burleska

Sieviete (56)
iepazīties ar burleska

181 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Viņas melo labāk - Martas un Marijas tēli
Filmas ir vispār kaitīgas nenobriedušiem prātiem :D Jo filmas nerāda par labu, harmonisku dzīvi. Filmās vajag kofliktu, ap ko veidot sižetu :) Chris, varbūt labāk palasi kādu ģimenisku žurnālu, kur intervē cilvēkus, kas gadu desmitus ir nodzīvojuši kopā ;) (Bet vai ir mums tādi žurnāli? Aizdomājos...)

Viņas melo labāk - Martas un Marijas tēli
Es netīšām sāku skatīties. Ieraudzīju Ligitas un Kostjas tēlus un iekritu :D Ligita ir īsti manējais tipāžs, kam nekas nav svarīgi, tikai mīlestība. Skatos un smaidu pati par sevi. Bet vispār tie visi tēli ir tik forši, ar humoru attēloti, ka nenožēloju tās dažas minūtes dienā, ko veltu šim seriālam.

Ko piedava virietim sieviete ja ir ieintereseta?
Man kādreiz ir bijusi iespēja pārlasīt pēc pāris gadiem saraksti, kur man šķita, ka esmu devusi nepārprotamus mājienus. Neko tādu nesaskatīju, bet toreiz likās, ka gandrīz vai uzmācos cilvēkam. Tā ka piekrītu Ceriņu Pēterim :)

Seksisms
Bet Tu jau arī jautāji, kas no tiem trijiem terminiem tas ir ;)

Seksisms
Tā ir kognitīvā disonanse :)

Personīgās sarakstes publiskošana (par/pret)
Pret publiskošanu, jo safabricēt var nezin ko, par administratīvu vai tml. atbildību par krāpšanu, ja ir pierādījumi.

Kas Tevī rada apetīti dzīvot?
Vēlmi dzīvot rada cilvēki, kuriem esmu svarīga. Apetīti rada kūciņas :) Par partnera vēlmēm- tām vairāk vai mazāk jābūt harmonijā ar manējām. Ja tās ir krasā pretrunā, tad kaut kas nav kārtībā- vai nu tas nav īstais partneris, vai arī tās nav īstās vēlmes :)

Gaume, stils un secinājumi par cilvēku
Manuprāt, tie zābaki pāri celim tagad modē. Ja nē, varat palabot mani. Bet noteikti modē ir botu tipa apavi pie kleitām. Nesen atklāju un tagad baudu šo iespēju pie kleitām pievilkt kaut ko ērtu, pie tam, ja tas vēl ir modē. Bet uz randiņu gan izvēlēšos kaut ko konservatīvu, jo vīrieši šinī ziņā reizēm dzīvo pagājušajā gadsimtā.

Kas LV tie ir par zvērīgiem likumiem par alimentu parāda piedziņu?
Mans vārgais mēģinājums pagriezt sarunu konstruktīvā gultnē laikam tomēr palika tikai mēģinājums. Aiziet, viciniet vien sarkanu lupatu viens otram priekšā, es iešu uzlikt pusdienas vārīties :)

Kas LV tie ir par zvērīgiem likumiem par alimentu parāda piedziņu?
Šķiet, te vienā kaudzē tiek samestas vismaz trīs problēmas- vīrieši- maitas, sievietes- maitas, un galu galā- tas, kas te ir pamattēma- kā valsts izturas pret parādniekiem. Tas spams patiesībā novērš uzmanību no ļoti būtiskas problēmas Latvijā- kā tikt galā cilvēkam, kurš jebkādu iemeslu dēļ ir nonācis parādos. Un, jā, konkrētajā gadījumā tam cilvēkam ir jābūt nenormāli spēcīgam un zinošam, lai...

Kā bagāts kungs var zināt ka dāma mīl viņu nevis viņa naudu?
Bumpastik, a kā Tava dāma var zināt, ka Tu viņu mīli nevis viņas naudu? :)

Trompēti vīrieši, uzburbeni
Zāles laikam ne tikai iet uz beigām, bet jau beigušās :(

Jūtu vajadzību pēc palīdzības.
Camille, kā Tu zini, ka visi tie, kas skatās Tavu profilu, lasa PA, ja viņi nekomentē? :)

Kāpec normali viriški dzives laika top par plerzakiem?
Kurt, es laikam īsti nešķiroju, no kāda cilvēka tēma nāk. Varbūt reizēm tikai, ja rodas ilūzija, ka varu palīdzēt konkrētajam cilvēkam, kaut ko par pašu pasakot. Nezinu gan, vai Tev bija tāda ilūzija :) Par lieko svaru un attieksmi pret dzīvi- ir tik daudz iemeslu liekajam svaram, arī veselības problēmas vai ģenētika, ka es īpaši neiespringtu, ja cilvēkam ir 10-20 lieki kg. Viss atkarīgs no...

Kāpec normali viriški dzives laika top par plerzakiem?
Arī liekos 20 kg var smuki ietērpt un pasniegt :) Un nenodzerties un nenolaisties. Ne jau par vecumu un resnumu tēmā runa, ja nepamanīji, kurt.

Kāpec normali viriški dzives laika top par plerzakiem?
Sievietēm ir lielāks izdzīvošanas potenciāls. Pie grūtībām viņas sapurinās un iet tālāk. Visbiežāk tāpēc, ka bērnu dēļ nedrīkst nolaisties, sākt dzert vai tml. Vīriešiem tā atbildības sajūta vai nu mazāka, vai arī vienkārši nav, par ko īsti rūpēties, un viņi atļaujas dzīvot brīvāk, pat nemanot, ka lēnām ripo uz pļerzaku pusi. Tie, kas ģimenes cilvēki, tie turās labāk. Nu vajadzīga tiem vīriešiem...

Vai sievietēm nav pieņemams askētisks dzīvesveids?
Es te patēlošu psihologi- ņemam vērā, ka autors no bērnības ir pieradis ciest pazemojumus. Pieradumam ir milzīgs spēks. Un kaut arī autors it kā vēlās būt mīlēts un tml., tādas jūtas viņam nav pazīstamas un izraisa trauksmi. Šeit, šādos apstākļos, kad visi atkal viņam brūk virsū, viņš beidzot jūtās dabiskajā vidē, lai cik viņam šķistu, ka viņš grib kaut ko citu. Un ar saviem komentāriem apzināti...

Vai sievietēm nav pieņemams askētisks dzīvesveids?
"Vnk jautāju, nesaprotu kāpēc kādam dzīve latvānijā sķiet pieņemama."- tāpēc, ka tādi inceli lielākoties ir izceļojuši :)

Brīnišķīgi citāti no grāmatām
Ja cilvēkā slēpjas liesmaina auga sēkla un tā gaida brīnumu, sagādā viņam šo brīnumu, ja tu to vari. /Aleksandrs Grīns "Sārtās buras"/ "Un viss, kas tiek pirms sadegšanas svērts, Cik dīvaini, nav savu pelnu vērts" /Imants Ziedonis/ "Kā pateikt, ka tava misija vēl nav izpildīta. Tu esi dzīvs, tātad vēl nav" /Ričards Bahs/ "Visas reliģijas ir mirušo reliģijas. Mēs pielūdzam mirušos"...

Ja jūs uzaicina.
Tas jau izklausās pēc atjautības uzdevuma. Ballīte tātad piektdien. Pēc trim dienām- pirmdien aiziet puisis pie meitenes, arī nav mājās. Otrdien puisis dzer līdz trešdienas naktij. Visi viņu meklē kā pazudušu. Un trešdienas naktī uzdod jautājumus oho PA :)

Just 5 atsauksmes
Biju sadomājusies par Just, parunājos ar meistariem, neieteica. Daudz remontējoties.

Priekš kam vīrietim (ne)vajag sievieti?
Mazliet paklausījos. Lai gan arī pēc nosaukumiem viss ir skaidrs :) Es varbūt īsumā- vienmēr katrai domai var atrast domubiedru, kurš izsakās smukāk, ir publiski pieejams un reizēm arī uz to pelna. Vai tāpēc viņš ir gudrāks par tiem, kas pauž pretēju viedokli? Nav teikts, vienkārši viņš pelna uz citu cilvēku kategoriju. Patiesība ir kaut kur pa vidu- ir nelaimīgi vīrieši, kam ir bērni, bet kas...

Kāpēc izvēlamies nepiemērotus partnerus?
Nekad nav viss vienā. Nekur un nekad. Nevar izvēlēties partneri, kurš atbilstu visiem iespējamajiem kritērijiem. Pirmkārt, ir jūtas un emocijas. Un, ja pat grib prātu pieslēgt, tāpat būs jāskatās uz prioritātēm. Un, protams, kaut kas neapmierinās. Mūs pat pašos sevī ne viss apmierina, kur tad nu vēl citos.

Izsalkums-kas primāri: sekss vai ēdiens?
12:43- Nekad nebūtu iedomājusies, ka vīrieši informāciju par sievietēm uzzina no Ziņģītes lekcijām :D

Izsalkums-kas primāri: sekss vai ēdiens?
Par tēmu- es domāju, ka te sen neviens nav bijis tādā izsalkumā, lai ēdiens būtu primārais :) Es izvēlētos vieglu uzkodu un pēc tam mīlēties :)

Izsalkums-kas primāri: sekss vai ēdiens?
21:59- sasmaidījos. Tev steidzami vajag seksu 3-4 reizes nedēļā ;)

Kas ir tās spiedīgākās, tipiskākās vajadzības sievietei (vai vīrietim) pāri pusmūžam Latvijā?
Atbildot uz jautājumu- ja vīrietis nebūs parādījis, ka es viņu interesēju, ka viņam ar mani ir labi un viņš tiešām vēlās būt ar mani kopā, tad patiesībā jebkuras viņa spiedīgās vajadzības uztveršu ar noraidījumu. Varbūt aiz žēlastības arī palīdzēšu, bet tas nebūs no sirds.

Kas ir tās spiedīgākās, tipiskākās vajadzības sievietei (vai vīrietim) pāri pusmūžam Latvijā?
Tieši šodien par to domāju. Kur palicis tas vienkāršais variants, kad kādu satiec un vēlāmies abi būt kopā, jo kopā ir forši un interesanti. Un tad jau sākam dzīvot kopā, domājam, ko darīt, lai abiem foršāk, kopā plānojam tēriņus un tml. Un te pēkšņi- vajadzības, to apmierināšana kā primārais... Bēdīgi...

Līdz cik gadu vecumam?
Gaita kā tāda ne piesaista, ne nepiesaista, bet, ja vīrietis netiek līdzi, tad skumji....

"Nosodi savu tuvāko"
20:35 Man rakstīšana šeit ļauj parunāt par tēmām, par kurām ikdienā runāt nesanāk... Tas arī viss.

Ja es aizietu uz randiņu.
Spogulīti, turos, turos, un tomēr esi atkal izprovocējis. Plēšu krūšturi un saku, ka ar Tevi nekad. Un ar interesi vēroju, kādas problēmas ar to esmu Tev sagādājusi :D

"Es tevi mīlu"
Nekad nav gadījies, ka to pateiktu cilvēks, kas nepatīk, nav viedokļa, bet tas, ka ir ļoti svarīgi, lai to pasaka cilvēks, kas ir tuvs, tas gan ir taisnība.

Hemoglobīns zems
Šoreiz es arī piekritīšu Chris- ar pārtiku var uzturēt, bet būtiski pacelt- šaubos. Vienīgais- medikamentu ir vairāk, kā tikai recepšu un tikai konkrētais- pārbaudīts :) Šobrīd nav aktuāli, nosaukumus nepateikšu.

Hemoglobīns zems
Ar sarkano biešu sulu uzmanīgi. To iesaka pirms lietošanas pāris stundas paturēt ledusskapī un tikai tad dzert. Man ir bijis, ka tā sula, cik ātri iekšā, tikpat ātri ārā. Es gan tīru dzēru.

Vai just līdzi svešiem, bet nerūpēties par savējiem ir vieglāk?
Just līdzi jebkurā gadījumā ir vieglāk nekā rūpēties. Punkts.

Nopietnas attiecības ar vecāku vīrieti
Iz dzīves, ilgstošākā laika posmā redzot šādas attiecības, nekāds īpaši labais iespaids nav. Teiksim, viens aktīvs VCP ideoloģijas sludinātājs, kam tikai zirgastes interesēja, tādu arī atrada, viņiem piedzima bērniņš, un pēc kāda laika izšķīrās. Pie tam šķiet, ka šķiršanās ierosinātāja bija meitene. Tuvu viņus nepazīstu, novērojums no malas. No otras puses sava taisnība arī tiem, kas par...

Ja jūs pieķertu savu draugu neķītrībā, vai pātrauktu attiecības morāles dēļ?
Pievienojos Tingai :)

Vai ir kāda nopietna sieviete ,kas vēlas regulāras seksuālas attiecības?
09:36 sagribējās pārfrāzēt: "Tādi veci un impotenti jau piedzimāt?" /atvainojos un slēpjos zem galda :D

Kāpēc vajag bērnus?
Es teiktu, ka patīkama sajūta, ka viņi kaut kur ir :) Un atmaksājas, neatmaksājas, tas mani maz interesē. Šobrīd nav aktuāli, lai atmaksātos. Ja būs, tad domās ;)

kāpēc ir jābūt vienmēr formā
18:23- bērns var pārņemt gan to, ko vecāki dara, ja viņam tas ir paticis, gan rīkoties pilnīgi pretēji, ja to ir uztvēris kā lieku ārišķību, teiksim.



<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu