draboss

Virietis (42)
iepazīties ar draboss

22 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kad tiek atmesti netikumi.....
Principā tam nevajadzētu būt ilglaicīgi, bet katram tas savādāk. Katrā ziņā izdomā pati sev labāko, kā svaru nomest, ar pareizu ēšanu, diētām, sportu, garām pastaigām u.t.t. Muļķīgākais ko vari darīt, atsākt smēķēt, Tu tak saproti ka ir absurdi baidīties no kādas diētas un nebaidīties smēkēt...Interneta ērā ir daudz forumi par šo tēmu, skaties citu pieredzes, Tev jāatrod sev piemērotākais...

Vai lejupielādēsi izsekojošo aplikāciju?
Kad ko šādu izlasi, nodomā "kur tādi dolbajobi rodas?" Un tad aizmirsi.

Kāpēc vīrieši ir tik nesakarīgi?
Kas grib pamuldēt, tie pamuld, kas gribēs tevi satikt, tas aizies uz parciņu. Sausais atlikums ir ka tā "baigā gribēšana" ir tik tavā galvā. Tas ir viss kas par šo izdomāto situāciju ir jāzin.

Smēķēšana saprāta robežās
tas nozīmē ka ikdienā nē, bet no laba kāša neatteiksies :D

Krievi un Puķins nāk
Chris, es tev prasu parastam cilvēkam ikdienā lietojamas lietas. te uz zemes. sarakstu, lūdzu.

Krievi un Puķins nāk
par kaut kadu ražošanu....vēlētos zināt brendus ko lieto visā pasaulē, ražotus krievijā. es runāju par cilvēkama nepieciešamām lietām, kā kafijas dzirnaviņas. Lūdzu, sarakstu studijā. Jotafonu atmetam. Slavenās čuguna pannas? ej kur gribi, brauc kur gribi neredzu es tās viņu preces un tehnoloģijas, tātad paši nav konkurētspējīgi.

Krievi un Puķins nāk
Tessa, tā būšana "zem Krievijas" līdz 1915. gadam bija.... ij šeit ij kremlī pie varas bija vācieši, nevis krievi. Jā, bijām krievijas impērijas daļa, bet ne jau krievi kaut ko noteica

Krievi un Puķins nāk
Autors pats ir izdomājis problēmu. Pļutku protams lamāja un izsmēja, bet sen vairs nelika par vainīgo pie šejienes problēmām. Bet nu ja gribas pazīmēties un pliki tirst, tad šāda tēma ir kā reiz.

Stokholmas sindroms
Definīciju atradīsi netā. Bet ir filma Stockholm, tur attainoti notikumi pēc kuriem radās šis termins. Tā gan ir mākslas filma, visi notikumi var nebūt autentiski, bet nu doma kā tāda būs skaidra.

Pavest un pamest
Nu ja Tu piminētu Kiviču kā pozitīvo tipāžu, es ar pamestu, varbūt pat pirms 1x izkniebtu lai nav par velti laiks tērēts. Varbūt arī nē.

Slēpšanās no sevis paša/_as
Tā ir otra cilvēka apčakarēšana un nekā cita.

Vai jūs ticat sazvērestības teorijām?
Visvairāk es ticu cilvēku skaita samazināšanai, ka teikt cipari nemelo :D Vēl uzmanības vērta ir plakanās zemes teorija, pārējais ir mesls.

Ko nozīmē smēķēt saprāta robežās?
CoCoSan - gan jau briesmīgajai autobraucēju kultūrai ir bijusi un vēl būs sava tēma.

Ko nozīmē smēķēt saprāta robežās?
Nu tur pašiem jātiek skaidrībā ar sevi un to otru. Ja neder smēķētājs/a, tad nav ko apspriest saprāta robežas. Bet ir tak visādi ballītēs pīpētāji, svētdienas pīpētāji vai kā savādāk definējami mazāk smēķējošie un varbūt kādam/ai tāds blakus netraucē. Nu es pilsētā redzu fruktus kas mašīnā brauc un kūp salonā, iespējams arī dzīvoklī un citur telpās velk, tā varētu būt galēji nesaprātīgā robeža :)

Īstie?
Katrs pats arī nosaka.

Kā zināt vai sievietes mīlestība ir patiesa?
mana pieredze ir lieliska, dzīvoju viens un cik sanācis kontaktēt ar sievietēm, neviena man nav tik ļoti pāri nodarījusi, lai es viņas nīstu un ceptu topikus par merkantilajām un visādi citādi sliktajām sievietēm. Nez es skaitos zempapēžnieks?

Kāpēc sievietes izvēlas lohus? Jūsu skatījums, kungi!
kas ir turīgs lohs? un kas ir sabiedrībā spēcīgs ietekmīgs vīrietis, kurus sievietes neizvēlas? Tu esi sapinies terminos, vai arī aizķēries 90tajos, kad uzņēmēji bija lohi un "pacani" šos kāsa. ja nu kas, tad šobrīd tie lohi dzīvo labi, bet pacani....kā nu kurš, labākajā gadījumā kads strādā celtniecībā, liela daļa kaut kur bomžojas, tāpat viens strēķis nonarkojās un nesasniedza 40 gadu vecumu ar...

Cik pieprasīti šobrīd varētu būt žigolo pakalpojumi LV tirgū?
Mēģināt vari, bet ticamākais scenārijs ka Tu paliksi kur esi un turpināsi priecēt PA publiku ar saviem topikiem. Žigolo no Tevis nekādi nesanāks, jau tāpēc vien ka esi šeit uzdevis tos jautājumus kurus uzdevi.

Vai būtu jāsoda prostitūtu pakalpojumu pircēji?
Dīvaini tas liekas - meičuks nokārto visas spravkas, maksā nodokļus, bet pirkt nedrīkst. Tā jau ir uzņēmējdarbības graušana. Sodīt varētu visādus ķēmus, kuri piedāvā piķi sievietēm, kuras sevi nepārdod.

Vai oho dāmām nevajadzētu pamacīties no gejiem?
Vaina nav sievietēs. Tu vnk esi homo, ko pats ar savu praktisko pieredzi apstiprināja.

Kāpēc cilvēki tik maz darbojas interešu grupās?
portāls mazpoulārs, nīkuļo. Un cilvēki mūsdienās organizējas savādāk, ir grupas FB, piemēram velo, pārgājieni, ceļošana u.t.t.. Savulaik te cerēju piemesties kādai laivotāju kompaškai, bet jau tad nekas nenotika

kapec profila nav ailes ar cisina garumu un resnumu?
tavā iecienītajā maksimā visiem cīsiņiem norādīts svars, garumu novērtē "uz aci"<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu