draboss

Virietis (41)
iepazīties ar draboss

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Džons Boulbijs "Drošais pamats"
Varbūt kāds zin vai šī grāmata varētu vēl būt nopērkama grāmatnīcās? Google atradu mazlietotu iekš ibook.lv, kāds ir to to vietni, kaut ko caur to pircis? Kā tas pasākums īsti darbojas? Primāri gan...

73 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kā sadzīvot ar otra negatīvismu?
Lai ko tādu nepamanītu ir nevis rozā brilles bijušas, bet gan pamatīgs spainis galvā. Atvainojos, aizskart nevēlos, bet man šāda dzīves uztvere uzreiz "duras acīs", grūti saprast kā to var pamanīt tikai pēc kāda laika. Nezinu ko Tev darīt, pati izdomā.

Pēc kā izvēlas meitenes nopietnām attiecībām?
Gribētos dzīvesgudru, kura saprastu šāda jautājuma nejēdzīgumu.

Ko lai pagatavo vakariņās?
Ja tiešām nekā nav, grūti ko ieteikt. Tad piektdienas dienā/vakarā var sevi palutināt ar vakariņam ārpus mājas.

atkal vilšanās
Nu vo, novīlējas tāda geiša vecrīgas kluba atejā un tad nāk uz oho stāstīt, kā viņas dzīvē gadiem nekas nemainās.

Nopietnas attiecības ar vecāku vīrieti
Tikpat cik ar 30+, ja ir visi veiksmīgo attiecību nosacījumi - abpusējas simpātijas, vēlme, cieņa u.t.t.

atkal vilšanās
Nekad neesmu sapratis šito īdēšanu "atnācu pēc gada, bet tur tie paši". Kāpēc, lai viņi nebūtu, ja viņeim tur patīk? Tu vari līst pēc gada, diviem bet citi nevar? Pie tam pašai fake foto.

iepakojums, saturs un pasniegšana
Pamatā apskatos prasības, gadus u.t.t., esmu rakstījis arī maz aizpildītām anketām, vairāk skatos uz sarunu, ceru ka tā būs raita, nepiespiesta un interesanta. Bet sanāk dažādi, dažādi cilvēki mēs ar šeit esam. Sen neesmu skatījies kas pašam anketā, bet esmu novērojis, ka saliekot ķekšus amketā, tos tāpat mēdz interpretēt dažādi. Man samērā bieži neatbild, varbūt ne tām rakstu,varbut nerakstu...

Viss labs,kas ir bijis un,kas būs,bet ne tagad...
Aivar, tev kā sēnei to grūti saprast, bet uz darbu ar velo braukt ir foršāk, es piemēram braucu. ā, nu ir man auto, vari nedemagoģēt par "dzīves līmeni"

Viss labs,kas ir bijis un,kas būs,bet ne tagad...
Daina, nav noziegums būt dīvainam, savādākam u.t.t. Tu savu dzīvi kārto, viņš ar savu pats tiks galā. Cilvēkam jādzīvo tā kā pats vēlas, nevis tā kā tu esi iedomājusies, ka viņam labāk. Tādus kā tu nievājoši apzīmē par "pasaules lāpītājām", redz tu te skumsti, ņemies, aprunā cilvēku jo viņs ir atļāvies būt ne tāds, kā tev sagribējās.

Viss labs,kas ir bijis un,kas būs,bet ne tagad...
Cilvēks tādu dzīvi izvēlējās, lai dzīvo. Kur ir problēma?

Ko lai dara?
Nesaki, ja negribi. Viņš arī negrib un nesaka.

Rūdīti vecpuiši
Laikam jātiek skaidrībā, kas tas par vecpuisi - tāds kas pats strikti ieņēmis pozu "nu nekad" vai tāds kurš vienkārši ilgi ir brīvs. Ar otro variantu neredzu problēmu, ja viņs būs, tad būs pa īstam. Tad vairāk nav jābaidās, no tāda "no attiecībām atkarīgā", kurš piemetās pie tās, kura ņem pretī, ka tik nodrošinās pareizais statuss "ir attiecībās", lai gan pēc tam izrādās, pašiem ir maz kā kopīga.

Kurais ta kam i vairak vajadzigs?
Pašai no sevis slikti nepaliek, šādus mēslus drukājot? Nu kaut nedaudz?

vai nopietnām att-bām šeit ir iespējams iepazīties?
Ir

Kapēc vainīgs ir tikai Kaimiņš?
Kaimiņš ir bļauris kurš bļauj to ko daļa grib dzirdēt. Principā nebūtu bīstams, bet valdošās partijas nekad nav pratušas un mācējušas vēlētāju paņemt ar darbiem, jo pieraduši ka nostrādā "krievi nāk" un tagad turpina savas spalvas spodrināt nevis ar reāliem priekšlikumiem, bet gan pasludinot par stulbeņiem tos kas balsos par KPLV. Bet daudzi jau tāpat uzskata, ka "augšas" viūs uzskata par...

Vīrietis nevelas precēties
Epifānija, kā tu zini kurš tur būs uz ielas? :D Interesanti, situaciju neviens (pareizāk neviena) nezin, bet vīrietis jau padarīts par slikto. Vai tad nav tā, ka precas tad kad to vēlas abi? Jeb sieviets nobļaujas "es gribu" un vecim nedomājot jāskrien pirkt gredzenu? Kaut kādā šķība tā izpratne, man likās ka attiecībās lielos lēmumus vairāk vai mazāk pieņem kopā.

Vīrietis nevelas precēties
Izskaidro viņam kāpēc to vajag. Un atmet šitos "es gribu", tas izskatās pēc gražīgas cacas, kura kaut ko sagribējusi, lai gan pati īsti nezin ko. Racionāli un argumentēti izskaidro, kāpēc tā vajag un klausies viņa atbildēs, lai pieņemtu lēmumu.

Kā aizmirst
Jāsāk ar nrdzīvošanu kopā.

Par ko jūs esiet pateicīgi Padomijai?
Varētu padomāt ka citos laikos un iekārtās bērniem nav savas īpašās fīčas u.t.t. Starp citu - mūs tāpat tad uzskatīja par izlaistu paaudzi un vecie stāstīja savus sūros stāstus no savas bērnības, kā tad viss bija "pa īstam" a tagad esot baigā haļava. Laiki mainās un tas ir jāprot pieņemt, a šitais "kā mēs spēlējām paslēpes" ...... ne nu ja dzīvē nekā interesanta vairs nav, tad var vāvuļot par...

Zviedru gaļas bumbiņu bizness
Chriss, nu nevajag te nolikt latviešus. Latvijas problēma ir tā, ka tas pīļu dīķis ir paŗāk mazs un spice saistīta, jeb streiku, protestu gadījumā arodbiedrības ir formālas un to vadītāji draugos ar tiem pret ko butu jāprotestē. Francijas un grieķijās tie visi streiki ir organizēti pasākumi, LV nav organizācijas kas apvieno strādniekus, profesijas u.t.t. Nu ir, bet kā jau teicu - formālas.

Ko vajag vīrietim?
Viņi grib kaut ko, kas nav Tu.

Pajautāju Gobzemam
Neatbalstu bloķēšanu, bet konkrētajā gadījumā to Gobzemu var saprast.

Nācija šokā!
Nedomāju ka Nācijai ir jebkāda daļa, ja tev no kaut kāda mēsla atkaras žoklis.

Kā domājat,vai virtuāli "it kā foršas"dāmas dzīvē ir foršas?
Ir dažas, par kurām ir radies iespaids ka viņas ir foršas jeb man interesantas, pirmkārt jau kā cilvēki. Te nav stāsts, kā kura sevi pozicionē, bet par to kā es viņas "nolasu". Tās kuras te speciāi pozicionējas varbūt ar nav sliktas, bet nu priekš manis totāls garlaicības kalngals. Par tām kuras man likušās interesantas iekš oho - par 99.5% esmu pārliecināts, ka ir interesantas arī dzīvē.

līdzīgie
Kad cilvēki iepazīstas, tad mēdz noskaidrot otra pasaules redzējumu, uzskatus, hobiju un laika pavadīšanas nodarbes - esošās, plānotās, vēlamās. "Lielajos vilcienos" tas ir izdarāms jau pirmajā kafijrandā :D Un te vēl rodas jautājums "kā lai saprot?" :D Bet saprotu,ka cilvēkiem nav ko darī un tēma ir šausmīgi jasarežģī pat ja tas ir tiešām vienkārši, kas hobiju/laikapavadīšanas jautājumā tā arī...

Bērna uzturēšana.
Tā ir viņu ģimenes darīšana.

Kādu telefonu varat ieteikt.
Man bija Blasters...itkā ok, lai gan navigācija čikājās, pārējais itkā darbojās +/- ok, tas varētu būt variants, ja pareizi sapratu Tavu definējumu. Netā atsauksmes arī bija samērā labas. Bija kādu gadu, līdz lietusgāze iznīcināja. Tagad ir Galaxy, tas man patīk labāk, bez jebkādas lielīšanās vai kā tāda, funkcionāli un sajūtu līmenī patīk labāk, attiecīgi arī maksāju vairāk. Par to blāsteru ar...

Nez kādiem tad "varoņiem" tās meičās te atbild 100%?!
Priecājies, ka dzīve Tevi nesavedīs ar tādu aprobežotu idioti, kurai sveiciens un vienkāršs sarunas uzsākšanas jautājums jau ir vesela problēma.

Tv programma
Vai tad kāds vēl filmas skatās tad kad rāda pa TV ar visām tām reklāmām u.t.t. ? Mūsdienu tehnoloģijas ļauj skatīties sev ērtā laikā, ierakstu funkcija, arhīvi, online portāli, "kačāšana", aplikācijas u.t.t.

Vai tiešām Delfi.lv ir totāli krāpnieki.
220.lv pirms dažiem gadiem pamēģināju smaržas. Zināju ka riskēju, bet nu nolēmu sūtīt. Smaržas sūds, ātri izšļakstīju un aizmirsu. 220 datorā man skrien virsū pamatā tik inbox lietojot, nu, laikam pats vainīgs ka lietoju to mēslu :) Vēl nāk vēstules draugos, pat atzīmēju, pat padevu portālam ziņu, lai atbrīvo mani no šī spama, klusums. Nākas pārdzīvot, eju tur reti tāpat. Topšopā esmu pircis...

Kāpēc vīrieši retāk, nekā sievietes lūdz palīdzību, lai iepazītos?
Ir diezgan pastulbi autobusā savākt kaut kādu pokujistu un tad iet pie psihoterapeita kaukt ka Tavs vīrietis ir pokujists. Es īsti vīrieša vainu tajā nesaskatu, viņs ir tāds kāds ir. Ja tai sievietei ja tāds tipažs nder, nevajag izmisumā grābt autobusos ko pagadās, bet dzīvot dzīvi un uzradīsies arī tas pareizais.

Ko domājat par partiju Attīstībai Par
Tāds uz vēlēšanām sagrābstīts veidojums, no caurkritējiem un rukšānēm

Vai tiešām trūkst sieviešu?
Nu ko var kaukt? Nepatīk nenāc. Neinteresē piedāvājums, noraidi. Tieši tik vienkārši. Un nevajag žēloties "kā par mani tā var domāt", reiz vajadzētu pieaugt un sākt saprast ka izsalkušais seksa piedāvātājs par tevi vispār nedomā, viņs domā par sevi un savu vajadzību, tāpēc šāda žēlošanās, apvainošanās un stresošana ir smieklīga.

Dienas humors jeb OHO PA misija
caur googli kaut ko meklejot nereti viens no info avotiem ko piedāvā ir oho PA un ir reāli tā infa palīdzējusi. Visādi citādi man pie kājas ko te moderē, man ar laikam kaut kāds aizliegums bija. Vienīgais kas ir izbrīnījis, kaut kādu politisko tēmu dzēšana, tam gan sakaru neredzu. par šeit rakstošo sāpēm kaut kā vienalga, netā daudz vietu kur laiku notriekt un paziņot ka "viņas visas grib...

Šī Jaukā siltā vasara...
Jūrmalā bija pavēss, ne tas stindzinošais kurā nevar ieiet, bet tāds kurā ieiet daudzi bet peld maz :D Pag nedēļā bīju Jūrkalnē, arī apm tas pats, Mazirbē silts.

Šī Jaukā siltā vasara...
Esmu karstummīlis un par traku sāka likties kad jūrā bija tas siltais ūdens. Tagad ideāli, grūtāk ieiet, bet dzesēšanas funkciju pilda labi :)

Vai kāds var ieteikt labu un kvalitatīvu servisu viedtālrunim Samsung modeļiem?
Nezinu ko raksta internetā, bet man ir bijusi saistību ar Egati, tur tāds Viktors. Lielu remontu nav bijis, bet kas darīts, tas labi. Par cenām vienojāmies iepriekš, es agn nezinu lēti vai dārgi tas, jo nepārzinu to tirgu, bet man derēja un sadarbojos ar viņu kad vajadzēja.

Vīrieši, vai Jums patīk dumjas sievietes ?
Te ik pa laikam izskan "nedzer vairs" u.t.t. Man kā reiz liekas, jums jāsatiekas un kopā jāiedzer

Vīrieši, vai Jums patīk dumjas sievietes ?
Nepatīk dumjas. Un nav tāda "pārāk gudra" :) Nez kā tas varētu izpausties? Ok, ir tāda kā pārgudrība, kas drīzāk ir nevis gudrība, bet plātīšanos ar itkā piemītošu gudrību, būtībā tāda patu dumiķe. Un es īsti nepiekrītu ka vīrieši baidās no gudrām sievietēm. Kāpēc lai baidītos? Kas tas par murgu izdomāts. Vienkārši ir kontingents kam viņas neinteresē jo paši nevelk līdzi un es domāju gudrajai...

OHO portāla nozīme
Neko jaunu Tu nekonstatēji. Tā tas ir.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu