draboss

Virietis (39)
iepazīties ar draboss

98 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Ko lai atbild?
Pieaugušam cilvēkam kādreiz arī pašam ir jāsaprot, ko atbildēt. Ja godīgi, šis varētu būt tieši tāds gadījums.

Sapņi un kokteiļi.
Par grimšanu nekas dzirdēts nav. Pēdējo reizi biju kaut kad decembrī, priekš manis bija pārāk piebāzts, ilgi neuzturējos. Kaut kad ziemā 1x sanāca pabūt arī nogrimušajā 4BK (pats ar to vietu jau biju norakstījis un nez cik gadus negāju), vairs nelikās tik slikti - nebija pārbāzts :D

Cik svarīgi ir būt pārliecinātam pašam par sevi un savām iespējām?
Esmu tikai par pozitīvu domāšanu un veselīgu lietu uztveri. Bet ja kadam kāds liekas par resnu, kāpēc tad viņš ir muļķis? Katram var būt savs viedoklis. Bet šis "Tu resna, nē, Tu muļķis" izklausās pēc sīko apsaukāšanās.

Jautajums Profiem:)
Laikam tā ir vienīgā iespēja kādai viņu parādīt :)

Kāpēc sievas un mīļākās nevar būt draudzenes un visiem būtu labi?
Starp citu - tādi gadījumi ir....Tā ir paša vīrieša prasme, to tā sakārtot. Tu to neproti, vaino sevi.

Ko jūs izvēlētos visu gudro ticīgo,vai neticīgo
Šeit neesm manījis to, par ko autors runā. Nemanu te tos ticīgos, vismaz nejūtu un tie kuri ir, to īpaši neakcentē. Man dažās tēmās acīs iekrita gaļneēdāju agresivitāte un kaut kādi mēģinājumi sevi padarīt kā kaut ko labāku par "parasto" cilvēku, kaut kā sarkastiski aizskatot u.t.t.. Tur gan ļaužiem jumts aizbraucis, izskatās tā gaļas neēšana smadzenām par labu nenāk.

Humora diskriminācija
Jā, man ar liekas, ka mētāšanās ar mēsliem tiek akceptēta, bet dzēstās tēmas bija vairāk humorīgas. Vktorijas tēma vispār bija mūžam jātur augšā, mums tak visiem interesētu, kas viņiem tur sanāktu, un kā viņa naudu tērētu!

Neatvairāms piedāvājums! Meičas, naļetai!
Šo tēmu ir jāatstāj, redzam oho vīrieša dāsnumu un nesavtību!! Jādzēš ir tēmas, kur bļauj, ka pat kafiju neizmaksā.

Kādi ir tie vīriesi kas ilgus gadus sēž portālā un neko atrast nevar?
Ja normālie jau ir izvēlējušies, tad Tava ceriba ka viņi te reģistrēsies, ir nepamatota, jo pēc loģikas tam nav iemesla, viņi tak izvēli jau ir izdarījuši, savu atraduši, ko viņiem vēl te līst, reģistrēties :) Dzīve jau nesākas no registrācijas brīža oho. Zinu čali, kurš kādus 5 gadus brīvs, nav atradis. Bet Tev būs labs, ja šis kādreiz nolems oho reģistrēties :D

Kādi ir tie vīriesi kas ilgus gadus sēž portālā un neko atrast nevar?
Bestija, Tev neliekas, ka iespējams, tieši tāpec, ka zin ko grib, neatrod tā "uz sitiena", jeb kas mūsdienu straujajā ritmā ir divi gadi. Redz, Tev savi rāmji un stareotipi, jau sāc "jampampiņot", lai gan es pieņemu, ka tāda gudrīte, kurai viss iepriekš pa plauktiem salikts (cik gadus "pareizi" jāmeklē, piemēram), vīrietim varētu likties gaužām garlaicīga un ātri apnikt. Nekā personīga, tīri...

Kādi ir tie vīriesi kas ilgus gadus sēž portālā un neko atrast nevar?
Mūs šeit mīļi dēvē par "nelikvīdiem". Domāju, ar to arī viss ir izteikts :)

Kāpēc atsakās iedot savu numuru,ja vienojāmies sazvanīties?
Izklausās pēc dzīvām šausmām, tā numuru apmaiņa. Pat šo, tik elementāro lietu, ļaudis pamanījušies sačakarēt līdz lēta trillera līmenim :D

Atsauksmes par valsts apmaksatam operacijam
Ja šaubies par kvalitāti....liekas būtiskais ir tās veicēja prasmes, nevis kurš par to maksā. Mammai veica gūžas operāciju, viss labi.

Vai eksperts bez sejas ir eksperts?
Interesanti, kā pievienotā foto, var traucēt izteikties "īstāk" vai "brīvāk" ? :D To var traucēt tikai paša bailes. Nez no kā tāds anonīms viedoklis kļūst vērtīgs, ja tā sacītājs ir pārāk mīzelīgs to izteikt, ja būtu citiem redzams?

Tas skaitās normāli ja džeks grib ka viņu paņem priekšā ar straponu?
Cik nu zinu un cik jomas speciālisti dzirdēti, "zilā" padarīšana ir tad, ja ir seksuālas attiecības, ar savu dzimumu (par vīriešiem runājot), bet šeit vairāk tiek runāts ar anālo, ko ikā sniedz sieviete, tad nu manā saprašanā nekā "zila" tur nav. Par cik tas normāli vai nenormāli, forši vai neforši nevarēšu atbildēt, man liekas, ja bestija kādu tādā veidā paņem priekšā, tā ir viņu darīšana un lai...

Anālais sekss.
Kam patīk lai dara, kam nepatīk lai nedara, intīma tēma un katrs pāris pats to risinās pa savam, tur pat nav ko spriedelēt. Bet palasot dažus komentārus....Jums pašiem(ām) no sevis kauns nav, tik klaji plātīties ar savu nezināšanu, aprobežotību un klišejām?

Kā ģimenē būtu jāsadala sadzīves pienākumi?
12:24 Es jau lielās ģimenes un laukus pieminēju, ja lasīji līdz galam. Un ir draugi ar vienu, diviem, bērniem, protams ka sīči ievieš savu "kārtību", bet neesmu kaut kā manījis draugu ģimenēs ikdienas verdzību, šrubīšanu un citas šeit minētās šausmas.

Kā ģimenē būtu jāsadala sadzīves pienākumi?
Es īsti neesmu sapratis, kas tik briesmigi tajas mājās ir "jāšrubī" katru dienu? Tas nav uzbrauciens, dzīvoju viens, bet nekāda baigo ikdienas šrubīšanu nav nepieciešama, kārtības/tīrības uzturēšana nekādu baigo laiku neaizņem, veļu mazgā veļasmašīna, tik cik ēst pagatavot, ja ēd mājās un tā tas bija arī kopdzīvē. Protams ir savas spodrības dienas, bet neesmu tā ar sapratis, par kādu "mājas...

Uz ko īsti šeit cer resnās ,un strašnajas sievietēs?
Kāpēcvispaŗ atbildat un jebkādi reaģējat?

Precētās mīļākās.
Pilnīgs fufelis ir šis Tavs "pētījums".

Cik svarīgs attiecībās ir orālais sekss?
Zini pāri, kur čalis to nesaņem. Ilgi jau kopā (padsmit gadus), pa kreisi šis nelaiž, baigi sūdzējies arī nav. Laikam ir kas tāds viņiem, kas mineta iztrūkuma padara par nebūtisku. Lai gan infa ir dažus gadus veca, iespejams tur kas mainījies :D

Ja vīrietis sievietei atsaka seksu?
Viktorija, tā tīri no pieredzes - ir tiešām zināmi džeki, kurus neiejūsmina doma par divām (ja pareizi sapratu Tavu postu), tāpēc nav jābrīnās, ja atsaka.

Par maz seksa attiecībās. Ko darīt?
Tu tagad plūc augļus no savas vieglprātibas - agrāk es uz to pievēru acis u.t.t. Nu un kāpēc izdomāji pēc7+ gadiem atvērt acis un padarīt to par svarīgu? Nezinu ko Tev darīt, to Tev šejienes gudro padome ieteiks, paralēli linčojot, bet skaidrs ir viens, Tā ir Tava laža.

Vakara plāns-sekss.
Manuprāt divas lietas - pats VP nav baigi nopietni jāņem un arī tā sadaļas jāuztver tik burtiski :)

Ko jūs saprotat ar vārdu izklaide, kas ir viens no punktiem anketās?
Izklaide ir izklaide, sekss ir sekss, sarakste ir sarakste, ģimene ir ģimene. Kas Tev neskaidrs?

Cik gados gribēt seksu jau ir neadekvāti?
Lai katrs domā, kā domā, Tev ta kas?

Kā pareizi veidot sarunu iepazīstoties? Piermās vēstules.
Sievietes reti pašas raksta, bet starp tām retajām, laikam ir vien pāris kuras spējušas izspiest ko vairāk ar šeit noniecināto "Čau" vai smailiju. Un kas vainas tam "čau" ? Tā jau itkā mēs sasveicināmies. Bet nu tās, kuras no tā uzbur uzreiz cilvēka dzīvestāstu, kāds viņš slinks un nez kāds....tās ar neko labu nav pelnījušas, ja nav smadzeņu, tad nav :)

Kas ir vainīgs ja sieviete sameklē sev mīļāko?
Kapēc topiks jautājuma formātā, ja autorei jau pašai ir savs viedoklis un jautājot jau pati sniedz atbildes... Lai kurš staigātu apkārt, viņasprāt, vainīgs ir vīrietis. Šī bestija tiešām ir pamatīgi cietusi no večiem :)

Nesaprotu, kāpēc "noraka" luba jautājumu?
Tāpēc ka noracējs ir stulbs.

Kas jauns te?
Agrāk arī centrāltirgus skaitījās šopinga paradīze, braucām no savas pilsētiņas drēbes iepirkt. Lietas mainās. Tajā otrās puses tērzētavā šad tad paskatījos, ir topiki, kas aiztirsti ar 100+ komentiem. Slinkums pat sākt lasīt, zinot ka 98% būs garlaicīga tufta vai pavājš humors. Man šeit labāk patīk - būtībā jau tas pats, tikai kompaktāk un pārskatāmāk :)

Vai foršām,pieprasītām sievietēm ir vajadzīga iepazīšanās portāla palīdzība lai iepazītos?
Kāpēc jābūt kaut kādai vainai? Beidz tiražēt klišejas, ka netu, lai iepazītos izmanto "ar vainām"

Apgaismojums tunelī
Pēdējā cerība, sen kā vairs nav. Es par kafejnīcu.

kapa
Nekad neesmu varējis sarast šo plēšanos un lielos uztraukumus, par to, ka kāds ko vēlas un tas nesakrīt ar paša redzējumu. Bārsta te baigās pērles, bet nespēj pieņemt ka esam un varam būt dažādi, savādāk domājošie tiek izsmieti, tādēji mēģinot nez kā pacelt savu virtuālo vērtību, lai gan kad šis te tiek malts jau entās reizes, skaidrs ka tā tiek pašu sāpe un neveiksmes notušētas. Lai katrs dara...

Vecums vai alkohols?
Divreiz nedabūja, no dot gatavas sieietes. Kā lai nebļauj pa visu oho?

Kāpēc ir sievietes kas apzināti grib izskatīties vecākas?
Bija gatava pirms sešiem gadiem, bija gatava arī tagad. Bet autors ar visu to pamanījies nedabūt. Divreiz. Kā lai nebļauj pa visu oho?

Vecums vai alkohols?
Toreiz gribējā tā, tagad grib šā. Un? Mēs jau visi labiņi, bet gadās ka bremzes pazūd un sanāk kas avantūristisks. Tēma tāda....puiciska, ja godīgi.

Dekoratīvie vīrieši
Starp citu, vēl replika - tas "pēdējā laikā" man liekas stipri pārspīlēti. Palasi grāmatas par senākiem laikiem, tur pucētis kāri "švīti" tiek pieminēti.

Dekoratīvie vīrieši
tāds laikmets, tāpēc ir saradušies. Bet ko nu? viss ir vienkārši, izvēlies tādu, kādu vēlies un šīs "čivauvas" atstāj tām, kurām viņi nteresē. Katram savs un tā spriedelēšana ir lieka.

Būt vai nebūt kopīgam bērnam - jautājums?
Septembra sākumā varēšu atbildēt!

Vai sieviets prot novērtet kunelingusa virtozu?
Pameklē kādā cepuru bodē, pieņemu ka pižikiem tagad varētu būt izpārdošanas akcijas (tik ne humpalās, tur būs palietoti, kā tavai sievai), sanāks pa lēto, varēsi kuneligusot kā lielais.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu