burleska

Sieviete (56)
iepazīties ar burleska

197 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai piekrītat ka nav nesmuku dāmu?
Katram savs tips patīk. Teiksim, Mrs. Latvija konkursā man gandrīz visas šķita neglītas (mana tīri subjektīvā gaume) Uzpumpētās lūpas, kas tagad modē, vispār izskatās pēc kroplības. Vēl esmu novērojusi, ka patīk vai nu tiešām skaistuma ideāliem tuvie personāži vai nu tādi, kas pašam (pašai) līdzīgi :)

ceļojums
Nepiekritīšu par tikšanu galvā un dari, ko gribi. Var būt ļoti mīļš cilvēks, bet slinko un negrib dzirdēt un iejusties, kā gribētos sievietei, un nav labi. Un var būt otrādāk- kad sekss ir ideāls, bet līdz galvai nevelk. Parasti gan tādos gadījumos aizvelk arī līdz galvai, jo sievietes tā uzbūvētas :)

Sņimai štani-budjem znakomitsa(tulk.novelc bikses-iepazīsimies)
Iz dzīves- viens normāls vīrietis tad, kad jau ilgāku laiku bijām pazīstami, atzinās, ka vienreiz arī tādu joku nostrādājis. Paskaidrot, kas tobrīd bija galvā, gan nevarēja :D Tā ka ne vienmēr baigie tizleņi aiz tā slēpjas.

Vai esi mēģinājis izveidot programmu izmantojot html un javascript?
Domāts, ka mājas lapu izveidot? Ar to jau parasti nepietiek, prasās kāds PHP un CSS klāt :)

Vai sievietei ir vajadzīga tāda mīlestība?
22:26 Kaisle 10 gadu garumā kā pirmajā gadā- ir pieredze. 20 gadu garumā pieņemu, ka arī var būt, bet pieredzes nav.

Nolemtie vientulībai
Jo vairāk cilvēks ir nestandarta, jo grūtāk viņam atrast atbilstošu nestandartu, loģiski :)

Par ko jūs esiet pateicīgi Padomijai?
Tas bija astoņdesmito sākums, kad stāvēju pēc paciņas sviesta divas stundas rindā. Neatcerētos, ja nebūtu tajā laikā rakstījusi dienasgrāmatu. Nav gan īsti par bērnību. 70. beigās bija trakas rindas veikalos, atceros, jo klases biedram, kas aizrāvās ar filmēšanu, ieteicu to nofilmēt. Viņš apjautājās, vai es nesīšu kotletes uz cietumu. Mēs sapratām, kas par tādām lietām var draudēt.

Par ko jūs esiet pateicīgi Padomijai?
13:57 "padomijā nebija kriminālatbildības par buržuāziskās Latvijas slavināšanu un filmās Ceplis, Pie bagātās kundzes, Akmeņainais ceļš utt. to arī darīja" Kāda tur atbildība, uzreiz izsūtīja :D Nu labi, ne visos posmos :) Bet par pirmajā divām filmām (trešo neatceros)- kur Tu tur buržuāziskās Latvijas slavināšanu saskatīji? Tieši otrādāk, tur tak parādīja sapuvušā kapitālisma morāli :D Un...

Par ko jūs esiet pateicīgi Padomijai?
Aivar, mums ir dzimtas vēstures stāsti un savām acīm redzētais, ar ko pietiek, lai mēs neklausītos nevienā, bet zinātu.

Par ko jūs esiet pateicīgi Padomijai?
Vienīgais atļautais mākslas žanrs bija sociālistiskais reālisms. Un tas izskatījās apmēram tā: Mēs Tavu balsi dzirdam, Partija! Tā atskan mūsu domās, visos mūsu darbos, Gan laimes dienās, cīņu laikos skarbos Mums pazīstams tās gudrais varenums... /Mirdza Ķempe, 1953. gads/ Lēnām mākslinieki tam lauzās cauri un izkaroja mazliet vairāk brīvības.

Par ko jūs esiet pateicīgi Padomijai?
08:31 Padomju laikos labas dziesmas un filmas tapa tāpēc, ka pa taisno neko nedrīkstēja teikt, vajadzēja kaut kā caur tēliem to līdz tautas apziņai aiznest, cauri cenzūrai dabūt. Kaut vai "Mans draugs- nenopietns cilvēks" Cik nu ir varējuši, tik ir iedabūjuši iekšā to padumjo laiku birokrātismu un nejēdzību. Un arī tad vēl jāpabrīnās, kā cenzūra izlaida cauri. Eldara Rjazanova filmas- viņš to...

Reliģija ir vai nav tumsonība?
Johaidī, visā visumā es esmu Tavā pusē šinī diskusijā :) Bet vai tiešām jau nav skaidrs, ka šādas diskusijas var ierosināt tikai reliģijas jautājumos ļoti apkalti cilvēki, jo otrā puse ir vai nu tumsonīga un tad tāpat neko nepierādīsi, vai ļoti gudra un tad Tu zaudēsi, jo visu var pagriezt gan tā, gan tā :)

Reliģija ir vai nav tumsonība?
Vienkārši agrāk arī divi vīrieši varēja radīt bērnus :D Civilizācija atkāpās no dabiskā un pasludināja to par grēku. Attiecīgie orgāni vīriešiem evolūcijas gaitā atrofējās un te nu mēs esam :D

Dīvainības uzvedība. (oho duras pirma daļa)
Klau, a tie, kas skaipā sazinās ar nepazīstamiem cilvēkiem- Jūs neuztrauc, ka skaipa video var ierakstīt un pēc tam, teiksim, kaut kur izvietot?

Interesanta ziņa Delfos!
Tas, ka grib, vēl nav apliecinājums, ka var :D

Par ko jūs esiet pateicīgi Padomijai?
Chris, bet neviens jau tagad arī neliedz to darīt. Un dara arī.

Vai oHo ir iespējams satikt arī kādu etnisko latgali (čiuli) ?
Paga, johaidī, davai lēnāk :) Tāda putra, ka neko nevar saprast. Es tā nojaušu, ka sludini kādu jaunu mācību, kurā čivļi ir latgaļi, bet latgaļi migranti :D Nu tad pēc kārtas un lēnām izskaidro, no kurienes tāda doma?

Par ko jūs esiet pateicīgi Padomijai?
Bērnība manu bērnu bērniem ir daudz labāka. Lai cik tagad brīžiem šķiet, ka varbūt kaut kas nav tā kā vajag, tad tik un tā tagad dzīvot ir daudz labāk. Padomija man asociējas ar mazām algām, mūžīgu nabadzību, blatu sistēmu, kad godīgi neko nevarēja dabūt un tml.

Dīvainības uzvedība. (oho duras pirma daļa)
Vēl var būt, ka vēstulēs Tev arī tikpat daudz kļūdu kā šinī tekstā, un tas atbaida.

Dīvainības uzvedība. (oho duras pirma daļa)
Un Tev ir bilde? :) Es arī nerādu, ja vīrietis neiet uz atklātību- miglaina bilde vai no interneta savākta un tml.

Kā īsti ir ar pašnodarbināto un apgadāmajiem?
Postremo- gan jau pirms tam bērni bija sievai kā apgādājamie. Sieva aizgāja no darba un situācija mainījās. Par nodokļiem- zinu, ka var dabūt atmaksu par medicīniskajiem un izglītības izdevumiem arī par apgādājamajiem, bet par pārējo nezinu.

Vai te daudz labas "mantas´ uz izķeršanu?Vai krāmi pārklājušies ar putekļiem?
Es tāda sulīga :D Ak jē, kā var tādu apzīmētāju izvēlēties :D Kaut kas tek iekožoties? :D

un kas ir varda briviba?
Fargo pareizi saka, mana smilšu kaste, ko gribu, to daru, nepatīk, ej prom. Labi, oho smilšu kaste :) Gan jau ir kaut kādi ierobežojumi arī privātīpašniekiem- tīri visus šaut nost nedrīkst, kas slikti uzvedās, bet citādi... :)

Vājais dzimums Latvijā - vīrieši?
Kvart, kāda tad, Tavuprāt, ir stipra sieviete? /prātoju, kuru rādīt :)

Ne viss ir zelts, kas spīd / vai uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem esat uzkāpuši atkārtoti?
Viss nāk par labu :) Protams, dikti žēl, ja grābeklim tāds smuks, izrakstīts kāts, vai vēl kādas ekstras, tad domā, varbūt tomēr, reizēm pat uz tā viena un tā paša kāp vairākas reizes ar cerību, ka nu nē, tas tak nav grābeklis :D Bet atkal dabū pa pieri un paejies maliņā.

Kas Jums dārgās galvā darās?
Nu tas gan bija blondi :) Ja ir tik lieli intervāli norādīti, tad tas nozīmē, ka cilvēku apmierina jebkuri auguma un svara parametri, kas iekļaujas šajos intervālos, un tās nepavisam nav lielas prasības. Par tarakāniem runājot, mana pieredze rāda, ka katrs vīrietis savus izrok, bet daža laba klātbūtnē visi tarakāniņi klusi sasēžas rindiņā un tamborē :) Un, ja vēl putni tajā laikā jūtās brīvi un...

Tirgus attiecības
DP. 23:22, nenoliedzot, ka būt slaidai ir patīkami, bet teksts kā tāds atkal nav taisnība. Lielākā daļa ir vienkārši Tavas domas. Ja Tu rakstītu: "Mans čibriks stāv uz tievām, slaidām, veselīgām un jaunām sievietēm.", ok, Tev taisnība, gan jau par sevi Tu zini. Bet pasaule ir pilna ar vīriešiem, kas nepatīk tievas sievietes. Lielai daļai čibriks stāv tieši uz sievišķīgām, mazliet apaļīgām formām,...

Tirgus attiecības
Beidzot ir pienācis laiks, DP, kad es gribu izvēlēties labāko priekš turpmākās dzīves. Tādu cilvēku, ar kuru tiešām būs pārliecība, ka viņš ir mans cilvēks. Un man nav, kur steigties. Esmu diezgan sarežģīta rakstura un kuram katram būs pagrūti ar mani, tāpēc tam jābūt tiešām tam puzles gabaliņam, kas iederās.

Tirgus attiecības
Arguments ir loģisks pierādījums, pamatojums. DP, Tavās kvēlajās runās argumentus neatrast. Kāds Tev pasaka "Ir pieprasījums", Tu pretī "Nav pieprasījuma" Kaut vai "Realitātē cilvēks vairs netiek tik augsti vērtēts un NEVAR atļauties dzīvot kā agrāk, jo NAV PIEPRASĪJUMA." Nu pierādi, ka tā ir. Man šobrīd ir visaugstākā alga, kāda jebkad dzīvē bijusi, un vislielākais pieprasījums, un es varu...

Pieklājība.
Labdien, forele! Dažiem te nav pieņemts zināt latviešu valodas rakstību. Saki, lūdzu, ko, Tavuprāt, lieto vai nelieto šie cilvēki?

Tirgus attiecības
DP 8:45, tā izskatās, ka Tev dzīves baudīšana sastāv tikai no seksa, narkotikām un alkohola. Ar šo mēs diskusiju varam arī beigt, jo runājam no dažādiem plauktiņiem, vienīgi tā tīri intereses pēc vari pameklēt internetā, kā vēl pie dopamīna var tikt ;) Laikam te nebūtu korekti citu lapu linkus likt, bet gan jau Googles tante palīdzēs :)

Tirgus attiecības
Ja runa ir par DP, tad mani vairāk interesētu, kas ir ar viņa vecākiem, kādas ir viņa attiecības ar māti un kāda ir viņa attieksme pret māti, kas šobrīd visdrīzāk ir vecumā ap un pāri 50, tātad, viņa vārdiem runājot, "veca gaļa".

Tirgus attiecības
Tikko FB izlasīju: "Ja jūs spējat sagādāt kādam prieku, jums ir vērts būt šajā pasaulē. Pat ja jūs esat gurķis." Tas par to DP teikto, ka "cilvēkam ļoti grūti pieņemt, ka patiesībā viņš vai viņa nav nekas īpašs, nekas pasaulei vajadzīgs." Par šiem rēķiniem-7/10, 5/10 un tml.- loģiski, ka sievietei vajag vīrieti, kurš vismaz kādā jomā, kas sievietei svarīga, ir pārāks par viņu. Un vēl tai jomai...

Sievietes neprot uzticēties vīrietim?
Furnitūras gadījums tāds ļoti atklāts. Bet daudz vieglāk uzrauties uz mīļiem un jaukiem vīriešiem, kam dzīves stils tāds- nu nopelna viņš maz, bizness neiet, veselība sliktāka, harmonija svarīga, princips, ka pie cita nestrādās, mākslinieka dvēsele, sievietes tādas ir- grib tikai uz vīrieša rēķina, un Tu zini, ka neesi tāda un centies to pierādīt, sabiedrības aizspriedumi, ka vīrietim jāuztur...

ko nozīmē - anonīms uzdod jautājumu
Kad uzdod jautājumu, ir iespēja izvēlēties, vai vēlies to uzdot atklāti vai anonīmi.

Nonest zvaigznes no debesīm
Geiš, mīlestība ir mūžīga, tikai partneri mainās ;)

Vai nekas no tā, ko dzīvē uzskatām par galveno, grūtos brīžos vairs nav svarīgs?
Izvēloties jāsaprot, kas ir tie pareizie kritēriji, Aivar! :)

Vai nekas no tā, ko dzīvē uzskatām par galveno, grūtos brīžos vairs nav svarīgs?
Aivar, tas tāpēc, ka nedzīvo kopā. Reizēm tā sieviete blakus izšķir dzīvot vai mirt. Teiksim, kad ātrie steidzami jāizsauc.

Nonest zvaigznes no debesīm
Bet vēl trakāk nepatīk, ja vispār neko nesola, tas ir, neko nevar sarunāt. Teiksim, baidās pat pateikt par tuvākajām dienām, vai varēs satikties, a jau nu kaut kas notiek.

Nonest zvaigznes no debesīm
Jebkura solījuma, kas izjauc manus plānus. Tad, kad kaut kas ir sarunāts, un es ar to rēķinos.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu