Jason

Virietis (40)
iepazīties ar Jason

11 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kur ir kaifs?
Tātad, autor, var izdarīt secinājumu, ka ne visi meklē ilglaicīgu laimi. Dažiem pietiek arī ar vairākām īslaicīgām laimītēm... :D

Mērķis dzīvē
Es arī īsti nesaprotu tos lielos mērķus... un tādu pieprasītājus. Nu, kādi tad būtu tie varianti - uzcelt komunismu, nopelnīt miljardu, noprecēt Kristīnu Ričči? Jebkuram normālam cilvēkam ar gadiem tas skatījums uz dzīvi top reālistiskāks un negribas vairs "plēst pakaļu" dēļ kāda ķeksīša biogrāfijā, bet vienkārši gribas iespējami komfortablu dzīvi. Tas nav gana labs mērķis?

Kā dāmai pieklājīgi piedāvāt seksu?
Pirmais noteikums: gribi dabūt no dāmas seksu - par seksu ne vārda! ;)

Vēstules par laiku....
Autore, pamēģini kādreiz pati uzrakstīt pilnīgi nepazīstamam vīrietim pirmo vēstuli. Un pēc tam pajautā, vai nebija nožēlojami. ;)

kā izšķirties ja sieva atsakās?
Jāiesniedz šķiršanās prasība tiesā.

Vai nopirkt sievietei vibratoru?
Pajautā pašai. Uz Ziemassvētkiem ar šādu dāvanu laikam riskēt nevajadzētu. ;)

Banānijas korumpētie ierēdņi
Cita starpā, purināt pa logu grīdsegas un darīt citus tamlīdzīdzīgus "saimnieciskus sīkumus" arī ir ļoti nekrietni attiecībā pret kaimiņiem. Kaimiņiem tie neliekas sīkumi. ;)

Banānijas korumpētie ierēdņi
Jebkurš pirmās instances lēmums ir pārsūdzams. Ja nav pārsūdzams, tad, acīmredzot, jau ir ticis pārsūdzēts un atstāts spēkā...

Kreisā roka vairs netur slodzi trenažieru zālē
Muskuļu atrofija, cik zinu, ir tad, kad muskuļus nelieto vispār. Tā ka diez vai tāda var rasties sporta zāles apmeklētājam. Piedomā labāk par to, vai neesi sev uztaisījis pārslodzi, kā par to, vai pietiekošā apjomā barojies. Pēc Tava apraksta spriežot, varētu būt, ka Tev nav gana piemērots (iespējams, daudzuma ziņā) uzturs.

Pafantazēsim lietainā dienā? ;)
"vienalga perfekti sakoptu māju, lai ideāli tīrā un kārtīgā mājā ar mierīgu sirdi varētu sagaidīt pasaules galu"- tas taču pats par sevi saprotams! ;)

Pafantazēsim lietainā dienā? ;)
Pārtrauktu apmeklēt darbu, izlietotu visus alko uzkrājumus... tad vēl nodarbotos ar seksu un spēlētu World of Tanks. :)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu