Jason

Virietis (40)
iepazīties ar Jason

19 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai piekrītat ka nav nesmuku dāmu?
bika, vadoties no šeit izskanējušajiem viedokļiem, ne jau alkohols, bet gan nesmukas sievietes... :D

Vai piekrītat ka nav nesmuku dāmu?
Dzīves patiesība ir vienkārša: kam ir, no kā izvēlēties, tas var atļauties izvēlēties, kam nav - nu, tam nav ne nesmuku, ne vecu, ne resnu. ;)

Par stilu
Nav tā pareizi, nemaz nav pareizi. Tā divvalodība ir vienreiz jāizņem no aprites ne tikai likumu līmenī, bet arī sadzīvē. Ja jau kāds nejēdz valsts valodu, tad nav viņam nekādu morālu tiesību vēlēt tās valsts parlamentu.

Ja vīrietim vajag tikai ´´mammu´´?
Kāpēc rūpes tik viennozīmīgi tiek piesaistītas attiecībām "mamma - bērns"? Ja divi cilvēki ir kopā, tad taču ir tikai dabiski, ka viņi rūpējas viens par otru. Un ne tikai tāpēc, ka tas otrs to pieprasa, bet tāpēc, ka ir taču patīkami rūpēties par savu mīļoto cilvēku.

Ko tad īsti vajag
Autore, Tu mazliet pārproti. Ja cilvēks raksta, ka der gan nopietnas, gan nenopietnas attiecības, tad tas nozīmē tikai to, ka līdz brīdim, kamēr gadīsies, kas nopietns, cilvēks neliegs sev kādu izklaidi. Un dzimumam šeit nav nozīmes.

Vai jums nešķiet, ka mūs čakarē?
Eiropai armiju nevajag, vajag NATO. Ja Eiropai būtu armija, to komandētu Junkers ar Merkeli... un tas nebūtu labi. ;)

Panseksuāls
"Panseksualitāte ir ļoti ērta, kaut vai no tāda skatu punkta, ka ne tu esi gejs, ne «tradicionālis», bet vienkārši mūsdienīgs cilvēks ar plašu redzesloku!" Runājot vienkāršāk, panseksuālis, sanāk, ir tas, kurš ņem priekšā visu, kas pakustās... :D

pārliecība
Anketās norādītais gan tiešā, gan netiešā veidā dod informāciju par cilvēku. Ne reizi ir gadījies, ka, izlasot anketu, saproti - cilvēks ir galīgi garām. Un ne jau kādas konkrētas informācijas dēļ, bet dēļ galēji iedomīga un pat kaut kāda naidīga informācijas pasniegšanas veida. Līdz ar ko, autor, nevajag iesprigt - nepatika anketa, skaties nākamo. ;)

Cik daudzi TE centīsies uz Līgo nakti dabūt kādu" papardes ziedu"?
Kāpēc tik nievājoši izsakies, bum? Lai jau arī tiem, kas nav tik ļoti izskatīgi un iekārojami kā Tu, tiek kāds prieciņš dzīvē. Kas tur slikts? ;)

Kad onkas kļūst nopietni?
Onka vienkārši ir piekusis un grib mieru. Ar 50 gadu vecumu tur nav tiešas saistības.

Kāpēc vīrieši nedāvina ziedus mīļākajām?
Kā var secināt no vietējo vīru teiktā, viņi visi dāvina. Līdz ar ko, autore, pajautā savam vīrietim, kam ziedus dāvina viņš, ja jau Tev nedāvina? ;)

Cik drīz vīrietim sāk rūpēt sieviete?
Pareizi, ka pameta, nav ko nabaga vīrietim dzīvi čakarēt. ;)

Kā ieskaidrot, pateikt vai iezombēt vīrietim, ka jāmeklē sev kur dzīvot.
solvitas, un ko viņš dabūja pretī par to, ka no visa atteicās? Man izskatās, ka tas sievišķis ir reāli puisi aptīrījis... nekrietni izmantojot viņa "zombija" stāvokli, kad viņš īsti neapzinās, ko dara un ko paraksta.

Kā ieskaidrot, pateikt vai iezombēt vīrietim, ka jāmeklē sev kur dzīvot.
Ja dzīvoklis pieder abiem, kāpēc lai neaizietu prom pati draudzene?

Kāpēc vieni izvēlās parasto, bet citi nūdistu pludmali?
Tāpēc, ka vieni grib palūrēt uz plikiem sievišķiem... bet otri ir atnākuši uz pludmali ar sievu. ;)

kā sieviete var iepriecināt vīrieti?
Nu, ņemot vērā, ka tuvojas pasaules čempis futbolā, sievietēm iespēju netrūks - var saģerbties seksīgā apakšveļā, paņemt aukstu alu un pievienoties savam vīrietim pie TV. Pārtraukums starp puslaikiem ir 15. min. - kā reize derēs kādai no elsas pieminētajām tradiconālajām izklaidēm. ;)

Kā vīrietis ieplāno sexiņu??
Onkas grib seksiņu jau no tā vien, ka viņiem tāda sen nav bijis. Un jo senāk nav bijis, jo mazāk svarīgi ir tādi blakusmomenti kā tālejoši mērķi, saderība un abiem viena mīļākā futbola komanda! Brīžam rodas aizdomas, ka dažas klātesošās dāmas vīrieša cilvēku ir redzējušas tikai tālajās jaunības dienās, un arī tad tikai Zoodārza krātiņā. :)

Ko darīt , ja ir zems assinspiediens?
Atrast stresainu darbu un stervozu sievu. ;)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu