vilks28

Virietis (50)
iepazīties ar vilks28

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kādas ir jūsu atsauksmes par alu Labietis?
Fb reklāmas ,ka vedīs līdz durvīm. Neko negribu reklamēt , pat prātā nenāk.

84 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Ko jūs variet komentēt par Subaru Legacy 2010g. dīzelis
Traks vai ¿

Kāda vaina beznzīna zāģim ja vairs nevar iedarbināt?
Bet vispār pīpliem ,kas no tehnikas neko nesaprot un zāģi lieto mājas vaidzībām būtu jāpērk elektriskie , tad tikai ķēde ir jāiemācās asināt.

Kāda vaina beznzīna zāģim ja vairs nevar iedarbināt?
Jāsāk ar to , kas par zāģi.

Mangāļa iesmi
Nopērc grinderi un ņeržas loksi un izgriez kādus vēlies kaut 10 cm. plaus.

Eirovīzija
Lordi 2006 bija viss labākie .

Vīrietis ap 40...
Un draugi ... ¿Hmmm ...

Kāpēc vīrieši ir tik nesakarīgi?
Tu pārdzīvo , ka draudzeni neizcirta, vai tevi pašu ¿ Kur sāpe ¿

Jaunieši! Kāda motīva vadīti sūtiet savu dzimumlocekļu attēlus?
Jā, jums gan labi, man pežu tikai viena ir atsūtijusi , kad jautāju, vai nokačāta, tad kļuvu gandrīz par tautas ienaidnieku . :)

Cik jūs pārmaksājat par seksu? ( tikai vīriešiem)
Un ko zilajiem darīt , viņi tak arī pieprasa tiesības precēties. Tur nav tavos apreiķinos kautkas pareizi . Zilie jau arī nav muļķ gan jau ka māk naudu skaitīt.

Viens dolārs.
Sudraba vērtība , jo stāvoklis ir slikts un kā jau te teica no viņas ir uztaisīts ķeņķers .

Cik jūs pārmaksājat par seksu? ( tikai vīriešiem)
Nu pieņemsim , 2-3 reizes nedēļā vajag . Puslīdz sevi cienoša prostitūta maksā ap 50-80 nu tad sanāk 600-960 nav nemaz tik lēti.

Cik jūs pārmaksājat par seksu? ( tikai vīriešiem)
Man ir aizdomas , ka tu drātē piepūšamo un dzer bezalhogolisko alu .

Resnules un sešpakas
Vispār lai uzrītu pāri centnerim, arī vajag līdzekļus .

Resnules un sešpakas
15:07 , Zobus salabot ir vieglāk nekā nomest 20-30 kg.

Nu un....kā atšķirt nopietnu sievieti no afēristes?
Ja tu domā ,ka tava piepūšamā sāk kalt nelabus plānus , tad laiks doties pie psihiatra . Var kopā .

Leņķa slīpmašīna
Utenis , vai vel kādreiz bija tādi un K. Valdemāra "Bebri" kas Skil remontēja . Vispār tas Skil bija zem BOSH , kā tagad nezinu. Bet nu vispār tas nav instuments .

Reversā osmoze+gaisa mitrunātāji
Aivar , ja lieto gaiss-gaiss siltumsūkni apkurei , tad lieto mitrinātāju. Ja apkure ir uz el. konvektoriem , jo sevišķi dzīvokļoa augšējos stāvos. No sausa gaisa rodas putekļi un ir cilvēki kam ir no viņiem alerģijas nopietnas . Ir vel citi gadijumi, kad lieto .Par konkrēto nezinu kāds iemesls . Tevs pieminētais gadijums jau būtu miglošana.

Reversā osmoze+gaisa mitrunātāji
Lieto destilēto, vai pērc lēto dzeramo ūdeni pieclitrenēs. Tā osmoze ir čakars un labi tin ūdens skaitītāju .

Par gultņiem...
Principā ir jāpietiek. Un cik ir dažas ? 2vai6 ¿ Vazelīnu smērē citur , nevis gultņos. Vispār normāls gultņu ražotājs norāda uz cik % gultnim ir jābūt aizpildītam ar smēri, tas uz kārbas kodu rindā ir norādīc.

Krievi un Puķins nāk
qwertyjs, Man džiļ nospļauties uz Lpsr vēsturi , jo neko izņemot kā postu un nelaimes viņa nenesa . Tika iznīcināta mana tauta kuru jau bija pamatīgi paplucinājis 2 karš . Sabūvētas nekam nederīgas rūpnīcas , piepludināta visa Latvija ar Urlām , kas joprojām jūtas labi . Un saražoja baru ar noderīgiem muļķiem, atļaušos citēt te vienu pasažieri starp kuriem arī esi tu- diemžēl. Un tas arī ir viss...

Krievi un Puķins nāk
qwertijs, Tu laikam ,kā Aivars N arī dzīvo kautkādā savā izdomu pasaulē. Nē zaķīti netusējām mēs ar tādiem , bet gan sitāmies nepajokam , jo miera no tiem kretīniem nebija.

Krievi un Puķins nāk
qwertyjs, Es arī viņus saucu gan par urlām ,gan par vatņikiem , jo Viņi mūs sauc par gansiem , fašistiem un ka mūsu valoda ir suņu valoda. Un kā tu domā zaķīti , vai viņi to nav pelnijuši un tici man ,ka viņus nemīl daudz kur un bijis es esmu ļoti daudz kur .Un lielākus nacikus par krieviem ir gūti atrast , ja vel Briti tikai.

Krievi un Puķins nāk
Tessa, kas bijis ,tas bjis un ko tie strēlnieki tur darija , lai paliek uz viņu sirdsapziņas. Ne tas mani satrauc. Mani besī , ka "Ruskij mir" lien tur kur viņus neaicina. Un besī mani visi šitie Vovas slavinātāji . Tikai nezkāpēc tie lielie slavinātāji negrib tīties un tur arī vinu slavināt.

Krievi un Puķins nāk
Jā, jā Mav , un Ļeņinu arīī mēs sargājām un lielo oktobra revalūciju arī mēs.😂

Krievi un Puķins nāk
qwertyjs, es nevienu neapvainoju, bet vispār derēru . Un ja es kādam iesaku dragāt uz savu sapņu zemi , bet nevis te stāstīt ,cik te sūdīgi , bet tur labi , tad ko tu gribi . Nu nepatīk man Vova un viss un lai viņš tur valda kamēr nosprāgs , bet te viņa nebūs. Jā mums ir daudz problēmas , bet tās ir mūsu problēmas , tiksim arī bez vovas galā.

Krievi un Puķins nāk
qwertyjs, Man neskauž , man pietiek ar savu . Apniks nopirkšu jaunu. Man visa ir gana . Jā tāda ir mana nostāja , ja nav labi vālē prom neviens netur, nevis gaudo kā tāda nedabujusi bāba. Tevi taču arī neviens netur , krāmē koferi un čau ¡ Un Bolderājas "karalis" toč nav mana autoritāte Ja nu vienīgi tavam nenobriedušajam prātam.

Krievi un Puķins nāk
Mav , tu padomā par to pārcelšanos . Zinu ka Vova supsibē tos gadijumus . Atļauj auto bez nodokļa , vienu sev ņemt līdzi, kaut gan tev viņš ir paliels un vēl piedevām pindosu ražojuma , var nesaprast, bet tas nekas nopirksi sev tur šito Tigr vai labāk UAZ Patriot . 😀Un galvenais meklē sev tādu vietu kur ir cukurfabtīķis, vismaz par krāvēju ,ja paveiksies darbu dabūsi. Mav es bez ļaunumu...

Krievi un Puķins nāk
Mavs , tiek pirkta biļete uz Suhoi Superjet , kad robeža būs vaļā un nekādu problēmu , Tu esi tur brauc ar źiku un par mums nerunā un visiem labi . Huļi mokies , mazohists vai ¿

Stulbuma pandeemija jeb briiviibas iluuzijas maskas krishana..
fargo , to ka Ķīniešu komuņagas ir pidari kubā , tas ir fakts, jo maitas aplaida visu pasauli. Mutējis viņš ir zvīņnešos un tos viņi ēd. Un lai kà tur būtu , vai no laboratorijas , vai kā , bet džins ir izlaists no pudeles. Un nelaime ir tanī , ka maitas klusēja un sagrozija patiesos faktus. Un pārējā pasaule tāpēc sevišķi nepanikoja.

Krievi un Puķins nāk
Tas nevar pazust ,jo tā tas ir . Nerunā , jo ir lielāki sūdi , arī Vovam . Un to, ka komuņagas visi arī Ķīniešu kopā ar čekistiem ir bāžami vienā maisā nu nav nekāds jaunums.

Kādas ir jūsu atsauksmes par alu Labietis?
Tiešām nevajag jau plēsties. Ja kādam garšo ,tak lai dzer un bauda. Man nepatika , pat ļoti . Tas nav mans alus. Bet nu tā Neko piezīme bja vietā , vai kādu sēni pieliek lai tā eiforija būtu .:)

Kādas ir jūsu atsauksmes par alu Labietis?
Ja godīgi pajautāju tīri kāda cita domas , kā garšo. Bet vispār ,tas bija pirmai alus kuru es izlēju abas pudeles izlietnē. Nu neņemiet ļaunā , lai Fraņči dzer , ja garšo.:)

Kādas ir jūsu atsauksmes par alu Labietis?
Mani tie mazie brūzīši dara piesardzīgu , jo cenas kosmiskas , bet kvalitāte nekàda. Jo lai radītu kaut divas labas alus šķines ir jābūt meistaram un ,tas prasa puz dzīvi.

Kādas ir jūsu atsauksmes par alu Labietis?
Vilx, cik sapratu blīvuma nav pliekans ūdeņains , tāds jocīgas garšas putojoš ūdens , tā varētu būt .

Attiecības ar sejas maskām
Aivar , un kāpēc kādam kuram ir vājāka imūnsistēma , vai kāda cita slimība būtu jāmirst nost,A ¿ Un ja tu vazākies apkārt ierīvējot savu bārdu ar ķiplokiem un visiem uzspļauj virsū un dzīvo pats savā pasaulē , tad tev naglu vaidzētu galvā iedzīt.

Kādas ir jūsu atsauksmes par alu Labietis?
To alu var jau arī bodēs nopirkt. Mani neinteresē piegāde, bet gan alus kvalitāte , jo viņš ir diezgan dārgs. Kaut gan tās garšas un gaumes ir visiem atšķirīgas.

Attiecības ar sejas maskām
Pieļauju , ka diezgan labi būtu vecie psrs laika, tie zaļie resperātori, tikai tos vais nedabūt .Kaut gan arī viņi bija domāti lai aizturētu radioktīvos putekļus, laikam vīrusus gluži nepaņems.

Attiecības ar sejas maskām
Maskas, ja kāds lieto var ļoti labi dezinfikcēt mikroviļnu krāsnī. Tur viss nosprākst, jeb izcepas . Tikai ar to zežīma izvēli prātīgi , parasti ar 1min, pietiek. Var arī trauku mazgājamos sūklīšus tur bāzt.

Attiecības ar sejas maskām
Tessa, skaties ka kaķis infarktu nenorauj , no tā skata.:D

Dzinejs 2.0 dizelis vivaro kāds ir?
Kādu nopirksi tāds arī būs.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu