draboss

Virietis (39)
iepazīties ar draboss

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Slēdzene padomju laika "šleperim"
Kāds nezin, kur un vai vispaŗ ir iespējams dabūt slēdzeni, analogu padomju laika "šleperim" vai to pašu produktu? Lai gan to diezin vai ražo, varbūt ir kas funkcijās un izmēros līdzīgs.

43 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai cilvēkiem ir vajadzīgas kašķīgās tēmas?
Ka reiz teica viens cilvēks, iespējams kāds kurš izārdās šeit, pēc tam mājās nepiekauj sievu. Tā ka lai ņemas tie, kam vajag.

Kas darāms, lai par saprātīgu cenu darbotos Volvo navigācija Baltijā?
Kādu laiku par to interesējos konkrētam Volvo modelim (neatceros precīzi kādam) un tam konkrētajam modelim specs pateica ka līdz 2007. gadam nevar pievienot Baltiju, bet jaunākiem var

Kādu vīrieti tu izvēlētos?
Citiem, labākiem Tu laikam neinteresē. Nekā personiska, bet tava statistika, pēc pašas stāstītā parāda, kādiem tu liecies kaut cik interesanta. Citām ir labākas izvēlnes opcijas, tā ka nav, ka tādi vien palikuši. Tādi vien palikuši Tavā pasaulē, nevis Latvijā.

sievietes vai daikta deel esat gatavas uz visu?
Vienu nevaru saprast - kā sieviete vispār lai uzzina kāds šis ir seksā, ja reiz viņs ir smerdelis, idiots u.t.t.

Vai vīrietis var būt nedaudz smukāks par mērkaķi lai patiktu sievietēm?
Izej uz ielas un apskaties kādi pāri staigā - tur ir realitāte, var redzēt kādi cilvēki viens otru ir izvēlējušies.

Par sieviešu bildēm...
Nav nekādu "augsto" prasību, vēlēties redzēt otru sejā un augumā ir normāla vēlme, tas ja iepazīties domā. Klačai bildi nevaja vispār, bet der arī puķe, kaķis, pirksts u.t.t. Tas tādā klasiskā variantā. Bet esam dažādi, situācijas dažādas, tur baigi nav ko iespringt, viss atkarīgs no pašiem, gribēs sakārtos to foto jautājumu. Mums ir dota burvīgā izvēle nepievērst uzmanību profiliem, kuri nav...

Vai te savā starpā ņemas vieni pārpalikumi?
Vari katru vai visus kopā saukt kā vēlies, ja vēl tas ceļ pašvērtējumu.... Bet ieteiktu baigi nespļaudīties, Tava laime ar var nebūt mūžiga, ieraudzīs smukāku pakaļa Tavs vīrietis un kļūsi par "pārpalikumu", bet tad Tu droši vēlēsies šo nosaukt savādāk...Es protams nenovēlu, lai kas tāds notiktu.

Vai tas būtu zem sievietes goda?
Nu ja uzreiz sāk dzert - tas liecina par sevis žēlošanu, nevis vēlmi ko labot. Lai palīdzētu kādam, viņam vajag pašam gribēt ko mainīt.

Brīvību vai tomēr važas? :)
Atbildes ir atbilstošas taviem formulējumiem un runa nav par mana itkā "iespringuma" mērīšanu :) Vienīgais ko uz šo var atbildēt - sabiedrības spiediens nebūs tas, kas manī radīs vēlmi pēc attiecībām. Pārējais gan te pārāk melnbalts nostādīts.

Brīvību vai tomēr važas? :)
Pirmkārt tu pats blefo, ar savu šauro izvēlni, kurā ir tikai "brīvība vai važas".

Kāpēc brīva sieviete, kura nevēlas nopietnas attiecības izraisa izbrīnu?
Nedomāju ka vajag vispārināt, bet nu ja kāds tā domā, lai domā, neredzu iemesla satraukumam.

Kāpēc tik daudziem vīriešiem pietiek tikai ar labu sievietes izskatu ?
Manuprāt pilnīgi aplams secinājums. Izskats rosina uzrakstīt, bet tas nenorāda, ka nu ar to pietiek kam vairāk, tas ir tikai Tavs pieņemums, kam maz sakara ar realitāti. ja par anketām - nu Tu tur nez ko sarakstīji....un tam uzreiz jātic. Cilvēki nolemj paši pārbaudīt, cik tas atbilst patiesībai un neredzu tur nekā nosodāma.

Kā izturēties pret provokatoriem?
Šī kadra tēmas vislaik tiek komentētas. Tātad cilvēkiem to vajag, lai cik man tas dīvaini neliktos. Pamacība par ignorēšanu pilnīga attiecas arī uz tiem, kuri pārmet daudzo tēmu cepšanu un paši tās komentē. Ignorējat un tās izzudīs.

Tiewraide no Vatikaana?
Kāpēc kāpēc raksta kā Kaapeec un kāpēc tiešraide raksta kā tiewraide ?

Svingeru klubi
Nezinu kā tur ir un kas tur iet, pieņemu, ka tur var būt kādaudzās citās lietās - gan tādas prastākas kur ir lēti, riskanti, nehigiēniski u.t.t. gan dzirdēts ir no cilvēkiem, kas dzirdējuši no citiem cilvēkiem, ka esot arī kaut kādi eksluzīvi, samērā biezi un noslēgri pasākumi, kuru lokā nemaz kurš katrs netiek. Katrā ziņā, lasot Tavu pieteikumu "gribu bet baidos, tāpēc pajautāšu oho" Tev vairāk...

Kāpēc tā ir?
Fufelis

Spļāviens sejā...
Nospēlēja sliktāk, kā gaidīts. Ko nu? Tas ir tikai florbols, šie topiki ir nejēdzīgi. Nu protams viedokli var izteikt, tam ši vieta domāta, bet nu sacepties, apvainoties "man solīja, bet neizdarīja" tiešām ir pārāk dramatiski. p.s. es neesmu florbolista sieva, brālis vai kas tāds, pat neskatos, tik pasekoju rezultātiem.

Vai oho ir laika izšķiešana, ja vēlas nopietnas un stabilas attiecības?
Es eju oho, OP, uz lielveikaliem, klubiem, vnk pastaigājos dažādās vietās, vasarā braucu uz jūru un vēl daudz kur esmu. Un nekur nesanāk tās nopietnās attiecības. Laikam jau tas viss ir "īzšķiests laiks". Jāsēž mājas!

Vai ir vēl kāds, kurš neiepērkas Maximā?
Ja vajag iepērkos. Un sirdsapziņa nemoka.

Varbūt tā ir atmaksa par kaut ko?
Kāpēc atmaksa? Iespējams izdarīji labu darbu viņu pametot. Iedomājies vai viņa bija pelnījusi tādu sodu - mūžu ar Tevi nodzīvot?

Vai tu kkā sporto ikdienā?
Tādas regulārākās aktivitātes ir hokejs, skriešana, velo. Bet ir arī citas. Motivācija? Nav baigi jāmotivejas, man tas paticis jau no bērnības, vienkārši to daru, jo patīk.

Slēdzene padomju laika "šleperim"
Atslēgu meistari sūta pie nākamajiem atslēgu meistariem vai uz Latgalīti. Bet paldies, tai fermerī redzētā izskatās ka derās! :)

Slēdzene padomju laika "šleperim"
Jā, tāda tipa, bet cik redzu tajās foto un biju veikalos, padomjlaika produktam analogs laikam nav

Tie kas satraucas par vecumu,varbūt paši jūtas veci?
Mani vairāk izbrīna nevis cepiens par vecumiem, bet kopumā par to ka var ņemties ap citu vēlmēm. Katrs var vēlēties ko vēlas un ir normāli, ja kādas no tām ir grūti realizējamas vai pat nereālas.

Lietotaaju niki?
Neatceros

Meklejumos
Tāpēc ka ir gudri(as), skaisti(as), seksīgi(as) un izglītoti(as).

Realitāte vai utopija.
Jautājums tā dīvaini noformulēts. Esmu pārliecināts ka tādi gadījumi ir bijuši, ir un būs. Tad kāpēc jautāt, vai ir iespējams, kas tāds, kas jau daudzreiz noticis?

Alkoholisms!
Tev pašai jātiek skaidrībā, kas Tev traucē :)

Kur ir visi īsti vīrieši?
Jā jā, visi te "mētājas" tik Tu šeit "esi". Cik garlaicīgi, aprobežoti un arī vīzdegunīgi.

Kur ir visi īsti vīrieši?
Kam tāda vīriešos vīlusies vajadzīga? Nekā personīga, vnk apskaties no otras puses - Tevi interesētu sievietēs vīlies vīrietis, kurš Tev stāstītu ka īstu sieviešu vairs nav, uzskaitītu dažādos "neīsto" sieviešu tipus ar kurām saskaras? Ko Tu darītu? Justu lielu interesi un mestos pierādīt cik "īsta" jeb Tev par tādu apokalipsi vēstošu vaimanalogu interese zustu?

Kādās situācijas attiecībās uzturēt intrigu ir vērts?
Otrs nodomās to pašu un rīkosies tāpat :)

Uzzināju par krāpšanu.
Viņa arī uzskata ka esat kopā kā pāris? Es nezinu kā rīkoties, par maz info, ja esi pamatīgi saķēries, visticamāk piedosi. Mani gan vairāk interesē, kāpēc vispār viņa nolēma Tev to stāstīt.

Tehniskā reizi divos gados
Varētu padomāt, ka CSDD ir kaut kāds skursteņslaucītāju kantoris, kurš uzlabo atgāzu rādītājus dīzeliem. Kādu jau tur protams paņem priekšā, bet kopumā vairums tur mierīgi izripinās cauri un ja krīt, tad uz kratekļa

Ko tie vecie āži var piedāvāt jaunām kaziņām?
Un sākas viss no gala! :D

Riskēšu, kas mani te sagaida, bet uzrakstīšu
Jā, ir tādas kuras ignorē un neatbild. Bet sanāk arī papļāpāt.

Vai vīrieši Latvijā nav pārāk izlaidušies?
Šobrīd esmu atlaidies, bet ja būs luste arī izlaidīšos.

vai tas ir korekti....?
Atklāti pasaka savus nosacījumus, protams aizdomīgi, bet neteiktu ka nekorekti. Negribi neej. Nekorekti ir melot, sūtīt svešu foto u.t.t.

Gribēju pajautāt?
Bumbastik, tie kuri neiepazīstas, tie neiepazīstas un neba no malas kādam ir jāmeklē "vaina", jo bieži nekādas vainas nemaz nav.

Gribēju pajautāt?
Man ar uz brīdi bija tāds statuss uzlikts. Tikos tajā laikā ar meiteni (ne no oho), likās ka ir potenciāls attiecībām un te ienācu garlaicības brīžos, PA apskatīt un ko tādu, tajā posmā tiešām iepazīšanos nemeklēju. Iepazīties šeit ir reāli, bet nu ir arī protams veiksmes un citi faktori, lai iepazītos tā, ka vairs iepazīties nevajag. Par konkrētiem piemēriem - pavisam nesen uzrakstīju sēit...

Kā atgūt ticību sievietēm?
Grūti saprast, kādā vidē Tu apgrozies ka tik apokaliptisks vēstījums...Ikdienā (kolēģes, draugi, paziņas u.t.t.) sanāk satikt/komunicēt ar dažādām sievietēm un kaut kā man tas tik dramatiski neizskatās, kā jau dzīvē, vērojama dažādība.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu