Jason

Virietis (40)
iepazīties ar Jason

8 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ievēlēt jaunus, jeb vilkt līdzi vecos?
Redzi, autor, par jaunajiem nevar īsti zināt - varbūt ko darīs (kā vajag), varbūt nē... Bet par vecajiem ir skaidrs noteikti - ja neko sakarīgu nav izdarījuši līdz šim, tad nedarīs arī nākotnē.

Komunistu radars Saeimā?
anis, tajā laikā dzīvoja arī cilvēki, kuri nestājās ne komjaunatnē, ne pskp... Protams, jūrā braukt viņus nelaida. Katrs varēja izdarīt savu izvēli. Un šodien par savām izvēlēm ir jābūt gatavam atbildēt. Un nav ko čekas aģentiem darīt ne Saeimā, ne kādos citos vadošōs amatos, neatkarīgi no tā, kādos apjomos viņi piedalījušies dažādās padomju nelietībās.

Komunistu radars Saeimā?
"Tie,kuri sēž saeimā,gatavi kalpot jeb kurai varai un iekārtai,kur tik vairāk maksā." Diemžēl, izskatās, ka šo frāzi var attiecināt ne tikai uz bijušajiem komunistiem.

Vai piekrītat ka nav nesmuku dāmu?
bika, vadoties no šeit izskanējušajiem viedokļiem, ne jau alkohols, bet gan nesmukas sievietes... :D

Vai piekrītat ka nav nesmuku dāmu?
Dzīves patiesība ir vienkārša: kam ir, no kā izvēlēties, tas var atļauties izvēlēties, kam nav - nu, tam nav ne nesmuku, ne vecu, ne resnu. ;)

Par stilu
Nav tā pareizi, nemaz nav pareizi. Tā divvalodība ir vienreiz jāizņem no aprites ne tikai likumu līmenī, bet arī sadzīvē. Ja jau kāds nejēdz valsts valodu, tad nav viņam nekādu morālu tiesību vēlēt tās valsts parlamentu.

Ja vīrietim vajag tikai ´´mammu´´?
Kāpēc rūpes tik viennozīmīgi tiek piesaistītas attiecībām "mamma - bērns"? Ja divi cilvēki ir kopā, tad taču ir tikai dabiski, ka viņi rūpējas viens par otru. Un ne tikai tāpēc, ka tas otrs to pieprasa, bet tāpēc, ka ir taču patīkami rūpēties par savu mīļoto cilvēku.

Ko tad īsti vajag
Autore, Tu mazliet pārproti. Ja cilvēks raksta, ka der gan nopietnas, gan nenopietnas attiecības, tad tas nozīmē tikai to, ka līdz brīdim, kamēr gadīsies, kas nopietns, cilvēks neliegs sev kādu izklaidi. Un dzimumam šeit nav nozīmes.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu