Jason

Virietis (40)
iepazīties ar Jason

34 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kas ir trakākais, ko vari izdarīt?
Neatzīstu muļķību darīšanu.

Kā atšķirt kaisli no patiesas iemīlēšanās?
Patiesa iemīlēšanās ir tad, kad skaties uz ielas kādai smukai meičai uz viņas seksīgo pēcpusi un pie sevis domā: "Tā jaka viņai gan sasodīti labi izskatās, vajadzētu arī manējai tādu nopirkt." ;)

vai esam savādāki?
Vērtības diez vai ir mainījušās. Mainījušies ir līdzekļi to sasniegšanai.

Vai tu sevi uzskati par pietiekoši labu?
bum, tikai skaties, lai viņa neiegādājas labākas brilles... ;)

Vai ir vērts veidot attiecības, ja dzīvē viss nav kārtībā?
Ja cilvēks būs 100% pilnībā apmierināts ar savu dzīvi, kam tad viņam attiecības?

Kam būtu jāsper pirmais solis?
Tam, kuram nav labi, kā ir. ;)

Ko lai dara ar tiem indiešiem?
Nevis, ko lai dara ar tiem indiešiem, bet gan ko lai dara ar tām neiedomājami stulbajām latvju zosīm, kas pašas brauc uz Indiju (vai tamlīdzīgām vietām), lai meklētu kaut kādu apgaismību, kuras tur ne tuvumā nav, vai pašas izvēlas tos mūdžus sev par gultasbiedriem!

Kāpēc tauta tā resnē?
Kāpēc? Tāpēc, ka caurām dienām sēž oho... tā vietā lai nodarbotos ar seksu un citām fiziskām aktivitātēm. ;)

Viriesu speks
Autoram visai dīvains skatījums uz kritērijiem, pēc kuriem dāma izvēlas sev vīrieti. Ja "kaušanās pretī" un "apdiršanās bik" ir viss, kas veido Tavu personību, diez vai Tev spīd izveidot attiecības ar kādu dāmu. Labākajā gadījumā nocopēsi tādu pašu urlačku.

Tracis ap svētku dienām
Latvijā tāpat to svētku dienu ir pamaz, tāpēc es neiebilstu par vēl vienu. Un muļķības, ka peļņa tik viennozīmīgi krītas - svētku dienās tauta aktīvāk iepērkas un izklaidējas, kas arī dod ienākumus buržujiem. P.S. Salāpīšanās arī ir nepieciešama! ;)

Kāpēc bābieši no vīriešiem pieprasa kaut kādas jūtas?
Kā saka, sieviete mīlas dēļ ir gatava pat uz seksu, vīrietis seksa dēļ ir gatavs pat uz mīlu!

"Jūtu, ka mīlu Lindu"
Nē, solvita, tas nav ok. Bet vismaz tas latvietis apzinās, ka īsti labi nerīkojas... un katrā gadījumā latvietis diez vai liekuļos ar skaistiem vārdiem par mīlu, ja jau mīlas objekti ir regulāri mainās.

"Jūtu, ka mīlu Lindu"
Tirliņš ne princis. Varbūt tas vidējais latvietis arī ņemas ar visām kaimiņienēm, bet viņš vismaz ar to publiski nelielas. Cik vērti ir tādi "patiesie" mīlas apliecinājumi, ja viņi ik pa pusgadam tiek veltīti citai?

Pēriens
Nea, galīgi nesaista.

Kāpēc sievietēm ir tendence pieķerties vīrietim pārāk agri?
Droši vien pamatā varētu būt viens no diviem iemesliem (vai abi kopā): 1) autores pieminētais atslēgs vārds "nogribējušās", 2) ja jau ir "smukas, gudras, labos darbos strādā", tad veča esamība piedien sociālajam statusam, citādi padomās vēl kāds, ka ar šīm kaut kas ir "ne tā".

Pareizā uzvedība un emocijas pirmajā randiņā..kādām jābūt?
Autor, cilvēks vienkārši Tev mēģināja pieklājīgi pateikt, ka Tu viņai nepatiki... nelietojot rupjus vai aizskarošus izteicienus. Cieni to. Un, galu galā, ko Tu pats darītu, ja uz randiņu atnākusī dāma būtu galīgi garām? ;)

Nekustamā īpašuma pārrakstīšana bērnam, lai to neiegūtu bērna laulātais
Jebkurš dāvinājums vai mantojums, ko viens laulātais saņem no kādas citas personas ir viņa (saņēmēja) atsevišķā manta (ja vien starp laulātajiem nav noslēgts laulības līgums par mantas kopību). Savukārt, gadījumā, ja saņēmējs pēc tam pats mirst, tā laulātais var mantot šo īpašumu vispārējā kārtībā.

Naudas tēmas turpinājums.
"mamma ar meitu ir ar pamatiigu krampi" - tādas pat bumpastikam nenovēlēsi... :D

Naudas tēmas turpinājums.
Pirmajā brīdī jau mērķis attaisno līdzekļus... Bet kā būs pēc 5 un 10 gadiem? Sieviete, kas "zāģē", darīs to arī turpmāk. Nez´, cik ilgi meitas vīrs no izturēs - viņš taču tagad ir ne vien smuks, bet arī naudīgs, tātad visnotaļ iekārojams citām svārku nēsātājām. ;)

atlases kritērijs anketā
Ja sieviete sev uzliek cenrādi, tad man, godīgi sakot, vairs pat neintersē, vai es šo cenu varu vai nevaru pavilkt. ;)

nez ko teiksiet? :)
Darba sludinājumi, kuros nav norādīts atalgojums, īpaši pozitīvas reakcijas neizraisa. :D

Iesniegums policijā
Solītajam ticēt bija muļķīgi. Iesniegumu policijā vari rakstīt arī pēc mēneša. Būtu labi, ja visi miesas bojājumi ir tikuši nekavējoties fiksēti medicīnas iestādē. Ja nav, būs problēmas ar pierādīšanu. Ja ir, policija to pieprasīs.

Ko jūs būtu gatavi savā dzīvē mainīt, dēļ tā lai izveidotu attiecības?
bumpastik, nav svarīgi, kur tu pird. Svarīgi, ka tagad tu to drīksti darīt tikai pēc attiecīgas komandas. :D

Ko jūs būtu gatavi savā dzīvē mainīt, dēļ tā lai izveidotu attiecības?
Ir arī cits variants - vajag atrast tādu ērmu kā pats, lai nekas īpaši vairāk par papildus vietu zobubirstei nav jāmaina.

Augstākās izglītības nozīme
Augstākā izglītība ir garants tam, ka cilvēks būs spējīgs ģenerēt augstvērtīgas un interesantas tēmas, sakarīgi diskutēt un ievērot pareizrakstības noteikumus. Vai viņš to patiešām vienmēr arī darīs, tas būs atkarīgs no šī cilvēka rakstura iezīmēm un attieksmes pret sarunu biedru.

Uz ko īsti te cer sievietēs ar 2 ,vai pat 3 bērniem ?!
Izskatās, nabaga autors ir ticis mazliet pārprasts. Jautājuma jēga bija nevis tajā, ka sieviete ar 2 vai 3 bērniem ir slikta, bet gan tajā, ka sievietei, kurai jārūpējas par šiem 2 vai 3 bērniem, visdrīzāk nebūs pārāk daudz laika, ko veltīt savām jaunajām attiecībām.

Vai vispār ir jēga rakstīt skaistām meičām?
Man šajā kontekstā cits jautājums: un kāda jēga rakstīt tām, kuras uzskati par neskaistām? :D

Ja kungs uzreiz piedāvā seksu, vai būtu jāapvainojas?
Autor, Tavā vecumā jau tā kā būtu bijis laiks secināt, ka viss atkarīgs no tā, kurš tieši ir iekārotājs. Par to, ko dāma piecietīs no Breda Pita, bumpastiks ātri vien noraus pa aci... ;)

Kāpēc daudzas sievietes nevar pieņemt vīrieša poligāmisko dabu?
Kaut kas tajos autora dabas likumos neiet kopā. Vīrieši un sievietes dabā ir aptuveni 50% pret 50%. Tad nu rodas jautājums - kur tad tie poligāmie vīrieši ņems sev tās daudzās sievietes, ja viņas būs monogāmas? ;)

Kur ir kaifs?
Tātad, autor, var izdarīt secinājumu, ka ne visi meklē ilglaicīgu laimi. Dažiem pietiek arī ar vairākām īslaicīgām laimītēm... :D

Mērķis dzīvē
Es arī īsti nesaprotu tos lielos mērķus... un tādu pieprasītājus. Nu, kādi tad būtu tie varianti - uzcelt komunismu, nopelnīt miljardu, noprecēt Kristīnu Ričči? Jebkuram normālam cilvēkam ar gadiem tas skatījums uz dzīvi top reālistiskāks un negribas vairs "plēst pakaļu" dēļ kāda ķeksīša biogrāfijā, bet vienkārši gribas iespējami komfortablu dzīvi. Tas nav gana labs mērķis?

Kā dāmai pieklājīgi piedāvāt seksu?
Pirmais noteikums: gribi dabūt no dāmas seksu - par seksu ne vārda! ;)

Vēstules par laiku....
Autore, pamēģini kādreiz pati uzrakstīt pilnīgi nepazīstamam vīrietim pirmo vēstuli. Un pēc tam pajautā, vai nebija nožēlojami. ;)

kā izšķirties ja sieva atsakās?
Jāiesniedz šķiršanās prasība tiesā.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu