draboss

Virietis (41)
iepazīties ar draboss

38 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vāja vai stipra?
Normālu sieviešu vairs nav, ka izvēlnē palikušas tikai vājās un stiprās?

Dzīve un internets.
Jā dzīvē ir super, tāpēc jau mēs esam šeit, lai to neaizmirstu.

Kāpēc vīriešiem negrib iepazīties ar smaidīgām sievietes uz tumšas ielas?
Tak viņam jau ir suns, kam vēl Tavu?

Valdības veidošana
Es nebalsoju par KPVLV, tomēr kaut kā smieklīgi izskatās, ka šie padarīti par vainīgajiem, vismaz te dažos komentāros. Tiešām tikai viņi ir tas ļaunais spēks, kas visu gremdē? Principā fakts, ka tik daudzi novēlēja par KPLV ir iepriekšējo varas partiju darba rezultāts. Un mums tak vislaik pie varas ir pareizās partijas....

Skaistam vīrietim.
Paldies par info, būšu tai pusē patestēšu to picu :)

Vai bijuši reiz attiecībās var būt draugi?
Vispār var. šeit minētajā situācijā nevar - ja vienam no abiem ir naids uz otru, tad draugi tur nesanāk, ne? Par ko vēl spriedelēt, ja atbilde ir jau pašā jautājumā?

Labs vīrietis
Ar visu minēto nepietiks, vēl vajag lai viņam esi interesanta arī Tu, bet laikam tev nav to īpašību lai piesaistītu šādu vīrieti. Tā nu tu te mokies.

Apsargi
Nav nekādu problēmu, nedaudz vairāk kā gadu esmu nostrādājis Talsu Rimi par apsargu, 2002 un 2003 gados. Piekaut gan nevienu nesanāca, laikam esmu bijis slikts darbinieks.

Kas tās par bailēm?
Uzknābt viedokļu izteicēju izskatam (kritiku protams pieņemu) nu nepavisam nav anketā sludinātā nestandarta domāšana, tas vairāk klasisks šejienes "babulis (vai onka) vulgaris" gājiens :)

Kas tās par bailēm?
Tu viņiem ar savu piedāvājumu neinteresē. Bet tīri saprotams ka Tu, lai pasargātu savu pašapziņu to aizstāj ar "viņi baidās", "nav normālu vīriešu" vai tamlīdzīgu tuftu.

Kādēļ vīrieši pazūd neatvadījušies?
Nu randu sarunāja, ar to viņam pietika, sieviets nokoļīts, laiku tur tērēt dēl kaut kādām kafijām negribēja. Bet tā pazušana nav tik vīriešu monopols. Ja nu kādreiz ir izdevies dabūt atbildi, tad no sievietes mutes tā skan apmēram tā "man te kaut kas samainījās un vairs nav aktuāli, jāatvadās un nekas jāpaskaidro nav jo mēs nekas neesam viens otram, tev pašam viss esot jāsaprot"

Vai fitness tiešām ir solis pretim homoseksualitātei?
Klau, sevis, sava ķermeņa apbrīnošana, ko dēvē par narcisismu tagad ir kaut kāds homo paveids? :D Brīžam apbrīnoju cilvēku vēlmi apspriest terminus, kuru jēgu paši nesaprot.

Vīrieši un nauda....
Komentus nelasīšu, bet izteikšu savu milzu apbrīnu pret topika autores plašajām zināšanām un aso prātu, tikai patiesi ģeniāls cilvēks varēja nonākt līdz šādam "atklājumam".

Pīle
Jā Jurij, Latvijā gan ražo gan izgatavo gan audzē. Protams, tev kā visirslikti sugas pārstāvim šī ir nepatīkama infoemācija, bet patiesa.

HIV pārbaudes
Tiem kas "te vislaik sekso" drīzāk vajadzētu labu antivīrusu datoram uzlikt, bet arī bez tā lai nu ko dabūs, bet hivs tas nebūs.

Kāpēc vīriešiem patīk nekoptas sievietes?
šis nu ir pārākais murgs pat priekš tādas trollenes kā furnitūra

Kā rodas alkoholisms?
Tevi jau viņs ir radies, atliek ārstēties.

Vai tik loti ir janosoda?
Tessa, katra uzdrīkstēšanās piedalīties ne vienmēr ir saistīta ar to ka cilvēks sevi iedomājas par zvaigzni un arī noķengāšana (visbiežāk protams anonīma) arī nav nekāda konstruktīvā kritika ar vēsti "tu neesi zvaigzne". Es arī konkrēto uzstāšanos neredzēju.

Viņas melo labāk - Martas un Marijas tēli
Cilvēku pacietība tomēr ir apbrīnojama. Tam mēslam veltīju dažas savas dzīves minūtes, īsās skatīšanās laikā neradās pilnīgi neviens jautājums, tikai sapratne - tas seriāls totāls sūds. Bet gaumes protams dažādas :)

Mēbeles internetā - pozitīva vai tomēr negatīva pieredze.
Tādi riski vienmēr pastāv, ja preci pasūta. Pašam pieredzes nav tieši ar šo veikalu, jāsakontaktē ar viņiem, jānoskaidro kādu atbildību uzņemas u.t.t.

Mēbeles internetā - pozitīva vai tomēr negatīva pieredze.
Par ko ir sūdzības?

oralais
Saskaiti visas šeit reģistrētās sieviešu anketas, drošības pēc kādus 8-10% nomīnuso un būs Tev +/- cipars kabatā.

Kāpec normali viriški dzives laika top par plerzakiem?
Mēģina pielāgoties Tev.

Divi mīļotie...
Ja Tev gribas jāties apkārt, tad jājies, bet nečakarē to "mīlestības vērto", pārtrauc tur visu. Un pēc tam vari sevi veltīt kaut veselai "kaisles vērto" armijai.

Dzemdibu nodaļa ja slēgta Tukumā
Domāju ka grūtniece gan jau zinās kur braukt, nevis sagaidīs faktu un tad sāks skriet pa slimnīcām uz riņķi. Bet par Tukumu žēl, īsti neatceros kā tur izskatījās, bet bija forši, pats tai nodaļā piedzimu :)

Just 5 atsauksmes
Gadu man bija Blasters vai ka tur saucās, neko daudz pateikt nevaru, no tā ko es lietoju - gļukoja navigācija, nesu uz garantijas remontu, nepalīdzēja. Tad sanāca lietū noslīcināt un vairs pirkt negribēju

Kā sadzīvot ar otra negatīvismu?
Lai ko tādu nepamanītu ir nevis rozā brilles bijušas, bet gan pamatīgs spainis galvā. Atvainojos, aizskart nevēlos, bet man šāda dzīves uztvere uzreiz "duras acīs", grūti saprast kā to var pamanīt tikai pēc kāda laika. Nezinu ko Tev darīt, pati izdomā.

Pēc kā izvēlas meitenes nopietnām attiecībām?
Gribētos dzīvesgudru, kura saprastu šāda jautājuma nejēdzīgumu.

atkal vilšanās
Nu vo, novīlējas tāda geiša vecrīgas kluba atejā un tad nāk uz oho stāstīt, kā viņas dzīvē gadiem nekas nemainās.

Nopietnas attiecības ar vecāku vīrieti
Tikpat cik ar 30+, ja ir visi veiksmīgo attiecību nosacījumi - abpusējas simpātijas, vēlme, cieņa u.t.t.

atkal vilšanās
Nekad neesmu sapratis šito īdēšanu "atnācu pēc gada, bet tur tie paši". Kāpēc, lai viņi nebūtu, ja viņeim tur patīk? Tu vari līst pēc gada, diviem bet citi nevar? Pie tam pašai fake foto.

iepakojums, saturs un pasniegšana
Pamatā apskatos prasības, gadus u.t.t., esmu rakstījis arī maz aizpildītām anketām, vairāk skatos uz sarunu, ceru ka tā būs raita, nepiespiesta un interesanta. Bet sanāk dažādi, dažādi cilvēki mēs ar šeit esam. Sen neesmu skatījies kas pašam anketā, bet esmu novērojis, ka saliekot ķekšus amketā, tos tāpat mēdz interpretēt dažādi. Man samērā bieži neatbild, varbūt ne tām rakstu,varbut nerakstu...

Viss labs,kas ir bijis un,kas būs,bet ne tagad...
Aivar, tev kā sēnei to grūti saprast, bet uz darbu ar velo braukt ir foršāk, es piemēram braucu. ā, nu ir man auto, vari nedemagoģēt par "dzīves līmeni"

Viss labs,kas ir bijis un,kas būs,bet ne tagad...
Daina, nav noziegums būt dīvainam, savādākam u.t.t. Tu savu dzīvi kārto, viņš ar savu pats tiks galā. Cilvēkam jādzīvo tā kā pats vēlas, nevis tā kā tu esi iedomājusies, ka viņam labāk. Tādus kā tu nievājoši apzīmē par "pasaules lāpītājām", redz tu te skumsti, ņemies, aprunā cilvēku jo viņs ir atļāvies būt ne tāds, kā tev sagribējās.

Viss labs,kas ir bijis un,kas būs,bet ne tagad...
Cilvēks tādu dzīvi izvēlējās, lai dzīvo. Kur ir problēma?

Ko lai dara?
Nesaki, ja negribi. Viņš arī negrib un nesaka.

Rūdīti vecpuiši
Laikam jātiek skaidrībā, kas tas par vecpuisi - tāds kas pats strikti ieņēmis pozu "nu nekad" vai tāds kurš vienkārši ilgi ir brīvs. Ar otro variantu neredzu problēmu, ja viņs būs, tad būs pa īstam. Tad vairāk nav jābaidās, no tāda "no attiecībām atkarīgā", kurš piemetās pie tās, kura ņem pretī, ka tik nodrošinās pareizais statuss "ir attiecībās", lai gan pēc tam izrādās, pašiem ir maz kā kopīga.

Kurais ta kam i vairak vajadzigs?
Pašai no sevis slikti nepaliek, šādus mēslus drukājot? Nu kaut nedaudz?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu