siikaa16

Sieviete (43)
iepazīties ar siikaa16

5 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Mieža grauds
Vakardien vakarā sāka niezēt acs plakstiņš. Šodien ik pa laikam ieniezas. Neberzēju. Baidos, ka tur var veidoties mieža grauds. Ko darīt? Kumelīšu kompreses palīdzēs, lai tas neizveidotos?

Eirovīzija
Šogad konkurss nenotika, bet ir dziesmas. Kuras valsts(u) dziesma(s) Jums patīk? Man patīk Islandes un Beļģijas dziesma. Iztiksim bez negācijām par konkursu un kuram tas neinteresē, tas lai...

Matu maska
Lūdzu, padalieties pieredzē ar paštaisītām matu maskām. Kādu lietojat, vai esat izmēģinājušas, bet nav bijis cerētais efekts. Sen atpakaļ skaloju matus ar ābolu etiķi. Bija mīksti, viegli ķemmējās,...

Pabalsts
Citi strādā, citi maksājuši nodokļus, bet nesaņem dīkstāves pabalstu. Tiek atbalstīti uzņēmēji un darbinieki, kuri saņēmuši aplokšņu algas. Tos miljardus visiem nāksies atmaksāt. Vai atbalstāt...

Pārvietošanās svētku laikā.
Izlasīju ASV pētnieku prognozi par Covid-19 izplatību Latvijā. Cerams, ka notiks pēc labākā scenāriju. Tā kā Rīgā un Jūrmalā vislielākais saslimušo skaits. Vai būtu pareizāk ieviest šajās pilsētās...

67 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai mēs esam sistēmas vergi?
Tu sāki tērēt vēl nesācis maksāt. Ne jau pirtiņā dzimi.

Kādu vīrieti izvēlas turīga sieviete?
Pieskaņojot savai sejas ādai.

72 stundas. Ko likt ārkārtas gadījumu somā? Vai tiekam brīdināti ,ka laiks gatavoties karam?
Bukletu var izlasīt sargs.lv, ne jau karš uzreiz sāksies. Igauņiem jau sen ir rīcības plāns. Esmu saskārusies, ka veikalā pēkšņi nevarēja norēķināties visi ar kartēm. Par laimi man bija līdzi arī skaidra nauda.

Likumsakariiba
Nepilnīga likumsakarība, pietrūkst Ņūtona gravitācija.

Sieviete un darbs
Aristokrātes ar savu mantojumu ģimenes budžetu papildināja. Laukos sievietes lopus kopa un audzēja, dārza darbus darīja un sviestu kūla, ko tirgū pārdot. Pilsētā bagātniecēm mazgāja veļu, par mājkalpotājām strādāja, bufetēs apkalpoja utt. Visu laiku sievietes ir strādājušas. Tas tik tagad tāds uzskats, ka vīrietim tik ģimene jāuztur. Tām mūsdienīgām mājsaimniecēm atņemt visus virtuves kombainus,...

Sekss nūdistu pludmalē
Dēlam savu mammu vai meitai tēvu redzēt kailu arī var būt traumējoši. Normāli cilvēki nelūr kā kāds pārojas. Netīšām pamana un vairs neskatās.

KAS notiek ar vīriešiem?
Ņemot vērā, ko tauta saka, ka gadi šeit tiek noņemti. Tad viss ir līmenī.

praktiska izmantosana
Tev ar savām prasībām jātērējas uz eskortservisa meitenēm. Šeit vecajām lēdijām jauni čaļi kafiju izmaksā, ziedus dāvina un visur vadā. Katram sava gaume un vērtība.

Auto pārdošana Latvijā
12:24 Es pajautāju, nevis noķengāju. Nekad neesmu nevienu ķengājusi. Ja kāds to tā uztvēris, lai raksta privāti, atrisināsim.

Auto pārdošana Latvijā
Pusslodzes atkrituma šķirotājai darba devēja autiņš?

Vai atzīstas kāzas, kas balstītas reliģisku apsvērumu dēļ ?
Ir vēl trakāk dažās ticībās. Sekss tikai,lai bērnus radītu. Piemēram, Uģis Kuģis dzīvo ar sievu katrs savā istabā. Bērnu uztaisīja un tagad nav seksa. Saka, ka jūtas apmierināts ar dzīvi.

Māksla taisīt minetu?
Māka, prasme. Ar mākslu nekāda sakara.

YouTube skrituļvideo
Maratons ir 42,195 km garš. Labākie skrējēji noskrien divās stundās ar dažām minūtēm. Ātrslidošanā garākā distance ir 10 km, noslido ap 14 minūtēm. Viss ir iespējams. Kā iepriekš minēja jābūt labam asfaltam. Es gribētu piedalīties soļošanas maratonā, bet parastai tautai nav tādu.

Vai man liekas ka autoservisi muus cakaree?
Pēc YouTube pielabo tā, lai pēc tam līdz servisam tiktu. Tur filmētais ne pirmo, ne trīsdesmit pirmo reizi dara.

Vai šovakar svinam Jāņus vai covid-u? D:
Knišļi,odi un ērces vakariņu svētkus svinēja.

Kas vajadzīgs?
Gribu iepazīties ar vīrieti, ne tikai ar viņa dzimumlocekli.

Mieža grauds
Paldies! Paēdīšu raugu varbūt neizveidosies.

Vai vīrs var izvarot sievu?
Nav rakstīts, kurā gadā krimināllieta nodota tiesai. Bet skaidrs minēts, kad 2018 gadā sieviete ar varmāku vairs nebija kopā. https://www.apollo.lv/6999945/vairakkart-izvaroja-un-vajaja-savu-sievu-virietim-riga-draud-lidz-20-g
adiem-cietuma

Vai tiešām pusmūžā vīriešiem un sievietēm rodās vienam pret otru nepatika?
Es gribu, lai uz jūru ved bez tā seksa.

Sievietes un kleitas
Un kur tad paliek krelles? Kleita var būt īsa, gara, kupla vai pieguloša. Bet bez krellēm tā tikai parasta kleita.

Garantētā pamatienākuma iniciatīva - vai liksiet parakstu?
00:10 Pats redzi veci cilvēki lāpstu cilā. Tu jaunais skrien uz sporta zāli, sēdi internetā un taukus audzē. Piesakies par sētnieku (piestrādā), būs atrisināta tava svara problēma. Problēma jau tajā, ka cilvēki negrib nekādu fizisko darba slodzi tikai pogas spaidīt. Sanāk bezpajumtnieks paēdīs pa brīvu, gulēs patversmē un saņems 400 eiro. Bet cik paliks sētniekam brīva nauda atņemot komunālos...

Garantētā pamatienākuma iniciatīva - vai liksiet parakstu?
Kas ielas slaucīs un veikalā grīdas mazgās?

Tavs ne tavs ?
Jāieklausās un jāizvērtē. Esmu bijusi abās pusēs. Mani vēl nepazina, kad jau biju aprunāta no visām pusēm, tikai par to ka esmu. Izšķīrāmies. Vēlāk izrādījās, ka esmu bijusi viņam zelta gabaliņš. Ir cilvēki, kuriem visi esošie būs slikti. Vienu reizi man draudzene atvēra acis. Mokoši, kad prāts ar sirdi strīdas. Par laimi vinnēja prāts.

Vai sievietes pašas būtu gatavas izmaksāt seksa randiņu?
Es tikai ar jūtām un mīlestību. Man pērkams sekss nav vajadzīgs.

Psihologa ētika
Jā var! Kā tad lai uztaisa pētījumu. Šāds pētījums ir objektīvāks un precīzāks nekā katrs anketu aizpildītu. Tevi vairāk uztrauc sava melnā puse. Mums katram ir tāda. Ja kāds stulbi ākstās un uzdodas par psihologu, nu ko, slims cilvēks.

Jabut faktiski briivam....
Tas nozīmē "var būt suns, kurš jāved pastaigāties".

ekonomisks risinaajums
Tu savus pakalpojumus reklamē?

Cik svarīgs jums ir OHO?
Oho tikai ūdens pile okeānā. Bet kad pazūd internets kau uz stundu, tad dzīve liekas gara. Liekas viss ir apstājies. Jāskrien pie loga skatīties vai pa ielu iet cilvēki un brauc mašīnas.

Iesniegums
Kam un no kā (galviņu) raksta labajā pusē. iesniegums - ar mazo burtu pa vidu. Tekstu sāk rakstīt no kreisās puses. Paraksts un atšifrējums labajā pusē. Datums zemāk kā paraksts kreisajā pusē.

Iesniegums
Skolas nosaukums direktoram(-ei) vārds, uzvārds no (var nerakstīt, ja neraksta direktora vārdu uzvārdu) ...

Vai tiesa, ka neglīti cilvēki ir drauskulīgāki (m...īgāki)?
Draiskulīgs un atvērts var būt arī ar vienu partneri. Izskatam nav nozīmes.

Vīrietis ap 40...
Var domāt, ka viņi ir bezjūtīgi radījumi un jāņem blakus pirmā kas uzsmaida. Ja nevar atrast vīrieti sev blakus, problēma jāmeklē sevī. Nevis jāķidā pretējais dzimums.

Koronas adījumi vai tamborējumi (ar pušķīšiem) - vai tas ir sarežgīti?
Ja mācētu adīt vai tamborēt zinātu, ka nav grūti un šādas tēmas nebūtu.

Sievietes muskulis
Tā ejiņa jau pati par sevi šaura. Tā paplešas, lai tavs muskulis varētu ieiet. Ja tev liekas, ka tā seksa laikā neaptver tavu muskuli cieši. Tad problēma nav ejiņā, bet tavā seksa taktikā.

Vai Jūs sab.transportā liksiet sejas aizsargmasku?
Kurš negrib svinēt Līgo svētkus var nelikt.

Vai Jūs sab.transportā liksiet sejas aizsargmasku?
Neliekot jau ieriebj tikai sev. Ja nevar aplikt šalli vai lakatu tas jau ir tizluma kalngals. Es kā radoša personība uzšuvu sev vairākas maskas.

COVID 19
13:27 Vajag izrēķināt, cik tas prieks izmaksā bez darīšanām un tad teikt lētāk. Un ne jau pazvana, piesaka un lec mašīnā, lai brauktu. Tāpat ir rindā jāgaida. Tad jau var nopirkt apdrošināšanu, aizbraukt ar sāpošu zobu. Izraus par velti. Un stāstīt, ka medicīna pa velti. Pie mums nav tūristiem dārgāk. Pie mums ja zvana uz vairākām vietām meklējot, kur pārbaudīties, var atrast ātrāk nevis...

Laparoskopiskā kuņģa apvada operācija - vai kādam ir pieredzes stāsti?
Var būt šitas noder. https://tv3play.skaties.lv/laimigs-un-vesels-10371500 Beidz ēst ēstuvēs un rīt hamburgerus. Nopērc katlu un pannu. Mēs tev iemācīsim gatavot.

COVID 19
07:45 Pie mums brauc no Eiropas un Skandināvijas labot zobus un taisīt plastiskās operācijas. Modernas iekārtas un medicīnas pakalpojumi augstā līmenī. Lai paziņa aiziet tepat un paskatās kas un kā. Ceru, ka paziņa salabojusi zobus, jo pēc Covida tur nebūs, kas labo. Pirms visa paspēju salabot zobus rindā jāgaida nedēļa.

COVID 19
16:17 Dažiem nepielec, ka ir ierobežojumi, lai saslimušo skaitlis nebūtu liels. Laikam vajadzēja pusi no Latvijas slimus, vienu izmirušu pilsētu, lai sāktu ticēt. Pazīstamam cilvēkam paziņa nomira.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu