edding

Sieviete (50)
uzzināt vairāk par edding

106 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

No kādiem vīriem sievas bēg?
No dažādiem.

Vai daudziem skauž citu veiksme?
Izeja ir tikai viena. Sutkām sēžot iepazīšanās saitos, katrā trešajā teikumā it kā starp citu piebilst "a manējais", a es ar savējo", "eju vīram ēst gatavot" utt. Tad visi domās ka esi laimīgi precējusies un skaudīs. Patiesībā būs otrādi, bet neviens to nezinās.

Shiseido kotējas
No krēma vien nevar būt nekāds efekts. Citiem vārdiem sakot, tie nav nekādi brīnumlīdzekļi un ir pilnīgi vienalga, kāda firma, kāda cena. Svarīgi ir, ko ēd, kā atpūšas, kādā gaisā uzturas un + kosmetologa pakalpojumi. Labs krēms ir tas, kurš pašai patīk un cenai nav nozīmes nekādas. Tāpat kā zīmolam. Ja nu vienīgi pašapziņai, ka vari atļauties.

Pērkamais auto
Incanti, ko var jaunu nopirkt par 12000? Kaut kādu Korsu, ar 1 litra dzinēju? Vismaz servisā, kā man teica, jaunie lūztot tikpat bieži, cik 4-6 gadus vecie. Un garantija tikai skaitās garantija. Pamēģiniet vienreiz, tad zināsiet kā ir patiesībā. Maksāsi un kā vel. Vienīgais, kam piekrītu, ka no spidometra varētu būt pazuduši kādi 100 000 km, jo cik skatos vācu auto sludinājumus, mazāk par 150...

Šķiršanās
Vēlies iesniegt šķiršanās pieprasījumu un neiet uz tiesu? Kāpēc? Ja vīrs nenāks uz tiesas sēdēm, tad lai arī ne ar 1. reizi, bet izšķirs. Nekādu baiso iemeslu nevajag izdomāt, jo nevienu nevar ar varu piespiest dzīvot kopā.

Apavu izmērs?
Es domāju, ka tikai man šādas dīvainas izmaiņas izmēros notikušas. Interesantākais ir tas, ka kājas mums paliek lielākas, nevis mazākas. Bet paši augumā sarūkam. Laikam no augšas viss šļūk uz leju un tur arī paliek :)

Vai te daudz labas "mantas´ uz izķeršanu?Vai krāmi pārklājušies ar putekļiem?
Tiešām, citi nepatīk, bet šis šķiet tā neko?? Par citiem taču tu neizteicies. Es uzskatu, ja pietiek drosmes pateikt "a", tad sakod zobus un izturi līdz galam. Ja nav dukas, var elementāri neizteikties.

Vai te daudz labas "mantas´ uz izķeršanu?Vai krāmi pārklājušies ar putekļiem?
Dikti nepatīk apaļīgi vīrieši...Nekā personīga:) Kā nekā personīga. Tieši personīgi te ir aizrādīts un nevajag tēlot labāku, nekā esi.Ja saki, tad esi drosmīga un neizlokies.Tāpat Tevi neviens neatpazīs un pa seju nesados. nerausties. Esi varonīga līdz galam.

Azaidiņš
Protams. Man pagalmā ir elementāra malkas plīts. Speciāli katliņi, kuros gatavojam Pavisam cits smeķis. Pat cepti kartupeļi garšo savādāk.

Kur iegādāties zoli kā UGG zābakiem?
Rokdarbu veikalos. Birznieka Upīša ielā, man šķiet ir bodīte. Ja par Rīgu. Madonā nav.

Moderatori-Dieva vieta!
Jā, ej uz SPAMu, tur var dirsties, cik gribi.

un kas ir varda briviba?
Tieši par rupjībām un nirgāšanos te nebano. Bano, ja uzmini kādam uz astes.

Mēnessērdzība
Pirmo reizi dzirdu, ka kāds publiski atzīst- esmu slims.

Vai ir iespējams glābt vīrieti no afēristes?
Kas viņš ir? Etiopietis vai no Nigērijas?

Kā pasaukt viesmīli restorānā? Un kā ar dzeramnaudu, ja maksā ar karti?
Patika asenizatora viedoklis. Es parasti atstāju, ja restorānā, jo domāju, ka nabagam nevajag tādas iestādes apmeklēt, jāiet uz ēdnīcu, tur tējasnauda nav jādod. Kā uzzināt, vai tējas nauda ierēķināta? Var apskatīties čeku un tur izlasīt, ir vai nav.

Transa tehnikas. Regresīvā hipnoze.
Man šķiet nesaprotami, kā vesels cilvēks var ļaut iejaukties viņa psihē. Tagad tik daudz visādu zombētāju kursu un atrodas, kas pavelkas. Pat naudu maksā.

Ko darīt, ja notārs negrib strādāt pie lietas, velk laiku?
Mela. Cits notārs par velti, pa telefonu nekonsultēs. Viņš pat klausuli nepacels. To darīs notāra palīgs.

Dienas humors jeb OHO PA misija
Tessa, teikšu kā ir, negaidīju tādu objektivitāti. Paldies. Coldlands. Ne katrs piekrīt, ka te ir iepazīšanās vai izklaides/ seksa/ saits. Ir tādi, kuri domā, ka te ir bezmaksas autoserviss, google, poliklīnika.

Dienas humors jeb OHO PA misija
13.01 Sapņu tulku gan vajag atstāt. Par maksu vai bez, bet vajadzētu ļaut redzēt, kas saliek plusu kvantumus piepjveida personām. Dzīvo dzeju var likvidēt. Tur pāris "ģēniji" apņirdz visus pārējos. Jautājums, cik ta tiem ģēnijiem dzejas grāmatu izdots. IG jārevidē, Foto albumi arī,visas bildes, ka vecākas par gadu, jāizmet. Par maksāšanu. Jā, dažreiz pirku pakalpojumus, bet kad sāka banot,...

Dienas humors jeb OHO PA misija
Cerēsim, ka pēc nesen notikušās oblavas, kad gandrīz visi aktīvākie niki ir bloķēti, komentēt gribētāji aizies uz sadaļu SPAms. Baz, es gan domāju, ka viegli atšķirt " kura tēma ir reāli vajadzīga, bet kura - jo garlaicīgi,". Piemēram pēdējās Melas tēmas. Tur skaidri redzams, ka dots uzdevums uzturēt pie dzīvības PA, jo 50% nobloķēti, pārējie baidās komentēt, ka netiek zem āmura.

Bardaks galvā - bardaks izklāstā ?
Pilnīgi piekrītu. Palagu autori izsauc ne tikai riebumu, bet arī šaubas par viņu psihisko veselību. Un ja vēl sāk citiem diagnozes uzstādīt.... Arī par tiem, kuri raksta bez garumzīmēm, bet citus kritizē. Arī par tiem, kuri te uzdod juceklīgus jautājumus un gaida sakarīgas atbildes, parauj uz smīnu.

Izmērs, intelekts, attiecības....
Ir redzēti gudri vīrieši ar labiem izmēriem. Tiem, kuriem maziņš, bet galva strādā, vajag atrast to, kura apgalvo, ka izmēram nav nozīmes. Vai frigīdu.

autokursi senjoriem
Iespējams, ka domāti seniori, ne senjori. Ja izies ārsta komisiju, ja spēs nolikt eksāmenus- braukšanu un teoriju, tiesības dos.

Kā Jums patīk šis jaunais politiķis...!?
Labāk šito, nekā Dūklavu un pārējos.

Rezervistu apmacibas.
Es nepieteiktos.

Ko darīt ja gribas ar kādu iepazīties,bet ir baigais slinkums to darīt!
Elementāri. Nosper kaut kur melnmatainu dienvidnieču bildes, ielādē anketā, atzīmē, ka esi precējusies, tad DG sāc gaudot, kādi tev seksa piedāvājumi, ka vari savas biksītes parādīt, pievieno arī to bilžuku. Ja tas nelīdz, veido jaunus ierakstus DG. Tipa tās vecās ir stulbas, bet lūk mēs, tās mulates, esam tik gudras, tik superīgas. Jā, mums atvaļinājums tūlīt būs, apceļosim pasauli/ pats...

Kā rīkoties, ja nepatīc drauga mātei?
Mailij, kā tu vari zināt, ka ar to čali viņa līdz mūža galam būtu laimīga? Tikai tādēļ, ka bagāts.Ja tā spried, tad lai būtu.

Kā rīkoties, ja nepatīc drauga mātei?
Parasti mātes intuitīvi jūt, kas bērnam der, kas nē. Cik dzīvē novērots, tad tur, kur māte negribēja, nekas jēdzīgs arī nesanāca. Bet bilde jā, šī noteikti ir autores. Te daudz tādu vilinošu skaistuļu, kurām it kā esot nopietni čaļi. Jā, mums ļoti skauž. Tiešām.

Pušapiņš
Lai citi redzētu, kādu brendu uzvilkusi, nevajag nogriezt birkas. Izkarināt un iet lēnām, lai citi var izlasīt.

Pušapiņš
Apakšveļas rādīšana zem caurspīdīga topa ir bezgaumīgi.

Ko jūs zināt vai domājat par šizoīdo psihotipu?
burleska. Tav ieteikums par stāstīšanu ir jocīgs. Šizofrēniķi taču neapzinās, ka viņi ir slimi. Viss, ko dara, ko saka, viņiem šķiet, ka ir normāli. Man 1 rads bija apprecējis šādu slimnieci. Visādi gāja, viņa pat stāstīja, ka ir mīļākais. Kad vīrs nomira, visu naudu iztērēja pāris mēnešos. Arī viņu dēls mantoja šos gēnus. Kā ir ar tiem 2 mazbērniem, nevar zināt. Meitene bija apaļa teicamniece...

Dzīvoklī deklarētas firmas bankrots
00:48 Nemaz tik viegli nevar izdeklarēt. Viņi prasa pierādīt, ka deklarētā persona tur nedzīvo un prasa adresi, kur šie dzīvo. Ja saki, ka nezini, tad uz tavu adresi atnāks ierakstīta vēstule tiem deklarētajiem, par cik viņu tur nav, vēstule aizies atpakaļ, un tikai pēc kāda laika viltus īrniekus izdeklarēs.

Ko sieva/draudzene nav gatava darīt, bet dara, piedāvā mīļākā?:)
Ja sieva vai draudzene mētājas pa iepazīšanās saitiem, tad viņu džekiem ir svēts pienākums laist pa kreisi.

Ko jūs zināt vai domājat par šizoīdo psihotipu?
Tai dāmai iesaki labāk ar slimu nepīties, jo šizofrēnija vienmēr progresē. "Stika,nez..kā tas čalis Tevi piecieš",..... tiešām domā, ka piecieš?

Ko sieva/draudzene nav gatava darīt, bet dara, piedāvā mīļākā?:)
Varianti varētu būt. Galvenais, protams ka ir tāda šķira- staiguļi. Var mainīt sievas, vienalga vazāsies apkārt. Tad vēl brīvais laiks darbā. Šēž džeks gribu vai oho, sarakstās ot nekuj delat, vārds pa vārdam, un pusdienlaikā uz tuvāko mežiņu, jeb ja dāmai smukāka bilde, uz viesnīcu. Pie konvejiera strādājošais, protams tā nevar, bet menedžerīši un citi klerkiņi, mierīgi. Vēl, ļoti iespējams,...

Dzīvoklī deklarētas firmas bankrots
Ja tikai deklarēta, tad nav nekāda sakara, jo LV ir tik dīvains likums, ka bez īpašnieka ziņas jebkurš var deklarēties tavā īpašumā. Vai kādā citā valstī tā varētu?

Ergonomisks matracis sunim
Sašuj no auduma maisu un iekšā liec sienu vai sausus salmus. Būs ļoti ergonomiski. Pildījumu reizi mēnesī maina.

vai tie, kam oha anketā 60, ir sex aktīvi?
19:45 tieši otrādi, ja meklē krietni jaunāku, tad aparāts ir čupā, vajag ko jaudīgu iedvesmai.

Vakara plāns
Kurt69/ tas tavs vecums reģistrējoties vai dzimšanas gads 69?/ Protams, ka nav. 1.Aiziet uz klubu 2.Aiziet uz koncertu, izstādi 3.Vienkārši pastaigāties kopā 4.Aizbraukt pie dabas/jūras 5. Pasēdēt un papļāpāt kafejnīcā/krogā 6.Parunāt pa telefonu 7.Nodarboties ar seksu 8.Aizbraukt/uzaicināt ciemos 9.cits variants (komentārā) Tikai septītajā pozīcijā obligāti. Visās pārējās...

Kāpec daudzi dar kas pasam nepatik?
Elementāri. Ir daži, kurus xui po svetu vodit. Viņus var kaut nosist, tāpat laidīs pa kreisi. Varētu es šo to par šo tēmu pastāstīt, bet kāda jēga.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu