vilx

Virietis (46)
iepazīties ar vilx

160 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Jauns auto
Nesaprotu šitos padomus - cilvēks prasa, kādu JAUNU auto lai ņem, bet te uzstājīgi, izmisīgi vēlas pierunāt uz lietotu. Protams, ko kopš vairs nav AutoBild, par jaunajiem auto īsti nav kur uzzināt - katrā ziņa, tā uzreiz paķert žurnālu čupiņu un izšķirstīt, iespēju nav. Ieteikt paskatīties Zebru ceturtdienās un Autoziņas sestdienās laikam jau būs par vēlu? Tur principā vairāk vai mazāk visi...

Kādai ir jābūt iepazīšanās portāla pamatfunkcijai?
Jūs to tiešām? Iepazīšanās portālu galvenais mērķis ir pelnīt naudu to īpašniekiem, ja nu kādam tas vēl nav pielecis.

Komplimenti
Nesaprotu, no kurienes vēlāk vispār kaut kādas runas radās par izteikto komplimentu? Kompliments sastāv no divām daļām - pirmo daļu pasaki, un.... viss.. process beidzies, nekādas piebildes, nekādi papildinājumi, nekādi skaidrojumi, nekādas atbildes gaidīšanas vai vēl trakāk vēlāk pieminēšanas - otrā daļa ir tas, kas jāpatur pie sevis. Pasaki ka labi izskatās un ļauj sievietei izbaudīt un...

Atbildot uz Vejasuns.
Samelots, vai pārspīlēts, kāda atšķirība. Bet princips, ka pietiek tikai apsolīt merkantīlo sapņu piepildīšanu, lai pārsteidzoši ātri ievilktu gultā, nostrādā. Par smukumu nezinu, esmu nesmuks.

vannas maisītājs (jaucejkrans)
Ekscentri ir no bronzas, skrūvējot vītne izslīdēs no dajebkādas vietas, un, tas kas ir pa virsu arī nevar traucēt. Tikai nemēģiniet skrūvēt dziļāk - ttikai un vienīgi ārā, un notīriet, nopakojiet pa jaunam.

Vai vīrieši, kas "aizķērušies" iepazīšanās portālos, kļuvuši attiecībām nederīgi(2)?
Nezinu, nav pieredzes, man neatbild uz vēstulēm.

Naudas piesaistīšanas rituāli.
Kur_tu_esi - itkā jau ir skaidrs, ka zem šī te nika slēpjās vairāki puņķaini tīņi, kas mājasdarbu pildīšanas vietā ierēc par veco perdeļu gruzīšanos. Domāju, ka nevis provokatīvajās atbildēs un tādos kā pieteikumos katrā tiek ieslēpts kaut kāds greizs uzskats ar domu izsaukt gruzīšanos, bet gan tiešām atbildes ģenerē neattīstītas un šauri domājošas smadzenes. Kaut vai 23:04 - acīmredzami ar vārdu...

Naudas piesaistīšanas rituāli.
Ir gan zināms kāds rituāls, kurš reāli nes naudu - no rīta piecelies, izmazgā zobus, nodzen bārdu, saķemmējies un duj šancēt.

Kādi dokumenti jākārto džekpota gadījumā?
A ko lūri svešā makā? Ieliks laimesta čeku loterijā novinnēs vēl pāris tūkstošus!

Iespējamais iemesls tautas izmiršanai
Šeit nu Aivaram piekrītu par 100%

Kādas personas bankas kontu var norādīt zemes pārdošanas līgumā?
Ja summa neliela, tad - pilnvara uz sevi jau ir, skaiti uz sevi ,tad pārskaitīsi mammai, nekādām problēmām nevajadzētu rasties ne ar līguma sastādīšanu, ne ar papildus notāra pakalpojumiem. Ja summa lielāka - jārēķina - bija kaut kāds nodokļu projekts par pārskaitījumiem starp privātpersonām nezinu vai ir pieņemts - jauns bankas konts atkal kaut kādi pāris eiro mēnesī, par lieliem...

LAN pārbaude.
Jocīga izvēle - lietot LAN. Negaisa laikā patīk vadus raustīt? IP pārbaudi, iespējams, veic provaiders. Atceros vecos laikus - kā mauc klāt citu kompi, tā zvani provaiderim, darba laikā pieslēdza jauno aparātu zibenīgi, ārpus darba laika nebija sazvanāms.

Vai laba dāvana??
Cik saprotu no iepriekšējiem postiem, draudzenei ir arī brālis?

Ko uzsākt ar 10 000 eiro ?
19. februārī Rīgā norisināsies jaunuzņēmumu samits "Riga Venture Summit 2020", un 20. februārī starptautiskā jaunuzņēmumu konference "TechChill". Ļoti veiksmīgi, jau tikai dažas dienas pēc idejas izskriešanai caur smadzeņu šūnām norisinās veseli divi pasākumi nopietni par interesējošo tēmu, kurā varētu rast atbildes uz visiem interesējušiem jautājumiem. Ja interese ir, piedalīsies. Ja izlemsi...

Ko uzsākt ar 10 000 eiro ?
Ka uzņēmējs nekad neesmu darbojies, bet arī par "lapatņiku" esmu tikai vienreiz mūžā, 90-tajos, pāris mēnešus gaterī pašancējis un likteņa ironija ka uz sava iepriekšējā dzīvē izgatavota daudzzāģa. Kaut kā vienmēr un arī vēl pagaidām vajadzīgas manas rokas bet galvenokārt galva. Toties māku rēķināt. Elementārākā lieta: cik% no peļņas vēlies tērēt - cik% atkarībā no uzņēmējdarbības veida...

Ko uzsākt ar 10 000 eiro ?
Pa 10k vari nopirkt 15 gadus vecu luksus mašīnu un tiksi pie dzīvās lelles.

Kāds stimuls čalim pēc 40 veidot attiecības?
Nu bet kā nav stimula? Vot autors raksta par brīvas uzvedības meitenēm, bet.. gribās kādreiz arī par brīvu!

Reģistrējies jaunā populārā seksa saitē Latvijā!! iepazistieslatvija.com
jaunā vai populārā?

Vai jāaizmirst par sievieti, kas vēl vēlas izvērtēt un staigā uz randiņiem?
Nu bet šeit taču tā ir ikdiena - aizmirst sievietes, kas grib turpināt staigāt uz randiņiem. Vai tad kādam šeit ir savādāka pieredze?

Ko dāvināt sievietei?
Nu ko jūs te ņematies. Sievietēm nevajag neko oriģinālu, tā var tikai auzās iebraukt. Standartkomplekts un tikai. Var kaut ko oriģinālu, bet tikai klāt pie standartkomplekta.

Galants vīrietis, džentlmenis.
Kā mamma mācīja, tā dzīvoju, esmu galants, vai neesmu, esmu dzentelbeņķis, vai neesmu, a hrenviņzin. Pašas esat mammas - māciet savus dēlus. Kā iemācīsiet, tā viņi arī galanti vai ne tik galanti izpaudīsies.

Koronavīruss
Būtu priecājušies, ka pēdējās šādas topošās epidēmijas tiek novērstas. Labāk ir nemaz neuzzināt, kas būtu ,ja nebūtu šādu itkā pārmērīgu pasākumu. Vienmēr jau būs slikti - epidēmija slikti - novērsta epidēmija uzreiz čīkstēšana ka viss pārspīlēts.

Braucot no stāvlaukuma iebraucu mašīnā,izkāpu ārā apskatijos kāds skrāpējums un aizbraucu prom.
joen - tajās pieminētajās zemēs ja gribi mašīnu, tad nopērc jaunu, bankā tikai nokārtojot papīrus un piemet kaut ko klāt ikmēneša rēķinam, nu ne gluži kā maizi nopirkt, bet zināma līdzība ir. Bet pie mums mašīna jau skaitās kā kaut kāds sasniegums dzīvē. Tāpēc arī atšķiras attieksme.

Braucot no stāvlaukuma iebraucu mašīnā,izkāpu ārā apskatijos kāds skrāpējums un aizbraucu prom.
Man uz pakaļējā pampera ir gan zaļas krāsas, gan tagad arī sarkanas krāsas švīkas, uz trīs durvīm ir buktītes pludlīnijā iesistas ar citu auto durvīm stāvlaukumos, uz priekšējā bampera kāds bija ar lielu riepu atstājis nospiedumu.... Un tikai vienu reizi esmu sagaidīts. No vienas puses - visas tās skrambas ir sīkas, nenozīmīgas, plastmasā, un saskatāmas tikai no tuvuma, no otras - tāda nu ir mūsu...

Darbs...
darba sludinājumos obligāti jāliek klāt atalgojums, varbūt tur ir tā problēma?

Kādu atlases pārbaudījumu uzrīkot?
Nez, cik veču katrai no viņām ira? Daudzas sievietes, nu atzīstieties taču, uztur vairākus večus savā tuvumā dļa ļubovnih lask, arī morālam atbalstam, un vēl šim tam tikai sieviešu loģikai saprotamiem iemesliem. Domāju, ka viņas gan nav tik naivas lai tos visus sauktu par saviem.

Ja sieviete ir stiprāka par vīrieti
Cik ilgi attiecības? Tāpat, kā visiem - cik ilgi mīlestība un iemīlēšanās periodā uzbūvētais ļaus.

Kā tikt vaļā no stalkera?
Kurš ar ko tādu saskāries, sapratīs. Sajūta pretīga. Vai var tikt galā- par to ir reāls pants, nezinu kā Vācijā.

Ko jūs domajat par cilvēka radītu globalo sasilšanu?
Rīga pirms iedzīvotājiem lika šķirot atkritumus, tas maksāja apm. 1,9 EUR no cilvēka, tagad, kad šķirojam jau 4,6 EUR no cilvēka. Nu nesanāk tā šķirošana lētāk. Un padomājiet kas tad reāli šķiro atkritumus? Tikai un vienīgi kompānijas, kas darbojas atkritumu biznesā. Mūsu šķirošana tikai var nedaudz atvieglot kompānijas darbu, un viss, principā iedzīvotāju ietekme ir nulle, tāpat viss...

Džentlmeņu loģikas tipiskākās īpatnības!
Vai veiksmīga sieviete izvēlēsies normālu vīrieti? Retorisks jautājums, protams, ka nē. Izvēle kritīs uz super-puper džeku ar visām labākajām īpašībām, un, par cik cilvēku bez trūkumiem nav, atliek tikai tie, kas ir gatavi tādus notēlot, lai sasniegtu kaut kādu mērķi- izdrāzt, piečakarēt, utt.

Ja darba ballē kolēģe spiežas klāt
15 gadi jaunāka? Pakacināja vecu perdeli vai nu kaut kam par prieku kas tur uz vietas ierēca, vai arī lai vēlāk ar kolēģiem ierēktu.

Ja Jūs, piemēram, nevarat sazvanīt kādu respondentu - ko tas nozīmē?
Nu es Bitei neatbildēju, lai nebūtu sarunas, kuras laikā varētu pagarināt atlaižu termiņus, kas savukārt nozīmētu, ka laužot līgumu man vajadzētu atmaksāt atlaidēs ietaupīto summu. Kādas 50-60x pāris dienu laikā.

Kas ir jāsaprot vīrietim un sievietei, la viņi abi varētu dzīvot kopā laimīgi (Nepieciešamais nosacī
Tūkstoš un viena lieta jāsaprot. Tai pašā laikā - nekas speciāls.

Vai tā ir necieņa pret otru.
Nu bet kā var atcerēties, kurai tad pirms gada, mēneša vai divām dienām ir rakstīts? Vēl jo vairāk, ja atbildes nav bijis.

"Norunā randiņu un noslepkavo"
Kāda vieta? Kāds laiks, svešas mājas un tumsa? Ne jau vieta nogalina, bet tas, ka pašas lohonulas ar cilvēka izvēli.

Vai tā ir necieņa pret otru.
Nu redz blakus diskusijā var lasīt, kam atbildat. Tiem, kas māk sapūst, saliet un izčakarēt.

"Norunā randiņu un noslepkavo"
Pašas vainīgas. Neatbildat normāliem čaļiem, bet tādiem, kas "māk ieinteresēt", nu i baudat savas gudrības augļus. Nulle līdzjūtības.

Vai tā ir necieņa pret otru.
Jā, kape neatbild? 40+, bez vīra un vēl vipendrivajestsja?

Virtuves krāns ne tāds kā IKEA un DEPO...
Starp citu, priekš IKEA jau krietnu laiku ražo mēbeles arī Latvijā. Kokmateriālus gan nepērk vietējos, tur problēmas ar šķirošanu, apjomiem, cenu, utt., bet gan jau no Skandināvijas to pašu Latvijas priedi vien ved.

Virtuves krāns ne tāds kā IKEA un DEPO...
Re, kažoki otrādi. Kad pie mums vēl nebija IKEA, tad snobiem skaitījās kruta, ja mājās vai birojā bija kaut kas no IKEA. Mēbeļu internetveikali lai pievilktu pircējus, rakstīja pie poļu mēbelēm ķipa tās IKEA.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu