edding

Sieviete (51)
uzzināt vairāk par edding

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Nu bļāviens! Kas datoram lēcies?
Tātad. Man 1 jautā- vai tu esi kaislīga? Es nezinu. Kas ir kaislīguma rādītāji. Jūs ziniet?

42 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kā labāk, dāvināt vai pārdot savu nekustamā īpašuma daļu.
Kaskaade, dažreiz ir svētīgi uzklausīt arī gadījumus iz dzīves un tad pie jurista vai notāra.

Vai ņems darbā?
Protams, ka nespīd. Pirmkārt jau tāpēc, ka Pierīga. Otrkārt, nav pieredzes, tas ir, nav iemaņu falšu konkursu veidošanā, nepārzini kas kam rads vai draugs. Tas nemaz nav tik vienkārši.

Esmu mīļākā...
Cxris, tikpat perversi, cik ar veciem vīriešiem, kuriem pie tam vēl nav cietības. Ko jūs tur tādu darāt, ka visu laiku jautā, vai to drīkst, to drīkst, un šito drīkst? Es kaut kā domāju, ka 1,2,3 un gatavs. Izrādās ir baigi daudz variantu.

Kāda pieredze pieņemot dzemdības?
Man arī atbildes nav, jautājumu nesapratu, bet paspīdēt gribas.

Kā dabūt sievieti gultā neiztērējot nevienu centu?
Piedāvā graudā. Atstrādāt. Piemēram, norakt kartupeļus, sazārdot sienu, apart tīrumu. Ja pilsētniece, vari piedāvāt mazgāt viņas veļu, tīrīt māju, mazgāt logus, uztaisīt remontu.

Mūžīgie meklētāji ?!
Kāpēc kādam šķiet, ka liktenis lēmis visiem būt pa pāriem. Tā nav un nekad nebūs.

Varbūt uzskata sevi par pārāk foršiem?
Uz vecumu ir grūti pieņemt otru tādu, kāds viņš ir. Jaunībā domā, ka pārveidos. Arī ķermenis glīts tam otram, tas nospēlē lomu. Vecu partneri gūltā blakus iedomāties un samierināties pagrūši.

Gribu grupiņā. Vai esmu normāls?
Lai atbildētu uz jautājumu, saki, kas tieši tevi grupiņā vilina. Iespēja apskatīt pliku vīrieti, parādīt citam vīrietim sevi pliku, tas, ka cits drātē tavu meiču? Varbūt cits variants?

Vakara un rīta cilvēki OHO
Es vēl pieliktu klāt 3. grupiņu- pirmdiennieki. Tie ir šausmīgi nogribējušamies precētie čaļi, 30-45, kuri piedavā steidzami satikties. Nav svarīgi kā izskaties un cik tev kg. Tādu te vesels lērums. Bet tā, pa lielam ņemot- brīvie pa vakariem, precētie pa dienu. Pavisam brīvie- visu dienu.

Cik daudz jālaista kaktuss? kā to kopt?
Man kaktusi nepatīk. Tādēļ nav un nebūs. Puķe domāta skaistumam. Kāds skaistums no adataina mieta. Pēc fen šuj vai kā tur, kaktusi neveidojot labvēlīgu klimatu ģimenē. Tāpat kā puķes ar garam, asām lapām ( piemēram, līdakas aste) . Pardon, ka ne visai par tēmu. Jālaista laikam 3 x gadā. Pietiks :)

Sarakste netā un greizsirdība
Hose pateica īsi un kodolīgi. Ja par šo gadījumu, tad tur pat spriest nav ko, ne viņš to draudzeni ir apprecējis, ne precēs, tādēļ meklē labāku. Dažs gan visu mūžu nodzīvo ar šādu pagaidu variantu, dažs apskrien pus pasauli un vecumdienās nonāk pansionātā. Par greizsirdību. Tās ir bailes pazaudēt mīļoto. Tikai galīga idiote domā, ka viņa ir vislabākā un, ka citas labākas par viņu pasaulē nav....

Skaudība
Drole un tessa, cik niki būtu ieteicams. Un cik niki jums pašām ir? Kā jūs pārbaudat savus apgalvojumus? Es to jautāju tamdēļ, ka man ir bijuši piedēvēti kādi 30 niki, ar kuriem man nav bijis nekāda sakara. Savukārt, kad jums piedēvē kādu, tad lecat uz dakšām un ceļat baigo brēku. Nav te gadījumā par to baļķi acī? Un kamdēļ jums par to tā sāp sirds.

Skaudība
Skaudība ir grēks. Ir gadījies, kad viens saka, ka man skaužot. Bet patiesība parasti ir tāda, ka man ir daudz vairāk, vai labāks, kvalitatīvāks kaut kas par to, ko tas 1 cilvēks domā, ka es skaužu. Vai nu nezina, ka man ir labāks, jeb citi argumenti beigušies, nezinu.

Jāņi-ģimenes svētki vai kolektīvie?
Dabiski, ka draugu- radu lokā. Sienam sieru, gatavojam alu, nesam meijas, pilnas vāzes ar jāņuzālēm, vainagi sapīti vakar vai pat aizvakar, tad sabrauc rīdzenieki un pasākums iet vaļā. Ugunskurs, akordeons, dziesmas, dejas, lekšana par gunskuru. Šašlika navā. Ir tikai aukstās uzkodas./ Dažreiz zivs, šoreiz būs vēži/ Tā lūk svin pie manīm.

Re kā
Oi, atcerējos anekdoti par gredzenu pirkstā un pirkstu...............

Kā pareizi salīdzināt savu draudzeni ar citām
Man interesē, kas ir Drole. Te tikai dažas gaišreģes ir bijušas. Kura no viņām.

Stādīšana ārpus sezonas
Gurķus.

Kāpēc ledusskapja saldētavai lādes apledo no ārpuses?
Jāaizver kārtīgi durvis.

Subaru impreza 2009 2.0d
Ja ir nauda un esi gatavs bagātīgi maksāt par remontiem, ja kas- pērc. Auto labs. Bet tikai, kamēr jauns.

Jaunie samokati (ar BLDC motors)
Jurik, vai tad p... mēdz būt arī resnas un vai tad sēž uz p..? Es domāju, ka uz dibena un tas javna platāks par 30 centimetriem.

Laimēt miljonu
Cik dzirdēts, tad vinnētā nauda laimi nenes. Cik laimē, tik arī nāksies zaudēt. Pie tam, zaudēt savu naudu.

Jaunie samokati (ar BLDC motors)
Pēc kā tas izskatītos, sēž uz mieta vai šaura dēlīša.

Par bankomātiem
DanaL, nevar zināt, cik skaidri izteiksies tu, kad būsi 85 gadus jauna. Labi, ka vismaz datoru esi jaunībā apguvusi, cerams tik cienījamā vecumā neaizmirsīsi.

Vai riteņbraukšana ir intīms process?
Labi draugi grāvmalās nemētājas, tādēļ labāk pameklē kādu citu precēto. OHO tādu jūra, kuras to vien gaida, kad beidzot uzaicinās "pabraukāties ar velosipēdu". Pie reize arī parunāsieties un tā.

Ohomānija?
Kā man reiz aizliedza pievienot komentārus, tā pieradu un tagad arvien retāk šeit iegriežos. Nav arī laika, dārzs, siens, drīz ogas, sēnes. Kāds vairs OHO.

Cik veselīga ir bieža riekstu izšaušana?
Cik, nezinu, bet domāju, ka neizšauta ir neveselīgāka par biežu izšaušanu.

Vai veerts?
Ja esi mazliet virs vidējā, ir vērts, jo var izrādīties, ka gaidīja tieši tevi.

Partneru skaits.
2019-05-30 18:21 < kur tad rodas tās, ar kurām viņi iet pa kreisi.> Ar precētajām no iepazīšanās saitiem. Viņas taču "iepazīties nevēlas", tātad neiepazīstas. Bet pa kluso takš var.

Partneru skaits.
Neapstāsies un ar 1 nepietiks.

Kādas ir prioritātes ?
Vai nu mīlestībai, vai aprēķinam. Vēl ir po zaļotu, bet tie tāpat ātri izšķiras un nav apspriešanas vērti gadījumi.

Intresantas attiecības starp diviem cilvēkiem...
Kas mums ir DRole?

Teatris
Hirtella. X viņ zin, bet es pieļauju, ka "mana prinča bērniem" vajadzētu no manis, lai es to večuku aprūpēju, apčubinu, jo penzija viņam maziņa un dzīvoklītis jau mazbērniem norakstīts. Bet tu neuztraucies, es nemeklēju aprūpējamo.

Teatris
Ja es meklētu savu gadu vecuma vīrieti, tad tikai tādu, kuram ir bērni un mazbērni. Tādu, kuram nekā nav vai neinteresē, nemūžam neizvēlētos.

Vidēja darba alga valstī
Droši vien, ka jā.

Nu bļāviens! Kas datoram lēcies?
Špešelī Langstiņam. Bez panikas. Es, kā lauku cilvēkam klājas, gribot pāriet nākamajā rindā, nevietā nospiedu 2 x enter. Un izveidojās 3 topiki. Lūdzu lai moders 2 nodzēš, ko viņš arī izdarīja. Paldies. Bet ja dzēš vismaz 2 topikus, tad autoram automātiski piešķiras bans. Tagad redzēsim, ir tā vai nav. Kris, gan jau ka gribēja uzkāpt, bet Dies ar viņu. Es par to kaislīgumu aizdomājos. Tas...

Dzīves plāni
Es plānot plānot nevaru, tad noteikti nesanāks. Tādēļ ļaujos.

Nu bļāviens! Kas datoram lēcies?
Man it kā bija jāatbild, esmu vai nē. Bet nezināju, kā. Pat aizdomājusies par to nekad nebiju. Niku varbūt atstās, bet komentēt tiešām liegs. Nav slikti, sienalaiks tuvojas, tāpat laika nebūs.

Nu bļāviens! Kas datoram lēcies?
Moder, lūdzu izdzēs to kļūdainos divus topša mēģinājumus, esi cilvēks. Citādi te dažas no laimes bikses piekraus.

Vai jums ir herpes vīruss?
Kaut kur lasīts, ka šis vīruss esot visiem. Un izlec tad, kad pazeminās imunitāte.

Vasaras bobslejs Siguldā
Nebija vērts. Par gumijlēcējiem tiešām brīnos. Ja nu tas stiķis ap kaklu aptinas, ko tad?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu