Nerons

Virietis (44)
iepazīties ar Nerons

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vīriešu izdevumu
Kādu laiku atpakaļ (iespējams trūcīga meitene) ielika topiku! Sieviešu izdevumi Jau kuro dienu te padibenes gaudo, ka kafiju nevarot atļauties izmaksāt sievietei. Jūs vispār ziniet kādi sievietēm...

Kas ir 8.marts?
Kas jums ir 8.marts?! Padomju internacionālie sarkano tulpīšu svētki, kaut kas līdzīgs vīriešu dienai 23.februārī?! Vai tomēr atzīmēšanas vērts pasākums, kur vīrieši drūmi sarauktām pierēm pērk ne...

66 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai skaistums ir sievietes galvenā vērtība?
pievienojos Lusilai... tad ta jautājumi tam, kam nav no kā izvēlēties.....nožēlojami....

Turīgs vīrietis ar augstu statusu
Sallij tant, nu takš pamosties:):):)

Kas brīvas dāmas mudina sasieties ar precētiem kungiem?
Ko nu ņemās?! Lielākā daļai šējieniešu pat vienu partneri nesanāk atrast, kur nu vēl ilgstoši izturēt trīsstūra attiecības! Kā tādi mazi bērni, filozofē par to, par ko pašiem tikai teorētiskas zināšanas.!:):) Arī jums lai jauka diena:):):):)

Vai sievietes vispār prot veselīgi uzņemt kritiku?
Uh kā dāmas sacepās:):):) bet autora terminoloģijjā izsakoties, tā jau nebūs kritika, bet nozākāšana. Un tas nav viens un tas pats!

Kā tas sanāk?
Ja Br.Pits vēlas supermodeli, tad vēlmes ir adekvātas, ... bet ja Torpedētājs, vai Bumbotājs vēlas slaido studenti ar zirgasti, tad prasības maigi izsakoties ir pārspīlētas, ... tāpat, ja Kaimiņtante ar lieko svaru vēlas H.Vītoliņu vai ko tamlīdzīgu, tad.....tad neko....sēž tepat OHO un cep topikus vai stāsta par exbijušajiem super puper duper coolīgajiem ....:)

Vai vīra meita būs kandidāte uz mantojumu?
Meitai pienāksies 1/4 daļa, ja viņa vienīgais bērns un jautātāja likumīgā laulene:)!

Kāpēc sievietes te prasa no vīriešiem nereālas lietas?
Sallij tant...mosties...:):):):) ...exvīrs biezais bija, ministrus pazīstu .... ...tas laikam no smilšu kastītes formāta??!!:):):):) kas no tā visa, ja jāsēž OHO?! 24st./7d.

sievietes un vīrieša vecums pēc 40
..UN...neko..... ...dzīvo tālāk un bauda to, ko dzīve dod....

Kāpēc sievietes te prasa no vīriešiem nereālas lietas?
Ko nu ņemās kā mazi bērni?! Gribēt var bezgalīgi, bet ko reāli var dabūt?! Tāds ir jautājums.......

Ko darīt ar uzmācīgu kaimiņu?
Sallij...saņemies! un beidz māžoties....smalkā mildiņa uzradusies, redziet i bitīt matos.....

Gribu brīdināt!!!
Tas gan ir apbrīnas vērts subjekts!:):):):) Kur aitas tur cirpējs, vai otrādi, kur āzis, tur slaucējas! Arī jums visiem jauku dienu:)

Vīriešu izdevumu
Coldland Dārgi te Latvijā tā kapija maksā, dārgi :):):):)ibi o rio...:) Pats taču redzi, kāda meitenēm sāpe, ka tas puika to kapiju pat negrib(nevar)samaksāt:):):):) Aiz loga 6diena...izejiet takš ārā...... gan tie kas var to kapiju uzsaukt, gan tie kas nevar un bŗēc, kas neizmksā to kapiju:):):) Saules pietiks visiem:):):):)

Sieviešu izdevumi
...nožēlojams topiks.....

Kam jāapmaksā randiņa izdevumi?
"Vai iepazīšanās periodā vīrietim vienmēr jārēķinās ar visiem izdevumiem par kopīgajām izklaidēm?"" ....nu bet lōģiski...un tieši tādā intonācijā, kā Mārupes tomātu reklāmā.....:) a pārējais, gribu, varu, nevaru...tas kaķiem pie astes...tpu, bess poputal......tas sievietēm pie astes - šīs vīriešu problēmas!

Kā sajusties gatavam jaunām attiecībām?
Zelta vārdi Leopardīne, zelta vārdi:):) Pat nebiju domājis, ka tev mīļā sirds kādu reizi piekritīšu!

Izlaistas sievietes
sasmējos! pieauguši cilvēki ar glupībām ņemas:)

Kāpēc vīrietim pēc šķiršanās vairs nav nevienas un terorizē bijušo sievu?
klasiskais vietējais pasaku stāsts agrā rīta stundā!

Kādi ir tie vīriesi kas ilgus gadus sēž portālā un neko atrast nevar?
Cien. autore, un kāpēc Tu neko nevari atrast jau ilgākā laika posmā? ....kad zināsi atbildi uz šo jautājumu, tad nevajadzēs vairs taujāt par citiem!

Kāpēc atsakās iedot savu numuru,ja vienojāmies sazvanīties?
pareizi, nav ko daļāt to numuru visiem/ām! Pēc tam sākas, ....davaj parunāsimies....parasti vēlās vakara vai nakts stundās, kad kādai dāmai depresija, vai citas kaites uznākušas....

Kādi ir partnera ieguvumi, sniedzot orālo baudu?
Patiešām! Kas ar tevi Deisa pēdējā laikā notiek?

Vakara plāns-sekss.
Tev to nesaprast bestija, nesaprast! pieņem to kā aksiomu, un nomierinies:):) Bet ja pa nopietno...tas ir tikai PLAAAAAAANs......ar reālām darbībām tam parasti nav nekāda sakara:):):):)

Par maz seksa attiecībās. Ko darīt?
ziepes....tikai ziepes palīdzēs....ak jā un protams, vel vajadzīga virve.... nu paceļat roku sievietes, kurai tāds vīrietis kā autors varētu interesēt?!!!! kāds tur vēl sex???!!!!!!

Vai gadiem ejot samazinās iespēja atrast ko tiešām sirdij piemērotu?
Mjā...autore ar adekvātumu neizceļas!

Cik liela šeit ir iespēja iepazīties nopietnām attiecībām?
Orange....ķer medaļu par izsmeļošo un pamatoto padomu autorei! Ne ko pielikt, ne ko atņemt!

Cik liela šeit ir iespēja iepazīties nopietnām attiecībām?
Lāsmiņtant....jums vēl daudz gadu trūkst līdz 60.Tā ka nestāstiet par savu subjektīvo pieredzi, par laikiem, kad jums iespējams bija labi ja 40 gadi! Nav salīdzināmas lietas - 60 gadi un 40 gadi! Piekrītu, ka friša 40 gadniece i 20 gadīgu bullēni var nocopēt, ja vien pati vēlēsies viņu uzturēt!

Kas ir vainīgs ja sieviete sameklē sev mīļāko?
Protams, ka tikai vīrietis vainīgs! Nu kādas tev vēl šaubas bestija???!! nešaubies, meklē tik vainīgos vīriešus! tak deržatj...skazal Mahmud:)

Vai šeit ir normāla diskusiju vieta?
Vispār pasaku par vīriešu trūkumu kultivējot tieši neapmierinātās sievietes! Tā vismaz man zinošs cilvēks stāstīja!

Vai sievietes pirmās raksta un piedāvā iepazīties?
_Jola_ izvēlīgi mēs šeit visi esam....tikai pēc tam nevajag čikstēt, ka nav ar ko pat parunāt izņemot PA, jo izvēlīgums bieži vien iet roku rokā ar neadekvātu sevi novērtējumu. Bomzis jau arī var brēkt, ka viņš ir viens, jo ir izvēlīgs un neviena no Mīss pasaule finālistēm nebija labas lai viņš kādu izvēlētos..... Buddj poprsscce i narod k tebe potjanetsja:) Un autore takš tev teica....viņai...

Vai sievietes pirmās raksta un piedāvā iepazīties?
Kā jau izrunājos iepriekš citā autores topikā, būsim reāli, un tad...varbūt kaut kas notksies.......! Tieši tā...notiksies....:) ar galotni-ies......:):):)

Vai foršām,pieprasītām sievietēm ir vajadzīga iepazīšanās portāla palīdzība lai iepazītos?
Gadās jau arī šeit kāda sakarīga, simpātiska sieviete, bet reti...jo cik reti:) Vairāk jau var sastapt nelikvīdus, kas šeit visiem stāsta par savu iekārojamību un zemas kvalitātes pretējās puses piedāvājumu! Ko darīt....tāda ir dzīve šajā vircas bedrē pie dzīvnieku novietnes:) Lai arī jums šī diena saulaina un jauka!

Ka tad agrāk tantes un onkuļi iepazinās?
Viegli iepazinās, viegli! neķer kreņķi par tantēm un onkuļiem mazā:)

Vai citus ar tāds jautājums iedzītu stuporā?
Drole jau visu pateica:)! Man tur vairs nav ko piebilst.....

Mēs izvēlamies, mūs izvēlas!
Ananda...bet ja nu tā nav tukšā dižošanās, bet realitāte?! Nu pieņem taču, ka ir arī forši vīrieši, kuri nečīkst PA, bet gan reālajā dzīvē iepazīstas ar slaidajām studentēm:):):):)ak jā...kurām ir tās zirgastes:)

Cik liela šeit ir iespēja iepazīties nopietnām attiecībām?
Pilnībā pievienojos edding viedokli, ja jūs cienītā skatītos skatītos uz 65-75, tad varbūt kaut kas vēl sanāktu, bet cerēt uz 50 gadnieku. Maigi sakot ir ļoti naivi šajā vietā! Un pačukstēšu, te var cerēt un arī iepazīties ar jaunākām....nu protams ne jau visi:):):):):)

Kur seksotāji parasti piedāvā seksoties?
.....nesapratu par ko tāds troksnis pavasara gaisotnē!!!!! Un kāda sāpe autorei par visu to?!!!

Rokas spiediens
Labdiene tā pavisam neuzkrītoši pazīmējās ar savu ietekmīgo draugu:). A ja par tēmu, tad ko spiest roku ietekmīga cilvēka tikai pavadošai personai, kā pareizi nodefinēja autore-tukšai vietai?!!

Ko parsti vēlas sievietes?
_Krasula_ viedoklis Ja anketā minēts, ka interesē tikai sex, tad teorētiski nevajadzētu uzmest lūpu. Tomēr. Kādēļ piedāvātājs/-i domā, ka vēlas tieši ar viņu? Kādēļ neviens 1.vēstulē nepiedāvā aiziet kopā uz teātri jeb operu? Comooooon...saņemās...kāpēc nepiedāvā?!Protams, ka piedāvā, bet ne jau kurai katrai kura te apgrozās! ....nav jau te nekāda pasaka, un zemeņu lauks....:)

Kāpēc zaķis kļūst par begemotu?
Nebiju domājis, ka kādreiz piekritīšu torpēdai! TAS mirklis ir klāt....torpēda beidzot pateikusi ko prātīgu!

Iepirkšanās Polijā.
Man draugi nesen arī bija Polijā. Secinājums, ja iepirkšanos var savienot ar patīkamo(kas nu kuram patīk), tad ir vērts, bet ja tikai iepirkties, tad tie laiki garām. Pāris euro dēļ, jau nav ko triekties!

Latvijas vīrieši vai novērtējat cik ļoti jums ir paveicies ar sievietēm?
Deisa!Kas ar tevi? Saņemies! Adekvāta sieviete pēdējā laikā kļuvusi par žultainu tanti! ....a ja par tēmu! Jā, novērtējam šo dāvanu - LV sievietes! Un nesūdzos par tādu lielisku sieviešu esamību manā dzīvē! Vot tā....:):):):)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu