edding

Sieviete (51)
uzzināt vairāk par edding

13 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kā nomainīt eļļu dzinējam
Elementāri.Uzliec auto uz pacēlāja, attaisi korķi, nolaid veco, aiztaisi korķi, atskrūvē vāciņu, pielej eļļu, aizskrūvē vāciņu.

Kā ārstēt matus?
Bezjēdzīgs piedāvājums nodzīt uz nulli. Mats neaug tieši no galvas ādas, bet gan krietni dziļāk tas sīpols atrodas. Ir viens norvēģu preparāts HAIR Volume , dārgs, bet saka, ka labs. Un protams, pareiza pārtika, tā ir kā benzīns mašīnai vai malka krāsnij.

Kādēļ cilvēki neveido attiecības?
Abi vecāki neaiziet jauni. Tādēļ gan jau otrs parūpēsies par bērniem. Cerēt, ka bērni aprūpēs senčus vecumdienās gan nevajadzētu. Pilns ar pamestiem, vientuļiem veciem cilvēkiem par kuriem bērni nerūpējas, jo "pašiem grūti".

Cik tas ir normāli, jau pašā attiecību sākumā meklēt otrā atšķirības?!
Tas nozīmē, ka neesat viens otram īstie un meklējumi jāturpina. Elementāri, Watson!

Kā mēs ekonomējam savas finanses?
Es uz akcijām neiekrītu, jo noceno to, kam tūlīt beidzas derīguma termiņš. Apavus reti dabūju ar atlaidi, jo manu izmēru parasti izpērk pirmo. Akcijā piedāvā neejošos izmēriņus. Padomāju un secināju. Ne uz ko netaupu, ja kas patīk pērku un lietoju. Mūsu valstī krāt ir bezjēdzīgi. Ja nu vienīgi ieguldīt nekustamajos īpašumos, bet tur tas NĪN, kurš drīz sasniegs pusi īpašuma vērtības, arī nav...

Sievieshu attieksme par locekla formu?
Nu tu redzi, reakcijai plaša rezonanse. No vēlmes apskatīt un izbaudīt līdz pamatīgai histērijai. Pēc mana, svarīgs ir lenķis un izliekuma virziens. Anatomiski spriežot, ja uz augšu, ok, ja uz leju, ne visai.

Kā labāk, dāvināt vai pārdot savu nekustamā īpašuma daļu.
Kaskaade, dažreiz ir svētīgi uzklausīt arī gadījumus iz dzīves un tad pie jurista vai notāra.

Vai ņems darbā?
Protams, ka nespīd. Pirmkārt jau tāpēc, ka Pierīga. Otrkārt, nav pieredzes, tas ir, nav iemaņu falšu konkursu veidošanā, nepārzini kas kam rads vai draugs. Tas nemaz nav tik vienkārši.

Esmu mīļākā...
Cxris, tikpat perversi, cik ar veciem vīriešiem, kuriem pie tam vēl nav cietības. Ko jūs tur tādu darāt, ka visu laiku jautā, vai to drīkst, to drīkst, un šito drīkst? Es kaut kā domāju, ka 1,2,3 un gatavs. Izrādās ir baigi daudz variantu.

Kā dabūt sievieti gultā neiztērējot nevienu centu?
Piedāvā graudā. Atstrādāt. Piemēram, norakt kartupeļus, sazārdot sienu, apart tīrumu. Ja pilsētniece, vari piedāvāt mazgāt viņas veļu, tīrīt māju, mazgāt logus, uztaisīt remontu.

Mūžīgie meklētāji ?!
Kāpēc kādam šķiet, ka liktenis lēmis visiem būt pa pāriem. Tā nav un nekad nebūs.

Varbūt uzskata sevi par pārāk foršiem?
Uz vecumu ir grūti pieņemt otru tādu, kāds viņš ir. Jaunībā domā, ka pārveidos. Arī ķermenis glīts tam otram, tas nospēlē lomu. Vecu partneri gūltā blakus iedomāties un samierināties pagrūši.

Gribu grupiņā. Vai esmu normāls?
Lai atbildētu uz jautājumu, saki, kas tieši tevi grupiņā vilina. Iespēja apskatīt pliku vīrieti, parādīt citam vīrietim sevi pliku, tas, ka cits drātē tavu meiču? Varbūt cits variants?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu