draboss

Virietis (40)
iepazīties ar draboss

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Brīvkrāns
Ja es pareizi saprotu, slavenajā Jūrmalas gatves ūdens ņemšanas vietā ir tas pats ūdens, kāds tek mums mājās no krāniem. Kur ir tā sāls, ka tur parasti rindas? Tāda sajūta ka viens otrs dzīvo kaut...

92 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Sākās!
Jā, par ko ir tēma? Ieliki bildi, izliki žulti uz "bikšainajiem" - tagad visi laimīgi.

Kāpēc vīrieši retāk, nekā sievietes lūdz palīdzību, lai iepazītos?
Ir diezgan pastulbi autobusā savākt kaut kādu pokujistu un tad iet pie psihoterapeita kaukt ka Tavs vīrietis ir pokujists. Es īsti vīrieša vainu tajā nesaskatu, viņs ir tāds kāds ir. Ja tai sievietei ja tāds tipažs nder, nevajag izmisumā grābt autobusos ko pagadās, bet dzīvot dzīvi un uzradīsies arī tas pareizais.

Ko domājat par partiju Attīstībai Par
Tāds uz vēlēšanām sagrābstīts veidojums, no caurkritējiem un rukšānēm

Vai tiešām trūkst sieviešu?
Nu ko var kaukt? Nepatīk nenāc. Neinteresē piedāvājums, noraidi. Tieši tik vienkārši. Un nevajag žēloties "kā par mani tā var domāt", reiz vajadzētu pieaugt un sākt saprast ka izsalkušais seksa piedāvātājs par tevi vispār nedomā, viņs domā par sevi un savu vajadzību, tāpēc šāda žēlošanās, apvainošanās un stresošana ir smieklīga.

Dienas humors jeb OHO PA misija
caur googli kaut ko meklejot nereti viens no info avotiem ko piedāvā ir oho PA un ir reāli tā infa palīdzējusi. Visādi citādi man pie kājas ko te moderē, man ar laikam kaut kāds aizliegums bija. Vienīgais kas ir izbrīnījis, kaut kādu politisko tēmu dzēšana, tam gan sakaru neredzu. par šeit rakstošo sāpēm kaut kā vienalga, netā daudz vietu kur laiku notriekt un paziņot ka "viņas visas grib...

Šī Jaukā siltā vasara...
Jūrmalā bija pavēss, ne tas stindzinošais kurā nevar ieiet, bet tāds kurā ieiet daudzi bet peld maz :D Pag nedēļā bīju Jūrkalnē, arī apm tas pats, Mazirbē silts.

Šī Jaukā siltā vasara...
Esmu karstummīlis un par traku sāka likties kad jūrā bija tas siltais ūdens. Tagad ideāli, grūtāk ieiet, bet dzesēšanas funkciju pilda labi :)

ka var gribet laizit smirdigu pežu?
Nu katram savs. Bet nebrīnos, ka tas napaleons tieši topika autorei piedāvāja, pēc vulgārajiem tekstiem saprata ka viņai nebus grūti sevi (*ežu )sagatavot tam stāvoklim, kāds viņam interesē.

Vai kāds var ieteikt labu un kvalitatīvu servisu viedtālrunim Samsung modeļiem?
Nezinu ko raksta internetā, bet man ir bijusi saistību ar Egati, tur tāds Viktors. Lielu remontu nav bijis, bet kas darīts, tas labi. Par cenām vienojāmies iepriekš, es agn nezinu lēti vai dārgi tas, jo nepārzinu to tirgu, bet man derēja un sadarbojos ar viņu kad vajadzēja.

Vīrieši, vai Jums patīk dumjas sievietes ?
Te ik pa laikam izskan "nedzer vairs" u.t.t. Man kā reiz liekas, jums jāsatiekas un kopā jāiedzer

Vīrieši, vai Jums patīk dumjas sievietes ?
Nepatīk dumjas. Un nav tāda "pārāk gudra" :) Nez kā tas varētu izpausties? Ok, ir tāda kā pārgudrība, kas drīzāk ir nevis gudrība, bet plātīšanos ar itkā piemītošu gudrību, būtībā tāda patu dumiķe. Un es īsti nepiekrītu ka vīrieši baidās no gudrām sievietēm. Kāpēc lai baidītos? Kas tas par murgu izdomāts. Vienkārši ir kontingents kam viņas neinteresē jo paši nevelk līdzi un es domāju gudrajai...

OHO portāla nozīme
Neko jaunu Tu nekonstatēji. Tā tas ir.

OHO portāla nozīme
Portāls ir platforma uz kuras katrs raksta jo vēlas. Tava izvēle ir kā un vai reaģēt, bet gausties ir bezjēdzīgi.

Jūrmala un smēķētāji
Ir bijis kā sajūtu dūmus pludmalē. Bet uz celiņiem īpaši neesmu saskāries.

Kāds ir taads vīrietis?
Viņs neatbild uz jautājumu, ko ar to ir domāis un Tu izdomāji ka tas jāizvelk apžļembāšanai šeit?

Maigā vara
Jā, fargo ir taisnība. Tieši dumjo latviešu līdēju kontingents, ir tas kas nodrošina vataiņu uzvaru Rīgā. Cik aklam jābūt, lai neredzētu ka šie saimnieko vēl sliktāk? Rīgas ielas ir nolaistas, kā nekad. Brīžam šausmas uznāk, redzot kāds akls stulbums dzīvo man blakus.

Jūsu nika izcelsme
Reģistrējos oho, un šie maitas prasa lai es kaut kādu niku izdomājot. Man nav ne mazākās nojēgas, kāpēc uzrakstījās tieši šāds.

Par kuru partiju Jūs balsosiet vēlēšanās? Un kapēc?
Njā, lai cik grūti nebūtu izvēlēties, par Saskaņu es nebalsošu.

Kāpēc lielākā daļa vīriešu pēc kāda laika kļūst garlaicīgi?
Nu nezin gan, kāpēc viņam pēc tevis dabūšanas sāk vairāk interesēt futbols :D

baltsport.lv
Paši norāda ka dibināti 2004. gadā, tā "apavu sūdzība" ir 2007. gadā, tas liecina ka nav vienas dienas veikaliņs, arī sortiments plašs. Bet es viņus nelobēju, ka´jau teicu nav personīgas pieredzes, bet izskatās sakarīgi.

baltsport.lv
Nav savas pieredzes, bet liekas dzirdēts nosaukums, kaut kā intuitīvi es to nelieku pie "kaktu" bodēm. Arī google neizmeta sūdzību gūzmu, viena bija par sliktu apavu kvalitāti, bet 2007. gads....

Vai tad tiešām nekādas kultūras vairs nav?
Nesaprotu šos "vairs nav". Tas ka tusēt griboši džeki mēģina nokoļīt sievieti uz ielas ir kaut kads baigais jaunievedums? Agrāk tā nebija, ne? :D

Kam dodtu priekšroku?
jopc, kāda izvēlne! :D

Kā domājat?PA var traucēt vai palīdzēt iepazīties?
Pie tiem viedokļiem tāpat nonāksi, ja ne PA tad privāti. Tad kāda starpība?

Vai laiki Facebook nozīmē slēptu seksa piedāvājumu?
Tas ir atklāts mājiens, ka patīk tas ugunskurs. Ja nav konkrēts sms ka grib tevi, tad čušs, tālu tev līdz tās nagu licējas augstumiem.

Grupveida seksa veidi😃
Pie pirmā varianta Tu pieturies tas ir dari, jebšu to uzskati par labāku?

Priekšstats
Svarīgi ir attiecībā pret personām kuras interesē, šeit vienalga. Speciāli neko nemainu, bet visticamāk kaut ka´das atšķirības jau ir.

Sportdirect džinsu izmēri
Apbrīnoju par drosmi pirkt netā džinsas. Es nepērku, ir bijis ka pat esot īstajā izmērā džīnas "nesēž" uz auguma. Bija arī divi labi piemēri, bet kopumā šādā loterijā negribas piedalīties, mūslaikos samērā bieži klātienē var tās labās cenas dabūt. Protams ir opcija brendus samērīt klātienē, bet pirkt internetveičos. Un ir opcija arī riskēt, galvenais ka pašam labi :)

40+
Katram patīk tas kas patīk, Tev 50 gadīgās, man 30gadnieces. Ko tur vēl spriedelēt? Un tik nevajag stāstīt par kaut kādu mistisku "gudrību", sakarīga meiča būs ij 25 gados ij 50, bet stulbene bija, ir un paliks stulbene.

Boikots pret DUS Circle
Es tāpat kā jau kvarts rakstīja tur nepildos gadus 10, netīk kvalitāte. pa retam ka´du dzērienu tur nopērku un izmantoju labierīcības. To boikotu vēroju no malas, lai labāk redzētu apstiprināju uzaicinājumu no kāda, kas aicināja viņu FB grupā. Tur paskatoties komentos pie postiem, rodas iespaids ka cilvēki īsti nesaprot par ko un pret ko cīnās, kas vispār veido degvielas cenu. Arī akcijas...

Pastāvēs, kas pārmainīsies
Es ieciklējos? man liekas tu te pati stāsti, ka tev ir ieslegts režīms, kurā kājstarpe atveras tikai ja uzdāvina jaunu peldkostīmu. kurš ir ieciklējies? :D Un es jau atbildēju - visās sfērās ir jāpaplašina apvāršņi, arī ar laimas pergalēm, es atbalstu. Bet attiecībā uz iepazīšanos man tas nestrādā ir tikai "ir/ nav interese" kam seko "patīk/nepatīk". Ja kādam ir savādāk, lai paplašinās. Pieleca?

Pastāvēs, kas pārmainīsies
ā, lauzt nevajag, jāprojicē ka sieviete kura nesimpatizē ir tā saule aiz mākoņa! Protams, tas visu maina. Protams mums barbariem šādu dziļumu nesasniegt, bet jūtu ka ar šo atklājumu sievietes tūlīt parpojicēsies un pazudīs no šejienes pie savām jauniegūtajām saulēm aiz mākoņa :)

Kādēļ zūd ticība mīlestībai?
Tu jau pati atbildi, apnicis vilties. Ieslēdzas pašaizsardzības funkcija, be tas nenozīme ka kaut ko noraksta pavisam. Kaut kad apniks neiepazīties un atsāks iepazīties.

Pastāvēs, kas pārmainīsies
Un vai vajag kaut kā "piespiedu kaŗtā paplašināt tās robežas"? Visādi citādi vajag - dzīvē ir jāpaplašina apvāršņi, bet priekš manis ne attiecību sfērā. Nevar sevi piespiest patikt tam, kas nepatīk. Nu ja kāds to var un to vajag, tad lai dara, es šai ziņa sevi lauzt nevēlos jo zinu ka nesalauztu.

iepazīties ar meiteni dzīvodams UK.
Solvita, ņem to kas par lielu, gan jau vēl izplūdīsi.

iepazīties ar meiteni dzīvodams UK.
Tu jautā padomu mums, kas tepat LV ir vieni (vairums vismaz), kā pareizi rīkoties un iepazīties UK ? :) Nu es nez kā palīdzēt, varbūt ir FB grupa "Latvieši UK" vai kas tāds, tad tur starp esošajām meičām var ko mēģināt izrakt, respektīvi uzrakstīt vēstuli. Tālak jau nu pašam vajadzēs prasties :D

Iznākšana no skapja...
Var protams nebūt "tumsoņas" un jūsmot par lezbu un piderasu pāriem, par viņu lepošanos kas viņi ir, un dramatisma pilnajam iznākšanām no skapjiem, bet kā var būt tik debīli un pielīdzināt māto un omi kaut kādām divām lezbām?

Kas jūsuprāt ir noteicošais, lai jūs uzsāktu nopietnas attiecības?
Raima, vai tiešām Tevi tracina teiciens "otra pusīte"? Tev vairāk būtu jatracinās par to, ka tu to uztver tik burtiski, kā 0.5. Tā ir īstā problēma un kā redzi, cēlonis ir Tevī pašā.

Kas jūsuprāt ir noteicošais, lai jūs uzsāktu nopietnas attiecības?
Vai tiešām vērtību skala ir mainījusies un kopā saiet cilvēki, kuri viens otram nesimpatizē jau startā? Es vēl pag gadsimtā tad.

Tātad vīrieši 40+
Man patīk tādas dāmas, kā leopardīne - sex viņai protams ir tikai pēc kāzām, līdz kāzām viņa tikai apošņā vīriešus un pārbauda "instrumenta" cietību :D<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu