vilx

Virietis (45)
iepazīties ar vilx

14 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Absurds, kā tas var būt?!:)
Vēl nav mani satikusi.

Zibatmiņas (USB flash) rakstīšanas ātrums
Ja tā fleška normāli strādā uz citiem datoriem, tad vainīgs USB ports. 50 eiro diagnostika+nomaiņa vajadzētu iekļauties.

Dzīve un internets.
Kā jau AivarsN rakstīja, "izvēles ilūzija". Par iepazīšanos netā ir maldīgs iespaids par to, ka iespēju šeit vairāk. Ārpusē - kādas dāmām problēmas? Da kaut uz Avotu ielas trīs krogu krustojumā - pie trīs vīri laivā + hipsteru kajūzis+kauč kāds klubs (pa visiem trim kopā sanāk pilns personāžu spektrs), padzer pa "kafijai" katrā, un kā minimums ar kaut ko iepazīsies.

Kaimiņi dzērāji
Viss ir relatīvi. Sāks lejas kaimiņi sūdzēties, ka bērns skraida vakaros, varēsi to redzēt no otras puses.

Jautājums dzīves viedajiem - kādas ir jūsu brīnumreceptes?
Nu vispār jau Vonnegūts ironizēja, ka tikai tad, kad atnākusi impotence, viņš spējis saskatīt, cik daudz visādu labu lietu ir dzīvē, un labprāt būtu vēlējies, ka tā impotence būtu atnākusi krietni agrāk.

Jautājums dzīves viedajiem - kādas ir jūsu brīnumreceptes?
Zviedru siena mugurai. Un dzīve tikpat kā no jauna sākusies.

Prēmijas
Vispār jau mazliet atšķiras prēmijas, kas paredzētas darbinieku veicināšanai/sodīšanai/apbalvošanai/pakratīšanai ar pirkstu un grandiozās prēmijas vadošajiem darbiniekiem. Jebkurā gadījumā, viss, kas ir lielāks par mēnešalgu, nez vai iet apakšā morāles normām - nesaku, ka kāds nebūtu to pelnījis, bet tā tomēr ir slēptā alga, kas apkrāpj statistiku par algu apmēriem, var kalpot kā korupcijas...

Lidojumi
Nevaru cirteejam atbildēt, tas ir, viņam iespēja liegta atbildēt - te 6h laikā divi komenti iespējami. Bet taisnība viņam ir par to, ka pirms lidošanas jāiepazīstas ar attiecīgās kompānijas noteikumiem, tad izvairīsies no pārsteigumiem.

Virtuves mēbeles - kur nopirkt?
Var Depo pasūtīt jebkādus skapīšus. Izdomā dizainu, izmērus, tad dodies uz veikalu, noformē pasūtījumu, un pēc pāris dienām saņemsi sazāģētus, saurbtus un aplīmētus materiālus, krāmē tikai kopā! Par furnitūru ari viss būs skaidrs, turpat veikalā var salasīt. Ja gribi stikla durtiņas, stikli jāpasūta atsevišķi, bet Depo jau būs caurumi eņģēm, zināmi stikla izmēri un arī pašas eņģes.

Lidojumi
Sērkociņus var vienu kastīti kabatā vest. Vairāk besī rokas bagāžas kofera biezums - gabarīts 20cm, kur tādu lai ķer? Pilni plaukti ar 22-23cm bieziem, laikam jau uz Latviju mūsu veiklie komersanti saveduši lētos, ko citur vairs nevar notirgot. Pērkot jāuzmanās, mēdz būt arī rakstīts ka 20cm, bet lidostā izrādās, ka lielāks, nu tad nodod un maksā pēc pilnas programmas.

Vai vīriešiem nepatīk stipras sievietes?
Pameklē labāk sevī kaut ko citu, kas tos vīriešus baida. Un nemeklē labajās īpašībās. Tā jau var visu pievilkt - uz ielas neuzrunā jo baidās no skaistajām, darbā nepaaugstina jo baidās no konkurences, kaimiņš nesveicina jo apskauž, utt,

Vai Instagramā bildes var ielikt tikai no telefona?
Uzprasi bērniem, visu pastāstīs.

TV kabelis
Kāpēc jāčakarējās? Pasauc meistaru no tās pašas kabeļtelevīzijas.

Kuri logi labāki - koka vai plastmasas?
Dabu nepiemānīsi - koka logi būs jākopj, bet plastmasas vari kaut ar šļūteni mazgāt.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu