Luusila

Sieviete (89)
uzzināt vairāk par Luusila

107 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Skaistākās vietas Latvijā?
Ā, sorry. Kad uzliku stiprāku brilli, tad izlasīju, ka "sveiks". Man ātrumā izlasījās kā "Šuriks". Nu ja, piedošanu, redze vairs nav tik asa. :DDD

Skaistākās vietas Latvijā?
Riebekle, ja tikai tu zinātu, cik patiesīgus uzrakstus reklamē...:DDD

Pavasaris spamā
Tu visu šo jau esi malis neskaitāmām reizēm, līdz apnikumam. Vecs tu JAU esi. Un ceļot arī tagad nevari- tikai ar pirkstu pa karti. Tā kā sāc vien driķēt savus nenovērtējamos memuārus, resno tusnīt. Vai arī piečurā atkal kādu skudrupūzni. good luck.

Pavasaris spamā
Pūžņumīžļa, tu neizlasīji vai jau aizmirsi? Varu ielikt vēlreiz: Luusila viedoklis Nu nosaukšu tās galvas. Un??? Pūžņamīžļa izverdīs jaunas apsaukāšanās un visu noliegs. Garlaicīgi. Tikai atgādināšu, ka reizēm dzert vajag mazāk, jeb vismaz dzērušam nagus gar klavu nesmērēt. :) :D

Pavasaris spamā
Tikai dārzenim būs jāatrod jauna vieta, kuru "aplaimot" ar sevi. :D

Ko domājiet par krievu psohologu Ļitvinovu?
Par tādu Ļitvinovu nedomāju vispār. Off topic- kenedijs- un bija vērts cept nākamo paļonku, ja tikpat nespēj sevi neatklāt?

Sinonīmi un izteiksmes līdzekļi
+ vēl atstājis šo pasauli, beidzis savas gaitas, izdzisis, pārcēlies uz citiem medību laukiem, nolicis ķelli vai karoti, atmetis kedas, nobeidzies, nosprādzis.

Pavasaris spamā
Nu nosaukšu tās galvas. Un??? Pūžņamīžļa izverdīs jaunas apsaukāšanās un visu noliegs. Garlaicīgi. Tikai atgādināšu, ka reizēm dzert vajag mazāk, jeb vismaz dzērušam nagus gar klavu nesmērēt. :)

Pavasaris spamā
Nu tas tikai no šī nika. Visvairāk es uzjautrinājos, kad čurupūslis sāka dēt sev papildus galvas (tik ļoti apsmietās) un pilnā spēkā izpausties ar savu slimo domāšanu. Tak var jau redzēt,- viņam vienas apakšgala problēmas vien tikai prātā- značit, pienācis laiks, kad pusseši. :)

Pavasaris spamā
Jūs velti cerat no pūžņumīžļas tikt vaļā. Viņš piespiedu kārtā ar varasdarbiem pievērsts dīvānpiršanai; cik nožēlojami, cik pazemojoši. Robežas ciet, tagad varēs braukt vairs tikai ar muti, jebšu arī ar roku pa dirsu. Šausmas.

Žults un naids komentāros.
Pateikšu bērnībā noskatītu labu recepti, kā noturēt cilvēkus no sevis pa lielu gabalu: trolejbusā ierāpās briesmīgs bomzis, novārtījies ekskrementos. Viņam apkārt izveidojās ļoti plašs lauks bez neviena cilvēka. Bet tik ekstrēmas metodes tak mūsdienās laikam neviens nevarēs dabūt cauri.

Pavasaris spamā
Uz mežu pavasarīgā gaisa ostīšanā arī nav ko iet. Visās malās famīlijas ar aurojošiem sīčiem, pat brikšņos bija ielīduši. Laikam pēc ērcēm.

Vai ārkārtējā situācija valstī, kādam pļaujas laiks?
Ja saruna notika latviski, tad "par sho visu domaajat" to, ka krāpnieki savu tā saukto biznesu ir attīstījuši nākamajā pakāpē. Ja saruna notika krieviski, tad "par sho visu domaajat" to, ka autors mums ceļ priekšā iepuvušas ziņas.

Kas ēdams? Vislatvijas sasaukšanās :D
Kartupeļu biezputra un šmorēta cūkasmiesa. Šmorējumā klāt sacepti sīpoli ar burkāniem un adžiku. Salātu tiesai sarīvēts ābols+ burkāns+ melnais rutks ar krējumu. Gaužām prasti, bet sātīgi.

Pavasaris spamā
Man gan šķiet, ka jamais pats ir mazāk sociāli mobils, kā viņa sociālais statuss mobilē no diženā uzņēmēja līdz izsoļu lapas varonim.

Pavasaris spamā
:D labs. starp citu, iejūtība nav iekļauta manā bāzes komplektācijā...:)

Pavasaris spamā
Noteikti jāinteresē. Un jāskauž. Un jums visiem arī gribas, nu vismaz tādā pakāpē kā mīzt pēc desmitās alus buteles, tikai jums nav. Un jūs neviens nevarat. Un tad jamais te ieliks tos savus lielīgumus, un tas būs tāds kaifs, itin kā skudrupūznis piečurāts. :D (izstāsta tusnā mīžļas domugājienu)

Ko garšīgu gatavojat?
Arī ieinteresējos par tām skābu kāpostu pankūkām. Elsa, izstāsti.

Vai jūs ticat sazvērestības teorijām?
(C):" vai pastāv lokālas ietekmīgas grupas vienas valsts iekšienē, kas nosaka sabiedrībai kaitējošu vietējo politiku" šobrīdējā valdība pilnībā atbilst šim kritērijam.

Pavasaris spamā
Marts jau ir tas mēnesis, kad notiek pastiprināta cilāšanās. Kam aste, kam tas, kas zem astes jāiedabū.

Humora izjūta
Cik asprātīgi. (aplaudē vilxam)

Pavasaris spamā
Es ar interesi palasītu jaunumus par onkultiņu no tādas lapas, kā izsoles elvē.

Humora izjūta
Pareizi, mikse. :) Kādu laiciņu atpakaļ arī tev profilbildē bija kakijs(atgādina). vilx, es nevis uzdevu jautājumu, bet vēlējos precizēt, jo Dana runāja par konkrētu personu, un tu novispārināji, ka viņa (C):"nesaprot asprātīgo diskutētāju humoru", ar savu komentāru tātad ieskaitot minēto pie asprātīgajiem, kam es negribētu piekrist. Arī "abižošanos" tu pats piedēvēji, jo es neapvainojos,-...

Humora izjūta
vilx: ā, Danas minētais, tātad tavuprāt, pieskaitāms asprāšiem? Nē, nu tad mans humora sajūtas potenciāls arī novīst, nemaz neuzplaucis. :(

Kādos melos dzīvot?
_Krasula_, ja pareizi atminos, es kaut kur lasīju par tādu īpatnēju viršu (vai ēriku, neatceros) šķirni, kam ziediņi neatveras. Būs tev tā trāpījusies...:)

Vai vīrietim vispār būtu jāstrādā?
Nē, nu ja viņš tūlīt nepateiks, aiz kāda tāda pārbīļa es, piemēram, nedrīkstētu čurāt mežā sēņošanas laikā, es tak gulēt nevarēšu. Koļījies, cold. Un saldam miegam es nevis pogājos iekšā pamperī, bet uzvelku adītās zečītes,- nu maz kas, ja nu kājas pirms laika paliek aukstas.

Vai atļauts audzēt bērzus d/s savā dārzā?
Kad kaimiņš neredz, apstaigā tos bērzus, ieurb garu, dziļu, uz iekšpusi slīpi lejā urbumu, kuru pielej ar raundapu. Aizpuļķē ciet, lai tā jipts tur paliek. I nebūs tur bērzi. Jā, protams, es esmu šaušalīgs mežonis. Bet tie ir 600m2!!! Sīka sūda teritorija, kuru nav iespējams aizdirst ar kokiem tā, lai netraucētu kaimiņiem. Ja grib birztalu, tad lai uzdarbojas 6 kvadrātkilometros,...

Kā sievietes ko tādu var pieņemt ?
Nu tas jau ir tas, par ko es te 100+1x stāstu: pirms mest kauliņus kopā, tak vajag skatīties, ar ko. Kārtīgi skatīties. Un domāt nevis ar pakaļgalu, bet galvu.

Kā sievietes ko tādu var pieņemt ?
Pārskatīju savu paziņu pulku, un zinu tikai vienu ģimeni, kur vīrs mēģināja pirmo reizi pacelt roku pret sievu. Vakarā viņa paņem gultā līdzi gaļas cirvīti, un guļ ar vaļā acīm. Vīram jau mendeļi pārgājuši, un šis prasa- ko tu ar to taisies darīt? Sieva absolūti mierīgi un ar ciešu pārliecību balsī bez jebkādām emocijām pasaka, ka pagaidīs, kamēr vīrs aizmigs un tad viņu nokaus. Vecajam vairs...

Vai vīrietim vispār būtu jāstrādā?
Ja nu tas putraskuņģis, kā te skaisti izteicās, grib neko nedarīt, tad viņam jābūt uz mieru nēsāt pretblusu siksniņu un ļauties kastrācijai, bet tas jau tāds sīkums, vai ne?

Kādai būtu jābūt sievietei, lai viņu varētu precēt?
Kā viena no oHo dalībniekiem es atļaušos domāt, ka tam, kas sevi nokristījis par Foršāko, vajadzētu sākt ar savu finanšu sakārtošanu, jo: viņa tēmās pārāk bieži parādās termini par būšanu parādā: tad sievietes vīriešiem, tad vīrieši sievietēm; nu tur pats velns kaklu nolauzīs, kas kam parādā, tāpēc VISUPIRMS NOKĀRTO SAVUS PARĀDUS. Tālāk. Ņemot vērā to, ka minētā personāža kustamā un nekustamā...

FERMA
Šķiet, ka neJieta būs pūžņumīžļam savu hronometru ar testamenti norakstījuse.

FERMA
Atļausiet pavaicāt, pūžņumīžļas kungs,- kas jūsus tik ļoti pievelk šai pujeņdobē?

FERMA
Atgādina par autortiesībām uz teicienu "āda par īsu". Radās tas tolaik, kad siskupiska lika vaļā savu ikdieniško diareju- parasto un verbālo; respektīvi, viens gals jamai vienumēr bija valā. Līdz ar to arī es izsecināju, ka jamai āda par īsu- abus galus ciet dabūt neiespējami. :)

Kas ir "īsts vīrietis"?
Īsts vīrietis vispirmām kārtām dara kaut ko jēdzīgu, nevis kacina ar stulbām tēmām babuļus.

Kāpēc mātes nodod savus dēlus?
Ok. Es vispār saprotu, ka nevajadzētu barot trolli, kas te apmīzis visus stūrus, bet nu pieņemsim, ka es šodien labsirdīga,- lai jau tiek, varbūt šim noies. Lai cik kropls, bet tak jau dieva radība. Tātad. Es savus dēlus neaudzināju viena, bet gan kopā ar vīru. Tas viens. Otrs- kamēr jājas apkārt jaunības trakumā, tikmēr lieto kontracepciju, ja negrib iekļūt nevēlamās problēmās. Atsmēri, ka...

Ko nozīmē spēcīga sieviete?
Vai tiešām šis čurubumbuls nekad nebeigs savus izdalījumus šļakstīt?!

Kādu fotoaparātu pirkt?
"atbilstoši krāsai",hahaha.

Īstais "sekss"
Tēmas pieteikuma teksts ar savu samudžinātību atgādina kādas ilggadējas pasažieres izklaides, un nepavisam nevedina uz domām, ka te nu kādam onkultiņam saradušies jautājumi.

Dziednieki?
Tes, tās tantiņas toč 100% jau tajā saulē, ibo arī manis pieminētais apmeklējums notika jau vismaz 25 gadu tālā pagātnē, bet varbūt tā ir tā meita, kas bija vienai no viņām?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu