Jason

Virietis (39)
iepazīties ar Jason

56 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai ir gadijies ka izlietu ūdeni vairs nesasmelt!?
Bet vai vienmēr tie sliktie vārdi patiešām ir nepatiesi? Visbiežāk jau tie atklāj patieso situāciju, kuru mēs vienkārši slēpjam no otra.

Vai vīriešiem patiktu ja viņus izmantotu tikai seksam?
Šis jautājums prasītu zinātnisku eksperimentu! ;)

Skats no malas.
Pilnīgi noteikti gribētu tādu kā es. ;)

Ko darītu ar UZBĀZENI?
Domājams, autor, ka par tādiem cunduriem tevi vienā reizē vienkārši iekaustīs.

Kā var gribēt to kas ir smirdējis?Pretīgi tak!!!
Varētu padomāt, ka Tu, autorīt, purkšķini tikai Chanel 5 aromātu! Un ko tad - viens nevietā pasprucis "gaisa balodītis" būtu par pamatu laulības šķiršanai? ;)

Kas tie par putniem?
Nesatraucies, Tu neesi traka, Tu esi sieviete. :D

Ko darīt?
Zini, bumpastik, tev derētu iestāties NBS - tad skaidri zināsi, ko gribi, un (kas zina!) varbūt pat kādreiz par veci paliksi. ;)

Jautajums Profiem:)
Reklāma. ;)

Kā pateikt ir cilvēks tiešām nojūdzies vai nav?
Zini, viss ir atkarīgs no skatupunkta. Ja Tu skaties uz cilvēku aiz restēm, tad Tu redzi, ka viņš ir aiz restēm. Savukārt, no viņa skatupunkta, aiz restēm esi Tu. ;)

par attieksmi ...
Paskaidrošu ar piemēru, autore: man, runājot ar brīvām dāmām, arī ir gadījies uzdurties uz visnotaļ patīkamām personām, BET... tādām, kurām ar vienu vīrieti nepietiek. Nepiedienīgo terminu, kas šajā gadījumā uzprasās, es, protams, esmu paturējis pie sevis, taču interese par konkrēto personu pēc šāda apstākļa noskaidrošanas man ir viennozīmīgi beigusies.

par attieksmi ...
Var jau, protams, teikt, ka kaut kāds tur vīrieša cilvēks šajā situācijā nav bijis korekts, bet varbūt notikušais varētu būt par pamatu mazliet kritiskāk paskatīties uz sevi: Tev, autore, kā redzams no anketas, ir 38 gadi, kaut kādu iemeslu dēļ esi brīva, lai gan faktiski vizuāli nemaz arī neizskaties tik briesmīgi... Nu, kaut kāds "iemesls" taču Tavam brīvumam ir. Un konkrētais vīrietis, ļoti...

Kādi ir tie vīriesi kas ilgus gadus sēž portālā un neko atrast nevar?
Saņemies reiz, autore, un uzraksti taču pati savam iekārotajam vīrietim, nekā nosodāma tur nav. Starp citu, varu ieteikt vienu foršu džeku - par Bumpastiku sauc. Šis Tev neatteiks ;)

Vai sievietei ir jāstrādā? Vai tomēr ģimene jānodrošina vīrietim vienam?
Ideālajā variantā būtu labi, ja ģimeni nodrošinātu vīrietis, bet sieviete varētu atļauties būt tikai par mājsaimnieci. Diemžēl, mūsu valsts reāliju kontekstā šāds variants ir gandrīz nerealizējams.

Pieaudzis vīrietis.
Nu, no sievietes viedokļa varētu būt, ka pieaudzis ir tāds, kas dara visu, kā sieviete viņam saka. :D

Ja saplombē zobu neiztīrot pirms tam kanālu, var kļūt par iemeslu, ka zobs sāk kustēties?
Ja aizplombē neiztīrot, pēc kāda laika visdrīzāk sāksies strutošana. Būs reti nepatīkami.

Kaisles ķīmiskais sastāvs un tā ilglaicīgā uzglabāšana
Pie kaisles jāpiestrādā, nevajag precēties... un biedra neko apgalvojums liecina tikai to, ka viņam nav bērnu. ;)

Par maz seksa attiecībās. Ko darīt?
Kā noprotams, Tu esi sasniedzis punktu "5 min. līdz attiecību beigām" un kādā brīdī atradīsi sev atsaucīgāku sievieti.

Godīgums, kas tas ir par zvēru?
ne_meklejumos, tas ir kā - nozog cilvēks pāris ļimonus un pēc tam dzīvo ļoti godīgi? :D

Godīgums, kas tas ir par zvēru?
neko, es atkal reti kad manu kādu puslīdz godīgo... Mēs laikam dažādos rajonos dzīvojam. :)

Godīgums, kas tas ir par zvēru?
Diskusija ir visai bezjēdzīga - paskatieties, pat šeit visi sevi neapšaubāmi atzīst par godīgiem. Un ja tā, tad kur pēkšņi sarodas tie "visi", kas nav godīgi?

Garlaicīgs sekss.
Protams, ka sekss var būt garlaicīgs. Ja īsti negribas to otru cilvēku... Ja vēlies labu seksu, tas jādara ar kādu kuru patiešām ļoti gribi. ;)

Melu anatomija
Deisa, tik vienkārši ar tām pazīmēm nebūs - dāmas nereti knibinās ap seju un matiem, ja vienkārši vēlas pakoķetēt, bet acu zīlītes paplašinās visdažādāko iemeslu dēļ, piemēram, tiem pašiem narkomāniņiem.

Melu anatomija
Autorīt, šeit taču ne viens nemelo! Ja nu vienīgi par savu vecumu, svaru, garumu, ienākumiem, ģimenes stāvokli un bērnu skaitu... ;)

Steidzami vajag gaisregi vai dziednieku
Varbūt aizved māsu pie normāla daktera. ;)

Kā vīriešiem tas izdodas?
Vīrieši vienkārši ir iejūtīgāki un nevēlas nevienu sievieti aizvainot. ;)

Vai visi iepazīšanās portāli ir ar vienu mērķi - sekss?
_Jola_ "Mīlestība un rūpes par otru ir neatņemama attiecību sastāvdaļa" Tieši tā, un tam ir jābūt abpusēji. Citādi no Taviem iepriekšējiem formulējumiem varētu domāt, ka sekss ir kā sievietes maksa vīrietim par salabotu krānu vai nomainītu auto riepu. ;)

Vai visi iepazīšanās portāli ir ar vienu mērķi - sekss?
_Jola_ tātad sievietes mīlestība ir mīlestība, bet vīrieša mīlestība ir saimnieciska rakstura darbi? :D

Vai visi iepazīšanās portāli ir ar vienu mērķi - sekss?
_Jola_ Tavs sludinājusm visai labi raksturoja arī šo diskusiju - Tu no veča pieprasīji gan romantiķa, gan mehāniķa, gan plaša profila namdara prasības, gan kas nu tur vēl bija, pati cerot tikt cauri tikai ar pliku mīlestību! Kaut kā nebija manāms, ka pretī tiktu piedāvātas gan karstas kotletes katru vakaru, gan izgludināti krekli, gan uzadīti džemperi... ;)

Kāpēc te ir tādas garlaicīgas un negribīgas sievietes?
Autor, nevajag jau uzreiz lauzties frontālā uzbrukumā. Sākumā jāpielieto kādi māņu manevri, taktiskas viltības... un tikai tad, kad pretinieks pamatīgi samulsināts, jāliek lietā smagā artilērija. ;)

Ar ko sākt Jaunu dzīvi?
"Es beidzot gribu tikt savā komforta zonā..." Lūk, arī pati atbildēji - radi beidzot savu komforta zonu! ;)

Administratīvā aizturēšana
Jā, drīkst.

Gribu novēlēt bijušai sievai, ne mūsu dēlam
Ko novēlēt? Labu rītu vai varbūt mantojumu? Mantojumu vari novēlēt ar testamentu, bet dēls Tev ir neatraidāmais mantinieks. Tātad Tu vari viņu apdalīt (ja nekas nav mainījies pēdējos gados) par 50%. Vai arī ir nepieciešams viņu "atstumt" no mantojuma - gadījumus vari paskatīties Civillikumā (taču tas nav pārāk drošs variants, tiesas var neņemt vērā, ja nebūs pārliecinoši fakti). Ir vēl kāds...

Dekoratīvie vīrieši
Nu, tas jau ir mūžīgais gaumes jautājums - kādai patīk kopti, sporta zāles apmeklējoši un iesmaržināti vīrieši, citai - sasvīduši gatera strādnieki ar milzīgiem spalvu kumšķiem padusēs... Ja autorei labāk patīk otrie, vajag tikai iegriezties attiecīgā vietā. Un kas tad būtu tās "vīrieša funkcijas"? Liela daļa sieviešu, starp citu, nemitīgi bļauj par dzimumu līdztiesību! ;)

Kā nebaidīties droši iet uz randiņu?
Kā, kā? Da ļoti vienkārši - nevajag krāsoties uz to pirmo randiņu. ;)

Agresīvās latviešu sievietes.
Nē, Torpēdi, autors drīzāk bija domājis katastrofāli ielaistu STO... ;)

Latvijas vīrieši vai novērtējat cik ļoti jums ir paveicies ar sievietēm?
Latvijas sievietēm ir daudz plusu, tas gan. Tomēr ir arī pa kādam mīnusam. Nu, piemēram, to īsto, nesavtīgo un beznosacījuma mīlestību sievietes pārsvarā ir gatavs sākt izjust pret kungiem, kuri spēj apstiprināt savus ienākumus ar norādi "virs 2000". Ja problēmu mākonis pārāk stipri savilcies virs godātās dāmas galvas un prasa tūlītēju risinājumu - laimīgais Latvijas vīrietis reizēm var cerēt uz...

Pelnrušķītes sindroms
Ja cilvēks ir ar mieru pats sevi pārdot, lai jau nebrīnās, ka kāds tikai pasmejas par pieprasītā ceņņika neadekvātumu.

Kamdēļ vajag apvainoties par patiesību?
Vienkārši cilvēki ļoti sāpīgi uztver savus trūkumus. Piemēram, ja Tevi pašu kāds draugs nosauks par pamuļķi, kas, izskatās, tā arī ir, vai Tu pati to uztversi pilnīgi veselīgi? ;)

Kāpēc te pārsvarā ir tik neinteresanti un garlaicīgi vīrieši?
Ir lielisks risinājums - norādi savā profilā tēmas, par kurām Tev būtu interesanti runāt. Citādi, iedomājies, ja Tu pati uzsāktu sarunu ar pilnīgi svešu cilvēku - par kādu tēmu ar viņu runātu? Esi pārliecināta, ka saruna uzreiz būtu ļoti interesanta? ;)

Kašķīgi kaimiņi
Varbūt, ja jau viņi tik nejauki, mēģini viņiem atriebties pēc pilnas programmas - izdari tā, lai viņi naktīs vairs nedzird Tavu skaisto mūziku, pārstāj no sava balkona laist viņēja savus smaržīgos cigarešu dūmus... un neļauj savam mīļajam kaķītim vairs iesmaržināt tepiķīti pie viņu durvīm! Lai dabū just! ;)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu