furnitura

Sieviete (46)
iepazīties ar furnitura

9 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ja vīrietis ir muļķis un viņam ir labi, vai vajag mudināt kļūt gudrākam?
Ir te tādi vīrieši, kas grāmatas nelasa, uz teātri un operu neiet, par globālām pasaules aktualitātēm neinteresējas, pat par valdību neko nevar pateikt. Visas runas tikai sadzīviskas - kā māju tīrīt,...

Kur varētu uzlabot seksa prasmes?
Gribētu vienreiz iemācīties kā to dara, ne tikai taustīties pa tumsu. Partneris klusē.

Uz ko cer bezfoto vīrietis rakstot bezfoto sievietei?
Atrakstīja bezfoto vīrietis bezfoto sievietei - vai seksu gribi? - Tā uzreiz - Saku, jā davai. Prasa - a kādu gribi? Saku - davaj fikso, bez jūtām. Šis ar mieru. Bet tālāk seko interesantākais - viņš...

Vai mīlestība visu atrisina?
Savulaik bija visādas problēmas ar partneriem, gāju pie psihologiem, viņi uzreiz pajutāja - vai to vīrieti mīli? Teicu - nē. Manā uztverē nav obligāti jāmīl partneris, pietiek, ja ir izturams, ja...

Vērtību krustcelēs...
Dažkārt nākas satikt citādi domājošos uz kuriem skaties no augšas, ka tie jau neko savā dzīvē nav sasnieguši, tādas nožēlojamas būtnes... un tad liekas, ka viņiem vajadzētu ģībt no sajūsmas, ka esi...

Ja vīrietim saceļas, bet nošļūk nenonākot līdz finišam, vai to var uzskatīt par seksu?
Vai vīrieti tas apmierina? Vai viņš ir laimīgs? Vai tāpat kā sievietei nākamā dienā - sāp galva?

Vai orgasma laikā jums aizbrauc jumts, vai nu tā ne pārāk tās sajūtas?

Vai satiktos ar cilvēku, kam ir nenopietnas attiecības, kuras viņš negrib pātraukt?

Kā pārkāpt neērtības sajūtai un pateikt vīrietim, ko vēlies saņemt dāvanā?
Svētki ir dāvināšanas laiks, manas draugam ir daudz naudas un vinš ir ieminējies, ka vēlas man ko dāvināt. Bet es īsti nezinu, cik naudas viņam ir un tā neērtības sajūta vispār ko prasot traucē, jo...

45 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai smēķēšanas atmešana varētu veicināt lieka svara pieaugumu?
Atmetot protams, ka pieaug. Nezinu nevienu, kam nepieaug. Varbūt konstrukcija kaulaina? Man bjia +20 kg, visas drēbes bija jānomaina, atguvusies neesmu vēl tagad. Arī ēst gribēsies šausmīgi. Tad kad pāriet akūtā fāze jācenšas tomēr nomest, cik var. Bet būs jādara daudz vairāk nekā pīpējot.

10 atrie krediti
maksātnespēja tiešām nespīd? kāpēc? Man viens paziņa nokārtoja un viss štokos.

Pārbaudījumi
Cik šausmīgi, ja vīrietis patīk, vislaik drudžaini baidīties, ka nenoliks tos eksāmenus. Reāls stress. Bet vēl šausmīgāk, ja visi eksāmeni nolikti, nav kur piesieties, bet kaut kā nepatīk.

Ahoi, dzivniekmīļi...kur esat?!
Vai čipēšana traucē pielūgt Dievu? Vai kārtīgam kristietim ir jābūt pofigam uz visu, kas sabiedrībā notiekas?

Mīlas māksla...
Tas it viss pārejais, kas nav "akts", gan flirts, gan izģerbāsanās šovs un lielisks lomu spēlēs aktiertēlojums, vārdu spēles, kacināšana, dzeja, masāža, čakru atvēršana utt.

Agresija
Tā pa lielam - iegāžot ar pannu pa galvu. Manā dzīvē palīdzēja. Sāka cienīt. Ja no konfikta nevar izvairīties stulbi smaidot un bēgot, tad ir jākonfliktē. Puslīdz normāli cilvēki apstāsies, sajūtot pretdarbību. Ir tādi, kas galīgi nejūt robežas, bezmaz aiz matiem sāk raustīt un dibenā kniebt, nu nevar tā izlikties, ka tevi tas neskar.

Kāpēc zaķis kļūst par begemotu?
Psihologi saka, ka uzaudzēta riepa nozīmē vēlmi norobežoties no ārpasaules, kas nepatīk, it kā meklēt aizsardzību no sliktās pasaules. Acīmredzot viņai bija psiholoģiskas problēmas, kuras tāda veidā parādījās, jo viņa negribēja tas atzīt un par tām runāt un citādi risināt. Varbūt tevī kaut kas nepatika? Slikts sekss?

Kuram ir jāpērk prezervatīvi?
Nu nezinu vai sievietei, vienreiz nopirku, bet pēc tam šļuka nost un nesanāca nekas. Veikalā saku - "nu normālo izmēru". Bet izrādījās par lielu. Nu kā lai zina? Vīrietis jau neteiks - mīļā, man tāds mazāks, pērc essiņu!

Vai pirms seksa būtu jāprasa ārsta izziņa?
Jāņem tikai nevainīgs! Vai precēts un uzticīgs vienai sievietei.

Nesavienojamas, kaitinošas lietas.
Un tad zobi, ZOBI, kuru nav priekšpusē... hehe

Nesavienojamas, kaitinošas lietas.
Džemperis sabāzts džinsenēs. :DDDDDD Ūsas,kas lien mutē. :DDD

Ne-savējo bērnu faktors attiecībās
Šajā sakarā Latvijā ir viens REĀLS piemērs, kā rīkojas īsts vīrietis! Lūk - Latvijā bagātākais vīrietis, izskatīgs, sportisks, samērā jauns, gudrs, veiksmīgs - Fiļs - nesen apprecēja sievieti ap 30 ar 2 maziem bērniem! Un netraucēja nekas! Otrs piemērs Igaunijas prezidents - arī apprecēja sievieti nelikvīdajā vecumā (pēc oho standartiem) ar diviem maziem bērniem. Nu labi, viņš vairs nav...

vai drīkst mainīt psihoterapeitu
Izvēlies tādu, kas patiks no pirmās reizes. Visi pārējie - fufelisti. Rezultātam kaut kādam pozitīvam jābūt jau no pirmās reizes. Vari izstaigāt kaut visus. Kā cilvēki vispār var nest nelaimi? kā izpaudas tā nelaime?

Suņumīlis vai kaķumīlis..kāpēc ?
Kaķi turēt dzīvoklī arī ir spīdzināšana. Bet mazu sunīti, kas čurā kastītē un kuru vadā līdz - ļoti labi turēt dzīvoklī. Vismas atšķirībā no kaķa tiek ārā. Oij, mans runcis kā traks plēšas ārā, izmanto viltību, lai izšmauktu kaut vai kāpņu telpā.

Impotents vīrietis
Es veidotu. Priekš sekša tak mīļāko nebūs grūti atrast.

Ja vīrietis ir muļķis un viņam ir labi, vai vajag mudināt kļūt gudrākam?
Jautājums tāds pilnīgi filozofisks sanāca - par to vai galvenais ir laime vai gudrība?

Kā iepatikties cilvēkiem (likeable) un apgūt sociālo inteliģenci?
Tev tak nesen bija depresīvā sieviete un pat seksiņš, jeb to arī pakāsi stāstot par savu "augsto plauktu"? Varbūt vajag būt vienkāršākam un draudzīgākam, ne tik augstpŗatīgam?

Cik sievietes ir saprotošas un iejūtīgas seksā?
To jau tik vīrietis grib - lai tik ūkā un ūkā, pašam nav ne grama jāpacenšas, visu tik lai sieviete pati izdara. A sievietei no tā nekāda prieka. Priekš kam tādas attiecības?

Varbūt Latvijas vīrietim ir jākļūst prasīgākam partneres izvēlē?
------Attiecībās ar finansēm Tev pietiek, lai atliktu rezervi arī ietaupījumiem.(C) Ja vīrities jau savā anketā satraucas par sievietes finansēm, tad viss tur skaidrs. Pašam naudas nav, kafiju neizmaksās, sievietes rezerves iztērēs. Un tad vēl pārmet sievietēm materiālismu! Nožēlojami.

Vai par kafijas tasi un sviestmaizi būtu jāliekas gultā?
Arlekin, a ko tu sievietei vari dot bez izmaksāšanas? Tu tak viņas laiku tērē. Vispār padomājiet ar cik vīriešiem sievietei ir jāpārguļ lai nonāktu līdz attiecībām, ja katra otrā kafijošana beidzas ar seksi!

mēs esam tik ļoti dažādi cilvēki, raksturi, temperamenti, pasaules uztveres un pieredzes.
Esmu šokā! Draudzēs taču pārsvarā sievietes, jaukas, romantiskas, tiklas, vai tad tiešām neviena nedre?

Ko tie vīrieši te akstās?:(
kamēr lasīju man vien jau uzrakstīja "caviņa". Vai nav feini? Vajag vakarpusē pasēdēt onlainā, tad vīrieši vairāk zin, ko grib, uzreiz tā arī uzraksta.

Tas ,ka TEV ir bārda ,nenozīmē ka Tu esi vīrietis...
Īsti vīrieši nebaruc ar trolejbusu, bet ar savu automašīnu! To nu vajadzēja zināt.

Kas ir "palaistuve"? (Nosaukt var dažādi, nozīme viena.)
Visas tās, kas neiedeva :))))

Vai mīlestība visu atrisina?
Doma bija tāda - vai jūs risinat problēmas ar neīstajiem problematiskajiem partneriem vai gaidiet īsto bez problēmam? Ko saka dzīve pieredze navis psihologi? (Psihologi mani ir izbesījuši)

Kā sievietes klimaksa perioda psiholoģiskās blaknes var skart attiecības, jūsu pieredze?
Kolektīvā ar sievietēm ap 50 ir neizturami uzturēties. Nervozitāte, emocioāli izlēcieni, intrigas un nedo dies kāda jaunāka smukāka parādās.

Kur varētu uzlabot seksa prasmes?
Vai tad vīrieši zina ko grib?

Nepatīk sekss.
Tāpēc ka dvīnis. Dvīņiem šitā ir, tie tik muldētēji ir braši. Viņiem patīk viss tas sarunu process, bet fiziskā puse nemaz. Esi mēģinājis seksu ar vīriešiem?

Sievietes, ko Jūs sagaidāt no vīrieša materiālā ziņā ?
Cik ir jāsaņem lai sevi nodrošinātu - kā te vairums sieviešu izsakās? A? Lielākam daudzumam nu ap 500 uz rokas, tas tā reāli, vai tiešām var uzturēt sevi? Par vīrieti vispār nerunāsim....

Vai esi atkarīgs no negatīvām emocijām?
Bet ja ir mazvērtības komplekss un sajūta ka tikai tā var uzturet attiecības?

Jautājums sievietēm
Pilnīgi ābolītī. Man tā šķiet!

Sapņi un to atcerēšanās
Aivar, vai ir sanācis nonākt nākotnē?

Kā rodas nežēlība-bara instinkts?
Mani interesē arī jautājums, kāpēc ir cilvēki, kuriem nekad neienāk prātā pazemot citus? Ar viņiem kaut kas nav kārtībā?

Kā rodas nežēlība-bara instinkts?
Kādreiz viens cilvēks dāma, kas ņirgājās par kolēģi, godīgi tā arī pateica - tā ir izklaide. Nekas vairāk. Nekādi dižie iemesli vardarbībai nav nepieciešami. Vienkārši prieciņš, bauda no tā, ka kāds raud, sāpēs bļauj, pārdzīvo, domā kāds tam visam iemesls, kāpēc ar mani tā... Protams, tas kolēģis atšķīrās no vairākuma. Taču viņš nebija nedz slikts cilvēks, nedz dumjš, nedz ļauns, citā sabiedrībā...

Ko Jus darat tualete uz poda...iznemot nepieciesamo?
tīru kaķa tualeti

Sievietes atklāsmes dzemdību sāpēs.
ir dzirdēts, ka sievietes dzemdību sāpēs pasaka visku, kas uz sirds. :DDDD VISU! Lamājot večus, dzīvi, drošvien ka arī valdību, lietojot mātes valodu (kā tai špionfilmā) un visu noslēpumus izliekot. Varbūt ka tos varētu nosaukt par atklāsmēm?

Muzikālā gaume. Ko tā liecina par cilvēku?
uusins viedoklis0 1 Nedomāju vis. Pats augu un veidoju savus mūzikas klausīšanās paradumus. Nr.1 man ir Dzelzs vilks. Seko Rammstein, Iļģi. Man patīk arī Aija Andrejeva, Kārlis Kazāks, Valdis Atāls. Patīk blūzs. Klausos klasisko mūziku. Pats 30 gadus dziedu koros, no tiem - gadi 26 pavadīti vīru korī. Aiziet, Eksperti! Beidzot gribu saprast, kas ar mani nav riktīgi! :D:D:D ------viss būtu...

Ko darīt ja ir iepatikusies šausmīga,nejauka,briesmīga sieviete?
pismpastiks jau sen bija pelnījis pērienu, jau sen uzprasījās, lai šo noliek pie vietas, nu būs bargā kundze, kas to realizēs ar prieku.

Kas vairāk dominē virtuālā tēla veidošanā - rakstītais vai tomēr bilde?
Sākumā lasi rakstīto un liekas nu tā nekas, interesants viedoklis, pēc tam ieraugi to cilvēku dzīvē vai bildē - un viss skaidrs, kāpēc neiet, kāpēc viens, kādas problēmas.

Ja sieviete pārāk patīk?
Es domāju, ka ja neceļas un pie tam vēl uz skaistu, tad vecums ir klāt. Tur vairs nekas nav līdzams.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu