Luusila

Sieviete (86)
uzzināt vairāk par Luusila

101 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kā cīnīties ar kurmjiem? Help!
Savulaik nīdēju tos vellus ar izplūdes gāzi, pusstundu darbinot motoru. Nelīdzēja. Pieliku pie akas sūkni un izpumpēju kurmju ejās visu ūdeni no piecu riņķu akas. Neslīka. Cienāju tās neradības ar zivju ķeskām. Nulle emociju. Tad sadabūju karbīdu, sapakāju vienā alā, uzlēju pusspaini ūdens un aizbridu eju ciet. He, he- smirdīgi dūmi sāka celties no zemes bezmaz vai pa pushektāru dažādās...

Par abpusēju vienošanos starp darba devēju un darbinieku
Bezdarbnieka pabalsts un NVA kursi nav tā lieta, ko var nopelnīt no konkrēta darba devēja, pamatojot savu prasību ar ūberkruto lojalitāti. Darba devējs tevi nav taisījies atlaist, un ar savu pēkšņo aiziešanu tu viņam esi iesālījusi, ibo jāmeklē jauns darbinieks vietā, jāapmāca utt. Ja tev ir darbs, bet tu no tā gribi iet prom, lai saņemtu pabalstu un bezmaksas kursus, nāksies pazemīgi...

Kāpēc sievas un mīļākās nevar būt draudzenes un visiem būtu labi?
Tak kārtējais feiks ar kārtējo feiko profilu, nav vērts iespringt.

Mīlēties ir labāk gaismā vai tumsā?
Tumsā, tumsā. Un vēl kartupeļu maisā ielien iekšā, lai pavisam droši nevienu tavu speķa pikucīti nesajūt. Uz veikalu arī ej tikai tumsā, savādāk kāds ieraudzīs tavas ķermeņa nepilnības (drīzāk jau pārpilnības.)

Vai var mīlēt vienu,bet dzīvot kopā ar citu?
(C)Bet jādzīvo vien ir un arī jāveido attiecības. Tiešām obligāti jāveido? Un kas tādu smagu pienākuma nastu tev uzlicis? Kāds ir sods, ja neveidos tāda tipa attiecības? Dzīvojot ar nemīlamu, cilvēks vispirmām kārtām sačakarē savu dzīvi. Tam otram jau arī, bet nu kaut par sevi būtu padomājuši...Ne ta bērnudārzs, ne ta stulbums,- kaut kāda garīga kroplība, vai kas šis ir?!

Urīnterapija.
Interesanti, ka daudziem roku un pēdu krēmiem tiek pievienota urīnviela (urea). Āda kļūst mīkstāka un ātrāk sadzīst sasprēgājumi. Pēdējā laikā manīti uzraksti, ka krēms saturot karbamīdu, kas tā pati urīnviela vien ir. Ja nekā laba no tā nebūtu, tad taču tādus neražotu?

Tapešu pielīmēšana pie plutuplasta.
Nu tātad,- jautāju vēlreiz: tad, ja špaktelē apmestu sienu, kuru paredzēts aplīmēt ar tapetēm,- tad arī zieķē mitrumizturīgo špakteli, ja, tikai tāpēc vien, ka tapešu līme tak uz ūdens bāzes? :D

Tapešu pielīmēšana pie plutuplasta.
reka55, es nebūt neīgņojos, bet vai esi redzējis tādas skaistas bildes, kad otrā rītā atnāc uz objektu, un visa nolīmētā siena, daiļi nokārusies, pa pusei guļ zemē? Nu redz tā,- līmējot tapetes pie plika, tīra putoplasta, ir risks ko tādu ieraudzīt. Vajag kādam? Karogs rokā, uz priekšu. Man pietika, ka vienreiz man no rīta tādi vunderkinderi atvilkās ar asti kājstarpē, sak, ko nu darīt....

Kādi ir tie vīriesi kas ilgus gadus sēž portālā un neko atrast nevar?
A kas teica, ka jamie nevar atrast? Nu teiksim, vienam fiksajam pusdienlaikā,- kādas problēmas? Kamēr dīķī zivis ir, tikmēr zvejo. :) Vēl mani džonītis izsmīdināja...šamā draudzenīte uzstājas ar citu niku, un šis viņu nokakā no galvas līdz kājām, nu supermens! Neatpazīst mīļotās rokrakstu, un laiž no šindermucas ar pilnu klapi! :D

Tapešu pielīmēšana pie plutuplasta.
Poņas nav, bet sataisījušies veikt remontu saviem spēkiem, tfu. Ja uz sienas plānais ruļļu "plutoplasts" (varbūt tomēr putuplasts?) bez papīra slāņa, tad vēlams virsmu dabūt mazāk porainu. Var pāršpaktelēt ar kādu no nobeiguma špaktelēm; kad panākta gluda virsma, tad līmēt ar dajebkuru tapešu līmi. Ja ir pofig, kāda kvalitāte virsmai, tad nozieķē ar Styropor un kleibē klāt.

Finiera durvju špaktelēšana
Snickeri; vienalga, no kura ražotāja. Visa sāls ir ne tik daudz materiālā, kā darītāja profesionalitātē un finiera kvalitātē. Viļņaini sametušos vecu durvju finieri laikam gan neizdosies pārvērst ideāli gludā virsmā.

Sapošamies par godu kam?
Man ir diezgan liels pofigs uz to, ko par manu ārieni domā citi; tas drīzāk ir pašcieņas jautājums, kā es atļaujos izskatīties.

Vai sievietēm ir svarīgāk par naudu ka tik džeks labi kniebjās?
Nav par tēmu, bet nenoturējos: izcila pašpārliecinātība- izteikt aizrādījumus par pareizrakstību četros teikumos, no kuriem neviens nav bez kļūdām. :)))

Lieldienu sakarā, vai ir kulturāli visās malās atveidot mirušu cilvēku mirušā veidolā…
Baz, mūsfamīlijas albūmos tik tiešām ir bildes no bērēm. Un arī tādas bildes, kad paši tuvākie stāv pie zārka, kur mirons iekšā un vāks nav virsū...:) Un sit mani kaut nost, es neticu, ka citās famīlijās, kam saglabāti albūmi no septiņdesmitajiem vai astoņdesmitajiem gadiem, nav atrodams kas identisks. Tā kā selfijs pie zārka nebūtu nemaz nekas tik ekstrēms...:)

Teikt vai neteikt savam calim ka es pabucojos ar citu cali?
ē, vai jūs tiešām ņemat par pilnu šito kārtējo grafomānes provokāciju? Nu ir viņai pusaudžu līmenis, neko darīt; tak lai viņa peras ar saviem cičiem,- pati feika un visa situācija arī. .

Vai eksperts bez sejas ir eksperts?
Tātad mani ir apkrāpuši, Baz. Bildi nekad nav iedevuši līdz, seski tādi (štuko piedzīt kompensāciju).

Kāda ir konkrēti Tava dzīves JĒGA?!
Kāda ir malārijas oda eksistences jēga Madagaskarā? Cilvēki maldīgi iedomājas, ka viņu dzīvei ir jēga. Pēc nieka 150 gadiem neviens nevarēs pateikt, kāds mēs katrs esam bijuši individuāli; labākajā gadījumā apmēram aptuveni spēs noraksturot laikmetu. Tas, kas mums šķiet svarīgs, tāds vairs nešķitīs varbūt jau pēc divām paaudzēm.

Vai eksperts bez sejas ir eksperts?
Čemodān, bet vai "vecais kaķis Lūsila" ir kādam licis sevi klausīt? Ne tak. Bet muti aizbāzt arī tam vecajam kaķim nevar, sasodīta neraža.

Vai eksperts bez sejas ir eksperts?
Nekur neesmu redzējusi, ka ekspertīžu slēdzieniem būtu pievienotas to veicēju fotgrāfijas, jo tas nav būtiski. Tāpat arī šeit. Par smilšu kasti- tā pieder OHO kungam. Šeit arī bez sejas, bet ir pietiekoši daudz lietotāju, kas viņu zin sejā. :)

Ko pievienot ūdenim, lai olu čaumalas labāk uzsūc dabīgās krāsvielas
Deisa, ja mizu maz, tad iesien katru olu kādā lupatiņā kaut ar vienu mizu apkārt, bet lai tā cieši pieguļ. Būs gaišākas, bet rakstainākas. Vietā, kur sējums, izveidosies tāda kā staraina zvaigzne. Ja gribi tumšas, tad vajag daudz mizu, un no sīpoliem, kas sākuši dzīt lokus.

lietotāju garīgais stāvoklis
Nu tad, _Jola_,liec svētu mieru manai dienasgrāmatai, ja tā tevī izsauc tik sakāpinātas emocijas. Da i par to, ka esmu iznīcīga, kā jebkura dzīva būtne uz šīs zemes, man nav ne mazāko šaubu; tik nav saprotams, kāpēc lai tas satrauktu tieši tevi.

lietotāju garīgais stāvoklis
Tev pašai nevajag psiholga palīdzību? Lai saceptos ieraksta dēļ, kura jēgu neesi (vai neesi varējusi) izpratusi; un apsvērt domu "glābt" (nezin no kā un nezin kādā veidā) sev nepazīstamu cilvēku,-...vai ar tevi viss ir OK? Tu vienmēr tā neaicināta lien par spundi?

Ticība un tās loma mūsu dzīvē
Man netraucē, ja cilvēks ir ticīgs. Man traucē, ja viņš savu ticību kā slapju palagu uzbāzīgi izžāvis pāri taciņai, kur ikdienā staigā pārējie mikrorajona iedzīvotāji.

attiecības
Magnija aplauza kunga sapņiem spārnus...Jamais jau sajutās tāds ērglis, tāds seksgigants,- veselu vienu sievieti uzrunājis; bikucīt būtu saņēmies un vēl kādu pielauzis, a da na ķebe...

Aiz kā mužiki paliek mīksti?
Laikam kāda šodien palikusi bez dienišķās drātes, ka tik nešpetni kašķojas. :)

Vai sieviete ir gatava cīnīties par savu vīrieti?
Stulbums. Cīnīties par vīrieti? Tak ej uzkaries,- ij ne prātā nenāk. Ja cienītais būtu "izkniebis kādu zaķi", tad viņš vairāk nebūtu cienītais, bet svešs garāmgājējs, par kuru man ne silts, ne auksts. Kādai pickai pašcieņas taču arī jābūt. Un gluži tāpat es zinu, ka cienītais pat ne skatienu man vairs neveltītu, ja es iedomātos šim ragus stellēt. Nekad mūžā.

Garlaicīgs sekss.
Hi, hi, kā Torpēdiņš nomī*a,- sabijās, ka neuzkrīt kādi sievišķi šamam un nenojāj lupatās! :)))

Kā vīriešiem tas izdodas?
av2, viņi ikdienā nebija nekādi lopi, nu vismaz redzamā veidā. Parasti darba cilvēki... Ok, es neaizstāvu nevienu no tām sievietēm,- pašas vainīgas un tā. Mani gan tolaik,gan vēl tagad izbrīnīja puišu pašu attieksme pret notikušo: sievišķa morālo kritienu viņi apsvilpa, bet sevi? Kā var izbradāties pa sū*iem un nesajust smaku no savām pazolēm??? Nu kā pašiem nerāva uz vēmu???

Kā vīriešiem tas izdodas?
scheriff, tur esot bijušas divas. Otra kompāniju pametusi, bet atlikušajai bijis jāaizslēdz telpas- tas notika darba vietā. Tēvaiņu kompānija- krāvēju brigāde. Pārsvarā precējušies, kāds pārītis laikam brīvie. Notikums sens, laiki citi; tikai (ne)tikumi gan šķiet itin mūsdienīgi. Un es nelietotu vārdu salikumu "godpilnās sievietes" bez pēdiņu izmantošanas, ibo pats jau saproti, cik "goda pilnas"...

Kā vīriešiem tas izdodas?
Izstāstīšu ērmus. Jauni vīrieši dzēra kopā ar skuķiem. Viena "dāmīte" tā apdzērās, ka atlūza. Tēvaiņi vakara programmu papildināja ar seksu. Nākamās darba dienas rītā es brīnos, ko tie čaļi svilpj un rāda nekaunīgus žestus minētai "dāmītei". Klačas skrien vēja spārniem, un es uzzinu notikušo. Tolaik mani izbrīnīja, ka šie tak paši dzēra, paši kāpa, paši jāja,-...bet apsvilpa neba sevi, bet...

Kā notīrīt līmi no linoleja?
Konkretizē, kādu līmi.

Kas ir vainīgs ja sieviete sameklē sev mīļāko?
JurisK 15:14- aplaudēju. Nopietni.

Ar ko podu stiprināt pie zemes - ar javu vai skrūvēm (dībeļiem)?
Tiem, kas iesaka lietot silikonus poda pielīmēšanai pie grīdas, rekmendēju pamēģināt Den Braven Mamut universālo polimēru līmi. Cita štelle, nekā kaut kāds tur silikons. Pēc apraksta šķiet, ka kāds mēģina uzmunsturēt podu ar 45 grādu izeju tādā vietā, kur stāvējis 90 grādu izejas pods...

Es un vel 3 draugi apzagam garažu vienu.
(vispirms runā slāvu valodā, necenzēti) tādiem kā tu vajadzētu rokas nocirst. Ja nav cilvēka, tad lai nav; kur jau tik mazos gados var būt tik nelietīgs krupis. Bikses nost, un tad ar jūrnieku siksnu pa pakaļu tā, ka āda atlec,- to tev vajag.

Kāds lamināts labāks dārza mājai, ziemā neapsildāma?
Šaubos, vai dārza mājeles grīdas pamats būs nostrādāts tādā kvalitātē, lai varētu tur lietot laminātu. Runa ne jau par gludumu, bet par iespējamu mitruma iekļūšanu no apakšas. Labāk izvēlēties kaut ko citu.

Kas tas ir par zvēru - "mīļotais cilvēks"?
Nevar izskaidrot vienkāršas lietas cilvēkam, kuram ir izkropļota sapratne par lietu kārtību. Reiz man uz pleca paraudāja bērnības draugs- viņš laikam nezinot, kas ir mīlestība. Ja viņam sieviete iepatīkoties, un viņš to iegūstot, tad drīz vien interese atslābstot, un viņš ieraugot kādu vēl skaistāku, vēl kārdinošāku, vēl gribamāku, bet viss atkārtojoties pa apli. Cilvēks bija 3x šķīries,...

Kā normāli izvārīt miežu putru?
To Klarine > Miežu biezputra un bukstiņbiezputra ir divi dažādi ēdieni. Bukstiņš obligāti satur kartupeļus, miežu biezputra ne. Par cepšanu taisnība,- forši.

Kādēļ vīrieši (dažkārt arī sievietes) meklē jaunākas, kad pienāk tie sakrālie 40+?
Ok, coldland, es esmu tāds tantuks, kas ar vienu vīru savu mūžu būs nodzīvojis; tātad pa tavam, man dzīves pieredzes nekādas. Glupa. Nu tak vajadzēja jāties ar 50, 100, 380 dažādiem vīriešiem, lai kaut ko no pasaules saprastu un drīkstētu muti vērt vaļā, ne tā? Mīļā sirC, tad pieredzes un gudrības kalngals (ar nedaudz specifisku novirzi) meklējams mauku mājā. Ai, da ko es vispār...

Kā izpaužas intelekts un gudrība?
Riks086, un piedomā, kā vietā atnāca bumpis? Ar identisku tēmu ikdienas ģenerēšanu, ar identisku rakstības stilu, tikai ļoti valdot savu tieksmi kašķēties, kura tomēr ik pa laikam izlīda kā īlens no maisa...:)))

Kādēļ vīrieši (dažkārt arī sievietes) meklē jaunākas, kad pienāk tie sakrālie 40+?
Grūti spriest par citiem...Varbūt tiešām pēkšņi attopas, ka dzīve paiet? Par visu vari mēģina palikt jaunībā? Pie mums valda jaunības kults; cilvēks ap 50 vairs neskaitās vērtīgs, tikai tāds sabiedrības atkritums (skat. daudzskaitlīgās tēmas ar onkultiņu un tantīšu nolīdzināšanu zemāk par zemi),- tad nu ap 40 jāgrābj no dzīves tik, cik var spēt...? Varbūt problēma tajā, ka cilvēki nespēj...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu