edding

Sieviete (50)
uzzināt vairāk par edding

231 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kā pasaukt viesmīli restorānā? Un kā ar dzeramnaudu, ja maksā ar karti?
Patika asenizatora viedoklis. Es parasti atstāju, ja restorānā, jo domāju, ka nabagam nevajag tādas iestādes apmeklēt, jāiet uz ēdnīcu, tur tējasnauda nav jādod. Kā uzzināt, vai tējas nauda ierēķināta? Var apskatīties čeku un tur izlasīt, ir vai nav.

Transa tehnikas. Regresīvā hipnoze.
Man šķiet nesaprotami, kā vesels cilvēks var ļaut iejaukties viņa psihē. Tagad tik daudz visādu zombētāju kursu un atrodas, kas pavelkas. Pat naudu maksā.

Zinasanas😃
Varbūt maldos, bet izskatās ka OHO tuvojas pizdzecs.

Kā izprotat IEPAZĪŠANĀS portālā - izklaide?
Diemžēl ar jozolsēnu neesmu gulējusi, kā te daža laba, kuras viņu pilnībā pazīst. Ehhh. Man OHO ir tikai un vienīgi vīra atrašanai. Pagaidām, kā nojaušat, neveiksmīgi. Ne1 neprec. Bet es viņus saprotu. Te cieņā aukas. Nu neesu es tāda, es gaidu traNvaju.

Ko darīt, ja notārs negrib strādāt pie lietas, velk laiku?
Mela. Cits notārs par velti, pa telefonu nekonsultēs. Viņš pat klausuli nepacels. To darīs notāra palīgs.

Dienas humors jeb OHO PA misija
Tessa, teikšu kā ir, negaidīju tādu objektivitāti. Paldies. Coldlands. Ne katrs piekrīt, ka te ir iepazīšanās vai izklaides/ seksa/ saits. Ir tādi, kuri domā, ka te ir bezmaksas autoserviss, google, poliklīnika.

Dienas humors jeb OHO PA misija
13.01 Sapņu tulku gan vajag atstāt. Par maksu vai bez, bet vajadzētu ļaut redzēt, kas saliek plusu kvantumus piepjveida personām. Dzīvo dzeju var likvidēt. Tur pāris "ģēniji" apņirdz visus pārējos. Jautājums, cik ta tiem ģēnijiem dzejas grāmatu izdots. IG jārevidē, Foto albumi arī,visas bildes, ka vecākas par gadu, jāizmet. Par maksāšanu. Jā, dažreiz pirku pakalpojumus, bet kad sāka banot,...

Dienas humors jeb OHO PA misija
Cerēsim, ka pēc nesen notikušās oblavas, kad gandrīz visi aktīvākie niki ir bloķēti, komentēt gribētāji aizies uz sadaļu SPAms. Baz, es gan domāju, ka viegli atšķirt " kura tēma ir reāli vajadzīga, bet kura - jo garlaicīgi,". Piemēram pēdējās Melas tēmas. Tur skaidri redzams, ka dots uzdevums uzturēt pie dzīvības PA, jo 50% nobloķēti, pārējie baidās komentēt, ka netiek zem āmura.

Bardaks galvā - bardaks izklāstā ?
Pilnīgi piekrītu. Palagu autori izsauc ne tikai riebumu, bet arī šaubas par viņu psihisko veselību. Un ja vēl sāk citiem diagnozes uzstādīt.... Arī par tiem, kuri raksta bez garumzīmēm, bet citus kritizē. Arī par tiem, kuri te uzdod juceklīgus jautājumus un gaida sakarīgas atbildes, parauj uz smīnu.

adminniem
Toties tagad ir uzradusies tāda melaun klitorlaizis, kuri publiku uzjautrina. OHO adminiem, tādiem kā pēterīšiem, tas šķiet ļoti gudri.

Izmērs, intelekts, attiecības....
Ir redzēti gudri vīrieši ar labiem izmēriem. Tiem, kuriem maziņš, bet galva strādā, vajag atrast to, kura apgalvo, ka izmēram nav nozīmes. Vai frigīdu.

Sveiki,vajag izdevums ipašuma iegādei!
Izdevums kāds, gribi lai aizdod vai uzdāvina naudu? Ja mainīt ārpus Rīgas, tad acīmredzot kaut kāds īpašums ir Rīgā. Pārdodiet to un pērciet kādā Rīgas apriņķa ciematiņā. Trūkstošo summu var aizņemties bankā.

autokursi senjoriem
Iespējams, ka domāti seniori, ne senjori. Ja izies ārsta komisiju, ja spēs nolikt eksāmenus- braukšanu un teoriju, tiesības dos.

Kā Jums patīk šis jaunais politiķis...!?
Labāk šito, nekā Dūklavu un pārējos.

Rezervistu apmacibas.
Es nepieteiktos.

Ko darīt ja gribas ar kādu iepazīties,bet ir baigais slinkums to darīt!
Elementāri. Nosper kaut kur melnmatainu dienvidnieču bildes, ielādē anketā, atzīmē, ka esi precējusies, tad DG sāc gaudot, kādi tev seksa piedāvājumi, ka vari savas biksītes parādīt, pievieno arī to bilžuku. Ja tas nelīdz, veido jaunus ierakstus DG. Tipa tās vecās ir stulbas, bet lūk mēs, tās mulates, esam tik gudras, tik superīgas. Jā, mums atvaļinājums tūlīt būs, apceļosim pasauli/ pats...

Kā rīkoties, ja nepatīc drauga mātei?
Mailij, kā tu vari zināt, ka ar to čali viņa līdz mūža galam būtu laimīga? Tikai tādēļ, ka bagāts.Ja tā spried, tad lai būtu.

Kā rīkoties, ja nepatīc drauga mātei?
Parasti mātes intuitīvi jūt, kas bērnam der, kas nē. Cik dzīvē novērots, tad tur, kur māte negribēja, nekas jēdzīgs arī nesanāca. Bet bilde jā, šī noteikti ir autores. Te daudz tādu vilinošu skaistuļu, kurām it kā esot nopietni čaļi. Jā, mums ļoti skauž. Tiešām.

Pušapiņš
Lai citi redzētu, kādu brendu uzvilkusi, nevajag nogriezt birkas. Izkarināt un iet lēnām, lai citi var izlasīt.

Pušapiņš
Apakšveļas rādīšana zem caurspīdīga topa ir bezgaumīgi.

Ko jūs zināt vai domājat par šizoīdo psihotipu?
burleska. Tav ieteikums par stāstīšanu ir jocīgs. Šizofrēniķi taču neapzinās, ka viņi ir slimi. Viss, ko dara, ko saka, viņiem šķiet, ka ir normāli. Man 1 rads bija apprecējis šādu slimnieci. Visādi gāja, viņa pat stāstīja, ka ir mīļākais. Kad vīrs nomira, visu naudu iztērēja pāris mēnešos. Arī viņu dēls mantoja šos gēnus. Kā ir ar tiem 2 mazbērniem, nevar zināt. Meitene bija apaļa teicamniece...

Dzīvoklī deklarētas firmas bankrots
00:48 Nemaz tik viegli nevar izdeklarēt. Viņi prasa pierādīt, ka deklarētā persona tur nedzīvo un prasa adresi, kur šie dzīvo. Ja saki, ka nezini, tad uz tavu adresi atnāks ierakstīta vēstule tiem deklarētajiem, par cik viņu tur nav, vēstule aizies atpakaļ, un tikai pēc kāda laika viltus īrniekus izdeklarēs.

Ko sieva/draudzene nav gatava darīt, bet dara, piedāvā mīļākā?:)
Ja sieva vai draudzene mētājas pa iepazīšanās saitiem, tad viņu džekiem ir svēts pienākums laist pa kreisi.

Ko jūs zināt vai domājat par šizoīdo psihotipu?
Tai dāmai iesaki labāk ar slimu nepīties, jo šizofrēnija vienmēr progresē. "Stika,nez..kā tas čalis Tevi piecieš",..... tiešām domā, ka piecieš?

Ko sieva/draudzene nav gatava darīt, bet dara, piedāvā mīļākā?:)
Varianti varētu būt. Galvenais, protams ka ir tāda šķira- staiguļi. Var mainīt sievas, vienalga vazāsies apkārt. Tad vēl brīvais laiks darbā. Šēž džeks gribu vai oho, sarakstās ot nekuj delat, vārds pa vārdam, un pusdienlaikā uz tuvāko mežiņu, jeb ja dāmai smukāka bilde, uz viesnīcu. Pie konvejiera strādājošais, protams tā nevar, bet menedžerīši un citi klerkiņi, mierīgi. Vēl, ļoti iespējams,...

Dzīvoklī deklarētas firmas bankrots
Ja tikai deklarēta, tad nav nekāda sakara, jo LV ir tik dīvains likums, ka bez īpašnieka ziņas jebkurš var deklarēties tavā īpašumā. Vai kādā citā valstī tā varētu?

Ergonomisks matracis sunim
Sašuj no auduma maisu un iekšā liec sienu vai sausus salmus. Būs ļoti ergonomiski. Pildījumu reizi mēnesī maina.

vai tie, kam oha anketā 60, ir sex aktīvi?
19:45 tieši otrādi, ja meklē krietni jaunāku, tad aparāts ir čupā, vajag ko jaudīgu iedvesmai.

Vakara plāns
Kurt69/ tas tavs vecums reģistrējoties vai dzimšanas gads 69?/ Protams, ka nav. 1.Aiziet uz klubu 2.Aiziet uz koncertu, izstādi 3.Vienkārši pastaigāties kopā 4.Aizbraukt pie dabas/jūras 5. Pasēdēt un papļāpāt kafejnīcā/krogā 6.Parunāt pa telefonu 7.Nodarboties ar seksu 8.Aizbraukt/uzaicināt ciemos 9.cits variants (komentārā) Tikai septītajā pozīcijā obligāti. Visās pārējās...

Kāpec daudzi dar kas pasam nepatik?
Elementāri. Ir daži, kurus xui po svetu vodit. Viņus var kaut nosist, tāpat laidīs pa kreisi. Varētu es šo to par šo tēmu pastāstīt, bet kāda jēga.

Radio ar baterijām
Jāvelta tam, ka ar baterijām ne visai labi darbojas. Dažreiz vispār nedarbojas, dažreiz baigi ātri baterijas beidzas. Varbūt ja pērk ļoti dārgu, tad kvalitāte labāka. Es nopirku ne no dārgā gala, izmantoju tikai no strāvas.

Vakara plāns
Nu un, ka bez foto. Vai tad uz kino nevar aiziet arī ar ne visai skaistu sievieti? Tev taču nav ar viņu uzreiz jāsekso.

Cik maksā komunālie Rīgā? Interesē apmēram 2 vai 3 ist dzīvokļi?
Torpeduška. Liepāja par 400 nevari, par 200 droši vien ka vari. Tad pats pārvācies uz čuhņu par 50 eirikiem, un skat, pribavka k pensii sanāks. Zinu, ka Maskavā, kuriem dzīvokļi labās vietās, tā dara. Pie reizes izbaudīsi, kā iet ar īrniekiem, par ko, iespējams, pārvērtīs tavu tīro dzīvokli. Varbūt iekrās parādus par komunālajiem un skat, jau tiesu izpildītāji luncināsies ap tavu dzīvoklīti...

Zeme vienam īpašniekam, bet māja citam
Nu ja ka jāgaida. Ja neviens nepirks, māja stāvēs tukšā Un tā gadu gadiem, kaimiņu Tev nebūs. Galvenais, lai zina, ka Tev ir pirmpirkuma tiesības.

Cik maksā komunālie Rīgā? Interesē apmēram 2 vai 3 ist dzīvokļi?
08:21 Bet torpedo domā, ka par čuhņā esošu, ar sauso tualeti ir jāmaksā tikpat cik par 3 istabu dzīvoklis ar visām ērtībām, tuvu darbavietai, galvaspilsētā. Kleitu noma ir bizness, bet mājokļa izīrēšanai ir jābūt labdarībai. Interesanti, kāpēc? Par tēmu. Dzīvoju laukos, savā mājā, ūdens no akas-par velti, kanalizācija vietējā, tikai gāze, balons, elektrība un NĪN jāmaksā. Nu vēl TV,...

Apavi Skriešanai... - kādi ir Labi -Jaunie modeļi...?
Neskrienu. Un nesaprotu, kā var apavus nonēsāt. Es visus izmetu tīri labā vēl stāvoklī, jo izgājuši no modes vai apnikuši.

Pušapiņš
Ja savi ciči šļaugani, tad pušapiņu vajag noteikti. Ejot uz randiņiem. Un galvenais neaizmirsti zeķes ar mežģīni, tās te dikti cieņā. Stringi arī topā. Nav svarīgi, kādi dibenvaigi, galnais stringi. Krāsas laikam kā kuram, melna, balta, sarkana. Miesaskrāsas diez vai patiks. Firma,no dārgā gala gan jau ka labāk. Pameklē, varbūt kur atlaides ir, kaut LV atlaides ir reta parādība.

Vai jums nešķiet, ka mūs čakarē?
/ nelasot citu komentātus/ Es autorei piekrītu. Putins grib visiem parādīt kusjkinu matj, bet Tramps ir vecis ar demenci, no kura visu var sagaidīt. Merkeli gan neviens nomest nevar, lai kā censtos.

OHO portāla nozīme
Nu ko tu, kāds vel sekss. Te ir tikai izklaides portāls, kur atpūšamies no ģimenes. Dažreiz pat caurām dienām, liekam vienu bildi seksīgāku par otru un dalamies pieredzē, kā veidot laimīgu ģimeni.

Kāds ir taids vīrietis?
Kas jums tur Jelgavā notiek?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu