siikaa16

Sieviete (45)
uzzināt vairāk par siikaa16

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Elektrības cenas kāpums
Kādēļ manā mājsaimniecībā nav cēlusies elektrības cena? Šogad maksāju mazāk kā pagājušajā gadā. Tiesa, drusku taupīgāk dzīvoju, netērēju tik daudz elektrību kā iepriekš.

Motivācija
Kāda ir motivācija latvietim dzīvojošam Latvijā atbalstīt Kremļa propagandu? Kādam var būt nostalģija. Bet viņi nav aizdomājušies, ka viņu dzīvoklī vai mājā vienā no istabām var iemitināt ģimeni no ...

75 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Elektrības cenas kāpums
Nevienu nepazīstu, kurš vairāk maksā par elektrību. Bet palasot internetā daži maksā 2-3 reizes vairāk. Manā izpratnē tikai ražošanā cēlusies elektrības cena, bet ne mājsaimniecībā.

Esmu ievērojusi,ka daļa spēcīgu intelektuāļu nav spējīgi iedzīvoties šajā mantiskajā pasaulē.
Un beigās viņš atkārš ka ir gejs.

Spermas donors
Sen atpakaļ te bija tēmas viena pēc otras par spermas labvēlīgu ietekmi uz sievietes sejas ādu un veselību, to norijot. Kaut kas jau gribēja uzsākt biznesu. Bija ieteikumi, lai jau sāk burkā tecināt. Nikus vairs neatceros, bet ja dziļi parakņāsies PA var būt atradīsi tos biznesmeņus. Tagad jau jābūt vismaz 3l burkai pilnai. Neies jau labu mantu ārā liet.

Vai tā būs ģenētiski pareizi no gēnu viedokļa ?
22:36 Aina grīdu nokrāsoja.

Spermas donors
Labi ka man ir tētis, nevis svītriņa.

Vai valdība vispār domā par "Latvieti parasto"?
Varbūt viņiem beidzot atslēgs internetu. Sanāk "latvietis parastais" ir pabalsta saņēmējs, kurš dienām dirn internetā. Bet strādājošais - vergs?

Vai valdība vispār domā par "Latvieti parasto"?
22:09 Nedomā par viņiem. Viņi ir daudz aizsargātāki nekā tu. Ieej VSAA un paskaties, kādi pieejami pabalsti.

Vai valdība vispār domā par "Latvieti parasto"?
Vai tad tu piedalījies Saeimas vēlēšanās?

Kas atgadījies ar "Rīgas satiksmes" mājaslapu?
Tev tik nerāda. Restartē savu ierīci vai izmanto citu interneta pārlūka programmu.

Vai var?
Skauž?

Motivācija
00:24 Ir tikai viena tauta, kurai jānāk pie prāta. Un viens ienaidnieks, kurš terorizē pasauli.

Vecas grīdas krāsošana
Varbūt grib parketu?

Motivācija
09:29 Krievijā 19.gs. bija bads un ASV vairākas reizes nosūtīja Krievijai pārtiku. Arī finansiāli palīdzēja. PSRS pēdējos gados arī palīdzēja ar pārtiku. Otrā pasaules karā Lendlīzes programmas ietvaros palīdzēja ar pārtiku, naftu, medikamentiem, militāro tehniku un munīciju. Par to vajadzēja PSRS (Krievijai) samaksāt Amerikai miljardus, bet samaksāja miljonus. No visas kopējās summas tikai ...

Motivācija
00:03 PL ir teikusi par izstāšanos no ES. Bet tajā pašā laikā saprot, ka ir lieli ieguvēji no ES. Viņi aktīvi un skaļi parasti ņemas pa ES parlamentu un ļoti aizstāv savas valsts intereses. Paņemiet karti un apskatieties, cik liela Krievija un cik daudz NATO valstis atrodas pie Krievijas robežas un, cik garas tās robežas. Tas, ka Ukrainai blakus militārā alianse ODKB, nekas? Ieteiktu ...

Motivācija
23:49 Savainojās desantnieki no Polijas un Čehijas. Nevis no ASV. ASV ir demokrātiska valsts, tur nav ielikteņu. Krievijā ir diktators un Kremlī ielikteņi.

Motivācija
23:29 Kādā sakarā Vācija un ASV ir vainīgas?

Kādas ir jūsu domas visā šajā?
Krievijas propagandas vēstneši, kuri nekad nav bijuši Krievijā. Baltijas krievi tur netiek uzskatīti par krieviem. Viņi pat nezina, ka viņus pēc runas veida var atšķirt. Pagaidīsim piektdienu ar ko viņu bļaustīšanās beigsies.

Pie kādas mūzikas aizmiegam?
Pie kaimiņa rejošā suņa.

kas ir nederiga sieviete?
Nu, esmu nederīga. Nav man tās skaistās saprotošās dvēseles. Un esmu tik slinka, ka nevaru paplest kājas.

Ko domājat par Oho sievietēm?
22:52 Neesi nekāda pirmā svaiguma vīrietis, lai baigi ar tevi gribētos bariem fukāties. Ja šeit parakņājas var dabūt labākus eksemplārus. Man nav nekas pret tevi kā pret cilvēku. Tomēr cilvēki ar citu dzīves veidu nav jānoliek. Nevēlos nevienu sievieti apvainot. Tās kuras tu izvēlies un vizini, tām galvenais izklaidei vajag alkoholu. Pēc tam droši vien jums ir šuri muri. Tā ir jūsu dzīve. ...

Kā Jums šis?
Nekāda lielā summa tā nav uz pieciem. Vienkāršas vakariņas. Reizēm kādā iestādē ir vērts iegriezties dēļ tualetes.

Kā Jums šis?
Tā jau uzlabotā versija, stienis kur pieķerties. Ja vajadzība spiež, man vienalga kur un kā, ka tik tur drīkst. Šis variants ir higiēniskāks, pareizāk var pa lielo (nav jāsēž uz poda, bet viegli pietupties vajag (kaut kur izlasīju)). Vieglāk uzkopt.

par Dziesmu svētkiem ...
08:18 Kādēļ tikai klausies 5 dziesmas? Nevis visu četrarpus stundas garo koncertu?

par Dziesmu svētkiem ...
Tikai "Saule, Pērkons, Daugava" un kāda viena netīšām iekļauta tautasdziesma no visa repertuāra ir baudāma. Ar katru reizi neinteresantāki. Pēc pēdējiem Dziesmu svētkiem. Koristu koncerts, neizraisa nekādu interesi tērēt savu laiku, lai tos klausīties. Dejotāji gan patīk. Mums sen vairs nav Dziesmu svētki, bet kaut kāds bardaks bardakā.

Kā zināt, kad karš sācies?
20:34 Izlasi 72 stundu bukletu. Ir plāns, neizplati dezinformāciju.

Tviteris
Starp pārdos un nopircis ir pāris stundas. Vēl notiek kaulēšanās par cenu. Izmanto tās stundas, elpo brīvi.

Ilgi turpināsies nodokļu māksātāju naudas izmešana vējā?
22:37 Ja tavai pasei 2016. gadā beidzies termiņš. Nenozīmē, ka beigusi pastāvēt LR.

Ilgi turpināsies nodokļu māksātāju naudas izmešana vējā?
10:02 M.Rītiņš bija alkoholiķis. Viņam bija arī citas veselības problēmas. Covid laikā par bērniem tika izmaksāti pabalsti arī pēc tam par elektrību. Covid laikā trūcīgo un mazturīgo bērni varēja dabūt pagatavotas pusdienas. Bet bija slinki, lai tām aizietu pakaļ. Pat citas pašvaldības pie mājas pieveda. Vēlāk visiem deva pārtikas pakas. Tad sākās šo neēd, tas negaršīgs utt. Pa daudz ar ...

Ilgi turpināsies nodokļu māksātāju naudas izmešana vējā?
11:41 Tēma ir par naudu kara nozieguma pierādīšanai. Ja kādam žēl naudas, tad viņš atbalsta krievu nežēlības Ukrainā. Pats tēmā iejauc citur novirzītos maksājumus, bet uzbrauc, ja izsakās tieši par tēmu. Varu izteikties arī par vakcīnām un brīvpusdienām. Valsts rūpējās par iedzīvotāju veselību, nopirka vakcīnas. Tie kuri nevakcinējās, izsvieda vējā valsts naudu. Nekad neesmu atbalstījusi ...

Ilgi turpināsies nodokļu māksātāju naudas izmešana vējā?
Kā godīga nodokļu maksātāja varu teikt, atbalstu maksāšanu. Nauda tiks iztērēta, tai paredzētam mērķim. Šādās tēmās var saprast, kurš atbalsta vardarbību, kara noziegumus. Kurš ir Kremļa gnīda, okupantu atbalstītājs.

Vai atkal mazās valstiņas tiks piemuļķotas?
Krievijai vajadzēs naudu, lai Ukrainai atmaksātu kara sekas. Gāze nav piens, kurš ir katrā valstī un viegli transportējams.

Penčoki
Meklē "Sibīrijas pelmeņi". Pelmeņiem ir daudz mīklas receptes un taisīt tos var, cik lielus grib.

Kas ir īstais, īstā?
Kura klātbūtnē nekaunies nopirsties.

vai jums garso boršč?
Ēd krievu soļanku un liec mierā ukraiņu boršču.

Cirks benziintankaa
Viņi pielej klāt 20l tiem 20l, kas jau bākā.

Nu, lūk, atkal kārtējā raķete izšauta uz mierīgiem iedzīvotājiem, cik ilgi tā būs?
20:34 Pa dienu Krievija ziņoja, ka iznīcināja militāro kravu. Vakarā jau tie nebija viņi, kas laida raķetes. Pameklē tagad informāciju par ieročiem. Viss ir izdzēsts. Slava Ukrainai!

Vai tiešām vecais zombijs ar Ukrainas rokām pašreiz iznīcina Krievijas armijas paliekas?
Krievijai nekad nav bijusi spēcīga armija. Otrā pasaules karā karoja PSRS armija. Pēc PSRS sabrukuma Krievija visus nopelnus savāca sev.

Vai tiešām vecais zombijs ar Ukrainas rokām pašreiz iznīcina Krievijas armijas paliekas?
Viņiem tur notiek mācības, ļoti pietuvinātas reālajai dzīvei. Ukraiņi saprata, ka viss pa īstam. Kamēr tā informācija atradīs, kur galvenais zombētājs Kremlī vai Urālos, kurš dubultnieks, kurš īstais. Tikmēr armija mācās. Vēl krievi taupīga tauta. Kā ņems un 20 gadus vecu tanku pārkausēs? Tādēļ uzdāvina kaimiņam.

Atbildība par paša pausto.
Ja kādam joprojām Ukrainā nenotiek karš un Putins nav kara noziedznieks. Tas ir tupums, nevis viedoklis.

Vai tiešām daļa cilvēces ir zvēri?
00:37 Kad krievi Irākā karoja?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu