spiitniece_

Sieviete (52)
iepazīties ar spiitniece_

6 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai mani varētu interesēt šāda dūjiņa?
Kāpēc Tev nevarētu šāda dūjiņa interesēt? Vecums 55 Dzimums Sieviete Augums 168 cm Svars 75 kg Kas tad Tu pats esi - sēdoša suņa lielumā + vecs.

Vai mani varētu interesēt šāda dūjiņa?
Labrīt! Vai tiešām cilvēka vērtību nosaka viņa izskats? Vai var ticēt visam, ko te katrs ir uzrakstījis, patiesība taču ir tur ārā. Uz satikšanos atnāk ļoti simpātisks vīrietis, bet tiklīdz viņam atvērās mute - Zeme atveries!

Var cerēt, ka kāda dūjiņa paņems paspārnē bezdarbnieku?
Esmu gatava ņemt Tevi savā paspārnē, aun gumijas zābakus un brauc šurpu, bet apdomā labi vai esi gatavs strādāt, strādāt un atkal strādāt manā lauku rančo, un uzklaides būs tikai tad, ja sanāks laikā.... Darbs dara brīnumus!

Kredīti. Lūdzu palīdzību.
Johaidi! Un kas esi Tu, ja vari atļauties otram šādu uzbraucienu???? jūs esiet tipika ,neizglītota mietpilsone,jeb sabiedrības padibene

Jaunas, kāpēc jaunas?
Es arī NEGRIBU resnu un vecu!!!!

Inbridings, incests, asinsgreks.
Manā dzimtā ir saprecējušies asinsradinieki. Mantojumā atstājuši ihtiozi, saskatu vēl pāris negatīvas lietas, kas varētu būt dēļ asinsradniecības, es, par laimi, esmu jau trešās paaudzes pārstāve. JOHAIDI21 Tur vēl ir papildus gudrības,bet...vai tas kādu vispār interesē. Vai šo vari papildināt? Lūdzu un paldies!<< atpakaļ
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu