Luusila

Sieviete (86)
uzzināt vairāk par Luusila

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Sodu samērīgums attiecībā pret nodarīto
Vakar kādā uzgaidāmajā telpā pašķirstīju uz galda nolikto žurnālu "Ievas stāsti".Tajā bija izlasāms par deviņdesmitajos gados notikušo bandītisko uzbrukumu "Latvijas Bērza" busiņam, kur tika nošauta...

118 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Saīsinājumi šajā portālā
Un LRS vispār aizmirsuši...:) (Lielā Rudens Skumja)

Dēļ kā visbiežāk pajūk attiecības?
Cold, nestāsti nevienam par to nimbu un spārniņus arī rūpīgi noglabā zem praķīša. Citād ka Dievpapiņš pirms laika tevi, tādu eņģelīti, neuzraun debešos...:)

Dēļ kā visbiežāk pajūk attiecības?
Grūti spriest. Man šķiet, ka visbiežāk no tā, ka nespēj viens otram kaut pussolīti piekāpties, pielāgoties. Katrs jūt sevi kā visuma centru, bet tad jāsamierinās ar vientulību. Un ir jāspēj problēmas izrunāt, pirms tās par tādām kļuvušas, piedevām otru neaizvainojot.

Cits vārds un uzvārds
Esmu izmantojusi kā pseidonīmu; man tas nāk līdzi jau vairākus desmitus gadu. Tagad vienā no e-pasta adresēm vēl šis vārds un uzvārds tiek lietots, bet te nenosaukšu.

Vai citas sievietes tā varētu rūpēties par savām draudzenēm?
Padsmitgadnieka slapjie sapnīši.

Cik sievietei svarīgi saņemt apsveikumu Valentīndienā?
Šausmas. Manējais atļaujas izrādīt man ļubestību ne tikai stingri pēc kalendāra 14. februārī, bet pēc savas patikšanas. Ko nu darīt, kā nu būt. (satraukti lauzījot ķepiņas, apsver, vai nepajautāt padomu PA spečukiem, jeb ar tiesu izpildītāju palīdzību jāved cienītais pie kārtības,- pilnīgs izmisums) :D

Ko vecis gribēja teikt atsūtot 10 kiļķēnus?
Tie ķiļķēni nozīmē, ka viņš nespēj izteikties. Reizēm saka, ka iekšā ir, bet ārā nenāk, taču man šķiet, ka būs trāpījies tukšpauris, salmugalva.

Cik ilgi var gaidīt un nezaudēt cerību?
Tātad , ja naivi ticam visas mums priekšā celtās informācijas patiesīgumam no šī nika, cienītais bumpastiks ir veiksmīgi atradis dāmu, bet vienalga te turpina atrasties. Protams, tikai jaunu tēmu ievietošanai, nekas cits viņu neinteresē, un tas ir cēli un ir atļauts. :D Visi citi, kuri ir vai nu precējušies, vai kam ir attiecības, te atrodas absolūti pagrimušas personīgās morāles vadīti, lai...

"Vara" aiz vārdā "valoda"
Varbūt nevajadzētu tādam cilvēkam mēģināt izdarīt nezin kādus pētījumus valodniecības jomā, kurš īsti nepārvalda valodu. Atstāj šo nodarbošanos kādam citam, kurš gan raksta, gan runā labā latvju mēlē.

Kā noķert miskastes kaķi?
Ir pieradināmi arī īsti miskastnieki pieaugušā vecumā. Te jau daudzi saka, ka ar piebarošanu, vienmēr lēnīgā, murrājošā balsī parunājoties. Un kustībām jābūt rāmām. Tikko kaķis jutīs ātru, asu kustību, jeb kaut vai lēnu, bet viltus pilnu, tā visi pūliņi vējā. Ja noķeršana ir jāizdara uzreiz, bez iepazīšanās, tad es pas. Tādai situācijai man nav padoma, jo dzīvnieks pēc tam neuzticēsies.

Kā gatavo auzu pārslu ķīseli?
Auzu ķīselim nav ne mazākās līdzības ar skābputru. Recepte nāk no tēvamātes, bet nav mūsu mājās iecienīta. Saprotu ocelota mammīti, varu daļēji piekrist. Savukārt skābputra vasaras periodā mūsmājās ir topā. Ja grib padzerties- noder šķidrums, ja grib fiksi tā kā uzēst- iesmeļ putraimainos rūgušpiena kunkuļus. Iet uz urrā.

Kā gatavo auzu pārslu ķīseli?
Ņem auzu pārslas 250g un aplej ar ūdeni tā, lai nosegtas. Klāt kādas 2 šķēles labas rupjmaizes, sagrieztas gabaliņos. Skābē vēsā vietā nedēļu. Skatās, lai visu laiku ūdens nosedz iemērktās pārslas, kopumā ūdeni vajag apm 2 l. Kad šķidrums šķiet pietiekoši skābs, tad pārslas nokāš katliņā un vēl labi krietni nospiež, lai viss slapjums ir dabūts. Šķidrumu maisot uzvāra; kad metas burbulis, tad...

Ko te dara " laimīgās attiecībās" esošie?
Kurt, a bet man galīgi pofig, kas kam tic. Tas, ko tu tur postulē, parāda TAVUS uzskatus, bet nekādā veidā ne MANUS iemeslus.

Ko te dara " laimīgās attiecībās" esošie?
Mūžīgais jautājums PA sadaļā, ko vismaz reizi 3 mēnešos kāds pavisam neatliekami mēģinās noskaidrot. Tikpat nemainīgi ir arī tas, ka skaidrojumi netiek pieņemti, tos apstrīd un tiem netic (personīgā pieredze). Tad nafig prasīt? Ja tā tīri bezpersoniski, tad neredzu nekur aizliegumu precētiem šeit atrasties un atļauties nemeklēties.

Vai korpulentākām sievietēm ir iespēja iepazīties nopietnām attiecībām?
Nupat pāris gadu atpakaļ viena no manām kaimenēm kļuva atraitne. Kas tur tik īpašs, 63 gados tas nav nekas ārkārtējs. Liels bija mans izbrīns, kad tikai kādus mēnešus 3 pēc viņas vīra bērēm redzēju tur ciemos braukājam solīda paskata kungu. Mana kaimiņiene tātad tobrīd bija 63 gadus veca, krietni korpulenta un krunkaina. Taču ļoti vitāla un par sevi pārliecināta. Viņai pašai nebija ne mazāko...

Iekniebšana dibenā
Pieklājīgi būtu vispirms apjautāties: "Vai tu kniebies ar´?" (sorry, man skleroze, un šim jautājumam autoru esmu aizmirsusi, bet tak ne par velti tas jau folklorizējies te oHo)

Deriguma terminsh
kā nereāla doma, kā garāmskrienoša vēja pūsma kaut kur iztālēm pazib iespēja, ka (C):par ko liecina ja indiviids oho portaalaa ilgi?vai nu negrib iepaziities Taču tad šī iespēja tiek atmesta kā absurda, un nabags atkal maļas kā muša pa tūti ar savu īso prātiņu, stereotipo domāšanu un uztveres grūtībām...:)

Aizbildniecība vai adopcija?
Riebekle, tu tā arī izliecies neko nesaprotam. Neticu, ka tiešām nesaproti. Šinī konkrētajā gadījumā piesardzīgu dara tas fakts, ka pirmais jautājums sievietei ir par izdevīgumu. Lasām tālāk. Viņa grib kādu pusaudzi. Jebkurš, kuram ir nojēga par tēmu, sapratīs, ka izklausās arvien bezatbildīgāk; tur trauksmes zvani skan pilnā skaļumā. Man domāt, ka ir divas iespējas- vai nu ieraksts ir...

Draugam nekad nav laika...
Interesanti, odnako. Tēmā par adopciju man atļāva pievienot 2 komentārus, kamēr šeit KiManO4 īsā laikā piegāna veselus četrus: 18:21; 18:34;18:40 un 19:20. Ja nu vēl būtu kas sakarīgs runāts, tak nē, gānīšanās... Atbilde saulespuķei- tev būs gadījies oficiāli neprecēts, bet ar harēmu.

Aizbildniecība vai adopcija?
riebekle, tu man vēl iesaki uzklausīt kādus tur vecākus, ja esmu izaudzinājusi gan savējos, gan radu bērnus? nezin, kādas nezināmas gudrības es vēl tur varētu pasmelties. :( Tobrīd, kad mums nācās uzņemties atbildību, mūsu materiālās iespējas bija diezgan ierobežotas. Valstī arī viss juka un bruka pa visām vīlēm. Atbildīgi būtu bijis izvērtēt iespējas un atdot radu bērnus valstij? Nu re, rīkojos...

Aizbildniecība vai adopcija?
Lai Dieviņš pasarga bērnus no tāda aizbildņa vai adoptētāja, kurš tanī procesā meklē izdevīgumu!

Kā tas ir?
Es nemācēšu pastāstīt, kā ir likties gultā un rītā celties kopā ar nemīlamu. Varu tikai izstāstīt par kādu meitas bijušo kursabiedreni, kura atļauj sevi mīlēt visādi citādi gudram un finansiāli labi nodrošinātam puisim, tikai ārēji nekāds staltbriedis viņš nav: neliela auguma pufīgs pankociņģīmītis. Labsirdīgs, pret savu skaisto meiteni dāsns; kafiju pienes gultā, ziedus dāvina un šopingos ved....

Slimības lapa regulāri
Mēs izsviedām ārā tādu slimotāju ar visām parpalām. Kā jāņi, tā viņai slimības lapa, kā ziemassvētki, tā lapa.Tikko kaut kādi svētki, tā viņa nedziedināmi slima. Ja ne pati, tad bērns. Reiz aiz dusmām saskaitījām, ka pusgada laikā bijusi darbā 6,5 nedēļas, tās pašas izkaisītas starp mūžīgajām slimošanām. Kāda velna pēc turēt aizņemtu štata vietu ar cilvēku, kurš par sevi ir augstās domās, taču...

Vai vainot sevi pie taa, ka viirietis aiziet pie miilaakaas.
Ja tu vaino sevi, ka zaudēji vienu mērkaķi, tad tas ir lieki. Ja vaino sevi, ka atdevies necienīgam, tad gan pareizi. Bērns izaugs. Un tu pati vai nu būsi no savas kļūdas mācījusies, vai turpināsi tādā pašā garā čakarēt savu personisko dzīvi. Novēlu turpmāk skatīties uzmanīgāk.

NĪ pārdošana
Derevņa10, Bāriņtiesa var apstiprināt NĪ darījumu tikai tad, ja tā ir kāda lauku teritorija, kur tuvumā notārs nav pieejams. Piedevām viņiem ir kaut kādi griesti, līdz kādai summai viņi darījumus apstiprina. Latu laikā tie bija 6000Ls, tagad nezinu. Liec pati sludinājumus, bet šobrīd pārdot ir grūti.

Vai vainot sevi pie taa, ka viirietis aiziet pie miilaakaas.
Sava vainas daļa tev ir jāuzņemas, bet tu to negribēsi saprast: tu viņu tādu izvēlējies par sava bērna tēvu. Tu pati. Cilvēks nemainās. Ja viņš ir nekam nederīgs, tad ir. Un tev bija visas iespējas to saskatīt, pirms gūlies viņam apakšā, lai ieņemtu viņa taisītu bērnu.

seksa partneris, draugs un mīļotais cilvēks
Trīs vienā. Ja mazāk, tad tas ir surogāts. Es vēl noteikti pievienotu cieņu. Mīlestība 20 gados ļoti atšķiras no mīlestības 50 gados, katrā periodā dominē kaut kas cits. Mans varbūt atpakaļrāpulīgais, tomēr negrozāmais uzskats ir tāds, ka ir liela liktens dāvana izdzīvot visus šos posmus ar vienu un to pašu cilvēku.

Vai tad labs "kreisais" var nostiprināt laulību?
Nerons pieminēja krievu mentalitāti. Tēmas pieteikumā arī sacīts, ka krieviem ir tāds teiciens. Tad nu ļaušu pašiem krieviem tikt galā gan ar savu sievu klapēšanu, gan pa kreisi iešanu; mani tas neskar ne mazākajā mērā, un viņu sadzīves problēmās netaisos iedziļināties.

Kāpēc pie stomatologiem nav kvotas?
Arī sīču māmiņām ir paskaidrots, ka kvotas beigušās, sorry. Vai nu jāgaida, kad atkal kaut ko piešķirs, vai jāpogā maciņš vaļā. (pašai nav bijusi darīšana, bet ir lasītas niknas žēlabas netā)

kā tikt pie sex ar vīrieti, kuram konkrētā sieviete neinteresē?
O tempora, o mores! Šito visu (C) :"Ir piedāvāts iepazīties , piedāvāts pavadīt, atbraukt ciemos" kādreiz puiši darīja. Tagad beibes izstūmušas čaļus no viņu biksēm, pašas ieņēmušas vietu viņu ūzās, bet kaut kā tomēr tās padarīšanas nefuričit; nu neskrien vista pēc gaiļa.

Melot vai teikt patiesību?
Interesanti, kādas attiecības cer veidot sieviete, kas vīrietim bezmaz pirmajā tikšanās reizē teiks: "Zini, es tiekos ar precētu vīrieti, mums tā kā kaut kāda love ir, tik viņš netaisās šķirties; es tad nu iepazīšos ar tevi, ja?" Kāda loma paredzēta tam otrajam, pieņemsim, brīvajam vīrietim? Notespuļķis gadījumiem, kad precētais mīļākais būs aizņemts ģimenē? Kurš normāls vīrietis uz kaut ko...

Kā pieradināt sevi gulēt 2-4h diennaktī?
stils man šķiet šeit jau redzēts, es neticu ne tiem 18, ne 21 gadam. Drīzāk domāju, ka nepaies ilgs laiks, kad ieraudzīsim atpazīstamu frāzi

Kā pieradināt sevi gulēt 2-4h diennaktī?
Nezinu, kā panākt tāda veida miega traucējumus, un nesaprotu, kā var kaut ko tādu vēlēties. Reiz kursu laikā dzīvoju vienā viesnīcas istabiņā ar sievieti, kas dienā bija nenormāli aktīva, vakarā bez jēgas skraidelēja riņķus pa svešo pilsētu (neskatījās, tikai truli bizoja pa ielām), naktī gulēja 2x pa pusstundai, starplaikos vazādamās pīpēt, vannoties, blusoties (viņa mūždien tā kā ieskājās,...

Kad bija pēdējā reize, ...
Nupat pāris dienas atpakaļ saņēmu gaidītu vēsti ierakstītā vēstulē, tik apsveikums gan tas nebija, tak vienalga, patīkamas emocijas radīja.

Videejais seksa biezhums...
Nu un ko, man tagad skaitītājs gultas kājgalī jāierīko, vai?

Un pie kuras grupas piederi tu?
nepiederu ne pie vienas grupas, jo neatrodos nevienā iepazīšanās portālā. (1001x jāatgādina, ka oHo ir kas vairāk par sekskantori.)

Kāpēc sievietes dod priekšroku pieredzējušiem vīriešiem?
Lieto ierīci, nevis vīrieti. Ja vīrietim ir tikai rīka loma, tad lētāk nopirkt sexšopā.

Maz seksa
HardSoftDunk Palasām, ko tu nesen veltīji Tesai : "mūzīgi atrodas kāds kuram visi jāpamāca,janorāda ko var ko nevar,jauzliek zīmogs un jānosoda.Kāda mārutka pēc tevi tā uztrauc ko kas raksta?Nervi netur lasīt?Tad nelasi!Aiztaisi datoru un palasi ko nomierinošu kādā grāmatā." Un nu pasaki, vai uz sevi to direktīvu negribas attiecināt? Nē? Kāpēc? Kāpēc Tesa nedrīkst, bet tu drīksti uzlikt...

Sēņu lasīšana Īrijā
Vienmēr paturi atkāpšanās ceļu. Aizbraukšanai neaizņemies ne kapeikas, un lai vienmēr rezervē naudiņa atpakaļceļam, ja nu gadās kādi sūdi. Var nebūt tā, kā solīts. Vismaz minimāli valoda jāzin, galu galā bankā konts jāatver, PPS nummurs jākārto utt. Ivetucis77- es dzīvoju Īrijā vienā dzīvoklī ar sievieti, kas bija no sēnēm aizmukusi, un viņa stāstīja, ka smidzinot gan, piedevām šausmīgi....

Kāpēc vēl joprojām esat šeit?
Kurš meklējas, kurš izklaidējas, lasot muļķības.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu