draboss

Virietis (40)
iepazīties ar draboss

55 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kāpēc vīrieši attiecības izmanto kā barteri.
Te izsatās vairāk aizvainojums par formulējumu :) Ir papilnam pāri, kuri dzīvo kopā, mīlējas un dala maksajumus. Būtu čalis pratis to pasniegt dāmai tīkamā interpretācīja, izklausās ka viss varēja notikt. Bet šis tā neveikli pa tiešo, no biznesa puses un pretī drāma - grib izmantot ar piemaksu :D

Vai došanās uz randiņiem... nekļūst par tādu kaa aizraušanos?
Par hobiju to nesauktu, bet daudziem ir kāds aktīvais randiņperiods. Nu ok - Tev tas nepatīk, Tu nogursti, tad neej. Bet kas vēlas, lai iet. Visi tak runā, ka vajagot dzīvor "tur ārā". Tad nu cilvēks, ienāk, sarunā un dodas tur ārā, baudot klātienes efektu, nevis taustiņklabināšanas priekus. Paša randiņošanā nav nekas slikts, seviški ja ne uz ko neiespringsti. Trakāk ir ar tiem, kuri meklējumos...

vai nebūtu mazliet jāpacenšas pie sava profila noformēšanas?
šeit meklē dziļas dvēseles, labas sirdis u.t.t. nevis kaut kādu virtuālo fotošopa skaistumu :)

Ja sieviete pajautā telefona nr., kāpēc atbild - priekš kam?
O, jau uzburts stāsts, par īgno, nerunīgo (runāt neprotošo!), vientuli, kuram blakusistabā ir mamma un no kura jābēg :D Es gar zemi :)

Vai 40 gadnieku vidū vēl ir romantiķi?
Sarunās un forumos romantismam ir brīžiem tāda kā salkanības piegarša. Es to saucu par skaistumu. Piemēram zvaigžnotas debesis ir skaistas un visās vecuma grupās būs cilvēki, kas šadu skaistumu vērtēs un baudīs.

Kāpēc vieni kļūst par alkoholiķiem,bet citi ne?
Nezinu kā būs īsti precīzi, bet tā vienkāršojot - slimībai ir dažādas formas, izpausmes un stadijas.

Sievietes, priekš kam jums vajadzīgs vīrietis mājās?
Liekas nebūs pārāk nepareizi, ja atbildēšu no "otras puses", jautājums adresēts sievietēm, bet principā tas aktuāls kopumā abiem dzimumiem. Zinu ka tas varbūt ir kaut kur naivi, bet man liekas sāls ir tajā, kad satiec cilvēku un nerodas jautājums "Kāpēc?". Vnk Tev viņu vajag. Kaut kā ta tas darbojas. Protams, tie kuri nav atraduši, var sevi mierināt ar komfortablo ideju, ka nav kāds kurš mājās...

Vai ir tādas dāmas kas labprāt atsaucas uz jēliem tekstiem?
Man ir bijusi doma šo jautājumu pārbaudīt praksē, bet neesmu vēl saņēmies :D Cik par šo tēmu spriests ar meičām, atbilde ir praktiski identiska, ar domu "es tādiem neatbildu (vai pasūtu), bet esmu pārliecināta, ka gan jau kāda atsaucas" :)

Iemīlēties izdomātā tēlā...
Ko darīt? Ieteiktu tādam cilvēkam beidzot kļūt pieaugušam, tad šāda problēma atkritīs.

Vai šeit ir kada sieviete kura velas tikai sex ?
Melinda samērā precīzi aprakstīja :)

Vai šaja saita ir iespejams izveidot atiecibas?
Nu ja gribas vainot šejieni, saku ka vienmēr var aiziet uz labāku vietu. Uz slaveno "tur ārā". Tur iepazīties esot foršāk, meiteņu vairāk, skaistas, gudras u.t.t. Te sēž mazohisti, sievietes, kuras lamā vīriešus, vīrieši luri lamā sievietes, peras, ecējas un gaida kad atradīs dimantu šajā nolemtaja vietā :)

juus vechi to zinat?
Cik no tā šķibraksta var saprast, tā nemitīgā "vizināšana, ēdināšana un dzirdināšana" jau pēc kopdzīves izklausās :)

Cik veselīga ir vegānu pārtika
Kaut kur rakstīts, ka nedrīkst teikt?

Draudzenes vai konkurentes?
Izklausās tiešām nobriedušas sievietes. Vienai pasākums ar čali, otra mājās paniko un ārdās, ka tā no pasākuma nereportē :D Iedomājos sevi, sēžu randā un sievietei telefons roka, lai ik pa 15 min noziņotu draudzenei visus jaunumus, ko tikko esam runājuši u.t.t.. Tak pie ārsta viņa jāved!

Attieciibu izmaksas
Pareizi Tu runā! Izvērtē savas prioritātes. Ja tas ir alus, cīsiņi un bokss, tad tā lai tas arī paliek. Nemoki sevi. Palasu topiku un secinu, Tu par (priekš sevis) lielu naudu, esi nopircis sev veselu moku ceļu ar suši ēšanām un citām muļķigām padarīšanām, lai tiktu pie seksa.

Vai sex pirmajā randiņā ir šķērslis nopietnu attiecību veidošanai ?
Coldland, pēc kura randa ir vērts kafiju izmaksāt? Tas kaut kur tavā instrukcijā pazuda, bet arī sāpīga tēma visā tai iepazīšanas pasakumā.

Vai sex pirmajā randiņā ir šķērslis nopietnu attiecību veidošanai ?
Šai gadījumā šķēršļus veido paši sev, to nav, bet paši tos rada. Vai arī nerada :)

Pēc kā vadāties, ka ir seksīga?
Grūti atbildēt, jo "seksīgums" manā izpratnē vairāk tāds vizuālā tēla apzīmējums "Tu izskaties seksīga", "Viņa ir seksīga" - mēs tā sakām par sievietēm ar kurām nav gulēts un bieži ar nekad nebūs. "Neskati vīru no cepuras" , tas ir aktuāli vsās tēmās un jā, nešaubīgi pelēkās var būt un ir "spridzekļi".

Bērna dalīšana tiesā.
Neesmu bijis iesaistīts, pieredzes nav, bet cik dzirdēts , tur tiks iesaistīta bāriņtiesa un tai varētu būt liela teikšana.

vai nelikvids?
Kārtējais apokalipses vēstnesis no planētas Visirslikti.lv :D

Kāpēc sievietes grib precēties?
Agrāk es ar to precēšanos īsti nesapratu, pat ja godīgi, tā dziļi par to nedomāju. Bet ja tagad izveidotos, kas tiešām nopietns, pats to vēlētos. Protams uz virsrakstā uzdoto jautājumu es atbildet nevaru, lai gan esmu par šīm tēmam runājis un viedokļus dzirdējis, bet šeit lai atbild adresātes.

Virtuāli UI!!Reāli pilnīgs FUI!!!
Nekad neesmu saņēmis neīstu foto, ka atnāktu pavisam cita persona.

Meliem tak īsas kājas.
"Cik novērots, tad sievietes nomīnuso kādus 3 gadus. Vīrieši gan rokai nedrebot nošņāpj visus 10. Un tad jau apmēram sanāk, ka sievietes iepazīstas ar "10 gadus jaunākiem" . Tad 3 gadus nomelot drīkst, bet pie 10 jau jāsāk drebēt rokai? :D Es gar zemi no šis divkosības :)

Kafija melna kā mafija...
Tauta daudz ko runā. Vairāk jāieklausās tajos, kuri zin ko runā, nevis parastajos vaimanalogos.

Kapēc cilvēkiem patīk ,..citu cilvēku pamācīt?
es ar to šeit nesaskaros, dzīvē gadās. Lielu problēmu tajā nesakatu, ja kādam to vajag, tad vajag, ja nevēlos runāt, atstāju neziņā :)

Cik liela nozīme cilvēka dzīvē ir seksam kā tādam?
Īsti nesapratu uz ko balstīts apgalvojums, ka attiecības visbiežāk izjuk dēl seksa? Ir kāda statistika?

Vai var veidot attiecības ar tādu kam nav visi mājās?
Cik sapratu, Tu jau veido attiecības šobrīd.

Vai tupēt Oho vai kādā citā iepazīšanās saitā skaitās kauna lieta?
Virtuālā pasaule ir tāda padarīšana, ka Tu šeit vai jebkur vari būt, bet nav "jātup", jo vari paralēli nodarboties ar jebko citu. Par reģistrācijas faktu, nu kam kauns lai kaunas, tā ir katra personīga padarīšana.

Vai ir kāds viedoklis par namu apsaimniekošanas uzņēmumu "Civinity"
Man apsaimnieko, pārņēma no RBS Skals, nu vien dažus mēnešus, es izmaiņas nejūtu, bet man nav hruščovka

Kad pazūd jēga dzīvot?
Izklausās pēc Nekadnauvlabi kundzes. šaubos vai kādam puslīdzjēdzīgam vīrietim viņa būs interesanta, pēc apraksta tas nozīmē, ka viņam visa dzīve jāpavada ieslēgta motorzāģa skaņu pavadībā. Pašnāvība ir manipulācija, ja 10 gadus sola, tas ir tikai drāmas elements, lai paspilgtinātu apkārtējiem cik viņai slikti. Palīdzēt var vai nu pati, vai profesionālis vai neviens.

Gadi iet, bet cilvēki šeit pamatā vieni un tie paši.
Vienīgais, kas te ir apnicīgs, šādi stulbi topiki. Pārējais +/- ok.

Pasapmierināšanās instrumenti lidojot
Es laikam tam wizairam ar būt paprasījis, bet nu var arī šeit :D

Vai kādam ir savs redzējums, pieredze, iespaids.......
Jā, tādi ir. Un protams sievietes var sevi mierināt ar klišejām "normālu vīriešu nav", "tādi apkārt neklīst, visi jau aizņemti" un tamlīdzīgām muļķibām. Var jau saprast, iegansts tam kāpēc sieviete brīva ir jāatrod un tā šauri skatoties, kas var būt labāks par tēzi "es jau baigi krutā, tik vīriešu nav". Cik esmu runājis dzīvē, tiešām interesantākās kaut kā sarunbiedres ir tieši tās, kuras spēj uz...

Vai dāmas bieži aizstāj"mani negribēja ar "viņam nestāvēja"?
Tu tiešām nepazīsti sievietes, ja šādi formulē jautājumu :)

Vai jūs akceptējat Lido kā randiņa vietu?
Pelmeņi Vecrīgā vēl ir, bet iekšā neesmu bijis padsmit gadus. Nesen garām ejot pamanīju ka vēl eksistē. Nedaudz tas izbrīna, bet nu savu nišu viņi ir atradusi un turās :D

Vai jūs akceptējat Lido kā randiņa vietu?
Es tagad atcerējos kad man vislabāk ir paticis Krasta Lidiņš! Tas bija gadus 4 vai 5 atpakaļ, karstā jūlija pašā svētdienas vakarā, īsi pirms 22 vai 23, katrā ziņā knapi knapi sāka palikt tumšs, un tā bode tūlīt vērās ciet un nebija neviena cilvēka (laikam dēl tā ka ārā +25 un pavēlās stundas). Neko nepirku, vnk savai ukraiņu tantei parādīju, dažās min izstaigājam teritoriju. Viņa ikdienā dzīvo...

Vai jūs akceptējat Lido kā randiņa vietu?
Nezinu, man tas Lido...nu nekas īpašs un nekas arī baigi traks sliktā ziņā. Principā atkarīgs no dienas, laika un telpas kuru izvēlies, viņš ir dažāds un ne vienmr tur ir burzma un visu laiku koncerti nenotiek. Bet manuprāt divi pieaugušie var mierīgi vienoties par abiem pienemamu vietu, kur un kad tikties, histērija nav ja´taisa, tāpat tas pirmais rands vairāk ir tāda palūrēšana vienam uz...

Kam domāts feisbuks, t.i. Facebook?
Kopumā Fb ir samērā daudz iespējas/opcijas, tātad domāts tam, lai tās lietotu. Protams arī pamatīga tirgus un reklāmas platforma. Bet ko tajā visā daram vai nedaram mēs paši, jau ir mūsu izvēle. man ir sajūta ka kadreiz es izdzēsīšos, bet pagaidām neredzu vajadzību. Bet tiko lasītais, ka FB ir "prestižam" gan lika ierēkt :D

Anonimitāte iepazīšanās vietnē
Foto ieliku, vārdu ikt neredzu jēgu, bet ja ir saruna un prasa mierīgi pasaku. Reklamēt savu identitāti publiski nevelos, bet par cik nedaru šeit ko tādu, ka man būtu jāslēpjas, tad arī neiespringstu ar galējo anonimitāti. Pamatā jau ar anonimitāti sevi sargā, tepat PA lielais vairums kategorisko, uzbraucošo, kritisko, provokativo viedokļu/komentu autori un protams trollēni ir bez foto.

Kāds šķidrums tur jālej?
Piekrītu Jurim, uz savu galvu neko nedari.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu