēks arī domā, ka iniciatīvai jānāk no vīrieša. Un tagad par šo: (C)"mēs sievietes jau pārāk daudz viņiem nākam pretim" ---- Šo varētu sīkāk izskaidrot - kā tad Tu tieši viņiem nāc pretī?:) Manuprāt, līdz ar kontracepcijas attīstību vīriešiem ir vienkāršāk tikt pie dabūšanas. Ja gadus 50 atpakaļ vīrieškārtas pārstāvim bija oi, oi, kādi makaroni...

Tiesības vadīt auto un automašīna
Ir veči, kas brauc ar mašiņu, un ir tādi, kas tikai ar roku pa *irsu.

Par tanti ar izkapti
Kas par jautājumu- vai pieņemat domu, ka reiz mirsiet?! Nu bet kā gan savādāk? Tāda ir lietu kārtība; ikvienam, kurš ir dzimis, kaut kad būs jānomirst. Tā vienkārši ir, un taisīt no tā histēriju ir dumjākais, ko var darīt. Jā, tuvinieku nāve sāp, bet tāpēc dabas likumi neatceļas.

Kapēc kakis guļ atkritumos?
Nu bet ko tie atkritumi dara pie krāsns? Savākt līdz galam to cūcību nevar? Kaķim pofig tavi atkritumi. Viņam āderes interesē.

Neskaidrība par skaņām
Njā. Muļķis arī gŪltā ir mŪļķis. (to es par torpēža komentu). Bet Merzavecs apkopojis plašāku oho tēmās pausto pieredzi; ir, kur "gudrības" sasmelties; parocīgi. :)

Neskaidrība par skaņām
Ja ir scenārijs, tad vajag arī konferansjē (izdevumu sadaļa palielinās).

Alimentu parāds
Iedomājies vien. No tā, ka tu kaut ko iedomājies, no tā, bumsene, īstenība neietekmējas. I kurš nu būtu runājis par dzīvošanu netā ...:D

Alimentu parāds
a valsts, bumsene, nav kaut kāds čomaks, kas parādu varbūt atlaidīs un nospļausies, ja redzēs, ka grūti būs piedzīt. Valsts piedzīs gan. Pat tad, ja tas tavs aizmāršīgais utubunga drauģelis aizies pensijā, i no viņa pensijas vēl piedzīs. Ja viņam, piemēram, ir kāds dzīvoklis, un viņš to sadomās pārdot, valsts atkal- caps- naudai ķepu virsū. Un tā jums vajag, tā ir pareizi.

Alimentu parāds
A man patīk, ka nu tam seskam aste lamatās! 10 gadus tā sanāca, ka nemaksāja. Nu prosto sanāca... Tagad atkal, ka tevi jupis, sanāca uz otru pusi, oi, oi, oi, vai, vai, vai!

Mīlēt ar sirdi
Kad es gadu strādāju Airlandijā, man viena leitene skaidri noprasīja- tu savu ģimeni gribi padi*st, vai? Brauc mājās! Pēc gada vēl nekas, bet pēc diviem ļautiņi aiziet katrs uz savu pusi. Gandrīz gribas šoreiz Torpēžam piekrist, ka pa gabalu var mīlēt dzimtenes baltos bērzus. :) Tā nav mīlestība, tās ir kaut kādas nepiepildītas ilgas, smeldzīgas skumjas varbūt.

Rabarberu sezona bez jautājumiem
Man savukārt ļoti garšo rabarberu ievārījums. Pēc gramiem nesaukšu, viss "uz aci": krietna sauja rabarberkātu nomizoti, sagriezti; +vienam nelielam apelsīnam nomizota virsējā oranžā miziņa (balto mizu- fiukt- ārā), +pašu apelsīnu sagriezt gabalos. Katla apakšā palej čut, čut ūdeni, nu puscentimetru varbūt, tad savāra šito visu putrā un atdzesē. Lej iekšā lielajā blenderkrūzē un samaļ visu...

Kas ir mīlestība?
Katrā vecumā mīlestība ir savādāka. Jaunībai piederas degsme, uz vecuma pusi vairāk rāmums. Taču jebkurā vecumā ir jāciena otrs, nav par varītēm jāmēģina pārtaisīt (ja jāpārtaisa, tātad nederīgs), jāieklausās otrā un jāmēģina atrast kompromisi dažādās situācijās.

Vai visiem piemīt nosliece uz melošanu, izlikšanos?
nu kas tevi krata, olitiņ? Dusi mierā! Tie daudzie punkti un komati strīpām vien mums tādi dikti pazīstami šķiet, piedošanu un atvainošanu. A par tavu saprašanu vai nespēšanu saprast mumsīm varas nav, ar to nu paša tiec galā. :)

Ko teiksiet, alus nīdēji?
Nu kāpēc tu tā? (14:16) Es varu apņemties un apsolīt, ka sēnīte būs klāt! Goč pendel, izsūtīšu! (krustās un sit pie krūtīm)

Vai visiem piemīt nosliece uz melošanu, izlikšanos?
Ir, ir, olitiņ, tam edžiņam taisnība,- vot, tu paša man te izskaties ar sava iepriekšējā komenta rakstības stilu ikurāt pēc viena skandaloza izbijušā alkonauta, kas te meklējās un dabūjās ne visai senā pagātnē. :D

Ko teiksiet, alus nīdēji?
MrJones, es tev Latvijas zaļo mušmiri uz rudens pusi varētu izsūtīt!

Vai visiem piemīt nosliece uz melošanu, izlikšanos?
Aha, sāksim ar to, ka es domāju- tas Mario1967 ir melis/mele. Tādi, kas te kā savu jaundzimušā pirmo brēcienu izsaka "patiesību", ka "es te jauniņais/jauniņā", ir bijis neskaitāms pulks. Galu galā izrādās, ka kārtējais niks tēmu spirotājtrollim.

Aprēķina laulības ir visstiprākās?
Rati grāvī atkal (20:17). Tu runā par sievietēm, jeb par pērkamām mačkām? Ir atšķirība, galu galā.

Aprēķina laulības ir visstiprākās?
Rondij, arī sievietēm sekss ar iekārotu vīrieti skaitās pie labumiem. (Uzsvars uz "iekārotu".) Laskovij Merzavec, tu saki, ka visām ir miljonāri piedāvājušies?! Jopcikarārā! Kur mans miljonārs?! Kur ir, es prasu?!

Pavasara dārza darbi
Es uz tām mellenēm briedu vairākus gadus. Mežā jau laikam vairs mellenes drīz nebūs nemaz,- visas ar saknēm izplēstas, nodīrātas...:( Gadu domāju, otrā gadā sāku riktēt vietu, un nu viņas man ir!

Pavasara dārza darbi
Arī mans jaunums šogad ir krūmmellenes. Pārējo apzināti samazinu. Krietni izzāģējām augļukoku zarus, nolikvidēju vienu šaušalīgu sīko ērkšķogu krūmu. Loki jau plūcami, tiesa, maurlociņi un tie plakanie, kā narcišu lapas. Zemenes izslīkušas, būs jāliek jaunas citā vietā. Un kur vēl ielikt flokšus, kas prasās pārstādāmi, tiešām nevaru iedomāties.

Šausmīgā mūsdienu jaunatne
OMG, un daudz vēl tā aprobežotā pļurkšķe salvitas katrā tēmā klabēs un spīdēs ar Entelektu?

Vai gudras grāmatas, raidījumi, semināri, psihologa padomi un t.t. par attiecībām var palīdzēt tās
Kā izturēties pret partneri, kā ne tikai mīlēt otru, bet arī cienīt,- tas būtu jāredz ģimenē. Izlasītais nozib gar acīm un aizmirstas. Pa vienu ausi iekšā, pa otru ārā. Taču, ja cilvēks ikdienā redz atbilstošu piemēru, viņam tas prātā iegulstas kā uzvedības etalons. Tāpēc jau tas ir tik bezatbildīgi, kad cilvēki fiksi pārguļ, tūlīt saiet kopā, sataisa bērnus, un tad tik sāk skatīties, kāds...

Šausmīgā mūsdienu jaunatne
Tātad? Mums aiziet nogriezt bērza rīkstes un neaudzināto jaunekli pārmācīt, ja?

58 vai tās ir dzīves beigas?man sieva 13gadus jaunāka. Tagad nevar pārvietoties bez palīdzības.
Tessa, situācija tiešām ir dramatiska. Pat, lai nokārtotu to grupu, tur vajag zvēra veselību. :( Un rezerves nervu komplektu. Paula6, tiešām gada laikā visus tā arī var uzcelt? Jā? Tos ar tām izkaisītajām sklerozēm, mielītiem, muskuļu atrofijām? Kam sprands lauzts, un cilvēks guļošs? Uzceļ, ja? Kur pierakstīt manas bijušās kolēģes brāli, kas guļ jau 30-to gadu? Skaidrs, ka kopējam ir grūti,...

Piektdienas humoram...
20x? ... Stabilitāte ir visa pamats. :)

Ja bērni pēc šķiršanās paliktu tēviem
Taču nepārspīlē, solvitas. Es neatbalstu VR ideju, ko torpēdis licis tēmas pieteikumā; es tikai mēģinu pateikt, ka ir situācijas un ir vīrieši, kas lieliski tiek galā ar to šausmīgo darbu- mazu bērnu izaudzināšanu. Un nav visas sievietes svētās un neaizskaramās Indijas govis- daža ir tikai pavisam prasta govs, bez jebkāda svētuma.

Ja bērni pēc šķiršanās paliktu tēviem
solvitas, es pazīstu vīrieti, kura sieva nomira dzemdībās. Abus dvīnīšus viņš pats izaudzināja, ar visām slimošanām, vemšanām, caurejām un visu pilno komplektu x2gab. Kad es viņu redzu, man paklanīties gribas. Nav tā, ka visa vīriešu suga ir nekam nederīgi. Gadās arī saprātīgi un rīcībspējīgi eksemplāri. :)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu