draboss

Virietis (39)
iepazīties ar draboss

97 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kas, vainīgs pie publikācijas?
Šīs sadaļas nosaukums ir "Politika, sabiedrība", tā ka te ir vieta politikai gan. Un jā, tas ir kompromats. Kas vainīgs? Pats viņs vainīgs, ja esi ko tādu darījis, publicējis, sūtījis, tad jārēķinās, ka to var izvilkt gaismā, ja reiz kandidē uz publisku amatu. Bet par ko cepiens? Latvijā jau uz to skatās iecietīgi, deputāti dzer, taisa avārijas u.t.t., bet šeit dēl tā karjeras netiek...

kaadas paziimes ir sievietei ka vina fiksi iedos?
Pamatā divas. 1) viņa ir piepūšama 2) viņa ir no gumijas, vai kā tamlīdzīga

Kamdēļ mūsdienu vīriešiem vispār vajag sievietes patstāvīgām attiecībām?
Standarta klišeja. Ja, negribas dzīvē skatīties plašāk, tad aiz tādām var slēpties un justies ērti.

Kā sievietei reaģēt uz kunga jūsmošanu par citām sievietēm un flirtu?
Katram var iepatikties, uz mirkli ieraudzīts pretēja dzimuma pārstāvis. Kā uz to reaģēt, tas laikam ir cieņas un attieksmes jautājums pret savu cilvēku.

Jautājums vīriešiem
Interesē, ko domā tie, kuri piemin "cenas uzsišanu"....

Vīriešu izdevumu
Man liekas viss ir vienkārši, tiem kuriem tā randiņbūšanai ir viena liela sāpe, vienkārši uz tiem nevajag iet. Tiešām, lasu un brīnos, kādas tik problēmas tas kādam nerada. Nemokat sevi. Neejat.

Sieviešu izdevumi
Skatos esam paārgājuši nākamajā līmenī un sākam "mērīt", cik kurš iztērē par dezi, apakšbiksēm un dušā iztecināto ūdeni, lai tiktu uz randu :)

ja nepatiik vai tad vajag ko pirkt?
Nesarežģī, sarakstē pašam jābūt tiešam un jāzin ko vēlas, uzreiz pasaki "Satiksimies uz ielas, ja patiksi nopirkšu kafiju, bet Tu man par to minetu uztaisīsi. Ja nepatiksi, tad nebūs ne viena, ne otra" Tev atkrīt "sūrās naudas" liekie tēriņi ar nepatīkajām, toties glītās "kafijmiņečicas" bez liekas lirikas un ilūzijām dosies sastapties.

Vai vīriešiem patiktu ja viņus izmantotu tikai seksam?
Tas atkarīgs, kā viņs to uztver. Tu to pasniedz "izmanto". Nu ja diviem tā ir ērti un abiem der, tad tiekas tā teikt "sportam" un nebļaustās, kas ko izmanto. Vnk dara ko vēlas.

Kā jāapmaksā randiņa izdevumi?
nebiju par to aizdomājies, bet kā te tikko izlasīju, ir tādas, kam tas svarīgi. Ieliksi naudu kabatlakatiņa un kļūsti nenopietns apsmieka objekts un pie kājas pārējais :)

9 maijs.
Tādam ierindas krievam jau nekā daudz nav ar ko lepoties, kā vien ar "atbrīvošanu". Tad nu strebj

oho vai kur ?
Kam Tev šādi dati? Man liekas, ka interesentes no profesionālēm atšķiras jau pirmajā teikumā, jo profi uzreiz nosauc klāstu, izcenojumu un atvēlēto laiku. Kādas tur vēl īpašās spējas atškirtot nepieciešamas?

ko vajag vairaak sievieteem-daiktu vai naudu?
Nevar atbildēt sieviešu vietā, bet tā tīri manas domas - izvēle ir plašāka, par Tevis piedāvāto

Iemesli, lai vīrietis neiepazītos?
Interesanti izklausās "viedoklis netiek pieņemts". Ar tādu es ar negribētu iepazīties :)

Vai tiešām ar gadiem sieviešu akcijas krītas,bet vīriešu nekrītas vai pat aug?
Izskatās, ka laika gaitā PA uzzināsim visus , kurus pasūtījusi. Tikko bija solīdais ar smirdīgajām kājām, nu ir kodējs ar prostatas problēmu.

Atkarība no iepazīšanās portāliem.
Grūti spriest, nezinot cik to portālu viņai ir un cik laika tajos pavada. Ideālajā pasaulē, jau laikam labāk, ja netusētos tādos, esot attiecībās.

+ un - cika jums tas ir svarīgi vai nesvarīgi?
Ļoti pārdzīvoju par katru mīnusu. Varbūt pat tēmu atvēršu.

Kāpēc pat zolīdiem kungiem smird kājas?
Iemeslu Tev oho nepateiks, neviens šī kunga kājas te nav ne ostījis, ne kā savādāk padziļināti pētījis. Var tikai minēt. Bet jācer, ka tu savu apmierinājumu, uzcepot šo bezjēdzīgo tēmu, esi guvusi. Vismaz kāds taustāms rezultāts, no jūsu randiņa.

Kas tie par putniem?
Jauns trollēns parādījies.

Ko lai atbild?
Pieaugušam cilvēkam kādreiz arī pašam ir jāsaprot, ko atbildēt. Ja godīgi, šis varētu būt tieši tāds gadījums.

Sapņi un kokteiļi.
Par grimšanu nekas dzirdēts nav. Pēdējo reizi biju kaut kad decembrī, priekš manis bija pārāk piebāzts, ilgi neuzturējos. Kaut kad ziemā 1x sanāca pabūt arī nogrimušajā 4BK (pats ar to vietu jau biju norakstījis un nez cik gadus negāju), vairs nelikās tik slikti - nebija pārbāzts :D

Cik svarīgi ir būt pārliecinātam pašam par sevi un savām iespējām?
Esmu tikai par pozitīvu domāšanu un veselīgu lietu uztveri. Bet ja kadam kāds liekas par resnu, kāpēc tad viņš ir muļķis? Katram var būt savs viedoklis. Bet šis "Tu resna, nē, Tu muļķis" izklausās pēc sīko apsaukāšanās.

Jautajums Profiem:)
Laikam tā ir vienīgā iespēja kādai viņu parādīt :)

Kāpēc sievas un mīļākās nevar būt draudzenes un visiem būtu labi?
Starp citu - tādi gadījumi ir....Tā ir paša vīrieša prasme, to tā sakārtot. Tu to neproti, vaino sevi.

Ko jūs izvēlētos visu gudro ticīgo,vai neticīgo
Šeit neesm manījis to, par ko autors runā. Nemanu te tos ticīgos, vismaz nejūtu un tie kuri ir, to īpaši neakcentē. Man dažās tēmās acīs iekrita gaļneēdāju agresivitāte un kaut kādi mēģinājumi sevi padarīt kā kaut ko labāku par "parasto" cilvēku, kaut kā sarkastiski aizskatot u.t.t.. Tur gan ļaužiem jumts aizbraucis, izskatās tā gaļas neēšana smadzenām par labu nenāk.

Humora diskriminācija
Jā, man ar liekas, ka mētāšanās ar mēsliem tiek akceptēta, bet dzēstās tēmas bija vairāk humorīgas. Vktorijas tēma vispār bija mūžam jātur augšā, mums tak visiem interesētu, kas viņiem tur sanāktu, un kā viņa naudu tērētu!

Neatvairāms piedāvājums! Meičas, naļetai!
Šo tēmu ir jāatstāj, redzam oho vīrieša dāsnumu un nesavtību!! Jādzēš ir tēmas, kur bļauj, ka pat kafiju neizmaksā.

Kādi ir tie vīriesi kas ilgus gadus sēž portālā un neko atrast nevar?
Ja normālie jau ir izvēlējušies, tad Tava ceriba ka viņi te reģistrēsies, ir nepamatota, jo pēc loģikas tam nav iemesla, viņi tak izvēli jau ir izdarījuši, savu atraduši, ko viņiem vēl te līst, reģistrēties :) Dzīve jau nesākas no registrācijas brīža oho. Zinu čali, kurš kādus 5 gadus brīvs, nav atradis. Bet Tev būs labs, ja šis kādreiz nolems oho reģistrēties :D

Kādi ir tie vīriesi kas ilgus gadus sēž portālā un neko atrast nevar?
Bestija, Tev neliekas, ka iespējams, tieši tāpec, ka zin ko grib, neatrod tā "uz sitiena", jeb kas mūsdienu straujajā ritmā ir divi gadi. Redz, Tev savi rāmji un stareotipi, jau sāc "jampampiņot", lai gan es pieņemu, ka tāda gudrīte, kurai viss iepriekš pa plauktiem salikts (cik gadus "pareizi" jāmeklē, piemēram), vīrietim varētu likties gaužām garlaicīga un ātri apnikt. Nekā personīga, tīri...

Kādi ir tie vīriesi kas ilgus gadus sēž portālā un neko atrast nevar?
Mūs šeit mīļi dēvē par "nelikvīdiem". Domāju, ar to arī viss ir izteikts :)

Kāpēc atsakās iedot savu numuru,ja vienojāmies sazvanīties?
Izklausās pēc dzīvām šausmām, tā numuru apmaiņa. Pat šo, tik elementāro lietu, ļaudis pamanījušies sačakarēt līdz lēta trillera līmenim :D

Atsauksmes par valsts apmaksatam operacijam
Ja šaubies par kvalitāti....liekas būtiskais ir tās veicēja prasmes, nevis kurš par to maksā. Mammai veica gūžas operāciju, viss labi.

Vai eksperts bez sejas ir eksperts?
Interesanti, kā pievienotā foto, var traucēt izteikties "īstāk" vai "brīvāk" ? :D To var traucēt tikai paša bailes. Nez no kā tāds anonīms viedoklis kļūst vērtīgs, ja tā sacītājs ir pārāk mīzelīgs to izteikt, ja būtu citiem redzams?

Tas skaitās normāli ja džeks grib ka viņu paņem priekšā ar straponu?
Cik nu zinu un cik jomas speciālisti dzirdēti, "zilā" padarīšana ir tad, ja ir seksuālas attiecības, ar savu dzimumu (par vīriešiem runājot), bet šeit vairāk tiek runāts ar anālo, ko ikā sniedz sieviete, tad nu manā saprašanā nekā "zila" tur nav. Par cik tas normāli vai nenormāli, forši vai neforši nevarēšu atbildēt, man liekas, ja bestija kādu tādā veidā paņem priekšā, tā ir viņu darīšana un lai...

Anālais sekss.
Kam patīk lai dara, kam nepatīk lai nedara, intīma tēma un katrs pāris pats to risinās pa savam, tur pat nav ko spriedelēt. Bet palasot dažus komentārus....Jums pašiem(ām) no sevis kauns nav, tik klaji plātīties ar savu nezināšanu, aprobežotību un klišejām?

Kā ģimenē būtu jāsadala sadzīves pienākumi?
12:24 Es jau lielās ģimenes un laukus pieminēju, ja lasīji līdz galam. Un ir draugi ar vienu, diviem, bērniem, protams ka sīči ievieš savu "kārtību", bet neesmu kaut kā manījis draugu ģimenēs ikdienas verdzību, šrubīšanu un citas šeit minētās šausmas.

Kā ģimenē būtu jāsadala sadzīves pienākumi?
Es īsti neesmu sapratis, kas tik briesmigi tajas mājās ir "jāšrubī" katru dienu? Tas nav uzbrauciens, dzīvoju viens, bet nekāda baigo ikdienas šrubīšanu nav nepieciešama, kārtības/tīrības uzturēšana nekādu baigo laiku neaizņem, veļu mazgā veļasmašīna, tik cik ēst pagatavot, ja ēd mājās un tā tas bija arī kopdzīvē. Protams ir savas spodrības dienas, bet neesmu tā ar sapratis, par kādu "mājas...

Uz ko īsti šeit cer resnās ,un strašnajas sievietēs?
Kāpēcvispaŗ atbildat un jebkādi reaģējat?

Precētās mīļākās.
Pilnīgs fufelis ir šis Tavs "pētījums".

Cik svarīgs attiecībās ir orālais sekss?
Zini pāri, kur čalis to nesaņem. Ilgi jau kopā (padsmit gadus), pa kreisi šis nelaiž, baigi sūdzējies arī nav. Laikam ir kas tāds viņiem, kas mineta iztrūkuma padara par nebūtisku. Lai gan infa ir dažus gadus veca, iespejams tur kas mainījies :D<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu