burleska

Sieviete (56)
iepazīties ar burleska

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Beznosacījuma mīlestība?
Šī rīta atklāsme- tas, kas ir tiešām svarīgs attiecībās, ir beznosacījuma mīlestība, kad otrs vēlās būt ar Tevi kopā neatkarīgi ne no kā. Un tikai no tās izejot, tad varam meklēt optimālos...

156 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Ar kuru domā ?
Galvenais, lai viena galva apstiprina otras lēmumu :)

Vai tu priecātos par tādu dāvanu?
Deavid, domā, ka viņa Tev Iphonu uzdāvinās un tad kastīti gredzenam izmantosi? :)

Dzīve un internets.
Labrador, Tev nav taisnība. Vienkārši ir ļoti daudz kolektīvu, kur ir milzīgs sieviešu pārsvars, it īpaši valsts iestādēs, skolās vai tml., kur nav sevišķi lielas algas un vajag augstāko izglītību. Tā ka visdrīzāk te ir tā sieviešu kategorija, kurām vīriešu tuvumā nav, kur nu vēl brīvu un attiecīgā vecumā. Tāpat kā te diez vai būs tie vīrieši, kas tādās iestādēs strādā :) Jo viņiem ir milzīga...

Vai tā ir laime?
Chris, nepiekrītu. Ja tā domā, tad Tev tiešām lielu (un ilgstošu) problēmu nav bijis. Tiešām lielas problēmas tā izsūc, ka pēc viņu atrisināšanas vai atrisināšanās vēl pāris gadus jāatjēdzas. Vai arī Tu esi daudz dzīvotspējīgāks, nekā, teiksim, es :) Un Tev pamatīgāk jāiegāž, lai Tu justu, cik forši ir tad, kad ir forši :D

Vai tā ir laime?
22:26- laimes stāvokli var paildzināt arvien mazāk lietas uztverot kā problēmas :)

Vai tā ir laime?
Laime ir tad, kad esi harmonijā ar visu, kas Tev apkārt, cilvēkiem, darbu, tuvajiem. Jā, arī tā var būt laime, ko Chris minēja. Laikam jānokaunās, bet arvien biežāk es domāju tāpat kā viņš :D Līdz tam, ka var būt laime, esot vienai pašai, jau esmu izaugusi, vēl tikai jāsaprot, ko ar to ūdens glāzi darīt :) Kaut gan tā sajūta šobrīd ir tāda, ka labāk mirstu no slāpēm, nekā uzkrauju kādam pienākumu...

Miskaste pie viņas durvīm
Nav gadījies, ka vīrietis aizietu pie citas. Vai tādā gadījumā cīnītos? Domāju, ka nē. Bet šoks laikam būtu. Te es domāju nopietnākas attiecības, ne oho līmeņa pāris randiņus. Šeit vispār nav vērts cīnīties :)

Cik jāpelna sievietei?
Gabreal, tici vai netici, bet laikam tak daudziem nauda ir galvenais attiecībās, un pat izskatās, ka 90 procenti no tiem daudzajiem ir vīrieši :)

Kāpēc daudzi cilvēki aizsēžas "oho" gadiem?
Oj, gunda, man tieši dzīvē kādreiz izveidojās attiecības ar daudz jaunāku vīrieti, jo dzīvē jau gadi uz pieres nav rakstīti. Šeit paskatītos profilā gadus un viss- i pat nedomātu rakstīt. Tā ka viss pilnīgi otrādāk. Tikai vienīgā problēma, ka dzīvē faktiski nav komunikācijas ar brīviem vīriešiem. Un pat ar sava vecuma vīriešiem vispār. Kaut kā viņi visi pagrīdē nolīduši :)

Kāpēc daudzi cilvēki aizsēžas "oho" gadiem?
Chris- tak kādas atmazkas, nemaz neliegšos, ka tagad te esmu tikai Tevis dēļ ;) Zinu, jau zinu, par vecu un tā :D

Kāpēc daudzi cilvēki aizsēžas "oho" gadiem?
Pēc profila neko nevar secināt- meklē, nemeklē... Un cik ilgi. Teiksim, es kādreiz uztaisīju profilu, lai uzdotu vienu jautājumu. Un daudzus gadus profils mētājās bezdarbībā. Tikai pagājušogad sāku rakstīt PA.

Zibens no skaidram debesim...
Kāpēc sieviete cieš, samierinās? Pati jau noraksturoji vīrieti ļoti pozitīvi. Arī tiem, kas ir vardarbīgi, ir daudz labu īpašību. Reizēm tās šķiet tik vērtīgas, ka var tamdēļ kaut ko pieciest. Savukārt, neteikt nevienam- tas daudzām no mums jau bērnībā ir iemācīts- ģimenes lietas ir ģimenes lietas, nevienam ārpus nav jāzina. Un kauns jau arī, ka ar tādu cilvēku dzīvo kopā.

Vai bijuši reiz attiecībās var būt draugi?
Tessa, tādā gadījumā man draugu nav vispār. Jebšu bijušie vīrieši- vislabākie draugi, jo visvairāk par mani zina. Uz slimnīcu pie manis visdrīzāk neviens nebrauktu, ja nu vienīgi bērni, ja uzzvanītu un palūgtu. Bet tā, es tāda diezgan vienpatne esmu. Un tad jau jā, vīrietis sanāk viss vienā personā- gan labākais draugs, gan mīļākais, gan, iespējams, vīrs.

Sāls un paaugstināts asinsspiediens
Pie ģimenes ārsta ir tādas rindas... Bet te- sēdi komfortā, ēd sālītas sēnes un priecājies par atbildēm. /domāju, kuru kaitīti izlikt publikas apspriešanai :)

Vai bijuši reiz attiecībās var būt draugi?
Var :) Ja nu vienīgi Tessai ir kaut kāda īpaša draudzības definīcija, kam bijušie nu nekādi nevar atbilst :D

Labs vīrietis
26 cm- nudien vīrietis šito raksta :) Nedomāju, ka kādai sievietei šo tiešām varētu iekšā dabūt :)

Labs vīrietis
Hmmm, neesmu lezbiete, zinu uz 100 pročiem, bet nudien simpātiski (pēc izskata) vīrieši ir varbūt viens no simta. Tas teiciens, ka vīrietim ir jābūt mazliet skaistākam par pērtiķi, ir patiess.

Labs vīrietis
Dāvināsi Tu? :) Varbūt tad ļauj vīrietim izvēlēties, būs lielākas iespējas ;)

NOPIETNAS ATTIECĪBAS
Pieļauju, ka dažai simpātiskākai un jaunākai meitenei sarakste ir liela, ka neatbild, ja jūt, ka nu nebūs. Lai gan teikšu, ka es arī reizēm neatbildu, kaut arī man maz raksta. Ir, kad uzreiz ir skaidrs, nu nekas tur nesanāks...

NOPIETNAS ATTIECĪBAS
EB, Tu visām atbildi? :)

NOPIETNAS ATTIECĪBAS
Var :)

Kāda ir jēga no virtuālām Oho babkām muldoņām?
Nu to muldoņu jau te nemaz tik daudz nav ;) Noskati, kuras te muld, un izsvītro no saraksta. Pārējām vari rādīt kuli :D

Slims,nevar ,bet grib- ...NODEVIBA,vai SĀNSOLIS????
Oj, kā lapsai nav taisnība. To, kas viņa patiesībā ir bez sava veča, to mēs redzēsim tad, kad tas vecis nomirs. A pārējais vispār ir bla, bla, bla.... Varbūt viņa jau visus šos gadus to vīrieti balstīja un vilka, un tagad ir krīzes maksimālais punkts. Neko mēs nezinām.

Slims,nevar ,bet grib- ...NODEVIBA,vai SĀNSOLIS????
Milzīgs paldies Sarmai5011 par šo tēmu. Tēma ir ļoti smaga, un es te runāju te tieši tāpēc, ka Tessai nav taisnība, plecs nevar būt ne bērni, ne vecāki, patiesībā neviens no malas, jo nesaprot jau, tāpat kā tagad Tessa, kā tas ir. Un skaidrs, ka arī Sarma tagad kļūdās, mīļākais nebūs plecs, bet tā būs atslodze no ikdienas, iespēja enerģētiski kaut mazlietiņ atjēgties un neaiziet līdzi partnerim....

Slims,nevar ,bet grib- ...NODEVIBA,vai SĀNSOLIS????
Tieši tā, rokonam taisnība. Ja es kaut ko no tā perioda nožēloju, tad tieši to, ka atļāvos neuzmanību un pateicu viņam, kā jūtos. Dabūju tikai nosodījumu no viņa puses, ka viņš gan tā neteiktu un nejustos. Es nojaucu viņa ilūziju par to, ka man viss ir kārtībā un es spēju būt laimīga par spīti visam. Jā, es nožēloju, bet man tobrīd vairs nebija spēka. Es nezinu, kāds veselības stāvoklis ir...

Slims,nevar ,bet grib- ...NODEVIBA,vai SĀNSOLIS????
Mairita, teiksim, 10 gadus nebūtu tādas domas? Tiešām?

Slims,nevar ,bet grib- ...NODEVIBA,vai SĀNSOLIS????
Rokons- prātīgi, ļoti, ļoti adekvāts situācijas novērtējums. Man šķiet, ka būtu bijis labāk, ja es kādreiz tā būtu rīkojusies. Tas, iespējams, līdz pēdējam brīdim būtu man devis iespēju saglabāt garīgo līdzsvaru. Jo beigu posms vispār bija vājprātīgi smags. Un tie, kas tam nav gājuši cauri, nopietni, neizaiciniet likteni, lai kādreiz nav jāizjūt, kā tas ir. Pievaldiet savas nosodošās mēlītes.

Savstarpējais lietu apmaiņas portāls
Facebookā ir grupa: Atbrīvojies no lietām Rīga. Bez maksas cilvēki atdod nevajadzīgo. Nav gan apmaiņa.

Slims,nevar ,bet grib- ...NODEVIBA,vai SĀNSOLIS????
Tā būtu nepieciešamība. Bet- viss tas, ko Tu raksti, var neļaut to Tev darīt. Tā ir emocionāli ļoti sarežģīta situācija. No veselības viedokļa es ieteiktu meklēt. Es kādreiz līdzīgā situācijā daudzus gadus biju uzticīga. Šobrīd neesmu pārliecināta, ka rīkojos pareizi. Cilvēki, kas nav bijuši šādā situācijā, nesapratīs. Turies! Un, ja gribi, uzraksti man privāti. Varam satikties un aprunāties.

Kadel virietim butu janodrosina sievietes labklajiba?
KalnietiNoKalniem- divi mēneši- tās tiešām ir pupu mizas. Bet, ja tas ir gadiem ilgi, tad tas ir tiešām smagi. Un nē, es nesaku, ka mīlestība cauri un virtuve uz pusēm, es runāju par to, ka tas ir diezgan iznīcinoši gan vienam, gan otram. Un, jā, pilnīgi piekrītu Tavam tekstam, ja tas ir īslaicīgi.

Cik jāpelna sievietei?
Tik, lai var atļauties īpašumu, kur dzīvot ar vīrieti, kuru uztur, un vēl paliek nauda bērniem :D Vārdsakot, traki daudz ;)

Klikšķis !?
Hmmm, es arī laikam no klikšķu pasugas :) Mēdz būt, ka satiec cilvēku un saproti, ka neko ar viņu negribi. Un ir, kad satiec, un saproti, ka gribi visu :) Reizēm gan gadās kļūdīties. Bet līdz tam, lai saprastu, ka kļūda, ir tuvāk jāiepazīst.

Kadel virietim butu janodrosina sievietes labklajiba?
AivarsN, un daudzas Tev tā ir pieprasījušas? :)

Kādēļ vīrieši pazūd neatvadījušies?
Varianti- 1) pateici kaut ko tādu, kas viņam bija pilnīgi nepieņemami, 2) satika kādu, ar kādu sāka veidoties attiecības, 3) atgriezās pie bijušās un nolēma nečakarēt Tevi, 4) sieva pamanīja, 5) kaut ko samelojās, kas izrādījās Tev būtisks, un negribēja atzīties melos. Un visbeidzot visādas problēmas- darba vai veselības, kad ne līdz sarakstēm. Ja neskaita nejauši nepamanītu vēstuli vai ko tml.

Liekais svars !
Man dikti labi der, nepirkt neko, ko nav jāgatavo, un bik pie kalorijām piedomāt. Ja mājās ir tikai dārzeņi, putraimi un tml., pie tam slinkums tikai pašai sev gatavot, ļoti labi strādā :) Neder, ja dzīvo ar kādu kopā.

Kādēļ vīrieši pazūd neatvadījušies?
Uzraksti vēlreiz :) Vismaz vienu iespēju dod, ja nu tiešām palaida garām vēstuli, kādā aizņemtības brīdī atvēra un aizmirsa, vai kādas nopietnas problēmas gadījās.

Kadel virietim butu janodrosina sievietes labklajiba?
17:01 "uzturot nekam nederīgu sievieti,ar kuru pat nevar palepoties sabiedrībā"- un to raksta cilvēks, kas visu laiku runā par garīgumu :) Kādas prioritātes- viss pārējais var nebūt, bet nu vismaz palepoties sabiedrībā... Ak vai...

Kadel virietim butu janodrosina sievietes labklajiba?
Multi, 13:50, ja vienīgais iemesls, kāpēc sieviete Tev būtu nepieciešama, ir, lai viņa uzražotu Tev bērnus, tad Tev pēc pusmūža sievieti vairs vienkārši nevajag. Ja saskati arī citas vērtības, ko sniedz sievietes klātbūtne, tad tomēr rodas jautājums arī par Tavu ieguldījumu attiecībās. Un to nu jāizlemj Jums abiem- kā veidot attiecības harmoniski. Kas ir tas, ko Tu vari sniegt un ko var sniegt...

Kadel virietim butu janodrosina sievietes labklajiba?
Es no pieredzes, kad sieviete pelna vairāk par vīrieti, līdz pat tam, ka viņai vīrietis jāuztur. Neiedziļinoties, kāpēc tā dzīvē ir sanācis, es tikai gribu pateikt vienu, ka pretējas lomas nestrādā. Lai kā vīrietis gribētu būt sievietei atbalsts tādā situācijā, viņš nespēj dot sievietei to, ko apgrieztā situācijā spēj dot sieviete vīrietim. Reāli sanāk, ka sievietei ir jāpilda divas lomas- gan...

Mūžigā tēma-mīlestība,sekss un nauda.
14:52- tātad satur kopā ģimene, bet sekss katram kaut kur ārpus ģimenes? Tā?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu