vilx

Virietis (44)
iepazīties ar vilx

6 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ko darīt ja prāts ir pārāks par sirdi?
Ja prāts ņem virsroku, tad viss kārtībā, bet ja tie ir putni galvā, nu tad gan nav īsti labi

Kaut ko vienkāršu no brokoļiem?
Palasot šo diskusiju ,nāca apskaidrība, no kurienes jeņķu filmās tā pārspīlētā nepatika pret brokoļiem - viņi tos rij svaigus!!! Cerams, pirms tam vismaz applaucē? Brokoļus nevar nomazgāt - tajos iekšā būs pilns ar dažādām parazītu oliņām vai arī ar spēcīgu ķīmiju, nafig meklēt piedzīvojumus savam vēderam.

Skapīšu krāsošana
Šajā situācijā es ņemtu akrila krāsu, un tikai tādēļ, ka tā ar laiku nedzeltē. Arī nav speciāli jāsagatavo virsma un veco krāsu vai klājumu neraus augšā. Uzklāj, noslīpē, uzklāj, noslīpē, uzklāj un nopulē. Viss. Žūšanas laiki gan jāievēro.

Skursteņslauķis???
rragana - oriģinālie skursteņslauķi atdzīvojās līdz ar jaunajiem, jeb nu jau divus gadus vecajiem ugunsdrošības noteikumiem. Ja māja ir apdrošināta, iesaku tos palasīt, nu vismaz punktus par ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmām un dūmvadu ierīkošanu un tīrīšanu.

Vai Rīgā var uzlikt sodu īrniekam par savvaļas kaķu barošanu?
Nesaprotu, jūs tiešām to visu nopietni? Nu nekas, kad arī jūsu pagrabā klaidoņi kaķi uztaisīs apartamentus no sadriskātām kartona kastēm un tualeti ziemai noglabātos dārzeņos, bet ieiet tur varēsiet tikai, sapūtušies ar Cobru, lai kājas nepaliktu melnas no tūkstošiem blusu, tad varēsiet pārdomāt vēlreiz, kā parūpēties klaiņojošiem kaķiem par cienījamu dzīvesveidu. Nujā, neizpaliks arī kauna...

Vai Rīgā var uzlikt sodu īrniekam par savvaļas kaķu barošanu?
Te var savilkt paralēles ar bēgļiem. Merkele savā uzsaukumā nebija domājusi to, ka tagad plūdīs straumēm labākas dzīves meklētāji, un Ušakova kungs savā uzsaukumā arī nebija domājis to, ka tagad Rīgas Dome atbalstīs nekontrolētu kaķu vairošanos un radušos koloniju barošanu.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu