LaskovijMerzavec

Virietis (47)
uzzināt vairāk par LaskovijMerzavec

421 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Cik interesanti esat sev un citiem?
Kādām 0%, kādam 101% ... un?

Cik toleranti esat?
Cenšos izvairīties no viedokļiem, kuros jāpierāda, ka neesi kamielis, jo bieži vien tāpat Tevi uzskatīs par kamieli, lai ko Tu stāstītu.

Cik maksā komunālie Rīgā? Interesē apmēram 2 vai 3 ist dzīvokļi?
Nu ļoti apmēram būs 2-3/eur par m2. Kad zvani, paprasi konkrēti. Jo dažādi apsaimniekotaji, dažādi "bonusi", vienotas cenas nav Rīgā.

Ragi😃
Lai gan protams jāskatās, kas pats un partnere esiet. Ja guli ar kazu, tad jau abiem piestāv ragi. Ja ar lauveni, tad ātri paliksi par vienkārši alni!

Dotu otro iespēju?
Meitenes, nereti iešauj kādu kokčiku vai šampi pirms randiņa:) Vnk, nepatika tas vīrietis un izdomāja iemeslu...

Ragi😃
Jā, jā! Tik kaļķi neaizmirsti daudz dzert, lai Tavējie izskatās netikai skaisti, bet arī izturīgi...:)

Pasmieties par sevi...
Mēgjināt kko paskaidrot cilvekam, kurš nemaz negrib, saprast... Atliek, tikai beigās pasmaidīt par savu muljkjibu...

Pušapiņš
Es 100% ka neatškiru:) Virietim ir vienkārši - ko paprasa to nopērk:)

Pušapiņš
Var pameklet fb, tagad pašmāju taisa diezgan interesantas lietas, varbut ari apakshvelju. Protams, vēl amoralle ari varints.

Apavi Skriešanai... - kādi ir Labi -Jaunie modeļi...?
Ir jau alternativa - skriet ar plikām kājām!

Cik cukura Jūs patērejat dienā...?
Nu tādēlj jau pie alho lej klāt colu, lai samazinatu cukuru :)

Bēdīgs stāvoklis valstī!?
17:33... Piedod, tiešām neizlasīju uzmanīgi Tavu otro komentāru, kur tika norādīts, ka no minimālās algas. Jo nav pieredzes ar uzturlīdzekļu piedzīšanu! "Vispār pēc tava komentara ir skaidrs, ka ne pašvienas, ne godprata tev nav. " - neapsaukājies miļumiņ, Tu neko nezini par manu dzīvi, tā nebrauc auzās, muti vārstot, citādi nāksies vēl atvainoties!

Jūrmala un smēķētāji
Pīpētaji nesmēķēs, sievietes pieskatīs bērnus un bērni neskraidīs ar plikiem dibua. Vīrieši neprasīs uzreiz telefonus un nepiedāvās seksu.... Kā Jūs to pārdzīvosiet, nebūs taču par ko cepties!

Vējbakas pieaugušam cilvēkam?
Man bija kādos 40+ gados. Pie tam biju ārpus Latvijas, kad parādījās izsitumi. Pie ārsta nevarēju tikt, tad nācās pa telefonu noskaidrot, kas tas ir!

Kura šei ir Vis Vis Labākā...!?
Tā, kuru saucu par savējo....

Bēdīgs stāvoklis valstī!?
Nu ja, Tev ir 1000 alga un trīs bērni, tad 75% Tev atnjem. Paliek 250 eur. Tad nav jābrīnās, ka virietis vnk noslēpj savus ienākumus!!! Latvijas likumdošana nu galīgi nav tā jaukākā.

Bēdīgs stāvoklis valstī!?
19:35 ... Latvijas situācijā, tas ir diezgan loģisks piegājiens. Robežu šķērsot īsti aizliegt nevar, jo nav jau īsti robežas. Savukārt, parasti visu mantu pārraksta uz kko citu, kontus izvieto Latvijas pastā, alga aploksnē... un PO!

Vai cilvēki pusmūžā ir spējīgi mainīties?
Arī no labiem notikumiem. Piemēram, zvērināts vecpuisi un meitu mednieks, satiekot attiecīgu sievieti var izmainīties par monogānu un labu vīru. Var arī neizmainīties:) Cilvēki visu laiku mainās.

Vai cilvēki pusmūžā ir spējīgi mainīties?
Ir lietas, kas nemainās, ir lietas, kas var manīties.

Bēdīgs stāvoklis valstī!?
11:46... bez sievietes atļaujas, vīrietis neko neiesēs! Riskēji, bez aizsardzības līdzekļiem paseksot, tad arī Tava atbildība. Nav prezervatīva, nav seksa ... amen. Ja nevar sarunāt pat tik daudz, tad abi vienlīdz "gudri". Pie tam, kāds tad ir alimentu minimālā summa 30eur? Tur pat pamperi nesanāk. /... par krimināllikumā paredzētiem gadījumiem, varam nerunāt.../

Bēdīgs stāvoklis valstī!?
Atbildība ir abām pusēm! Ja nespēj savā starpā sarunāt, tad paši vainīgi...

Jaunās māmiņas pludmalē...
Batutos var visādas traumas dabūt. Aizliedzam. Virtuvē var dabūt apdegumus, klapējam ciet. Uz ielas var paslīdēt un smadzeņu satricinājumu dabūt. Nelaižam. Ūdenī - pats par sevi. Pat vannā ... utt... KKā tā? Es nesaku, ka bērnus nevajag pieskatīt, bet nevar dzīvot tikai vienā vai otrā grāvī.

Jaunās māmiņas pludmalē...
Nu visdrīzāk, ja pieietu klāt maniem bērniem un mēģinātu kko aizrādīt, tad arī dabūtu maigi iet tālu... Pie tam četrgadīgs ir ļoti saprātīgs un ja vieta pazīstama, tad sūdus nesavārīs, it īpaši, ja ir sarunāts, ka pirms doties jūrā vai vispār kkur citur, tad jāpasaka. Un smieklīgi cepties par maza bērna pliko dupsi. Estētika...

Vai tie kas ir attiecībās un sēž OHO, tiešām ir attiecībās?
Piedodiet cienījamā redkolēģija... Jūsu 16:54 publicētais iebildums, tiek ņemts vērā un lūdzu aizvietot 15:29 publicētajā komentārā vārdu "izvirzu dzīvotspējīgu teorēmu" ar "izsaku dzīvottiesīgu pieņēmumu". Atvainojamies par sagādātajām nekārtībām. Tāpat, norādu, ka 10:49, lietotais vārds “teorija” arī tiek lietots nevietā, jo, kā zināms “Teorija (grieķu: θεωρία...

Vai tie kas ir attiecībās un sēž OHO, tiešām ir attiecībās?
15:15... nu nesāc, kā mazs niķīgs bērns - Viņš nedod man mantiņu, es arī nedošu:) Tu, par piemēru, te izpaudies, ka esi ticies ar c_Hloje. Izvirzu dzīvotspējīgu teorēmu - sarunājāt pk, ka tautu izjokosiet ar stāstu par itkā notikušu randiņu. Kur ir pierādījumi, ka randiņš bija? /...iesēžas šūpuļkrēslā.../

Jūsu nika izcelsme
Tā mani šeit iesauca, cilvēki, kas pazīst mani arī dzīvē un tā arī palika.

Dvēsele....
"Laikam ir pareizs pieņemums, ka uzskata Dvēseli par ciolvēku sugai ekskluzīvi piemītošu substanci nemateriālā formā." - manuprāt pilnīgi nepareizs pieņēmums, jo nedz pati Dvēseles eksistence ir pierādāma un vēl jo mazāk, ka tā ir tikai cilvēkiem. Vēl jau pavisam nesen, reliģijas pārstāvji sludināja, ka cilvēks ir tikai baltās rases pārstāvji.

Vai tie kas ir attiecībās un sēž OHO, tiešām ir attiecībās?
14:00 ... un kape man būtu jarauj telnaska pāri galvai, lai pierādītu, ka kamielis ir kamielis? Ja apgalvo, ka kamielis nav kamielis, tad pats arī lai rauj stringus, pāri galvai:)

Vai tie kas ir attiecībās un sēž OHO, tiešām ir attiecībās?
10:49... nu tad arī pierādiet savas teorijas:)

Vai tie kas ir attiecībās un sēž OHO, tiešām ir attiecībās?
C_hloe... es rakstīju man interesē sievietes! Tā ir jau Tava interpretācija, ka es šeit kko meklēju un ka sūdīgas attiecības. Bet, ja vēlies mani apmierina arī versija, ka man nekas nav - ja kamielis nav kamielis, tad nav :) Tas pats attiecas arī uz Edgaru... man nekas viņam nav jāpierāda vai jāpamato. Ja grib rakt tamponus Vecāķu pludmalē, tad lai droši to dara:)

Vai tie kas ir attiecībās un sēž OHO, tiešām ir attiecībās?
“Ja tantei būtu ritenji!!!” - “Ja mums būtu attiecības!!!”

Vai tie kas ir attiecībās un sēž OHO, tiešām ir attiecībās?
13:18...ok, lai ir par Tavam cHloje... cilvēki, Tev ļoti toleranti mēģina paskaidrot, bet ja jau ļoti gribas meklēt melnu kaķi melnā istabā, tad nevar to aizliegt... Un būsim godīgi, te daudzi ar savu laika aizpildījumu krietni vien pārspētu Tavējo...

Maigā vara
Un kādu ekonomiku tad Saskaņa ir uztaisījusi? AquaWater kurā nograbināja 300k, pa tukšo un tagad ūdens pacēla cenas par 25%, kādēļ - ir kkas būtiski mainījies? Rīgas satiksme, kuru dotē un atdots viss centrs priekš stāvietu maksām un tikko nodrabināja naudu ūdeņraža stacijai, kā arī ar nanoūdeni mazgā tramvajus? Kamēr Tallinā transports par brīvu un vēl palaiž autobusus bez šofera vispār?...

Vai tie kas ir attiecībās un sēž OHO, tiešām ir attiecībās?
Tā īsi, nav starpības vai esi attiecībās vai nē. Jā, PA ir laika kavēklis/zaglis, bet zog laiku neatkarīgi no tā, kāds ir Tavs status. Bet arī laika zaglis ir nepieciešama lieta dzīvē. Varētu padomāt, ka FB tiek publicēta ļoti vērtīga informācija, tāds pats surogāts vien ir, kurā pamatā tiek atgremotas sen zināmas patiesības vai joki. Attiecībās esot, tas nenozīmē, ka esi 24/7 nodarbināts...

Juus cakaree..
19:19 ... Mani tik tīri profesionāls kretīnisms, kā dabūsi tās IP adreses :)

Juus cakaree..
Jā, šis jau ir dzirdēts!!!

Filtreejiet draugi
Nav jēgas nedzirdīgam neko skaidrot. Vārdi lidz smadzenēm nedaies...

Kàdi komentàri Jūs vairàk uzrunà?
Nu protams, ka tikai savējie un vēl Tavējie...:)

Sievietes gaida?
Atliek secināt, ka Tevi interesē pats rakstīšanas process. Citādi jau sen būtu visu sarunājis.

Iemesli vīriešu palietotajam izskatam?
Viens ir gēni, otrs protams paša attieksme pret dzīvi.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu