Jason

Virietis (41)
iepazīties ar Jason

37 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Romantiska nedēļas nogale mīļotajam
Paskaties vakarā kopā futeni, iedzer alu un nodejo striptīzu spēles pārtraukumā. :D

Līdzsvars
Ja tas līdzsvars notiek tikai ar Tevi (nu,tb, ja Tev ir slikti, tad Tev pašam būs arī labi), tā ir maza nelaime. Sūdīgāk ir tad, ja līdzsvars sāk darboties uz dažādiem cilvēkiem - kādam mērkaķim trakoti veicas, bet man par to... līdzsvars! :D

Gribas kliegt...
Kas tad īsti ir noticis?

Dūmu detektori
Ja galvenā problēma ir panākt, lai "nepiepisīsies", pilnīgi pietiek nevērt vaļā durvis visādiem pārbaudītājiem. Aiztaupīsiet sev gan līmlenti ar dībeļiem, gan nervus. ;)

Interese par citu cilvēku dzīvi
Piparkuka, un kāpēc būtu jāzina, kāda aktierim sieva?

Interese par citu cilvēku dzīvi
"Man ar manējo dzīvi tā pietiek" - pati arī atbildēji. Citiem ar viņu dzīvi nepietiek.

Salīdzinājums oho un zona !
Manuprāt, visai daudz ir atkarīgs arī no pašas meklētājas. Kā saka, tāds tādu atrod... ;)

Santehniķi un sekss ar vientuļām sievietēm
Klau, tante, ej taču un pati saceri savus rakstus! ;)

Kā pārdzīvot šķiršanos, un nesajukt prātā?
Ja grūti iziet ārā, taisi ballīti pie sevis. Sākt vajag ar kādām labām emocijām. ;)

Nopietni
Nopietnās attiecībās ir nopietns sekss. ;)

Kad sieviete uzraksta pirmā...
Kāda vispār starpība, kas pirmais uzraksta? Kam pirmajam radās interese, tas arī raksta. Muļķīgi ir nevis uzrakstīt, bet neuzrakstīt un, iespējams, palaist garām savu izdevību.

Varbūt uzskata sevi par pārāk foršiem?
Autor, vajag izskatīt arī iespēju, ka cilvēks ilgstoši uzturas šajā saitā un lasa visu šo sviestu, tā sakot, lai stiprinātos savā vecpuiša/vecmeitas pārliecībā. ;)

Nepatīkams ķermeņa aromāts
Tu esi balerīnu masieris..?

Nevēlies iepazīties tuvāk?
Godātās dāmītes, palasot jūsu profilus nereti nākas satapties ar daudzajiem "tādi un tādi nerakstiet", "šitādi netraucējiet", "smailiņus nesūtītiet"... tad ir pārmetumi, ka kāds neko konkrētu nevar piedāvāt, tad, ka, redz, kopīgu izbraukšanu ar velo arī nav labi piedāvāt (kā vispār kaut kas tik dulls var ienākt prātā, skatoties uz dāmas profilu pilnu ar velo bildēm!). Dāmas, varbūt tad vienreiz...

Nepatīkams ķermeņa aromāts
Ja nelīdz diplomātiski, vajag pateikt nediplomātiski. Vai izklāstīt šo problēmu priekšniekam.

Duelis
Ja mūsdienās tas būtu atļauts, es pats ne vienu vien izaicinātu. :D

Vai tas būs pieklājīgi?
neko, ne jau komunikācijas spējas ir atrofējušās, atrofējusies ir cilvēku morāle...

Vai tas būs pieklājīgi?
Dvinsky, mūsdienu cilvēki ir tādi, ka normāla komunikācija nostrādā ļoti reti. Bet spainis uz galvas, kā man to vienreiz gadījās novērot manu kaimiņu komunikācijā, noveda vienkārši pie vienam kaimiņam sabojātas bērna dzimšanas dienas, bet otram - pie pārsista deguna.

Vai tas būs pieklājīgi?
Šobrīd šāda smēķēšana ir aizliegta, pieklājīgi būs par to, ka traucē, informēt kaimiņieni un, ja nelīdz, vērsties pašvaldības policijā.

Vai valstī viss kārtībā?
Aivar, pirms katrām vēlēšanām mums parādās kādas "glābēju" partijas, kas sola visu darīt godīgi un pātraukt iepriekšējo partiju nelietības. Nu, kura no viņām ir kaut ko pārtraukusi? Parasti viss beidzas ar to, ka VAS valdēs tiek ielikti savējie "šoferu dēli". ;) Pēdējās vēlēšanās. Cik skaļi par godīgumu un pārmaiņām bļāva KPV.lv un JKP... un kas ir mainījies? Reāli - nekas. Nu, nāks vēl kāda...

Vai valstī viss kārtībā?
Šādu grupu ir bijis jau ne mazums. Dažas pat ir pārtapušas politiskās partijās. Kopīgs viņām visām līdz šim ir bijis viens - tiekot pie varas, tiek aizmirsti visi skaistie saukļi un sākas banāla karošana par amatiem un naudas piz*īšana. Tieši tāpat, kā to ir darījuši visi iepriekšējie.

Sex, sex, sexxx :D
C_hloe, tikko iepriekš Tu rakstīji par to, cik nejēdzīgi ir sūtīt vēstulēs smaiļikus... un tagad, kad piedāvājums vēstulē ir skaidri un saprotami noformulēts, atkal nav labi! :D

Piemiegt ;)
C_hloe, kā reiz teica tēvocis Freids: reizēm banāns ir tikai banāns. Iespējams, arī piemiegšana var būt tikai piemiegšana, kā jau te iepriekš teica - Tevi pamanīja un viss, bez kādām tālejošām "trofejām".

Piemiegt ;)
Nē, ielikt par to tēmu kopīgai apspriešanai, iedzīt nabaga miedzēju vēl lielākos kompleksos un panākt, lai nākošais, drošs paliek drošs, ne vairs miedz, ne arī kā citādi grib kontaktēt. ;)

Dažādas profesijas, izglītība.
Lielai daļai cilvēku darbs ir līdzeklis iztikas nopelnīšanai. Tādiem "Maximas" kasiere nav profesija, bet piespiedu izvēle, kamēr atradīsies kas labāks. Tāpēc nedomāju, ka darba vietai un attiecībām ir tiešs sakars. Sakars ir cilvēka personībai, kultūras līmenim un mentalitātei.

Vai dzīvnieku mīļi ir arī labāki cilvēki? Vai tiešām ir tik liela atšķirība?
Ja kāds cilvēks kaut kā īpaši stipri mīl dzīvniekus, iespējams, tas ir tāpēc, ka viņš ir nonācis pie secinājuma, ka cilvēkus mīlēt nav vērts. ;)

Vai taisnība ,kā sieviete skrien paķal parasti vīrietim,kuram uz viņu dziļi nospļauties?
Attiecības daudziem ir kā sports... un interese neesamība no kāda pretējā dzimuma pārstāvja bieži tiek uztverta kā izaicinājums.

Kāpēc latviešu sievietes precas ar ārzemniekiem
Acīmredzot, cer uz labāku dzīvi...

Vai jūs izdzīvotu?
Nevis vienkārši izdzīvotu, bet justos laimīgs par šo apstākli! :D

Kas ir pats labākais, ko esi izdarījusi priekš sava vīrieša?
Vispār jau šādu jautājumu pieklātos uzdot tieši vīriešiem. Citādi tas, ko nu kurš (sievietes vai vīrieši) uzskata par labāko, var visai būtiski atšķirties. ;)

Vai ir izdevies?
Vizmonta, nevis nav, kur tālāk grimt... bet gan nav villas Maljorkā un brazīļu supermodeļu. :D

Vai ir izdevies?
Dīvains jautājums šajā portālā. Ja jau viss ir izdevies, tad cilvēks meņģējas ar smukām brazīļu supermodelēm savā privātā villā kaut kur Maljorkā nevis sēž oho... ;)

Šķiršanās
Ja ir pilnīgi skaidrs, ka viss galā, tad labāk arī izbeigt uzreiz. Tā "lēnā" aiziešana būs reāls mazohisms.

Pul dance
Nav vajadzības iet darīt to, kas pašam nepatīk - tas nedos prieku tev un izbesīsi ar to savu sievieti. Labāk atrodi vēl kādu citu nodarbi, kur jūs varētu darboties abi kopā.

Kādas tiesības vīrietim dod laulība?
Laulība nedod tiesības, laulība uzliek pienākumus. ;)

Oho meitenes un to eksistences iemesli? :D
A Tu pamēģini savā anketā ielikt, ka Tavi ienākumi ir 2000 un vairāk. ;)

Datu aizsardzības regula
Ja runa ir tikai par konkrēto gadījumu, tad kāpēc vispār par to vajadzēja ziņot? Nepasakot konkrēti, kas ir miris, žurnālisti radīja nevajadzīgus pārdzīvojumus un satraukumus visiem tiem, kuru radi vai draugi lidoja ar šo reisu... Ar to regulu šobrīd notiek pamatīga pārspīlēšana, pie tam, tieši tajās vietās, kur tas nav vajadzīgs.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu