vilx

Virietis (46)
iepazīties ar vilx

116 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Asaru bioloģija
Pirms gadiem 20 brīnījāmies par meža zemenēm rudenī, tad pirms gadiem 10 nāca pūpoli rudenī... Pēdējos gados nav nekas neparasts ne vēlie pūpoli, ne zemenes, ja vēl tagad asaru ikri pievienojās, man nekas nav pretī!

Ko vispār pārdod Drogās un Douglasā?
Dievs izveidoja vīrieti pēc sava ģīmja un līdzības, apskatījās, un atzina par labu esam. Tad radīja sievieti, paskatījās, un nomierinoši noteica "nekas, gan jau piekrāsosies".

kā pārbaudīt parādus dzīvoklim
Nu vispār jau pēdējos n gadus parādu dzīvoklim nav kā sugas - visi parādi ir konkrētām personām. Nezinu tikai, kā tas darbojās reāli attiecībā pret apsaimniekotāju, vai arī slēdzot jaunos līgumus, kādiem skaitītāja rādījumiem piekritīs, piemēram, Latvenergo.

Cik ir tādi,kas pērkot auto ir izmanojuši krāsas mērītāju?
Krāsas mērītājs mēra elektrisko lauku, un tā nosaka attālumu līdz metālam. Līdz ar to precīzu rezultātu rāda tikai plakanai, līdzenai virsmai vismaz sprīža attālumā no detaļas malas. Līdz ar to sliekšņu, nesošo konstrukciju, arku vietas var skatīties tikai simetriski salīdzinot, vai rāda vienādi. Gribiet tā baigi kasīties, ņemiet magnētu - visur ar vienādu papīra lapiņu čupu lai pievelkas...

Nopirkt dīvānu
Internetā taču tā pati cena, kas salonā

100 bizītes meitai
fargo - tas sanāk ja rūpīgi sadala zonās, var vienkārši ņemt kušķīšus, tad nekāds skalps cauri nespīd.

Potenciālais partneris virtuāli- vizuāls, iedomu tēls?
No_sakuma nesaprotu šādu darbību jēgu vai ideju - laiku nav kur likt vai kā? Un kas ir tas ko tie sliktie viņi "savu panāk/liec tā domāt"?

Cik ir tādi,kas pērkot auto ir izmanojuši krāsas mērītāju?
Nuja aizmirsu piebilst - var sanākt, ka auto, kuram krāsas mērītājs nodod ka špaktelētas un krāsotas durvis un/vai spārni, sliekšņi, patiesībā ir ļoti labi kopts un laicīgi novērsta rūsēšana.

Cik ir tādi,kas pērkot auto ir izmanojuši krāsas mērītāju?
Darbā skapī tāds mērītājs stāv, grēks neizmantot. Bet tur baigi jāskatās - sievietes, kas ļooti rūpējās par auto izskatu, katras sīkākās skrambas dēļ dzen pārkrāsot visu detaļu. Rīgā autiņiem visi četri stūri būs vairāk vai mazāk ar švīkām, šur tur aizziesti ar kaut kādu smāķi lai nerūsē, tāpat buktes uz durvīm no citu auto durvīm dabūtas stāvlaukumiem - ja gribi to likvidēt, ik pa pāris...

100 bizītes meitai
Es kā tētis, kad vajadzēja, uzpinu. Neatceros, ka būtu kāda problēma bijusi - iekšā neko nepinu, galos kaut kādas sīkas gumijtiņas. Stunda noteikti aizgāja, ja ne visas divas.

Vajadzētu aku siltināt, bet ir viens bet.
Tikai pie ēkas nenohaltūrē, savādāk nāks atkušņi, zeme pie pamatiem samirks, sasals, un caursals ātrāk nekā citur. Zinu vairākus, kas uz šito iekrituši, velkot vecajās mājas ūdensvadus. Čakars var sanākt - sevišķi ja pamati ir smiltīs skaloti akmeņi - īsti apakšā neparaksi, ņems vēl un nobruks.

Kā pareizi aizvainot sievieti.
Man atkal nav skaidrs autora naids uz sieviešu "pirkšanu" - nu bet lai tak viņi pērk, jo tā, ko viņi nopirks, nav tava mērķauditorija nekādā sfērā.

Kā no oHo pastkastes vienkāršāk izdzēst neaktuālas "sarakstes"?
Nu redz, citas ar kārto - mans profils apskatīts no sadaļas "pastkaste". Kaut kas ļoti, ļoti sens

Kā no oHo pastkastes vienkāršāk izdzēst neaktuālas "sarakstes"?
Wow, Tev ir daudzas neaktuālas sarakstes?

ja cilvēkam ir sakārtota dzīve, tad priekš kam te būt ? (c)
Kā ko šeit darīt? Var dot padomus no kanalizācijas smakais līdz pat Teslas akumulatoriem!

Vajadzētu aku siltināt, bet ir viens bet.
Kāda atšķirība, no kuras puses siltinājums samirks- no akas vai no grunts puses?

Kanalizācijas smaka
Sīkā - nečakarējies, nepalīdzēs. Sauc santehniķi. Varēsi tikai pabrīnīties, no kā sastāv kanalizācija. Ne jau šeit diskusijā kāds izskaidros.

Iesakiet meistaru dzīvokļa ārdurvju nomaiņai.
PVC durvis "saburzās" - katrs piesitiens atstāj bukti - to var redzēt teju katrā ofisā. Pieļauju, ka var pasūtot šito izrunāt un gan jau ka ir izturīgāki virsmas materiāli. Par tēmu "ielikt pats" - nav jau Anniņa. Dzīvokļu durvis (ja jāmaina, acīmredzot nav no jaunajiem projektiem) parasti vienas ir normālas, ar kārbu, un otras piemuģītas bez kārbas. Tās ,kas ir bez kārbas, to vietā...

Kā pareizi aizvainot sievieti.
Bezcerīga pieeja. Iespēja, ka atrāpos uz ceļiem izdomāta iemesla dēļ - vispār murgs.

Motors klaudz
Ja esi kārtīgi ar fordu no-isies, tad šī kā reiz ir īstā sadaļa!

Kāpēc sieviete aiziet no vīrieša?
Palasījos, cik jums vienkāršas dzīves bijušas, ar banāliem iemesliem šķirties, ne tuvu ne Santa Barbara, bet tipisks Purčiks - bjot, pjot, žrjot, ņiuja ņeģelajet, po babam šļajetsja, obižajet.

Kāpēc sieviete aiziet no vīrieša?
Sieviete no vīrieša aiziet tad, kad viņš to aizdzen.

Īres līgums no izīrētāja izdevīguma puses - taisīt vai netaisīt?
Kopumā domāju, ka no īrniekiem baidīties nevajag, ir ļoti maza iespēja, ka uzrausieties uz šādiem afēristiem. Kā viņi paši dzīvo? Slepeni lavās uz dzīvesvietu? Nav kaut kā stjomna, ka jebkuru vakaru var nākt saimnieks un draudēt ar izlikšanu, mūžīgi lamāties, regulāri mainīt sava auto sadurtās riepas un izsistos stiklus vai slēpt savu auto, katrs svešs telefona numurs var būt dzīvokļa saimnieks,...

Īres līgums no izīrētāja izdevīguma puses - taisīt vai netaisīt?
TV ik pa laikam ir sižeti - piemēram latvietis atgriezies no ārzemēm, nopērk izsolē dzīvokli, dzīvoklis bez apgrūtinājumiem, bet beigās tomēr izrādās, ka ir īrnieks. Dod tiesā - beigās izrādās, ka tas īrnieks vairs tur uzturēties nedrīkst, bet ir noslēdzis līgumu ar apakšīrnieku, kura līgums lūk ir likumīgs, un to izlikt nedrīkst. Tiesas un juristi gadiem, nu un tā džeks pats maksā visus...

Tava mīļākā masāža?
Kad savilkta spranda, jeb krika sprandā, vai apsaldēta, nu koroče kad galvu nevar pagriezt, sāp. Var izmasēt pāris minūtēs, sāpes pāriet kā ar slēdzi izslēgtas.

Senākie OHO lietotāji?
Uj, 2010-06-08 00:27. Un esmu ievērojis, ka, ja arī gadiem nav lietots profils, viss darbojās.

Mērķi
O, šito mērķi jānošpiko - apprecēties līdz Ziemassvētkiem.

Mērķi
Šodienu nevajag novērtēt par zemu, jo viss notiek šodien. Ja arī tiks sasniegts kāds mērķis, arī tā diena tad būs "šodien". Ja jāpazaudē šodiena lai kaut kad varbūt kaut kas.... nu tā manuprāt ir dzīves izšķērdēšana. Kaut vai - uzbūvēšu māju un tad apprecēšos, a hres,,, māja ir ,a ko precēt vairs nau.

Velo maršruti
Tā jau ir gaumes lieta. Ja tīri mīca asfaltu bez muzejiem, dienā 100 vajadzētu paredzēt, nu tas būs kā minimums 7-8 stundas ko mīt, normālā ritmā, bez liekas pārpūles. Ja gribi arī kaut ko redzēt - vairāk par 80km dienā nenobrauksi - nepietiks laika. Ja sanāk grunts ceļi - nomet vēl stundiņu nost, finālā sanāk, ka normāls brauciens, ar vienu lielu un pāris maziem apskates objektiem dienā, varam...

Velo maršruti
Aiz Tūjas meža ceļš gar jūru beidzās pie alām aiz bākas. Tālāk no klintīm uz Meleku līci gar jūru tas ir cits ceļš.

Kādu viedo pulkstenis ar telefona funkciju (bērnam) Jūs ieteiktu?
Nu man pagaidām ir 1:1 pazaudēto telefonu ziņā - bērns atstāja uz soliņa, kad es biju blakus, gadās arī tā - kaut kādi čaļi atrada, sameklēja sprovočņikā tēti vai mammu, un piezvanīja, tā dabūjam atpakaļ, un pats vienu rozā ar smukiem rotājumiem atradu upes krastā, nevarēju atbloķēt, bet ilgi nebija jāgaida kad vecāki piezvanīja, atbrauca pakaļ un meitēns atguva savu mantu. Man bērni jau pirms...

Sajūta
Gaidi tagad rēķinu par viltus izsaukumu.

Kādu viedo pulkstenis ar telefona funkciju (bērnam) Jūs ieteiktu?
Cik gadi bērnam?

Vai tas palīdzētu aizmirst?
Sliktā kaimiņiene iespļāva dvēselē godīgajam precētajam? Man šajā tekstā kaut kas konfliktē ar morālajām vērtībām.

Mainīt telefonu-man tā ir trauma...
Man darbā vecais nesasitamais podzinieks, 250 kontakti sim, pārējie telefona atmiņā. Internetu nelietoju. Kad šitais būs kirdik, tur gan būs ko padomāt, kā kontaktus pārnest.

Aizkaveejushies jauniibaa?
Kā Geiša zin, ka man bija mopēds "Rīga" un tad "Moskvičs"?

Velas automats nesilda.
Lielais fuj ksenijai par vīra žāģēšanu. Nu, sāksim mēs tagad saukt visu pēc kārtas, kam būtu jābūt vājstrāvas un spēka ķēdēs, tad paskatīsimies shēmā un sāksim visus starprelejus un blokkontaktus pēc kārtas cilāt, nu un ko tas dos? iesi vīram klāt un sāksi to visu atkārtot? Ir lietas, ko kopdarbībā ir sarežģīti pārbaudīt bez stenda. Vīrs malacis, rokas no īstās vietas aug, ja vispār tādai...

Briesmīgas kāzas
Briesmīgas kāzas varētu likties kādam , kurš neiederās viesu pulkā. Švaks galds?- kādu nu rocība ļāvusi, tāds ir, jānovērtē, ka vispār ir draugi sasaukti svinēt, nevis par to pašu naudiņu daži izredzētie restorānā mielojušies.

Briesmīgas kāzas
Viesi ir tuvākie draugi, radi, kuriem jau pašiem par sevi kopābūšana ir patīkama, arī ja pie pieminētā tilta četras stundas jāgaida. Principā ir savākti kopā visi tie, kurus parasti sauc palīgā - nu un ja kaut kas nepatīkams briest, nu tad kas vēl var nākt palīgā ko novērst, ja ne šāda tuvu cilvēku zelta izlase?

Dzīvokļa remonta secība
Ieteikumi nosegšanai - mēbeles ietīt pārtikas plēvē, bet grīdai un virsmām galdam piemēram- tapešu veikalā pēdējie ruļļi vai ekspozīcijas izpārdošanas ruļļi ar nobružātām malām ideāli ja ir 1m platās krāsojāmās burtiski par kapeikām iegādājami. Ir, protams, nopērkami ķipa profesionāli paklājamie materiāli, bet lakotu vecmāmiņas laiku bufeti tie var nenosargāt.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu