Bachata

Sieviete (29)
uzzināt vairāk par Bachata

10 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Drauga seksuālā pagātne
Un, ja tā būtu bijusi kaut kāda meiča no kluba, kurai pāri gājusi puse Rīgas, būtu labāk tikai tāpēc, ka viņa nav sex lapā? Par STS - viņš kniebās bez preža? Man gan domāt, ka iespēja zarazu noraut no sex lapu meitenēm ir mazāka kā no tām, kuras satiek kaut tajos pašos klubos. Jo ar sex-meičām gumija ir pašsaprotama, ar vienas nakts sakariem - var pieļaut, ka viņa taču nav "tāda" un darīt visu...

Palaid Uģīti pa dambi !
Pirmkārt, ir liela atšķirība, vai dēls dzīvo pie mātes vai māte pie dēla. Otrkārt, mēdz būt tā, ka mamma nelaiž dēlu prom, bet mēdz būt arī otrādāk - dēls negrib / neredz vajadzību iet prom. Abiem labi - acīmredzot. Vispirms jāniskaidro detaļas, tad var mēģināt kratīt ar pirkstu.

Darba algas nenorādīšana sludinājumos.
Šāds likums ir spēkā jau no 28.11.2018. :) cita lueta - kā ievēro. Var jau rakstīt pašam DD, noradot uz izmaiņām, bet diez vai tur tiksi stradāt :) Var arī sūdzēt DI, varbūt brīdinās/uzliks sodu. Ievēroju, ka algas lielākoties nenorāda pelēkais sektors, bet gadās arī lieli uzņēmumi, jā.

Kā lai vīrietis saglabā pašcieņu?
Kāds jautājums, tādi viedokļi.

Kā lai vīrietis saglabā pašcieņu?
Vēl vairāk nesaprotu - pirms 4 gadiem bija nestrādājošs vīrs, bet brunčus (?) meklēsi tikai tagad? Jo?

Kā lai vīrietis saglabā pašcieņu?
Nesaprotu. Raksta vīrs, kurš par problēmu uzskata sievas piļīšanu nevis savu bezdarbu, vai sieva, kas ir tiktāl nogurusi piļīt, ka gatava mesties otra frontē un domā meklēt brunčus?

Sociālais dienest var likt atmaksāt ātros kredītus?
Iesaku noskaidrot visu stāstu, nevis klausīties "viena tante teica". Pirmkārt, par parāda apmaksu var vienoties tikai kredītņemējs, nevis socdienests. Otrkārt, lai iesaistītos ZTI, jābūt bijušai tiesai. Treškārt, ir neapliekamais minimums, kas jāatstaj kontā (par vairākiem izpildrakstiem tie būs 215eur). Ceturtkārt, bērna piedzimšanas pabalsts ir viens no vairākiem ienākumiem, pret kurien...

Ambīcijas, kā ar tām?
Definē "ambīcijas" konkrētajā kontekstā!

Ko dara vientuļas sievietes vakaros?
Baro kaķus, ko tad vēl?

Kopdzīve, dzīve bez seksa.
Atkarīgs no apstākļiem (piemēram, veselība). Ja visu laiku gribēja, bet pēkšņi nē, tad jau jāsāk aizdomāties.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu