edding

Sieviete (51)
uzzināt vairāk par edding

113 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Autoskolas instruktora maiņa
Galvenais, lai būtu nauda ko samaksāt. Nevienam taču neinteresē, kas tev mācīja braukt. Vajag tikai to noteikto minimumu nobraukt. Jo instruktoram laikam jāapstiprina, ka kaut cik jēdz no braukšanas un vari iet uz eksāmenu.

Vai vakaros var mest ārā miskasti?
Dzirdēts ir, bet vai taisnība, nezinu. Aizsien maisiņu un sirdsmieram, nogaidi līdz rītam. :)

Nopirku dzivokli bet bijusie irnieki neiet ara...
ja nau iresliguma tad var ar kaju pa dirsu var saukt policiju var aclekt elektribu var nomainit aclegas dajebko. ja ir ires ligums, tad lidz liguma beigam nko un ja ires liguma nau noradic datums tad vini tur varestu dzivot lidz muza beigam.

"...nevaru atrast pastāvīgu darbu." (c)
uz to #14:10 Tas būtu brīnums, ja tu atbildētu.Jo. Ko var atbildēt uz manu piezīmi, ka diez vai no lidostas, bez citu palīdzības, tanī pat dienā atradi īres dzīvokli un darbu Skotijā. Otrs. Ja tu tik apsviedīga, kādiem itkā jābūt visiem, aizpēries uz UK, bet neatradi darbu LV, kā iesaki citiem. Treškārt. Vai spētu izdzīvot ar 200-350 € aldziņu. Tev elementāri nav ko teikt. Vienīgais ko...

"...nevaru atrast pastāvīgu darbu." (c)
Tagad man nav saprotams, ko tu tāda čaklīte, ja nemaldos pēc profesijas krāsotāja, nepaliki LV, bet aizplēsi uz UK? Un visu ģimeni līdzi parāvi? Ko dotu pagarinātais bezdarbnieka statuss? Te nav UK, kur pabalstus saņem arī pēc pirmajiem 9 mēnešiem. Te tas paredz tikai atzīmēšanos noteiktos datumos/ lai neizdomā aizšaut uz citu valsti pa to laiku pahaltūrēt/. Tu neesi lietas kursā par algām...

"...nevaru atrast pastāvīgu darbu." (c)
Uz to #11;47 ieteikumu: Ne tu mani taisīji, ne tu mani regulēsi. Lasu un lasīšu ko gribēšu, bet tu parasti izcelies ar tēmām, kurās jaušama vīzdegunība. Interesanti, kādas atbildes tu ceri sagaidīt? Vai cik tu gudra, ka atsaki palīdzēt, jeb otrs variants, jā palīdzi, kaut redzams, ka nepalīdzēsi. Īsāk sakot, neuzdod glupus jautājumus, nesaņemsi glupas atbildes. Tām, kuras baidās apskatīt...

"...nevaru atrast pastāvīgu darbu." (c)
Mans ieteikums būtu 1- beigt aprunāt citus. Tam ir domātas citas vietne.

Diētas liekā svara nomešanai un ķermeņa tauku sadedzināšanai.
Ja Tev interesē diētas, ieej googlē un atrodi sev piemērotāko. Piepe, tu esi aizmirsusi samaksāt par neredzamību, Tevi var redzēt, ka esi onlainā.

Kādu auto iesakāt sievietei?
Ja sacēļas šāds jautājums- ne BMW ne Audi, jo tās ir vienas no dārgākajām apkopē. 2,0 l ir pilnīgi pietiekami. Tad jāapskatās kontā, kādu summu var atļauties un apskatīt autodīleru cenu lapas. Ja nesanāk tur, uz ss.com vai līdzīgu lapu. Princips, jo jaunāka, jo lielākas cerības, ka ilgāku laiku iztiksi bez lieliem ieguldījumiem.

stāvvieta pie mājas
Varbūt vajag ieviest likumu, daudzdzīvokļu mājās mītošajām ģimenēm drīkst būt tikai 1 mašīna. Tas līdz laikam, kad pašvaldība izdomās, kur likt pārējās.:)

stāvvieta pie mājas
10:42 Trotuāri gājējiem, bet kur likt auto? Varbūt suņu pie....stos zālājus varētu pielāgot. Jēgas no tādiem zaļumiem tāpat nav. Nesaku, ka visus pagalmus jānoasfaltē, bet loģisku risinājumu jāmeklē. Arī 6-8 m plati trotuāri nav nepieciešami.

Vai vīrietis bez seksa būtu gatavs saimniecības darbiem?
17:46- pilnīgi piekrītu visam.

Nodoklis no kapitāla pieauguma, ir kādi attaisnotie izdevumi ?
Palabošu. IIN nav jāmaksā, ja īpašumā ir vairāk nekā 60 mēnešus un vismaz 12 mēnešus šajā periodā līdz pārdošanas dienai* ir deklarētā dzīvesvieta. Ja ir vēl kāds īpašums, kaut vai 5 m2 zemes, usjo, jau jāmaksā. Tad tikai ārsta čekus nomīnusos no pirkšanas un tagad pārdošanas cenu starpības nodokļa. https://www.vid.gov.lv/lv/ienakuma-nodoklis-no-kapitala-pieauguma

Nodokļa, nodevas un naudas soda maksājums e-csdd - par ko?
Piezvani un pajautā, jo iespējams, ka arī 1 eiro var iespaidot klasi, pērkot OCTA.

Krūtis
Es taču teicu, ka te tik bagātu nav. Krūšu palielināšana ar implantiem- € 3580 Krūšu palielināšana ar taukaudiem- € 4600 Krūšu palielināšana ar taukaudiem un reģeneratīvajām šūnām- € 5900. Kurai te būtu tāda nauda. Še visām patīk savas. Ja kas, ir pušapiņi un līdzīgi papildlīdzekļi. Un vīriešiem patīkot tikai dabīgas. Tad kādēļ izdot tādu naudu?

Krūtis
Piepe, par krāniņiem lūdzu uz citu grupu- pie santehniķiem. Nepiesārņo PA.

Nodoklis no kapitāla pieauguma, ir kādi attaisnotie izdevumi ?
Ja tas ir tavs vienīgais īpašums pēdējo 5 gadu laikā, kurā cik tur pēdējos mēnešus biji deklarēts, tad mīnuso pirkšanas-pārdošanas starpību.Un vēl kā attaisnotais izdevums būs čeki par ārstu apmeklējumiem. Pārējie , ZG un citi, diez vai tiks pieņemti.

Krūtis
Te tik bagātu nav. Iztiek ar savējam. Tieši tāpēc ir kategoriski pret plastiskajām operācijām. Iztiek kā ir, nošļukušām, grumbainas. Dabiskas. Vīriešiem /vismaz OHO/ tādas patīkot labāk. Jūsu vēlmes sakrīt ar mūsu iespējam.

IIN no īres
Vai nebija tā, ka NĪN var atskaitīt tikai tad, ja maksā IIN 23, vai cik tur %, t.i. lielāko nodokli, ne 10% ??

IIN no īres
es pat teiktu, ka ne tikai. Ja Tev īrnieks maksās par patērēto elektrību, arī no šīs summas jāveic atskaitījumi VIDam, vai kam, kas tos IIN saņem. Savukārt paļaujoties uz īrnieku, ka viņš regulāri maksās par elektrību arī riskanti, jo FB un grupa čornij spisok arendatorov, kur katru dienu papildinās ar īrnieku uzvārdiem, kuri nemaksā īŗi, iekrāj parādus par komunālajiem pakalpojumiem, it sevišķi,...

Vai piekritat sim paustajam?
Es tam sihalogam pilnībā piekrītu. Te dažreiz gadās jautājumi, tipa- ko man darīt, ja pēc randiņa viņš man vairs nezvana. Kā ko, gaidīt pie podejezda, vaktēt pie darbavietas, gaudot instagramā, tviterī, draugos, adnaklasņikos un vēl visur kur, klusi cerot, ka viņš ir tikai slims, ka ir pazaudējis tavu nummuru utt.

Īres līgums
Es nez kādēļ sapratu, ka mūsu Jurijs jautā kā izīrētājs. Jaunajā īres līguma paraugā grib ieviest punktu, ka līgumu jāslēdz uz gadu. Vēl gan jaunais Īres likums nav pieņemts. Pagaidām domāju, ka tā arī var ierakstīt, īres maksa var tikt paaugstināta, mainoties situācijai īres tirgu. Vai kaut kā līdzīgi.

Vai esat gatavi sākt visu no 0? Es par nopientām attiecībām,kopdzīvi.....
Personīgi es, nē. Bet diez vai tas kādam interesē. Vajadzības gadījumā var izlikties, ka esi precēts, stāstīt, tipa a manējā to, manējais šito.:)

Dzīvokļu cenas
Es arī nesaprotu, kas tos dzīvokļus pirks pirks. Rīgā varbūt, bet kaut kādās Salienās un vēl xz kur, to galīgi nesaprotu. Ne tur skolu, ne veikalu, ne darba, nekā.Izvadāt bērnus uz skolu, uz pulciņiem, bez mašīnas katram ģimenes loceklim nekādīgi. Saprastu, ja cena tiem dzīvokļiem būtu zema, bet nē, Rīgas līmenī. Cik viņiem naudas tikai benzīnam aizies, par pārējo nemaz nerunājot. Malkas plīts...

Meklēju sievieti nopietnām attiecībām..Cik reāli tas ir iespējams?
Reāli, ja nemeklē 20 gadus jaunāku un ar modeles parametriem, ja pats ieskatās spogulī un novērtē situāciju.

Kurš jūsuprāt ir vissjocīgākais krievijas aktieris ?
Tas mudaks, no Interni. Aizmirsu kā viņu sauc, tagad reklāmās piedalās.

Karstā ziņa - Nila vietā Baiba....
Šitā piekrāpt ebrejus un krievus, kuri savācās piketā un bija gatavi galvu nolikt par Nilu. A tagad sanāk, par Baibu. Tanti, kura nezina kur atrodas, ko dara un kas viņa vispār ir.

Karstā ziņa - Nila vietā Baiba....
Es domāju, ka Nils jau pietiekami sazadzies, tagad jūt, ka var atņemt. Tādēļ laižas lapās. Viņam un Rīgai, visu diktē Maskava. Ne velti to žīdu Amerika vietā ielika.

Iepazīšanās portālu krāpnieciska darbība
Lusila, es tikai nesaprotu, kur autoram sāp, kad lasa PUBLISKAI apskatei ievietotu tekstu. Baidies-neliec. Vismaz man ir tā, ka izlasu tēmu, apskatu autoru, lasu tālāk komentārus un gribas zināt, ko citi par to visu. Kāpēc ne? Bet tikai komentārus izlasīt nav iespējams. Man pat prātā nav ienācis pētīt, cik reizes kurš manu DG apskatījis. Patiesībā vajadzētu būt otrādi, priecāties, ka lasa un...

Iepazīšanās portālu krāpnieciska darbība
Neesmu ne flirtos ne kisās bijusi, tādēļ nezinu, kā tur ir. Bet par pakalpojumu pircējiem tiešām nirdziens nāk. Jāzina ne tikai kas anketu apskatīja, bet pat arhivē, cik reizes kurš lasījis viņas dienasgrāmatu. Nabadzīte nesaprot, ka ne jau dg interesē, bet gan citu komenti. Kā kāds klāt pienāk, tā diemžēl tā grjobannā dienene jāver vaļā. Vai vēl, pasūta statistiku un brēc pa visu OHO, ka viņas...

Ārstnieniecības augu receptes
InJanis, Visu jādara savlaicīgi. Citādi var sanākt kā Arnoldam, gribēšana uzradās, bet varēšanas vairs nav.

Erots 2019
11:00 Jā, staigā uz Erotiem, iepriecina savus vīrus un mīļākos. Izmēģina plašo piedāvājumu, dažreiz diemžēl konstatē, ka rotaļlietām apšaubāma kvalitāte. Bet ko var gribēt, ja ražots Ķīnā? Tikai pāriet pie dzīviem vīriešiem. Augstas kvalitātes, kuri nebrīnās ieraugot tantuku Erotā.

Kāda ir pieredze veselības iestādē Bruņinieku 49
Arnold. Met mieru. Kam Tev liekas problēmas.

Kas ir tik iipashs Latvijas sievietees?
To vajadzētu jautāt āra zemju vīriešiem. Mēs paši varam sevi slavēt cik grib, bet atbilde nebūs objektīva. Džeki bārā pie stoikas varētu ārzemniekus, it kā starp citu, paintervēt. Tad zinātu precīzi.

Erots 2019
Cik dīvaini, ka tieši vīrieši ir skeptiski pret Erotu. Vai tad tie nav viņi, kuri katru nakti vēlas dažādību, ekstra piedāvājumus no sievām. Vai tie nav viņi, kuri nesaņemot regulāros pārsteigumus, mētājas pa iepazīšanās saitiem seksa meklējumos ar piebildi, ka ģimenē rutīna, nekā jauna, interesanta. Aizvestu savu sievieti uz izstādi, varbūt piemeklētu ko derīgu, nevajadzētu pirmajā randiņā...

Kā rīkoties, ja nav apkures?
dardedze. Ja vaina atrodas pagrabā, tad ar kādām tiesībām tu sistu izīrētāju. Skaļi plātīties ir vareni, bet pieslēgt smadzenes un apjēgt, ka jāsoda vainīgo, nevis to, kurš tur neko nevar līdzēt un nav ne pie kā vainīgs, pagrūti. Kaut kādi ČP atgadās visā pasaulē katru dienu. Tad jau arī auto tirgotājus jāsāk sist, ja salūzt kas mašīnā. Es šinī situācijā grieztos pie apsaimniekotāja un paralēli...

Par izvirtuļiem.
Dažām apbrīnojami plašs izmēģināto vīriešu klāsts. Tas būtībā nav slikti, vienmēr var pievest piemērus, bet kur tik daudz laika tam veltītā.

Vai esi izmantojis rindapiearsta.lv?
Apskatīju. Galīgi nesaprotu, kā tur var atrast vajadzīgo šauro speciālistu. Un kā pierakstīties.

Kā rīkoties, ja nav apkures?
Piepe, ko šinī gadījumā var līdzēt dzīvokļa izīrētājs, kurš ir Alūksnē vai Londonā. Atvērt pagraba durvis priekš Rīgas siltuma? Īrniekam rociņu nav, ka izīrētājam visu uz paplātītes jāpienes. Kam ir domāti visādi māju apsaimniekotāji? Tiem taču par ŠO naudu maksā. Jāmeklē gali, ja negrib salt. Izskatās, ka pārējos tanī mājā situācija apmierina , tikai Mele, ak, pardon, Elem satraucas.

Nekauņa,skopulis vai pārlieku moderns mīslis?
Visticamāk ka iepriekš satiktās ir piekritušas padraiskoties pa prasto, mašīnā.Tāpēc onkuls domā, ka visas tādas. Labi ka brīdināja, citādi būtu izvarojis un tad sēdētu cietumā.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu