draboss

Virietis (39)
iepazīties ar draboss

61 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kāds šķidrums tur jālej?
Piekrītu Jurim, uz savu galvu neko nedari.

Vai "viss, kas notiek - notiek uz labu" ?
Tas laikam nav tik burtiski jāskata, protams ir nepatīkami notikumi, kuri mums rada negatīvas emocijas, tas ir tikai normāli. Teiciens vairāk domāts, kā atziņa, ka nav ko daudz cepties, par to ko nevari mainīt, tas jau ir noticis. Un no tā izvilkt pozitīvo sev. Pazuda maks? Ok, šaize liela, nolamājies un skaties tālāk. Jāizdzīvo tāpat būs, lietas jāsakārto un finālā tas atrisināsies, kā arī tiksi...

Kā tas ir justies kā seksa gigantm?
Nevaru savilkt, kas kopīgs topika virsrakstam ar turpmāko tekstu. Katrā ziņā, tavas mauciskās domas, tevi par sex gigantu nepadara.

Sieviete izmīlē vīrieti
"Cafe_Noir viedoklis0 0 ja to dara sieviete, tad tas tā kā homoseksuālisms ar ekshibicionisma ievirzi?" Domāju, ir pietiekami daudz resursu, kur var izlasīt, kas ir homoseksuālisms. Lai ko topika autors ar šo visu ir domājis, bet tik daudz jau izlasīt var, ka viņš meklē sievieti.

Vai dāmas var būt dusmīgas ja nedabū seksu?
solva, nesatraucies nav nekādas situācijas, parasts neta trollings. Bet par vēršanos pret šo autoru (pat tēmas ietvaros, kā Tu to tagad darīji) var noraut banu (personiskā pieredze), tā ka izsecini pati, no kurienes šim te tā saucamajām "tēmām" aug kājas. :)

Vai meklēt kundzi (dominējošu sievieti) ir grūti?
Meklējis neesmu, tāpēc nezinu vai grūti, izskatās ka Tev pašam lielāka pieredze :) dzīvē kaut kā visas vēlas vīrieša iniciatīvu. Bet tā "bargā kundze" man tiešam rada asociāciju ar pērkamu pakalpojumu.

Kādas ir atšķirības starp *es tevi ļoti mīlu* un *Tu man esi ļoti vajadzīgs/-ga*?
Vispār jāskatās kopējais konteksts, cilvēks un viņa darbi. Piemēram - Kāds(a) dažreiz "mīl", lai vnk paņemtu priekšā un tas "man Tevi vajag" var būt neveikla atzīšanās mīlestībā. Dažreiz gadās, ka viens pasakot domā vienu, otrs klausoties to saprot pa savam. Tāpēc cilvēkiem ir dota komunikācijas spēja, lai izrunātos, noskaidrotu kas ar to domāts, izprastu viens otru. Bet nez kāpēc, bieži to...

Ar kādiem vīriešiem sievietes nevēlās attiecības?
Ar tādiem kā es - 39 gadi, neprecējies un bez bērniem. :D

Ko darīt ja vecāki blakus istabā traucē seksot?
Var ieslēgt radošumu (seksam nav jābūt tikai istabā un brīžos kad vecāki tur guļ), vai arī paliec bez un spamo oho :)

Facebook like
Satraucies, ja Tev no tā paliek vieglāk.

Kā mainās vērtības dzīvē
Nu gan tā geiša te drāmu uzbūra par UK :D Visās valstīs ir smagāki un vieglāki darbi, lielākas un ne tik lielas algas, kur nu katrs iekārtojas tur iekārtojas, ir kas "vergo" tepat LV. Tā UK "verdzība" ir totāls mīts, vairums man zināmie stradā darbu parasto, tik alga lielāka, sociālas drošākas un kopējais līmenis augstāks. Ir kas tā neiekārtojas, jo alga lielāka, bat to noēd dzīves dārdzība un...

Kas vēl jūsu dzīvē ir bez neta, bez Oho?
Nez, kā tādu iespaidu var gūt, ja vien pati te nedežūrē 24/7 un neved uzskaiti, par ienākušajiem un izejošajiem ļaudīm :) Principā domāju ka vairumam oho ir virtuāls "mirklis izklaidei" paralēli daudzajām lietām, kuras pat nav vēlmes uzskaitīt.

Vai vīrieti var pieburt-privorožit?
Nevar!

meitenes kaapeec juus negribat daliit daiktu ar citaam meiteneem?
Šī tēma nesen bija

Kas, vainīgs pie publikācijas?
Šīs sadaļas nosaukums ir "Politika, sabiedrība", tā ka te ir vieta politikai gan. Un jā, tas ir kompromats. Kas vainīgs? Pats viņs vainīgs, ja esi ko tādu darījis, publicējis, sūtījis, tad jārēķinās, ka to var izvilkt gaismā, ja reiz kandidē uz publisku amatu. Bet par ko cepiens? Latvijā jau uz to skatās iecietīgi, deputāti dzer, taisa avārijas u.t.t., bet šeit dēl tā karjeras netiek...

kaadas paziimes ir sievietei ka vina fiksi iedos?
Pamatā divas. 1) viņa ir piepūšama 2) viņa ir no gumijas, vai kā tamlīdzīga

Kamdēļ mūsdienu vīriešiem vispār vajag sievietes patstāvīgām attiecībām?
Standarta klišeja. Ja, negribas dzīvē skatīties plašāk, tad aiz tādām var slēpties un justies ērti.

Kā sievietei reaģēt uz kunga jūsmošanu par citām sievietēm un flirtu?
Katram var iepatikties, uz mirkli ieraudzīts pretēja dzimuma pārstāvis. Kā uz to reaģēt, tas laikam ir cieņas un attieksmes jautājums pret savu cilvēku.

Jautājums vīriešiem
Interesē, ko domā tie, kuri piemin "cenas uzsišanu"....

Vīriešu izdevumu
Man liekas viss ir vienkārši, tiem kuriem tā randiņbūšanai ir viena liela sāpe, vienkārši uz tiem nevajag iet. Tiešām, lasu un brīnos, kādas tik problēmas tas kādam nerada. Nemokat sevi. Neejat.

Sieviešu izdevumi
Skatos esam paārgājuši nākamajā līmenī un sākam "mērīt", cik kurš iztērē par dezi, apakšbiksēm un dušā iztecināto ūdeni, lai tiktu uz randu :)

ja nepatiik vai tad vajag ko pirkt?
Nesarežģī, sarakstē pašam jābūt tiešam un jāzin ko vēlas, uzreiz pasaki "Satiksimies uz ielas, ja patiksi nopirkšu kafiju, bet Tu man par to minetu uztaisīsi. Ja nepatiksi, tad nebūs ne viena, ne otra" Tev atkrīt "sūrās naudas" liekie tēriņi ar nepatīkajām, toties glītās "kafijmiņečicas" bez liekas lirikas un ilūzijām dosies sastapties.

Vai vīriešiem patiktu ja viņus izmantotu tikai seksam?
Tas atkarīgs, kā viņs to uztver. Tu to pasniedz "izmanto". Nu ja diviem tā ir ērti un abiem der, tad tiekas tā teikt "sportam" un nebļaustās, kas ko izmanto. Vnk dara ko vēlas.

Kā jāapmaksā randiņa izdevumi?
nebiju par to aizdomājies, bet kā te tikko izlasīju, ir tādas, kam tas svarīgi. Ieliksi naudu kabatlakatiņa un kļūsti nenopietns apsmieka objekts un pie kājas pārējais :)

9 maijs.
Tādam ierindas krievam jau nekā daudz nav ar ko lepoties, kā vien ar "atbrīvošanu". Tad nu strebj

oho vai kur ?
Kam Tev šādi dati? Man liekas, ka interesentes no profesionālēm atšķiras jau pirmajā teikumā, jo profi uzreiz nosauc klāstu, izcenojumu un atvēlēto laiku. Kādas tur vēl īpašās spējas atškirtot nepieciešamas?

ko vajag vairaak sievieteem-daiktu vai naudu?
Nevar atbildēt sieviešu vietā, bet tā tīri manas domas - izvēle ir plašāka, par Tevis piedāvāto

Iemesli, lai vīrietis neiepazītos?
Interesanti izklausās "viedoklis netiek pieņemts". Ar tādu es ar negribētu iepazīties :)

Vai tiešām ar gadiem sieviešu akcijas krītas,bet vīriešu nekrītas vai pat aug?
Izskatās, ka laika gaitā PA uzzināsim visus , kurus pasūtījusi. Tikko bija solīdais ar smirdīgajām kājām, nu ir kodējs ar prostatas problēmu.

Atkarība no iepazīšanās portāliem.
Grūti spriest, nezinot cik to portālu viņai ir un cik laika tajos pavada. Ideālajā pasaulē, jau laikam labāk, ja netusētos tādos, esot attiecībās.

+ un - cika jums tas ir svarīgi vai nesvarīgi?
Ļoti pārdzīvoju par katru mīnusu. Varbūt pat tēmu atvēršu.

Kāpēc pat zolīdiem kungiem smird kājas?
Iemeslu Tev oho nepateiks, neviens šī kunga kājas te nav ne ostījis, ne kā savādāk padziļināti pētījis. Var tikai minēt. Bet jācer, ka tu savu apmierinājumu, uzcepot šo bezjēdzīgo tēmu, esi guvusi. Vismaz kāds taustāms rezultāts, no jūsu randiņa.

Kas tie par putniem?
Jauns trollēns parādījies.

Ko lai atbild?
Pieaugušam cilvēkam kādreiz arī pašam ir jāsaprot, ko atbildēt. Ja godīgi, šis varētu būt tieši tāds gadījums.

Sapņi un kokteiļi.
Par grimšanu nekas dzirdēts nav. Pēdējo reizi biju kaut kad decembrī, priekš manis bija pārāk piebāzts, ilgi neuzturējos. Kaut kad ziemā 1x sanāca pabūt arī nogrimušajā 4BK (pats ar to vietu jau biju norakstījis un nez cik gadus negāju), vairs nelikās tik slikti - nebija pārbāzts :D

Cik svarīgi ir būt pārliecinātam pašam par sevi un savām iespējām?
Esmu tikai par pozitīvu domāšanu un veselīgu lietu uztveri. Bet ja kadam kāds liekas par resnu, kāpēc tad viņš ir muļķis? Katram var būt savs viedoklis. Bet šis "Tu resna, nē, Tu muļķis" izklausās pēc sīko apsaukāšanās.

Jautajums Profiem:)
Laikam tā ir vienīgā iespēja kādai viņu parādīt :)

Kāpēc sievas un mīļākās nevar būt draudzenes un visiem būtu labi?
Starp citu - tādi gadījumi ir....Tā ir paša vīrieša prasme, to tā sakārtot. Tu to neproti, vaino sevi.

Ko jūs izvēlētos visu gudro ticīgo,vai neticīgo
Šeit neesm manījis to, par ko autors runā. Nemanu te tos ticīgos, vismaz nejūtu un tie kuri ir, to īpaši neakcentē. Man dažās tēmās acīs iekrita gaļneēdāju agresivitāte un kaut kādi mēģinājumi sevi padarīt kā kaut ko labāku par "parasto" cilvēku, kaut kā sarkastiski aizskatot u.t.t.. Tur gan ļaužiem jumts aizbraucis, izskatās tā gaļas neēšana smadzenām par labu nenāk.

Humora diskriminācija
Jā, man ar liekas, ka mētāšanās ar mēsliem tiek akceptēta, bet dzēstās tēmas bija vairāk humorīgas. Vktorijas tēma vispār bija mūžam jātur augšā, mums tak visiem interesētu, kas viņiem tur sanāktu, un kā viņa naudu tērētu!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu