draboss

Virietis (39)
iepazīties ar draboss

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Slēdzene padomju laika "šleperim"
Kāds nezin, kur un vai vispaŗ ir iespējams dabūt slēdzeni, analogu padomju laika "šleperim" vai to pašu produktu? Lai gan to diezin vai ražo, varbūt ir kas funkcijās un izmēros līdzīgs.

63 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Jautājums varbūt vairāk vīriešiem
Tev ar sevi jātiek galā, pašai jāsaprot ko gribi vai negribi. Ko grib viņš? Neviens to nevar zināt, iespējams šim pašam nav skaidrs ko grib vai negrib. Bet viena no versijām, Tu pati neatlaidies, karājies viņam saitītē, tad šis ar tajā Tevi turēja, kas zin, varbūt kādreiz noderi viņam. Un Tu neesi viņu atlaidusi, ja reiz gaidi, kad uzrakstīs.

kādēļ jāmānās, varat paskaidrot?
Mānās cilvēki, es gan nezinu vai autore sievieti skaita pie cilvēka sugas, jo nez kāpēc minēti vien vīrieši. Bet topiks neaudz bezjēdzīgs, nesanāks šeit visa Tava uzmetēju orda un nesāks skaidrot kāpēc katrs darīja, tā kā darīja.

Attieksme pret cilvēkiem, kuriem nav bērnu
Padomā pats, cilvēks Tev stāsta, ka viņam ir un tāpēc automātiski ar viņu viss kārtībā, Tev nav, tāpēc ar Tevi kaut kas nav kārtībā. Ja reiz tas otrs to "kārtību vai nekārtību" nosaka tikai pēc šī fakta, tad kā Tev liekas, kādas čuras viņam ir pašam galvā? Nav ko uztrauktis par tukšgalvju mēģinājumiem domāt :)

Kura horoskopa zīme?
Nesen lasīju kaut kādu topu, kura zīme ir labākie vīri. Uzvarēja jaunavas :D Bet tur tas pamatojums bija rēcīgs. Izgoglēju linku: http://abiem.lv/kurs-ir-pats-labakais-virs-pec-zodiaka-zimes/36086 Es kā jaunava saku, izlasiet un diskusija slēgta :D

Vai 23.februārī svinēsiet Vīriešu dienu ?
Man šie svētki liekas kā padomjlaiku atavisms, kuros padomju latvietis, lai būtu ko pasvinēt vienus krievu svētkus ir pārsaucis par savai ausij tīkamāk skanošo "vīriešdienu". Bet nekāda stresa, ja kādam vajag svinēt, lai svin. Rīt var nosvinēt igauņu neatkarības dienu, tad nosvinēt sestdienu un svētdienu. Es šad tad esmu sveikts, zinu ka vēlētājs sliktu nedomā, paldies pasaku, bet nekādas svētku...

Vai tas nav pārāk liels upuris dēļ kautkādam attiecībām?
Bet Tev ir rīcības brīvība - atrodi to "pielaidīgo" un preci nost.

Eu,cilvēciņi kad pārstāsiet nolikt kādu kas kaut ko dara vai vismaz cenšas darīt?
Ir radies iespaids ka Tev pašam patīk, ka notiek tas kas notiek. Turpini vien ņemties.

Dzīvot cita cilvēka dzīvi internetā ir izklaide vai diagnoze?
Tu melo, reālajā dzīvē Tu neesi interneta trollis, realitātē Tev šeit uzrunātajiem cilvēkiem būtu acīs jāskatās un Tava izturēšanās būtu pavisam savādāka. Tas ka neslēp savu svaru, nenozīmē ka tev nav šeit savas lomas. Tad nu pats tiec skaidrībā, izklaide vai diagnoze. Lai gan viens otram netraucē.

Vai cerība ir muļķa mierinājums?
Par tiem kas atrod mēs pēc tam īpaši nedzirdam, viņi nerādās vairs. Te tusē tie kas nav atraduši, tāpēc ar rodas iespaids ka neko atrast nevar. Un nav jābūt ne naivam, ne izmisušam, pietiek ja esi atvērts iespējām. Protams var sevi uzlādēt ar pamatīgi kriticisma, skepses un žults devu, tādējādi sevi itkā pasargājot no iespējamas vilšanās, bet tas ir vājo cilvēku aizsardzības mehānisms.

Vai tā ir viltīga sievietes taktika?
Tu vari labāk patroļļot, bet nu varbūt ar nevajag, tēma tāpat tuksā nestāv.

Augsti godātie potenciālie Veiksmes džentlmeņi! :D NE visas sievietes šeit vēlas iepazīties... t
Paldies. Ticu ka pēc ši bļāviena, kļūme tiks novērsta, visi lasīs anketas un strikti cienīs tur norādītās vēlmes/prasības. p.s. ā kā vispār ir - ja negrib iepazīties, tad rakstīt nevar? katra vēstule automātā ir iepazīšanās mēģinājums?

Meitenes vai piekrītat ka vairums vīriešus vajag vnk izmantot savām vajadzībām?
Man ir aizdomas, ka šamā ne ipaši bieži tiek tajos restorānos, ceļojumos un citās ekstrās, par kurām te sapņo.

Vīrietis melis.
mī un žē

Vai sievietes ir gatavas dēļ niezošas kājstarpes nomainīt ģimeni pret labu Kasītāju?
Ar to gribēju teikt, ka zinu šķirtus, bet ne pamestus :D

Vai sievietes ir gatavas dēļ niezošas kājstarpes nomainīt ģimeni pret labu Kasītāju?
Starp paziņām un draugiem praktiski vientuļo nav, bet no tiem dažiem kuri ir, visi ir izšķīrušies kādu iemeslu pēc.

Kāpēc vīrieši bieži vien ir baigie sausiņi?
Tu jau pati saki - visi tādi nav. Bet pamanījies izvēlēties pamatā tādus. Laikam jau Tev no sevis pašas un konkrētajiem tipāžiem jāprasa kāpēc bija kā bija.

Ko darīt?
Sievietes atdodas, lai tiktu pie kafijas un bulciņas? :D Nu ja tik lēti, tad ij nevajag iespringt, lai tiktos vēl :)

Valentīndiena jums nozīmīga vai nenozīmīga diena?
šogad nav īpaši ko sveikt. Un skumji ar nav, skaista diena, neatceros kad pēd reizi ārā bija plusos un spīdēja saule.

Kur loģika?
Ik pa laikam manu anketas, kur tikai sarakste, bet ar samērā noteiktām prasībām kilogramos, centimetros, ienākumos, paradumos. Šeit nav obligāta prasība anketu aizpildīt pēc kaut kādiem loģikas likumiem. Cilvēki saķeksē info, Tu to izlasi un tālāk jau ko ar to darīt ir Tava problēma. Vari ignorēt un vērt nākamo anketu, jebšu steidzīgi met nost un sūti savu vēstījumu.

Kāpēc vīrieši tā dara?
Dažreiz jau neko nepasaka, jo nekas netiek jautāts. Bet situācijas dažādas, cilvēki dažādi, vispārināt neko negribas.

Rigas Naktsklubu Top
Liekas ka Studio69 nemaz vairs nav

Veiksmīga iepazīšanās-vai tā ir kā laimes spēle.
Deisa, pirmā un otrā rindkopa ir pretrunā....Bet es vairak piekrītu otrajai :D Jo domāju, ka plašā mērķauditorija tieši visu sarežģī, cilvēkiem itkā liela izvēle, tad nu testē pēc kārtas.

Varbūt mēs meklējam vnk SAVU cilvēku?
Jā, savā ziņā tā var teikt. Protams, ļaudīm patīk apzelēt tādus terminus kā "otra pusīte", "meklēt" vai "savs". Aizmirstot, ka viss nav jāsaprot burtiski. Bet man pieņemams ir definējums, ka meklējam (atvainojos, zinu ka nav pazudis, vnk nav satikta :D ) savējo.

Vai Jūs tas nebaida?
Ewa, neesi aizdomājusies, ka vairums no rakstītājiem tās Tavas prasības nemaz nelasa un Tu tur anketā vari sapičkāt ko vien vēlies, daudzums jau nemainīsies.

Vai Jūs tas nebaida?
šos murgus nekad neesmu sapratis, par kaut kādaām "prasību pazemināšanām" un obligātu kopā būšanu. Tad tip Tu piecietīsi, ka vecis apenes maina 3x mēnesī, lai tik kopā būtu? Tā teikt prasības pazeminātas un laime mājās, lai gan ar nelielu "smaciņu" ? :D

Cik sievietes ir saprotošas un iejūtīgas seksā?
Skatos, jārisina atkal kaut kāda, ne no kurienes izvilktā "problēma" :)

OHo ievietotaas plikaas bildes ?
Laikam ne tur skatos. Kur var redzēt?

Kādu akumulatoru--cik ampēru un kādi izmēri vajadzīgi Passat b5 1.8 20v?
Kāds auto?

Attiecībām nederīgi.
Interesanti, ka tiek raksta kaut kāda "vaina", meklēti "vainīgie". Man liekas nekādas vainas un vainīgo nav, katram ir tā kā ir un apkārtējiem racionālāk būtu pasiem sevi savākt, nevis vainigos citu dzīvēs meklēt :D

Cinisms un ciniķi OHO vidē... Jūsu viedoklis ...
Man ar kaut kā neiet kopā, šis no wikipēdijas izkopētais cinisma definējums, ar to ko es saprotu ar cinismu. Saprātīgās devās, tas ir interesants un pat nepieciešams.

Sievietes izskats
Problēma ir Tev, nevis tai sievietei. Attiecīgi sev arī piemeklē speciālistu, pārvērtību šovs nebūs risinājums, tādā tavu slimo galvu neizārstēs.

kāpēc sievietes ir tādas knauzerienes?
Vētra ūdensglāzē :)

Izvēloties to otru kā protam novērtēt sevi,vai negadās pārvērtēt?
Ko nozīmē pārvērtēt? Katrs vēlas to ko vēlas. Un patīk tiem kam patīk, nepatīk kam nepatīk.

Uz ko cer bezfoto vīrietis rakstot bezfoto sievietei?
Cik sapratu, viņam Tavu foto nevajag, ja nav seksa. Ko viņs ar to darīs? Bet Tu piekriti, tad vajag.

Vai cilvēkiem ir vajadzīgas kašķīgās tēmas?
Ka reiz teica viens cilvēks, iespējams kāds kurš izārdās šeit, pēc tam mājās nepiekauj sievu. Tā ka lai ņemas tie, kam vajag.

Kas darāms, lai par saprātīgu cenu darbotos Volvo navigācija Baltijā?
Kādu laiku par to interesējos konkrētam Volvo modelim (neatceros precīzi kādam) un tam konkrētajam modelim specs pateica ka līdz 2007. gadam nevar pievienot Baltiju, bet jaunākiem var

Kādu vīrieti tu izvēlētos?
Citiem, labākiem Tu laikam neinteresē. Nekā personiska, bet tava statistika, pēc pašas stāstītā parāda, kādiem tu liecies kaut cik interesanta. Citām ir labākas izvēlnes opcijas, tā ka nav, ka tādi vien palikuši. Tādi vien palikuši Tavā pasaulē, nevis Latvijā.

Vai vīrietis var būt nedaudz smukāks par mērkaķi lai patiktu sievietēm?
Izej uz ielas un apskaties kādi pāri staigā - tur ir realitāte, var redzēt kādi cilvēki viens otru ir izvēlējušies.

Par sieviešu bildēm...
Nav nekādu "augsto" prasību, vēlēties redzēt otru sejā un augumā ir normāla vēlme, tas ja iepazīties domā. Klačai bildi nevaja vispār, bet der arī puķe, kaķis, pirksts u.t.t. Tas tādā klasiskā variantā. Bet esam dažādi, situācijas dažādas, tur baigi nav ko iespringt, viss atkarīgs no pašiem, gribēs sakārtos to foto jautājumu. Mums ir dota burvīgā izvēle nepievērst uzmanību profiliem, kuri nav...

Vai tas būtu zem sievietes goda?
Nu ja uzreiz sāk dzert - tas liecina par sevis žēlošanu, nevis vēlmi ko labot. Lai palīdzētu kādam, viņam vajag pašam gribēt ko mainīt.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu