burleska

Sieviete (59)
uzzināt vairāk par burleska

29 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai tiešām pusmūžā vīriešiem un sievietēm rodās vienam pret otru nepatika?
Es īsti nesaprotu, kāds kaifs no nicinošiem izteikumiem... Varbūt cilvēks tā atbrīvojas no savas nepatikas, izrunā problēmu, lai dzīvē varētu bez problēmām nodoties mīlas priekiem ar tām pašām sevis aprunātajām sievietēm :)

Cik svarīgs jums ir OHO?
Ilgākais laiks bez ielogošanās oho kādi 8 gadi :D Ja pazustu- pilnīgi vienalga...

Ko Tu savā dzīvē esi sasniedzis ?!
Aizraujos ar izšūšanu krustdūrienā, sēdēšanu sociālajos tīklos un psihoterapeitu izvešanu no pacietības ar stulbām idejām. Ja gadās kāds pacietīgs vīrietis, izvedu arī to :D /iedvesmoja mani JQ/ :)

Vai jums viegli izdodas atrast robežu?
Tikai relatīvi nesen pazobošanos sāku uztvert kā agresijas un emocionālās vardarbības formu. Bet, protams, maigi pasmaidīt patīk un reizēm pati robežu nesajūtu :) Par aprunāšanu- nu tas vienmēr ir slikti, bet reizēm cilvēkiem palīdz izlādēt negatīvās emocijas, ko citādi nebūtu, kur likt. Pilnīgi nepiekrītu naža domai par to, ka tas palīdz atrisināt situācijas. Teiksim, es, ja arī gadās par...

Vīrietis ap 40...
Vispār jau noskūt, nenoskūt- ir tāds sīkums, nevis milzīgas prasības- tikai, ja grib mainīt partnerus, tad gan problēma, jo gaumes dažādas :D

Vīrietis ap 40...
Rragan, domā, ka svarīgākās vietiņas vīrietim ir krūtis? :D

Vīrietis ap 40...
A kas tur tāds tik īpašs autores vēlmēs? Arī ieskatījos un neko tādu īpašu neieraudzīju. Pilnīgi normāli.

Kādam ir jābūt vīrietim, lai tu ar viņu vēlētos lielīties un lepoties?
Lepošanās, manuprāt, ir tā iekšējā izjūta, kad ej viņam blakus, un acis staro, vai esi laimīga, kad Tev tāds vīrietis blakus :)

kāpēc jūs neatbildētu uz viņa vēstuli ?
Nu ar to spontanitāti ir interesanti. Ir tāds novērojums, ka, ja cilvēkam sirsniņa jau tāpat sitās strauji, teiksim, stresa dēļ, vai kādu citu iemeslu dēļ, tad simpātiskas sievietes parādīšanos viņš zemapziņā sasaista ar to sirds sišanās straujumu un secina, ka, jā, paskat, mani uzrunāja. A citreiz pusaizmidzis paietu garām un pat nepamanītu :)

Kādam ir jābūt vīrietim, lai tu ar viņu vēlētos lielīties un lepoties?
Līdzvērtīgam man :)

Vai Jūs sab.transportā liksiet sejas aizsargmasku?
Es arī nesaprotu, ko par tām maskām var cepties. Man nav problēmu uzlikt. Vienu uzšuvu, kamēr traks deficīts bija, tagad pāris vairākkārtēji lietojamās vēl esmu nopirkusi. Ja kaut kur braukšu, uzlikšu. Bet vispār jau veselu mūžību ar sabiedrisko transportu neesmu braukusi.

COVID 19
Es loģiku cimdiem īsti nesaprotu. Ok, ja tiešām strādā kādu laiku ar cimdiem, nekur nepieskaroties, ko pēc tam nedezinficētu, un pēc tam pareizi novelk un izsviež, tad jā. Bet citādi kāpēc? Vīruss uz rokām paliek aktīvs dažas minūtes, ja kļūdos, labojiet. Bet uz citām virsmām, teiksim, plastmasas, diennaktīm ilgi.

kāpēc jūs neatbildētu uz viņa vēstuli ?
Es atbildētu atkarībā no vēstules satura un stila. Un vēl, ja to vīrieti būtu pamanījusi, vai viņš man šķistu interesants. Bet vispār ne sevišķi patīk, ja jauc virtualitāti un reālo dzīvi kopā. Teiksim, no knapi pazīstama cilvēka tekstu, ka viņš zina, kur es dzīvoju, vispār uztvēru kā draudus. Bet dzīvē ir gadījies, ka mani vilcienā uzrunā vīrietis ar tekstu, ka pētījis mani ilgāku laiku- tāda...

COVID 19
19:05 Zviedrijā 26,322 slimo, 3,225 mirušo. Pie tam nevar teikt, ka viņi brīvi dzīvotu. Viss tas pats, kas pie mums, viņiem ir ieteikumu līmenī, nevis ar likumu noteikts, bet ir. Tikai sodus neliek. Baltkrievija nav labs piemērs, jo totalitārisma valsts, kas dzīvo vienos melos.

COVID 19
Starp citu, D vitamīna arī pie mums ļoti, ļoti daudziem trūkst. Saulītes jau mums ir pamaz.

Sakarigas sievietes
Cocosan, lūk, tie jau ir tie 10 proči- sekss un kotletes :D Tad vēl kādi 10- sapratne un mīļums, un tad paliek 80 proči, kurus viņi pat negrib pamanīt un ar kuriem negrib rēķināties :D Teiksim- 10 proči intereses, 10- nogurums, kad gribās to sapratni un mīļumu no viņiem, vēl 10- darbs, par kuru gribās parunāt reizēm, vēl 10- nākotnes plāni un idejas, kur gribās draugu, kas palīdzētu, atbalstītu...

COVID 19
Es, kā smejos, esmu COVID ticīgā :) Esmu lasījusi zināmu cilvēku stāstus par slimības gaitu, paziņai tuvu draudzeni ar smakšanu aizrāva uz slimnīcu, tagad jau vesela. Man ir izveidojies priekšstats, ka tas ir reāli. Vienīgais, man šķiet, ka tas jau bija kaut kur decembrī pie mums. Pazīstami cilvēki ir stāstījuši, cik smagi un ar līdzīgiem simptomiem ir slimojuši jau tajā laikā.

COVID 19
Man šķiet, ka šobrīd tas ir ticības jautājums- ja cilvēks ir nolēmis neticēt, tad tik ilgi, kamēr pats nesaslims vai kāds blakus cilvēks, tikmēr neticēs.

COVID 19
Nagaine, tāda leģenda klīst, bet vai Tava draudzene to dzirdēja? Vai varbūt to viņai stāstīja šī sirds slimnieka tuvinieki?

Sakarigas sievietes
Magda, nezinu... Man jau sāk šķist, ka attiecības var veidot tiešām ar jebkuru, ja vien viņš grib, bet vai es tajā, ko šis cilvēks var piedāvāt, spēšu būt sakarīga- re kur ir lielais jautājums. Vai tas, kā es uztveru lietas, kādam var šķist harmoniski un sakarīgi. Vai es- tik sarežģīta un daudzpusīga, varu atrast kādu, ar ko nebūtu garlaicīgi un kas spētu pieņemt jebkuru manu šķautni. Man...

Ilgs pārtraukums -neko nespēju uzsākt
Vajag- tikai nevis psihologu, bet labu psihoterapeitu, ja vari atļauties. Šeit padomus dos katrs no savas personīgās izjūtas un pieredzes, bet katrs gadījums ir unikāls- ar savu pagātni, savu vecāku pieredzi, savu attiecību pieredzi. Tas, ko Tev iesaka, katrs no mums mēģina sevi spoguļot Tavā situācijā- var, protams, arī trāpīt! Lai veicas! :)

Sakarigas sievietes
Esmu zaudējusi ticību, ka kādam vīrietim varētu likties sakarīga, bet stacionārā arī mani neņem. Ko nu? :)

Jautājums sievietēm
Nē, nu jā, varbūt tomēr kaut kas sanāks :D /12:47 rragana iedvesmoja uz šādu savirknējumu :)

Vai varētu veidot attiecības divi ar pilnīgi atšķirīgiem politiskiem uzskatiem?
Chris, mēs jau sapratām, ka Tu sievietes tāpat neizvēlētos, lai ko viņas ēstu :D Bet tieši ar to Tu esi pievilcīgs :D

Vai varētu veidot attiecības divi ar pilnīgi atšķirīgiem politiskiem uzskatiem?
It kā var, bet nogurdinoši :) Kaut kādos sīkumos vēl tā- nu tur vīriešiem mūžīgi geju tēma aktuāla, bet sievietes bieži vien ir ļoti lojālas, bet, ja tas tā personīgi skar- teiksim, viens velk dzīvību savā biznesā, bet otrs strādā valsts iestādē, tad tam otram var būt pagrūti klausīties pārmetumus valstij un birokrātiem, pie reizes vēl to pirmo uzturot. Situācijas var būt personīgi neskarošas un...

Ko dzīvē jāsasniedz sievietei, lai viņa būtu precama?
MGTOW, palasījos Tavas vēlmes. Pilnīgi nopietni- iesaku skatīties vīriešu virzienā :) Neviena sieviete nespēs atbilst Tavām prasībām ;)

Nu un....kā atšķirt nopietnu sievieti no afēristes?
elis23, foršākais tak jau izteicās- tās, kas tā dara, ir līdzatkarīgas stulbenes. Vismaz tā varēja nojaust pēc viņa komentāra 20:49. Tur gan it kā runa par tām, kam vīri dzērāji, bet nu principā laikam jau tā doma viņam ir par visām muļķēm, kas palīdz saviem vīriem vai nu bezdarba vai ilgstošas slimības laikā.

Cik jūs pārmaksājat par seksu? ( tikai vīriešiem)
Ir diezgan vienkārši- vīrieši, kuriem no sievietes vajag tikai seksu, sievietēm nav vajadzīgi. Ja nu vienīgi vienai naktij. Tāpat kā vīriešiem nevajag sievietes, kurām no viņiem vajag tikai naudu. Un otrādāk. Kad cilvēkam, un vienalga, sievietei vai vīrietim ir tik piezemētas vajadzības, tad tiešām labāk par tām samaksāt profesionālim. Tā ka MDTOW, nezinu, kāds piedāvājums šobrīd ir tajā jomā,...

Kas tik svarīgs pasaulē notiek?
Tracer, a es te sēdu mājās un domāju, ja dzīva šitajā vājprātā palikšu, kā braukāšu pa ārzemēm, kad tas viss beigsies. Citādi tikai atlieku un atlieku. Izņemot dažus ceļojumus, tik maz kur esmu bijusi.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu