draboss

Virietis (39)
iepazīties ar draboss

74 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai foršām,pieprasītām sievietēm ir vajadzīga iepazīšanās portāla palīdzība lai iepazītos?
Kāpēc jābūt kaut kādai vainai? Beidz tiražēt klišejas, ka netu, lai iepazītos izmanto "ar vainām"

Apgaismojums tunelī
Pēdējā cerība, sen kā vairs nav. Es par kafejnīcu.

kapa
Nekad neesmu varējis sarast šo plēšanos un lielos uztraukumus, par to, ka kāds ko vēlas un tas nesakrīt ar paša redzējumu. Bārsta te baigās pērles, bet nespēj pieņemt ka esam un varam būt dažādi, savādāk domājošie tiek izsmieti, tādēji mēģinot nez kā pacelt savu virtuālo vērtību, lai gan kad šis te tiek malts jau entās reizes, skaidrs ka tā tiek pašu sāpe un neveiksmes notušētas. Lai katrs dara...

Vecums vai alkohols?
Divreiz nedabūja, no dot gatavas sieietes. Kā lai nebļauj pa visu oho?

Kāpēc ir sievietes kas apzināti grib izskatīties vecākas?
Bija gatava pirms sešiem gadiem, bija gatava arī tagad. Bet autors ar visu to pamanījies nedabūt. Divreiz. Kā lai nebļauj pa visu oho?

Vecums vai alkohols?
Toreiz gribējā tā, tagad grib šā. Un? Mēs jau visi labiņi, bet gadās ka bremzes pazūd un sanāk kas avantūristisks. Tēma tāda....puiciska, ja godīgi.

Dekoratīvie vīrieši
Starp citu, vēl replika - tas "pēdējā laikā" man liekas stipri pārspīlēti. Palasi grāmatas par senākiem laikiem, tur pucētis kāri "švīti" tiek pieminēti.

Dekoratīvie vīrieši
tāds laikmets, tāpēc ir saradušies. Bet ko nu? viss ir vienkārši, izvēlies tādu, kādu vēlies un šīs "čivauvas" atstāj tām, kurām viņi nteresē. Katram savs un tā spriedelēšana ir lieka.

Būt vai nebūt kopīgam bērnam - jautājums?
Septembra sākumā varēšu atbildēt!

Vai sieviets prot novērtet kunelingusa virtozu?
Pameklē kādā cepuru bodē, pieņemu ka pižikiem tagad varētu būt izpārdošanas akcijas (tik ne humpalās, tur būs palietoti, kā tavai sievai), sanāks pa lēto, varēsi kuneligusot kā lielais.

Kur seksotāji parasti piedāvā seksoties?
Pie sevis, kad sievas nav mājās. Ja kādreiz aprecēšos, nāksies izvēlēties starp romantiku pie dabas, vai blaktaino viesnīcu.

Kā veciem onkuļiem nav kauna pavedināt jaunas meitenes?
Izskatās, ka Tu savu traumu jau esi guvusi. Visticamāk no onkuļa. Jeb vēl ticamāk - no onkula trūkuma.

Ka tad agrāk tantes un onkuļi iepazinās?
Ne vieglāk, ne grūtāk. Savādāk. Bet tev gan būtu grūtāk - tagad vari anonīmi troļļot, tais laikos nāktos pienākt klāt un uzdot šādu jautājumu skatoties otram sejā.

ko darīt ja čūska iekož banānveidīgajā;)?
Met to banānu ārā.

kas noticis ar kolu ?
Ja ir par ūdeņainu, var pieliet nedaudz rumu. Garšīgi :)

Kāpēc te pārsvarā ir tik neinteresanti un garlaicīgi vīrieši?
Nekad nezin kāds jautājumam ir mērķis, jo "ar ko nodarbojies" ir tikai viens no jautājumiem, lai saprastu ar ko vispār tiek runāts. Un jā, tie interesantie mēdz uzdot jautājumus, lai saprastu cik tas otrs ir interesants. Bet ja pretī trāpās nedaudz histēriska būtne, liela iespējamība ka pazūd. Šeit jau būtiskākais nav jautājums, bet reakcija uz jautājumu. Pat ja tikai izklaidei :)

Kāda ir attieksme pret metroseksuāļiem?
Tagad gandrīz bail palika veikt kādas papildus sevis sakopšanas darbības bez mutes mazgāšanas un matu ķemēšanas, lai neietrāpītu metroseksuāļos, lai ko tas arī nozīmētu :)

Vai var iepatikties dzīvot vienam?
Vienam ir forši. Negribētos īrēt kopā ar citiem vai kā tādi. Tas vientuļajiem. Esot nopietnās attiecībās bija forši dzīvot kopā.

Kas ir 8.marts?
Šogad šie svētki ir pienākuši klusi. Atceros agrāk Jozis jau mēnesi iepriekš gatavojās, cepa tēmas, diskutējām PA u.t.t. Manuprāt, šis nav pasākums, kurš jāpāvērš drāmā. Kam netīk, lai ignorē, kas vēlas, lai svin, sveic u.t.t. Pēdējā laikā te jūt noskaņu, kurā puķes pirkšana vīrietim, tiek pielīdzināta kā minimums pautu nogriešanai vai pat vēl lielākām mokām. Nav tik traki, es ar kādreiz ...

Kāpēc džeki steidzina ar seksu?
Tu tak vari arī gadiem pa kinčiem un kafūžiem staigāt, džekus vispar tuvumā nelaid, ej kaut ar draudzenēm.

masku balle oho
Vīrietis amatu apvienosanās kārtībā ir arī cilvēks un viņam arī var patikt skaistas lietas, var patikt pastaiga gar jūru ar sievieti u.t.t. Protams ir bikšaiņi, kuriem ir "alus un iespraust", pārējā dzīve ir kā mokas ar viņuprāt nelietderīgām darbbām un "teātri". Bet pamatā, nevajag šādi vispārināt, mēs esam dažādi. Tava sāpe ir saprotama, atrodi tādu, kurai Tu patīc kāds esi un nebļausties pa...

Šejienes vīrieši ir vairāk rakstnieki vai darītāji?
Visam savs laiks, gan taustiņklabināšanai, gan kafijai.

Vai maksā tas, kurš uzaicina uz randiņu?
Man liekas, cilvēkiem kurus šis jautājums nodarbina, nevajadzētu iet uz randiņiem. Tikai mans viedoklis, nekā personiska.

Vai slaidajiem patīk resnie?
To "labumu gultas priekos" jau nu tiešām nav jāmēra kilogramos :D

Vai slaidajiem patīk resnie?
Jau esmu teicis, izej ārā un apskaties.....Ko te teoretizēt, ja tas viss ir redzams?

Ko es varu darīt, lai tiktu izdzēstas uzrakstītas, bet nelasītas vēstules?
Pilnīgi nevajadzīga opcija. Ko rakstīt ir jādomā, pirms raksta, tāpat kā runājot :)

Jautājums varbūt vairāk vīriešiem
Tev ar sevi jātiek galā, pašai jāsaprot ko gribi vai negribi. Ko grib viņš? Neviens to nevar zināt, iespējams šim pašam nav skaidrs ko grib vai negrib. Bet viena no versijām, Tu pati neatlaidies, karājies viņam saitītē, tad šis ar tajā Tevi turēja, kas zin, varbūt kādreiz noderi viņam. Un Tu neesi viņu atlaidusi, ja reiz gaidi, kad uzrakstīs.

kādēļ jāmānās, varat paskaidrot?
Mānās cilvēki, es gan nezinu vai autore sievieti skaita pie cilvēka sugas, jo nez kāpēc minēti vien vīrieši. Bet topiks neaudz bezjēdzīgs, nesanāks šeit visa Tava uzmetēju orda un nesāks skaidrot kāpēc katrs darīja, tā kā darīja.

Attieksme pret cilvēkiem, kuriem nav bērnu
Padomā pats, cilvēks Tev stāsta, ka viņam ir un tāpēc automātiski ar viņu viss kārtībā, Tev nav, tāpēc ar Tevi kaut kas nav kārtībā. Ja reiz tas otrs to "kārtību vai nekārtību" nosaka tikai pēc šī fakta, tad kā Tev liekas, kādas čuras viņam ir pašam galvā? Nav ko uztrauktis par tukšgalvju mēģinājumiem domāt :)

Kura horoskopa zīme?
Nesen lasīju kaut kādu topu, kura zīme ir labākie vīri. Uzvarēja jaunavas :D Bet tur tas pamatojums bija rēcīgs. Izgoglēju linku: http://abiem.lv/kurs-ir-pats-labakais-virs-pec-zodiaka-zimes/36086 Es kā jaunava saku, izlasiet un diskusija slēgta :D

Vai 23.februārī svinēsiet Vīriešu dienu ?
Man šie svētki liekas kā padomjlaiku atavisms, kuros padomju latvietis, lai būtu ko pasvinēt vienus krievu svētkus ir pārsaucis par savai ausij tīkamāk skanošo "vīriešdienu". Bet nekāda stresa, ja kādam vajag svinēt, lai svin. Rīt var nosvinēt igauņu neatkarības dienu, tad nosvinēt sestdienu un svētdienu. Es šad tad esmu sveikts, zinu ka vēlētājs sliktu nedomā, paldies pasaku, bet nekādas svētku...

Vai tas nav pārāk liels upuris dēļ kautkādam attiecībām?
Bet Tev ir rīcības brīvība - atrodi to "pielaidīgo" un preci nost.

Eu,cilvēciņi kad pārstāsiet nolikt kādu kas kaut ko dara vai vismaz cenšas darīt?
Ir radies iespaids ka Tev pašam patīk, ka notiek tas kas notiek. Turpini vien ņemties.

Dzīvot cita cilvēka dzīvi internetā ir izklaide vai diagnoze?
Tu melo, reālajā dzīvē Tu neesi interneta trollis, realitātē Tev šeit uzrunātajiem cilvēkiem būtu acīs jāskatās un Tava izturēšanās būtu pavisam savādāka. Tas ka neslēp savu svaru, nenozīmē ka tev nav šeit savas lomas. Tad nu pats tiec skaidrībā, izklaide vai diagnoze. Lai gan viens otram netraucē.

Vai cerība ir muļķa mierinājums?
Par tiem kas atrod mēs pēc tam īpaši nedzirdam, viņi nerādās vairs. Te tusē tie kas nav atraduši, tāpēc ar rodas iespaids ka neko atrast nevar. Un nav jābūt ne naivam, ne izmisušam, pietiek ja esi atvērts iespējām. Protams var sevi uzlādēt ar pamatīgi kriticisma, skepses un žults devu, tādējādi sevi itkā pasargājot no iespējamas vilšanās, bet tas ir vājo cilvēku aizsardzības mehānisms.

Vai tā ir viltīga sievietes taktika?
Tu vari labāk patroļļot, bet nu varbūt ar nevajag, tēma tāpat tuksā nestāv.

Augsti godātie potenciālie Veiksmes džentlmeņi! :D NE visas sievietes šeit vēlas iepazīties... t
Paldies. Ticu ka pēc ši bļāviena, kļūme tiks novērsta, visi lasīs anketas un strikti cienīs tur norādītās vēlmes/prasības. p.s. ā kā vispār ir - ja negrib iepazīties, tad rakstīt nevar? katra vēstule automātā ir iepazīšanās mēģinājums?

Meitenes vai piekrītat ka vairums vīriešus vajag vnk izmantot savām vajadzībām?
Man ir aizdomas, ka šamā ne ipaši bieži tiek tajos restorānos, ceļojumos un citās ekstrās, par kurām te sapņo.

Vīrietis melis.
mī un žē

Vai sievietes ir gatavas dēļ niezošas kājstarpes nomainīt ģimeni pret labu Kasītāju?
Ar to gribēju teikt, ka zinu šķirtus, bet ne pamestus :D<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu