vilx

Virietis (45)
iepazīties ar vilx

9 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Atlaižot stūri velk sāņus
Ani - nu nav mums tāds serviss, ka iebrauc benzīntankā un tev pārbaudīs gan spiedienu riepās, gan eļļas līmeņus, gan kodiškas uzpildi, servisa uzlīmes par šķidrumu, siksnu maiņas laikiem, utt. Vari braukt ar ko gribi, bet riepās spiedienu, gribi vai nē, pa laikam jāpaskatās, ja negribi ik pa laikam sēdēt ceļmalā Lambas večus gaidot.

Atlaižot stūri velk sāņus
Tikai atlaižot stūri? Bet, kad stūri turi, tad nevelk uz sānu? Cik saprotu runa ir par automātiskas vadības stūri, kā Teslai, piemēram. Šajā gadījumā, kad palaid vaļā stūri, mašīna piebrauc tuvāk ceļa līnijai, un tad ar sensoriem "ķer" to strīpu. Pamēģini piebraukt tuvāk ceļa svītrai un tad laid stūri vaļā, un pazudīs tas efekts, ka sākotnēji pavelk uz sānu.

Absurds, kā tas var būt?!:)
Vēl nav mani satikusi.

Zibatmiņas (USB flash) rakstīšanas ātrums
Ja tā fleška normāli strādā uz citiem datoriem, tad vainīgs USB ports. 50 eiro diagnostika+nomaiņa vajadzētu iekļauties.

Dzīve un internets.
Kā jau AivarsN rakstīja, "izvēles ilūzija". Par iepazīšanos netā ir maldīgs iespaids par to, ka iespēju šeit vairāk. Ārpusē - kādas dāmām problēmas? Da kaut uz Avotu ielas trīs krogu krustojumā - pie trīs vīri laivā + hipsteru kajūzis+kauč kāds klubs (pa visiem trim kopā sanāk pilns personāžu spektrs), padzer pa "kafijai" katrā, un kā minimums ar kaut ko iepazīsies.

Kaimiņi dzērāji
Viss ir relatīvi. Sāks lejas kaimiņi sūdzēties, ka bērns skraida vakaros, varēsi to redzēt no otras puses.

Jautājums dzīves viedajiem - kādas ir jūsu brīnumreceptes?
Nu vispār jau Vonnegūts ironizēja, ka tikai tad, kad atnākusi impotence, viņš spējis saskatīt, cik daudz visādu labu lietu ir dzīvē, un labprāt būtu vēlējies, ka tā impotence būtu atnākusi krietni agrāk.

Jautājums dzīves viedajiem - kādas ir jūsu brīnumreceptes?
Zviedru siena mugurai. Un dzīve tikpat kā no jauna sākusies.

Prēmijas
Vispār jau mazliet atšķiras prēmijas, kas paredzētas darbinieku veicināšanai/sodīšanai/apbalvošanai/pakratīšanai ar pirkstu un grandiozās prēmijas vadošajiem darbiniekiem. Jebkurā gadījumā, viss, kas ir lielāks par mēnešalgu, nez vai iet apakšā morāles normām - nesaku, ka kāds nebūtu to pelnījis, bet tā tomēr ir slēptā alga, kas apkrāpj statistiku par algu apmēriem, var kalpot kā korupcijas...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu