burleska

Sieviete (56)
uzzināt vairāk par burleska

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kā vīrietis iemīlās? :o
Nesen uzskrēju vienam video. Vīrietis stāstīja par etapiem, kā vīrieši (jā, jā, viņš vispārināja) iemīloties. Īsumā- ierauga meiteni, kas iepatīkās, lenc, dāvina dāvanas un tml., uzsāk attiecības,...

Attiecības ar narcisu?
Vai kādai (kādam) ir bijušas? Kāda pieredze? Citēju: "Narcisa traģēdija ir viņa nespēja mīlēt, nespēja veidot veselīgas starppersonu attiecības, kas balstās uz tādām īpašībām kā empātija, rūpes par...

177 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

ko apgūt kā pamatprofesiju?
Vispār jau grafiskais dizains, ja uz to ir talants, ir diezgan laba iespēja priekš freelancera :) Vai web dizaineris, vai vēl labāk- programmētājs.

ko apgūt kā pamatprofesiju?
Kas ir sautra mārketings? Produktu tirdzniecības menedžeris- tas tā kā pārdevējs? :)

Izbrīns ar rakstāmprogrammām!
Rihtigais, neņem galvā, mūslaiku slimība- dzīvot garlaicīgi, nekā sakarīga, ko atbildēt, nav, tad nu trenējas asprātībā ;) Jācer, ka kādreiz arī sasniegs tādu līmeni, lai tiešām būtu smieklīgi, nevis aizvainojoši :)

Izbrīns ar rakstāmprogrammām!
Pajautā Googles tantei: "laptop cursor jumps" Izmeta padomus, ko darīt :)

Vai dāmas domā, ka var dabūt gultā gandrīz jebkuru kungu?
Es domāju, ka ir sievietes, kas var dabūt gultā gandrīz jebkuru, ja neskaita tos, kam ir spēcīgi ētiskie principi un mīļotā sieviete pie sāniem. Un ne jau ar plikumiem to dara. Un vispār- dabūt gultā jebkuru- tas nu gan nebūtu tas, ar ko vispār būtu vērts lielīties. Izveidot harmoniskas attiecības ar vienu- lūk, tas būtu sasniegums :)

līdz kādam vecuma domājāt, ka jums viss izdosies?
Divas daļas jautājumam- jo tālāk, jo vairāk domāju, ka viss izdosies, bet nekad neesmu domājusi, ka man profesija ir vienīgais, ko darīšu. Plus vēl paškritikas līmenis pārāk augsts, lai jebkad būtu starā par savu veikumu.

Kas tā par divkosību?
Dokumenti par ko, Raivi, par 32 STS? :)

Kas tā par divkosību?
Raivi, no kurienes informācija? 32 seksuāli transmisīvās slimības izklausās dikti pārspīlēti. Varbūt tur pieskaitīta arī gripa un tml.? :) Jo, teiksim, C hepatīts nav īsti STS, jo tiek nodots tikai ar asinīm.

Vai vecums var but skerslis attiecibam?
Klau, Chris, es te tā aizdomājos- nu stāv tā rinda ar precēties gribošiem vīriešiem pēc 50, a kā lai panāk, ka Tu tam notici? :D No otras puses, kāda starpība, ko domā viens no tiem pēc 50, kam bail ar sava vecuma sievietēm pat satikties, jo nav, ko viņu skaistumam un prātam pretī likt :P

Vai vecums var but skerslis attiecibam?
Sievietēm 50+ (un kur nu vēl 40+) daudz vienkāršāk būtu iepazīties dzīvē, nekā internetā, kur vecums norādīts, ja vien brīvajiem vīriešiem būtu jānēsā atšķirības zīmes, lai zini, ar ko sarunu uzsākt, ar ko nē :) Jo izskatāmies mēs daudz labāk, jūtamies daudz labāk un tml., nekā te oho vecmēbeļiem šķiet ;) Varbūt arī kāda 60+, kas internetā nomet gadiņus 10 nost, pabojā to vīriešu priekšstatu, kam...

Ja rīt no rīta jūs pamostos
Man šķiet, ka vispār nebūtu problēmu. Būtu jautri fizioloģiju apgūt, bet citādi... A kāda starpība. Šur tur būtu pat ļoti nopietni plusi, teiksim, profesionālajā dzīvē.

Bijāt "Akropolē"? Kādi iespaidi?
Ā, un par tēmu- nebiju, bet nelepojos ar to, tāpat kā nelepotos, ja būtu bijusi :) Kā ekskursijas mērķis man tas nebūs, bet, ja gadīsies, labprāt apmeklēšu.

Vai jums ir sirdsapziņa, tieši jums? Un kā tā darbojas?
Ir savas personīgās ētikas normas, ko cenšos ievērot :) Vai pārdzīvoju, ja sanāk pārkāpt netīšām? Jā, ir nepatīkami. Aizlieku aiz auss un nākamreiz ņemu vērā, ka ir riski nepareizi rīkoties kaut kādās konkrētās situācijās.

Bijāt "Akropolē"? Kādi iespaidi?
Par nosaukumu piekrītu. Man arī nepareizās asociācijas- kad pirmoreiz braucu garām, nodomāju, ka re kur krematoriju laikam ceļ :) Saprotu, Tessa, saprotu, ka smadzenītes jākustina, pat izlasīju, kas Wiki rakstīts un gudrāka kļuvu :)

Ko vēlas vīrietis?
Sievieti, kas apmierina visas viņa vajadzības :)

Uz kādām trakulībām esat gatavi pavasarī?
Ar izpletni es lekšu, kad man būs 70 :D Tā esmu ieplānojusi :)

Uz kādām trakulībām esat gatavi pavasarī?
Tinte, mēs jau tikai par skaistām trakulībām :) Un vispār- nav ko kārdināt ar pirmspensijas vecumu. Gribētos jau ātrāk, bet...

ko īsti vēlas sieviete ?
Miers2, diez kāpēc Tu izvēlies tā domāt? Pats esi nabadziņš? :) Iz dzīves- viena paziņa pēc mātes nāves kopa mātes vīru, gulošu, slimu, vairākus gadus līdz viņa nāvei. Viņš bija labi izturējies pret viņiem, daudz palīdzējis. Un viņa atmaksāja ar to pašu. Kaut arī viņam bija savi bērni, bet dzīve tā iegrozījās, ka kopa tieši šī sieviete... Visādi tie dzīves stāsti saveidojas :)

Uz kādām trakulībām esat gatavi pavasarī?
Izdzēsties no oho :D

Mēs dzīvojam lai strādātu vai strādājam lai dzīvotu?
Chris, lai Ošo lasītu, cilvēkam vajag būt mazliet sagatavotākam :P Citādi viņš paņem tikai tās frāzes, kas atbilst viņa tā brīža noskaņojumam, bet būtību pat nespēj uztvert. Un par naudu- vajag tikai kādai naudas tēmai parādīties, lai Chris būtu klāt gan. Nē, nē, par naudu Tu nedomā. Tiešām? :)

Mēs dzīvojam lai strādātu vai strādājam lai dzīvotu?
Fargo, 10:21, nu gan... Tas jau nu vairs nav par darbā pārslogotu cilvēku, kuram grūti izbrīvēt laiku randiņiem. Tā ir pilnīga cita tēma- par otra cilvēka čakarēšanu...

Mēs dzīvojam lai strādātu vai strādājam lai dzīvotu?
Man šķiet, ka lielāka problēma par slodzi kā tādu ir nogurums- kā nu kuram, kuram fizisks, kuram garīgs, kad vairs nav enerģijas vēl kaut kam. It kā laiks būtu, bet gribās vienkārši atpūsties. Un ne visiem, teiksim, randiņi ir atpūta. Tas par fargo komentāra pēdējo daļu. Tad izdari tā, lai nevajadzētu organizēties, lai tas otrs cilvēks varētu atslābināties Tavā klātbūtnē un viņš labprāt pēc...

ko īsti vēlas sieviete ?
Zini, miers2 17:52, kad uzsāk kopdzīvi ar vīrieti ap 60, jau jāsāk domāt, vai pašas bērniem svešs onka nebūs jākopj, ja nu kas, nevis ko priekš bērniem no tā vīrieša varētu dabūt. Jo bērni jau savā dzīvē, un aktīvākajos gados, kad visu paši priekš sevis spēj nodrošināt.

ko īsti vēlas sieviete ?
Aivar50, man pie šī visa vēl gribētos, lai vīrietim un man būtu nākotnes vīzija, kas ir tas, kāpēc mēs esam kopā, ko interesantu mēs vēl kopā varam paveikt. Nevis tikai sekss, izklaides un mājas dzīve, bet arī kopīgas intereses un mērķi.

ko īsti vēlas sieviete ?
10:57- ja ir viss, tad tajā ietilpst arī attīstība- iespēja izglītoties, ceļot, veidot savu biznesu un tml., viss, ko cilvēks vēlās ;)

Kvantitāte
Ja nopietni, Rokon, vai tad psihiatrs psihotipu nosaka? Manuprāt, tas tāds labākajā gadījumā psihoterapeita, sliktākajā mājsaimnieču lauciņš, tāpat kā astroloģija un tml. lietas. Kaut kas, kas galīgi neatbilst realitātei, jo tīru tipu dzīvē nav, kā jau teicu. Psihiatri strādā jau ar nopietnām saslimšanām.

ko īsti vēlas sieviete ?
Chris, "nu, nezinu, ja es kko vēlos, tad zinu, ka būs tikai tas, ko es pats tajā jomā izdarīšu"- vai Tu runā par savu mīļoto sievieti Mašu Kulakovu? :)

Virietis sadavina davanas, iztaisa dzivokli remontu pe tam aprecas un tad parmainas sit sievu un parm
Hmmm, pārmest sievietei, ka viņa tādu ņēmusi par vīru, gan nevajadzētu. Izskatās, ka viņš sākuma periodā ir smuki manipulējis un spēlējis vīrieti burvīgo. Gan jau bija kāds iemesls- varbūt pašam nebija, kur dzīvot vai tml. Tagad savu panāca, bet mīlestības nav, nu tad trako. Tā gan tikai viena versija. Lai pateiktu kaut ko vairāk, labāk būtu jāzina situācija.

ko īsti vēlas sieviete ?
Seksu un kompāniju :) Abiem jābūt labiem :)

Kvantitāte
20:11 "Par to, ka viss pa vidu jāspriež psihiatram" :D Aha, iešu pie psihiatra, lai viņš man tipu nosaka :) Ir taču testi visādi un tā...

Kvantitāte
Rokon, piekritīsi taču, ka tīrs viens tips nav neviens? Es, teiksim, vispār esmu kaut kur pa vidu starp visiem tipiem.

Kvantitāte
Minkān, vismaz kādi 35 gadi. Esmu attiecību cilvēks, ļoti nelieli ir bijuši periodi, kad neesmu attiecībās. Vienīgais- tas nav bijis visu mūžu viens cilvēks :)

Vai vīrietis bez seksa būtu gatavs saimniecības darbiem?
Kurt, nu te kā reize tā iemesla iekrist nav. Vispār jau simti tā dzīvo- cits ar māti, citam to sauc par laulību. Kas te gan tāds? Es, teiksim, gribētu arī intimitāti, tāpēc par darbiņiem labāk samaksāju un meklēju to vienīgo, bet sievietes vēlme normāla. Jo par daudziem vīriešiem pēc 50 tāda sajūta, ka ir tikai izmisīga vēlme priekš sevis un pasaules tēlot, ka ir baigais alfa vecis, bet reāli...

Ūdens spainis
Ja tāda ir apzinātība, tad es labāk visu mūžu grimstu tumsībā :)

Ūdens spainis
Hmmm, manuprāt, Kivičs ir apzinātāks par 90 pročiem no tiem, kas pie viņa komentāros besās :) Un par diez kādu apzinātības līmeni liecina pēkšņa neiesaistīta cilvēka aprunāšana? Vēlme, noliekot citu, parādīties daudz skaistākā gaismā? Nopietni, tā ir apzinātība?

Kvantitāte
Labrador, un daudzus Tev te tādu sanācis satikt? Manuprāt, tā nav īsti interneta publika, par kuru Tu runā.

Kvantitāte
12:41 No pacietības izvests melanholiķis var arī nogalināt :) Ilgāk krās, nekā holēriķis, toties, ja aizies pa gaisu... Pasarg dievs :)

Ūdens spainis
Atgādināji man skolas laikus- vienbrīd bija populāri plastmasas pudeļu korķos izdurt caurumus un laistīties. Tā kā patika patrakot un citus apliet, puiši mani pretī bija aplējuši tā, ka skolotāja jautāja, vai es esmu no baseina izlīdusi :) Vēsturiska atkāpe- kas tajā laikā- ap 1975. gadu varēja būt plastmasas pudelēs? Viss tak bija stikla :D Bet bija, tiešām atceros :)

Ūdens spainis
Pašreizējā darbā būtu pilnīgs šoks, nevis par faktu, bet par to, ka kāds tiešām kaut ko tādu ir izstrādājis, jo te ir dikti konservatīva publika. Bet esmu strādājusi arī kolektīvos, kur visādas izjokošanas notika. Pret mani gan nē, bija citi mīļi upuri. Ja karsta vasaras diena, smietos un pateiktu paldies, ja svarīga tikšanās priekšā, pajautātu, kas tagad man iedos citu tērpu, lai dotos uz...

Kvantitāte
Vispār burvīga diskusija sanāca :) Manuprāt... Un gan jau vēl būs kāda skaista domiņa.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu