edding

Sieviete (50)
uzzināt vairāk par edding

289 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Cik maksās eļļu un filtru mainīšana
Kāda starpība, cik. Es saprastu, ka opeļa īpašnieks to jautātu, bet Mersedesa?.......

Vai var dzīvot ar nemīlamu vai tādu kas tevi nemīl?
Kā skolnieki, mīlestība, nemīlestība. Pupu mizas.Galvenais, lai tas cilvēks patīk. Apprecas aiz lielās mīlas un skat, pilns OHO ar precētiem jaunekļiem, kuri caurām dienām meklē, kur nodrāsties. Kāpēc precējās, nav skaidrs, jo neticu, ka pirms kāzām seksa nebija un nezināja, ka šī kā baļķis, vai minetēt neprot. Tādēļ-1. Patikšana. 2.Aprēķins. Usjo.

izvēles
Visu naudu noēst paglupi. Tāpat kā dzīvot švakā dzīvoklī un pirkt dārgu auto, kura cena pēc gadiem 5 būs nekāda.

Sekss ar jaunāku vīrieti? 18-30 robēžās!
Manos gados gribēt vecāku būtu stulbi. Tādēļ jā, tikai jaunāki.

Sievietes, uzmanieties!
Un tagad padomājiet, kādēļ šī tēma izsaukusi tik daudz komentāru. Piepe aš pa 4 lāgi palagus sarakstījusi. /Piep, mācies izteikties kodolīgāk/ Tesiņ, neaiztiek te neviena Laskoviju. Agrāk vienādiņ jozi piesauci, tagad laskoviju :) 20;20 Gunitaa, piepe netēlo, viņa tiešām tāda ir. Maukelson. Tu nedabūsi, jo viena te no 100 nikiem blamē tevi. 2018-06-13 14:10 Kas nosodāms, ka negribēja būt...

Kas labāk-vecs mersedess vai jauns fords? Naudas ir tik, cik ir.
Vecu var pirkt tikai Opel vai škodu, tiem vismaz remonti lētāki, ja kas, bet ja vecam mersim ievajadzēsies/ un garantijas nav, ka kas neatgadīsies/, tad jutīsi starpību. Es par to naudu kas ir, skatītos ko jaunāku.

Sievietes ka jums ar ir velme citreiz paskatities porno .?
Sievietēm skatīties ir mazāk kaitīgi, nekā vīriešiem. Viņi tur kaut ko ierauga, un gribas dzīvē pamēģināt. Cik stulbi tas no malas izskatās. Kā var nesaprast, ka filmētājiem ir viskautkādi triki jāizdomā, lai tu skatītos nākamo. Un ka nekas tur nav pa īstam.

Kur Rīgā pirkt sīpolus?
Ak tu par maksimu? Viņi pērk optom 30 tonnas. Pārdevējs no laimes, ka tik daudz, atdod par 8 centiem.

Vai esat FB ievérojuši Valentīnu Jeremejevu?
Neesam. Un fezbukā vispār neesam. A kas?

Tāda garlaicība, ka kaut kājā iešaut, nav pat ar ko parunāt, vai pašnāvība varētu ko mainīt?i
ja 38 gados ir neprecējies, tad vai nu kājā jāšauj, vai jāprasa lai izkastrē.

~ Cik bieži vīrietim var uzdot šo jautājumu?
Liecies mierā. kam te jautāt? Te taču visas kā viena ir mīļotas un mīlētas, viņas uz rokām nēsā un katru puteklīti momentā nopūš, ja tāds parādās. Vienas laimes lutekles, katrai ir vismaz viens, kurš bezgalīgi mīl un katru dienu saka :"Kā es tevi mīlu, pat iedomāties nespēj". Un tā 365 reizes gadā, kā minimums. Kā tu vēl pa vidu tik stulbu jautājumu- vai tumani mīli, uzdosi? Kaņešna ka mīl, kā...

Ne jaunībā...
Ja kauns no saviem gadiem, tad ieraksta, ka 88. Divdesmit septiņgadīgs taču neraksta, ka viņam 87. Autorei arī iepazīties noteikti traucē nepareizi cipari anketā. Nevajag pārcensties.

Ne jaunībā...
ir tomēr starpība, šādu jautājumu uzdod 40 gadīga sieviete vai 87 gadīga. Tādēļ vismaz es apskatos anketu, kurš uzdevis jautājumu. Runājot ne velti cilvēki skatās acīs.

Miljonāru jaunā raža
Kaut kas tai mūsu nabadzīgajā valstī ar atalgojumu dažiem nav riktīgi. Beidzot atjēgušies par maksātnespējas likvidatoru algām, kuras ir miljonos. Varbūt arī advokātiem pēc gadiem 30 ķersies klāt

veidot attiecibas ja Tev ir pari 60
Nav nosodāmi. Galvenais, atrast večuku ar kuru neriebjas likties gultā.

Bļaušana - darba stils vai raksturs?
Tas viņai no nedabūšanas. Bet var būt arī no neprofesionalitātes. Bet varbūt abi.

Ne jaunībā...
Kā paveicas. Var spraunu večuku, var 30 gadīgu, precētu jāklīti, var izbijušu cietumnieku, var labu atraitni,kurš katru dienu atcerēsies savu bijušo, var šķirteni- dzērāju. Viskautko var.

Ātrs internets un tv?
LTC ir milzīgs sūds. Kad skaties piedāvājumus, tavā adresē it kā viskautko var pieslēgt. Kā reāli piesaki/ it sevišķi, ja akciju laikā/, tad izrādās, ka nevar. Un seko 3 dažādi iemesli, kāpēc it kā nevar. Mans secinājums- ja dzīvo 70 dzīvokļu mājā, būs, ja privātmājā, tad nē.

Pakalpojumi
nabaks, cerēja ka varēs ar seksu nopelnīt, bet nekā, te nevienai to nevajag. Tikai rozetes, ventilatorus un jumtus labot. Nāksies vien strādāt.

Liela atšķirība augumos
Man gan nepatīk tie 190 un +. Vislabāk, ja mana auguma.

Sievietes ko domajat par skvirtu?
Jā, Laskovi, gudrs puika. Autor, mēs neko nedomājam, tikai skvirtojam, ja vajag.

Kādas sievietes vīriešiem labāk patīk?
Torpedo-23:11. Kā citādi, ja grib uz pusi jaunāku. Appreci bik vecāku, viņa tevi uz rokām nēsās, katru puteklīti nopūtīs, no acīm nolasīs jebkuru vēlmi. Dzīvē tā iekārtots, ka visu nevar. Vai nu, vai nu.

Kādas sievietes vīriešiem labāk patīk?
Bagātas.

Svaigas veesmas
ja tessa butu gudraka, zinatu atskiribu starp kost un favorits. izzidi no pirksta?

Vai meklēt?
Es meklētu. Kā būs tālāk, to laiks un viņu reakcija rādītu.

Ko veči seksa dēļ gatavi pieciest?
Ka tavu mā muķi! Atrakstīj man puika,/c/- man vienai tas iesākums liekas baigi pazīstams stila ziņā? Nu atgādina sēni, kaut izstiepies. Jeb autorei šķiet, ka topiks tāds dikten humorīgs sanācis?

Svaigas veesmas
Uhh cik neinteresantā topā sakomentējuši, nav varējuši atturēties. Palasīju pēdējos .Arī gribas komentus pakomentēt. Kā bez tā. Margrieta, kā es Tev piekrītu. a tessai, skatos, jauns favorits, jozis ar torpedi pamesti. nepastaviga damocka, odnako.

Svaigas veesmas
Tik garus texstus nelasu, kā ievadā. Bet Espartevi izlasīju. Zini ko vēl var? Naudu. Ceļmalās, Lienes ielā un gan jau ka vēl citur ir pulka iespēju. Bijusi tik jums nauda.

Olas sāp!!
Tessa, kur tu izvērstos, ja šitās dumas tantes izdzestu. A tagad visiem uzreiz skaidrs, ka tessa ir mazliet gudraka par to UDS skarto.

Par putniem
Tā turpināt!!! Te ir iespēja gudriem cilvēkiem izteikties, parādīt cik viņi gudri, izšaut ol.., tfu, žulti, nolādēt, parādīt virzienus. Pārējie izlasa un iet garām,Izcilie gudro skaistas tēmas, ar kurām pārsteigs. Kaut kad. Nākotnē. Kad uzceps kādu interesantu niku. Un tad parādīs te visiem kuskinu matj.

Kur tetovēšana nesāp?
Kaut kur lasīju, ka tetovējumus sev taisa tie, kuriem šķiet, ka viņiem par maz pievērš uzmanību, ka viņi ir nenovērtēti vai nesaprasti. Tad tetovējums esot kā kliedziens, sak re ku es esmu. Ja paskatās vēsturē, kas tetovējās- džungļu iemītnieki un cietumnieki. Ar zemu, vai vispār bez kaut kādas izglītības, primitīvi cilvēki. Es tam baram negribētu pievienoties. Bet ja vēlme nepārvarama, tas...

Cik lieli avantūristi spējat būt ?
Es laikam tomēr nogaidītu, kamēr šis uz LV atbrauc, satiktos neitrālā teritorijā. Kas zina, varbūt tur kāds sadists maskējas. Tagad tādi laiki, ka neko nevar zināt. Bet daudz kas atkarājas no gribuļa stipruma.

kad beidzot...
Nevaram zināt, ko tieši rakstīji. Bet lai es dzēstu savā dienasgrāmatā komentārus?! Priekš kam? Kādā veidā varētu mani skart kaut kādi komentāri? Ignors un viss.Tur komentētājs parāda sevi, man kāds sakars būtu ar to. Bet ir vārguļi, ar vārgiem nerviem.

Slāņi
Bet loģiski ka vajag no vienas kārtas. Tas taču gadu simteņos pierādīts un veiksmīgi izņēmumi gadās ļoti reti.

Kas ir trakākais, ko vari izdarīt?
Kāpēc lai darītu ko traku? Vienīgi, ja uznāk prāta aptumšusm vai driģenes saēdas. Bet citādi, piekrītu marmora Karalienei 10:14

kad beidzot...
Kurā vietā? Uzgleznoji pornu un neļāva izstādē likt?

Kāpēc salīdzinoši jaunas sievietes izskatās pēc omēm?
Nav noslēpums, ka daudzām nav vīru, ir tikai kaut kādi piegulētāji, tad vēl ļoti daudzi jauni vīrieši stipri dzer, maz pelna, mājās neko nedara, nepalīdz sievai, naudas maz, jo algas, it sevišķi provincē, ir smieklīgi mazas, drēbes no humpalām, labai kosmētikai un ēdienam līdzekļu nav. Kā lai pie tādiem apstākļiem labi izskatās. Mans padoms būtu jaunietēm nesteigties uzsākt kopdzīvi, un...

Kā izbeigt stāvokli pusvesels-pusslims
Kaut kur lasīju, ka klepus bez pamata var būt onkoloģijas problēmu dēļ. Man šķiet muļķīgi- pie ārstiem nesūties. Stipri šaubos, ka OHO labāk par ārstiem zina un visādi tur Ying jang arī ir muļķības. Zaudē laiku un beigās atjēdzas pēdējā stadijā. Tas pats par medikamentu lietošanu bez ārsta ieteikuma. Ja nepatīk 1 ārsts, var taču griezties pie cita.

Tāpēc PA daudziem/daudzām daudz profiļu
Ne tikai komentāru ierobežotā skaita dēļ un vēlmes parunāties ar sevi, uzsist sev uz pleca, sak, hi cik gudra, vēl var komentāros noirst tos, kuri nepiekrīt viedoklim, salasīties barā un DG mesties noriet to, kurš trāpīgi izteicies pret, var komentāros būt nikna un žultaina, noteikt diagnozes, norādīt kur iet, ko darīt, bet otrā profīlā mīļi smaidīt un radīt iespaidu, ka esi mīļa princesīte. Oi,...

kas kruče : jauns un dargāks, bet "fuflo", vai vecāks un letāks, bet prestīžā ?
18:37 un no īpašnieka krāniņa īsuma.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu