draboss

Virietis (41)
iepazīties ar draboss

24 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Pis mani droši, blakus guļošais bērms nepamodīsies.
slimiķis

Vai citiem vīriešiem arī ir šī nevaldāmā vēlme?
Nu "nepārvarama vēlme" izklausās gandrīz kā slimība, tik akūti nav. Bet kādreiz gribas satikties ar interesantu pretējā dzimuma pārstāvi, ir tak jauki kādreiz izrauties no ikdienas un pavadit laiku ar citas planētas būtni, vismaz kādu laiku nav jāklausās par svecēm, sūkņiem un amortizatoriem.

Varbut krievietes?
Nekādu krieviešu pārākumu neesmu saskatījis, pats pēc asinīm esmu pa pusei slāvs, bet mentāli jūtos tuvāk mūsu zeltenēm, krievietes (protams ne visas) tādas spilgtākas, bet bieži tas (vismaz manā izpratnē) tāds bezgaumīgs spilgtums. Bet kopumā nav pareizi baigi aizrauties ar klišeju karināšanu pēc nacionālās piederības. Tās kuras te dzīvojot nav iemācījušās valsts valodu vispār neinteresē, es...

Man pie pakaljas
Tagad jāsākas pamatīgam faitam, lai noskaidrotu, vai Tev tiešām ir pie pakaļas lielākā mērā, ka viņiem pie pakaļas tas, ka tev pie pakaļas.

Vai veerts?
Redz kā man veicas, pat neatceros kad būtu aicināts kafijot, kaut 8. vai vēl tālākā vēstulē.

Vai riteņbraukšana ir intīms process?
Tad brauc pie dabas, prasīji par Rīgu, pateicu par Rīgu. Kopumā info ir gana, atliek tik izlasīt un izvēlēties.

Vai riteņbraukšana ir intīms process?
Salaspils bija kā piemērs, tā nav vienīgā vieta. Pierīgā opcija "vilciens" neizslēdz opciju brīvdiena un maršŗuts, tas tak neaizņem daudz laika, ja nav dukas tos gabalus mīt. Man liekas ar velo ir tā foršā opcija, ka var pilsētu izložņāt no vietām, kur ar mašīnu nebrauksi un ar kājām to izstaigāt nogursi. Vai nu vnk izdomā ko gribi redzēt "gribu Ziemeļblāzmas parku" un pieķer to rajonu klāt vai...

Vai riteņbraukšana ir intīms process?
Sauljuk, ja Rīgas ietvaros vari papētīt (gan jau zini par tādu googli) velomaršrutus Rīgā, ir celiņs uz Mārupi, paskaties kas tur vēl ir, var to pašu Āģi izpētīt no cita rakursa. Ja tālāk - Doles sala. Vai arī vilciens un jebkura pilsēta kur tas piestāj var būt izpētes objekts, pa tādā miestā kā Salaspilī var atrast ko darīt - bot dārzs, promenāde, pati pilsēta, forš veloceliņš uz memoriālu.......

Vai riteņbraukšana ir intīms process?
Velobraukšana ir publisks pasākums, kas tur var būt intīms? vai Tu brauc viens, vai kopā ar kādu draugu, paziņu, radagabalu vai feisbuka velo grupā atrastu cilvēku vai gupu ir tava darīšana. Arī uz veikalu vari doties viens, vari atrast kādu ar ko iet kopā, gan jau pats to labi saproti, bet nu skatos ļaudis ar nopietniem ģīmjiem ķērušies pie šīs "intimitātes" analizēšanas, tad jau tēma laba :D

Tu esi Tu pats?
Būt vai nebūt pašam katrs izvēlas pats. Neviens cits šo izvēli izdarīt nevar.

Nūdistu pludmales
Ketija,Kriss tiešām netēmā noblieza, bet viņam imidžs jātur. Kopumā - nūdistu pludmalē sauļojas atpūšas un nav jālūr ne tievam uz resnu, ne resnam uz tievu un tad jāzākā internetā. Rekomendēju palasīt grāmatu, nevi pētīt kā tievais tur izskatās :)

Nūdistu pludmales
Vakarbuļļos, ejot pa kreisi (uz Lielupes pusi) ir atmērīta zona nūdistiem, tas pats Jūrmalā aiz Lielupes pludmales uz Rīgas pusi, pie Lielupes grīvas, Vecāķi - ieejot pa galveno ieeju griez pa labi. Ir vēl, bet tās laikam tālāk no Rīgas jau sanāks.

Negaidīts piedāvājums!
Plānus var pamainīt, ja vien nesanāk kādu ar to uzmest. Bet tādām piedāvājumam neticētu, tiktos drīzāk ne dēļ tā seksa, bet ziņkāres dzīts, vai tāds brīnums dzīvē notiek un kā viš izskatās :)

Kāpēc ir sievietes kas seksu uztver kā lielāko dzīves apgrūtinājumu?
No visām dzīvē vai virtualitātē satiktajām un kaut kadā tiešā vai netiešā veidā ir apspriesta seksualitāte, vai pat lasot forumus par tēmu, tikai viena ir bijusi izteikti aseksuāla. Kāda ir konservatīvāka, cita brīvāka, bet nu lielumlielajam vairumam to padarīšanu gribās un vajag (protams, ne par katru cenu). Interesanti, kur gribulis ir sakasījis savu šausmīgo statistiku.

Vai tas ir normāli?
Iekrita acīs vēršanās konkrēti pie sievietēm....ja gribētu parunāt par problēmu, to teorētiski var apspriest ar jebkuru, arī citu sievas ignorētu vīrieti. Te vairāk izskatās pēc bēdumāsas makšķerēšanas, tip paņems viesnīcā apartamentus un kārtīgi "atriebsies" savām otrajām pusēm :D

kapec sievietem vajadzigs lai virietim butu augstaka izglitiba
No sarunām vairāk radies iespaids, ka biežāk vēlas tādu, kurš prot rakstīt. Tur ne tā, ka katru komatu tagad analizēs, bet vairāk lai spēj izveidot paplašinātus teikumus, uzlikt kādu garumzīmi u.t.t.

Problēma- bagāžnieks
Ja nav atslēgas, tad ektronika var būt, pati poga noklājusies. Nu man tā nesen bija.

Cik viegli ir nekļūt par alkoholiķi?
Tas ir ļoti viegli.

Frizierīte.
Frizieres ir frizētavās, bet kaut kā apšaubu vai būs drosmes dzīvē kādai uzdot šādu jautājumu.

Tautas Demonstrācija?
Runa ir ar tā apdauzītā jeremejeva un vēl dažu mūžīgo opozicionāru "visas tautas fronti" vai kā viņi tur dēvējas? Nekā tur nebūs, mazskaitlīga pabļaustīšanās, tukši lozungi un diršana. Bet lai ņemās, demokrātijā dzīvojam.

Kā jūs uztverat Nabokova darbu "Lolita"?
Erotiku es tur nekādi nejutu un arī šausmas nē. Jauns es biju kad lasīju, tad īsti neuztvēru tēmas smagumu.

Drauga seksuālā pagātne
Kas kad un ar ko, man vienalga, bet ja par tēmu - man žēl to čali, ja viņam ar tādu stulbumu būs jādzīvo kopā.

Maksa par satikšanos
Kas tur ko domāt? Senākā profesija ir un paliek senākā profesija.

Meklēju sievieti nopietnām attiecībām..Cik reāli tas ir iespējams?
Man liekas labākās iespējas iepazīties ir neuzdodot dumjus jautājumus.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu