furnitura

Sieviete (46)
iepazīties ar furnitura

3 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kad sieviete sāk justies kā ķoķa, kas pie tā vainīgs?
Normāls vecums pēc 40? Neseksuāli vīrieši? Pārstrādāšanās? Sadzīves neinteresantās problēmas par daudz? Liekais svars? Par daudz antidepresantu? (Ķoķa= ar lieko svaru, sāpošām locītavām,...

Ja bijušais apsveic svētkos - ko tas nozīmē?
Vai ir cerības atgūt attiecības? Vai puisis vienkārši ir šausmīgi pieklājīgs? Vai varbūt moka vainas apziņa? ps. Viņš pats mani pameta pēc jauka vakara, teātris, restorāns, bučiņas un apsolījums...

Ja vīrietis ir muļķis un viņam ir labi, vai vajag mudināt kļūt gudrākam?
Ir te tādi vīrieši, kas grāmatas nelasa, uz teātri un operu neiet, par globālām pasaules aktualitātēm neinteresējas, pat par valdību neko nevar pateikt. Visas runas tikai sadzīviskas - kā māju tīrīt,...

27 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Teorētiski. Kā tu apsaimniekotu dārzu? Balstoties uz garšas kārpiņām?
Godži ogas? Vot mani arī interesē. Veikalos starp citu nav nopērkami kabači!

Iesakiet vetklīniku Rīgā
Terion, Mazo brāļu hospitālis (dārgāk) pie Daigas (vislabāk, bet vai vēl strādā?) vai Undīnes.

Jautājums vientuļajiem.
Pilnībā atbilstu aprakstam - vientuļa, piebāzta ar ezoteriku un finansiāli norūpējusies. Meklēju kadu, kas izmaksās kafiju. A ko jūs gribat - par kotlešu cepšanu parunāt? te viens jau agrāk sūdzējās, ka meitene tikai par biksītēm runā, a viņš ir augstā gara lidojuma putns....

Vai ir iespēja iegūt objektīvu viedokli par savu izskatu?
Eh, žēl, ka nav bilde. Bet tomēr taču atzīsim, ka bālam resnītim, kas valkā zeķes zandalēs, nelabo zobus, neapgriež nagus, valkā opīšu brilles utt. ir gandrīz nekādas iespējas iepazīties. Pie stilista vajag aiziet noteikti, tikai jāatceras, ka skaistums nav vienīgais iemesls attiecībām, sievietes vairāk mīl ar ausīm un maciņa biezumu. Svarīga ir arī humora izjūta.

Kā mainīt savu attieksmi ar cilvēkiem
Bet kāpēc speciāli vardarbīgi mainīt attieksmi? Tas viss notiks pats no sevis. Būs situācija, mainīsies attieksme.

Kā mainīt savu attieksmi ar cilvēkiem
Protams, ka ir reāli. Es visulaiku mainos un pārdomāju. Viss nāk caur pieredzi, parasti sāpigu, kad ieraugi cilvēkus citā gaismā. Kad saproti, ka svarīgas ir citas lietas, nevis tās, kuras domāji. Katrā vecumā arī ir savi elki, tas viss ar laiku mainās. Varbūt tu varētu pastāstīt konkrētāk?

Kā var gribēt to kas ir smirdējis?Pretīgi tak!!!
Sāciet tak smēķēt un smakas būs paciešamas!

Vai smēķēšanas atmešana varētu veicināt lieka svara pieaugumu?
Atmetot protams, ka pieaug. Nezinu nevienu, kam nepieaug. Varbūt konstrukcija kaulaina? Man bjia +20 kg, visas drēbes bija jānomaina, atguvusies neesmu vēl tagad. Arī ēst gribēsies šausmīgi. Tad kad pāriet akūtā fāze jācenšas tomēr nomest, cik var. Bet būs jādara daudz vairāk nekā pīpējot.

10 atrie krediti
maksātnespēja tiešām nespīd? kāpēc? Man viens paziņa nokārtoja un viss štokos.

Pārbaudījumi
Cik šausmīgi, ja vīrietis patīk, vislaik drudžaini baidīties, ka nenoliks tos eksāmenus. Reāls stress. Bet vēl šausmīgāk, ja visi eksāmeni nolikti, nav kur piesieties, bet kaut kā nepatīk.

Ahoi, dzivniekmīļi...kur esat?!
Vai čipēšana traucē pielūgt Dievu? Vai kārtīgam kristietim ir jābūt pofigam uz visu, kas sabiedrībā notiekas?

Mīlas māksla...
Tas it viss pārejais, kas nav "akts", gan flirts, gan izģerbāsanās šovs un lielisks lomu spēlēs aktiertēlojums, vārdu spēles, kacināšana, dzeja, masāža, čakru atvēršana utt.

Agresija
Tā pa lielam - iegāžot ar pannu pa galvu. Manā dzīvē palīdzēja. Sāka cienīt. Ja no konfikta nevar izvairīties stulbi smaidot un bēgot, tad ir jākonfliktē. Puslīdz normāli cilvēki apstāsies, sajūtot pretdarbību. Ir tādi, kas galīgi nejūt robežas, bezmaz aiz matiem sāk raustīt un dibenā kniebt, nu nevar tā izlikties, ka tevi tas neskar.

Kāpēc zaķis kļūst par begemotu?
Psihologi saka, ka uzaudzēta riepa nozīmē vēlmi norobežoties no ārpasaules, kas nepatīk, it kā meklēt aizsardzību no sliktās pasaules. Acīmredzot viņai bija psiholoģiskas problēmas, kuras tāda veidā parādījās, jo viņa negribēja tas atzīt un par tām runāt un citādi risināt. Varbūt tevī kaut kas nepatika? Slikts sekss?

Kuram ir jāpērk prezervatīvi?
Nu nezinu vai sievietei, vienreiz nopirku, bet pēc tam šļuka nost un nesanāca nekas. Veikalā saku - "nu normālo izmēru". Bet izrādījās par lielu. Nu kā lai zina? Vīrietis jau neteiks - mīļā, man tāds mazāks, pērc essiņu!

Vai pirms seksa būtu jāprasa ārsta izziņa?
Jāņem tikai nevainīgs! Vai precēts un uzticīgs vienai sievietei.

Nesavienojamas, kaitinošas lietas.
Un tad zobi, ZOBI, kuru nav priekšpusē... hehe

Nesavienojamas, kaitinošas lietas.
Džemperis sabāzts džinsenēs. :DDDDDD Ūsas,kas lien mutē. :DDD

Ne-savējo bērnu faktors attiecībās
Šajā sakarā Latvijā ir viens REĀLS piemērs, kā rīkojas īsts vīrietis! Lūk - Latvijā bagātākais vīrietis, izskatīgs, sportisks, samērā jauns, gudrs, veiksmīgs - Fiļs - nesen apprecēja sievieti ap 30 ar 2 maziem bērniem! Un netraucēja nekas! Otrs piemērs Igaunijas prezidents - arī apprecēja sievieti nelikvīdajā vecumā (pēc oho standartiem) ar diviem maziem bērniem. Nu labi, viņš vairs nav...

vai drīkst mainīt psihoterapeitu
Izvēlies tādu, kas patiks no pirmās reizes. Visi pārējie - fufelisti. Rezultātam kaut kādam pozitīvam jābūt jau no pirmās reizes. Vari izstaigāt kaut visus. Kā cilvēki vispār var nest nelaimi? kā izpaudas tā nelaime?

Suņumīlis vai kaķumīlis..kāpēc ?
Kaķi turēt dzīvoklī arī ir spīdzināšana. Bet mazu sunīti, kas čurā kastītē un kuru vadā līdz - ļoti labi turēt dzīvoklī. Vismas atšķirībā no kaķa tiek ārā. Oij, mans runcis kā traks plēšas ārā, izmanto viltību, lai izšmauktu kaut vai kāpņu telpā.

Impotents vīrietis
Es veidotu. Priekš sekša tak mīļāko nebūs grūti atrast.

Ja vīrietis ir muļķis un viņam ir labi, vai vajag mudināt kļūt gudrākam?
Jautājums tāds pilnīgi filozofisks sanāca - par to vai galvenais ir laime vai gudrība?

Kā iepatikties cilvēkiem (likeable) un apgūt sociālo inteliģenci?
Tev tak nesen bija depresīvā sieviete un pat seksiņš, jeb to arī pakāsi stāstot par savu "augsto plauktu"? Varbūt vajag būt vienkāršākam un draudzīgākam, ne tik augstpŗatīgam?

Cik sievietes ir saprotošas un iejūtīgas seksā?
To jau tik vīrietis grib - lai tik ūkā un ūkā, pašam nav ne grama jāpacenšas, visu tik lai sieviete pati izdara. A sievietei no tā nekāda prieka. Priekš kam tādas attiecības?

Varbūt Latvijas vīrietim ir jākļūst prasīgākam partneres izvēlē?
------Attiecībās ar finansēm Tev pietiek, lai atliktu rezervi arī ietaupījumiem.(C) Ja vīrities jau savā anketā satraucas par sievietes finansēm, tad viss tur skaidrs. Pašam naudas nav, kafiju neizmaksās, sievietes rezerves iztērēs. Un tad vēl pārmet sievietēm materiālismu! Nožēlojami.

Vai par kafijas tasi un sviestmaizi būtu jāliekas gultā?
Arlekin, a ko tu sievietei vari dot bez izmaksāšanas? Tu tak viņas laiku tērē. Vispār padomājiet ar cik vīriešiem sievietei ir jāpārguļ lai nonāktu līdz attiecībām, ja katra otrā kafijošana beidzas ar seksi!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu