edding

Sieviete (50)
uzzināt vairāk par edding

280 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai eksistē mazi meli?
Es iedalu(!). Ja samelo vecumu anketā līdz 5 gadi, tie ir mazie. Ja 30, tad lieli. Arī pirmajā randiņā nekad neteiktu visu patiesību svešam cilvēkam. Bet kota es, es jau neesmu tik kristāltīra. Man vēl augt un augt.

Vai
Nu i kurš tad tas bija? Mēs te visus pazīstam. Gan jau viņš tevi pēc foto atpazina. Mani te gan sievietes taisās precēt, gan saož, ka it kā esmu piedzērusies un vēl vis kaut ko, bet man pie dirsas, kas te kuram rādās.

Nesmēķēju, alkoholu nelietoju. Vai tas ir forši?
20:21 bet protams, tev ka argumenti beidzas, ta tas tur ir piedzeries. Neiazmirsti tik sev no visam anketām attiecigos ikshkjus salikt. trezvennica ti nasha.

Nesmēķēju, alkoholu nelietoju. Vai tas ir forši?
Ja, stika, mes te tadi pamulishi, neko nesaprotam."Tessa viedoklis7 12 solvitasa, gudri tirst nav malku cirst", tu vismaz beidz sevi citet". Zini kur tu prokalolas? Liekot juru ar zalajiem ikskisiem pie saviem komentiem un sarkanos pie tiem kuri tevi neatbalsta. Ta seit dara tikai 2 personas, piepe un tu. Ka tad, biji pirms pusotra gada un tagadinj atdzimi no pelniem. un uzreiz jau zini, kuru te...

Nesmēķēju, alkoholu nelietoju. Vai tas ir forši?
Stika, domā ka šķirtene ar 2 bērniem ir vērtīgāka? Ceri atrast vīrieti, kurš pelna vairāk nekā 1200. Kā tad, te visi par to tik vien sapņo, ka barot un audzināt cita tēviņa bērnus. Pirms apspriest citas/ ar tikko uzceptu niku/ , labāk padomā, ko ieraksti savā anketā un kā no malas tas izskatās. Labāk ieraksti 86 gadus, un ka it kā neko nemeklē. PS. Un no visām savām anketām saspraud pie saviem...

Policijas darbinieks
bet paskaidrojiet man, kā tas izsistais zina, ka viņu izsita? Nav jau OHO, kur samaksājot 60 centus, redzi kurš apskatījis. Vispirms, būs jāpierāda, kā zina, ka izsists. Ka tik tur pats neiekrīt. Vēl pastāsts. Aizeju uz LMT un prasu izmaiņas līgumā. Dodu savu pasi, to kopē, tad iedod paīru, tipa jaunais līgums, paraksti par tām izmaiņām. Parakstu. Iedod man 1 eksemplāru. Domāju, tas ir tas...

Nesmēķēju, alkoholu nelietoju. Vai tas ir forši?
Tu aizmirsi vienu lietu. Pateikt, ka iedzer 1 glāzi LABA vīna. Pokuj, ka no vīniem neko nejēdz, bet šo apzīmējumu jāpiemetina obligāti. Citādi vēl kāds padomās, ka lieto kādu 10 eiro vērtu suslu. Un vēl kas,izskatās, ka esi iekakājusi nedzērāju dvēselītēs, un ja nu vēl tev katru 5dienu cits džeks, pie tam no OHO, tas jau ir tikpat kā parakstīt sev nāves spriedumu. Ja par mani, tad patīk kad...

KAM būtu jānotiek lai jūs izdzēstos no OHO?
Tessa, nemaz neceri, esmu zilā, man patīk tikai vīrieši. Es tikai par to, pirms citu nozākāt par gadiem, apskatīties savu anketu. Un nevajag te tēlot, ka esi tāda skaistule/ kurai bildēs vai nu pakaļa,vai pakausi vai kājas/ savos 48, ka iepazīties kārie ar Tevi, rindā stāv. Drīzāk jau ceri uz vēstulēm ar jautājumu- cik tad patiesībā, vai uz jaunākiem par sevi. Nekautrējies, gan jau atradīsies,...

KAM būtu jānotiek lai jūs izdzēstos no OHO?
Ja par gadiem, tad nesaprotu, kāpēc melot savus gadus uz 80+ ir labi, bet uz 44 slikti. Pirms izteikt šādu kritiku, tad vispirms uz sevi jāpaskatās. Un sievietei, pārmest otrai ka šī iztaisās par jaunāku? Tā vien gribas teikt- nu kas tev par daļu. Bella- tā tikai es darītu. Protams ka lielākais vairums kā bijuši te, tā paliks mūžam.

Vai tie ir vīrieša vārda cienīgi?
10:38 Nepūlies. Es ne pirmajā, ne otrajā randiņā svešus džekus mājās nevedu. Neesmu ne tik drosmīga, ne bezatbildīga, ne izsalkusi.

KAM būtu jānotiek lai jūs izdzēstos no OHO?
Protams ka vājuma pazīme, tāpat kā komentāru dzēšana DG vai izmešana no IG. Bet visiem nervu sistēma nekad nebūs stabila. Mani tāpat kā B-pastiku, tādi sīkumi nesatrauc, jo apjēdzu, kur atrodos. Es 100% izdzēstos, kad uzrastos vīrietis, ar kuru dzīvojam kopā vai precēti. Tad man noteikti būtu daudz inteesantākas nodarbes par OHO.

Policijas darbinieks
Kā juta tas izsistais, ka izsit? Sajuta kņudoņu. Policija tamdēļ ir lai pārliecinātos, ka tam tur viss kārtībā. Nekādas sekas nebūs, jo policistiem, tāpat kā VID darbiniekiem ir tiesības ielūkoties dajebkur.

Vai tie ir vīrieša vārda cienīgi?
Ak nabaga pieticīgās ohojietes. Iedot seksu, pasūkāt svešam vecim pirmajā randiņā savā teritorijā, tas ir OK. Kā ta atteiksi, ja cilvēks gabalu braucis, 2 eiro benzīnam iztērējis. Bet plauktiņu pielikt šīs vientuļās sievietes mājā, tu ko, tā taču neklājas, mēs smalku ļaužu. "Uz randiņu bra ucu ar kabluku, iekšā instrumentu kastes", nē nē,ar prezervatīviem piekrautu kabluku, skrūvgrieznis tam...

Ko nozīmē šādi erotiski sapņi? Vai tam ir dziļāks zemteksts?
Sieviete ja redz pliku peni, tas ir krist negodā. Nekas labs. Arī pliku vīrieti redzēt nav labi. Bet svarīgi, kāda mēness diena/nakts/ bija, kad to nosapņoji, jo ne visi sapņi ir zīmīgi. Tas, ja pieejam šai lietai no nopietnās puses.

Vai tie ir vīrieša vārda cienīgi?
Nē, nu tiešām trakums. Vot ja uz seksu, tad pat 200 km nav tālu, bet skapīti salikt, tas neder. mani neizbrīna. Tā tas tiešām ir. Vīrieši kā bābas. Bet seksu par velti grib.

Vajag labu ārstu konsultācijai
Man tāda nelaba nojauta, ka runa ir vai nu par proktologu vai venerologu. Vai ne, vakuce?

Vāveru laizīšana.
Virtulim vairs neliet.

pēkšņs klusums - kā atteikums
Iespējams, ka uzradās kāds cits, ar kuru sarakste bija vēl interesantāka un dāma izdomāja, ka jābūt uzticīgai, tādēļ Tevi pameta. Bet varbūt viņai bija grūtības izlasīt nevietā saliktās mīkstinājuma zīmes, ja vēstules rakstīji tādā pat stilā, kā PA. Pamēģiniet balsī palasīt tessas tekstu. Kā rakstīts- bez garumzīmēm, ar ch. Ļoti jautri sanāk.

Mobilais telefons.
Ak apple ir no lētā gala? Nemaz nezināju. Domāju ka kaut kādi samsungi. Bet mūžu dzīvo, mūžu mācies. Es 300 par telefonu gan nemaksātu. Priekš kam. Un kad redzu, ka daži pat par 1000 nopirkuši, tad gribas pirkstu pie deniņiem pagrozīt.

Iepirkšanās ārzemju interneta veikalos - kā to dara?
220 gan neiesaku iepirkties. Nopirku smaržas, kuras no oriģināla ir ar milzu atšķirību.

Iesakiet
03:40 Laba atbilde.

Ateljē vai darbnīca Jelgavas rajonā
Raivis, Tev jau nekas, garu saīsināt var, bet man piemēram, džinsas vienmēr par īsu. Kā pārdevēja ar "kā jums palīdzēt", uzreiz pasaku-ļoti garām starām džīnas. Uzreiz atšujas. Un mazām žaketītēm mazāk drēbes vajag. Tas nekas ka stāvēs nepārdotas. Bet mēs novirzījāmies no tēmas, jo neesam no Jelgavas apriņķa.

Ēkas apsaimniekotājs
Kāpēc ne Rīgā? Vai tad pie mums cenas atšķiras no Londonas? Jaunie projekti, klusais centrs, tur cilvēki labprāt īrē par šādām naudiņām.

Kādu telefonu,tu negribētu pirkt?
Skārienjūtīgo.

Ēkas apsaimniekotājs
Kas tieši interesē, apsaimniekotājs vai mājas īpašnieks. Īpašnieku var gan jau ka pašvaldībā uzzināt.Tad meklēt tālāk. Varbūt tur nav nekāda apsaimniekotāja un pašiem, kuri tur dzīvo jāmazgā kāpņu telpa, jāpļauj zālīti pagalmā, jātīra sniegu. Koroč jāsaimnieko pašiem jeb jāalgo apkopēju un sētnieku :)

Ēkas apsaimniekotājs
Aga, kad grib pa lēto īrēt, tad nekas nav svarīgi, bet pēc kāda laika atjēdzas, sāk lasīt īres līgumu.Un prom iedami vēl atceras gan par dažādiem nodokļiem, gan VID, gan vēl viskaut ko.

Ko tev raksta un piedavā šeit vīrieši ?
Ilita, bišķi pagaidi, drīz rakstīs tikai 20 gadus vecāki. Mūsu gados 10 gados jaunāks ir v samij raz.

Kā dāmai pieklājīgi piedāvāt seksu?
man kaut kā liekas, ka bumpastiks taisās sievai ragus likt un tagad piesedzas, ka es jau neko, tas manam draugam. Zinām, zinām, te visi tā. Ko es tev vari pateikt. Krāj 400-500, gan jau kāda iedos.

teicot cenas pie mums kā Eiropā...
Jurij metr s kepkoj. Nu beidz te tēlot krievu un rakstīt it kā nepareizi. Nu neesam mēs tik dumji. Nemokies. Par tēmu. Nē, mēs netērējam. Mēs tikai nodokļus, elektrību,NĪŅ, benzīnu maksājam kā Eiropā, bet algas mums kā Gruzijā.

Ko tev raksta un piedavā šeit vīrieši ?
Uhtīīī, kāds te + un - birums. Piepe&co būs pieslēgusies vai? Bet atbildes labas. Piekrītu, ka nav redzēts tāds, kuram pat 5 cm neliktos paliels. Bet autoram ieteikums- anketā ieraksti, ka esi alfonss, gan jau kaut ko piedāvās arī tev.

Piekabes āķis
Es atradu labās puses durvju kabatiņā.

Ko tev raksta un piedavā šeit vīrieši ?
Man piedāvā aiziet uz teātri, aizbraukt ceļojumā uz Maldīvu salām. Ja piedāvā naktsklubu, atsaku, jo naktīs es guļu.

Vai sievietes profesija var mainīt vīrieša attieksmi?
Oficiante nav apkopēja. Nejauc.

Vai sievietes profesija var mainīt vīrieša attieksmi?
Nu liekuļi. Biznesmenim nospļauties, ka brūte apkopēja. Parādiet man tādu. Protams ka uzzinot, ko viņa dara, randiņi beigsies. Bet ja turpināsies, tad būs tikai seksam, nekam vairāk.

VID vajadzēs jaunu vadītāju!
"La* i zeme nospiež viņu un visus pārējos, kas kalpo **bagātniekiem un terorizē vienkāršo tautu." 15:27-----------es piekrītu šim. Jo reāli zinu, kad miljonu parādnieks gozējas Emirātos, bet pirmspensijas vecuma sieviete, kura pārdevusi tēva atgūto zemi, iekrīt milzu parādos, jo domāja, ka ir atbrīvota no ienākuma nodokļa, jo VID viņai konkrēti neatbildēja. Visādas svelpes un & noteikti saņems...

Vai tu jau šorīt saņēmi tulpi?
2018-03-08 23:22 Etomu stoliku boļše ņe nalivat. Jau galīgi apdzeries. Frenčs, ibio. Dzērājs parastais.

Dāvana uz poltiņņiku.
Agate, neej. Viņš slēpj anketu. Pati saproti, kas tur var atnākt. Vecs, neglīts jāklis.

Dāvana uz poltiņņiku.
Ja tikai draugs un vientuļš, var gumijas lelli. Vai apmaksāt santehniķi, lai līdz gultai ūdensvadu/ un krānu/ ievelk.

Nu tauta, kurā portala ir viss labak meģināt iepazīties?
Okromja otrapuse, vai ta vēl kādi ir? Kādreiz bija 69, laikam vairs nav. "Gribu" tak nav priekš iepazīšanās.

Cik tagad maksā zoba implants?
Lēti un labi nemēdz būt. Vai nu labi un dārgi, vai lēti un štruntīgi. Varbūt var izlīdzēties ar kronīti vai ko tur vēl, lai lētāk. Implanti taču tūkstošos maksā un Latvijā tos var tikai retais atļauties.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu